Nazwisk w bazie na literę M: 5120

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
MEISSNER ANT. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
MUELLER JOS. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MESTEK ANTON RES.SCH. SCH.R. 27 - - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
MAREK J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - SUŁKOWICE -
MROCHEN FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
MA? ? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MAJEWSKI STEFAN - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
MENDELSOHN LEO OFFZ.STELLV. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-04-21 - Rotunda i nagrobek
MÜLLER OTTO - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MAŁECKI FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - GRODZISKO -
MIERLICH MAX. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
MUSKAT KURT VZFW.DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MAZUREK J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
MROCHEN THOMAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
MATZNER F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
METH HERB. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MITRAFONOW ALEXEI GEM/ROSJA I.R.105 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MANNCHEN PAUL - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MIEZIN JAN - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MICHALAK JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MAAKEEW KUSMA GEM/ROSJA I.R.311 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MARKLOWSKI L. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
MIGDAŁEK LEOPOLD - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
MUTZ JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Kgl. Carmerau -
MEIER A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MICHELIS SIEGFR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MICHERDA FRANCISZEK - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
MENZEL PAUL - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MOSKAL FRANCISZEK - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MUSIELAK IGNACY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MITTWOCH ERICH UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MICHALSKI ALOJZY - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
MORTEK PAWEŁ - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
MILLER FERDY. SZEREG. - - - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MOSKAL JÓZEF - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MUSIOL JULIUS - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
MOSKAL T. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysakówek -
MOSER AUG. LTN. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MREŃCA PAWEŁ - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
MACIEJCZYK ENGELB - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
M? AUGUST - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MARGOLINER MAX UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MARTINUS KARL - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MACH MICHAŁ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
MACHOWSKI FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
MAY FELIX - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
MATUSCHEK JOHANN OBERFAHNR.KAN. K.K.LDW.F.H.R. 13 - - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOSKIEWICZ HANS OFFZ.STELLV. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MAZUR THEOPFIL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
M?LZKE ? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MAJER PAWEŁ SZEREGOWY / POLAK ŻAND. D.O.G. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
MATZDORF SALO UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MÜLLER BRUNO - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MIŚ JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
MACIEJCZAK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MROZEK LUDWIG - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Moskotten -
MANNLING - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
MULLER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MROZIK BRONISŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW -
MASCHKE EUGEN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MADAFAROW MALAGALI GEM./RUSS. F.A.R. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
MÜLLER LEO. - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MISIAK BRONISŁAWA - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - ofiara cywilna
MICHALAK S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MULLER PAUL - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MEYER - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 42 - -
MALINOWSKI JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MIOSGA PAUL - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MANDEL GUSTAW GEFREITER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MEYER - KRIEGSFREIW. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
MORE? ?XEI RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MADEMANN ADOLF - - - - Bojmie wieś, gm. Kotuń, pow. siedlecki mazowieckie - - -
MAASS F. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
MENKE AUGUST MUSK. IR 343 - - Chojnowo wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski mazowieckie - - -
MLETZKO MAX. - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MIKA J - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
MIKOŁAJCZYK I - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MANN GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MURLOWSKI PAUL - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MENDUS JÓZEF - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MATTICK GUSTAF - - - - Białogóra wieś, gm. Krokowa, pow. pucki pomorskie - - obelisk
MIEMIETZ RAF. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
MROSS ADAM - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MAASS W. WEHRM. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
MATZKE PAUL ? - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - H.
MAMICA JERZY - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
MOLENDA H - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
MATUSIK J. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
MORCZINETZ JOHANN - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
MANTHEY ROB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MASSUR JOH. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MROSS PAUL - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MELETZKI F. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
MATUSCHEK A. ERS.RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
MEIERI WILHELM GREN. 3.KOMP.GREN.REGT.4 - - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1886 - -
MACIEJEWSKI LEO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MUTI VAZYL HONV. K.UNG.L.I.R. 13 M.KIR.13 .HONV.GYAL.EZR. - - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
MEIER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MICHALSKY JANOS INF. H.I.R. 2 - - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MANDRYSCH JOSEF - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MAJCHRZAK STEFAN - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
MARCINIAK JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MÖSCHNER PAUL - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MITSCHKE JOH. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MARKUS - INF. - - - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MAGGA FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MARON URBAN - - - - Borki Małe wieś, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MEISCHSNER - - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MODLICH JOHANN - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MATTERN HERMANN - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
MIKOŁAJCZYK KAZIMIERZ - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
MEDORODOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.49 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
MAGDZIAK MICHAŁ - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
MARSKE EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MITULLA PAUL - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MIKLOS JOSEF - ÖST.UNG.SOLD - - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARTIN PAUL - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MAHENHAMMER GEORG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MALCHERCZYK WILHELM - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MASS - WEHRMANN - - - Bieżuń miasto, gm. Bieżuń, pow. żuromiński mazowieckie - - -
MOHAUPT V. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MÁÁR JÓZSEF ZGSF. K.UNG.L.I.R.17 - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÜLLER PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
MAZIARZ PIOTR - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - WOLA CHORZELOWSKA sarkofag
MARUHN FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAKARENKO P. - - - - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MATEIKA ALOIS - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MATUSZEWSKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MEHNER MART. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MAHRHAUSEN LUDW - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MATHEA JOSEF - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MALKUSZ RICHARD - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
MARKOW ALEKSEJ - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
MICHAELIS HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MALARCZUK IWAN RUSS. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MATUSZCZYK E. - - - - Siemianowice Śląskie miasto, gm. Siemianowice Śląskie, pow. m. Śiemianowice Śląskie śląskie - - -
MEHLICH RAFEAL - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MULLER ? - - - - Środa Śląska miasto, gm. Środa Śląska, pow. średzki dolnośląskie - - -
MERBACH ALFR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MÜLLER KARL - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
MURASZOW - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
MACH VENCESLAUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
MACZUGA - SIESKO - LEGIONISTA 2 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - krzyż betonowy
MASCHLANKA GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MYDLA LEO MUSKETIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1891-09-24 - -
MIEDZIŃSKI FRANCISZEK - - - - Siewierz miasto, gm. Siewierz, pow. będziński śląskie - - robotnik
MERKEL GEORG - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MULLER GUSTAV - - - - Środa Śląska miasto, gm. Środa Śląska, pow. średzki dolnośląskie - - -
MESKE MOSES - 2 KOMP. 172 P.P. - - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MERTINS LOUIS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAJER ERNNESTER JG. TKJR 3 - - Wysowa (nr 50) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARTINUCZIK ADAM - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
MICHAŁOWSKI STANISŁAW PODPORUCZNIK 3 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
MAU ALB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAX... JOHANN - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MAGRYLA - - - - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MAKAR BRABOR RUSS. INF RUSS.BTL.204 K.7. - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MATYSZKIEWICZ EDWARD PLUTONOWY - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
MICHALSKI STEPHAN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MIOTK LEON - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
MEURER RUD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MEDWEDJEW JEFIM - IR 193 - - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MULER MICHAEL - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
MAUS KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MALINOWIC MILOSCH GEM/SERBIA I.R.8 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1865 - -
MUCEK JÓZEF - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
MONSIOR MIECZYSŁAW KAPRAL - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
MIKA RICHARD - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MEYER ALFR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MOWCZYNIKOW MAXYM - IR 1 - - Krzywa (nr 54) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARTELLOCK ALBERT GEFREITER - - Russl[and] Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
MOSKALOW LOIRIB INF. I.R. 180 - - Lubaszowa (nr 151) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAGIERA PETER - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MOCK H. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - GR. WICKERAU -
MEHL - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAX FRANZ - - - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MAŁECKI ? - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MYSŁEK BOLESŁAW OCHOTNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
MIKOSCH PETER - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MEYER WALTER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MOLTUR GEORG - - - - Meszna Opacka (nr 158) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MALEK STEPHAN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MÜLLER F. VIZE-F. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MÜSKENBERG -
MEIER ERW - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MUSZKIET ANTONI - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MICHAEL JAKOB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MASTALSKY JOHANN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MELLER FRANZ FERD. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MUSCHIOL JOSEF - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MALIK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAREK A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
MEIER OTTO - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MANTHEY HERMANN - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1891 MARQUARDSMÜHL / BORUCIN -
MIKOŁAJCZAK PAWEŁ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MACIAS S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MULL HERMANN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MISERA JOSEF - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MAŁKOWSKI M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MILEJANOW ZACHAR INF. IR 35 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MROCZEK W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
MITTAG HERMANN - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - TRIBSOW / TRZEBIESZEWO -
MIES PETER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MIŚ PIOTR - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MOSKIN USTIN GEM/ROSJA I.R.79 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
MADACZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MÜLLER KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAUREDER FRANZ - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1875 ROHRBACH -
MURÁRI PETER HONV. K.UNG.L.I.R. 21 (M. KIR. 21 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOCZYGEMBA PAUL - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MAĆKOWIAK JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MANGOLD E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MINDT GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MROZKOWIAK WOJCIECH - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MADER F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAKIEŁA JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MISCHAH JOHANN - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MARONN GUSTAW - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
MÜLLER OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MANTYK FRANZ MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
MIZGA FLORIAN - I.R. 20 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1883 MOSZCZENICA -
MAĆKOWSKI JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MIEZIN JÓZEF - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MODNIENSKI PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAI E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MENDEL ROCH - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MÜLLER RICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MEYE WALTER MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
MAJCHER STANISŁAW - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
MUHLLEDER JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1878 URFAHR -
MINKWITZ - MUSK. RES. INF. REGT. 266 - - Biała Piska III miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MARCINOWSKI JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MAKSIMOW - INF. - - - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACHALICA JAN - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
MANGLER BERNHARD - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
MÖLLER PET - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MASNY ANTON LDST.INF. IR 56 - - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHALSKY - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MENCZINSKI ANTON - RIR 204 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - 736
MALEK JOHANN - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MAK K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MENDEL WŁ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MURCHE FRITZ - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
MÜLLER WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MUTULA LORENZ - LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MASOW SIEMION - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
MIENTUS FRANZ - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MASŁOWSKI FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MAZ - SCH. SCH.R. 10 - - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAJSTURA FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
MORSBACH KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MIKOSCH FRANZ - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MAKSYMIUK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MRÓZEK FRANCISZEK - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
MAU KARL W[EHRMANN] LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MÜLLER ALFRED - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
MICHAJŁOW ALEKSANDR - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
MYLLECK PETER - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MIGDAŁEK ROMAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MA ŁYSZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAZAN ANDREAS AUSTR.-WĘG. ARB.ABT. 6/10 - - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUDLAFF JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MOŻEJEW DYMION ILIA INF. - - - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHALOCH PETER GEM./RUSS. I.R.94 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MACURA RUDOLF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
MILBRADT OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MATOVSCH J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAZUR ALBERT INF. I.R. 56 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
MAKOWSKI SZCZEPAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT FRANCISZKA I JANA
MOSKAŁA FRANCISZEK - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
MAINUSCH GERHARD - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
MIKA JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MUTZ FRANZ - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MATHISCIK AUGUST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MIODUSZEWSKI EDWARD - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
MARSCHAL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MALIK PAUL - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MACHA FRANCISZEK - - - - Kadłubiec wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MORTEK PIOTR - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MIREK HIERONIM - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MORAWIEC JÓZEF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
MATUSZYNSKI F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAJKA PAWEŁ - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MICHALSKI WACŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
MALARZ FR. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MÄGER JOSEF JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - MAGER? (DEHNEN)
MANDRELLA KARL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
MYLEK PETER - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MACHURA JOHANN - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MULLER - - - - - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MIAC MIJO INFT K.U.K. B-H IR 10 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 02.08.1915
MATEK - ÖST. UNG.KRIEGER - - - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEKELBURG KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MOLENDA JÓZEF - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
MARTINOWSKI W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARGOS GERTRUD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MIKULSKI WIKTOR - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
MORANOW JEGOR - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MATYSCHOK FR. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
MATZURA JU - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MISIASZEK JAN - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MOSKALIKOW ALEX RUSSE KIEW.GREN.RGT.5  - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MALARZ JOZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MASSANEK GOTTLIEB JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MARX GORHARD - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
MACHURA JOSEPH - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MARZECKI TOMASZ AUS SŁUPIA - - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
MITTERER FRANZ JAG - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - ekshumacja z 05.11.1915
MORDAS KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MUZYKA STANISŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
MARTON S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MIENTUS FRANZ - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MARCINEK A. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MIROCHNA TADEUSZ - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
MAJDA ANTONI - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - ŁAZY -
MATYSCHOK PET. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
MAKAŁA ADAM - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MISIEWICZ MICHAŁ - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MUCHADIN GAISERDIN GEM./RUSS. I.R.58 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
MARQUARDT ERNST - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
MLECZKO FRANCISZEK - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
MARCINEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MANDA IGNACY - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MOSKOWIT MILO INFT K.U.K IR 90 12 KP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.07.1915
MASSAREK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MROHS KONRAD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MILLER OTTO - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
MARGOS FRANZ - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
MAKAŁA STANISŁAW - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MIGGE KARL - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
MLECZKO JÓZEF I - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
MAREK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MATHES JAN - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
MASTELA STAN. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MALOSSEK VINCENT - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
MUSK SANDOR - - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - ekshumacja z 22.06.1915
MARG ERNST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MASZTALESZ F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MICHALAK F - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
MICHAŁOWICZ JAN - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
MÜLLER OTTO - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
MANDELKA ANTON - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MARGOS STANISLAUS - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
MANIA J. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MAKARYNKO NAZAR RIADOWOJ 182 GROCHOWSKI PP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - ?
MONCZANOW ANDREJ ZGSF. RUSS. LOST. BAON 159 - - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MILPETZ AUGUST - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
MAHANDER ANTONI - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
MAIR STEFAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 - - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MARIASZ S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MADEJ FRANCISZEK - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
MATUSZCZAK A. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MOCH JAKOB - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
MIKSCH WILHELM JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 - - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIELKE ERNST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MATAVA T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MOTZ OTTO - - - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
MAKOWSKI JAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT FRANCISZKA I SZCZEPANA
MENDEREK ANTONI - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
MUHRMANN - LANDSTM III LANDST. BATL. SCHWERIEN 3 KOMP. - - Kożuchy Wielkie I wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MECHNIK JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MAINKA VIKTOR - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MATKOWSKOW JAKOW - - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - ekshumacja z 17.10.1915
MAREINOWSKI ROBERT - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MLECZKO JAN - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
MARKUP W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MICHAŁEK JAN - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
MLECZKO KAROL - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MEHNEL - VZFW. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MIZERSKI E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARQUARDT WILH. LDSTM. LANDST. BATL. DEUTSCH KRONE - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MAČAK JOSEF - ÖST. UNG. INF. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
MASZYK ANTONI - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
MADAY KARL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MATUSCZAK ROBERT - - - - Bogdanów I wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
MICHALZYK KARL - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MICHALACZ E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAICHERCZYK JOHANN - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MAJER JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MIKOŁAJCZAK AND. - - - - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MIKUŁOW JINKO KOSAK - - - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MONTUA - MUSK. INF. REGT. 45 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MLINERIC M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAZUR SIMON INF. RUSS.I.R. 18 - - Zbylitowska Góra (nr 199) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MALSO GOTTLIEB - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MENTEL ERB. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MARNOS PAUL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MATÝSCHOK PAUL - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
MOYSISZIK GUSTAV - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MICHALEK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MANDANEC GEORG INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALIK KONRAD - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MANOWSKI FRANCISZEK - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MARIN DUMITRU GEM./RUM. I.R.36 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
MARTIN ROBERT - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MÖCHLENDICH J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MACZEYZIK AUGUST - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MYŁOKOW ANDREJ - RUSS.I.R. 155 - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MASLER ELITA OBLT./ROS. IR 196 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
MÜLLER GUST. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MIKULLA WILHELM - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MURAWSKI JOH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MICHNO J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MOSCHEK PAUL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MATEJA TOMASZ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MAKOSCHEY KARL - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MAZUR P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MALELKA VICTOR - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MICHAJLENKO GREGOR - I.R. 293 - - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MOSLER JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MACIEJOWSKI JOHANN INF. I. R. 20 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHAEL PAUL ARM. SOLD. ARM.BTL. 27 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MIHEL R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MEIER JOSEF INF. - - - Ożenna III (nr 3) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
MILOTTA PH. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MANSKE RICHARD - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
MARCZINOWSKI JOH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MEDER Z - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MIKA JOHANN - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MUSIOL CYPRIAN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MICHALSKI VIKTOR - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
MURINKI - MUSK. INF.REGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
MIKSANEK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARZENKE FRANZ GEFREITER - - Frankr[eich] Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
MENDERSHAUSEN A. FELDW. LEUTN. JNF.RGT. 150 - - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MERCHE JOHANN INF. - - - Ożenna III (nr 3) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
MATUSCHKA ALOIS - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MAUSOLF PAUL - - - - Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
MARTEN EMIL - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
MASLO GOTTFRIED - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MEIER O. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MITRENGA PAUL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MUSIOL JOHANN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MELNEK MICHAEL - RUSS.I.R. 42 - - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MANEYKA FRIEDRICH - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - BURNIEN -
MISCH NICOLAUS - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MINCZOWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MANNSCHAFTEN ALBRECHT KARL - PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 - - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
MACHEN P. FLG. - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MACHOCZEK FRANZ - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MÖRKE ALBERT - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
MELZA JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
METHER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAKUCH JAN - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
MACEK JÓZEF - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MARX JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
MALECH JOHANN SCH. SCH. R. 34 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIELKE MAX - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MALISCH AUGUST - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
MIKLAR JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
MOLT JOSEF - - - - Przyborów II (nr 274) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MA... AUGUST - - - - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
MŰLLER FRANZ INF. LDST.M.B. 75 - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MAX EDUARD MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MEYER FRITZ - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MATERNA AUGUST - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
MUCHA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARKOW W. - SCH.R. 33 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
MALINOWSKI JOHANN - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
MIKESKA JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
MILGERT OTTO G[E]FR[EITER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MENDE PETER - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
MARKOWSKI JAN - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
MOJSEWICZ - INF. I.R. 124 - - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
MASS GUSTAV - - - - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
MARDUS P. LDSTM 10 J.R ? - - Pierstnica wieś, gm. Krośnice, pow. milicki dolnośląskie - - -
MARSCHALL LUIS - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Niederhof tablica pamiątkowa
MACHER K. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
MEHLICH VIKT. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MAIWALD O. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MASUR GUSTAV - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
MITHOWAR PETER GFT. I.R. 59 - - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MOCZARSKI ANTON - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk tablica pamiątkowa
MÜHR J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MISSKOFF GREGOR - IR 123 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
M??OJEK FRIEDRICH - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
MANGERIN EMIL - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MUSCHIOL EMIL - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
MALZKE JOSEF - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MISCHORR ANTON - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
MARSZHAŁEK V. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
MICHALLIK PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MEISNER E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MOYITZ ALOIS - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
MAKOHL J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen obelisk
MÜLER - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MÜLLER FRIEDRICH - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
MALKOW FRANZ - - - - Parzeńsko wieś, gm. Nowogródek Pomorski, pow. myśliborski zachoniopomorskie - - -
MERYK WINZENT - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
MENZEL ALFRED - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MAINKA ALOIS MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MARKOVICZ JÓZSEF HONVÉD 10/6.HU.E. - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUSIL MARTIN INF. K.U.K.I.R. 81 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÄNNIG OSKAR - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MANN THEOBALD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MOJSCC M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MERES WL. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
MROZEK ALEX - - - - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
MEITEL R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MILSCHULAT F - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken obelisk
MUNIGA T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MOSCHEK JOHANN - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MIŚKA FRANCISZEK - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MAGYAR CHOS INF. K.U.K.I.R. 66 - - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MALCHAREK MAX ERS. RES. - - - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - VERMISST
MERTIN WALTER - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MANTKE KARL OFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MILISCHEK BRUNO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MENZEL KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MOROSZ I - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MIODOŃSKI R. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
MUSIAŁ FRANCISZEK - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
MIENNA PAUL - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MOROZ WASILI INF. I.R. CHERSON - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MURZEWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MISCHER OTTO - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
MORKIS JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MANDALKA JOSEF - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MÜLLER RUDOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MARONDEL JOH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MÜLLER OSKAR - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MÜCKE ALFRED - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MOTICKA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MUCHA A. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
MLECZKO JAN - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
MUNZER AUGUST - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MANTHEY FRANZ - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MYNARIK J - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
M JÓZEF - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
MÜLLER FRANZ - - - - Budzieszowice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - PRZY DOMU NR 46
MATYSSEK AUGUST JOSEF - - - - Steblów I wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MARZKOWSKI JOH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MACHA PAUL - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MÜLLER REINHARD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MASLOWSKI FR. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
MRAWECZ T - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARSENGER JOSEF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
METŁA JAKUB - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
MORAWIN FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MAĆKOWIAK IGNACY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
MIELKE FRANZ RES. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MAZUREK MARTIN WEHRM. LIR.37/6K - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
MELENICZENKO IGNATIEW F. INF. - - - Bartne (nr 64) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALINOWSKI JAN - - - - Złota (małopolskie) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
MROWCZYK KAROL - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
MATHEA JOSEF - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
MASSELY KURT SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
MUSIOŁ FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MARCOL ALOJZY - - - - Jankowice wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki śląskie - - -
MERSE PETER LANDSTM. 4 KOMP. LANDST. BATAL. DARMSTADT IV - - Szymonka II wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MAKAR IWAN - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MORYS HUGO MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MUCH. O. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
MICHEN MAX - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MAŃKA ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
MANSKE HUGO - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MACHINEK U. UNTEROFFIZIER INF. REG. 333, 2 KOMP. - - Wólka Pęcherska wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński mazowieckie - - -
MARZOL WIKTOR - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
MUZSAI GUSZTÁV TIZEDES 11/10.HONV.GY.E - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOEBUS GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - obersekundaner
MATUSZYŃSKI LUDWIK SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MICHALCZYK JERZY - - - - Jankowice wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki śląskie - - -
MAĆKOWSKI J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
MEHWALD PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
MULARCZYK THOM. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MOY FRANZ - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MURAWA JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - RUDNICZ -
MAI GUSTAV - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - JAUSCHWITZ -
MIELKE PAUL - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MESSNER ANTON - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - J. Drogomir go nie wymienia
MICHALSKI H. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
MUNCH VIKT. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
MAZUR JAN SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MAJ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
MUSCHALLA JOH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MLES JÁNOS HONVÉD 24/XI.HONV.GY.E - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MET? FRIEDRICH - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - WANDRIT? -
MANSL GUSTAV - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MALEC ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MÜNCHOW AUG[UST] - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MELSON ANDREAS - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
MANASSE WALT. UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MIERZWA FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MIESZKOWSKI ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysakówek -
MUSCHIEL WILHELM MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MAZUR JOHANN - - - - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
MA...SKE W... - - - - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MÜNZER ERDMANN - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - THIELAU -
MIZERA ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MOCHA AUGUST MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MERSCHKE P? - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MARUSIR ANTON RES.INF. LDW.IR 27 - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MEISNER PIUS - - - - Marianówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MONDRA - SCH. SCH. R. 33 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOJ KARL - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
MOŚ JAN - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MARUSCHKE JOSEF - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
MURKO LEOPOLD INF. IR 47 - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MOCHA JOSEPH MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MEYER R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
MELEC STEFAN JG. K.U.K. F.J.B. - - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
MAIWALD HERMANN - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
MATLOCH PAWEŁ - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
MASUR ALOIS - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
MOSTÖGL MATIAS JG. F.J.B.8 - - Skurowa (nr 229) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
MACHNIG GERHARD SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MICHAELIS WILHELM - - - - Winniki wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
MASKA ANDRZEJ - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MAŃKA JAN - - - - Cieszyn V miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie 1896 - -
MULLER PAUL - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
MICHALAK TEODOR SZEREGOWY / POLAK 23 B.WART. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
MEIDNER ALEXANDER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MÜLLER MAX - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MOSKAL JÓZEF - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
MAJEWSKI WALENTY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - TEODOZEWO -
MEISSNER ED. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
MUHR KURT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MAREK JAN - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - SUŁKOWICE -
MULLER FRITZ - - - - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - VERM.[IST]
MENKEN ISIDOR - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MARCHLEWSKI JAKÓB - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - GRODZISKO -
MIILER JOH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
MAK J. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
MAZUREK P. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
MUTZ FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Kgl. Carmerau -
MAGISTER MATHIAS - SCH.R. 10 - - Szerzyny II (nr 32) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
MATZNER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MEYER LOUIS - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MEISTER GUSTAV - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MOSKAL ANTONI - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MICHALAK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MARZOL J. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
MRZYGŁOD J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
MEIER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MICHIOWITZ SALO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MICHERDA WINCENTY - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
MIKUPPA - SZEREG. - - - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MOSKAL IGNACY - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MUSIELAK MICHAŁ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MAHATZKE FRANZ RES.INF. PRIR 269 - - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MARKU? AUGUST - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MAROSTEK MIKOŁAJ LEGIONISTA 4 PP - - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
MUSIOLIK JÓZEF - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
MREŃCA JÓZEF - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
MATJUCHIN POLIKARP GEM./RUSS. I.R.31 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MESSERSCHMIDT AUGUST - - - - Makowisko wieś, gm. Jarosław, pow. jarosławski podkarpackie - - -
MARCUS MICHAEL - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MARTINUS ANTON - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MURDZA P. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
MACHOWSKI FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
MOSES GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
MURGAS JÓZEF - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
MAZUR ROBERT - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
M? HERMANN - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MASUR BENNO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MORDEJA RUDOLF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MATUSZEK WOJCIECH - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
MACHOWSKI WALENTY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
MEIER REINH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Kunzendorf Vermisst
MOTEK WILLI GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
MARINIČ FRANZ RES.SCH. SCH.R. 27 - - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
MALECKI M. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
MAGIERA JAN - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
MIOSYS PAUL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
M?LZKE A? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MUT?MANN MAX - - - - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
MATUSZEWSKŸ JOH. - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MAZUREK S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MÜHLE ALFRED - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MAIER GOTTFR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MIKOLASCH IGNATZ - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MAERKER WILLY OBERJAGER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MENTEL - KRIEGSFREIW. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
MULLER W - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MARTINOV ? ANDREJEWICZ INF. RUSS.SOLD. - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAASS E. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
MISIASZEK FELIKS - - - - Wola Żelichowska wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MUGIOL ADOLF - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MICHALSKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MUNDEL ERICH - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MALKOWSKI JUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MOTZEK AUGUST - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MILDE FRITZ WEHRMANN - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
MAIKE KARL - - - - Białogóra wieś, gm. Krokowa, pow. pucki pomorskie - - obelisk
MEIER HEINRICH - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MROHS FRANZ - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MAASS J. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
MEYER HERMANN MUSK. 12 K. IR 343 - - Chojnowo wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski mazowieckie - - -
MUSZALSKI ANTONI - - - - Wola Żelichowska wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MIZGAJSKI M - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
MAJER S. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
MOŻDZYŃSKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MALY PAUL - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
MANOWSKI FEL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MUSCHIOL STEFAN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MÜLLER JOH. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - NEU VORWERK -
MROSS FRANZ - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MAGEHRKE JOH. LDST. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
MICHALEK ANDREAS LDST.INF. IR 90 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MERTIN FRITZ ? - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
MACH MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MATZKE ROBERT - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MORCINEK W. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
MAJCHRZAK KAZIMIERZ - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
MORKA JOHANN - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
MANTLEI RUD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MISIC RAPHAEL FRANZ RES.SCH. SCH.REG. 27 - - Tarnowiec (nr 19) wieś, gm. Tarnowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
METKE GUSTAV - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MATYSSEK FRANZ - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MUCHA J. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
MEEDEN G. JÄGER. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - GR. WICKERAU -
MACIUL AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MEIER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MOLNAR JOSEF INF. K.UNG.LDW.I.R. 2 - - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARONDEL KONRAD - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MAI ROBERT - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF -
MIKOŁAJCZYK JAN - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
MADEJA ANTONI - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
MÄRKER RICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MÖSCHNER OTTO - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MERTENS OTTO SCHÜTZE - - - Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
MITSCHKE VAL. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MAGIERSKI FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MALCHERCZYK JOHANN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MAIBORODA MICHAEL GEM./RUSS. I.R.223 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MOHAUPT A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MACZELKA ANDREAS KPL. K.U.K.S.F.A.R. 17 - - Tursko I (nr 139) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MONDCZYK AUGUST - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
MOSCHNER BRUNO - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
MAZIARZ FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - WOLA CHORZELOWSKA sarkofag
MARTENS ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MIECEL MICHAEL - - - - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MITULLA VAL. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MOCANU FANASE GEM./RUM. I.R.28 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MATCZAK W - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
MASCH??? GEORG - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MAHLSTEDT D - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MATHEA JOHANN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MAIER KURT SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
MULLER H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MAZUR JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
MARWADE MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MANAKOW J. - - - - Siemianowice Śląskie miasto, gm. Siemianowice Śląskie, pow. m. Śiemianowice Śląskie śląskie - - -
MEHLICH FRANZ - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MAROKE - - - - - Środa Śląska miasto, gm. Środa Śląska, pow. średzki dolnośląskie - - -
MENGE GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MICHALLIK JOHANN - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
MOKIEDOW - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
MASCHKE FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MRACHACZ JOACHIM UNTEROFFIZIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1873-03-21 - -
MONJAKOW GEORGI GEM/ROSJA I.R.53 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MOLKA J. - - - - Siemianowice Śląskie miasto, gm. Siemianowice Śląskie, pow. m. Śiemianowice Śląskie śląskie - - -
MERKEL AUGUST - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MULLER GEORG - - - - Środa Śląska miasto, gm. Środa Śląska, pow. średzki dolnośląskie - - -
MERTINS HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MOKRENKO IWAN SERGT./RUSS. I.R.163 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
MOZET FRANZ JG. TKJR 3 - - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MADJEZIČ EMERICUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
MICHAŁ' - LEGIONISTA 4 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie 1892-06-05 - -
MATTEJAT RICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MALARZ STANISŁAW LEGIONISTA - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
MERKEL RICHARD - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MULLER MAX - - - - Środa Śląska miasto, gm. Środa Śląska, pow. średzki dolnośląskie - - -
METTE CHRST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MELZER WILHELMUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
MAUL WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MASKELOW IWAN RUSSISCHER INF. - - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie - - -
MATUSZYŃSKI RAJMUND - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
MAIWALD KURT - - - - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MICHALEWSKI ANTONI OCHOTNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
MIENSOK JOSEF - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MŁYŃSKI JAN - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
MEWES WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MICHEN FRANZ - - - - Suchy Bór wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MROSS STEFAN - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MAY THEODOR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAKOWSKI PIOTR - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MONSIOR WACŁAW PODPORUCZNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
MIKOSCH JOHANN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MEYER K - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MALEK MARTIN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MÜLLER E. JÄGER. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN -
MEHNERT - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAŁECKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MUCHA AUGUST - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MEYHÖFER EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MIZENCOW WASYLI - I.R. 52 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALEK WILHELM - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MÜLLER G. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MÜSKENBERG -
MELCHERT HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MARX MATHIAS LDST.SCH. SCH.R. 24 - - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOJESIEJ WAREN RUSS. INF - - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOTYSEK WILHELM - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
MAKIOLA JOHANN - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
MICHAEL REINH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MIKOŁAJCZAK MICHAŁ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MISIOR MATTH. - - - - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ferdinandshof / Grabina ? -
MACH A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MUHLY KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MICHLA AUGUST - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MALOZIEC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MACHUTA EMILIAN INF. IR 18 - - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHALAK R. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
MARQUARDT EMIL - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1873 TRIBSOW / TRZEBIESZEWO -
MICHAELSEN K - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MIŚ MARCELI - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MACURA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MILSCHKE F. - - - - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
MÜLLER JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MACK JOHANN - L.I.R. 8 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1880 WIEDEŃ -
MOLDOVÁN MATYAS HONV. K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOCZYGEMBA FRANZ - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MIKOŁAJEWICZ WOJCIECH - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MANDIUK T - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MITTAG WILHELM - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1894 TRIBSOW / TRZEBIESZEWO -
MILSTER FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MOCEK TOMASZ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MADER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MILLÖHNER JOSEPH - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MÜLLER OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MITTERBAUER JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1876 LINZ -
MLECZKO ANTONI - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
MAĆKOWSKI JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MANIGODA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MALKOWSKI - RES. I. R. 141 - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MENDEL KARL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MATELOWSKI FRANCISZEK - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MITTAG OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAEKIA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MIKESKA VALENTIN INF. I.R. 100 - - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATUSZCZAK EDM. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
MUHL? OTTO - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
MÜLLER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MALESKA J. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
MEIER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
MONDELMAYR FRANZ - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1875 STEYR -
MARCINIAK STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MIEZIN STANISŁAW - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MÖLLER KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAJERCZYK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MENDEL WINC. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MÜLLER RUDOLF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MOSKALA ADALBERT INF. LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MIENTUS FRANZ - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MASŁOWSKI FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MAJER LUDWIK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
MONTAG GEORG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MATYAS VRATISLAUS E.R.SCH. SCH.R. 30 - - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MORAWIETZ ALEXANDER - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MAY - MUSK. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MIKOSCH FRANZ - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MAKAR D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MASZTALER DEMETER SCH. SCH.R. 33 - - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MASCHKUHN WILH. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MRÓZEK ANDRZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
MURCHE RICHARD - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
MÜNZ ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MIKA JOHANN - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MIGDAŁEK IGNACY - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MIELEC PETER UL. - - - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIKOŁAJCZYK ALOJZ - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
MOSTOLTA LUD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MYTOFANOW - INF. RUSS. I.R.192 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
MULARCZYK RICHARD - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MICHAJLOWICZ IWAN - RUSS.I.R.167 - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MALEJKO P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MUSIAŁA ROCH - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
MEIER HEINRICH - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MOJSIEJENKO SIERGIEJ - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
MARZEL FRANZ - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MATYS FRANZ INFT K.K. LIR 30 KP 4 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 07.07.1915
MASSANEK EMIL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MIODOŃSKI JÓZEF - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
MAROSAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MLECZKO STAN. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MORAWIEC FRANCISZEK - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
MOCEK OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MATUSEK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAJKA JÓZEF - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAŁKOWIAK JÓZEF - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
MUCHA JAN - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
M? ? RES. RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MALEIKA WILHELM - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PAWŁOWICZKI -
MIKA THEODOR - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MACHURA ? - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MĘDLOWSKI JOHANN INFT K.K. LIR 34(?) - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 12.10.1914
MEKELBURG GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MIZIELSKI MICHAŁ - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
MARTIN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARGOS FRANZ - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MACHA EDWARD - - - - Kadłubiec wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MORTEK SZYMON - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MACHETA JAN PLUT. - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAKIOLKA HANS - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
MATZALY M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MISIASZEK FRANCISZEK - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MODRZEJEWSKI STEFAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
MALARZ JOZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MARX WILLY KAN. * RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - * MUSK. (DEHNEN)
MARX ADOLF - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
MACHURA JOSEPH - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MIERZWA STEFAN ULAN K.K. LUR 3 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 12.10.1914
MUNEANU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.59 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MEYA KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MOSTYL WACŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
MARTINOWSKY J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAČEK JOSEF E.R.GFT. SCH.R. 26 - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARGOS HERMANN - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MIROCHNA STANISŁAW - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
MÜLLAR JOHANN - - - - Leśnik wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MATYSCHOK PET. VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
MAKAŁA STANISŁAW - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MAX M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MISIASZEK MICHAŁ - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MALARZ SZYMON - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MROSS ? - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MOSKAL ADALBERT - - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - ekshumacja z 20.10.1915
MASIARZ F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MROHS GERHARD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MENTER PAUL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
MAINKA SIMON - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
MAKAŁA ANDRZEJ - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MARX ERNST - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
MLECZKO JÓZEF - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
MAREK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MANIA STANISŁAW - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
MANDA STAN. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MUSIOLIK WILHELM - - - - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MÜLLER STEFAN RIADOWOJ 11 BAON MARSZ. - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 11.07.1915
MALOTTKI VON WILLI - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MASZAROS K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MIN?E JOHAN - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
MAGOSCH KARL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MARGOS LUDWIG - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
MANIA I. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MAJERHOFER ANDREAS SCHAUFFER AUT.KOL. 42 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 27.07.1915
MIGGE WILHELM - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
MOJŻESZ ANTONI - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
MAGYAR MIKLOS INF. K.U.K.I.R. 65 - - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MAREK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MROHS KAROL - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
MATEJKO FR. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MIKA PAUL - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
MASŁOWSKI WINCENTY - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
MEINKE FRITZ - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MAT J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MLYNECK THEODOR - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
MICHALSKI L - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
MAKOWSKI FRANCISZEK - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT JANA I SZCZEPANA
MADZIA JAN - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
MATHEA PETER - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MAINKA ROBERT - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MALY ANTON INFT K.K. LIR 30 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.07.1915
MUFTSCHATINOW FOLATIN GEM/ROSJA I. R. 138 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
MIX GUSTAV - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
MLECZKO FRANCISZEK - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
MARKOLA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAŁEK KAROL - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
MEDRALA TOMASZ - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MULARCZYK PETER - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
MIETZ KARL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MATES J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAKOWSKI KAZIMIERZ - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
MENDEREK PAWEŁ - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
MIENERT ALB. WEHRM. 7 KOMP. LANDW. INF. REGT. 5 - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1881-07-25 - -
MAINKA JOHANN - - - - Mierzęcin wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MIENTUS FRANZ - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MEYER RUDOLF - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MIODOINSKI JAN - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
MICHAJLUK I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAKUCH JÓZEF - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
MACEK PAWEŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MIKAR?SCHE GREGOR GEM./RUSS. I.R.14 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MEIER - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MLINAREWIC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARTINOW GABRIEL GFT. RUSS.I.R.20 - - Zbylitowska Góra (nr 199) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MUSAT JLIE GEM./RUM. I.R.75. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
MAX THOMAS RICH. ERS.RES. 1 ERS.BTL.JNF.RGT. N.107 - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MASCHKUHN EMIL - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MAINUSCH VALENTIN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MARTÝ ALOIS - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
MOSKALEWSKI MICH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MICHALCZYK E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAICHERCZYK STANISLAW - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MALUDY TOMASZ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MORKS - GREN. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MŁYNEK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MASLOWSKI LUDWIG - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MELNIKOW ALEKSANDER KPL. I.R. 33 - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÜLLER FR. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MEYSE ALOIS - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MOZARSKI JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MICHALIS F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MATUSCHEK KARL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MATEJA JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MENDE FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MODZELEWSKI A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MENZEL ARTUR WEHRMANN 6 KOMP. - - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MACZEYZIK HERMANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MISZCZENKO KUŹMA INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Remiański Reg. [J. Drogomir]
MORZINEK WILHELM - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MENZEL ? MUSK. RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MIECH P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARINAS STAFAN GEM./RUM. I.R.43 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
MIKETTA A. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MANSKE GUSTAV - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
MARCZINOWSKI GOTTLIEB - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MEANER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MARCOL AUGUST - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MOSLER PAUL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MICHNA ALFONS ARM. SOLD. ARM.BTL. 4 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MATUSZ JOHANN OSTERR.  - - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - FURS VATERLAND 
MIHU J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MOSSEL (?) WILHELM - - - - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
MENNER KARL INF. I.R. 47 - - Ożenna III (nr 3) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
MILOTTA V. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MICHAJŁOW MATWIJ - - - - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MANSKE WILHELM - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
MARZINSK WALDEMAR - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MEIER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MIKA LUDWIG - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MUSIOL FRANZ - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MICHALKE FERD. - - - - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
MAREK FRANZ - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MILOM M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MEDEK FRANZ - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MESCHNER JOH. - - - - Kierżno wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MÜLLER FRANZ - - - - Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
MIELKE GUSTAV - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
MASLOWSKI AUGUST - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MARSZAŁEK WOJCIECH KAPRAL LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
MENTIK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MAIDONIEK GREGORY - I.R. 35 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAJKUT JÓZEF - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
MOCHA JOHANN - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -