Nazwisk w bazie na literę M: 4706

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
MEIKE EMIL MUSKT. - 1915-02-07 - Lanngut Rosja Pogranicze 1890-07-02 Langgut -
MEIKE FRITZ MUSKT. - 1917-07-14 - Lanngut Rosja Pogranicze 1898-09-19 Langgut -
MANN ARTHUR - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MANN THEOBALD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MEIER RICHARD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MENZEL KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MIHATSCH ALOIS - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MÜCKE ALFRED - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MARTINEC VILÉM - - 1916-06-21 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
MATLAK STANISŁAW SZEREGOWY - 1918-??-?? - Stryj Ukraina, obwód lwowski Pogranicze - - -
MATIZEL KLEMENS LDST 12 J.R. 330 1916-06-05 - Dziesiętniki wieś, obwód miński, rejon Wołożyn Pogranicze - - -
MUSIOL KONRAD - - 1915-09-17 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
MAKLIKOW PIOTR - - 1916-05-13 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MAKOSOW MAKIER - 225 P.P. 6 K. 1916-02-29 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MAKOWKIN MICHAŁ SZRG. 7 / 292 P.P. 1916-11-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 813
MALTZAHN HERMANN HELFER SOLDATENHEIM RADZIWILISCHKI 1918-08-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MARKUZAS HENRYK CYW. ROBT. 10 BTL. CYWL. ROB. 1917-01-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 868
MASŁOW BAZYL SZRG. 12 / 494 P.P. 1917-02-02 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 908
MATUSEWICZ GRZEGORZ - 731 P.P. 1917-08-13 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MELSZENIN ALEKSANDER - 26 P.P. 8 K. 1916-05-06 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MELWIK MARCIN SZRG. 6 / 14 P.P. 1917-??-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 880
MERENTJEW GRZEGORZ - 3 / 44 P.P. 1916-12-31 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 858
MERŁO PIOTR GEFR. 4 / LB. GWRD. P.P. 1916-11-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 810
MESINEEW KAROL - ? 1917-09-?? - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MICHAŁKOW MIKOŁAJ - 204 P.P. 2 K. 1917-08-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MICUKOW JAN - 526 P.P. 6 K. 1917-08-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MIEDNIKOW BAZYL JENIEC 52 1 JEN. ROB. BTL. 1917-02-18 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR ?55
MIRONOW STEFAN JENIEC 20 ROB. BTL. JEN. WOJN. 1917-01-14 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 871
MITIN JAN SZRG. 104 P.P. 1917-02-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 902
MOCHOW JAN SZRG. 1 / 4 P.P. 1916-06-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 626
MOŁOSTROW KUŹMA SZRG. 9 / 40 P.P. 1917-03-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 968
MOROSOW SZYMON - 112 P.P. 5 K. 1916-05-16 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MUCHAMEDJANOW MIRAGIN - - 1917-08-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MUSTAFA ALI-OSM. - 50 P.S. 1918-05-23 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MULITZE GOTTLIEB GEFR. - 1916-04-22 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
MARTSCHEL K. - - 1916-03-02 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
MICHAELIS E. - - 1915-07-08 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
MICHAELIS P. - - 1918-09-06 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
MICHEL P. - - 1914-11-02 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
MICHEL R. - - 1915-10-04 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
MÜCKE G. - - 1916-11-24 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
MÜHMEL P. - - 1918-03-24 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
MÜLLER H. - - 1915-02-23 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
MELBIG JOHANN - - 1915-??-21 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - obelisk
MEYER ALFONS - - 1917-07-28 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - obelisk
MACHURIG REINHOLD - - 1918-07-27 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
MAIWALD FRITZ - - 1916-06-01 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
MEHWALD BRUNO - - 1915-07-26 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
MEHWALD REINHOLD - - 1918-10-06 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
MÜLLER RICHARD - - 1917-10-10 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
MITTMANN AUGUST - - 1917-11-13 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
MASCHKE FRITZ WEHRM. - 1917-11-17 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
MELZER PAUL ERS. RES. - 1918-07-21 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - OBSENDORF tablica
MELZER WILHELM KAN. - 1917-07-27 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
MUMMERT AUGUST VZFLD. - 1917-08-19 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
MARTIN PAUL - - 1915-08-21 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
MOTZEK ERICH - - 1918-07-25 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
MEISEL RICHARD GEFREITER - 1917-08-25 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
MENDE FRITZ GEFREITER - 1914-09-01 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
MENTZEL RICHARD LANDSTR. - 1918-03-31 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
MARTÝ ALOIS - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
MATÝSCHOK PAUL - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
MAISS FRANZ - - sie-14 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
MIELCHEN GUSTAV - - 1918-06-01 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
MÜLLER ADOLF - - kwi-21 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
MÜLLER FRITZ - - maj-18 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
MÜNCH PAUL - - pa?-18 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
MEISSNER GUSTAV - - 1917-04-19 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
MICHAEL PAUL - - 1915-09-28 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
MENDE PAUL - - 1915-02-21 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
MARTIN ROBERT - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MENDE FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MENZEL ALFRED - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MENZEL ROBERT - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MERTIN WALTER - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MITTMANN AUGUST - - 1917-11-13 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
MÜLLER RUDOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MALITTE GEORG - - 1917-04-19 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MALITTE KURT - - 1918-10-24 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MANDAUSCH JOSEF - - 1915-09-23 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MARUTSCHKE PAUL - - 1916-08-18 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MELZ JOSEF - - 1915-07-27 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MELZER WILHELM - - 1914-12-12 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MICHALLECK PAUL - - 1916-07-01 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MISCHKE THEODOR - - 1918-01-03 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MUCHE HERMANN - - 1915-05-25 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MÜLLER FRANZ - - 1920-06-26 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MÜLLER PAUL - - 1914-08-22 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MACCARIO ANTONIO SOLD. 164.MITR. 1918-08-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885- - -
MADEO GIUSEPPE SOLD. 267.FANT. 1919-01-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-11-22 - -
MADILE GIOBATTA SOLD. 8.ALP 1918-03-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-09-04 - -
MAGGI ALESSANDRO SOLD. 9. 1918-12-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887- - -
MAGNANI GIUSEPPE SOLD. I.ART. 1918-12-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1835-04-13 - -
MAGNI TEODORO SOLD. 241.FANT. 1918-07-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-09-27 - -
MAINERI LUIGI SOLD. 281.FANT. 1918-03-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-03-14 - -
MAININI CARLA - - 1918-05-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MALAGO PIETRO SOLD. 234.FANT. 1918-03-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-01-02 - -
MANASA ERNESTO SOLD. 37.FANT. 1918-03-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896 - -
MANCIANTI ALFREDO SOLD. 207.FANT. 1918-06-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-08-25 - -
MANCINI ANTONIO SOLD. 88.FANT. 1918-06-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-09-25 - -
MANCINI EMILIO SOLD. 214.FANT. 1918-06-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-06-25 - -
MANDINI CESARE SOLD. 222.FANT. 1918-10-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-04-07 - -
MANDRISI GIOVANNI SOLD. 32.FANT. 1918-04-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-04-20 - -
MANE GIUSEPPE SOLD. 33.FANT. 1918-04-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-02-18 - -
MANETTI VINCENZO - - 1918-05-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-07-30 - -
MANFRE GIUSEPPE SOLD. 39.FANT. 1918-11-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-09-01 - -
MANFREDI PIETRO SOLD. 227.FANT. 1918-07-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-09-13 - -
MANGIACAPRA AGOSTINO SOLD. 274.FANT. 1918-01-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-03-03 - -
MANNARA ANTONIO - 133.FANT. 1922-05-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1901- - -
MANNESE GIOVANNI SOLD. 73.FANT. 1918-06-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-10-09 - -
MANNI MANSUETO SOLD. 14.ART. 1918-03-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-01-21 - -
MANNUZZA GIUSEPPE SOLD. 9.BERS. 1918-11-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-09-01 - -
MANZO TOMMASO SOLD. 241.FANT. 1918-11-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893- - -
MANZULLI VITO SOLD. 138.FANT. 1918-04-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-07-29 - -
MAPIANI LUIGI SOLD. 81.FANT. 1918-07-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-07-08 - -
MARCEDDU FAFFAELE SOTTUFF. 152.FANT. 1918-09-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-12-16 - -
MARCHESI GIUSEPPE SOLD. 90.FANT. 1918-08-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-08-07 - -
MARCHESINI ANGELO SOLD. 112.FANT. 1918-06-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MARCHETTI PIETRO SOLD. 2.BERS. 1918-06-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-11-26 - -
MARCHETTO FERRUCCIO SOLD. 225.FANT. 1919-01-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-06-08 - -
MARCHIGIANI ANGELO SOLD. 125.FANT. 1918-05-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
MARCHINI FERDINANDO SOLD. 148.FANT. 1918-04-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-02-21 - -
MARCONCINI ETTORE SOLD. 137.FANT. 1918-11-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-08-29 - -
MARELLI GIUSEPPE SOLD. 25.FANT. 1918-04-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-03-06 - -
MARINI MICHELE CAP. MAGG. 6.ALP. 1918-10-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-03-24 - -
MARRO GIACOMO SOLD. 261.FANT. 1918-02-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-08-14 - -
MARTINELLI SESTO SOLD. 29.BOMB. 1918-05-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-10-12 - -
MARTINO DONATO SOLD. 212.FANT. 1918-02-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-02-05 - -
MARTINO GABRIELE CAP. MAGG. 2.ALP. 1918-02-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-01-13 - -
MASELLA ANTONIO SOLD. 282.FANT. 1918-02-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-06-07 - -
MASOCH VITTORIO SOLD. 137.FANT. 1918-05-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
MASONI VITTORIO CAP. I.ART.M. 1919-01-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-09-13 - -
MASSIGNANI VASCO CAP. 5.ART. 1918-06-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-11-01 - -
MATTARELLI ALFONSO SOLD. 2.FANT. 1917-11-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-11-06 - -
MATTEUZZI RAFFAELE SOLD. 89.FANT. 1918-01-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-05-02 - -
MATTIO GIOVANNI CAP. 2.ALP. 1918-10-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-01-14 - -
MATTIOLI ERNESTO SOLD. 49.FANT. 1918-09-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894 - -
MAZZAGATTI FELICE SOLD. 90.FANT. 1918-12-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-03-18 - -
MAZZESCHI ANTONINO - - 1918-05-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-08-01 - -
MAZZINI OLINTO SOLD. 213.FANT. 1918-05-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-10-25 - -
MECCIA ARCANGELO SOLD. 253.MITR. 1918-07-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-03-01 - -
MECENERO LUIGI SOLD. 233.FANT. 1919-01-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897 - -
MEDIOLI ERCOLE SOLD. 220.FANT. 1918-10-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1855-09-09 - -
MELON AUGUSTO SOLD. 30.FANT. 1917-12-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888- - -
MELONI ANTONIOSCO - - 1918-11-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878-01-15 - -
MENABUE CESARE SOLD. 75.FANT. 1918-05-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-04-25 - -
MENCACCI ANGIOLO - - 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886- - -
MENECHELLA TOMMASO - - 1918-06-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-1?-08 - -
MENGOZZI GIUSEPPE SOLD. 116.FANT. 1918-04-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-03-04 - -
MENIGHETTI PRIMO SOLD. 36.FANT. 1918-03-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-01-20 - -
MERAVIGLIA EGLE SOLD. 26.FANT. 1918-11-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
MERCANTI BATISTA SOLD. 24.FANT. 1918-06-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MERIGGI GIOVANNI SOLD. 47. 1918-08-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-06-30 - -
MICHELIS SANTINO SOLD. 228.FANT. 1918-09-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-10-07 - -
MIGLIORANZA LUIGI SOLD. 205.FANT. 1918-03-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
MIGLIORETTO GIOVANNI SOLD. 214.FANT. 1918-11-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-02-02 - -
MIGNONE CARMINE SOLD. 17.ART. 1918-04-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-06-18 - -
MILANESI ORAZIO SOLD. 4.FANT 1918-03-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-05-01 - -
MILANI GIOVANNI SOLD. I.ART.M. 1918-05-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-10-08 - -
MILESI ANTONIO SOLD. 369.FANT. 1918-03-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-09-26 - -
MINGELLO PASQUALE SOLD. 338.FANT. 1918-12-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-08-08 - -
MISTRETTA VITO SOLD. 159.FANT. 1918-04-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-09-08 - -
MODERNA ANTONIO SOLD. 90.FANT. 1918-04-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-04-25 - -
MODUGNO DOMENICO SOLD. 115.FANT. 1918-01-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-12-21 - -
MOGNOL GIUSEPPE SOLD. 7.ALP. 1918-01-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892- - -
MOLIN ITALO SOLD. 1.GRAN. 1918-06-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899- - -
MOLINAPO FRANCESCO SOLD. 280.FANT. 1918-06-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891- - -
MOLINARI ANTONIO SOLD. 270.MITR. 1918-05-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-05-03 - -
MONGIAROTTI GIOVANNI SOLD. I.GRAN.S.M. 1918-06-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885- - -
MONTAGNER GIOVANNI SOLD. 89.FANT. 1918-05-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-06-16 - -
MONTALBETTI ANGELO CAP. MAGG. 3.CAP. 1918-11-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893 - -
MONTALBETTI PIO SOLD. 90.FANT. 1918-07-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-08-12 - -
MONTEFALCONE GIUSTINO SOLD. 209.FANT. 1918-03-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899- - -
MONTEGARI ANTONIO - - 1918-06-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-12-01 - -
MONTEROSSO GIOVANNI SOLD. 281.FANT. 1918-06-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-02-26 - -
MONTEVECCHI BERNARDINO SOLD. 8.FANT. 1918-01-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-04-12 - -
MONTI ANTONIO SOLD. 3.FANT. 1918-08-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884- - -
MONTI ENRICO SOLD. 89.FANT. 1918-05-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-04-26 - -
MORBIDELLI GIACOMO SOLD. 277.FANT. 1918-08-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-12-02 - -
MORCHIO GIOVANNI SOLD. I.ALP.S.M. 1917-12-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
MORELLI ANGELLO SOLD. 214.FANT. 1918-11-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-09-20 - -
MORELLI ERCOLE SOLD. 42.FANT 1917-12-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888- - -
MORETTI CARLO SOLD. 26.FANT. 1918-03-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899 - -
MORETTI GIACOMO SOLD. 207.FANT. 1918-03-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-07-01 - -
MORETTI PIETRO SOLD. 417.MITR. 1918-11-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-10-07 - -
MORONI LIUIGI SOLD. 233.MITR. 1918-03-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-07-03 - -
MOSCATELLO DOMENICO SOLD. 223.FANT. 1918-06-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-08-18 - -
MOSCHINI GINO SERG. 116.FANT. 1918-01-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899- - -
MOSCHINI PIETRO SOLD. I.ART.M 1918-05-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-01-28 - -
MUGNAI GIOVANNI SOLD. 272.FANT. 1918-01-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-12-31 - -
MURE SANTA SOLD. 224.FANT. 1918-01-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886 - -
MUSUMECI GIOVANNI SOLD. 213.FANT. 1918-04-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-05-22 - -
MAGNUSCHEWSKY ROMAN SOLDAT 12.KOMP.230.RUSS.INF.RGT. 1915-11-08 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895 - -
MAKAROW MICHAEL UNTEROFFIZIER 5.KOMP.96.RUSS.JNF.RGT. 1917-05-13 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1885-10-23 - -
MALIEJCZYK JOSEF SOLDAT 30.RUSS.INF.RGT.POLTAWSKI 1915-11-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1885 - -
MARCZEWSKI ANDREAS ERS-RESERVIST 1.KOMP.RES.JNF.RGT.49 1917-03-28 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-11-25 - -
MARSCHALL MAX KRANKENWÄRTER FESTUNGSLAZARETT BRESLAU 1917-03-20 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1878-11-07 - -
MARTINY HUGO HIERR.OBERLEUTNANT - 1918-03-22 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-12-23 - -
MARTZ KARL GEFREITER 2.KOMP.LDST.J.R.1.WURTT.NR 13 1917-06-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-10-02 - -
MATZKE CARL LANDSTURMMANN VERW.KOMP.8.LDST.J.E.BATL.VI.31 1917-06-16 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-12-12 - -
MATZKE HERMANN LANDSTURMMANN 2.KOMP.1.E.JNF.RGT.51 1916-10-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-10-06 - -
MELESCHOWF MICHAEL SOLDAT 251.RUSS.1.P.STAWUTSCHEWSKI 1916-05-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895-09-18 - -
MELKERS PAUL LANDSTURMMANN 1.KOMP.FELD.REKR.DEP.12JNF.DIV. 1916-07-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1887-01-26 - -
MENDE KURT LANDSTURMMANN 1.KOMP.INF.RGT.352 1916-04-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1879-03-23 - -
MESSNER KARL MUSKETIER 4.KOMP.E.RES.JNF.RGT.22 1917-04-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1898-08-04 - -
MEWEDIEW MICHAEL SOLDAT 6.KOMP.170.RUSS.JNE.RGT. 1917-06-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-11-14 - -
MIACHKOW KYRILL SOLDAT 16.ROTTE13.RUSS.INF.RGT 1916-05-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1891-03-18 - -
MICHAEL ARTHUR KANONIER 3.BATT.2.E.FELDARTL.RGT.6 1917-02-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895-02-05 - -
MICHAILOW DIMITRI UNTEROFFIZIER 9.KOMP.21.RUSS.JNF.RTG. 1917-08-28 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1883-10-26 - -
MICHALSKI THOMAS KANONIER 3.BATTR.2.E.FELDARTL.RGT.21 1916-11-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-12-07 - -
MIERING OTTO TRAIN-REITER 5.ESK.E.TRAIN-ABT.6 1916-04-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-11-23 - -
MILOWANOWICZ SYBIN SERBE - 1916-12-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1898-08-23 - -
MILSCH PAUL FELDWEBEL-LEUTNANT 1.REKR.DEP.1.E.GREN.RGT.10 1916-08-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1872-01-20 - -
MÖLLER FRIEDRICH LANDSTURMMANN 2.ERS.JNF-REGT.51.3.KOMP. 1915-12-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1878-06-20 - -
MOORHUSEN DIETRICH JÄGER 4.KOMP.JÄGER-BATL.5 1917-05-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-05-26 - -
MORGENSTERN HERMANN LANDSTURMMANN 2.KOMP.E.LDW.JNF.RGT.102 1916-05-13 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1871-03-19 - -
MÜLLER ARTHUR LANDSTURMMANN 1.REKR.DEP.1.E.JNE.RGT.51 1916-12-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-08-22 - -
MÜLLER OTTO KRANKENWÄRTER LAZARETTZUG 7 1915-11-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-07-30 - -
MÜNKER IGNATZ PIONIER 3.KOMP.7.MINENWERFER E.BATL. 1917-05-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-07-08 - -
MUT?MANN MAX - - - - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
MYSCHKA THEODOR KANONIER 3.ERS.BATL.2.ERS.FELDARTL.RGT.21 1917-09-11 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-04-17 - -
MATUSCZAK ROBERT - - - - Bogdanów wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
MATERNE KARL KANONIER - 1917-11-05 - Bryłówek wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MEEREIS ALBERT - - 19??-??-22 - Chmieleń wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
MARX PAUL LANDSTURMMANN - 1916-01-10 Lazarett Kolberg Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1891-06-16 - -
MEISSLER KARL SERGEANT - 1918-06-09 Singhin (Fraknreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1892-03-13 - -
MOSIG KARL SCHÜTZE - 1918-11-11 Diescourt (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1893-07-11 - -
MÜLLER GUSTAV ARMIERUNGSSOLDAT - 1915-05-02 Tschirne Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1893-08-27 - -
MICHAEL FRITZ - - 1914-11-09 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MIKOLAJCZAK HERMAN - - 1914-08-27 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MAINKA ANTON - - 1916 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki dolnośląskie - - -
MAINKA MARZELIN - - 1916 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki dolnośląskie - - -
MAINKA PAUL - - 1918 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki dolnośląskie - - -
MAINKA THOMAS - - 1918 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki dolnośląskie - - -
MALEK JOHANN - - 1916 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki dolnośląskie - - -
MAREK JOSEF - - 1917 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki dolnośląskie - - -
MICHALSKI DOMINNIK - - 1915 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki dolnośląskie - - -
MICHALSKI EDUARD - - 1915 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki dolnośląskie - - -
MROHS HERMANN - - 1916 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki dolnośląskie - - -
MROHS WILHELM - - 1915 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki dolnośląskie - - -
MASUR GUSTAV - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
MELBNER PAUL - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
MOYITZ ALOIS - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
MANDEL RUDOLF - - 1915-09-09 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MANN JOSEF - - 1916-05-04 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MOHAUPT JOSEF - - 1916-01-10 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MATITSCHKA FRIEDRICH V.FELDW. - 1918-10-31 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MATITSCHKA GUSTAV MUSK. - 1915-06-22 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MATITSCHKA KARL MUSK. - 1918-08-20 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MATITSCHKA KARL JÄNG - 1916-03-14 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MATITSCHKA PAUL KAN. - 1920-10-08 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MATITSCHKA WILHELM UFFTZ.S. - 1914-11-23 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MOSES WILHELM MUSK. - 1916-08-30 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MŰLLER FRITZ LANDST. - 1917-09-12 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MARSCH AUG. - - 1917-04-19 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
MER? WILH. - - 1915-07-17 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
MÜ??Z ALFRED MUS. - 1915-08-09 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MALEU?H ERNST - - 1917-07-25 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MA...SKE W... - - - - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MASKOS ERNST - - 1918-03-15 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MASKOS REINHARD - - 1917-08-20 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MEIZER GUSTAV - - 1915-04-06 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MAIWALD WILLI - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MARKSTEINER PAUL - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MÄTZIG KURT - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MÄTZIG OTTO - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MEHWALD ALFRED - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MENDE HERMANN - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MENZ HEINRICH - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MENZ HERMANN - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MÖBIUS ERNST - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MÜLLER HEINRICH - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MANN GEORG - - 1915-09-25 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
MAY OTTO - - 1918-08-08 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
MENZEL ADOLPH - - 1915-01-10 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
MENZEL KONRAD - - 1914-10-11 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
MENZEL PAUL - - 1918-12-02 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
MITTMANN PAUL - - 1915-04-04 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
MULLER FRITZ - - - - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - VERM.[IST]
MITTMANN RICHARD - - 1915-10-04 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MÜLLER BRUNO - - 1917 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
MAY FELIX - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
MEIER REINH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Kunzendorf Vermisst
MEISSNER ANT. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
MEISSNER ED. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
MIERLICH MAX. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
MIILER JOH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
MA?KNEL GUST. - - 1916-10-16 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
MANSCHEL RUD. FAHRER - 1917-01-10 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
MARRICHER HUGO OFFZ. STELLV. - 1918-10-16 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
MECKE PAUL - - 1915-10-18 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MANN FRIEDRICH - - 1915-09-05 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MONSE MAX - - 1916-06-09 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MORAUKE FRANZ - - 1917-01-02 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MARSENGER WILHLELM - - - 1915-09-26 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
MANSEL WILHELM - - 1917-04-03 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
MÄHL JULIUS - - 1918-03-23 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
MARKWIRTH PAUL - - 1917-05-21 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
MÜLLER PAUL - - 1916-04-05 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
MÜLLER WILHELM - - 1918-10-04 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
MANDEL R.. FUS. 1 FUS.R 39 - - Pierstnica wieś, gm. Krośnice, pow. milicki dolnośląskie - - -
MARDUS P. LDSTM 10 J.R ? - - Pierstnica wieś, gm. Krośnice, pow. milicki dolnośląskie - - -
MARZOG K. LDSTM. 4F.R 357 - - Pierstnica wieś, gm. Krośnice, pow. milicki dolnośląskie - - -
MALZKE JOSEF - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MÄNNIG FRIEDRICH - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MÄNNIG OSKAR - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MATTHÄUS HERMANN - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MILISCHEK BRUNO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MÖHRING YORB - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MÜLLER OSKAR - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MÜLLER PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MÜLLER REINHARD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MÜSIGGANG HERMANN - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MAI ROBERT - - 1915-03-05 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MAIWALD ROBERT - - 1916-09-20 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MARWALD PAUL - - 1915-01-02 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MENZ FRIEDRICH - - 1915-07-13 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MENZ RICHARD - - 1917-11-23 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MENZEL BRUNO - - 1918-10-27 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
METZIG FRITZ - - 1918-11-05 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
METZNER FRITZ - - 1917-05-18 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
METZNER PAUL - - 1915-10-06 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MEUER ROBERT - - 1918-09-26 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
METMER ? BRUNO - - 1918-11-01 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
MARSCHALK HERMANN ERSATZRESERVIST - 1916-02-28 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1891-06-25 - -
MICHAEL GUSTAV LANDSTURMMANN - 1918-07-02 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1882-04-16 - -
MICHAEL OSWALD RESERVIST - 1916-04-03 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1885-10-21 - -
MICHAEL PAUL RESERVIST - - - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MAUSCHE ADOLF - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MENZEL ERNST - - 1918-09-19 - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MITSCHKE JOSEF INF. - 1914-09-22 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MACHNIG GERHARD schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MALIK GREGOR schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MASSELY KURT schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
MAYER von KARL schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MOEBUS GEORG schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - obersekundaner
MORAWE GÜNT. schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - untersekundaner
MUNCH VIKT. schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
MALACHOWSKI LEO GEFALHEN IN FLANDERN - 1917-10-26 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MANASSE WALT. UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MARCUS MARTIN VZFW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MARCUS MICHAEL - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MARGOLINER MAX UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MASUR BENNO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MATZDORF SALO UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MEIDNER ALEXANDER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MENDELSOHN LEO OFFZ.STELLV. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-04-21 - Rotunda i nagrobek
MENKEN ISIDOR - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
METH HERB. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MEYER LOUIS - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MICHELIS SIEGFR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MICHIOWITZ SALO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MITTWOCH ERICH UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MODE LEO - - 1918-11-18 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MOSER AUG. LTN. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MOSES GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
MOSKIEWICZ HANS OFFZ.STELLV. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MOTEK WILLI GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MUELLER JOS. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MUHR KURT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MUSKAT KURT VZFW.DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MATERNE PAUL - - 1914-08-22 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MICHALKE JOSEF - - 1917-08-23 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MICHALKE PAUL - - 1914-08-22 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MIKETTA JOSEF - - 1916-02-12 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MIKETTA WILLI - - 1918-06-03 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MITSCHKE PAUL UTFFZ - 1918-09-22 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
MAI MAXIMILIAN - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MANDEL JOSEF - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MANDEL JOSEF - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MATSCHKE JOSEF - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MEHRHOLZ PAUL - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MENDE PAUL - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MENZEL ARTHUR - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MEPFERT KURT - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MICKLISS PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MILLER HERMANN - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MITTMANN ALFRED - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MUCKE ALOIS - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MŰLLER ? - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MŰLLER ALOIS - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MŰLLER JOSEF - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MŰLLER MAX - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MUSCHALLA AUGUST - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MUSCHNER ALFRED - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MAERKER WILLY OBERJAGER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MANDEL GUSTAW GEFREITER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MILDE FRITZ WEHRMANN - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MATZKE ROBERT - - 1918-03-28 - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
M? AUGUST - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
M? HERMANN - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
M?LZKE ? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
M?LZKE A? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MA? ? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MEHLAN ALFRED - - 1916-03-28 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MAUSOLF PAUL - - 1918-03-25 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MILZ BRUNO - - 1916-06-24 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MÜLLER ALFRED - - 1914 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MÜHL ERWIN - - 1916-03-08 FRK Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MAI ERICH - - 1914 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MAI OSKAR - - 1915 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MOPPERL RICHARD - - 1917 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MRUGALLA JOHANN - - 1915 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MAUERMANN GUSTAW SOLDAT REF INF. REGT. 102 1918-06-05 SZPITAL POLOWY 116 Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1882-09-12 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
MANNIG HERMANN SOLDAT - 1918-04-17 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1898-09-04 - -
MANNING HERMANN LANDWM. - 1914-10-07 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1879-05-11 - -
MOHLAU OSWALD SOLDAT - 1915-03-15 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1880-06-03 - VERM.
MÖNCH GUSTAV ERSATZ RES. - 1915-04-04 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1888-11-20 - -
MÖNCH MAX GEFR. - 1917-04-12 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1890-05-15 - -
MATZKE ROBERT - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MAREL EMIL - - 1914 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MULLER - - - - - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MAIWALD O. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MAÜER R. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MEISNER E. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MEISNER H. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MEITEL R. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MENDE H. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MERSCHKE P? - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MERTZ B. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MEYER R. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MIER?CH M. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MALZ ERNST - PIONIER KOMP. 22.1? 1917-11-27 FLANDRIA Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
MARUSCHKE JOSEF - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
MARUSCHKE JOSEF - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
MICHALSKE AUGUST - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
MULLER PAUL - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
MEYER KARL - - 1918 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
MARKU? AUGUST - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MARKU? MAR - - 1914-09-15 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1889-09-14 Kreika -
MARKU? - - - 1915-09-26 Rothsürben Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893-11-19 - -
MÜCKE GUSTAV - - 1915 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Kreika -
MARSCHAL WILHELM LASTM./NIEM. - 1917-12-06 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
MARSCHAL WILHELM KANN./NIEM. - 1918-09-04 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
MORAWEK KURT - - 1914-05-20 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MULLER JOSEF - - 1917-05-05 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MULLER WILHELM - - 1918-01-24 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MENDEL KARL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MOSIG JULIUS OFFIZ. STELLV. GREN. REGT. 5 1914-12-12 Skowroda / Polska Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1882-01-04 - -
MODICKE O. FÖRSTER - 1914-11-10 - Bolesławiec miasto, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MAI R. - - 1915-06-26 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
MENZEL E. - - 1914-12-25 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
MORCH H. - - 1915-03-11 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
MESCHEDER HERMANN - - 1917-07-22 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MÜLLER HEINRICH - - 1916-05-05 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MATTHÄUS EWALD - - 1917 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MEISSNER HERMANN - - 1914-12-10 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MESCHEDER WILHELM - - 1915-07-25 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MOSSEL (?) WILHELM - - - - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
MATZNER PAUL - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MICHALKE AUGUST - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MICHALKE WELHELM - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MISCHKE JOSEF - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MEIER HERM. - - 1914-11-30 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MIHLAN ALFRED - - 1915-10-01 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MENZ RICHARD - - 1917-04-14 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
MATZNER F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MATZNER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MEIER A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MEIER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MEIER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MEIER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MEISCHSNER - - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MOHAUPT A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MOHAUPT V. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MULLER H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MULLER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MULLER W - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MEIER HEINRICH - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MESCHNER JOH. - - - - Kierżno wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MACHEN P. FLG. - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
ME?RN ? - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MEYER HERM. - - 1917-07-08 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MÜLLER GUSTAV - - 1914 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
MELWALD AUGUST - - 1916 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
MEINKE OSKAR - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
MIELSCHER ? - - 1918 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
MÜLLER PAUL - - 1914 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
MEYER MAX - - 1918-06-13 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
MACHNITZKE ERNST - - 1915-08-28 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
MARR PAUL - - 1917-04-20 IN DER CHAMPAGNE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MATERNE WALDEMAR - - 1914-12-06 B. ANTONIEW Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MEINARDUS ENNO - - 1914-12-08 FALKLANDSINFELN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MINDNER HEINRICH - - 1918-03-08 IN FLANDERN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MIR EBERHARD - - 1917-06-21 IN FLANDERN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MÜLLER PAUL - - 1917-04-14 - Janówek wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MÄRSCHEL RICHARD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - DITTERSDORF -
MEHWALD PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
MÜLLER OTTO - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
MALWALD RICHARD GEFR. - 1918-10-10 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MEISNER PIUS - - - - Marianówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MANDEL KLEMENS - - 1914-08-31 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MAIWALD HERMANN - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
MÜLLER PAUL - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
MANGLIERS AUGUST - - 1916-07-20 LAZARET Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MANGLIERS HEINRICH - - 1918-06-04 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MAKOWSKI PIOTR - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - pomnik
MAŁECKI ? - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MAŁECKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - pomnik
MARSKE HUGO OFFZ. STELLV. - 1915-06-24 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - WOJCIN / WÓJCIN
MARTIN LUDWIG MUSK. - 1914-10-05 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
MATERNE ADOLF OFFZ. STELLV. - 1914-11-12 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - NEUBERLIN / BERLINEK
MACHAŁA JÓZEF SZEREG. - 1920-12-04 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1902 - -
MAJDA BOLESŁAW SZEREG. - 1920-11-26 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
MARULEWSKI FR. SZEREG. - 1921-07-21 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
MAZUREK JÓZEF SZEREG. - 1919-07-21 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1888 - -
MAZUREK MARCIN SZEREG. - 1919-11-13 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
MICHALAK IGNACY SZEREG. - 1919-03-07 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1895 - -
MIKS ONUFRY SZEREG. - 1920-02-?? - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
MIKUPPA - SZEREG. - - - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MILLER FERDY. SZEREG. - - - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MOSIŃSKI ST. SZEREG. - 1914-11-25 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MARTIN - RESERVIST 1 ERS.BTL.JNF.RGT. 107 1915-01-30 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MENDERSHAUSEN A. FELDW. LEUTN. JNF.RGT. 150 - - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MICHALSKI BRONISŁAW ŻOŁNIERZ POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA 1918-10-20 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie 1896-11-01 - Rozstrzelany przez Niemców
MUSTERER - GEFREITER ERS.BTL.JNF.RGT. 21 1915-01-30 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MAI EMIL ERS.RES. ERS.RES.INF.RGT. 21 1915-02-08 - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MARQUARDT WILH. LDSTM. LANDST. BATL. DEUTSCH KRONE - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MAX THOMAS RICH. ERS.RES. 1 ERS.BTL.JNF.RGT. N.107 - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MIELKE ALB. LANDST’M. JNF.RGT. 347 1915-01-30 - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MAKORE TIMSZ AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MALDOWAN WASILI AUSTRIA - 1915-09-23 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MARZ STEFAN AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MICHALAK STANISŁAW - - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MICHALIK MATCHDEUS AUSTRIA - 1915-10-28 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MICHALSKI M. - - 1917 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MIKOLANZ - AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MIKOWLECZ STEFAN ROS. - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MILLER JOSEF - - 1917 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MINAGALI ZIEMSZA ROS. - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MIROW KARL - - 1917 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MAGELSDORF HERMANN V FLDW.O.A. RJR 218/3K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MANN EMIL ERS.RES. RJR 219/8K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MANTEL ANTON JAGER RJB 19/4K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MARTINS ALBERT JAGER RJB 19/4K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MIETHE ARNO JAGER RJB 19/2K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MÖLLER AUGUST JAGER RJB 19/4K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MÖLLER ERNST MUSKETIER RJR 219/4K 1915-07-08 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MÖLLMANN BERNHARD FELDWEB. RJR 219/5K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MÜLLER JOHANN JAGER RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MÜLLER KARL MUSKETIER RJR 220/5K 1915-07-02 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MÜLLER RICHARD GEFREITER RJR 213/3K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MASZYC W. - - 1914-09-11 - Kazimierz Dolny miasto, gm. Kazimierz Dolny, pow. puławski lubelskie - - -
MERKUŁOW - - 2P.STRZ. 1914 - Kazimierz Dolny miasto, gm. Kazimierz Dolny, pow. puławski lubelskie - - -
MICHALAK STANISŁAW - - 1914-09-10 - Kazimierz Dolny miasto, gm. Kazimierz Dolny, pow. puławski lubelskie - - -
MACHAŁKIEWICZ KAROL - 4 PP 4 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
MAGIEROWSKI JAN LEGIONISTA 4 PP 12 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
MAI(S)(Z)EL RYSZARD KAZIM LEGIONISTA 4 PP 3 KOMP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
MAJZEL RYSZARD - 4 PP 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
MAKSYMOWICZ ROMAN PODPORUCZNIK DOWÓDCA 5 PP 3 KOMP. 1915-08-03 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - „NAWROT”, ZGINĄŁ W CZASIE ATAKU POŚCIGOWEGO ZA MOSKALAMI W MAJDANIE KRAISENIŃSKIM, POŚMIERTNIE ODZN. VM V KL
MALARZ SZYMON - 5 PP 4 KOMP. 1915-07-30 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - ROBOTNIK Z BIELSKA CIESZYŃSKIEGO
MAROSTEK MIKOŁAJ LEGIONISTA 4 PP - - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
MARSZAŁEK MIKOŁAJ - 4 PUŁK PIECH. 7 KOMP. 1915-08-05 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - EKSH. Z NIEDRZWICY DUŻEJ, DZIŚ JASTKÓW NR 32/147
MARYNDZIAK OTTO LEGIONISTA 4 PP 3 KOMP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
MIASTKIEWICZ WŁADYSŁAW LEGIONISTA 4 PP 7 KOMP. 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
MIGAŁA STANISŁAW LEGIONISTA 4 PP 4 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
MOSZKOWICZ DAWID LEGIONISTA 4 PP 7 KOMP. 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
MARINVKO LUDWIG - K.U.K. L.I.R. 16 1915-07-04 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MATUSEK MICHAEL - K.U.K. I.R. 99 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MAYER ? - K.U.K. I.R. 49 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MAYER JOHANN - K.U.K. I.R. 49 1915-07-05 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MEYERHOFER JOHANN - K.U.K. I.R. 49 1917-07-08 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MALIK FRANZ KORPORAL L.J.R. 13 1915-07-13 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MARINCIC JAKOB JAGER K.U.K. F.J.B. 31 1915-07-02 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MILAK MUJO JAGER K.U.K. F.J.B. 31 1915-07-26 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MOSKALA ADALBERT INF. LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MUTULA LORENZ - LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MAAR ROBERT FUSILIER 4.G.GR.R.10K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MALOK AUGUST GEFREITER 3.G.GR.R.7K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MERAM KARL GRENADIER G.GR.R.4/2K. 1915-07-17 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MEYENBORG BERNHARD GRENADIER 1.G.GR.R.2K. 1915-07-24 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MOLLER II HUGO GRENADIER 1.G.R.Z.F.2K. 1915-07-18 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MOLTKE FRIEDRICH FUSILIER 3.G.R.Z.F.12K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MONNINCHO ADOLF ? 3.G.R.Z.F.8K. 1915-07-20 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MORITZ ALBERT GRENADIER 3.G.GR.R.2K. 1915-07-22 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MUNKE GUSTAW GRENADIER 1.G.GR.R.6K. 1915-07-22 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MUNZEL WILHELM UNTOFFZ. 1.G.GR.R.6K. 1915-07-20 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MÜLLER FRIDRICH GEFREITER J.R. 78/7K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
MERZ ROBERT AUSTRIA - 1914-08-30 - Poturzyn wieś, gm. Telatyn, pow. tomaszowski lubelskie 1887-11-25 Wiedeń -
MACHNICKI NIKOLAUS JNFANTERIST K.U.K.J.R.95/3K 1916-04-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MACOUREK OTTO LDSTRM K.U.K.R.T.B.A.31 1916-04-21 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MALICKI JOHANN LDSTRM K.K.SCH.R.17 1917-08-15 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MARESZAN GREGOR ZIVIL ARBEITER K.UNG.A.A.22/5 1916-04-27 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MARIAN DANIEL HONVED K.U.H.J.R.12/1 1916-06-22 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MARTIN FRANZ VIZEWCHTM. FS.A.R.3/4.M.K. 1915-09-13 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MEDVIGY JSVAN HONVED K.U.H.J.R.9/4 1917-09-05 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MELASKIEWITZ M. LDSTRM STRASSENB.K.39 1915-08-27 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MENCL JOSEF JNFANTERIST K.U.K.L.ET.B.301 1916-07-20 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MINDING EMIL MUSKETIER 1.E.BTL.3.J.R.76 1915-09-18 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MÜLLER EMIL GRENADIER 2.E.BTL.4.G.R.9 1915-09-17 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MÜNKENBERG ? LDSTRM 6.L.J..BTL.S.16/15 1915-09-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MIODUSZEWSKI EDWARD SZER. V BAON L.P. 1915-07-17 OKOLICE URZĘDOWA Urzędów wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki lubelskie - - -
MACHNIKOWSKI M. MUSKETIER INF.RGT.21/1K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MACKE II BERNHARD KRIEGSFRW. J.R.79/4K. 1915-07-30 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MAIER FRANZ FUSILIER FUSL.RGT.122/12K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MEIER OSKAR MUSKETIER INF.RGT.21/2K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MELBER GEORG GEFREITER FUSL.RGT.122/2K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MENDLER MAX FUSILIER FUSL.RGT.122/5K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MERZ ADOLF UNTOFFZ. FUSL.RGT.122. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MIELENZ ALBERT GEFREITER J.R.21/9K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MORZ ADOLF UNTEROFFIZIER JR 122 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MARSCHNER HERMAN MUSKETIER R.J.R.46/1K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MÜLLER CHRISTIAN MUSKETIER R.J.R. 46 1 KOMP 1915-07-21 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MALECKI ANTONI - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
MAZUR JÓZEF - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
MICHALIK ANTONI - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
MEHLIS ERNST GEFREITER 3.GARDE.UL. REG.4.ESK. 1915-07-18 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
MULLER - GEFREITER 3.GARDE UL.REG. 4.ESKADRON 1915-07-18 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
MULLER FRIEDRICH RESERVIST J.R.74. 8.KOMP. 1915-07-18 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
MACKE KARL UNTOFFZ. J.R. 45/5K. 1915-07-29 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MEIER PAUL GRENADIER R.J.R. 203/7K. 1915-07-29 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MENZEL HERMANN MUSKETIER J.R. 46/3K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MINGE ANTON GEFREITER J.R. 46/4K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MODER JOSEF LDSTRM. J.R. 46/6K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MAGLATIUK JAKOB KONDRATOWICZ RUSS. - 1915-05-25 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MAIWALD JOSEF - - 1915-07-23 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MAKAROW ALEXANDER RUSS. - 1915-07-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MAKAROW TEODOR RUSS. - 1915-06-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MAKOWIECKI LADISLAW CYWIL - 1915-07-01 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MANAFIJEW WASIL PETROWICZ RUSS. - 1915-05-09 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MARCZENKO MICHAL MITAFANOWICZ RUSS. - 1915-05-31 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MARGIKITI RADOWAN - - 1915-08-15 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MARTINCZUK ANDRIEJ DAVIDOWICZ RUSS. - 1915-05-15 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MARTINENKO IWAN RUSS. - 1915-06-02 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MASAN AHMED JANO RUSS. - 1915-05-09 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MASLINKOW MICHAEL PAWLOWICZ RUSS. - 1915-05-25 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MATULA GREGOR RUSS. - 1914-10-13 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MATZESZONAK FILIPP RUSS. - 1915-08-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MAZNIAK ILJA RUSS. - 1914-11-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MERTA FRANTIŠEK - - 1914-09-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie 1877 - -
MIAKOW JAKOB IWANOW RUSS. - 1915-07-08 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MIEJŚKOW STEFAN - - 1915-07-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MINHARKOW GASMATULA? RUSS. - 1915-05-16 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MITYITYIN PAUL RUSS. - 1915-08-05 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MIZERA VINZENZ - - 1914-10-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MOJSIJEW STEFAN RUSS. - 1915-06-04 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MOSACZDOW MAŁAJEW RUSS. - 1915-05-26 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MAGAT WILHELM MUSKETIER R.J.R.52/4K. 1915-08-18 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
MAROUART - LEUTNANT D.R. J.R.92/2K. 1915-08-02 - Ciechanki I wieś, gm. Puchaczów, pow. łęczyński lubelskie - - -
MARTIN WILHELM MUSKETIER J.R.146/4K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
METZNER WILHELM SCHÜTZE I.R. 45 / MGK 1915-08-03 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
MOESE FRITZ LDSTRM. I.R. 45 / 8K 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
MOLL RUDOLF GEFREITER F.A.R.201/5. 1915-08-01 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
MONTANUS ERNST FELW.-LTN. R.I.R.203/2 1915-08-01 - Siedliszcze wieś, gm. Siedliszcze, pow. chełmski lubelskie - - -
MULLER PAUL LTN.D.R. 3/5.G.R.Z.F. 1915-08-02 - Siedliszcze wieś, gm. Siedliszcze, pow. chełmski lubelskie - - -
MACKOWIAK JOH. GEFREITER 4.G.R.Z.F.11K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
MICHELSEN OSKAR FUSILIER 4.G.R.Z.F.10K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
MÄVERS CONRAD ERS. RES. R.I.R. 208 / 9K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MAYER FRANZ ERS. RES. R.I.R. 208 / 9K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MEYER GUSTAV KRIEGSFRW. R.I.R. 208 / 10K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MICHALSKI FRANZ LDSTRM. I.R. 46 / 2K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MICHELHAUS LORENZ ERS. RES. R.I.R. 208 / 4K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MINNE - ERS. RES. I.R. 77 / 13K 1915-07-15 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MATTIGK EMIL MUSKETIER R.J.R.52/3K. 1915-08-03 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
MAVERS CONRAD ERS.RES . R . J . R . 208 / 9 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MAYER FRANZ ERS.RES . R . J . R . 208 / 9 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MAYER GUSTAV KRIEGSFRW. R . J . R . 208 /10 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MICHALSKI FRANZ LDSTRM. R . J . R . 46 / 2 K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MICHELHAUS LORENZ ERS.RES . R . J . R . 208 / 4 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MINNE - ERS.RES . J . R . 77 / 15 K 1915-07-17 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
METAL WILHELM PORUCZNIK 1 P.ART. 1915-10-17 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
MRUGACZ JÓZEF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
MALÉŘ JAN INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-17 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1895 SOLANEC -
MALINA FRANTIŠEK INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 10 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1890 LEŠNÁ U VALAŠ. MEZIŘIČI -
MATULA FRANTIŠEK INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 7 1915-07-16 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1881 TLUMAČOV -
MIKULIK JÁCHYM INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 7 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1881 TRAPLICE -
MOŘICKÝ FRANTIŠEK INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-17 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1891 BOHUSLAVICE U KYJOVA -
MINNERS AUGUST GRENADIER 2 G.R.Z.F. 3 K. 1915-08-16 - Cyców wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
MELZER FRIEDRICH GREN. - 1916-10-09 FRANKREICH Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
MELZER OTTO FÜS. - 1916-07-22 FRANKREICH Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
MÜLLER RICH. OBERGEFR. - 1918-05-29 KEMMEL??? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - obelisk
MALGELSDORF HERMANN - - 1917-10-18 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze/ Wiejce bracia / brüder
MIRRE OTTO - - 1916-04-19 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Hoffnung/ Nadziejewki -
MÜLLER FRIEDRICH - - 1915-09-06 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice bracia / brüder
MALADE OTTO - - 1915-07-24 Russland Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
MARTIN WILH. - - 1915-08-22 Frankreich Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
MEIßNER EMIL - - 1916-07-16 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1894-05-12 - -
MERKEL EMIL - - ? - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1889-06-01 - vermißt
MECHELKE FRIEDRICH GEF. - 1915-10-03 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
MEILICKE GEORG VERM. - 1915-08-11 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
MOWES RICH. GEF. - 1915-05-21 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
MIMANN OTTO - - 1917-07-22 FRANKREICH Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
MAGNUS ROBERT - - 1918-03-30 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
MANNIGEL WILHELM - - 1916-10-28 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie 1887-08-31 - POMNIK
MARTIN ROBERT ERSATZRESERVIST ERS. BATT. INF. REG. 154 1918-09-29 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
MATLIEBE HEINRICH - - 1917-04-30 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
MIEROW KURT - - 1915-10-01 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
MÜLLER PAUL - - 1915-01-2? - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
MÜLLER WILLI OBERGEFREITER 5 BATT. FUTZ.-ART.-REG. 23 1918-09-11 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
MELCHER GUSTAV - - 1915-07-07 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
MELCHER OTTO - - 1915-01-10 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
MISCHOWSKI FRITZ - - 191?-09-17 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
MA???OW WILHELM GEF. - 1915-02-15 - Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL VERMISST
MONICZ KARL MUSK. - 1918-08-31 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
MÜLLER RICHARD - - 1917-07-01 - Rudawica wieś, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
MACKOWIAK WLADISLAUS - - 1919-04-06 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-09-04 SCHMIEGEL -
MADAY GEORG - - 1919-04-14 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-05-14 BRESLAU -
MAJCHRZAK LUKAS - - 1918-10-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1899-09-27 LUGI -
MANCHE KARL - - 1930-03-21 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1871-01-11 SAGAN -
MANGLER BERNHARD - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
MATOSCHEWSKI STANISLAUS - - 1919-09-14 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1894-04-20 LASCHIN -
MATUSZEWSKI MICHAEL - - 1919-02-18 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1879-09-14 NESLABIN -
MEGGER ALOIS - - 1918-07-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1892-11-11 OCKONIN -
MENGEL FRITZ - - 1918-04-08 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1875-03-28 SAGAN -
MEWS WILHELM - - 1916-11-17 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1892-12-04 SY?OW -
MIOTK LEO - - 1919-03-13 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-06-12 HEYTUS -
MOHAUPT EMIL - - 1915-09-29 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1890-03-28 GROSS-EULAU -
MOLLENBECK JOHANN - - 1915-05-01 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1886-06-20 VARDINGHOLT -
MÖNIG HERMANN - - 1918-07-14 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1870-04-11 SAGAN -
MOROWKA FRANZ - - 1919-02-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-11-26 WITAVE -
MUHL? OTTO - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
MÜHLMICKEL JAKOB - - 1918-11-10 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1882-11-15 GRÜNSTADT -
MÜLLER PAUL - - 1919-04-30 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1876-05-17 NEUE FROST COLONIE -
MURCHE FRITZ - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
MURCHE RICHARD - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
MÜLLER JOSEF LANDWEHRM. - 1918-02-17 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1884-01-07 - -
MAGER HERMANN - - 1915-01-05 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MAIWALD KURT - - - - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MANN PAUL - - 1916-08-16 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MENZEL ERICH - - 1915-06-25 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MEYER WILLI - - 1917-05-20 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MENZEL OSCAR VIZEFELD - 1918-06-02 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
MANIA JÓZEF - - 1915-05-02 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1888-03-18 - -
MARACKE KURT - - 1918-10-01 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
MILCH PAUL - 2 KOMP. GARDE-JÄGER-BATTL. POTSDAM 1914-11-24 - Zabór wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
MÜLLER HERMANN - - 1915-07-05 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1887-07-18 - -
MENZEL ALBERT - - 1914-12-20 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
MICHEL GEORG - - 1917-07-09 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
MARKIEWICZ JAN - - 1915-05-31 WSCHOWA Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie 1876-10-08 - GRÓB
MÜLLER FRITZ UNTEROFFIZIER 22. KOMP. RES.INF. REGT. 227 1914-11-23 - Borowa wieś, gm. Koluszki, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
MARTIN ALEX ZUGSFÜHRER KUK JR 6 1914-12-24 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
MEYER FRITZ UTFFZ. 5.U.RES.INF.RGT.132 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
MULLER MAX JÄGER RES.JAG.BTL.22 1914-11-21 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
MULLER WILHELM EINJ. FRW. RES.INF.REG.228 1.KOMP 1914-11-21 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
MARPUARD J. ERS. RES. RJR 221/6K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
MÜLLER WILHELM ERS. RES. JR 42/12K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
MYRCIK VICTOR JAGER RJR 227/1K 1914-12-20 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
MEINTZ ALFRED PODOFICER - 1914-12-03 - Pawlikowice wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - Żyd, tablica zniszczona
MATHYSIK E. JÄGER 4 K R JÄG BTL 21 1914-11-27 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MICHAEL R. JÄGER 4 K R JÄG BTL 21 1914-12-02 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MIELCAREK A. RESERVIST 1 K R INF R 227 1914-12-04 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MROOS FR. UNTEROFFIZ. 12 K. INF. REG. 18 1914-12-26 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
MÜHLHAUSEN AUG. KARL RESERVIST 2 K. INF. REG. 83 1914-11-24 - Szczawin wieś, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
MADENEN LUDWIK PODOF 5.82 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MAJER FRIDRYCH SZER 3.2 1914-12-13 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MAJER JOHAN SZER 25 LBE. BTL. 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MANGA HERMAN PODOF 21. J.R. 2 MGK 1914-11-21 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MARKS JOHAN SZER 2.83 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MELZ WILLY MUSKETIER M.G. KOMP 1 POS. J.R. 18 1914-11-21 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MENRING REINHOLD SZER 5.J.R.167 1914-12-02 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - Kapelan wojskowy armii niemieckiej
MILLER ERNEST SZER 3.83 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MILLER GEORG SZER 8.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MINER GEORG SZER 8.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MOSER HANS SZER 3.83 1914-12-03 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MÄRTER FRITZ RESERVIST 10 K INF REG 160 1914-12-07 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MEHDEL WILLY GEFREITER MCK INF R 52 1914-12-02 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MELZER MART. RESERVIST 9 K INF REG 150 1914-12-07 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MEMMERT W. MUSKETIER 7 K INF REG 152 1914-11-20 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MERSCH KONRAD MUSKETIER 6 K INF REG 150 1914-12-02 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MIGNAT MAX? GEFREITER D. R. 7 K INF REG 150 1914-11-19 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MINNERS JAK. RESERVIST 1 K INF REG 150 1914-12-07 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MÜLLER HERMAN PIONIER 1 FELDK PION BTL 28 1914-11-19 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MAAKE WALTER SZER. ? 133 1914-11-25 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
MULLER A UNTEROFIZIER 2 KOMP 1914-11-20 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
MICHNA PAUL UNTERFFIZIER 4K.JNF.REG.21 1914-11-17 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
MADER ALFRED MUSKETIER 6 K INF REG 128 1914-11-20 - Aleksandrów Łódzki miasto, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski łódzkie - - -
MALLOW K. MUSKETIER 4 K. INF. REG. 140 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MANN KARL MUSKETIER 2 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MARTEN A. MSK 7 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MATERNE P MUSK. 9 KOMP. 1914-12-06 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MEIFERT O. MUSKETIER 12 K. INF. REG. 14 1914-12-06 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MENZEL ARTUR WEHRMANN 6 KOMP. - - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MESECKE W. GEFREITER 1 K. INF. REG. 49 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MEUTER TH. LANDSTURMM II MOB. LDST. BTL. AACHEN 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MEYER OSK. RESERVIST 4 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MIELKE H. RESERVIST 11 K. INF. REG. 14 1914-12-05 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MINKENBERG . MSK 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MÜLLER H. UNTEROFFIZ. 2 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MÜLLER R. GEFREITER 9 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MARCHLEWSKI B. JAGER 1 RES. JÄG. R. Z. PF. 6 1914-11-24 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
MELLENTHIN K. v. OBERLEUTNANT 49 INF. REG. 1914-11-30 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
MERMELA ST. ERS. RESERVIST 2 K. 2 B. R. POSEN 1914-11-30 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
MICEK KARL ZUGSFÜHRER 2 ESK. K. K. DRAG. RGT. 10 1914-11-18 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
MICENKO S. RUSS. OFFIZIER 150 INF. REG. 1914-11-19 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
MLETZKO FR. KRIEGSFREIW. 3 ESK. DRAG. R. ? 1914-11-29 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
MENDE ERNST MUSKETIER 7 K JNF REG 96 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
MÖBUS H. UNTEROFFZ. 3. K. JNF. R. 167 1914-12-03 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
MULLER - MUSK. ? JNF REG 81 1914-12-03 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
MASSENBACH von FRHR. GENERAL-MAJOR KOMMANDEUR DER 19. LANDW. INF. BRIG. 1914-10-26 - Głuchów-Prusy wieś, gm. Głuchów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
MAKOWIECKI JOS. LANDOTHRMM LST. J. R. ANKLAM 1914-12-27 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
MARON H. MUSK. 9 K. INF. REG. 176 1914-12-01 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
MARTIN JOH. MUSKETIER M.G.K. INF. REG. 83 1914-11-26 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
MAZUROWSKI J. UNTEROFFIZIER 11 K. GREN. REG. 5 1914-11-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
MELLER J. UTFFZ. 5 K. INF. R. 61 1914-12-01 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
MEYER F. MUSK. 4 K. R. INF. REG. 231 1914-11-19 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
MODROW WILHELM KRIEGSFREIWILLINGER 22 RES. JÄGER BATL. 1914-12-1? - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie 1895-09-30 - RZĄD 5
MROZOWSKI F RESERVIST 6 K. INF. REG. 126 1914-12-06 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
MÜLLER FRANZ EINJ. FRW. GEFR. 11 K. GREN. REG. 5 1914-11-17 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
MÜLLER PAUL UNTEROFFIZIER 10 K. INF. REG. 152 1914-11-23 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
MÜNSTER ERNST ERS. RESERVIST 4 K. INF. REG. 150 1914-12-03 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
M(N)?A?I PAUL GEFR 4R ?18? ????-01 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
MATHIZIK KARL MUSK 3K R.I.R. 18 1915-01-14 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
MEIER KUNO ERS.RES. 9/J. R. 226 1915-06-23 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
MEYERR PETER GEFR 11K R.I.R. 226 1915-06-11 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
MOLLER AUGUST RES. A 81 R ? ????-06-21 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
MOLLER von GERTH. UTFFZ 7 R. F.A.R.49 1915-06-28 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - FELDARTILLERIE REGIMENT{artyleria polowa}
MACHA ANTON LDST. 3 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - stella
MAMET FRANZ GEFR. 3 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - płyta I
MAMET KARL LDST. 2 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MANIA KARL GEFR. 3 KOMP.LDSTM.INF.BATL.POSEN 3 1914-11-20 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - stella
MARSCHALLEK JOHANN ERS.RES 1 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - stella
MATYSIAK ADALBERT LDST. 2 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - stella
MIECEL MICHAEL - - - - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - płyta I
MIETHE AUGUST ERS.RES 1 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - płyta I
MINNING EMIL UTFFZ. 4 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - płyta I
MALACZKIEWICZ STEPHAN MUSKETIER 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MALININ KONST. RUSS. ST. KAPIT. LEIB GARD. REG. 1914 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
MANUNIKIN KOW. RUSS. LEUTNANT - 1914-12-02 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
MERZ ALI MUSK. 10/J. R. 95 1915-01-09 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
MICK???NSKI - - 1/??? 176 1914 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
MAACKS OTTO UNTEROFFZ. 2. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BTL. 30 1914-11-20 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
MERSCHJOHANN JOHANN WEHRM. 1. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BTL. 30 1914-11-20 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
MATYIES PETER ÖSTER. KRIEGER K. K. JNF. REG. 62 1915-01-24 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
MLITZKE REINH. KÜRASSIER 4 ESK. KÜR. R. 1 1915-01-15 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
MÜCKENBURG W. LANDSTURMM. L. J. B. MÜNSTER II 1915-01-02 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
MAROSAN TITUS SZER. J.R. 10 1915-07-15 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
MAROSAN - JNFANTERIST 10 K. K.U.K. J.R. ?? 1915-02-17 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
MAY II JOSEF KRIEGSFREIW. 4 K. LDW. JNF. R. 51 1915-03-08 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
MENRESAN JOH. SZER. J. R. 62 1915-03-26 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
MAI EDUARD RES. 3. KOMP. LANDW. BRIG. ERS. BATL. 41 1914-12-02 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MANGELS K. (KARL?) HAUPTMANN 1. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 30 1914-11-(23-25) - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MEYER RUD. (RUDOLF?) GEFREITER M. G. K. GREN. REGIMENT 9 1914-12-02 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
METZNER OSKAR KRIEGSFREIW 9.K.JNF.REG.32 1914-11-20 - Zgierz II miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - tablica pamiątkowa
MAKSYMOW ANDREJ INFT. 41 I.DIV. 1915-04-06 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
MAPKWASZENCOW NIKOLAJ - JARGINSKI RGT. 1914-12-14 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
MASALYKIN MIKOLAJ INFANT. - 1915-03-26 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
MAZAR WASIL INFANT. I.R. 69 1915-04-19 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
MICHAJENK NIKIFOR - - - - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
MROZEK ALEX - - - - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
MUCHIN JAKOB GEFREITER D. 139 KURSKI 1915-04-23 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
MUNTYAN BENJAMIN INFANTERIST K.U.K I.R. 64 / 19 K. 1915-06-03 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
MZNIECZENKO MITROFAN - I.R. 180 1915-06-?? - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
MITTENDORF JOSEF LDST. 5/J.R.140 1914-12-04 - Wólka Wojsławska wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MUCZYSZYN JÓZEF SZEREGOWY - 1915-09-19 - Kamieńsk miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański łódzkie - - -
MIEGEL EDGAR ULAN 2. ESK. ULAN. RGT. 10 1914-11-27 - Zduńska Wola miasto, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MÜLLER PAUL ERS. RES. 3. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 41 1914-12-06 - Zduńska Wola miasto, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MÜLLER WILHELM WEHRM. 3. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 41 1914-12-03 - Zduńska Wola miasto, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MADLI JOSEF INFANT. K.U.K. I.R. 34 / 4K 1914-12-27 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
MARTINEK JOSEF PIONIER K.U.K. P.B. 2 / 2K 1915-04-15 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
MERKEJ VANDELIN INFANT. K.U.K. I.R. 44 / 11K 1915-02-16 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
METZE HERMANN HAUPTMANN K.U.K. I.R. 32 1914-12-28 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
MYNHARD HERMANN WEHRM. 1./224 ? - Osjaków wieś, gm. Osjaków, pow. wieluński łódzkie - - -
MATSEJNER CHR. LEUT. LANDW. 3 K LW. BR. ERS. BTL. 41 1914-12-04 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
MICHALKE FERD. - - - - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
MALARZ JOSEF INF. I.R. 20 1915-02-21 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHNA RUDOLF ERS. RES. I.R. 100 1915-03-23 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MITTAG WILHELM ERS. RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÜLLER HERMANN MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÜLLER MAX UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACIASZEK ANDREAS LDST.INF. I.R. 57 1915-03-09 - Stróżówka V (nr 96) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MORAWIEC STANISLAUS INF. I.R. 57 1915-03-09 - Stróżówka V (nr 96) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MANIASEK JOSEF LDST.INF. IR 100 1915-03-23 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAZAN ANDREAS AUSTR.-WĘG. ARB.ABT. 6/10 - - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MEYER JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-02 - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICEK JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-11 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MRAZEK JOHANN SCH. SCH.R. 24 1915-01-11 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MŰLLER FRITZ PION. RPK 85 1915-05-04 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALY WENZEL LDST.SCH. SCH.R. 12 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAUERMANN JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 12 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIKESKA VALENTIN INF. I.R. 100 - - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MISERIN FRANZ SCH. SCH.R. 1 1915-01-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARŠAT KARL LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARZEC FRIEDRICH LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATEJA KARL SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHL JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUSCHIK KARL LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAKSYMOMOWICZ JOHANN SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARESCH JOSEF E.R.INF. IR 98 1915-03-11 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARTINEK BENEDIKT E.R.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAŠANSKY FRANZ SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MASOPUST FRANZ RES.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATUŠKA JOHANN LDST.INF. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATUŠKA STANISLAUS TIT.GFT. IR 18 1915-03-18 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAYER GEORG INF. BIR 22 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAYERHÖFER MICHAEL UT.OFFZ. BRIR 13 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MERVART JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
METSCHNABL FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MILOTA JOHANN LDST.GFT. SCH.R. 7 1915-05-06 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MORAVEC ANTON LDST.INF. IR 98 1915-03-11 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOTYČKA FRANZ LDST.INF. IR 98 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOTZ GOTTFRIED LDST.INF. IR 18 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUDRUNKA WENZEL LDST.INF. IR 98 1915-03-11 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MŰLLER HEINRICH LDST.INF. IR 98 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAČEK JOSEF E.R.GFT. SCH.R. 26 - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARKOWSKI JOSEF PION. PB 10 1914-10-08 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAAG GEORG JOSEF MUSK. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-01 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MANIA JOSEF INF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARK EUGEN UTFF. BAYERISCHES RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATHIS JOHANN GTT. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAUS HEINR. V.ZFLDW. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAYER ANTON UTFF. BAYERISCHES RGT. 3 1915-04-29 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAYER LUDWIG UTFF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAYER MORITZ VZFLDW. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MERKEL FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
METZGER OTTO INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MLUVKA ANTON LDST.INF. IR 36 1915-03-09 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOHR TEODOR INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOSES JOHANN ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUNZINGER RUDOLF OFFZ. STELLV. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACHRCZAK STANISLAUS GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACK JOSEF UT.OFFZ. B.I.R. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MADEJA PETER RES.KPL. I.R. 56 1915-03-27 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAHLE FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAIDONIEK GREGORY - I.R. 35 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAIER MODESTUS RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-(02-03) - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAIERHOFER JOHANN INF. I.R. 59 1915-04-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALEK WENZEL LDST.INF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MANCZAK THOMAS WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-(01-02) - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MANDANEC GEORG INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARTINEK JOSEF LDST.INF. F.J.B. 12 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATERNE FRIEDRICH ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATIGLOWSKI KASIMIR VZFLDW. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATT RUDOLF ALOIS LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATTERSBERGER JOHANN LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-01 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATTHEIS JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATZ ALBIN E.R.SCH. SCH.R. 9 1914-12-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAYER ANDREAS GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAYER HERMANN LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAYER JOSEF RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAYER II KURT KR.FR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAYR JOHANN RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAYR JULIUS INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAYR LUDWIG JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MENEGATTI MATEO WALTER RES.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-(10-20) - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MENNEL ALBERT JG. T.K.J.R. 4 1915-03-12 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MENOTTI MARIO J.G. T.K.J.R. 1 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MERTENS GUSTAV MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MEYER GEORG RES.INF. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHALSKI WAZLAW GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHL WENZEL E.F.FLDW.KDTT.ASP. I.R. 59 1915-03-27 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIČKA GOTTLIEB LDST.INF. I.R. 36 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIERZEJEWSKI STANISLAUS WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIKULSKI STANISLAUS MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MILLER RUDOLF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MITAN ULLRICH LEUTNANT PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIZENCOW WASYLI - I.R. 52 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÖDL JOHANN INF. P.I.R. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOLDING HANS LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÖST MAGNUS [ANTON] RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MRKLOS LAJOS JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUCZKO LADISLAUS LDST.INF. I.R. 36 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÜLLER RUDOLF RES.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÜLLER THEODOR ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MŰNCHSMEIER MATHIAS INF. P.I.R. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUTH OTTO MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-03 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MĚSTAN FRIDOLIN INF. - 1914-12-11 - Siary (nr 76) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALSKI FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MASZTALER DEMETER SCH. SCH.R. 33 - - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MŰHLBAUER KARL LDST.GFT. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MŰLLNER R. JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MYCAK BASIL SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACHUTA EMILIAN INF. IR 18 - - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MILEJANOW ZACHAR INF. IR 35 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MRAZ JOSEF SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARKS JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-02-07 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MANIGODA GJORDJO INF. B-HIR 4 1915-05-03 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARELJA JOZO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAŠTALIĆ MURAT LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAKSIMOW - INF. - - - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATYJA ALBERT KUTSCHER - 1915-02-18 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAZ - SCH. SCH.R. 10 - - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIELEC PETER UL. - - - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MILICHOVSKY JOSEF E.R.SCH. SCH.R. 30 1914-12-11 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOTZ RUDOLF SCH. SCH.R. 10 1914-12-11 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MADL JAKOB ERS.RES.JG. F.J.B. 9 1914-12-30 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MAHNE ANDREAS E.R.INF. I.R. 17 1915-01-01 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MANIČ FRANZ ERS.RES. I.R. 17 1915-01-12 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MANIURA JOSEF TAMB. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MANKE K. HERMANN MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MARCINEK GEORG LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MARKLOVSKY RUDOLF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MARTOŚ FRANZ LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MARYNIAK LUDWIG LDST.INF. I.R. 56 1915-03-11 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MASON FRANZ GFT. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MATUSCHEK ANTON MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MAYER FRANZ JG. F.J.B. 8 1914-12-26 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MAZUR ALBERT INF. I.R. 56 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MAZUR JOSEF RES. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MAZUREK JOHANN MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MEISSNER PAUL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MELNIK STEFAN SCH. SCH.R. 33 1915-01-04 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MELZER ROBERT SCH. SCH.R. 9 1914-12-17 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MEYER HUGO OBSTLT. F.J.B. 2 1914-12-12 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MICHEL GUSTAV UT.OFFZ. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MIKULIK JAROSLAUS LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-01-16 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MIŚKOWIEC LEON LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MITTAG FERDINAND E.R.SCH. SCH.R. 9 1915-01-17 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MOCKRY THEODOR MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
MOHYLA GUSTAV RES.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MOISES MATHIAS JG. F.J.B. 9 1914-12-31 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MOLIN ANDREAS INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MONČILOV PAUL HONV. - 1914-12-24 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MORGENROTH RICHARD MJR. P.I.R. 46 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MORITZER JOSEF ZGSF. I.R. 7 1914-12-25 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MROŻEK JOSEF RES.INF. I.R. 100 1915-02-15 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MUDRY MIECISLAUS KDTT. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MÜNCH JOHANN MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MACKOS ANDREAS ZGSF. H.I.R. 11 1915-05-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MADEJ JOSEF LDST.INF. I.R. 56 1915-02-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MAJ PETER INF. I.R. 56 1915-05-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MANHART JOHANN LDST.INF. I.R. 21 1915-02-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MAŃÁSEK RUDOLF LDST.INF. I.R. 3 1915-03-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MAREK JOSEF INF. - 1915-03-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MARTIN JOSEF INF. L.I.R. 56 1915-03-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MAŠ ADALBERT LDST.INF. I.R. 57 1915-03-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MAUER HEINRICH - - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
MAZAN ANDREAS ERS.RES. I.R. 101 1914-10-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MAZUR STANISLAUS ZGSF. I.R. 90 1915-05-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - -