Nazwisk w bazie na literę M: 4797

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
M(N)?A?I PAUL GEFR 4R ?18? ????-01 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
M. von EWALD ALEX - - 1918-04-18 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
M...NEK JOHANN WEHRM. - 1915-06-22 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
M? HERMANN - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
M? AUGUST - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
M? ? RES. RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
M? ?ODOR RUSS.SOLDAT - ????-10-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
M???? KARL - - 1914-12-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
M??CH RICHARD GREN. - 1918-03-25 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
M??OJEK FRIEDRICH - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
M??SKI BERNHARD MSK EIR 147 1918-10-08 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
M?LZKE A? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
M?LZKE ? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
M?O??KOW PETER - - 1918-11-09 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
MA ŁYSZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MA... PAUL - - - - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MA... AUGUST - - - - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MA...SKE W... - - - - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MA? ? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MA???OW WILHELM GEF. - 1915-02-15 - Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL VERMISST
MA?KNEL GUST. - - 1916-10-16 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
MA?Y A - - 1915 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MAACKS OTTO UNTEROFFZ. 2. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BTL. 30 1914-11-20 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
MAAG GEORG JOSEF MUSK. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-01 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAAHS ERNST - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
MAAK J. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
MAAKE WALTER SZER. ? 133 1914-11-25 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
MAAKEEW KUSMA GEM/ROSJA I.R.311 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MÁÁR JÓZSEF ZGSF. K.UNG.L.I.R.17 - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAAR FRIEDRICH JAGER ? 1915-05-16 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MAAR ROBERT FUSILIER 4.G.GR.R.10K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MAAß GEORG - - 1914-07-03 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MAAß RICHARD - - 1917-04-15 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
MAAS - GREN. GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAAS BERNHARD - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
MAASBÖL ANTON MUSK. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MAASCH? FRIEDRICH GREN. - 1918-10-?? - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
MAASE REINHOLD - - 1914-11-08 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
MAASS KARL - - 1917-01-16 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Palzwitz obelisk
MAASS WILLI - - 1916-07-29 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
MAASS KARL - - 1916-09-05 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
MAASS EMIL - - 1914-10-27 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
MAASS E. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
MAASS J. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
MAASS KARL MUSK. 2 KOMP. RES. INF. RGT. 34 1915-02-14 - Dłutowo (warm.-maz.) nieistniejąca wieś między Piszem a wsią Wincenta, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MAASS EMIL UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MAASS PAUL - - 1918-03-26 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
MAASS EWALD - - 1917-06-13 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Kopahn obelisk
MAASS F. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
MAASS W. WEHRM. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
MAASS HELMUT MUSK. - 1915-01-31 RUSSLAND Rokity wieś, gm. Kozielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Rackitt) zachodniopomorskie - - tablica
MAASSEN WILHELM WEHRM. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MAC MAZ - - 1914-07-09 - Zdbowo wieś, gm. Tuczno, pow. wałecki zachoniopomorskie - - oberprimaner
MAC LEAN PERCY HAUPTMANN UND BATTALIONSFUEHRER - 1915-08-10 - Dybki wieś, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie 1873-09-30 - -
MAČAK JOSEF FAHRER AUTO-KOLL.KLOSTN. 1915-05-09 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAČAK BOZO JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAČAK JOSEF - ÖST. UNG. INF. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
MACAK JOHANN INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MACALLA AUG. - - 1916-07-11 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
MACANU TANASIE GEM./RUM. I.R.51 1917-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MAČAR SIMON INF. K.U.K.BOS.-HERZ.I.R. 1 1914-12-28 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MACARIE DOBRE RUMÄN INF.REGT.76 1916-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MACAU MARIN GEM./RUM. I.R.45 1917-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MACAVEI DUMITRU GEM./RUMÄN I.R.16 1917-06-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MACCARIO ANTONIO SOLD. 164.MITR. 1918-08-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885- - -
MÁČEK FRIEDRICH LDST.INF. IR 21 1915-02-21 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACEK FRANZ E.R.INF. I.R. 14 1914-12-08 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MACEK FRANZ INF. K.U.K.I.R. 28 1915-02-14 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MACEK PAWEŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MACEK JOHANN INF I.R.17 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
MAČEK JOSEF E.R.GFT. SCH.R. 26 - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACEK JAROSLAUS DRAG. D.R. 8 1915-02-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MACEK JÓZEF - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MACELA JOHANN INF. SCH.R. 10 1914-12-10 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACH A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MACH ANTON LST. I.R.98 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MACH LUDWIG ZGSF. K.U.K. F.K.R. 2 1914-10-30 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MACH PAUL - - 1916-07-28 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MACH JOHANN - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MACH KARL LDST.INF. IR 21 1915-02-21 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACH MICHAŁ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
MACH JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MACH JOSEF - - 1915-06-28 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MACH THOMAS SZEREGOWY LIR 34/5 ER. KOMP. 1917-02-03 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1872-03-21 Biedaczów-Łańcut Pochowany pas 35, rząd 2, grób 73
MACH JAN SZER. PUNKT ZBORNY PIOTRKÓW 1918-02-23 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 16 - -
MACH MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MACHA ALOIS - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MACHA PIOTR - - 1915-09-28 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MACHA KARL - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MACHA ANTON LDST. 3 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - stella
MACHA JAN - - 1918-10-18 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MACHA PAUL - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MACHAČEK ANTON LDST.INF. IR 36 1915-03-30 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACHÁČEK JOSEF LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MACHACEK ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACHAČEK ALOIS SCH. SCH.R. 10 1915-02-20 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACHACZEK VINZENT - - 1915-06-03 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MACHACZEK ANNAST. - - 1914-08-05 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MACHAJ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysakówek -
MACHALA JOSEF INF. K.K. L.I.R. 25 1914-12-29 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MACHALA FRANZ INF. - 1914-12-15 - Stary Sącz (nr 348) miasto, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MACHALICA JAN - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
MACHÁNE JAROSLAUS LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MACHAROW - LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MACHARUK JWAN RUSS.ZIVILGEF. - 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MACHATY FRANZ RES.INF. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MACHAŁA JÓZEF SZEREG. - 1920-12-04 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1902 - -
MACHAŁKIEWICZ KAROL - 4 PP 4 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
MACHEI L. GEFR. 2 / LD. BTL. 2 INSTERBURG 1914-11-18 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MACHEJ JÓZEF - - 1918 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
MACHEJ JÓZEF - - 1918 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zmarł w szpitalu, przy nazwisku dopisek 16
MACHEJ FRANCISZEK - - 1916 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
MACHEN P. FLG. - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MACHETA JAN PLUT. - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MACHINEK U. UNTEROFFIZIER INF. REG. 333, 2 KOMP. - - Wólka Pęcherska wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński mazowieckie - - -
MACHLING JAKOB - PR.LDST.ERS.BTL.6 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MACHMÜLLER K. MUSK. 6 / REKH. W. I. R. 86 1919-12-03 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MACHNATSCHOW GRIGORI GEM./RUSS. I.R.207 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MACHNICKI NIKOLAUS JNFANTERIST K.U.K.J.R.95/3K 1916-04-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MACHNIG GERHARD SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MACHNIK PETER - - 1914-10-07 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MACHNIK ADOLF - - lis-18 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MACHNIK PIUS - - sie-18 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MACHNIK AD. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MACHNIK W. - - 1917 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1893 - B. ucz. kl. VII
MACHNIKOWSKI M. MUSKETIER INF.RGT.21/1K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MACHNITZKE ERNST - - 1915-08-28 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
MACHOCZEK FRANZ - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MACHON CONSTANTIN - - 1915-08-12 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MACHOTTA THOMAS - - 1915-09-14 - Rzepcze wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MACHOWIAK JAN - - 1919-01-27 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MACHOWSKI FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
MACHOWSKI WALENTY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
MACHOWSKI FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
MACHOWSKI JOHANN - - 1916-09-08 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MACHRCZAK STANISLAUS GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACHULIK EDWARD - - 1915-08-20 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1883-04-25 Ornontowice -
MACHURA ? - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MACHURA JOSEPH - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MACHURA STEPHAN - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MACHURA JOHANN - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MACHURA JOSEPH - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MACHURA WILH. - - 1921-04-03 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MACHURA JAN - - 1916-12-20 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MACHURIG REINHOLD - - 1918-07-27 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
MACHURKA VINZENZ RES.INF. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MACHUTA EMILIAN INF. IR 18 - - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACIARZ JOHANN LDST. INF. I. R. 56 1915-05-07 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACIAS S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MACIASZEK ANDREAS LDST.INF. I.R. 57 1915-03-09 - Stróżówka V (nr 96) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACIASZEK THOMAS INF. I. R. 57 1915-01-19 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACIEJ SEBASTIAN - - 1914-09-22 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MACIEJCZAK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MACIEJCZAK MIECZYSŁAW - - 1918-12-04 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
MACIEJCZYK ENGELB - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
MACIEJCZYK FRANZ - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MACIEJEK PAUL MUSK. - 1918-11-01 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MACIEJEWSKI LEO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MACIEJKA ADALBERT JNF K.K.LDST.ETAPP.BAON.106 1914-12-?? - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
MACIEJOWSKI JOHANN INF. I. R. 20 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACIEN IGNATZ - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MACIOLEK OTTO FAHRER - 1914-10-03 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
MACION FRANZ - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MACIOSSEK CHRISTOPH - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MACIOSSEK JOSEF - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MACIOSSEK PAUL - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MACIOSSEK THOMAS - - 1918-11-02 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MACIOSSEK JOSEF - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MACIOSSEK MAX - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MACIOSSEK PAUL - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MACISZ JAN - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
MACIUL AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MACK JOSEF UT.OFFZ. B.I.R. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACK FRANCISZEK SZER. KOMAND. POL. LEG. 1916-05-13 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MACK JOHANN - L.I.R. 8 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1880 WIEDEŃ -
MACKE KARL UNTOFFZ. J.R. 45/5K. 1915-07-29 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MACKE II BERNHARD KRIEGSFRW. J.R.79/4K. 1915-07-30 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MACKOS ANDREAS ZGSF. H.I.R. 11 1915-05-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MAĆKOWIAK MICHAŁ - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MAĆKOWIAK JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MACKOWIAK JOH. GEFREITER 4.G.R.Z.F.11K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
MAĆKOWIAK FRANCISZEK - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MACKOWIAK WLADISLAUS - - 1919-04-06 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-09-04 SCHMIEGEL -
MAĆKOWIAK IGNACY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
MAĆKOWSKI J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
MAĆKOWSKI JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MAĆKOWSKI JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MACKOWSKI LEO RESERVIST 5 KOMP. 176 P.P. 1914-09-09 - Kruklanki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MACKU WILHELM - K.U.K.D.R.6 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MACOUREK OTTO LDSTRM K.U.K.R.T.B.A.31 1916-04-21 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MACOVEI MINALACHE RUMÄN JNF.REGT.64.3.KP. 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MACOVEI DUMITRU GEM./RUM. I.R.86 1917-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MACSOCHA MIHALY HONV. K.UNG.L.I.R.8 M.KIR.8. HONV.GYAL.EZR. 1914-12-14 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
MACURA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MACURA ALOJZY - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
MACURA RUDOLF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
MACYNA JOSEF CIV. KUTSCH. K.U.K. KORPS. BÄCK.1 1915-04-07 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MACZATOW WASILI RUSS.SOLDAT - 1917-07-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MACZEJKO CYRILL INF K.U.K. I.R. 72 1915-02-25 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MACZEK JOHANN GEFR. - 1915-02-20 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MACZEK FRANZ GEFR. - 1914-10-13 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MACZEK JOSEF PION. - 1916-07-10 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MACZELKA ANDREAS KPL. K.U.K.S.F.A.R. 17 - - Tursko I (nr 139) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MACZEYZIK AUGUST - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MACZEYZIK HERMANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MACZIEJOK - - LANDW. INF. REG. 20 1917 - Stare Juchy wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MACZIEK STEF. - - 1916-11-18 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MACZIOSCHEK JOHANN - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MACZIOSSEK JOHANN - - 1917-11-01 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MACZIOSSEK PAUL - - 1916-03-12 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MACZIOSSEK JOSEF - - 1918-07-20 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MACZIOWITZ EMIL GRENADIER - 1914-10-04 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MACZIOWITZ IGN. GRENADIER - 1918-09-21 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MĄCZKA JÓZEF POR. DYWIZJA GEN. ŻELIGOWSKIEGO 1918-09-09 Krasnodar/Rosja Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie 1867-12-08 Zaleszany, pow. tarnobrzeski -
MACZNIK FRANZ INF. - 1915-04-07 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MACZO JÓZSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MACZOK FEODOR GEM/ROSJA I. R. 49 1917-07-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MACZOWIAK J. GEFR.MUSK. I.R.2/118 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MACZUGA - SIESKO - LEGIONISTA 2 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - krzyż betonowy
MADACZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MADAFAROW MALAGALI GEM./RUSS. F.A.R. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MADAY GEORG - - 1919-04-14 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-05-14 BRESLAU -
MADAY KARL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MADEJ JOHANN INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MADEJ JOSEF LDST.INF. I.R. 56 1915-02-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MADEJA ANTONI - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
MADEJA PAUL PIONIER - 1918-03-13 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
MADEJA PETER RES.KPL. I.R. 56 1915-03-27 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MADEJA JAN - - 1916-12-04 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1887-08-28 Ornontowice -
MADEMANN ADOLF - - - - Bojmie wieś, gm. Kotuń, pow. siedlecki mazowieckie - - -
MADENEN LUDWIK PODOF 5.82 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MADEO GIUSEPPE SOLD. 267.FANT. 1919-01-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-11-22 - -
MADER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MADER ALFRED MUSKETIER 6 K INF REG 128 1914-11-20 - Aleksandrów Łódzki miasto, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski łódzkie - - -
MADER EDO KPL. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-(6-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MADER FRIEDR. LANDW. - 1914-11-11 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
MADER RUDOLF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MADER F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MADER HERM. FÜSL. 3 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1914-11-25 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1883-11-27 - -
MADERA JAKÓB ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-11-20 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
MADEY LADISLAUS ÖSTERR.UNG.KRIEGER - 1915-07-05 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MADILE GIOBATTA SOLD. 8.ALP 1918-03-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-09-04 - -
MADIN STEFAN GEM./RUM. I.R.60 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MADJUSZIN STEFAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MADL JAKOB ERS.RES.JG. F.J.B. 9 1914-12-30 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MADLE MATTHIAS JG. T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MADLI JOSEF INFANT. K.U.K. I.R. 34 / 4K 1914-12-27 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
MÁDLO WENZEL LST. I.R. 36 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MADLOCH ROBERT - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MÁDR STANISLAUS RES. GFT. S.B. 1 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MADRYGA DAMIAN - - 1914 - Muszyna (nr 345) miasto, gm. Muszyna, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MADZIA JAN - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
MAEHO JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-05) - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAEKIA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAEORU JON GEM./RUM. I.R.26 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MAERKER WILLY OBERJAGER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MAES WILHELM MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MAESS FREDERICH SCHÜTZE - 1915-08-12 WESTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
MAESS WALTER OFFIZIER STELLVERTRETEND - 1917-04-23 WESTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
MAESS HUGO - - 1914-11-17 WESTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
MAESTRELLO ERNESTO GEM/WŁOCHY M.G.K.1310 1919-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MAESTRI FRANCESO GEM/WŁOCHY BERSAGL. 9 1919-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MAFFEI RUDOLF JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-06 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAFTEI GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.86 1917-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MAFTEI DOBRE GEM/RUMUNIA I.R.1 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MAG MARTIN LDST. JNF. K.U.K.J.R. 82 1915-01-30 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MAG JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAGASAMÓW AUKADY ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 186 P.P. 1917-03-25 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MAGAT WILHELM MUSKETIER R.J.R.52/4K. 1915-08-18 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
MAGDANZ OTTO - - 1915-09-23 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MAGDZIAK MICHAŁ - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
MAGDZIARZ W. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
MAGEHRKE JOH. LDST. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
MAGELSDORF HERMANN V FLDW.O.A. RJR 218/3K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MAGER HERMANN - - 1915-01-05 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MÄGER JOSEF JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - MAGER? (DEHNEN)
MAGER AUGUST LDSTRM. 2 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. II ALLENSTEIN 1914-11-25 GURKELN Górkło wieś, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - WILLENBERG -
MAGER ROBERT MUSTETIER RES. INF. REGT. 264 7. KOMP. 1915-02-10 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 8
MAGER ROBERT MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-10 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MAGERSCHINSKI ANTON - - 1917-10-20 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
MAGES RUDOLF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MAGGA FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAGGI ALESSANDRO SOLD. 9. 1918-12-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887- - -
MAGHERA JON GEM/RUMUNIA I. R. 58 1917-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MAGI JOHANN GEM./RUSS. ART..BR.1. 1917-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MAGIAR GEZA HONV. H.I.R. 20 1915-01-08 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAGIERA STANISŁAW - - 1916 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAGIERA JÓZEF - - 1920 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAGIERA PETER - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MAGIERA JOS. - - 1918-03-21 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
MAGIERA FRANZ - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MAGIERA JOHANN - - 1914-11-14 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAGIERA PETER - - 1914-09-29 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAGIERA STANISŁAW - - 1915 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAGIERA THEOPHIL - - 1918-03-28 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MAGIERA JAN - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
MAGIEROWSKI JAN LEGIONISTA 4 PP 12 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
MAGIERSKI FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAGISTER MATHIAS - SCH.R. 10 - - Szerzyny II (nr 32) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAGLATIUK JAKOB KONDRATOWICZ RUSS. - 1915-05-25 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MAGLOTH LEOPOLD JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
MAGNANI GIUSEPPE SOLD. I.ART. 1918-12-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1835-04-13 - -
MAGNER MICHAEL - MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG 1914-08-?? - Gdańsk miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
MAGNEY JULIUS - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MAGNI TEODORO SOLD. 241.FANT. 1918-07-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-09-27 - -
MAGNITZ - UNTEROFFIZIER INF.RGT 93, 9K. 1915-08-05 - Ponikiew Duża wieś, gm. Goworowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
MAGNUS ROBERT - - 1918-03-30 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
MAGNUSCHEWSKY ROMAN SOLDAT 12.KOMP.230.RUSS.INF.RGT. 1915-11-08 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895 - -
MAGOSCH ALBERT - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MAGOSCH KARL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MAGOSCH PAUL - - 1918-03-26 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAGROT WASIL INF RUSS. I.R. 19 1915-05-22 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MAGRYLA - - - - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MAGULLA ARTUR - - 1917-10-04 - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
MAGULSKI JAN - - 1917-06-05 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1898 Przodkowo -
MAGURA PAUL - - 1918-07-25 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MAGURA PAUL - - 1916-06-30 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MAGYAR CHOS INF. K.U.K.I.R. 66 - - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAGYAR MIKLOS INF. K.U.K.I.R. 65 - - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MAHANDER ANTONI - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
MAHARANKO IWAN - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MAHATZKE FRANZ RES.INF. PRIR 269 - - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MAHEL STANISLAUS RES.INF. I.R. 14 1914-12-08 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MAHENHAMMER GEORG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAHL FRIEDR WEHR. - 1914-11-03 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MÄHL JULIUS - - 1918-03-23 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
MAHLE FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAHLKE FRITZ - - 1915-01-15 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MAHLKE WILLY - - 1918-06-21 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MAHLKE OTTO - - 1917-07-28 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MAHLKNECHT LEOPOLD LDSCH. L.D.SCH.R. II 1915-02-26 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MAHLKOW WILHELM ALBERT WEHRM. 16 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MAHLKOW RICHARD MUSK. PRIR 269 1915-05-04 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MÄHLMANN GUSTAV FÜS. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAHLSTEDT D - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAHNCKE KARL - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MAHNE ANDREAS E.R.INF. I.R. 17 1915-01-01 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MAHNL FRANZ JAGER ? 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
MAHONEY B.J. PTE. ROYAL FUSILIERS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MAHR FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAHRHAUSEN LUDW - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAHSLOWKI P. GRENAD. - 1916-07-21 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
MAHSLOWSKI F. MUSKET. - 1915-09-30 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
MAHSLOWSKI V. E.RES. - 1917-11-18 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
MAHUT ANDRÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAI ERICH - - 1914 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MAI MAXIMILIAN - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MAI EMIL ERS.RES. ERS.RES.INF.RGT. 21 1915-02-08 - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MAI JULIUS - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MAI E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAI WILLI MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAI OSKAR - - 1915 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MAI PETER JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-06 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - NAGROBEK
MAI R. - - 1915-06-26 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
MAI EDUARD RES. 3. KOMP. LANDW. BRIG. ERS. BATL. 41 1914-12-02 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MAI ROBERT - - 1915-03-05 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MAI(S)(Z)EL RYSZARD KAZIM LEGIONISTA 4 PP 3 KOMP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
MAIBAUER FRANZ MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAIBORODA MICHAEL GEM./RUSS. I.R.223 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MAICHER MARTIN - - 1915-06-22 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
MAICHER CONSTANTIN - - 1915-08-27 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAICHER WILLY - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MAICHER VALENT. - - 1918-07-12 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Sarnau / Sarnów -
MAICHER THEODOR - - 1915-05-15 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAICHERCZYK ALF. - - 1917-11-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
MAICHERCZYK JOHANN - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MAIDONIEK GREGORY - I.R. 35 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAIER KURT SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
MAIER FRANZ FUSILIER FUSL.RGT.122/12K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MAIER ALOIS LDSCH. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MAIER MODESTUS RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-(02-03) - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAIER HEINRICH LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MAIER GOTTFR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAIERHOFER JOSEF SCH. K.K. SCH.R. 27 1914-12-(23-30) - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
MAIERHOFER JOHANN INF. I.R. 59 1915-04-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAIGUT JOSEF - SCH.R. 33 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAIKE KARL - - - - Białogóra wieś, gm. Krokowa, pow. pucki pomorskie - - obelisk
MAIKOFF GUSS RUSS.SOLDAT - 1917-04-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MAILAHN HERMANN UNT[ER]OF[FIZIER] - 1918-08-02 - Słowieńsko wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MAILLEFERT MARTIN MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAINDA MAX - - 1917-01-18 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MAINERI LUIGI SOLD. 281.FANT. 1918-03-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-03-14 - -
MAINGRUB BARTHOLOMÄUS KPL. - 1915-05-07 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
MAININI CARLA - - 1918-05-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MAINKA LEO - - 1914-10-27 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAINKA JOHANN - - - - Mierzęcin wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MAINKA VIKTOR - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MAINKA SIMON - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
MAINKA ANTON - - 1916 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki dolnośląskie - - -
MAINKA PAUL - - 1918 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki dolnośląskie - - -
MAINKA ROBERT - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MAINKA KASPAR - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MAINKA MARZELIN - - 1916 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki dolnośląskie - - -
MAINKA THOMAS - - 1918 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki dolnośląskie - - -
MAINUSCH VALENTIN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MAINUSCH GERHARD - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
MAIOROW WASILI GEM/ROSJA I. R. 16 1917-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MAIR PAUL ALEXANDER E.F.TIT.PTRF. TKJR 3 1915-03-27 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAIR KARL LDSCH. K.SCH.R. II gru-14 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MAIR MATHIAS JG. T.K.J.R. 1 1915-01-31 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MAIR FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-10 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAIR JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAIR VINZENZ JG. F.J.B. 18 1914-12-(6-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MAIR STEFAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 - - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MAIR ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-01-25 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAIR JOHANN OB. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAIRHOFER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-04 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAIRHOFER SEBASTIAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAIRINGER JOSEF JNFANTERIST K.U.K. J.R. 99 1914-11-21 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
MAIRKA WILH. - - 1915-07-15 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MAISA BERNHARD - - 1917 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1896 - -
MAISE MITAN GEM./RUM. I.R.46. 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MAISIK PAUL - - 1915-05-31 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAISIK FLOR. - - 1917-09-20 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAISLINGEH JOSEF ZGSF. K.U.K.I.R. 59/3 1915-01-26 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAISS JOHANNES - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MAISS FRANZ - - sie-14 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
MAIWALD FRITZ - - 1916-06-01 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
MAIWALD JOSEF - - 1915-07-23 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MAIWALD HERMANN - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
MAIWALD ROBERT - - 1916-09-20 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MAIWALD WILLI - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MAIWALD KURT - - - - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MAIWALD O. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MAIWALD REINHOLD - - 1917-09-11 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
MAIZEL PETER - - 1919-03-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891-12-19 - -
MAJ THOMAS INF. KK LIR 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAJ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
MAJ WIKTOR - - 1916-05-23 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MAJ PETER INF. I.R. 56 1915-05-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MAJAČA MILO JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAJCEN ALEXANDER ERS.RES.INF. IR 87 1915-04-18 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAJCEN ANDRO JAGE  K.U.K.F.JAG. B.31   1915-05-07 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
MAJCHER STANISŁAW - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
MAJCHRZAK STEFAN - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
MAJCHRZAK FR. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1898 - -
MAJCHRZAK JA. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1902 - -
MAJCHRZAK ST. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1896 - -
MAJCHRZAK KAZIMIERZ - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
MAJCHRZAK FR. - - 1925 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1899 - -
MAJCHRZAK MA. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 - -
MAJCHRZAK LUKAS - - 1918-10-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1899-09-27 LUGI -
MAJDA ANTONI - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - ŁAZY -
MAJDA ADALBERT INF. K.K. LDST.I.R.31 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAJDA BOLESŁAW SZEREG. - 1920-11-26 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
MAJDAK KAROL - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MAJDAK GRZEGORZ - - 1918 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MAJDAK LEON - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MAJDANSKI GREGOR INF. I.R. 58 1914-11-20 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MAJER FRIDRYCH SZER 3.2 1914-12-13 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MAJER JAN - - 1919-07-28 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MAJER LUDWIK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
MAJER PAWEŁ SZEREGOWY / POLAK ŻAND. D.O.G. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
MAJER JOHAN SZER 25 LBE. BTL. 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MAJER ERNNESTER JG. TKJR 3 - - Wysowa (nr 50) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAJER S. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
MAJER MARCIN - - 1915-03-03 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MAJER JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MAJERCZYK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAJEREK KAZIMIERZ ŻOŁNIERZ LEGINY POLSKIE 1918-11-18 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MAJERHOFER ANDREAS SCHAUFFER AUT.KOL. 42 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 27.07.1915
MAJERSKI JOSEF RES. INF. I. R. 20 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAJEWSKI WALENTY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - TEODOZEWO -
MAJEWSKI SIMON GEM./RUSS. I.R.5 1917-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MAJEWSKI FRANZ MUSKETIER R.J.R.152/3K. 1914-10-26 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
MAJEWSKI STEFAN - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
MAJEWSKI JÓZEF - - 191?-??-24 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MAJKA PAWEŁ - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAJKA JÓZEF - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAJOR DEZSO HONV. K.UNG. L.I.R. 20 (M. KIR. 20 HONV. GYAL. EZR.) 1915-02-28 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
MAJOR JOSEF LDST.INF. IR 21 1915-02-21 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAJOR DIONYSIUS INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-07 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAJORAN BASIL INF. K.U.K. I.R. 81 1914-11-25 - Tęgoborze (nr 353) wieś, gm. Łososina Dolna, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MAJORÁN BASILIUS GFT. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MAJOROW JAKOB RUSSE MOSK.GR.RGT.8  1915-01-17 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MAJSTURA FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
MAJZEL RYSZARD - 4 PP 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
MAK J. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
MAK K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAKAR D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAKAR BRABOR RUSS. INF RUSS.BTL.204 K.7. - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAKAR IWAN - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MAKARA PIOTR - - 1916 - Łęki Strzyżowskie wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MAKARAW IWAN GEM/ROSJA I.R.318 1918-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MAKARENKO JAKOB - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
MAKARENKO P. - - - - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MAKAREWICZ WINCENTY - - 1918-01-14 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
MAKARON FEODOR - - 1915-08-25 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1888 - -
MAKAROW DIMITRI GEM./RUSS. I.R.5 191710-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MAKAROW ROMAN UTFFZ/ROSJA I.R.165 1919-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MAKAROW DYMITR RUSS-OFFIZ - 1914-11-27 - Stary Sącz (nr 348) miasto, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MAKAROW TEODOR RUSS. - 1915-06-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MAKAROW FEODOR GEM/ROSJA I.R.18 1918-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MAKAROW TICHON GEM/ROSJA I.R.211 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MAKAROW ALEXANDER RUSS. - 1915-07-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MAKAROW MICHAEL UNTEROFFIZIER 5.KOMP.96.RUSS.JNF.RGT. 1917-05-13 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1885-10-23 - -
MAKARUK STEFAN JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MAKARUK DEMETER INF. K.U.K.I.R. 58 1915-01-(01-02) - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAKARYNKO NAZAR RIADOWOJ 182 GROCHOWSKI PP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - ?
MAKAŁA ADAM - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MAKAŁA STANISŁAW - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MAKAŁA STANISŁAW - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MAKAŁA ANDRZEJ - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MAKEJEW JAKOW ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 270 P.P. 1917-06-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
MAKIETYN JOSEF JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MAKIEŁA JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MAKIMOW ? JEFIM RUSS. 1917-02-18 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MAKIOLA JOHANN - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAKIOLKA HANS - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
MAKLASCHEA GRZEGORZ SZER. - 1917-06-24 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MAKLIKOW PIOTR - - 1916-05-13 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MAKLOKO IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-04-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MAKO JÓZSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAKOHL J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen obelisk
MAKORE TIMSZ AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MAKOSCH ALFONS - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MAKOSCH PAUL LDSTM. - 1915-09-24 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MAKOSCH WILHELM INFANT. - 1916-03-23 - Gliwice II miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - sarkofag
MAKOSCHEY KARL - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MAKOSOW MAKIER - 225 P.P. 6 K. 1916-02-29 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MAKOWIC PETER GEM/SERBIA I.R.8 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MAKOWIECKI JOS. LANDOTHRMM LST. J. R. ANKLAM 1914-12-27 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
MAKOWIECKI LADISLAW CYWIL - 1915-07-01 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MAKÓWKA FRANCISZEK - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MAKOWKIN MICHAŁ SZRG. 7 / 292 P.P. 1916-11-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 813
MAKOWSKI PIOTR - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - pomnik
MAKOWSKI KAZIMIERZ - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
MAKOWSKI ANT. WEHRMANN LDW.INFRGT 19, 7K 1914-12-23 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MAKOWSKI FRANCISZEK - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT JANA I SZCZEPANA
MAKOWSKI JAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT FRANCISZKA I SZCZEPANA
MAKOWSKI SZCZEPAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT FRANCISZKA I JANA
MAKSIMOW - INF. - - - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAKSJMOW ALEX RUSSE KAUK.SAPP.B.5  1914-12-21 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MAKSUMIUK NIKOLAUS RES. JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MAKSYMIUK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAKSYMO JOHAN - - 1915-05-11 - Tuszyma (Biały Bór) wieś, gm. Przecław, pow. mielecki podkarpackie - W Biłkow pow. Bohorodczany -
MAKSYMOMOWICZ JOHANN SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAKSYMOW DYMITREJ RUSSE  GROCH.RGT.182  1915-05-?? - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MAKSYMOW ANDREJ INFT. 41 I.DIV. 1915-04-06 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
MAKSYMOWICZ ROMAN PODPORUCZNIK DOWÓDCA 5 PP 3 KOMP. 1915-08-03 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - „NAWROT”, ZGINĄŁ W CZASIE ATAKU POŚCIGOWEGO ZA MOSKALAMI W MAJDANIE KRAISENIŃSKIM, POŚMIERTNIE ODZN. VM V KL
MAKULLIK KARL - - 1916-06-14 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MAKUMGEANU GRZEGORZ SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MAKUSCHIN IWAN GEM/ROSJA F.A.R. 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
MAKUSZEN ALEKSANDER JAKOWICZ INF. RUSS J.R.56 1914-11-08 - Stary Sącz (nr 348) miasto, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MAKUWENAS PAWEL GEM./RUSS. I.R.116 1917-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MALACH? STANISLAW ROSJA JNF.REGT 1915-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MALACHENSKI IWAN GEM./RUSS. I.R.2 1916-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MALACHOW IWAN GEM./RUSS. I.R.454 1917-11-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MALACHOW PIOTR SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 3 1 P.P. 1918-05-05 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MALACHOW IWAN GEFR./RUSS. I.R.136 1917-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MALACHOWSKI LEO GEFALHEN IN FLANDERN - 1917-10-26 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MALACZKIEWICZ STEPHAN MUSKETIER 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MALADE OTTO - - 1915-07-24 Russland Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
MALAGA STANISLAUS LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALAGO PIETRO SOLD. 234.FANT. 1918-03-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-01-02 - -
MALANITSCHOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.326 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MALARCZUK IWAN RUSS. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MALARZ STANISŁAW LEGIONISTA - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
MALARZ JOZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MALARZ SZYMON - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MALARZ SZYMON - 5 PP 4 KOMP. 1915-07-30 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - ROBOTNIK Z BIELSKA CIESZYŃSKIEGO
MALARZ FR. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MALARZ JOZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MALARZ JOSEF INF. I.R. 20 1915-02-21 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALARZ JOSEF LST. LDST.B. 31 1917-05-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MALASCHKOWITZ TERENTI RUSS. INF.REGT.303 1916-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MALASCHOW HARITON UTFFZ/ROSJA I.R.37 1917-09-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MALASSA JOSEF - - 1917-12-25 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
MALCHARCZYK KARL - - 1915-05-08 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MALCHAREK MAX ERS. RES. - - - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - VERMISST
MALCHER FRANZ - - 1917-05-24 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
MALCHERCZYK JOHANN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MALCHERCZYK WILHELM - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MALCHEREK VINC. - - 1914 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MALCHEREK ALOIS GEFREITER  L.J.R.23.6K.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MALCHEREK THEO. - - 1914 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MALCHIN ALBERT UFFZ. M.G.K. 5. INF. RGT. 128 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1892-01-09 - -
MALCHOW W. UNTEROFF. 1 K.I.R. 42 1915-07-24 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
MALCZYK FRANC. - - 1916-12-12 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1888-01-23 Ornontowice -
MALCZYK ROBERT - - 1916-10-08 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1890-06-01 Ornontowice -
MALCZYK SIMEON KOMP.HORN.INF. K.U.K. I.R. 15 1914-11-27 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
MALCZYK FRANC. - - 1914-12-08 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1892-01-13 Ornontowice -
MALCZYK WINCENT - - 1918-08-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1896-12-19 Ornontowice -
MALD?N ARC?O?? ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 324 P.P. 1918 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MALDOWAN WASILI AUSTRIA - 1915-09-23 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MALEC ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MALEC PAWEL RUSS.SOLDAT - 1917-08-27 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MALECH JOHANN SCH. SCH. R. 34 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALECKI M. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
MALECKI PETER KAN. PREUSS. RES. FELDART.ROT. 47 1914-12-28 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MALECKI JAKOB RES.INF. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
MALECKI ANTONI - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
MALECKI ANTON LANDSTURMMANN STR.-BAU-BATL, 2KP 1915-05-27 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MALECKI LADISLAUS RES.INF. PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
MALEGIN JAKUB - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1883 - -
MALEIKA ANTON - - 1914-10-21 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MALEIKA WILHELM - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PAWŁOWICZKI -
MALEJKA FRANZ - - 1914 BELGIEN Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MALEJKO P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MALEK STEPHAN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MÁLEK EDUARD LST. I.R. 21 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MALEK WENZEL LDST.INF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALEK JOHANN INF. - 1915-04-21 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MALEK PETER - - - - Chrząstowice wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MALEK JOSEF - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
MALEK JOHANN - - 1916 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki dolnośląskie - - -
MALEK ALBERT - - 1916-10-26 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MALEK MARTIN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MALEK WILHELM - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MALEK GUSTAV - - 1917-09-19 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
MALEK IGNATZ - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MALEK JOHANN - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MALEK HERMANN - - 1918 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MALEK PAUL - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MALEKIN ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.411 1917-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MALELKA VICTOR - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MALENA FRANZ INF. K.U.K.I.R.24 1914-12-15 - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MALENCH GUIDO JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-07 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MALÉŘ JAN INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-17 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1895 SOLANEC -
MALER HEINRICH FAHRERTHÜRFUSS ARTL.RGT 18, 3BATL 1914-12-08 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MALER OTTO GREND. ERS. REGT. KÖNIGSBERG II, 3. KOMP. 1915-02-11 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
MALERCZIK KARL - - 1914 RUSS. POL. Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MALESKA J. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
MALEU?H ERNST - - 1917-07-25 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MALGAJ II JOSEF E.R.KPL. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALGELSDORF HERMANN - - 1917-10-18 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze/ Wiejce bracia / brüder
MALICH JOSEPH - - 1915-06-21 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1889-10-30 - -
MALICH WILHELM - - 1916-12-30 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1880-08-27 - -
MALICKI JOHANN LDSTRM K.K.SCH.R.17 1917-08-15 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MALIEJCZYK JOSEF SOLDAT 30.RUSS.INF.RGT.POLTAWSKI 1915-11-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1885 - -
MALIK FRANZ - - 1916-04-14 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MALIK ANDREAS INF K.K.LDST J.R.32 1915-03-05 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MALIK PAUL - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MALIK JOSEF CIV. KUTSCH. - 1915-03-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MALIK GREGOR SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MALIK FRANZ KORPORAL L.J.R. 13 1915-07-13 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MALIK JOHANN - - 1915-09-26 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MALIK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MALIK KARL - - 1915-06-07 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MALIK ALOIS - - 1915-04-27 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MALIK ANT. - - 1920 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MALIKOW MIRON GEM/ROSJA I.R.49 1919-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MALIKOW PIOTR GEM/ROSJA I.R.33 1917-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MALINA PETER - - 1915-02-25 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MALINA ANTON - - 1917-04-16 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
MALINA PIOTR - - 1915-06-22 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MALINA WOJCIECH - - 1914-10-07 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MALINA JOSEF INF. I. R. 56 1915-05-06 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALINA FRANZ TIT.OB.JG. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MALINA STANISLAUS LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-02-19 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALINA FRANTIŠEK INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 10 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1890 LEŠNÁ U VALAŠ. MEZIŘIČI -
MALINA JAN - - 1915-02-11 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MALINA TOMASZ - - 1916-07-31 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MALINICZENKO ALEKSIEJ - RUSS.I.R. 125 1915-05-04 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MALININ KONST. RUSS. ST. KAPIT. LEIB GARD. REG. 1914 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
MALINKA ZENON LEG. POLN.LEG.I.R. 1914-09-23 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MALINOSKÝ JOHANN LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MALINOWIC MILOSCH GEM/SERBIA I.R.8 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1865 - -
MALINOWSKI JAN - - - - Złota (małopolskie) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
MALINOWSKI JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MALINOWSKI JOHANN - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
MALINOWSKI JÓZEF - - 1918-09-08 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
MALINOWSKI JAGOR GEM./RUSS. I.R.189 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MALINOWSKI ADALBERT LEUTANT D.L.1. R.J.R. 64 12. KOMP. 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
MALIS OTTO HERMANN RES. K.P.G.R.Z.F. 1 1915-05-23 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1884-02-16 - -
MALISCH AUGUST - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
MALISKALIN OSPI - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MALISSEK KONST.(ANTIN) - - 1916-07-21 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MALISZ KARL ERS. RES. I. R. 100 1915-01-26 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALITTE KURT - - 1918-10-24 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MALITTE GEORG - - 1917-04-19 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MALITZKI STEFAN ÖSTERR. ULAN. K.K.U.R.4 1915-01-27 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MALIUK LEMEON GEM/ROSJA I.R.105 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MALJUTIN MATWAI GEM./RUSS. I.R.39 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MALKOW FRANZ - - - - Parzeńsko wieś, gm. Nowogródek Pomorski, pow. myśliborski zachoniopomorskie - - -
MALKOWSKI FRANZ. - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MALKOWSKI JOHANN RMS. 1. KOMP. IR 146 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MALKOWSKI - RES. I. R. 141 - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MALKOWSKI JUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MALKUSCH GEORG - - 1915-09-12 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Boguszyce -
MALKUSZ RICHARD - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
MALLER VIKSTRITT WEHRMANN  M.G.K.J.R.2.3 K.  1914-12-20 - Mnin wieś, gm. Słupia, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MALLI KARL - - 1914-09-02 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MALLOW K. MUSKETIER 4 K. INF. REG. 140 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MALLWITZ KARL - I.R. 49 1916-05-08 - Zwierzynek wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MALLY KARL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MALLY PAUL - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MALMEN ENGELBERT MUSK. P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
MALMIGA ANDREI GEM./RUSS. I.R.13 1917-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MALOCH FRANZ - I.R. 98 1915-05-09 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
MALOK AUGUST GEFREITER 3.G.GR.R.7K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MALOLEPOZY (MAŁOLEPSZY?) - FUS./NIEM. FR ? 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MALOLEPSZY IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 49 P.P. 1917-09-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
MALONEK KARL WEHRM. PREUSS.RES.INF.REG.220 1915-05-07 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MALORNY BONIFATIUS - - 1915-02-23 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MALOSCHKIN ANDREI GEM/ROSJA I.R.29 1917-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MALOSEK PAUL - - 1917-08-28 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
MALOSEK STANISLAUS - - 1916-03-14 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
MALOSSEK VINCENT - - - - Dębie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
MALOTTKE von LEO - - 1914-10-02 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
MALOTTKI von EMIL - - 1917-05-03 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
MALOTTKI VON WILLI - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MALOTTKY von JULIUS - - 1918-03-22 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1882-02-15 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
MALOVANY CYRIL INF. I. R. 3 1915-02-12 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALÖWSKI HERMANN - - 1916-09-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MALOZIEC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MALOZION? ILJA RUSS.SOLDAT - 1917-09-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MALSCHETWIASZ ARWIO SZER. - 1918-05-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
MALSCHETWIASZ ARWIO SZER. - 1918-05-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
MALSCHOSS ANTON  STELLENB. SOHN - 1914-09-20 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1885-04-20 - obelisk
MALSKI FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALSO GOTTLIEB - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MALSZEW ANISIN - - 1916-06-14 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1898-02-15 - -
MALTKE W. - - 1915-07-16 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MALTZAHN HERMANN HELFER SOLDATENHEIM RADZIWILISCHKI 1918-08-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MALUCHE FRANZ RES. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALUCKE JOHANNES - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MALUDY TOMASZ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MALUGIN GREGORI RUSS. INF.REGT.302.16.KP. 1915-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MALUGIN JEWŁAMPIJ JEGOROWICZ JEFREJTOR 100 PIECHOT. OSTROWSK. POŁK 1915-01-06 Warszawa Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 Zuje gub. Mohylewska -
MALURA IGNATZ - - 1914 - Bolesław I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MALURA EMANUEL - - 1916 - Bolesław I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MALUSKA EDUARD SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALUTA JON GEM./RUM. I.R.1 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MALWALD KARL GEFR. FR.15 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MALWALD RICHARD GEFR. - 1918-10-10 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MALY PAUL - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
MALÝ HEINRICH JG. F.J.B. 2 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MALY WENZEL LDST.SCH. SCH.R. 12 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALÝ WENZEL RES.INF. I.R. 21 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MALÝ WENZEL LST.INF. I.R. 21 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MALY A - - 1914 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MALY ANTON INFT K.K. LIR 30 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.07.1915
MALY MARTIN GFT. I.R. 8 1915-05-08 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MALYA MARTIN RUSS. INFANTERIST J.R. 32 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - JOSA 28 JAHRE
MALYSCHKIN DAWID UT.FFZ./ROSJA I.R.152 1917-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MALYSZEW JWAN RUSSE KAR.RGT.188  1915-05-01 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MALZ ERNST - PIONIER KOMP. 22.1? 1917-11-27 FLANDRIA Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
MALZEW SERGEI RUSS. INF.REGT.209 1915-04-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MALZEW ANTON GEM/ROSJA I.R.10 1918-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MALZKE JOSEF - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MALZNER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAMAGEW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.143 1916-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MAMET FRANZ GEFR. 3 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - płyta I
MAMET KARL LDST. 2 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MAMICA JOHANN LDST.INF. IR 56 1915-01-03 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAMICA JERZY - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
MAMMONOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.55 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MAMOJKO MICHAEL JG. F.J.B. 2 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MAMOK (?) JĘDRZEJ - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MAMPE GEORG GRENADIER - 1916-07-06 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
MAMPE THEOPH. MATROSE. - 1915-01-21 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
MAMPE RUDOLF OBERMATROSE - 1917-09-22 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
MAMULA JOHANN INF. KK LIR 31 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAMUREANU VASILE GEM/RUMUNIA I.R.64 1917-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MAMYKIN NIKOLAI ROSJA JNF.REGT.108.8.KP 1915-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MAN FRANZ - - 1915-04-05 - Gardno wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MANA DONATO GEM/WŁOCHY ALP.R.2 1919-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
MANAFIJEW WASIL PETROWICZ RUSS. - 1915-05-09 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MANAK FRANZ INF. ÖST.UNG.KRIEGER 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MANAKOW VIKUL GEM/ROSJA I.R.41 1917-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MANASA ERNESTO SOLD. 37.FANT. 1918-03-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896 - -
MAŃÁSEK RUDOLF LDST.INF. I.R. 3 1915-03-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MANASSE WALT. UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MANASSE ERNST LEUTNANT RES. BATTERIE/VORPOMMERISCHEN FELDARTILLERIE REGIMENT NO.38 1915-08-1915 FELDLAZARETT ROZAN Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1887-05-13 STETTIN/SZCZECIN -
MANBERG - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
MANCHE KARL - - 1930-03-21 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1871-01-11 SAGAN -
MANCHIDAN DUMITRU GEM./RUM. I.R.54 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MANCIANTI ALFREDO SOLD. 207.FANT. 1918-06-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-08-25 - -
MANCINI EMILIO SOLD. 214.FANT. 1918-06-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-06-25 - -
MANCINI ANTONIO SOLD. 88.FANT. 1918-06-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-09-25 - -
MANCZAK THOMAS WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-(01-02) - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MANDA STAN. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MANDA IGNACY - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MANDALKA ALOIS - - 1918-10-23 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MANDALKA JOH. - - 1916-11-20 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MANDALKA JOSEF - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MANDANEC GEORG INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MANDAUSCH JOSEF - - 1915-09-23 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MANDE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.54 1917 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MANDEL JOSEF - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MANDEL PAUL UNTEROFFIZIER LDW.INF.RGT 19, 6KP 1915-07-12 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MANDEL JOSEF - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MANDEL GUSTAW GEFREITER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MANDEL RUDOLF ROTMISTRZ 4 P.B.W.AUSTRY. 1917-05-03 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MANDEL KLEMENS - - 1914-08-31 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MANDEL R.. FUS. 1 FUS.R 39 - - Pierstnica wieś, gm. Krośnice, pow. milicki dolnośląskie - - -
MANDEL RUDOLF - - 1915-09-09 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MANDELKA ANTON - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MANDERLA JOHANN INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MANDI MAXIMILIAN JG. T.K.I.R. 1 1915-05-07 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MANDI LADISLAUS INF. LDST.I.R. 66 1915-05-08 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MANDICZ JOHANN INF. I.R. 80 1915-01-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MANDINI CESARE SOLD. 222.FANT. 1918-10-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-04-07 - -
MANDIUK T - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MANDL MAXIMILIAN JG. T.K.J.R. 2 1915-05-01 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MANDL FRANZ INF. K.U.K. I.R. 47 1914-12-05 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
MANDLER LUDWIK - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
MANDRELLA KARL - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
MANDRESZ JOSEF - - 1914 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MANDRISCH PAUL - - 1915 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MANDRISI GIOVANNI SOLD. 32.FANT. 1918-04-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-04-20 - -
MANDRYSCH JOSEF - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MANE GIUSEPPE SOLD. 33.FANT. 1918-04-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-02-18 - -
MANEA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.48 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MANEA STANCIN GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MANEA BANICA GEM./RUM. I.R.80 1917-02-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MANEA MANEA GEM./RUM. I.R.49 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MANEA VASILE GEM./RUMÄN I.R.36 1917-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MANEK STAN. - - 1917-12-31 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MANESCU MARIN GEM./RUM. I.R.43 1917-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MANETTI VINCENZO - - 1918-05-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-07-30 - -
MANEYKA FRIEDRICH - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - BURNIEN -
MANFRE GIUSEPPE SOLD. 39.FANT. 1918-11-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-09-01 - -
MANFREDI PIETRO SOLD. 227.FANT. 1918-07-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-09-13 - -
MANGA HERMAN PODOF 21. J.R. 2 MGK 1914-11-21 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MANGELS K. (KARL?) HAUPTMANN 1. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 30 1914-11-(23-25) - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MANGELSDORF FRITZ - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
MANGERIN WILLY - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MANGERIN EMIL - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MANGHIDAN JON RUMÄN JNH.REGT.5 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MANGIACAPRA AGOSTINO SOLD. 274.FANT. 1918-01-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-03-03 - -
MANGINSKI JOHANNES - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
MANGLBERGER LITT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MANGLER BERNHARD - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
MANGLIERS HEINRICH - - 1918-06-04 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MANGLIERS AUGUST - - 1916-07-20 LAZARET Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MANGOLD E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MANGOLD OTTO GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MANHART JOHANN LDST.INF. I.R. 21 1915-02-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MANIA KARL GEFR. 3 KOMP.LDSTM.INF.BATL.POSEN 3 1914-11-20 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - stella
MANIA FRANCISZEK ? ? 1914-09-19 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MANIA J. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MANIA ALEX WEHRMANN LDW.INF.RGT 51, 5KP 1915-01-04 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MANIA JÓZEF - - 1915-05-02 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1888-03-18 - -
MANIA I. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MANIA JOSEF INF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MANIAK JÓZEF - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
MANIALA ANDREAS LDST. INF. I. R. 20 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MANIASEK JOSEF LDST.INF. IR 100 1915-03-23 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MANIČ FRANZ ERS.RES. I.R. 17 1915-01-12 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MANICKI FRANCISZEK - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MANICKI LUDWIG SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-07) - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MANICKI ROMAN - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MANIGODA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MANIGODA GJORDJO INF. B-HIR 4 1915-05-03 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MANIKOWSKI JOHANN MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MANILOW PIOTR GEM./RUSS. I.R.188 1918-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MANIURA JOSEF TAMB. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MAŃKA JAKÓB - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
MAŃKA ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
MANKE RICHARD LANDSTURMANN - 1917-11-09 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
MANKE PAUL - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MANKE K. HERMANN MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MANKIEWICZ JÓZEF - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
MAŃKO WASILIEWICZ UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 36 1915-04-03 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAŃKOWSKI THADDÄUS UL. K.K. L.U.R. 1 1914-11-23 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MANKOWSKI M. MUSZKIETER 150 PP 5 Komp 1915-08-25 - Topilec wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki podlaskie - - tablica
MAŃKOWSKI AN. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1890 - -
MANLEITNER JULIUS LDSTRM. 1 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. KÖNIGSBERG I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MANN KARL MUSKETIER 2 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MANN PAUL - - 1916-08-16 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MANN EMIL ERS.RES. RJR 219/8K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MANN FRIEDRICH - - 1915-09-05 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MANN JOSEF - - 1916-05-04 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MANN THEOBALD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MANN GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MANN GEORG - - 1915-09-25 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
MANN ANTON - - 1919-04-29 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
MANN LEOPOLD - - 1918-06-12 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MANN KARL PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MANN ARTHUR - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MANNARA ANTONIO - 133.FANT. 1922-05-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1901- - -
MANNCEWITZ - OBERTS ROSJANIN 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MANNCHEN PAUL - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MANNER JOSEF - - 1915-01-15 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MANNESE GIOVANNI SOLD. 73.FANT. 1918-06-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-10-09 - -
MANNI MANSUETO SOLD. 14.ART. 1918-03-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-01-21 - -
MÄNNIG OSKAR - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MANNIG HERMANN SOLDAT - 1918-04-17 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1898-09-04 - -
MÄNNIG FRIEDRICH - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MANNIGEL WILHELM - - 1916-10-28 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie 1887-08-31 - POMNIK
MANNING HERMANN LANDWM. - 1914-10-07 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1879-05-11 - -
MANNK IVAN INFT. I.R. 41 1914-11-18 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.21
MANNLING - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
MANNSCHAFTEN ALBRECHT KARL - PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 - - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
MANNUZZA GIUSEPPE SOLD. 9.BERS. 1918-11-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-09-01 - -
MANOLACHE GLIGORA RUMÄN INF.REGT.61 1916-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MANOLACHE BADU GEM/RUMUNIA I.R.7 1917-09-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MANOLACHE JOSEF RUMÄN JNF.REGT.80. 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MANOLE DUMITRU GEM./RUM. I.R.81 1917-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MANOLE JOAN GEM./RUM. I.R.67 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MANOLIN JON GEM./RUM. I.R.56 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MANOWSKI FRANCISZEK - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MANOWSKI FEL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MANS E?FANRICH - - 1915-05-11 - Tuszyma (Biały Bór) wieś, gm. Przecław, pow. mielecki podkarpackie - - -
MANSBART EDUARD - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MANSCHEL RUD. FAHRER - 1917-01-10 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
MANSCHKE AUGUST - - 1915-10-04 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MANSEL WILHELM - - 1917-04-03 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
MANSKE WILLI - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MANSKE GUSTAV - - 1915-07-27 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MANSKE GUSTAV - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
MANSKE WILHELM - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
MANSKE FRIEDRICH GEFREITER - 1918-09-02 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
MANSKE HUGO - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MANSKE RICHARD - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
MANSKE ERNST - - 1916-10-31 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
MANSKI - KANONIER RES. FUSSARTL. REGT. 27 1915-01-29 - Kąp wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MANSL GUSTAV - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MANSPERL (HABER) BRONISŁAW PORUCZNIK 1 PP, I BRYG. LEGIONÓW POSLKICH 1915-10-26 Wołyń Warszawa V miasto Warszawa mazowieckie - - -
MANSTER FÜRST ABR. INF. L.I.R.18 1914-12-(8-12) - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MANTE OTTO - - 1915-06-30 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
MANTEL ANTON JAGER RJB 19/4K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MANTEUFFEL FRITZ GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-13 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
MANTHE? ALBERT - - 1914-09-07 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1888-01-12 - -
MANTHE? WILHELM - - 1915-02-25 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1885-07-10 - -
MANTHEI - MUSK. 2. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MANTHEI O. - - 1914-11-02 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - VM
MANTHEI W. - - 1917-08-19 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MANTHEI AUG. WEHRM. 8K I.R. 342 1914-12-06 - Chojnowo wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski mazowieckie - - -
MANTHEY MARTIN - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
MANTHEY FRANZ MUSKETIER - 1916-10-02 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MANTHEY ROB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MANTHEY HERMANN - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1891 MARQUARDSMÜHL / BORUCIN -
MANTHEY KARL TELEPF[ONIST] FERNSPR[ECHER] ABT[E]IL[UNG] 16 1918-04-19 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
MANTHEY ALBERT VIZEFELDWEBEL - 1918-05-01 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MANTHEY FRANZ - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MANTIONU SERGEJ GEM/ROSJA I.R.272 1918-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MANTLEI RUD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MANTOVANI PASPUALE GEM/WŁOCHY I.R.282 1918-12-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MANTYK FRANZ MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
MANUKOW ARSCHAK GEM/ROSJA I.R.77 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MANUKOW AKOP* GEM./RUSS. I.R.393 1917-11-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MANUNIKIN KOW. RUSS. LEUTNANT - 1914-12-02 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
MANUSZKA JOHANN INF. K.K. L.I.R. 32 1916-11-27 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MÁNYI NIKOLAUS GFT. K.U.K.P.B. 4 1914-12-20 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MANZER VALENTIN SCH. K.K. SCH.R. 27 1914-12-15 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
MANZKE GUSTAV RESERVIST - 1917-11-24 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
MANZKE OTTO - - 1914-11-28 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
MANZO TOMMASO SOLD. 241.FANT. 1918-11-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893- - -
MANZULLI VITO SOLD. 138.FANT. 1918-04-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-07-29 - -
MAPIANI LUIGI SOLD. 81.FANT. 1918-07-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-07-08 - -
MAPKWASZENCOW NIKOLAJ - JARGINSKI RGT. 1914-12-14 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
MAPPNER BERTHOLD REZ. I.R. 45 / 8K 1915-02-09 - Karwik-Leszczyna wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MAR?UARDT OTTO VFWBL. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MARA JON GEM./RUM. I.R.58 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MARA FLOREA GEM./RUM. I.R.71 1917-05-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MARACANI POMPEO GIUSEPPE JG. - 1915-01-06 - Wojnicz-Zamoście (nr 282) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARACKE KURT - - 1918-10-01 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
MARAK WASYL ZGSF. I.R.95 1915-02-18 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARAN DRAGIN GEM./RUM. I.R.80 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MARATOW WASILI GEM./RUSS. I.R.34 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MARATTI - LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MARCAK WALENTY LEG. POLN. LEG. RTG. 1 (1 P.P. LEG. POL. ) gru-14 - Meszna Opacka (nr 158) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARCEDDU FAFFAELE SOTTUFF. 152.FANT. 1918-09-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-12-16 - -
MARCELLO ARMANI JG. J.M.B. 23 1915-03-27 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MARCENIUK MICHAŁ SZER. 7. P.P. POL. LEG. 1916-12-07 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
MARCH WALTER - - 1918-10-08 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
MARCHEGGER ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-23 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARCHEL REMAN GEM/ROSJA I. R. 30 1917-09-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MARCHEL ANTONI - - 1918-11-18 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Załęzie -
MARCHES KARL JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARCHESI GIUSEPPE SOLD. 90.FANT. 1918-08-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-08-07 - -
MARCHESINI ANGELO SOLD. 112.FANT. 1918-06-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MARCHETTI PIETRO SOLD. 2.BERS. 1918-06-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-11-26 - -
MARCHETTI ANGELO LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARCHETTO FERRUCCIO SOLD. 225.FANT. 1919-01-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-06-08 - -
MARCHEWSKI AUGUST - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
MARCHIGIANI ANGELO SOLD. 125.FANT. 1918-05-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
MARCHINI FERDINANDO SOLD. 148.FANT. 1918-04-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-02-21 - -
MARCHLEWSKI JAKÓB - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - GRODZISKO -
MARCHLEWSKI B. JAGER 1 RES. JÄG. R. Z. PF. 6 1914-11-24 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
MARCINEK A - - 1914 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MARCINEK HERMANN - - 1918 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
MARCINEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARCINEK A. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MARCINEK GEORG LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MARCINEK FELIX - - 1915 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
MARCINENKO GRIGORI GEM./RUSS. I.R.72 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MARCINIAK LU. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1886 - -
MARCINIAK JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MARCINIAK STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MARCINKOWSKI ALOIS MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARCINOWSKI JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MARCNIAK JOHANN - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MARCOL AUGUST - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MARCONCINI ETTORE SOLD. 137.FANT. 1918-11-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-08-29 - -
MARCONI GIOVANNI JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARCU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.41 1917-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MARCU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.71 1917-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MARCU DUMITRU GEM/RUMUNIA I. R. 44 1918-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MARCUS MICHAEL - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MARCUS MARTIN VZFW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MARCUS RICHARD UT.OFFZ. - 1915-06-?? - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MARCUSE JON RUMÄN JNF.REGT.64.1.KP. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARCŸ JOSEF FÜSILIER - 1914-09-06 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MARCZENKO MICHAL MITAFANOWICZ RUSS. - 1915-05-31 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MARCZEWSKI ANDREAS ERS-RESERVIST 1.KOMP.RES.JNF.RGT.49 1917-03-28 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-11-25 - -
MARCZEWSKI NIKOLAUS SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-07) - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MARCZINOWSKI JOH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MARCZINOWSKI GOTTLIEB - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MARCZUK ALEKSANDER PPOR. - 1915-08-25 - Choroszcz-Szyszkowizna miasto, gm. Choroszcz, pow. białostocki podlaskie - - -
MARCZYK MATTHIAS - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MARDALOESU ELIODOR GEM./RUMÄN I.R.66 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MARDEK PAUL - - 1917-02-22 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Liebenau -
MARDORF KARL UFFZ - 1917-03-25 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
MARDUS P. LDSTM 10 J.R ? - - Pierstnica wieś, gm. Krośnice, pow. milicki dolnośląskie - - -
MAREA RADU RUMÄN JNF.REGT.36.5.KP 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MAREČEK WENZEL LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARECK FRANZ ERS.RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-08 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MAREINOWSKI ROBERT - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MAREK JOSEF ZGSF KK LIR 31 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAREK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAREK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAREK VINZENZ INF.TIT.GFT. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MAREK JOSEF RES.JG. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MAREK EMIL - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MAREK JOSEF HONST.GYAL.EZB K.U.K.L.I.R.24 1914-12-11 - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MAREK A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
MAREK JOHANN