Nazwisk w bazie na literę K: 7593

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
KOGLIN FRITZ - - 1918-07-15 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Vette obelisk
KAUTZ HERMANN - - 1914-08-27 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Kopahn obelisk
KAUTZ KARL - - 1917-01-18 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Kopahn obelisk
KOGLIN HERMANN - - 1915-05-20 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Sackhöhe obelisk
KRÄFT EWALD - - 1917-07-17 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Sackhöhe obelisk
KUSSEROW KARL - - 1915-08-01 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Palzwitz obelisk
KÜSTER KARL - - 1914-10-17 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Kopahn obelisk
K?RP? JULIUS - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
KASS GUSTAW - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
KLEBER GUSTAW - - 1914-10-09 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
KNAPP?T OTTO - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
KOPP FRIEDRICH - - 1914-09-09 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
KEMP OTTO - - - - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
KEUP ERWIN - - ????-03-05 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
KLUG HERMANN - - ????-10-01 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
KARSTEN MAX - - 1917-05-26 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
KNOPP ALWIN - - 1918-06-08 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
KNOPP MAX - - 1916-04-05 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
KNOPP OTTO - - 1918-10-27 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
KRAUSE EMIL - - 1917-05-08 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
KRAUSE KARL - - 1918-05-05 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
KRAUSE MAX - - 1918-09-01 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
KELLER MAX - - 1914-10-03 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
KELLER PAUL - - 1914-10-23 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
KELLER REINHOLD - - 1914-11-18 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
KNOP MAX - - 1918-10-26 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
KOSANKE ERNST - - 1915-01-28 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Clarenwerder -
KOSANKE PAUL - - 1916-03-28 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Crangen-Krąg -
KORTH FRANZ - - 1914-08-20 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
KORTH MAX - - 1918-10-13 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
KRAUSE FRANZ - - 1915-05-07 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
KUNDE EMIL - - 1914-08-22 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
KALH FRANZ MUSKETIER - 1916-09-16 Somme Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
KARAUSE WILHELM ERSATZ-RESERVIST - 1915-06-27 Galizien Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
KRUGER ALBERT LANDSTURMANN - 1915-10-30 VERMISST Frankenreich Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Katztow -
KLEIN PAUL - - 1918-09-26 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
KORTH ERICH - - 1918-09-27 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
KORTH REINHOLD - - 1917-04-02 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
KAMMHOLZ OTTO RESERVIST - 1917-09-20 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
KASULKE CARL RESERVIST - 1918-06-13 westen Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
KASULKE ERNST BCHTZ - 1917-08-16 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
KRUGEL KARL LANDSTURMANN - 1916-04-05 westen Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
KUSSEROW ALBERT LANDSTURMANN - 1917-05-22 westen Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
KÖHN ERICH - - 1915-09-25 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
KOLTERMANN OTTO - - 1915-04-24 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
KRÜGER SIEGFRIED - - 1917-08-31 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
KÜHL GUSTAV - - 1915-06-30 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
KUHNKE AUGUST - - 1916-18-12 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
KUMM OTTO - - 1917-04-17 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
KLEINSCHMIDT HERMANN - - 1915-02-10 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
KÜHN WILH. MUSK. - 1918-07-16 FRANKREICH Rokity wieś, gm. Kozielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Rackitt) zachodniopomorskie - - tablica
KAISER ALBERT LANDST. - 1916-11-27 RUMÄNIEN Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
KLEINKE RICHARD FÜSELIER - 1914-11-05 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
KÖPPEN WILHELM RESERV. - 1916-03-16 FRZ-GFGSCH-MA- Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
KIECKEBUSCH GUSTAV OBERLEUTNANT D.L. - 1914-04-11 IN FLANDERN Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
KLATT HUGO KANONIER - 1918 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
KRAMER BERNHARD MUSKETIER - 1915 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
KRÜGER FERDINAND LANDSTURMMANN - 1916 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
KÜHL OTTO MUSKETIER - 1916 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
KUMBIER ALBERT WEHRMANN - 1915 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
KUMBIER AUGUST GRENADIER - 1916 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
KANIESZ ERICH - - 1915-03-15 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
KANIESZ WILH. - - 1914-10-07 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
KATH KARL - - 1915-??-?? - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
KETTELHUT FRANZ - - 1919-01-14 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
KÖHLER ? - - 1915-??-?? - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
KRIEGER ALB. - - ????-??-?? - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
KÜSEL WILLI - - 1917-05-17 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
KNOP KARL - - 1914-12-19 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Rochow obelisk
KÖP? WILHELM KAN[ONIER] - 1917-10-19 Fra[nkreich] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-02-20 - tablica betonowa nr 3
KR? WILHELM GREN[ADIER] - 1917-10-20 Fra[nkreich] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1920-08-24 - nagrobek betonowy
KRÜGER FRITZ UNTFFZ. - 1918-09-29 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
KÜMMEL WALTER MUSK. - 1918-06-09 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie 1881-02-26 - -
KLEIST R. - - 1914-08-22 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KOCH O. - - 1915-07-13 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KOCH P. - - 1917-02-05 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KOCH R. - - 1917-10-19 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KÖPKE W. - - 1915-??-?? - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KRAHN K. - - 1915-06-13 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KUHN R. - - 1917-10-05 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KUHRT H. - - 1915-01-04 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KAPKE PAUL MUSK. - 1916-03-14 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - -
KAUN EMIL MUSK. - 1915-03-15 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - -
KIEKBUSCH HERMANN GEFR. 3 GARDE. REG. ZU FUSS 1917-10-12 szpital wojskowy Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - Trąpadły -
KIEKHÄFER OTTO MUSK. - 1918-07-11 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - -
KÖPKE OTTO MUSK. - 1917-12-06 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - -
KUCHENBERKER GECHARD UNTOFF. - 1919-02-24 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - -
KASTEN E. MUSK. WESTEN 1918-05-29 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
KRAUSE A. PION. LT. BIXCHOOTE 1914-11-21 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
KRÖNING R. LEHR. - 1915-05-18 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN VERMISST
KÜHL R. LDW. CHAMPAGNE 1917-04-13 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - SCHMUCKENTHIN -
KAUN RICHARD RES. - 1915-03-04 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - VERMISST
KREHSIN RICHARD MUSK. - 1916-10-13 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - DARSOW -
KURTH GUSTAW ? - 1915-08-02 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
KEIPER OSKAR - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - TRIBSOW / TRZEBIESZEWO Obelisk
KEMKE WILLI - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - TRIBSOW / TRZEBIESZEWO Obelisk
KNOLL EMIL - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - GRAMBOW / GRĘBOWO Obelisk
KÖHLER FRANZ - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - TRIBSOW / TRZEBIESZEWO Obelisk
KÖHLER PAUL - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - TRIBSOW / TRZEBIESZEWO Obelisk
KÖLLER von CLAUS - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - SCHWENZ / ŚWINIEC Obelisk
KRAUSE RUDOLF - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - BANDESOW / BĘDZIESZEWO Obelisk
KROHN HUGO - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - BRENDEMÜHL / JATKI Obelisk
KRÜGER HEINRICH - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - TRIBSOW / TRZEBIESZEWO Obelisk
KÜHL JOHANNES - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - GRAMBOW / GRĘBOWO Obelisk
KAETHER RUDOLF ERS.RES. - 1915-07-01 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
KRIEG JOHANN MUSK. - 1916-05-03 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
KUHN FRANZ MUSK. - 1916-04-14 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
KURTZWEG OTTO MUSK. - 1915-05-05 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
KNALL JOHANNES - - 1918-09-01 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
KNITTE HERMANN - - 1918-09-24 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
KRAUSE KARL - - 1915-01-12 Westen Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
KLANN BERNHARD RESERV. - 1918-07-29 - Nawino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
KLANN FRANZ GRENAD. - 1915-06-02 - Nawino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
KLUNNER WILHELM - - 19??-07-25 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - MITTELFELDE -
KRÜGER HERMANN - - 19??-12-29 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - MITTELFELDE -
KÜHL ? - - 1914-12-29 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
KÜHL ADOLF - - 1918-07-20 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
KÜHL FRIEDRICH - - 1916-01-09 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
KÜHN OTTO - - 1915-06-24 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
KANNENBERG GUSTAV KAN. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KANNENBERG HERMANN LDSTRM. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KUNDE PAUL LDWHRM. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KRAUSE FRANZ - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KREBS AUG[UST] - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KALLIES W. - - 1918-10-26 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KLABUNDE P. - - 1914-09-18 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KÖNNSPICK O. - - 1916-09-19 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KÖPP W. - - 1915-02-01 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KRÜGER F. - - 1915-04-04 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KRÜGER K. - - 1914-12-05 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KRÜGER W. - - 1917-09-14 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KÜHL H.? - - 1915-02-21 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KLEMZ OTTO - - - - Zaspy Wielkie wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
KÖPP(?) OTTO GEFR. - ????-??-?? - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KRAFT HERM[AN] - - 1914-08-29 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KRAFT WILH[ELM] - - 1915-05-17 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KLUG FRANZ MUSK. - 1915-03-15 - Danowo wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
KORTH FRITZ GARDEFÜS. - 1916-09-08 - Danowo wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
KRAHN HERMANN GERF. - 1916-05-18 - Danowo wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
KALH OTTO MUSK. - 1916-05-18 - Rotnowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachodniopomorskie - ROTTNOW -
KOHLER HERM. GREN. - 1916-09-03 - Rotnowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachodniopomorskie - ROTTNOW -
KANE FRITZ OBERMATROZE - 1914-12-08 zur See Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
KAHL OTTO - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KAHL WALDEMAR - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KAS?E? PAUL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KASTEN EMIL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KLUG PAUL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KLUG WILLI - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KOPSEL OTTO - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KUBSEL REINHARDT - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KUBNKE KARL - - 1915-01-30 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
KANIESS ALBERT - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KERL OTTO SERG[EAN]T - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KERL PAUL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KLAPPSTEIN KARL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KLINTZKE OTTO - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KLITZKE OTTO UNT[ERO]FF[I]Z[IER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KLITZKE RICHARD - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KLUG FRANZ UNT[ERO]FF[I]Z[IER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KRAUSE ALBERT G[E]FR[EITER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KRAUSE GUSTAV - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KRÜGER FRIEDRICH - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KRÜGER WALTER - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KÜMKER VON D. HEINZ - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KÜNZMANN WILHELM - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KIEPERT EMIL INF[ANTERIST] - 1915-05-29 - Słowieńsko wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KIEPERT WILL? RES[ERVIST] - 1914-10-14 - Słowieńsko wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KLEMPS EMIL FÜS[ILIER] - 1916-07-25 - Słowieńsko wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KIENOW HERMANN - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KETTELHUT MAX - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
KLOPP WILH. - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
KNOP ALBERT - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
KNOP TEOD. - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
KRAUSE ERNST - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
KRAUSE JOH. - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
KROLOW ERNST - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
KALLIES BERNHARD - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KARKOSZ STANISLAUS - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KLINGER KONRAD - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KNEISEL ARNO - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KNOL RUDOLF - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KONICKI REINHOLD - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KOWALSKI FRITZ - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KRASZKIEWICZ JOHS. - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KROHN ANTON - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KROLIKOWSKI GEORG - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KRÜGER OTTO - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KUBATZKI FERDINAND - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KUCHENBECKER FRANZ - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KULBATZKI ADOLF - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KALDRACK HELMUT HAUPTMANN DER RESERVE  FELDARTILLERIR REGIMENT NO. 278 1918-08-18 SELENS Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1879-02-02 STETTIN/SZCZECIN -
KALISKE EMIL GEFR[EITER] - 1918-12-02 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KATH ALBERT MUSK[ETIER] - 1917-05-05 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KLEIN ERICH ERS[ATZ] RES[ERVE] - 1915-05-18 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KLUG WALTER MUSK[ETIER] - 1915-09-21 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KÖPKE FRANZ LANDST[URMMANN] - 1918-11-27 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KOSANKE KARL LANDST[URMMANN] - 1916-09-12 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KOSANKE KARL MUSK[ETIER] - 1915-05-07 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KRAUSE PAUL GEFR[EITER] - 1914-??-16 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KÜPKE HERMANN PION[IER] - 1917-04-23 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KREY HEINRICH - - 1914-12-25 - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 22 lat
KREY WILHELM - - 1915 - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 27 lat
KUN? EWALD - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 29 lat
KNOP AUG[UST] L[AN]DS[TUR]M[MANN] - 1916-03-26 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KRE? OTTO W[E]HR[MANN] - 1917-06-23 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KRE? PAUL KAN[ONIER] - 1917-04-14 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KRETLOW GUST. MUSK. - 1914-12-24 - Zagórzyce (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KESENHAGEN AUGUST - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
KIKOW WILHELM - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
KORTH GUSTAV - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
KAGEL WILHELM - - 1914-10-30 - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - geffalen bei Vailly
KLÜCKMANN WILHELM - - 1914-09-30 - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - gestorben vor Antwerppen
KOPP WILHELM - - 1914-10-25 - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - geffalen bei Nieuport
KLENZ OTTO - - 1918-04-12 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
KYNAST ERICH - - 1914-08-20 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
KRÜGER WALTHER - - ? - Krzywinek wieś, gm. Widuchowa, pow. gryfiński zachoniopomorskie - 1835-07-02 -
KLAMM KARL GRENAD. - 1914-10-04 - Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - -
KLAMROTH U. - - 1914 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1892 - -
KLAMROTH W. - - 1914 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1889 - -
KRAMER P. - - 1915 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1894 - -
KRUEGER - - - 1914 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1895 - -
KURZMANN B. - - 1918 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1898 - -
KEIL HERMANN LDSTM. - 1918-05-17 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
KLUGE GUSTAV ERS. RES. - 1917-12-16 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
KLÜTZ HERMANN KAN. - 1918-10-25 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
KOHN ALBERT GEFR. - 1915-09-26 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
KOHN HERMANN LDSTM. - 1916-08-09 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
KOHN JOHANNES KAN. - 1919-08-09 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - zmarły na skutek wojny
KRAMER ALBERT LDSTM. - 1921-05-01 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - zmarły na skutek wojny
KRÜGER HERMANN HUSAR - 1917-04-09 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
KRANTZ REINHARD - - 1915-04-26 - Gardno wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KALIEBE EMIL MUSK. - 1915-06-03 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
KIENAST JULIUS WEHRM. - 1918-06-08 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
KÖLLER RICHARD RES. - 1915-06-30 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
KÜHL WILHELM WEHRM. - 1915-07-02 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
KRUMANN MARTIN - - 1918-05-?4 - Zdbowo wieś, gm. Tuczno, pow. wałecki zachoniopomorskie - - -
KASTEN ALBERT ERS. RES. - 1915-03-25 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
KASTEN EMIL MUSK. - 1914-10-12 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
KASTEN GUST. ERS. RES. - 1915-08-02 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
KASTEN WILLI MUSK. - 1915-04-15 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
KÜHL FRIEDR. LDSTM. - 1918-07-25 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
KÖPP HERM. - I.R. 42 1917-05-15 - Zwierzynek wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KIENOW REINHOLD - - 1917-04-06 - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KADDATZ HERMANN - - 1917-11-13 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KRAUSE RICHARD - - 1917-1?-05 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KRÖGER HERMANN - - 1915-07-16 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KAMOSSA FRITZ - - 1916-03-25 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KIERNOW KARL - - 1915-11-01 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KIMMS ARTHUR - - 1914-11-05 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KLAPPROTH WILHELM - - 1918-04-24 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KLUG ALBERT - - 1914-11-10 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KLUG ERNST - - 1915-10-01 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KLUG GUSTAV - - ? - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KLUG RICHARD - - 1918-12-02 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KOEPFEL HERMANN - - 1918-06-11 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KOHL WILHELM - - 1914-09-07 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KROHN HERMANN - - 1918-09-08 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KRÜGER ALBR. - - 1914-11-05 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
KRÜGER OTTO - - 1915-06-04 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KURZWEG WALTER - - 1915-06-15 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KOHLHOFF KARL - - 1917-11-14 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
KINDT ERICH - - 1914-10-12 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
KUCHENBECHER HERMANN - - 1914-11-04 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
KIECKHÄFER RICH. UNFFZ. - 1916-03-22 - Tąpadły wieś, gm. Brojce, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
KIEKBUSCH HERMANN GEFR. - 1917-11-12 - Tąpadły wieś, gm. Brojce, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
KNOLL EMIL KAN. - 1918-06-06 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
KNOLL FRANZ LANDSTM. - 1916-05-06 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - ZAGINĄŁ
KNOLL HERMANN GREN. - 1914-10-07 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - ZAGINĄŁ
KÖLLER RICHARD MUSK. - 1918-04-14 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
KLITZKE OTTO GRENADIER - 1917-06-03 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KOCH HANS LEUTNANT - 1914-11-05 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KRÜGER ERNST UNTEROFFIZIER - 1918-03-22 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KRÜGER KARL UNTEROFFIZIER - 1914-08-20 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KRÜGER WILHELM - - 1915-04-24 - Bukowo wieś, gm. Człopa, pow. wałecki zachodniopomorskie - - -
KACZMAREK FRANCISZEK - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
KACZMAREK JAN - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
KACZMAREK MACIEJ - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
KEMPIAK SYLWESTER - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
KINAL ANDRZEJ - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
KONIECZNY JÓZEF - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
KOSZCZÓŁ WALENTY - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
KOZUB CHRYZOSTOM - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
KRAMER WAWRZYNIEC - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
KRZYŻANIAK WALENTY - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
KUBZDYL ANDRZEJ - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
KUBZDYL JAN - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
KUCZYŃSKI ANDRZEJ - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
KELLY P. 1164 PRIVATE 53 RD.BN.AUSTRALIAN INF. 1918-10-29 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
KENNEDY RNVR. J.W. KP/548 ABLE SEAMAN ANSON BATTN.R.N.D. 1918-09-28 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
KUBICKI ANTONI - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
KACZMAREK JA. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1898 - -
KACZMAREK KA. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1882 - nauczyciel
KACZMAREK WAL. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1890 Brylewo -
KATARZYŃSKI ST. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1884 Zbytki -
KĘDZIERSKI TO. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1893 - -
KĘDZIORA PI. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 - -
KLUPIEĆ JA. - - 1922 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1899 - -
KLUPIEĆ JÓ. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1901 - -
KLUPŚ AND. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1888 - -
KLUPŚ ST. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1888 - -
KLUPŚ WO. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 - -
KOKOCIŃSKI JÓ. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1887 - -
KOKOCIŃSKI ST. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1886 - -
KONIECZNY ST. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
KOWALSKI JA - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1881 - -
KOWALSKI JÓ. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1878 - -
KRAUSE IG. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1882 - -
KRYSIAK SZ. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1902 - -
KUBIAK JA. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
KUIK FR. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1887 - -
KUIK ŁU. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1900 - -
KUIK ST. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 - -
KUIK WO. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1888 - -
KWIATKOWSKI PI. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1900 - -
KLAMKA S. - - 1915-07-19 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1894-04-11 Wijewo -
KLUPS M. - - 1916-04-18 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1876-04-18 Wijewo -
KORDEK K. - - 1916-02-27 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1888-11-08 Wijewo -
KOWALEWICZ J. - - 1918-11-04 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1877-07-04 Wijewo -
KAMIERCZYK BOLESŁAW - - 1918-10-07 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1894-05-24 - -
KAMIERCZYK FRANCISZEK - - 1914-09-15 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1892-01-26 - -
KIERUJ JÓZEF - - 1920-07-26 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1901-07-06 - -
KIERUJ LEON - - 1920-01-15 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1901-01-19 - -
KIERUJ WACŁAW - - 1918-04-23 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1899-09-05 - -
KLEDZIK FRANCISZEK - - 1918-01-10 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1897-07-09 - -
KRUSZYŃSKI FRANCISZEK - - 1918-05-15 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1892-09-16 - -
KENNY W. PTE./ 9TH BAT. NORTH CUMBERLAND FUSILIERS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
KARKOW NIKIFOR - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
KATTNER REINHARD OBERJAGER 3 KOMP. RES. JAGER BTL 21 1914-12-14 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
KLANN JOSEF MUSKETIER 9 KOMP. INF. RGT 175 1914-12-04 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
KOREPIN WASILIJ - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
KOZIEŁ GRIGORIJ - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
KRASNOW PIOTR - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
KLUPS JÓZEF - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KŁABIŃSKI WINCENTY - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KACZMAREK MAKSYMILJAN - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
KAZIMIERCZAK WALENTY - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
KLAWITER JÓZEF - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
KLAWITER WIKTOR - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
KOLANOWSKI ANDRZEJ - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
KOLANOWSKI WINCENTY - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Tylko na pomniku
KAMIERCZAK JÓZEF - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
KARMOLIŃSKI JAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
KOŹMICKI WŁADYSŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
KRUPA STANISŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
KRZYŻANOWSKI STANISŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
KUSZCZAK JÓZEF - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
KWAŚNIEWSKI ANDRZEJ - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT STANISŁAWA
KWAŚNIEWSKI STANISŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT ANDRZEJA
KRZYŻOSZCZAK FR. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
KLAPECKI S - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
KLOPSCH A - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
KNYCH A - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
KOLAN F - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
KOMINOWSKI A - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
KOMINOWSKI F - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
KOZAK J - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
KOZAK J - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
KUKACKI F - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
KALITKA PIOTR - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KASPERSKI STANISŁAW - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KASPERSKI WOJCIECH - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KALITKA JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KAMINIARZ BRONISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KAMINIARZ STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KASPERSKI FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KAZMIERCZAK FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KLECHA BOLESŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KLECHA MICHAŁ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KONIECZNY ANDRZEJ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KRAWCZYK JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KUNZ FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KURP JULIAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KURPISZ JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KURPISZ JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KOŚCIELNY F - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KARWATKA FRANCISZEK - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KAZIMIERSKI MARCIN - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KAŹMIERCZAK K. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KICINSKI A. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KULUS L. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KULUS W. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KALINOWSKI - MUSKIETIER INF.RGT.NO 50 1915-07-10 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1883-07-15 - -
KLUGNER - HOBOIST INF.RGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
KOCHANOWSKI - MUSK. INF.RGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
KOMOROWSKI - WEHRMANN LANDW.INF.RGT.46 8 KOMP. 1915-07-21 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1876-06-21 - -
KOPP - HOSTM. RES.INF.REGT.25 1916-04-06 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1884-07-04 - -
KOWALEWSKI - GRENADIER - 1919- - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1898- - -
KREUTZER - HUSAR HUS.REGT.11 I ESKAD 1915-04-12 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1892-06-17 - -
KRISCHIK - MUSKIETIER INF.RGT.154. 9 KOMP. 1914-11-02 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1892-12-25 - -
KUBIAK - MUSKIETER RES.BATL.INF.RGT.50 1915- - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1898-09-26 - -
KUNKEL - KANONIER GEHR.KAN.BATTR.16 1918-11-19 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1876-09-21 - -
KUTZNER - WEHRMANN LANDW.INF.RGT.46 1918-07-25 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1853-02-22 - -
K????EK STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
KACZMAREK JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
KACZMAREK JÓZEF - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
KACZMAREK MARCIN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
KACZMAREK MARCIN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
KACZMAREK SZCZEPAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
KACZMAREK WALENTY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOTOWO -
KALEMBA WŁADYSŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
KARDACZ ANDRZEJ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - ROSNOWO -
KIJESKI JÓZEF - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOTOWO -
KNAJDEK MARCIN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
KOBERSKI MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
KOLEMBA JAKÓB - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
KRYSZTOFIAK JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
KUCHARSKI SZCZEPAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
KURASZ MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
KAIZER FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - BĄCZYLAS -
KARKOSZ MICHAŁ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - BOGDANKI -
KAROLEWICZ FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
KONIECZNY JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
KOŃCZAK WINCENTY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
KOTOWSKI JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
KOWALEWSKI WAWRZYN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
KOZAK FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - BOGDANKI -
KOZAK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - BOGDANKI -
KRZYŻOSTANIAK FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - GRODZISKO -
KUBIACZYK LUDWIK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
KULCZAK ANTONI - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
KULCZAK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
KAJOK JAN - - 1914-11-25 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KAJOK MAKSYMILIAN - - 1916-08-06 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KAJOK WALENTY - - 1918-03-21 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KAŹMIERCZAK JAN - - 1920-07-25 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KAŹMIERCZAK JÓZEF - - 1920-03-04 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KLIMPEL FRANCISZEK - - 1916-09-29 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KOŃCEWICZ PIOTR - - 1920-05-11 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KOWALSKI FRANCISZEK - - 1915-07-29 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KOWALSKI JÓZEF - - 1919-02-04 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KOWALSKI STANISŁAW - - 1915-02-01 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - rozstrzelany za sprawę polską
KRYSTEK CZESŁAW - - 1918-03-21 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KASPRZAK A - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KASPRZAK J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KASPRZAK W - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KOKOWSKI Z - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KOŁODZIEJ J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KOMZA JAN - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KOŚCIELAK F - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KOWALSKI A - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KOZŁAWSKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KRÓLIKOWSKI K - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KRZYŻANOWSKI W - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KUBICKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KURZAWSKI W - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KOZŁOWSKI FRANCISZEK - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KACZMAREK JÓZEF - - 1917-07-29 pod Babinem Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KAŹMIERCZAK JÓZEF - - 1918-05-25 - Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KOTERBA ANTONI - - 1917-08-22 - Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KOWALSKI WŁADYSŁAW - - 1914-09-14 nad rzeką Yser Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KRÓL MACIEJ - - 1914-10-25 okolice Częstochowy Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KRÓLIK JAN - - 1915-08-01 Krasnystaw Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie 1883-08-08 Dobrzyca -
KRÓLIK TOMASZ - - 1917-11-23 Cambrai-region Nord-Pas-de-Calais Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KUCHARSKI WALENTY - - 1915-04-05 Combres wieś na północ od Verdun Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KULAWIAK FRANCISZEK - - 1916-10-02 nad rz. Sommą-Pikardia Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KULKA ANDRZEJ - - 1917-06-30 - Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KULKA STANISŁAW - - 1916-11-14 nad rz. Ancre Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KURKIEWICZ PIOTR - - 1915-04-16 Chatel - Alpy Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KIEŁKASA STANISŁAW - - 1918-06-18 ARRES - HOLANDIA Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1898-10-18 ŻBIKI POW. PLESZEW -
KAMIŃSKI JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
KAMIŃSKI JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
KAMIŃSKI MICH. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
KAMIŃSKI TOM. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
KANDYSZ WOJCIECH - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
KLOZA JULJ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
KLUSKA PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
KMIECIK FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
KUBIAK BR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
KURZAWA PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
KACZMAREK KAZIMIERZ - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KACZMAREK LUDWIK - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KLĄSKAŁA W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KLOREK J. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KOŁODZIEJSKI FR. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KOWALSKI FR. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KOWALSKI FR. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KRAJKA W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KUBAŚ R. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KUROWSKI ST. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KACZMAREK K - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
KALINNA HERMANN - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
KALINNA LEOPOLD - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
KANNEWURF von HEINRICH GOTTLIEB - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Baitkowen -
KARLSTIES FRITZ - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Niekrassen -
KIKUL ALFRED - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sutzken -
KLEINGÄRTNER FRITZ - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Monethen -
KLEINHANS OTTO - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Niekrassen -
KNOPATZKI FRIEDRICH - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - (Osranken) / Steinfelde -
KÖHMLEIN - GEFR. RES. INF. REGT. 264 9. KOMP. 1915-02-13 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogila 4
KÖMER JOSEF MUSTETIER RES. INF. REGT. 264 11. KOMP. 1915-02-11 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 9
KONIETZKO AUGUST - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Niekrassen -
KONRAD WILHELM - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Baitkowen -
KOSLOWSKI HERMANN - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Rostken -
KOTOLL HUGO - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Cziernien -
KRÄGER HELMUT GEFREITER RES. INF. REGT. 264 1915-02-10 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 1
KREBS - MUSTETIER RES. INF. REGT. 264 1915-02-12 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 10
KRUCKY ROBERT MUS. R. INF. REGT 260, 1. KOMP. 1915-02-02 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
KRÜMÜNG - RES. RES. INF. REGT. 264 1. KOMP. 1915-02-12 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 7
KRUPPA MATTHIS - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Pistken -
KRUSCHEWSKI AUGUST - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Moskotten -
KRUSCHEWSKI HERMANN - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Biallojahnen -
KUDRITZKI FRIEDRICH - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Niekrassen -
KLUTH HUGO - - 1916-10-09 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
KUHN PAUL - - 1918-02-21 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
KAHLKE FRIEDRICH - - 1915-05-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KAMMER KARL - - 1915-11-25 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KAMPOWSKI FRIEDRICH - - 1915-08-09 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KARIUS KARL - - 1915-06-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KARIUS MAX - - 1916-10-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KIE?? GUSTAV - - 1917-04-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KILIAN ALBERT - - 1915-06-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KILIAN WILLI - - 1915-05-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KIRSCH ERICH - - 1918-04-18 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KIRSTEIN KARL - - 1917-01-26 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KIßNER FRANZ - - 1918-04-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KLANGWART OTTO - - 1916-11-10 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KLATT GUSTAV - - 1914-09-14 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KLEIN EMIL - - 1918-07-18 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KLEIN FRIEDRICH - - 1915-07-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KLEIN FRIEDRICH - - 1915-07-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KLEIN FRITZ - - 1915-02-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KLEIN KARL - - 1918-09-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KLEIN WILHELM - - 1914-11-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KLINGBERG MAX - - 1918-04-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KLINGER PAUL - - 1917-08-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KLOCKOW ERNST - - 1914-09-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KLOTH PAUL - - 1918-10-25 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KNAPP MAX - - 1915-06-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KNOCH HEINRICH - - 1915-12-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KNOPPKE EMIL - - 1916-10-14 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KÖRNIG ALFRED - - 1915-09-09 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KORRMANN CHRISTIAN - - 1915-05-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KOSNEY HERMANN - - 1914-08-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KOSNEY PAUL - - 1914-08-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KOWALEWSKI HERMANN - - 1918-05-08 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KRAUSE AUGUST - - 1914-11-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KRAUSE ERNST - - 1918-10-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KRAUSE FRITZ - - 1914-12-08 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KRAUSE RICHARD - - 1917-06-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KREUTZADLER EDWARD - - 1914-07-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KULKE KURT - - 1915-04-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KULSCHEWSKI AUGUST - - 1914-08-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KÜßNER FRIEDRICH - - 1915-06-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KUSTER GUSTAV - - 1915-03-14 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KLEINSCHMIDT ALBERT RES. 6. KOMP. INF. REGT. 54 1914-11-02 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KREIDENBERG CHRISTIAN WEHRM. 1.KOMP.LANDW.INF.REGT.31 1914-11-01 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KIWALL BERNH. - - 1918-11-07 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
KLEIN JOS. - - 1918-10-03 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
KÖHLER JOH. - - 1915-09-26 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
KRAKAU JOH. - - 1918-08-28 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
KROSCHEWSKI JOH. - - 1918-05-16 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
KALINOWSKI J. MUSKET. - 1917-07-25 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
KONIGSMANN P. GEFR. - 1916-10-17 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
KOSTRZEWA E. E.RES. - 1918-09-03 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
KRASKI F. RESW. - 1915-11-28 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
KUCZINSKI F. E.RES. - 1917-05-05 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
KUPCZICK R. LANDST. - 1916-05-19 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
KRYSEWSKI AUGUST GEFR. 2. KOMP. L. 1/13 1916-06-02 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KALMUS KARL - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
KALUKIEN ADOLF - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
KOSS KARL - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
KRAUSE OTTO - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
KIRSCH BRUNO - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KLIMMCK LUDWIG - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KLIMMECK ERNST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KLOTZKOWSKI JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KOBOWSKI GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KOLBE AUGUST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KOLOSSA FRITZ - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KOLOSSA MICHAEL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KOMOROWSKI LEOPOLD - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KONIETZKO REINHOLD - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KONOPKA ADOLF - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KONOPKA KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KONOPKA MICHAEL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KOSBRZEWA AUGUST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KOSLOWSKI ERNST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KOSTRZEWA JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KRASCHEWSKI JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KRAUSE JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KRAUSE KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KRUMZIK AUGUST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KAMINSKI ADAM - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KARPINSKI JOH. CIVILISTEN - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KOLOSSA ADOLF - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KOLOSSA EWALD - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KONRADT LUDWIG VIZEFELDWEBEL - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KOSCHORREK GUSTAV OBERJÄGER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KOSCHORREK LUDWIG - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KOWALEWSKI FR. UNTEROFFIZIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KUDRITZKI FRIEDRICH KANONIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KUDRITZKI JOH. GEFREITER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KUHN MARIE - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KURELLA GUSTAV MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KARPINSKI GUSTAV - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KARPINSKI HERMANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KATZBROWSKI FRIEDRICH - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KLIMASCHEWSKI OTTO - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KLOSS AUG. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KLOSS LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KOCZIK JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KOMOSSA ADOLF - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KONIETZKO JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KORDAS WILH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KORNATZKI JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KOSLOWSKI AUG. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KOWALEWSKI FRANZ - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KRAUSE GUST. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KRUPINSKI AUGUST - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KRUSCHINSKI MAX - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KUDRITZKI HERMANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KULSCHEWSKI HERM. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KASTILAN AUG - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
KASTILAN AUG - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
KAUFMANN HUG - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Niederhof tablica pamiątkowa
KLAKOWSKI HUG - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
KLEIN JOSEF - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
KONEGEN ERAS - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
KONEGEN LEO - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
KRAKAU ANTON - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
KRAUSE BERNH - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
KRUSCHEWSKI FRA - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
KRUSCHEWSKI JOH - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
KALINOWSKI ANDREAS - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk tablica pamiątkowa
KENSBOCK PAUL - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk tablica pamiątkowa
KIWITT AUG. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
KLEIN ED. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk tablica pamiątkowa
KOLBERG FR. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
KOLBERG JOH. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Kranz / Kręsk tablica pamiątkowa
KOSCHINSKI JOS. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Nattern / Naterki tablica pamiątkowa
KWIATKOWSKI JOS. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk tablica pamiątkowa
KWIATKOWSKI PAUL - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
KARAU R - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen obelisk
KIESCH J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken obelisk
KIESCH M - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken obelisk
KIESCH O - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken obelisk
KOBUS F - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Gurkeln obelisk
KRAFFZIK G - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen obelisk
KRAUSE - - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken obelisk
KÜHN J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen obelisk
KOPETSCH EMIL HORNIST - 1915-06-25 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KOPETSCH PAUL KAN. - 1918-10-20 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KOPPETSCH HERM. MUSKT. - 1916-09-04 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KÖRBELIN ADOLF GEFR. 11.KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-11 - Wieliczki I wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KRUGER OTTO UTFFZ. 8.KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-29 - Wieliczki I wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KAISER HERMANN RES. 3. KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-06 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KOHN PAUL RES. 10. KOMP. RES. INF. REGT. 9 1914-10-18 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KROLL KARL LEUTN. D. RES. 11. KOMP. RES. INF. REGT. 49 1914-10-27 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KUJAWA VALENTIN RES. 6. KOMP. RES. INF. REGT. 49 1914-10-18 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KARMESIN RICHARD - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KAßER LUDWIG GEFR[EITER] RESERVIST RESERVE INFANTERIE REGIMENT 225 1914-10-?? - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KEDZIORRA ANTON WEHRMANN RESERVE INFANTERIE REGIMENT 225 1914-10-?? - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KOLLHOF WILHELM - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KORMANN JOHANN - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KRISTERN PETER - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KULOW FRIEDRICH - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KATSCHELIN ANDRE MUSKETIER / ROSJANIN REGT.212 1915-02-21 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
KLEY ERNST MUSKETIER 7.KOMP.INF.REGT.18 1915-03-09 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-13 - nagrobek betonowy
KOWALSKI PETER GEFR. 7.KOMP.RES.INF.REGT.34 1915-03-03 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-03-16 - nagrobek betonowy
KRACHT ADOLF RESERWIST 7.KOMP.RES.INF.REGT.266 1915-02-10 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
KULMAS THEODOR WEHRM. RES.INFT.REGT.34/1.KOMP. 1915-03-05 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-21 - nagrobek betonowy
KOLZENAU STABSKAPITAN - - - - Biała Piska II miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KADING HUGO FÜS. FÜS. REGT. 33 wrz-14 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KALINSKI KARL FÜS. FÜS. REGT. 33 wrz-14 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KETELHUT GUSTAV LDSTRM. 4 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KÖTTERT ALBERT FÜS. 1 KOMP. FÜS. REGT. 33 1914-09-08 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KRÄMER - FÜS. FÜS. REGT. 33 1914-09-08 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KNIESE MAX WEHRM. 6 KOMP. LDW. INF. REGT. 18 1914-11-18 - Dąbrówka III wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KLASS WILHELM LANDSTURMISTA BL KONIGSBERG I 1914-12-18 - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KAFFKA KURT UNTFFZ. GREN. REGT. 4 1915-02-08 - Drygały I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KLEITZ GUSTAV - - 1914/15 - Góra II wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KISCHNIK - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
KOCH - PODOFICER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
KUHN - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
KLEEFELD FRANZ GEFR. LANDST. INF. BATL. OSTERODE II XX / 9 1915-09-20 - Jeże III wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KOSCHONEK AUGUST Cywil zabity przez Rosjan - 1914 - Karwik wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
KÖHMLEIN - GEFR. 9 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-13 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KREBS - MUSK. RES. INF. REGT. 264 1915-02-12 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KRÖGER HELMUT GEFR. RES. INF. REGT. 264 1915-02-10 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KRÜMLING - RES. 1 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-12 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KROLL - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KRÖGER - LEUTN. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KRIEGER WILHELM MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-12 - Monety wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KARKOSSA MICHAEL WEHRM. 4 KOMP. LDST. I. BTL. III ALLENSTEIN 1914-08-30 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KOLENTHAL L. WEHRM. LDST. I BATL. KÖNIGSBERG II 1915-02-21 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KRASKI A. WEHRM. 4 KOMP. LDST. I. BTL. III ALLENSTEIN 1914-08-30 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KURABY WALTER UTFFZ. I.R. 44 1915-02-10 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie 1895-08-14 - -
KUTHLEIT WILLY KRGSFRW. 8 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-08 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KAMMER - GREN. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KARWELEIS - GEFR. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KATER - RESERVIST - - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KUHLENEŸER RICHARD - INF. REGT. 148 1914-08-03 - Orzysz III miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie 1890-06-11 SANDDORF -
KALJAKOW WASSILI - 7 SIB. SCHÜTZEN-REGT. 8 U. 5 DIV. gru-14 - Pianki wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KOSCHEWIATOW JAKOB - 7 SIB. SCHÜTZEN-REGT. 8 U. 5 DIV. gru-14 - Pianki wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KLEIST AUGUST GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - obelisk
KUKUK HANS GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KLEIN ADOLF LANDSTM. 1 KOMP. LDST. INFTR. BATL. ALLENSTEIN 1914/18 - Ruciane-Nida II miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KAIRIES FRITZ MUSK. 6 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-07 - Snopki I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KOPELKA PAUL MUSK. 7 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-07 - Snopki I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KASCH OTTO GEFR. 8 KOMP. RES. INF. REGT. 266 1915-02-08 - Sulimy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KOCH J. MUSK. 1 KOMP. RES. INF. REGT. 266 ????-??-?? - Sulimy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KÜHN BERNHARD MUSK. 6 KOMP. RES. INF. REGT. 264 ????-??-?? - Sulimy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KOMOPATZKI FRIEDRICH - - - - Turowo (pow. piski) wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KNÖNER SIMON GREND. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 252 1915-02-08 - Wolisko Duże wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KAUTZ BERNHARD HAUPTMANN - 1914-10-10 - Gołębiewo wieś, gm. Kozłowo, pow. nidzicki warmińsko-mazurskie - - -
KLIEN WALTER LEUTNANT 2.KOMP. GREN. REGT.4 1915-02-12 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KYCLER FELIKS - - 1917-10-23 Belgia Nowe Miasto Lubawskie miasto, gm. Nowe Miasto Lubawskie, pow. nowomiejski warmińsko-mazurskie - - -
KAPER - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1895-09-30 - -
KOSCHORREK - VIZEFELDFEBEL G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 21 - -
KUHLMANN KARL MUSZKIETER 45 PP 1915-02-07 - Karwik-Księdzówka wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KRETSCHMANN PAUL - - - - Pasłęk I miasto, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - Pomnik
KRICKHAHN JAKOB KAPRAL 11 KOMP. 176 P.P. 1914-09-08 - Kruklanki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KRÜGER EMIL RESERVIST 5 KOMP. 176 P.P. 1914-09-09 - Kruklanki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KIHILAW NIKOLAUS - 10 KOMP. 172 P.P. 1914-09-17 - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KLEBS RUDOLF RESERVIST 10 KOMP. 44 P.P. 1914-09-16 - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KLEIN ALBERT MUSKETIER 3 KOMP. 44 P.P. 1914-09-13 - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KROLL - REITER - cze-14 - Kętrzyn I miasto, gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński warmińsko-mazurskie - - nagrobek granitowy
KEMPE FRANZ RES. RES. INF. REGT. 2 1914-09-07 - Baranowo III wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KOLMSEE HEINR. KAN. - 1918-07-13 ELBING Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KOTMSEE PETER KAN. - 1915-05-18 LAZ. DANZIG Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KROLL ?IOTFFR ARM. SOLD. - 1917-08-17 FRANCJA Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KUHN EMIL L. IN. - 1915-02-23 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KUHN FERD. JÄGER - 1915-02-02 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KOWALSKI AUG. WEHRM. 1 K. LANDW. INF. RGT. 49 1914-08-15 - Gawliki Wielkie wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KUNTZ EMIL GREN. 6 KOMP. GREN. REGT. 1 - - Gawliki Wielkie wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KASCHÜTZKI F - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KOSZIOL G - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KULINNA F - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KULINNA J - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KANRAU FRIEDR. KANON. FELD. ARTL. REGT. 1 1915-02-03 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1889-12-?? - -
KARSTEN - WEHRM. 12 K. LANDW. INF. REGT. 76 1914-12-07 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1880-12-03 - -
KEDES? ADOLF - - 1914-??-?? - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1889-??-?? - -
KEMPA JOACHIM WEHRM. 6 K. LANDW. INF. REGT. 76 - - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1878-01-28 - -
KIETZMANN - MUSK. 6 K. LANDW. INF. REGT. 45 - - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KLISZCY FRANZ FÜSL. 3 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1914-11-25 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1888-03-16 - -
KNOCHE WILLI GEFR. 1 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-01-26 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1891-03-01 - -
KOMISSEDER - ? 6 K. LANDW. INF. REGT. 45 - - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KOSLOWSKI FRIEDRICH - - 1914-??-12 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1888-??-?? - -
KOSLOWSKI JOSEPH WEHRM. ? 1914-12-12 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KRAUSE FRANZ FÜSL. ? KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-01-12 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1894-08-09 - -
KREUZ HERM. RES. 11 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1914-12-06 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1887-06-03 - -
KUNERT PAUL ARM. SOLD. ARM. BATL. 42 1915-05-23 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KANIA - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KARTH - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KASANOWSKI - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KÄUFER - GEFR. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KLATT - GEFR. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KORNATH - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KOSCHNITZKI - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KUNKEL - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KWIEDZINSKI - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KUTZBORSKI AUG. - - - - Konopki Wielkie wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KALWEIT MAX FÜSL. 3 KOMP. FÜSL. REGT. 33 - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KAHDE? EMIL ULAN ULAN.REGT.4 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KLE? JOHANN? WEHRM. LANDW.INF.REGT. 49? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - KLEZAREK? (DEHNEN)
KLOß ERICH FELDW. JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KNAUER KARL KAN. FUSSAR.BTL. 38 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KOCH RICHARD GEFR. JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KOCH.... OTTO LDST. LDST. INF. BTL. 1/7? GOLDAP - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - KOCH? (DEHNEN)
KOCH? EMIL? GEFR. RES.INF.REGT. 266 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KONDEREIT HERMANN KRIEGSFREIW. ULAN.REGT. 12 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KOPCZY? JOHANN? WEHRM. LANDW.INF.REGT. 49? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - KOPCZYNSKI? (DEHNEN)
KRAMP WILHELM OBERJÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KUDRIN? JUSTUS MUSK. RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - KUDRUN? (DEHNEN)
KÜHNE WILH.? FELDW. LDST.INF.BATL. 2/7 GOLDAP - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KAFFKE BERNHARD MUSKETIER 4. IR 352 1917-07-01 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
KINZER ERWIN KAN. 8.EB FAR 35 1918-10-08 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
KARKOSKA FRITZ - - 1914 - Stare Guty wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KAMINSKI FRANZ - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - ROMANOWEN -
KESLOWSKI LUDWIG - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - ROMANOWEN -
KIERAGGA FRIEDRICH - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
KIERAGGA GOTTLIEB - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
KNIES GOTTLIEB - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
KNORH AUGUST - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - DUTTKEN -
KOMOSSA HERMANN - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - DUTTKEN -
KOTTOWSKI FRIEDRICH - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
KOWALEWSKI JOHANN - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRONSKEN -
KOWNATZKI WILHELM - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - DUTTKEN -
KUSCHMA DILO - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - ROMOTTEN -
KNOBELSDORF von - HAUPTM. LANDST. BTL. ALLENSTEIN II - - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KRAUS ANTONIUS - - 1916 - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1896 - -
KRAUSE ANTONIUS - - 1918 - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1899 - -
KRAUSE EDUARD - - 1916 - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1897 - -
KEINZ - MUSK. 2.I.R.146 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KÖRING - MUSK. 6.I.R.152 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KROLL - VZFLOW. 9.I.R.148 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KROSCHEWSKI PAUL MUSK. 3.I.R.59 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KRÜGER ARTHUR MUSK. 5.I.R.59 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KÄBER FRIED. MUSK. - 1918-05-01 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KARNER - - - - - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KIRSTEM WILH. MUSK. - 1917-01-11 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KLEIN GOTTFR. LDSTM. - 19??-02-26 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - ZAGINĄŁ
KAATZ ARTUR MUSK. 6. KOMP. IR 58 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KASIATH FRIEDRICH RES. 8. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KEILWITZ - MUSK. 9. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KEMPE HEINRICH MUSK. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KLANN KARL GEFR. 8. KOMP. IR 45 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KLETTE MAX RES. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KLUTH WILLY UTFFZ. 1. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KLUWE EDUARD RES. 9. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KOCH THEODOR GEFR. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KOLBE - MUSK. M.G.K. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KOMOSS - MUSK. 9. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KÖRNEP - MUSK. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KOWIATKOWSKI - MUSK. 1. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KRANIG - MUSK. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KRÖGER - MUSK. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KROLL KARL MUSK. 6. KOMP. IR 58 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KROLL - MUSK. 9. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KROMREY EDUARD MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KULICH - MUSK. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KRAUSE FRANZ LANDSTM. LDST. BATL. 74 1914/18 - Baranowo II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KRAUSE FRITZ - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KREUTSCHIN IGN. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KÜSSNER GUST. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KUTZBURG WILHELM - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KASSNER FRITZ MUSK. 12 KP. INF. RGT. 175 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1892-03-25 - -
KEINLE JOHANN LDSTM. 8 KP. INF. RGT. 433 1914-12-05 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1872-09-30 - -
KOGLIN RICHARD LDSTM. 4 KP. LDST. BATL. XVII/6 1915-02-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1873-09-28 - -
KOWALSKY STANISLAUS RES. 3 KP. GREN. RGT. 5 1915-09-08 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1890-09-29 - -
KRULL HEINRICH WEHRM. 10 KP. LDW. INF. RGT. 75 1914-11-25 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1883-08-09 - -
KRUSCHINSKI BAUNISL. MUSK. 2 KP. INF. RGT. 128 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1893-09-24 - -
KNAPPE - MUSK. INF.R. 18 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KNORR - MUSK. INF.R. 148 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KAFTMAN - LANDW. LANDW. I. R. 1 - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KAMINSKI AUGUST LDSTRM. 1 / LD. BTL. PRESSISCH STARGARD 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KANIETO T. RES. ? 1915-03-?? - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KAPALMKE FRIEDRICH ERS. RES. 4 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KARGER EDUARD WEHRM. 4 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KEMPMANN OSWALD WEHRM. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KISTENMACHER K. ? ? 1915-06-15 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KLEDTKE SAMUEL GREN. 3 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG 1914-12-19 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KLIETZ OTTO WEHRM. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KOESLING H. LDSTRM. 5 / LD. BTL. RASTENBURG 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KRAMER A. WACHM. 1 ERSATZABT. DES GARDE-FELDA. R. 1 - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KRANE H. ? ? - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KRANZ GUSTAV MUSK. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KRAUSE H. GREN. 8 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG 1915-01-25 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KRAUSE PAUL ERS. RES. 1 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG 1914-12-09 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KRUGMEIER LOUIS UNTFFZ. LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KRZYKOS LORENZ KRGSFRW. 8 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KÜHLING WALTER GREN. 8 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG 1915-01-18 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KYNAST KARL MUSK. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KILLMANN GUSTAW ARM.SOLD. - 1918-10-02 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
KLAUSE ANDREAS MUSK. 12 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
KÖHLER KURT GEFR. 10 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
KORTMANN HUGO MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
KOTZ PAUL MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
KRAUSHAAR - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
KRÜGER KURT GEFR. 5 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
KUNTZE PAUL UFFZ. 1 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
KURZE ALFRED MUSK. 12 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
KAMINSKI A. ERS.RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ELLERWALD I. TRIFT -
KÄMMER A. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NOGATHAU -
KÄMMER W. LIN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NOGATHAU -
KINDER H. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HOPPENAU -
KLEIN G. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - KERBSHORST -
KLEIN J. SCH?TZE - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
KLEIN K. LDST. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
KLEIN O. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
KLEMUSCH F. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
KLINGENBERG E. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
KOCH H. WEHRM. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
KORINTH H. MATR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
KORTH W. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - KERBSHORST -
KOSOMM H. LDST. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
KRAUSE A. ERS.RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
KRAUSE K. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
KRAUSE S. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
KRAUSE U. WEHRM. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
KRIEHN E. FUNKER - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NOGATHAU -
KRISCH H. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
KROEPEL SIEGF LTN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN -
KROEPEL W. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN -
KUNZ E. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ELLERWALD I. TRIFT -
KUTSCH O. VIZE-F. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
KALLWEIT JOHANN GEFR. D. RES. 10 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KERN JOHANNES UTFFZ. D. LDW. 7 KOMP. INF. REGT. 49 1914-09-09 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KLEIN ALBERT MUSK. 11 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KNOOP FRITZ GREN. 6 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KRAUSE FRITZ KRGSFRW. 10 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KRAUSE JULIUS RES. M.G. KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KREIDE EMIL MUSK. 9 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KRENZALER ERNST EINJ. FRW. 12 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KRIPS - GEFR. 9 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KRÜGER HANS GREN. 7 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KRÜGER OTTO WEHRM. 10 KOMP. INF. REGT. 49 1915-02-09 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KUSKE JOH. ERS. RES. 10 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KITZING FRANZ WEHRM. 5/R.I.R. 231 1914-10-23 - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KOEHLER LUDWIG - 4/R.I.R. 226 - - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KRAMER HERMANN WEHRM. 5/R.I.R. 231 1914-10-23 - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KAISER FR. GEFR. LANDST. BTL. DARMSTADT III 1914-12-07 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KALZMANN E. LDSTRM. - 1914-12-15 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KETTLER W. UNTOFFZ. LANDST. BTL. DARMSTADT III 1914-12-20 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KONRAD JOH. LDSTRM. LANDST. BTL. DARMSTADT III 1914-12-07 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KLEIN WILHELM GEFR. 1 KOMP. LDST. INF. BATL. KONIGSBERG 1914-12-04 - Szymonka III wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KEISER KARL - - 1914-10-21 - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KLOPSCH - TROMP. F.K.R.49 - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KOENIG - MUSK R.I.R. 228 - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KOSMIEREK - - - - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KAEMPFFE ERNST - R.I.R.228 - - Romanowo II wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KLEM EMIL ERS.RES. R.I.R.228 1914-10-25 - Romanowo II wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KUTSCHKA W. - 6/R.I.R.228 - - Romanowo II wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KADOLF F. GEFR. 8. / LDW. INF. REGT. 5 1914-10-07 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KORALLUS BRUNO KRGSFRW. 5. / INF. REGT. 41 1914-10-30 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KORSCH O. WEHRM. 7. / LDW. INF. REGT. 18 1914-10-10 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KRAUSE H. WEHRM. - 1914 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KRAUSE O RES. 3. / RES. DRAG. REGT. 5 1914-08-17 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KREHER H. KAN. RES. FELD. ARTL. REGT. 55 1915-03-04 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KROLL W. ERS. RES. - 1914 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KATHER A - - 1916-08-10 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - ROSENWALDE - WOLA WILKNICKA -
KEWITZ A - - 1918-09-02 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - KIRSCHIENEN - KIRSINY -
KLUTH J - - 1918-03-23 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PALTEN - POSADY -
KREBS JOSEF - - 1918-05-30 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
KRÜGER J - - 1918-07-25 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
KLEIN LNDSTM. KOMP. LDSM. INF.B KÖNIGSBERG II 1914-15 - Maskulińskie wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KLIMEK KARL - - - - Sudwa wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KNIESCHEWSKI WILH. - - 1915-03-10 - Sudwa wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KONRAD HERMANN - - 1916-03-23 - Sudwa wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KLEMP ERNST REZ. I.R. 45 / 8K 1915-02-09 - Karwik-Leszczyna wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KÜHN ERICH PODOFICER I.R. 45 / 8K 1915-02-09 - Karwik-Leszczyna wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KÖNIG WILH. MUSK. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KÖPPE EMIL MUSK. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 265 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KREIENDAHL W. MUSK. 12 KOMP. RES. INF. REGT. 265 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KALLWEIT - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KEßNER - GEFR. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KUTSCHER - MUSK. INF. REGT. 45 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KNACKFUß GUSTAV GEFREITER 5 KOMP. ERS. BATL. INF. REGT. 18 1914-12-15 - Osa wieś, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
KOSLOWSKI G. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KOSLOWSKI A. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KOSZIOLL G. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KALININ IWAN - - 1914-10-21 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
KOSCHE FELIX WERHMANN  LJ.R.47.12K.  1915-05-21 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
KRATZ-SCHMAR E. GEFREITER  L.J.R.72,2K.  1915-06-19 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
KUHNKE KARL WEHRMANN  L.J.R.47 4K.  1915-06-12 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
KOWALEWSKY NIKODEMUS LDST.M.  USSAR? POSEN. 24? 1915-??-02 - Chybice wieś, gm. Pawłów, pow. starachowicki świętokrzyskie - - -
KISINARSKI ISTWAN SZER.  ŻOŁN. WĘGIER.  1915-10-13 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KOBINSKY FRANC - LDST B. 105  1914-10-15 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KADLEC REIMUND RES.JNFT.  K.U.K.J.R.99, 7 K 1916-06-01 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
KASTNER JOSEF LDST.JNFT.   K.U.K.J.R.4, 11 K   1915-05-07 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
KONARIK KARL LDST.JAGER  KU.K.F.JAG.B.25  1915-06-27 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
KOSEL JOSEF ERS.RES.  K.U.KJ.R.8. 2K 1915-04-13 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
KRISTO FRANZ JNFANT  K.U.K.J.R.4, GK  1915-05-11 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
KUBIN ADALBERT SAPLUR  SCH.KOLONN.23  1915-02-06 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
KAJTAR JANOS - 14,2 WĘGIER L.E.B.   - - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
KISS IMRE SZER.  1 WĘGIER TURK.F.H.DIV.  - - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
KLACA MICHAEL - TRAIN D.2  1915-03-26 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
KLIMACH FRANZ - - 1915-03-02 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
KNET MICHAEL - L.I.R. 16,10  1915-04-05 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
KOCSIS JOHANN SZER. 11.WĘGIER F.J.B.  1915-03-02 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
KUCHEJDA JOHANN FUHRM.  - 1915-01-04 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
KUKLA ANTON INF. L.I.R.15,3  1915-04-19 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
KARANDEJ GERASYN RUSSE JNF.RGT. 188  1915-04-21 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KLYKOW DYMITRYJ GEFREITER  SAMOG.GREN.R.7  1914-11-10 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KORMON JELISIEJ RUSSE JNFT.RGT.83  1914-12-21 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KOSOW ALEKSEJ RUSSE JNF.RGT.83  1914-01-04 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KOSTIENKO JLIA RUSSE KIEW.GREND.5  1915-01-21 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KOWALENKO STEFAN RUSSE - 1915-03-03 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KRASZOW PIOTR SANITAT  FELDSPITAL 419  - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KREMEN JAKOB RUSSE RES.BAON. 37  1914-11-14 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KUDZIABALIJ NIKANDR RUSSE TAUR.GREND.R.6  1915-04-06 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KULAMIN MICHAEL RUSSE ART.BRIG.45  1915-01-12 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KUNDRASZOW JWAN RUSSE ART.BRIG.2  1914-10-20 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KUROCZKIN ALEKSEJ RUSSE JNF.TAUR.RGT.5  1914-12-07 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KUZMYN KUZMA RUSSE KIEW.GREND.R.5  1915-01-01 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KUZNIECOW JWAN RUSSE JNF.RGT.185  1915-04-10 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KAISER - OSTERR.  K.U.K.J.R.84  1915-05-20 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KALDONEK EDMUND WEHR.  L.J.R.23.6K.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KAWA JOHANN OSTERR.  K.U.K.J.R.57  1914-11-17 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KIENAZ AUGUST UNTOFFZ.  L.J.R.23.6K. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KLEBERT FRIEDR. LDSTRM.  LDW.JNF.RT.72.9 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KLEIN JULIUS ERS.RES.  L.J.R.72.10K.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KLUCKOW PAUL WEHRMANN  L.J.R.72.9. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KOHLMANN FIEDRICH GEFREITER  L.J.R.57.6K.  1915-06-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KOPPEHL OTTO ERS.RES.  L.J.R.23.7. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KORNEMANN HERMANN GEFREITER  L.J.R.72.10K.  1915-05-18 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KORTLEBEN FRIED. LDSTRM.  L.J.R.72.9. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KOSSYTORZ PETER WEHRMANN  L.J.R.23.5.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KOSTOWSKI LUDWIG OSTERR.  K.U.K.J.R.57  1914-11-18 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KOVACS FRANZ JNFANT.  K.U.K.J.R.12.1K.  1914-11-?? - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KOWAL REINHOLD ERS.RES.  L.J.R.23.5. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KREJU OSTERR. - FELDJAGER BTL.17  1915-05-01 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KURTH FRIEDRICH LDSTRM  L.J.R.72.9.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KURTZ PAUL WEHRMANN  L.J.R.72.9. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KAKSA ADALBERT JNFANT.  K.U.K.J.R.54. 12K. - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KOCZENKOWSKI MICH. HAUPTM.  J.R.90  1914-12-10 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KOLLER JOSEF OSTERR.  - 1915-04-28 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - FURS VATERLAND 
KOSCIOTEK ADAM OSTERR.  - 1914-11-17 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - FURS VATERLAND 
KRAJCZOWICZ A. GEFREITER  K.G.UNG.H.J.R.13   1914-12-01 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KROPIFKA SINOWY JNFANT.  J.R.331 - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KUCZATOW ALEKSI. HAUPTM.  J.R.399  1914-11-11 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KUKOL WILHELM JNFANT.  KK.L.I.R15.9K.4.Z.  1915-02-15 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KULAKOW FEDOR UNTOFFZ  J.R.90  1914-12-08 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KWIATKOWSKI J. LDST.ULANE  K.U.K.UNG.RGT.7  1917-07-13 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KARDA FRANZ ERS. RES. K.U.K.J.R. 82 1915-01-06 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KAULFUSS OSWIN GEFREITER K.U.K.L.E7.B. 511/2 1917-10-26 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KELEMEN LAURENZ JNFANT. K.U.K.J.R. 82 1915-03-21 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KIS ADEREAS JNFANT. K.U.K.J.R. 82 1915-01-30 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KOPPEN KARL WEHRMANN L.J.R. 2/9K 1915-02-13 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KOSSMAN EMIL KRIEGSFRW. L.J.R. 9/7K 191?-04-16 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KOSWAKOW STEFAN RUSSE TAUR.GREN.R.6 1915-01-27 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KOVACS STEFAN GEFREITER K.U.K.J.R. 82 1915-01-06 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KRAWCZENKO ALEKSIIEJ RUSSE TAUR.GREN.R.6 ????-??-?? - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KANIA STEFAN ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-12-01 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
KNANOWY - GRENADIER ARMII NIEMIECKIEJ 3 PUŁK GRENADIERÓW 1915-07-23 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
KRAWCZYK PAUL STARSZY SZEREGOWY ARMII NIEMIECKIEJ - 1915-04-23 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
KREIL PAUL ARMIA NIEMIECKA 9 KOMP. 133 PUŁKU PIECHOTY OBRONY KRAJOWEJ 1915 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
KUJAWA WALENTIN ARMIA NIEMIECKA 1 KOMP. 6 PUŁKU PIECHOTY OBRONY KRAJOWEJ 1915-07-20 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
KACZALA RICHARD - LJR 37 1915-05-13 - Tumlin-Wykień wieś, gm. Miedziana Góra, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KLEPACKI JÓZEF - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski