Nazwisk w bazie na literę M: 4867

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
MATEK - ÖST. UNG.KRIEGER - - - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MULLER - MUSK. ? JNF REG 81 1914-12-03 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
MARKU? - - - 1915-09-26 Rothsürben Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893-11-19 - -
MENTEL - KRIEGSFREIW. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
MÜLLER - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
MACHAROW - LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MISTAT - GREN. 6 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MIKURA - INF. RUSS.I.R. 166 1915-03-26 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MESNER - HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-07 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
MEISCHSNER - - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MICK???NSKI - - 1/??? 176 1914 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
MITTLER - HUS. THÜR. HUS. RTG. 12 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
MOJSEWICZ - INF. I.R. 124 - - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
MAAS - GREN. GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MANSKI - KANONIER RES. FUSSARTL. REGT. 27 1915-01-29 - Kąp wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MARATTI - LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MATHIAK - VIZEF. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MEYER - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MANNCEWITZ - OBERTS ROSJANIN 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MATUSZKA - - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
MOKIEDOW - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
MARKS - MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MATHISCIK - - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken obelisk
MEIZGER - VIZEFELDW. 5. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MEYKE - MUSK. 2. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MALKOWSKI - RES. I. R. 141 - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MINKWITZ - MUSK. RES. INF. REGT. 266 - - Biała Piska III miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MICHALSKY - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MALOLEPOZY (MAŁOLEPSZY?) - FUS./NIEM. FR ? 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MEISTER - MUSK. INF.R. 148 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MROTZEK - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
MEIER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
MEHNEL - VZFW. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MONTUA - MUSK. INF. REGT. 45 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MAROUART - LEUTNANT D.R. J.R.92/2K. 1915-08-02 - Ciechanki I wieś, gm. Puchaczów, pow. łęczyński lubelskie - - -
MYKNER - - - 1915-04-19 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MULLER - - - - - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MORISON - ARMIER SOLD. FUHR.P.KUL.GB2 1919-02-27 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1873-10-07 - -
MEHL - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MEISSNER - REITER - cze-14 - Kętrzyn I miasto, gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński warmińsko-mazurskie - - nagrobek granitowy
MURINKI - MUSK. INF.REGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
MARQUARDT - KANONIER PREUSS. REG. FUSSARTILLERIE REGT. 1 1915-03-08 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
MINNE - ERS. RES. I.R. 77 / 13K 1915-07-15 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MEYER - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 42 - -
MAKSIMOW - INF. - - - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAZ - SCH. SCH.R. 10 - - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARKUS - INF. - - - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MARTIN - RESERVIST 1 ERS.BTL.JNF.RGT. 107 1915-01-30 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MEIS - LEUTNANT PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
MÜLLER - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
MACZUGA - SIESKO - LEGIONISTA 2 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - krzyż betonowy
MONDRA - SCH. SCH. R. 33 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MASS - WEHRMANN - - - Bieżuń miasto, gm. Bieżuń, pow. żuromiński mazowieckie - - -
MANNLING - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
MEYER - KRIEGSFREIW. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
MÖLLER - RES. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
MAROSAN - JNFANTERIST 10 K. K.U.K. J.R. ?? 1915-02-17 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
MAYER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 1915-02-12 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 1
MINASAROW - SZER. 202 p.p. 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MANBERG - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
MACZIEJOK - - LANDW. INF. REG. 20 1917 - Stare Juchy wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
METHNER - LEUTN. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MAGRYLA - - - - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MAROKE - - - - - Środa Śląska miasto, gm. Środa Śląska, pow. średzki dolnośląskie - - -
MUHRMANN - LANDSTM III LANDST. BATL. SCHWERIEN 3 KOMP. - - Kożuchy Wielkie I wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MANTHEI - MUSK. 2. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MURASZOW - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
MYTOFANOW - INF. RUSS. I.R.192 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
MÜLER - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MATZEN - MUSK. 2. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MELLENTHIEN - MUSK. 2. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MUHLACH - MUSK. 5. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MAYER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 1915-02-10 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MIKA - - - 1916-03-03 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MAY - MUSK. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MÜCKE - LEUTN. INF.R. 18 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MEIER - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MORKS - GREN. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MAWHOOD - 13994 PRIVATE YORKSHIRE REGIMENT 1918-09-14 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MARINIAK - MUSKIETER 8 KOMP.INF.RGT.ND 50 1915-08-16 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1883-02-22 - -
MIKUPPA - SZEREG. - - - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MENGER - - - 1916-07-14 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
MULINN - - INF.REGT.137. 4 KOMP. 1915-12-06 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1893-08-06 - -
MEHNERT - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MUSTERER - GEFREITER ERS.BTL.JNF.RGT. 21 1915-01-30 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MATE - OBERLEUTNANT - 1914-12-16 - Rzepiennik Strzyżewski (nr 114) wieś, gm. Rzepiennik Strzyżewski, pow. tarnowski małopolskie - - Od szrapnela na polu waliki zabity
MERKUŁOW - - 2P.STRZ. 1914 - Kazimierz Dolny miasto, gm. Kazimierz Dolny, pow. puławski lubelskie - - -
MAGNITZ - UNTEROFFIZIER INF.RGT 93, 9K. 1915-08-05 - Ponikiew Duża wieś, gm. Goworowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
MARHOLZ - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
MEYER - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
MICHAŁ' - LEGIONISTA 4 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie 1892-06-05 - -
MINNE - ERS.RES . J . R . 77 / 15 K 1915-07-17 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MIKOLANZ - AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MICHAEL - WEHRM. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MULLER - GEFREITER 3.GARDE UL.REG. 4.ESKADRON 1915-07-18 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
MINKENBERG . MSK 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
M? ? RES. RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MITYKOW ? GEND. RUSS 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MŰLLER ? - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MULLER ? - - - - Środa Śląska miasto, gm. Środa Śląska, pow. średzki dolnośląskie - - -
MENZEL ? MUSK. RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MIELSCHER ? - - 1918 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
MACHURA ? - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MROSS ? - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MÜNKENBERG ? LDSTRM 6.L.J..BTL.S.16/15 1915-09-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MICHAJLENKO ? RUSS - ????-??-?? - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MAYER ? - K.U.K. I.R. 49 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MAŁECKI ? - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
M?LZKE ? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MA? ? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MAKIMOW ? JEFIM RUSS. 1917-02-18 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MOSIG ? INF. - 1918-06-09 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
ME?RN ? - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MITTELSTADT ? ? 7 KP. I. REG. 150 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
MÜLLER ? GEFR. - 1917-08-31 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - ALTENDORF -
MARTINOV ? ANDREJEWICZ INF. RUSS.SOLD. - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MO??EZO ??P RUSS.SOLDAT - 1917-10-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
M? ?ODOR RUSS.SOLDAT - ????-10-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MELNIKOW ?TYAN RUSS.SOLDAT - 1918-08-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MORE? ?XEI RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MA?Y A - - 1915 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MARCINEK A - - 1914 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MULLER A UNTEROFIZIER 2 KOMP 1914-11-20 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
MALY A - - 1914 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MACH A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MADER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAEKIA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAJERCZYK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MIELCAREK A. RESERVIST 1 K R INF R 227 1914-12-04 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MEIER A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MARKOLA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MYSLIWCZYK A. ERS.RES.  LDW.JNFT.RGT.23.7.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MŁYNEK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MASLOWSKI A. PREUSS.RES. L.P.271 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MODZELEWSKI A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MÖLLER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MIEDZWINSKI A. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MIKETTA A. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MARTEN A. MSK 7 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MARQUARDT A. - - 1914-08-29 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MARKLAND A. PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MOHAUPT A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MIRONENKO A. SZER. 121 p.p. ros. 1917-09-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
MOSER A. DRAGONER - 1914-08-14 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
MATUSCHEK A. ERS.RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
MIKSANEK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MATUSZCZAK A. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MOTICKA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARCINEK A. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MAREK A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
MOLLERS A. PION. P.KOMP.112 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MENDERSHAUSEN A. FELDW. LEUTN. JNF.RGT. 150 - - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MARKLAND A.E. 6008 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-02-08 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
M?LZKE A? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MANSTER FÜRST ABR. INF. L.I.R.18 1914-12-(8-12) - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MENDEL ABRAM GEM./RUMÄN I.R.53 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MACHNIK AD. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MIKLOS ADALBERT HUS. H.H.R. 9 1915-01-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MOSKALA ADALBERT INF. LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MATYSIAK ADALBERT LDST. 2 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - stella
MIARKA ADALBERT SOLD. K.K. F.E. DIV. 4 1915-01-01 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MALINOWSKI ADALBERT LEUTANT D.L.1. R.J.R. 64 12. KOMP. 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
MOSKAL ADALBERT - - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - ekshumacja z 20.10.1915
MAJDA ADALBERT INF. K.K. LDST.I.R.31 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAŠ ADALBERT LDST.INF. I.R. 57 1915-03-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MILER ADALBERT INF. ÖST.UNG. 1914-10-14 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MYCON ADALBERT GFT. K.K.LDST.ETAPP.BAON.106 1914-12-?? - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
MACIEJKA ADALBERT JNF K.K.LDST.ETAPP.BAON.106 1914-12-?? - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
MŁYNARSKI ADAM INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARTINUCZIK ADAM - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
MEHL ADAM LDST. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1914-12-26 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MICHNO ADAM ST. SZEREG. ? 1916-05-01 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MAKAŁA ADAM - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MROSS ADAM - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MATZEIT ADAM ERS. RES. 4 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MORDOSEICZ ADAM GEM./RUSS. I.R.301 1917-05-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MATTIAS ADAM FŰS. FR.35 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MIHULKA ADAM E.R.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÄRZ ADOLF - - 1918-03-28 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
MÜLLER ADOLF - - kwi-21 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
MACHNIK ADOLF - - lis-18 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MULLER ADOLF SZER. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
MERZ ADOLF UNTOFFZ. FUSL.RGT.122. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MORZ ADOLF UNTEROFFIZIER JR 122 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MIKLITZ ADOLF - - 191?-08-29 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
MUCKE ADOLF ERS. RES. L.J.R.72/4K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
MARX ADOLF - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
MUELLER ADOLF WEHRMANN 9 K. L.J.R 19 1914-10-16 - Brwinów miasto, gm. Brwinów, pow. pruszkowski mazowieckie - - -
MAYER ADOLF GREN. KPGRZF 2 1915-05-05 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MATERNE ADOLF OFFZ. STELLV. - 1914-11-12 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - NEUBERLIN / BERLINEK
MASSOPUST ADOLF SCH. K.K.SCH.R.10 1915-05-06 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MOSEK ADOLF INFT. L.I.R. 13 1915-03-09 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.8
MAUSCHE ADOLF - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MADEMANN ADOLF - - - - Bojmie wieś, gm. Kotuń, pow. siedlecki mazowieckie - - -
MÜLLER ADOLF - - 1916-07-16 - Solec II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MÜNZAR ADOLF KPL. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MONNINCHO ADOLF ? 3.G.R.Z.F.8K. 1915-07-20 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MIEDLER ADOLF JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-12-12 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
MÖBUS ADOLF WEHRMANN LDW.INF.RGT 6, 8KP 1914-11-21 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MARTZINEK ADOLF - - 1919-02-11 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MLACHAREK ADOLF - - ????-??-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MENZEL ADOLPH - - 1915-01-10 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
MELNIK AFANASA GEM./RUSS. I.R.168 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MARTINENKO AFANASI ROSJA ZIVIL.GEF 1918-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
MILJUSCHIN AFANASI ROSJA JNF.REGT.116.10.KP 1915-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MANGIACAPRA AGOSTINO SOLD. 274.FANT. 1918-01-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-03-03 - -
MASAN AHMED JANO RUSS. - 1915-05-09 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MANUKOW AKOP* GEM./RUSS. I.R.393 1917-11-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MAU ALB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MIENERT ALB. WEHRM. 7 KOMP. LANDW. INF. REGT. 5 - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1881-07-25 - -
MASLOWSKI ALB. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
MEHLITZ ALB. - - 1914-09-19 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MIELKE ALB. LANDST’M. JNF.RGT. 347 1915-01-30 - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MULLER ALBERT WEHRMANN  L.J.R.47.12 K. 1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
MAGOSCH ALBERT - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MAY ALBERT - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MORITZ ALBERT GRENADIER 3.G.GR.R.2K. 1915-07-22 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MATTUSCHEIT ALBERT MUSKETIER 5.KOMP.RES.INF.REGT.266 1915-02-13 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1918-09-12 - tablica betonowa nr 3
MUELLER ALBERT UFFZ RES.KAV. ABT.50 1914-10-22 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
MENNEL ALBERT JG. T.K.J.R. 4 1915-03-12 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUNIČ ALBERT INF. IR 97 1914-12-27 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MÖRKE ALBERT - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
MANTHEY ALBERT VIZEFELDWEBEL - 1918-05-01 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MAU ALBERT MUSK. - 1915-06-17 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
MAZUR ALBERT INF. I.R. 56 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MILLNER ALBERT LTN. SB 6 1915-03-28 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIX ALBERT LANDSTURMANN - 1915-08-17 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
MILEWSKI ALBERT LANDWEHRMANN FUHRPARK KOL. 327 17. RES. KORPS 1915-12-20 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MIELENZ ALBERT GEFREITER J.R.21/9K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MALEK ALBERT - - 1916-10-26 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MARINCONZ ALBERT LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MARTELLOCK ALBERT GEFREITER - - Russl[and] Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
MANTHE? ALBERT - - 1914-09-07 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1888-01-12 - -
MALCHIN ALBERT UFFZ. M.G.K. 5. INF. RGT. 128 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1892-01-09 - -
MENZEL ALBERT - - 1914-12-20 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
MATYJA ALBERT KUTSCHER - 1915-02-18 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARTINS ALBERT JAGER RJB 19/4K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MORT ALBERT - MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG 1914-08-?? - Gdańsk miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
MÜLLER ALBERT UTFFZ. - 1917-09-15 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
MEEREIS ALBERT - - 19??-??-22 - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
MAREK ALBERT - - 1918-01-20 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MIGLIORI ALBERTI GEM/WŁOCHY GEB.ARTL.3 1919-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MATZ ALBIN E.R.SCH. SCH.R. 9 1914-12-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MEIER ALBRECHT RESERVIST BAYER RIR 13, 9K 1915-05-27 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
MANNSCHAFTEN ALBRECHT KARL - PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 - - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
MARIN ALECU GEM/RUMUNIA I.R.47 1917-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MIZERAK ALEKS. INF. K.U.K. F.J.B. 24. 29 1914-12-(10-11) - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
MATWIEJEWICZ ALEKSANDER RUSS. INF. - 1915-10-22 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
MICHEJEW ALEKSANDER SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 32 P.P. 1918-07-18 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MELNIKOW ALEKSANDER KPL. I.R. 33 - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MATWIJEW ALEKSANDER UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 33 1915-02-17 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MELSZENIN ALEKSANDER - 26 P.P. 8 K. 1916-05-06 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MARK??? ALEKSANDER - - ????-11-06 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
MECHNIKOW ALEKSANDER SZER. 321 p.p. 1917-09-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1884 - -
MOJSIENKO ALEKSANDER INF. RUSS.I.R. 126 1915-01-17 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAZURKIEWICZ ALEKSANDER SIERŻ. ŻAND. POLOWA 1918-11-01 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 19 - -
MARCZUK ALEKSANDER PPOR. - 1915-08-25 - Choroszcz-Szyszkowizna miasto, gm. Choroszcz, pow. białostocki podlaskie - - -
MAKUSZEN ALEKSANDER JAKOWICZ INF. RUSS J.R.56 1914-11-08 - Stary Sącz (nr 348) miasto, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MICHAJŁOW ALEKSANDR - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
MARKOW ALEKSEJ - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
MALINICZENKO ALEKSIEJ - RUSS.I.R. 125 1915-05-04 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAGGI ALESSANDRO SOLD. 9. 1918-12-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887- - -
MARTIN ALEX ZUGSFÜHRER KUK JR 6 1914-12-24 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
MILEWSKI ALEX - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
MAKSJMOW ALEX RUSSE KAUK.SAPP.B.5  1914-12-21 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MANIA ALEX WEHRMANN LDW.INF.RGT 51, 5KP 1915-01-04 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MROSIK ALEX - - 1915-05-14 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOSKALIKOW ALEX RUSSE KIEW.GREN.RGT.5  - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MROZEK ALEX - - - - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
MAJCEN ALEXANDER ERS.RES.INF. IR 87 1915-04-18 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUDRYKOWSKI ALEXANDER JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MEIDNER ALEXANDER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MISCHKIN ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 277 1917-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MELNIK ALEXANDER RUSS. INF.REGT.20.2.KP. 1917-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOISEJOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.255 1917-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MENNER ALEXANDER UNG. INF. K.K. I.R. 32 1915-02-11 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BUDAPEST 22 JAHRE
MOLDIWEAN ALEXANDER GEM./RUM. I.R.7 1918-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MAMMONOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.55 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MORAWIETZ ALEXANDER - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MARIN ALEXANDER GEM/RUMUNIA I.R.76 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
MASTEJ ALEXANDER LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATWEJEW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.166 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MASZKOW ALEXANDER GEFR - 1915-02-10 - Ruda Maleniecka wieś, gm. Ruda Maleniecka, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MERKURJAW ALEXANDER UTFFZ/ROSJA I. R. 48 1917-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MELNIKOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.184 1917-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MALEKIN ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.411 1917-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MLETZKO ALEXANDER - - 1917-08-04 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MATES ALEXANDER KPL. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
MARCU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.71 1917-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MUSIOL ALEXANDER - - 1915-03-?? - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MILADINOWIC ALEXANDER GEM./SERB. I.R.8 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MAKAROW ALEXANDER RUSS. - 1915-07-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MARKALY ALEXANDER EDUARD OBLT. SCH. R. 33 1914-12-26 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOTAI ALEXANDRU GEM./RUM. I.R.6 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MIHAI ALEXANDRU GEM./RUM. I.R.43 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MEDWIDEW ALEXANOW - IR 3 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MIRSANOW ALEXEI GEM./RUM. I.R.38 1918-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
MITRAFONOW ALEXEI GEM/ROSJA I.R.105 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MOROSOW ALEXEI GEM/ROSJA I. R. 310 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MIKRUKOW ALEXEI GEM/ROSJA I. R. 205 1917-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MOLOTKOW ALEXEI UTFFZ/ROSJA F. A. R. 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MINAJEW ALEXEJEW ROSJA JNF.REGT.210.5.KP 1915-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MAICHERCZYK ALF. - - 1917-11-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
MAKOSCH ALFONS - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MICHNA ALFONS ARM. SOLD. ARM.BTL. 4 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MEIER ALFONS - - 1917-07-28 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
MATTARELLI ALFONSO SOLD. 2.FANT. 1917-11-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-11-06 - -
MERBACH ALFR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MEYER ALFR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MOEBIUS ALFRED GFT. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
MULLER ALFRED - - 1916-11-17 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MONJE ALFRED - - 1914-10-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MODLICH ALFRED - - 1918-07-20 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MITTMANN ALFRED - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MÜLLER ALFRED - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
MÜ??Z ALFRED MUS. - 1915-08-09 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MAUSEL ALFRED - - 1918-07-31 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
MÜLLER ALFRED - - 1914 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MEINTZ ALFRED PODOFICER - 1914-12-03 - Pawlikowice wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - Żyd, tablica zniszczona
MEHWALD ALFRED - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MULLER ALFRED - - 1917-08-08 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MENZEL ALFRED - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MEHLICH ALFRED - - 1915-09-26 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MÜHLE ALFRED - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MUSCHNER ALFRED - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MEISTER ALFRED - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
MEHLAN ALFRED - - 1916-03-28 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MÜCKE ALFRED - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MADER ALFRED MUSKETIER 6 K INF REG 128 1914-11-20 - Aleksandrów Łódzki miasto, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski łódzkie - - -
MÜLLER 3 ALFRED - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MIHLAN ALFRED - - 1915-10-01 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MANCIANTI ALFREDO SOLD. 207.FANT. 1918-06-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-08-25 - -
MERZ ALI MUSK. 10/J. R. 95 1915-01-09 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
MUSTAFA ALI-OSM. - 50 P.S. 1918-05-23 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MIENTUS ALOIS - - 1917-05-15 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MARTÝ ALOIS - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
MARCINKOWSKI ALOIS MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MASUR ALOIS - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
MILDE ALOIS NIEM. - 1915-05-16 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MASTNAK ALOIS INF. IR 87 1915-02-22 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÜLLER ALOIS - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MAIER ALOIS LDSCH. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MEGGER ALOIS - - 1918-07-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1892-11-11 OCKONIN -
MEIER ALOIS INF. - 1914-10-17 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
MACHA ALOIS - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MÜLLER ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MALCHEREK ALOIS GEFREITER  L.J.R.23.6K.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MITTERMAIER ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(9-11) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MIHATSCH ALOIS - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MITTERHOFER ALOIS JG T.K.J.R. 2 maj-15 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MITULLA ALOIS PIO. - 1918-07-21 LAZARETT Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MARX ALOIS LDSCH. K.LDSCH.R. II 1915-01-16 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MENGHELLI ALOIS UNT.JG T.K.I.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MATSCHER ALOIS JG. T.K.J.R. 2 1915-05-03 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAYRPETER ALOIS INF. I.R. 14 1915-05-06 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MANDALKA ALOIS - - 1918-10-23 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MEYSE ALOIS - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MLUDEK ALOIS - - 1916-07-01 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MICHALKE ALOIS - - 1914 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
MOYITZ ALOIS - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
MOTL ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MODLICH ALOIS - - 1917 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1884 - -
MEINRAD ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIGAS ALOIS - - 1915-05-25 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MÜLLER ALOIS - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MUSIOL ALOIS - - 1915-11-13 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
MIŠKOL ALOIS LDST.INF. IR 47 1915-02-07 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MERANER ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(9-11) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MENZEL ALOIS - - 1916-11-13 - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
MUCKE ALOIS - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MŰLLER ALOIS - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MICHALSKI ALOIS - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MATUSCHKA ALOIS - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MITTERHOFER ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-11 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MRAZEK ALOIS LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MÖLGG ALOIS LST.JG. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
MARCHEGGER ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-23 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÜLLEGGER ALOIS INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARKT ALOIS JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOLENDA ALOIS - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MALIK ALOIS - - 1915-04-27 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MACHAČEK ALOIS SCH. SCH.R. 10 1915-02-20 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIKOŁAJCZYK ALOJZ - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
MUCHA ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MOŚ ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MARTYNIAK ALOJZY - - 1920 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MICHALSKI ALOJZY - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
MACURA ALOJZY - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
MALEC ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MATHEBEL AMIL - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
MIKOŁAJCZAK AN. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 - -
MAŃKOWSKI AN. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1890 - -
MIZERNY ANASTAZY - - 1917-06-13 W ARGONAH Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1896-02-04 - -
MIKOŁAJCZAK AND. - - - - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MARKO ANDAMY INF. K.U.K. 11 BÄCK (MAG) 1915-02-03 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MITTERRUTZNER ANDRA JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOLNÁR ANDRÁS HONVÉD 11.HONV.GY.E. 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAHUT ANDRÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
METWJEDIEF ANDRE RUSS. INF.REGT.113.3.KP. 1915-04-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MACKOS ANDREAS ZGSF. H.I.R. 11 1915-05-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MELSON ANDREAS - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
MAŁEK ANDREAS INF. K.K. BEWACH. ABT 1915-06-07 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MORAWETZ ANDREAS OSTERR.  - 1914-10-27 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - FURS FATERLAND 
MAZAN ANDREAS AUSTR.-WĘG. ARB.ABT. 6/10 - - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MŁOT ANDREAS INF ÖST.UNG. 1915-01-15 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MACZELKA ANDREAS KPL. K.U.K.S.F.A.R. 17 - - Tursko I (nr 139) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MONOKI ANDREAS HONV. - 1914-12-25 - Gromnik II (nr 146) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
MLYNERCZYK ANDREAS ERS. RES. 4 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MAYER ANDREAS GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAJERHOFER ANDREAS SCHAUFFER AUT.KOL. 42 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 27.07.1915
MARCZEWSKI ANDREAS ERS-RESERVIST 1.KOMP.RES.JNF.RGT.49 1917-03-28 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-11-25 - -
MANIALA ANDREAS LDST. INF. I. R. 20 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOLIN ANDREAS INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MAZAN ANDREAS ERS.RES. I.R. 101 1914-10-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MACIASZEK ANDREAS LDST.INF. I.R. 57 1915-03-09 - Stróżówka V (nr 96) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALIK ANDREAS INF K.K.LDST J.R.32 1915-03-05 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MUDDER ANDREAS MUSK. FR.12/83 1915-06-25 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MAHNE ANDREAS E.R.INF. I.R. 17 1915-01-01 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MICHALEK ANDREAS LDST.INF. IR 90 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MENDROCH ANDREAS INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATJUSCHIN ANDREI GEM./RUSS. I.R.24 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MALMIGA ANDREI GEM./RUSS. I.R.13 1917-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MARIN ANDREI RUMÄN JNF.REGT.43.8.KP. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MELOTSIN ANDREI GEM./RUSS. I.R.281 1918-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
METRKOWSKI ANDREI ROSJA ZIVILGEF 1918-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1866 - -
MALOSCHKIN ANDREI GEM/ROSJA I.R.29 1917-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MAROSKIN ANDREI GEM/ROSJA I.R.17 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MONCZANOW ANDREJ ZGSF. RUSS. LOST. BAON 159 - - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAKSYMOW ANDREJ INFT. 41 I.DIV. 1915-04-06 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
MATEJA ANDREJ INF. RUSS.I.R. 17 1915-05-17 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
MIELNIKOW ANDREJ ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 5 P.P. 1917-07-28 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MYŁOKOW ANDREJ - RUSS.I.R. 155 - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MORAKOW ANDREY RUSS. INF.REGT.209.13.KP. 1915-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARTINCZUK ANDRIEJ DAVIDOWICZ RUSS. - 1915-05-15 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MAJCEN ANDRO JAGE  K.U.K.F.JAG. B.31   1915-05-07 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
MRÓZEK ANDRZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
MATYSIAK ANDRZEJ - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MASKA ANDRZEJ - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MAKAŁA ANDRZEJ - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MENESTRINA ANGELA JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MORELLI ANGELLO SOLD. 214.FANT. 1918-11-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-09-20 - -
MARCHIGIANI ANGELO SOLD. 125.FANT. 1918-05-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
MONTALBETTI ANGELO CAP. MAGG. 3.CAP. 1918-11-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893 - -
MENESTRINA ANGELO JG. K.U.K. T.K.J.R 4 1915-05-07 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARCHETTI ANGELO LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARCHESINI ANGELO SOLD. 112.FANT. 1918-06-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MARIN ANGHEL GEM./RUM. I.R.76 1916-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MENCACCI ANGIOLO - - 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886- - -
MALSZEW ANISIN - - 1916-06-14 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1898-02-15 - -
MACHACZEK ANNAST. - - 1914-08-05 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MALIK ANT. - - 1920 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MEISSNER ANT. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
MAKOWSKI ANT. WEHRMANN LDW.INFRGT 19, 7K 1914-12-23 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MOSLER ANT. - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MORYS ANTON - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MACHAČEK ANTON LDST.INF. IR 36 1915-03-30 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIKOLAUS ANTON INFT. L.I.R. 13 1915-02-22 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.30
MEWS ANTON - - 1917-05-19 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
MIKULIK ANTON INF. I. R. 3 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUDZOCH ANTON INFT. L.I.R. 12 1915-02-20 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.29
MISCHI ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MACH ANTON LST. I.R.98 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MARODER ANTON LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MUSIKER ANTON INFT.  I.R.99 7K.  1915-03-23 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
MORAWIETZ ANTON - - 1914-11-18 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
MERTL ANTON INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAZESS ANTON ROSJA JNF.REGT.105.4.KP 1915-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MORAVEC ANTON LDST.INF. IR 98 1915-03-11 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHALEK ANTON INF I.R.18 1915-05-08 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
MOCZKO ANTON - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MIKA ANTON - - 1918-06-25 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MICHALICH ANTON E.R. INF. K.U.K.I.R. 97 1914-12-29 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
MAYER ANTON UTFF. BAYERISCHES RGT. 3 1915-04-29 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MANDELKA ANTON - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MAASBÖL ANTON MUSK. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MRACHALA? ANTON - - 1914-12-13 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MARUSIR ANTON RES.INF. LDW.IR 27 - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MANTEL ANTON JAGER RJB 19/4K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MIKITZ ANTON SAPP. K.U.K.S.B. 2 1915-05-04 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MALINA ANTON - - 1917-04-16 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
MALY ANTON INFT K.K. LIR 30 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.07.1915
MARSOLLEK ANTON - - 1915-08-17 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MLYNCZAK ANTON RES. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-10 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MESSNER ANTON - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - J. Drogomir go nie wymienia
MARTIWOW ANTON RUSS.SOLDAT - 1918-09-18 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
METZNER ANTON - - 1915-07-31 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MENDZIGALL ANTON - - 1918-03-31 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MAINKA ANTON - - 1916 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MEISSNER ANTON - - 1915-12-11 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MATUSCHEK ANTON MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MIKLASIEWICZ ANTON INF. K.U.K.LDST.I.R. 33 1914-12-31 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
MEINKA ANTON - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
MARGUARDT ANTON LDSTRM. LDSTRM. INF. BATL. BRAUNSBERG 1915-02-05 - Wejsuny wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MASLANKA ANTON GEM/ROSJA A.R.8 1918-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MŁOST ANTON INF. I.R. 56 1915-04-19 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MACHA ANTON LDST. 3 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - stella
MINGE ANTON GEFREITER J.R. 46/4K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MUSZASTYJ ANTON INF. KK LIR 31 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MASNY ANTON LDST.INF. IR 56 - - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALEIKA ANTON - - 1914-10-21 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MIKOWSKI ANTON - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
MAGERSCHINSKI ANTON - - 1917-10-20 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
MYŠKA ANTON LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MOCZARSKI ANTON - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk tablica pamiątkowa
MISCHORR ANTON - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
MICHLER ANTON ZGSF. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MALZEW ANTON GEM/ROSJA I.R.10 1918-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MUCHALSKI ANTON INF J.R. 15 1914-12-25 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MANN ANTON - - 1919-04-29 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
MLUVKA ANTON LDST.INF. IR 36 1915-03-09 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAIR ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-01-25 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MALECKI ANTON LANDSTURMMANN STR.-BAU-BATL, 2KP 1915-05-27 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MENCZINSKI ANTON - RIR 204 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - 736
MELNICZ ANTON - - 1915-03-03 - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MROTZEK ANTON - - - - Branice I wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
MARTINUS ANTON - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MARTIWOW ANTON RUSS.SOLDAT - 1919-09-18 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MACHACEK ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MESTEK ANTON RES.SCH. SCH.R. 27 - - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
MSYK ANTON - LIR.25/6 1915-08-07 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
MYNAJEW ANTON S. FLDW. - 1915-03-30 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MAŃKA ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
MOSKAL ANTONI - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MAHANDER ANTONI - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
MADEJA ANTONI - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
MILOLOZA ANTONI - B.H.I.R.4 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MAJDA ANTONI - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - ŁAZY -
MARTYNOWICZ ANTONI KPR. LEGIONY POLSKIE 1917 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1890-09-19 - -
MUC ANTONI - - 1915-01-13 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MICHALSKI ANTONI - - 1917-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MUSZALSKI ANTONI - - - - Wola Żelichowska wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MICHIT ANTONI ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-12-25 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
MARCHEL ANTONI - - 1918-11-18 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Załęzie -
MICHALEWSKI ANTONI OCHOTNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
MASZYK ANTONI - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
MLECZKO ANTONI - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
MOJŻESZ ANTONI - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
MALECKI ANTONI - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
MICHALIK ANTONI - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
MENDEREK ANTONI - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
MUSZKIET ANTONI - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MIZERA ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MAZZESCHI ANTONINO - - 1918-05-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-08-01 - -
MASELLA ANTONIO SOLD. 282.FANT. 1918-02-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-06-07 - -
MOLINARI ANTONIO SOLD. 270.MITR. 1918-05-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-05-03 - -
MILESI ANTONIO SOLD. 369.FANT. 1918-03-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-09-26 - -
MONTEGARI ANTONIO - - 1918-06-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-12-01 - -
MACCARIO ANTONIO SOLD. 164.MITR. 1918-08-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885- - -
MANNARA ANTONIO - 133.FANT. 1922-05-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1901- - -
MASTRIGOLO ANTONIO GEM/WŁOCHY I.R.213 1918-12-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MODERNA ANTONIO SOLD. 90.FANT. 1918-04-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-04-25 - -
MONTI ANTONIO SOLD. 3.FANT. 1918-08-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884- - -
MANCINI ANTONIO SOLD. 88.FANT. 1918-06-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-09-25 - -
MELONI ANTONIOSCO - - 1918-11-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878-01-15 - -
MALSCHOSS ANTON  STELLENB. SOHN - 1914-09-20 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1885-04-20 - obelisk
MILECSKA APOLONIE - - 1915-04-28 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MOCANU APOSTEL UTFFZ./RUM. I.R.75 1917-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MATEI APOSTEL GEM./RUM. I.R.76 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MALD?N ARC?O?? ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 324 P.P. 1918 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MECCIA ARCANGELO SOLD. 253.MITR. 1918-07-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-03-01 - -
MIKUSZOW AREL SZER. 74 p.p. 1917-12-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MARCELLO ARMANI JG. J.M.B. 23 1915-03-27 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MOSER ARMENIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-05-06 - Tymowa (nr 298) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
MIETHE ARNO JAGER RJB 19/2K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MENGE ARNO GEFREITER R. I. R. 251 1915-02-24-28 - Jaminy wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski podlaskie - - -
MAY ARNOLD DRAGONER KAV. RGT 4 1914-11-09 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
MAY ARNOLD - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MANUKOW ARSCHAK GEM/ROSJA I.R.77 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MÜLLER ARTHUR LANDSTURMMANN 1.REKR.DEP.1.E.JNE.RGT.51 1916-12-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-08-22 - -
MIKISCH ARTHUR UT.OFFZ. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MENZEL ARTHUR - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MANN ARTHUR - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MOESER ARTHUR FLIEGER - 1915-09-25 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
MLOTZEK ARTHUR - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MICHAEL ARTHUR KANONIER 3.BATT.2.E.FELDARTL.RGT.6 1917-02-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895-02-05 - -
MENZEL ARTUR WEHRMANN 6 KOMP. - - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MAGULLA ARTUR - - 1917-10-04 - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
MALSCHETWIASZ ARWIO SZER. - 1918-05-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
MALSCHETWIASZ ARWIO SZER. - 1918-05-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
MACIUL AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MACALLA AUG. - - 1916-07-11 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
MATERNA AUG. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk tablica pamiątkowa
MARSCH AUG. - - 1917-04-19 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
MOSER AUG. LTN. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MATUSCHEK AUG. - - 1917 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - LORENTZDORF
MANTHEI AUG. WEHRM. 8K I.R. 342 1914-12-06 - Chojnowo wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski mazowieckie - - -
MOKROS AUG. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MÜHLHAUSEN AUG. KARL RESERVIST 2 K. INF. REG. 83 1914-11-24 - Szczawin wieś, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
MONDRZIK AUGUST - - 1917 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MARCHEWSKI AUGUST - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
MONDCZYK AUGUST - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MARKU? AUGUST - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MUMMERT AUGUST VZFLD. - 1917-08-19 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
MARTINEK AUGUST E.R.GFT. SCH.R. 25 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIGAS AUGUST - - 1918-06-0? - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MAYHACK AUGUST FAHRER - 1918-02-12 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino - -
MIETHE AUGUST ERS.RES 1 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - płyta I
METZ AUGUST - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
MITTERBACKER AUGUST RES.INF. IR 27 1915-01-24(-30) - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MESSERSCHMIDT AUGUST - - - - Makowisko wieś, gm. Jarosław, pow. jarosławski podkarpackie - - -
MITTMANN AUGUST - - 1917-11-13 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
MUSCHALLA AUGUST - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MOTZEK AUGUST - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MASLOWSKI AUGUST - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MERKEL AUGUST - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MUCHA AUGUST - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MALOK AUGUST GEFREITER 3.G.GR.R.7K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MARCOL AUGUST - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MENKE AUGUST MUSK. IR 343 - - Chojnowo wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski mazowieckie - - -
MOLLERS August PION. P.KOMP.113 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MAGER AUGUST LDSTRM. 2 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. II ALLENSTEIN 1914-11-25 GURKELN Górkło wieś, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - WILLENBERG -
MISKA AUGUST - - 1917 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MELWALD AUGUST - - 1916 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
MATEJA AUGUST - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MUCKE AUGUST - - 1915-11-10 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MOLLER AUGUST RES. A 81 R ? ????-06-21 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
MOCHA AUGUST - - 1918-06-12 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1871-02-15 - -
MICHALSKE AUGUST - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
MIĄSKOWSKI AUGUST - - 1915-01-31 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1893 Przodkowo -
MEIER AUGUST GFT. K.U.K.I.R.18 1915-05-03 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÜLLER AUGUST MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
M? AUGUST - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MICHLA AUGUST - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MULLER AUGUST - - 1916-03-25 - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
MACZEYZIK AUGUST - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MUCKE AUGUST - - 1918-07-16 - Kijów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
MORAWIETZ AUGUST - - 1915-09-03 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
MÜLLER AUGUST - - 1917-04-21 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MALISCH AUGUST - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
MATHISCIK AUGUST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MATERNA AUGUST - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
MROZEK von AUGUST - - 1918-10-14 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
MAYER AUGUST PREUSS. INF.RGT.77 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MATHEA AUGUST - - 1916-05-24 ROSJA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MILPETZ AUGUST - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
MITTAG AUGUST WEHRM. - 1915-07-16 - Danowo wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
MICHALKE AUGUST - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MUNZER AUGUST - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MÖLLER AUGUST JAGER RJB 19/4K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MA... AUGUST - - - - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MINNERS AUGUST GRENADIER 2 G.R.Z.F. 3 K. 1915-08-16 - Cyców wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
MITTMANN AUGUST - - 1915-08-12 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
MONTAG AUGUST - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MITTMANN AUGUST - - 1917-11-13 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
MANSCHKE AUGUST - - 1915-10-04 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MANGLIERS AUGUST - - 1916-07-20 LAZARET Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MATYSSEK AUGUST JOSEF - - - - Steblów I wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MISIUM AUGUSTIN ROSJA JNF.REGT.108.8.KP 1915-04-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MELON AUGUSTO SOLD. 30.FANT. 1917-12-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888- - -
MIŚKA AUGUSTYN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MÜNCHOW AUG[UST] - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MAGASAMÓW AUKADY ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 186 P.P. 1917-03-25 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MERTZ B. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MARCHLEWSKI B. JAGER 1 RES. JÄG. R. Z. PF. 6 1914-11-24 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
MAHONEY B.J. PTE. ROYAL FUSILIERS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MARKIN BADAN GEM/ROSJA I.R.249 1918-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MARIN BADEA RUMÄN JNF.REGT.59. 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MANOLACHE BADU GEM/RUMUNIA I.R.7 1917-09-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MUSATU BALASA GEM/RUMUNIA I.R.76 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
MOLOTOLJEW BALE GEM./RUSS. I.R.80 1916-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MOLOTOLJEW BALE GEM./RUSS. I.R.80 1916-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MANEA BANICA GEM./RUM. I.R.80 1917-02-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MARTINZ BARTHOLOMÄUS KPL KUK IR 49 1915-05-07 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAINGRUB BARTHOLOMÄUS KPL. - 1915-05-07 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
MAJORAN BASIL INF. K.U.K. I.R. 81 1914-11-25 - Tęgoborze (nr 353) wieś, gm. Łososina Dolna, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MICHALISZYN BASIL JNF ? 1914-12-(10-11) - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
MYCAK BASIL SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAJORÁN BASILIUS GFT. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MOJIKA BASILIUS RES.INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MERCANTI BATISTA SOLD. 24.FANT. 1918-06-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MELNYK BAZIL JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
MIEDNIKOW BAZYL JENIEC 52 1 JEN. ROB. BTL. 1917-02-18 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR ?55
MASŁOW BAZYL SZRG. 12 / 494 P.P. 1917-02-02 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 908
MEGYERI BELA HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MUNCKACSY BELA - - 1914-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - TRENCZEN -
MARTINEK BENEDIKT E.R.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUNTYAN BENJAMIN INFANTERIST K.U.K I.R. 64 / 19 K. 1915-06-03 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
MASUR BENNO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MENCZER BENZION PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1876 - -
MIĄSKOWSKI BERNARD - - 1917-09-23 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1890 Załęzie -
MŰHRING BERNARD RES.INF. P.I.R. 11 1915-05-27 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1886-11-11 - -
MUC BERNARD - - 1918-04-17 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MONTEVECCHI BERNARDINO SOLD. 8.FANT. 1918-01-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-04-12 - -
MORITZ BERNH. - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MENDEL BERNHARD - - 1915-01-31 RUSSLAND Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MÜNCH BERNHARD - - 1915-07-18 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1894-11-08 - -
MEYENBORG BERNHARD GRENADIER 1.G.GR.R.2K. 1915-07-24 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MÜNCHOW BERNHARD - - 1918-02-02 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tangen-Tągowie obelisk
MAISA BERNHARD - - 1917 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1896 - -
MEINEK BERNHARD GFT. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MACKE II BERNHARD KRIEGSFRW. J.R.79/4K. 1915-07-30 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
M??SKI BERNHARD MSK EIR 147 1918-10-08 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
MANGLER BERNHARD - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
MULLER BERNHARD - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MÖLLMANN BERNHARD FELDWEB. RJR 219/5K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MAAS BERNHARD - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
MAPPNER BERTHOLD REZ. I.R. 45 / 8K 1915-02-09 - Karwik-Leszczyna wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MULLER BERTHOLD - - 1916-12-22 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MAUK BERTRAM JNFANT. K.U.K. J.R. 10 1914-11-23 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
MATEI BILCIN GEM./RUM. I.R.76 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MOGU BLAS E.R.KPL. IR 87 1915-01-28 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MYSŁEK BOLESŁAW OCHOTNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
MISIACZEK BOLESŁAW SZER. P.P.POL.LEG. 1917-06-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1893-??-?? - -
MAJDA BOLESŁAW SZEREG. - 1920-11-26 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
MOŹDZIEŃ BOLESŁAW - - 1917-10-22 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MALORNY BONIFATIUS - - 1915-02-23 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MILIĆ BOŻO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAČAK BOZO JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAKAR BRABOR RUSS. INF RUSS.BTL.204 K.7. - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MICHALSKI BRONISŁAW ŻOŁNIERZ POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA 1918-10-20 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie 1896-11-01 - Rozstrzelany przez Niemców
MANSPERL (HABER) BRONISŁAW PORUCZNIK 1 PP, I BRYG. LEGIONÓW POSLKICH 1915-10-26 Wołyń Warszawa V miasto Warszawa mazowieckie - - -
MROZIK BRONISŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW -
MISIAK BRONISŁAWA - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - ofiara cywilna
MILZ BRUNO - - 1916-06-24 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
METMER ? BRUNO - - 1918-11-01 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
MENZEL BRUNO - - 1918-10-27 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MILISCHEK BRUNO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MEHWALD BRUNO - - 1915-07-26 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
MÜLLER BRUNO - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MÜLLER BRUNO - - 1917 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
MOSCHNER BRUNO - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
MEGERS BRUNO MUSK. FR.10/35 1915-06-20 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MÜLLER BRUNO III MUSK. 7. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MAZUREK BŁAŻEJ GFT. ST. ŻOŁN. POL.LEG.R.4 4.P.LEG.POL. 1917-04-20 - Rabka-Zdrój (nr 233) miasto, gm. Rabka-Zdrój, pow. nowotarski małopolskie - - -
MATZKE CARL LANDSTURMMANN VERW.KOMP.8.LDST.J.E.BATL.VI.31 1917-06-16 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-12-12 - -
MAININI CARLA - - 1918-05-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MORETTI CARLO SOLD. 26.FANT. 1918-03-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899 - -
MIGNONE CARMINE SOLD. 17.ART. 1918-04-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-06-18 - -
MIELIKI CASIMIR - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-12-09 - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
MILISKOWITSCH CBRIM GEM./SERB. I.R.10 1916-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MENABUE CESARE SOLD. 75.FANT. 1918-05-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-04-25 - -
MANDINI CESARE SOLD. 222.FANT. 1918-10-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-04-07 - -
MOWTACHADINOW CHALIBULA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 307 P.P. 1917-09-12 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MINGALIMOW CHARIB GEM./RUSS. I.R.35 1918-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MASUCH CHARLOTTE - - sie-14 - Jeże I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWILNA OFIARA
MAGYAR CHOS INF. K.U.K.I.R. 66 - - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MATSEJNER CHR. LEUT. LANDW. 3 K LW. BR. ERS. BTL. 41 1914-12-04 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
MIREA CHRISTACHE GEM./RUM. I.R.8 1917-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MÜLLER CHRISTIAN MUSKETIER R.J.R. 46 1 KOMP 1915-07-21 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MISKA CHRISTIAN - - 1917-09-07 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MIEBE CHRISTIAN RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
MACIOSSEK CHRISTOPH - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
METTE CHRST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MITTELSTEDT CLEMENS - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
MICHALAK CLEMENS LDSTM. INF.REGT.50 1916-06-18 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1892-11-13 - -
MORAIN COMAN GEM./RUM. I.R.76 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MAVERS CONRAD ERS.RES . R . J . R . 208 / 9 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MÄVERS CONRAD ERS. RES. R.I.R. 208 / 9K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MITRACHE CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 43 1917-11-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MACHON CONSTANTIN - - 1915-08-12 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MORARU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 18 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MARCU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.41 1917-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MARINESCU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.44 1917-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MIHAIL CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 45 1917-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1864 - -
MAROSEANU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MAICHER CONSTANTIN - - 1915-08-27 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MORARU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.58 1917-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MICHALICA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.75. 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MIDZICA CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.17 1917-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MUNEANU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.59 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARIN CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.5 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MARIN CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.80 1917-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
MAXIM CORA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 9 P.P. 1917-06-07 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - nagrobek
MUSIOL CYPRIAN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MALOVANY CYRIL INF. I. R. 3 1915-02-12 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACZEJKO CYRILL INF K.U.K. I.R. 72 1915-02-25 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MAY CZESLAUS KRG. FRW. IR 45, 3K 1915-05-26 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
MOSAKOWSKI CZESŁAW DOKTOR SZKOŁA INSPEK. 2 B. 1918-07-17 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
MAHLSTEDT D - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAKAR D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MC L.MORRSON D. 305032 PRIVATE HIGHLAND LIGHT INFANTRY 1918-11-15 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MIHOLČIC DAMIAN PTRF. KUK FJB 1 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MADRYGA DAMIAN - - 1914 - Muszyna (nr 345) miasto, gm. Muszyna, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MOJSEJONKO DANIEL RUSSE MOSKEW.RGT.8  1914-11-10 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MISKA DANIEL - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MUCHIN DANIEL UTFFZ/ROSJA I. R. 221 1918-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MARIAN DANIEL HONVED K.U.H.J.R.12/1 1916-06-22 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MASKO DAWID SZER. - 1917-03-04 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
MALYSCHKIN DAWID UT.FFZ./ROSJA I.R.152 1917-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MOSZKOWICZ DAWID LEGIONISTA 4 PP 7 KOMP. 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
MUSHEROWSKY DAWID GEM./RUSS. I.R.10 1917-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MASKO DAWID SZER. - 1917-03-04 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1890 - -
MARTON DAWID INF. K.U.K.J.R.65 1915-04-15 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
MATIJESZYN DEMETER INF. I.R. 58 1914-12-20 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MYKIETYN DEMETER INF. I.R. 58 1915-01-01 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MASZTALER DEMETER SCH. SCH.R. 33 - - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAKARUK DEMETER INF. K.U.K.I.R. 58 1915-01-(01-02) - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MICHALECZ DEMETER INF. K.U.K.I.R. 65 1915-01-09 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
MORANDUZZO DEMETRIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MELNIK DEMJON GEM/ROSJA I.R.55 1918-10-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MAJOR DEZSO HONV. K.UNG. L.I.R. 20 (M. KIR. 20 HONV. GYAL. EZR.) 1915-02-28 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
MEYER DIELRICH - - 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica betonowa nr 1
MOORHUSEN DIETRICH JÄGER 4.KOMP.JÄGER-BATL.5 1917-05-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-05-26 - -
MIKO? DIMIT? GEM./RUSS. - 1918-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
MICHAILOW DIMITRI UNTEROFFIZIER 9.KOMP.21.RUSS.JNF.RTG. 1917-08-28 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1883-10-26 - -
MATWEJEW DIMITRI GEM./RUSS. I.R.41 1917-11-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MAKAROW DIMITRI GEM./RUSS. I.R.5 191710-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MELNIK DIMITRI GEM./RUSS. I.R.2 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MELNIKOW DIMITRI RUSS. TURK.SCH.REGT.3.12.KP 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOISSEEW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.311 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
MESCHANOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.165 1918-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MUSCHIN DIMITRI GEM/ROSJA I.R.50 1919-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MONOLACHE DIMITRU RUMÄN - 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MITROIN DIMITRU GEM./RUM. I.R.59 1917-04-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MARIN DINO GEM./RUM. I.R.80 1917-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MICHALACHE DINU GEM/RUMUNIA I. R. 36 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MAJOR DIONYSIUS INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-07 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MORAWIETZ DIONYSIUS - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MARKUS DIONYSIUS INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-06 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARJONOWIC DJORDE GEM./SERB. I.R.1 1916-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
MILORADOWITSCH DJORDI SERB. I.R.14 1916-06-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MICHAJŁOW DMITRIJ - RUSS.I.R. 7 1915-05-04 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MARKOWITSCH DO?SSA GEM./SERB. I.R.11 1916-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1868 - -
MACARIE DOBRE RUMÄN INF.REGT.76 1916-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MAFTEI DOBRE GEM/RUMUNIA I.R.1 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MODUGNO DOMENICO SOLD. 115.FANT. 1918-01-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-12-21 - -
MOSCATELLO DOMENICO SOLD. 223.FANT. 1918-06-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-08-18 - -
MATTIVI DOMIGIO PLACIDO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
MELCZAK DOMINIK INF. KK LIR 31 1915-05-08 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOSIERZ DOMINIK - - 1915 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MICHALSKI DOMINNIK - - 1915 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MARTINO DONATO SOLD. 212.FANT. 1918-02-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-02-05 - -
MANA DONATO GEM/WŁOCHY ALP.R.2 1919-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
MARIN DRAGIA RUMÄN INF.REGT.42.9.KP 1916-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARAN DRAGIN GEM./RUM. I.R.80 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MIJATOWITSCH DRAGISCHA SERB.ZIVILGEF. - 1917-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MILODINOWIC DRAGOLIUB SZEREG.ARMII SERBSKIEJ 49 P.P. 1918-08-06 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MARNIKOWIC DRAGOLUB RUSS.SOLDAT - 1917-04-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MOISE DRAGOMIR GEM/RUMUNIA I. R. 47 1918-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MILOWANOWICZ DRAGULIN GEFR/SERBIA G.A.R.3 1918-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885-03-19 - -
MILOSCHEWIC DRAGULIN GEM./SERB. I.R.8 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MILOWANOWITSCH DSCHIWKA SERB.GEF. - 1916-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1860 - -
MACAVEI DUMITRU GEM./RUMÄN I.R.16 1917-06-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MOISE DUMITRU GEM./RUM. I.R.56 1917-03-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MANOLE DUMITRU GEM./RUM. I.R.81 1917-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MARIN DUMITRU RUMÄN INF.REGT.80.16.KP 1916-12-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MICHALESKU DUMITRU GEM./RUM. I.R.40 1917-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MUNTEAN DUMITRU GEM./RUM. I.R.66 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MUSTATA DUMITRU GEM./RUM. I.R.2. 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MARIN DUMITRU GEM./RUM. I.R.36 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MIREA DUMITRU GEM/RUMUNIA I. R. 75 1917-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MACOVEI DUMITRU GEM./RUM. I.R.86 1917-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MITROWIN DUMITRU GEM./RUM. I.R.59 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MOLDOVEAN DUMITRU GEM./RUM. I.R.75 1917-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MANCHIDAN DUMITRU GEM./RUM. I.R.54 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MICHAI DUMITRU GEM./RUM. I.R.38 1917-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MOTATU DUMITRU GEM./RUM. I.R.66 1917-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MARCU DUMITRU GEM/RUMUNIA I. R. 44 1918-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MARGARGIN DUMITRU GEM./RUM. I.R.59 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MUTU DUMITRU GEM./RUM. I.R.48 1917-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MOŻEJEW DYMION ILIA INF. - - - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAKAROW DYMITR RUSS-OFFIZ - 1914-11-27 - Stary Sącz (nr 348) miasto, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MESZKOW DYMITR SZER. 53 p.p. 1918-01-03 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MIKIEJEW DYMITREI RUSSE  SIBIR.GDE.RGT.9  1915-05-?? - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MAKSYMOW DYMITREJ RUSSE  GROCH.RGT.182  1915-05-?? - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MOKRZYCKI DYMITRY INF. K.K. LDST.I.R. 1 1915-03-25 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MITROVIĆ DZORZIG JG. K.U.K.F.J.B. 1 1915-05-02 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MONK E PTE. GLOUCESTER REG. 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MELLOR E PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MATHYSIK E. JÄGER 4 K R JÄG BTL 21 1914-11-27 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MICHALCZYK E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAASS E. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
MÜLLER E. JÄGER. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN -
MICHAELIS E. - - 1915-07-08 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
MAI E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MANGOLD E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MIZERSKI E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MICHALACZ E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MICHALSKI E. E.RES. - 1914-12-11 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
MUTHMANN E. - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MENZEL E. - - 1914-12-25 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
MELLOR E. 6118 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-01-06 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MICHAELIS E. - - 1915-07-08 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
MEISNER E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MONK E.J. 6245 PRIVATE GLOUCESTER SHIRE REGIMENT 1915-03-30 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MANS E?FANRICH - - 1915-05-11 - Tuszyma (Biały Bór) wieś, gm. Przecław, pow. mielecki podkarpackie - - -
MIR EBERHARD - - 1917-06-21 IN FLANDERN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MEISSNER ED. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
MIEGEL EDGAR ULAN 2. ESK. ULAN. RGT. 10 1914-11-27 - Zduńska Wola miasto, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MATUSZCZAK EDM. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
MARTH EDMUND JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIKA EDMUND - - 1915-09-25 IN FRANK. Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MADER EDO KPL. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-(6-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MIERZWA EDU - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
MÁLEK EDUARD LST. I.R. 21 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MAI EDUARD RES. 3. KOMP. LANDW. BRIG. ERS. BATL. 41 1914-12-02 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MAI EDUARD - - 1914-09-29 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MELLENTHIN EDUARD MUSK. 2. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-17 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MAYER EDUARD ERS.RES.  L.J.R.72.3K.  1915-06-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MILCHEWSKI EDUARD WEHRM. 16 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MILDE EDUARD - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
MATURA EDUARD E.F.GFT.TIT.KPL. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALUSKA EDUARD SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MASERMANN EDUARD - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
MESSNER EDUARD PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-21 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MANSBART EDUARD - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MILBRATZ EDUARD LANDST[URMMANN] - 1914-10-14 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
MIKULENKA EDUARD INF. K.U.K.I.R. 66 1914-12-23 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MEIER EDUARD - - 1916-09-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MICHALSKI EDUARD - - 1915 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MARSZAŁEK EDW. J. - - - - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - - Kl VIII, l. 23
MATYSZKIEWICZ EDWARD PLUTONOWY - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
MIODUSZEWSKI EDWARD SZER. V BAON L.P. 1915-07-17 OKOLICE URZĘDOWA Urzędów wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki lubelskie - - -
MIODUSZEWSKI EDWARD - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
MACHULIK EDWARD - - 1915-08-20 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1883-04-25 Ornontowice -
MERAVIGLIA EGLE SOLD. 26.FANT. 1918-11-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
MASCHLER EGON EGON FUSSARTL. REG. 6 1914-12-? FRANCJA Pokój IV wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie 1876-12-08 - -
MARKER* EGON* - - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MATOW EGOR GEM/ROSJA I. R. 244 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MÜTZENMACHER ELIAS PIECHUR 15 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1891 Potok Złoty k. Buczacza -
MARDALOESU ELIODOR GEM./RUMÄN I.R.66 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MASLER ELITA OBLT./ROS. IR 196 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
MUSIOŁ EM. - - 1914-09-27 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
MICHALETZ EMA.(NUEL) RES. - 1914-08-24 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MURESAN EMANUEL INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-07 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MALURA EMANUEL - - 1916 - Bolesław I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MOZGALIK EMANUEL - - 1915-08-24 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1881-12-25 Ornontowice -
MADJEZIČ EMERICUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
MOSETSCHAN EMIA SIMON - I.R. 70 1915-05-08 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARQUARDT EMIL - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1873 TRIBSOW / TRZEBIESZEWO -
MICHALLIK EMIL - - 1914-07-16 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1889-05-07 - -
MOHR EMIL FUS. 5 G.R. 12/F. ????-??-?? Pieńki Wielkie, Czyżew (Pjenki Wjelkje, Tschischew) Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BARLT -
MORAWETZ EMIL - - 1914-09-09 TARNOWKA RS. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
MIRCZUK EMIL PODOF. - 1917-10-23 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
MASCHKUHN EMIL - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MASSANEK EMIL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MALOTTKI von EMIL - - 1917-05-03 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
MAREK EMIL - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MERKEL EMIL - - ? - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1889-06-01 - vermißt
MOHAUPT EMIL - - 1915-09-29 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1890-03-28 GROSS-EULAU -
MARSKE EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MEINHARDT EMIL MUSK. P.R.I.R.217 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
MANGERIN EMIL - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MINDING EMIL MUSKETIER 1.E.BTL.3.J.R.76 1915-09-18 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MAI EMIL ERS.RES. ERS.RES.INF.RGT. 21 1915-02-08 - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MARTEN EMIL - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
MAYER EMIL - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
MAASS EMIL UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MOHR EMIL V. - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
MEIER EMIL - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
MÖSCH EMIL MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARSALEK EMIL GFT. K.K. LDST. ETP. B. 81 1915-02-18 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
MICHAELIS EMIL RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
MOLL EMIL MUSK. 2 K. ERS. BATL. INF. REGT. 147 1914-12-20 - Upałty wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MEYER EMIL - - 1916-04-30 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MINNING EMIL UTFFZ. 4 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - płyta I
MINDACH EMIL UNTEROFFIZER INF. REG. 129 1919-12-09 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1892-05-22 - lapidarium
MODLICH EMIL - - 1916-12-22 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MUSSIG EMIL - - 1914-09-22 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MÜLLER EMIL MUSK. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MEIßNER EMIL - - 1916-07-16 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1894-05-12 - -
MÜLLER EMIL UNTFFZ. - 1918-09-25 - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
MAASS EMIL - - 1914-10-27 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
MÜLLER EMIL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MEIKE EMIL MUSKT. - 1915-02-07 - Lanngut Rosja Pogranicze 1890-07-02 Langgut -
MAU EMIL - - 1914-10-31 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Crangen-Krąg -
MAREL EMIL - - 1914 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MANN EMIL ERS.RES. RJR 219/8K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MISKA EMIL - - 1916 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MEYHÖFER EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MÜLLER EMIL GRENADIER 2.E.BTL.4.G.R.9 1915-09-17 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MATTIGK EMIL MUSKETIER R.J.R.52/3K. 1915-08-03 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
MACZIOWITZ EMIL GRENADIER - 1914-10-04 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MARX EMIL - - 1914-12-11 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MUSCHIOL EMIL - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
MACHUTA EMILIAN INF. IR 18 - - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MANCINI EMILIO SOLD. 214.FANT. 1918-06-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-06-25 - -
MATUS EMMER KPL. K.U.K. HUS. R. 11 1915-01-14 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
MORANDINI ENERICO FRANCESCO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MACIEJCZYK ENGELB - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
MALMEN ENGELBERT MUSK. P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
MEINARDUS ENNO - - 1914-12-08 FALKLANDSINFELN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MARKES ENRICO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MATTEDI ENRICO LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MONTI ENRICO SOLD. 89.FANT. 1918-05-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-04-26 - -
MARINELLI ENRICO UT.JG. K.SCH.R. II 1914-12-12 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MENTEL ERB. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MORELLI ERCOLE SOLD. 42.FANT 1917-12-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888- - -
MEDIOLI ERCOLE SOLD. 220.FANT. 1918-10-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1855-09-09 - -
MOTZEK ERICH - - 1918-07-25 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
MAI ERICH - - 1914 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MAY ERICH - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MUNCHNER ERICH - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MULLER ERICH KR.FR. KPGGR 1 1915-05-05 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MITTWOCH ERICH UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MUNDEL ERICH - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MAI? ERICH - - 1914 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MENZEL ERICH - - 1915-06-25 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MEYER 1 ERICH - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MULLER VIII ERICH GREN. PRIR 269 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MECKLENBURG ERICH - - 1917-04-27 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
MEUSEL ERICH - - 1915-03-09 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
MINELLI ERMINIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MILLER ERNEST SZER 3.83 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MIORELLI ERNESTO JG. T.K.J.R. 1 1915-05-05 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MATTIOLI ERNESTO SOLD. 49.FANT. 1918-09-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894 - -
MAESTRELLO ERNESTO GEM/WŁOCHY M.G.K.1310 1919-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MENDINI ERNESTO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MANASA ERNESTO SOLD. 37.FANT. 1918-03-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896 - -
MAJER ERNNESTER JG. TKJR 3 - - Wysowa (nr 50) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALEU?H ERNST - - 1917-07-25 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MAUSBECK ERNST KR.FR. P.R.I.R. 218 1914-12-06 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MASKOS ERNST - - 1918-03-15 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MENDE ERNST MUSKETIER 7 K JNF REG 96 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
MÜNSTER ERNST ERS. RESERVIST 4 K. INF. REG. 150 1914-12-03 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
MÖRGEL ERNST MUSKETIER 10 KOMP. 44 P.P. 1914-09-11 - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MALZ ERNST - PIONIER KOMP. 22.1? 1917-11-27 FLANDRIA Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
MÜNCK ERNST WEHR. IR 84 1915-08-?? - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - KIEL -
MENZEL ERNST - - 1918-09-19 - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MOSCHŰTZ ERNST MUSK. PREUSS.RES.IHF. RGT. 269 1915-05-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MÜLLER ERNST UTFFZ. 1 BATTL. FELDARTL. REGT. 3 1914-09-09 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MÖLLER ERNST UTFFZ. D. R. RES. INF. REGT. 264, 4. KOMP. 1915-02-10 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
MASKE ERNST ERS.RES. - 1915-08-11 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
MANASSE ERNST LEUTNANT RES. BATTERIE/VORPOMMERISCHEN FELDARTILLERIE REGIMENT NO.38 1915-08-1915 FELDLAZARETT ROZAN Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1887-05-13 STETTIN/SZCZECIN -
MASEL ERNST - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MARX ERNST - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
MARG ERNST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MULLER ERNST - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MIELKE ERNST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. b