Nazwisk w bazie na literę M: 4706

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
MREŃCA PAWEŁ - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
MARKSTEINER PAUL - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MONITKA STEPHAN - - 1915-10-15 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
MUNCH VIKT. schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
MECKELBURG OTTO - 11/R J.R 20 1914-12-16 - Iłów wieś, gm. Iłów, pow. sochaczewski mazowieckie - - napis na grobie rodzinnym na Starych Powązkach
MELSON ANDREAS - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
MOTT GIOVANNI MATTEO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MULLER H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MAYES JACOB WEHRM. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MOHR TEODOR INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHALSKI PAUL - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MARQUARDT GUSTAV - - 1914-11-10 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MEZŐ ISTVÁN HONVÉD 10/6.HONV.GY.E. 1914-12-11 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARTELLOCK ALBERT GEFREITER - - Russl[and] Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
MASLUK GREGORI RUSS. INF.REGT.41.6.KP. 1915-06-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARCINIAK JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MATZANDER RICHARD - - 1918-12-04 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MAASS KARL - - 1916-09-05 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
MACIEJCZYK ENGELB - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
MAZOW WASILIJ INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-31 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MURR KARL SERGT. - 1918-04-19 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
MOGWITZ ERNST - - 1917-01-19 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
MŰLLER OTTO MUSK. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
MAJER JAN - - 1919-07-28 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MARKSTEINER KARL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MATITSCHKA WILHELM UFFTZ.S. - 1914-11-23 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MAKÓWKA FRANCISZEK - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MATERNE FRIEDRICH ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
METZNER METZNER - - 1919-01-22 - Pakosławice wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
MEIER WILHELM GEFR. PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
MLACHAREK ADOLF - - ????-??-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MIELKE FRANZ - - 1918-03-23 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
MASTULA JAROSLAUS LDST. INF. SCH. R. 14 1915-01-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MEHLICH ALFRED - - 1915-09-26 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MISCHKE FRITZ - - 1914-11-16 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
MALINKA ZENON LEG. POLN.LEG.I.R. 1914-09-23 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAGGA FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAGIERA JÓZEF - - 1920 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIELKE H. RESERVIST 11 K. INF. REG. 14 1914-12-05 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MARTYNOWICZ SIMON INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACHACZEK ANNAST. - - 1914-08-05 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MACHURIG REINHOLD - - 1918-07-27 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
MORT ALBERT - MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG 1914-08-?? - Gdańsk miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
MACHOWSKI FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
MARCHESINI ANGELO SOLD. 112.FANT. 1918-06-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MŰHLEGGER LUDWIG JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MROHS WILHELM - - 1915 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki dolnośląskie - - -
MULLER W - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MAI ROBERT - - 1915-03-05 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MENGES GEOPRG - P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MUNZINGER RUDOLF OFFZ. STELLV. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MROZEK JOSEF - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MARQUARDT WILHELM - - 1914-11-06 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MICHL JOSEF INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARSKE EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAZUR THEOPFIL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
MIRONCZENKO NIKIFOR UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 33 1915-02-12 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MÜLLER ST.S (Stanislaus?) - - 1914-09-05 - Zdbowo wieś, gm. Tuczno, pow. wałecki zachoniopomorskie - - oberprimaner
MACKOWSKI LEO RESERVIST 5 KOMP. 176 P.P. 1914-09-09 - Kruklanki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MŰLLER I OTTO RES.INF./NIEM/ PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
MARKOWSKI STANISŁAW - - 1914-11-10 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MARTINUS ANTON - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MAYERHOFER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MŰLLER FRITZ LANDST. - 1917-09-12 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MANICKI ROMAN - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MICHAEL PAUL RESERVIST - - - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MATT RUDOLF ALOIS LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MENZ RICHARD - - 1917-04-14 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
MELEC STEFAN JG. K.U.K. F.J.B. - - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
MINAJEW ALEXEJEW ROSJA JNF.REGT.210.5.KP 1915-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MILZ BRUNO - - 1916-06-24 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MIX OTTO - - 1916-07-02 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
MATEJKA FRANZ INF. I. R. 100 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOSCHALL PAUL ERSATZ RESERV. ? INF. REG. 150 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
MATUSZEWSKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MISCHKE PAUL - - 1918-06-06 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
MARCZEWSKI NIKOLAUS SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-07) - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAHENHAMMER GEORG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAGIERA STANISŁAW - - 1916 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MORTWINCZE? FEODOR RUSS.SOLDAT - 1917-11-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MÜLLER H. UNTEROFFIZ. 2 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MICHALEK ANDREAS LDST.INF. IR 90 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACHOWSKI JOHANN - - 1916-09-08 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MEHWALD BRUNO - - 1915-07-26 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
MACHOWSKI WALENTY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
MŰLLER RICHARD PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MELBNER PAUL - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
MEIER HEINRICH - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MARWALD PAUL - - 1915-01-02 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MACK JOSEF UT.OFFZ. B.I.R. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALEJKA FRANZ - - 1914 BELGIEN Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MARQUARDT WILHELM - - 1916-06-19 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MIĘKINA FRANZ LDST. INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MEYER 1 ERICH - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MARUHN FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MEIER EDUARD - - 1916-09-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MROCHEN FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
MOJSIENKO ALEKSANDER INF. RUSS.I.R. 126 1915-01-17 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MADER ALFRED MUSKETIER 6 K INF REG 128 1914-11-20 - Aleksandrów Łódzki miasto, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski łódzkie - - -
MISIC RAPHAEL FRANZ RES.SCH. SCH.REG. 27 - - Tarnowiec (nr 19) wieś, gm. Tarnowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
MORDEJA RUDOLF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MER? WILH. - - 1915-07-17 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
MATYSIAK STANISŁAW - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MENZEL ERNST - - 1918-09-19 - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MATTHEIS JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MEIER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MATZNER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MIELIKI CASIMIR - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-12-09 - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
MERSE PETER LANDSTM. 4 KOMP. LANDST. BATAL. DARMSTADT IV - - Szymonka II wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MANKE RICHARD LANDSTURMANN - 1917-11-09 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
MATTKE WILLY MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAHONEY B.J. PTE. ROYAL FUSILIERS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MICHALAK S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MOLLER RUDOLF - - 1914-11-26 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tangen-Tągowie obelisk
MAHRHAUSEN LUDW - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
M. von EWALD ALEX - - 1918-04-18 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
MROSEK JOSEF - - 1915-09-04 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MICHALECZ DEMETER INF. K.U.K.I.R. 65 1915-01-09 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
MÜLLER RICHARD - - 1917-10-10 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
MÜLLER ? GEFR. - 1917-08-31 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - ALTENDORF -
MULLER VIII ERICH GREN. PRIR 269 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MAJEWSKI WALENTY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - TEODOZEWO -
MUSIL MARTIN INF. K.U.K.I.R. 81 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MANDEL RUDOLF - - 1915-09-09 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MÜLLER JOH. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - NEU VORWERK -
MENZ RICHARD - - 1917-11-23 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MAHLE FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MASUR PAUL - - 1916 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MAININI CARLA - - 1918-05-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MONTAG AUGUST - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MAASS KARL - - 1917-01-16 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Palzwitz obelisk
MALINA JOSEF INF. I. R. 56 1915-05-06 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MROCHEN THOMAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
MALOTTKE von LEO - - 1914-10-02 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
MÜCHER WILHELM RES. PREUSS.RES.INF.REG.220 1915-05-07 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MUNCHOW WILHELM GEFR. 9. KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-05 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MANN KARL MUSKETIER 2 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MIELKE MAX WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MEIER KARL - - 1915-10-10 - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
MÜLLER MAX - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MALEU?H ERNST - - 1917-07-25 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MISIOŁEK WOJCIECH - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MACHNIG GERHARD schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MICHALSKI FRANCISZEK SZER. - 1918-10-27 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
MITZL JOSEF K. SCH. K.K.K. SCH. R. II 1915-02-04 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEIER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MIZERAK ALEKS. INF. K.U.K. F.J.B. 24. 29 1914-12-(10-11) - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
MINCA JON RUMÄN JNF.REGT.75.14.KP. 1917-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MAYER ANTON UTFF. BAYERISCHES RGT. 3 1915-04-29 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MEWS ANTON - - 1917-05-19 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
MANZKE GUSTAV RESERVIST - 1917-11-24 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
MELZ WILLY PION. R.P.K. 85 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARKLAND A. PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MIKOŁAJCZYK I - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MÖLLER HERMANN - - 1915-10-31 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tangen-Tągowie obelisk
MALINOWSKI JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAĆKOWSKI J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
MASS WERNER - - 1916-12-28 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
MARKLOWSKI L. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
MOHOLYAN PETER RES. K.UNG. L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL. EZR. ) 1915-01-07 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
MATUSEK MICHAEL - K.U.K. I.R. 99 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MATTHES MAX GFT. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
MARCHLEWSKI JAKÓB - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - GRODZISKO -
MAIR JOHANN OB. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOHAUPT JOSEF - - 1916-01-10 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MICHEL R. - - 1915-10-04 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
MATYSSEK FRANZ - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
METZIG FRITZ - - 1918-11-05 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MIRCIOIN FLORA RUMÄN JNF.REGT.44.4.KP. 1917-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MAIER MODESTUS RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-(02-03) - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MORAWIETZ JOSEF LT. - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MÜLLER HERMANN - PREUSS.RES.JÄG.BATL.19 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MAASS WILLI - - 1916-07-29 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
MALOVANY CYRIL INF. I. R. 3 1915-02-12 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUTZ JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Kgl. Carmerau -
MANSKE ERNST - - 1916-10-31 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
MERES FRANZ JG. K.U.K.F.J.B. 30 1915-02-26 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
MENKE AUGUST MUSK. IR 343 - - Chojnowo wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski mazowieckie - - -
MIKLAS THEODOR - - 1916-05-23 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MATERNE P MUSK. 9 KOMP. 1914-12-06 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MULLER PAUL WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MESTER GEORG - - 1916-10-21 - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
MICHERDA FRANCISZEK - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
MASKOS ERNST - - 1918-03-15 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MELBIG JOHANN - - 1915-??-21 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - obelisk
MASSELY KURT schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
MISZCZAKIEWICZ JAN PODOF. SZKOŁA KARNA WP 1918-10-11 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - Lwów płyta nagrobna, grób był prawdopodobnie w innym miejscu
MOROZ WASILI INF. I.R. CHERSON - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEIER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MUSIDA ROCHUS - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
MAYER MORITZ VZFLDW. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
M?O??KOW PETER - - 1918-11-09 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
MANTE OTTO - - 1915-06-30 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
MENDROCH ANDREAS INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHALSKI ANTONI - - 1917-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MORAWEK KURT - - 1914-05-20 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MROZEK von AUGUST - - 1918-10-14 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
MANN GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAJ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
MANSCHKE AUGUST - - 1915-10-04 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MULLER OTTO - - 1915-09-05 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
MELETZKI F. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
MALONEK KARL WEHRM. PREUSS.RES.INF.REG.220 1915-05-07 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAYER JOHANN - K.U.K. I.R. 49 1915-07-05 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MERTENS PAUL MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
MICHALAK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MAIRHOFER SEBASTIAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MATITSCHKA GUSTAV MUSK. - 1915-06-22 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MÜHMEL P. - - 1918-03-24 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
MITSCHKE VAL. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
METZNER PAUL - - 1915-10-06 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MALEK WENZEL LDST.INF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUSIOLIK JOSEF - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MÜLLER 3 ALFRED - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MISCHLANOW WIMITRI - - 1916-05-25 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MAASE REINHOLD - - 1914-11-08 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
MARKALY ALEXANDER EDUARD OBLT. SCH. R. 33 1914-12-26 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACHNIK PETER - - 1914-10-07 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MELCHERT GEORG - - 1914-10-15 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Massowitz-Masłowice obelisk
MEIDL JANOS HONV. K.UNG.L.I.R.20 (M.KIR.20.HONV. GYAL.EZR.) sty-15 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOEBIUS WALT. E.F. VFFZ. J.K. 6 B. IR 34 1915-04-28 - Chojnowo wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski mazowieckie - - -
MENZEL ARTUR WEHRMANN 6 KOMP. - - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MORISER WILHELM GFT. KPGGR 3 1915-05-07 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MULLER FRANZ - - 1914-10-25 - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
MORTEK PAWEŁ - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
MEIZER GUSTAV - - 1915-04-06 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MARZOK FRANZ - - 1914-09-15 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
MOEBUS GEORG schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - obersekundaner
MUCHA JAN KAN. 1 P.ART. 1917-08-17 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
MOSER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 59 1915-05-08 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOHAUPT A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MAES WILHELM MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
METZGER OTTO INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARSCHOLLEK JOHANN - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MARTEN HERMANN - - 1915-01-31 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
MESTER JAKAB HONVÉD 10/6.HONV.GY.E. 1914-12-11 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOUNSEY J PTE/ 1ST/ 4TH BAT. LOYAL NORTH LANCASHIRE 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MAJCHRZAK STEFAN - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
MÜLLER HERRMANN - - 1918-05-15 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
MASLEMIKIW JEGORI SERGEANT/RUSS. ART..DIVIS.84 1915-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MANTHEY ROB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MIESZKOWSKI ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysakówek -
MAASS EMIL - - 1914-10-27 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
MAREK MARIUS MUSK. PREUSS.RES.INF.REG.220 1915-04-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MEUSEL ERICH - - 1915-03-09 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
MICHELS LEONARD RES.INF. PRIR 272 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
MUSIELAK MICHAŁ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MANGLBERGER LITT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MATITSCHKA KARL JÄNG - 1916-03-14 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MAĆKOWIAK FRANCISZEK - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
METMER ? BRUNO - - 1918-11-01 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
MANDANEC GEORG INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÜHL ERWIN - - 1916-03-08 FRK Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MUSTAFA ALI-OSM. - 50 P.S. 1918-05-23 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MAAS BERNHARD - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
MISRCEA VINZENT - - 1915-01-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MASS GUSTAV - - - - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
MASŁOŃ JOHANN LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALIK FRANZ - - 1916-04-14 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MICHALKE MAX - - 1915-02-21 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Pyaschen-Piaszno obelisk
MAEHO JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-05) - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MACIEJEWSKI LEO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MEUTER TH. LANDSTURMM II MOB. LDST. BTL. AACHEN 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MACHAČEK ALOIS SCH. SCH.R. 10 1915-02-20 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MEISSNER ANT. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
MICHAEL PAUL - - 1915-09-28 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
MICHALKE PAUL - - 1914-08-22 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MOHR EMIL FUS. 5 G.R. 12/F. ????-??-?? Pieńki Wielkie, Czyżew (Pjenki Wjelkje, Tschischew) Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BARLT -
MUCKE FRANZ - - 1915-09-25 - Kijów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
MOSER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MYCAK MICHAEL JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MAYR LUDWIG JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MINGE ANTON GEFREITER J.R. 46/4K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MASZCZENKO GEORGIJ ZGSF. RUSS.I.R.124 1915-02-07 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUT?MANN MAX - - - - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
MATROCIEFF STEFAN RUSS. INF.REGT.65 1916-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MEYER ALFR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MACH A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MORYS KONST.(ANTIN) - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MISC? MOISE ROSJA JNF.REGT.111 1915-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIKOŁAJCZYK KAZIMIERZ - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
MÜLLNER JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-05) - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MURDZA P. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
MICHAŁOWICZ NIKOMIAN - - 1915-03-31 - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MURLOWSKI FRANZ - - 1915-03-05 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MATEK - ÖST. UNG.KRIEGER - - - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MITTMANN PAUL - - 1915-04-04 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
MEISEL RICHARD GEFREITER - 1917-08-25 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
MICHIOWITZ SALO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MÖDL JOHANN INF. P.I.R. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOGA SAMUEL JNFANT. K.U.K.J.R. 31 1914-12-21 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MIKA EDMUND - - 1915-09-25 IN FRANK. Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MAUSBECK ERNST KR.FR. P.R.I.R. 218 1914-12-06 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MENTZ OTTO RES. 1 LDW. KOMP. PION. BATL. 1 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MALOZIEC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MOLNÁR ANDRÁS HONVÉD 11.HONV.GY.E. 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALEK STEPHAN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MAJ THOMAS INF. KK LIR 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEHL - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
M? HERMANN - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MOZET FRANZ JG. TKJR 3 - - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAICHER MARTIN - - 1915-06-22 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
MALCHERCZYK JOHANN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MÖSTL JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÄTZIG OTTO - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MANASSE WALT. UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MARCHEWSKI AUGUST - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
MENNEL ALBERT JG. T.K.J.R. 4 1915-03-12 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATTERN FRIEDRICH FELDW. 7 KOMP. RES. INF. RGT. 228 1914-10-24 - Borzymy II wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MERKER FRIEDRICH GEFR. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MISIASZEK FELIKS - - - - Wola Żelichowska wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MEYER WALTER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MACURA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MIKOŁAJEWSKI MAKSYMILIAN - - 1916-10-31 Donan - Verdun Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
MICHAŁKIEWICZ NIKIFOR ERS. RES. K.U.K. I.R. 55 1914-12-17 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MATUSZEK WOJCIECH - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
MACHAČEK ANTON LDST.INF. IR 36 1915-03-30 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIKUS FRANZ - - ????-11-15 - Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MECER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 28 1915-05-05 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MITTMANN RICHARD - - 1915-10-04 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MENTZEL RICHARD LANDSTR. - 1918-03-31 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
MODE LEO - - 1918-11-18 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MÖST MAGNUS [ANTON] RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOINKA SIMON - - 1917-11-10 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MICHAEL - WEHRM. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MÖCKE WALTER UTFFZ. 11 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MOSKAŁA STANISLAUS INF. I. R. 56 1915-05-08 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MASTALSKY JOHANN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MAREK JOSEF ZGSF KK LIR 31 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEIER ERW - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
M?LZKE A? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MILIĆ BOŻO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOCZYGEMBA FRANZ - - 1917-08-19 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - SŁUPSKO -
MATHEA JOHANN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MUSZNER PETER JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MENDE HERMANN - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MARCUS MICHAEL - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MERTENS GUSTAV MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIKISCH ARTHUR UT.OFFZ. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUSZALSKI ANTONI - - - - Wola Żelichowska wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MILZ FRITZ GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MICHAEL JAKOB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MADER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MATOŠEK FRANZ E.F. INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MOSKAL JÓZEF - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
MATHI ROMAN RES.TAMB. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAGOSCH ALBERT - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MATORNY KARL - - 1915 - Kujawy wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
MATÝSCHOK PAUL - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
MOSES GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
MÖRGEL ERNST MUSKETIER 10 KOMP. 44 P.P. 1914-09-11 - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MUCZKO LADISLAUS LDST.INF. I.R. 36 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MEHRINGER JOSEF KPL. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MALEIKA ANTON - - 1914-10-21 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MÖLLER OTTO WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MÜLLER HEINRICH OFFZ. STELLV. GREN. REGT. 4 1915-02-10 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MRÓZ MARTIN INF. I. R. 20 1915-04-17 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MEHLICH RAFEAL - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MELLER FRANZ FERD. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MACHNIKOWSKI M. MUSKETIER INF.RGT.21/1K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MUSIOL JOSEF - - 1917-07-31 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
MATHES FRANZ SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-06 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MARTIN ROBERT - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MAKLASCHEA GRZEGORZ SZER. - 1917-06-24 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MIHULKA ADAM E.R.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIKOLASCH IGNATZ - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MINCZOR JOSEF INF. J.R. 82 1915-05-05 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MENZ HERMANN - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MASUR BENNO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MICHALSKI WAZLAW GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATUSZYŃSKI RAJMUND - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
MOOR HERMANN - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MAEKIA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MIKULIK ANTON INF. I. R. 3 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MADEMANN ADOLF - - - - Bojmie wieś, gm. Kotuń, pow. siedlecki mazowieckie - - -
MIKSCHE JOSEF INF. K.U.K.I.R. 99 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MASCHKE EUGEN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MOLIER WILHELM - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
MULLER JOHANN E.R.SCH. K.K.SCH.R. 24 1915-02-18 - Smerekowiec (nr 56) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MENZLER GEORG - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MIERZWA EDU - - 1918 - Kujawy wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
