Nazwisk w bazie na literę M: 4862

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
MEYER - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 42 - -
MALUGIN JEWŁAMPIJ JEGOROWICZ JEFREJTOR 100 PIECHOT. OSTROWSK. POŁK 1915-01-06 Warszawa Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 Zuje gub. Mohylewska -
MOSAKOWSKI CZESŁAW DOKTOR SZKOŁA INSPEK. 2 B. 1918-07-17 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
MAZURKIEWICZ ALEKSANDER SIERŻ. ŻAND. POLOWA 1918-11-01 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 19 - -
MACH JAN SZER. PUNKT ZBORNY PIOTRKÓW 1918-02-23 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 16 - -
MATZNER G. LSTR. - 1917-11-17 FRANKR. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie ? - -
MATTUSCHEIT ALBERT MUSKETIER 5.KOMP.RES.INF.REGT.266 1915-02-13 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1918-09-12 - tablica betonowa nr 3
MUMM JOHANNES MUSKETIER 5.KOMP.RES.INF.REGT.266 1915-02-19 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-03-09 - tablica betonowa nr 2
MINTSCHUK IWAN ROSJANIN 39.INF.REGT.TOMSKI 1915-08-03 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-12 - nagrobek betonowy
MEHARDEL KARL WEHRM. RES.INFT.REGT.2/4.KOMP. 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
MICHAILEW WASILE GREND. / ROSJANIN 9.FINNL.LEIB-GARDE.REGT 1915-03-15 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
MIKOŁAJCZAK JA. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1906 - -
MAJCHRZAK JA. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1902 - -
MACHAŁA JÓZEF SZEREG. - 1920-12-04 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1902 - -
MANNARA ANTONIO - 133.FANT. 1922-05-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1901- - -
MIKS ONUFRY SZEREG. - 1920-02-?? - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
METZNER FRIEDRICH - - 1918-09-30 - Karłowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie 1900-12-15 - -
MARTYKA JAN - - 1920 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1900 - Kl. VI
MARTINENKO AFANASI ROSJA ZIVIL.GEF 1918-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
MAZUREK MARCIN SZEREG. - 1919-11-13 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
MARULEWSKI FR. SZEREG. - 1921-07-21 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
MAREU JON GEM./RUM. I.R.5 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?4 - -
MILFE??DT O. - - 1916 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 189? - -
MAJCHRZAK LUKAS - - 1918-10-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1899-09-27 LUGI -
MELTZER WILHELM - - 1918-10-10 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1899-01-27 - -
MOLIN ITALO SOLD. 1.GRAN. 1918-06-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899- - -
MOSCHINI GINO SERG. 116.FANT. 1918-01-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899- - -
MONTEFALCONE GIUSTINO SOLD. 209.FANT. 1918-03-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899- - -
MALSCHETWIASZ ARWIO SZER. - 1918-05-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
MESCHWITSCH SPRAWOJ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
MIKO? DIMIT? GEM./RUSS. - 1918-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
MUSIOL JOSEF - - 1918 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1899 - -
MAJCHRZAK FR. - - 1925 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1899 - -
MORETTI CARLO SOLD. 26.FANT. 1918-03-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899 - -
MANA DONATO GEM/WŁOCHY ALP.R.2 1919-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
MARTINELLI SESTO SOLD. 29.BOMB. 1918-05-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-10-12 - -
MILANI GIOVANNI SOLD. I.ART.M. 1918-05-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-10-08 - -
MEIKE FRITZ MUSKT. - 1917-07-14 - Lanngut Rosja Pogranicze 1898-09-19 Langgut -
MANNIG HERMANN SOLDAT - 1918-04-17 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1898-09-04 - -
MANFRE GIUSEPPE SOLD. 39.FANT. 1918-11-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-09-01 - -
MARCONCINI ETTORE SOLD. 137.FANT. 1918-11-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-08-29 - -
MILOWANOWICZ SYBIN SERBE - 1916-12-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1898-08-23 - -
MESSNER KARL MUSKETIER 4.KOMP.E.RES.JNF.RGT.22 1917-04-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1898-08-04 - -
MANETTI VINCENZO - - 1918-05-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-07-30 - -
MALSZEW ANISIN - - 1916-06-14 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1898-02-15 - -
MERAVIGLIA EGLE SOLD. 26.FANT. 1918-11-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
MAGULSKI JAN - - 1917-06-05 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1898 Przodkowo -
MARIN JLIE GEM./RUM. I.R.47 1917-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
MAJCHRZAK FR. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1898 - -
MARIN ALEXANDER GEM/RUMUNIA I.R.76 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
MARKOWITZ LEBOMIR SERB.ZIVILGEF. - 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
MIKOŁAJ REGINA - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1898 - -
MONATARA JON GEM./RUMÄN I.R.26 1917-02-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
MAJDA BOLESŁAW SZEREG. - 1920-11-26 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
MENECHELLA TOMMASO - - 1918-06-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-1?-08 - -
MICHALEWICZ T. - - 1917-04-12 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1897-12-21 Wijewo -
MOROWKA FRANZ - - 1919-02-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-11-26 WITAVE -
MIRSCHNER RICHARD UNTEROFFZ. LDFST. BATL. COTTBUS 1917.07.28 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1897-10-12 - -
MICHELIS SANTINO SOLD. 228.FANT. 1918-09-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-10-07 - -
MANCINI ANTONIO SOLD. 88.FANT. 1918-06-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-09-25 - -
MERIGGI GIOVANNI SOLD. 47. 1918-08-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-06-30 - -
MIGNONE CARMINE SOLD. 17.ART. 1918-04-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-06-18 - -
MIOTK LEO - - 1919-03-13 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-06-12 HEYTUS -
MOORHUSEN DIETRICH JÄGER 4.KOMP.JÄGER-BATL.5 1917-05-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-05-26 - -
MENDELSOHN LEO OFFZ.STELLV. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-04-21 - Rotunda i nagrobek
MARIC MARKO GEM./SERB. I.R.8 1917-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897-04-15 - -
MARKOWSKI ROBERT - - 1914-10-25 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1897-03-25 - -
MAZZAGATTI FELICE SOLD. 90.FANT. 1918-12-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-03-18 - -
MENGOZZI GIUSEPPE SOLD. 116.FANT. 1918-04-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-03-04 - -
MONTEROSSO GIOVANNI SOLD. 281.FANT. 1918-06-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-02-26 - -
MASOCH VITTORIO SOLD. 137.FANT. 1918-05-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
MATKOLOW JAKUB - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
MIKOŁAJEC TOMASZ - - 1918 CHAMPAGNE (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1897 ŻORY-OSINY -
MECENERO LUIGI SOLD. 233.FANT. 1919-01-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897 - -
MILITSCH LUBAMIR SERB.GEF. - 1916-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
MARINKOWITSCH TIGONIZ SERB.ZIVILGEF. - 1917-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
MASŁOWSKI FRANCISZEK - - 1918 MOYENCOURT (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1897 ŻORY-OSINY -
MAJCHRZAK MA. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 - -
MENUSCHOW IWAN GEM/ROSJA I.R.8 1919-03-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
MOISSEEW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.311 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
MUTTERLEIN GERHARD - ? K. LANDW. INF. REGT. 76 1915-01-27 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1896-12-25 - -
MODUGNO DOMENICO SOLD. 115.FANT. 1918-01-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-12-21 - -
MALCZYK WINCENT - - 1918-08-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1896-12-19 Ornontowice -
MEUARTH HANS - - 1916-06-21 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1896-12-18 - -
MARCEDDU FAFFAELE SOTTUFF. 152.FANT. 1918-09-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-12-16 - -
MICHALSKI THOMAS KANONIER 3.BATTR.2.E.FELDARTL.RGT.21 1916-11-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-12-07 - -
MARCHETTI PIETRO SOLD. 2.BERS. 1918-06-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-11-26 - -
MIERING OTTO TRAIN-REITER 5.ESK.E.TRAIN-ABT.6 1916-04-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-11-23 - -
MADEO GIUSEPPE SOLD. 267.FANT. 1919-01-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-11-22 - -
MICHALSKI BRONISŁAW ŻOŁNIERZ POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA 1918-10-20 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie 1896-11-01 - Rozstrzelany przez Niemców
MASSIGNANI VASCO CAP. 5.ART. 1918-06-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-11-01 - -
MAZZINI OLINTO SOLD. 213.FANT. 1918-05-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-10-25 - -
MINGALIK SLAFINID STRZEL. 155 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1896-10-01 - -
MOSCATELLO DOMENICO SOLD. 223.FANT. 1918-06-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-08-18 - -
MARCHETTO FERRUCCIO SOLD. 225.FANT. 1919-01-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-06-08 - -
MIZERNY ANASTAZY - - 1917-06-13 W ARGONAH Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1896-02-04 - -
MICHEL KONRAD - - 1918-04-27 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1896-01-29 - -
MOSCHINI PIETRO SOLD. I.ART.M 1918-05-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-01-28 - -
MARCHIGIANI ANGELO SOLD. 125.FANT. 1918-05-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
MIGLIORANZA LUIGI SOLD. 205.FANT. 1918-03-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
MILANOWIC ILIA GEM./SERB. I.R.11 1918-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MANASA ERNESTO SOLD. 37.FANT. 1918-03-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896 - -
MARKIN NIKOLAE GEM/ROSJA I.R.183 1917-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MATTEINI ROBERTO GEM/WŁOCHY I.R.126 1919-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MAJCHRZAK ST. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1896 - -
MIELCAREK FR. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1896 - -
MOLTSCHANO NIKITA GEM./RUSS. I.R.25 1917-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MICHALACHE STAN GEM./RUM. I.R.75 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MARIN JON GEM./RUM. I.R.43. 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MILOWANOWIC REDOWAN GEM./SERB. I.R.19 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MAISA BERNHARD - - 1917 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1896 - -
MASARENKO NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.124 1917-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MASTRIGOLO ANTONIO GEM/WŁOCHY I.R.213 1918-12-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MITRA JANCU GEM./RUM. I.R.17 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MACOVEI DUMITRU GEM./RUM. I.R.86 1917-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MELKOSEROW NIKOLAJ GEM/ROSJA I. R. 242 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MICHALACHE DINU GEM/RUMUNIA I. R. 36 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MUFTSCHATINOW FOLATIN GEM/ROSJA I. R. 138 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MICHALSKY KARL - - 1915-10-07 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1895-10-24 - obelisk
MODROW WILHELM KRIEGSFREIWILLINGER 22 RES. JÄGER BATL. 1914-12-1? - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie 1895-09-30 - RZĄD 5
MELESCHOWF MICHAEL SOLDAT 251.RUSS.1.P.STAWUTSCHEWSKI 1916-05-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895-09-18 - -
MANFREDI PIETRO SOLD. 227.FANT. 1918-07-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-09-13 - -
MICHALLIK NICOLAUS - - 1917-08-07 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1895-08-18 - -
MOHETTA JOSEF - - 1918-09-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1895-07-02 - -
MILDNER JOSEF MKT. - 1918-03-08 FRANKR. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1895-06-22 - -
MENABUE CESARE SOLD. 75.FANT. 1918-05-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-04-25 - -
MÜLLER RICHARD KRIEGSFREIWILLIGER - 1915-04-10 - Grębocice wieś, gm. Grębocice, pow. polkowicki dolnośląskie 1895-04-03 - -
MARINI MICHELE CAP. MAGG. 6.ALP. 1918-10-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-03-24 - -
MIKOSCH JOSEF INF. IR 20 1915-05-28 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1895-03-18 - -
MICHAEL ARTHUR KANONIER 3.BATT.2.E.FELDARTL.RGT.6 1917-02-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895-02-05 - -
MARTINO GABRIELE CAP. MAGG. 2.ALP. 1918-02-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-01-13 - -
MIJAILOWIC TSCHEDOMIR GEM./SERB. I.R.13 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MALÉŘ JAN INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-17 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1895 SOLANEC -
MAGNUSCHEWSKY ROMAN SOLDAT 12.KOMP.230.RUSS.INF.RGT. 1915-11-08 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895 - -
MINGALIMOW CHARIB GEM./RUSS. I.R.35 1918-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MATZUNIN GABRIEL GEM/ROSJA I. R. 272 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MAURSKI ILGA GEM./RUSS. I.R.27 1918-06-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MIKOŁAJCZAK AN. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 - -
MOISE DUMITRU GEM./RUM. I.R.56 1917-03-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MALACHENSKI IWAN GEM./RUSS. I.R.2 1916-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MUSIELAK WAC. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 - -
MARCHEL ANTONI - - 1918-11-18 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Załęzie -
MARIN JON GEM./RUSS. I.R.36 1917-11-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MILITSCHEWITSCH WELISA GEM/SERBIA I.R.5 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MARKOW METWE GEM./RUSS. I.R.322 1917-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MARITGIC MILGRAD GEM/SERBIA I.R.6 1918-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MIKOŁAJEC FRANCISZEK - - 1918 LAZARIN POŁUD. (ROSJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1895 ŻORY-OSINY -
MIRSAJAPOW SCHAKIRJAN GEM./RUSS. I.R.311 1918-04-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MELNIKOW JEFIM GEM/ROSJA F.A. 1918-06-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MÖCKEL JOSEF HORNIST STAB DES HERZ. I.R. 3 1914-12-22 - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1895 - -
MÖRSEJENKO IWAN GEM./RUSS. I.R.208 1917-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MORISOW FEODOR GEM./RUSS. I.R.1 1918-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MICHALAK IGNACY SZEREG. - 1919-03-07 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1895 - -
MORYS MICHAŁ SZER. I DYW. 1916-03-19 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1894-??-?? - -
MÜNCH BERNHARD - - 1915-07-18 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1894-11-08 - -
MUTSCHLECHNER JOSEF JG. T.K.J.R. 4 1915-03-08 BRZESKO Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie 1894-10-10 GETZENBERG / TYROL -
MISTRETTA VITO SOLD. 159.FANT. 1918-04-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-09-08 - -
MANNUZZA GIUSEPPE SOLD. 9.BERS. 1918-11-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-09-01 - -
MOSZKOW WASILI - - 1916-05-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-08-09 - -
MÜNKER IGNATZ PIONIER 3.KOMP.7.MINENWERFER E.BATL. 1917-05-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-07-08 - -
MITTAS FRANZ - - 1918-05-27 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1894-05-13 - -
MEIßNER EMIL - - 1916-07-16 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1894-05-12 - -
MATOSCHEWSKI STANISLAUS - - 1919-09-14 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1894-04-20 LASCHIN -
MYSCHKA THEODOR KANONIER 3.ERS.BATL.2.ERS.FELDARTL.RGT.21 1917-09-11 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-04-17 - -
MARTINO DONATO SOLD. 212.FANT. 1918-02-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-02-05 - -
MROS WILHELM - - 1917-01-28 LA BASSE Kąty Opolskie wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie 1894-01-01 - -
MORCHIO GIOVANNI SOLD. I.ALP.S.M. 1917-12-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
MARJANOWIC IVO INF. K.U.K. BOS.-HERZ.I.R. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
MASCHIC MILORAD GEM./SERB. I.R.6 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MITTAG WILHELM - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1894 TRIBSOW / TRZEBIESZEWO -
MIOKOW NIKOMOR GEM/ROSJA I.R.10 1918-07-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MASKO DAWID SZER. - 1917-03-04 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
MAZUREK JAN - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
MILEWSKI ALEX - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
MLADEÜNOWITSCH MILAN GEM./SERB. I.R.18 1917-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MACHNATSCHOW GRIGORI GEM./RUSS. I.R.207 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MITROFANOW STEFAN GEM/ROSJA I.R.18 1919-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MAEORU JON GEM./RUM. I.R.26 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MOJSEJENKO OSIP GEM./RUSS. I.R.121 1918-08-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MOROSOW ALEXEI GEM/ROSJA I. R. 310 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MORIAKOW JAGOR GEM/ROSJA I. R. 218 1917-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MARCINENKO GRIGORI GEM./RUSS. I.R.72 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MARJANOWIC MIJAT INF. K.U.K. BOS.-HERZ.I.R. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
MILIC GJURAT INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
MAROTSCHOW SEMEN GEM/ROSJA I. R. 234 1918-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MINDEJEW NRDIN UTFFZ/ROSJA I.R.164 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MATTIOLI ERNESTO SOLD. 49.FANT. 1918-09-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894 - -
MISSOITSCHITSCH SAWA GEM./SERB. I.R.6 1917-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MAIBORODA MICHAEL GEM./RUSS. I.R.223 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MAKAROW FEODOR GEM/ROSJA I.R.18 1918-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MIKOŁAJCZAK MI. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 Kleszczewo -
MALZEW ANTON GEM/ROSJA I.R.10 1918-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MOKRENKO IWAN SERGT./RUSS. I.R.163 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MELOTSIN ANDREI GEM./RUSS. I.R.281 1918-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MANOLACHE BADU GEM/RUMUNIA I.R.7 1917-09-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MARKIEWICZ JAN - - 1917 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1894 - -
MISIACZEK BOLESŁAW SZER. P.P.POL.LEG. 1917-06-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1893-??-?? - -
MORK WILLY - - 1918-09-29 FRANKREICH Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1893-12-10 Klein Garde obelisk
MIZERNY PIOTR - - 1917 FRANCJA Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1893-11-26 WIECZYN POW. PLESZEW -
MARKU? - - - 1915-09-26 Rothsürben Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893-11-19 - -
MACKOWIAK WLADISLAUS - - 1919-04-06 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-09-04 SCHMIEGEL -
MÜLLER GUSTAV ARMIERUNGSSOLDAT - 1915-05-02 Tschirne Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1893-08-27 - -
MIKUSZ SZCZEPAN - - 1915-10-10 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1893-08-26 Ornontowice -
MULINN - - INF.REGT.137. 4 KOMP. 1915-12-06 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1893-08-06 - -
MOSIG KARL SCHÜTZE - 1918-11-11 Diescourt (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1893-07-11 - -
MADAY GEORG - - 1919-04-14 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-05-14 BRESLAU -
MILATIC MILADIN - - 1916-09-05 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893-03 - -
MANGLIERS OTTO - - 1918-07-18 FRANKREICH Siedlce wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1893-02-08 - -
MATTIO GIOVANNI CAP. 2.ALP. 1918-10-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-01-14 - -
MANZO TOMMASO SOLD. 241.FANT. 1918-11-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893- - -
MIKOWICZ FRANZ GEM./RUSS. REICHSW.R.26 1918-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MILJAJEM RADIWON GEM/ROSJA I.R.18 1918-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MACHNIK W. - - 1917 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1893 - B. ucz. kl. VII
MIRCZUK EMIL PODOF. - 1917-10-23 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
MAGI JOHANN GEM./RUSS. ART..BR.1. 1917-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MITU WASSILE GEM/RUMUNIA I.R.7 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MIĄSKOWSKI AUGUST - - 1915-01-31 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1893 Przodkowo -
MUSHEROWSKY DAWID GEM./RUSS. I.R.10 1917-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MASTAFANOW GEORGI - - 1917-07-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893 - -
MARTSCHUK KIRIL GEM/ROSJA I.R.94 1918-03-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MONTALBETTI ANGELO CAP. MAGG. 3.CAP. 1918-11-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893 - -
MEKULAJ TOMA SZER. RUM. - 1917-02-16 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
MATINCHA MICHAIL GEFR/ROSJA I.R.178 1918-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MIKOŁAJCZAK FR. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1893 - -
MARSZAŁEK IG. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1893 - -
MELNIK DEMJON GEM/ROSJA I.R.55 1918-10-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MARIACHER JOSEF JÄGER T.K.J.R. 3 1914-11-07 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie 1892-??-?? PRAGROTEN / LIENZ -
MEWS WILHELM - - 1916-11-17 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1892-12-04 SY?OW -
MICHALAK CLEMENS LDSTM. INF.REGT.50 1916-06-18 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1892-11-13 - -
MEGGER ALOIS - - 1918-07-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1892-11-11 OCKONIN -
MUELLER KURT MUSKETER 10 KOMP. REG.78 1915-??-?? - Monasterz wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie 1892-09-27 - -
MATWEJCZEW IWAN SZER. ROS. - 1918-01-30 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892-08-11 - -
MONTAGNER GIOVANNI SOLD. 89.FANT. 1918-05-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-06-16 - -
MICHAŁ' - LEGIONISTA 4 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie 1892-06-05 - -
MASCHIK NORBERT - - 1917-09-26 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1892-06-01 - -
MINDACH EMIL UNTEROFFIZER INF. REG. 129 1919-12-09 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1892-05-22 - lapidarium
MEISSLER KARL SERGEANT - 1918-06-09 Singhin (Fraknreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1892-03-13 - -
MALCZYK FRANC. - - 1914-12-08 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1892-01-13 Ornontowice -
MALCHIN ALBERT UFFZ. M.G.K. 5. INF. RGT. 128 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1892-01-09 - -
MOGNOL GIUSEPPE SOLD. 7.ALP. 1918-01-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892- - -
MARTINOVIC PETAR INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1892 - -
MILANKOWITSCH STANKU GEM./SERB. I.R.5 1917-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MONNING OTTO UFFZ 1. KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-12 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1892 - -
MILENTJEW IWAN GEM/ROSJA I.R.34 1919-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MILIN JEFIN GEM./RUSS. I.R.455 1918-06-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MARKOW MICHAŁ SZER. 10 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
MATJUSCHIN ANDREI GEM./RUSS. I.R.24 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MIKOLA MARIGIN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
MACAVEI DUMITRU GEM./RUMÄN I.R.16 1917-06-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MITRICA GEORGE GEM./RUMÄN I.R.36 1917-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MAKOWIC PETER GEM/SERBIA I.R.8 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MEDEDKOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.318 1918-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MICHAI GHEORGHE GEM./RUM. I.R.42 1917-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MUSTATA WIKTOR GEM./RUM. I.R.18 1917-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MILISKOWITSCH CBRIM GEM./SERB. I.R.10 1916-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MISCHAKOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.239 1919-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MAKARAW IWAN GEM/ROSJA I.R.318 1918-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MIELCAREK ST. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
MICHAILOW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.209 1918-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MOSZEGOW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.249 1917-08-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MAIZEL PETER - - 1919-03-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891-12-19 - -
MASUREK GUSTAV - - 1920-06-08 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1891-11-08 - obelisk
MYDLA LEO MUSKETIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1891-09-24 - -
MASONI VITTORIO CAP. I.ART.M. 1919-01-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-09-13 - -
MINGELLO PASQUALE SOLD. 338.FANT. 1918-12-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-08-08 - -
MEYER KLAUS OBERLEUT. FUS.REG.34 1916-12-28 VERDUN Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1891-07-25 STETTIN/SZCZECIN -
MORETTI GIACOMO SOLD. 207.FANT. 1918-03-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-07-01 - -
MANCINI EMILIO SOLD. 214.FANT. 1918-06-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-06-25 - -
MARSCHALK HERMANN ERSATZRESERVIST - 1916-02-28 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1891-06-25 - -
MARX PAUL LANDSTURMMANN - 1916-01-10 Lazarett Kolberg Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1891-06-16 - -
MIACHKOW KYRILL SOLDAT 16.ROTTE13.RUSS.INF.RGT 1916-05-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1891-03-18 - -
MILICZ IWAN - - 1916-07-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891-02-15 - -
MROSEK FRITZ - - 1915-01-24 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1891-01-31 - obelisk
MANNI MANSUETO SOLD. 14.ART. 1918-03-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-01-21 - -
MOLINAPO FRANCESCO SOLD. 280.FANT. 1918-06-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891- - -
MILADINOWIC ALEXANDER GEM./SERB. I.R.8 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MUSTATA FUDOR GEM./RUM. I.R.1 1917-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MURUGA STARLAT GEM/RUMUNIA I.R.143 1917-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MOŘICKÝ FRANTIŠEK INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-17 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1891 BOHUSLAVICE U KYJOVA -
MÜTZENMACHER ELIAS PIECHUR 15 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1891 Potok Złoty k. Buczacza -
MILOJEWIC PAWEB UTFFZ/SERBIA I. R. 15 1918-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MILOSCHEWIC DRAGULIN GEM./SERB. I.R.8 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MODLICH NIKODEM - - 1916 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1891 - -
MATCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.44 1917-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MJAKIN IWAN GEM/ROSJA I.R.23 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MICAHALAC STAN GEM./RUM. I.R.59 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MOSEJTSCHUK IWAN GEM/ROSJA I.R.79 1918-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MUKELJANZ MARTAN GEM./RUSS. I.R.97 1917-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MIGLIORI ALBERTI GEM/WŁOCHY GEB.ARTL.3 1919-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MATEJA JAN - - 1916-11-11 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1891 Załęzie -
MARKIN BADAN GEM/ROSJA I.R.249 1918-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MASNITSCHENKO STEPHAN GEM/ROSJA I. R. 91 1917-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MANTHEY HERMANN - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1891 MARQUARDSMÜHL / BORUCIN -
MIRONENKO A. SZER. 121 p.p. ros. 1917-09-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
MOCANETE NIKOLAE GEM./RUM. I.R.18 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MAFTEI DOBRE GEM/RUMUNIA I.R.1 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MORGUN JEWTICHJ RUSS. I.R..59 1918-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MICHAI MICHAI GEM./RUM. I.R.1 1917-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MARTYNOWICZ ANTONI KPR. LEGIONY POLSKIE 1917 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1890-09-19 - -
MIKALOW STEPAN - - 1916-01-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890-08-01 - -
MÜLLER OTTO KRANKENWÄRTER LAZARETTZUG 7 1915-11-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-07-30 - -
MOCHA THOMAS - - 1914-05-11 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1890-07-29 - -
MEIKE EMIL MUSKT. - 1915-02-07 - Lanngut Rosja Pogranicze 1890-07-02 Langgut -
MALCZYK ROBERT - - 1916-10-08 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1890-06-01 Ornontowice -
MUSUMECI GIOVANNI SOLD. 213.FANT. 1918-04-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-05-22 - -
MÖNCH MAX GEFR. - 1917-04-12 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1890-05-15 - -
MOHAUPT EMIL - - 1915-09-29 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1890-03-28 GROSS-EULAU -
MARK KARL OBERMATR. SMS BLÜCHER 1915-01-24 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1890-03-17 - obelisk
MARCHINI FERDINANDO SOLD. 148.FANT. 1918-04-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-02-21 - -
MONCZAKOW WESELVOLOD - - 1915-07-25 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890-02-11 - -
MAZUROW NIKOLEI - - ????-??-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890 - -
MARKOWITSCH STANISLAUS GEM./RUSS. A.R.9 1918-09-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MIĄSKOWSKI BERNARD - - 1917-09-23 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1890 Załęzie -
MILOWANOWIC STOJAN GEM./SERB. I.R.9 1916-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MODLICH THOMAS - - 1919 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1890 - -
MUSCHOL KARL - - 1916 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1890 - -
MATAI MIHAI GEM/RUMUNIA I.R.50 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MASAJKIN GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 25 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MATEI WASSILE GEM./RUM. I.R.36 1917-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MIKOŁAJCZAK FR. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1890 - -
MOLOTOLJEW BALE GEM./RUSS. I.R.80 1916-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MICHAILJW JEFREM GEM./RUSS. I.R.121 1918-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MICHAILOWICZ STOAN SERB. I.R.14 1917-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MALINA FRANTIŠEK INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 10 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1890 LEŠNÁ U VALAŠ. MEZIŘIČI -
MARIN MARIN GEM./RUM. I.R.46 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MIN JON GEM./RUM. I.R.45 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MODLICH ROMAN - - 1915 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1890 - -
MUSCHOL EUSEBIUS - - 1915 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1890 - -
MINGULOW NASIBULA GEM/ROSJA I.R.10 1918-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MASKO DAWID SZER. - 1917-03-04 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1890 - -
MISCHICZ MILORAD GEM./SERB. I.R.7 1917-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MAŃKOWSKI AN. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1890 - -
MOLOTOLJEW BALE GEM./RUSS. I.R.80 1916-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MALEKIN ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.411 1917-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
METELKIN SERGEJ GEM/ROSJA I. R. 80 1918-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MALINOWSKI JAGOR GEM./RUSS. I.R.189 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MIALKO NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.41 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MORARU MARIN GEM./RUM. I.R.26 1917-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MOSILIU JON GEM./RUM. I.R.81 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MANUKOW AKOP* GEM./RUSS. I.R.393 1917-11-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MIDZICA CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.17 1917-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MARCU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.71 1917-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MARIN CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.80 1917-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
MESTCHERJAKOW GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 211 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
MALICH JOSEPH - - 1915-06-21 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1889-10-30 - -
MAGNI TEODORO SOLD. 241.FANT. 1918-07-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-09-27 - -
MARKU? MAR - - 1914-09-15 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1889-09-14 Kreika -
MARCHESI GIUSEPPE SOLD. 90.FANT. 1918-08-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-08-07 - -
MERKEL EMIL - - ? - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1889-06-01 - vermißt
MICHALLIK EMIL - - 1914-07-16 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1889-05-07 - -
MEYER MARCUS HAUPTM. POM.PION.BATN.2 1918-02-28 STETTIN Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1889-05-03 LUBECK -
MROS PAUL - - 1915-06-05 PRZEMYŚL Kąty Opolskie wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie 1889-03-14 - -
MÜLLER WALTER OFF[I]Z[IER] STELLV[ERTRETEND] FLIEG. ERS ABT. 2 1923-02-07 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1889-02-07 - lapidarium
MILUN WASSILI GEM/ROSJA F.A.R 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MIREA JONITA GEM./RUM. I.R.76 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MARTYSCH OSIP GEM/ROSJA I.R.110 1919-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MATIC WOISLAW GEM/SERBIA I.R.4 1918-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MAZURKIEWICZ MI. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1889 - -
MOSSESSOW MINAS GEM/ROSJA I. R. 80 1918-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MITOSEWITSCH STOJAN - - 1916-06-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889 - -
MOSALIMOW WAWLINT - - 1916-12-09 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889 - -
MATEI JUAN GEM./RUM. I.R.12 1918-04-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MITRAN NICULAE GEM./RUM. I.R.43 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MITROIN DIMITRU GEM./RUM. I.R.59 1917-04-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MELGUI PAWEL GEM./RUSS. I.R.129 1917-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MALANITSCHOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.326 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MATHEIS MARTIN PODPORUCZNIK 26P.P.P.B.ARM.AUSTY 1916-??-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1888-??-?? - tablica
MONTEGARI ANTONIO - - 1918-06-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-12-01 - -
MARCZEWSKI ANDREAS ERS-RESERVIST 1.KOMP.RES.JNF.RGT.49 1917-03-28 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-11-25 - -
MÖNCH GUSTAV ERSATZ RES. - 1915-04-04 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1888-11-20 - -
MELDENHAUER KARL - - 1916-12-19 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1888-11-12 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
MÜLLER KARL FELDW. LEUTNANT LAZ. INSPEKTOR LAZ. INSPEKTOR. HOHEN???NEK 1915-05-25 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1888-09-03 - -
MAPIANI LUIGI SOLD. 81.FANT. 1918-07-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-07-08 - -
MIŚ S. - - 1914-12-16 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1888-06-13 Wijewo -
MATZNER PAUL G.F. - 1914-11-23 RUSSL. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1888-04-1? - -
MANIA JÓZEF - - 1915-05-02 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1888-03-18 - -
MAXHEIM PETER GREN. K.P.G.R.Z.F. 4 1915-06-07 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1888-02-05 - -
MALCZYK FRANC. - - 1916-12-12 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1888-01-23 Ornontowice -
MANTHE? ALBERT - - 1914-09-07 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1888-01-12 - -
MELON AUGUSTO SOLD. 30.FANT. 1917-12-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888- - -
MORELLI ERCOLE SOLD. 42.FANT 1917-12-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888- - -
MIHAILA MICHAI GEM./RUM. I.R.1 1917-01-2? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MARIN NIKOLAE GEM./RUM. I.R.60 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MARIN KONSTANTIN GEM./RUM. I.R.75 1917-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MASKWITOW IRIGAN - - 1916-07-16 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1888 - -
MINESCU JOAN GEM/RUMUNIA I. R. 36 1917-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MINIENKO TROFIM GEM/ROSJA I.R.1 1918-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MIRONOW JAKOB GEM/ROSJA I.R.249 1918-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MATEI JLIE GEM./RUM. I.R.5 1917-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MEDWEDEW JAGOR GEM./RUSS. F.A.R. 1918-10-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MAJEWSKI SIMON GEM./RUSS. I.R.5 1917-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MEGURA IWAN GEM/ROSJA I. R. 36 1918-10-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MJALOWITSCH TICHOMIR GEM/SERBIA I.R.18 1918-12-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MELNETSCHUK GRIGORI GEM/ROSJA I.R.76 1918-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MALACHOW IWAN GEM./RUSS. I.R.454 1917-11-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MESCHEJEDOW JAKOW GEM/ROSJA I.R.3 1917-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MALYSCHKIN DAWID UT.FFZ./ROSJA I.R.152 1917-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MESERIN JOAN GEM/ROSJA I.R.81 1919-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MOLDIWEAN ALEXANDER GEM./RUM. I.R.7 1918-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MORAIN COMAN GEM./RUM. I.R.76 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MICHAILOW JAKOP GEFR./RUSS. I.R.322 1918-05-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MORARU NIKULAI GEM./RUM. I.R.54 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MANUKOW ARSCHAK GEM/ROSJA I.R.77 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MARATOW WASILI GEM./RUSS. I.R.34 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MIEDWIEDIEW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.86 1917-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MARIN JON GEM./RUMÄN I.R.75 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MILACHEN JON GEM./RUM. I.R.3 1917-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MARINTA JON GEM./RUM. I.R.47 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MAKARON FEODOR - - 1915-08-25 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1888 - -
MINCA GHEORGHE GEM/RUMUNIA I. R. 50 1917-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MASLANKA ANTON GEM/ROSJA A.R.8 1918-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MINGAILA WASSILI GEM./RUSS. I.R.35 1916-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MIRCIA NIKOLAE GEM./RUM. I.R.65 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MITREA GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.76 1917-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MEDUSCHRSKY NIKOLAI RUSS.ZIVILGEF. - 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MAZURKIEWICZ WAW. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1888 - -
MAKAROW TICHON GEM/ROSJA I.R.211 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MALJUTIN MATWAI GEM./RUSS. I.R.39 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MALACHOW IWAN GEFR./RUSS. I.R.136 1917-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MESCHANOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.165 1918-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MURUCIAN KONSTANTIN ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 62 1914-12-29 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1888 M. SZT. GYORGY -
MELNITSCHENKO GRIGORI GEM/ROSJA I.R.310 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MAMAGEW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.143 1916-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MANOLE JOAN GEM./RUM. I.R.67 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MORARU OPERA GEM/RUMUNIA I.R.19 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MICHAI DUMITRU GEM./RUM. I.R.38 1917-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MICHALESCU MICHAI GEM./RUM. I.R.36. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MAZUREK JÓZEF SZEREG. - 1919-07-21 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1888 - -
MERZ ROBERT AUSTRIA - 1914-08-30 - Poturzyn wieś, gm. Telatyn, pow. tomaszowski lubelskie 1887-11-25 Wiedeń -
MADILE GIOBATTA SOLD. 8.ALP 1918-03-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-09-04 - -
MANNIGEL WILHELM - - 1916-10-28 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie 1887-08-31 - POMNIK
MADEJA JAN - - 1916-12-04 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1887-08-28 Ornontowice -
MONTALBETTI PIO SOLD. 90.FANT. 1918-07-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-08-12 - -
MÜLLER HERMANN - - 1915-07-05 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1887-07-18 - -
MANASSE ERNST LEUTNANT RES. BATTERIE/VORPOMMERISCHEN FELDARTILLERIE REGIMENT NO.38 1915-08-1915 FELDLAZARETT ROZAN Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1887-05-13 STETTIN/SZCZECIN -
MOZGALIK RYSZARD - - 1915-07-07 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1887-03-20 Ornontowice -
MELKERS PAUL LANDSTURMMANN 1.KOMP.FELD.REKR.DEP.12JNF.DIV. 1916-07-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1887-01-26 - -
MAGGI ALESSANDRO SOLD. 9. 1918-12-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887- - -
MARIONOW GRIGORI GEM./RUM. I.R.211 1918-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MIREA CHRISTACHE GEM./RUM. I.R.8 1917-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MIRCE JON GEM./RUM. I.R.47 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MIRONOW NIKITA GEM/ROSJA I. R. 281 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MITRAFONOW ALEXEI GEM/ROSJA I.R.105 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MISCHKIN ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 277 1917-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MITRAN PAUN GEM/RUMUNIA I.R.60 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MITROWIC LAZAR GEM/SERBIA I.R.4 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MAESTRI FRANCESO GEM/WŁOCHY BERSAGL. 9 1919-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MELNIK PAWEL GEM/ROSJA A. R. 29 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MALASCHOW HARITON UTFFZ/ROSJA I.R.37 1917-09-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MIAKISCHEW SEMION GEM/ROSJA I.R.122 1919-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MARA JON GEM./RUM. I.R.58 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MANILOW PIOTR GEM./RUSS. I.R.188 1918-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MICHAILA FANASE GEM./RUM. I.R.46 1917-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MUCHADIN GAISERDIN GEM./RUSS. I.R.58 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MILAI GHEORGHE GEM./RUM. I.R.36 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MURTASI TUCHWAT GEM/ROSJA I.R.218 1918-03-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MILANO GIUSEPPE GEM/WŁOCHY ALP.R.2 1918-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MILSCHIN GREGORI GEM./RUSS. I.R.1 1917-03-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MILOWANOWIC WUKADIN GEM/SERBIA I. R. 10 1917-12-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MARZENKOW JAKOW GEM/ROSJA I.R.2 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MITRICA PAFKU GEM./RUM. I.R.59 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MOCHOW WASILI GEM./RUSS. I.R.113 1917-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MOISE DRAGOMIR GEM/RUMUNIA I. R. 47 1918-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MAGHERA JON GEM/RUMUNIA I. R. 58 1917-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MALIKOW PIOTR GEM/ROSJA I.R.33 1917-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MANTIONU SERGEJ GEM/ROSJA I.R.272 1918-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MARCHEL REMAN GEM/ROSJA I. R. 30 1917-09-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MROSOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.94 1917-11-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MUCEA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.47 1917-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MIHAI ALEXANDRU GEM./RUM. I.R.43 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MUNTEANU TRAIAN GEM/RUMUNIA I.R.25 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MŰHRING BERNARD RES.INF. P.I.R. 11 1915-05-27 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1886-11-11 - -
MOLLENBECK JOHANN - - 1915-05-01 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1886-06-20 VARDINGHOLT -
MUSTATSCHIOSU OPREA PODOF. RUM. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1886-02-03 - -
MELZER RICHARD - - 1914-08-22 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1886-01-24 - -
MENIGHETTI PRIMO SOLD. 36.FANT. 1918-03-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-01-20 - -
MENCACCI ANGIOLO - - 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886- - -
MASNY JOHANN - - 1915 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1886 - -
MIRONOW IWAN GEM/ROSJA I.R.2 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MATEI BILCIN GEM./RUM. I.R.76 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MATOW EGOR GEM/ROSJA I. R. 244 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MARCINIAK LU. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1886 - -
MAKAROW DIMITRI GEM./RUSS. I.R.5 191710-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MAKAROW ROMAN UTFFZ/ROSJA I.R.165 1919-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MELNIKOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.208 1918-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MALIKOW MIRON GEM/ROSJA I.R.49 1919-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MICHALACHE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MICHAI MARIN GEM./RUM. I.R.66 1917-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MARIANOWITSCH MILOSCH GEM./SERB. I.R.18 1916-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MARCU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.41 1917-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MOTSCHANOW EWSTATI GEM/ROSJA I.R.58 1918-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MEIERI WILHELM GREN. 3.KOMP.GREN.REGT.4 - - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1886 - -
MILILINC STEFAN GEM/RUMUNIA I. R. 77 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MILUTINOWIC RANISSAW GEM/SERBIA I.R.18 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MITINSCHIN IWAN GEM/ROSJA I.R.206 1918-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MATUSCHIK STANISLAW GEM/ROSJA I.R.68 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MURE SANTA SOLD. 224.FANT. 1918-01-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886 - -
MELNIK AFANASA GEM./RUSS. I.R.168 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MELNIK NIKITA GEM./RUSS. I.R.281 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MOLDOVEAN DUMITRU GEM./RUM. I.R.75 1917-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MORARU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.58 1917-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MANEA BANICA GEM./RUM. I.R.80 1917-02-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MARCU DUMITRU GEM/RUMUNIA I. R. 44 1918-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MAKAROW MICHAEL UNTEROFFIZIER 5.KOMP.96.RUSS.JNF.RGT. 1917-05-13 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1885-10-23 - -
MICHAEL OSWALD RESERVIST - 1916-04-03 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1885-10-21 - -
MANNESE GIOVANNI SOLD. 73.FANT. 1918-06-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-10-09 - -
MORELLI ANGELLO SOLD. 214.FANT. 1918-11-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-09-20 - -
MICHALLIK VICTOR - - 1914-07-18 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1885-07-13 - -
MANTHE? WILHELM - - 1915-02-25 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1885-07-10 - -
MORONI LIUIGI SOLD. 233.MITR. 1918-03-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-07-03 - -
MERTIN WALTER VZ. FELDW. RES. JAG. BAT. 6 1916-09-24 KARPATY Świdnica II miasto, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie 1885-05-04 - -
MOLINARI ANTONIO SOLD. 270.MITR. 1918-05-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-05-03 - -
MILANESI ORAZIO SOLD. 4.FANT 1918-03-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-05-01 - -
MALSCHOSS ANTON  STELLENB. SOHN - 1914-09-20 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1885-04-20 - obelisk
MILOWANOWICZ DRAGULIN GEFR/SERBIA G.A.R.3 1918-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885-03-19 - -
MACCARIO ANTONIO SOLD. 164.MITR. 1918-08-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885- - -
MONGIAROTTI GIOVANNI SOLD. I.GRAN.S.M. 1918-06-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885- - -
MURASCHKO PAUL GEM./RUSS. A.R.27 1917-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MARIN GEORGE GEM./RUM. A.R.5 1917-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MUSAT JLIE GEM./RUM. I.R.75. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MARIN JONITZA GEM./RUM. I.R.80 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MUSCHIN DIMITRI GEM/ROSJA I.R.50 1919-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MILITARU FLOREA GEM./RUM. I.R.45. 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MUSSIN NASIP GEM/RUSS. I.R.94 1917-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MARIN MARIN GEM./RUM. I.R.59 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MALIEJCZYK JOSEF SOLDAT 30.RUSS.INF.RGT.POLTAWSKI 1915-11-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1885 - -
MIN JLIE GEM./RUM. I.R.43 1917-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MARKUNAS IWAN GEM/ROSJA I. R. 100 1918-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MARUTZA JON GEM./RUM. I.R.58 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MITRACHE CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 43 1917-11-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MAAKEEW KUSMA GEM/ROSJA I.R.311 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MOCHAMEDJANOW M. SZER. 93 p.p. 1917-11-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1885 - -
MOCANU APOSTEL UTFFZ./RUM. I.R.75 1917-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MOGLAN PASEU GEM./RUMÄN I.R.72 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MELNIK DIMITRI GEM./RUSS. I.R.2 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MOLDOVEANU JON GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MANAKOW VIKUL GEM/ROSJA I.R.41 1917-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MOROZOW SAWELI SERGT./RUSS. RES.R.414 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MOTAI ALEXANDRU GEM./RUM. I.R.6 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MURZALES ISMAIL GEM./RUM. I.R.74 1917-06-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MIKRUKOW ALEXEI GEM/ROSJA I. R. 205 1917-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MARIN JWAN GEM./RUM. I.R.1 1916-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MICHNIK JERZY PORUCZNIK - 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1885 Bielsko -
MILOSCHEWICZ IWAN SERB. I.R.8 1917-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MIRDSA LANDO GEM./RUM. I.R.5 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MINKU JONITZA GEM./RUM. I.R.75 1917-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MIRONOW IWAN GEM./RUSS. I.R.25 1917-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MATEI APOSTEL GEM./RUM. I.R.76 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MATEI NICULAE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MOCANU FANASE GEM./RUM. I.R.28 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MADIN STEFAN GEM./RUM. I.R.60 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MAXIM STEFAN GEM./RUMÄN I.R.28 1917-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MALOSCHKIN ANDREI GEM/ROSJA I.R.29 1917-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MONJAKOW GEORGI GEM/ROSJA I.R.53 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MORAITA JON GEM./RUM. I.R.72 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MICHAILA JON GEM./RUM. I.R.43 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MEUSCHKOW MOISEI GEM/ROSJA I.R.34 1919-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MANCHIDAN DUMITRU GEM./RUM. I.R.54 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MICALACHE GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.72 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MANEA VASILE GEM./RUMÄN I.R.36 1917-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MULAMBETOW UTERGALI GEM./RUSS. I.R.328 1918-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MARIN CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.5 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MIHAI STANKU GEM./RUM. I.R.68 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MEWEDIEW MICHAEL SOLDAT 6.KOMP.170.RUSS.JNE.RGT. 1917-06-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-11-14 - -
MATTARELLI ALFONSO SOLD. 2.FANT. 1917-11-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-11-06 - -
MONTI ENRICO SOLD. 89.FANT. 1918-05-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-04-26 - -
MODERNA ANTONIO SOLD. 90.FANT. 1918-04-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-04-25 - -
MANDINI CESARE SOLD. 222.FANT. 1918-10-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-04-07 - -
MALIS OTTO HERMANN RES. K.P.G.R.Z.F. 1 1915-05-23 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1884-02-16 - -
MÜNCH ? ROBERT - INF.REGT. 63 1915-04-27 - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie 1884-02-14 - obelisk
MIGLIORETTO GIOVANNI SOLD. 214.FANT. 1918-11-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-02-02 - -
MÜLLER JOSEF LANDWEHRM. - 1918-02-17 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1884-01-07 - -
MONTI ANTONIO SOLD. 3.FANT. 1918-08-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884- - -
MARIN NICALAE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MARIN JON GEM./RUM. I.R.59 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MARINSCU MICHAI GEM./RUM. I.R.2 1917-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MAROSKIN ANDREI GEM/ROSJA I.R.17 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MISJUNAS WLADISLAW UTFFZ/ROSJA I. R. 116 1917-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MATWEEW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.233 1917-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MADAFAROW MALAGALI GEM./RUSS. F.A.R. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MOCI JON GEM./RUM. I.R.44 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MOISEJOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.255 1917-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MANEA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.48 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MUCHAMEDJANOW SCHAKIRJAN GEM/ROSJA I.R.20 1918-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MICHALESKU DUMITRU GEM./RUM. I.R.40 1917-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MUCHOW JERMOLAI GEM./RUSS. I.R.166 1918-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MUNTEAN DUMITRU GEM./RUM. I.R.66 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MUNTJANU KURITZA GEM./RUM. I.R.64 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MARINESCU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.44 1917-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MARKAROW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.94 1918-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MINCA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.43 1917-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MODLICH ALOIS - - 1917 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1884 - -
MECHNIKOW ALEKSANDER SZER. 321 p.p. 1917-09-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1884 - -
MITRESCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.58 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MACZOK FEODOR GEM/ROSJA I. R. 49 1917-07-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MELNIKOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.184 1917-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MICHAILOW IWAN SERGT/RUMUNIA I. R. 272 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MUCHIN DANIEL UTFFZ/ROSJA I. R. 221 1918-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MIERASOW PIOTR GEM./RUSS. PION.BATL. 1918-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MARIN ALECU GEM/RUMUNIA I.R.47 1917-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MOZAKU JANCU GEM./RUM. I.R.43 1917-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MARIN ANGHEL GEM./RUM. I.R.76 1916-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MADER HERM. FÜSL. 3 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1914-11-25 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1883-11-27 - -
MICHAILOW DIMITRI UNTEROFFIZIER 9.KOMP.21.RUSS.JNF.RTG. 1917-08-28 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1883-10-26 - -
MICHAŁCZEK JAKOW PODOF. - 1917-06-15 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1883-06-31 - -
MICHALEWICZ P. - - 1914-11-10 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1883-06-29 Wijewo -
MACHULIK EDWARD - - 1915-08-20 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1883-04-25 Ornontowice -
MECCIA ARCANGELO SOLD. 253.MITR. 1918-07-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-03-01 - -
MARINIAK - MUSKIETER 8 KOMP.INF.RGT.ND 50 1915-08-16 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1883-02-22 - -
MALEGIN JAKUB - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1883 - -
MASSA LUIGI GEM/WŁOCHY I.R.75 1918-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MATEI MARIN GEM./RUM. I.R.59 1917-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MAKUWENAS PAWEL GEM./RUSS. I.R.116 1917-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MONCHIRI GIACOMI GEM/WŁOCHY ALP.R.7 1919-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MENDEL ABRAM GEM./RUMÄN I.R.53 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MANOLE DUMITRU GEM./RUM. I.R.81 1917-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MORDATCU JLIE GEM./RUM. I.R.70 1917-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MICHEJTSCHIK GRIGORI GEM/ROSJA I.R.314 1918-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MARIN JLIE GEM./RUM. I.R.45 1917-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MARIN DUMITRU GEM./RUM. I.R.36 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MAISE MITAN GEM./RUM. I.R.46. 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MITROWIN DUMITRU GEM./RUM. I.R.59 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MAESTRELLO ERNESTO GEM/WŁOCHY M.G.K.1310 1919-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MIZGA FLORIAN - I.R. 20 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1883 MOSZCZENICA -
MOROSOW PIOTR GEM/ROSJA I. R. 265 1917-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MICOVIANU NEAGU GEM/RUMUNIA I. R. 42 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MARIA RADU GEM./RUMÄN I.R.68 1917-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MÜHLMICKEL JAKOB - - 1918-11-10 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1882-11-15 GRÜNSTADT -
MORETTI PIETRO SOLD. 417.MITR. 1918-11-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-10-07 - -
MILESI ANTONIO SOLD. 369.FANT. 1918-03-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-09-26 - -
MAUERMANN GUSTAW SOLDAT REF INF. REGT. 102 1918-06-05 SZPITAL POLOWY 116 Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1882-09-12 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
MÜLLER ARTHUR LANDSTURMMANN 1.REKR.DEP.1.E.JNE.RGT.51 1916-12-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-08-22 - -
MATTEUZZI RAFFAELE SOLD. 89.FANT. 1918-01-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-05-02 - -
MANDRISI GIOVANNI SOLD. 32.FANT. 1918-04-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-04-20 - -
MICHAEL GUSTAV LANDSTURMMANN - 1918-07-02 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1882-04-16 - -
MANGIACAPRA AGOSTINO SOLD. 274.FANT. 1918-01-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-03-03 - -
MALOTTKY von JULIUS - - 1918-03-22 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1882-02-15 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
MOSIG JULIUS OFFIZ. STELLV. GREN. REGT. 5 1914-12-12 Skowroda / Polska Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1882-01-04 - -
MIRKEWITSCH FRANZ ROSJA Z.GEF. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MATITSCH STANKU SERB.ZIVILGEF. - 1916-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MOSKIN USTIN GEM/ROSJA I.R.79 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MARKIEWICZ JÓZEF - - 1916 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1882 - -
MIKOLOWSKI OSIP - - 1916-10-08 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1882 - -
MIĄSKOWSKI JAN - - 1915-09-16 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1882 Przodkowo -
MAROSEANU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MAROSOW KIRIL RUSS. I.R.251 1918-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MARSEA GLIGORE GEM./RUM. I.R.47 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MASLENOK STEPAN GEM/ROSJA I. R. 278 1918-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MIRGLIV GIUSEPPE GEM/WŁOCHY ALP.JAG.2 1919-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MEDMEDOW FION GEM./RUSS. I.R.3 1917-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MAMUREANU VASILE GEM/RUMUNIA I.R.64 1917-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MARA FLOREA GEM./RUM. I.R.71 1917-05-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MICHALJENKO FEODOR GEM/ROSJA I. R. 278 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MUGNAI GIOVANNI SOLD. 272.FANT. 1918-01-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-12-31 - -
MOZGALIK EMANUEL - - 1915-08-24 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1881-12-25 Ornontowice -
MORBIDELLI GIACOMO SOLD. 277.FANT. 1918-08-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-12-02 - -
MARRO GIACOMO SOLD. 261.FANT. 1918-02-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-08-14 - -
MIENERT ALB. WEHRM. 7 KOMP. LANDW. INF. REGT. 5 - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1881-07-25 - -
MARELLI GIUSEPPE SOLD. 25.FANT. 1918-04-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-03-06 - -
MARKOWSKI FELIKS - - 1918-06-10 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1881 Szarłata -
MYSNIKOW PIOTR GEM/ROSJA I.R.228 1918-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MATULA FRANTIŠEK INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 7 1915-07-16 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1881 TLUMAČOV -
MIKULSKI FRANZ GEM/ROSJA I.R.1 1918-11-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MARINAS STAFAN GEM./RUM. I.R.43 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MINCULEASA JON GEM./RUM. I.R.59 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MONDUEW PIOTR SZER. - 1918-02-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1881 - -
MATUSCHKIN NAUM GEFR./RUSS. I.R.2 1917-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MAIOROW WASILI GEM/ROSJA I. R. 16 1917-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MELESCHIN PETER GEM./RUSS. GR.R.7 1918-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MORARU LAMBRU GEM./RUM. I.R.48 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MANTOVANI PASPUALE GEM/WŁOCHY I.R.282 1918-12-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MANEA STANCIN GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MANESCU MARIN GEM./RUM. I.R.43 1917-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MIDUT FLOREA GEM/RUMUNIA I. R. 71 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MOTESCHINSKI JOHANN GEM/ROSJA I.R.206 1918-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MARGARIT FUDOR GEM./RUM. I.R.36 1917-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MARIN GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.11 1918-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MIJATOWITSCH DRAGISCHA SERB.ZIVILGEF. - 1917-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MIKULIK JÁCHYM INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 7 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1881 TRAPLICE -
MILORADOWITSCH DJORDI SERB. I.R.14 1916-06-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MAUDICZ MILAN - - 1916-08-25 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1881 - -
MATAI JON GEM/RUMUNIA I. R. 76 1917-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MIRASIN PETER GEM/ROSJA I.R.10 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MITZA KALISTRAT GEM/ROSJA I. R. 306 1918-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MOISE GHEORGHE GEM./RUMÄN I.R.54 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MALUTA JON GEM./RUM. I.R.1 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MANEA MANEA GEM./RUM. I.R.49 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MORDOSEICZ ADAM GEM./RUSS. I.R.301 1917-05-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MUKE GEORGE GEM./RUM. I.R.64 1917-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MARDALOESU ELIODOR GEM./RUMÄN I.R.66 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MARGULESC JON GEM/RUMUNIA I.R.71 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MALICH WILHELM - - 1916-12-30 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1880-08-27 - -
MAZZESCHI ANTONINO - - 1918-05-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-08-01 - -
MASELLA ANTONIO SOLD. 282.FANT. 1918-02-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-06-07 - -
MOHLAU OSWALD SOLDAT - 1915-03-15 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1880-06-03 - VERM.
MAINERI LUIGI SOLD. 281.FANT. 1918-03-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-03-14 - -
MANE GIUSEPPE SOLD. 33.FANT. 1918-04-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-02-18 - -
MUTU DUMITRU GEM./RUM. I.R.48 1917-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MARIN GRIGORE GEM./RUM. I.R.75 1917-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MŰLLER ROBERT FEUERW. GEB.A.R. 3 1914-09-30 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1880 - -
MAROSOW WASSILI GEM/ROSJA FELD.BATL. 1918-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MITOWAC ILIZ GEM/SERBIA I.R.65. 1917-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MISCHEW MIRON GEM/ROSJA I.R.3 1919-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MELIC TSCHEDONIR SERBIA ZIVIL.GEF 1918-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MAFTEI GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.86 1917-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MACK JOHANN - L.I.R. 8 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1880 WIEDEŃ -
MANDE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.54 1917 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MARIN NICULAE GEM./RUM. I.R.44 1917-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MUSTATA DUMITRU GEM./RUM. I.R.2. 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MIREA DUMITRU GEM/RUMUNIA I. R. 75 1917-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MARTINOW MICHAEL RUSS. I.R.7 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MAXIMOW JOSEF GEM/ROSJA I.R.228 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MERKURJAW ALEXANDER UTFFZ/ROSJA I. R. 48 1917-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MICHAI JON GEM./RUMÄN I.R.64 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MICHALICA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.75. 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MIESKA PRODA GEM./RUM. I.R.75 1917-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MARGARGIN DUMITRU GEM./RUM. I.R.59 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MATUSZEWSKI MICHAEL - - 1919-02-18 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1879-09-14 NESLABIN -
MANCIANTI ALFREDO SOLD. 207.FANT. 1918-06-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-08-25 - -
MANZULLI VITO SOLD. 138.FANT. 1918-04-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-07-29 - -
MANNING HERMANN LANDWM. - 1914-10-07 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1879-05-11 - -
MONTEVECCHI BERNARDINO SOLD. 8.FANT. 1918-01-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-04-12 - -
MENDE KURT LANDSTURMMANN 1.KOMP.INF.RGT.352 1916-04-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1879-03-23 - -
MALAGO PIETRO SOLD. 234.FANT. 1918-03-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-01-02 - -
MECZERLKOW FEDOR SZER. 327 p.p. 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
MEDORODOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.49 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MATWEJEW DIMITRI GEM./RUSS. I.R.41 1917-11-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MALIUK LEMEON GEM/ROSJA I.R.105 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MELNITZENKO SEMION GEM/ROSJA I. R. 284 1918-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MILOSAWLJEWITZ IWAN GEM./SERB. A.R.15 1918-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MALSCHETWIASZ ARWIO SZER. - 1918-05-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
MATWEJEW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.166 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MOLOTKOW ALEXEI UTFFZ/ROSJA F. A. R. 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MUCHAMED WASSILI GEM./RUSS. I.R.47 1918-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MITTMANN PAUL - - 1917-12-10 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1878-12-18 - -
MARSCHALL MAX KRANKENWÄRTER FESTUNGSLAZARETT BRESLAU 1917-03-20 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1878-11-07 - -
MROZICK IGN. WEHRM. 8 KOMP. LANDW. INF. REGT. 5 1914-12-25 - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1878-07-29 - -
MÖLLER FRIEDRICH LANDSTURMMANN 2.ERS.JNF-REGT.51.3.KOMP. 1915-12-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1878-06-20 - -
MISCH ROBERT - - 1917-04-17 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1878-05-19 - -
MELONI ANTONIOSCO - - 1918-11-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878-01-15 - -
METZ JÓZEF - - 1915-10-11 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1878 Smołdzino -
MARINESCU GHEORGHE GEM/RUMUNIA I. R. 46 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MILOSCHKIN ILJA GEM./RUSS. I.R.305 1916-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MASTUTU TANASSE GEM./RUSS. I.R.59 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MITRENKO SEVASTAN GEM./RUSS. I.R.14 1917-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MORARU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 18 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MANOLIN JON GEM./RUM. I.R.56 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MORENCIN STEFAN GEM./RUM. I.R.64 1917-07-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MICHEILOWICZ STOPAN GEM./SERB. I.R.6 1917-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MIHAI STAN GEM/RUMUNIA I. R. 45 1917-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MINCA STAN GEM./RUM. I.R.59 1917-04-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MIRSHINA ILJA UTFFZ./RUSS. I.R.1 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MACANU TANASIE GEM./RUM. I.R.51 1917-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MUHLLEDER JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1878 URFAHR -
MIGRIN WASSILI GEM./RUSS. I.R.209 1916-12-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MINCA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.41 1917-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MARSCHENKO JAKOW GEM/ROSJA I.R.328 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MERESCHIN JAGOR GEM/ROSJA I. R. 3 1917-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MALMIGA ANDREI GEM./RUSS. I.R.13 1917-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MAMMONOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.55 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MARIN DINO GEM./RUM. I.R.80 1917-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MERTA FRANTIŠEK - - 1914-09-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie 1877 - -
MIRZA EWISAPU GEM/RUMUNIA I.R.47 1917-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MACAU MARIN GEM./RUM. I.R.45 1917-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MJAKSTUYE NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.476 1919-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MESDOIMENKO GRIGORI GEM/ROSJA I.R.177 1917-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MARAN DRAGIN GEM./RUM. I.R.80 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MOTATU DUMITRU GEM./RUM. I.R.66 1917-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MICHEILOW LEONTI GEM./RUSS. I.R.244 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MASCHLER EGON EGON FUSSARTL. REG. 6 1914-12-? FRANCJA Pokój IV wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie 1876-12-08 - -
MARKIEWICZ JAN - - 1915-05-31 WSCHOWA Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie 1876-10-08 - GRÓB
MARTZ KARL GEFREITER 2.KOMP.LDST.J.R.1.WURTT.NR 13 1917-06-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-10-02 - -
MÜLLER PAUL - - 1919-04-30 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1876-05-17 NEUE FROST COLONIE -
MÜLLER REINHOLD UNTEROFFIZER ? INF ERS. BTL. ALLENSTEIN 1923-03-13 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1876-01-12 - lapidarium
MENCZER BENZION PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1876 - -
MITTERBAUER JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1876 LINZ -
MYSCHTSCHENKO MICHAIL GEM/ROSJA I.R.178 1918-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
MILENKOWITSCH ZIWOIN GEM./SERB. I.R.6 1916-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
MECHOW JAKOB - - 1916-08-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1876 - -
MICHALEWICZ S. - - 1915-02-02 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1875-04-21 Wijewo -
MENGEL FRITZ - - 1918-04-08 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1875-03-28 SAGAN -
MILITSCH STEFAN SERB.GEF. - 1916-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
MONDELMAYR FRANZ - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1875 STEYR -
MICHARLOW STEPAN GEM./RUSS. I.R.32 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
MUSATU BALASA GEM/RUMUNIA I.R.76 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
MAUREDER FRANZ - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1875 ROHRBACH -
MOSCHKIN MICHAELI UTFFZ./RUSS. I.R.270 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
MICHEJEW JAKOB GEM./RUSS. I.R.96 1918-05-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
MARTSCHENKO NESTOR GEM./RUSS. I.R.277 1916-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
MICOLAIEW JEFIM GEM./RUSS. I.R.47 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
MOHILEW IWAN GEM/ROSJA I.R.208 1918-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
MARTINY HUGO HIERR.OBERLEUTNANT - 1918-03-22 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-12-23 - -
MELCHERT ROBERT - - 1917-07-26 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1873-12-11 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
MORISON - ARMIER SOLD. FUHR.P.KUL.GB2 1919-02-27 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1873-10-07 - -
MATZKE HERMANN LANDSTURMMANN 2.KOMP.1.E.JNF.RGT.51 1916-10-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-10-06 - -
MAC LEAN PERCY HAUPTMANN UND BATTALIONSFUEHRER - 1915-08-10 - Dybki wieś, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie 1873-09-30 - -
MRACHACZ JOACHIM UNTEROFFIZIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1873-03-21 - -
MARQUARDT EMIL - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1873 TRIBSOW / TRZEBIESZEWO -
MOKEJEW FEODOR GEM/ROSJA I.R.28 1918-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
MARIN MITRANA GEM./RUM. I.R.59 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
MEDWEDKOW JAKOB GEM/ROSJA I.R.144 1917 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
MEHMET ESAR GEM./RUM. I.R.73 1917-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
MAKUSCHIN IWAN GEM/ROSJA F.A.R. 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
MARZ FRIEDRICH - - 1917-04-17 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1872-08-19 Klein Garde obelisk
MACH THOMAS SZEREGOWY LIR 34/5 ER. KOMP. 1917-02-03 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1872-03-21 Biedaczów-Łańcut Pochowany pas 35, rząd 2, grób 73
MILSCH PAUL FELDWEBEL-LEUTNANT 1.REKR.DEP.1.E.GREN.RGT.10 1916-08-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1872-01-20 - -
MARJONOWIC DJORDE GEM./SERB. I.R.1 1916-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
MATALLAGA SEMJON GEM/ROSJA I.R.208 1918-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
MATWIEJEW JAKOW GEM./RUSS. I.R.19 1917-06-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
MORGENSTERN HERMANN LANDSTURMMANN 2.KOMP.E.LDW.JNF.RGT.102 1916-05-13 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1871-03-19 - -
MOCHA AUGUST - - 1918-06-12 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1871-02-15 - -
MANCHE KARL - - 1930-03-21 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1871-01-11 SAGAN -
MARKOWICZ STEFAN GEM/SERBIA I.R.5 1918-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
MARIEA STAN GEM./RUM. I.R.76 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
MATZKE CARL LANDSTURMMANN VERW.KOMP.8.LDST.J.E.BATL.VI.31 1917-06-16 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-12-12 - -
MÖNIG HERMANN - - 1918-07-14 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1870-04-11 SAGAN -
MIRSANOW ALEXEI GEM./RUM. I.R.38 1918-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
MOISE LIPANDRU GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
MIKULOWSKI FEODOSE GEM./RUSS. I.R.210 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
MIRONOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.8 1918-07-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
MJASNIKOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.112 1918-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
MULAT FRANZ UTFFZ./RUSS. I.R.383 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1869 - -
MICHALJAK JAN GEM./RUSS. FELDBAK.2 1918-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1868 - -
MARKOWITSCH DO?SSA GEM./SERB. I.R.11 1916-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1868 - -
MĄCZKA JÓZEF POR. DYWIZJA GEN. ŻELIGOWSKIEGO 1918-09-09 Krasnodar/Rosja Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie 1867-12-08 Zaleszany, pow. tarnobrzeski -
MARKOWITSCH STANOJE GEM./SERB. I.R.6 1916-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1867 - -
MILOSAWKOWITSCH VELIMIR GEM./SERB. I.R.4 1916-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1866 - -
MATKOW MICHAIL UTFFZ./RUSS. I.R.55 1918-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1866 - -
METRKOWSKI ANDREI ROSJA ZIVILGEF 1918-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1866 - -
MALINOWIC MILOSCH GEM/SERBIA I.R.8 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1865 - -
MIHAIL CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 45 1917-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1864 - -
MILOWOJEWITSCH WELISAR GEM./SERB. I.R.6 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1860 - -
MILOWANOWITSCH DSCHIWKA SERB.GEF. - 1916-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1860 - -
MARKOWITSCH STOJAN SERB. I.R.1 1916-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1859 - -
MEDIOLI ERCOLE SOLD. 220.FANT. 1918-10-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1855-09-09 - -
MATTHERNY ROBERT PODPORUCZNIK 34 P.P.ARM.AUSTRY 1914-11-20 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1848-03-05 - -
MAGNANI GIUSEPPE SOLD. I.ART. 1918-12-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1835-04-13 - -
MAYRHOFER FRANZ PTRF. T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MATTIGK EMIL MUSKETIER R.J.R.52/3K. 1915-08-03 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
MEIHSNER KARL - RGT-217 1914-12-07 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MARQUARDT WILH. LDSTM. LANDST. BATL. DEUTSCH KRONE - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MIRCZYK LUDWIG RES. RES.INF.RGT. 271 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAILLEFERT MARTIN MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MORAWIETZ PAUL - - 1918-10-27 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MACH MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAY II JOSEF KRIEGSFREIW. 4 K. LDW. JNF. R. 51 1915-03-08 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
MARNIKOWIC DRAGOLUB RUSS.SOLDAT - 1917-04-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MISKA HERMANN - - 1914 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - Klein Lassowitz -
MARTINUS ANTON - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MISCHKE FRITZ - - 1914-11-16 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
MORLAK ROMAN INF. TELE. R. 1915-05-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MEINARDUS ENNO - - 1914-12-08 FALKLANDSINFELN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MADAY KARL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MAZNIAK ILJA RUSS. - 1914-11-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MAZZURANA HERMANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MANSKE WILHELM - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
MATUSZEWSKI VALENTIN RES.GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MROCHEM JOHANN LDSTR. 31 LDSTR. ERS. INF. BTL. VI A.K. VI/97 1918-05-03 - Chorzów miasto, gm. Chorzów, pow. M. Chorzów śląskie - - -
MESCHEDER HERMANN - - 1917-07-22 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MATHEINSCZIK MICHAEL - PREUSS.RES.FELDART.RGT.47 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MANTLEI RUD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MATLAK STANISŁAW SZEREGOWY - 1918-??-?? - Stryj Ukraina, obwód lwowski Pogranicze - - -
MORTWINCZE? FEODOR RUSS.SOLDAT - 1917-11-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MATE - OBERLEUTNANT - 1914-12-16 - Rzepiennik Strzyżewski (nr 114) wieś, gm. Rzepiennik Strzyżewski, pow. tarnowski małopolskie - - Od szrapnela na polu waliki zabity
MACZIOWITZ EMIL GRENADIER - 1914-10-04 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MIERZWA LEONHARDT - - 1916-05-03 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MURSAK PETER RUSS - 1918-10-17 - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MALACZKIEWICZ STEPHAN MUSKETIER 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MUC BERNARD - - 1918-04-17 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MALCHAREK MAX ERS. RES. - - - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - VERMISST
MORPETTI S.H. LIEUTENANT NORTHUMBRELAND FUSILIERS 1918-10-22 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MAKAROW ALEXANDER RUSS. - 1915-07-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MITARAJ MICHAEL HURN. I.R. 58 1914-12-25 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MUSK SANDOR - - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - ekshumacja z 22.06.1915
MICHALKE AUGUST - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MURSINSKI MATWEJ RUSS. INF.REGT.116.6.KP. 1915-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MEYER 1 ERICH - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MIELKE ALB. LANDST’M. JNF.RGT. 347 1915-01-30 - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MAŠEK FRANZ LDST.INF. IR 98 1915-03-23 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARKIEFKA HERM. INFANT. - 1916-02-12 - Gliwice II miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - sarkofag
MALAGA STANISLAUS LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALEK PETER - - - - Chrząstowice wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MACIUL AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MARTIWOW ANTON RUSS.SOLDAT - 1919-09-18 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MISKA WLADISLAUS - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MISCHKE PAUL - - 1918-06-06 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
MORTH KARL LDSCH. K.LD.SCH.R. III 1915-03-20 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MARIN GEORGI RUMÄN JNF.REGT.76.6.KP 1917-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIR EBERHARD - - 1917-06-21 IN FLANDERN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MARNOS PAUL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MIAKOW JAKOB IWANOW RUSS. - 1915-07-08 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MACHA JAN - - 1918-10-18 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MEIER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIELKE GUSTAV - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
MC DONALD J.C. S/31096 PRIVATE CAMERON HIGHLANDERS 1918-08-24 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MIETKA MICHAEL - IR 56 1914-11-21 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MATLOCH PAWEŁ - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
MATTHÄUS EWALD - - 1917 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MICHALLIK JOSEF - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MÄRKER RICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAZUR LUDWIK - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
MEYER JOH. VZFELDW. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALORNY BONIFATIUS - - 1915-02-23 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MALIK KARL - - 1915-06-07 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MALIK ALOIS - - 1915-04-27 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MANUNIKIN KOW. RUSS. LEUTNANT - 1914-12-02 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
MRZYGŁOD J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
MARTZINEK ADOLF - - 1919-02-11 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MAUK JAROSLAUS DRAG. D.R. 8 1915-02-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MÜLLER RICHARD - - 1915-06-01 - Budzieszowice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - 1884-07-16 PRZY DOMU NR 46
MUTFORD H.G. 2464 PRIVATE ROYAL NEWFOUNLAND REGT. 1918-09-?? - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MAKOWIECKI LADISLAW CYWIL - 1915-07-01 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MÄRZ MARTIN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-04 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAYER III JOSEF - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
MISCHKE JOSEF - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MANN LEOPOLD - - 1918-06-12 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MAUERMANN JOSEF E.R.INF. IR 36 1915-03-11 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIENNA PAUL - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MIENTUS FRANZ - - - - Chrząstowice wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MERKUŁOW - - 2P.STRZ. 1914 - Kazimierz Dolny miasto, gm. Kazimierz Dolny, pow. puławski lubelskie - - -
MAGIERSKI FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MED.??W MERKOLI RUSS.SOLDAT - 1???-05-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MARTINS ALBERT JAGER RJB 19/4K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MORAWIETZ JOHAN - - 1916-10-13 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MOLLER RUDOLF - - 1914-11-26 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tangen-Tągowie obelisk
MRNA LEOPOLD INF. I.R. 81 1915-02-03 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MIKULLA WILHELM - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MINHARKOW GASMATULA? RUSS. - 1915-05-16 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MACHURA JAN - - 1916-12-20 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MECKLENBURG ERICH - - 1917-04-27 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
MC L.MORRSON D. 305032 PRIVATE HIGHLAND LIGHT INFANTRY 1918-11-15 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MEYER HERMANN MUSK. PIR 78 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
MROWCZYK KAROL - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
MOSER JOHANN INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MESCHEDER WILHELM - - 1915-07-25 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MITESSER JOSEF - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MIKAR?SCHE GREGOR GEM./RUSS. I.R.14 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARTENS ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MIZIURA WŁADYSŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
MÜLLER HANS GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALCHER FRANZ - - 1917-05-24 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
MICHALIK THEODOR - - 1914-11-03 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MARIN TSCHOBOTARU RUMÄN INF.REGT.24.12.KP. 1916-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MORAWIN IGNAZ - - 1918-04-16 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MICK???NSKI - - 1/??? 176 1914 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
MAURER LAYOS GEFR HONV. IR 23 1915-02-21 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
MARTZINEK FRANZ - - 1916-07-02 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MALOTTKE von LEO - - 1914-10-02 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
MELECKY THEODOR JG. F.J.B. 16 5 M.K. 1915-01-14 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MÜLLER FRANZ - - - - Budzieszowice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - PRZY DOMU NR 46
MARCZENKO MICHAL MITAFANOWICZ RUSS. - 1915-05-31 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MOSER OTTO JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-05 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MLADEK JOSEF - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
MANTHEY FRANZ MUSKETIER - 1916-10-02 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MARQUARDT GUSTAV - - 1915-09-20 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MOKOŠIN JOSEF LDST.INF. IR 21 1915-03-26 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUNZER AUGUST - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MÜLLER PIUS - - - - Chrząstowice wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MAGNITZ - UNTEROFFIZIER INF.RGT 93, 9K. 1915-08-05 - Ponikiew Duża wieś, gm. Goworowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
MAHLSTEDT D - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MERCWIEKOW MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1918-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MÖLLER AUGUST JAGER RJB 19/4K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MORAWIETZ THEOPHIL - - 1918-08-29 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MÖLLER HERMANN - - 1915-10-31 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tangen-Tągowie obelisk
MULLER KARL WEHRM. P.R.I.R. 220 1915-05-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MOSLER JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MIZERA VINZENZ - - 1914-10-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MALINA JAN - - 1915-02-11 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MATERNE KARL KANONIER - 1917-11-05 - Bryłówek wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MANSCHEL RUD. FAHRER - 1917-01-10 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
MEACHAM J. 134004 GUNNER ROYAL GARRTSON ARTILLERY 1918-11-26 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MŰLLER HEINRICH MUSK. PIR 78 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
MARZOL WIKTOR - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
MÖRTENHUBER KARL INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-04 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÄVERS CONRAD ERS. RES. R.I.R. 208 / 9K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MAGNEY JULIUS - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MARWADE MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MUSIOL KONRAD - - 1915-09-17 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
MACHACEK ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALOSEK PAUL - - 1917-08-28 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
MANDALKA JOSEF - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MARX JOSEF - - 1917-10-06 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MERSCHJOHANN JOHANN WEHRM. 1. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BTL. 30 1914-11-20 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
M? ?ODOR RUSS.SOLDAT - ????-10-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MENDZIGALL FRANZ - - 1916-11-11 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MANSKE ERNST - - 1916-10-31 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
METYK STEFAN CIV. KUTSCH. ET.STAFF. 5/106 1915-04-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MÜLLER JOSEF - - 1916-03-22 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
MEDVE LAJOS HONV. HIR 10 1915-06-?? - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MARTINCZUK ANDRIEJ DAVIDOWICZ RUSS. - 1915-05-15 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MANN KARL PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MULSCHEN FRITZ - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
MEISTER WALTER GRENADIER - 1916-10-02 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MUSAT VASILE RUMÄN INF.REGT. 71.11.KP 1917-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MEYER PAUL - - 1914-08-28 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MAIGUT JOSEF - SCH.R. 33 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
MALCHEREK VINC. - - 1914 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MILER FRANZ - RGT 20 1914-11-30 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MAIER GOTTFR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MIKICZ ZIWAN RUSS.SOLDAT - 1917-08-29 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MÖLLMANN BERNHARD FELDWEB. RJR 219/5K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MROHS HEINRICH - - 1916-12-27 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MROZEK von AUGUST - - 1918-10-14 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
MURR JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1915-03-02 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MUSIOL CYPRIAN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MANIA KARL GEFR. 3 KOMP.LDSTM.INF.BATL.POSEN 3 1914-11-20 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - stella
MOSACZDOW MAŁAJEW RUSS. - 1915-05-26 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MALINA TOMASZ - - 1916-07-31 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MICHAEL P. - - 1915-10-04 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
MECKE PAUL - - 1915-10-18 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MELLOR E. 6118 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-01-06 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MICHALSKI H. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
MAKARUK DEMETER INF. K.U.K.I.R. 58 1915-01-(01-02) - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEYER GUSTAV KRIEGSFRW. R.I.R. 208 / 10K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MANGOLD OTTO GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MIKU PETRU RUMÄN INF.REGT.75.16.KP. 1916-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -