Nazwisk w bazie na literę M: 4904

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
M. von EWALD ALEX - - 1918-04-18 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
MASS EWALD - - 1918-10-14 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
MASS WERNER - - 1916-12-28 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
MULLER EWALD - - 1918-07-11 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
MULLER OTTO - - 1915-09-05 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
MULLER PAUL - - 1914-08-20 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
MAASS EMIL - - 1914-10-27 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
MAASS EWALD - - 1917-06-13 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Kopahn obelisk
MAASS KARL - - 1916-09-05 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
MAASS KARL - - 1917-01-16 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Palzwitz obelisk
MAASS PAUL - - 1918-03-26 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
MAASS WILLI - - 1916-07-29 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
MANZKE OTTO - - 1914-11-28 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
MAASE REINHOLD - - 1914-11-08 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
MASEBANDT OTTO - - 1915-03-21 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
MASS GUSTAV - - - - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
MAU EMIL - - 1914-10-31 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Crangen-Krąg -
MIELKE FRANZ - - 1918-03-23 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
MIELKE GUSTAW - - 1915-05-34 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
MIX OTTO - - 1916-07-02 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
MULLER PAUL - - 1918-05-13 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
MANKE RICHARD LANDSTURMANN - 1917-11-09 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
MANSKE FRIEDRICH GEFREITER - 1918-09-02 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
MANZKE GUSTAV RESERVIST - 1917-11-24 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
MAAß RICHARD - - 1917-04-15 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
MANTE OTTO - - 1915-06-30 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
MARTEN FERDINAND - - 1917-09-10 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
MARTEN HERMANN - - 1915-01-31 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
MARQUARDT FRIEDRICH - - 1914-12-11 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MARQUARDT GUSTAV - - 1914-11-10 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MARQUARDT PAUL - - 1916-05-09 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MARQUARDT WILHELM - - 1914-11-06 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MARQUARDT WILHELM - - 1915-10-21 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MARQUARDT WILHELM - - 1916-06-19 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MITTELSTÄDT KARL - - 1915-10-03 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MAASS HELMUT MUSK. - 1915-01-31 RUSSLAND Rokity wieś, gm. Kozielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Rackitt) zachodniopomorskie - - tablica
MARTEN PAUL GEFR. - 1914-11-22 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
MARTH EWALD UNTOFF. - 1918-06-21 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
MEWS WILH. ERS.RES. - 1915-08-22 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
MILLER OTTO TRAINSOLDAT - 1915-08-13 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
MADER FRIEDR. LANDW. - 1914-11-11 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
MOHNS FRANZ MUSKETIER - 1919-06-02 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
MÖRKE ROBERT FÜSILIER - 1914 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
MÜLLER HERMANN RESERVIST - 1915 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
MEIER FRITZ - - 1914-10-05 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
MŐLLERKE HERM. - - 1914-08-30 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Vallint obelisk
MÜLLER FRANZ - - - - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Vallint obelisk
MAASCH? FRIEDRICH GREN. - 1918-10-?? - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
MILSTER OTTO ?EN. - 1916-12-15 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
MÖDE GUSTAV UNTFFZ. - 1914-11-11 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
MARQUARDT O. - - 1917-10-12 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
MÜLLER ? GEFR. - 1917-08-31 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - ALTENDORF -
MANTHEY HERMANN - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1891 MARQUARDSMÜHL / BORUCIN -
MARQUARDT EMIL - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1873 TRIBSOW / TRZEBIESZEWO -
MITTAG HERMANN - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - TRIBSOW / TRZEBIESZEWO -
MITTAG WILHELM - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1894 TRIBSOW / TRZEBIESZEWO -
MÜLLER PAUL MUSK. - 1915-10-31 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
MILZ HERMANN - - 1915-05-20 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
MAR?UARDT OTTO VFWBL. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MIELKE FRANZ RES. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MITTELSTÄDT HERMANN UTFFZ. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MANSKE HUGO - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MARKS GUSTAV - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MIELKE PAUL - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MIELKE REINH[ART] - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MÜNCHOW AUG[UST] - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MÜNCHOW KARL - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MALTKE W. - - 1915-07-16 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MANTHEI O. - - 1914-11-02 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - VM
MANTHEI W. - - 1917-08-19 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MARQUARDT A. - - 1914-08-29 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MATTKE P. - - 1915-10-30 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MATTKE W. - - 1917-04-15 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MEINKE FRITZ MUSK. - 1915-01-?? - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MEINKE REINHOLD UTFFZ. - 1915-03-?? - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MAHLKE FRITZ - - 1915-01-15 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MAHLKE OTTO - - 1917-07-28 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MAHLKE WILLY - - 1918-06-21 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MENTE OTTO - - 1918-10-01 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MITTAG AUGUST WEHRM. - 1915-07-16 - Danowo wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
MÜLLER EMIL UNTFFZ. - 1918-09-25 - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
MÜLLER KURT - - 1916-??-?? - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
MARONN GUSTAW - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
MENTER PAUL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
MILLER OTTO - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
MIN?E JOHAN - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
MÜLLER OTTO - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
MARTEN HERMANN - - 1914-11-23 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
MONDE PAUL - - 1917-05-24 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
MANSKE WILLI - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MANTHEY FRANZ - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MEISTER KARL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MIELKE MAX - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MIELKE PAUL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MILGERT OTTO G[E]FR[EITER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MILGERT RICHARD G[E]FR[EITER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MANGERIN EMIL - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MANGERIN WILLY - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MANSL GUSTAV - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MAILAHN HERMANN UNT[ER]OF[FIZIER] - 1918-08-02 - Słowieńsko wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MICHAELIS WILHELM - - - - Winniki wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
MANGINSKI JOHANNES - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
MANTHEY MARTIN - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
MARX HERMANN - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
MEISTER ALFRED - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
MIELZAREK MARTIN - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
MIKOWSKI ANTON - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
MISCHNIK PAUL - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
MITTELSTEDT CLEMENS - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
MOELLE RUDOLF - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
MULINSKI GEORG - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
MANASSE ERNST LEUTNANT RES. BATTERIE/VORPOMMERISCHEN FELDARTILLERIE REGIMENT NO.38 1915-08-1915 FELDLAZARETT ROZAN Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1887-05-13 STETTIN/SZCZECIN -
MEYER KLAUS OBERLEUT. FUS.REG.34 1916-12-28 VERDUN Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1891-07-25 STETTIN/SZCZECIN -
MEYER MARCUS HAUPTM. POM.PION.BATN.2 1918-02-28 STETTIN Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1889-05-03 LUBECK -
MIELKE FRIEDRICH GREN[ADIER] - 1918-10-26 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
MIELKE FRIEDRICH KAN[ONIER] - 1915-02-13 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
MILBRATZ EDUARD LANDST[URMMANN] - 1914-10-14 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
MISCHNICK KARL GREN[ADIER] - 1918-02-18 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
MARKS WILLI - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 24 lat
MÜNCHOW PAUL KAN[ONIER] - 1919-01-05 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
MANTHE? ALBERT - - 1914-09-07 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1888-01-12 - -
MANTHE? WILHELM - - 1915-02-25 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1885-07-10 - -
MANSKE GUSTAV - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
MANSKE RICHARD - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
MANSKE WILHELM - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
MARTEN EMIL - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
MIELKE GUSTAV - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
MÖRKE ALBERT - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
MECKLENBURG ERICH - - 1917-04-27 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
MILFE??DT O. - - 1916 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 189? - -
MARTEN KARL OBERMATR. - 1922-02-18 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - zmarły na skutek wojny
MAU ALBERT MUSK. - 1915-06-17 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
MÜLLER ALBERT UTFFZ. - 1917-09-15 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
MÜLLER LEBERECHT ERS. RES. - 1917-01-07 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
MALKOW FRANZ - - - - Parzeńsko wieś, gm. Nowogródek Pomorski, pow. myśliborski zachoniopomorskie - - -
MAN FRANZ - - 1915-04-05 - Gardno wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MARQUARDT PAUL MUSK. - 1915-08-02 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
MILLER WILHELM KRIEGSFRW. - 1915-04-28 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
MURR KARL SERGT. - 1918-04-19 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
MAC MAZ - - 1914-07-09 - Zdbowo wieś, gm. Tuczno, pow. wałecki zachoniopomorskie - - oberprimaner
MÜLLER ST.S (Stanislaus?) - - 1914-09-05 - Zdbowo wieś, gm. Tuczno, pow. wałecki zachoniopomorskie - - oberprimaner
MASKE ERNST ERS.RES. - 1915-08-11 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
MITTAG HUGO MUSK. - 1915-11-24 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
MALLWITZ KARL - I.R. 49 1916-05-08 - Zwierzynek wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MELCHERT HERMANN - - 1915-03-25 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MÜLWER ERNST - - 1916-01-06 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MAGDANZ OTTO - - 1915-09-23 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MANN LEOPOLD - - 1918-06-12 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MANSKE GUSTAV - - 1915-07-27 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MARQUARDT GUSTAV - - 1915-09-20 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MARTEN RICHARD - - 1917-05-04 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MEYER PAUL - - 1914-08-28 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MÖRKE HERMANN - - 1915-09-25 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MARCH WALTER - - 1918-10-08 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
MEWS ANTON - - 1917-05-19 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
MEWS OTTO - - 1915-02-04 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
MERTENS KARL - - 1914-12-24 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
MIERS WILHELM - - 1918-07-05 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
MITTELSTÄDT GUSTAV - - 1915-07-16 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
MANTHEY ALBERT VIZEFELDWEBEL - 1918-05-01 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MANTHEY FRANZ MUSKETIER - 1916-10-02 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MATTKE WILHELM MUSKETIER - 1918-09-28 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MEISTER WALTER GRENADIER - 1916-10-02 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MELCHER FRANZ MUSKETIER - 1914-11-05 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MIELKE FRITZ OBERLEUTNANT - 1916-08-19 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MOLDENHAUER FRITZ - - 1918-10-25 - Bukowo wieś, gm. Człopa, pow. wałecki zachodniopomorskie - - -
MAĆKOWIAK FRANCISZEK - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MAĆKOWIAK MICHAŁ - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MAKÓWKA FRANCISZEK - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MANICKI FRANCISZEK - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MANICKI ROMAN - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MATYSIAK ANDRZEJ - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MATYSIAK STANISŁAW - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MIKUŁA JAN - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
MISIOŁEK WOJCIECH - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MRUK FRANCISZEK - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
MARKLAND A.E. 6008 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-02-08 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MARLOW W.T. 27141 PRIVATE ROYAL WARWICKSHIRE REGT. 1918-10-31 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MAWHOOD - 13994 PRIVATE YORKSHIRE REGIMENT 1918-09-14 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MC BARRON M. M.LOMESNEY SERVED AS 6287 PRIVATE 13TH.BN.AUSTRALIAN INF. 1918-11-20 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MC DONALD J.C. S/31096 PRIVATE CAMERON HIGHLANDERS 1918-08-24 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MC GONIGAL L. 12510 PRIVATE ROYAL INNISKILLING FUS. 1918-10-03 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MC L.MORRSON D. 305032 PRIVATE HIGHLAND LIGHT INFANTRY 1918-11-15 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MC.GREGOR R. 23362 GUNNER ROYAL FIELD ARTILLERY 1918-06-21 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MEACHAM J. 134004 GUNNER ROYAL GARRTSON ARTILLERY 1918-11-26 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MEIKLE J. 58004 PRIVATE SOUTH LANCASHIRE REGT. 1918-11-05 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MELLOR E. 6118 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-01-06 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MICKELBURGH J. 29421 PRIVATE EAST YORKSHIRE REGIMENT 1918-09-30 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MIDDELTON O.T. 235657 PRIVATE WEST YORKSHIRE REGIMENT 1918-02-29 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MONK E.J. 6245 PRIVATE GLOUCESTER SHIRE REGIMENT 1915-03-30 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MOORE H.B. 8893 CORPORAL KING`S OWN YORKSHIRE L.I. 1918-11-16 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MORLEY J. 69158 PRIVATE NORTHUMBRELAND FUSILIERS 1918-08-12 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MORPETTI S.H. LIEUTENANT NORTHUMBRELAND FUSILIERS 1918-10-22 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MULDOON J. 52700 PRIVATE EAST YORKSHIRE REGIMENT 1918-11-10 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MUTFORD H.G. 2464 PRIVATE ROYAL NEWFOUNLAND REGT. 1918-09-?? - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MASZYK ANTONI - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
MAJCHRZAK FR. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1898 - -
MAJCHRZAK FR. - - 1925 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1899 - -
MAJCHRZAK JA. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1902 - -
MAJCHRZAK MA. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 - -
MAJCHRZAK ST. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1896 - -
MAŃKOWSKI AN. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1890 - -
MARCINIAK LU. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1886 - -
MARSZAŁEK IG. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1893 - -
MAZURKIEWICZ MI. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1889 - -
MAZURKIEWICZ WAW. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1888 - -
MIELCAREK FR. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1896 - -
MIELCAREK ST. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
MIKOŁAJCZAK AN. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 - -
MIKOŁAJCZAK AND. - - - - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MIKOŁAJCZAK FR. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1890 - -
MIKOŁAJCZAK FR. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1893 - -
MIKOŁAJCZAK JA. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1906 - -
MIKOŁAJCZAK MI. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 Kleszczewo -
MUSIELAK WAC. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 - -
MICHALEWICZ P. - - 1914-11-10 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1883-06-29 Wijewo -
MICHALEWICZ S. - - 1915-02-02 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1875-04-21 Wijewo -
MICHALEWICZ T. - - 1917-04-12 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1897-12-21 Wijewo -
MIŚ S. - - 1914-12-16 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1888-06-13 Wijewo -
MAHONEY B.J. PTE. ROYAL FUSILIERS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MAJEWSKI JÓZEF - - 191?-??-24 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MARKLAND A. PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MELLOR E PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MICHALSKI ANTONI - - 1917-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MONK E PTE. GLOUCESTER REG. 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MOUNSEY J PTE/ 1ST/ 4TH BAT. LOYAL NORTH LANCASHIRE 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MAJCHER STANISŁAW - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
MARINGA JOHANN LANDSTURMIST 2 KOMP. LDST. INF. ERS. BTL. GLEIWITZ 1915-02-21 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
MASOW SIEMION - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
MAY ARNOLD DRAGONER KAV. RGT 4 1914-11-09 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
MICHAJŁOW ALEKSANDR - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
MOJSIEJENKO SIERGIEJ - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
MUCHOWSKI JOHANN GEFREITER SCHLESS. DRAG. RGT 4 1914-11-04 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
MENDUS JÓZEF - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MICHAŁOWICZ JAN - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
MAKOWSKI FRANCISZEK - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT JANA I SZCZEPANA
MAKOWSKI JAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT FRANCISZKA I SZCZEPANA
MAKOWSKI KAZIMIERZ - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
MAKOWSKI SZCZEPAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT FRANCISZKA I JANA
MAŁKOWIAK JÓZEF - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
MICHALSKI WACŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
MODRZEJEWSKI STEFAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
MALECKI M. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
MIKA J - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
MIZGAJSKI M - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
MOLENDA H - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
MIKOŁAJEWICZ WOJCIECH - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MAĆKOWIAK JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MAĆKOWSKI JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MAĆKOWSKI JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MARCINIAK STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MARCINOWSKI JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MASŁOWSKI FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MASŁOWSKI FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MIGDAŁEK IGNACY - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MIGDAŁEK ROMAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MIKOŁAJCZAK MICHAŁ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MIKOŁAJCZAK PAWEŁ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MIŚ MARCELI - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MIŚ PIOTR - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MOCEK TOMASZ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MROZKOWIAK WOJCIECH - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MAKAŁA STANISŁAW - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MAKAŁA ADAM - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MAKAŁA ANDRZEJ - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MAKAŁA STANISŁAW - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MANIA I. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MANIA J. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MARINIAK - MUSKIETER 8 KOMP.INF.RGT.ND 50 1915-08-16 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1883-02-22 - -
MARZECKI TOMASZ AUS SŁUPIA - - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
MICHALAK CLEMENS LDSTM. INF.REGT.50 1916-06-18 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1892-11-13 - -
MORISON - ARMIER SOLD. FUHR.P.KUL.GB2 1919-02-27 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1873-10-07 - -
MULINN - - INF.REGT.137. 4 KOMP. 1915-12-06 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1893-08-06 - -
MURINKI - MUSK. INF.REGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
MAĆKOWIAK IGNACY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
MANKIEWICZ JÓZEF - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
MAŃKA ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
MAŃKA JAKÓB - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
MURAWA JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - RUDNICZ -
MACHOWSKI FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
MACHOWSKI FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
MACHOWSKI WALENTY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
MACIEJCZAK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MAJEWSKI WALENTY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - TEODOZEWO -
MAŁECKI FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - GRODZISKO -
MARCHLEWSKI JAKÓB - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - GRODZISKO -
MICHALAK JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MICHALAK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MUSIELAK IGNACY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MUSIELAK MICHAŁ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MACHOWIAK JAN - - 1919-01-27 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MAJER JAN - - 1919-07-28 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MAJER MARCIN - - 1915-03-03 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MARKOWSKI STANISŁAW - - 1914-11-10 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MIELCAREK LUDWIK - - 1918-05-30 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MATCZAK W - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MATUSZEWSKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MAZUREK S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MICHALAK S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MICHALSKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MIKOŁAJCZYK I - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MOŻDZYŃSKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MAJCHRZAK KAZIMIERZ - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
MAJCHRZAK STEFAN - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
MIKOŁAJCZYK JAN - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
MIKOŁAJCZYK KAZIMIERZ - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
MARKOWSKI SYLWESTER - - 1915-08-13 pod Kownem Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
MIKOŁAJEWSKI MAKSYMILIAN - - 1916-10-31 Donan - Verdun Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
MIZERNY PIOTR - - 1917 FRANCJA Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1893-11-26 WIECZYN POW. PLESZEW -
MIZERNY ANASTAZY - - 1917-06-13 W ARGONAH Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1896-02-04 - -
MAKIEŁA JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MATUSZCZAK EDM. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
MENDEL ROCH - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MENDEL WINC. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MENDEL WŁ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MRÓZEK ANDRZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
MRÓZEK FRANCISZEK - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
MUSIAŁA ROCH - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
MAREK A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
MICHALAK R. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
MROCZEK W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
MICHALAK F - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
MICHALSKI L - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
MAGER ROBERT MUSTETIER RES. INF. REGT. 264 7. KOMP. 1915-02-10 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 8
MALER OTTO GREND. ERS. REGT. KÖNIGSBERG II, 3. KOMP. 1915-02-11 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
MALINOWSKI JOHANN - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
MATZKO GUSTAV - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Karbowsken -
MAYER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 1915-02-12 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 1
MÖLLER ERNST UTFFZ. D. R. RES. INF. REGT. 264, 4. KOMP. 1915-02-10 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
MROZEK LUDWIG - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Moskotten -
MILEWSKI FR. - - 1916-02-12 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
M???? KARL - - 1914-12-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MAAß GEORG - - 1914-07-03 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MALÖWSKI HERMANN - - 1916-09-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MARUHN GUSTAV - - 1918-07-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MARUHN KARL - - 1918-09-04 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MATTERN RICHARD - - 1918-03-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MATTHE HERMANN - - 1918-04-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MATTHÉE PAUL - - 1918-04-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MENSCH KURT - - 1916-08-26 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MENSCH PAUL - - 1916-10-10 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MEYER EMIL - - 1916-04-30 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MICHAELIS KURT - - 1918-08-26 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MICHAELIS MAX - - 1916-05-03 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MILKAU GOTTFRIED - - 1914-10-31 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MILKEREIT OTTO - - 1914-11-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MITTAG PAUL - - 1915-06-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MITTKAU FERDINAND - - 1918-07-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MONJE ALFRED - - 1914-10-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MÜLLER FRANZ - - 1915-07-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MÜLLER FRITZ - - 1917-08-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MÜLLER HANS - - 1918-03-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MUNDT WERNER - - 1918-08-08 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MEITZNER OTTO LEUTNANT GREN. REGT. 3 1914-10-30 - Półwysep Ostrów gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MAGERSCHINSKI ANTON - - 1917-10-20 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
MAHSLOWKI P. GRENAD. - 1916-07-21 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
MAHSLOWSKI F. MUSKET. - 1915-09-30 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
MAHSLOWSKI V. E.RES. - 1917-11-18 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
MICHALSKI E. E.RES. - 1914-12-11 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
MICHUTZ J. MUSKET. - 1915-08-02 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
MOSER A. DRAGONER - 1914-08-14 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
MELLENTHIN EDUARD MUSK. 2. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-17 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MARQUARDT ERNST - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
MARX ERNST - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
MIGGE KARL - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
MIGGE WILHELM - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
MILPETZ AUGUST - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
MIX GUSTAV - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
MAREINOWSKI ROBERT - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MASSANEK EMIL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MATHISCIK AUGUST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MEKELBURG GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MEKELBURG KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MEYA KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MORDAS KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MALSO GOTTLIEB - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MASLOWSKI LUDWIG - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MACZEYZIK AUGUST - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MACZEYZIK HERMANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MAKOSCHEY KARL - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MARCZINOWSKI GOTTLIEB - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MARCZINOWSKI JOH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MARZINSK WALDEMAR - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MASLO GOTTFRIED - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MASLOWSKI AUGUST - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MELZA JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MEYER RUDOLF - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MICHALZYK KARL - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MOSKALEWSKI MICH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MOYSISZIK GUSTAV - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MOZARSKI JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MURAWSKI JOH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MARSCHALL LUIS - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Niederhof tablica pamiątkowa
MISCHEWSKI FRA - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
MISCHORR ANTON - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
MASLOWSKI ALB. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
MASLOWSKI FR. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
MATERNA AUG. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk tablica pamiątkowa
MATERNA AUGUST - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
MATHEBEL AMIL - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
MOCZARSKI ANTON - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk tablica pamiątkowa
MORITZ FR. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
MAKOHL J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen obelisk
MATHISCIK - - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken obelisk
MILSCHULAT F - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken obelisk
MACIOLEK OTTO FAHRER - 1914-10-03 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
MEKELBURG GEORG KAN. - 1915-07-10 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
MERCHEL HERM. ERS. REKRUT - 1919-02-21 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
MOLINSKI PETER GEFR. 1. KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-18 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MUNCHOW WILHELM GEFR. 9. KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-05 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MAU KARL W[EHRMANN] LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MEIER HEINRICH - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MEIER OTTO - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MATTUSCHEIT ALBERT MUSKETIER 5.KOMP.RES.INF.REGT.266 1915-02-13 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1918-09-12 - tablica betonowa nr 3
MEHARDEL KARL WEHRM. RES.INFT.REGT.2/4.KOMP. 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
MEYER DIELRICH - - 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica betonowa nr 1
MICHAILEW WASILE GREND. / ROSJANIN 9.FINNL.LEIB-GARDE.REGT 1915-03-15 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
MINTSCHUK IWAN ROSJANIN 39.INF.REGT.TOMSKI 1915-08-03 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-12 - nagrobek betonowy
MUMM JOHANNES MUSKETIER 5.KOMP.RES.INF.REGT.266 1915-02-19 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-03-09 - tablica betonowa nr 2
MINKWITZ - MUSK. RES. INF. REGT. 266 - - Biała Piska III miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MANLEITNER JULIUS LDSTRM. 1 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. KÖNIGSBERG I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MEISZIES JURGIS LDSTRM. 1 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. KÖNIGSBERG I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MAASS KARL MUSK. 2 KOMP. RES. INF. RGT. 34 1915-02-14 - Dłutowo (warm.-maz.) nieistniejąca wieś między Piszem a wsią Wincenta, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MÜLLER FRITZ VIZEFELDW. 1 KOMP. LANDST. INF. BATL. ASCHERSLEBEN 1915-03-21 - Dłutowo (warm.-maz.) nieistniejąca wieś między Piszem a wsią Wincenta, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MARTINOWISCH-LIEZO KARL KAPITAN /ROSJANIN/ 28 Syb. PS 1914-??-?? - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MAXIMOW-EFREMOW KONSTANTIN STRZELEC /ROSJANIN/ 28 Syb. PS 1914-??-?? - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MOLL HANS KRANKENTRAGER INF. REGT. 265 lut-15 - Drygały I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MROTZEK - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
MARZINIK OTTILIE - - sie-14 - Jeże I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWILNA OFIARA
MASUCH CHARLOTTE - - sie-14 - Jeże I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWILNA OFIARA
MARSANEK GUSTAV LDSTM. 5 KOMP. LDSTM. INF. BATL. LOTTZEN II 1914-12-22 - Końcewo wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
MAGER ROBERT MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-10 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MAYER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 1915-02-10 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MICHALSKY - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MAY - MUSK. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MÖLLER SOREN GRENADIER 1 KOMP. RES. JNF. RGT. 262 1915-02-09 - Paski nieistniejąca wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
MEDJEDJEW IWAN - 7 SIB. SCHÜTZEN-REGT. 8 U. 5 DIV. gru-14 - Pianki wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MEDJEDJEW IWAN - 7 SIB. SCHÜTZEN-REGT. 8 U. 5 DIV. gru-14 - Pianki wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MASUCH GUSTAV ST. SZEREGOWY 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MASUCH KARL UNTFFZ. 5 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-07 - Snopki I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MEIERI WILHELM GREN. 3.KOMP.GREN.REGT.4 - - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1886 - -
MONNING OTTO UFFZ 1. KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-12 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1892 - -
MEYER - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 42 - -
MACKOWSKI LEO RESERVIST 5 KOMP. 176 P.P. 1914-09-09 - Kruklanki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MESKE MOSES - 2 KOMP. 172 P.P. - - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MÖRGEL ERNST MUSKETIER 10 KOMP. 44 P.P. 1914-09-11 - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MEISSNER - REITER - cze-14 - Kętrzyn I miasto, gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński warmińsko-mazurskie - - nagrobek granitowy
MAHL FRIEDR WEHR. - 1914-11-03 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MACZIEJOK - - LANDW. INF. REG. 20 1917 - Stare Juchy wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MANSKI - KANONIER RES. FUSSARTL. REGT. 27 1915-01-29 - Kąp wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MÜLLER KARL LANDST. 3 LANDST. INFTR. BATL. SCHWERIN 2 KOMP. 1915-01-23 - Kąp wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MADER HERM. FÜSL. 3 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1914-11-25 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1883-11-27 - -
MUTTERLEIN GERHARD - ? K. LANDW. INF. REGT. 76 1915-01-27 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1896-12-25 - -
MATHIAK - VIZEF. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
METHNER - LEUTN. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MEYER - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MUHRMANN - LANDSTM III LANDST. BATL. SCHWERIEN 3 KOMP. - - Kożuchy Wielkie I wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MIENERT ALB. WEHRM. 7 KOMP. LANDW. INF. REGT. 5 - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1881-07-25 - -
MROZICK IGN. WEHRM. 8 KOMP. LANDW. INF. REGT. 5 1914-12-25 - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1878-07-29 - -
M? ? RES. RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MÄGER JOSEF JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - MAGER? (DEHNEN)
MARX WILLY KAN. * RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - * MUSK. (DEHNEN)
MASSANEK GOTTLIEB JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MENZEL ? MUSK. RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MICHAEL PAUL ARM. SOLD. ARM.BTL. 27 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MICHNA ALFONS ARM. SOLD. ARM.BTL. 4 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
M??SKI BERNHARD MSK EIR 147 1918-10-08 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
MUNKELL JANKOWSKI RES FAR36 1914-08-08 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
MANEYKA FRIEDRICH - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - BURNIEN -
MALKOWSKI JOHANN RMS. 1. KOMP. IR 146 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MANIKOWSKI JOHANN MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MANNCEWITZ - OBERTS ROSJANIN 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MANTHEI - MUSK. 2. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MARKS - MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MAROU??OT FRIEDRICH MUSK. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MASCHLINSKI PETER MUSK. 5. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MATZEN - MUSK. 2. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MEIZGER - VIZEFELDW. 5. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MELLENTHIEN - MUSK. 2. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MEYKE - MUSK. 2. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MUHLACH - MUSK. 5. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MÜLLER BRUNO III MUSK. 7. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MÜLLER EMIL MUSK. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MASCHKUHN EMIL - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MENTEL ERB. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MÜLLER FR. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MÜLLER GUST. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MASCHKUHN WILH. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MALCHIN ALBERT UFFZ. M.G.K. 5. INF. RGT. 128 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1892-01-09 - -
MEISTER - MUSK. INF.R. 148 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MÜCKE - LEUTN. INF.R. 18 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MAASBÖL ANTON MUSK. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MACHEI L. GEFR. 2 / LD. BTL. 2 INSTERBURG 1914-11-18 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MACHMÜLLER K. MUSK. 6 / REKH. W. I. R. 86 1919-12-03 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MAHLKOW WILHELM ALBERT WEHRM. 16 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MALKOWSKI - RES. I. R. 141 - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MATZEIT ADAM ERS. RES. 4 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MEINS HUGO GEFR. 4 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MIDTGAARD J. THORWALD UNTFFZ. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MILCHEWSKI EDUARD WEHRM. 16 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MINSEL FRANZ UNTFFZ. 4 / LANDW. I. R. 84 1914-11-24 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MLYNERCZYK ANDREAS ERS. RES. 4 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MØLLER JOHANN WEHRM. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MÜLLER H. LDSTRM. 4 / LD. BTL. LEIPZIG 1915-04-08 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MARDORF KARL UFFZ - 1917-03-25 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
MARTINS GEORG GEFREITER - 1917-05-04 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
MAST JOHANN ? - 1919-04-11 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
MILWA FRITZ WEHRMANN - 1915-05-15 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
MANTYK FRANZ MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
MEIER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
MEYE WALTER MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
MAASS E. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
MAASS F. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
MAASS J. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
MAASS W. WEHRM. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
MAGEHRKE JOH. LDST. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
MATUSCHEK A. ERS.RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
MEEDEN G. JÄGER. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - GR. WICKERAU -
MOCK H. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - GR. WICKERAU -
MÜLLER E. JÄGER. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN -
MÜLLER F. VIZE-F. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MÜSKENBERG -
MÜLLER G. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MÜSKENBERG -
MARGUARDT ANTON LDSTRM. LDSTRM. INF. BATL. BRAUNSBERG 1915-02-05 - Wejsuny wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MERSE PETER LANDSTM. 4 KOMP. LANDST. BATAL. DARMSTADT IV - - Szymonka II wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MENTZ OTTO RES. 1 LDW. KOMP. PION. BATL. 1 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MISTAT - GREN. 6 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MÖCKE WALTER UTFFZ. 11 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MÜLLER ERNST UTFFZ. 1 BATTL. FELDARTL. REGT. 3 1914-09-09 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MÜLLER HEINRICH OFFZ. STELLV. GREN. REGT. 4 1915-02-10 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MATTERN FRIEDRICH FELDW. 7 KOMP. RES. INF. RGT. 228 1914-10-24 - Borzymy II wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MEYER GEORG HPTM.D. LDST. 6 KOMP. RES. INF. RGT. 231 1914-10-24 - Borzymy II wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MÖLLER WILLI GEFR. LANDST. BTL. DARMSTADT III 1914-12-20 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MARTIN WILLI HAUPTMANN 1/R.I.R.227 1914-10-21 - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MAROHN H. WEHRM. 12. / RES. INF. REGT. 34 1914-10-20 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MASCHKEWITZ F. GEFR. 8. / LDW. INF. REGT. 18 1914-10-26 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MEYER J. WEHRM. 11. / LDW. INF. REGT. 76 1914-10-20 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MIHSFELD MAX VZFW. 3. / LDW. INF. REGT. 84 1914-10-25 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MILEWSKI ALBERT LANDWEHRMANN FUHRPARK KOL. 327 17. RES. KORPS 1915-12-20 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MOKWA F. KAN. 4. BATTR. FELDA. REGT. 98 1914-10-06 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MÜLLER G - - 1915-05-06 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
MAPPNER BERTHOLD REZ. I.R. 45 / 8K 1915-02-09 - Karwik-Leszczyna wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MEITZNER OTTO LEUTNANT GREN. REGT. 3 1914-10-30 - Czarny Róg wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MEHNEL - VZFW. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MEIER - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MONTUA - MUSK. INF. REGT. 45 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MORKS - GREN. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MAGER AUGUST LDSTRM. 2 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. II ALLENSTEIN 1914-11-25 GURKELN Górkło wieś, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - WILLENBERG -
MOLL EMIL MUSK. 2 K. ERS. BATL. INF. REGT. 147 1914-12-20 - Upałty wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MAYER PAUL RESERVIST  MAG.FP.KOL.5  1915-06-07 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
MESSNER PAUL WEHRM.  L.D.W.JR.72,1  1915-05-19 - Chybice wieś, gm. Pawłów, pow. starachowicki świętokrzyskie - - -
MUSIKER ANTON INFT.  I.R.99 7K.  1915-03-23 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
MAJCEN ANDRO JAGE  K.U.K.F.JAG. B.31   1915-05-07 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
MATRAS JOSEF RES-ULANE  K.LW.U.R.5. 2 F 1915-03-09 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
MELIS JOHANN HUSAR  K.U.K.HUS.RGT.16  1914-12-23 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
MIHALIC JUAN ZIV.KUTSCHER  - 1915-02-19 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
MLADINOV PETER LDST.JNFT.   K.U.HONF.R.7, 1 K  1915-06-11 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
MUSIL FRANZ LDST.JAGER  K.U.K.F.JAG.B.17  1915-04-25 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
MATULA FRANZ INFT.  L.I.R.31  1915-04-21 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
MAJOROW JAKOB RUSSE MOSK.GR.RGT.8  1915-01-17 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MAKSJMOW ALEX RUSSE KAUK.SAPP.B.5  1914-12-21 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MALYSZEW JWAN RUSSE KAR.RGT.188  1915-05-01 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MARTYNOW MAKSYM RUSSE APRG. INFT. R. 81  1915-01-03 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MICHAJESCK JOHANN LDST.JNF.  K.U.K.J.R.64  1915-05-16 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MIELNIKOW JWAN RUSSE TAUR.GREND.R.6  1915-02-10 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MIELNIKOW PAWEL RUSSE JNF.BASRK.R.185  1915-01-23 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MIETOLKIN SERGEJ R.UNTOFFZ.  STAB.D.GREND.KO.  1915-02-05 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MIZNIKOW MICHAEIL RUSSE JNF.RGT. 181  1915-02-23 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MOJSEJONKO DANIEL RUSSE MOSKEW.RGT.8  1914-11-10 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MOSKALIKOW ALEX RUSSE KIEW.GREN.RGT.5  - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MALLER VIKSTRITT WEHRMANN  M.G.K.J.R.2.3 K.  1914-12-20 - Mnin wieś, gm. Słupia, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MAKSYMOW DYMITREJ RUSSE  GROCH.RGT.182  1915-05-?? - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MALCHEREK ALOIS GEFREITER  L.J.R.23.6K.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MATZIOL URBAN ERS.RES.  L.J.R.23.8K.  1915-05-20 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MAYER EDUARD ERS.RES.  L.J.R.72.3K.  1915-06-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MICHAJLOW LEONTY RUSS.  GROCH.RGT.182  1915-05-?? - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MIKIEJEW DYMITREI RUSSE  SIBIR.GDE.RGT.9  1915-05-?? - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MULER OTTO KRIEGSFRW.  L.J.R.72.10K.  1915-05-20 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MYSLIWCZYK A. ERS.RES.  LDW.JNFT.RGT.23.7.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MULLER ALBERT WEHRMANN  L.J.R.47.12 K. 1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
MATKOWIEC ROBERT OSTERR.  - 1914-11-17 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - FURS VATERLAND 
MATUSZ JOHANN OSTERR.  - - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - FURS VATERLAND 
MATYS JOSEF JNFANT.  K.K.L.496.1K.  1916-07-14 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
MICHALEK RUDOLF JNFANT.  K.U.K.JR.4.12  1915-02-11 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
MLECZKO JOHANN LDST.ULANE  K.U.K.UNG.RGT.7  1917-05-26 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
MORAWETZ ANDREAS OSTERR.  - 1914-10-27 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - FURS FATERLAND 
MASZKOW ALEXANDER GEFR - 1915-02-10 - Ruda Maleniecka wieś, gm. Ruda Maleniecka, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MOROZOW PETER GREND. TAWRYCZER GR. GR 6  1914-04-05 - Ruda Maleniecka wieś, gm. Ruda Maleniecka, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MAG MARTIN LDST. JNF. K.U.K.J.R. 82 1915-01-30 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MATUSCHKE ROBERT UNTOFFZ. L.J.R. 19/9K 1915-01-24 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MOGA SAMUEL JNFANT. K.U.K.J.R. 31 1914-12-21 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MULLER WERNER KRIEGSFRW. L.J.R. 19/5K 1915-04-29 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MADERA JAKÓB ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-11-20 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
MARTEMNICK WACŁAW ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1915-01-07 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
MICHIT ANTONI ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-12-25 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
MIERNIK KAROL ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-12-08 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
MEYER ERNST - LJR 46 1915-05-13 - Tumlin-Wykień wieś, gm. Miedziana Góra, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MACISZ JAN - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
MAZUR LUDWIK - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
MIECZYSŁAWSKI JAN - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
MIZIURA WŁADYSŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
MENCZER BENZION PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1876 - -
MICHNIK JERZY PORUCZNIK - 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1885 Bielsko -
MÜTZENMACHER ELIAS PIECHUR 15 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1891 Potok Złoty k. Buczacza -
MEUSEL ERICH - - 1915-03-09 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
MILDE WILHELM - - 1918-07-13 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
MOGWITZ ERNST - - 1917-01-19 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
MADJUSZIN STEFAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MAKLASCHEA GRZEGORZ SZER. - 1917-06-24 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MAKUMGEANU GRZEGORZ SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MALEGIN JAKUB - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1883 - -
MALISKALIN OSPI - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MALSCHETWIASZ ARWIO SZER. - 1918-05-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
MALSCHETWIASZ ARWIO SZER. - 1918-05-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
MARKOW MICHAŁ SZER. 10 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
MARUGIN IFIN SZER. 27 p.p. 1917-10-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MASKO DAWID SZER. - 1917-03-04 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
MASKO DAWID SZER. - 1917-03-04 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1890 - -
MATKOLOW JAKUB - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
MATWEJCZEW IWAN SZER. ROS. - 1918-01-30 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892-08-11 - -
MAZUREK JAN - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
MECHNIKOW ALEKSANDER SZER. 321 p.p. 1917-09-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1884 - -
MECZERLKOW FEDOR SZER. 327 p.p. 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
MEKULAJ TOMA SZER. RUM. - 1917-02-16 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
MELIKOW STEPAN JENIEC ROS. 147 p.p. 1918-01-20 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MENSCHIKOW WASYL SZER. 20 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MESCHWITSCH SPRAWOJ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
MESZKOW DYMITR SZER. 53 p.p. 1918-01-03 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MEWCZERY MATWIJ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MICHAL MARIA - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MICHALLZEA GHEORGE SZER. - 1917-11-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MICHAŁCZEK JAKOW PODOF. - 1917-06-15 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1883-06-31 - -
MIKOLA MARIGIN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
MIKOŁAJ REGINA - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1898 - -
MIKUCENKO GRZEGORZ SZER. 2 p.p. 1917-10-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MIKUSZOW AREL SZER. 74 p.p. 1917-12-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MILEWSKI ALEX - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
MINASAROW - SZER. 202 p.p. 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MINGALIK SLAFINID STRZEL. 155 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1896-10-01 - -
MIRANOW PAWEŁ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MIRCZUK EMIL PODOF. - 1917-10-23 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
MIRONENKO A. SZER. 121 p.p. ros. 1917-09-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
MOCHAMEDJANOW M. SZER. 93 p.p. 1917-11-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1885 - -
MOJSLAJE IWAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MONDUEW PIOTR SZER. - 1918-02-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1881 - -
MORANOW JEGOR - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MOROZOW FEODOR SZER. 151 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MUSTATSCHIOSU OPREA PODOF. RUM. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1886-02-03 - -
MARTON SANDOR INF HONV. IR 29 1915-01-23 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
MAURER LAYOS GEFR HONV. IR 23 1915-02-21 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
MIKESKA JOHANN INF LANDST. IR 25 1914-11-23 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
M? ?ODOR RUSS.SOLDAT - ????-10-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MACZATOW WASILI RUSS.SOLDAT - 1917-07-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MAIKOFF GUSS RUSS.SOLDAT - 1917-04-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MAKLOKO IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-04-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MALEC PAWEL RUSS.SOLDAT - 1917-08-27 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MALOZION? ILJA RUSS.SOLDAT - 1917-09-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MARNIKOWIC DRAGOLUB RUSS.SOLDAT - 1917-04-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MARTIWOW ANTON RUSS.SOLDAT - 1918-09-18 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MARTIWOW ANTON RUSS.SOLDAT - 1919-09-18 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MARTYNOW STEPAN RUSS.SOLDAT - 1918-03-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MED.??W MERKOLI RUSS.SOLDAT - 1???-05-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MELNIKOW ?TYAN RUSS.SOLDAT - 1918-08-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MERCWIEKOW MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1918-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MICHAELOW SERGEI RUSS.SOLDAT - 1918-07-01 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MIKICZ ZIWAN RUSS.SOLDAT - 1917-08-29 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MILITARN NIKOLAI RUSS.SOLDAT - 1917-12-05 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MISAN GRIGORI RUSS.SOLDAT - 1918-09-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MISZAGIN KONST. RUSS.SOLDAT - 1917-11-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MO??EZO ??P RUSS.SOLDAT - 1917-10-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MORE? ?XEI RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MORTWINCZE? FEODOR RUSS.SOLDAT - 1917-11-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MUZALIOW TRIFIM RUSS.SOLDAT - 1918-09-08 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MAIZEL PETER - - 1919-03-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891-12-19 - -
MAKARON FEODOR - - 1915-08-25 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1888 - -
MALSZEW ANISIN - - 1916-06-14 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1898-02-15 - -
MANNER JOSEF - - 1915-01-15 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MANSCHKE AUGUST - - 1915-10-04 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MASCHIK NORBERT - - 1917-09-26 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1892-06-01 - -
MASKWITOW IRIGAN - - 1916-07-16 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1888 - -
MASTAFANOW GEORGI - - 1917-07-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893 - -
MATZANDER RICHARD - - 1918-12-04 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MAUDICZ MILAN - - 1916-08-25 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1881 - -
MAZUROW NIKOLEI - - ????-??-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890 - -
MECHOW JAKOB - - 1916-08-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1876 - -
MEIER EDUARD - - 1916-09-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MESZKOW WASILI - - 1916-05-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MIKALOW STEPAN - - 1916-01-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890-08-01 - -
MIKOLOWSKI OSIP - - 1916-10-08 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1882 - -
MILATIC MILADIN - - 1916-09-05 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893-03 - -
MILICZ IWAN - - 1916-07-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891-02-15 - -
MISCHLANOW WIMITRI - - 1916-05-25 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MISKAI LUDWIG - - 1914-12-27 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MISRCEA VINZENT - - 1915-01-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MITOSEWITSCH STOJAN - - 1916-06-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889 - -
MLACHAREK ADOLF - - ????-??-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MOHETTA JOSEF - - 1918-09-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1895-07-02 - -
MONCZAKOW WESELVOLOD - - 1915-07-25 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890-02-11 - -
MOSALIMOW WAWLINT - - 1916-12-09 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889 - -
MOSZKOW WASILI - - 1916-05-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-08-09 - -
MUCKE AUGUST - - 1915-11-10 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MUSCHOL KARL - - 1916-05-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MACHALICA JAN - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
MAJER LUDWIK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
MAJSTURA FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
MIKOŁAJCZYK ALOJZ - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
MA ŁYSZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MACH A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MACIAS S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MACURA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MADACZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MADER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MADER F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAEKIA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAI E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAJERCZYK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAK K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAKAR D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAKSYMIUK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MALEJKO P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MALIK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MALOZIEC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAŁKOWSKI M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MANDIUK T - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MANGOLD E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MANIGODA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARCINEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAREK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAREK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAREK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARIASZ S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARKOLA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARKUP W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAROSAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARSCHAL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARTIN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARTINOWSKI W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARTINOWSKY J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARTON S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MASIARZ F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MASSAREK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MASZAROS K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MASZTALESZ F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAT J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MATAVA T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MATES J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MATOVSCH J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MATUSEK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MATUSZYNSKI F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MATZALY M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MATZURA JU - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAX M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAZUR P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MEANER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MEDER Z - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MEIER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MEIER O. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MENTIK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
METHER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MICHAJLUK I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MICHALACZ E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MICHALCZYK E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MICHALEK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MICHALIS F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MICHNO J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MIECH P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MIHEL R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MIHU J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MIKSANEK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MILOM M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MINCZOWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MITENKO J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MIZERSKI E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MLINAREWIC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MLINERIC M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MŁYNEK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MÖCHLENDICH J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MODZELEWSKI A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MOJSCC M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MÖLLER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MOROSZ I - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MOSKALA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MOTICKA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MOTYKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MRAWECZ T - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MSRKOTA Ł. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MUCHA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MUHICZ M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MÜHR J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MUJKANOWICZ V. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MÜLER - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MULLER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MUNIGA T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MUNKA J - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MURZEWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MUZYCZKA H - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MYNARIK J - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MALEC ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MAMOK (?) JĘDRZEJ - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MIZERA ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MOŚ ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MOŚ JAN - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MOŚ JERZY - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MASKA ANDRZEJ - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MUCHA ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MUSIOŁ FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MATUSZYŃSKI JAN SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MATUSZYŃSKI LUDWIK SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MATUSZYŃSKI PAWEŁ SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MAZUR JAN SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MAZUR PAWEŁ SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MAJDAK GRZEGORZ - - 1918 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MAJDAK KAROL - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MAJDAK LEON - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MARTYNIAK ALOJZY - - 1920 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MARTYNIAK PIOTR - - 1917 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MATUSZCZAK FAB - - 1918 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MATUSZCZAK JAN - - 191? - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MATUSZCZAK JÓZEF - - 191? - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MATUSZCZAK JÓZEF - - 1917 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MATUSZCZAK STANISŁAW - - 191? - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MRYNCA FRANCISZEK - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MRYNCA JÓZEF - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MYSLAJEK KAROL - - 1916 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MICHALSKI ALOJZY - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
MUSIOLIK JÓZEF - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
METZGER PHILIPP LANDSTURMMANN LDST.BATL. SCHLETTSTADT XV/3, 3KP 1915-02-12 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MOCH FRANZ ERSATZ-RESERVIST LDW.INF.RGT 7, 1KP 1915-01-14 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MELANG FRIEDR. KRIEGSVETERAN KRIEGSVETERAN VON 1870/71 1915-11-27 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MENGES GEORG FAHRER GD.FELDART.RGT 5, 3 BATT. 1915-07-25 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MÄTOD JOHANN KUTSCHER K.K.PFERDETRANSP. 1915-01-10 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MARWEDE WILLY LANDSTURMMANN L.BTL. COLMAR XV/4, 3KP 1915-08-21 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MAX OTTO ERSATZ-RESERVIST BR.BAUTR IX A.DIV BREDOW 1915-04-19 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MALECKI ANTON LANDSTURMMANN STR.-BAU-BATL, 2KP 1915-05-27 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MANDEL PAUL UNTEROFFIZIER LDW.INF.RGT 19, 6KP 1915-07-12 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MATUSEK FRANZ LANDSTURMMANN FELDART.M.KOL. 2 DIV BREDOW 1915-04-13 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MANIA ALEX WEHRMANN LDW.INF.RGT 51, 5KP 1915-01-04 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MÖBUS ADOLF WEHRMANN LDW.INF.RGT 6, 8KP 1914-11-21 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MAKOWSKI ANT. WEHRMANN LDW.INFRGT 19, 7K 1914-12-23 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MÜLLER ERNST WEHRMANN DW.INF.RGT 133, 9K 1914-12-25 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MALER HEINRICH FAHRERTHÜRFUSS ARTL.RGT 18, 3BATL 1914-12-08 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MESTERKNECHT RICHARD WEHRMANN LDW.INF.RGT 2, 5KP 1915-02-22 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MAJER PAWEŁ SZEREGOWY / POLAK ŻAND. D.O.G. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
MICHALAK TEODOR SZEREGOWY / POLAK 23 B.WART. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
MAJEWSKI STEFAN - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
MAKOSCH WILHELM INFANT. - 1916-03-23 - Gliwice II miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - sarkofag
MARKIEFKA FRANZ INFANT. - 1916-10-16 - Gliwice II miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - sarkofag
MARKIEFKA HERM. INFANT. - 1916-02-12 - Gliwice II miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - sarkofag
MAZUR JOHANN - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MIENNA PAUL - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MORYS JOHANN - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MUNZER AUGUST - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MROCHEM JOHANN LDSTR. 31 LDSTR. ERS. INF. BTL. VI A.K. VI/97 1918-05-03 - Chorzów miasto, gm. Chorzów, pow. M. Chorzów śląskie - - -
MACURA ALOJZY - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
MATLOCH PAWEŁ - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
MAZUREK JAN - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
MROWCZYK KAROL - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
MARZOL FELIX - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
MARZOL WIKTOR - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
MICHALIK P. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
MICHALSKI H. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
MADZIA JAN - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
MENDEREK ANTONI - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
MENDEREK PAWEŁ - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
MOSKAŁA FRANCISZEK - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
MUCHA JAN - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
MALARZ FR. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MALARZ JOZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MALARZ JOZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MALARZ SZYMON - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MANDA IGNACY - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MANDA STAN. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MASTELA STAN. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MATEJKO FR. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MATUSZCZAK A. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MEDRALA TOMASZ - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MLECZKO KAROL - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MLECZKO STAN. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MORTEK PIOTR - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MORTEK SZYMON - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MARCINEK A. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MIKETTA A. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MILOTTA PH. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MILOTTA V. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MATUSCHKA ALOIS - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MEDEK FRANZ - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MALURA EMANUEL - - 1916 - Bolesław I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MALURA IGNATZ - - 1914 - Bolesław I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MAGIERA THEOPHIL - - 1918-03-28 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MAREK PAUL - - 1917-10-22 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MARONDEL JULIUS - - 1914-09-03 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MAZUREK PAUL - - 1916-??-10 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MICHNA FRANZ - - 1917-01-05 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MIERA VIKTOR - - 1914-09-20 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MALELKA VICTOR - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MARCOL AUGUST - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MIKA JOHANN - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MIKA LUDWIG - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MITRENGA PAUL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MOCHA JOHANN - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MACEK JÓZEF - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MACEK PAWEŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MAJER JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MALUDY TOMASZ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MANOWSKI FRANCISZEK - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MATEJA JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MATEJA TOMASZ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MIŚKA AUGUSTYN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MIŚKA FRANCISZEK - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MIŚKA JÓZEF - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MORKIS JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MAGASAMÓW AUKADY ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 186 P.P. 1917-03-25 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MAKEJEW JAKOW ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 270 P.P. 1917-06-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
MALACHOW PIOTR SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 3 1 P.P. 1918-05-05 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MALD?N ARC?O?? ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 324 P.P. 1918 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MALOLEPSZY IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 49 P.P. 1917-09-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
MARINESKU JON ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 72 P.P. 1917-06-28 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MASALOW KUZMA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 6 312 P.P. 1918-09-15 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MATWEJEW GAWRIL SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 36 P.P. 1918-07-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MAXIM CORA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 9 P.P. 1917-06-07 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - nagrobek
MERITZA GEORGE ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 48 P.P. 1917-04-12 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MICHEJEW ALEKSANDER SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 32 P.P. 1918-07-18 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MIELNIKOW ANDREJ ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 5 P.P. 1917-07-28 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MILICZENKOW PANTILJAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 528 P.P. 1917-07-28 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MILITINOWICZ MILAN JENIEC CYWIL ROSYJSKI - 1915-12-08 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - nagrobek
MILODINOWIC DRAGOLIUB SZEREG.ARMII SERBSKIEJ 49 P.P. 1918-08-06 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MORARU GOZMA ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 3 P.STRZ. 1917-04-20 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MOWTACHADINOW CHALIBULA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 307 P.P. 1917-09-12 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MUSIKAJEW NIKOLAI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 290 P.P. 1917-10-14 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MACHULIK EDWARD - - 1915-08-20 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1883-04-25 Ornontowice -
MADEJA JAN - - 1916-12-04 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1887-08-28 Ornontowice -
MALCZYK FRANC. - - 1916-12-12 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1888-01-23 Ornontowice -
MALCZYK FRANC. - - 1914-12-08 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1892-01-13 Ornontowice -
MALCZYK ROBERT - - 1916-10-08 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1890-06-01 Ornontowice -
MALCZYK WINCENT - - 1918-08-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1896-12-19 Ornontowice -
MIKUSZ SZCZEPAN - - 1915-10-10 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1893-08-26 Ornontowice -
MOZGALIK EMANUEL - - 1915-08-24 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1881-12-25 Ornontowice -
MOZGALIK RYSZARD - - 1915-07-07 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1887-03-20 Ornontowice -
MACHA JAN - - 1918-10-18 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MACHA PIOTR - - 1915-09-28 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MACHURA JAN - - 1916-12-20 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MAJ WIKTOR - - 1916-05-23 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MALINA JAN - - 1915-02-11 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MALINA PIOTR - - 1915-06-22 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MALINA TOMASZ - - 1916-07-31 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MALINA WOJCIECH - - 1914-10-07 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MASTALERZ JÓZEF - - 1915-06-17 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MORGAŁA JÓZEF - - 1917-06-19 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MOŹDZIEŃ BOLESŁAW - - 1917-10-22 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MUC ANTONI - - 1915-01-13 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MUC BERNARD - - 1918-04-17 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MUC JAN - - 1915-12-13 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MARTZINEK ADOLF - - 1919-02-11 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MARTZINEK FRANZ - - 1916-06-04 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MARTZINEK FRANZ - - 1916-07-02 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MENDZIGALL ANTON - - 1918-03-31 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MENDZIGALL FRANZ - - 1916-11-11 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MLUDEK ALOIS - - 1916-07-01 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MLUDEK PAUL - - 1914-08-22 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MLUDEK PAUL - - 1915-04-18 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MLUDEK PETER - - 1915-09-25 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MOTHIL JOHANN - - 1917-01-21 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MARTINUS ANTON - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MARTINUS KARL - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MORDEJA RUDOLF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MÜLLER BRUNO - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MÜLLER MAX - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MÜLLER OTTO - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MATLA PAWL. - - 1918-11-21 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - SZCZYGŁOWICE -
MOZGALIK IG. - - 1915-02-23 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
MUSIOŁ EM. - - 1914-09-27 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
MICHERDA FRANCISZEK - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
MICHERDA WINCENTY - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
MORTEK PAWEŁ - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
MREŃCA JÓZEF - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
MREŃCA PAWEŁ - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
MURGAS JÓZEF - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
MACHACZEK ANNAST. - - 1914-08-05 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MACHACZEK VINZENT - - 1915-06-03 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MACHOWSKI JOHANN - - 1916-09-08 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MAREK ALBERT - - 1918-01-20 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MROSEK JOSEF - - 1915-09-04 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MAK J. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
MARKLOWSKI L. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
MARZOL J. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
MELETZKI F. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
MUCHA J. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
MAISA BERNHARD - - 1917 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1896 - -
MASNY JOHANN - - 1915 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1886 - -
MODLICH ALOIS - - 1917 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1884 - -
MODLICH NIKODEM - - 1916 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1891 - -
MODLICH ROMAN - - 1915 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1890 - -
MODLICH THOMAS - - 1919 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1890 - -
MUSCHOL EUSEBIUS - - 1915 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1890 - -
MUSCHOL KARL - - 1916 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1890 - -
MUSIOL JOSEF - - 1918 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1899 - -
MAJER S. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
MATUSIK J. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
MORCINEK W. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
MANDRYSCH JOSEF - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MARONDEL KONRAD - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MODLICH JOHANN - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MONDCZYK AUGUST - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MAICHER MARTIN - - 1915-06-22 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
MATZALLIK JOHANN - - 1918-10-16 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
MOCZYGEMBA FRANZ - - 1917-08-19 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - SŁUPSKO -
MORAWIETZ FRANZ - - 1918-05-27 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
MUSIOL JOSEF - - 1917-07-31 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
MUSIOL JOSEF - - 1914-09-02 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEKARMIA -
MUSIOL JULIUS - - 1916-08-08 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEKARMIA -
MANDRESZ JOSEF - - 1914 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MARONDEL KONRAD - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MONDRZIK AUGUST - - 1917 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MORAWIETZ DIONYSIUS - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MORYS ANTON - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MORYS KONST.(ANTIN) - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MORYS PAUL - - 1917 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MUSKALLA WILHELM - - 1917 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MIEDZIŃSKI FRANCISZEK - - - - Siewierz miasto, gm. Siewierz, pow. będziński śląskie - - robotnik
MALARZ STANISŁAW LEGIONISTA - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
MATYSZKIEWICZ EDWARD PLUTONOWY - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
MICHALEWSKI ANTONI OCHOTNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec