Nazwisk w bazie na literę M: 4904

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
MAŁEK KAROL - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
MADEJ FRANCISZEK - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
MICHAŁEK JAN - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
MANIA STANISŁAW - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
MROHS KAROL - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
MATHES JAN - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
MACHA KARL - - 1918-07-11 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MAYER PAUL - - 1915-06-12 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MOJ VIKTOR - - 1917-04-26 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MORIS KARL - - 1917-04-16 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MUCHA GEORG - - 1915-04-06 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MIERZOWSKI THOMAS - - 1915-07-26 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MITSCHKA EDMUND - - 1914-09-14 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MACZIONSEK AUGUST - - 1916-06-30 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MEYER JOSEF - - 1916-07-25 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MONDRY JOHANN - - 1918-09-02 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MOSQUA KARL - - 1914-12-31 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MUCHA KARL - - 1915-09-25 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MIERZOWSKI VIKTOR - - 1918-05-28 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MOCZYGEMBA VIKTOR - - 1915-11-11 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MILLÖHNER JOSEPH - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MISCHAH JOHANN - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MILSCHKE F. - - - - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
MOOCK P. - - 1915-05-06 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
MÜLLER GUSTAV - - 1915-08-29 - Strzeszowice wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
MARTIN AUG. LANDST. - 1915-10-07 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
MÜLLER PAUL GREN. - 1918-03-21 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
MAMSKE GUST. MUSK. - 1914-11-10 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
MÜLLER GUSTAV PION. - 1915-05-20 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
MARGWARTH PAUL - - 1918 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
MUSTROPH WILHELM - - 1915 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
MÄRZ PAUL - - 1915 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
MAI? ERICH - - 1914 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MOPPERT RICHARD - - 1917 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MAR? OSKAR - - 1915 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MRUGALLA JOHANN - - 1915 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MAUKE JOHANN ERS. RES. - 1914-11-21 RUSSLAND Stojanów wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MELTZER R. - - 1917-08-13 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MAIWALD ROBERT - - 1915-08-01 RUSSLAND Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MAI FRIEDR. LANDW. - 1918-10-03 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - GALTENAU -
MÜLLER ALFRED - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
MARTINS PAUL - - 1918-03-05 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MULLER ERNST - - 1915-10-?? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MUSSIG EMIL - - 1914-09-22 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MEHLAN HEINR. - - 1918-03-08 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MUSSIG RICH. - - ????-??-?? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MENZEL R. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
MULLER GEORG - - - - Środa Śląska miasto, gm. Środa Śląska, pow. średzki dolnośląskie - - -
MULLER MAX - - - - Środa Śląska miasto, gm. Środa Śląska, pow. średzki dolnośląskie - - -
MAROKE - - - - - Środa Śląska miasto, gm. Środa Śląska, pow. średzki dolnośląskie - - -
MULLER GUSTAV - - - - Środa Śląska miasto, gm. Środa Śląska, pow. średzki dolnośląskie - - -
MULLER ? - - - - Środa Śląska miasto, gm. Środa Śląska, pow. średzki dolnośląskie - - -
MAY PAUL - - 1914-09-09 - Miłoszyce wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MÜNSTER M. UTFFZ. - 1916-09-04 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MECHLER H. ERS. RES. - 1918-04-27 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MÜNZBERG RICHARD - - 1915-06-02 PRZEMYSL Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - IBSDORF -
MOMMERT PAUL - - 1915-07-07 POLEN Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
MERTIN WALTER VZ. FELDW. RES. JAG. BAT. 6 1916-09-24 KARPATY Świdnica II miasto, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie 1885-05-04 - -
MADJEZIČ EMERICUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
MELZER WILHELMUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
MACH VENCESLAUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
MARTINUCZIK ADAM - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
MULER MICHAEL - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
MATLACHOWSKI F. - - 1918 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
MILDNER F. - - 1918 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
MAGA F. - - 1918 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
MANGLIERS OTTO - - 1918-07-18 FRANKREICH Siedlce wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1893-02-08 - -
MÜLLER RICHARD KRIEGSFREIWILLIGER - 1915-04-10 - Grębocice wieś, gm. Grębocice, pow. polkowicki dolnośląskie 1895-04-03 - -
MUSIOL ALOIS - - 1915-11-13 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
MUSIOL JOHANN - - 1915-07-17 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
MUSIOL MATHEUS - - 1916-07-13 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
MORAWETZ JOSEPH - - 1914-09-04 VERDUN FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
MORAWETZ RICHARD - - 1916-04-10 VERDUN FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
MARCZINEK PAUL - - 1918-09-03 QUESNY FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
MORAWETZ EMIL - - 1914-09-09 TARNOWKA RS. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
MUNDEL ERICH - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MASCH??? GEORG - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MÜHLE ALFRED - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MULLER PAUL - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MARTIN PAUL - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MEHNER MART. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MENDE KONRAD LTNT. D. R. - 1916-11-23 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MÜNSTER PAUL GREN. - 1914-11-19 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - VERM.
M??CH RICHARD GREN. - 1918-03-25 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MICHAEL PAUL WEHRM. - 1917-05-09 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MERTIN FRITZ ? - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
MATZKE PAUL ? - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - H.
MÜßIGGANG ROBERT - - 1916-03-08 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MAIWALD REINHOLD - - 1917-09-11 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
MEUSEL WILHELM - - 1918-03-22 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
MAUSEL ALFRED - - 1918-07-31 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
MENZEL RICHARD - - 1917-10-15 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
MÄRZ ADOLF - - 1918-03-28 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
MENZEL RICHARD - - 1914-11-17 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
MEUSEL OTTO - - 1917-09-20 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
MANNCHEN PAUL - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MENZEL PAUL - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MÖSCHNER PAUL - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MEISTER GUSTAV - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
METKE GUSTAV - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MÖSCHNER OTTO - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MOLL EMIL MUSK. 2 K. ERS. BATL. INF. REGT. 147 1914-12-20 - Upałty wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MIKOŁAJEC FRANCISZEK - - 1918 LAZARIN POŁUD. (ROSJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1895 ŻORY-OSINY -
MASŁOWSKI FRANCISZEK - - 1918 MOYENCOURT (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1897 ŻORY-OSINY -
MIKOŁAJEC TOMASZ - - 1918 CHAMPAGNE (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1897 ŻORY-OSINY -
MÜLLER PAUL - - 1915-04-09 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MARYNOWIEC KIKANIER - - 1918-10-01 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
MERYSAK FEODOR - - 1918-10-25 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
MELNIKOW SERGEI - - 1916-11-01 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
MIENTUS JOS. - - 1918-04-28 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MIENTUS ALOIS - - 1917-05-15 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MROHS THO. - - 1918 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MARSOLLEK PET. - - 1914-10-01 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MARSOLLEK VAL. - - 1918-03-25 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MIENTUS VINZ. - - 1916-09-21 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MOSCH PET. - - 1918-05-28 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MROHS THEO. - - 1917 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MACZIEK STEF. - - 1916-11-18 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MÜLLER JOSEF - - 1914 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
MÜLLER JOSEF - - 1918 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
MICHALKE ALOIS - - 1914 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
MICHALKE JOSEF - - 1917 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
MINNERS AUGUST GRENADIER 2 G.R.Z.F. 3 K. 1915-08-16 - Cyców wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
MATHEWS JOSEPH - - 1915-06-23 - Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski pomorskie - - -
MASYAI MARTIN - - 1914-08-20 - Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski pomorskie - - -
MARSKE FRIEDRICH - - 1918-04-15 - Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski pomorskie - - -
MOLDENHAUER FRITZ - - 1918-10-25 - Bukowo wieś, gm. Człopa, pow. wałecki zachodniopomorskie - - -
MANGLIERS AUGUST - - 1916-07-20 LAZARET Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MANGLIERS HEINRICH - - 1918-06-04 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MALINOWSKI JAN - - - - Złota (małopolskie) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
MÜLLER PAUL - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
MAIWALD HERMANN - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
MANDEL KLEMENS - - 1914-08-31 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MEISNER PIUS - - - - Marianówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MENDE JOHANN - - 1914-08-20 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
MITTMANN AUGUST - - 1915-08-12 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
MEMST PAUL - - 1914-12-22 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
MALWALD RICHARD GEFR. - 1918-10-10 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MÄRSCHEL RICHARD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - DITTERSDORF -
MÜLLER OTTO - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
MEHWALD PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
MALINA FRANTIŠEK INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 10 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1890 LEŠNÁ U VALAŠ. MEZIŘIČI -
MIKULIK JÁCHYM INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 7 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1881 TRAPLICE -
MOŘICKÝ FRANTIŠEK INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-17 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1891 BOHUSLAVICE U KYJOVA -
MALÉŘ JAN INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-17 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1895 SOLANEC -
MATULA FRANTIŠEK INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 7 1915-07-16 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1881 TLUMAČOV -
MÜLLER PAUL - - 1917-04-14 - Janówek wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MATERNE WALDEMAR - - 1914-12-06 B. ANTONIEW Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MINDNER HEINRICH - - 1918-03-08 IN FLANDERN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MARR PAUL - - 1917-04-20 IN DER CHAMPAGNE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MEINARDUS ENNO - - 1914-12-08 FALKLANDSINFELN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MIR EBERHARD - - 1917-06-21 IN FLANDERN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MÜLLER JOSEF - - 1917-11-01 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
MÜLLER KARL - - 1916-05-27 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
MAIRKA WILH. - - 1915-07-15 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MEISEL KARL - - 1914-09-27 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
MÜLLER JOSEF - - 1916-03-22 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
MÜLLER PAUL - - - - Budzieszowice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - PRZY DOMU NR 46
MÜLLER RICHARD - - 1915-06-01 - Budzieszowice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - 1884-07-16 PRZY DOMU NR 46
MÜLLER FRANZ - - - - Budzieszowice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - PRZY DOMU NR 46
MAX KARL LDSTRM. 23 I.R. 1917-02-13 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
MALCHAREK MAX ERS. RES. - - - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - VERMISST
MUSZKI JANOS - LST. UNG. HUS. R. 2 1914-08-21 - Bodzanowice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
MERYK WINZENT - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
MORG? FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
MÜLLER LUDWIG - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
MARX OTTO - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
MIKESKA JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
M??OJEK FRIEDRICH - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
MARX JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
MROTZEK ANTON - - - - Branice I wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
MACHNITZKE ERNST - - 1915-08-28 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
MEYER MAX - - 1918-06-13 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
MÜLLER PAUL - - 1914 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
MENZEL ALBERT - - 1914-12-20 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
MARKIEWICZ JAN - - 1915-05-31 WSCHOWA Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie 1876-10-08 - GRÓB
MICHEL GEORG - - 1917-07-09 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
MÜLLER GUSTAV - - 1914 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
MEINKE OSKAR - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
MELWALD AUGUST - - 1916 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
MIELSCHER ? - - 1918 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
MEYER HERM. - - 1917-07-08 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
ME?RN ? - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MACHEN P. FLG. - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MESCHNER JOH. - - - - Kierżno wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MÜLLER HERMANN - - 1915-07-05 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1887-07-18 - -
MILCH PAUL - 2 KOMP. GARDE-JÄGER-BATTL. POTSDAM 1914-11-24 - Zabór wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
MISKA WILHELM - - 1916-07-24 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MAINDA MAX - - 1917-01-18 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MISKA CHRISTIAN - - 1917-09-07 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MARACKE KURT - - 1918-10-01 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
MAGER AUGUST LDSTRM. 2 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. II ALLENSTEIN 1914-11-25 GURKELN Górkło wieś, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - WILLENBERG -
MORKS - GREN. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MEIER - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MONTUA - MUSK. INF. REGT. 45 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MEHNEL - VZFW. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MEITZNER OTTO LEUTNANT GREN. REGT. 3 1914-10-30 - Czarny Róg wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MAPPNER BERTHOLD REZ. I.R. 45 / 8K 1915-02-09 - Karwik-Leszczyna wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MICHALKE FERD. - - - - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
MICHALSKI VIKTOR - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
MAISIK FLOR. - - 1917-09-20 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MANEK STAN. - - 1917-12-31 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MUTZ VALENT. - - 1918-05-18 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAISIK PAUL - - 1915-05-31 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MEHLITZ ALB. - - 1914-09-19 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MIKA THEODOR - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MAGOSCH KARL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MATHEA PETER - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MIENTUS FRANZ - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MYLEK PETER - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MANDELKA ANTON - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MECHNIK JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MIKA JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MATALEWSKI JOH. - - 1914-09-05 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MÜNZER PAUL - - 1914-09-27 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAJDA ANTONI - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - ŁAZY -
MOG? FRANZ - - 1915-02-?? - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
M? PETER - - 1915-08-?? - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MLETZKO ALEXANDER - - 1917-08-04 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MAGURA PAUL - - 1916-06-30 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MITULLA JOSEPH - - 1916-07-02 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MALINA PETER - - 1915-02-25 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MOLDOVANY GEORG ÖST. FAHRER TRAINZUG 8 1914-12-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MOLLNAR MARTIN ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 82 1914-11-27 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SZOVATE 34 JAHRE
MONCZAN KONST. ÖST. INF. K.K. I.R. 62 1914-11-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - GYOREY 26 JAHRE
MOSTAWE JOSEF ÖSTERR. SOLD. - 1914-12-27 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MALITZKI STEFAN ÖSTERR. ULAN. K.K.U.R.4 1915-01-27 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MUNTIAN LAZARUS ÖSTERR. INF. I.R. 50 (82) 1914-11-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MATTEI EUGEN ÖST. CAN. GEB. ARTL R14 1914-12-18 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - 27 JAHRE
MIEBS OTTO DTSCH. GREN. R.I.R. 64 5 KP. 1914-12-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - STRE B. MESERITZ 25 JAHRE
MÜSKEN JULIUS MUSK. I.R.21 1914-11-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - MADERICH -
MOLDOWAN JANOCZ ÖSTERR. INF. K.U.K. I. R. 62 1914-12-11 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KAAL 30 JAHRE
MOLWER PETER ÖSTERR. INF. I.R. 82 1914-11-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MOSTAWE JOH. ÖSTERR. ULAN K.K. U.R. 1914-12-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MÜLLER FRANZ ÖSTERR. INF. K.K. I. R. 44 1914-12-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - TBHMA -
MALYA MARTIN RUSS. INFANTERIST J.R. 32 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - JOSA 28 JAHRE
MENNER ALEXANDER UNG. INF. K.K. I.R. 32 1915-02-11 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BUDAPEST 22 JAHRE
MOHAL NIKOLAUS UNGAR. HUSAR K.K. HUS.R. 10 1914-12-25 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - REGOLY 22 JAHRE
MURUCIAN KONSTANTIN ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 62 1914-12-29 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1888 M. SZT. GYORGY -
MACK JOHANN - L.I.R. 8 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1880 WIEDEŃ -
MITTERBAUER JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1876 LINZ -
MONDELMAYR FRANZ - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1875 STEYR -
MAUREDER FRANZ - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1875 ROHRBACH -
MIZGA FLORIAN - I.R. 20 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1883 MOSZCZENICA -
MUHLLEDER JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1878 URFAHR -
MROSS PETER - - 1915-06-01 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MROHS FRANZ - - 1914-09-04 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
MAIER IGNATZ - - 1918-05-07 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
MÖCKEL JOSEF HORNIST STAB DES HERZ. I.R. 3 1914-12-22 - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1895 - -
MASKELOW IWAN RUSSISCHER INF. - - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie - - -
MENDE FRANZ - - 1916 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
MUTKE JOSEF - - 1914 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
MENDE JOSEF - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
MÜLLER JOSEF - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
MATZNER G. LSTR. - 1917-11-17 FRANKR. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie ? - -
MILDNER JOSEF MKT. - 1918-03-08 FRANKR. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1895-06-22 - -
MATZNER PAUL G.F. - 1914-11-23 RUSSL. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1888-04-1? - -
MODLICH EMIL - - 1916-12-22 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MALEIKA ANTON - - 1914-10-21 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MRACHACZ JOH. - - 1915-09-27 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MODLICH ALFRED - - 1918-07-20 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MICHEN FRANZ - - - - Suchy Bór wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MIKA EDMUND - - 1915-09-25 IN FRANK. Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MOINKA SIMON - - 1917-11-10 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MOINKA JOHANN - - 1916-06-03 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MICHLER JOSEF - - 1915-02-28 - Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski opolskie - - -
MATYSSEK FRANZ - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MITSCHKE VAL. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MITULLA VAL. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MASSUR JOH. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MITSCHKE JOH. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MITULLA PAUL - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MÜLLER JOH. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - NEU VORWERK -
MIEMIETZ RAF. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
MEIER HEINRICH - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MATSEJNER CHR. LEUT. LANDW. 3 K LW. BR. ERS. BTL. 41 1914-12-04 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
MEIER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MEIER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MOHAUPT A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MULLER H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MULLER W - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MATZNER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MEIER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MEISCHSNER - - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MOHAUPT V. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MULLER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MATZNER F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MEIER A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MENZ RICHARD - - 1917-04-14 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
METZNER METZNER - - 1919-01-22 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
MAY KARL - - 1918-06-08 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BEIGWITZ -
MÜLLER JOSEF - - 1915-08-26 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
MOCHOW JAN SZRG. 1 / 4 P.P. 1916-06-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 626
MOROSOW SZYMON - 112 P.P. 5 K. 1916-05-16 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MUSTAFA ALI-OSM. - 50 P.S. 1918-05-23 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MICUKOW JAN - 526 P.P. 6 K. 1917-08-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MIRONOW STEFAN JENIEC 20 ROB. BTL. JEN. WOJN. 1917-01-14 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 871
MARKUZAS HENRYK CYW. ROBT. 10 BTL. CYWL. ROB. 1917-01-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 868
MATUSEWICZ GRZEGORZ - 731 P.P. 1917-08-13 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MELWIK MARCIN SZRG. 6 / 14 P.P. 1917-??-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 880
MERŁO PIOTR GEFR. 4 / LB. GWRD. P.P. 1916-11-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 810
MAKLIKOW PIOTR - - 1916-05-13 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MAKOWKIN MICHAŁ SZRG. 7 / 292 P.P. 1916-11-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 813
MITIN JAN SZRG. 104 P.P. 1917-02-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 902
MOŁOSTROW KUŹMA SZRG. 9 / 40 P.P. 1917-03-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 968
MUCHAMEDJANOW MIRAGIN - - 1917-08-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MICHAŁKOW MIKOŁAJ - 204 P.P. 2 K. 1917-08-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MIEDNIKOW BAZYL JENIEC 52 1 JEN. ROB. BTL. 1917-02-18 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR ?55
MALTZAHN HERMANN HELFER SOLDATENHEIM RADZIWILISCHKI 1918-08-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MASŁOW BAZYL SZRG. 12 / 494 P.P. 1917-02-02 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 908
MELSZENIN ALEKSANDER - 26 P.P. 8 K. 1916-05-06 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MERENTJEW GRZEGORZ - 3 / 44 P.P. 1916-12-31 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 858
MESINEEW KAROL - ? 1917-09-?? - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MAKOSOW MAKIER - 225 P.P. 6 K. 1916-02-29 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MARIĆ MURAT INFT. B.L. I.R. 4 1914-11-24 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.13
MICHNO JACOB INFT. I.R. 90 / III E. KOMP. 1914-11-23 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.11
MAYR JOHANN - SAN. ABT. 10 1915-04-05 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 7.2
MUNIN HASIDIC INFT. B.L. I.R. 4 1914-11-24 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.15
MAREK FRANZ INFT. L.I.R. 13 1914-12-15 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.28
MARKOTIĆ-KNEŻOVIĆ ILIJA INFT. B.H.I.R. 4 1914-11-17 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.22 (1.23)
MIKOLAUS ANTON INFT. L.I.R. 13 1915-02-22 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.30
MITARA MARTIN INFT. I.R. 71 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.55
MUDZOCH ANTON INFT. L.I.R. 12 1915-02-20 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.29
MARTONESCE ILLES HUSAR H.R. 3 1915-01-14 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.18
MICHALIK JOHANN GFRT. SAN. ABT. 3 1915-02-24 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.35
MANNK IVAN INFT. I.R. 41 1914-11-18 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.21
MARIĆ HUSO INFT. B.H.I.R. 4 1914-11-21 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.40
MARKS FRANZ SAN. SOLD. SAN. ABT. 3 1915-02-10 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.22
MIRON JOHANN INFT. I.R. 10 1914-12-26 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.9
MOSEK ADOLF INFT. L.I.R. 13 1915-03-09 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.8
MURAWSKI NIKOLAUS KAN. SCHW.H.R. 10 1914-11-16 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.5
MATYKIEWICZ KASIMIR INFT. L.I.R. 32 1915-02-13 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.26
MIERZVA JOSEF INFT. I.R. 40 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.58
MRUGACZ JÓZEF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
METAL WILHELM PORUCZNIK 1 P.ART. 1915-10-17 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
MINNE - ERS.RES . J . R . 77 / 15 K 1915-07-17 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MAYER FRANZ ERS.RES . R . J . R . 208 / 9 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MICHALSKI FRANZ LDSTRM. R . J . R . 46 / 2 K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MICHELHAUS LORENZ ERS.RES . R . J . R . 208 / 4 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MAVERS CONRAD ERS.RES . R . J . R . 208 / 9 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MAYER GUSTAV KRIEGSFRW. R . J . R . 208 /10 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MIHLAN ALFRED - - 1915-10-01 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MEIER HERM. - - 1914-11-30 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MASNY JOSEF - - 1915 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MICHALIK JOHANN - - 1918 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MILOTTA WIKTOR - - 1914 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MURGAS JOSEF - - 1914 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MASNY KARL - - 1915 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MIENTUS MATHIAS - - 1914 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MOSIERZ DOMINIK - - 1915 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MANDRISCH PAUL - - 1915 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MEISSNER FRANZ - - 1916-11-07 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MEISSNER ANTON - - 1915-12-11 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MANTHEY FRANZ MUSKETIER - 1916-10-02 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MEISTER WALTER GRENADIER - 1916-10-02 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MIELKE FRITZ OBERLEUTNANT - 1916-08-19 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MANTHEY ALBERT VIZEFELDWEBEL - 1918-05-01 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MATTKE WILHELM MUSKETIER - 1918-09-28 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MELCHER FRANZ MUSKETIER - 1914-11-05 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MICHALKE AUGUST - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MISCHKE JOSEF - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MATZNER PAUL - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MICHALKE WELHELM - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MATTIGK EMIL MUSKETIER R.J.R.52/3K. 1915-08-03 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
MÄVERS CONRAD ERS. RES. R.I.R. 208 / 9K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MEYER GUSTAV KRIEGSFRW. R.I.R. 208 / 10K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MICHELHAUS LORENZ ERS. RES. R.I.R. 208 / 4K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MAYER FRANZ ERS. RES. R.I.R. 208 / 9K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MICHALSKI FRANZ LDSTRM. I.R. 46 / 2K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MINNE - ERS. RES. I.R. 77 / 13K 1915-07-15 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MESCHEDER WILHELM - - 1915-07-25 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MEISSNER HERMANN - - 1914-12-10 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MOSSEL (?) WILHELM - - - - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
MATTHÄUS EWALD - - 1917 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MESCHEDER HERMANN - - 1917-07-22 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MÜLLER HEINRICH - - 1916-05-05 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MACKOWIAK JOH. GEFREITER 4.G.R.Z.F.11K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
MICHELSEN OSKAR FUSILIER 4.G.R.Z.F.10K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
MONTANUS ERNST FELW.-LTN. R.I.R.203/2 1915-08-01 - Siedliszcze wieś, gm. Siedliszcze, pow. chełmski lubelskie - - -
MULLER PAUL LTN.D.R. 3/5.G.R.Z.F. 1915-08-02 - Siedliszcze wieś, gm. Siedliszcze, pow. chełmski lubelskie - - -
MARTIN WILHELM MUSKETIER J.R.146/4K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
MOESE FRITZ LDSTRM. I.R. 45 / 8K 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
METZNER WILHELM SCHÜTZE I.R. 45 / MGK 1915-08-03 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
MOLL RUDOLF GEFREITER F.A.R.201/5. 1915-08-01 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
MENZEL E. - - 1914-12-25 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
MAI R. - - 1915-06-26 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
MORCH H. - - 1915-03-11 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
MODICKE O. FÖRSTER - 1914-11-10 - Bolesławiec miasto, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MARKWORTH? HERMANN ERS. RES. L.J.R.72/6K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
MEIER WILHELM WEHR. L.J.R.11/5K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
MULLER KARL MUSKETIER L.J.R.6/9K. 1915-07-18 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
MULLER KURT ERS. RES. L.J.R.72/2K. 1915-07-18 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
MARQUARDT PAUL WEHR. L.J.R.6/12K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
MUCKE ADOLF ERS. RES. L.J.R.72/4K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
MICHALAK F - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
MICHALSKI L - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
MYNHARD HERMANN WEHRM. 1./224 ? - Osjaków wieś, gm. Osjaków, pow. wieluński łódzkie - - -
MARGOS GERTRUD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MIENTUS FRANZ - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MROHS KONRAD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MALIK PAUL - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MARGOS HERMANN - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MROHS GERHARD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MARGOS FRANZ - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MAROUART - LEUTNANT D.R. J.R.92/2K. 1915-08-02 - Ciechanki I wieś, gm. Puchaczów, pow. łęczyński lubelskie - - -
MÜLLER G - - 1915-05-06 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
MOSIG JULIUS OFFIZ. STELLV. GREN. REGT. 5 1914-12-12 Skowroda / Polska Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1882-01-04 - -
MAGAT WILHELM MUSKETIER R.J.R.52/4K. 1915-08-18 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
MACHEJ JÓZEF - - 1918 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
MATUSZEK FRANCISZEK - - 1914 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
MACHEJ JÓZEF - - 1918 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zmarł w szpitalu, przy nazwisku dopisek 16
MATUSZEK JAN - - 1914 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zmarł w szpitalu
MENDEL KARL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MULLER WILHELM - - 1918-01-24 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MULLER JOSEF - - 1917-05-05 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MAREK A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
MROCZEK W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
MICHALAK R. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
MAKIEŁA JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MENDEL ROCH - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MENDEL WŁ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MRÓZEK FRANCISZEK - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
MATUSZCZAK EDM. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
MENDEL WINC. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MRÓZEK ANDRZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
MUSIAŁA ROCH - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
MUREK JOHANN - - 1914-08-22 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAICHER CONSTANTIN - - 1915-08-27 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAINKA LEO - - 1914-10-27 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MACHON CONSTANTIN - - 1915-08-12 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MUREK PAUL - - 1916-07-11 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAICHER THEODOR - - 1915-05-15 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MUCHA VIKTOR - - 1916-07-21 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MACH PAUL - - 1916-07-28 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MALLI KARL - - 1914-09-02 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MOKWA MICHAEL - - 1914-09-15 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MUSSIL PAUL - - 1918-05-06 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MACH JOSEF - - 1915-06-28 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MALISSEK KONST.(ANTIN) - - 1916-07-21 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MIKA ANTON - - 1918-06-25 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MÓJ KONSTANTIN - - 1914-08-26 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MALKUSZ RICHARD - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
MÜLLER KARL - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAKIOLA JOHANN - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
MICHALLIK JOHANN - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
MUSZKIET ANTONI - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MAGIERA PETER - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MALEK STEPHAN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MERKEL GEORG - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MICHALSKI STEPHAN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MIKA RICHARD - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MIKOSCH PETER - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MASTALSKY JOHANN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MEHLICH RAFEAL - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MALEK MARTIN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MALEK WILHELM - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MERKEL RICHARD - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MIENSOK JOSEF - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MIKOSCH JOHANN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MUCHA AUGUST - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MEHLICH FRANZ - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MERKEL AUGUST - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MROSS ADAM - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MROSS PAUL - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MROHS FRANZ - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MROSS FRANZ - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MROSS STEFAN - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MADEMANN ADOLF - - - - Bojmie wieś, gm. Kotuń, pow. siedlecki mazowieckie - - -
MIZERNY PIOTR - - 1917 FRANCJA Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1893-11-26 WIECZYN POW. PLESZEW -
MIZERNY ANASTAZY - - 1917-06-13 W ARGONAH Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1896-02-04 - -
MANIA JÓZEF - - 1915-05-02 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1888-03-18 - -
MIKOŁAJEWSKI MAKSYMILIAN - - 1916-10-31 Donan - Verdun Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
MARKOWSKI SYLWESTER - - 1915-08-13 pod Kownem Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
MAJCHRZAK STEFAN - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
MIKOŁAJCZYK KAZIMIERZ - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
MAJCHRZAK KAZIMIERZ - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
MIKOŁAJCZYK JAN - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
MORAWEK KURT - - 1914-05-20 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MIKOŁAJCZYK I - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MATUSZEWSKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MICHALAK S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MATCZAK W - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MOŻDZYŃSKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MAZUREK S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MICHALSKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MACHNIK PETER - - 1914-10-07 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MALIK FRANZ - - 1916-04-14 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MEHLICH ALFRED - - 1915-09-26 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MACHNIK ADOLF - - lis-18 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MACHNIK PIUS - - sie-18 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MALIK JOHANN - - 1915-09-26 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MUTZ JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Kgl. Carmerau -
MACIEJCZYK ENGELB - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
MAZUR THEOPFIL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
MROCHEN FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
MROCHEN THOMAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
MUTZ FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Kgl. Carmerau -
MAZUR ROBERT - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
MIOSYS PAUL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
MROCHEN KARL - - 1916-10-12 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
MAROHN H. WEHRM. 12. / RES. INF. REGT. 34 1914-10-20 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MEYER J. WEHRM. 11. / LDW. INF. REGT. 76 1914-10-20 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MILEWSKI ALBERT LANDWEHRMANN FUHRPARK KOL. 327 17. RES. KORPS 1915-12-20 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MASCHKEWITZ F. GEFR. 8. / LDW. INF. REGT. 18 1914-10-26 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MIHSFELD MAX VZFW. 3. / LDW. INF. REGT. 84 1914-10-25 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MOKWA F. KAN. 4. BATTR. FELDA. REGT. 98 1914-10-06 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MILODAMOWICZ JANKO - - 1918-12-07 - Otmuchów miasto, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
MILDE JOSEF NIEM. - 1915-09-04 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MILDE ALOIS NIEM. - 1915-05-16 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARSCHAL WILHELM KANN./NIEM. - 1918-09-04 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
MARSCHAL WILHELM LASTM./NIEM. - 1917-12-06 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
MARKU? AUGUST - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MARKU? - - - 1915-09-26 Rothsürben Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893-11-19 - -
MARKU? MAR - - 1914-09-15 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1889-09-14 Kreika -
MÜCKE GUSTAV - - 1915 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Kreika -
MOKA HERMANN - - 1918-05-14 - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MAX PETER - - 1915-02-11 BEAU-SEJOUR Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
MUNDEL HEINRICH - - 1915-05-22 LORETTOHOHE Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
MEIER KARL - - 1914-10-26 GRABOW Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
MIHALA JANOS - HIR 15 1914-11-22 - Jangrot wieś, gm. Trzyciąż, pow. olkuski małopolskie - - -
MRKVICZA MICH. - HIR 15 1914-11-17 - Jangrot wieś, gm. Trzyciąż, pow. olkuski małopolskie - - -
MEYER KARL - - 1918 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
MARUSCHKE JOSEF - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
MULLER PAUL - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
MARUSCHKE JOSEF - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
MICHALSKE AUGUST - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
MALZ ERNST - PIONIER KOMP. 22.1? 1917-11-27 FLANDRIA Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
MARSOLLEK PAUL - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MACIEN IGNATZ - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MARSOLLEK PETER - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MACIOSSEK JOSEF - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MISCH JOSEF - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MACIOSSEK MAX - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MISCH PETER - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MACIOSSEK PAUL - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MISCH ROCHUS - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MAINKA KASPAR - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MALEK PAUL - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MITEK MATHIAS - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MITEK THOMAS - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MISCH THEODOR - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MITEK KARL - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MARSOLLEK PAUL - - - NIEMCY Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MACIOSSEK CHRISTOPH - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MASUR STANISLAUS - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MACIOSSEK JOSEF - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MISCH KONSTANTIN - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MACIOSSEK PAUL - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MISCH PETER - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
MAI JULIUS - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MALEK JOSEF - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
MARSOLLEK EUSTACHIUS - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MITEK KONSTANTIN - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MITEK ROBERT - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MRUCEK FLORIAN - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MISCH ROCHUS - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MITEK FRANZ - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MAZUR JOHANN - - 1915-09-25 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MA... AUGUST - - - - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MULLER BERTHOLD - - 1916-12-22 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MA... PAUL - - - - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MILDE EDUARD - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
MNICH PAUL - - 1917-08-13 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MATEJKA THEODOR - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MANDALKA JOSEF - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MORAWIETZ FRANZ - - 1916 - Ćwiercie wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MALIK KARL - - 1915-06-07 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MICHALIK THEODOR - - 1914-11-03 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MALCHARCZYK KARL - - 1915-05-08 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
METZNER ANTON - - 1915-07-31 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MIERZWA LEONHARDT - - 1916-05-03 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MENZLER FRANZ - - 1917-03-20 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAGIERA PETER - - 1914-09-29 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MIERZWA KARL - - 1914-08-22 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MIESTEZKI JOHANN - - 1917 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - ZAGINĄŁ
MAGIERA JOHANN - - 1914-11-14 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MORAWIETZ JOHAN - - 1916-10-13 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MORAWIETZ THEOPHIL - - 1918-08-29 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MROHS HEINRICH - - 1916-12-27 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MANDALKA ALOIS - - 1918-10-23 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MORAWIETZ JOSEF - - 1916-12-08 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MROHS FRANZ - - 1914-12-28 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MALEK HERMANN - - 1918 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MISKA EMIL - - 1916 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MISKA FRITZ - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MISKA HERMANN - - 1914 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - Klein Lassowitz -
MISKA WLADISLAUS - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MISKA GOTTLIEB - - 1914 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MISKA AUGUST - - 1917 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MISKA ERNST - - 1916 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MISKA KARL - - 1917 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MISKA GEORG - - 1918 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MISKA GOTTLIEB - - 1917 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MUCHA URBAN - - 1918-09-28 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MUSIOL ALEXANDER - - 1915-03-?? - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MITULLA JOHANN - - 1915-01-15 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MOSLER JOHANN - - 1918-05-10 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MUSIAL KARL - - 1916-10-31 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MUSIOL FRANZ - - 1917-06-23 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MITULLA PAUL - - 1918-04-14 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MRACHALA? ANTON - - 1914-12-13 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MLETZKO JAKOB - - 1917-08-26 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
M...NEK JOHANN WEHRM. - 1915-06-22 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MICHALSKI JOHANN - - 1915-10-18 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MAKOSCH PAUL LDSTM. - 1915-09-24 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MUSIOLIK WILHELM - - - - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MASTALIRSCH VINZENT - - 1915-02-16 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
MALINA ANTON - - 1917-04-16 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
MANDRELLA KARL - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
MARX GORHARD - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
MAINUSCH GERHARD - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
MARX ADOLF - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
MALEIKA WILHELM - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PAWŁOWICZKI -
MAINKA JOHANN - - - - Mierzęcin wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MATUSCHEK FRANZ LANDST. - 1917-06-03 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MILDE TRAUGOTT UNTEROFF. - 1917-07-19 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
METZNER FRIEDRICH - - 1918-09-30 - Karłowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie 1900-12-15 - -
MROS PAUL - - 1915-06-05 PRZEMYŚL Kąty Opolskie wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie 1889-03-14 - -
MROS WILHELM - - 1917-01-28 LA BASSE Kąty Opolskie wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie 1894-01-01 - -
MALESKA J. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
MANN ANTON - - 1919-04-29 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
MALASSA JOSEF - - 1917-12-25 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
MUSIOL KONRAD - - 1915-09-17 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MELTZER WILHELM - - 1918-10-10 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1899-01-27 - -
MELZER RICHARD - - 1914-08-22 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1886-01-24 - -
MANSBART EDUARD - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
METZNER KARL - - 1916 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MULLER BERNHARD - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MULLER FRANZ - - 1916 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MASUR JOSEF - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
METZNER OSWALD - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MULLER ERNST - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MUSIOL FRANZ - - 1916 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MAUS JOSEF - - 1918-11-30 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MRZIK KARL - - 1916-08-07 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MICHALIK WLADISLAUS - - 1918-10-07 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MUSIOL JOHANN - - 1914-12-26 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MASIS JOHANN - - 1918-05-30 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MITULLA THEODOR - - 1915-08-04 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MIJACZ KONSTANTIN - - 1916-08-30 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MIENTUS FRANZ - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MYLLECK PETER - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MIENTUS FRANZ - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MIKA JOHANN - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MICHALLA JAKOB - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MOCZKO VINZENT - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MUCHAU FERDINAND - - 1916 KRZANOWITZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MARYNIK JOSEF - - 1916 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
METZNER GEORG - - 1914 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MOCZKO ANTON - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MODLER JOHANN - - 1914 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MARSCHOLLEK JOSEF - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MASUR JOSEF - - 1914-12-28 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MASUR VINZENT - - 1914-11-22 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MELLAR NIKOLAUS - - 1915-08-20 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MIERSWA THOMAS - - 1917-09-05 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MASUR JOHANN - - 1916-10-14 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MASUR PAUL - - 1918-04-30 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MELLAR JOHANN - - 1916-02-09 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MIERSWA JULIUS - - 1916-09-19 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MAX... JOHANN - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MENZLER PAUL - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MAREK JOSEPH - - 1914-08-?? - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MILDE JOSEF - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MAGOSCH ALBERT - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MENZLER GEORG - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MIKUS PETER - - 1919-06-05 - Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MIKUS FRANZ - - ????-11-15 - Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MROSEK KARL MUSK. - 1915-08-09 ROSJA Ściborowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MALEK ALBERT - - 1916-10-26 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MURLOWSKI FRANZ - - 1915-03-05 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MIKLITZ ADOLF - - 191?-08-29 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
MÜLLER ADOLF - - 1916-07-16 - Solec II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MURLOWSKI PAUL - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MALCHERCZYK WILHELM - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MATHEA JOSEF - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MIOSGA PAUL - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MOTZEK AUGUST - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MUSCHIOL STEFAN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MALCHERCZYK JOHANN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MATHEA JOHANN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MIKOLASCH IGNATZ - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MARON URBAN - - - - Borki Małe wieś, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MUCKE AUGUST - - 1918-07-16 - Kijów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
MUCKE FRANZ - - 1915-09-25 - Kijów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
MENZEL ALOIS - - 1916-11-13 - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
MULLER AUGUST - - 1916-03-25 - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
MEIER JOSEF - - 1916-06-16 - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
MESTER GEORG - - 1916-10-21 - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
MULLER FRANZ - - 1914-10-25 - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
MEIER KARL - - 1915-10-10 - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
MASCHLER EGON EGON FUSSARTL. REG. 6 1914-12-? FRANCJA Pokój IV wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie 1876-12-08 - -
MACHOWIAK JAN - - 1919-01-27 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MAJER MARCIN - - 1915-03-03 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MIELCAREK LUDWIK - - 1918-05-30 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MAJER JAN - - 1919-07-28 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MARKOWSKI STANISŁAW - - 1914-11-10 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MICHALAK JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MUSIELAK IGNACY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MACHOWSKI FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
MACIEJCZAK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MAŁECKI FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - GRODZISKO -
MARCHLEWSKI JAKÓB - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - GRODZISKO -
MICHALAK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MUSIELAK MICHAŁ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MACHOWSKI FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
MACHOWSKI WALENTY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
MAJEWSKI WALENTY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - TEODOZEWO -
MOSLER ANT. - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MÜLLER ALOIS - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MÜLLER JACOB - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MUSCHALIK MAX - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MORITZ BERNH. - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MALIK ANT. - - 1920 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MENDA JOS. - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MOSLER STEPH. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MÜLLER ALOIS - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MÜLLER JOS. - - 1914 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MORAWIETZ JOS. - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MOSIER JOH. - - 1920 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MARSCHALSKI JOH. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MICHALSKI WAL. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MELSON ANDREAS - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
MUSIOL JULIUS - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
MIRSCHNER RICHARD UNTEROFFZ. LDFST. BATL. COTTBUS 1917.07.28 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1897-10-12 - -
MALICH WILHELM - - 1916-12-30 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1880-08-27 - -
MÜLLER KARL FELDW. LEUTNANT LAZ. INSPEKTOR LAZ. INSPEKTOR. HOHEN???NEK 1915-05-25 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1888-09-03 - -
MALICH JOSEPH - - 1915-06-21 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1889-10-30 - -
MASUR ALOIS - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
MATHEA JOSEF - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
MASUR STANISLAUS - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
MEINKA ANTON - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
MOJ KARL - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
MYCKA JOHANN - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
MATYSSEK NIKOLAUS - - 1916-12-28 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
MAZUR JOHANN - - - - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
MATHEA FRANZ - - 1916-09-22 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
MAZUR JOHANN - - 1916-08-30 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
MICHALCZYK IGNATZ - - 1915-06-16 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
MURAWA JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - RUDNICZ -
MAĆKOWIAK IGNACY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
MAŃKA ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
MAŃKA JAKÓB - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
MANKIEWICZ JÓZEF - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
MAIWALD O. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MEISNER E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MEITEL R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MERSCHKE P? - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MEYER R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MAÜER R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MEISNER H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MENDE H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MERTZ B. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MIER?CH M. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MACHA PAUL - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MEYER FRITZ - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MACHA KARL - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MAICHER WILLY - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MLOTZEK ARTHUR - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MARTIN WILLI HAUPTMANN 1/R.I.R.227 1914-10-21 - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MORAWIN SYLVESTER UNTEROFFZ. - 1918-03-28 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
MUNDRZIK JOHANN JAGER - 1916-05-01 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - BYCZYNICA -
MADEJA PAUL PIONIER - 1918-03-13 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
MROZEK FRANZ LANDSTM. - 1921-01-19 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
MUSIOL KARL MUSKET. - 1915-05-13 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
MUSCHIOL EMIL - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
MARCINEK FELIX - - 1915 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
MENDE PETER - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
MIKULLA JOSEF - - 1915 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
MARCINEK HERMANN - - 1918 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
MORAWITZ J. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MAZNIAK ILJA RUSS. - 1914-11-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MAKAROW ALEXANDER RUSS. - 1915-07-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MIAKOW JAKOB IWANOW RUSS. - 1915-07-08 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MAKOWIECKI LADISLAW CYWIL - 1915-07-01 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MINHARKOW GASMATULA? RUSS. - 1915-05-16 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MARCZENKO MICHAL MITAFANOWICZ RUSS. - 1915-05-31 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MIZERA VINZENZ - - 1914-10-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MARTINCZUK ANDRIEJ DAVIDOWICZ RUSS. - 1915-05-15 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MOSACZDOW MAŁAJEW RUSS. - 1915-05-26 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MASAN AHMED JANO RUSS. - 1915-05-09 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MATULA GREGOR RUSS. - 1914-10-13 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MAGLATIUK JAKOB KONDRATOWICZ RUSS. - 1915-05-25 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MAIWALD JOSEF - - 1915-07-23 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MERTA FRANTIŠEK - - 1914-09-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie 1877 - -
MAKAROW TEODOR RUSS. - 1915-06-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MIEJŚKOW STEFAN - - 1915-07-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MANAFIJEW WASIL PETROWICZ RUSS. - 1915-05-09 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MITYITYIN PAUL RUSS. - 1915-08-05 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MARGIKITI RADOWAN - - 1915-08-15 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MOJSIJEW STEFAN RUSS. - 1915-06-04 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MARTINENKO IWAN RUSS. - 1915-06-02 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MASLINKOW MICHAEL PAWLOWICZ RUSS. - 1915-05-25 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MATZESZONAK FILIPP RUSS. - 1915-08-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MENZEL OSKAR VIZEFELDW. - 1918-06-02 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
MISKE ? MUSK. - 1915-05-03 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
MISCH NICOLAUS - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MAREK FRANZ - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MOLENDA ALOIS - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MARZECKI TOMASZ AUS SŁUPIA - - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
MORISON - ARMIER SOLD. FUHR.P.KUL.GB2 1919-02-27 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1873-10-07 - -
MURINKI - MUSK. INF.REGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
MARINIAK - MUSKIETER 8 KOMP.INF.RGT.ND 50 1915-08-16 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1883-02-22 - -
MICHALAK CLEMENS LDSTM. INF.REGT.50 1916-06-18 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1892-11-13 - -
MULINN - - INF.REGT.137. 4 KOMP. 1915-12-06 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1893-08-06 - -
MULLER - - - - - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MAREL EMIL - - 1914 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MAINKA VIKTOR - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MUTZ FRANZ - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MAINKA ROBERT - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MARZEL FRANZ - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MANIA J. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MANIA I. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MAKAŁA ADAM - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MAKAŁA STANISŁAW - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MAKAŁA ANDRZEJ - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MAKAŁA STANISŁAW - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MITTELSTÄDT GUSTAV - - 1915-07-16 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
MERTENS KARL - - 1914-12-24 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
MIERS WILHELM - - 1918-07-05 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
MARG ERNST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MIELKE ERNST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MILBRADT OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MALOTTKI VON WILLI - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MEINKE FRITZ - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MIETZ KARL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MOCEK OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MROCZECK von OTTO - - mar-17 in Sipote Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
MARSCHEFSKE JULIUS - - 1918-11-30 in Rumänien Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
MIŚ PIOTR - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MAĆKOWIAK JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MROZKOWIAK WOJCIECH - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MAĆKOWSKI JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MARCINOWSKI JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MASŁOWSKI FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MIGDAŁEK ROMAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MIKOŁAJCZAK PAWEŁ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MOCEK TOMASZ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MAĆKOWSKI JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MARCINIAK STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MASŁOWSKI FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MIGDAŁEK IGNACY - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MIKOŁAJCZAK MICHAŁ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MIŚ MARCELI - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MIKOŁAJEWICZ WOJCIECH - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MENTZEL HERMANN ERS. RES. L.J.R.6/2K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
MUGGE HEINRICH LDSTRM. L.J.R.6/3K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
MUNNECKE KARL LDSTRM. L.J.R.6/1K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
MUCHA KARL WEHRMANN L.J.R.23/1K 5723 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
MULLER PAUL WEHRMANN L.J.R.6/12K 5681 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
MATHEA AUGUST - - 1916-05-24 ROSJA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MAGER HERMANN - - 1915-01-05 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MANN PAUL - - 1916-08-16 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MEYER WILLI - - 1917-05-20 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MAIWALD KURT - - - - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MENZEL ERICH - - 1915-06-25 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MROCHEN FRANZ - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MAGIERA FRANZ - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MAKOSCH ALFONS - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MARCZYK MATTHIAS - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MATESA GERHARD - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MAZIOSCHEK PAUL - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MACHA ALOIS - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MIERZWA RUDOLF - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MACIEJCZYK FRANZ - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MACZIOSCHEK JOHANN - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MROCHEN JACOB - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MAICHERCZYK JOHANN - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MALEK IGNATZ - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MASSNY LUDWIG - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MATYSSEK FRANZ - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MICHALSKI ALOIS - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MACHURA STEPHAN - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MILCZAREK VINZENT - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MOTYSEK WILHELM - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
MÜLLER JOSEF LANDWEHRM. - 1918-02-17 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1884-01-07 - -
MADLI JOSEF INFANT. K.U.K. I.R. 34 / 4K 1914-12-27 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
MERKEJ VANDELIN INFANT. K.U.K. I.R. 44 / 11K 1915-02-16 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
MARTINEK JOSEF PIONIER K.U.K. P.B. 2 / 2K 1915-04-15 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
METZE HERMANN HAUPTMANN K.U.K. I.R. 32 1914-12-28 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
MATZKE ROBERT - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MIKA J - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
MOLENDA H - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
MIZGAJSKI M - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
MÖLLER WILLI GEFR. LANDST. BTL. DARMSTADT III 1914-12-20 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MISIAK BRONISŁAWA - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - ofiara cywilna
MOSIG ? INF. - 1918-06-09 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
MEUARTH HANS - - 1916-06-21 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1896-12-18 - -
MÜNCH BERNHARD - - 1915-07-18 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1894-11-08 - -
MITTMANN PAUL - - 1917-12-10 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1878-12-18 - -
MAI EDUARD - - 1914-09-29 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MÜHLE FRANZ - - 1918-03-30 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MÜLLER WILLIBALD - - 1920-04-07 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MAY JOSEF - - 1917-02-23 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MÜLLER AUGUST - - 1917-04-21 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MÜLLER PAUL - - 1918-09-20 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MANNING HERMANN LANDWM. - 1914-10-07 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1879-05-11 - -
MÖNCH GUSTAV ERSATZ RES. - 1915-04-04 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1888-11-20 - -
MANNIG HERMANN SOLDAT - 1918-04-17 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1898-09-04 - -
MÖNCH MAX GEFR. - 1917-04-12 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1890-05-15 - -
MOHLAU OSWALD SOLDAT - 1915-03-15 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1880-06-03 - VERM.
MATTERN HERMANN - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
MÜLLER PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
MAI ROBERT - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF -
MOSCHNER BRUNO - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
MAUERMANN GUSTAW SOLDAT REF INF. REGT. 102 1918-06-05 SZPITAL POLOWY 116 Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1882-09-12 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
MULLER ALFRED - - 1916-11-17 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MELZER PAUL - - 1917-04-14 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MULLER ALFRED - - 1917-08-08 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MEYER GEORG HPTM.D. LDST. 6 KOMP. RES. INF. RGT. 231 1914-10-24 - Borzymy II wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MATTERN FRIEDRICH FELDW. 7 KOMP. RES. INF. RGT. 228 1914-10-24 - Borzymy II wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MACKE KARL UNTOFFZ. J.R. 45/5K. 1915-07-29 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MENZEL HERMANN MUSKETIER J.R. 46/3K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MODER JOSEF LDSTRM. J.R. 46/6K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MEIER PAUL GRENADIER R.J.R. 203/7K. 1915-07-29 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MINGE ANTON GEFREITER J.R. 46/4K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MAI ERICH - - 1914 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MOPPERL RICHARD - - 1917 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MAI OSKAR - - 1915 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MRUGALLA JOHANN - - 1915 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MÜLLER ERNST UTFFZ. 1 BATTL. FELDARTL. REGT. 3 1914-09-09 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MISTAT - GREN. 6 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MÖCKE WALTER UTFFZ. 11 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MÜLLER HEINRICH OFFZ. STELLV. GREN. REGT. 4 1915-02-10 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MENTZ OTTO RES. 1 LDW. KOMP. PION. BATL. 1 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MALECKI M. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
MÜHL ERWIN - - 1916-03-08 FRK Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MENZEL GUSTAV - - 1915-07-17 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MENDEL BERNHARD - - 1915-01-31 RUSSLAND Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MIELCHEN HERMANN - - 1916-12-25 RUSSLAND Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MÜLLER ALFRED - - 1914 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MATEJA AUGUST - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MROSEK STEFAN - - 1917 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MADLOCH ROBERT - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MALERCZIK KARL - - 1914 RUSS. POL. Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MASUR PAUL - - 1916 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MORAWIETZ JOSEF LT. - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MUSIOLIK JOSEF - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MALEJKA FRANZ - - 1914 BELGIEN Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MASNITZA PHILIP - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MITZKA PAUL - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MARSCHOLLEK JOHANN - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MICHALSKI PAUL - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MROZEK JOSEF - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MARK??? ALEKSANDER - - ????-11-06 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
M?O??KOW PETER - - 1918-11-09 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
MARCH WALTER - - 1918-10-08 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
MEWS OTTO - - 1915-02-04 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
MEWS ANTON - - 1917-05-19 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
MERSE PETER LANDSTM. 4 KOMP. LANDST. BATAL. DARMSTADT IV - - Szymonka II wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MARGUARDT ANTON LDSTRM. LDSTRM. INF. BATL. BRAUNSBERG 1915-02-05 - Wejsuny wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MAUSOLF PAUL - - 1918-03-25 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MILZ BRUNO - - 1916-06-24 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MARSZAŁEK EDW. J. - - - - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - - Kl VIII, l. 23
MACHNIK W. - - 1917 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1893 - B. ucz. kl. VII
MARTYKA JAN - - 1920 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1900 - Kl. VI
MARLOW GEORG UT. OFFZ. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÖSCH EMIL MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARZINOWSKI ROBERT PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.85 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MRZYGLOD SEVERIN INF. I.R. 57 1915-03-09 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATUSZEWSKI LEO MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÜLLER ERNST MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MERKER GUSTAV GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MĘDRALA MARTIN LDST. INF. I.R. 57 1915-03-11 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIKA JOSEF INF. K.U.K.IR.57 1915-03-14 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MITERA FRANZ KPL. I.R. 57 1915-03-18 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÖLLNITZ RICHARD MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARQUARDT HENRY UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MROCZEK JAKOB LDST. INF. I.R. 57 1915-03-18 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATTERN ROBERT MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÜHMEL GUSTAV MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MENGE JOHANN MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MEYER WERNER UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIELKE OTTO MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MINOR KARL KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALUCHE FRANZ RES. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARQUARDT - KANONIER PREUSS. REG. FUSSARTILLERIE REGT. 1 1915-03-08 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
MÜLLER - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
MARHOLZ - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
MEYER - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
MAGDANZ OTTO - - 1915-09-23 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MANSKE GUSTAV - - 1915-07-27 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MARTEN RICHARD - - 1917-05-04 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MÖRKE HERMANN - - 1915-09-25 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MANN LEOPOLD - - 1918-06-12 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MARQUARDT GUSTAV - - 1915-09-20 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MEYER PAUL - - 1914-08-28 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MAI EMIL ERS.RES. ERS.RES.INF.RGT. 21 1915-02-08 - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MAX THOMAS RICH. ERS.RES. 1 ERS.BTL.JNF.RGT. N.107 - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MIELKE ALB. LANDST’M. JNF.RGT. 347 1915-01-30 - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MARQUARDT WILH. LDSTM. LANDST. BATL. DEUTSCH KRONE - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MARTIN - RESERVIST 1 ERS.BTL.JNF.RGT. 107 1915-01-30 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MICHALSKI BRONISŁAW ŻOŁNIERZ POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA 1918-10-20 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie 1896-11-01 - Rozstrzelany przez Niemców
MENDERSHAUSEN A. FELDW. LEUTN. JNF.RGT. 150 - - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MUSTERER - GEFREITER ERS.BTL.JNF.RGT. 21 1915-01-30 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MUSIOL KONRAD - - 1915-09-17 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
MATIZEL KLEMENS LDST 12 J.R. 330 1916-06-05 - Dziesiętniki wieś, obwód miński, rejon Wołożyn Pogranicze - - -
MACISZ JAN - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
MIECZYSŁAWSKI JAN - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
MAZUR LUDWIK - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
MIZIURA WŁADYSŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
MATLAK STANISŁAW SZEREGOWY - 1918-??-?? - Stryj Ukraina, obwód lwowski Pogranicze - - -
MAISS JOHANNES - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MANKE PAUL - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MEUSEL JOSEF - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MOBIUS FELIX - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MUNCHNER ERICH - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MAHNCKE KARL - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MALUCKE JOHANNES - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MARX OSKAR - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MEYER FRITZ - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MOLDT HUGO - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MODRZEJEWSKI STEFAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
MAKOWSKI FRANCISZEK - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT JANA I SZCZEPANA
MAKOWSKI KAZIMIERZ - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
MAŁKOWIAK JÓZEF - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
MICHALSKI WACŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
MAKOWSKI JAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT FRANCISZKA I SZCZEPANA
MAKOWSKI SZCZEPAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT FRANCISZKA I JANA
MICHAŁOWICZ JAN - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
MEHLIS ERNST GEFREITER 3.GARDE.UL. REG.4.ESK. 1915-07-18 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
MULLER FRIEDRICH RESERVIST J.R.74. 8.KOMP. 1915-07-18 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
MULLER - GEFREITER 3.GARDE UL.REG. 4.ESKADRON 1915-07-18 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
MACHETA JAN PLUT. - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIROCHNA STANISŁAW - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
MIKULSKI WIKTOR - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
MIROCHNA TADEUSZ - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
MIREK HIERONIM - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARKIEWICZ JÓZEF - - 1916 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1882 - -
MARKIEWICZ JAN - - 1917 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1894 - -
MATELOWSKI FRANCISZEK - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MIEZIN STANISŁAW -