Nazwisk w bazie na literę M: 4706

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
MARKIEWICZ JAN - - 1915-05-31 WSCHOWA Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie 1876-10-08 - GRÓB
MOSKAL JAN - - 1916 WOŁYŃ Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MANSPERL (HABER) BRONISŁAW PORUCZNIK 1 PP, I BRYG. LEGIONÓW POSLKICH 1915-10-26 Wołyń Warszawa V miasto Warszawa mazowieckie - - -
MOSKAL FRANCISZEK - - 1916 WOŁYŃ Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MEYERR PETER GEFR 11K R.I.R. 226 1915-06-11 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
MAESS HUGO - - 1914-11-17 WESTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
MAESS WALTER OFFIZIER STELLVERTRETEND - 1917-04-23 WESTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
MAESS FREDERICH SCHÜTZE - 1915-08-12 WESTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
MALUGIN JEWŁAMPIJ JEGOROWICZ JEFREJTOR 100 PIECHOT. OSTROWSK. POŁK 1915-01-06 Warszawa Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 Zuje gub. Mohylewska -
MIZERNY ANASTAZY - - 1917-06-13 W ARGONAH Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1896-02-04 - -
MEYER KLAUS OBERLEUT. FUS.REG.34 1916-12-28 VERDUN Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1891-07-25 STETTIN/SZCZECIN -
MÜLLER GUSTAV ARMIERUNGSSOLDAT - 1915-05-02 Tschirne Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1893-08-27 - -
MAUERMANN GUSTAW SOLDAT REF INF. REGT. 102 1918-06-05 SZPITAL POLOWY 116 Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1882-09-12 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
MEYER MARCUS HAUPTM. POM.PION.BATN.2 1918-02-28 STETTIN Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1889-05-03 LUBECK -
MOSIG JULIUS OFFIZ. STELLV. GREN. REGT. 5 1914-12-12 Skowroda / Polska Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1882-01-04 - -
MEISSLER KARL SERGEANT - 1918-06-09 Singhin (Fraknreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1892-03-13 - -
MIELKE PAUL MUSK[ETIER] - 1914-11-19 Russl[and] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
MARTELLOCK ALBERT GEFREITER - - Russl[and] Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
MAASS HELMUT MUSK. - 1915-01-31 RUSSLAND Rokity wieś, gm. Kozielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Rackitt) zachodniopomorskie - - tablica
MALADE OTTO - - 1915-07-24 Russland Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
MASUR PAUL - - 1916 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MATZNER PAUL G.F. - 1914-11-23 RUSSL. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1888-04-1? - -
MALERCZIK KARL - - 1914 RUSS. POL. Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MOCZYGEMBA FRANZ - - 1917-08-22 Rumunia Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MARKU? - - - 1915-09-26 Rothsürben Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893-11-19 - -
MROSEK KARL MUSK. - 1915-08-09 ROSJA Ściborowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MIĄSKOWSKI JAN - - 1915-09-16 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1882 Przodkowo -
MATHEA AUGUST - - 1916-05-24 ROSJA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
METZ JÓZEF - - 1915-10-11 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1878 Smołdzino -
MIEBS OTTO DTSCH. GREN. R.I.R. 64 5 KP. 1914-12-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - STRE B. MESERITZ 25 JAHRE
MALITZKI STEFAN ÖSTERR. ULAN. K.K.U.R.4 1915-01-27 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MATTEI EUGEN ÖST. CAN. GEB. ARTL R14 1914-12-18 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - 27 JAHRE
MÜSKEN JULIUS MUSK. I.R.21 1914-11-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - MADERICH -
MOLDOVANY GEORG ÖST. FAHRER TRAINZUG 8 1914-12-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MOLLNAR MARTIN ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 82 1914-11-27 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SZOVATE 34 JAHRE
MONCZAN KONST. ÖST. INF. K.K. I.R. 62 1914-11-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - GYOREY 26 JAHRE
MOSTAWE JOSEF ÖSTERR. SOLD. - 1914-12-27 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MUNTIAN LAZARUS ÖSTERR. INF. I.R. 50 (82) 1914-11-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MENNER ALEXANDER UNG. INF. K.K. I.R. 32 1915-02-11 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BUDAPEST 22 JAHRE
MALYA MARTIN RUSS. INFANTERIST J.R. 32 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - JOSA 28 JAHRE
MURUCIAN KONSTANTIN ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 62 1914-12-29 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1888 M. SZT. GYORGY -
MOHAL NIKOLAUS UNGAR. HUSAR K.K. HUS.R. 10 1914-12-25 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - REGOLY 22 JAHRE
MOLDOWAN JANOCZ ÖSTERR. INF. K.U.K. I. R. 62 1914-12-11 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KAAL 30 JAHRE
MOLWER PETER ÖSTERR. INF. I.R. 82 1914-11-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MOSTAWE JOH. ÖSTERR. ULAN K.K. U.R. 1914-12-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MÜLLER FRANZ ÖSTERR. INF. K.K. I. R. 44 1914-12-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - TBHMA -
MROS PAUL - - 1915-06-05 PRZEMYŚL Kąty Opolskie wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie 1889-03-14 - -
MARKOWSKI SYLWESTER - - 1915-08-13 pod Kownem Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
MONK E PTE. GLOUCESTER REG. 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MAJEWSKI JÓZEF - - 191?-??-24 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MELLOR E PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MICHALSKI ANTONI - - 1917-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MOUNSEY J PTE/ 1ST/ 4TH BAT. LOYAL NORTH LANCASHIRE 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MAHONEY B.J. PTE. ROYAL FUSILIERS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MARKLAND A. PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MOHR EMIL FUS. 5 G.R. 12/F. ????-??-?? Pieńki Wielkie, Czyżew (Pjenki Wjelkje, Tschischew) Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BARLT -
MAUTSCH PAUL LIEUTENANT - 1915-07-16 OSTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
MIODUSZEWSKI EDWARD SZER. V BAON L.P. 1915-07-17 OKOLICE URZĘDOWA Urzędów wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki lubelskie - - -
MARSOLLEK PAUL - - - NIEMCY Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MENDRAK STANISŁAW LEG. 1 PP L.P. 1914-12-06 NAD DUNAJCEM Marcinkowice (nr 352) wieś, gm. Chełmiec, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MILKO WŁADYSŁAW KPT. 1 PP L.P. 1914-12-06 MARCINKOWICE Marcinkowice (nr 352) wieś, gm. Chełmiec, pow. nowosądecki małopolskie - PRZEMYŚL -
MUNDEL HEINRICH - - 1915-05-22 LORETTOHOHE Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
MARX PAUL LANDSTURMMANN - 1916-01-10 Lazarett Kolberg Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1891-06-16 - -
MITULLA ALOIS PIO. - 1918-07-21 LAZARETT Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MANGLIERS AUGUST - - 1916-07-20 LAZARET Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MORARU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 18 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MICHAILJW JEFREM GEM./RUSS. I.R.121 1918-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MANAKOW VIKUL GEM/ROSJA I.R.41 1917-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MOROZOW SAWELI SERGT./RUSS. RES.R.414 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MIAKISCHEW SEMION GEM/ROSJA I.R.122 1919-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MANOLE DUMITRU GEM./RUM. I.R.81 1917-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MORARU LAMBRU GEM./RUM. I.R.48 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MICHAILOW JAKOP GEFR./RUSS. I.R.322 1918-05-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MANDE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.54 1917 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MOSCHINI GINO ITAL. INF.REGT.116.11.E 1918-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MICAHALAC STAN GEM./RUM. I.R.59 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MANOLIN JON GEM./RUM. I.R.56 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MORARU NIKULAI GEM./RUM. I.R.54 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MICHAILOWICZ STOAN SERB. I.R.14 1917-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MANEA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.48 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MONCHIRI GIACOMI GEM/WŁOCHY ALP.R.7 1919-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MICEALACHE STOARA RUMÄN JNF.REGT.36 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MALYSCHKIN DAWID UT.FFZ./ROSJA I.R.152 1917-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MORDATCU JLIE GEM./RUM. I.R.70 1917-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MESERIN JOAN GEM/ROSJA I.R.81 1919-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MANEA STANCIN GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MONOLACHE DIMITRU RUMÄN - 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MICHAI GHEORGHE GEM./RUM. I.R.42 1917-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MALZEW SERGEI RUSS. INF.REGT.209 1915-04-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MORENCIN STEFAN GEM./RUM. I.R.64 1917-07-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MESTCHERJAKOW GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 211 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
MANESCU MARIN GEM./RUM. I.R.43 1917-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MORAIN COMAN GEM./RUM. I.R.76 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MICHAI MARIN GEM./RUM. I.R.66 1917-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MAMMONOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.55 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MORIAKOW JAGOR GEM/ROSJA I. R. 218 1917-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
METLIAKOW JWAN RUSS. INF.REGT. 17 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MANILOW PIOTR GEM./RUSS. I.R.188 1918-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MORAKOW ANDREY RUSS. INF.REGT.209.13.KP. 1915-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MICHAILA FANASE GEM./RUM. I.R.46 1917-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MAMYKIN NIKOLAI ROSJA JNF.REGT.108.8.KP 1915-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOROSOW ALEXEI GEM/ROSJA I. R. 310 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
METWJEDIEF ANDRE RUSS. INF.REGT.113.3.KP. 1915-04-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MANOLACHE GLIGORA RUMÄN INF.REGT.61 1916-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOTAI ALEXANDRU GEM./RUM. I.R.6 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MIDUT FLOREA GEM/RUMUNIA I. R. 71 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MARCINENKO GRIGORI GEM./RUSS. I.R.72 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MUCHOW JERMOLAI GEM./RUSS. I.R.166 1918-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MICHALJAK JAN GEM./RUSS. FELDBAK.2 1918-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1868 - -
MARIANOWITSCH MILOSCH GEM./SERB. I.R.18 1916-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MOTESCHINSKI JOHANN GEM/ROSJA I.R.206 1918-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MIEDWIEDIEW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.86 1917-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MARCU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.41 1917-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MUGUREANU ILIE RUMÄN INF.REGT.43.12.KP 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MICHALOCH PETER GEM./RUSS. I.R.94 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARIEA STAN GEM./RUM. I.R.76 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
MOTSCHANOW EWSTATI GEM/ROSJA I.R.58 1918-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MIESALAF WOJTCACH RUSS. ART.BRIG.63.4.KP. 1915-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARCUSE JON RUMÄN JNF.REGT.64.1.KP. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOSEJTSCHUK IWAN GEM/ROSJA I.R.79 1918-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MICHARLOW STEPAN GEM./RUSS. I.R.32 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
MANTOVANI PASPUALE GEM/WŁOCHY I.R.282 1918-12-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MOZEIKO IGNATI RUSS. DONSKOI 1 R.? 1917-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MICHALACHE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MAREA RADU RUMÄN JNF.REGT.36.5.KP 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOSKIN USTIN GEM/ROSJA I.R.79 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MICHEILOWICZ STOPAN GEM./SERB. I.R.6 1917-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MANUKOW ARSCHAK GEM/ROSJA I.R.77 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MROTSCHINJAN GEORGI RUMÄN INF.REGT.84.10.KP. 1916-12-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MICHALACHE STAN GEM./RUM. I.R.75 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MAREWNIN JWAN ROSJA JNF.REGT.209.11.KP 1915-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOSKWIN NIKOLAI RUSS. INF.REGT.212.8.KP. 1917-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MICHEJTSCHIK GRIGORI GEM/ROSJA I.R.314 1918-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MARA JON GEM./RUM. I.R.58 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MUCHADIN GAISERDIN GEM./RUSS. I.R.58 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MICHALADJE GHEORGHE RUMÄN JNF.REGT.80.1.KP. 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARGARIT FUDOR GEM./RUM. I.R.36 1917-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MOSSESSOW MINAS GEM/ROSJA I. R. 80 1918-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MICOLAIEW JEFIM GEM./RUSS. I.R.47 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
MARATOW WASILI GEM./RUSS. I.R.34 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MUCHAMEDJANOW SCHAKIRJAN GEM/ROSJA I.R.20 1918-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MICHALESKU DUMITRU GEM./RUM. I.R.40 1917-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MARIA GRIGORIE RUMÄN INF.REGT.1.7.KP 1917-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MURGAN GHEORGHE RUMUNIA I.R.57. 1917-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MILAI GHEORGHE GEM./RUM. I.R.36 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MARIN GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.11 1918-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MUSTATA WIKTOR GEM./RUM. I.R.18 1917-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MIHAILOW MICHAIL ROSJA JNF.REGT.85.18.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARIN NICULAE GEM./RUM. I.R.44 1917-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MURTASI TUCHWAT GEM/ROSJA I.R.218 1918-03-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MILANO GIUSEPPE GEM/WŁOCHY ALP.R.2 1918-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MARIN JLIE GEM./RUM. I.R.45 1917-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MYSCHTSCHENKO MICHAIL GEM/ROSJA I.R.178 1918-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
MIJATOWITSCH DRAGISCHA SERB.ZIVILGEF. - 1917-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MARIN PETRE RUMÄN JNF.REGT. 468.KP. 1917-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MURZALES ISMAIL GEM./RUM. I.R.74 1917-06-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MILENKOWITSCH ZIWOIN GEM./SERB. I.R.6 1916-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
MARIN JON GEM./RUSS. I.R.36 1917-11-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MUKELJANZ MARTAN GEM./RUSS. I.R.97 1917-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MIKO? DIMIT? GEM./RUSS. - 1918-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
MARIN ALEXANDER GEM/RUMUNIA I.R.76 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
MUSAT JON RUMUNIA JNF.REGT.47.10.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIGLIORI ALBERTI GEM/WŁOCHY GEB.ARTL.3 1919-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MARIN JON GEM./RUMÄN I.R.75 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MULAT FRANZ UTFFZ./RUSS. I.R.383 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1869 - -
MIKRUKOW ALEXEI GEM/ROSJA I. R. 205 1917-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MARIN BADEA RUMÄN JNF.REGT.59. 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MUSATU BALASA GEM/RUMUNIA I.R.76 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
MIGRITSCHI JON RUMÄN INF.REGT.43 1917-11-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARIN JWAN GEM./RUM. I.R.1 1916-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MUNTEAN DUMITRU GEM./RUM. I.R.66 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MIKULOWSKI FEODOSE GEM./RUSS. I.R.210 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
MARIN DINO GEM./RUM. I.R.80 1917-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MUSHEROWSKY DAWID GEM./RUSS. I.R.10 1917-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MIHAI STAN GEM/RUMUNIA I. R. 45 1917-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MARIN MARIN GEM./RUM. I.R.46 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MUNTJANU KURITZA GEM./RUM. I.R.64 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MILACHEN JON GEM./RUM. I.R.3 1917-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MARIN DUMITRU RUMÄN INF.REGT.80.16.KP 1916-12-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MUSTATA DUMITRU GEM./RUM. I.R.2. 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MIHAIL CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 45 1917-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1864 - -
MARIN MITRANA GEM./RUM. I.R.59 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
MILOWANOWITSCH DSCHIWKA SERB.GEF. - 1916-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1860 - -
MARINKOWITSCH TIGONIZ SERB.ZIVILGEF. - 1917-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
MILJUSCHIN AFANASI ROSJA JNF.REGT.116.10.KP 1915-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARKOW METWE GEM./RUSS. I.R.322 1917-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MILSCHIN GREGORI GEM./RUSS. I.R.1 1917-03-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MARINTA JON GEM./RUM. I.R.47 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MILORADOWITSCH DJORDI SERB. I.R.14 1916-06-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MARKOWITSCH DO?SSA GEM./SERB. I.R.11 1916-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1868 - -
MILUTINOWIC RANISSAW GEM/SERBIA I.R.18 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MARITGIC MILGRAD GEM/SERBIA I.R.6 1918-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MILOSAWLJEWITZ IWAN GEM./SERB. A.R.15 1918-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MARIN ANDREI RUMÄN JNF.REGT.43.8.KP. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MILILINC STEFAN GEM/RUMUNIA I. R. 77 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MARKARIOFF WASILI RUSS. INF.REGT.12.13.KP. 1915-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MILOSCHEWICZ IWAN SERB. I.R.8 1917-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MARIN DUMITRU GEM./RUM. I.R.36 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MILISKOWITSCH CBRIM GEM./SERB. I.R.10 1916-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MARKAROW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.94 1918-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MILOWANOWIC REDOWAN GEM./SERB. I.R.19 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MARIN JON GEM./RUM. I.R.43. 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MILITSCH LUBAMIR SERB.GEF. - 1916-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
MARKIN BADAN GEM/ROSJA I.R.249 1918-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MILOWANOWIC WUKADIN GEM/SERBIA I. R. 10 1917-12-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MARINESCU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.44 1917-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MILITSCHEWITSCH WELISA GEM/SERBIA I.R.5 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MARKIN STEFAN RUSS. INF.REGT.242.8.KP. 1915-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIRDSA LANDO GEM./RUM. I.R.5 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MAROTSCHOW SEMEN GEM/ROSJA I. R. 234 1918-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MINDEJEW NRDIN UTFFZ/ROSJA I.R.164 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MASLANKA ANTON GEM/ROSJA A.R.8 1918-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MIREA DUMITRU GEM/RUMUNIA I. R. 75 1917-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MARSEA GLIGORE GEM./RUM. I.R.47 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MINGAILA WASSILI GEM./RUSS. I.R.35 1916-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MASLENOK STEPAN GEM/ROSJA I. R. 278 1918-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MIRGLIV GIUSEPPE GEM/WŁOCHY ALP.JAG.2 1919-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MARTINOW MICHAEL RUSS. I.R.7 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MINGULOW NASIBULA GEM/ROSJA I.R.10 1918-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MARKOWITSCH STANOJE GEM./SERB. I.R.6 1916-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1867 - -
MIN JON GEM./RUM. I.R.45 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MARTSCHUK KIRIL GEM/ROSJA I.R.94 1918-03-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MINKU JONITZA GEM./RUM. I.R.75 1917-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MARKOWITZ LEBOMIR SERB.ZIVILGEF. - 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
MINCA GHEORGHE GEM/RUMUNIA I. R. 50 1917-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MARUCHIN JEWDOLIN RUSS. INF.REGT.52.4.KP. 1915-10-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIRASIN PETER GEM/ROSJA I.R.10 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MAROSEANU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MINCA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.43 1917-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MARZENKOW JAKOW GEM/ROSJA I.R.2 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MIRCIA NIKOLAE GEM./RUM. I.R.65 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MAROSOW KIRIL RUSS. I.R.251 1918-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MINCA STAN GEM./RUM. I.R.59 1917-04-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MASARENKO NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.124 1917-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MITINSCHIN IWAN GEM/ROSJA I.R.206 1918-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MATEI APOSTEL GEM./RUM. I.R.76 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MATKOW MICHAIL UTFFZ./RUSS. I.R.55 1918-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1866 - -
MIRSHINA ILJA UTFFZ./RUSS. I.R.1 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MITKOW MITROFOM RUSS. INF.REGT.174 1917-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MATEI GEORGHE RUMÄN J.R.77 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MATRIANOW JWAN RUSS. INF.REGT.3.4.KP. 1915-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIRZA EWISAPU GEM/RUMUNIA I.R.47 1917-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MITRA JANCU GEM./RUM. I.R.17 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MATEI JUAN GEM./RUM. I.R.12 1918-04-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MISCHAKOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.239 1919-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MASNITSCHENKO STEPHAN GEM/ROSJA I. R. 91 1917-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MATEI NICULAE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MIRONOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.8 1918-07-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
MISCHICZ MILORAD GEM./SERB. I.R.7 1917-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MASTRIGOLO ANTONIO GEM/WŁOCHY I.R.213 1918-12-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MATHEJI PETRI RUMÄN INF.REGT.66.3.KP. 1916-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIRONOW IWAN GEM./RUSS. I.R.25 1917-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MISIUM AUGUSTIN ROSJA JNF.REGT.108.8.KP 1915-04-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MATAI JON GEM/RUMUNIA I. R. 76 1917-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MATINCHA MICHAIL GEFR/ROSJA I.R.178 1918-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MIRONOW NICOLAI RUSS. INF.REGT. 20.8.KP. 1919-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MISSOITSCHITSCH SAWA GEM./SERB. I.R.6 1917-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MATALLAGA SEMJON GEM/ROSJA I.R.208 1918-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
MATJUCHIN POLIKARP GEM./RUSS. I.R.31 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIRSAJAPOW SCHAKIRJAN GEM./RUSS. I.R.311 1918-04-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MOCANETE NIKOLAE GEM./RUM. I.R.18 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MATWEJEW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.166 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MAIBORODA MICHAEL GEM./RUSS. I.R.223 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MITRICA PAFKU GEM./RUM. I.R.59 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MEDUSCHRSKY NIKOLAI RUSS.ZIVILGEF. - 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MACOVEI DUMITRU GEM./RUM. I.R.86 1917-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MOCANU FANASE GEM./RUM. I.R.28 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MATWIEJEW JAKOW GEM./RUSS. I.R.19 1917-06-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
MAISE MITAN GEM./RUM. I.R.46. 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MITROIN DIMITRU GEM./RUM. I.R.59 1917-04-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MEDWEDKOW JAKOB GEM/ROSJA I.R.144 1917 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
MACZOK FEODOR GEM/ROSJA I. R. 49 1917-07-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MOCHOW WASILI GEM./RUSS. I.R.113 1917-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MAUOLACHE KONSTANTIN RUMÄN JNF.REGT.38.8.KP. 1917-03-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MAKARAW IWAN GEM/ROSJA I.R.318 1918-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MITROWIN DUMITRU GEM./RUM. I.R.59 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MATROSSOW JWAN RUSS. INF.REGT.108.3.KP. 1915-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MADIN STEFAN GEM./RUM. I.R.60 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MITRACHE FILIP RUMUNIA INF. REGT. 59 1917-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MAXIM STEFAN GEM./RUMÄN I.R.28 1917-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MITZA KALISTRAT GEM/ROSJA I. R. 306 1918-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MATSCHIMKY FRANZ RUSS. INF.REGT.119.2.KP. 1917-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MAESTRELLO ERNESTO GEM/WŁOCHY M.G.K.1310 1919-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MITRAN NICULAE GEM./RUM. I.R.43 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MAXIMOW JOSEF GEM/ROSJA I.R.228 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MACANU TANASIE GEM./RUM. I.R.51 1917-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MJAKSTUYE NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.476 1919-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MATUSCHIK STANISLAW GEM/ROSJA I.R.68 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MAFTEI DOBRE GEM/RUMUNIA I.R.1 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MITREA GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.76 1917-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MAZIM PETRI RUMÄN INF.REGT.75 1916-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MACAU MARIN GEM./RUM. I.R.45 1917-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MJASNIKOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.112 1918-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
MATUSCHOW PIOTER ROSJA JNF.REGT.210.5.KP 1915-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MAGHERA JON GEM/RUMUNIA I. R. 58 1917-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MITRESCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.58 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MEDMEDOW FION GEM./RUSS. I.R.3 1917-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MACHARUK JWAN RUSS.ZIVILGEF. - 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOLOTKOW ALEXEI UTFFZ/ROSJA F. A. R. 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MELNIK DEMJON GEM/ROSJA I.R.55 1918-10-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MALJUTIN MATWAI GEM./RUSS. I.R.39 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MOISE TANASE RUMUNIA INF. REGT. 59 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MERKURJAW ALEXANDER UTFFZ/ROSJA I. R. 48 1917-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MALACHOW IWAN GEFR./RUSS. I.R.136 1917-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MOLOTOLJEW BALE GEM./RUSS. I.R.80 1916-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MELNIK NIKITA GEM./RUSS. I.R.281 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MALOSCHKIN ANDREI GEM/ROSJA I.R.29 1917-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MOISSEEW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.311 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
MESCHANOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.165 1918-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MALANITSCHOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.326 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MONATARA JON GEM./RUMÄN I.R.26 1917-02-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
MELNIKOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.184 1917-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MALUTA JON GEM./RUM. I.R.1 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MOKANO WASILI RUMÄN INF.REGT.24.7.KP. 1916-12-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MEHMET ESAR GEM./RUM. I.R.73 1917-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
MALASCHKOWITZ TERENTI RUSS. INF.REGT.303 1916-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOCOFAN VIOCU RUMÄN JNF.REGT.45.7.KP 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MELNIKOW JEFIM GEM/ROSJA F.A. 1918-06-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MAKAROW FEODOR GEM/ROSJA I.R.18 1918-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MOKRENKO IWAN SERGT./RUSS. I.R.163 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MELGUI PAWEL GEM./RUSS. I.R.129 1917-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MALEKIN ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.411 1917-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MOHILEW IWAN GEM/ROSJA I.R.208 1918-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
MELNITSCHENKO GRIGORI GEM/ROSJA I.R.310 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MAKAROW TICHON GEM/ROSJA I.R.211 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MOLDOVEAN DUMITRU GEM./RUM. I.R.75 1917-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MELKOSEROW NIKOLAJ GEM/ROSJA I. R. 242 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MALIKOW PIOTR GEM/ROSJA I.R.33 1917-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MOISE DRAGOMIR GEM/RUMUNIA I. R. 47 1918-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MELOTSIN ANDREI GEM./RUSS. I.R.281 1918-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MAKUSCHIN IWAN GEM/ROSJA F.A.R. 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
MOLESCHINSKI JAN ZIVILGEFANGENER - 1915-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MELNIK AFANASA GEM./RUSS. I.R.168 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MALINOWSKI JAGOR GEM./RUSS. I.R.189 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MOISE GHEORGHE GEM./RUMÄN I.R.54 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MENUSCHOW IWAN GEM/ROSJA I.R.8 1919-03-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
MALACH? STANISLAW ROSJA JNF.REGT 1915-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOROSOW PIOTR GEM/ROSJA I. R. 265 1917-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MEUSCHKOW MOISEI GEM/ROSJA I.R.34 1919-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MANOLACHE JOSEF RUMÄN JNF.REGT.80. 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MORARU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.58 1917-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MICHAILOW IWAN SERGT/RUMUNIA I. R. 272 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MANCHIDAN DUMITRU GEM./RUM. I.R.54 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MÖRSEJENKO IWAN GEM./RUSS. I.R.208 1917-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MIALKO NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.41 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MANOLE JOAN GEM./RUM. I.R.67 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MORARU MARIN GEM./RUM. I.R.26 1917-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MICHAILOW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.209 1918-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MANEA BANICA GEM./RUM. I.R.80 1917-02-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MOSCHKIN MICHAELI UTFFZ./RUSS. I.R.270 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
MICALACHE GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.72 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MANTIONU SERGEJ GEM/ROSJA I.R.272 1918-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MORARU OPERA GEM/RUMUNIA I.R.19 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MESDOIMENKO GRIGORI GEM/ROSJA I.R.177 1917-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MANEA MANEA GEM./RUM. I.R.49 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MONJAKOW GEORGI GEM/ROSJA I.R.53 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MICHAI DUMITRU GEM./RUM. I.R.38 1917-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MALZEW ANTON GEM/ROSJA I.R.10 1918-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MORDOSEICZ ADAM GEM./RUSS. I.R.301 1917-05-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MESRIN TROFIM RUSS. INF.REGT.242.8.KP. 1915-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MANEA VASILE GEM./RUMÄN I.R.36 1917-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MONTEFALCONE GIUSTINO ITAL. JNF.REGT.209.2.KP 1918-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MICHAI JON GEM./RUMÄN I.R.64 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MAMAGEW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.143 1916-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MORGUN JEWTICHJ RUSS. I.R..59 1918-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
METELKIN SERGEJ GEM/ROSJA I. R. 80 1918-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MANGHIDAN JON RUMÄN JNH.REGT.5 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MORAITA JON GEM./RUM. I.R.72 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MICHAI MICHAI GEM./RUM. I.R.1 1917-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MAMUREANU VASILE GEM/RUMUNIA I.R.64 1917-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MORISOW FEODOR GEM./RUSS. I.R.1 1918-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
METRKOWSKI ANDREI ROSJA ZIVILGEF 1918-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1866 - -
MANOLACHE BADU GEM/RUMUNIA I.R.7 1917-09-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MORAREL JWAN RUMUNIA JNF.REGT.17.9.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MICHAILA JON GEM./RUM. I.R.43 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MANA DONATO GEM/WŁOCHY ALP.R.2 1919-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
MUCHIN DANIEL UTFFZ/ROSJA I. R. 221 1918-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MICHALICA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.75. 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MARIA RADU GEM./RUMÄN I.R.68 1917-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MOTATU DUMITRU GEM./RUM. I.R.66 1917-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MIDZICA CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.17 1917-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MARCU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.71 1917-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MUFTSCHATINOW FOLATIN GEM/ROSJA I. R. 138 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MICHALJENKO FEODOR GEM/ROSJA I. R. 278 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MARIC MARKO GEM./SERB. I.R.8 1917-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897-04-15 - -
MOTSCHALOW MICHAIL ROSJA JNF.REGT.322.1.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIERASOW PIOTR GEM./RUSS. PION.BATL. 1918-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MARCU DUMITRU GEM/RUMUNIA I. R. 44 1918-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MUKE GEORGE GEM./RUM. I.R.64 1917-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MICHALTSCHUK TERENTI ROSJA ART..BRIG.53 1915-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARIN ALECU GEM/RUMUNIA I.R.47 1917-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MOZAKU JANCU GEM./RUM. I.R.43 1917-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MICHALACHE DINU GEM/RUMUNIA I. R. 36 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MARDALOESU ELIODOR GEM./RUMÄN I.R.66 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MOSILIU JON GEM./RUM. I.R.81 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MICHEILOW LEONTI GEM./RUSS. I.R.244 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MANUKOW AKOP* GEM./RUSS. I.R.393 1917-11-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MROSOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.94 1917-11-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MICHALACHE JON RUMUNIA INF. REGT. 43. 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MAREU JON GEM./RUM. I.R.5 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?4 - -
MOSKOW GRIGORI RUSS. KRAMSKI INF.REGT.273 1917-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MICHEJEW JAKOB GEM./RUSS. I.R.96 1918-05-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
MARA FLOREA GEM./RUM. I.R.71 1917-05-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MUCEA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.47 1917-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MICHALACHI WASILI RUMÄN INF.REGT.46.?.KP 1916-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARGARGIN DUMITRU GEM./RUM. I.R.59 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MOSOUJLIN MICHAELI GEM./RUSS. - 1917-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MICIN JWAN RUSS. INF.REGT.209.4.KP. 1915-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARAN DRAGIN GEM./RUM. I.R.80 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MUCHAMED WASSILI GEM./RUSS. I.R.47 1918-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MICHALESCU MICHAI GEM./RUM. I.R.36. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MARGULESC JON GEM/RUMUNIA I.R.71 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MOSZEGOW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.249 1917-08-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MICOVIANU NEAGU GEM/RUMUNIA I. R. 42 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MARCHEL REMAN GEM/ROSJA I. R. 30 1917-09-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MUSTATA FUDOR GEM./RUM. I.R.1 1917-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MIHAILA MICHAI GEM./RUM. I.R.1 1917-01-2? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MARIN NICALAE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MURSINSKI MATWEJ RUSS. INF.REGT.116.6.KP. 1915-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MILANKOWITSCH STANKU GEM./SERB. I.R.5 1917-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MARIN GEORGI RUMÄN JNF.REGT.76.6.KP 1917-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MUTU DUMITRU GEM./RUM. I.R.48 1917-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MIJAILOWIC TSCHEDOMIR GEM./SERB. I.R.13 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MARIN NIKOLAE GEM./RUM. I.R.60 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MURUGA STARLAT GEM/RUMUNIA I.R.143 1917-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MILANOWIC ILIA GEM./SERB. I.R.11 1918-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MARIN JLIE GEM./RUM. I.R.47 1917-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
MYSNIKOW PIOTR GEM/ROSJA I.R.228 1918-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MIKAR?SCHE GREGOR GEM./RUSS. I.R.14 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARIN TSCHOBOTARU RUMÄN INF.REGT.24.12.KP. 1916-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MUSAT JLIE GEM./RUM. I.R.75. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MIESKA PRODA GEM./RUM. I.R.75 1917-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MARIN JON GEM./RUM. I.R.59 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MULAMBETOW UTERGALI GEM./RUSS. I.R.328 1918-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MIKOWICZ FRANZ GEM./RUSS. REICHSW.R.26 1918-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MARIN ANGHEL GEM./RUM. I.R.76 1916-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MUSAT VASILE RUMÄN INF.REGT. 71.11.KP 1917-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIGRIN WASSILI GEM./RUSS. I.R.209 1916-12-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MARIN JONITZA GEM./RUM. I.R.80 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MUNEANU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.59 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIKU PETRU RUMÄN INF.REGT.75.16.KP. 1916-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARIN CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.5 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MUSCHIN DIMITRI GEM/ROSJA I.R.50 1919-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MIHAI ALEXANDRU GEM./RUM. I.R.43 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MARIN KONSTANTIN GEM./RUM. I.R.75 1917-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MUNTEANU TRAIAN GEM/RUMUNIA I.R.25 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MIKULSKI FRANZ GEM/ROSJA I.R.1 1918-11-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MARIN DRAGIA RUMÄN INF.REGT.42.9.KP 1916-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MUSSIN NASIP GEM/RUSS. I.R.94 1917-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MIHAI STANKU GEM./RUM. I.R.68 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MARIN MARIN GEM./RUM. I.R.59 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MURASCHKO PAUL GEM./RUSS. A.R.27 1917-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MILADINOWIC ALEXANDER GEM./SERB. I.R.8 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MARIN GEORGE GEM./RUM. A.R.5 1917-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MILJAJEM RADIWON GEM/ROSJA I.R.18 1918-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MARKINUSCHKI NIKULAI GEM./RUSS. I.R.196 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MILOWOJEWITSCH WELISAR GEM./SERB. I.R.6 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1860 - -
MARINSCU MICHAI GEM./RUM. I.R.2 1917-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MILOJEWIC PAWEB UTFFZ/SERBIA I. R. 15 1918-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MARKOWICZ STEFAN GEM/SERBIA I.R.5 1918-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
MILUN WASSILI GEM/ROSJA F.A.R 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MARIONOW GRIGORI GEM./RUM. I.R.211 1918-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MILOSAWKOWITSCH VELIMIR GEM./SERB. I.R.4 1916-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1866 - -
MARKOWITSCH STANISLAUS GEM./RUSS. A.R.9 1918-09-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MILENTJEW IWAN GEM/ROSJA I.R.34 1919-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MARJONOWIC DJORDE GEM./SERB. I.R.1 1916-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
MILOSCHEWIC DRAGULIN GEM./SERB. I.R.8 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MARIN CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.80 1917-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
MILIN JEFIN GEM./RUSS. I.R.455 1918-06-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MARKAROW NIKOLAI RUSS. INF.REGT.212.4.KP. 1915-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MILOSCHKIN ILJA GEM./RUSS. I.R.305 1916-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MARIN GRIGORE GEM./RUM. I.R.75 1917-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MILITARU FLOREA GEM./RUM. I.R.45. 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MARKER* EGON* - - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MILOWANOWIC STOJAN GEM./SERB. I.R.9 1916-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MARINAS STAFAN GEM./RUM. I.R.43 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MILITSCH STEFAN SERB.GEF. - 1916-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
MARKIN NIKOLAE GEM/ROSJA I.R.183 1917-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MILOWANOWICZ DRAGULIN GEFR/SERBIA G.A.R.3 1918-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885-03-19 - -
MARINESCU GHEORGHE GEM/RUMUNIA I. R. 46 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MINCULEASA JON GEM./RUM. I.R.59 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MASCHIC MILORAD GEM./SERB. I.R.6 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MIREA CHRISTACHE GEM./RUM. I.R.8 1917-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MARSCHENKO JAKOW GEM/ROSJA I.R.328 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MINESCU JOAN GEM/RUMUNIA I. R. 36 1917-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MASLEMIKIW JEGORI SERGEANT/RUSS. ART..DIVIS.84 1915-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIREA JONITA GEM./RUM. I.R.76 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MARTINENKO AFANASI ROSJA ZIVIL.GEF 1918-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
MINGALIMOW CHARIB GEM./RUSS. I.R.35 1918-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MASLUK GREGORI RUSS. INF.REGT.41.6.KP. 1915-06-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIN JLIE GEM./RUM. I.R.43 1917-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MARTSCHENKO NESTOR GEM./RUSS. I.R.277 1916-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
MINIENKO TROFIM GEM/ROSJA I.R.1 1918-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MARKOWITSCH STOJAN SERB. I.R.1 1916-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1859 - -
MINAJEW ALEXEJEW ROSJA JNF.REGT.210.5.KP 1915-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARTYSCH OSIP GEM/ROSJA I.R.110 1919-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MIOKOW NIKOMOR GEM/ROSJA I.R.10 1918-07-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MARKUNAS IWAN GEM/ROSJA I. R. 100 1918-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MINCA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.41 1917-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MARUTZA JON GEM./RUM. I.R.58 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MIRCE JON GEM./RUM. I.R.47 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MAROSKIN ANDREI GEM/ROSJA I.R.17 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MINCA JON RUMÄN JNF.REGT.75.14.KP. 1917-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MASAJKIN GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 25 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MIRCIOIN FLORA RUMÄN JNF.REGT.44.4.KP. 1917-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MAROSOW WASSILI GEM/ROSJA FELD.BATL. 1918-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MATJUSCHIN ANDREI GEM./RUSS. I.R.24 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MIRSANOW ALEXEI GEM./RUM. I.R.38 1918-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
MITIUSCHKIN JAGOR RUSS. INF.REGT.211.9.KP. 1915-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MATEI BILCIN GEM./RUM. I.R.76 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MATOW EGOR GEM/ROSJA I. R. 244 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MIRTSCHEA GEORGI RUMÄN INF.REGT.44.3.KP. 1916-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MITOWAC ILIZ GEM/SERBIA I.R.65. 1917-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MATEI JLIE GEM./RUM. I.R.5 1917-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MATROCIEFF STEFAN RUSS. INF.REGT.65 1916-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MISC? MOISE ROSJA JNF.REGT.111 1915-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MATEI MARIN GEM./RUM. I.R.59 1917-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MIRKEWITSCH FRANZ ROSJA Z.GEF. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MISCHEW MIRON GEM/ROSJA I.R.3 1919-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MASSA LUIGI GEM/WŁOCHY I.R.75 1918-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MATEI WASSILE GEM./RUM. I.R.36 1917-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MIRONOW IWAN GEM/ROSJA I.R.2 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MISCHKIN ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 277 1917-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MASTUTU TANASSE GEM./RUSS. I.R.59 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MATIC WOISLAW GEM/SERBIA I.R.4 1918-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MIRONOW JAKOB GEM/ROSJA I.R.249 1918-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MISJUNAS WLADISLAW UTFFZ/ROSJA I. R. 116 1917-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MATAI MIHAI GEM/RUMUNIA I.R.50 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MATITSCH STANKU SERB.ZIVILGEF. - 1916-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MIRONOW NIKITA GEM/ROSJA I. R. 281 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MITAJ NIKOLAJ RUMÄN INF.REGT.76 1916-11-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MATCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.44 1917-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MITRICA GEORGE GEM./RUMÄN I.R.36 1917-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MEDORODOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.49 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MACHNATSCHOW GRIGORI GEM./RUSS. I.R.207 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MOCANU APOSTEL UTFFZ./RUM. I.R.75 1917-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MATWEJEW DIMITRI GEM./RUSS. I.R.41 1917-11-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MAIOROW WASILI GEM/ROSJA I. R. 16 1917-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MITROFANOW STEFAN GEM/ROSJA I.R.18 1919-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MEDWEDEW JAGOR GEM./RUSS. F.A.R. 1918-10-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MACOVEI MINALACHE RUMÄN JNF.REGT.64.3.KP. 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOCANU GRIGORI RUMÄN INF.REGT.72 1916-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MATZUNIN GABRIEL GEM/ROSJA I. R. 272 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MAJEWSKI SIMON GEM./RUSS. I.R.5 1917-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MITROWIC LAZAR GEM/SERBIA I.R.4 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MEGURA IWAN GEM/ROSJA I. R. 36 1918-10-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MADAFAROW MALAGALI GEM./RUSS. F.A.R. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MITRACHE CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 43 1917-11-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MAURSKI ILGA GEM./RUSS. I.R.27 1918-06-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MITU WASSILE GEM/RUMUNIA I.R.7 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MATSCHALOW WLADIMIR UNTFFZ./RUSS. INF.REGT.209.5.KP. 1915-11-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MAEORU JON GEM./RUM. I.R.26 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MITRAFONOW ALEXEI GEM/ROSJA I.R.105 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MAXIMOFF JAKOB RUSS. NOWOGEORGIEW.F.A..47 1917-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MAAKEEW KUSMA GEM/ROSJA I.R.311 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MJAKIN IWAN GEM/ROSJA I.R.23 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MATTEINI ROBERTO GEM/WŁOCHY I.R.126 1919-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MAESTRI FRANCESO GEM/WŁOCHY BERSAGL. 9 1919-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MITRAN PAUN GEM/RUMUNIA I.R.60 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MAZESS ANTON ROSJA JNF.REGT.105.4.KP 1915-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MACARIE DOBRE RUMÄN INF.REGT.76 1916-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MJALOWITSCH TICHOMIR GEM/SERBIA I.R.18 1918-12-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MATUSCHKIN NAUM GEFR./RUSS. I.R.2 1917-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MAFTEI GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.86 1917-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MITRENKO SEVASTAN GEM./RUSS. I.R.14 1917-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MEDEDKOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.318 1918-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MACAVEI DUMITRU GEM./RUMÄN I.R.16 1917-06-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MLADEÜNOWITSCH MILAN GEM./SERB. I.R.18 1917-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MATWEEW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.233 1917-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MAGI JOHANN GEM./RUSS. ART..BR.1. 1917-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MOISE LIPANDRU GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
MERESCHIN JAGOR GEM/ROSJA I. R. 3 1917-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MALACHENSKI IWAN GEM./RUSS. I.R.2 1916-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MOLOTOLJEW BALE GEM./RUSS. I.R.80 1916-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MELNIK DIMITRI GEM./RUSS. I.R.2 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MALMIGA ANDREI GEM./RUSS. I.R.13 1917-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MOISEJOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.255 1917-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MERTWEJOW WASILI RUSS. INF.REGT. 1915-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MALACHOW IWAN GEM./RUSS. I.R.454 1917-11-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MOLTSCHANO NIKITA GEM./RUSS. I.R.25 1917-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MELNIK PAWEL GEM/ROSJA A. R. 29 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MALUGIN GREGORI RUSS. INF.REGT.302.16.KP. 1915-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOJSEJENKO OSIP GEM./RUSS. I.R.121 1918-08-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MESCHEJEDOW JAKOW GEM/ROSJA I.R.3 1917-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MALARCZUK IWAN RUSS. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOCI JON GEM./RUM. I.R.44 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MELNIKOW DIMITRI RUSS. TURK.SCH.REGT.3.12.KP 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MAKAROW DIMITRI GEM./RUSS. I.R.5 191710-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MOKEJEW FEODOR GEM/ROSJA I.R.28 1918-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
MELESCHIN PETER GEM./RUSS. GR.R.7 1918-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MALASCHOW HARITON UTFFZ/ROSJA I.R.37 1917-09-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MOGLAN PASEU GEM./RUMÄN I.R.72 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MELNIKOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.208 1918-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MAKAROW ROMAN UTFFZ/ROSJA I.R.165 1919-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MOLDIWEAN ALEXANDER GEM./RUM. I.R.7 1918-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MELIC TSCHEDONIR SERBIA ZIVIL.GEF 1918-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MALIKOW MIRON GEM/ROSJA I.R.49 1919-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MOISAC VASILE RUMUNIA J.R 48 1917-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MELNITZENKO SEMION GEM/ROSJA I. R. 284 1918-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MAKOWIC PETER GEM/SERBIA I.R.8 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MOLDOVEANU JON GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MELNETSCHUK GRIGORI GEM/ROSJA I.R.76 1918-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MALINOWIC MILOSCH GEM/SERBIA I.R.8 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1865 - -
MOISE DUMITRU GEM./RUM. I.R.56 1917-03-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MENDEL ABRAM GEM./RUMÄN I.R.53 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MAKUWENAS PAWEL GEM./RUSS. I.R.116 1917-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MOLLEW TIMOFEY RUSS. INF.REGT.1 1915-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MELNIK ALEXANDER RUSS. INF.REGT.20.2.KP. 1917-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MALIUK LEMEON GEM/ROSJA I.R.105 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MROS WILHELM - - 1917-01-28 LA BASSE Kąty Opolskie wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie 1894-01-01 - -
MICHALSKI JERZY SZER. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
MULLER ADOLF SZER. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
MEDYŃSKI EUGENIUSZ PPOR. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
MICHALSKI WŁADYSŁAW LEGIONISTA VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
MUCHAU FERDINAND - - 1916 KRZANOWITZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MĄCZKA JÓZEF POR. DYWIZJA GEN. ŻELIGOWSKIEGO 1918-09-09 Krasnodar/Rosja Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie 1867-12-08 Zaleszany, pow. tarnobrzeski -
MATHIAK - VIZEF. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MEYER - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
METHNER - LEUTN. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MUSIAŁ GRZEGORZ - 1 P. TAB. LEG. POL. 1915-02-02 KĘTY Kęty miasto, gm. Kęty, pow. oświęcimski małopolskie - - -
MÜLLER RICH. OBERGEFR. - 1918-05-29 KEMMEL??? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - obelisk
MIKA EDMUND - - 1915-09-25 IN FRANK. Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MIR EBERHARD - - 1917-06-21 IN FLANDERN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MINDNER HEINRICH - - 1918-03-08 IN FLANDERN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MARR PAUL - - 1917-04-20 IN DER CHAMPAGNE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MAGER AUGUST LDSTRM. 2 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. II ALLENSTEIN 1914-11-25 GURKELN Górkło wieś, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - WILLENBERG -
MEIER KARL - - 1914-10-26 GRABOW Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
METMER ? BRUNO - - 1918-11-01 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
MŁYŃSKI JAN - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
MIOTK LEON - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
MÜHL ERWIN - - 1916-03-08 FRK Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MARYNIK JOSEF - - 1916 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MODLER JOHANN - - 1914 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MARZENKE FRANZ GEFREITER - - Frankr[eich] Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
MIELKE FRIEDR[ICH] JÄG[ER] - 1918-10-21 Frankr[eich] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
MACIEJEK PAUL MUSK. - 1918-11-01 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MIKA THEO. RES. - 1915-02-18 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MARTIN WILH. - - 1915-08-22 Frankreich Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
MIMANN OTTO - - 1917-07-22 FRANKREICH Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
MROSEK STEFAN - - 1917 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MADLOCH ROBERT - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MATEJA AUGUST - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MITSCHKE PAUL UTFFZ - 1918-09-22 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
MELZER FRIEDRICH GREN. - 1916-10-09 FRANKREICH Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
MORK WILLY - - 1918-09-29 FRANKREICH Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1893-12-10 Klein Garde obelisk
MADER FRIEDR. LANDW. - 1914-11-11 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
MICHALETZ EMA.(NUEL) RES. - 1914-08-24 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MIKA - - - 1916-03-03 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MITULLA EUS. GEFR. - 1915-06-26 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MUSIOLIK JOSEF - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MORAWIETZ JOSEF LT. - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MELZER OTTO FÜS. - 1916-07-22 FRANKREICH Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
MATZNER G. LSTR. - 1917-11-17 FRANKR. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie ? - -
MILDNER JOSEF MKT. - 1918-03-08 FRANKR. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1895-06-22 - -
MERTENS PAUL - - 1916-01-21 FRANKFURT A. O. Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
MARCHEL ANTONI - - 1918-11-18 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Załęzie -
MATEJA JAN - - 1916-11-11 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1891 Załęzie -
MEHLAN ALFRED - - 1916-03-28 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MARKOWSKI FELIKS - - 1918-06-10 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1881 Szarłata -
MASCHLER EGON EGON FUSSARTL. REG. 6 1914-12-? FRANCJA Pokój IV wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie 1876-12-08 - -
MIĄSKOWSKI BERNARD - - 1917-09-23 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1890 Załęzie -
MIZERNY PIOTR - - 1917 FRANCJA Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1893-11-26 WIECZYN POW. PLESZEW -
MALZ ERNST - PIONIER KOMP. 22.1? 1917-11-27 FLANDRIA Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
MANASSE ERNST LEUTNANT RES. BATTERIE/VORPOMMERISCHEN FELDARTILLERIE REGIMENT NO.38 1915-08-1915 FELDLAZARETT ROZAN Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1887-05-13 STETTIN/SZCZECIN -
MEINARDUS ENNO - - 1914-12-08 FALKLANDSINFELN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MIKOŁAJEWSKI MAKSYMILIAN - - 1916-10-31 Donan - Verdun Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
MOSIG KARL SCHÜTZE - 1918-11-11 Diescourt (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1893-07-11 - -
MOCZKO VINZENT - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MICHALLA JAKOB - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MOCZKO ANTON - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MARSCHOLLEK JOSEF - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
METZNER GEORG - - 1914 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MUTSCHLECHNER JOSEF JG. T.K.J.R. 4 1915-03-08 BRZESKO Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie 1894-10-10 GETZENBERG / TYROL -
MOSER HERMANN MUSK. RES.INF.RGT. 271 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIRCZYK LUDWIG RES. RES.INF.RGT. 271 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALEJKA FRANZ - - 1914 BELGIEN Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MAX PETER - - 1915-02-11 BEAU-SEJOUR Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
MATERNE WALDEMAR - - 1914-12-06 B. ANTONIEW Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MROCZECK von OTTO - - mar-17 in Sipote Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
MARSCHEFSKE JULIUS - - 1918-11-30 in Rumänien Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
MAASS PAUL - - 1918-03-26 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
MAJORAN BASIL INF. K.U.K. I.R. 81 1914-11-25 - Tęgoborze (nr 353) wieś, gm. Łososina Dolna, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MILBRADT OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MARCAK WALENTY LEG. POLN. LEG. RTG. 1 (1 P.P. LEG. POL. ) gru-14 - Meszna Opacka (nr 158) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MATTHÄUS EWALD - - 1917 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MANNCEWITZ - OBERTS ROSJANIN 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MENNEL ALBERT JG. T.K.J.R. 4 1915-03-12 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATELOWSKI FRANCISZEK - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MOSKALA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MIEDLER ADOLF JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-12-12 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
MARENČIĆ STEFAN JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MEYER WALTER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MZNIECZENKO MITROFAN - I.R. 180 1915-06-?? - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
MUSIAL KARL - - 1916-10-31 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MOSTÖGL MATIAS JG. F.J.B.8 - - Skurowa (nr 229) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MAAß RICHARD - - 1917-04-15 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
MISKA KARL - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MACHAČEK ANTON LDST.INF. IR 36 1915-03-30 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUTZ FRANZ - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MALARZ JOZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MENTZEL RICHARD LANDSTR. - 1918-03-31 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
MÜCKE - LEUTN. INF.R. 18 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MAREK JOSEF HONST.GYAL.EZB K.U.K.L.I.R.24 1914-12-11 - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MÖST MAGNUS [ANTON] RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUZYCZKA H - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MEYER GUSTAV - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MENZEL E. - - 1914-12-25 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
MILOŠEVIĆ STEFAN PTRF. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MUHL? OTTO - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
MANDALKA ALOIS - - 1918-10-23 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MASŁOWSKI WINCENTY - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
MEIER ERW - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MARTINS GEORG GEFREITER - 1917-05-04 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
MARTINOWICZ SEMEN FUHRMANN TAB.DIV.? 1914-10-03 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
MILIĆ BOŻO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MONDE PAUL - - 1917-05-24 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
MUSIL FRANZ LST. I.R. 21 1915-05-15 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MICHALSKY KARL - - 1915-10-07 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1895-10-24 - obelisk
MALCHAREK MAX ERS. RES. - - - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - VERMISST
MANZKE OTTO - - 1914-11-28 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
MICHALISZYN BASIL JNF ? 1914-12-(10-11) - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
MERTENS KARL - - 1914-12-24 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
MAJOR DIONYSIUS INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-07 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MESCHEDER WILHELM - - 1915-07-25 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MARKS - MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MERTENS GUSTAV MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIEZIN STANISŁAW - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MOTYKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARSZAŁEK WOJCIECH KAPRAL LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
MARIČIĆ MARKO JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MICHAEL JAKOB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MALOK AUGUST GEFREITER 3.G.GR.R.7K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MUSIOL FRANZ - - 1917-06-23 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MATWIEJEWICZ ALEKSANDER RUSS. INF. - 1915-10-22 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
MARTEN FERDINAND - - 1917-09-10 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
MOSCHEK JOH. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MATHI ROMAN RES.TAMB. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MULLER - - - - - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MALARZ SZYMON - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MATÝSCHOK PAUL - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
MÜLLER PAUL - - 1914 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
MACHEI L. GEFR. 2 / LD. BTL. 2 INSTERBURG 1914-11-18 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MAKAROW DYMITR RUSS-OFFIZ - 1914-11-27 - Stary Sącz (nr 348) miasto, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MUCZKO LADISLAUS LDST.INF. I.R. 36 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAKARENKO JAKOB - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
MOJESIEJ WAREN RUSS. INF - - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARTIN WILHELM MUSKETIER J.R.146/4K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
MLEKODAJ LAURENZ INF. K.K.LIR.16 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MÜLLER PAUL - - 1919-04-30 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1876-05-17 NEUE FROST COLONIE -
MORAWIEC JAN - - 1917 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
MELLER FRANZ FERD. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MILWA FRITZ WEHRMANN - 1915-05-15 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
MELCHERT LEOPOLD INFANTERIST I.R. 81 1914-10-10 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
MUSIOLIK WILHELM - - - - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MIKETTA A. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MAJORÁN BASILIUS GFT. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MARTIN ROBERT - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MÜLLER RICHARD - - 1915-06-01 - Budzieszowice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - 1884-07-16 PRZY DOMU NR 46
MASEBANDT OTTO - - 1915-03-21 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
MISZTA JOHANN SCHÜTZE K.K.SCH.R.17 1914-12-11 - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
MIHULKA ADAM E.R.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MITTELSTÄDT GUSTAV - - 1915-07-16 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
MAZUR JOHANN INF. K.U.K.I.R. 30 1915-05-15 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MASCHLINSKI PETER MUSK. 5. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MICHALSKI WAZLAW GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MSRKOTA Ł. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MICHALAK F - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
MIODOINSKI JAN - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
MARKOVIĆ KARL JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-(02-06) - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
MATOSCHEWSKI STANISLAUS - - 1919-09-14 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1894-04-20 LASCHIN -
MEYENBORG BERNHARD GRENADIER 1.G.GR.R.2K. 1915-07-24 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MISKA AUGUST - - 1917 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MOSER THOMAS LST. I.R. 30 1915-05-06 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
MASCHKE EUGEN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MARQUARDT FRIEDRICH - - 1914-12-11 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MOZIGEMBA K. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MULLER JOHANN E.R.SCH. K.K.SCH.R. 24 1915-02-18 - Smerekowiec (nr 56) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MANDA STAN. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MIELCHEN GUSTAV - - 1918-06-01 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
MACHNITZKE ERNST - - 1915-08-28 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
MAHLKOW WILHELM ALBERT WEHRM. 16 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MEIER ALOIS INF. - 1914-10-17 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
MROZKOWIAK WOJCIECH - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MANIAK JÓZEF - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
MÜLLER JOSEF - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOESE FRITZ LDSTRM. I.R. 45 / 8K 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
MOKROVIĆ KARL LST.JG. F.J.B. 31 1915-05-06 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAYER ANDREAS GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MURCHE RICHARD - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
MORAWIEC FRANCISZEK - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
MERBACH ALFR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAKSYMOW ANDREJ INFT. 41 I.DIV. 1915-04-06 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
MAKOSCH PAUL LDSTM. - 1915-09-24 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MILOTTA V. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MARTON KARL LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MÜLLER FRANZ - - - - Budzieszowice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - PRZY DOMU NR 46
MAU EMIL - - 1914-10-31 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Crangen-Krąg -
MICHALIK G. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MEDGYESI JOSFF - HUS. 1915-05-05 - Mszana Dolna (nr 363) miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - -
MÁČEK FRIEDRICH LDST.INF. IR 21 1915-02-21 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAKAŁA ADAM - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MOLDOVÁN PETER INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-08 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MASCHKE FRITZ WEHRM. - 1917-11-17 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
MEIZGER - VIZEFELDW. 5. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MIČKA GOTTLIEB LDST.INF. I.R. 36 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUHICZ M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARKWORTH? HERMANN ERS. RES. L.J.R.72/6K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
MATEŠIĆ MIJO JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-06 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MEGGER ALOIS - - 1918-07-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1892-11-11 OCKONIN -
MOLTKE FRIEDRICH FUSILIER 3.G.R.Z.F.12K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MISKA ERNST - - 1916 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MIZIELSKI MICHAŁ - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
MICHALEK ANTON INF I.R.18 1915-05-08 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
MASCHLANKA GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MARQUARDT PAUL - - 1916-05-09 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MÜLLER HEINR. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MAJCEN ALEXANDER ERS.RES.INF. IR 87 1915-04-18 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATEJKO FR. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MÜLLER FRITZ - - maj-18 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
MARX JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
MASLOWSKI A. PREUSS.RES. L.P.271 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MATTA JOSEF HONV. K.UNG.L.I.R.9(M.KIR.9.HONV. GYAL.EZR.) 1914-10-29 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
MONTANUS ERNST FELW.-LTN. R.I.R.203/2 1915-08-01 - Siedliszcze wieś, gm. Siedliszcze, pow. chełmski lubelskie - - -
MUNKELL JANKOWSKI RES FAR36 1914-08-08 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
MUHIČ MIRKO JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAYER JOSEF RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACZEK JOHANN GEFR. - 1915-02-20 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MŁYNEK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAHNL FRANZ JAGER ? 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
MERTINS LOUIS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MASALYKIN MIKOLAJ INFANT. - 1915-03-26 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
MLETZKO JAKOB - - 1917-08-26 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MATE LADISLAUS INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MÜLLER JOSEF - - 1916-03-22 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
MIELKE GUSTAW - - 1915-05-34 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
MIEDZWINSKI A. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MARX MATHIAS LDST.SCH. SCH.R. 24 - - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAKAŁA STANISŁAW - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MADZIA JAN - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
MÜLLER GEORG INF. K.U.K.I.R. 59 1915-05-12 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MELZER WILHELM KAN. - 1917-07-27 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
MEYKE - MUSK. 2. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MICHAJLOWICZ IWAN - RUSS.I.R.167 - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MIKULSKI STANISLAUS MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUJKANOWICZ V. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MEIER WILHELM WEHR. L.J.R.11/5K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
MATULIN IVAN JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MEWS WILHELM - - 1916-11-17 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1892-12-04 SY?OW -
MISKA GEORG - - 1918 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MOSTYL WACŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
MAU ALB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MARQUARDT WILHELM - - 1915-10-21 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MORAWIETZ ALEXANDER - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MIKOŁAJCZAK JA. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1906 - -
MATEJČIČ ERWIN LTN. REIT.SCH.R. 2 1914-12-16 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MEDRALA TOMASZ - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MACHÁČEK JOSEF LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MÜNCH ? ROBERT - INF.REGT. 63 1915-04-27 - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie 1884-02-14 - obelisk
MIKESKA JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
MILOLOZA ANTONI - B.H.I.R.4 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MARG ERNST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MEGI IWAN KUTSCH. ÖST. UNG. SOLD. 1914-10-12 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
MACKOWIAK JOH. GEFREITER 4.G.R.Z.F.11K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
MA???OW WILHELM GEF. - 1915-02-15 - Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL VERMISST
MAYR JOHANN RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATULLA FRANZ MUSK. - 1917-11-14 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MODZELEWSKI A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MATOUSEK KARL ? K.U.K. INF. REGT. 81 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
MAČAK BOZO JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MEURER RUD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MICHAJENK NIKIFOR - - - - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
MITULLA PAUL - - 1918-04-14 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MOLDOVÁN KARL KPL. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MÜLLER KARL - - 1916-05-27 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
MULLER PAUL - - 1918-05-13 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
MISCHLIWIETZ R. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MEISL GEORG SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MANIA J. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MENDEREK PAWEŁ - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
MARTIN PAUL - - 1915-08-21 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
MÜLLER BRUNO III MUSK. 7. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MAASCH? FRIEDRICH GREN. - 1918-10-?? - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
MITAN ULLRICH LEUTNANT PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MULLER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARNIEJEW JEWSENGI RUSS. INF - 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MULLER KARL MUSKETIER L.J.R.6/9K. 1915-07-18 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
MIKULIČ ISIDOR JÄGER ÖST.UNG.KRIEGER 1915-05-(03-06) - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MOHAUPT EMIL - - 1915-09-29 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1890-03-28 GROSS-EULAU -
MISKA GOTTLIEB - - 1917 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MAIRINGER JOSEF JNFANTERIST K.U.K. J.R. 99 1914-11-21 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
MAUS KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MITTELSTÄDT KARL - - 1915-10-03 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MARSOLLEK PAUL - - 1917 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MUSIELAK WAC. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 - -
MELNIK ROCHUS LDST.INF. IR 87 1915-04-19 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MLECZKO STAN. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MALINOSKÝ JOHANN LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MICHAEL PAUL - - 1915-09-28 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
M??OJEK FRIEDRICH - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
MIELKE ERNST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MONOKI ANDREAS HONV. - 1914-12-25 - Gromnik II (nr 146) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
MESCHEDER HERMANN - - 1917-07-22 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MALKOWSKI JOHANN RMS. 1. KOMP. IR 146 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MAYR LUDWIG JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MELCHERT HERMANN - - 1915-03-25 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MÖLLER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAUK BERTRAM JNFANT. K.U.K. J.R. 10 1914-11-23 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
MANAK FRANZ INF. ÖST.UNG.KRIEGER 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MEYER ALFR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MUCHIN JAKOB GEFREITER D. 139 KURSKI 1915-04-23 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
MRACHALA? ANTON - - 1914-12-13 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MUSZKA JOHANN INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MANSKE FRIEDRICH GEFREITER - 1918-09-02 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
MISKA FRIEDR. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MICHAŁOWICZ NIKOMIAN - - 1915-03-31 - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAINKA VIKTOR - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MUCHA JAN - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
MEISEL RICHARD GEFREITER - 1917-08-25 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
MALCHIN ALBERT UFFZ. ? INF.RGT.128 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1892-01-09 - -
MÖDE GUSTAV UNTFFZ. - 1914-11-11 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
MÖDL JOHANN INF. P.I.R. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUNKA J - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MEISSNER WALTER - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MODICKE O. FÖRSTER - 1914-11-10 - Bolesławiec miasto, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MILINIĆ PETER JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MÖNIG HERMANN - - 1918-07-14 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1870-04-11 SAGAN -
MISKA KARL - - 1917 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MELUSIN FRANZ JNFANT. K.U.K. J.R. 8 1914-11-25 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
MEHL - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MICHALSKI FRANZ - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MARIACHER JOSEF JÄGER T.K.J.R. 3 1914-11-07 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie 1892-??-?? PRAGROTEN / LIENZ -
MOZET FRANZ JG. TKJR 3 - - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MORTEK SZYMON - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MOSER KARL LST. I.R. 59 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MALSCHOSS ANTON  STELLENB. SOHN - 1914-09-20 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1885-04-20 - obelisk
MERYK WINZENT - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
MENZEL OSCAR VIZEFELD - 1918-06-02 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
MARTYNIAK ROMAN PLUTONOWY 5.P.P.LEG.POL 1914-12-23 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MICHALIK JOHANN - - 1918 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MØLLER JOHANN WEHRM. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MYCAK BASIL SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAISS JOHANNES - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MOŚ ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MERZ ROBERT AUSTRIA - 1914-08-30 - Poturzyn wieś, gm. Telatyn, pow. tomaszowski lubelskie 1887-11-25 Wiedeń -
MILEI FERENC HONV. H.I.R. 20 1915-01-08 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÜLLER WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MANTHEI O. - - 1914-11-02 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - VM
MALCHARCZYK KARL - - 1915-05-08 - Smolarnia wieś, gm. Strzelczyki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MOHR FRANZ INF. K.K.LDST.B. 86 1915-02-17 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARSKE FRIEDRICH - - 1918-04-15 - Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski pomorskie - - -
MÜLLER FRIEDRICH - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
MACHURA ? - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MASTNAK ALOIS INF. IR 87 1915-02-22 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATZESZONAK FILIPP RUSS. - 1915-08-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MAZUREK PAUL - - 1916-??-10 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MARUTSCHKE PAUL - - 1916-08-18 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MEIER ALBRECHT RESERVIST BAYER RIR 13, 9K 1915-05-27 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
MURANYI ISTVAN HONV. K.U.L.JR.10 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
MADL JAKOB ERS.RES.JG. F.J.B. 9 1914-12-30 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MARTYNIAK ALOJZY - - 1920 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MAXYMOWICZ FRANZ ZGSF. K.U.K.I.R. 30 1915-05-01 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MISCHKE JOSEF - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MOKRZYCKI DYMITRY INF. K.K. LDST.I.R. 1 1915-03-25 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEHLIS ERNST GEFREITER 3.GARDE.UL. REG.4.ESK. 1915-07-18 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
MACIOSSEK CHRISTOPH - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MEGERS BRUNO MUSK. FR.10/35 1915-06-20 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MORSBACH KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MORITZ VIKTOR - - 1918-07-28 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MITTMANN GUSTAV WEHRM. L.J.R. 51/3K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
MAIR PAUL ALEXANDER E.F.TIT.PTRF. TKJR 3 1915-03-27 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATEJA JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MALMEN ENGELBERT MUSK. P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
MALINOWSKI JOHANN - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
MEMST PAUL - - 1914-12-22 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
MARSZAŁEK JÓZEF ? ? 1916-06-20 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
MAIWALD JOSEF - - 1915-07-23 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MENNEL JOSEF SCH K.SCH.R.II 1914-12-07 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MILOTTA WIKTOR - - 1914 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MIELKE FRIEDRICH GREN[ADIER] - 1918-10-26 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
MILEJANOW ZACHAR INF. IR 35 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MANKE PAUL - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MOŚ JERZY - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MACHNICKI NIKOLAUS JNFANTERIST K.U.K.J.R.95/3K 1916-04-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MALECKI PETER KAN. PREUSS. RES. FELDART.ROT. 47 1914-12-28 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAU KARL W[EHRMANN] LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MARQUARDT A. - - 1914-08-29 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
METZNER ANTON - - 1915-07-31 - Smolarnia wieś, gm. Strzelczyki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MASU??? FERDINAND MUSK. PREUSS.R.J.R. 1915-05-09 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
MAGULLA ARTUR - - 1917-10-04 - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
MACHURA JOSEPH - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MAZÁČ JOHANN SCH. SCH.R. 25 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MERTA FRANTIŠEK - - 1914-09-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie 1877 - -
MIERA VIKTOR - - 1914-09-20 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MELZER WILHELM - - 1914-12-12 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MAJKA PAWEŁ - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MARTYNOWICZ ANTONI KPR. LEGIONY POLSKIE 1917 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1890-09-19 - -
MANIČ FRANZ ERS.RES. I.R. 17 1915-01-12 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MATUSZCZAK FAB - - 1918 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MENYHERT LAJOS FEJER ÖROTÖ K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MANTHEY FRANZ MUSKETIER - 1916-10-02 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MÜLLER LEOPOLD R.U.O.1 KL. K.K.L.I.R. 16 maj-15 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MULLER FRIEDRICH RESERVIST J.R.74. 8.KOMP. 1915-07-18 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
MEISTER THEODOR PION./NIEM. P. KOMP. 112 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MUDLAFF JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MÜLLAR JOHANN - - - - Leśnik wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MAR?UARDT OTTO VFWBL. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MORAWIETZ JOSEF - - 1916-12-08 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MIŚKA AUGUSTYN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MEINHARDT EMIL MUSK. P.R.I.R.217 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
MAYER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 1915-02-12 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 1
MEISNER PIUS - - - - Marianówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MARTH EWALD UNTOFF. - 1918-06-21 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
MATTHERNY ROBERT PODPORUCZNIK 34 P.P.ARM.AUSTRY 1914-11-20 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1848-03-05 - -
MAMICA JOHANN LDST.INF. IR 56 1915-01-03 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAKAROW TEODOR RUSS. - 1915-06-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MITTERHOFER ALOIS JG T.K.J.R. 2 maj-15 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie