Nazwisk w bazie na literę M: 4797

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
MULLER ALBERT WEHRMANN  L.J.R.47.12 K. 1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
MARR PAUL - - 1917-04-20 IN DER CHAMPAGNE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MATERNE WALDEMAR - - 1914-12-06 B. ANTONIEW Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MEINARDUS ENNO - - 1914-12-08 FALKLANDSINFELN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MINDNER HEINRICH - - 1918-03-08 IN FLANDERN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MIR EBERHARD - - 1917-06-21 IN FLANDERN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MANN ARTHUR - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MANN THEOBALD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MEIER RICHARD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MENZEL KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MIHATSCH ALOIS - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MÜCKE ALFRED - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MARTINEC VILÉM - - 1916-06-21 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
MIOTK LEON - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
MŁYŃSKI JAN - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
MEUSEL ERICH - - 1915-03-09 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
MILDE WILHELM - - 1918-07-13 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
MOGWITZ ERNST - - 1917-01-19 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
MADJUSZIN STEFAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MAKLASCHEA GRZEGORZ SZER. - 1917-06-24 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MAKUMGEANU GRZEGORZ SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MALEGIN JAKUB - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1883 - -
MALISKALIN OSPI - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MALSCHETWIASZ ARWIO SZER. - 1918-05-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
MALSCHETWIASZ ARWIO SZER. - 1918-05-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
MARKOW MICHAŁ SZER. 10 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
MARUGIN IFIN SZER. 27 p.p. 1917-10-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MASKO DAWID SZER. - 1917-03-04 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
MASKO DAWID SZER. - 1917-03-04 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1890 - -
MATKOLOW JAKUB - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
MATWEJCZEW IWAN SZER. ROS. - 1918-01-30 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892-08-11 - -
MAZUREK JAN - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
MECHNIKOW ALEKSANDER SZER. 321 p.p. 1917-09-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1884 - -
MECZERLKOW FEDOR SZER. 327 p.p. 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
MEKULAJ TOMA SZER. RUM. - 1917-02-16 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
MELIKOW STEPAN JENIEC ROS. 147 p.p. 1918-01-20 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MENSCHIKOW WASYL SZER. 20 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MESCHWITSCH SPRAWOJ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
MESZKOW DYMITR SZER. 53 p.p. 1918-01-03 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MEWCZERY MATWIJ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MICHAL MARIA - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MICHALLZEA GHEORGE SZER. - 1917-11-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MICHAŁCZEK JAKOW PODOF. - 1917-06-15 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1883-06-31 - -
MIKOLA MARIGIN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
MIKOŁAJ REGINA - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1898 - -
MIKUCENKO GRZEGORZ SZER. 2 p.p. 1917-10-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MIKUSZOW AREL SZER. 74 p.p. 1917-12-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MILEWSKI ALEX - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
MINASAROW - SZER. 202 p.p. 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MINGALIK SLAFINID STRZEL. 155 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1896-10-01 - -
MIRANOW PAWEŁ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MIRCZUK EMIL PODOF. - 1917-10-23 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
MIRONENKO A. SZER. 121 p.p. ros. 1917-09-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
MOCHAMEDJANOW M. SZER. 93 p.p. 1917-11-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1885 - -
MOJSLAJE IWAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MONDUEW PIOTR SZER. - 1918-02-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1881 - -
MORANOW JEGOR - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MOROZOW FEODOR SZER. 151 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MUSTATSCHIOSU OPREA PODOF. RUM. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1886-02-03 - -
M...NEK JOHANN WEHRM. - 1915-06-22 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MAKOSCH PAUL LDSTM. - 1915-09-24 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MICHALSKI JOHANN - - 1915-10-18 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MARKSTEIN MAKS SZEREGOWY - 1915-01-14 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
MOHL HIRSCH SZEREGOWY - 1914-10-08 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
MOSER JOZEF SZEREGOWY - 1914-11-21 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
MAAR FRIEDRICH JAGER ? 1915-05-16 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MACH THOMAS SZEREGOWY LIR 34/5 ER. KOMP. 1917-02-03 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1872-03-21 Biedaczów-Łańcut Pochowany pas 35, rząd 2, grób 73
MACK FRANCISZEK SZER. KOMAND. POL. LEG. 1916-05-13 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MAJEREK KAZIMIERZ ŻOŁNIERZ LEGINY POLSKIE 1918-11-18 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MAŁODOBRY JAN SZER. 30 P.P. 1916-02-13 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
MANDEL RUDOLF ROTMISTRZ 4 P.B.W.AUSTRY. 1917-05-03 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MANIA FRANCISZEK ? ? 1914-09-19 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MARCENIUK MICHAŁ SZER. 7. P.P. POL. LEG. 1916-12-07 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
MARSZAŁEK JÓZEF ? ? 1916-06-20 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
MATHEIS MARTIN PODPORUCZNIK 26P.P.P.B.ARM.AUSTY 1916-??-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1888-??-?? - tablica
MATTHERNY ROBERT PODPORUCZNIK 34 P.P.ARM.AUSTRY 1914-11-20 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1848-03-05 - -
MATUSIAK PIOTR SZER. ? 1916-08-09 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MENZEL KAROL KAN. AR. 2 P. 1916-01-20 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MICHALOVITS JOZEF KOTASR R CES.STRZ.TYROL B.ARM.AUSTRIA 1914-11-24 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MICHNO ADAM ST. SZEREG. ? 1916-05-01 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MINUTA FRANCISZEK KAPRAL ? 1916-09-06 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
MISIACZEK BOLESŁAW SZER. P.P.POL.LEG. 1917-06-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1893-??-?? - -
MITOŃ JAN STRZEL. 13 BAT. 1916-08-14 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MORYS MICHAŁ SZER. I DYW. 1916-03-19 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1894-??-?? - -
MÜLLER WILHELM SIERŻ. ? 1916-08-13 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
MUSIOŁ JAN KANONIER ? 1916-08-26 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MYSLBECK KAROL POR. BADN.MARSZ 5/3 1914-09-03 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MIEZIN JAN - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MOSKAL ANTONI - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MOSKAL FRANCISZEK - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MOSKAL IGNACY - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MOSKAL JÓZEF - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MEIER ALOIS INF. - 1914-10-17 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
MA... AUGUST - - - - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MA... PAUL - - - - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MAZUR JOHANN - - 1915-09-25 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MULLER BERTHOLD - - 1916-12-22 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MACZIEK STEF. - - 1916-11-18 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MARSOLLEK PET. - - 1914-10-01 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MARSOLLEK VAL. - - 1918-03-25 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MIENTUS JOS. - - 1918-04-28 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MIENTUS VINZ. - - 1916-09-21 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MIENTUS ALOIS - - 1917-05-15 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MOSCH PET. - - 1918-05-28 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MROHS THO. - - 1918 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MROHS THEO. - - 1917 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MACH JAN SZER. PUNKT ZBORNY PIOTRKÓW 1918-02-23 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 16 - -
MALUGIN JEWŁAMPIJ JEGOROWICZ JEFREJTOR 100 PIECHOT. OSTROWSK. POŁK 1915-01-06 Warszawa Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 Zuje gub. Mohylewska -
MAZURKIEWICZ ALEKSANDER SIERŻ. ŻAND. POLOWA 1918-11-01 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 19 - -
MĄCZKA JÓZEF POR. DYWIZJA GEN. ŻELIGOWSKIEGO 1918-09-09 Krasnodar/Rosja Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie 1867-12-08 Zaleszany, pow. tarnobrzeski -
MICHALSKI FRANCISZEK SZER. - 1918-10-27 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
MIRSKI JULIUSZ LEG. KOMPANIA SZTABOWA 1917-03-19 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
MISZCZAKIEWICZ JAN PODOF. SZKOŁA KARNA WP 1918-10-11 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - Lwów płyta nagrobna, grób był prawdopodobnie w innym miejscu
MOSAKOWSKI CZESŁAW DOKTOR SZKOŁA INSPEK. 2 B. 1918-07-17 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
MUCHA JAN KAN. 1 P.ART. 1917-08-17 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
MAGNUSCHEWSKY ROMAN SOLDAT 12.KOMP.230.RUSS.INF.RGT. 1915-11-08 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895 - -
MAKAROW MICHAEL UNTEROFFIZIER 5.KOMP.96.RUSS.JNF.RGT. 1917-05-13 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1885-10-23 - -
MALIEJCZYK JOSEF SOLDAT 30.RUSS.INF.RGT.POLTAWSKI 1915-11-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1885 - -
MARCZEWSKI ANDREAS ERS-RESERVIST 1.KOMP.RES.JNF.RGT.49 1917-03-28 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-11-25 - -
MARSCHALL MAX KRANKENWÄRTER FESTUNGSLAZARETT BRESLAU 1917-03-20 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1878-11-07 - -
MARTINY HUGO HIERR.OBERLEUTNANT - 1918-03-22 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-12-23 - -
MARTZ KARL GEFREITER 2.KOMP.LDST.J.R.1.WURTT.NR 13 1917-06-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-10-02 - -
MATZKE CARL LANDSTURMMANN VERW.KOMP.8.LDST.J.E.BATL.VI.31 1917-06-16 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-12-12 - -
MATZKE HERMANN LANDSTURMMANN 2.KOMP.1.E.JNF.RGT.51 1916-10-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-10-06 - -
MELESCHOWF MICHAEL SOLDAT 251.RUSS.1.P.STAWUTSCHEWSKI 1916-05-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895-09-18 - -
MELKERS PAUL LANDSTURMMANN 1.KOMP.FELD.REKR.DEP.12JNF.DIV. 1916-07-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1887-01-26 - -
MENDE KURT LANDSTURMMANN 1.KOMP.INF.RGT.352 1916-04-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1879-03-23 - -
MESSNER KARL MUSKETIER 4.KOMP.E.RES.JNF.RGT.22 1917-04-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1898-08-04 - -
MEWEDIEW MICHAEL SOLDAT 6.KOMP.170.RUSS.JNE.RGT. 1917-06-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-11-14 - -
MIACHKOW KYRILL SOLDAT 16.ROTTE13.RUSS.INF.RGT 1916-05-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1891-03-18 - -
MICHAEL ARTHUR KANONIER 3.BATT.2.E.FELDARTL.RGT.6 1917-02-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895-02-05 - -
MICHAILOW DIMITRI UNTEROFFIZIER 9.KOMP.21.RUSS.JNF.RTG. 1917-08-28 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1883-10-26 - -
MICHALSKI THOMAS KANONIER 3.BATTR.2.E.FELDARTL.RGT.21 1916-11-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-12-07 - -
MIERING OTTO TRAIN-REITER 5.ESK.E.TRAIN-ABT.6 1916-04-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-11-23 - -
MILOWANOWICZ SYBIN SERBE - 1916-12-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1898-08-23 - -
MILSCH PAUL FELDWEBEL-LEUTNANT 1.REKR.DEP.1.E.GREN.RGT.10 1916-08-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1872-01-20 - -
MÖLLER FRIEDRICH LANDSTURMMANN 2.ERS.JNF-REGT.51.3.KOMP. 1915-12-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1878-06-20 - -
MOORHUSEN DIETRICH JÄGER 4.KOMP.JÄGER-BATL.5 1917-05-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-05-26 - -
MORGENSTERN HERMANN LANDSTURMMANN 2.KOMP.E.LDW.JNF.RGT.102 1916-05-13 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1871-03-19 - -
MÜLLER ARTHUR LANDSTURMMANN 1.REKR.DEP.1.E.JNE.RGT.51 1916-12-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-08-22 - -
MÜLLER OTTO KRANKENWÄRTER LAZARETTZUG 7 1915-11-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-07-30 - -
MÜNKER IGNATZ PIONIER 3.KOMP.7.MINENWERFER E.BATL. 1917-05-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-07-08 - -
MUT?MANN MAX - - - - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
MYSCHKA THEODOR KANONIER 3.ERS.BATL.2.ERS.FELDARTL.RGT.21 1917-09-11 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-04-17 - -
MALININ KONST. RUSS. ST. KAPIT. LEIB GARD. REG. 1914 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
MANUNIKIN KOW. RUSS. LEUTNANT - 1914-12-02 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
MALACHOWSKI LEO GEFALHEN IN FLANDERN - 1917-10-26 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MANASSE WALT. UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MARCUS MARTIN VZFW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MARCUS MICHAEL - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MARGOLINER MAX UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MASUR BENNO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MATZDORF SALO UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MEIDNER ALEXANDER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MENDELSOHN LEO OFFZ.STELLV. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-04-21 - Rotunda i nagrobek
MENKEN ISIDOR - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
METH HERB. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MEYER LOUIS - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MICHELIS SIEGFR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MICHIOWITZ SALO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MITTWOCH ERICH UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MODE LEO - - 1918-11-18 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MOSER AUG. LTN. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MOSES GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
MOSKIEWICZ HANS OFFZ.STELLV. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MOTEK WILLI GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MUELLER JOS. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MUHR KURT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MUSKAT KURT VZFW.DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MATERNE PAUL - - 1914-08-22 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MICHALKE JOSEF - - 1917-08-23 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MICHALKE PAUL - - 1914-08-22 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MIKETTA JOSEF - - 1916-02-12 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MIKETTA WILLI - - 1918-06-03 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MARACKE KURT - - 1918-10-01 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
MATELOWSKI FRANCISZEK - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MIEZIN JÓZEF - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MIEZIN STANISŁAW - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MIKUŚ JÓZEF - - 1917 - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MIKUŚ STANISŁAW - - 1917 - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MOSKAL FRANCISZEK - - 1916 WOŁYŃ Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MOSKAL JAN - - 1916 WOŁYŃ Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MARKIEWICZ JAN - - 1917 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1894 - -
MARKIEWICZ JÓZEF - - 1916 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1882 - -
MEITZNER OTTO LEUTNANT GREN. REGT. 3 1914-10-30 - Półwysep Ostrów gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MARKO STEPHAN HUS. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
MATES ALEXANDER KPL. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
MAZARKO THEODOR - K.K.L.I.R.34 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
MOHAROS JOHANN ZGSF. K.u.K.HR.10 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
MURANYI ISTVAN HONV. K.U.L.JR.10 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
MACHAČEK ANTON LDST.INF. IR 36 1915-03-30 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MEDWEDJEW JEFIM - IR 193 - - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAKLIKOW PIOTR - - 1916-05-13 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MAKOSOW MAKIER - 225 P.P. 6 K. 1916-02-29 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MAKOWKIN MICHAŁ SZRG. 7 / 292 P.P. 1916-11-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 813
MALTZAHN HERMANN HELFER SOLDATENHEIM RADZIWILISCHKI 1918-08-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MARKUZAS HENRYK CYW. ROBT. 10 BTL. CYWL. ROB. 1917-01-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 868
MASŁOW BAZYL SZRG. 12 / 494 P.P. 1917-02-02 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 908
MATUSEWICZ GRZEGORZ - 731 P.P. 1917-08-13 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MELSZENIN ALEKSANDER - 26 P.P. 8 K. 1916-05-06 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MELWIK MARCIN SZRG. 6 / 14 P.P. 1917-??-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 880
MERENTJEW GRZEGORZ - 3 / 44 P.P. 1916-12-31 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 858
MERŁO PIOTR GEFR. 4 / LB. GWRD. P.P. 1916-11-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 810
MESINEEW KAROL - ? 1917-09-?? - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MICHAŁKOW MIKOŁAJ - 204 P.P. 2 K. 1917-08-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MICUKOW JAN - 526 P.P. 6 K. 1917-08-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MIEDNIKOW BAZYL JENIEC 52 1 JEN. ROB. BTL. 1917-02-18 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR ?55
MIRONOW STEFAN JENIEC 20 ROB. BTL. JEN. WOJN. 1917-01-14 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 871
MITIN JAN SZRG. 104 P.P. 1917-02-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 902
MOCHOW JAN SZRG. 1 / 4 P.P. 1916-06-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 626
MOŁOSTROW KUŹMA SZRG. 9 / 40 P.P. 1917-03-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 968
MOROSOW SZYMON - 112 P.P. 5 K. 1916-05-16 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MUCHAMEDJANOW MIRAGIN - - 1917-08-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MUSTAFA ALI-OSM. - 50 P.S. 1918-05-23 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MANSPERL (HABER) BRONISŁAW PORUCZNIK 1 PP, I BRYG. LEGIONÓW POSLKICH 1915-10-26 Wołyń Warszawa V miasto Warszawa mazowieckie - - -
MARKLAND A.E. 6008 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-02-08 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MARLOW W.T. 27141 PRIVATE ROYAL WARWICKSHIRE REGT. 1918-10-31 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MAWHOOD - 13994 PRIVATE YORKSHIRE REGIMENT 1918-09-14 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MC BARRON M. M.LOMESNEY SERVED AS 6287 PRIVATE 13TH.BN.AUSTRALIAN INF. 1918-11-20 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MC DONALD J.C. S/31096 PRIVATE CAMERON HIGHLANDERS 1918-08-24 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MC GONIGAL L. 12510 PRIVATE ROYAL INNISKILLING FUS. 1918-10-03 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MC L.MORRSON D. 305032 PRIVATE HIGHLAND LIGHT INFANTRY 1918-11-15 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MC.GREGOR R. 23362 GUNNER ROYAL FIELD ARTILLERY 1918-06-21 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MEACHAM J. 134004 GUNNER ROYAL GARRTSON ARTILLERY 1918-11-26 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MEIKLE J. 58004 PRIVATE SOUTH LANCASHIRE REGT. 1918-11-05 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MELLOR E. 6118 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-01-06 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MICKELBURGH J. 29421 PRIVATE EAST YORKSHIRE REGIMENT 1918-09-30 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MIDDELTON O.T. 235657 PRIVATE WEST YORKSHIRE REGIMENT 1918-02-29 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MONK E.J. 6245 PRIVATE GLOUCESTER SHIRE REGIMENT 1915-03-30 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MOORE H.B. 8893 CORPORAL KING`S OWN YORKSHIRE L.I. 1918-11-16 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MORLEY J. 69158 PRIVATE NORTHUMBRELAND FUSILIERS 1918-08-12 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MORPETTI S.H. LIEUTENANT NORTHUMBRELAND FUSILIERS 1918-10-22 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MULDOON J. 52700 PRIVATE EAST YORKSHIRE REGIMENT 1918-11-10 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MUTFORD H.G. 2464 PRIVATE ROYAL NEWFOUNLAND REGT. 1918-09-?? - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MADER ALFRED MUSKETIER 6 K INF REG 128 1914-11-20 - Aleksandrów Łódzki miasto, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski łódzkie - - -
MAGIERA JAN - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
MAREK J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - SUŁKOWICE -
MAREK JAN - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - SUŁKOWICE -
MAZUREK J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
MAZUREK P. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
MIGDAŁEK LEOPOLD - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
MRZYGŁOD J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
MALIK ANT. - - 1920 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MARSCHALSKI JOH. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MENDA JOS. - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MICHALSKI WAL. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MORAWIETZ JOS. - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MORITZ BERNH. - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MOSIER JOH. - - 1920 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MOSLER ANT. - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MOSLER STEPH. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MÜLLER ALOIS - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MÜLLER ALOIS - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MÜLLER JACOB - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MÜLLER JOS. - - 1914 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MUSCHALIK MAX - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
M???? KARL - - 1914-12-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MAAß GEORG - - 1914-07-03 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MALÖWSKI HERMANN - - 1916-09-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MARUHN GUSTAV - - 1918-07-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MARUHN KARL - - 1918-09-04 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MATTERN RICHARD - - 1918-03-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MATTHE HERMANN - - 1918-04-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MATTHÉE PAUL - - 1918-04-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MENSCH KURT - - 1916-08-26 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MENSCH PAUL - - 1916-10-10 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MEYER EMIL - - 1916-04-30 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MICHAELIS KURT - - 1918-08-26 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MICHAELIS MAX - - 1916-05-03 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MILKAU GOTTFRIED - - 1914-10-31 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MILKEREIT OTTO - - 1914-11-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MITTAG PAUL - - 1915-06-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MITTKAU FERDINAND - - 1918-07-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MONJE ALFRED - - 1914-10-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MÜLLER FRANZ - - 1915-07-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MÜLLER FRITZ - - 1917-08-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MÜLLER HANS - - 1918-03-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MUNDT WERNER - - 1918-08-08 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MATTUSCHEIT ALBERT MUSKETIER 5.KOMP.RES.INF.REGT.266 1915-02-13 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1918-09-12 - tablica betonowa nr 3
MEHARDEL KARL WEHRM. RES.INFT.REGT.2/4.KOMP. 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
MEYER DIELRICH - - 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica betonowa nr 1
MICHAILEW WASILE GREND. / ROSJANIN 9.FINNL.LEIB-GARDE.REGT 1915-03-15 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
MINTSCHUK IWAN ROSJANIN 39.INF.REGT.TOMSKI 1915-08-03 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-12 - nagrobek betonowy
MUMM JOHANNES MUSKETIER 5.KOMP.RES.INF.REGT.266 1915-02-19 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-03-09 - tablica betonowa nr 2
MINKWITZ - MUSK. RES. INF. REGT. 266 - - Biała Piska III miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MIELKE FRIEDRICH GREN[ADIER] - 1918-10-26 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
MIELKE FRIEDRICH KAN[ONIER] - 1915-02-13 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
MILBRATZ EDUARD LANDST[URMMANN] - 1914-10-14 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
MISCHNICK KARL GREN[ADIER] - 1918-02-18 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
MENCZER BENZION PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1876 - -
MICHNIK JERZY PORUCZNIK - 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1885 Bielsko -
MÜTZENMACHER ELIAS PIECHUR 15 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1891 Potok Złoty k. Buczacza -
MARTON SANDOR INF HONV. IR 29 1915-01-23 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
MAURER LAYOS GEFR HONV. IR 23 1915-02-21 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
MIKESKA JOHANN INF LANDST. IR 25 1914-11-23 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
MASS - WEHRMANN - - - Bieżuń miasto, gm. Bieżuń, pow. żuromiński mazowieckie - - -
MAGLATIUK JAKOB KONDRATOWICZ RUSS. - 1915-05-25 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MAIWALD JOSEF - - 1915-07-23 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MAKAROW ALEXANDER RUSS. - 1915-07-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MAKAROW TEODOR RUSS. - 1915-06-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MAKOWIECKI LADISLAW CYWIL - 1915-07-01 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MANAFIJEW WASIL PETROWICZ RUSS. - 1915-05-09 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MARCZENKO MICHAL MITAFANOWICZ RUSS. - 1915-05-31 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MARGIKITI RADOWAN - - 1915-08-15 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MARTINCZUK ANDRIEJ DAVIDOWICZ RUSS. - 1915-05-15 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MARTINENKO IWAN RUSS. - 1915-06-02 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MASAN AHMED JANO RUSS. - 1915-05-09 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MASLINKOW MICHAEL PAWLOWICZ RUSS. - 1915-05-25 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MATULA GREGOR RUSS. - 1914-10-13 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MATZESZONAK FILIPP RUSS. - 1915-08-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MAZNIAK ILJA RUSS. - 1914-11-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MERTA FRANTIŠEK - - 1914-09-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie 1877 - -
MIAKOW JAKOB IWANOW RUSS. - 1915-07-08 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MIEJŚKOW STEFAN - - 1915-07-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MINHARKOW GASMATULA? RUSS. - 1915-05-16 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MITYITYIN PAUL RUSS. - 1915-08-05 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MIZERA VINZENZ - - 1914-10-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MOJSIJEW STEFAN RUSS. - 1915-06-04 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MOSACZDOW MAŁAJEW RUSS. - 1915-05-26 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MACH LUDWIG ZGSF. K.U.K. F.K.R. 2 1914-10-30 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MACHALA JOSEF INF. K.K. L.I.R. 25 1914-12-29 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MACYNA JOSEF CIV. KUTSCH. K.U.K. KORPS. BÄCK.1 1915-04-07 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MACZEJKO CYRILL INF K.U.K. I.R. 72 1915-02-25 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MAGROT WASIL INF RUSS. I.R. 19 1915-05-22 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MAKIMOW ? JEFIM RUSS. 1917-02-18 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MAŁEK ANDREAS INF. K.K. BEWACH. ABT 1915-06-07 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MANUSZKA JOHANN INF. K.K. L.I.R. 32 1916-11-27 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MAŃKOWSKI THADDÄUS UL. K.K. L.U.R. 1 1914-11-23 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MARENA THEODOR INF. K.K. L.I.R. 32 1916-10-07 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MARKO ANDAMY INF. K.U.K. 11 BÄCK (MAG) 1915-02-03 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MARO JANOS HUS. K.U.K. H.R 2 1915-05-26 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MAROH FRANZ INF. K.U.K. I.R. 87 1914-10-02 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MAROSAN JANOS INF. ÖST.UNG. - 1914-11-11 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MASON JOSEF STALLKN. K.K. STAB. PF. SP. 1916-12-28 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MEGYERI JANOS INF. K.U.K. I.R.60 1914-12-21 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MÉHES JOHANN TR. SOLD. K.U.K. TR. DIV. 5 1915-02-09 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MENTEL JOSEF INF. K.U.K. I.R. 12 1915-02-06 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MIARKA ADALBERT SOLD. K.K. F.E. DIV. 4 1915-01-01 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MICHALY PETER INF. ÖST.UNG. - 1914-11-03 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MIĘTUS IGNATZ INF. K.K. L.I.R. 1916-08-20 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MILER ADALBERT INF. ÖST.UNG. 1914-10-14 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MITYKOW ? GEND. RUSS 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MIZERA PETER INF. K.K. LDST. B.K. 32 1915-09-26 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MŁOT ANDREAS INF ÖST.UNG. 1915-01-15 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MOSKAL JOSEF INF. K.K. L.I.R. 32 1915-09-17 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MÜHL RUDOLF KPL. K.K. L.I.R. 24 1914-09-21 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MÜLLNER JOSEF INF. K.K. L.I.R. 24 1915-06-26 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MUNCKACSY BELA - - 1914-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - TRENCZEN -
MYRONIUK WLADIMIR KAN. K.U.K. F.K.R. 32 1915-01-05 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MAYER PAUL RESERVIST  MAG.FP.KOL.5  1915-06-07 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
MAUERMANN GUSTAW SOLDAT REF INF. REGT. 102 1918-06-05 SZPITAL POLOWY 116 Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1882-09-12 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
MODICKE O. FÖRSTER - 1914-11-10 - Bolesławiec miasto, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MAIWALD O. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MAÜER R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MEISNER E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MEISNER H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MEITEL R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MENDE H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MERSCHKE P? - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MERTZ B. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MEYER R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MIER?CH M. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MUELLER ADOLF WEHRMANN 9 K. L.J.R 19 1914-10-16 - Brwinów miasto, gm. Brwinów, pow. pruszkowski mazowieckie - - -
MACEK JAROSLAUS DRAG. D.R. 8 1915-02-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MAHLKNECHT LEOPOLD LDSCH. L.D.SCH.R. II 1915-02-26 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MAIR MATHIAS JG. T.K.J.R. 1 1915-01-31 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MAJDANSKI GREGOR INF. I.R. 58 1914-11-20 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MALIK JOSEF CIV. KUTSCH. - 1915-03-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MALY MARTIN GFT. I.R. 8 1915-05-08 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MANDI LADISLAUS INF. LDST.I.R. 66 1915-05-08 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MANDICZ JOHANN INF. I.R. 80 1915-01-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MARCELLO ARMANI JG. J.M.B. 23 1915-03-27 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MARKART JOSEF JG. T.K.J.R. 4 1915-05-05 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MARLAK ROMAN INF. TELEGR. R 1915-05-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MARUSEK JOHANN CIV.KUTSCH. 3 STAFFEL 1915-03-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MARX ALOIS LDSCH. K.LDSCH.R. II 1915-01-16 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MAUK JAROSLAUS DRAG. D.R. 8 1915-02-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MAYER IGNATZ KAN. F.K.R. 42 1915-04-02 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MELECKY THEODOR JG. F.J.B. 16 5 M.K. 1915-01-14 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MELNYK JOHANN INF. I.R. 55 1915-01-30 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
METYK STEFAN CIV. KUTSCH. ET.STAFF. 5/106 1915-04-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MITRO JOSEF INF. I.R. 66 1915-03-08 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MITTERHUBER JOSEF INF. I.R. 14 1915-06-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MOGULA THEODOR INF. I.R. 5 1915-02-10 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MOLNAR KAROLYI INF. - 1914-12-28 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MORANDELL JULIUS GFT. (INF.) T.K.J.R. 2 1915-05-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MORLAK ROMAN INF. TELE. R. 1915-05-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MORO FERANZ STEFAN HONV. L.I.R. 10 1914-12-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MORTH KARL LDSCH. K.LD.SCH.R. III 1915-03-20 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MOSER JOSEF JG. T.K.J.R. 3 1915-05-05 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MRNA LEOPOLD INF. I.R. 81 1915-02-03 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MUCKENHUMMER FRANZ INF. I.R. 14 1915-04-15 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MULLER KARL WEHRM. P.R.I.R. 220 1915-05-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MULLER RUDOLF PION. TELEGR.R. 14 1915-02-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MURR JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1915-03-02 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MUSIL THOMAS SAPP. S.B. 14 1915-03-31 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MUSZYŃSKI JOSEF KAN. FEST.ART.B. 5 1915-02-07 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MUTSCHLECHNER JOSEF JG. T.K.J.R. 4 1915-03-08 BRZESKO Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie 1894-10-10 GETZENBERG / TYROL -
MENGER - - - 1916-07-14 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
MOESER ARTHUR FLIEGER - 1915-09-25 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
MIRSCHNER RICHARD UNTEROFFZ. LDFST. BATL. COTTBUS 1917.07.28 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1897-10-12 - -
MÜLLER KARL FELDW. LEUTNANT LAZ. INSPEKTOR LAZ. INSPEKTOR. HOHEN???NEK 1915-05-25 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1888-09-03 - -
MALICH WILHELM - - 1916-12-30 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1880-08-27 - -
MALICH JOSEPH - - 1915-06-21 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1889-10-30 - -
M? ?ODOR RUSS.SOLDAT - ????-10-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MACZATOW WASILI RUSS.SOLDAT - 1917-07-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MAIKOFF GUSS RUSS.SOLDAT - 1917-04-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MAKLOKO IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-04-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MALEC PAWEL RUSS.SOLDAT - 1917-08-27 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MALOZION? ILJA RUSS.SOLDAT - 1917-09-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MARNIKOWIC DRAGOLUB RUSS.SOLDAT - 1917-04-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MARTIWOW ANTON RUSS.SOLDAT - 1918-09-18 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MARTIWOW ANTON RUSS.SOLDAT - 1919-09-18 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MARTYNOW STEPAN RUSS.SOLDAT - 1918-03-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MED.??W MERKOLI RUSS.SOLDAT - 1???-05-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MELNIKOW ?TYAN RUSS.SOLDAT - 1918-08-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MERCWIEKOW MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1918-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MICHAELOW SERGEI RUSS.SOLDAT - 1918-07-01 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MIKICZ ZIWAN RUSS.SOLDAT - 1917-08-29 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MILITARN NIKOLAI RUSS.SOLDAT - 1917-12-05 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MISAN GRIGORI RUSS.SOLDAT - 1918-09-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MISZAGIN KONST. RUSS.SOLDAT - 1917-11-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MO??EZO ??P RUSS.SOLDAT - 1917-10-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MORE? ?XEI RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MORTWINCZE? FEODOR RUSS.SOLDAT - 1917-11-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MUZALIOW TRIFIM RUSS.SOLDAT - 1918-09-08 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MAIZEL PETER - - 1919-03-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891-12-19 - -
MAKARON FEODOR - - 1915-08-25 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1888 - -
MALSZEW ANISIN - - 1916-06-14 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1898-02-15 - -
MANNER JOSEF - - 1915-01-15 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MANSCHKE AUGUST - - 1915-10-04 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MASCHIK NORBERT - - 1917-09-26 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1892-06-01 - -
MASKWITOW IRIGAN - - 1916-07-16 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1888 - -
MASTAFANOW GEORGI - - 1917-07-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893 - -
MATZANDER RICHARD - - 1918-12-04 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MAUDICZ MILAN - - 1916-08-25 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1881 - -
MAZUROW NIKOLEI - - ????-??-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890 - -
MECHOW JAKOB - - 1916-08-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1876 - -
MEIER EDUARD - - 1916-09-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MESZKOW WASILI - - 1916-05-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MIKALOW STEPAN - - 1916-01-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890-08-01 - -
MIKOLOWSKI OSIP - - 1916-10-08 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1882 - -
MILATIC MILADIN - - 1916-09-05 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893-03 - -
MILICZ IWAN - - 1916-07-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891-02-15 - -
MISCHLANOW WIMITRI - - 1916-05-25 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MISKAI LUDWIG - - 1914-12-27 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MISRCEA VINZENT - - 1915-01-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MITOSEWITSCH STOJAN - - 1916-06-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889 - -
MLACHAREK ADOLF - - ????-??-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MOHETTA JOSEF - - 1918-09-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1895-07-02 - -
MONCZAKOW WESELVOLOD - - 1915-07-25 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890-02-11 - -
MOSALIMOW WAWLINT - - 1916-12-09 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889 - -
MOSZKOW WASILI - - 1916-05-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-08-09 - -
MUCKE AUGUST - - 1915-11-10 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MUSCHOL KARL - - 1916-05-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MACHA ALOIS - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MACHURA STEPHAN - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MACIEJCZYK FRANZ - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MACZIOSCHEK JOHANN - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MAGIERA FRANZ - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MAICHERCZYK JOHANN - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MAKOSCH ALFONS - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MALEK IGNATZ - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MARCZYK MATTHIAS - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MASSNY LUDWIG - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MATESA GERHARD - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MATYSSEK FRANZ - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MAZIOSCHEK PAUL - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MICHALSKI ALOIS - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MIERZWA RUDOLF - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MILCZAREK VINZENT - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MROCHEN FRANZ - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MROCHEN JACOB - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MALOTTKI VON WILLI - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MARG ERNST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MEINKE FRITZ - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MIELKE ERNST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MIETZ KARL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MILBRADT OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MOCEK OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MACHNICKI NIKOLAUS JNFANTERIST K.U.K.J.R.95/3K 1916-04-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MACOUREK OTTO LDSTRM K.U.K.R.T.B.A.31 1916-04-21 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MALICKI JOHANN LDSTRM K.K.SCH.R.17 1917-08-15 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MARESZAN GREGOR ZIVIL ARBEITER K.UNG.A.A.22/5 1916-04-27 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MARIAN DANIEL HONVED K.U.H.J.R.12/1 1916-06-22 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MARTIN FRANZ VIZEWCHTM. FS.A.R.3/4.M.K. 1915-09-13 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MEDVIGY JSVAN HONVED K.U.H.J.R.9/4 1917-09-05 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MELASKIEWITZ M. LDSTRM STRASSENB.K.39 1915-08-27 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MENCL JOSEF JNFANTERIST K.U.K.L.ET.B.301 1916-07-20 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MINDING EMIL MUSKETIER 1.E.BTL.3.J.R.76 1915-09-18 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MÜLLER EMIL GRENADIER 2.E.BTL.4.G.R.9 1915-09-17 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MÜNKENBERG ? LDSTRM 6.L.J..BTL.S.16/15 1915-09-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MARCZUK ALEKSANDER PPOR. - 1915-08-25 - Choroszcz-Szyszkowizna miasto, gm. Choroszcz, pow. białostocki podlaskie - - -
MROCHEM JOHANN LDSTR. 31 LDSTR. ERS. INF. BTL. VI A.K. VI/97 1918-05-03 - Chorzów miasto, gm. Chorzów, pow. M. Chorzów śląskie - - -
MANNK IVAN INFT. I.R. 41 1914-11-18 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.21
MAREK FRANZ INFT. L.I.R. 13 1914-12-15 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.28
MARIĆ HUSO INFT. B.H.I.R. 4 1914-11-21 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.40
MARKOTIĆ-KNEŻOVIĆ ILIJA INFT. B.H.I.R. 4 1914-11-17 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.22 (1.23)
MARKS FRANZ SAN. SOLD. SAN. ABT. 3 1915-02-10 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.22
MARTONESCE ILLES HUSAR H.R. 3 1915-01-14 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.18
MATYKIEWICZ KASIMIR INFT. L.I.R. 32 1915-02-13 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.26
MICHALIK JOHANN GFRT. SAN. ABT. 3 1915-02-24 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.35
MIERZVA JOSEF INFT. I.R. 40 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.58
MIKOLAUS ANTON INFT. L.I.R. 13 1915-02-22 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.30
MIRON JOHANN INFT. I.R. 10 1914-12-26 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.9
MITARA MARTIN INFT. I.R. 71 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.55
MOSEK ADOLF INFT. L.I.R. 13 1915-03-09 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.8
MUDZOCH ANTON INFT. L.I.R. 12 1915-02-20 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.29
MURAWSKI NIKOLAUS KAN. SCHW.H.R. 10 1914-11-16 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.5
MARIĆ MURAT INFT. B.L. I.R. 4 1914-11-24 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.13
MAYR JOHANN - SAN. ABT. 10 1915-04-05 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 7.2
MICHNO JACOB INFT. I.R. 90 / III E. KOMP. 1914-11-23 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.11
MUNIN HASIDIC INFT. B.L. I.R. 4 1914-11-24 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.15
MA ŁYSZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MACH A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MACIAS S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MACURA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MADACZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MADER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MADER F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAEKIA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAI E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAJERCZYK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAK K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAKAR D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAKSYMIUK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MALEJKO P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MALIK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MALOZIEC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAŁKOWSKI M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MANDIUK T - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MANGOLD E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MANIGODA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARCINEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAREK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAREK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAREK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARIASZ S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARKOLA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARKUP W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAROSAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARSCHAL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARTIN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARTINOWSKI W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARTINOWSKY J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARTON S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MASIARZ F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MASSAREK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MASZAROS K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MASZTALESZ F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAT J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MATAVA T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MATES J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MATOVSCH J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MATUSEK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MATUSZYNSKI F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MATZALY M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MATZURA JU - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAX M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAZUR P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MEANER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MEDER Z - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MEIER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MEIER O. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MENTIK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
METHER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MICHAJLUK I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MICHALACZ E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MICHALCZYK E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MICHALEK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MICHALIS F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MICHNO J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MIECH P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MIHEL R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MIHU J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MIKSANEK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MILOM M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MINCZOWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MITENKO J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MIZERSKI E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MLINAREWIC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MLINERIC M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MŁYNEK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MÖCHLENDICH J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MODZELEWSKI A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MOJSCC M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MÖLLER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MOROSZ I - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MOSKALA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MOTICKA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MOTYKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MRAWECZ T - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MSRKOTA Ł. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MUCHA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MUHICZ M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MÜHR J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MUJKANOWICZ V. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MÜLER - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MULLER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MUNIGA T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MUNKA J - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MURZEWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MUZYCZKA H - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MYNARIK J - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MIKLOS JOSEF - ÖST.UNG.SOLD - - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOTHES WILLI GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÜLLER ERNST - PREUSS. 4 GARDE. RGT. Z.F. 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÜLLER JOHANN GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÜLLER RUDOLF OTTO KPL. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÜLLER 3 WILHELM GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÜLLER 4 PETER GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
M?O??KOW PETER - - 1918-11-09 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
MARK??? ALEKSANDER - - ????-11-06 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
MARJANOWIC IVO INF. K.U.K. BOS.-HERZ.I.R. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
MARJANOWIC MIJAT INF. K.U.K. BOS.-HERZ.I.R. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
MARTINOVIC PETAR INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1892 - -
MATUS EMMER KPL. K.U.K. HUS. R. 11 1915-01-14 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
MICHALECZ DEMETER INF. K.U.K.I.R. 65 1915-01-09 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
MILIC GJURAT INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
MOHOLYAN PETER RES. K.UNG. L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL. EZR. ) 1915-01-07 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
MORAWA FRANZ INF. K.U.K.I.R. 58 1915-01-29 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
MALEC ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MAMOK (?) JĘDRZEJ - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MIZERA ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MOŚ ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MOŚ JAN - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MOŚ JERZY - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MASKA ANDRZEJ - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MUCHA ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MUSIOŁ FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MATUSZYŃSKI JAN SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MATUSZYŃSKI LUDWIK SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MATUSZYŃSKI PAWEŁ SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MAZUR JAN SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MAZUR PAWEŁ SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MAGNUS ROBERT - - 1918-03-30 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
MANNIGEL WILHELM - - 1916-10-28 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie 1887-08-31 - POMNIK
MARTIN ROBERT ERSATZRESERVIST ERS. BATT. INF. REG. 154 1918-09-29 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
MATLIEBE HEINRICH - - 1917-04-30 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
MIEROW KURT - - 1915-10-01 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
MÜLLER PAUL - - 1915-01-2? - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
MÜLLER WILLI OBERGEFREITER 5 BATT. FUTZ.-ART.-REG. 23 1918-09-11 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
METZGER PHILIPP LANDSTURMMANN LDST.BATL. SCHLETTSTADT XV/3, 3KP 1915-02-12 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MOCH FRANZ ERSATZ-RESERVIST LDW.INF.RGT 7, 1KP 1915-01-14 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MELANG FRIEDR. KRIEGSVETERAN KRIEGSVETERAN VON 1870/71 1915-11-27 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MENGES GEORG FAHRER GD.FELDART.RGT 5, 3 BATT. 1915-07-25 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MÄTOD JOHANN KUTSCHER K.K.PFERDETRANSP. 1915-01-10 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MARWEDE WILLY LANDSTURMMANN L.BTL. COLMAR XV/4, 3KP 1915-08-21 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MAX OTTO ERSATZ-RESERVIST BR.BAUTR IX A.DIV BREDOW 1915-04-19 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MALECKI ANTON LANDSTURMMANN STR.-BAU-BATL, 2KP 1915-05-27 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MANDEL PAUL UNTEROFFIZIER LDW.INF.RGT 19, 6KP 1915-07-12 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MATUSEK FRANZ LANDSTURMMANN FELDART.M.KOL. 2 DIV BREDOW 1915-04-13 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MANIA ALEX WEHRMANN LDW.INF.RGT 51, 5KP 1915-01-04 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MÖBUS ADOLF WEHRMANN LDW.INF.RGT 6, 8KP 1914-11-21 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MAKOWSKI ANT. WEHRMANN LDW.INFRGT 19, 7K 1914-12-23 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MÜLLER ERNST WEHRMANN DW.INF.RGT 133, 9K 1914-12-25 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MALER HEINRICH FAHRERTHÜRFUSS ARTL.RGT 18, 3BATL 1914-12-08 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MESTERKNECHT RICHARD WEHRMANN LDW.INF.RGT 2, 5KP 1915-02-22 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MAJER PAWEŁ SZEREGOWY / POLAK ŻAND. D.O.G. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
MICHALAK TEODOR SZEREGOWY / POLAK 23 B.WART. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
MAJEWSKI STEFAN - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
MALONEK KARL WEHRM. PREUSS.RES.INF.REG.220 1915-05-07 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAŃKO WASILIEWICZ UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 36 1915-04-03 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAREK MARIUS MUSK. PREUSS.RES.INF.REG.220 1915-04-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MATWIJEW ALEKSANDER UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 33 1915-02-17 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAZOW WASILIJ INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-31 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MICHNO JAKOW GFT. RUSS.I.R. 125 1915-01-12 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MIRONCZENKO NIKIFOR UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 33 1915-02-12 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MISIURA JUSTIN INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-28 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MOJSIENKO ALEKSANDER INF. RUSS.I.R. 126 1915-01-17 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MORGUN IWAN INF. RUSS.I.R. 122 1915-04-11 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MÜCHER WILHELM RES. PREUSS.RES.INF.REG.220 1915-05-07 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAGDANZ OTTO - - 1915-09-23 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MANN LEOPOLD - - 1918-06-12 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MANSKE GUSTAV - - 1915-07-27 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MARQUARDT GUSTAV - - 1915-09-20 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MARTEN RICHARD - - 1917-05-04 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MEYER PAUL - - 1914-08-28 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MÖRKE HERMANN - - 1915-09-25 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MAAß RICHARD - - 1917-04-15 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
MANTE OTTO - - 1915-06-30 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
MARTEN FERDINAND - - 1917-09-10 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
MARTEN HERMANN - - 1915-01-31 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
MARQUARDT FRIEDRICH - - 1914-12-11 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MARQUARDT GUSTAV - - 1914-11-10 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MARQUARDT PAUL - - 1916-05-09 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MARQUARDT WILHELM - - 1914-11-06 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MARQUARDT WILHELM - - 1915-10-21 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MARQUARDT WILHELM - - 1916-06-19 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MITTELSTÄDT KARL - - 1915-10-03 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MANBERG - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
MITTLER - HUS. THÜR. HUS. RTG. 12 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
MÖLLER - RES. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
MÜLLER - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
MUSIKER ANTON INFT.  I.R.99 7K.  1915-03-23 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
MAGNER MICHAEL - MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG 1914-08-?? - Gdańsk miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
MORT ALBERT - MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG 1914-08-?? - Gdańsk miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
MAKOSCH WILHELM INFANT. - 1916-03-23 - Gliwice II miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - sarkofag
MARKIEFKA FRANZ INFANT. - 1916-10-16 - Gliwice II miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - sarkofag
MARKIEFKA HERM. INFANT. - 1916-02-12 - Gliwice II miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - sarkofag
MAZUR JOHANN - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MIENNA PAUL - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MORYS JOHANN - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MUNZER AUGUST - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MARKOWSKI ROBERT - - 1914-10-25 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1897-03-25 - -
MICHALLIK EMIL - - 1914-07-16 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1889-05-07 - -
MICHALLIK NICOLAUS - - 1917-08-07 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1895-08-18 - -
MICHALLIK VICTOR - - 1914-07-18 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1885-07-13 - -
MICHEL KONRAD - - 1918-04-27 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1896-01-29 - -
MIKLAS THEODOR - - 1916-05-23 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MISCH ROBERT - - 1917-04-17 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1878-05-19 - -
MITTAS FRANZ - - 1918-05-27 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1894-05-13 - -
MOCHA AUGUST - - 1918-06-12 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1871-02-15 - -
MOCHA THOMAS - - 1914-05-11 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1890-07-29 - -
MROSEK JOHANN - - 1915-12-10 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MACHA KARL - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MACHA PAUL - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MAICHER WILLY - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MEYER FRITZ - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MLOTZEK ARTHUR - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MADL JAKOB ERS.RES.JG. F.J.B. 9 1914-12-30 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MAHNE ANDREAS E.R.INF. I.R. 17 1915-01-01 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MANIČ FRANZ ERS.RES. I.R. 17 1915-01-12 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MANIURA JOSEF TAMB. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MANKE K. HERMANN MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MARCINEK GEORG LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MARKLOVSKY RUDOLF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MARTOŚ FRANZ LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MARYNIAK LUDWIG LDST.INF. I.R. 56 1915-03-11 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MASON FRANZ GFT. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MATUSCHEK ANTON MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MAYER FRANZ JG. F.J.B. 8 1914-12-26 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MAZUR ALBERT INF. I.R. 56 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MAZUR JOSEF RES. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MAZUREK JOHANN MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MEISSNER PAUL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MELNIK STEFAN SCH. SCH.R. 33 1915-01-04 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MELZER ROBERT SCH. SCH.R. 9 1914-12-17 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MEYER HUGO OBSTLT. F.J.B. 2 1914-12-12 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MICHEL GUSTAV UT.OFFZ. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MIKULIK JAROSLAUS LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-01-16 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MIŚKOWIEC LEON LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MITTAG FERDINAND E.R.SCH. SCH.R. 9 1915-01-17 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MOCKRY THEODOR MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
MOHYLA GUSTAV RES.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MOISES MATHIAS JG. F.J.B. 9 1914-12-31 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MOLIN ANDREAS INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MONČILOV PAUL HONV. - 1914-12-24 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MORGENROTH RICHARD MJR. P.I.R. 46 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MORITZER JOSEF ZGSF. I.R. 7 1914-12-25 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MROŻEK JOSEF RES.INF. I.R. 100 1915-02-15 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MUDRY MIECISLAUS KDTT. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MÜNCH JOHANN MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MASKELOW IWAN RUSSISCHER INF. - - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie - - -
MÖCKEL JOSEF HORNIST STAB DES HERZ. I.R. 3 1914-12-22 - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1895 - -
MERTSCHNG H. REITER RES. KAVV. AT. 50 1914-10-23 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
MEYER WILHELM JAEGER VADF. KP. 11 LDW. DIV. 1915-07-04 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
MIERS JOHANN FAHRER - 1915-03-07 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
MUELLER ALBERT UFFZ RES.KAV. ABT.50 1914-10-22 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
MUELLER HEINRICH WEHRMANN L.J.R. 76 1915-06-22 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
MUELLER REINHARD KR. FREIW. R.J.R. 228, 6 K. 1915 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
MACKOS ANDREAS ZGSF. H.I.R. 11 1915-05-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MADEJ JOSEF LDST.INF. I.R. 56 1915-02-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MAJ PETER INF. I.R. 56 1915-05-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MANHART JOHANN LDST.INF. I.R. 21 1915-02-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MAŃÁSEK RUDOLF LDST.INF. I.R. 3 1915-03-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MAREK JOSEF INF. - 1915-03-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MARTIN JOSEF INF. L.I.R. 56 1915-03-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MAŠ ADALBERT LDST.INF. I.R. 57 1915-03-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MAUER HEINRICH - - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
MAZAN ANDREAS ERS.RES. I.R. 101 1914-10-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MAZUR STANISLAUS ZGSF. I.R. 90 1915-05-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MEINDE RICHARD GREN. PREUSS.GARDE.GREN RTG. 3 1915-05-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MENTLIK MATHIAS LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-12 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MĚSTECKÝ JOSEF LDST.INF. I.R. 18 1915-04-16 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MESZALAMYI JOHANN INF. I.R. 19 1915-03-24 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MICHALCZYK JOSEF SCH. SCH.R. 32 1915-05-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MIKLOS ADALBERT HUS. H.H.R. 9 1915-01-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MILECSKA APOLONIE - - 1915-04-28 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MIZIRK KARL - I.R. 66 1915-05-12 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MŁOST ANTON INF. I.R. 56 1915-04-19 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MÖDRITSCH MATHIAS LDST.JG. F.J.B. 12 1915-03-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MORCH JOHANN LDST.JG. L.I.R. 11 1915-03-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MOSCHŰTZ ERNST MUSK. PREUSS.RES.IHF. RGT. 269 1915-05-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MŰLLER FRANZ INF. LDST.M.B. 75 - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MŰLLER WILHELM UT.OFFZ. PREUSS.RES.IHF. RGT. 267 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MUSIL FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-03-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MÝKITNIK STEFAN E.R.KAN. S.F.A.R. 10 1915-05-05 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MYŠKA FRANZ INF. - 1915-03-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MACHAŁA JÓZEF SZEREG. - 1920-12-04 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1902 - -
MAJDA BOLESŁAW SZEREG. - 1920-11-26 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
MARULEWSKI FR. SZEREG. - 1921-07-21 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
MAZUREK JÓZEF SZEREG. - 1919-07-21 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1888 - -
MAZUREK MARCIN SZEREG. - 1919-11-13 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
MICHALAK IGNACY SZEREG. - 1919-03-07 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1895 - -
MIKS ONUFRY SZEREG. - 1920-02-?? - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
MIKUPPA - SZEREG. - - - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MILLER FERDY. SZEREG. - - - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MOSIŃSKI ST. SZEREG. - 1914-11-25 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
M??SKI BERNHARD MSK EIR 147 1918-10-08 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
MUNKELL JANKOWSKI RES FAR36 1914-08-08 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
MARZOL FELIX - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
MARZOL WIKTOR - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
MICHALIK P. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
MICHALSKI H. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
MATULLA PAUL GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MATUSZEWSKI VALENTIN RES.GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MULLER HERMANN GREN. KPGGR 4 1915-05-08 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
MIETKA MICHAEL - IR 56 1914-11-21 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MUNNICH MATHIAS MUSK. PIR 78 1915-05-08 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MALARZ JOSEF LST. LDST.B. 31 1917-05-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MALIS OTTO HERMANN RES. K.P.G.R.Z.F. 1 1915-05-23 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1884-02-16 - -
MAXHEIM PETER GREN. K.P.G.R.Z.F. 4 1915-06-07 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1888-02-05 - -
MESSNER ANTON - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - J. Drogomir go nie wymienia
MICHALSKI STEFAN INF. IR 56 1914-11-21 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MIKOSCH JOSEF INF. IR 20 1915-05-28 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1895-03-18 - -
MOLLER RUDOLF - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - J. Drogomir go nie wymienia
MŰHRING BERNARD RES.INF. P.I.R. 11 1915-05-27 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1886-11-11 - -
MŰLLER ROBERT FEUERW. GEB.A.R. 3 1914-09-30 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1880 - -
MURKO LEOPOLD INF. IR 47 - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MUSSMANN MARTIN KR.FR. P.I.R. 74 1915-05-24 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MYŚLIWCZYK JOHANN UL. - 1915-05-08 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MAHARANKO IWAN - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MAKAR IWAN - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MARNESTEK FRANZ - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MAZUR JAKOB INF. IR 37 1918-07-01 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MEDWIDEW ALEXANOW - IR 3 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MUNIČ ALBERT INF. IR 97 1914-12-27 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MUROSCH TEKLA - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MYKNER - - - 1915-04-19 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MYNAJEW ANTON S. FLDW. - 1915-03-30 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MARKUS - INF. - - - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MEDVE LAJOS HONV. HIR 10 1915-06-?? - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MODRUSAN JOSEF INF. IR 37 1914-12-15 - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MAJCEN ANDRO JAGE  K.U.K.F.JAG. B.31   1915-05-07 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
MATRAS JOSEF RES-ULANE  K.LW.U.R.5. 2 F 1915-03-09 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
MELIS JOHANN HUSAR  K.U.K.HUS.RGT.16  1914-12-23 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
MIHALIC JUAN ZIV.KUTSCHER  - 1915-02-19 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
MLADINOV PETER LDST.JNFT.   K.U.HONF.R.7, 1 K  1915-06-11 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
MUSIL FRANZ LDST.JAGER  K.U.K.F.JAG.B.17  1915-04-25 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
MALEU?H ERNST - - 1917-07-25 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MA...SKE W... - - - - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MASKOS ERNST - - 1918-03-15 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MASKOS REINHARD - - 1917-08-20 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MEIZER GUSTAV - - 1915-04-06 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MAIWALD WILLI - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MARKSTEINER PAUL - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MÄTZIG KURT - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MÄTZIG OTTO - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MEHWALD ALFRED - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MENDE HERMANN - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MENZ HEINRICH - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MENZ HERMANN - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MÖBIUS ERNST - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MÜLLER HEINRICH - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MESCHEDER HERMANN - - 1917-07-22 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MÜLLER HEINRICH - - 1916-05-05 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MATCZAK W - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MATUSZEWSKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MAZUREK S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MICHALAK S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MICHALSKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MIKOŁAJCZYK I - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MOŻDZYŃSKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MAREK FRANZ INFANTERIST I.R. 81 1914-10-06 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
MARIACHER JOSEF JÄGER T.K.J.R. 3 1914-11-07 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie 1892-??-?? PRAGROTEN / LIENZ -
MARTINEC MICHAEL INFANTERIST L.I.R. 34 1914-10-22 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
MARTINOWICZ SEMEN FUHRMANN TAB.DIV.? 1914-10-03 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
MATOUSEK WENZEL INF. M.B. 19 1914-10-09 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
MELCHERT LEOPOLD INFANTERIST I.R. 81 1914-10-10 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
MERUNKA JOSEF INFANTERIST I.R. 21 1914-10-19 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
MUCZYSZYN JÓZEF SZEREGOWY - 1915-09-19 - Kamieńsk miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański łódzkie - - -
MASZYC W. - - 1914-09-11 - Kazimierz Dolny miasto, gm. Kazimierz Dolny, pow. puławski lubelskie - - -
MERKUŁOW - - 2P.STRZ. 1914 - Kazimierz Dolny miasto, gm. Kazimierz Dolny, pow. puławski lubelskie - - -
MICHALAK STANISŁAW - - 1914-09-10 - Kazimierz Dolny miasto, gm. Kazimierz Dolny, pow. puławski lubelskie - - -
MATULA FRANZ INFT.  L.I.R.31  1915-04-21 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
MEISSNER - REITER - cze-14 - Kętrzyn I miasto, gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński warmińsko-mazurskie - - nagrobek granitowy
MUSIAŁ GRZEGORZ - 1 P. TAB. LEG. POL. 1915-02-02 KĘTY Kęty miasto, gm. Kęty, pow. oświęcimski małopolskie - - -
MACH JOHANN - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MACHNIK AD. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MALLY KARL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MALLY PAUL - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MAREK EMIL - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MAREK FRIEDR. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MARSCHNER G. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MARSCHOLLEK P. - - 1921 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MARTIKLOHS R. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MARZOK JOH. - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MASEL ERNST - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MATUSCHEWITZ P. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MAY ALBERT - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MAY ARNOLD - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MAY ERICH - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MERTA WILH. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MICHALIK G. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MICHALKE G. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MIEDZWINSKI A. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MIEDZWINSKI J. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MISCHLIWIETZ R. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MISKA DANIEL - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MISKA FRIEDR. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MISKA HERMANN - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MISKA KARL - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MOKROS AUG. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MOSCHEK JOH. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MOSLER MAX - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MOZIGEMBA K. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MÜLLER EMIL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MÜLLER HEINR. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MUTHMANN E. - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MAJCHER STANISŁAW - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
MARINGA JOHANN LANDSTURMIST 2 KOMP. LDST. INF. ERS. BTL. GLEIWITZ 1915-02-21 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
MASOW SIEMION - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
MAY ARNOLD DRAGONER KAV. RGT 4 1914-11-09 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
MICHAJŁOW ALEKSANDR - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
MOJSIEJENKO SIERGIEJ - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
MUCHOWSKI JOHANN GEFREITER SCHLESS. DRAG. RGT 4 1914-11-04 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
MAJOROW JAKOB RUSSE MOSK.GR.RGT.8  1915-01-17 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MAKSJMOW ALEX RUSSE KAUK.SAPP.B.5  1914-12-21 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MALYSZEW JWAN RUSSE KAR.RGT.188  1915-05-01 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MARTYNOW MAKSYM RUSSE APRG. INFT. R. 81  1915-01-03 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MICHAJESCK JOHANN LDST.JNF.  K.U.K.J.R.64  1915-05-16 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MIELNIKOW JWAN RUSSE TAUR.GREND.R.6  1915-02-10 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MIELNIKOW PAWEL RUSSE JNF.BASRK.R.185  1915-01-23 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MIETOLKIN SERGEJ R.UNTOFFZ.  STAB.D.GREND.KO.  1915-02-05 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MIZNIKOW MICHAEIL RUSSE JNF.RGT. 181  1915-02-23 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MOJSEJONKO DANIEL RUSSE MOSKEW.RGT.8  1914-11-10 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MOSKALIKOW ALEX RUSSE KIEW.GREN.RGT.5  - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MÜLLER FRIDRICH GEFREITER J.R. 78/7K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
MAREL EMIL - - 1914 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MULLER - - - - - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
M? AUGUST - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
M? HERMANN - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
M?LZKE ? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
M?LZKE A? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MA? ? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
M??CH RICHARD GREN. - 1918-03-25 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MENDE KONRAD LTNT. D. R. - 1916-11-23 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MICHAEL PAUL WEHRM. - 1917-05-09 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MÜNSTER PAUL GREN. - 1914-11-19 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - VERM.
MARTIN PAUL - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MASCH??? GEORG - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MEHNER MART. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MÜHLE ALFRED - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MULLER PAUL - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MUNDEL ERICH - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MÓL WALENTY INF E.S.LIMANOWA 1914-12-?? - Limanowa (nr 366) miasto, gm. Limanowa, pow. limanowski, ul. Szewdzka małopolskie - - -
MENTZEL HERMANN ERS. RES. L.J.R.6/2K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
MUCHA KARL WEHRMANN L.J.R.23/1K 5723 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
MUGGE HEINRICH LDSTRM. L.J.R.6/3K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
MULLER PAUL WEHRMANN L.J.R.6/12K 5681 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
MUNNECKE KARL LDSTRM. L.J.R.6/1K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
METAL WILHELM PORUCZNIK 1 P.ART. 1915-10-17 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
MRUGACZ JÓZEF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
MANN FRIEDRICH - - 1915-09-05 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MONSE MAX - - 1916-06-09 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MORAUKE FRANZ - - 1917-01-02 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MACHNIK W. - - 1917 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1893 - B. ucz. kl. VII
MARSZAŁEK EDW. J. - - - - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - - Kl VIII, l. 23
MARTYKA JAN - - 1920 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1900 - Kl. VI
MAREINOWSKI ROBERT - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MASSANEK EMIL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MATHISCIK AUGUST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MEKELBURG GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MEKELBURG KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MEYA KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MORDAS KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MARDORF KARL UFFZ - 1917-03-25 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
MARTINS GEORG GEFREITER - 1917-05-04 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
MAST JOHANN ? - 1919-04-11 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
MILWA FRITZ WEHRMANN - 1915-05-15 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
MEDGYESI JOSFF - HUS. 1915-05-05 - Mszana Dolna (nr 363) miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - -
MADRYGA DAMIAN - - 1914 - Muszyna (nr 345) miasto, gm. Muszyna, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MAGASAMÓW AUKADY ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 186 P.P. 1917-03-25 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MAKEJEW JAKOW ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 270 P.P. 1917-06-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
MALACHOW PIOTR SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 3 1 P.P. 1918-05-05 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MALD?N ARC?O?? ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 324 P.P. 1918 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MALOLEPSZY IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 49 P.P. 1917-09-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
MARINESKU JON ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 72 P.P. 1917-06-28 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MASALOW KUZMA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 6 312 P.P. 1918-09-15 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MATWEJEW GAWRIL SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 36 P.P. 1918-07-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MAXIM CORA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 9 P.P. 1917-06-07 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - nagrobek
MERITZA GEORGE ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 48 P.P. 1917-04-12 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MICHEJEW ALEKSANDER SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 32 P.P. 1918-07-18 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MIELNIKOW ANDREJ ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 5 P.P. 1917-07-28 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MILICZENKOW PANTILJAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 528 P.P. 1917-07-28 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MILITINOWICZ MILAN JENIEC CYWIL ROSYJSKI - 1915-12-08 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - nagrobek
MILODINOWIC DRAGOLIUB SZEREG.ARMII SERBSKIEJ 49 P.P. 1918-08-06 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MORARU GOZMA ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 3 P.STRZ. 1917-04-20 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MOWTACHADINOW CHALIBULA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 307 P.P. 1917-09-12 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MUSIKAJEW NIKOLAI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 290 P.P. 1917-10-14 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MARYNOWIEC KIKANIER - - 1918-10-01 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski opolskie - - -
MELNIKOW SERGEI - - 1916-11-01 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski opolskie - - -
MERYSAK FEODOR - - 1918-10-25 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski opolskie - - -
MATZNER PAUL - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MICHALKE AUGUST - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MICHALKE WELHELM - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MISCHKE JOSEF - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MACHLING JAKOB - PR.LDST.ERS.BTL.6 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MASLOWSKI A. PREUSS.RES. L.P.271 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MAYER AUGUST PREUSS. INF.RGT.77 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MILOLOZA ANTONI - B.H.I.R.4 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MÜLLER REINHOLD PREUSS. GARDE.G.R. 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MENDE JOHANN - - 1914-08-20 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
MEMST PAUL - - 1914-12-22 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
MITTMANN AUGUST - - 1915-08-12 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
MAROHN H. WEHRM. 12. / RES. INF. REGT. 34 1914-10-20 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MASCHKEWITZ F. GEFR. 8. / LDW. INF. REGT. 18 1914-10-26 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MEYER J. WEHRM. 11. / LDW. INF. REGT. 76 1914-10-20 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MIHSFELD MAX VZFW. 3. / LDW. INF. REGT. 84 1914-10-25 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MILEWSKI ALBERT LANDWEHRMANN FUHRPARK KOL. 327 17. RES. KORPS 1915-12-20 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MOKWA F. KAN. 4. BATTR. FELDA. REGT. 98 1914-10-06 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MALITZKI STEFAN ÖSTERR. ULAN. K.K.U.R.4 1915-01-27 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MALYA MARTIN RUSS. INFANTERIST J.R. 32 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - JOSA 28 JAHRE
MATTEI EUGEN ÖST. CAN. GEB. ARTL R14 1914-12-18 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - 27 JAHRE
MENNER ALEXANDER UNG. INF. K.K. I.R. 32 1915-02-11 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BUDAPEST 22 JAHRE
MIEBS OTTO DTSCH. GREN. R.I.R. 64 5 KP. 1914-12-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - STRE B. MESERITZ 25 JAHRE
MOHAL NIKOLAUS UNGAR. HUSAR K.K. HUS.R. 10 1914-12-25 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - REGOLY 22 JAHRE
MOLDOVANY GEORG ÖST. FAHRER TRAINZUG 8 1914-12-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MOLDOWAN JANOCZ ÖSTERR. INF. K.U.K. I. R. 62 1914-12-11 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KAAL 30 JAHRE
MOLLNAR MARTIN ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 82 1914-11-27 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SZOVATE 34 JAHRE
MOLWER PETER ÖSTERR. INF. I.R. 82 1914-11-20 ROSENBERG