Nazwisk w bazie na literę M: 5071

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
MNICH PAUL - - 1915-06-03 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MIGACZ MICHAEL JNF K,K.LDST.ETAPP.BAON.106 1914-12-?? - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
MAŃÁSEK RUDOLF LDST.INF. I.R. 3 1915-03-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MACIEJCZYK FRANZ - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MIROS WASYL INF. K.U.K.I.R. 30 1915-05-07 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MANEYKA FRIEDRICH - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - BURNIEN -
MOKEJEW FEODOR GEM/ROSJA I.R.28 1918-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
MEYERR PETER GEFR 11K R.I.R. 226 1915-06-11 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
MESERIN JOAN GEM/ROSJA I.R.81 1919-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MICHNO J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MURASZOW - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
MADEMANN ADOLF - - - - Bojmie wieś, gm. Kotuń, pow. siedlecki mazowieckie - - -
MAROJEVIĆ FRANJO JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MELZER WILHELMUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
MIKOŁAJCZAK MI. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 Kleszczewo -
MÖSMER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MENZLER PAUL - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MARKUS FRANZ INF I.R.17 1914-12-20 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
MALASCHOW HARITON UTFFZ/ROSJA I.R.37 1917-09-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MYDLA LEO MUSKETIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1891-09-24 - -
MIZIRK KARL - I.R. 66 1915-05-12 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MANDA STAN. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MUHLACH - MUSK. 5. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MOINKA JOHANN - - 1916-06-03 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MAKUSZEN ALEKSANDER JAKOWICZ INF. RUSS J.R.56 1914-11-08 - Stary Sącz (nr 348) miasto, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MONOLACHE DIMITRU RUMÄN - 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOJSCC M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MIKA J - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
MAREK JOHANN INF. K.U.K.I.R. 80 1915-03-23 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
MERKEL GEORG - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MOZAR PAUL - RUSS. KRIEGER 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MELNIKOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.208 1918-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MÜLLER HUGO GRENADIER - 1918-06-16 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Bedlin-Bydlino - -
MALY A - - 1914 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MASLER ELITA OBLT./ROS. IR 196 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
MELUSIN FRANZ JNFANT. K.U.K. J.R. 8 1914-11-25 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
MAKSJMOW ALEX RUSSE KAUK.SAPP.B.5  1914-12-21 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MALZEW SERGEI RUSS. INF.REGT.209 1915-04-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MORAWETZ RICHARD - - 1916-04-10 VERDUN FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
MAŃKOWSKI AN. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1890 - -
MILOTTA V. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MURLOWSKI PAUL - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MÁRTON MICHAEL RES.INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MICHEN FRANZ - - - - Suchy Bór wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MYCON ADALBERT GFT. K.K.LDST.ETAPP.BAON.106 1914-12-?? - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
MENDUS JÓZEF - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MARTIN JOSEF INF. L.I.R. 56 1915-03-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MAGIERA FRANZ - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MROSIK ALEX - - 1915-05-14 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MONICZ KARL MUSK. - 1918-08-31 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
MOLDIWEAN ALEXANDER GEM./RUM. I.R.7 1918-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MIHEL R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MROSS ADAM - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MELIC TSCHEDONIR SERBIA ZIVIL.GEF 1918-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MERTIN WALTER VZ. FELDW. RES. JAG. BAT. 6 1916-09-24 KARPATY Świdnica II miasto, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie 1885-05-04 - -
MAREK FRANZ INFANTERIST I.R. 81 1914-10-06 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
MAASS W. WEHRM. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
MURR JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MAX... JOHANN - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MUROVEC JOHANN KPL I.R.17 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
MALIKOW MIRON GEM/ROSJA I.R.49 1919-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MACHNIK AD. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MÖDRITSCH MATHIAS LDST.JG. F.J.B. 12 1915-03-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MATEJKO FR. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MATUSZCZYK PHILIPP - - 1914-09-19 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MACHLING JAKOB - PR.LDST.ERS.BTL.6 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MOLENDA H - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
MAUER LUDWIG INF. K.U.K.I.R. 15 1914-10-10 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
MROZICK IGN. WEHRM. 8 KOMP. LANDW. INF. REGT. 5 1914-12-25 - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1878-07-29 - -
MICHALSKI STEPHAN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MUNIČ LOVRO JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MOISAC VASILE RUMUNIA J.R 48 1917-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MELNITZENKO SEMION GEM/ROSJA I. R. 284 1918-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MEDER Z - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MYTOFANOW - INF. RUSS. I.R.192 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
MASŁOWSKI WINCENTY - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
MARTYNOW MAKSYM RUSSE APRG. INFT. R. 81  1915-01-03 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MUSIOL ALOIS - - 1915-11-13 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
MARSZAŁEK IG. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1893 - -
MÜLLER ADOLF - - 1916-07-16 - Solec II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MOJIKA BASILIUS RES.INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MAKOWIC PETER GEM/SERBIA I.R.8 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MODLICH ALFRED - - 1918-07-20 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MACIOSSEK THOMAS - - 1918-11-02 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MADZIA JAN - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
MAKOSCH ALFONS - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MURESAN EMANUEL INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-07 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MANIKOWSKI JOHANN MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MIKULA STANISLAUS LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MOLDOVEANU JON GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MIKSANEK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MROSS PAUL - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MICHLER ANTON ZGSF. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MELNETSCHUK GRIGORI GEM/ROSJA I.R.76 1918-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MÜNZBERG RICHARD - - 1915-06-02 PRZEMYSL Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - IBSDORF -
MATUSCHEK A. ERS.RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
MEIER JOSEF INF. - - - Ożenna III (nr 3) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
MLECZKO FRANCISZEK - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
MASUR JOSEF - - 1914-12-28 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MALINOWIC MILOSCH GEM/SERBIA I.R.8 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1865 - -
MALLY PAUL - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MOSCHŰTZ ERNST MUSK. PREUSS.RES.IHF. RGT. 269 1915-05-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MEDRALA TOMASZ - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MÁDLO WENZEL LST. I.R. 36 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MICHALSKI ANTON - - 1917-06-20 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MAYER AUGUST PREUSS. INF.RGT.77 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MADLI JOSEF INFANT. K.U.K. I.R. 34 / 4K 1914-12-27 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
MIKULEJSKY JOSEF FLDW. K.K.LDST.I.R. 6 1915-05-02 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIKA RICHARD - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MOISE DUMITRU GEM./RUM. I.R.56 1917-03-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MENDEL ABRAM GEM./RUMÄN I.R.53 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MEIER O. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MORAWIETZ FRANZ - - 1915-10-26 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
MORAWIEC JAN - - 1917 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
MAJAČA MILO JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MIELNIKOW JWAN RUSSE TAUR.GREND.R.6  1915-02-10 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MÜLLER RICHARD KRIEGSFREIWILLIGER - 1915-04-10 - Grębocice wieś, gm. Grębocice, pow. polkowicki dolnośląskie 1895-04-03 - -
MAZURKIEWICZ WAW. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1888 - -
MICHLER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MALEK ALBERT - - 1916-10-26 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MEZEI JOHANN INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MAKUWENAS PAWEL GEM./RUSS. I.R.116 1917-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MRACHACZ JOH. - - 1915-09-27 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MLYNEK JOSEF - - 1915-07-23 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MAZUR STANISLAUS ZGSF. I.R. 90 1915-05-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MENDEREK PAWEŁ - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
MARCZYK MATTHIAS - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MANTHEI - MUSK. 2. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MILSTER OTTO ?EN. - 1916-12-15 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
MOLLEW TIMOFEY RUSS. INF.REGT.1 1915-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MINCZOWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MEIER HEINRICH - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAGIERA PETER - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MILAKOVIĆ MILAS JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MICENKO S. RUSS. OFFIZIER 150 INF. REG. 1914-11-19 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
MELNIK ALEXANDER RUSS. INF.REGT.20.2.KP. 1917-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MÜNSTER M. UTFFZ. - 1916-09-04 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MOCK H. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - GR. WICKERAU -
MERCHE JOHANN INF. - - - Ożenna III (nr 3) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
MIODOŃSKI JÓZEF - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
MASUR VINZENT - - 1914-11-22 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MAJCEN ANDRO JAGE  K.U.K.F.JAG. B.31   1915-05-07 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
MALIUK LEMEON GEM/ROSJA I.R.105 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MIRRE OTTO - - 1916-04-19 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Hoffnung/ Nadziejewki -
MAREK FRIEDR. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MLECZKO STAN. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MOJZIŠ WENZEL INF. L.I.R. 71 1915-05-08 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MNICH PAUL - - 1915-06-03 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MÜLLER REINHOLD PREUSS. GARDE.G.R. 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MERKEJ VANDELIN INFANT. K.U.K. I.R. 44 / 11K 1915-02-16 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
MOSKALOW LOIRIB INF. I.R. 180 - - Lubaszowa (nr 151) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MASSANEK GOTTLIEB JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MIKOSCH PETER - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MOISE LIPANDRU GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
MERESCHIN JAGOR GEM/ROSJA I. R. 3 1917-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
METHER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MACIEJCZAK MIECZYSŁAW - - 1918-12-04 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
MORAWIEC FRANCISZEK - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
MAREK FRANZ INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MILDNER F. - - 1918 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
MIELCAREK ST. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
MITTERHOFER ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-11 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MROSEK KARL MUSK. - 1915-08-09 ROSJA Ściborowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAREK FRANZ INF. I.R.98 1915-05-07 - Skurowa (nr 229) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MUNDT WERNER - - 1918-08-08 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MALACHENSKI IWAN GEM./RUSS. I.R.2 1916-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MATZNER PAUL G.F. - 1914-11-23 RUSSL. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1888-04-1? - -
MLYNEK PETER - - 1916-10-01 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MENTLIK MATHIAS LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-12 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MUCHA JAN - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
MATESA GERHARD - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MAROU??OT FRIEDRICH MUSK. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MACH FRANZ E.R. SCH. SCH. R. 17 1915-05-07 - Muszyna (nr 345) miasto, gm. Muszyna, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MOLOTOLJEW BALE GEM./RUSS. I.R.80 1916-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MIZERSKI E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MELHLHOP FRIEDRICH UTFF 2 GARDE FELDART. RGT. 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MALEK STEPHAN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MILLI STANISLAUS INF. K.K.LIR.16 1915-05-02 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MENDE ERNST MUSKETIER 7 K JNF REG 96 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
MELNIK DIMITRI GEM./RUSS. I.R.2 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MAROKE - - - - - Środa Śląska miasto, gm. Środa Śląska, pow. średzki dolnośląskie - - -
MÜLLER F. VIZE-F. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MÜSKENBERG -
MAUER JOHANN INF. K.K.SCH.R. 8 1914-12-12 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
MIZIELSKI MICHAŁ - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
MELLAR NIKOLAUS - - 1915-08-20 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MELIS JOHANN HUSAR  K.U.K.HUS.RGT.16  1914-12-23 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
MALMIGA ANDREI GEM./RUSS. I.R.13 1917-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MASZYK ANTONI - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
MARSCHOLLEK P. - - 1921 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MORTEK SZYMON - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MRAZEK ALOIS LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MATUSCZYK PHIL. - - 1914-09-19 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MILKO WŁADYSŁAW KPT. 1 PP L.P. 1914-12-06 MARCINKOWICE Marcinkowice (nr 352) wieś, gm. Chełmiec, pow. nowosądecki małopolskie - PRZEMYŚL -
MACKOS ANDREAS ZGSF. H.I.R. 11 1915-05-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MÜLLER JOSEF LANDWEHRM. - 1918-02-17 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1884-01-07 - -
MOLTUR GEORG - - - - Meszna Opacka (nr 158) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MICHAEL PAUL ARM. SOLD. ARM.BTL. 27 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MUSZKIET ANTONI - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MOISEJOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.255 1917-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MERTWEJOW WASILI RUSS. INF.REGT. 1915-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MICHALACZ E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MALINOWSKI JÓZEF - - 1918-09-08 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
MARGETIĆ VASO JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-02 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MATLACHOWSKI F. - - 1918 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
MIKOŁAJCZAK AND. - - - - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MOCHELSKY JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MIKUS PETER - - 1919-06-05 - Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAINGRUB BARTHOLOMÄUS KPL. - 1915-05-07 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
MALACHOW IWAN GEM./RUSS. I.R.454 1917-11-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MENDE JOSEF - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
MLYNEK PETER - - 1917-08-11 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MESZALAMYI JOHANN INF. I.R. 19 1915-03-24 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MALARZ JOZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MAZIOSCHEK PAUL - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MATZEN - MUSK. 2. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MORLAK ROMAN Res. Pion. Teleg.R./10 K. 1915-05-01 - Muszyna (nr 345) miasto, gm. Muszyna, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MOLTSCHANO NIKITA GEM./RUSS. I.R.25 1917-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MLINERIC M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MEYER PAUL - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MASTALSKY JOHANN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MLEKO JAKOB INF. K.K.LIR.16 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MULLER - MUSK. ? JNF REG 81 1914-12-03 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
MELNIK PAWEL GEM/ROSJA A. R. 29 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MAYHACK ERNST KANONIER - 1917-08-22 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino - -
MULLER GEORG - - - - Środa Śląska miasto, gm. Środa Śląska, pow. średzki dolnośląskie - - -
MALECKI ANTONI - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
MAČAK JOSEF - ÖST. UNG. INF. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
MOSTYL WACŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
MIERSWA THOMAS - - 1917-09-05 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MLADINOV PETER LDST.JNFT.   K.U.HONF.R.7, 1 K  1915-06-11 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
MALUGIN GREGORI RUSS. INF.REGT.302.16.KP. 1915-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MAJCHRZAK FR. - - 1925 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1899 - -
MARZOK JOH. - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MONDE PAUL - - 1917-05-24 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
MUNDRUSKA JOHANN INF. - maj-15 - Brzostek III (nr 225) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MICHALSKI PAUL - - 1917-11-04 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MACIEJKA ADALBERT JNF K.K.LDST.ETAPP.BAON.106 1914-12-?? - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
MAJ PETER INF. I.R. 56 1915-05-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MACHA ALOIS - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MARKUS DIONYSIUS INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-06 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
M??SKI BERNHARD MSK EIR 147 1918-10-08 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
MALKUSZ RICHARD - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
MOJSEJENKO OSIP GEM./RUSS. I.R.121 1918-08-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MATHIZIK KARL MUSK 3K R.I.R. 18 1915-01-14 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
MESCHEJEDOW JAKOW GEM/ROSJA I.R.3 1917-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MICHALEK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARKOW ALEKSEJ - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
MARIĆ JOSEF UNT.JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MADJEZIČ EMERICUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
MIKOŁAJCZAK FR. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1893 - -
MOPLIS JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II gru-14 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MAREK JOSEPH - - 1914-08-?? - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MAUSER MAX LST. K.U.K. I.R. 30 1915-05-06 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
MUSIKER ANTON INFT.  I.R.99 7K.  1915-03-23 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
MALARCZUK IWAN RUSS. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MÜLLER JOSEF - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
MOSCHEK PETER - - 1916-09-02 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MIKLOS ADALBERT HUS. H.H.R. 9 1915-01-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MALARZ SZYMON - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MIERZWA RUDOLF - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MELLENTHIEN - MUSK. 2. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MACHALA FRANZ INF. - 1914-12-15 - Stary Sącz (nr 348) miasto, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MONCHIRI GIACOMI GEM/WŁOCHY ALP.R.7 1919-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MÖCHLENDICH J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MONSEES WILHELM - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEHLICH RAFEAL - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MLIKA VINZENZ INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MELNIKOW DIMITRI RUSS. TURK.SCH.REGT.3.12.KP 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MAYHACK WILHELM MUSKETIER - 1918-09-03 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino - -
MICHALIK ANTONI - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
MANDL FRANZ INF. K.U.K. I.R. 47 1914-12-05 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
MAIRINGER JOSEF JNFANTERIST K.U.K. J.R. 99 1914-11-21 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
MARYNIK JOSEF - - 1916 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MATULA FRANZ INFT.  L.I.R.31  1915-04-21 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
MALYSCHKIN DAWID UT.FFZ./ROSJA I.R.152 1917-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MORAWETZ JOSEPH - - 1914-09-04 VERDUN FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
MAJCHRZAK MA. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 - -
MATUSCHEWITZ P. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MIKETTA A. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MAROSÁN JAKOB RES.INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MAŠEK FRANZ LDST.INF. IR 98 1915-03-23 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUNNECKE KARL LDSTRM. L.J.R.6/1K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
MITTERNACHHAUSER FRANZ INF. K.K.LDST 21 1914-12-(22-24) - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARTEN A. MSK 7 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MACHEI L. GEFR. 2 / LD. BTL. 2 INSTERBURG 1914-11-18 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MORDATCU JLIE GEM./RUM. I.R.70 1917-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MAGULSKI JAN - - 1917-06-05 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1898 Przodkowo -
MICHALACHE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MÜLER - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MENDE MAX GREN. - 1915-08-23 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MUDDER ANDREAS MUSK. FR.12/83 1915-06-25 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MÜLLER KARL - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
MEHL WERNER KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1915-01-18 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOPPERT RICHARD - - 1917 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MUNKE GUSTAW GRENADIER 1.G.GR.R.6K. 1915-07-22 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MANLEITNER JULIUS LDSTRM. 1 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. KÖNIGSBERG I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MAUS JOSEF - - 1918-11-30 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MANEA STANCIN GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MOKROS AUG. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MIETKA MICHAEL - IR 56 1914-11-21 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MARCOL AUGUST - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MILBRATZ EDUARD LANDST[URMMANN] - 1914-10-14 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
MASKELOW IWAN RUSSISCHER INF. - - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie - - -
MARKIEWICZ ANDREAS INF. EISENB.SICH.ABT. 1915-05-21 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1873 RYBNA -
MOSKIN USTIN GEM/ROSJA I.R.79 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MALEC ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MROCHEN FRANZ - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MIKLOS JANOS HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-23 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MUREK JOHANN - - 1914-08-22 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAIR STEFAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 - - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MANUNIKIN KOW. RUSS. LEUTNANT - 1914-12-02 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
MICHAI GHEORGHE GEM./RUM. I.R.42 1917-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MOLLENBECK JOHANN - - 1915-05-01 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1886-06-20 VARDINGHOLT -
MAY - MUSK. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MATTIAS ADAM FŰS. FR.35 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MALCHEREK ALOIS GEFREITER  L.J.R.23.6K.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MANUKOW ARSCHAK GEM/ROSJA I.R.77 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MARTINS PAUL - - 1918-03-05 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MROZEK ALEX - - - - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
MIŚKA JÓZEF - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MICHALLA JAKOB - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MONING HEINRICH MUSK. P.R.I.R.217 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
MONDELMAYR FRANZ - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1875 STEYR -
MRAZ PAL HONV. H.I.R. 1 1915-01-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1875 CSANK -
MAY ARNOLD - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MAUERMANN JOSEF E.R.INF. IR 36 1915-03-11 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAĆKOWIAK JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MUCHALSKI ANTON INF J.R. 15 1914-12-25 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEIFERT O. MUSKETIER 12 K. INF. REG. 14 1914-12-06 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MAHLKOW WILHELM ALBERT WEHRM. 16 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MORENCIN STEFAN GEM./RUM. I.R.64 1917-07-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MARKOWSKI FELIKS - - 1918-06-10 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1881 Szarłata -
MUNIGA T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MERZ ROBERT AUSTRIA - 1914-08-30 - Poturzyn wieś, gm. Telatyn, pow. tomaszowski lubelskie 1887-11-25 Wiedeń -
MACH PAUL - - 1916-07-28 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MEVIUS FRITZ JG. PREUSS.RES.JG.BATL. 19 1915-01-22 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MESTCHERJAKOW GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 211 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
MARGWARTH PAUL - - 1918 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
MALADE OTTO - - 1915-07-24 Russland Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
MACKOWIAK WLADISLAUS - - 1919-04-06 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-09-04 SCHMIEGEL -
MAASS KARL MUSK. 2 KOMP. RES. INF. RGT. 34 1915-02-14 - Dłutowo (warm.-maz.) nieistniejąca wieś między Piszem a wsią Wincenta, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MRZIK KARL - - 1916-08-07 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MANESCU MARIN GEM./RUM. I.R.43 1917-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MOSLER MAX - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MEYER HERMANN MUSK. PIR 78 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
MIKA LUDWIG - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MAIER IGNATZ - - 1918-05-07 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
MARTOF JÁNOS E.R.INF. I.R. 67 1914-10-29 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1881 VOIKAFALVA -
MAGER HERMANN - - 1915-01-05 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MURÁRI PETER HONV. K.UNG.L.I.R. 21 (M. KIR. 21 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÜLLER EMIL MUSK. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MAKIEŁA JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MARZINOWSKI JOHANN INF. K.K.L.I.R.36 1915-03-08 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MORAIN COMAN GEM./RUM. I.R.76 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MICK???NSKI - - 1/??? 176 1914 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
MICHAI MARIN GEM./RUM. I.R.66 1917-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MOROSZ I - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MOROWKA FRANZ - - 1919-02-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-11-26 WITAVE -
MEDJEDJEW IWAN - 7 SIB. SCHÜTZEN-REGT. 8 U. 5 DIV. gru-14 - Pianki wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MEGERS BRUNO MUSK. FR.10/35 1915-06-20 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MAYER EDUARD ERS.RES.  L.J.R.72.3K.  1915-06-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MULLER ERNST - - 1915-10-?? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MUNTYAN BENJAMIN INFANTERIST K.U.K I.R. 64 / 19 K. 1915-06-03 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
MOCZKO VINZENT - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MAČAR SIMON INF. K.U.K.BOS.-HERZ.I.R. 1 1914-12-28 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAMMONOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.55 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MALITZKI STEFAN ÖSTERR. ULAN. K.K.U.R.4 1915-01-27 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MERTA WILH. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MOKOŠIN JOSEF LDST.INF. IR 21 1915-03-26 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MEDEK FRANZ - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MAĆKOWSKI JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MAFFEI RUDOLF JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-06 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MESECKE W. GEFREITER 1 K. INF. REG. 49 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MATZEIT ADAM ERS. RES. 4 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MAROMAN PETER - I.R. 53 1914-12-03 - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
MORIAKOW JAGOR GEM/ROSJA I. R. 218 1917-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
METZ JÓZEF - - 1915-10-11 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1878 Smołdzino -
MURZEWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MALLI KARL - - 1914-09-02 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MÜLLER FRIEDRICH WEHRM. PREUSS.R.J.R. 6/217 1914-12-23 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
METLIAKOW JWAN RUSS. INF.REGT. 17 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MUSTROPH WILHELM - - 1915 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
MAJCHRZAK LUKAS - - 1918-10-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1899-09-27 LUGI -
MARSZAŁEK WOJCIECH KAPRAL LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
MANSBART EDUARD - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MANILOW PIOTR GEM./RUSS. I.R.188 1918-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MARTINEC MICHAEL INFANTERIST L.I.R. 34 1914-10-22 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
MÜLLER EMIL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MŰLLER HEINRICH MUSK. PIR 78 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
MOCHA JOHANN - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MRVAR JOSEF RES.INF. I.R.17 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
MROSS PETER - - 1915-06-01 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAZUR VALENTIN DRAG. D.R. 12 1914-11-18 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 FAŁKOWICE -
MANN PAUL - - 1916-08-16 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MOHR JOHANN KPL. K.U.K.I.R. 36 1915-05-06 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MENTEL ERB. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MENDEL ROCH - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MORAKOW ANDREY RUSS. INF.REGT.209.13.KP. 1915-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MERSCHJOHANN JOHANN WEHRM. 1. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BTL. 30 1914-11-20 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
MICHAILA FANASE GEM./RUM. I.R.46 1917-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MOTICKA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MÜHLMICKEL JAKOB - - 1918-11-10 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1882-11-15 GRÜNSTADT -
MEISTER THEODOR PION./NIEM. P. KOMP. 112 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MAGIAR GEZA HONV. H.I.R. 20 1915-01-08 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIKIEJEW DYMITREI RUSSE  SIBIR.GDE.RGT.9  1915-05-?? - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MUSSIG EMIL - - 1914-09-22 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MAAR ROBERT FUSILIER 4.G.GR.R.10K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MÜLLER K. KRGSFR 2 G. RES. R. 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
MUCHAU FERDINAND - - 1916 KRZANOWITZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MAIR ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-01-25 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAMYKIN NIKOLAI ROSJA JNF.REGT.108.8.KP 1915-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MICHALKE G. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MAIGUT JOSEF - SCH.R. 33 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
MALURA IGNATZ - - 1914 - Bolesław I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MARCINOWSKI JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MEYER OSK. RESERVIST 4 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MIDTGAARD J. THORWALD UNTFFZ. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MÓL WALENTY INF E.S.LIMANOWA 1914-12-?? - Limanowa (nr 366) miasto, gm. Limanowa, pow. limanowski, ul. Szewdzka małopolskie - - -
MOROSOW ALEXEI GEM/ROSJA I. R. 310 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MYNARIK J - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MÁRK JÓZEF HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOKWA MICHAEL - - 1914-09-15 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MACZNIK FRANZ INF. - 1915-04-07 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
METWJEDIEF ANDRE RUSS. INF.REGT.113.3.KP. 1915-04-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARTIN AUG. LANDST. - 1915-10-07 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
MANGLER BERNHARD - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
MOLL HANS KRANKENTRAGER INF. REGT. 265 lut-15 - Drygały I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MIODOINSKI JAN - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
METZNER KARL - - 1916 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MANOLACHE GLIGORA RUMÄN INF.REGT.61 1916-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MATOUSEK WENZEL INF. M.B. 19 1914-10-09 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
MUTHMANN E. - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MACEK PAWEŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MAREK WENZEL LST.INF. I.R.18 1915-05-13 - Pilzno I (nr 236) miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
MATUSCHKA Graf - ODERLT. - 1915-09-03 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
MĄCZKA ADABERT OBERKONDUKTEUR - 1914-10-23 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1859 KRAKÓW -
MŰLLER WILHELM UT.OFFZ. PREUSS.RES.IHF. RGT. 267 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MEYER WILLI - - 1917-05-20 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MALIK ANDREAS INF K.K.LDST J.R.32 1915-03-05 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÜLLER GUST. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MENDEL WŁ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MORARU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 18 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MLITZKE REINH. KÜRASSIER 4 ESK. KÜR. R. 1 1915-01-15 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
MICHAILJW JEFREM GEM./RUSS. I.R.121 1918-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MRAWECZ T - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MURCHE FRITZ - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
MENGES PAUL KRIGSFRW I.R.17/88 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MARCHEGGER ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-23 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAI FRIEDR. LANDW. - 1918-10-03 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - GALTENAU -
MERAM KARL GRENADIER G.GR.R.4/2K. 1915-07-17 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MIENTUS FRANZ - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MATUSCHEK JOHANN OBERFAHNR.KAN. K.K.LDW.F.H.R. 13 - - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIETOLKIN SERGEJ R.UNTOFFZ.  STAB.D.GREND.KO.  1915-02-05 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MANAKOW VIKUL GEM/ROSJA I.R.41 1917-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MIEDZWINSKI J. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MIKRUT MICHAEL JG. - 1918-05-26 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAREK PAUL - - 1917-10-22 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MASŁOWSKI FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MINKENBERG . MSK 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MINSEL FRANZ UNTFFZ. 4 / LANDW. I. R. 84 1914-11-24 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MATES ALEXANDER KPL. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
MOROZOW SAWELI SERGT./RUSS. RES.R.414 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MALISCH AUGUST - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
MÁTÉ ZSIGMOND HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-23 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MUSSIL PAUL - - 1918-05-06 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MILISAVLJEVIČ LJUBOMIR FAHNR. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-02-27 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIAKISCHEW SEMION GEM/ROSJA I.R.122 1919-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MÜLLER PAUL GREN. - 1918-03-21 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
MATUSZEWSKI MICHAEL - - 1919-02-18 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1879-09-14 NESLABIN -
MACZOWIAK J. GEFR.MUSK. I.R.2/118 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MULLER BERNHARD - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MANOLE DUMITRU GEM./RUM. I.R.81 1917-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MERUNKA JOSEF INFANTERIST I.R. 21 1914-10-19 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
MICHLER OSWALD - - 1915-07-31 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
MALUDY TOMASZ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MEYER WILHELM MUSK P.R.I.R.218 1915-05-10 - Róża (nr 241) wieś, gm. Czarna, pow. dębicki podkarpackie - - -
METZ? ? - - 1917-08-13 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
MEIXNER JOHANN INF. I.R. 27 1914-09-30 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
MÝKITNIK STEFAN E.R.KAN. S.F.A.R. 10 1915-05-05 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MENTZEL HERMANN ERS. RES. L.J.R.6/2K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
MAYER RUDOLF JG T.K.J.R. 2 maj-15 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEIKE FRITZ MUSKT. - 1917-07-14 - Lanngut Rosja Pogranicze 1898-09-19 Langgut -
MALCHIN ALBERT UFFZ. M.G.K. 5. INF. RGT. 128 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1892-01-09 - -
MRÓZEK FRANCISZEK - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
MORARU LAMBRU GEM./RUM. I.R.48 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MAROSAN TITUS SZER. J.R. 10 1915-07-15 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
MICHAILOW JAKOP GEFR./RUSS. I.R.322 1918-05-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MUCHA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MACZEK FRANZ GEFR. - 1914-10-13 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MOHRLEIN WENDELIN VIZEF. BAYR.R.I.R. 4/18 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MITTERMAIER VALENTIN SEBASTIAN JG. T.K.J.R. 4 1915-02-20 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MELTZER R. - - 1917-08-13 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MOLLER II HUGO GRENADIER 1.G.R.Z.F.2K. 1915-07-18 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MYLLECK PETER - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MARTON DAWID INF. K.U.K.J.R.65 1915-04-15 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
MOJSEJONKO DANIEL RUSSE MOSKEW.RGT.8  1914-11-10 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MANDE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.54 1917 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MOLDOVANY GEORG ÖST. FAHRER TRAINZUG 8 1914-12-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MISKA DANIEL - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MULAS OTTO FUSL. KPGRZF 2 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAZUREK PAUL - - 1916-??-10 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MIGDAŁEK ROMAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MÜLLER R. GEFREITER 9 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MØLLER JOHANN WEHRM. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MOHAROS JOHANN ZGSF. K.u.K.HR.10 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
MOSCHINI GINO ITAL. INF.REGT.116.11.E 1918-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARKOWSKI JAN - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
MEINDL JANOS ZGSF. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-23 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAICHER CONSTANTIN - - 1915-08-27 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MOSKALA JOHANN INF. K.K.L.I.R. 16 1915-05-03 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MICAHALAC STAN GEM./RUM. I.R.59 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MILSCHKE F. - - - - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
MENGEL FRITZ - - 1918-04-08 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1875-03-28 SAGAN -
MALWALD KARL GEFR. FR.15 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MULLER FRANZ - - 1916 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MANOLIN JON GEM./RUM. I.R.56 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MAPKWASZENCOW NIKOLAJ - JARGINSKI RGT. 1914-12-14 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
MENKE GUSTAW - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MATEJA JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MAX JOSEF RES.JG. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
MACK JOHANN - L.I.R. 8 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1880 WIEDEŃ -
MICHALCZYK PAUL SCH. SCH.R. 8 1916-01-22 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1878 WIETRZNA -
MIRCZYK LUDWIG RES. RES.INF.RGT. 271 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUGGE HEINRICH LDSTRM. L.J.R.6/3K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
MICZUR JOSEF INF K.K.LDST J.R.32 1915-03-05 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MALLOW K. MUSKETIER 4 K. INF. REG. 140 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MÜCKE - LEUTN. INF.R. 18 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MAREK A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
MORARU NIKULAI GEM./RUM. I.R.54 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MAY II JOSEF KRIEGSFREIW. 4 K. LDW. JNF. R. 51 1915-03-08 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
MICHAILOWICZ STOAN SERB. I.R.14 1917-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MÜHR J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MACZEK JOSEF PION. - 1916-07-10 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MOLLERS A. PION. P.KOMP.112 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MARSZALEK JOSEF - K.J.LDST.B.81 gru-14 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAI? ERICH - - 1914 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MONNINCHO ADOLF ? 3.G.R.Z.F.8K. 1915-07-20 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MITULLA THEODOR - - 1915-08-04 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MATEJA ANDREJ INF. RUSS.I.R. 17 1915-05-17 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
MELLENTHIN EDUARD MUSK. 2. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-17 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MANEA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.48 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MISKA HERMANN - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MATUSZEWSKI VALENTIN RES.GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MIERA VIKTOR - - 1914-09-20 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MIKOŁAJCZAK PAWEŁ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MIELKE FRIEDRICH GREN[ADIER] - 1918-10-26 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
MCI?? JOSEF SCHÜTZE K.K.SCH.R.14 1914-12-?? - Wiśniowa I (nr 373) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
MOSEJTSCHUK IWAN GEM/ROSJA I.R.79 1918-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MÜLLER EMIL UNTFFZ. - 1918-09-25 - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
MÉSZÁROS ISTVÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-22 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAINKA LEO - - 1914-10-27 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MARACANI POMPEO GIUSEPPE JG. - 1915-01-06 - Wojnicz-Zamoście (nr 282) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MALACZKIEWICZ STEPHAN MUSKETIER 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MICEALACHE STOARA RUMÄN JNF.REGT.36 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIOTK LEO - - 1919-03-13 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-06-12 HEYTUS -
MAYER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 1915-02-10 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MATERNI FRIEDRICH MUSK. I.R.4/167 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MELTZER WILHELM - - 1918-10-10 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1899-01-27 - -
MALLER VIKSTRITT WEHRMANN  M.G.K.J.R.2.3 K.  1914-12-20 - Mnin wieś, gm. Słupia, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MANTOVANI PASPUALE GEM/WŁOCHY I.R.282 1918-12-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MULLER MAX - - - - Środa Śląska miasto, gm. Środa Śląska, pow. średzki dolnośląskie - - -
MAZAR WASIL INFANT. I.R. 69 1915-04-19 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
MARDORF KARL UFFZ - 1917-03-25 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
MIŚKA AUGUSTYN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MÖLGG ALOIS LST.JG. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
MITTERBAUER JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1876 LINZ -
MOJSIUK GAWRIL INF. I.R. 95 1916-03-20 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1881 NEU FRATAUTZ/FRĂTĂUȚII NOI -
MERTENS KARL - - 1914-12-24 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
MÜLLEGGER ALOIS INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAJKA PAWEŁ - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MOZEIKO IGNATI RUSS. DONSKOI 1 R.? 1917-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MAUERMANN JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 12 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIGLIORI ALBERTI GEM/WŁOCHY GEB.ARTL.3 1919-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MAZUR JAN SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MICHALSKI WACŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
MAILAHN HERMANN UNT[ER]OF[FIZIER] - 1918-08-02 - Słowieńsko wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MROCZEK W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
MUISS LASZLÓ INF. K.U.K.I.R. 65 1914-12-23 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MUCHA GEORG - - 1915-04-06 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MOWES RICH. GEF. - 1915-05-21 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
MARGOS LUDWIG - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
MANDRELLA KARL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
MARKART JOSEF JG. T.K.J.R. 4 1915-05-05 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MAREA RADU RUMÄN JNF.REGT.36.5.KP 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MACHURA JOHANN - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MYNAJEW ANTON S. FLDW. - 1915-03-30 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MICHEJEW ALEKSANDER SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 32 P.P. 1918-07-18 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MAKOWSKI PIOTR - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MULAT FRANZ UTFFZ./RUSS. I.R.383 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1869 - -
MYSLAJEK KAROL - - 1916 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MIŚ PIOTR - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MADEJ JOHANN INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARGOS GERTRUD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MUELLER HEINRICH WEHRMANN L.J.R. 76 1915-06-22 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
MITTAG WILHELM ERS. RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHEILOWICZ STOPAN GEM./SERB. I.R.6 1917-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MÜCKE KARL - - 1917-11-09 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
MÜLLER EMIL GRENADIER 2.E.BTL.4.G.R.9 1915-09-17 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MARIN BADEA RUMÄN JNF.REGT.59. 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MACHA KARL - - 1918-07-11 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MÜNCHOW AUG[UST] - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MIKUSZ SZCZEPAN - - 1915-10-10 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1893-08-26 Ornontowice -
MUSIOL KONRAD - - 1915-09-17 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MIKLOSIM GERGELY HONV. K.UNG.L.I.R. 20 M.KIR.20 .HONV.GYAL.EZR. lut-15 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
MIELCAREK A. RESERVIST 1 K R INF R 227 1914-12-04 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MATALEWSKI JOH. - - 1914-09-05 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MYSLBECK KAROL POR. BADN.MARSZ 5/3 1914-09-03 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MAST JOHANN ? - 1919-04-11 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
MŰLLER ROBERT FEUERW. GEB.A.R. 3 1914-09-30 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1880 - -
MITTELSTÄDT GUSTAV - - 1915-07-16 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
MARKT ALOIS JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIELKE FRANZ - - 1918-03-23 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
MISIASZEK JAN - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MROTSCHINJAN GEORGI RUMÄN INF.REGT.84.10.KP. 1916-12-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MISERIN FRANZ SCH. SCH.R. 1 1915-01-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAJDAK GRZEGORZ - - 1918 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MICHALEWICZ S. - - 1915-02-02 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1875-04-21 Wijewo -
MULLER WILHELM - - 1918-01-24 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MEISSNER LUDWIG FAHNR. K.U.K.T.K.J.R.? 1915-??-03 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
MICHALACHE STAN GEM./RUM. I.R.75 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MANIA STANISŁAW - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
MEINKE REINHOLD UTFFZ. - 1915-03-?? - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MÜLWER ERNST - - 1916-01-06 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MACZIOSSEK JOHANN - - 1917-11-01 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MARX GORHARD - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
MARUSEK JOHANN CIV.KUTSCH. 3 STAFFEL 1915-03-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MAREWNIN JWAN ROSJA JNF.REGT.209.11.KP 1915-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MACHURA JOSEPH - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MOTZ JOSEF - IR 56 1915-05-08 - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MILICZENKOW PANTILJAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 528 P.P. 1917-07-28 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MAŁECKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MOSTAWE JOSEF ÖSTERR. SOLD. - 1914-12-27 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MROZKOWIAK WOJCIECH - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MANDERLA JOHANN INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIENTUS FRANZ - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MENGE ARNO GEFREITER R. I. R. 251 1915-02-24-28 - Jaminy wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski podlaskie - - -
MOSKWIN NIKOLAI RUSS. INF.REGT.212.8.KP. 1917-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MÜLLER MAX UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHEJTSCHIK GRIGORI GEM/ROSJA I.R.314 1918-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MIZERA ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MANN EMIL ERS.RES. RJR 219/8K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MANSKE WILLI - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MICHALEK RUDOLF JNFANT.  K.U.K.JR.4.12  1915-02-11 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
MAYER PAUL - - 1915-06-12 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MALTKE W. - - 1915-07-16 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MANN ANTON - - 1919-04-29 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
MUTI VAZYL HONV. K.UNG.L.I.R. 13 M.KIR.13 .HONV.GYAL.EZR. - - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
MÜHLHAUSEN AUG. KARL RESERVIST 2 K. INF. REG. 83 1914-11-24 - Szczawin wieś, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
MARA JON GEM./RUM. I.R.58 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MAGOSCH KARL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MANTYK FRANZ MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
MUSSMANN MARTIN KR.FR. P.I.R. 74 1915-05-24 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MAGASAMÓW AUKADY ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 186 P.P. 1917-03-25 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MAKAŁA ADAM - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MARTH JOSEF JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MISIEWICZ MICHAŁ - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MARKSTEIN MAKS SZEREGOWY - 1915-01-14 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
MUCHADIN GAISERDIN GEM./RUSS. I.R.58 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MARZEC FRIEDRICH LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAJDAK LEON - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MONDL JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-05 - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MICHALADJE GHEORGHE RUMÄN JNF.REGT.80.1.KP. 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MROHS KAROL - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
MIEZIN JÓZEF - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MACZIOSSEK PAUL - - 1916-03-12 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MACHNICKI NIKOLAUS JNFANTERIST K.U.K.J.R.95/3K 1916-04-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MASTALIRSCH VINZENT - - 1915-02-16 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
MARGARIT FUDOR GEM./RUM. I.R.36 1917-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MILERANOWICZ PONVETE SERB. KRIEGSGEF. 1918-10-19 - Wołczyn wieś, gm. Wołczyn, pow. kluczborski opolskie - - -
MENGER - - - 1916-07-14 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
MATHO PAUL GREN. KPGGR 1 1915-06-06 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MILODINOWIC DRAGOLIUB SZEREG.ARMII SERBSKIEJ 49 P.P. 1918-08-06 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MARTIN ALEX ZUGSFÜHRER KUK JR 6 1914-12-24 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
MUNTIAN LAZARUS ÖSTERR. INF. I.R. 50 (82) 1914-11-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MATUSIAK PIOTR SZER. ? 1916-08-09 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MROCZECK von OTTO - - mar-17 in Sipote Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
MASIER VINZENZ INF. K.K. LDST.I.R.16 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MANTHE? ALBERT - - 1914-09-07 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1888-01-12 - -
MROHS KONRAD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MOSSESSOW MINAS GEM/ROSJA I. R. 80 1918-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MORAWIEC STANISLAUS INF. I.R. 57 1915-03-09 - Stróżówka V (nr 96) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICOLAIEW JEFIM GEM./RUSS. I.R.47 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
MOŚ JAN - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MULLER - GEFREITER 3.GARDE UL.REG. 4.ESKADRON 1915-07-18 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
MEISTER KARL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MIKULENKA EDUARD INF. K.U.K.I.R. 66 1914-12-23 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MIERZOWSKI THOMAS - - 1915-07-26 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MANTHEI W. - - 1917-08-19 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MASUCH GUSTAV ST. SZEREGOWY 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MROS PAUL - - 1915-06-05 PRZEMYŚL Kąty Opolskie wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie 1889-03-14 - -
MAHLKNECHT LEOPOLD LDSCH. L.D.SCH.R. II 1915-02-26 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MAJER FRIDRYCH SZER 3.2 1914-12-13 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MARATOW WASILI GEM./RUSS. I.R.34 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MATHEA PETER - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MEYE WALTER MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
MAHARANKO IWAN - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MALACHOW PIOTR SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 3 1 P.P. 1918-05-05 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MAKAŁA STANISŁAW - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MANS E?FANRICH - - 1915-05-11 - Tuszyma (Biały Bór) wieś, gm. Przecław, pow. mielecki podkarpackie - - -
MOSER JOZEF SZEREGOWY - 1914-11-21 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
MUCHAMEDJANOW SCHAKIRJAN GEM/ROSJA I.R.20 1918-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MARTYNIAK PIOTR - - 1917 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MANDI MAXIMILIAN JG. T.K.I.R. 1 1915-05-07 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MELNICZ ANTON - - 1915-03-03 - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIĄSKOWSKI BERNARD - - 1917-09-23 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1890 Załęzie -
MICHALESKU DUMITRU GEM./RUM. I.R.40 1917-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MAŁEK KAROL - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
MIKUŚ JÓZEF - - 1917 - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MARSOLLEK JOHANN I - - 1915-05-03 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MALICKI JOHANN LDSTRM K.K.SCH.R.17 1917-08-15 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
M...NEK JOHANN WEHRM. - 1915-06-22 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MARIA GRIGORIE RUMÄN INF.REGT.1.7.KP 1917-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MILZ HERMANN - - 1915-05-20 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
MALOSSEK VINCENT - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
MOWTACHADINOW CHALIBULA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 307 P.P. 1917-09-12 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MULLER MAX JÄGER RES.JAG.BTL.22 1914-11-21 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
MÜSKEN JULIUS MUSK. I.R.21 1914-11-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - MADERICH -
MICHALOVITS JOZEF KOTASR R CES.STRZ.TYROL B.ARM.AUSTRIA 1914-11-24 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MALARZ JOSEF LST. LDST.B. 31 1917-05-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MARG ERNST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MENAPACE JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MICHALAK F - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
MOTAI ALEXANDRU GEM./RUM. I.R.6 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MAZAN ANDREAS AUSTR.-WĘG. ARB.ABT. 6/10 - - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIDUT FLOREA GEM/RUMUNIA I. R. 71 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MASKA ANDRZEJ - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MIELKE PAUL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MITROVIĆ DZORZIG JG. K.U.K.F.J.B. 1 1915-05-02 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MITSCHKA EDMUND - - 1914-09-14 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MATTKE P. - - 1915-10-30 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MAKIOLKA HANS - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
METZNER FRIEDRICH - - 1918-09-30 - Karłowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie 1900-12-15 - -
MAJDANSKI GREGOR INF. I.R. 58 1914-11-20 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MANGA HERMAN PODOF 21. J.R. 2 MGK 1914-11-21 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MYSLIWCZYK A. ERS.RES.  LDW.JNFT.RGT.23.7.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MARCINENKO GRIGORI GEM./RUSS. I.R.72 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MIENTUS FRANZ - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MICHALETZ EMA.(NUEL) RES. - 1914-08-24 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MARNESTEK FRANZ - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MANIA J. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MUCHOW JERMOLAI GEM./RUSS. I.R.166 1918-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MATUSZCZAK JAN - - 191? - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MAYER JOHANN ZGSF. ÖST. KR. I.R. 14 1915-05-05 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAGAT WILHELM MUSKETIER R.J.R.52/4K. 1915-08-18 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
MYŁOKOW ANDREJ - RUSS.I.R. 155 - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAI EDUARD RES. 3. KOMP. LANDW. BRIG. ERS. BATL. 41 1914-12-02 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MICHALJAK JAN GEM./RUSS. FELDBAK.2 1918-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1868 - -
MOSKAL FRANCISZEK - - 1916 WOŁYŃ Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MARSOLLEK LUDWIG - - 1915-03-18 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MARIAN DANIEL HONVED K.U.H.J.R.12/1 1916-06-22 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MICHALSKI JOHANN - - 1915-10-18 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MARIANOWITSCH MILOSCH GEM./SERB. I.R.18 1916-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MIELKE FRANZ RES. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MOCH JAKOB - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
MACHULIK EDWARD - - 1915-08-20 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1883-04-25 Ornontowice -
MEYER FRIEDRICH - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-03-24 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARPUARD J. ERS. RES. RJR 221/6K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
MAGURA PAUL - - 1916-06-30 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MAXHEIM PETER GREN. K.P.G.R.Z.F. 4 1915-06-07 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1888-02-05 - -
MIELKE ERNST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MEYER EUGEN INF. K.K. LDST.I.R.15 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOTZ OTTO - - - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
MARKWORTH? HERMANN ERS. RES. L.J.R.72/6K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
MOTESCHINSKI JOHANN GEM/ROSJA I.R.206 1918-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MICEK JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-11 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIEDWIEDIEW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.86 1917-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MUSIOŁ FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MILGERT RICHARD G[E]FR[EITER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MOLNAR LUDWIG KPL. K.UNG.L.I.R. 3 M.KIR.3 HONV. GYAL.EZR. 1915-05-09 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MOJ VIKTOR - - 1917-04-26 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MEIßNER EMIL - - 1916-07-16 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1894-05-12 - -
MATYSCHOK PET. VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
MATUSCHEK FRANZ LANDST. - 1917-06-03 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MALY MARTIN GFT. I.R. 8 1915-05-08 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MELZ WILLY MUSKETIER M.G. KOMP 1 POS. J.R. 18 1914-11-21 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MASLOWSKI LUDWIG - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MARCU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.41 1917-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MIKA THEODOR - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MIKA - - - 1916-03-03 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MEDWIDEW ALEXANOW - IR 3 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MASALOW KUZMA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 6 312 P.P. 1918-09-15 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MAINKA VIKTOR - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MAJEREK KAZIMIERZ ŻOŁNIERZ LEGINY POLSKIE 1918-11-18 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MUGUREANU ILIE RUMÄN INF.REGT.43.12.KP 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MATUSZCZAK JÓZEF - - 1917 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MIKSCH WILHELM JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 - - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÜLLER G - - 1915-05-06 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
MERTSCHNG H. REITER RES. KAVV. AT. 50 1914-10-23 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
MEYER RUD. (RUDOLF?) GEFREITER M. G. K. GREN. REGIMENT 9 1914-12-02 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MICHALOCH PETER GEM./RUSS. I.R.94 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MACHA EDWARD - - - - Kadłubiec wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MARKIEWICZ JAN - - 1917 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1894 - -
MARTROSS FRANZ - - 1914-10-29 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MEDVIGY JSVAN HONVED K.U.H.J.R.9/4 1917-09-05 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MITULLA JOHANN - - 1915-01-15 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MARIEA STAN GEM./RUM. I.R.76 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
MANSKE HUGO - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MACHURA WILH. - - 1921-04-03 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MALCZYK FRANC. - - 1916-12-12 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1888-01-23 Ornontowice -
MISIACZEK STANISLAUS - I.R. 57 1918-07-20 - Bolesław (nr 249) wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MYRCIK VICTOR JAGER RJR 227/1K 1914-12-20 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
MLETZKO ALEXANDER - - 1917-08-04 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MITOŃ JAN STRZEL. 13 BAT. 1916-08-14 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MICHALSKI STEFAN INF. IR 56 1914-11-21 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MILBRADT OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MITTERHOFER PETER JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEIER ALBRECHT RESERVIST BAYER RIR 13, 9K 1915-05-27 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
MEIER WILHELM WEHR. L.J.R.11/5K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
MOTSCHANOW EWSTATI GEM/ROSJA I.R.58 1918-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MŰLLER FRITZ PION. RPK 85 1915-05-04 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIESALAF WOJTCACH RUSS. ART.BRIG.63.4.KP. 1915-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MATUSZYŃSKI LUDWIK SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MANGERIN WILLY - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MORAWIEC PAUL PTRF. K.U.K.F.J.B. 16 1915-02-26 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MORIS KARL - - 1917-04-16 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MECHELKE FRIEDRICH GEF. - 1915-10-03 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
MAINKA SIMON - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
MAINUSCH GERHARD - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
MANDICZ JOHANN INF. I.R. 80 1915-01-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MILLER ERNEST SZER 3.83 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MARCUSE JON RUMÄN JNF.REGT.64.1.KP. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MAISIK FLOR. - - 1917-09-20 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MITULLA EUS. GEFR. - 1915-06-26 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MUROSCH TEKLA - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MUTZ FRANZ - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MENDLOWSKI JAN - - 1914-10-09 - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - -
MANDEL RUDOLF ROTMISTRZ 4 P.B.W.AUSTRY. 1917-05-03 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MUKELJANZ MARTAN GEM./RUSS. I.R.97 1917-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MRYNCA FRANCISZEK - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MISIČ RAFAEL E.R. L.I.R. 15 1916-03-03 - Tarnowiec (nr 180) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MALIK PAUL - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MIERS JOHANN FAHRER - 1915-03-07 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
MALARZ JOSEF INF. I.R. 20 1915-02-21 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHARLOW STEPAN GEM./RUSS. I.R.32 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
MIREK HIERONIM - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARDEK PAUL - - 1917-02-22 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Liebenau -
MENCL JOSEF JNFANTERIST K.U.K.L.ET.B.301 1916-07-20 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MOSLER JOHANN - - 1918-05-10 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MULLER ALBERT WEHRMANN  L.J.R.47.12 K. 1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
MARIN ALEXANDER GEM/RUMUNIA I.R.76 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
MILLÖHNER JOSEPH - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MIELKE PAUL - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MICZKA JOS. - - 1918-05-03 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MALCZYK ROBERT - - 1916-10-08 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1890-06-01 Ornontowice -
MARKUSI SIGMUND HONV. K.UNG.L.I.R. 32 M.KIR. 32. HONV.GYAL.EZR. 1915-02-06 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
MATHYSIK E. JÄGER 4 K R JÄG BTL 21 1914-11-27 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MOG? FRANZ - - 1915-02-?? - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MAGLATIUK JAKOB KONDRATOWICZ RUSS. - 1915-05-25 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MAURER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MULSCHEN FRITZ - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
MUSAT JON RUMUNIA JNF.REGT.47.10.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARKOWSKI JOSEF PION. PB 10 1914-10-08 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATUSEK FRANZ LANDSTURMMANN FELDART.M.KOL. 2 DIV BREDOW 1915-04-13 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MIELKE ALB. LANDST’M. JNF.RGT. 347 1915-01-30 - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MUSCHALLA THOM. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MALCHEREK VINC. - - 1914 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MULLER KARL MUSKETIER L.J.R.6/9K. 1915-07-18 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
MALENA FRANZ INF. K.U.K.I.R.24 1914-12-15 - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MIKULLA JOSEF - - 1917-10-02 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
MRZYGŁOD J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
MILILINC STEFAN GEM/RUMUNIA I. R. 77 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MISKA HERMANN - - 1914 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - Klein Lassowitz -
MARJANOWIC IVO INF. K.U.K. BOS.-HERZ.I.R. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
MARIN JON GEM./RUMÄN I.R.75 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MARNOS PAUL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MAHLKOW RICHARD MUSK. PRIR 269 1915-05-04 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MORGAŁA JÓZEF - - 1917-06-19 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MARTSCHEL K. - - 1916-03-12 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
MANEK STAN. - - 1917-12-31 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MARRICHER HUGO OFFZ. STELLV. - 1918-10-16 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
MIENNA PAUL - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MULLER - - - - - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MAYRHOFER FRANZ PTRF. T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MADILE GIOBATTA SOLD. 8.ALP 1918-03-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-09-04 - -
MESCHEDER HERMANN - - 1917-07-22 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MEIHSNER KARL - RGT-217 1914-12-07 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MATUŠKA STANISLAUS TIT.GFT. IR 18 1915-03-18 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAZUR LUDWIK - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
MAILLEFERT MARTIN MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATUSCHEK STANISL. - - 1914-08-29 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Boguszyce -
MACIOLEK OTTO FAHRER - 1914-10-03 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
MARIN DUMITRU GEM./RUM. I.R.36 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MOSCHKO ANDREAS - - 1917-07-26 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MIKUPPA - SZEREG. - - - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MOTHIL JOHANN - - 1917-01-21 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MIKRUKOW ALEXEI GEM/ROSJA I. R. 205 1917-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MUCHA URBAN - - 1918-09-28 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MORLAK ROMAN INF. TELE. R. 1915-05-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MISKA WILHELM - - 1916-07-24 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MC L.MORRSON D. 305032 PRIVATE HIGHLAND LIGHT INFANTRY 1918-11-15 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MUSCH PAUL - - 1915-07-04 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAZUREK STANISLAUS LDST.INF. IR 20 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MAKAROW ALEXANDER RUSS. - 1915-07-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MAZZURANA HERMANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MANDLER LUDWIK - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
MUSATU BALASA GEM/RUMUNIA I.R.76 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
MANIA JOSEF INF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÖBUS ADOLF WEHRMANN LDW.INF.RGT 6, 8KP 1914-11-21 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MYTZKA GEORG MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MAREK FRANZ - - 1915-06-13 - Dolna wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MODICKE O. FÖRSTER - 1914-11-10 - Bolesławiec miasto, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MATHEINSCZIK MICHAEL - PREUSS.RES.FELDART.RGT.47 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MORAWIETZ JOSEF - - 1916-07-08 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DZIELAU -
MAURER LAYOS GEFR HONV. IR 23 1915-02-21 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
MAHNCKE KARL - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MISKA WLADISLAUS - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MARTINOVIC PETAR INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1892 - -
MARIN JWAN GEM./RUM. I.R.1 1916-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MIKULLA WILHELM - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MISSLER GUSTAV MUSK. PRIR 269 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MUC ANTONI - - 1915-01-13 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MIGRITSCHI JON RUMÄN INF.REGT.43 1917-11-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MUTZ VALENT. - - 1918-05-18 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAROSTEK MIKOŁAJ LEGIONISTA 4 PP - - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
MARZECKI TOMASZ AUS SŁUPIA - - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
MITARAJ MICHAEL HURN. I.R. 58 1914-12-25 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAGNANI GIUSEPPE SOLD. I.ART. 1918-12-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1835-04-13 - -
MATTHÄUS EWALD - - 1917 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MEYER 1 ERICH - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MUNTEAN DUMITRU GEM./RUM. I.R.66 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MAYERHÖFER MICHAEL UT.OFFZ. BRIR 13 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUSIOLIK JÓZEF - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
MIZIURA WŁADYSŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
MALAGA STANISLAUS LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MANDALKA JOH. - - 1916-11-20 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MERCHEL HERM. ERS. REKRUT - 1919-02-21 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
MOSCHKO LUDWIG - - 1918-10-27 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MOSIŃSKI ST. SZEREG. - 1914-11-25 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MIKULOWSKI FEODOSE GEM./RUSS. I.R.210 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
MUSIOL ALEXANDER - - 1915-03-?? - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MORTH KARL LDSCH. K.LD.SCH.R. III 1915-03-20 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MARIN DINO GEM./RUM. I.R.80 1917-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MILCH PAUL - 2 KOMP. GARDE-JÄGER-BATTL. POTSDAM 1914-11-24 - Zabór wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
MIODEK STANISLAUS MUSK. - 1918 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
MIŚKOWICZ PETER LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MOZGALIK RYSZARD - - 1915-07-07 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1887-03-20 Ornontowice -
MAKOWIECKI LADISLAW CYWIL - 1915-07-01 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MEIER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÜLLER JOSEF - - 1916-06-22 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
MARKEL FRANZ KUTSCH.KAN. SCH.F.A.R. 53 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
MUSHEROWSKY DAWID GEM./RUSS. I.R.10 1917-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MATHIS JOHANN GTT. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÜLLER ERNST WEHRMANN DW.INF.RGT 133, 9K 1914-12-25 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MACURA ALOJZY - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
MICHALLIK JOSEF - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MUTKE KONRAD - - 1916-11-29 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
MALUCKE JOHANNES - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MEYER JOH. VZFELDW. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIŚ S. - - 1914-12-16 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1888-06-13 Wijewo -
MORAWIETZ JOHAN - - 1916-10-13 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MARIN MARIN GEM./RUM. I.R.46 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MAHLKE OTTO - - 1917-07-28 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MOSLER JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MULLER VIII ERICH GREN. PRIR 269 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MUC JAN - - 1915-12-13 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MIHAI STAN GEM/RUMUNIA I. R. 45 1917-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MAUK JAROSLAUS DRAG. D.R. 8 1915-02-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MICHALKE FERD. - - - - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
MARYNDZIAK OTTO LEGIONISTA 4 PP 3 KOMP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
MORISON - ARMIER SOLD. FUHR.P.KUL.GB2 1919-02-27 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1873-10-07 - -
MÄRZ MARTIN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-04 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MESCHEDER WILHELM - - 1915-07-25 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MUNTJANU KURITZA GEM./RUM. I.R.64 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
METSCHNABL FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOCH FRANZ ERSATZ-RESERVIST LDW.INF.RGT 7, 1KP 1915-01-14 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MUSIOL KONRAD - - 1915-09-17 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
MORAWIETZ EMIL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MORAWIETZ PAUL - - 1918-10-27 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MERKUŁOW - - 2P.STRZ. 1914 - Kazimierz Dolny miasto, gm. Kazimierz Dolny, pow. puławski lubelskie - - -
MUNCHOW WILHELM GEFR. 9. KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-05 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MALEIKA RUDOLF - - 1918-04-04 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
MITTAG AUGUST WEHRM. - 1915-07-16 - Danowo wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
MARTINS ALBERT JAGER RJB 19/4K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MILACHEN JON GEM./RUM. I.R.3 1917-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MALEK HERMANN - - 1918 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MRNA LEOPOLD INF. I.R. 81 1915-02-03 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MARIN DUMITRU RUMÄN INF.REGT.80.16.KP 1916-12-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MESCHNER JOH. - - - - Kierżno wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MEYER R. - - 1915-10-01 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
MOLNAR JANOS PISTA HONV. HIR 11 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MACHA PIOTR - - 1915-09-28 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MARCZENKO MICHAL MITAFANOWICZ RUSS. - 1915-05-31 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MEIER FRITZ - - 1914-10-05 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
MANSKE RICHARD - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
MILICS STEFAN INF. AUTO-KOLONNE 164 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
MUSTATA DUMITRU GEM./RUM. I.R.2. 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MESTERKNECHT RICHARD WEHRMANN LDW.INF.RGT 2, 5KP 1915-02-22 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MOSER JOHANN INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAZUREK JAN - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
MARTIN WILHELM MUSKETIER J.R.146/4K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
MITESSER JOSEF - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MICHL JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAJKUT JÓZEF - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
MARX OSKAR - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MÜLLER HANS GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACZIOWITZ EMIL GRENADIER - 1914-10-04 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MORAWIETZ THEOPHIL - - 1918-08-29 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MARIN MITRANA GEM./RUM. I.R.59 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
MENTE OTTO - - 1918-10-01 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MUSIOL CYPRIAN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MARTZINEK FRANZ - - 1916-06-04 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MIHAIL CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 45 1917-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1864 - -
MELECKY THEODOR JG. F.J.B. 16 5 M.K. 1915-01-14 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MEITZNER OTTO LEUTNANT GREN. REGT. 3 1914-10-30 - Czarny Róg wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MIGAŁA STANISŁAW LEGIONISTA 4 PP 4 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
MULLER WILHELM RES. KPGGR 1 1915-05-05 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MURINKI - MUSK. INF.REGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
MOSER OTTO JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-05 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÄVERS CONRAD ERS. RES. R.I.R. 208 / 9K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MURGAN GHEORGHE RUMUNIA I.R.57. 1917-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MORAVEC ANTON LDST.INF. IR 98 1915-03-11 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MENGES GEORG FAHRER GD.FELDART.RGT 5, 3 BATT. 1915-07-25 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MENDERSHAUSEN A. FELDW. LEUTN. JNF.RGT. 150 - - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MORYS RUDOLF MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MALEK PETER - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MAGNITZ - UNTEROFFIZIER INF.RGT 93, 9K. 1915-08-05 - Ponikiew Duża wieś, gm. Goworowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
MAREK JOHANN - - 1916-03-30 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOLLENDZIN -
MAGIERA JAN - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
MÖLLER AUGUST JAGER RJB 19/4K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MILAI GHEORGHE GEM./RUM. I.R.36 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MISKA EMIL - - 1916 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MULLER KARL WEHRM. P.R.I.R. 220 1915-05-06 -