Nazwisk w bazie na literę M: 4970

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
MICHAJLOWICZ NIKOLAJ FLDW. RUSS.I.R. 19 sty-15 - Gosławice (nr 214) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEIDL JANOS HONV. K.UNG.L.I.R.20 (M.KIR.20.HONV. GYAL.EZR.) sty-15 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MACHNIK PIUS - - sie-18 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MASUCH CHARLOTTE - - sie-14 - Jeże I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWILNA OFIARA
MAISS FRANZ - - sie-14 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
MARZINIK OTTILIE - - sie-14 - Jeże I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWILNA OFIARA
MÜNCH PAUL - - pa?-18 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
MEDE KALMAN HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR. pa?-14 - Brzozowa (nr 184) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
MROCZECK von OTTO - - mar-17 in Sipote Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
MÜLLER FRITZ - - maj-18 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
MÜLLER LEOPOLD R.U.O.1 KL. K.K.L.I.R. 16 maj-15 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MITTERHOFER ALOIS JG T.K.J.R. 2 maj-15 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARKI KARL UNT. JG. T.K.J.R. 2 maj-15 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MITTERRUTZNER ANDRA JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAREK FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAYER EMIL - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
MEIER GERHARD - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
MOHR EMIL V. - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
MASCHKA JOHANN INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MINAŘIK THOMAS INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MOTZ FRANZ FRIEDRICH INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MUNDRUSKA JOHANN INF. - maj-15 - Brzostek III (nr 225) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MAYER RUDOLF JG T.K.J.R. 2 maj-15 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MITTERHOFER PETER JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAYER III JOSEF - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
MANN KARL PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MLADEK JOSEF - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
MULSCHEN FRITZ - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
MAHR FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MERTL ANTON INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MOSTIN KARL INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MOLL HANS KRANKENTRAGER INF. REGT. 265 lut-15 - Drygały I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MIKLOSIM GERGELY HONV. K.UNG.L.I.R. 20 M.KIR.20 .HONV.GYAL.EZR. lut-15 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
MACHNIK ADOLF - - lis-18 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MÜLLER ADOLF - - kwi-21 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
MEDJEDJEW IWAN - 7 SIB. SCHÜTZEN-REGT. 8 U. 5 DIV. gru-14 - Pianki wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MUKA TROMB ÖSTERREICHER - gru-14 - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAXIM JOHANN SCH. K.K.SCH. R. 22 gru-14 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOPLIS JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II gru-14 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MARSZALEK JOSEF - K.J.LDST.B.81 gru-14 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEDJEDJEW IWAN - 7 SIB. SCHÜTZEN-REGT. 8 U. 5 DIV. gru-14 - Pianki wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MAIR KARL LDSCH. K.SCH.R. II gru-14 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MARCAK WALENTY LEG. POLN. LEG. RTG. 1 (1 P.P. LEG. POL. ) gru-14 - Meszna Opacka (nr 158) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MILINSKI LEO FŰS. FR.2/35 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MALWALD KARL GEFR. FR.15 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MATERNI FRIEDRICH MUSK. I.R.4/167 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MATTIAS ADAM FŰS. FR.35 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MENGES PAUL KRIGSFRW I.R.17/88 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MEISSNER - REITER - cze-14 - Kętrzyn I miasto, gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński warmińsko-mazurskie - - nagrobek granitowy
MICHAJLENKO ? RUSS - ????-??-?? - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MUSSIG RICH. - - ????-??-?? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MLACHAREK ADOLF - - ????-??-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MAZUROW NIKOLEI - - ????-??-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890 - -
MOHR EMIL FUS. 5 G.R. 12/F. ????-??-?? Pieńki Wielkie, Czyżew (Pjenki Wjelkje, Tschischew) Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BARLT -
MIKUS FRANZ - - ????-11-15 - Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MESNER - HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-07 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
MARK??? ALEKSANDER - - ????-11-06 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
M? ?ODOR RUSS.SOLDAT - ????-10-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MOLLER AUGUST RES. A 81 R ? ????-06-21 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
MANTEUFFEL FRITZ GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-13 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
MÄRZ FRITZ GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-13 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
M(N)?A?I PAUL GEFR 4R ?18? ????-01 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
MERKEL EMIL - - ? - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1889-06-01 - vermißt
MAYER ? - K.U.K. I.R. 49 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MARKS WILLI - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 24 lat
MYNHARD HERMANN WEHRM. 1./224 ? - Osjaków wieś, gm. Osjaków, pow. wieluński łódzkie - - -
MATUSEK MICHAEL - K.U.K. I.R. 99 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MUCHA KARL WEHRMANN L.J.R.23/1K 5723 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
MULLER PAUL WEHRMANN L.J.R.6/12K 5681 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
MENTZEL HERMANN ERS. RES. L.J.R.6/2K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
MUGGE HEINRICH LDSTRM. L.J.R.6/3K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
MUNNECKE KARL LDSTRM. L.J.R.6/1K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
MED.??W MERKOLI RUSS.SOLDAT - 1???-05-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MEEREIS ALBERT - - 19??-??-22 - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
MANCHE KARL - - 1930-03-21 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1871-01-11 SAGAN -
MAJCHRZAK FR. - - 1925 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1899 - -
MÜLLER REINHOLD UNTEROFFIZER ? INF ERS. BTL. ALLENSTEIN 1923-03-13 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1876-01-12 - lapidarium
MÜLLER WALTER OFF[I]Z[IER] STELLV[ERTRETEND] FLIEG. ERS ABT. 2 1923-02-07 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1889-02-07 - lapidarium
MANNARA ANTONIO - 133.FANT. 1922-05-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1901- - -
MARTEN KARL OBERMATR. - 1922-02-18 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - zmarły na skutek wojny
MARULEWSKI FR. SZEREG. - 1921-07-21 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
MAREK FRANZ - - 1921-05-24 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOLLENDZIN -
MACHURA WILH. - - 1921-04-03 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MROZEK FRANZ LANDSTM. - 1921-01-19 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
MARSCHOLLEK P. - - 1921 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MACHAŁA JÓZEF SZEREG. - 1920-12-04 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1902 - -
MAJDA BOLESŁAW SZEREG. - 1920-11-26 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
MATITSCHKA PAUL KAN. - 1920-10-08 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MÜLLER FRANZ - - 1920-06-26 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MASUREK GUSTAV - - 1920-06-08 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1891-11-08 - obelisk
MÜLLER WILLIBALD - - 1920-04-07 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MIKS ONUFRY SZEREG. - 1920-02-?? - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
MARTYNIAK ALOJZY - - 1920 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MALIK ANT. - - 1920 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MOSIER JOH. - - 1920 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MARTYKA JAN - - 1920 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1900 - Kl. VI
MAGIERA JÓZEF - - 1920 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAJCHRZAK FR. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1898 - -
MAJCHRZAK JA. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1902 - -
MIKOŁAJCZAK JA. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1906 - -
MITYKOW ? GEND. RUSS 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MAJEWSKI JÓZEF - - 191?-??-24 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MISCHOWSKI FRITZ - - 191?-09-17 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
MIKLITZ ADOLF - - 191?-08-29 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
MATUSZCZAK JÓZEF - - 191? - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MATUSZCZAK STANISŁAW - - 191? - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MATUSZCZAK JAN - - 191? - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MINDACH EMIL UNTEROFFIZER INF. REG. 129 1919-12-09 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1892-05-22 - lapidarium
MACHMÜLLER K. MUSK. 6 / REKH. W. I. R. 86 1919-12-03 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MAZUREK MARCIN SZEREG. - 1919-11-13 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
MONCHIRI GIACOMI GEM/WŁOCHY ALP.R.7 1919-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MARTIWOW ANTON RUSS.SOLDAT - 1919-09-18 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MATOSCHEWSKI STANISLAUS - - 1919-09-14 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1894-04-20 LASCHIN -
MIRONOW NICOLAI RUSS. INF.REGT. 20.8.KP. 1919-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MJAKSTUYE NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.476 1919-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MAJER JAN - - 1919-07-28 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MAZUREK JÓZEF SZEREG. - 1919-07-21 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1888 - -
MIKUS PETER - - 1919-06-05 - Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MOHNS FRANZ MUSKETIER - 1919-06-02 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
MÜLLER PAUL - - 1919-04-30 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1876-05-17 NEUE FROST COLONIE -
MANN ANTON - - 1919-04-29 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
MADAY GEORG - - 1919-04-14 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-05-14 BRESLAU -
MAST JOHANN ? - 1919-04-11 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
MACKOWIAK WLADISLAUS - - 1919-04-06 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-09-04 SCHMIEGEL -
MISCHAKOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.239 1919-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MEUSCHKOW MOISEI GEM/ROSJA I.R.34 1919-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MILENTJEW IWAN GEM/ROSJA I.R.34 1919-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MAKAROW ROMAN UTFFZ/ROSJA I.R.165 1919-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MENUSCHOW IWAN GEM/ROSJA I.R.8 1919-03-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
MIOTK LEO - - 1919-03-13 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-06-12 HEYTUS -
MAIZEL PETER - - 1919-03-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891-12-19 - -
MICHALAK IGNACY SZEREG. - 1919-03-07 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1895 - -
MORISON - ARMIER SOLD. FUHR.P.KUL.GB2 1919-02-27 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1873-10-07 - -
MOROWKA FRANZ - - 1919-02-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-11-26 WITAVE -
MIRGLIV GIUSEPPE GEM/WŁOCHY ALP.JAG.2 1919-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MERCHEL HERM. ERS. REKRUT - 1919-02-21 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
MATUSZEWSKI MICHAEL - - 1919-02-18 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1879-09-14 NESLABIN -
MARTZINEK ADOLF - - 1919-02-11 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MAESTRI FRANCESO GEM/WŁOCHY BERSAGL. 9 1919-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MIAKISCHEW SEMION GEM/ROSJA I.R.122 1919-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MESERIN JOAN GEM/ROSJA I.R.81 1919-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MACHOWIAK JAN - - 1919-01-27 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MIGLIORI ALBERTI GEM/WŁOCHY GEB.ARTL.3 1919-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MAESTRELLO ERNESTO GEM/WŁOCHY M.G.K.1310 1919-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
METZNER METZNER - - 1919-01-22 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
MUSCHIN DIMITRI GEM/ROSJA I.R.50 1919-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MITROFANOW STEFAN GEM/ROSJA I.R.18 1919-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MALIKOW MIRON GEM/ROSJA I.R.49 1919-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MECENERO LUIGI SOLD. 233.FANT. 1919-01-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897 - -
MANA DONATO GEM/WŁOCHY ALP.R.2 1919-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
MARCHETTO FERRUCCIO SOLD. 225.FANT. 1919-01-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-06-08 - -
MADEO GIUSEPPE SOLD. 267.FANT. 1919-01-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-11-22 - -
MATTEINI ROBERTO GEM/WŁOCHY I.R.126 1919-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MASONI VITTORIO CAP. I.ART.M. 1919-01-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-09-13 - -
MÜNCHOW PAUL KAN[ONIER] - 1919-01-05 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
MISCHEW MIRON GEM/ROSJA I.R.3 1919-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MARTYSCH OSIP GEM/ROSJA I.R.110 1919-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MIODOŃSKI MIECZ. PODCH. - 1919 - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
MODLICH THOMAS - - 1919 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1890 - -
MERCWIEKOW MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1918-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MATLAK STANISŁAW SZEREGOWY - 1918-??-?? - Stryj Ukraina, obwód lwowski Pogranicze - - -
MALECKI ANTONI - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
MICHALIK ANTONI - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
MAZUR JÓZEF - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
MATALLAGA SEMJON GEM/ROSJA I.R.208 1918-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
MESCHANOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.165 1918-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MINGULOW NASIBULA GEM/ROSJA I.R.10 1918-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MINGELLO PASQUALE SOLD. 338.FANT. 1918-12-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-08-08 - -
MAGGI ALESSANDRO SOLD. 9. 1918-12-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887- - -
MUCHOW JERMOLAI GEM./RUSS. I.R.166 1918-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MANTOVANI PASPUALE GEM/WŁOCHY I.R.282 1918-12-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MASTRIGOLO ANTONIO GEM/WŁOCHY I.R.213 1918-12-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MJALOWITSCH TICHOMIR GEM/SERBIA I.R.18 1918-12-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MYSNIKOW PIOTR GEM/ROSJA I.R.228 1918-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MAZZAGATTI FELICE SOLD. 90.FANT. 1918-12-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-03-18 - -
MILODAMOWICZ JANKO - - 1918-12-07 - Otmuchów miasto, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
MAGNANI GIUSEPPE SOLD. I.ART. 1918-12-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1835-04-13 - -
MACIEJCZAK MIECZYSŁAW - - 1918-12-04 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
MATZANDER RICHARD - - 1918-12-04 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MENZEL PAUL - - 1918-12-02 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
MAUS JOSEF - - 1918-11-30 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MARSCHEFSKE JULIUS - - 1918-11-30 in Rumänien Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
MASSA LUIGI GEM/WŁOCHY I.R.75 1918-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MANZO TOMMASO SOLD. 241.FANT. 1918-11-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893- - -
MORETTI PIETRO SOLD. 417.MITR. 1918-11-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-10-07 - -
MEACHAM J. 134004 GUNNER ROYAL GARRTSON ARTILLERY 1918-11-26 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MANFRE GIUSEPPE SOLD. 39.FANT. 1918-11-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-09-01 - -
MARCONCINI ETTORE SOLD. 137.FANT. 1918-11-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-08-29 - -
MATLA PAWL. - - 1918-11-21 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - SZCZYGŁOWICE -
MC BARRON M. M.LOMESNEY SERVED AS 6287 PRIVATE 13TH.BN.AUSTRALIAN INF. 1918-11-20 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MANNUZZA GIUSEPPE SOLD. 9.BERS. 1918-11-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-09-01 - -
MARCHEL ANTONI - - 1918-11-18 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Załęzie -
MERAVIGLIA EGLE SOLD. 26.FANT. 1918-11-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
MORELLI ANGELLO SOLD. 214.FANT. 1918-11-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-09-20 - -
MAJEREK KAZIMIERZ ŻOŁNIERZ LEGINY POLSKIE 1918-11-18 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MODE LEO - - 1918-11-18 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MILANO GIUSEPPE GEM/WŁOCHY ALP.R.2 1918-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MIGLIORETTO GIOVANNI SOLD. 214.FANT. 1918-11-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-02-02 - -
MOORE H.B. 8893 CORPORAL KING`S OWN YORKSHIRE L.I. 1918-11-16 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MC L.MORRSON D. 305032 PRIVATE HIGHLAND LIGHT INFANTRY 1918-11-15 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MOSIG KARL SCHÜTZE - 1918-11-11 Diescourt (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1893-07-11 - -
MULDOON J. 52700 PRIVATE EAST YORKSHIRE REGIMENT 1918-11-10 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MÜHLMICKEL JAKOB - - 1918-11-10 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1882-11-15 GRÜNSTADT -
M?O??KOW PETER - - 1918-11-09 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
MIKULSKI FRANZ GEM/ROSJA I.R.1 1918-11-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MEIKLE J. 58004 PRIVATE SOUTH LANCASHIRE REGT. 1918-11-05 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
METZIG FRITZ - - 1918-11-05 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MICHALEC JÓZEF - - 1918-11-05 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
MELONI ANTONIOSCO - - 1918-11-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878-01-15 - -
MONTALBETTI ANGELO CAP. MAGG. 3.CAP. 1918-11-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893 - -
MACIOSSEK THOMAS - - 1918-11-02 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MACIEJEK PAUL MUSK. - 1918-11-01 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MANILOW PIOTR GEM./RUSS. I.R.188 1918-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MAZURKIEWICZ ALEKSANDER SIERŻ. ŻAND. POLOWA 1918-11-01 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 19 - -
METMER ? BRUNO - - 1918-11-01 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
MAASCH? FRIEDRICH GREN. - 1918-10-?? - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
MARLOW W.T. 27141 PRIVATE ROYAL WARWICKSHIRE REGT. 1918-10-31 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MATITSCHKA FRIEDRICH V.FELDW. - 1918-10-31 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MIELKE KARL - - 1918-10-31 - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
MEDWEDEW JAGOR GEM./RUSS. F.A.R. 1918-10-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MOSCHKO LUDWIG - - 1918-10-27 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MARINI MICHELE CAP. MAGG. 6.ALP. 1918-10-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-03-24 - -
MENZEL BRUNO - - 1918-10-27 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MORAWIETZ PAUL - - 1918-10-27 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MICHALSKI FRANCISZEK SZER. - 1918-10-27 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
MIELKE FRIEDRICH GREN[ADIER] - 1918-10-26 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
MOLDENHAUER FRITZ - - 1918-10-25 - Bukowo wieś, gm. Człopa, pow. wałecki zachodniopomorskie - - -
MERYSAK FEODOR - - 1918-10-25 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
MALITTE KURT - - 1918-10-24 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MANDALKA ALOIS - - 1918-10-23 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MARUS JOSEF RUSS - 1918-10-22 - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MARZENKOW JAKOW GEM/ROSJA I.R.2 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MORPETTI S.H. LIEUTENANT NORTHUMBRELAND FUSILIERS 1918-10-22 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MAROSKIN ANDREI GEM/ROSJA I.R.17 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MIELKE FRIEDR[ICH] JÄG[ER] - 1918-10-21 Frankr[eich] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
MATTIO GIOVANNI CAP. 2.ALP. 1918-10-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-01-14 - -
MICHALSKI BRONISŁAW ŻOŁNIERZ POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA 1918-10-20 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie 1896-11-01 - Rozstrzelany przez Niemców
MATUSCHIK STANISLAW GEM/ROSJA I.R.68 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MILERANOWICZ PONVETE SERB. KRIEGSGEF. 1918-10-19 - Wołczyn wieś, gm. Wołczyn, pow. kluczborski opolskie - - -
MATOW EGOR GEM/ROSJA I. R. 244 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MACHA JAN - - 1918-10-18 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MASAJKIN GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 25 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MINDEJEW NRDIN UTFFZ/ROSJA I.R.164 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MURSAK PETER RUSS - 1918-10-17 - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MARRICHER HUGO OFFZ. STELLV. - 1918-10-16 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
MATZALLIK JOHANN - - 1918-10-16 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
MITROWIC LAZAR GEM/SERBIA I.R.4 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MELCHERT SIEGFRIED - - 1918-10-15 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Massowitz-Masłowice obelisk
MATWEJEW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.166 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MAJCHRZAK LUKAS - - 1918-10-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1899-09-27 LUGI -
MJAKIN IWAN GEM/ROSJA I.R.23 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MASS EWALD - - 1918-10-14 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
MROZEK von AUGUST - - 1918-10-14 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
MEDIOLI ERCOLE SOLD. 220.FANT. 1918-10-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1855-09-09 - -
MELNIK DEMJON GEM/ROSJA I.R.55 1918-10-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MEGURA IWAN GEM/ROSJA I. R. 36 1918-10-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MILUTINOWIC RANISSAW GEM/SERBIA I.R.18 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MISZCZAKIEWICZ JAN PODOF. SZKOŁA KARNA WP 1918-10-11 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - Lwów płyta nagrobna, grób był prawdopodobnie w innym miejscu
MELTZER WILHELM - - 1918-10-10 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1899-01-27 - -
MALWALD RICHARD GEFR. - 1918-10-10 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MENDEK PAUL - - 1918-10-09 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
MALZEW ANTON GEM/ROSJA I.R.10 1918-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MANDINI CESARE SOLD. 222.FANT. 1918-10-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-04-07 - -
MELNETSCHUK GRIGORI GEM/ROSJA I.R.76 1918-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MARCH WALTER - - 1918-10-08 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
M??SKI BERNHARD MSK EIR 147 1918-10-08 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
MIRONOW JAKOB GEM/ROSJA I.R.249 1918-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MICHALIK WLADISLAUS - - 1918-10-07 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MEHWALD REINHOLD - - 1918-10-06 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
MÜLLER WILHELM - - 1918-10-04 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
MJASNIKOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.112 1918-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
MC GONIGAL L. 12510 PRIVATE ROYAL INNISKILLING FUS. 1918-10-03 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MAI FRIEDR. LANDW. - 1918-10-03 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - GALTENAU -
MILIJEW MICHAEL RUSS - 1918-10-02 - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MARACKE KURT - - 1918-10-01 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
MARYNOWIEC KIKANIER - - 1918-10-01 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
MENTE OTTO - - 1918-10-01 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MUTFORD H.G. 2464 PRIVATE ROYAL NEWFOUNLAND REGT. 1918-09-?? - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
METZNER FRIEDRICH - - 1918-09-30 - Karłowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie 1900-12-15 - -
MICKELBURGH J. 29421 PRIVATE EAST YORKSHIRE REGIMENT 1918-09-30 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MARTIN ROBERT ERSATZRESERVIST ERS. BATT. INF. REG. 154 1918-09-29 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
MORK WILLY - - 1918-09-29 FRANKREICH Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1893-12-10 Klein Garde obelisk
MUCHA URBAN - - 1918-09-28 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MATTKE WILHELM MUSKETIER - 1918-09-28 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MICHLER ERWIN - - 1918-09-26 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
MEUER ROBERT - - 1918-09-26 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MÜLLER EMIL UNTFFZ. - 1918-09-25 - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
MISAN GRIGORI RUSS.SOLDAT - 1918-09-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MITSCHKE PAUL UTFFZ - 1918-09-22 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
MACZIOWITZ IGN. GRENADIER - 1918-09-21 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MILOJEWIC PAWEB UTFFZ/SERBIA I. R. 15 1918-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MÜLLER PAUL - - 1918-09-20 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MENZEL ERNST - - 1918-09-19 - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MARTIWOW ANTON RUSS.SOLDAT - 1918-09-18 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
METRKOWSKI ANDREI ROSJA ZIVILGEF 1918-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1866 - -
MATIC WOISLAW GEM/SERBIA I.R.4 1918-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MASALOW KUZMA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 6 312 P.P. 1918-09-15 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MARKOWITSCH STANISLAUS GEM./RUSS. A.R.9 1918-09-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MIKO? DIMIT? GEM./RUSS. - 1918-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
MAWHOOD - 13994 PRIVATE YORKSHIRE REGIMENT 1918-09-14 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MOHETTA JOSEF - - 1918-09-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1895-07-02 - -
MÜLLER WILLI OBERGEFREITER 5 BATT. FUTZ.-ART.-REG. 23 1918-09-11 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
MATTIOLI ERNESTO SOLD. 49.FANT. 1918-09-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894 - -
MĄCZKA JÓZEF POR. DYWIZJA GEN. ŻELIGOWSKIEGO 1918-09-09 Krasnodar/Rosja Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie 1867-12-08 Zaleszany, pow. tarnobrzeski -
MICHAELIS R. - - 1918-09-08 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
MUZALIOW TRIFIM RUSS.SOLDAT - 1918-09-08 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MALINOWSKI JÓZEF - - 1918-09-08 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
MICHAELIS P. - - 1918-09-06 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
MUCHAMEDJANOW SCHAKIRJAN GEM/ROSJA I.R.20 1918-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MARCEDDU FAFFAELE SOTTUFF. 152.FANT. 1918-09-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-12-16 - -
MAREK KARL - - 1918-09-04 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MARSCHAL WILHELM KANN./NIEM. - 1918-09-04 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
MARUHN KARL - - 1918-09-04 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MARCZINEK PAUL - - 1918-09-03 QUESNY FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
MAYHACK WILHELM MUSKETIER - 1918-09-03 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino - -
MONDRY JOHANN - - 1918-09-02 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MANSKE FRIEDRICH GEFREITER - 1918-09-02 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
MICHELIS SANTINO SOLD. 228.FANT. 1918-09-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-10-07 - -
MOTSCHANOW EWSTATI GEM/ROSJA I.R.58 1918-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MONICZ KARL MUSK. - 1918-08-31 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
MERIGGI GIOVANNI SOLD. 47. 1918-08-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-06-30 - -
MORBIDELLI GIACOMO SOLD. 277.FANT. 1918-08-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-12-02 - -
MORAWIETZ THEOPHIL - - 1918-08-29 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MICHAELIS KURT - - 1918-08-26 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MC DONALD J.C. S/31096 PRIVATE CAMERON HIGHLANDERS 1918-08-24 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MOJSEJENKO OSIP GEM./RUSS. I.R.121 1918-08-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MILITSCHEWITSCH WELISA GEM/SERBIA I.R.5 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MALCZYK WINCENT - - 1918-08-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1896-12-19 Ornontowice -
MATITSCHKA KARL MUSK. - 1918-08-20 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MARKUNAS IWAN GEM/ROSJA I. R. 100 1918-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MICHALSKY ALFRED - - 1918-08-18 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - LANIETZ -
MICHALSKY ALFRED - - 1918-08-18 - Łaniec wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MARCU DUMITRU GEM/RUMUNIA I. R. 44 1918-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MORLEY J. 69158 PRIVATE NORTHUMBRELAND FUSILIERS 1918-08-12 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MELNIKOW ?TYAN RUSS.SOLDAT - 1918-08-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MONTI ANTONIO SOLD. 3.FANT. 1918-08-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884- - -
MUNDT WERNER - - 1918-08-08 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MALTZAHN HERMANN HELFER SOLDATENHEIM RADZIWILISCHKI 1918-08-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MAY OTTO - - 1918-08-08 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
MILODINOWIC DRAGOLIUB SZEREG.ARMII SERBSKIEJ 49 P.P. 1918-08-06 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MARCHESI GIUSEPPE SOLD. 90.FANT. 1918-08-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-08-07 - -
MAILAHN HERMANN UNT[ER]OF[FIZIER] - 1918-08-02 - Słowieńsko wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MICHALJAK JAN GEM./RUSS. FELDBAK.2 1918-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1868 - -
MACCARIO ANTONIO SOLD. 164.MITR. 1918-08-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885- - -
MAUSEL ALFRED - - 1918-07-31 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
MONTALBETTI PIO SOLD. 90.FANT. 1918-07-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-08-12 - -
MORITZ VIKTOR - - 1918-07-28 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAPIANI LUIGI SOLD. 81.FANT. 1918-07-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-07-08 - -
MOSCHINI GINO ITAL. INF.REGT.116.11.E 1918-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOSSESSOW MINAS GEM/ROSJA I. R. 80 1918-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MACHURIG REINHOLD - - 1918-07-27 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
MIOKOW NIKOMOR GEM/ROSJA I.R.10 1918-07-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MAGURA PAUL - - 1918-07-25 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MOTZEK ERICH - - 1918-07-25 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
MICHAILJW JEFREM GEM./RUSS. I.R.121 1918-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MINGALIMOW CHARIB GEM./RUSS. I.R.35 1918-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MITTKAU FERDINAND - - 1918-07-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MANFREDI PIETRO SOLD. 227.FANT. 1918-07-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-09-13 - -
MITULLA ALOIS PIO. - 1918-07-21 LAZARETT Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MELZER PAUL ERS. RES. - 1918-07-21 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - OBSENDORF tablica
MACZIOSSEK JOSEF - - 1918-07-20 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MECCIA ARCANGELO SOLD. 253.MITR. 1918-07-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-03-01 - -
MODLICH ALFRED - - 1918-07-20 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MISIACZEK STANISLAUS - I.R. 57 1918-07-20 - Bolesław (nr 249) wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MIRONOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.8 1918-07-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
MAGNI TEODORO SOLD. 241.FANT. 1918-07-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-09-27 - -
MICHEJEW ALEKSANDER SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 32 P.P. 1918-07-18 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MEYER RUDOLF MUSKETIER - 1918-07-18 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
MANGLIERS OTTO - - 1918-07-18 FRANKREICH Siedlce wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1893-02-08 - -
MOSAKOWSKI CZESŁAW DOKTOR SZKOŁA INSPEK. 2 B. 1918-07-17 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
MATKOW MICHAIL UTFFZ./RUSS. I.R.55 1918-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1866 - -
MUCKE AUGUST - - 1918-07-16 - Kijów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
MOKEJEW FEODOR GEM/ROSJA I.R.28 1918-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
MEGGER ALOIS - - 1918-07-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1892-11-11 OCKONIN -
MARUHN GUSTAV - - 1918-07-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MÖNIG HERMANN - - 1918-07-14 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1870-04-11 SAGAN -
MYSCHTSCHENKO MICHAIL GEM/ROSJA I.R.178 1918-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
MILDE WILHELM - - 1918-07-13 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
MATWEJEW GAWRIL SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 36 P.P. 1918-07-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MAICHER VALENT. - - 1918-07-12 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Sarnau / Sarnów -
MACHA KARL - - 1918-07-11 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MULLER EWALD - - 1918-07-11 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
MOLDIWEAN ALEXANDER GEM./RUM. I.R.7 1918-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MARTINENKO AFANASI ROSJA ZIVIL.GEF 1918-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
MILOWANOWIC REDOWAN GEM./SERB. I.R.19 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MIERS WILHELM - - 1918-07-05 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
MILUN WASSILI GEM/ROSJA F.A.R 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MELNIK PAWEL GEM/ROSJA A. R. 29 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MANUKOW ARSCHAK GEM/ROSJA I.R.77 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MULAT FRANZ UTFFZ./RUSS. I.R.383 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1869 - -
MIRASIN PETER GEM/ROSJA I.R.10 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MELNIK AFANASA GEM./RUSS. I.R.168 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MICHAEL GUSTAV LANDSTURMMANN - 1918-07-02 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1882-04-16 - -
MAZUR JAKOB INF. IR 37 1918-07-01 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MICHAELOW SERGEI RUSS.SOLDAT - 1918-07-01 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MARIONOW GRIGORI GEM./RUM. I.R.211 1918-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MIRSANOW ALEXEI GEM./RUM. I.R.38 1918-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
MATINCHA MICHAIL GEFR/ROSJA I.R.178 1918-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MANCINI EMILIO SOLD. 214.FANT. 1918-06-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-06-25 - -
MONTEGARI ANTONIO - - 1918-06-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-12-01 - -
MOSCATELLO DOMENICO SOLD. 223.FANT. 1918-06-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-08-18 - -
MONGIAROTTI GIOVANNI SOLD. I.GRAN.S.M. 1918-06-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885- - -
MANNESE GIOVANNI SOLD. 73.FANT. 1918-06-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-10-09 - -
MIKA ANTON - - 1918-06-25 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MAURSKI ILGA GEM./RUSS. I.R.27 1918-06-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MAHLKE WILLY - - 1918-06-21 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MC.GREGOR R. 23362 GUNNER ROYAL FIELD ARTILLERY 1918-06-21 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MOSCHKO FRANZ - - 1918-06-21 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MARTH EWALD UNTOFF. - 1918-06-21 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
MENECHELLA TOMMASO - - 1918-06-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-1?-08 - -
MELNITZENKO SEMION GEM/ROSJA I. R. 284 1918-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MÜLLER HUGO GRENADIER - 1918-06-16 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Bedlin-Bydlino - -
MOLINAPO FRANCESCO SOLD. 280.FANT. 1918-06-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891- - -
MONTEROSSO GIOVANNI SOLD. 281.FANT. 1918-06-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-02-26 - -
MERCANTI BATISTA SOLD. 24.FANT. 1918-06-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MANCINI ANTONIO SOLD. 88.FANT. 1918-06-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-09-25 - -
MEYER MAX - - 1918-06-13 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
MOCHA AUGUST - - 1918-06-12 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1871-02-15 - -
MARCHETTI PIETRO SOLD. 2.BERS. 1918-06-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-11-26 - -
MANN LEOPOLD - - 1918-06-12 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MARCHESINI ANGELO SOLD. 112.FANT. 1918-06-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MARKOWSKI FELIKS - - 1918-06-10 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1881 Szarłata -
MIGAS AUGUST - - 1918-06-0? - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MOSIG ? INF. - 1918-06-09 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
MEISSLER KARL SERGEANT - 1918-06-09 Singhin (Fraknreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1892-03-13 - -
MANCIANTI ALFREDO SOLD. 207.FANT. 1918-06-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-08-25 - -
MAY KARL - - 1918-06-08 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BEIGWITZ -
MOLIN ITALO SOLD. 1.GRAN. 1918-06-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899- - -
MELNIKOW JEFIM GEM/ROSJA F.A. 1918-06-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MISCHKE PAUL - - 1918-06-06 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
MASSIGNANI VASCO CAP. 5.ART. 1918-06-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-11-01 - -
MILIN JEFIN GEM./RUSS. I.R.455 1918-06-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MAUERMANN GUSTAW SOLDAT REF INF. REGT. 102 1918-06-05 SZPITAL POLOWY 116 Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1882-09-12 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
MANGLIERS HEINRICH - - 1918-06-04 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MITSCHKA PETER - - 1918-06-03 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MIKETTA WILLI - - 1918-06-03 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MENZEL OSKAR VIZEFELDW. - 1918-06-02 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
MIELCHEN GUSTAV - - 1918-06-01 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
MASOCH VITTORIO SOLD. 137.FANT. 1918-05-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
MASIS JOHANN - - 1918-05-30 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MIELCAREK LUDWIK - - 1918-05-30 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MARKAROW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.94 1918-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MÜLLER RICH. OBERGEFR. - 1918-05-29 KEMMEL??? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - obelisk
MENABUE CESARE SOLD. 75.FANT. 1918-05-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-04-25 - -
MIERZOWSKI VIKTOR - - 1918-05-28 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MOSCH PET. - - 1918-05-28 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MARCHIGIANI ANGELO SOLD. 125.FANT. 1918-05-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
MORAWIETZ FRANZ - - 1918-05-27 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
MITTAS FRANZ - - 1918-05-27 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1894-05-13 - -
MIKRUT MICHAEL JG. - 1918-05-26 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOSCHINI PIETRO SOLD. I.ART.M 1918-05-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-01-28 - -
MIJAILOWIC TSCHEDOMIR GEM./SERB. I.R.13 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MUSTAFA ALI-OSM. - 50 P.S. 1918-05-23 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MACHNATSCHOW GRIGORI GEM./RUSS. I.R.207 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MALSCHETWIASZ ARWIO SZER. - 1918-05-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
MALSCHETWIASZ ARWIO SZER. - 1918-05-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
MICHALKE MAX - - 1918-05-19 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Massowitz-Masłowice obelisk
MIERASOW PIOTR GEM./RUSS. PION.BATL. 1918-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MUTZ VALENT. - - 1918-05-18 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MELESCHIN PETER GEM./RUSS. GR.R.7 1918-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MAININI CARLA - - 1918-05-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MÜLLER HERRMANN - - 1918-05-15 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
MINIENKO TROFIM GEM/ROSJA I.R.1 1918-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MOKA HERMANN - - 1918-05-14 - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MONTAGNER GIOVANNI SOLD. 89.FANT. 1918-05-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-06-16 - -
MULLER PAUL - - 1918-05-13 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
MANETTI VINCENZO - - 1918-05-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-07-30 - -
MILOSAWLJEWITZ IWAN GEM./SERB. A.R.15 1918-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MOSLER JOHANN - - 1918-05-10 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MULAMBETOW UTERGALI GEM./RUSS. I.R.328 1918-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MICHAILOW JAKOP GEFR./RUSS. I.R.322 1918-05-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MICHEJEW JAKOB GEM./RUSS. I.R.96 1918-05-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
MOROZOW SAWELI SERGT./RUSS. RES.R.414 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MILANI GIOVANNI SOLD. I.ART.M. 1918-05-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-10-08 - -
MARTINELLI SESTO SOLD. 29.BOMB. 1918-05-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-10-12 - -
MAIER IGNATZ - - 1918-05-07 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
MUSSIL PAUL - - 1918-05-06 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MALACHOW PIOTR SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 3 1 P.P. 1918-05-05 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MAZZINI OLINTO SOLD. 213.FANT. 1918-05-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-10-25 - -
MONTI ENRICO SOLD. 89.FANT. 1918-05-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-04-26 - -
MAZZESCHI ANTONINO - - 1918-05-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-08-01 - -
MOLINARI ANTONIO SOLD. 270.MITR. 1918-05-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-05-03 - -
MICZKA JOS. - - 1918-05-03 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MROCHEM JOHANN LDSTR. 31 LDSTR. ERS. INF. BTL. VI A.K. VI/97 1918-05-03 - Chorzów miasto, gm. Chorzów, pow. M. Chorzów śląskie - - -
MORAWIETZ VIKTOR - - 1918-05-03 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MICHAILOW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.209 1918-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MELNIKOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.208 1918-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MOHILEW IWAN GEM/ROSJA I.R.208 1918-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
MANTHEY ALBERT VIZEFELDWEBEL - 1918-05-01 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MASUR PAUL - - 1918-04-30 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MELOTSIN ANDREI GEM./RUSS. I.R.281 1918-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MARELLI GIUSEPPE SOLD. 25.FANT. 1918-04-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-03-06 - -
MATTHÉE PAUL - - 1918-04-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MIENTUS JOS. - - 1918-04-28 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MUSUMECI GIOVANNI SOLD. 213.FANT. 1918-04-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-05-22 - -
MICHEL KONRAD - - 1918-04-27 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1896-01-29 - -
MECHLER H. ERS. RES. - 1918-04-27 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MATTHE HERMANN - - 1918-04-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MISCH PAUL - - 1918-04-24 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MIKOWICZ FRANZ GEM./RUSS. REICHSW.R.26 1918-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MENCACCI ANGIOLO - - 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886- - -
MURR KARL SERGT. - 1918-04-19 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
MANTHEY KARL TELEPF[ONIST] FERNSPR[ECHER] ABT[E]IL[UNG] 16 1918-04-19 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
M. von EWALD ALEX - - 1918-04-18 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
MISTRETTA VITO SOLD. 159.FANT. 1918-04-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-09-08 - -
MANNIG HERMANN SOLDAT - 1918-04-17 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1898-09-04 - -
MUC BERNARD - - 1918-04-17 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MORAWIN IGNAZ - - 1918-04-16 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MAROSOW KIRIL RUSS. I.R.251 1918-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MAKAROW FEODOR GEM/ROSJA I.R.18 1918-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MARKOWICZ STEFAN GEM/SERBIA I.R.5 1918-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
MARSKE FRIEDRICH - - 1918-04-15 - Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski pomorskie - - -
MATEI JUAN GEM./RUM. I.R.12 1918-04-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MIGNONE CARMINE SOLD. 17.ART. 1918-04-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-06-18 - -
MITULLA PAUL - - 1918-04-14 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MANE GIUSEPPE SOLD. 33.FANT. 1918-04-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-02-18 - -
MUCHAMED WASSILI GEM./RUSS. I.R.47 1918-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MORAWIEC JOSEF - - 1918-04-12 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
MENGOZZI GIUSEPPE SOLD. 116.FANT. 1918-04-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-03-04 - -
MAYHACK FRANZ MUSKETIER - 1918-04-11 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino - -
MYSZKA JÓZ[EF] - - 1918-04-10 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
MORISOW FEODOR GEM./RUSS. I.R.1 1918-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MENGEL FRITZ - - 1918-04-08 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1875-03-28 SAGAN -
MANZULLI VITO SOLD. 138.FANT. 1918-04-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-07-29 - -
MARCHINI FERDINANDO SOLD. 148.FANT. 1918-04-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-02-21 - -
MODERNA ANTONIO SOLD. 90.FANT. 1918-04-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-04-25 - -
MILJAJEM RADIWON GEM/ROSJA I.R.18 1918-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MALEIKA RUDOLF - - 1918-04-04 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
MORGUN JEWTICHJ RUSS. I.R..59 1918-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MANDRISI GIOVANNI SOLD. 32.FANT. 1918-04-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-04-20 - -
MIRSAJAPOW SCHAKIRJAN GEM./RUSS. I.R.311 1918-04-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MENDZIGALL ANTON - - 1918-03-31 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MENTZEL RICHARD LANDSTR. - 1918-03-31 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
MURTASI TUCHWAT GEM/ROSJA I.R.218 1918-03-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MAGNUS ROBERT - - 1918-03-30 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
MANNI MANSUETO SOLD. 14.ART. 1918-03-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-01-21 - -
MÜHLE FRANZ - - 1918-03-30 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MIGLIORANZA LUIGI SOLD. 205.FANT. 1918-03-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
MARTYNOW STEPAN RUSS.SOLDAT - 1918-03-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MORAWIN SYLVESTER UNTEROFFZ. - 1918-03-28 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
MÄRZ ADOLF - - 1918-03-28 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
MAGIERA THEOPHIL - - 1918-03-28 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MATZKE ROBERT - - 1918-03-28 - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MOSEJTSCHUK IWAN GEM/ROSJA I.R.79 1918-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MONTEFALCONE GIUSTINO SOLD. 209.FANT. 1918-03-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899- - -
MORETTI CARLO SOLD. 26.FANT. 1918-03-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899 - -
MONTEFALCONE GIUSTINO ITAL. JNF.REGT.209.2.KP 1918-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MANASA ERNESTO SOLD. 37.FANT. 1918-03-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896 - -
MORETTI GIACOMO SOLD. 207.FANT. 1918-03-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-07-01 - -
MAGOSCH PAUL - - 1918-03-26 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MIX EWALD - - 1918-03-26 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
MAASS PAUL - - 1918-03-26 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
MARTSCHUK KIRIL GEM/ROSJA I.R.94 1918-03-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MAUSOLF PAUL - - 1918-03-25 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
M??CH RICHARD GREN. - 1918-03-25 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MARSOLLEK VAL. - - 1918-03-25 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MEYER KARL MUSKETIER - 1918-03-25 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
MORONI LIUIGI SOLD. 233.MITR. 1918-03-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-07-03 - -
MALAGO PIETRO SOLD. 234.FANT. 1918-03-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-01-02 - -
MÜHMEL P. - - 1918-03-24 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
MÜHMEL P. - - 1918-03-24 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
MÜLLER HANS - - 1918-03-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MIELKE FRANZ - - 1918-03-23 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
MATTERN RICHARD - - 1918-03-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MÄHL JULIUS - - 1918-03-23 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
MALOTTKY von JULIUS - - 1918-03-22 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1882-02-15 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
MARTINY HUGO HIERR.OBERLEUTNANT - 1918-03-22 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-12-23 - -
MEUSEL WILHELM - - 1918-03-22 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
MÜLLER PAUL GREN. - 1918-03-21 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
MADILE GIOBATTA SOLD. 8.ALP 1918-03-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-09-04 - -
MASLANKA ANTON GEM/ROSJA A.R.8 1918-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MAGIERA JOS. - - 1918-03-21 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
MASKOS ERNST - - 1918-03-15 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MILANESI ORAZIO SOLD. 4.FANT 1918-03-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-05-01 - -
MAINERI LUIGI SOLD. 281.FANT. 1918-03-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-03-14 - -
MADEJA PAUL PIONIER - 1918-03-13 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
MINDNER HEINRICH - - 1918-03-08 IN FLANDERN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MEHLAN HEINR. - - 1918-03-08 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MILDNER JOSEF MKT. - 1918-03-08 FRANKR. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1895-06-22 - -
MUCHIN DANIEL UTFFZ/ROSJA I. R. 221 1918-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MARTINS PAUL - - 1918-03-05 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MAROTSCHOW SEMEN GEM/ROSJA I. R. 234 1918-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MILESI ANTONIO SOLD. 369.FANT. 1918-03-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-09-26 - -
MENIGHETTI PRIMO SOLD. 36.FANT. 1918-03-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-01-20 - -
MIDDELTON O.T. 235657 PRIVATE WEST YORKSHIRE REGIMENT 1918-02-29 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MEYER MARCUS HAUPTM. POM.PION.BATN.2 1918-02-28 STETTIN Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1889-05-03 LUBECK -
MAKARAW IWAN GEM/ROSJA I.R.318 1918-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MEDEDKOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.318 1918-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MONDUEW PIOTR SZER. - 1918-02-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1881 - -
MOTESCHINSKI JOHANN GEM/ROSJA I.R.206 1918-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MITINSCHIN IWAN GEM/ROSJA I.R.206 1918-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MACH JAN SZER. PUNKT ZBORNY PIOTRKÓW 1918-02-23 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 16 - -
MARTINO DONATO SOLD. 212.FANT. 1918-02-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-02-05 - -
MISCHNICK KARL GREN[ADIER] - 1918-02-18 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
MÜLLER JOSEF LANDWEHRM. - 1918-02-17 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1884-01-07 - -
MARRO GIACOMO SOLD. 261.FANT. 1918-02-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-08-14 - -
MARTINO GABRIELE CAP. MAGG. 2.ALP. 1918-02-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-01-13 - -
MAYHACK AUGUST FAHRER - 1918-02-12 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino - -
MAKAROW TICHON GEM/ROSJA I.R.211 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MAKUSCHIN IWAN GEM/ROSJA F.A.R. 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
MOLOTKOW ALEXEI UTFFZ/ROSJA F. A. R. 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MESTCHERJAKOW GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 211 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
MELNIK NIKITA GEM./RUSS. I.R.281 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MICHALACHE DINU GEM/RUMUNIA I. R. 36 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MICHALJENKO FEODOR GEM/ROSJA I. R. 278 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MIRONOW NIKITA GEM/ROSJA I. R. 281 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MASLENOK STEPAN GEM/ROSJA I. R. 278 1918-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MOISE DRAGOMIR GEM/RUMUNIA I. R. 47 1918-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MILADINOWIC ALEXANDER GEM./SERB. I.R.8 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MAMMONOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.55 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MICHEJTSCHIK GRIGORI GEM/ROSJA I.R.314 1918-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MÜNCHOW BERNHARD - - 1918-02-02 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tangen-Tągowie obelisk
MASELLA ANTONIO SOLD. 282.FANT. 1918-02-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-06-07 - -
MURE SANTA SOLD. 224.FANT. 1918-01-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886 - -
MATWEJCZEW IWAN SZER. ROS. - 1918-01-30 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892-08-11 - -
METELKIN SERGEJ GEM/ROSJA I. R. 80 1918-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MOGNOL GIUSEPPE SOLD. 7.ALP. 1918-01-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892- - -
MELIC TSCHEDONIR SERBIA ZIVIL.GEF 1918-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MULLER WILHELM - - 1918-01-24 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MANTIONU SERGEJ GEM/ROSJA I.R.272 1918-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MARKIN BADAN GEM/ROSJA I.R.249 1918-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MARITGIC MILGRAD GEM/SERBIA I.R.6 1918-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MODUGNO DOMENICO SOLD. 115.FANT. 1918-01-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-12-21 - -
MOSCHINI GINO SERG. 116.FANT. 1918-01-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899- - -
MITZA KALISTRAT GEM/ROSJA I. R. 306 1918-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MAREK ALBERT - - 1918-01-20 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MELIKOW STEPAN JENIEC ROS. 147 p.p. 1918-01-20 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MARIN GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.11 1918-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MONTEVECCHI BERNARDINO SOLD. 8.FANT. 1918-01-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-04-12 - -
MAROSOW WASSILI GEM/ROSJA FELD.BATL. 1918-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MILOWANOWICZ DRAGULIN GEFR/SERBIA G.A.R.3 1918-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885-03-19 - -
MAKAREWICZ WINCENTY - - 1918-01-14 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
MUGNAI GIOVANNI SOLD. 272.FANT. 1918-01-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-12-31 - -
MANGIACAPRA AGOSTINO SOLD. 274.FANT. 1918-01-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-03-03 - -
MILANOWIC ILIA GEM./SERB. I.R.11 1918-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MATTEUZZI RAFFAELE SOLD. 89.FANT. 1918-01-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-05-02 - -
MESZKOW DYMITR SZER. 53 p.p. 1918-01-03 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MISCHKE THEODOR - - 1918-01-03 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MACHEJ JÓZEF - - 1918 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
MATUSZCZAK FAB - - 1918 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MAISS JOHANNES - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MALEK HERMANN - - 1918 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MICHNIK JERZY PORUCZNIK - 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1885 Bielsko -
MACIEN IGNATZ - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MISIOŁEK WOJCIECH - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MICHALIK JOHANN - - 1918 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MARSOLLEK PETER - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MISCH JOSEF - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MACIOSSEK MAX - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MAINKA PAUL - - 1918 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MATYSIAK STANISŁAW - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MATEJA AUGUST - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MROHS THO. - - 1918 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MALISKALIN OSPI - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MUSIOL JOSEF - - 1918 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1899 - -
MASNITZA PHILIP - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MENZ HEINRICH - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MARONDEL KONRAD - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MÜLLER JOSEF - - 1918 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
MOSLER STEPH. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MÜLLER ALOIS - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MINASAROW - SZER. 202 p.p. 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MASŁOWSKI FRANCISZEK - - 1918 MOYENCOURT (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1897 ŻORY-OSINY -
MIKOŁAJEC FRANCISZEK - - 1918 LAZARIN POŁUD. (ROSJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1895 ŻORY-OSINY -
MORYS KONST.(ANTIN) - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MAJCHRZAK MA. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 - -
MITTELSTEDT CLEMENS - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
MŰLLER MAX - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MAGA F. - - 1918 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
MIKOŁAJCZAK MI. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 Kleszczewo -
MACHNIK AD. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MICHALKE G. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MIEDZWINSKI J. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MATUSCHEWITZ P. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MAJDAK GRZEGORZ - - 1918 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MACHEJ JÓZEF - - 1918 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zmarł w szpitalu, przy nazwisku dopisek 16
METZNER OSWALD - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MULLER ERNST - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MISKA HERMANN - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MALD?N ARC?O?? ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 324 P.P. 1918 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MIODEK STANISLAUS MUSK. - 1918 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
MIELSCHER ? - - 1918 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
MISKA GEORG - - 1918 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MRUK FRANCISZEK - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
MASUR STANISLAUS - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MACIOSSEK JOSEF - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MARCINEK HERMANN - - 1918 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
MAINKA THOMAS - - 1918 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MATYSIAK ANDRZEJ - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MORAWIETZ JOSEF LT. - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MUSIOLIK JOSEF - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MARSCHALSKI JOH. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MICHALSKI PAUL - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MISCH ROCHUS - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MEYER KARL - - 1918 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
MAZUREK JAN - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
MECZERLKOW FEDOR SZER. 327 p.p. 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
MÜLLER JACOB - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MUSCHALIK MAX - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MICHALSKI WAL. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
MIERZWA EDU - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
MIKOŁAJEC TOMASZ - - 1918 CHAMPAGNE (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1897 ŻORY-OSINY -
MÜLLER HEINRICH - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MORYS ANTON - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MÜLLER RUDOLF - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - BUHLAU
MICKLISS PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MŰLLER ? - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MANDEL JOSEF - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MILDNER F. - - 1918 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
MATLACHOWSKI F. - - 1918 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
MENZEL ARTHUR - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MARGWARTH PAUL - - 1918 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
MATESA GERHARD - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MACHA ALOIS - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MAKAROW DIMITRI GEM./RUSS. I.R.5 191710-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MIRSCHNER RICHARD UNTEROFFZ. LDFST. BATL. COTTBUS 1917.07.28 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1897-10-12 - -
MICHALSKI ANTONI - - 1917-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MELWIK MARCIN SZRG. 6 / 14 P.P. 1917-??-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 880
MANEK STAN. - - 1917-12-31 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MELON AUGUSTO SOLD. 30.FANT. 1917-12-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888- - -
MORCHIO GIOVANNI SOLD. I.ALP.S.M. 1917-12-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
MALASSA JOSEF - - 1917-12-25 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
MARIN JON GEM./RUMÄN I.R.75 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MUNTEANU TRAIAN GEM/RUMUNIA I.R.25 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MARSCHENKO JAKOW GEM/ROSJA I.R.328 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MORELLI ERCOLE SOLD. 42.FANT 1917-12-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888- - -
MASNITSCHENKO STEPHAN GEM/ROSJA I. R. 91 1917-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MISCHKIN ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 277 1917-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MITTMANN PAUL - - 1917-12-10 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1878-12-18 - -
MIJATOWITSCH DRAGISCHA SERB.ZIVILGEF. - 1917-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MARSCHAL WILHELM LASTM./NIEM. - 1917-12-06 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
MILITARN NIKOLAI RUSS.SOLDAT - 1917-12-05 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MIKUSZOW AREL SZER. 74 p.p. 1917-12-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MILOWANOWIC WUKADIN GEM/SERBIA I. R. 10 1917-12-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MARKOWITZ LEBOMIR SERB.ZIVILGEF. - 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
MATTARELLI ALFONSO SOLD. 2.FANT. 1917-11-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-11-06 - -
MIGRITSCHI JON RUMÄN INF.REGT.43 1917-11-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MALZ ERNST - PIONIER KOMP. 22.1? 1917-11-27 FLANDRIA Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
MELGUI PAWEL GEM./RUSS. I.R.129 1917-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MOCHAMEDJANOW M. SZER. 93 p.p. 1917-11-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1885 - -
MARIN JON GEM./RUSS. I.R.36 1917-11-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MANZKE GUSTAV RESERVIST - 1917-11-24 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
MROSOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.94 1917-11-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MITRACHE CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 43 1917-11-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MANUKOW AKOP* GEM./RUSS. I.R.393 1917-11-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MENZ RICHARD - - 1917-11-23 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MAICHERCZYK ALF. - - 1917-11-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
MOLTSCHANO NIKITA GEM./RUSS. I.R.25 1917-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MALACHOW IWAN GEFR./RUSS. I.R.136 1917-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MUSSIN NASIP GEM/RUSS. I.R.94 1917-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MOROSOW ALEXEI GEM/ROSJA I. R. 310 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MARATOW WASILI GEM./RUSS. I.R.34 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MAHSLOWSKI V. E.RES. - 1917-11-18 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
MASCHKE FRITZ WEHRM. - 1917-11-17 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
MATZNER G. LSTR. - 1917-11-17 FRANKR. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie ? - -
MALACHOW IWAN GEM./RUSS. I.R.454 1917-11-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MAJEWSKI SIMON GEM./RUSS. I.R.5 1917-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MATULLA FRANZ MUSK. - 1917-11-14 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MISZAGIN KONST. RUSS.SOLDAT - 1917-11-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MITTMANN AUGUST - - 1917-11-13 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
MITTMANN AUGUST - - 1917-11-13 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
MATWEJEW DIMITRI GEM./RUSS. I.R.41 1917-11-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MILANKOWITSCH STANKU GEM./SERB. I.R.5 1917-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MOCHOW WASILI GEM./RUSS. I.R.113 1917-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MELNIKOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.184 1917-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MOINKA SIMON - - 1917-11-10 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MARCINENKO GRIGORI GEM./RUSS. I.R.72 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MANKE RICHARD LANDSTURMANN - 1917-11-09 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
MÜCKE KARL - - 1917-11-09 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
MISSOITSCHITSCH SAWA GEM./SERB. I.R.6 1917-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MICHALLZEA GHEORGE SZER. - 1917-11-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MARIC MARKO GEM./SERB. I.R.8 1917-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897-04-15 - -
MATERNE KARL KANONIER - 1917-11-05 - Bryłówek wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MICHALSKI PAUL - - 1917-11-04 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MILUTZKI PAUL - - 1917-11-04 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MICHALSKI PAUL - - 1917-11-04 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MILUTZKI PAUL - - 1917-11-04 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MOTZKO PETER - - 1917-11-03 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MORTWINCZE? FEODOR RUSS.SOLDAT - 1917-11-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MUKELJANZ MARTAN GEM./RUSS. I.R.97 1917-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MARIN PETRE RUMÄN JNF.REGT. 468.KP. 1917-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MÜLLER JOSEF - - 1917-11-01 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
MACZIOSSEK JOHANN - - 1917-11-01 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MICHAI MICHAI GEM./RUM. I.R.1 1917-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
METZNER KARL - - 1917-10-28 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
MURASCHKO PAUL GEM./RUSS. A.R.27 1917-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MIKUCENKO GRZEGORZ SZER. 2 p.p. 1917-10-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MALACHOWSKI LEO GEFALHEN IN FLANDERN - 1917-10-26 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MIRCZUK EMIL PODOF. - 1917-10-23 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
MAREK PAUL - - 1917-10-22 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MÜLLER RICHARD GEFREITER - 1917-10-22 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino - -
MOŹDZIEŃ BOLESŁAW - - 1917-10-22 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MAGERSCHINSKI ANTON - - 1917-10-20 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
MALGELSDORF HERMANN - - 1917-10-18 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze/ Wiejce bracia / brüder
MENZEL RICHARD - - 1917-10-15 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
MUSIKAJEW NIKOLAI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 290 P.P. 1917-10-14 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MARQUARDT O. - - 1917-10-12 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
MO??EZO ??P RUSS.SOLDAT - 1917-10-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MÜLLER RICHARD - - 1917-10-10 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
MARYNIK FRANZ - - 1917-10-10 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MERESCHIN JAGOR GEM/ROSJA I. R. 3 1917-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MARGULESC JON GEM/RUMUNIA I.R.71 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MAKOWIC PETER GEM/SERBIA I.R.8 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MARX JOSEF - - 1917-10-06 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MARKIN NIKOLAE GEM/ROSJA I.R.183 1917-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MAGULLA ARTUR - - 1917-10-04 - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
MIKULLA JOSEF - - 1917-10-02 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
MARUGIN IFIN SZER. 27 p.p. 1917-10-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MIKULLA JOSEF - - 1917-10-02 - Witosławice wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MORAWIETZ VALEN. - - 1917-10-01 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MESINEEW KAROL - ? 1917-09-?? - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MAIOROW WASILI GEM/ROSJA I. R. 16 1917-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MICHEILOW LEONTI GEM./RUSS. I.R.244 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MASCHIK NORBERT - - 1917-09-26 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1892-06-01 - -
MARCHEL REMAN GEM/ROSJA I. R. 30 1917-09-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MECHNIKOW ALEKSANDER SZER. 321 p.p. 1917-09-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1884 - -
MEISSLER KARL - - 1917-09-24 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Groß Nossin-Nożyno - obelisk
MLECZKO GREGOR JG K.U.K. F.J.B 2 1917-09-23 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
MIĄSKOWSKI BERNARD - - 1917-09-23 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1890 Załęzie -
MAMPE RUDOLF OBERMATROSE - 1917-09-22 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
MATEI WASSILE GEM./RUM. I.R.36 1917-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MAISIK FLOR. - - 1917-09-20 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MEUSEL OTTO - - 1917-09-20 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
MITREA GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.76 1917-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MESDOIMENKO GRIGORI GEM/ROSJA I.R.177 1917-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MALEK GUSTAV - - 1917-09-19 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
MASARENKO NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.124 1917-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MILILINC STEFAN GEM/RUMUNIA I. R. 77 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MÜLLER ALBERT UTFFZ. - 1917-09-15 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
MARCU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.41 1917-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
MOWTACHADINOW CHALIBULA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 307 P.P. 1917-09-12 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MŰLLER FRITZ LANDST. - 1917-09-12 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
MAIWALD REINHOLD - - 1917-09-11 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
MANOLACHE BADU GEM/RUMUNIA I.R.7 1917-09-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MYSCHKA THEODOR KANONIER 3.ERS.BATL.2.ERS.FELDARTL.RGT.21 1917-09-11 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-04-17 - -
MISCHKE PAUL - - 1917-09-10 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
MARTEN FERDINAND - - 1917-09-10 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
MITU WASSILE GEM/RUMUNIA I.R.7 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MALOLEPSZY IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 49 P.P. 1917-09-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
MALASCHOW HARITON UTFFZ/ROSJA I.R.37 1917-09-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MICHAILOW IWAN SERGT/RUMUNIA I. R. 272 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MISKA CHRISTIAN - - 1917-09-07 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MIRONENKO A. SZER. 121 p.p. ros. 1917-09-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
MEDVIGY JSVAN HONVED K.U.H.J.R.9/4 1917-09-05 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MIERSWA THOMAS - - 1917-09-05 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MANAKOW VIKUL GEM/ROSJA I.R.41 1917-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MALOSCHKIN ANDREI GEM/ROSJA I.R.29 1917-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MALOZION? ILJA RUSS.SOLDAT - 1917-09-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MÜLLER ? GEFR. - 1917-08-31 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - ALTENDORF -
MIKICZ ZIWAN RUSS.SOLDAT - 1917-08-29 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MUSTATA FUDOR GEM./RUM. I.R.1 1917-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MESCHEJEDOW JAKOW GEM/ROSJA I.R.3 1917-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MALOSEK PAUL - - 1917-08-28 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
MICHAILOW DIMITRI UNTEROFFIZIER 9.KOMP.21.RUSS.JNF.RTG. 1917-08-28 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1883-10-26 - -
MOSZEGOW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.249 1917-08-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MALEC PAWEL RUSS.SOLDAT - 1917-08-27 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MLETZKO JAKOB - - 1917-08-26 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MOISEJOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.255 1917-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MEISEL RICHARD GEFREITER - 1917-08-25 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
MICHALKE JOSEF - - 1917-08-23 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MOCZYGEMBA FRANZ - - 1917-08-22 Rumunia Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MIKULLA ALOIS - - 1917-08-22 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
MAYHACK ERNST KANONIER - 1917-08-22 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino - -
MASKOS REINHARD - - 1917-08-20 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MAMUREANU VASILE GEM/RUMUNIA I.R.64 1917-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MICHALSKI ANT. - - 1917-08-20 BELGIEN Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MOCZYGEMBA FRANZ - - 1917-08-19 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - SŁUPSKO -
MUMMERT AUGUST VZFLD. - 1917-08-19 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
MANTHEI W. - - 1917-08-19 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MOISSEEW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.311 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
MELNITSCHENKO GRIGORI GEM/ROSJA I.R.310 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MITRAN PAUN GEM/RUMUNIA I.R.60 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MÜLLER FRITZ - - 1917-08-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MIALKO NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.41 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MICALACHE GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.72 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MUCHA JAN KAN. 1 P.ART. 1917-08-17 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
MALIUK LEMEON GEM/ROSJA I.R.105 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MALICKI JOHANN LDSTRM K.K.SCH.R.17 1917-08-15 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MALYSCHKIN DAWID UT.FFZ./ROSJA I.R.152 1917-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MNICH PAUL - - 1917-08-13 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MATUSEWICZ GRZEGORZ - 731 P.P. 1917-08-13 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MIDZICA CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.17 1917-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MELTZER R. - - 1917-08-13 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MLYNEK PETER - - 1917-08-11 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MURGAN GHEORGHE RUMUNIA I.R.57. 1917-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MITOWAC ILIZ GEM/SERBIA I.R.65. 1917-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MISJUNAS WLADISLAW UTFFZ/ROSJA I. R. 116 1917-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MICHAŁKOW MIKOŁAJ - 204 P.P. 2 K. 1917-08-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MILOSCHEWIC DRAGULIN GEM./SERB. I.R.8 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
MUSAT JON RUMUNIA JNF.REGT.47.10.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIHAILOW MICHAIL ROSJA JNF.REGT.85.18.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MULLER ALFRED - - 1917-08-08 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MORAREL JWAN RUMUNIA JNF.REGT.17.9.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MOTSCHALOW MICHAIL ROSJA JNF.REGT.322.1.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MICUKOW JAN - 526 P.P. 6 K. 1917-08-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MIHAI STAN GEM/RUMUNIA I. R. 45 1917-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MICHALLIK NICOLAUS - - 1917-08-07 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1895-08-18 - -
MOZAKU JANCU GEM./RUM. I.R.43 1917-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MLETZKO ALEXANDER - - 1917-08-04 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MUCHAMEDJANOW MIRAGIN - - 1917-08-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
MORARU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 18 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MALANITSCHOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.326 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
MALJUTIN MATWAI GEM./RUSS. I.R.39 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MATJUSCHIN ANDREI GEM./RUSS. I.R.24 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MUSIOL JOSEF - - 1917-07-31 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
MOROSOW PIOTR GEM/ROSJA I. R. 265 1917-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MILICZENKOW PANTILJAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 528 P.P. 1917-07-28 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MEIER ALFONS - - 1917-07-28 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
MAHLKE OTTO - - 1917-07-28 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MIELNIKOW ANDREJ ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 5 P.P. 1917-07-28 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MELZER WILHELM KAN. - 1917-07-27 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
MOSCHKO ANDREAS - - 1917-07-26 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MELCHERT ROBERT - - 1917-07-26 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1873-12-11 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
MACZATOW WASILI RUSS.SOLDAT - 1917-07-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MALEU?H ERNST - - 1917-07-25 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MARIN CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.80 1917-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
MARIN GEORGE GEM./RUM. A.R.5 1917-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MLADEÜNOWITSCH MILAN GEM./SERB. I.R.18 1917-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MUTZ SILVEST. - - 1917-07-23 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Grabow -
MIMANN OTTO - - 1917-07-22 FRANKREICH Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
MESCHEDER HERMANN - - 1917-07-22 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MORENCIN STEFAN GEM./RUM. I.R.64 1917-07-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MACZOK FEODOR GEM/ROSJA I. R. 49 1917-07-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MILDE TRAUGOTT UNTEROFF. - 1917-07-19 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
MIEDWIEDIEW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.86 1917-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MEDMEDOW FION GEM./RUSS. I.R.3 1917-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MASTUTU TANASSE GEM./RUSS. I.R.59 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MOCI JON GEM./RUM. I.R.44 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MICHARLOW STEPAN GEM./RUSS. I.R.32 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
MITRA JANCU GEM./RUM. I.R.17 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MELKOSEROW NIKOLAJ GEM/ROSJA I. R. 242 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MICOVIANU NEAGU GEM/RUMUNIA I. R. 42 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MEIKE FRITZ MUSKT. - 1917-07-14 - Lanngut Rosja Pogranicze 1898-09-19 Langgut -
MIKRUKOW ALEXEI GEM/ROSJA I. R. 205 1917-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MACOVEI DUMITRU GEM./RUM. I.R.86 1917-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MACANU TANASIE GEM./RUM. I.R.51 1917-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MARIN ALECU GEM/RUMUNIA I.R.47 1917-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MICHEL GEORG - - 1917-07-09 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
MEYERHOFER JOHANN - K.U.K. I.R. 49 1917-07-08 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MEYER HERM. - - 1917-07-08 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MALMIGA ANDREI GEM./RUSS. I.R.13 1917-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MAKUWENAS PAWEL GEM./RUSS. I.R.116 1917-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MAXIMOW JOSEF GEM/ROSJA I.R.228 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MANCHIDAN DUMITRU GEM./RUM. I.R.54 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MOSCHKIN MICHAELI UTFFZ./RUSS. I.R.270 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
MARSOLLEK THOMAS - - 1917-07-05 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MERKURJAW ALEXANDER UTFFZ/ROSJA I. R. 48 1917-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MATEI JLIE GEM./RUM. I.R.5 1917-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MAFTEI GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.86 1917-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MORIAKOW JAGOR GEM/ROSJA I. R. 218 1917-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MÜLLER RICHARD - - 1917-07-01 - Rudawica wieś, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
MASTAFANOW GEORGI - - 1917-07-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893 - -
MAGHERA JON GEM/RUMUNIA I. R. 58 1917-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MISIACZEK BOLESŁAW SZER. P.P.POL.LEG. 1917-06-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1893-??-?? - -
MITRACHE FILIP RUMUNIA INF. REGT. 59 1917-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARINESKU JON ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 72 P.P. 1917-06-28 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MAXIM STEFAN GEM./RUMÄN I.R.28 1917-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MARIA RADU GEM./RUMÄN I.R.68 1917-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MARTZ KARL GEFREITER 2.KOMP.LDST.J.R.1.WURTT.NR 13 1917-06-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-10-02 - -
MOZEIKO IGNATI RUSS. DONSKOI 1 R.? 1917-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MEWEDIEW MICHAEL SOLDAT 6.KOMP.170.RUSS.JNE.RGT. 1917-06-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-11-14 - -
MAKLASCHEA GRZEGORZ SZER. - 1917-06-24 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MUSIOL FRANZ - - 1917-06-23 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MACAVEI DUMITRU GEM./RUMÄN I.R.16 1917-06-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
MIR EBERHARD - - 1917-06-21 IN FLANDERN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MICHALSKI ANTON - - 1917-06-20 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MIKULOWSKI FEODOSE GEM./RUSS. I.R.210 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
MORGAŁA JÓZEF - - 1917-06-19 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MATZUNIN GABRIEL GEM/ROSJA I. R. 272 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MARIA GRIGORIE RUMÄN INF.REGT.1.7.KP 1917-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MUSHEROWSKY DAWID GEM./RUSS. I.R.10 1917-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MARCU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.71 1917-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MATZKE CARL LANDSTURMMANN VERW.KOMP.8.LDST.J.E.BATL.VI.31 1917-06-16 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-12-12 - -
MICHAŁCZEK JAKOW PODOF. - 1917-06-15 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1883-06-31 - -
MAEORU JON GEM./RUM. I.R.26 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MAASS EWALD - - 1917-06-13 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Kopahn obelisk
MIRONOW IWAN GEM./RUSS. I.R.25 1917-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MIZERNY ANASTAZY - - 1917-06-13 W ARGONAH Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1896-02-04 - -
MUSAT VASILE RUMÄN INF.REGT. 71.11.KP 1917-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MARIN GRIGORE GEM./RUM. I.R.75 1917-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
MATWEEW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.233 1917-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MAKEJEW JAKOW ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 270 P.P. 1917-06-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
MAXIM CORA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 9 P.P. 1917-06-07 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - nagrobek
MATWIEJEW JAKOW GEM./RUSS. I.R.19 1917-06-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
MAGULSKI JAN - - 1917-06-05 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1898 Przodkowo -
MURZALES ISMAIL GEM./RUM. I.R.74 1917-06-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MATUSCHEK FRANZ LANDST. - 1917-06-03 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MINCA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.43 1917-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MARINKOWITSCH TIGONIZ SERB.ZIVILGEF. - 1917-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
MICHAI DUMITRU GEM./RUM. I.R.38 1917-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MORDOSEICZ ADAM GEM./RUSS. I.R.301 1917-05-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MLECZKO JOHANN LDST.ULANE  K.U.K.UNG.RGT.7  1917-05-26 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
MARKOW METWE GEM./RUSS. I.R.322 1917-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
MALCHER FRANZ - - 1917-05-24 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
MONDE PAUL - - 1917-05-24 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
MARKWIRTH PAUL - - 1917-05-21 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
MALEKIN ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.411 1917-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MEYER WILLI - - 1917-05-20 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MOTATU DUMITRU GEM./RUM. I.R.66 1917-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
MEWS ANTON - - 1917-05-19 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
METZNER FRITZ - - 1917-05-18 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MORARU MARIN GEM./RUM. I.R.26 1917-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
MOCHA JOS. - - 1917-05-17 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MIENTUS ALOIS - - 1917-05-15 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MALARZ JOSEF LST. LDST.B. 31 1917-05-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MOCANU APOSTEL UTFFZ./RUM. I.R.75 1917-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MAKAROW MICHAEL UNTEROFFIZIER 5.KOMP.96.RUSS.JNF.RGT. 1917-05-13 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1885-10-23 - -
MITRENKO SEVASTAN GEM./RUSS. I.R.14 1917-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MIREA CHRISTACHE GEM./RUM. I.R.8 1917-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MATUSCHKIN NAUM GEFR./RUSS. I.R.2 1917-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MAGI JOHANN GEM./RUSS. ART..BR.1. 1917-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
MICHAEL PAUL WEHRM. - 1917-05-09 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MARA FLOREA GEM./RUM. I.R.71 1917-05-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MICHEILOWICZ STOPAN GEM./SERB. I.R.6 1917-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
MATEI MARIN GEM./RUM. I.R.59 1917-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MANESCU MARIN GEM./RUM. I.R.43 1917-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MILACHEN JON GEM./RUM. I.R.3 1917-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
MULLER JOSEF - - 1917-05-05 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MÜNKER IGNATZ PIONIER 3.KOMP.7.MINENWERFER E.BATL. 1917-05-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-07-08 - -
MARTINS GEORG GEFREITER