MIELCHEN GUSTAV - - 1918-06-01 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
MOTEK WILLI GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MARINCIC JAKOB JAGER K.U.K. F.J.B. 31 1915-07-02 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MELLAUNER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MODLICH EMIL - - 1916-12-22 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MOROSZY JOHANN E.R.JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MAYER ANDREAS GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAI OSKAR - - 1915 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MUSIAŁ JAKOB LDST. INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MERKEL GEORG - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MERBACH ALFR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAIER FRANZ FUSILIER FUSL.RGT.122/12K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MUSCHOL KARL - - 1916-05-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MUSIOL JULIUS - - 1916-08-08 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEKARMIA -
MELNEK MICHAEL - RUSS.I.R. 42 - - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MÁČEK FRIEDRICH LDST.INF. IR 21 1915-02-21 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOTZEK AUGUST - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MONCZANOW ANDREJ ZGSF. RUSS. LOST. BAON 159 - - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÜLLER HEINRICH - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MASCHKE FRITZ WEHRM. - 1917-11-17 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
MALYA MARTIN RUSS. INFANTERIST J.R. 32 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - JOSA 28 JAHRE
MEIDNER ALEXANDER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MIČKA GOTTLIEB LDST.INF. I.R. 36 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARX PAUL KRGSFRW. LIR 133/9K 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
MÜLLER JOHANN - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-16 - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - Obelisk z imienną tablicą zbiorczą
MAJERCZYK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MIOTŁA STANISLAUS LDST. INF. I. R. 20 1915-03-09 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MITAJ NIKOLAJ RUMÄN INF.REGT.76 1916-11-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MROSS ADAM - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MANNSCHAFTEN ALBRECHT KARL - PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 - - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
MASCHLANKA GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MOSKAL ANTONI - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MAJCEN ALEXANDER ERS.RES.INF. IR 87 1915-04-18 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MILDE JOSEF - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MATUSIK J. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
MÜLLER RUDOLF - - 1918 - Kujawy wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - BUHLAU
MÜLLER FRITZ - - maj-18 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
MUHR KURT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MOSKALA ADALBERT INF. LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MESSNER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MUDRYKOWSKI ALEXANDER JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MAYER JOSEF RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MRUGALLA JOHANN - - 1915 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MAI WILLI MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHALSKI STEPHAN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MERTINS LOUIS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MELBER GEORG GEFREITER FUSL.RGT.122/2K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MAJER LUDWIK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
MARONDEL KONRAD - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MIETH FLORIAN INF. K.K.LDST.M.B. 78 1915-05-06 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MARX MATHIAS LDST.SCH. SCH.R. 24 - - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUSCHIOL STEFAN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MAIRHOFER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-04 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAY OTTO - - 1918-08-08 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
MELZER WILHELM KAN. - 1917-07-27 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
MENNER ALEXANDER UNG. INF. K.K. I.R. 32 1915-02-11 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BUDAPEST 22 JAHRE
MENKEN ISIDOR - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MIKULSKI STANISLAUS MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MISIAK BRONISŁAWA - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - ofiara cywilna
MAKARA PIOTR - - 1916 - Łęki Strzyżowskie wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MAKIETYN JOSEF JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MAKAR D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MITAK FERDINAND INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MITIUSCHKIN JAGOR RUSS. INF.REGT.211.9.KP. 1915-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MROSS PAUL - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MOEBIUS ALFRED GFT. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
MAU ALB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MOSKAL IGNACY - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MATEJČIČ ERWIN LTN. REIT.SCH.R. 2 1914-12-16 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MASUR JOHANN - - 1916-10-14 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MANDRYSCH JOSEF - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MAY FELIX - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
MATERNE PAUL - - 1914-08-22 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MÜNCK ERNST WEHR. IR 84 1915-08-?? - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - KIEL -
MISCHI ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÜLLER HERM. AUG. ERS.RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MAYR JOHANN RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MEIER PAUL GRENADIER R.J.R. 203/7K. 1915-07-29 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MARCINKOWSKI ALOIS MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIKA RICHARD - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MEURER RUD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MERZ ADOLF UNTOFFZ. FUSL.RGT.122. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MIKOŁAJCZYK ALOJZ - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
MIRTSCHEA GEORGI RUMÄN INF.REGT.44.3.KP. 1916-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MORAWIETZ DIONYSIUS - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MIKUŁOW JINKO KOSAK - - - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MEISL GEORG SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIKLITZ ADOLF - - 191?-08-29 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
MARTINELLI SILVIO GIUSEPPE JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MENZEL KONRAD - - 1914-10-11 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
MARTIN PAUL - - 1915-08-21 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
MEYER LOUIS - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MITAN ULLRICH LEUTNANT PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIKA J - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
MAG MARTIN LDST. JNF. K.U.K.J.R. 82 1915-01-30 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MITULLA VAL. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MARECK FRANZ ERS.RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-08 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MALEJKO P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MŁYNARSKI ADAM INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAGIERA PETER - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MOCHALSKI JOHANN RES PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-12-22 - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAUS KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MESSERSCHMIDT AUGUST - - - - Makowisko wieś, gm. Jarosław, pow. jarosławski podkarpackie - - -
MELNIK ROCHUS LDST.INF. IR 87 1915-04-19 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MODLICH JOHANN - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MÖLLER - RES. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
MACIEJ SEBASTIAN - - 1914-09-22 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MEWCZERY MATWIJ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MASUR PAUL - - 1918-04-30 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MAZUR SIMON INF. RUSS.I.R. 18 - - Zbylitowska Góra (nr 199) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MANDELKA ANTON - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MASON JOSEF STALLKN. K.K. STAB. PF. SP. 1916-12-28 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MŰHLBAUER KARL LDST.GFT. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAGIERA FRANZ - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MOLNAR JÓZSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEDYŃSKI EUGENIUSZ PPOR. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
MÜLLER RICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAROSAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MISIOR MATTH. - - - - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ferdinandshof / Grabina ? -
MIKOSCH PETER - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MUROŃ JOHANN INF. KK LIR 31 1915-05-08 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MORZ ADOLF UNTEROFFIZIER JR 122 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MARTINEK AUGUST E.R.GFT. SCH.R. 25 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIENTUS FRANZ - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MASCHEK FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MALITTE KURT - - 1918-10-24 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MITTMANN ALFRED - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MILICHOVSKY JOSEF E.R.SCH. SCH.R. 30 1914-12-11 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MEISTER ALFRED - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
MOLDOWAN JANOCZ ÖSTERR. INF. K.U.K. I. R. 62 1914-12-11 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KAAL 30 JAHRE
MACYNA JOSEF CIV. KUTSCH. K.U.K. KORPS. BÄCK.1 1915-04-07 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MOLENDA H - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
MATUSEK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MÜLLER 3 HEINRICH FÜS. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 1 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MUSSIL PAUL - - 1918-05-06 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MATHES OTTO ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MÖLLER PET - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAZIARZ FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - WOLA CHORZELOWSKA sarkofag
MOLEK WLADISLAUS GFT. SCH.R. 25 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MRZONCZ VINZE(NT) MUSK. - 1916-09-29 - Rachowice wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MAGER ROBERT MUSTETIER RES. INF. REGT. 264 7. KOMP. 1915-02-10 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 8
MICHALLZEA GHEORGE SZER. - 1917-11-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MELLAR JOHANN - - 1916-02-09 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MELODIKA STEFAN ZGSF. - 1915-03-29 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIERLICH MAX. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
MECHNIK JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MIKETTA WILLI - - 1918-06-03 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MÉHES JOHANN TR. SOLD. K.U.K. TR. DIV. 5 1915-02-09 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MYCAK BASIL SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAKOSCH ALFONS - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MRÁZIK GYÖRGY HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MICHALSKI WŁADYSŁAW LEGIONISTA VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
MÜLLER WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MARTIN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MUSZKIET ANTONI - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MACSOCHA MIHALY HONV. K.UNG.L.I.R.8 M.KIR.8. HONV.GYAL.EZR. 1914-12-14 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
MATSCHALOW WLADIMIR UNTFFZ./RUSS. INF.REGT.209.5.KP. 1915-11-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MÜLLER CHRISTIAN MUSKETIER R.J.R. 46 1 KOMP 1915-07-21 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MASTNAK ALOIS INF. IR 87 1915-02-22 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUSKALLA WILHELM - - 1917 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MIKA JOHANN - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MACHAROW - LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MARUTSCHKE PAUL - - 1916-08-18 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MŰLLER ? - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MADL JAKOB ERS.RES.JG. F.J.B. 9 1914-12-30 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MOLWER PETER ÖSTERR. INF. I.R. 82 1914-11-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MAGROT WASIL INF RUSS. I.R. 19 1915-05-22 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MADLI JOSEF INFANT. K.U.K. I.R. 34 / 4K 1914-12-27 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
MAHUT ANDRÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MADERA JAKÓB ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-11-20 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
MAICHER CONSTANTIN - - 1915-08-27 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MICHALSKI STANISLAUS ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAXIMOFF JAKOB RUSS. NOWOGEORGIEW.F.A..47 1917-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MORSBACH KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAZUR JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
MANDIUK T - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAIR PAUL ALEXANDER E.F.TIT.PTRF. TKJR 3 1915-03-27 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MORGALLA MARTIN - - 1916-04-06 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MALINOWSKI JOHANN - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
MIERSWA JULIUS - - 1916-09-19 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MIKURA - INF. RUSS.I.R. 166 1915-03-26 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIKA JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MAI MAXIMILIAN - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MILEJANOW ZACHAR INF. IR 35 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARCZYK MATTHIAS - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MARKOVŠEK THOMAS LST.SAP. K.K.SAP.BAON.3 1915-03-23 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAJCHER STANISŁAW - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
MARTIN WILHELM - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
MAU KARL W[EHRMANN] LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MARTINOWSKY J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MALKUSZ RICHARD - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAGYAR CHOS INF. K.U.K.I.R. 66 - - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIELKE H. PLUTONOWY 150 PP 1915-08-25 - Topilec wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki podlaskie - - tablica
MAZÁČ JOHANN SCH. SCH.R. 25 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALARZ STANISŁAW LEGIONISTA - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
MIJACZ KONSTANTIN - - 1916-08-30 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MELZER WILHELM - - 1914-12-12 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MŰLLER JOSEF - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MANIČ FRANZ ERS.RES. I.R. 17 1915-01-12 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MIHALOW VAZUL HONV. K.UNG.L.I.R. 9 (M.KIR.9.HONV.GYAL.EZR) 1914-12-19 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOSTAWE JOH. ÖSTERR. ULAN K.K. U.R. 1914-12-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MAŁEK ANDREAS INF. K.K. BEWACH. ABT 1915-06-07 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MERKEJ VANDELIN INFANT. K.U.K. I.R. 44 / 11K 1915-02-16 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
MAREK JÓZSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MICHIT ANTONI ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-12-25 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
MAINKA LEO - - 1914-10-27 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAZESS ANTON ROSJA JNF.REGT.105.4.KP 1915-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MUDLAFF JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAASS E. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
MANIGODA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MELCHER GUSTAV - - 1915-07-07 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
MARTINZ BARTHOLOMÄUS KPL KUK IR 49 1915-05-07 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAYER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 1915-02-12 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 1
MIKUCENKO GRZEGORZ SZER. 2 p.p. 1917-10-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MAMICA JOHANN LDST.INF. IR 56 1915-01-03 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARSCHOLLEK JOSEF - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MENESTRINA ANGELA JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MACARIE DOBRE RUMÄN INF.REGT.76 1916-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MYLEK PETER - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MANDEL JOSEF - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MARKS JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-02-07 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATESA GERHARD - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MASOW SIEMION - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
MAY 1 HERBERT - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
MASIARZ F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MÖBUS REINH. GEFR. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÜLLER KARL - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
MICHNA MICHAEL INF. K.U.K.I.R. 65 1915-04-13 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MICHAELIS HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MASKE ERNST ERS.RES. - 1915-08-11 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
MERŠNIK JOHANN E.R.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHALEWSKI ANTONI OCHOTNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
MASIS JOHANN - - 1918-05-30 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MISCHKE THEODOR - - 1918-01-03 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MUSCHALLA AUGUST - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MIHÓK JOHANN INF. K.U.K. I. R. 82 1915-05-05 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÜLLER FRANZ ÖSTERR. INF. K.K. I. R. 44 1914-12-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - TBHMA -
MAŃKOWSKI THADDÄUS UL. K.K. L.U.R. 1 1914-11-23 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MÜLLER THEODOR ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MEGYERI BELA HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEYER ERNST - LJR 46 1915-05-13 - Tumlin-Wykień wieś, gm. Miedziana Góra, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MUREK JOHANN - - 1914-08-22 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MULL HERMANN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAASS J. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
MAREK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MISCHOWSKI FRITZ - - 191?-09-17 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
MELCZAK DOMINIK INF. KK LIR 31 1915-05-08 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MATYAS VRATISLAUS E.R.SCH. SCH.R. 30 - - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
METZNER GEORG - - 1914 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MORANDUZZO DEMETRIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MENZEL ALFRED - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MAISIK PAUL - - 1915-05-31 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MEHRHOLZ PAUL - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MARELJA JOZO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAZIOSCHEK PAUL - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MICHAJŁOW ALEKSANDR - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
METZ AUGUST - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
MASZAROS K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MÜLLER WILHELM MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACH PAUL - - 1916-07-28 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MENDRYK GEORG INF K.U.K. I.R. 15 1914-11-16 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
MIES PETER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MALY PAUL - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
MEŠIČEK HUBERT E.R.KPL. SCH.R. 25 1915-02-21 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MONSIOR WACŁAW PODPORUCZNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
MICHALIK WLADISLAUS - - 1918-10-07 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MÜLLER FRANZ - - 1920-06-26 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MAERKER WILLY OBERJAGER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MELIKOW STEPAN JENIEC ROS. 147 p.p. 1918-01-20 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MORANDINI ENERICO FRANCESCO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARKO ANDAMY INF. K.U.K. 11 BÄCK (MAG) 1915-02-03 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MUTH OTTO MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-03 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACHA ALOIS - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MENSZÓHOR LÁJOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MUCZYSZYN JÓZEF SZEREGOWY - 1915-09-19 - Kamieńsk miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański łódzkie - - -
MAKIEŁA JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MÜLLER KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAGEHRKE JOH. LDST. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
MAREK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAGIERA JOS. - - 1918-03-21 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
MIKLER JOHANN ZGSF KK LIR 31 1915-05-07 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MITTERBACKER AUGUST RES.INF. IR 27 1915-01-24(-30) - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOCZKO ANTON - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MASCHER SEBASTIAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - STELA
MERTIN WALTER - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MEHLITZ ALB. - - 1914-09-19 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MENZEL ARTHUR - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MAKSIMOW - INF. - - - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIERZWA RUDOLF - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MERCANTI BATISTA SOLD. 24.FANT. 1918-06-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MUCHOWSKI JOHANN GEFREITER SCHLESS. DRAG. RGT 4 1914-11-04 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
MLOSTEK KASPER JG. K.U.K. F.J.B. 14 1914-12-10 - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
MAT J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MUSCHINSKI JOH. PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALLI KARL - - 1914-09-02 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MOLT JOSEF - - - - Przyborów II (nr 274) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MINDT GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MORKA JOHANN - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
MIHELIN WILHELM KPL. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIGAS ALOIS - - 1915-05-25 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MUSIOL JOHANN - - 1914-12-26 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MANBERG - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
MILDE FRITZ WEHRMANN - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MÜHLMANN JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAJDA ANTONI - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - ŁAZY -
MAROH FRANZ INF. K.U.K. I.R. 87 1914-10-02 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MALSKI FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACIEJCZYK FRANZ - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MISURA JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-11 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÜLLER PAUL ERS. RES. 3. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 41 1914-12-06 - Zduńska Wola miasto, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MENDEL ROCH - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MÜLLER OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MEEDEN G. JÄGER. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - GR. WICKERAU -
MARKOLA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAICHERCZYK ALF. - - 1917-11-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
MLEROŃ JAKOB INF. SCH.R. 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MALGAJ II JOSEF E.R.KPL. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MODLER JOHANN - - 1914 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MACH ANTON LST. I.R.98 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MACOVEI MINALACHE RUMÄN JNF.REGT.64.3.KP. 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MÜLLER RUDOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MICKLISS PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MAZ - SCH. SCH.R. 10 - - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MROCHEN FRANZ - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MANTHEY MARTIN - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
MOHAL NIKOLAUS UNGAR. HUSAR K.K. HUS.R. 10 1914-12-25 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - REGOLY 22 JAHRE
MOCANU GRIGORI RUMÄN INF.REGT.72 1916-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MACH LUDWIG ZGSF. K.U.K. F.K.R. 2 1914-10-30 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MATES J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MÄHLMANN GUSTAV FÜS. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOKWA MICHAEL - - 1914-09-15 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MEYER HEINRICH PREUSSISCHES RES. INF.RGT.220 1915-02-27 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MODNIENSKI PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MADEJA ANTONI - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
MLČAK LUDWIG LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-02-20 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MISCH PAUL - - 1918-04-24 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MAY ERICH - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MÜLLER FRIEDRICH - - 1915-09-06 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice bracia / brüder
MASUR JOSEF - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MENTER PAUL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
MOJSEWICZ - INF. I.R. 124 - - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
MROOS FR. UNTEROFFIZ. 12 K. INF. REG. 18 1914-12-26 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
MARODER ANTON LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MATUSCHEK ANTON MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MAĆKOWIAK JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MÜLLER JOHANN GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MACZIEJOK - - LANDW. INF. REG. 20 1917 - Stare Juchy wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MAZUREK MARTIN WEHRM. LIR.37/6K - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
MICHAJLUK I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MIODOŃSKI JÓZEF - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
MENDEL WŁ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MINKUS recte POLATSCHEK PHILIPP LST. INF. I.R.81 1915-01-25 - Roztoka (nr 287) wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MÜLLER E. JÄGER. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN -
MADER EDO KPL. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-(6-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MITHOWAR PETER GFT. I.R. 59 - - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MALARCZUK IWAN RUSS. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
M???? KARL - - 1914-12-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MALLY KARL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MOHYLA GUSTAV RES.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MICHNA ALFONS ARM. SOLD. ARM.BTL. 4 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MÜLLER FRITZ UNTEROFFIZIER 22. KOMP. RES.INF. REGT. 227 1914-11-23 - Borowa wieś, gm. Koluszki, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
MAPPNER BERTHOLD REZ. I.R. 45 / 8K 1915-02-09 - Karwik-Leszczyna wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MUNCKACSY BELA - - 1914-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - TRENCZEN -
MAGER HERMANN - - 1915-01-05 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MLINAREWIC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARTINOV ? ANDREJEWICZ INF. RUSS.SOLD. - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAGAT WILHELM MUSKETIER R.J.R.52/4K. 1915-08-18 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
MOSORKO WASYL INF. K.U.K.I.R. 59 1915-01-21 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MELNIKOW DIMITRI RUSS. TURK.SCH.REGT.3.12.KP 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIKOWLECZ STEFAN ROS. - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MAKAREWICZ WINCENTY - - 1918-01-14 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
MENZ JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MICHLA AUGUST - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MILKEREIT OTTO - - 1914-11-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
METZNER OSWALD - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MIN?E JOHAN - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
MÁLEK EDUARD LST. I.R. 21 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MADENEN LUDWIK PODOF 5.82 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MACHEN P. FLG. - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MARYNIK FRANZ - - 1917-10-10 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MAYER FRANZ E.R.JG K.U.K.T.K.J.R.1 1914-11-11 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MAZUR ALBERT INF. I.R. 56 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MAĆKOWSKI JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MÜLLER 3 WILHELM GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MACHINEK U. UNTEROFFIZIER INF. REG. 333, 2 KOMP. - - Wólka Pęcherska wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński mazowieckie - - -
MICHALCZYK E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MRÓZEK FRANCISZEK - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
MEISTER WILHELM E.R. PREUSS. R.J.R. 5/220 1914-12-17 - Rudka (nr 213) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÜLLER G. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MÜSKENBERG -
MAIR KARL LDSCH. K.SCH.R. II gru-14 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MORAWIEC JOSEF - - 1918-04-12 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
MILDE TRAUGOTT UNTEROFF. - 1917-07-19 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
MOLDOVÁN JOHANN RES.INF. I.R. 62 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MALÖWSKI HERMANN - - 1916-09-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MAREK EMIL - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MOLIN ANDREAS INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MEYER FRITZ UTFFZ. 5.U.RES.INF.RGT.132 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
MEHNEL - VZFW. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MACEK FRANZ E.R.INF. I.R. 14 1914-12-08 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MANN PAUL - - 1916-08-16 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MEYER III GUSTAV GREN. PREUSS.1.GARDE RGT. Z.F 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIKOWSKI ANTON - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
MÜLLER G - - 1915-05-06 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
MOLLINARI EUGEN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 - Tymowa (nr 298) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
MINAGALI ZIEMSZA ROS. - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MICHALEC JÓZEF - - 1918-11-05 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
MATZALY M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MEYR JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MOCZYGEMBA FRANZ - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MITTKAU FERDINAND - - 1918-07-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MULLER ERNST - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MAREK VINZENZ INF.TIT.GFT. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MAJER JOHAN SZER 25 LBE. BTL. 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MEYER HERM. - - 1917-07-08 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MLYNEK MICHAEL - - 1915-01-24 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MAZUREK JOHANN MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MARCINOWSKI JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MAAS - GREN. GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
METHNER - LEUTN. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MIARKA ADALBERT SOLD. K.K. F.E. DIV. 4 1915-01-01 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MELLENTHIN K. v. OBERLEUTNANT 49 INF. REG. 1914-11-30 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
MICHALIS F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAREK A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
MONDL LEOPOLD LEUTNANT LDST. INF. RGT. 16 1914-11-19 - Szczepanów (nr 273) wieś, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MAZUR JÓZEF - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
MARATTI - LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MORAWIETZ AUGUST - - 1915-09-03 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
MAINKA JOHANN - - - - Mierzęcin wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MARUHN KARL - - 1918-09-04 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MARSCHNER G. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MOROZOW FEODOR SZER. 151 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MORGENROTH RICHARD MJR. P.I.R. 46 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MALÝ HEINRICH JG. F.J.B. 2 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MULLER WILHELM EINJ. FRW. RES.INF.REG.228 1.KOMP 1914-11-21 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
MONTUA - MUSK. INF. REGT. 45 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MAUERBERGER JOSEF ZGSF. I.R. 14 1914-12-04 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MEYER WILLI - - 1917-05-20 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MLODZANOWSKI FRANZ RES. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MITTELSTEDT CLEMENS - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
MALIK PAUL - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MOISAC VASILE RUMUNIA J.R 48 1917-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARSKE HUGO OFFZ. STELLV. - 1915-06-24 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - WOJCIN / WÓJCIN
MOKIEDOW - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
MAX M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MLECZKO ANTONI - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
MÖLLER WILHELM ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MÜLLER FRANZ - - 1915-07-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MOSER OTTO LDST.JG. TKJR 3 1915-04-06 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUSIOL FRANZ - - 1916 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MAYERHOFER FRANZ LST. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MARKS JOHAN SZER 2.83 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MELWALD AUGUST - - 1916 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
MLYNEK PETER - - 1916-10-14 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MELNIK STEFAN SCH. SCH.R. 33 1915-01-04 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MASŁOWSKI FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MIĘTUS IGNATZ INF. K.K. L.I.R. 1916-08-20 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MIECH P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MESZAROS VINCE INF. K.UNG.LDW.I.R. 19 1915-01-16 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MROCZEK W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
MARZENA JOSEF INF. K.K.L.I.R. 12 1915-05-22 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MEIER OTTO - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MA?Y A - - 1915 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MARKES ENRICO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MÜLLER GEORG - - 1915-07-31 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
MALEIKA WILHELM - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PAWŁOWICZKI -
MATTHE HERMANN - - 1918-04-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MARTIKLOHS R. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MÜLLER PAUL MUSK. - 1915-10-31 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
MAREK JOSEF RES.JG. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MÜLLER WILHELM ERS. RES. JR 42/12K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
MAGER AUGUST LDSTRM. 2 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. II ALLENSTEIN 1914-11-25 GURKELN Górkło wieś, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - WILLENBERG -
MAYER FRANZ KPL. I.R. 14 1914-12-08 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MANKE K. HERMANN MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MENTZEL HERMANN ERS. RES. L.J.R.6/2K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
MÜLLER FRANZ INF. LDST.BEZ.K.NR.9 1914-12-24 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MULINSKI GEORG - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
MARGOS GERTRUD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MATERNE ADOLF OFFZ. STELLV. - 1914-11-12 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - NEUBERLIN / BERLINEK
MALLWITZ KARL - I.R. 49 1916-05-08 - Zwierzynek wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MEANER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MLECZKO JÓZEF - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
MAHR FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MATHIS JAKOB LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHOŃ WENZEL RES.INF. I.R. 36 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MENRING REINHOLD SZER 5.J.R.167 1914-12-02 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - Kapelan wojskowy armii niemieckiej
MROZEK LUDWIG - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Moskotten -
MIELSCHER ? - - 1918 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
MOSCHEK PETER - - 1915-07-21 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MEYER HUGO OBSTLT. F.J.B. 2 1914-12-12 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MIGDAŁEK ROMAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
M? ? RES. RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MOLLEW TIMOFEY RUSS. INF.REGT.1 1915-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MITYKOW ? GEND. RUSS 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MIHU J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MOLNAR JOSEF INF. K.UNG.LDW.I.R. 2 - - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MULLER WILHELM - - 1918-01-24 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MORWA STEFAN INF. K.U.K.EISENB.K. 9 1914-10-28 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MELNIK ALEXANDER RUSS. INF.REGT.20.2.KP. 1917-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MALDOWAN WASILI AUSTRIA - 1915-09-23 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MARCINEK A - - 1914 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MAYR JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MUTZ SILVEST. - - 1917-07-23 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Grabow -
MARX ADOLF - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
MENSCH KURT - - 1916-08-26 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MASEL ERNST - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MELZER OTTO FÜS. - 1916-07-22 FRANKREICH Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
MICHALEC FRIEDRICH LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MEINTZ ALFRED PODOFICER - 1914-12-03 - Pawlikowice wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - Żyd, tablica zniszczona
MAINDA MAX - - 1917-01-18 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MIEGL JOHANN ZGSF. I.R. 14 1914-12-08 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MARKLOVSKY RUDOLF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MUGGE HEINRICH LDSTRM. L.J.R.6/3K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
MUSIENKO SEMION INF. RUSS.I.R.430 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIENTUS FRANZ - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MENZ GEORG OFFZ. STELV. 12 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
MEIER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MOJŻESZ ANTONI - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
MERTL ANTON INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MATTEDI ENRICO LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALASSA JOSEF - - 1917-12-25 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
MÜLLER JOSEF INF. I.R. 98 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MILLER GEORG SZER 8.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MATHEIS L. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
MICHEL GEORG - - 1917-07-09 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
MIKULIK JAROSLAUS LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-01-16 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MIKOŁAJCZAK PAWEŁ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MARX WILLY KAN. * RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - * MUSK. (DEHNEN)
MŁOT ANDREAS INF ÖST.UNG. 1915-01-15 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MILOM M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MACZELKA ANDREAS KPL. K.U.K.S.F.A.R. 17 - - Tursko I (nr 139) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MACHEJ JÓZEF - - 1918 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
MARINKAT JANOS INF. K.UNG.H.R 12 1915-02-03 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MICHALAK STANISŁAW - - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MŁYŃSKI JAN - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
MEIER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MIKOSCH FRANZ - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MALINA ANTON - - 1917-04-16 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
MEYER EMIL - - 1916-04-30 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MAY ALBERT - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MALGELSDORF HERMANN - - 1917-10-18 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze/ Wiejce bracia / brüder
MÜLLER JOSEF GFT.TIT. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MICHAEL R. JÄGER 4 K R JÄG BTL 21 1914-12-02 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MISKA CHRISTIAN - - 1917-09-07 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MAIER ALOIS LDSCH. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MARYNIAK LUDWIG LDST.INF. I.R. 56 1915-03-11 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MUNNECKE KARL LDSTRM. L.J.R.6/1K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
MOTHES WILLI GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAHL FRIEDR WEHR. - 1914-11-03 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MROHS KONRAD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MERTWEJOW WASILI RUSS. INF.REGT. 1915-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOHR HEINRICH LANDSTM. 1 K.R.I.R. 34 1915-07-30 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
MENTIK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MLECZKO FRANCISZEK - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
MOSTIN KARL INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MOHR GEORG LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALESKA J. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
MEIER FRIEDRICH LST. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MORSCHHAÜSER G. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
MACH JOHANN - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MITTAG FERDINAND E.R.SCH. SCH.R. 9 1915-01-17 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MIŚ PIOTR - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MENZEL ? MUSK. RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MAŁECKI ? - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MICHALSKI VIKTOR - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
MÜHL RUDOLF KPL. K.K. L.I.R. 24 1914-09-21 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MITENKO J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MACHÁNE JAROSLAUS LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MATUSZEK FRANCISZEK - - 1914 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
MEGYERI JOHANN INF. K.U.K.I.R. 60 1914-12-20 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MICHALSKI M. - - 1917 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MORAWIETZ STEPHAN - - 1915-06-24 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
MENDZIUK JOHANN PTRF. F.J.B. 18 1914-12-(6-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MULARCZYK RICHARD - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MALUGIN GREGORI RUSS. INF.REGT.302.16.KP. 1915-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MICHAELIS MAX - - 1916-05-03 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MUSIOLIK WILHELM - - - - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MIKETTA A. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MAJORÁN BASILIUS GFT. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MÜLLER RICHARD - - 1915-06-01 - Budzieszowice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - 1884-07-16 PRZY DOMU NR 46
MISZTA JOHANN SCHÜTZE K.K.SCH.R.17 1914-12-11 - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
MANHART JOHANN LDST.INF. I.R. 21 1915-02-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MITTELSTÄDT GUSTAV - - 1915-07-16 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
MAZUR JOHANN INF. K.U.K.I.R. 30 1915-05-15 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MASCHLINSKI PETER MUSK. 5. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MEIER KUNO ERS.RES. 9/J. R. 226 1915-06-23 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
MSRKOTA Ł. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MIODOINSKI JAN - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
MICHALAK F - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
MINER GEORG SZER 8.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MARKOVIĆ KARL JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-(02-06) - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
MEYENBORG BERNHARD GRENADIER 1.G.GR.R.2K. 1915-07-24 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MOSER LEONHARD - K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MISKA AUGUST - - 1917 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MOSER THOMAS LST. I.R. 30 1915-05-06 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
MAGERSCHINSKI ANTON - - 1917-10-20 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
MOZIGEMBA K. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MILECSKA APOLONIE - - 1915-04-28 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MANDA STAN. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MAHLKOW WILHELM ALBERT WEHRM. 16 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MACHNITZKE ERNST - - 1915-08-28 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
MEIER ALOIS INF. - 1914-10-17 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
MROZKOWIAK WOJCIECH - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MANIAK JÓZEF - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
MÜLLER JOSEF - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOESE FRITZ LDSTRM. I.R. 45 / 8K 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
MAIER KURT SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
MOKROVIĆ KARL LST.JG. F.J.B. 31 1915-05-06 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MICEALACHE STOARA RUMÄN JNF.REGT.36 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARON H. MUSK. 9 K. INF. REG. 176 1914-12-01 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
MURCHE RICHARD - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
MANZER VALENTIN SCH. K.K. SCH.R. 27 1914-12-15 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
MORAWIEC FRANCISZEK - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
MAJOROW JAKOB RUSSE MOSK.GR.RGT.8  1915-01-17 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MAKSYMOW ANDREJ INFT. 41 I.DIV. 1915-04-06 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
MAKOSCH PAUL LDSTM. - 1915-09-24 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MILOTTA V. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MARTON KARL LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MÜLLER FRANZ - - - - Budzieszowice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - PRZY DOMU NR 46
MICHALIK G. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MEDGYESI JOSFF - HUS. 1915-05-05 - Mszana Dolna (nr 363) miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - -
MAREK JOSEF INF. - 1915-03-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MAKAŁA ADAM - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MOLDOVÁN PETER INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-08 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEIZGER - VIZEFELDW. 5. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MOLLER AUGUST RES. A 81 R ? ????-06-21 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
MUHICZ M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARKWORTH? HERMANN ERS. RES. L.J.R.72/6K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
MÄRTER FRITZ RESERVIST 10 K INF REG 160 1914-12-07 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MATEŠIĆ MIJO JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-06 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MOLTKE FRIEDRICH FUSILIER 3.G.R.Z.F.12K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MÜLLER ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MIZIELSKI MICHAŁ - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
MISKA ERNST - - 1916 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MICHALEK ANTON INF I.R.18 1915-05-08 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
MAHSLOWSKI F. MUSKET. - 1915-09-30 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
MÜLLER HEINR. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MŁOST ANTON INF. I.R. 56 1915-04-19 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MATEJKO FR. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MARX JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
MASLOWSKI A. PREUSS.RES. L.P.271 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki