Nazwisk w bazie na literę M: 5016

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
MATIZEL KLEMENS LDST 12 J.R. 330 1916-06-05 - Dziesiętniki wieś, obwód miński, rejon Wołożyn Pogranicze - - -
MUSIOL KONRAD - - 1915-09-17 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
MACHACEK ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACIARZ JOHANN LDST. INF. I. R. 56 1915-05-07 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACIASZEK THOMAS INF. I. R. 57 1915-01-19 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACIEJOWSKI JOHANN INF. I. R. 20 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MADLE MATTHIAS JG. T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÁDR STANISLAUS RES. GFT. S.B. 1 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAILLEFERT MARTIN MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAJERSKI JOSEF RES. INF. I. R. 20 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALAGA STANISLAUS LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALECH JOHANN SCH. SCH. R. 34 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALINA JOSEF INF. I. R. 56 1915-05-06 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALISZ KARL ERS. RES. I. R. 100 1915-01-26 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALOVANY CYRIL INF. I. R. 3 1915-02-12 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MANIALA ANDREAS LDST. INF. I. R. 20 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARKALY ALEXANDER EDUARD OBLT. SCH. R. 33 1914-12-26 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARKOVICZ JÓZSEF HONVÉD 10/6.HU.E. - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MASŁOŃ JOHANN LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MASTEJ ALEXANDER LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MASTULA JAROSLAUS LDST. INF. SCH. R. 14 1915-01-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATEČKA RUDORL E.R.SCH. SCH. R. 11 1914-12-17 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATEJKA FRANZ INF. I. R. 100 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATTHIAS FRANZ MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATTKE WILLY MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATURA EDUARD E.F.GFT.TIT.KPL. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MELZ WILLY PION. R.P.K. 85 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MENDLER ISAAK INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MENDROCH ANDREAS INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MESSLIN KARL LDST. INF. I. R. 20 1915-03-27 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MESTER JAKAB HONVÉD 10/6.HONV.GY.E. 1914-12-11 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MEYER V WILLY MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MEZŐ ISTVÁN HONVÉD 10/6.HONV.GY.E. 1914-12-11 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIČEK HEINRICH LDST. INF. I. R. 100 1915-05-05 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHL JOSEF INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHNIAK PETER LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIĘKINA FRANZ LDST. INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIKOŁAJCZYK THOMAS INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIKULIK ANTON INF. I. R. 3 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIOTŁA JAKOB E.R.INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIOTŁA STANISLAUS LDST. INF. I. R. 20 1915-03-09 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MISTRZOWSKI PETER INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MITAK FERDINAND INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MLES JÁNOS HONVÉD 24/XI.HONV.GY.E - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MŁYNARSKI ADAM INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÖHRING WILLY MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOLNÁR ANDRÁS HONVÉD 11.HONV.GY.E. 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MONDRA - SCH. SCH. R. 33 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOSKAŁA STANISLAUS INF. I. R. 56 1915-05-08 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOSTOVIK JOHANN INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MRÓZ MARTIN INF. I. R. 20 1915-04-17 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MURON JOHANN ERS. RES. I. R. 100 1915-05-05 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUSIAŁ JAKOB LDST. INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUZSAI GUSZTÁV TIZEDES 11/10.HONV.GY.E - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAI WILLI MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAIBAUER FRANZ MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARCINKOWSKI ALOIS MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÄRTENS WALTER MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MASZCZENKO GEORGIJ ZGSF. RUSS.I.R.124 1915-02-07 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MENZEL HEINRICH KRANKEWNTRÄGER P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MERKER FRIEDRICH GEFR. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MEYER PAUL RES. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIKISCH ARTHUR UT.OFFZ. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MISCHKE XAVER WEHRM. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÖBUS REINH. GEFR. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÜLLER AUGUST MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÜLLER WILHELM MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÜNNCHOW PAUL MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUSCHINSKI JOH. PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUSS KARL MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHAŁOWICZ JAN - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
MAKIOLKA HANS - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
MATYSCHOK FR. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
MATYSCHOK PET. VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
MATYSCHOK PET. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
MACZIOSSEK JOHANN - - 1917-11-01 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MACZIOSSEK JOSEF - - 1918-07-20 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MACZIOSSEK PAUL - - 1916-03-12 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MARSOLLEK ANTON - - 1915-08-17 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MARSOLLEK JOHANN I - - 1915-05-03 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MARSOLLEK JOHANN II - - 1916-07-11 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MARSOLLEK LUDWIG - - 1915-03-18 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MARSOLLEK THOMAS - - 1917-07-05 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MARTROSS FRANZ - - 1914-10-29 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MOTZKO PETER - - 1917-11-03 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MAINKA SIMON - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
MARGOS FRANZ - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
MARGOS LUDWIG - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
MARGOS STANISLAUS - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
MANIA STANISŁAW - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
MATHES JAN - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
MROHS KAROL - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
MAJORAN BASIL INF. K.U.K. I.R. 81 1914-11-25 - Tęgoborze (nr 353) wieś, gm. Łososina Dolna, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MACKE KARL UNTOFFZ. J.R. 45/5K. 1915-07-29 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MEIER PAUL GRENADIER R.J.R. 203/7K. 1915-07-29 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MENZEL HERMANN MUSKETIER J.R. 46/3K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MINGE ANTON GEFREITER J.R. 46/4K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MODER JOSEF LDSTRM. J.R. 46/6K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MADENEN LUDWIK PODOF 5.82 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MAJER FRIDRYCH SZER 3.2 1914-12-13 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MAJER JOHAN SZER 25 LBE. BTL. 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MANGA HERMAN PODOF 21. J.R. 2 MGK 1914-11-21 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MARKS JOHAN SZER 2.83 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MELZ WILLY MUSKETIER M.G. KOMP 1 POS. J.R. 18 1914-11-21 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MENRING REINHOLD SZER 5.J.R.167 1914-12-02 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - Kapelan wojskowy armii niemieckiej
MILLER ERNEST SZER 3.83 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MILLER GEORG SZER 8.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MINER GEORG SZER 8.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MOSER HANS SZER 3.83 1914-12-03 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MAKIEŁA JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MATUSZCZAK EDM. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
MENDEL ROCH - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MENDEL WINC. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MENDEL WŁ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MRÓZEK ANDRZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
MRÓZEK FRANCISZEK - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
MUSIAŁA ROCH - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
MARCHLEWSKI B. JAGER 1 RES. JÄG. R. Z. PF. 6 1914-11-24 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
MELLENTHIN K. v. OBERLEUTNANT 49 INF. REG. 1914-11-30 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
MERMELA ST. ERS. RESERVIST 2 K. 2 B. R. POSEN 1914-11-30 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
MICEK KARL ZUGSFÜHRER 2 ESK. K. K. DRAG. RGT. 10 1914-11-18 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
MICENKO S. RUSS. OFFIZIER 150 INF. REG. 1914-11-19 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
MLETZKO FR. KRIEGSFREIW. 3 ESK. DRAG. R. ? 1914-11-29 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
MADER EDO KPL. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-(6-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MAGES RUDOLF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MAIR KARL LDSCH. K.SCH.R. II gru-14 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MAIR VINZENZ JG. F.J.B. 18 1914-12-(6-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MARATTI - LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MARINELLI ENRICO UT.JG. K.SCH.R. II 1914-12-12 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MARKES ENRICO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MARTH JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MAYR JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MEIER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MEIER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MENDINI ERNESTO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MENDZIUK JOHANN PTRF. F.J.B. 18 1914-12-(6-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MENEPACE RUDOLFO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-11 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MENZ JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MERANER ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(9-11) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MEYR JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MICHAJLENKO GREGOR - I.R. 293 - - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MICHAJLOW MICHAEL RUSS. INF. - 1914-12-?? - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MICHLER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MIDRLA JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MITTERHOFER ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-11 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MITTERMAIER ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(9-11) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MOCHELSKY JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MODERSBACHER JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MOPLIS JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II gru-14 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MOSER LEONHARD - K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MÖSMER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MÜLLER ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MURR JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MŻYK ROBERT JG. K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MACEK FRANZ E.R.INF. I.R. 14 1914-12-08 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MAHEL STANISLAUS RES.INF. I.R. 14 1914-12-08 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MAUERBERGER JOSEF ZGSF. I.R. 14 1914-12-04 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MAYER JOSEF JG. F.J.B. 24 - - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MAYER FRANZ KPL. I.R. 14 1914-12-08 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MAZANEK JOSEF INF. I.R. 14 - - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MIEGL JOHANN ZGSF. I.R. 14 1914-12-08 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MAAKEEW KUSMA GEM/ROSJA I.R.311 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MACANU TANASIE GEM./RUM. I.R.51 1917-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MACARIE DOBRE RUMÄN INF.REGT.76 1916-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MACAU MARIN GEM./RUM. I.R.45 1917-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MACAVEI DUMITRU GEM./RUMÄN I.R.16 1917-06-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MACHARUK JWAN RUSS.ZIVILGEF. - 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MACHNATSCHOW GRIGORI GEM./RUSS. I.R.207 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MACOVEI DUMITRU GEM./RUM. I.R.86 1917-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MACOVEI MINALACHE RUMÄN JNF.REGT.64.3.KP. 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MACZOK FEODOR GEM/ROSJA I. R. 49 1917-07-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MADAFAROW MALAGALI GEM./RUSS. F.A.R. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MADIN STEFAN GEM./RUM. I.R.60 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MAEORU JON GEM./RUM. I.R.26 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MAESTRELLO ERNESTO GEM/WŁOCHY M.G.K.1310 1919-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MAESTRI FRANCESO GEM/WŁOCHY BERSAGL. 9 1919-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MAFTEI DOBRE GEM/RUMUNIA I.R.1 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MAFTEI GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.86 1917-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MAGHERA JON GEM/RUMUNIA I. R. 58 1917-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MAGI JOHANN GEM./RUSS. ART..BR.1. 1917-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MAIBORODA MICHAEL GEM./RUSS. I.R.223 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MAIOROW WASILI GEM/ROSJA I. R. 16 1917-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MAISE MITAN GEM./RUM. I.R.46. 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MAJEWSKI SIMON GEM./RUSS. I.R.5 1917-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MAKARAW IWAN GEM/ROSJA I.R.318 1918-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MAKAROW DIMITRI GEM./RUSS. I.R.5 191710-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MAKAROW FEODOR GEM/ROSJA I.R.18 1918-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MAKAROW ROMAN UTFFZ/ROSJA I.R.165 1919-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MAKAROW TICHON GEM/ROSJA I.R.211 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MAKOWIC PETER GEM/SERBIA I.R.8 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MAKUSCHIN IWAN GEM/ROSJA F.A.R. 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
MAKUWENAS PAWEL GEM./RUSS. I.R.116 1917-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MALACH? STANISLAW ROSJA JNF.REGT 1915-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MALACHENSKI IWAN GEM./RUSS. I.R.2 1916-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MALACHOW IWAN GEFR./RUSS. I.R.136 1917-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MALACHOW IWAN GEM./RUSS. I.R.454 1917-11-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MALANITSCHOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.326 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MALARCZUK IWAN RUSS. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MALASCHKOWITZ TERENTI RUSS. INF.REGT.303 1916-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MALASCHOW HARITON UTFFZ/ROSJA I.R.37 1917-09-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MALEKIN ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.411 1917-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MALIKOW MIRON GEM/ROSJA I.R.49 1919-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MALIKOW PIOTR GEM/ROSJA I.R.33 1917-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MALINOWIC MILOSCH GEM/SERBIA I.R.8 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1865 - -
MALINOWSKI JAGOR GEM./RUSS. I.R.189 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MALIUK LEMEON GEM/ROSJA I.R.105 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MALJUTIN MATWAI GEM./RUSS. I.R.39 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MALMIGA ANDREI GEM./RUSS. I.R.13 1917-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MALOSCHKIN ANDREI GEM/ROSJA I.R.29 1917-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MALUGIN GREGORI RUSS. INF.REGT.302.16.KP. 1915-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MALUTA JON GEM./RUM. I.R.1 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MALYSCHKIN DAWID UT.FFZ./ROSJA I.R.152 1917-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MALZEW ANTON GEM/ROSJA I.R.10 1918-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MALZEW SERGEI RUSS. INF.REGT.209 1915-04-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MAMAGEW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.143 1916-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MAMMONOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.55 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MAMUREANU VASILE GEM/RUMUNIA I.R.64 1917-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MAMYKIN NIKOLAI ROSJA JNF.REGT.108.8.KP 1915-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MANA DONATO GEM/WŁOCHY ALP.R.2 1919-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
MANAKOW VIKUL GEM/ROSJA I.R.41 1917-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MANCHIDAN DUMITRU GEM./RUM. I.R.54 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MANDE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.54 1917 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MANEA BANICA GEM./RUM. I.R.80 1917-02-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MANEA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.48 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MANEA MANEA GEM./RUM. I.R.49 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MANEA STANCIN GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MANEA VASILE GEM./RUMÄN I.R.36 1917-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MANESCU MARIN GEM./RUM. I.R.43 1917-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MANGHIDAN JON RUMÄN JNH.REGT.5 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MANILOW PIOTR GEM./RUSS. I.R.188 1918-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MANOLACHE BADU GEM/RUMUNIA I.R.7 1917-09-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MANOLACHE GLIGORA RUMÄN INF.REGT.61 1916-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MANOLACHE JOSEF RUMÄN JNF.REGT.80. 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MANOLE DUMITRU GEM./RUM. I.R.81 1917-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MANOLE JOAN GEM./RUM. I.R.67 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MANOLIN JON GEM./RUM. I.R.56 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MANTIONU SERGEJ GEM/ROSJA I.R.272 1918-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MANTOVANI PASPUALE GEM/WŁOCHY I.R.282 1918-12-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MANUKOW AKOP* GEM./RUSS. I.R.393 1917-11-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MANUKOW ARSCHAK GEM/ROSJA I.R.77 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MARA FLOREA GEM./RUM. I.R.71 1917-05-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MARA JON GEM./RUM. I.R.58 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MARAN DRAGIN GEM./RUM. I.R.80 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MARATOW WASILI GEM./RUSS. I.R.34 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MARCHEL REMAN GEM/ROSJA I. R. 30 1917-09-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MARCINENKO GRIGORI GEM./RUSS. I.R.72 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MARCU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.71 1917-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MARCU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.41 1917-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MARCU DUMITRU GEM/RUMUNIA I. R. 44 1918-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MARCUSE JON RUMÄN JNF.REGT.64.1.KP. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARDALOESU ELIODOR GEM./RUMÄN I.R.66 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MAREA RADU RUMÄN JNF.REGT.36.5.KP 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MAREU JON GEM./RUM. I.R.5 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?4 - -
MAREWNIN JWAN ROSJA JNF.REGT.209.11.KP 1915-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARGARGIN DUMITRU GEM./RUM. I.R.59 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MARGARIT FUDOR GEM./RUM. I.R.36 1917-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MARGULESC JON GEM/RUMUNIA I.R.71 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MARIA GRIGORIE RUMÄN INF.REGT.1.7.KP 1917-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARIA RADU GEM./RUMÄN I.R.68 1917-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MARIANOWITSCH MILOSCH GEM./SERB. I.R.18 1916-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MARIC MARKO GEM./SERB. I.R.8 1917-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897-04-15 - -
MARIEA STAN GEM./RUM. I.R.76 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
MARIN ALECU GEM/RUMUNIA I.R.47 1917-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MARIN ALEXANDER GEM/RUMUNIA I.R.76 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
MARIN ANGHEL GEM./RUM. I.R.76 1916-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MARIN BADEA RUMÄN JNF.REGT.59. 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARIN CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.5 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MARIN DINO GEM./RUM. I.R.80 1917-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MARIN DRAGIA RUMÄN INF.REGT.42.9.KP 1916-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARIN DUMITRU RUMÄN INF.REGT.80.16.KP 1916-12-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARIN GEORGE GEM./RUM. A.R.5 1917-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MARIN GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.11 1918-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MARIN GEORGI RUMÄN JNF.REGT.76.6.KP 1917-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARIN JLIE GEM./RUM. I.R.45 1917-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MARIN JLIE GEM./RUM. I.R.47 1917-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
MARIN JON GEM./RUSS. I.R.36 1917-11-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MARIN JON GEM./RUM. I.R.59 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MARIN JON GEM./RUMÄN I.R.75 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MARIN JONITZA GEM./RUM. I.R.80 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MARIN JWAN GEM./RUM. I.R.1 1916-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MARIN KONSTANTIN GEM./RUM. I.R.75 1917-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MARIN MARIN GEM./RUM. I.R.46 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MARIN MARIN GEM./RUM. I.R.59 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MARIN MITRANA GEM./RUM. I.R.59 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
MARIN NICALAE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MARIN NICULAE GEM./RUM. I.R.44 1917-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MARIN NIKOLAE GEM./RUM. I.R.60 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MARIN PETRE RUMÄN JNF.REGT. 468.KP. 1917-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARIN TSCHOBOTARU RUMÄN INF.REGT.24.12.KP. 1916-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARIN ANDREI RUMÄN JNF.REGT.43.8.KP. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARIN CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.80 1917-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
MARIN DUMITRU GEM./RUM. I.R.36 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MARIN GRIGORE GEM./RUM. I.R.75 1917-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MARIN JON GEM./RUM. I.R.43. 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MARINAS STAFAN GEM./RUM. I.R.43 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MARINESCU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.44 1917-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MARINESCU GHEORGHE GEM/RUMUNIA I. R. 46 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MARINKOWITSCH TIGONIZ SERB.ZIVILGEF. - 1917-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
MARINSCU MICHAI GEM./RUM. I.R.2 1917-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MARINTA JON GEM./RUM. I.R.47 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MARIONOW GRIGORI GEM./RUM. I.R.211 1918-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MARITGIC MILGRAD GEM/SERBIA I.R.6 1918-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MARJONOWIC DJORDE GEM./SERB. I.R.1 1916-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
MARKARIOFF WASILI RUSS. INF.REGT.12.13.KP. 1915-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARKAROW NIKOLAI RUSS. INF.REGT.212.4.KP. 1915-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARKAROW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.94 1918-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MARKER* EGON* - - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARKIN BADAN GEM/ROSJA I.R.249 1918-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MARKIN NIKOLAE GEM/ROSJA I.R.183 1917-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MARKIN STEFAN RUSS. INF.REGT.242.8.KP. 1915-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARKINUSCHKI NIKULAI GEM./RUSS. I.R.196 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARKOW METWE GEM./RUSS. I.R.322 1917-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MARKOWICZ STEFAN GEM/SERBIA I.R.5 1918-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
MARKOWITSCH DO?SSA GEM./SERB. I.R.11 1916-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1868 - -
MARKOWITSCH STANISLAUS GEM./RUSS. A.R.9 1918-09-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MARKOWITSCH STANOJE GEM./SERB. I.R.6 1916-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1867 - -
MARKOWITSCH STOJAN SERB. I.R.1 1916-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1859 - -
MARKOWITZ LEBOMIR SERB.ZIVILGEF. - 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
MARKUNAS IWAN GEM/ROSJA I. R. 100 1918-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MAROSEANU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MAROSKIN ANDREI GEM/ROSJA I.R.17 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MAROSOW KIRIL RUSS. I.R.251 1918-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MAROSOW WASSILI GEM/ROSJA FELD.BATL. 1918-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MAROTSCHOW SEMEN GEM/ROSJA I. R. 234 1918-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MARSCHENKO JAKOW GEM/ROSJA I.R.328 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MARSEA GLIGORE GEM./RUM. I.R.47 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MARTINENKO AFANASI ROSJA ZIVIL.GEF 1918-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
MARTINOW MICHAEL RUSS. I.R.7 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MARTSCHENKO NESTOR GEM./RUSS. I.R.277 1916-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
MARTSCHUK KIRIL GEM/ROSJA I.R.94 1918-03-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MARTYSCH OSIP GEM/ROSJA I.R.110 1919-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MARUCHIN JEWDOLIN RUSS. INF.REGT.52.4.KP. 1915-10-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARUTZA JON GEM./RUM. I.R.58 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MARZENKOW JAKOW GEM/ROSJA I.R.2 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MASAJKIN GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 25 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MASARENKO NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.124 1917-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MASCHIC MILORAD GEM./SERB. I.R.6 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MASLANKA ANTON GEM/ROSJA A.R.8 1918-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MASLEMIKIW JEGORI SERGEANT/RUSS. ART..DIVIS.84 1915-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MASLENOK STEPAN GEM/ROSJA I. R. 278 1918-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MASLUK GREGORI RUSS. INF.REGT.41.6.KP. 1915-06-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MASNITSCHENKO STEPHAN GEM/ROSJA I. R. 91 1917-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MASSA LUIGI GEM/WŁOCHY I.R.75 1918-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MASTRIGOLO ANTONIO GEM/WŁOCHY I.R.213 1918-12-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MASTUTU TANASSE GEM./RUSS. I.R.59 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MATAI JON GEM/RUMUNIA I. R. 76 1917-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MATAI MIHAI GEM/RUMUNIA I.R.50 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MATALLAGA SEMJON GEM/ROSJA I.R.208 1918-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
MATCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.44 1917-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MATEI APOSTEL GEM./RUM. I.R.76 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MATEI BILCIN GEM./RUM. I.R.76 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MATEI GEORGHE RUMÄN J.R.77 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MATEI JLIE GEM./RUM. I.R.5 1917-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MATEI JUAN GEM./RUM. I.R.12 1918-04-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MATEI MARIN GEM./RUM. I.R.59 1917-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MATEI NICULAE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MATEI WASSILE GEM./RUM. I.R.36 1917-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MATHEJI PETRI RUMÄN INF.REGT.66.3.KP. 1916-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MATIC WOISLAW GEM/SERBIA I.R.4 1918-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MATINCHA MICHAIL GEFR/ROSJA I.R.178 1918-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MATITSCH STANKU SERB.ZIVILGEF. - 1916-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MATJUCHIN POLIKARP GEM./RUSS. I.R.31 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MATJUSCHIN ANDREI GEM./RUSS. I.R.24 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MATKOW MICHAIL UTFFZ./RUSS. I.R.55 1918-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1866 - -
MATOW EGOR GEM/ROSJA I. R. 244 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MATRIANOW JWAN RUSS. INF.REGT.3.4.KP. 1915-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MATROCIEFF STEFAN RUSS. INF.REGT.65 1916-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MATROSSOW JWAN RUSS. INF.REGT.108.3.KP. 1915-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MATSCHALOW WLADIMIR UNTFFZ./RUSS. INF.REGT.209.5.KP. 1915-11-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MATSCHIMKY FRANZ RUSS. INF.REGT.119.2.KP. 1917-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MATTEINI ROBERTO GEM/WŁOCHY I.R.126 1919-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MATUSCHIK STANISLAW GEM/ROSJA I.R.68 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MATUSCHKIN NAUM GEFR./RUSS. I.R.2 1917-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MATUSCHOW PIOTER ROSJA JNF.REGT.210.5.KP 1915-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MATWEEW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.233 1917-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MATWEJEW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.166 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MATWEJEW DIMITRI GEM./RUSS. I.R.41 1917-11-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MATWIEJEW JAKOW GEM./RUSS. I.R.19 1917-06-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
MATZUNIN GABRIEL GEM/ROSJA I. R. 272 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MAUOLACHE KONSTANTIN RUMÄN JNF.REGT.38.8.KP. 1917-03-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MAURSKI ILGA GEM./RUSS. I.R.27 1918-06-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MAXIM STEFAN GEM./RUMÄN I.R.28 1917-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MAXIMOFF JAKOB RUSS. NOWOGEORGIEW.F.A..47 1917-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MAXIMOW JOSEF GEM/ROSJA I.R.228 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MAZESS ANTON ROSJA JNF.REGT.105.4.KP 1915-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MAZIM PETRI RUMÄN INF.REGT.75 1916-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MEDEDKOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.318 1918-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MEDMEDOW FION GEM./RUSS. I.R.3 1917-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MEDORODOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.49 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MEDUSCHRSKY NIKOLAI RUSS.ZIVILGEF. - 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MEDWEDEW JAGOR GEM./RUSS. F.A.R. 1918-10-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MEDWEDKOW JAKOB GEM/ROSJA I.R.144 1917 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
MEGURA IWAN GEM/ROSJA I. R. 36 1918-10-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MEHMET ESAR GEM./RUM. I.R.73 1917-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
MELESCHIN PETER GEM./RUSS. GR.R.7 1918-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MELGUI PAWEL GEM./RUSS. I.R.129 1917-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MELIC TSCHEDONIR SERBIA ZIVIL.GEF 1918-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MELKOSEROW NIKOLAJ GEM/ROSJA I. R. 242 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MELNETSCHUK GRIGORI GEM/ROSJA I.R.76 1918-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MELNIK AFANASA GEM./RUSS. I.R.168 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MELNIK ALEXANDER RUSS. INF.REGT.20.2.KP. 1917-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MELNIK DEMJON GEM/ROSJA I.R.55 1918-10-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MELNIK DIMITRI GEM./RUSS. I.R.2 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MELNIK NIKITA GEM./RUSS. I.R.281 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MELNIK PAWEL GEM/ROSJA A. R. 29 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MELNIKOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.184 1917-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MELNIKOW DIMITRI RUSS. TURK.SCH.REGT.3.12.KP 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MELNIKOW JEFIM GEM/ROSJA F.A. 1918-06-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MELNIKOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.208 1918-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MELNITSCHENKO GRIGORI GEM/ROSJA I.R.310 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MELNITZENKO SEMION GEM/ROSJA I. R. 284 1918-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MELOTSIN ANDREI GEM./RUSS. I.R.281 1918-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MENDEL ABRAM GEM./RUMÄN I.R.53 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MENUSCHOW IWAN GEM/ROSJA I.R.8 1919-03-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
MERESCHIN JAGOR GEM/ROSJA I. R. 3 1917-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MERKURJAW ALEXANDER UTFFZ/ROSJA I. R. 48 1917-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MERTWEJOW WASILI RUSS. INF.REGT. 1915-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MESCHANOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.165 1918-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MESCHEJEDOW JAKOW GEM/ROSJA I.R.3 1917-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MESDOIMENKO GRIGORI GEM/ROSJA I.R.177 1917-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MESERIN JOAN GEM/ROSJA I.R.81 1919-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MESRIN TROFIM RUSS. INF.REGT.242.8.KP. 1915-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MESTCHERJAKOW GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 211 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
METELKIN SERGEJ GEM/ROSJA I. R. 80 1918-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
METLIAKOW JWAN RUSS. INF.REGT. 17 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
METRKOWSKI ANDREI ROSJA ZIVILGEF 1918-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1866 - -
METWJEDIEF ANDRE RUSS. INF.REGT.113.3.KP. 1915-04-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MEUSCHKOW MOISEI GEM/ROSJA I.R.34 1919-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MIAKISCHEW SEMION GEM/ROSJA I.R.122 1919-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MIALKO NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.41 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MICAHALAC STAN GEM./RUM. I.R.59 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MICALACHE GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.72 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MICEALACHE STOARA RUMÄN JNF.REGT.36 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MICHAI DUMITRU GEM./RUM. I.R.38 1917-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MICHAI GHEORGHE GEM./RUM. I.R.42 1917-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MICHAI JON GEM./RUMÄN I.R.64 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MICHAI MARIN GEM./RUM. I.R.66 1917-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MICHAI MICHAI GEM./RUM. I.R.1 1917-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MICHAILA FANASE GEM./RUM. I.R.46 1917-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MICHAILA JON GEM./RUM. I.R.43 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MICHAILJW JEFREM GEM./RUSS. I.R.121 1918-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MICHAILOW IWAN SERGT/RUMUNIA I. R. 272 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MICHAILOW JAKOP GEFR./RUSS. I.R.322 1918-05-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MICHAILOW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.209 1918-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MICHAILOWICZ STOAN SERB. I.R.14 1917-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MICHALACHE DINU GEM/RUMUNIA I. R. 36 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MICHALACHE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MICHALACHE JON RUMUNIA INF. REGT. 43. 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MICHALACHE STAN GEM./RUM. I.R.75 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MICHALACHI WASILI RUMÄN INF.REGT.46.?.KP 1916-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MICHALADJE GHEORGHE RUMÄN JNF.REGT.80.1.KP. 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MICHALESCU MICHAI GEM./RUM. I.R.36. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MICHALESKU DUMITRU GEM./RUM. I.R.40 1917-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MICHALICA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.75. 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MICHALJAK JAN GEM./RUSS. FELDBAK.2 1918-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1868 - -
MICHALJENKO FEODOR GEM/ROSJA I. R. 278 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MICHALOCH PETER GEM./RUSS. I.R.94 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MICHALTSCHUK TERENTI ROSJA ART..BRIG.53 1915-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MICHARLOW STEPAN GEM./RUSS. I.R.32 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
MICHEILOW LEONTI GEM./RUSS. I.R.244 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MICHEILOWICZ STOPAN GEM./SERB. I.R.6 1917-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MICHEJEW JAKOB GEM./RUSS. I.R.96 1918-05-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
MICHEJTSCHIK GRIGORI GEM/ROSJA I.R.314 1918-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MICIN JWAN RUSS. INF.REGT.209.4.KP. 1915-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MICOLAIEW JEFIM GEM./RUSS. I.R.47 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
MICOVIANU NEAGU GEM/RUMUNIA I. R. 42 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MIDUT FLOREA GEM/RUMUNIA I. R. 71 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MIDZICA CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.17 1917-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MIEDWIEDIEW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.86 1917-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MIERASOW PIOTR GEM./RUSS. PION.BATL. 1918-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MIESALAF WOJTCACH RUSS. ART.BRIG.63.4.KP. 1915-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIESKA PRODA GEM./RUM. I.R.75 1917-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MIGLIORI ALBERTI GEM/WŁOCHY GEB.ARTL.3 1919-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MIGRIN WASSILI GEM./RUSS. I.R.209 1916-12-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MIGRITSCHI JON RUMÄN INF.REGT.43 1917-11-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIHAI ALEXANDRU GEM./RUM. I.R.43 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MIHAI STAN GEM/RUMUNIA I. R. 45 1917-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MIHAI STANKU GEM./RUM. I.R.68 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MIHAIL CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 45 1917-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1864 - -
MIHAILA MICHAI GEM./RUM. I.R.1 1917-01-2? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MIHAILOW MICHAIL ROSJA JNF.REGT.85.18.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIJAILOWIC TSCHEDOMIR GEM./SERB. I.R.13 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MIJATOWITSCH DRAGISCHA SERB.ZIVILGEF. - 1917-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MIKAR?SCHE GREGOR GEM./RUSS. I.R.14 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIKO? DIMIT? GEM./RUSS. - 1918-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
MIKOWICZ FRANZ GEM./RUSS. REICHSW.R.26 1918-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MIKRUKOW ALEXEI GEM/ROSJA I. R. 205 1917-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MIKU PETRU RUMÄN INF.REGT.75.16.KP. 1916-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIKULOWSKI FEODOSE GEM./RUSS. I.R.210 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
MIKULSKI FRANZ GEM/ROSJA I.R.1 1918-11-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MILACHEN JON GEM./RUM. I.R.3 1917-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MILADINOWIC ALEXANDER GEM./SERB. I.R.8 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MILAI GHEORGHE GEM./RUM. I.R.36 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MILANKOWITSCH STANKU GEM./SERB. I.R.5 1917-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MILANO GIUSEPPE GEM/WŁOCHY ALP.R.2 1918-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MILANOWIC ILIA GEM./SERB. I.R.11 1918-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MILENKOWITSCH ZIWOIN GEM./SERB. I.R.6 1916-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
MILENTJEW IWAN GEM/ROSJA I.R.34 1919-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MILILINC STEFAN GEM/RUMUNIA I. R. 77 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MILIN JEFIN GEM./RUSS. I.R.455 1918-06-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MILISKOWITSCH CBRIM GEM./SERB. I.R.10 1916-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MILITARU FLOREA GEM./RUM. I.R.45. 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MILITSCH LUBAMIR SERB.GEF. - 1916-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
MILITSCH STEFAN SERB.GEF. - 1916-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
MILITSCHEWITSCH WELISA GEM/SERBIA I.R.5 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MILJAJEM RADIWON GEM/ROSJA I.R.18 1918-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MILJUSCHIN AFANASI ROSJA JNF.REGT.116.10.KP 1915-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MILOJEWIC PAWEB UTFFZ/SERBIA I. R. 15 1918-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MILORADOWITSCH DJORDI SERB. I.R.14 1916-06-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MILOSAWKOWITSCH VELIMIR GEM./SERB. I.R.4 1916-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1866 - -
MILOSAWLJEWITZ IWAN GEM./SERB. A.R.15 1918-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MILOSCHEWIC DRAGULIN GEM./SERB. I.R.8 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MILOSCHEWICZ IWAN SERB. I.R.8 1917-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MILOSCHKIN ILJA GEM./RUSS. I.R.305 1916-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MILOWANOWIC REDOWAN GEM./SERB. I.R.19 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MILOWANOWIC STOJAN GEM./SERB. I.R.9 1916-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MILOWANOWIC WUKADIN GEM/SERBIA I. R. 10 1917-12-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MILOWANOWICZ DRAGULIN GEFR/SERBIA G.A.R.3 1918-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885-03-19 - -
MILOWANOWITSCH DSCHIWKA SERB.GEF. - 1916-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1860 - -
MILOWOJEWITSCH WELISAR GEM./SERB. I.R.6 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1860 - -
MILSCHIN GREGORI GEM./RUSS. I.R.1 1917-03-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MILUN WASSILI GEM/ROSJA F.A.R 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MILUTINOWIC RANISSAW GEM/SERBIA I.R.18 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MIN JLIE GEM./RUM. I.R.43 1917-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MIN JON GEM./RUM. I.R.45 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MINAJEW ALEXEJEW ROSJA JNF.REGT.210.5.KP 1915-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MINCA GHEORGHE GEM/RUMUNIA I. R. 50 1917-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MINCA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.41 1917-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MINCA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.43 1917-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MINCA JON RUMÄN JNF.REGT.75.14.KP. 1917-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MINCA STAN GEM./RUM. I.R.59 1917-04-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MINCULEASA JON GEM./RUM. I.R.59 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MINDEJEW NRDIN UTFFZ/ROSJA I.R.164 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MINESCU JOAN GEM/RUMUNIA I. R. 36 1917-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MINGAILA WASSILI GEM./RUSS. I.R.35 1916-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MINGALIMOW CHARIB GEM./RUSS. I.R.35 1918-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MINGULOW NASIBULA GEM/ROSJA I.R.10 1918-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MINIENKO TROFIM GEM/ROSJA I.R.1 1918-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MINKU JONITZA GEM./RUM. I.R.75 1917-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MIOKOW NIKOMOR GEM/ROSJA I.R.10 1918-07-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MIRASIN PETER GEM/ROSJA I.R.10 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MIRCE JON GEM./RUM. I.R.47 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MIRCIA NIKOLAE GEM./RUM. I.R.65 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MIRCIOIN FLORA RUMÄN JNF.REGT.44.4.KP. 1917-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIRDSA LANDO GEM./RUM. I.R.5 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MIREA CHRISTACHE GEM./RUM. I.R.8 1917-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MIREA DUMITRU GEM/RUMUNIA I. R. 75 1917-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MIREA JONITA GEM./RUM. I.R.76 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MIRGLIV GIUSEPPE GEM/WŁOCHY ALP.JAG.2 1919-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MIRKEWITSCH FRANZ ROSJA Z.GEF. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MIRONOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.8 1918-07-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
MIRONOW IWAN GEM/ROSJA I.R.2 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MIRONOW IWAN GEM./RUSS. I.R.25 1917-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MIRONOW JAKOB GEM/ROSJA I.R.249 1918-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MIRONOW NICOLAI RUSS. INF.REGT. 20.8.KP. 1919-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIRONOW NIKITA GEM/ROSJA I. R. 281 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MIRSAJAPOW SCHAKIRJAN GEM./RUSS. I.R.311 1918-04-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MIRSANOW ALEXEI GEM./RUM. I.R.38 1918-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
MIRSHINA ILJA UTFFZ./RUSS. I.R.1 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MIRTSCHEA GEORGI RUMÄN INF.REGT.44.3.KP. 1916-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIRZA EWISAPU GEM/RUMUNIA I.R.47 1917-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MISC? MOISE ROSJA JNF.REGT.111 1915-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MISCHAKOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.239 1919-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MISCHEW MIRON GEM/ROSJA I.R.3 1919-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MISCHICZ MILORAD GEM./SERB. I.R.7 1917-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MISCHKIN ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 277 1917-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MISIUM AUGUSTIN ROSJA JNF.REGT.108.8.KP 1915-04-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MISJUNAS WLADISLAW UTFFZ/ROSJA I. R. 116 1917-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MISSOITSCHITSCH SAWA GEM./SERB. I.R.6 1917-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MITAJ NIKOLAJ RUMÄN INF.REGT.76 1916-11-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MITINSCHIN IWAN GEM/ROSJA I.R.206 1918-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MITIUSCHKIN JAGOR RUSS. INF.REGT.211.9.KP. 1915-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MITKOW MITROFOM RUSS. INF.REGT.174 1917-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MITOWAC ILIZ GEM/SERBIA I.R.65. 1917-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MITRA JANCU GEM./RUM. I.R.17 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MITRACHE CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 43 1917-11-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MITRACHE FILIP RUMUNIA INF. REGT. 59 1917-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MITRAFONOW ALEXEI GEM/ROSJA I.R.105 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MITRAN NICULAE GEM./RUM. I.R.43 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MITRAN PAUN GEM/RUMUNIA I.R.60 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MITREA GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.76 1917-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MITRENKO SEVASTAN GEM./RUSS. I.R.14 1917-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MITRESCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.58 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MITRICA GEORGE GEM./RUMÄN I.R.36 1917-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MITRICA PAFKU GEM./RUM. I.R.59 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MITROFANOW STEFAN GEM/ROSJA I.R.18 1919-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MITROIN DIMITRU GEM./RUM. I.R.59 1917-04-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MITROWIC LAZAR GEM/SERBIA I.R.4 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MITROWIN DUMITRU GEM./RUM. I.R.59 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MITU WASSILE GEM/RUMUNIA I.R.7 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MITZA KALISTRAT GEM/ROSJA I. R. 306 1918-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MJAKIN IWAN GEM/ROSJA I.R.23 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MJAKSTUYE NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.476 1919-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MJALOWITSCH TICHOMIR GEM/SERBIA I.R.18 1918-12-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MJASNIKOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.112 1918-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
MLADEÜNOWITSCH MILAN GEM./SERB. I.R.18 1917-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MOCANETE NIKOLAE GEM./RUM. I.R.18 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MOCANU APOSTEL UTFFZ./RUM. I.R.75 1917-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MOCANU FANASE GEM./RUM. I.R.28 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MOCANU GRIGORI RUMÄN INF.REGT.72 1916-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOCHOW WASILI GEM./RUSS. I.R.113 1917-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MOCI JON GEM./RUM. I.R.44 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MOCOFAN VIOCU RUMÄN JNF.REGT.45.7.KP 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOGLAN PASEU GEM./RUMÄN I.R.72 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MOHILEW IWAN GEM/ROSJA I.R.208 1918-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
MOISAC VASILE RUMUNIA J.R 48 1917-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOISE DRAGOMIR GEM/RUMUNIA I. R. 47 1918-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MOISE DUMITRU GEM./RUM. I.R.56 1917-03-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MOISE GHEORGHE GEM./RUMÄN I.R.54 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MOISE LIPANDRU GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
MOISE TANASE RUMUNIA INF. REGT. 59 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOISEJOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.255 1917-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MOISSEEW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.311 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
MOJSEJENKO OSIP GEM./RUSS. I.R.121 1918-08-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MOKANO WASILI RUMÄN INF.REGT.24.7.KP. 1916-12-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOKEJEW FEODOR GEM/ROSJA I.R.28 1918-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
MOKRENKO IWAN SERGT./RUSS. I.R.163 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MOLDIWEAN ALEXANDER GEM./RUM. I.R.7 1918-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MOLDOVEAN DUMITRU GEM./RUM. I.R.75 1917-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MOLDOVEANU JON GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MOLESCHINSKI JAN ZIVILGEFANGENER - 1915-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOLLEW TIMOFEY RUSS. INF.REGT.1 1915-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOLOTKOW ALEXEI UTFFZ/ROSJA F. A. R. 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MOLOTOLJEW BALE GEM./RUSS. I.R.80 1916-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MOLOTOLJEW BALE GEM./RUSS. I.R.80 1916-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MOLTSCHANO NIKITA GEM./RUSS. I.R.25 1917-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MONATARA JON GEM./RUMÄN I.R.26 1917-02-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
MONCHIRI GIACOMI GEM/WŁOCHY ALP.R.7 1919-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MONJAKOW GEORGI GEM/ROSJA I.R.53 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MONOLACHE DIMITRU RUMÄN - 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MONTEFALCONE GIUSTINO ITAL. JNF.REGT.209.2.KP 1918-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MORAIN COMAN GEM./RUM. I.R.76 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MORAITA JON GEM./RUM. I.R.72 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MORAKOW ANDREY RUSS. INF.REGT.209.13.KP. 1915-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MORAREL JWAN RUMUNIA JNF.REGT.17.9.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MORARU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 18 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MORARU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.58 1917-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MORARU LAMBRU GEM./RUM. I.R.48 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MORARU MARIN GEM./RUM. I.R.26 1917-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MORARU NIKULAI GEM./RUM. I.R.54 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MORARU OPERA GEM/RUMUNIA I.R.19 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MORDATCU JLIE GEM./RUM. I.R.70 1917-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MORDOSEICZ ADAM GEM./RUSS. I.R.301 1917-05-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MORENCIN STEFAN GEM./RUM. I.R.64 1917-07-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MORGUN JEWTICHJ RUSS. I.R..59 1918-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MORIAKOW JAGOR GEM/ROSJA I. R. 218 1917-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MORISOW FEODOR GEM./RUSS. I.R.1 1918-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MOROSOW ALEXEI GEM/ROSJA I. R. 310 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MOROSOW PIOTR GEM/ROSJA I. R. 265 1917-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MOROZOW SAWELI SERGT./RUSS. RES.R.414 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MÖRSEJENKO IWAN GEM./RUSS. I.R.208 1917-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MOSCHINI GINO ITAL. INF.REGT.116.11.E 1918-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOSCHKIN MICHAELI UTFFZ./RUSS. I.R.270 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
MOSEJTSCHUK IWAN GEM/ROSJA I.R.79 1918-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MOSILIU JON GEM./RUM. I.R.81 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MOSKIN USTIN GEM/ROSJA I.R.79 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MOSKOW GRIGORI RUSS. KRAMSKI INF.REGT.273 1917-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOSKWIN NIKOLAI RUSS. INF.REGT.212.8.KP. 1917-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOSOUJLIN MICHAELI GEM./RUSS. - 1917-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOSSESSOW MINAS GEM/ROSJA I. R. 80 1918-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MOSZEGOW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.249 1917-08-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MOTAI ALEXANDRU GEM./RUM. I.R.6 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MOTATU DUMITRU GEM./RUM. I.R.66 1917-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MOTESCHINSKI JOHANN GEM/ROSJA I.R.206 1918-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MOTSCHALOW MICHAIL ROSJA JNF.REGT.322.1.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOTSCHANOW EWSTATI GEM/ROSJA I.R.58 1918-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MOZAKU JANCU GEM./RUM. I.R.43 1917-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MOZEIKO IGNATI RUSS. DONSKOI 1 R.? 1917-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MROSOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.94 1917-11-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MROTSCHINJAN GEORGI RUMÄN INF.REGT.84.10.KP. 1916-12-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MUCEA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.47 1917-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MUCHADIN GAISERDIN GEM./RUSS. I.R.58 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MUCHAMED WASSILI GEM./RUSS. I.R.47 1918-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MUCHAMEDJANOW SCHAKIRJAN GEM/ROSJA I.R.20 1918-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MUCHIN DANIEL UTFFZ/ROSJA I. R. 221 1918-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MUCHOW JERMOLAI GEM./RUSS. I.R.166 1918-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MUFTSCHATINOW FOLATIN GEM/ROSJA I. R. 138 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MUGUREANU ILIE RUMÄN INF.REGT.43.12.KP 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MUKE GEORGE GEM./RUM. I.R.64 1917-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MUKELJANZ MARTAN GEM./RUSS. I.R.97 1917-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MULAMBETOW UTERGALI GEM./RUSS. I.R.328 1918-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MULAT FRANZ UTFFZ./RUSS. I.R.383 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1869 - -
MUNEANU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.59 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MUNTEAN DUMITRU GEM./RUM. I.R.66 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MUNTEANU TRAIAN GEM/RUMUNIA I.R.25 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MUNTJANU KURITZA GEM./RUM. I.R.64 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MURASCHKO PAUL GEM./RUSS. A.R.27 1917-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MURGAN GHEORGHE RUMUNIA I.R.57. 1917-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MURSINSKI MATWEJ RUSS. INF.REGT.116.6.KP. 1915-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MURTASI TUCHWAT GEM/ROSJA I.R.218 1918-03-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MURUGA STARLAT GEM/RUMUNIA I.R.143 1917-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MURZALES ISMAIL GEM./RUM. I.R.74 1917-06-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MUSAT JLIE GEM./RUM. I.R.75. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MUSAT JON RUMUNIA JNF.REGT.47.10.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MUSAT VASILE RUMÄN INF.REGT. 71.11.KP 1917-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MUSATU BALASA GEM/RUMUNIA I.R.76 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
MUSCHIN DIMITRI GEM/ROSJA I.R.50 1919-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MUSHEROWSKY DAWID GEM./RUSS. I.R.10 1917-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MUSSIN NASIP GEM/RUSS. I.R.94 1917-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MUSTATA DUMITRU GEM./RUM. I.R.2. 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MUSTATA FUDOR GEM./RUM. I.R.1 1917-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MUSTATA WIKTOR GEM./RUM. I.R.18 1917-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MUTU DUMITRU GEM./RUM. I.R.48 1917-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MYSCHTSCHENKO MICHAIL GEM/ROSJA I.R.178 1918-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
MYSNIKOW PIOTR GEM/ROSJA I.R.228 1918-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MILDE ALOIS NIEM. - 1915-05-16 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MILDE JOSEF NIEM. - 1915-09-04 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MÜLLER RICHARD - - 1915-06-01 - Budzieszowice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - 1884-07-16 PRZY DOMU NR 46
MÜLLER PAUL - - - - Budzieszowice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - PRZY DOMU NR 46
MÜLLER FRANZ - - - - Budzieszowice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - PRZY DOMU NR 46
MEYER MAX - - 1918-06-13 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
MAKOWSKI PIOTR - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MAŁECKI ? - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MAŁECKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MANTHEY ALBERT VIZEFELDWEBEL - 1918-05-01 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MANTHEY FRANZ MUSKETIER - 1916-10-02 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MATTKE WILHELM MUSKETIER - 1918-09-28 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MEISTER WALTER GRENADIER - 1916-10-02 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MELCHER FRANZ MUSKETIER - 1914-11-05 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MIELKE FRITZ OBERLEUTNANT - 1916-08-19 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MALMEN ENGELBERT MUSK. P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
MAX JOSEF RES.JG. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
MEINHARDT EMIL MUSK. P.R.I.R.217 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
MÖLGG ALOIS LST.JG. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
MOLINARI LIBERATO LST.JG. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
MONING HEINRICH MUSK. P.R.I.R.217 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
MARKU? AUGUST - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MARKU? MAR - - 1914-09-15 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1889-09-14 Kreika -
MARKU? - - - 1915-09-26 Rothsürben Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893-11-19 - -
MÜCKE GUSTAV - - 1915 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Kreika -
MARSCHAL WILHELM LASTM./NIEM. - 1917-12-06 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
MARSCHAL WILHELM KANN./NIEM. - 1918-09-04 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
MEISSNER GUSTAV - - 1917-04-19 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
MICHAEL PAUL - - 1915-09-28 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
MARTIN PAUL - - 1915-08-21 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
MOTZEK ERICH - - 1918-07-25 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
MAIWALD ROBERT - - 1915-08-01 RUSSLAND Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MÜHLHAUSEN AUG. KARL RESERVIST 2 K. INF. REG. 83 1914-11-24 - Szczawin wieś, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
MASZYK ANTONI - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
MICHALAK F - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
MICHALSKI L - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
MACKU WILHELM - K.U.K.D.R.6 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MALENA FRANZ INF. K.U.K.I.R.24 1914-12-15 - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MARTENS HERMANN HPTM PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-11 - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MATHEINSCZIK MICHAEL - PREUSS.RES.FELDART.RGT.47 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MAUS WILHELM - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MICHALLIK JOSEF - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MINRATH JACOB - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MITESSER JOSEF - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MAASS EMIL UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MAGNEY JULIUS - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MALKOWSKI FRANZ. - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MANGOLD OTTO GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MANSTER FÜRST ABR. INF. L.I.R.18 1914-12-(8-12) - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MARCNIAK JOHANN - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MAZEIZIK FRIEDRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MEIHSNER KARL - RGT-217 1914-12-07 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MEISSNER KARL - R.I.R.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MEYER 1 ERICH - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MICHELS PAUL - PREUSS.RES.JÄG.BATL.19 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MONTAG AUGUST - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MÜLLER HERMANN - PREUSS.RES.INF.RGT.217. 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MÜLLER HERMANN - PREUSS.RES.JÄG.BATL.19 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MÜLLER 2 OTTO - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MÜLLER 3 ALFRED - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MÜNSTER SIEGFRIED - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MASŁOWSKI WINCENTY - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
MACHEJ FRANCISZEK - - 1916 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
MORAWIEC JAN - - 1917 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
MACURA RUDOLF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
MORAWIEC FRANCISZEK - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
MORAWIEC JÓZEF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
MANDALKA JOSEF - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MATEJKA THEODOR - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAREK A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
MICHALAK R. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
MROCZEK W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
MITTENDORF JOSEF LDST. 5/J.R.140 1914-12-04 - Wólka Wojsławska wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MARSCHOLLEK JOHANN - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MASNITZA PHILIP - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MICHALSKI PAUL - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MITZKA PAUL - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MROZEK JOSEF - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MAINKA ROBERT - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MAINKA VIKTOR - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MARZEL FRANZ - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MUTZ FRANZ - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MAREK FRANZ - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MISCH NICOLAUS - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MOLENDA ALOIS - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MANIA JÓZEF - - 1915-05-02 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1888-03-18 - -
MICHALSKI VIKTOR - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
MAMSKE GUST. MUSK. - 1914-11-10 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
MARTIN AUG. LANDST. - 1915-10-07 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
MÜLLER GUSTAV PION. - 1915-05-20 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
MÜLLER PAUL GREN. - 1918-03-21 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
MENZEL PAUL - - 1918-??-?? - Drozdów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
MAHNL FRANZ JAGER ? 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
MALINOWSKI ADALBERT LEUTANT D.L.1. R.J.R. 64 12. KOMP. 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
MATOUSEK KARL ? K.U.K. INF. REGT. 81 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
MATTAUSCH HEPIBERT JNFANT. K.U.K. J.R. 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
MAUK BERTRAM JNFANT. K.U.K. J.R. 10 1914-11-23 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
MESTAL JULIUS JAGER ? 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
MIEDLER ADOLF JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-12-12 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
MAI EDUARD RES. 3. KOMP. LANDW. BRIG. ERS. BATL. 41 1914-12-02 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MANGELS K. (KARL?) HAUPTMANN 1. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 30 1914-11-(23-25) - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MEYER RUD. (RUDOLF?) GEFREITER M. G. K. GREN. REGIMENT 9 1914-12-02 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MACK JOHANN - L.I.R. 8 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1880 WIEDEŃ -
MAUREDER FRANZ - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1875 ROHRBACH -
MITTERBAUER JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1876 LINZ -
MIZGA FLORIAN - I.R. 20 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1883 MOSZCZENICA -
MONDELMAYR FRANZ - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1875 STEYR -
MUHLLEDER JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1878 URFAHR -
MACSOCHA MIHALY HONV. K.UNG.L.I.R.8 M.KIR.8. HONV.GYAL.EZR. 1914-12-14 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
MURCZEA STEFAN HONV. K.UNG.L.I.R.1 M.KIR.1. HONV.GYAL.EZR. 1915-01-04 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÜLLER RICHARD - - 1917-07-01 - Rudawica wieś, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
MILCH PAUL - 2 KOMP. GARDE-JÄGER-BATTL. POTSDAM 1914-11-24 - Zabór wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
MANNSCHAFTEN ALBRECHT KARL - PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 - - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
MICHALSKI VALENTIN RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 1915-05-03 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
MOEBIUS ALFRED GFT. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
MUERMANN LUDWIG GFT. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
MAJ THOMAS INF. KK LIR 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAMULA JOHANN INF. KK LIR 31 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAREK JOSEF ZGSF KK LIR 31 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARSCHALEK KARL KPL KK LIR 31 1915-05-07 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARTINZ BARTHOLOMÄUS KPL KUK IR 49 1915-05-07 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAYER FRANZ INF. KK LIR 13 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MELCZAK DOMINIK INF. KK LIR 31 1915-05-08 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIHOLČIC DAMIAN PTRF. KUK FJB 1 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIKLER JOHANN ZGSF KK LIR 31 1915-05-07 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIKURDA FRANZ INF. KK LIR 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MLEROŃ JAKOB INF. SCH.R. 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MSZAŃSKI MICHAEL INF. KK LIR 16 1915-05-01 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MUROŃ JOHANN INF. KK LIR 31 1915-05-08 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MUSZASTYJ ANTON INF. KK LIR 31 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAGYAR CHOS INF. K.U.K.I.R. 66 - - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MESZAROS JOSEF INF. K.U.K.I.R. 60 1915-04-04 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MICHNA MICHAEL INF. K.U.K.I.R. 65 1915-04-13 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAGIERA JÓZEF - - 1920 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAGIERA STANISŁAW - - 1915 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAGIERA STANISŁAW - - 1916 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MYSZAK JAN - - 1916 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÜLLER ALFRED - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
MAĆKOWIAK JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MAĆKOWSKI JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MAĆKOWSKI JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MARCINIAK STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MARCINOWSKI JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MASŁOWSKI FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MASŁOWSKI FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MIGDAŁEK IGNACY - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MIGDAŁEK ROMAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MIKOŁAJCZAK MICHAŁ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MIKOŁAJCZAK PAWEŁ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MIŚ MARCELI - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MIŚ PIOTR - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MOCEK TOMASZ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MROZKOWIAK WOJCIECH - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MENZEL ALBERT - - 1914-12-20 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
MICHEL GEORG - - 1917-07-09 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
MARKIEWICZ JAN - - 1915-05-31 WSCHOWA Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie 1876-10-08 - GRÓB
MILERANOWICZ PONVETE SERB. KRIEGSGEF. 1918-10-19 - Wołczyn wieś, gm. Wołczyn, pow. kluczborski opolskie - - -
MARTIN ALEX ZUGSFÜHRER KUK JR 6 1914-12-24 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
MEYER RICHARD GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.4 1915-05-02 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.G.R. 4
MONKE HEINRICH GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.2 1915-05-10 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.G.R. 2
MAČAR SIMON INF. K.U.K.BOS.-HERZ.I.R. 1 1914-12-28 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MACEK FRANZ INF. K.U.K.I.R. 28 1915-02-14 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAIR ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-01-25 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAISLINGEH JOSEF ZGSF. K.U.K.I.R. 59/3 1915-01-26 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MATUSCHEK JOHANN OBERFAHNR.KAN. K.K.LDW.F.H.R. 13 - - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOHR FRANZ INF. K.K.LDST.B. 86 1915-02-17 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARACANI POMPEO GIUSEPPE JG. - 1915-01-06 - Wojnicz-Zamoście (nr 282) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARTINEK FRANZ INF. K.U.K.I.R. 28 1915-01-06 - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MONDL JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-05 - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOSNA GIUSEPPE INF. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-02-09 - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MACHETA JAN PLUT. - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIKULSKI WIKTOR - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
MIROCHNA STANISŁAW - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
MIROCHNA TADEUSZ - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
MAKARA PIOTR - - 1916 - Łęki Strzyżowskie wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MASZTAŁ JAKUB - - 1914 - Łęki Strzyżowskie wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MEYER KARL - - 1918 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
MITSCHKE PAUL UTFFZ - 1918-09-22 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
MOMMERT PAUL - - 1915-07-07 POLEN Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
MÜNZBERG RICHARD - - 1915-06-02 PRZEMYSL Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - IBSDORF -
MIODOŃSKI JÓZEF - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
MLECZKO ANTONI - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
MLECZKO FRANCISZEK - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
MLECZKO JÓZEF - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
MLECZKO JÓZEF I - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
MOJŻESZ ANTONI - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
MAHANDER ANTONI - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
MLECZKO FRANCISZEK - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
MLECZKO JAN - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
MICHALEWICZ P. - - 1914-11-10 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1883-06-29 Wijewo -
MICHALEWICZ S. - - 1915-02-02 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1875-04-21 Wijewo -
MICHALEWICZ T. - - 1917-04-12 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1897-12-21 Wijewo -
MIŚ S. - - 1914-12-16 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1888-06-13 Wijewo -
MARTYNIUK JOACHIM ERS. RES. K.U.K. I.R. 55 1914-12-17 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MICHAŁKIEWICZ NIKIFOR ERS. RES. K.U.K. I.R. 55 1914-12-17 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MACZNIK FRANZ INF. - 1915-04-07 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MALEK JOHANN INF. - 1915-04-21 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MILISAVLJEVIČ LJUBOMIR FAHNR. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-02-27 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOKRZYCKI DYMITRY INF. K.K. LDST.I.R. 1 1915-03-25 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOSKALA JOHANN INF. K.K.L.I.R. 16 1915-05-03 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÜLLER LEOPOLD R.U.O.1 KL. K.K.L.I.R. 16 maj-15 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MANSKE HUGO - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MARKS GUSTAV - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MIELKE PAUL - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MIELKE REINH[ART] - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MÜNCHOW AUG[UST] - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MÜNCHOW KARL - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MALTKE W. - - 1915-07-16 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MANTHEI O. - - 1914-11-02 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - VM
MANTHEI W. - - 1917-08-19 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MARQUARDT A. - - 1914-08-29 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MATTKE P. - - 1915-10-30 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MATTKE W. - - 1917-04-15 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MICHAJLOWICZ NIKOLAJ FLDW. RUSS.I.R. 19 sty-15 - Gosławice (nr 214) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARLINGHAUS RICHARD WEHRM. PREUSS. R.J.R. 5/220 1914-12-17 - Rudka (nr 213) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEISTER WILHELM E.R. PREUSS. R.J.R. 5/220 1914-12-17 - Rudka (nr 213) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MODENHAUER KARL WEHRM. PREUSS. R.J.R. ?/220 1914-12-17 - Rudka (nr 213) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MALECKI PETER KAN. PREUSS. RES. FELDART.ROT. 47 1914-12-28 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARSZALEK JOSEF - K.J.LDST.B.81 gru-14 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEHL ADAM LDST. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1914-12-26 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEHL WERNER KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1915-01-18 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEIER HERMANN LTN. ???PR.INF.RGT. 217 1915-01-18 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEVIUS FRITZ JG. PREUSS.RES.JG.BATL. 19 1915-01-22 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÖLLERS GUSTAV MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1914-12-26 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÜLLER FRIEDRICH WEHRM. PREUSS.R.J.R. 6/217 1914-12-23 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MUROWSKI LEOPOLD WEHRM. PREUSS.R.J.R. 2/218 1915-04-30 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIREK HIERONIM - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOLINSKI PETER GEFR. 1. KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-18 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MUNCHOW WILHELM GEFR. 9. KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-05 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MIELKE FRIEDR[ICH] JÄG[ER] - 1918-10-21 Frankr[eich] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
MIELKE PAUL MUSK[ETIER] - 1914-11-19 Russl[and] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
MUCH. O. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
MAAHS ERNST - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
MANDLER LUDWIK - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
MEIER WILHELM - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
MENKE JOSEF - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
MOLIER WILHELM - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
MALITTE GEORG - - 1917-04-19 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MALITTE KURT - - 1918-10-24 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MANDAUSCH JOSEF - - 1915-09-23 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MARUTSCHKE PAUL - - 1916-08-18 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MELZ JOSEF - - 1915-07-27 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MELZER WILHELM - - 1914-12-12 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MICHALLECK PAUL - - 1916-07-01 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MISCHKE THEODOR - - 1918-01-03 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MUCHE HERMANN - - 1915-05-25 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MÜLLER FRANZ - - 1920-06-26 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MÜLLER PAUL - - 1914-08-22 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MATERNE KARL KANONIER - 1917-11-05 - Bryłówek wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MÜ??Z ALFRED MUS. - 1915-08-09 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MITSCHKE JOSEF INF. - 1914-09-22 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MELCHERT HERMANN - - 1915-03-25 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MÜLWER ERNST - - 1916-01-06 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MICHAELIS WILHELM - - - - Winniki wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
MAN FRANZ - - 1915-04-05 - Gardno wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MALLWITZ KARL - I.R. 49 1916-05-08 - Zwierzynek wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MEISTER - MUSK. INF.R. 148 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MÜCKE - LEUTN. INF.R. 18 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MENDE PAUL - - 1915-02-21 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
MA?KNEL GUST. - - 1916-10-16 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
MANSCHEL RUD. FAHRER - 1917-01-10 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
MARRICHER HUGO OFFZ. STELLV. - 1918-10-16 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
MÜNCK ERNST WEHR. IR 84 1915-08-?? - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - KIEL -
MEISSNER WILH. SCHUTZE 2 GRR 1915-08-?? - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - LUCKENWALDE, JÜTERBOG -
MOHR EMIL FUS. 5 G.R. 12/F. ????-??-?? Pieńki Wielkie, Czyżew (Pjenki Wjelkje, Tschischew) Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BARLT -
MAUSOLF PAUL - - 1918-03-25 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MILZ BRUNO - - 1916-06-24 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MARTIN ROBERT - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MENDE FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MENZEL ALFRED - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MENZEL ROBERT - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MERTIN WALTER - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MITTMANN AUGUST - - 1917-11-13 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
MÜLLER RUDOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MITTMANN AUGUST - - 1917-11-13 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
MASUR GUSTAV - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
MELBNER PAUL - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
MOYITZ ALOIS - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
MAGOSCH PAUL - - 1918-03-26 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MANDALKA JOH. - - 1916-11-20 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MITSCHKA PETER - - 1918-06-03 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MORAWIETZ PAUL - - 1918-10-27 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MORAWIETZ VALEN. - - 1917-10-01 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MARX JOSEF - - 1917-10-06 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MARX ROBERT - - 1916-08-02 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MORAWIETZ FRANZ - - 1916-11-07 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MORAWIETZ FRANZ - - 1916 - Ćwiercie wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MACHON CONSTANTIN - - 1915-08-12 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAICHER CONSTANTIN - - 1915-08-27 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAICHER THEODOR - - 1915-05-15 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAINKA LEO - - 1914-10-27 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MUCHA VIKTOR - - 1916-07-21 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MUREK JOHANN - - 1914-08-22 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MUREK PAUL - - 1916-07-11 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MÄRSCHEL RICHARD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - DITTERSDORF -
MEHWALD PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
MÜLLER OTTO - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
MALWALD RICHARD GEFR. - 1918-10-10 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MAYHACK AUGUST FAHRER - 1918-02-12 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino - -
MAYHACK ERNST KANONIER - 1917-08-22 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino - -
MAYHACK FRANZ MUSKETIER - 1918-04-11 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino - -
MAYHACK WILHELM MUSKETIER - 1918-09-03 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino - -
MICKLEY FRANZ GEFREITER - 1914-09-10 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Bedlin-Bydlino - -
MÜLLER HUGO GRENADIER - 1918-06-16 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Bedlin-Bydlino - -
MÜLLER RICHARD GEFREITER - 1917-10-22 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino - -
MACH KARL LDST.INF. IR 21 1915-02-21 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACHAČEK ALOIS SCH. SCH.R. 10 1915-02-20 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAJOR JOSEF LDST.INF. IR 21 1915-02-21 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARTYNOWICZ SIMON INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MERKA JANOS LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHALEK ANDREAS LDST.INF. IR 90 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIELNIK MICHAEL<