Nazwisk w bazie na literę M: 5016

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
MSRKOTA Ł. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MÁTÉ ZSIGMOND HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-23 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MILENKOWITSCH ZIWOIN GEM./SERB. I.R.6 1916-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
MIKICZ ZIWAN RUSS.SOLDAT - 1917-08-29 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MINAGALI ZIEMSZA ROS. - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MALINKA ZENON LEG. POLN.LEG.I.R. 1914-09-23 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MILEJANOW ZACHAR INF. IR 35 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MEDER Z - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MÖHRING YORB - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MISCHKE XAVER WEHRM. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIASTKIEWICZ WŁADYSŁAW LEGIONISTA 4 PP 7 KOMP. 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
MIZIURA WŁADYSŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
MICHALSKI WŁADYSŁAW LEGIONISTA VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
MILKO WŁADYSŁAW KPT. 1 PP L.P. 1914-12-06 MARCINKOWICE Marcinkowice (nr 352) wieś, gm. Chełmiec, pow. nowosądecki małopolskie - PRZEMYŚL -
MENDEL WŁ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MICHOŃ WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Ziempniów -
MILOWANOWIC WUKADIN GEM/SERBIA I. R. 10 1917-12-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MIESALAF WOJTCACH RUSS. ART.BRIG.63.4.KP. 1915-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIKOŁAJEWICZ WOJCIECH - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MISIOŁEK WOJCIECH - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MALINA WOJCIECH - - 1914-10-07 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MATUSZEK WOJCIECH - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
MARSZAŁEK WOJCIECH KAPRAL LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
MROZKOWIAK WOJCIECH - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MATIC WOISLAW GEM/SERBIA I.R.4 1918-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MISJUNAS WLADISLAW UTFFZ/ROSJA I. R. 116 1917-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MACKOWIAK WLADISLAUS - - 1919-04-06 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-09-04 SCHMIEGEL -
MICHALIK WLADISLAUS - - 1918-10-07 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MOLEK WLADISLAUS GFT. SCH.R. 25 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MISKA WLADISLAUS - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MYRONIUK WLADIMIR KAN. K.U.K. F.K.R. 32 1915-01-05 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MATSCHALOW WLADIMIR UNTFFZ./RUSS. INF.REGT.209.5.KP. 1915-11-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MERES WL. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
MERYK WINZENT - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
MAKAREWICZ WINCENTY - - 1918-01-14 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
MASŁOWSKI WINCENTY - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
MICHERDA WINCENTY - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
MALCZYK WINCENT - - 1918-08-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1896-12-19 Ornontowice -
MENDEL WINC. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MISCHLANOW WIMITRI - - 1916-05-25 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MARX WILLY KAN. * RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - * MUSK. (DEHNEN)
MATTKE WILLY MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MELZ WILLY PION. R.P.K. 85 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÖLLER WILLY - - 1914-08-28 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Groß Nossin-Nożyno - obelisk
MAHLKE WILLY - - 1918-06-21 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MELZ WILLY MUSKETIER M.G. KOMP 1 POS. J.R. 18 1914-11-21 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MAICHER WILLY - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MAERKER WILLY OBERJAGER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MORK WILLY - - 1918-09-29 FRANKREICH Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1893-12-10 Klein Garde obelisk
MARWEDE WILLY LANDSTURMMANN L.BTL. COLMAR XV/4, 3KP 1915-08-21 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MANGERIN WILLY - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MEYER V WILLY MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÖHRING WILLY MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MEHDEL WILLY GEFREITER MCK INF R 52 1914-12-02 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MÜLLER WILLIBALD - - 1920-04-07 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MÖLLER WILLI GEFR. LANDST. BTL. DARMSTADT III 1914-12-20 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MALOTTKI VON WILLI - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MÜLLER WILLI OBERGEFREITER 5 BATT. FUTZ.-ART.-REG. 23 1918-09-11 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
MAI WILLI MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOTHES WILLI GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOTEK WILLI GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MIKETTA WILLI - - 1918-06-03 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MAASS WILLI - - 1916-07-29 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
MEYER WILLI - - 1917-05-20 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MARKS WILLI - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 24 lat
MANSKE WILLI - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MARTIN WILLI HAUPTMANN 1/R.I.R.227 1914-10-21 - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MAIWALD WILLI - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MELZER WILHELMUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
MAHLKOW WILHELM ALBERT WEHRM. 16 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MALEK WILHELM - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MOTYSEK WILHELM - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
MIGGE WILHELM - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
MIKSCH WILHELM JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 - - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MUNZEL WILHELM UNTOFFZ. 1.G.GR.R.6K. 1915-07-20 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MA???OW WILHELM GEF. - 1915-02-15 - Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL VERMISST
MARQUARDT WILHELM - - 1915-10-21 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MANTHE? WILHELM - - 1915-02-25 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1885-07-10 - -
MEYER WILHELM JAEGER VADF. KP. 11 LDW. DIV. 1915-07-04 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
MALEIKA WILHELM - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PAWŁOWICZKI -
MULLER WILHELM RES. KPGGR 1 1915-05-05 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MEYER WILHELM RES.INF. KPGRZF 2 1915-05-05 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MROS WILHELM - - 1917-01-28 LA BASSE Kąty Opolskie wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie 1894-01-01 - -
MICHAELIS WILHELM - - - - Winniki wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
MACKU WILHELM - K.U.K.D.R.6 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MIERS WILHELM - - 1918-07-05 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
MAUS WILHELM - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MORISER WILHELM GFT. KPGGR 3 1915-05-07 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MUSIOLIK WILHELM - - - - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
METZNER WILHELM SCHÜTZE I.R. 45 / MGK 1915-08-03 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
MAYHACK WILHELM MUSKETIER - 1918-09-03 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino - -
MEIER WILHELM - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
MAASSEN WILHELM WEHRM. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MODROW WILHELM KRIEGSFREIWILLINGER 22 RES. JÄGER BATL. 1914-12-1? - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie 1895-09-30 - RZĄD 5
MARSENGER WILHELM - - 1915-09-26 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
MANSKE WILHELM - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
MEIERI WILHELM GREN. 3.KOMP.GREN.REGT.4 - - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1886 - -
MÜLLER WILHELM UTFF P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MIKULLA WILHELM - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MOSSEL (?) WILHELM - - - - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
MATTKE WILHELM MUSKETIER - 1918-09-28 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MOSES WILHELM - PREUSS. RES.INF. REG. 220 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MILDE WILHELM - - 1918-07-13 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
MÜLLER WILHELM MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MEIER WILHELM WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MŰLLER WILHELM UT.OFFZ. PREUSS.RES.IHF. RGT. 267 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
METAL WILHELM PORUCZNIK 1 P.ART. 1915-10-17 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
MIHELIN WILHELM KPL. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MROHS WILHELM - - 1915 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MITTAG WILHELM ERS. RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARSCHAL WILHELM KANN./NIEM. - 1918-09-04 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
MELZER WILHELM - - 1914-12-12 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MUSKALLA WILHELM - - 1917 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MEISWINKEL WILHELM GFT. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MÜLLER 3 WILHELM GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MATITSCHKA WILHELM UFFTZ.S. - 1914-11-23 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MEUSEL WILHELM - - 1918-03-22 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
MUNCHOW WILHELM GEFR. 9. KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-05 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MOLIER WILHELM - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
MALCHERCZYK WILHELM - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MARQUARDT WILHELM - - 1916-06-19 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MATTNER WILHELM INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-11 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEYER WILHELM MUSK P.R.I.R.218 1915-05-10 - Róża (nr 241) wieś, gm. Czarna, pow. dębicki podkarpackie - - -
MEWS WILHELM - - 1916-11-17 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1892-12-04 SY?OW -
MARQUARDT WILHELM - - 1914-11-06 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MAGAT WILHELM MUSKETIER R.J.R.52/4K. 1915-08-18 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
MULLER WILHELM MUSK. PRIR 268 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MELTZER WILHELM - - 1918-10-10 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1899-01-27 - -
MÜLLER WILHELM SIERŻ. ? 1916-08-13 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
MULLER WILHELM - - 1918-01-24 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MUSTROPH WILHELM - - 1915 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
MAKOSCH WILHELM INFANT. - 1916-03-23 - Gliwice II miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - sarkofag
MEIER WILHELM WEHR. L.J.R.11/5K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
MARTIN WILHELM MUSKETIER J.R.146/4K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
MAES WILHELM MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MELZER WILHELM KAN. - 1917-07-27 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
MANSEL WILHELM - - 1917-04-03 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
MEIER WILHELM GEFR. PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
MISKA WILHELM - - 1916-07-24 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MORZINEK WILHELM - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MESCHEDER WILHELM - - 1915-07-25 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MANNIGEL WILHELM - - 1916-10-28 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie 1887-08-31 - POMNIK
MÜCHER WILHELM RES. PREUSS.RES.INF.REG.220 1915-05-07 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MILLER WILHELM KRIEGSFRW. - 1915-04-28 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
MULLER WILHELM EINJ. FRW. RES.INF.REG.228 1.KOMP 1914-11-21 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
MÜLLER WILHELM ERS. RES. JR 42/12K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
MÜLLER WILHELM - - 1918-10-04 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
MARTIN WILHELM - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
MARSCHAL WILHELM LASTM./NIEM. - 1917-12-06 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
MITTAG WILHELM - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1894 TRIBSOW / TRZEBIESZEWO -
MALICH WILHELM - - 1916-12-30 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1880-08-27 - -
MOSES WILHELM MUSK. - 1916-08-30 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MÜLLER WILHELM WEHRM. 3. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 41 1914-12-03 - Zduńska Wola miasto, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MONSEES WILHELM - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEISTER WILHELM E.R. PREUSS. R.J.R. 5/220 1914-12-17 - Rudka (nr 213) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÖLLER WILHELM ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MASCHKUHN WILH. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MERTA WILH. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MARTIN WILH. - - 1915-08-22 Frankreich Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
MACHURA WILH. - - 1921-04-03 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MARQUARDT WILH. LDSTM. LANDST. BATL. DEUTSCH KRONE - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MEISSNER WILH. SCHUTZE 2 GRR 1915-08-?? - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - LUCKENWALDE, JÜTERBOG -
MER? WILH. - - 1915-07-17 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
MEWS WILH. ERS.RES. - 1915-08-22 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
MAIRKA WILH. - - 1915-07-15 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MAUL WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MEWES WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MÜLLER WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MIKULSKI WIKTOR - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
MAJ WIKTOR - - 1916-05-23 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MUSTATA WIKTOR GEM./RUM. I.R.18 1917-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MARZOL WIKTOR - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
MILOTTA WIKTOR - - 1914 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MONCZAKOW WESELVOLOD - - 1915-07-25 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890-02-11 - -
MUNDT WERNER - - 1918-08-08 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MEYER WERNER UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MEHL WERNER KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1915-01-18 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MASS WERNER - - 1916-12-28 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
MULLER WERNER KRIEGSFRW. L.J.R. 19/5K 1915-04-29 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MICHL WENZEL E.F.FLDW.KDTT.ASP. I.R. 59 1915-03-27 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHOŃ WENZEL RES.INF. I.R. 36 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MOJZIŠ WENZEL INF. L.I.R. 71 1915-05-08 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MALEK WENZEL LDST.INF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÁDLO WENZEL LST. I.R. 36 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MATOUSEK WENZEL INF. M.B. 19 1914-10-09 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
MAREK WENZEL LST.INF. I.R.18 1915-05-13 - Pilzno I (nr 236) miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
MALÝ WENZEL LST.INF. I.R. 21 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MELICHAR WENZEL LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MAREČEK WENZEL LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MALÝ WENZEL RES.INF. I.R. 21 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MALY WENZEL LDST.SCH. SCH.R. 12 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUDRUNKA WENZEL LDST.INF. IR 98 1915-03-11 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOHRLEIN WENDELIN VIZEF. BAYR.R.I.R. 4/18 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MILOWOJEWITSCH WELISAR GEM./SERB. I.R.6 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1860 - -
MILITSCHEWITSCH WELISA GEM/SERBIA I.R.5 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MICHALKE WELHELM - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MICHALSKI WAZLAW GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOSALIMOW WAWLINT - - 1916-12-09 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889 - -
MAZURKIEWICZ WAW. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1888 - -
MIZENCOW WASYLI - I.R. 52 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARAK WASYL ZGSF. I.R.95 1915-02-18 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MENSCHIKOW WASYL SZER. 20 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MOSORKO WASYL INF. K.U.K.I.R. 59 1915-01-21 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MIROS WASYL INF. K.U.K.I.R. 30 1915-05-07 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MALANITSCHOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.326 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MUCHAMED WASSILI GEM./RUSS. I.R.47 1918-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MROSOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.94 1917-11-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MIGRIN WASSILI GEM./RUSS. I.R.209 1916-12-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MAROSOW WASSILI GEM/ROSJA FELD.BATL. 1918-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MILUN WASSILI GEM/ROSJA F.A.R 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MEDEDKOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.318 1918-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MELNIKOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.208 1918-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MINGAILA WASSILI GEM./RUSS. I.R.35 1916-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MATEI WASSILE GEM./RUM. I.R.36 1917-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MITU WASSILE GEM/RUMUNIA I.R.7 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MAZOW WASILIJ INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-31 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAŃKO WASILIEWICZ UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 36 1915-04-03 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MOCHOW WASILI GEM./RUSS. I.R.113 1917-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MOKANO WASILI RUMÄN INF.REGT.24.7.KP. 1916-12-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MICHALACHI WASILI RUMÄN INF.REGT.46.?.KP 1916-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOROZ WASILI INF. I.R. CHERSON - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MACZATOW WASILI RUSS.SOLDAT - 1917-07-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MESZKOW WASILI - - 1916-05-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MAIOROW WASILI GEM/ROSJA I. R. 16 1917-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MERTWEJOW WASILI RUSS. INF.REGT. 1915-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARATOW WASILI GEM./RUSS. I.R.34 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MALDOWAN WASILI AUSTRIA - 1915-09-23 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MOSZKOW WASILI - - 1916-05-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-08-09 - -
MARKARIOFF WASILI RUSS. INF.REGT.12.13.KP. 1915-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MICHAILEW WASILE GREND. / ROSJANIN 9.FINNL.LEIB-GARDE.REGT 1915-03-15 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
MANAFIJEW WASIL PETROWICZ RUSS. - 1915-05-09 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MAZAR WASIL INFANT. I.R. 69 1915-04-19 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
MAGROT WASIL INF RUSS. I.R. 19 1915-05-22 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MOJESIEJ WAREN RUSS. INF - - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEYE WALTER MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
MAESS WALTER OFFIZIER STELLVERTRETEND - 1917-04-23 WESTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
MAAKE WALTER SZER. ? 133 1914-11-25 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
MERTIN WALTER - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MEISSNER WALTER - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MERTIN WALTER VZ. FELDW. RES. JAG. BAT. 6 1916-09-24 KARPATY Świdnica II miasto, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie 1885-05-04 - -
MEYER WALTER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAY? WALTER - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
MEISTER WALTER GRENADIER - 1916-10-02 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MÄRTENS WALTER MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÜLLER WALTER OFF[I]Z[IER] STELLV[ERTRETEND] FLIEG. ERS ABT. 2 1923-02-07 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1889-02-07 - lapidarium
MARCH WALTER - - 1918-10-08 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
MÖCKE WALTER UTFFZ. 11 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MOSLER WALTER - - 1914-08-22 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MANASSE WALT. UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MOEBIUS WALT. E.F. VFFZ. J.K. 6 B. IR 34 1915-04-28 - Chojnowo wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski mazowieckie - - -
MARCAK WALENTY LEG. POLN. LEG. RTG. 1 (1 P.P. LEG. POL. ) gru-14 - Meszna Opacka (nr 158) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÓL WALENTY INF E.S.LIMANOWA 1914-12-?? - Limanowa (nr 366) miasto, gm. Limanowa, pow. limanowski, ul. Szewdzka małopolskie - - -
MACHOWSKI WALENTY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
MAJEWSKI WALENTY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - TEODOZEWO -
MARZINSK WALDEMAR - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MATERNE WALDEMAR - - 1914-12-06 B. ANTONIEW Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MICHALSKI WAL. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MICHALSKI WACŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
MONSIOR WACŁAW PODPORUCZNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
MOSTYL WACŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
MARTEMNICK WACŁAW ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1915-01-07 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
MUSIELAK WAC. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 - -
MARLOW W.T. 27141 PRIVATE ROYAL WARWICKSHIRE REGT. 1918-10-31 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MA...SKE W... - - - - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MAASS W. WEHRM. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
MATTKE W. - - 1917-04-15 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MALCHOW W. UNTEROFF. 1 K.I.R. 42 1915-07-24 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
MASZYC W. - - 1914-09-11 - Kazimierz Dolny miasto, gm. Kazimierz Dolny, pow. puławski lubelskie - - -
MESECKE W. GEFREITER 1 K. INF. REG. 49 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MACHNIK W. - - 1917 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1893 - B. ucz. kl. VII
MALIK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARKUP W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARTINOWSKI W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MROCZEK W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
MALTKE W. - - 1915-07-16 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MANTHEI W. - - 1917-08-19 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MÜCKENBURG W. LANDSTURMM. L. J. B. MÜNSTER II 1915-01-02 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
MARKOW W. - SCH.R. 33 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEMMERT W. MUSKETIER 7 K INF REG 152 1914-11-20 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MORCINEK W. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
MAGDZIARZ W. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
MULLER W - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MATCZAK W - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MATYAS VRATISLAUS E.R.SCH. SCH.R. 30 - - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MASOCH VITTORIO SOLD. 137.FANT. 1918-05-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
MASONI VITTORIO CAP. I.ART.M. 1919-01-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-09-13 - -
MANZULLI VITO SOLD. 138.FANT. 1918-04-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-07-29 - -
MISTRETTA VITO SOLD. 159.FANT. 1918-04-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-09-08 - -
MOCOFAN VIOCU RUMÄN JNF.REGT.45.7.KP 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MASIER VINZENZ INF. K.K. LDST.I.R.16 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAREK VINZENZ INF.TIT.GFT. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MLIKA VINZENZ INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAYERHOFER VINZENZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIZERA VINZENZ - - 1914-10-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MASIN VINZENZ LDST.JG. FJB 2 1915-05-04 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAIR VINZENZ JG. F.J.B. 18 1914-12-(6-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MACHURKA VINZENZ RES.INF. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MILCZAREK VINZENT - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MOCZKO VINZENT - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MASUR VINZENT - - 1914-11-22 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MASTALIRSCH VINZENT - - 1915-02-16 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
MISRCEA VINZENT - - 1915-01-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MACHACZEK VINZENT - - 1915-06-03 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MRZONCZ VINZE(NT) MUSK. - 1916-09-29 - Rachowice wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MIENTUS VINZ. - - 1916-09-21 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MANETTI VINCENZO - - 1918-05-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-07-30 - -
MALOSSEK VINCENT - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
MESZAROS VINCE INF. K.UNG.LDW.I.R. 19 1915-01-16 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MALCHEREK VINC. - - 1914 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MARTINEC VILÉM - - 1916-06-21 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
MANAKOW VIKUL GEM/ROSJA I.R.41 1917-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MIERA VIKTOR - - 1914-09-20 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MOCZYGEMBA VIKTOR - - 1915-11-11 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MUCHA VIKTOR - - 1916-07-21 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MIERZOWSKI VIKTOR - - 1918-05-28 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MICHALSKI VIKTOR - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
MORAWIETZ VIKTOR - - 1918-05-03 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MIELIMONKA VIKTOR WEHRM. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MOJ VIKTOR - - 1917-04-26 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MAINKA VIKTOR - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MORITZ VIKTOR - - 1918-07-28 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MUNCH VIKT. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
MALLER VIKSTRITT WEHRMANN  M.G.K.J.R.2.3 K.  1914-12-20 - Mnin wieś, gm. Słupia, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MYRCIK VICTOR JAGER RJR 227/1K 1914-12-20 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
MICHALLIK VICTOR - - 1914-07-18 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1885-07-13 - -
MALELKA VICTOR - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MACH VENCESLAUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
MILOSAWKOWITSCH VELIMIR GEM./SERB. I.R.4 1916-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1866 - -
MUTI VAZYL HONV. K.UNG.L.I.R. 13 M.KIR.13 .HONV.GYAL.EZR. - - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
MIHALOW VAZUL HONV. K.UNG.L.I.R. 9 (M.KIR.9.HONV.GYAL.EZR) 1914-12-19 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MATO VATER JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-(04-06) - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
MARGETIĆ VASO JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-02 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAMUREANU VASILE GEM/RUMUNIA I.R.64 1917-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MANEA VASILE GEM./RUMÄN I.R.36 1917-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MUSAT VASILE RUMÄN INF.REGT. 71.11.KP 1917-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOISAC VASILE RUMUNIA J.R 48 1917-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MASSIGNANI VASCO CAP. 5.ART. 1918-06-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-11-01 - -
MERKEJ VANDELIN INFANT. K.U.K. I.R. 44 / 11K 1915-02-16 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
MITTERMAIER VALENTIN SEBASTIAN JG. T.K.J.R. 4 1915-02-20 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MICHALSKI VALENTIN RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 1915-05-03 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
MATUSZEWSKI VALENTIN RES.GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MANZER VALENTIN SCH. K.K. SCH.R. 27 1914-12-15 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
MAZUR VALENTIN DRAG. D.R. 12 1914-11-18 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 FAŁKOWICE -
MAINUSCH VALENTIN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MORAS VALENTIN FÜS. PREUSS.1.GARDE RGT. Z.F 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIKESKA VALENTIN INF. I.R. 100 - - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUTZ VALENT. - - 1918-05-18 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAICHER VALENT. - - 1918-07-12 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Sarnau / Sarnów -
MORAWIETZ VALEN. - - 1917-10-01 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MARSOLLEK VAL. - - 1918-03-25 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MITSCHKE VAL. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MITULLA VAL. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MELICHAJ VACLAW SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-07) - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAHSLOWSKI V. E.RES. - 1917-11-18 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
MILOTTA V. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MUJKANOWICZ V. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARSZHAŁEK V. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
MOHAUPT V. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MULAMBETOW UTERGALI GEM./RUSS. I.R.328 1918-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MOSKIN USTIN GEM/ROSJA I.R.79 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MARON URBAN - - - - Borki Małe wieś, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MATZIOL URBAN ERS.RES.  L.J.R.23.8K.  1915-05-20 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MUCHA URBAN - - 1918-09-28 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MINKSZIK URBAN - ÖST.UNG.INF. 1915-01-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MITAN ULLRICH LEUTNANT PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACHINEK U. UNTEROFFIZIER INF. REG. 333, 2 KOMP. - - Wólka Pęcherska wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński mazowieckie - - -
MURTASI TUCHWAT GEM/ROSJA I.R.218 1918-03-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MARIN TSCHOBOTARU RUMÄN INF.REGT.24.12.KP. 1916-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MELIC TSCHEDONIR SERBIA ZIVIL.GEF 1918-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MIJAILOWIC TSCHEDOMIR GEM./SERB. I.R.13 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MUKA TROMB ÖSTERREICHER - gru-14 - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MESRIN TROFIM RUSS. INF.REGT.242.8.KP. 1915-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MINIENKO TROFIM GEM/ROSJA I.R.1 1918-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MUZALIOW TRIFIM RUSS.SOLDAT - 1918-09-08 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MILDE TRAUGOTT UNTEROFF. - 1917-07-19 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
MUNTEANU TRAIAN GEM/RUMUNIA I.R.25 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MANZO TOMMASO SOLD. 241.FANT. 1918-11-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893- - -
MENECHELLA TOMMASO - - 1918-06-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-1?-08 - -
MEDRALA TOMASZ - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MOCEK TOMASZ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MALUDY TOMASZ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MIKOŁAJEC TOMASZ - - 1918 CHAMPAGNE (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1897 ŻORY-OSINY -
MATEJA TOMASZ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MARZECKI TOMASZ AUS SŁUPIA - - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
MALINA TOMASZ - - 1916-07-31 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MEKULAJ TOMA SZER. RUM. - 1917-02-16 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
MAROSAN TITUS SZER. J.R. 10 1915-07-15 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
MAKORE TIMSZ AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MOLLEW TIMOFEY RUSS. INF.REGT.1 1915-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARINKOWITSCH TIGONIZ SERB.ZIVILGEF. - 1917-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
MAKAROW TICHON GEM/ROSJA I.R.211 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MJALOWITSCH TICHOMIR GEM/SERBIA I.R.18 1918-12-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MOSER THOMAS LST. I.R. 30 1915-05-06 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
MACIOSSEK THOMAS - - 1918-11-02 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MANCZAK THOMAS WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-(01-02) - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACIASZEK THOMAS INF. I. R. 57 1915-01-19 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUSIL THOMAS SAPP. S.B. 14 1915-03-31 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MAINKA THOMAS - - 1918 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MICHALSKI THOMAS KANONIER 3.BATTR.2.E.FELDARTL.RGT.21 1916-11-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-12-07 - -
MARKOVŠEK THOMAS LST.SAP. K.K.SAP.BAON.3 1915-03-23 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOCHA THOMAS - - 1914-05-11 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1890-07-29 - -
MINAŘIK THOMAS INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MROCHEN THOMAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
MIERSWA THOMAS - - 1917-09-05 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MARSOLLEK THOMAS - - 1917-07-05 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MACH THOMAS SZEREGOWY LIR 34/5 ER. KOMP. 1917-02-03 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1872-03-21 Biedaczów-Łańcut Pochowany pas 35, rząd 2, grób 73
MIERZOWSKI THOMAS - - 1915-07-26 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MIKOŁAJCZYK THOMAS INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACHOTTA THOMAS - - 1915-09-14 - Rzepcze wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MAJ THOMAS INF. KK LIR 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MODLICH THOMAS - - 1919 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1890 - -
MITEK THOMAS - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MASSORZ THOMAS - - 1916-10-13 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MROHS THO. - - 1918 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MAGIERA THEOPHIL - - 1918-03-28 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MORAWIETZ THEOPHIL - - 1918-08-29 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MAMPE THEOPH. MATROSE. - 1915-01-21 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
MAZUR THEOPFIL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
MAZARKO THEODOR - K.K.L.I.R.34 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
MAICHER THEODOR - - 1915-05-15 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAY THEODOR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MLYNECK THEODOR - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
MOGULA THEODOR INF. I.R. 5 1915-02-10 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MORAWA THEODOR - - 1916-04-29 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
MOCKRY THEODOR MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
MATEJKA THEODOR - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MARENA THEODOR INF. K.K. L.I.R. 32 1916-10-07 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MISCHKE THEODOR - - 1918-01-03 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MIKLAS THEODOR - - 1916-05-23 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MITULLA THEODOR - - 1915-08-04 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MEISTER THEODOR PION./NIEM. P. KOMP. 112 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MÜLLER THEODOR ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MELECKY THEODOR JG. F.J.B. 16 5 M.K. 1915-01-14 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MIKA THEODOR - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MICHALIK THEODOR - - 1914-11-03 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MRUVLAK THEODOR LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MISCH THEODOR - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MYSCHKA THEODOR KANONIER 3.ERS.BATL.2.ERS.FELDARTL.RGT.21 1917-09-11 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-04-17 - -
MANN THEOBALD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MALCHEREK THEO. - - 1914 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MROHS THEO. - - 1917 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MIKA THEO. RES. - 1915-02-18 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MICHALSKI VON THADDAUS FAHNR.I.D.RES. IR 56 1915-01-03 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAŃKOWSKI THADDÄUS UL. K.K. L.U.R. 1 1914-11-23 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MEUTER TH. LANDSTURMM II MOB. LDST. BTL. AACHEN 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MALASCHKOWITZ TERENTI RUSS. INF.REGT.303 1916-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MICHALTSCHUK TERENTI ROSJA ART..BRIG.53 1915-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MAGNI TEODORO SOLD. 241.FANT. 1918-07-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-09-27 - -
MAKAROW TEODOR RUSS. - 1915-06-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MOHR TEODOR INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHALAK TEODOR SZEREGOWY / POLAK 23 B.WART. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
MUROSCH TEKLA - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MASTUTU TANASSE GEM./RUSS. I.R.59 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MACANU TANASIE GEM./RUM. I.R.51 1917-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MOISE TANASE RUMUNIA INF. REGT. 59 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIROCHNA TADEUSZ - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
MICHALEWICZ T. - - 1917-04-12 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1897-12-21 Wijewo -
MATAVA T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MUNIGA T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MOSKAL T. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysakówek -
MRAWECZ T - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MANDIUK T - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MALARZ SZYMON - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MORTEK SZYMON - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MALARZ SZYMON - 5 PP 4 KOMP. 1915-07-30 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - ROBOTNIK Z BIELSKA CIESZYŃSKIEGO
MOROSOW SZYMON - 112 P.P. 5 K. 1916-05-16 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MIKUSZ SZCZEPAN - - 1915-10-10 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1893-08-26 Ornontowice -
MAKOWSKI SZCZEPAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT FRANCISZKA I JANA
MARKOWSKI SYLWESTER - - 1915-08-13 pod Kownem Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
MORAWIN SYLVESTER UNTEROFFZ. - 1918-03-28 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
MILOWANOWICZ SYBIN SERBE - 1916-12-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1898-08-23 - -
MICHEILOWICZ STOPAN GEM./SERB. I.R.6 1917-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MITOSEWITSCH STOJAN - - 1916-06-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889 - -
MILOWANOWIC STOJAN GEM./SERB. I.R.9 1916-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MARKOWITSCH STOJAN SERB. I.R.1 1916-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1859 - -
MICEALACHE STOARA RUMÄN JNF.REGT.36 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MICHAILOWICZ STOAN SERB. I.R.14 1917-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MACHURA STEPHAN - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MARKO STEPHAN HUS. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
MALACZKIEWICZ STEPHAN MUSKETIER 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MALEK STEPHAN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MICHALSKI STEPHAN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MORAWIETZ STEPHAN - - 1915-06-24 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
MONITKA STEPHAN - - 1915-10-15 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
MASNITSCHENKO STEPHAN GEM/ROSJA I. R. 91 1917-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MOSLER STEPH. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MARTYNOW STEPAN RUSS.SOLDAT - 1918-03-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MICHARLOW STEPAN GEM./RUSS. I.R.32 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
MIKALOW STEPAN - - 1916-01-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890-08-01 - -
MASLENOK STEPAN GEM/ROSJA I. R. 278 1918-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MELIKOW STEPAN JENIEC ROS. 147 p.p. 1918-01-20 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MARENČIĆ STEFAN JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MILOŠEVIĆ STEFAN PTRF. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MUSCHIOL STEFAN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MITROVIČ STEFAN KPL B.-H.I.R.2 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
MROSS STEFAN - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MADIN STEFAN GEM./RUM. I.R.60 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MAXIM STEFAN GEM./RUMÄN I.R.28 1917-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MIERZWA STEFAN ULAN K.K. LUR 3 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 12.10.1914
MAJEWSKI STEFAN - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
MÜLLER STEFAN RIADOWOJ 11 BAON MARSZ. - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 11.07.1915
MARZ STEFAN AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MOJSIJEW STEFAN RUSS. - 1915-06-04 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MILITSCH STEFAN SERB.GEF. - 1916-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
MIEJŚKOW STEFAN - - 1915-07-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MAKARUK STEFAN JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MARKOWICZ STEFAN GEM/SERBIA I.R.5 1918-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
MELODIKA STEFAN ZGSF. - 1915-03-29 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÝKITNIK STEFAN E.R.KAN. S.F.A.R. 10 1915-05-05 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MADJUSZIN STEFAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MURCZEA STEFAN HONV. K.UNG.L.I.R.1 M.KIR.1. HONV.GYAL.EZR. 1915-01-04 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
MICHALSKI STEFAN INF. IR 56 1914-11-21 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MIRONOW STEFAN JENIEC 20 ROB. BTL. JEN. WOJN. 1917-01-14 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 871
MATROCIEFF STEFAN RUSS. INF.REGT.65 1916-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MITROFANOW STEFAN GEM/ROSJA I.R.18 1919-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MAJCHRZAK STEFAN - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
MAIR STEFAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 - - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MORENCIN STEFAN GEM./RUM. I.R.64 1917-07-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MALITZKI STEFAN ÖSTERR. ULAN. K.K.U.R.4 1915-01-27 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
METYK STEFAN CIV. KUTSCH. ET.STAFF. 5/106 1915-04-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MELNIK STEFAN SCH. SCH.R. 33 1915-01-04 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MODRZEJEWSKI STEFAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
MIKOWLECZ STEFAN ROS. - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MILICS STEFAN INF. AUTO-KOLONNE 164 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
MELEC STEFAN JG. K.U.K. F.J.B. - - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
MILILINC STEFAN GEM/RUMUNIA I. R. 77 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MARKIN STEFAN RUSS. INF.REGT.242.8.KP. 1915-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MROSEK STEFAN - - 1917 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MORWA STEFAN INF. K.U.K.EISENB.K. 9 1914-10-28 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MACZIEK STEF. - - 1916-11-18 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MURUGA STARLAT GEM/RUMUNIA I.R.143 1917-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MARKOWITSCH STANOJE GEM./SERB. I.R.6 1916-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1867 - -
MIHAI STANKU GEM./RUM. I.R.68 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MILANKOWITSCH STANKU GEM./SERB. I.R.5 1917-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MATITSCH STANKU SERB.ZIVILGEF. - 1916-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MENDRAK STANISŁAW LEG. 1 PP L.P. 1914-12-06 NAD DUNAJCEM Marcinkowice (nr 352) wieś, gm. Chełmiec, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MUZYKA STANISŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
MATUSZCZAK STANISŁAW - - 191? - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MARCINIAK STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MATYSIAK STANISŁAW - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MATLAK STANISŁAW SZEREGOWY - 1918-??-?? - Stryj Ukraina, obwód lwowski Pogranicze - - -
MAKAŁA STANISŁAW - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MICHALAK STANISŁAW - - 1914-09-10 - Kazimierz Dolny miasto, gm. Kazimierz Dolny, pow. puławski lubelskie - - -
MICHAŁOWSKI STANISŁAW PODPORUCZNIK 3 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
MAGIERA STANISŁAW - - 1916 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAJCHER STANISŁAW - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
MALARZ STANISŁAW LEGIONISTA - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
MIKUŚ STANISŁAW - - 1917 - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MIEZIN STANISŁAW - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MIGAŁA STANISŁAW LEGIONISTA 4 PP 4 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
MICHALAK STANISŁAW - - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MANIA STANISŁAW - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
MIROCHNA STANISŁAW - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
MAKAŁA STANISŁAW - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MAGIERA STANISŁAW - - 1915 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARKOWSKI STANISŁAW - - 1914-11-10 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MICHALAK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MALACH? STANISLAW ROSJA JNF.REGT 1915-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MAICHERCZYK STANISLAW - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MATUSCHIK STANISLAW GEM/ROSJA I.R.68 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MICHALSKI STANISLAUS MAX GREN. KPGRZF 2 1915-05-05 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MACHRCZAK STANISLAUS GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIERZEJEWSKI STANISLAUS WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAZUREK STANISLAUS LDST.INF. IR 20 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MALAGA STANISLAUS LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MONITKA STANISLAUS - - 1915-11-22 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
MIODEK STANISLAUS MUSK. - 1918 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
MIOTŁA STANISLAUS LDST. INF. I. R. 20 1915-03-09 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAZUR STANISLAUS ZGSF. I.R. 90 1915-05-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MOSKAŁA STANISLAUS INF. I. R. 56 1915-05-08 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALOSEK STANISLAUS - - 1916-03-14 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
MASUR STANISLAUS - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MARKOWITSCH STANISLAUS GEM./RUSS. A.R.9 1918-09-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MASUR STANISLAUS - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
MORAWIEC STANISLAUS INF. I.R. 57 1915-03-09 - Stróżówka V (nr 96) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATUŠKA STANISLAUS TIT.GFT. IR 18 1915-03-18 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MISLIVEČ STANISLAUS CIV. KUTSCH. - 1914-02-15 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MAHEL STANISLAUS RES.INF. I.R. 14 1914-12-08 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MILLI STANISLAUS INF. K.K.LIR.16 1915-05-02 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MIKULA STANISLAUS LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MATOSCHEWSKI STANISLAUS - - 1919-09-14 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1894-04-20 LASCHIN -
MARGOS STANISLAUS - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
MIKULSKI STANISLAUS MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÁDR STANISLAUS RES. GFT. S.B. 1 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MISIACZEK STANISLAUS - I.R. 57 1918-07-20 - Bolesław (nr 249) wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MALINA STANISLAUS LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-02-19 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHALSKI STANISLAUS ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MATUSCHEK STANISL. - - 1914-08-29 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Boguszyce -
MANEA STANCIN GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MANDA STAN. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MLECZKO STAN. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MASTELA STAN. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MANEK STAN. - - 1917-12-31 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MICHALACHE STAN GEM./RUM. I.R.75 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MICAHALAC STAN GEM./RUM. I.R.59 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MIHAI STAN GEM/RUMUNIA I. R. 45 1917-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MARIEA STAN GEM./RUM. I.R.76 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
MINCA STAN GEM./RUM. I.R.59 1917-04-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MARINAS STAFAN GEM./RUM. I.R.43 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MÜLLER ST.S (Stanislaus?) - - 1914-09-05 - Zdbowo wieś, gm. Tuczno, pow. wałecki zachoniopomorskie - - oberprimaner
MAJCHRZAK ST. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1896 - -
MERMELA ST. ERS. RESERVIST 2 K. 2 B. R. POSEN 1914-11-30 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
MIESZKOWSKI ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysakówek -
MIELCAREK ST. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
MOSIŃSKI ST. SZEREG. - 1914-11-25 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MESCHWITSCH SPRAWOJ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
MÖLLER SOREN GRENADIER 1 KOMP. RES. JNF. RGT. 262 1915-02-09 - Paski nieistniejąca wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
MINGALIK SLAFINID STRZEL. 155 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1896-10-01 - -
MOINKA SIMON - - 1917-11-10 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MAINKA SIMON - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
MARTYNOWICZ SIMON INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAZUR SIMON INF. RUSS.I.R. 18 - - Zbylitowska Góra (nr 199) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÁRTI SIMON HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAJEWSKI SIMON GEM./RUSS. I.R.5 1917-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MAČAR SIMON INF. K.U.K.BOS.-HERZ.I.R. 1 1914-12-28 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MALCZYK SIMEON KOMP.HORN.INF. K.U.K. I.R. 15 1914-11-27 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
MARTINELLI SILVIO GIUSEPPE JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MUTZ SILVEST. - - 1917-07-23 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Grabow -
MARKUSI SIGMUND HONV. K.UNG.L.I.R. 32 M.KIR. 32. HONV.GYAL.EZR. 1915-02-06 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
MOJSIEJENKO SIERGIEJ - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
MASOW SIEMION - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
MÜNSTER SIEGFRIED - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MELCHERT SIEGFRIED - - 1918-10-15 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Massowitz-Masłowice obelisk
MICHELIS SIEGFR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MRZYGLOD SEVERIN INF. I.R. 57 1915-03-09 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MITRENKO SEVASTAN GEM./RUSS. I.R.14 1917-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MARTINELLI SESTO SOLD. 29.BOMB. 1918-05-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-10-12 - -
METELKIN SERGEJ GEM/ROSJA I. R. 80 1918-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MIETOLKIN SERGEJ R.UNTOFFZ.  STAB.D.GREND.KO.  1915-02-05 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MANTIONU SERGEJ GEM/ROSJA I.R.272 1918-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MICHAELOW SERGEI RUSS.SOLDAT - 1918-07-01 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MELNIKOW SERGEI - - 1916-11-01 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
MALZEW SERGEI RUSS. INF.REGT.209 1915-04-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MATALLAGA SEMJON GEM/ROSJA I.R.208 1918-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
MUSIENKO SEMION INF. RUSS.I.R.430 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MELNITZENKO SEMION GEM/ROSJA I. R. 284 1918-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MIAKISCHEW SEMION GEM/ROSJA I.R.122 1919-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MARTINOWICZ SEMEN FUHRMANN TAB.DIV.? 1914-10-03 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
MAROTSCHOW SEMEN GEM/ROSJA I. R. 234 1918-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MAIRHOFER SEBASTIAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MASCHER SEBASTIAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - STELA
MACIEJ SEBASTIAN - - 1914-09-22 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MUCHAMEDJANOW SCHAKIRJAN GEM/ROSJA I.R.20 1918-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MIRSAJAPOW SCHAKIRJAN GEM./RUSS. I.R.311 1918-04-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MOROZOW SAWELI SERGT./RUSS. RES.R.414 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MISSOITSCHITSCH SAWA GEM./SERB. I.R.6 1917-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MICHELIS SANTINO SOLD. 228.FANT. 1918-09-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-10-07 - -
MURE SANTA SOLD. 224.FANT. 1918-01-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886 - -
MUNKACSI SÁNDOR KAN. F.H.R. 6 1914-12-10 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1883 GÉRES-ERDÖD -
MARTON SANDOR INF HONV. IR 29 1915-01-23 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
MUSK SANDOR - - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - ekshumacja z 22.06.1915
MOGA SAMUEL JNFANT. K.U.K.J.R. 31 1914-12-21 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MICHIOWITZ SALO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MATZDORF SALO UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MORPETTI S.H. LIEUTENANT NORTHUMBRELAND FUSILIERS 1918-10-22 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MICENKO S. RUSS. OFFIZIER 150 INF. REG. 1914-11-19 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
MACIAS S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARTON S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARIASZ S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MICHALEWICZ S. - - 1915-02-02 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1875-04-21 Wijewo -
MIŚ S. - - 1914-12-16 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1888-06-13 Wijewo -
MAJER S. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
MICHALAK S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MAZUREK S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MAI(S)(Z)EL RYSZARD KAZIM LEGIONISTA 4 PP 3 KOMP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
MOZGALIK RYSZARD - - 1915-07-07 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1887-03-20 Ornontowice -
MAJZEL RYSZARD - 4 PP 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
MATEČKA RUDORL E.R.SCH. SCH. R. 11 1914-12-17 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MENEPACE RUDOLFO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-11 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MÜLLER RUDOLF OTTO KPL. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MATT RUDOLF ALOIS LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAYER RUDOLF JG T.K.J.R. 2 maj-15 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOELLE RUDOLF - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
MAFFEI RUDOLF JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-06 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MACURA RUDOLF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
MÜLLER RUDOLF RES.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MILLER RUDOLF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOTZ RUDOLF SCH. SCH.R. 10 1914-12-11 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÜLLER RUDOLF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MOLL RUDOLF GEFREITER F.A.R.201/5. 1915-08-01 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
MULLER RUDOLF PION. TELEGR.R. 14 1915-02-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MAMPE RUDOLF OBERMATROSE - 1917-09-22 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
MAŃÁSEK RUDOLF LDST.INF. I.R. 3 1915-03-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MANDEL RUDOLF - - 1915-09-09 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MARQUARDT RUDOLF - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
MÖLLER RUDOLF KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MINDEN RUDOLF - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-16 - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - Obelisk z imienną tablicą zbiorczą
MOLLER RUDOLF - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - J. Drogomir go nie wymienia
MICHALEK RUDOLF JNFANT.  K.U.K.JR.4.12  1915-02-11 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
MEYER RUDOLF - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MÜLLER RUDOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MÜLLER RUDOLF - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - BUHLAU
MUNZINGER RUDOLF OFFZ. STELLV. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIERZWA RUDOLF - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MANDEL RUDOLF ROTMISTRZ 4 P.B.W.AUSTRY. 1917-05-03 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MADER RUDOLF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEYER RUDOLF MUSKETIER - 1918-07-18 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
MARKLOVSKY RUDOLF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MALEIKA RUDOLF - - 1918-04-04 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
MŰLLER RUDOLF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MORDEJA RUDOLF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MOLLER RUDOLF - - 1914-11-26 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tangen-Tągowie obelisk
MASIL RUDOLF LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHNA RUDOLF ERS. RES. I.R. 100 1915-03-23 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAGES RUDOLF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MÜHL RUDOLF KPL. K.K. L.I.R. 24 1914-09-21 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MEYER RUD. (RUDOLF?) GEFREITER M. G. K. GREN. REGIMENT 9 1914-12-02 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MANSCHEL RUD. FAHRER - 1917-01-10 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
MANTLEI RUD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MEURER RUD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MARLAK ROMAN INF. TELEGR. R 1915-05-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MANICKI ROMAN - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MATHI ROMAN RES.TAMB. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MODLICH ROMAN - - 1915 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1890 - -
MAKAROW ROMAN UTFFZ/ROSJA I.R.165 1919-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MORLAK ROMAN Res. Pion. Teleg.R./10 K. 1915-05-01 - Muszyna (nr 345) miasto, gm. Muszyna, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MARTYNIAK ROMAN PLUTONOWY 5.P.P.LEG.POL 1914-12-23 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIGDAŁEK ROMAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MAKSYMOWICZ ROMAN PODPORUCZNIK DOWÓDCA 5 PP 3 KOMP. 1915-08-03 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - „NAWROT”, ZGINĄŁ W CZASIE ATAKU POŚCIGOWEGO ZA MOSKALAMI W MAJDANIE KRAISENIŃSKIM, POŚMIERTNIE ODZN. VM V KL
MORLAK ROMAN INF. TELE. R. 1915-05-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MAGNUSCHEWSKY ROMAN SOLDAT 12.KOMP.230.RUSS.INF.RGT. 1915-11-08 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895 - -
MELNIK ROCHUS LDST.INF. IR 87 1915-04-19 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MISCH ROCHUS - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MUSIDA ROCHUS - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
MISCH ROCHUS - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MUSIAŁA ROCH - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
MENDEL ROCH - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MATTEINI ROBERTO GEM/WŁOCHY I.R.126 1919-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MATZKE ROBERT - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MAIWALD ROBERT - - 1915-08-01 RUSSLAND Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MATTHERNY ROBERT PODPORUCZNIK 34 P.P.ARM.AUSTRY 1914-11-20 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1848-03-05 - -
MALCZYK ROBERT - - 1916-10-08 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1890-06-01 Ornontowice -
MAINKA ROBERT - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MELZER ROBERT SCH. SCH.R. 9 1914-12-17 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MAGNUS ROBERT - - 1918-03-30 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
MARTIN ROBERT ERSATZRESERVIST ERS. BATT. INF. REG. 154 1918-09-29 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
MATTERN ROBERT MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATZKE ROBERT - - 1918-03-28 - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MAI ROBERT - - 1915-03-05 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MAGER ROBERT MUSTETIER RES. INF. REGT. 264 7. KOMP. 1915-02-10 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 8
MŰLLER ROBERT FEUERW. GEB.A.R. 3 1914-09-30 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1880 - -
MITEK ROBERT - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MÜßIGGANG ROBERT - - 1916-03-08 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MŻYK ROBERT JG. K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MAGER ROBERT MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-10 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MAREINOWSKI ROBERT - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MAAR ROBERT FUSILIER 4.G.GR.R.10K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MERZ ROBERT AUSTRIA - 1914-08-30 - Poturzyn wieś, gm. Telatyn, pow. tomaszowski lubelskie 1887-11-25 Wiedeń -
MOJŻESZEK ROBERT LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MÖRKE ROBERT FÜSILIER - 1914 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
MARX ROBERT - - 1916-08-02 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MARTIN ROBERT - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MÜNCH ? ROBERT - INF.REGT. 63 1915-04-27 - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie 1884-02-14 - obelisk
MELCHERT ROBERT - - 1917-07-26 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1873-12-11 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
MATUSCZAK ROBERT - - - - Bogdanów wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
MATTHES ROBERT - - 1915-10-16 - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
MARKOWSKI ROBERT - - 1914-10-25 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1897-03-25 - -
MARZINOWSKI ROBERT PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.85 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAIWALD ROBERT - - 1916-09-20 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MADLOCH ROBERT - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MATUSCHKE ROBERT UNTOFFZ. L.J.R. 19/9K 1915-01-24 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MEUER ROBERT - - 1918-09-26 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MENZEL ROBERT - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MISCH ROBERT - - 1917-04-17 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1878-05-19 - -
MATKOWIEC ROBERT OSTERR.  - 1914-11-17 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - FURS VATERLAND 
MAZUR ROBERT - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
MISCH ROBERT - - 1916-08-25 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MAI ROBERT - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF -
MÜLLER ROB. - - 1918-07-18 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
MANTHEY ROB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
M??CH RICHARD GREN. - 1918-03-25 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MAAß RICHARD - - 1917-04-15 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
MERKEL RICHARD - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MEYER RICHARD GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.4 1915-05-02 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.G.R. 4
MAHLKOW RICHARD MUSK. PRIR 269 1915-05-04 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MELZER RICHARD - - 1914-08-22 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1886-01-24 - -
MIHOLA RICHARD INF. K.K.LDST.B.23 1915-03-29 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
MARCUS RICHARD UT.OFFZ. - 1915-06-?? - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MATHES RICHARD FŰS. FR.3/35 1915-06-20 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MŰLLER RICHARD PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MENZ RICHARD - - 1917-11-23 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MÖLLNITZ RICHARD MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÜLLER RICHARD - - 1915-06-01 - Budzieszowice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - 1884-07-16 PRZY DOMU NR 46
MALWALD RICHARD GEFR. - 1918-10-10 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MENZEL RICHARD - - 1917-10-15 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
MENZ RICHARD - - 1917-04-14 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
MARLINGHAUS RICHARD WEHRM. PREUSS. R.J.R. 5/220 1914-12-17 - Rudka (nr 213) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEIER RICHARD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MOPPERL RICHARD - - 1917 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MITTMANN RICHARD - - 1915-10-04 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MULARCZYK RICHARD - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MORAWETZ RICHARD - - 1916-04-10 VERDUN FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
MÜLLER RICHARD KRIEGSFREIWILLIGER - 1915-04-10 - Grębocice wieś, gm. Grębocice, pow. polkowicki dolnośląskie 1895-04-03 - -
MANKE RICHARD LANDSTURMANN - 1917-11-09 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
MALKUSZ RICHARD - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
MÜNZBERG RICHARD - - 1915-06-02 PRZEMYSL Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - IBSDORF -
MIKA RICHARD - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MÜLLER RICHARD GEFREITER RJR 213/3K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MURCHE RICHARD - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
MOPPERT RICHARD - - 1917 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MÜLLER RICHARD - - 1917-10-10 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
MÜLLER RICHARD GEFREITER - 1917-10-22 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino - -
MORGENROTH RICHARD MJR. P.I.R. 46 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MILGERT RICHARD G[E]FR[EITER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MESTERKNECHT RICHARD WEHRMANN LDW.INF.RGT 2, 5KP 1915-02-22 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MANSKE RICHARD - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
MEINDE RICHARD GREN. PREUSS.GARDE.GREN RTG. 3 1915-05-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MEISEL RICHARD GEFREITER - 1917-08-25 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
MENTZEL RICHARD LANDSTR. - 1918-03-31 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
MARTEN RICHARD - - 1917-05-04 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MATZANDER RICHARD - - 1918-12-04 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MÄRSCHEL RICHARD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - DITTERSDORF -
MÜLLER RICHARD - - 1917-07-01 - Rudawica wieś, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
MIRSCHNER RICHARD UNTEROFFZ. LDFST. BATL. COTTBUS 1917.07.28 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1897-10-12 - -
MATTERN RICHARD - - 1918-03-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MENZEL RICHARD - - 1914-11-17 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
MUSSIG RICH. - - ????-??-?? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MÜLLER RICH. OBERGEFR. - 1918-05-29 KEMMEL??? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - obelisk
MOWES RICH. GEF. - 1915-05-21 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
MAX THOMAS RICH. ERS.RES. 1 ERS.BTL.JNF.RGT. N.107 - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MÄRKER RICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MATTEJAT RICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MÜLLER RICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MUSIOL REMIGIUS - - 1916-04-04 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MARCHEL REMAN GEM/ROSJA I. R. 30 1917-09-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MIELKE REINH[ART] - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MEHWALD REINHOLD - - 1918-10-06 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
MÜLLER REINHOLD UNTEROFFIZER ? INF ERS. BTL. ALLENSTEIN 1923-03-13 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1876-01-12 - lapidarium
MÜLLER REINHOLD PREUSS. GARDE.G.R. 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MAASE REINHOLD - - 1914-11-08 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
MEINKE REINHOLD UTFFZ. - 1915-03-?? - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MACHURIG REINHOLD - - 1918-07-27 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
MENRING REINHOLD SZER 5.J.R.167 1914-12-02 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - Kapelan wojskowy armii niemieckiej
MAIWALD REINHOLD - - 1917-09-11 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
MUELLER REINHARD KR. FREIW. R.J.R. 228, 6 K. 1915 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
MÜLLER REINHARD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MASKOS REINHARD - - 1917-08-20 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MÖBUS REINH. GEFR. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MLITZKE REINH. KÜRASSIER 4 ESK. KÜR. R. 1 1915-01-15 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
MEIER REINH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Kunzendorf Vermisst
MICHAEL REINH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MIKOŁAJ REGINA - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1898 - -
MILOWANOWIC REDOWAN GEM./SERB. I.R.19 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MISIC RAPHAEL FRANZ RES.SCH. SCH.REG. 27 - - Tarnowiec (nr 19) wieś, gm. Tarnowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
MILUTINOWIC RANISSAW GEM/SERBIA I.R.18 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MATUSZYŃSKI RAJMUND - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
MARWAN RAJMUND INF. K.U.K.I.R. 21 1915-05-05 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MATTEUZZI RAFFAELE SOLD. 89.FANT. 1918-01-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-05-02 - -
MEHLICH RAFEAL - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MISIČ RAFAEL E.R. L.I.R. 15 1916-03-03 - Tarnowiec (nr 180) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MUSIOL RAFAEL - - 1914-09-10 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MIEMIETZ RAF. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
MARIA RADU GEM./RUMÄN I.R.68 1917-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MAREA RADU RUMÄN JNF.REGT.36.5.KP 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARGIKITI RADOWAN - - 1915-08-15 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MILJAJEM RADIWON GEM/ROSJA I.R.18 1918-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MANDEL R.. FUS. 1 FUS.R 39 - - Pierstnica wieś, gm. Krośnice, pow. milicki dolnośląskie - - -
MŰLLNER R. JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MENZEL R. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
MICHALAK R. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
MICHEL R. - - 1915-10-04 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
MAI R. - - 1915-06-26 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
MC.GREGOR R. 23362 GUNNER ROYAL FIELD ARTILLERY 1918-06-21 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MEYER R. - - 1915-10-01 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
MAÜER R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MIODOŃSKI R. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
MÜLLER R. GEFREITER 9 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MIHEL R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MELTZER R. - - 1917-08-13 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MISCHLIWIETZ R. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MARTIKLOHS R. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MICHAELIS R. - - 1918-09-08 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
MEYER R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MICHAEL R. JÄGER 4 K R JÄG BTL 21 1914-12-02 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MEITEL R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MIESKA PRODA GEM./RUM. I.R.75 1917-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MATTANONI PRIMO JG. T.K.J.R. 4 1915-05-05 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MENIGHETTI PRIMO SOLD. 36.FANT. 1918-03-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-01-20 - -
MILERANOWICZ PONVETE SERB. KRIEGSGEF. 1918-10-19 - Wołczyn wieś, gm. Wołczyn, pow. kluczborski opolskie - - -
MARACANI POMPEO GIUSEPPE JG. - 1915-01-06 - Wojnicz-Zamoście (nr 282) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MATJUCHIN POLIKARP GEM./RUSS. I.R.31 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MEISNER PIUS - - - - Marianówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MÜLLER PIUS - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MACHNIK PIUS - - sie-18 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MAZIARZ PIOTR - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - WOLA CHORZELOWSKA sarkofag
MALIKOW PIOTR GEM/ROSJA I.R.33 1917-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MOROSOW PIOTR GEM/ROSJA I. R. 265 1917-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MALACHOW PIOTR SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 3 1 P.P. 1918-05-05 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MACHA PIOTR - - 1915-09-28 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MIERASOW PIOTR GEM./RUSS. PION.BATL. 1918-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MYSNIKOW PIOTR GEM/ROSJA I.R.228 1918-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MALINA PIOTR - - 1915-06-22 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MAKOWSKI PIOTR - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MAKARA PIOTR - - 1916 - Łęki Strzyżowskie wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MIZERNY PIOTR - - 1917 FRANCJA Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1893-11-26 WIECZYN POW. PLESZEW -
MORTEK PIOTR - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MANILOW PIOTR GEM./RUSS. I.R.188 1918-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MIŚ PIOTR - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MATUSIAK PIOTR SZER. ? 1916-08-09 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MARTYNIAK PIOTR - - 1917 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MERŁO PIOTR GEFR. 4 / LB. GWRD. P.P. 1916-11-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 810
MAKLIKOW PIOTR - - 1916-05-13 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MONDUEW PIOTR SZER. - 1918-02-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1881 - -
MATUSCHOW PIOTER ROSJA JNF.REGT.210.5.KP 1915-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MONTALBETTI PIO SOLD. 90.FANT. 1918-07-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-08-12 - -
MALAGO PIETRO SOLD. 234.FANT. 1918-03-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-01-02 - -
MARCHETTI PIETRO SOLD. 2.BERS. 1918-06-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-11-26 - -
MANFREDI PIETRO SOLD. 227.FANT. 1918-07-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-09-13 - -
MORETTI PIETRO SOLD. 417.MITR. 1918-11-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-10-07 - -
MOSCHINI PIETRO SOLD. I.ART.M 1918-05-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-01-28 - -
MOSCHEN PIETRO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
METZGER PHILIPP LANDSTURMMANN LDST.BATL. SCHLETTSTADT XV/3, 3KP 1915-02-12 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MATUSZCZYK PHILIPP - - 1914-09-19 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MINKUS recte POLATSCHEK PHILIPP LST. INF. I.R.81 1915-01-25 - Roztoka (nr 287) wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MASNITZA PHILIP - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MATUSCZYK PHIL. - - 1914-09-19 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MILOTTA PH. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MIKU PETRU RUMÄN INF.REGT.75.16.KP. 1916-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MAZIM PETRI RUMÄN INF.REGT.75 1916-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MATHEJI PETRI RUMÄN INF.REGT.66.3.KP. 1916-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARIN PETRE RUMÄN JNF.REGT. 468.KP. 1917-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MILINIĆ PETER JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MLYNEK PETER - - 1916-10-01 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MLYNEK PETER - - 1917-08-11 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MADEJA PETER RES.KPL. I.R. 56 1915-03-27 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOSCHEK PETER - - 1916-09-02 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MLADINOV PETER LDST.JNFT.   K.U.HONF.R.7, 1 K  1915-06-11 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
MURÁRI PETER HONV. K.UNG.L.I.R. 21 (M. KIR. 21 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MURGALLA PETER - - 1916-07-01 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
MALECKI PETER KAN. PREUSS. RES. FELDART.ROT. 47 1914-12-28 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MITTERHOFER PETER JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MASCHLINSKI PETER MUSK. 5. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MALINA PETER - - 1915-02-25 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MAZURKIEWICZ PETER ERS.RES. FR 11 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
M? PETER - - 1915-08-?? - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MIŚKOWICZ PETER LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MOLWER PETER ÖSTERR. INF. I.R. 82 1914-11-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MIELEC PETER UL. - - - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MYLEK PETER - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MITSCHKA PETER - - 1918-06-03 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAGIERA PETER - - 1914-09-29 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MURSAK PETER RUSS - 1918-10-17 - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MEYERR PETER GEFR 11K R.I.R. 226 1915-06-11 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
MUSZNER PETER JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAJ PETER INF. I.R. 56 1915-05-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MISCH PETER - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
MERSE PETER LANDSTM. 4 KOMP. LANDST. BATAL. DARMSTADT IV - - Szymonka II wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MITHOWAR PETER GFT. I.R. 59 - - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MAXHEIM PETER GREN. K.P.G.R.Z.F. 4 1915-06-07 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1888-02-05 - -
M?O??KOW PETER - - 1918-11-09 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
MIZERA PETER INF. K.K. LDST. B.K. 32 1915-09-26 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MOROZOW PETER GREND. TAWRYCZER GR. GR 6  1914-04-05 - Ruda Maleniecka wieś, gm. Ruda Maleniecka, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MASLACH PETER ZGSF. K.U.K.REIT.ART.D.6 1914-12-06 - Tymowa (nr 298) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
MACHNIK PETER - - 1914-10-07 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MOLDOVÁN PETER INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-08 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MICHALY PETER INF. ÖST.UNG. - 1914-11-03 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MIKUS PETER - - 1919-06-05 - Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAKOWIC PETER GEM/SERBIA I.R.8 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MLYNEK PETER - - 1916-10-14 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MOSCHEK PETER - - 1915-07-21 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MAGIERA PETER - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MELESCHIN PETER GEM./RUSS. GR.R.7 1918-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MYLLECK PETER - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MROSS PETER - - 1915-06-01 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAROMAN PETER - I.R. 53 1914-12-03 - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
MOTZKO PETER - - 1917-11-03 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MIKOSCH PETER - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MÜLLER PETER INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIES PETER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MULARCZYK PETER - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
MICHNIAK PETER LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHALOCH PETER GEM./RUSS. I.R.94 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MATHEA PETER - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MOHOLYAN PETER RES. K.UNG. L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL. EZR. ) 1915-01-07 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
MLUDEK PETER - - 1915-09-25 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MISTRZOWSKI PETER INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MENDE PETER - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
MALEK PETER - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MAIZEL PETER - - 1919-03-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891-12-19 - -
MAI PETER JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-06 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - NAGROBEK
MATYIES PETER ÖSTER. KRIEGER K. K. JNF. REG. 62 1915-01-24 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
MARSOLLEK PETER - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MISCH PETER - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MIRASIN PETER GEM/ROSJA I.R.10 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MUROWEC PETER INF. LDW.IR 27 1914-12-15 - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MAX PETER - - 1915-02-11 BEAU-SEJOUR Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
MÜLLER 4 PETER GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOLINSKI PETER GEFR. 1. KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-18 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MARTINOVIC PETAR INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1892 - -
MEGYERI PÉTAR HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MATYSCHOK PET. VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
MOSCH PET. - - 1918-05-28 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MATYSCHOK PET. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
MARSOLLEK PET. - - 1914-10-01 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MIERZWA PET. - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
MÖLLER PET - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAC LEAN PERCY HAUPTMANN UND BATTALIONSFUEHRER - 1915-08-10 - Dybki wieś, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie 1873-09-30 - -
MATLA PAWL. - - 1918-11-21 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - SZCZYGŁOWICE -
MENDEREK PAWEŁ - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
MATUSZYŃSKI PAWEŁ SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MAZUR PAWEŁ SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MACEK PAWEŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MAJER PAWEŁ SZEREGOWY / POLAK ŻAND. D.O.G. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
MORTEK PAWEŁ - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
MREŃCA PAWEŁ - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
MIRANOW PAWEŁ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MIKOŁAJCZAK PAWEŁ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MAJKA PAWEŁ - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MATLOCH PAWEŁ - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
MELGUI PAWEL GEM./RUSS. I.R.129 1917-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MAKUWENAS PAWEL GEM./RUSS. I.R.116 1917-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MEDORODOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.49 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MIELNIKOW PAWEL RUSSE JNF.BASRK.R.185  1915-01-23 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MELNIK PAWEL GEM/ROSJA A. R. 29 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MALEC PAWEL RUSS.SOLDAT - 1917-08-27 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MILOJEWIC PAWEB UTFFZ/SERBIA I. R. 15 1918-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MITRAN PAUN GEM/RUMUNIA I.R.60 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MAIR PAUL ALEXANDER E.F.TIT.PTRF. TKJR 3 1915-03-27 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MENTER PAUL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
MITTMANN PAUL - - 1917-12-10 -