Nazwisk w bazie na literę K: 7422

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
KAMINSK FRIEDRICH UNTFFZ. - 1915-09-15 - Lanngut Rosja Pogranicze 1887-12-13 Thomareinen -
KAMINSKI AUG. MUSKT. - 1916-11-10 - Lanngut Rosja Pogranicze 1895-06-04 Thomareinen -
KLESCHTS HERM. GRENAD. - 1918-03-21 - Lanngut Rosja Pogranicze 1898-09-21 Langgut -
KIESEWETTER FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KLEMENZ THEODOR - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KOPPE RUDOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KRISTEN HUBERT - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KUNERT JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KUNZE FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KÜSCHE EMIL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KORDECKI ALBERT ROTMISTRZ 2 P KAWALERII LEGIONÓW POLSKICH 1917-02-17 - Skole Ukraina, obwód skoleski Pogranicze - - -
KIERCZYŃSKI WINCENTY SZEREGOWY - 1918-??-?? - Stryj Ukraina, obwód lwowski Pogranicze - - -
KRICZKO JAN SZEREGOWY - 1918-??-?? - Stryj Ukraina, obwód lwowski Pogranicze - - -
KLOSE JOSEF - - 1918-07-24 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
KUBATTA WILHELM - - 1917-04-22 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
KUBIS FRANZ - - 1918-04-27 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
KUDLEK EDMUND - - 1915-07-26 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
KULESZA WŁADYSŁAW SZER. - 1920-??-?? - Słonim wieś, obwód grodzieński, rejon słonimski Pogranicze - - -
KALILILKOW GRZEGORZ - 413 P.P. 11 K. 1916-04-20 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KARACEW GRZEGORZ - 171 P.P. 1916-05-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KARASOW JAN - 130 P.P. 3 K. 1916-05-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KARKLIN INKUM SZRG. 7 / 443 P.P. 1916-06-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 644
KARTAMYSZEW NIKITA SZRG. 3 / 104 P.P. 1916-12-03 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 830
KASZKIN ALEKSANDER SZRG. 8 / 335 P.P. 1917-02-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 903
KASZYKIN TEODOR SZRG. 7 / 13 SYBER. P.P. 1917-01-18 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 875
KASZYRYN EMIL - 39 P.P. 14 K. 1918-05-06 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KAUDEL - - - 1915-11-19 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KINIC JERZY - 414 P. 1916-03-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KIRDIEJEW JAKOB JENIEC 335 P.P. 52. 1 JEN. ROB. BTL. 1917-02-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 952
KLIMOW MIKOŁAJ - 83 P.P. 1916-04-28 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KLINNIKOW FILIP SZRG. 9 / 7 SYB. P.P. 1917-02-28 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 961
KNOLLEISEN JOHANN INFANT. 2 / K.U.K. I.R. 59 1918-06-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KOCH ALOYS UTFFZ. 2/1 LDST. I. BTL. ALLENSTEIN XX/3 1918-08-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KOCZKIN JAN - 26 P.P. 8 K. 1916-??-?? - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KOŁTUNOW MIKOŁAJ - 16 P. 1916-01-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KOROBJOW BAZYL SZRG. 5 / 1 P.P. 1917-01-01 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 861
KOSZYN BAZYL SZRG. 2 / 2 P.P. 1916-09-28 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 786
KOWAL NAZAR - 278 P.P. 13 K. 1916-04-29 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KOZEMIAKIN ALEKSY - 25 P. 2 K. 1916-05-01 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KOZIEL ANDRZEJ - - 1917-08-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KOZŁOW MIKOŁAJ SZRG. 4 / 104 P.P. 1916-06-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 64?
KRASNOBRODKIN IGNACY GEFRT. 1 / 475 P.P. 1916-09-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 755
KRISCHKO JOHANN INF. 15 / K.U.K. I.R. 26 1918-08-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KRUBER von LEONIDA - 8 / 26 MOHYL. P.P. 1916-05-14 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 577
KULIKOW BAZYL - 26 P.P. 1916-05-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KULIN WASYL - ?98 P.P. 6 K. 1917-08-16 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KURSETKOWSKI SIGMUND FELDGESTLICHER ETAPPEN KOMANDANT. 28 1918-08-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - KURZĘTKOWSKI?
KUTH FRIEDR. ERS. RES. GRÄB. VERW. BEZIRK II ET. JNSP. 10 1918-08-01 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KUZNIC - - - 1916 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KUZNIECOW ALEKSANDER - 204 P.P. 11 K. 1917-08-02 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KRALIK WIZENTI - - 1918-11-26 - Sobota wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
KALUSCHE GUSTAV LANDSTURM - 1915-09-25 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
KANIA KARL SCHÜTZE - 1916-04-15 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
KIUNTKE ADOLF MUSK. - 1917-08-25 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
KONIETZKE WILHELM GEFR. - 1914-09-09 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
KERN P. - - 1914-08-03 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
KLEINER P. - - 1914-12-28 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
KOCH O. - - 1915-07-13 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
KOCH P. - - 1918-10-24 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
KAHL OTTO - - 1918-05-28 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
KÄTZLER OSWALD - - 1915-05-19 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
KIRCHNER OSWALD - - 1916-11-05 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
KIRCHNER WILHELM - - 1918-02-27 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
KITTELMANN OSWALD - - 1914-12-17 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
KLOSE GUSTAV - - 1915-03-07 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
KOCH ERICH - - 1917-07-01 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
KRUSCH LIENHARD - - 1917-06-12 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
KURING FRIEDRICH - - 1917-04-18 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
KUHN KARL - - 1916-01-26 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
KUNN ALBERT - - 1918-10-26 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
KATTNER FRANZ GEFR. - 1918-10-25 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
KAUSCHKE WILH. GREN. - 1915-09-30 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
KIESEWETTER ERNST FÜS. - 1914-08-22 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
KIESEWETTER GUSTAV UTOFF. - 1915-06-19 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
KRETSCHMER OSW. MUSK. - 1918-08-12 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
KÜHN REINHOLD JÄGER - 1914-10-27 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
KUNTKE REINHOLD GEFR. - 1918-06-09 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
KUTTIG PAUL GENADIER - 1914-11-08 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - OBSENDORF tablica
KYNAST GUSTAV GEFR. - 1918-07-26 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - SIMSDORF tablica
KLEMM WILLI - - 1918-07-24 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
KLENNER MARTIN FREIWILL. - 1917-10-29 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
KOSLIß WILHELM - - 1917-06-20 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
KUPPL ERNST - - sie-18 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
KINDLER MAX - - 1914-10-13 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - tablica pamiątkowa
KONCZAK ALBERT - - 1918-10-01 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
KONCZAK JOHANNES - - 1918-03-28 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
KRETSCHMER MAX - - 1914-08-22 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
KNOBLICH ALBERT - - 1915-09-14 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
KNOBLICH BRUNO - - 1918-09-02 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
KÖRNER FRANZ - - 1915-04-18 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
KNAPPE HERMANN - - 1916-05-12 Gouraincourt Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
KUSCHE GUSTAV - - 1918-08-30 Vervins Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
KAISER ADOLF - - 1917-10-09 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
KAISER OTTO - - 1918-07-15 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Hochbeltsch obelisk
KAISER PAUL - - 1917-05-09 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
KARSCH PAUL - - 1917-03-27 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Tschistey-Sandewalde obelisk
KORTYLACK PAUL - - 1918-05-01 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Tschistey-Sandewalde obelisk
KUTZNER ALBERT - - 1918-10-11 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Hochbeltsch obelisk
KUTZNER RICHARD - - 1916-03-09 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
KALMS PAUL - - 1916-01-23 - Walim-Sędzimierz wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Neugericht) dolnośląskie - - obelisk
KRAUSE AUGUST - - 1915-09-21 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
KRAUSE HERMANN - - 1918-08-20 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
KÜHN BRUNO - - 1917-04-07 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
KÜHN HERMANN - - 1914-09-20 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
KASSNER RICHARD - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
KERZEL OTTO - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
KITZIG WILHELM - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
KLEINER HEINRICH - - 1915-07-15 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
KLEINER WILHELM - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
KLINGBERG PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
KNILLMANN HEINRICH - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
KNOBLICH HERMANN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
KNORR KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
KOCH HEINRICH - - 1915-05-15 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
KRAMER ADOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
KRAMER AUGUST - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
KRAUSE ALBERT - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
KREISEL ERNST - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
KUHN KARL - - 1916-01-26 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
KUNN ALBERT - - 1918-10-26 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
KACHE KARL - - 1917-08-21 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KACHE KARL - - 1918-12-23 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KARBSTEIN JOSEF - - 1916-01-15 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KIRSCH JOSEF - - 1918-04-15 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KIRSCH PAUL - - 1918-03-24 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KLAMT JOHANN - - 1916-03-09 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KNABE ALFRED - - 1914-11-20 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KOENIG FRANZ - - 1918-01-14 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KRAMER ROBERT - - 1917-10-12 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KRAUSE OSWALD - - 1915-02-17 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KRECKWITZ ROBERT - - 1915-10-29 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KÜHNEL KARL - - 1915-04-20 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KUNZE REINHARD - - 1917-05-04 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KAHLERT PAUL LANDTSURMMANN ERS.BATL.RES.JNE.RGT.22 1917-06-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-05-02 - -
KARASCHKIEWITZ ALEX SOLDAT 10 KOMP.107.RUSS.JNF.RGT. 1917-07-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-02-10 - -
KARNUSCHIN GREGORY SOLDAT 323.RUSS.JNF.RGT. 1917-06-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1878-01-06 - -
KARTAWCZOW GEORGE UNTEROFFIZIER 16.KOMP.198.RUSS.JNF.RGT. 1917-06-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-04-24 - -
KASPER PAUL VIZEFELDWEBEL 1.KOMP.E.PION.BATL.16 1916-04-11 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-07-01 - -
KASUBE ALFRED KANONIER 1.REKR.DEP.ERS.FUSSAR.RGT.6 1917-07-11 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-05-02 - -
KATTNER KARL RESERVIST 2.KOMP.7.GARN.13.BATL.VI.A.K. 1917-05-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-11-27 - -
KELLER KARL LANDSTURMMANN 3.LDST.JNF.ERS.BATL.BUG4 36 1917-04-29 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-03-13 - -
KEMPA FRANZ LANDSTURMMANN 1.KOMP.51.LDST1.ERS.B.VIA.K.(VI.28 1916-01-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-03-23 - -
KIENINGER HEINRICH KRAFTFAHRER 2.KOMP.E.ABT.8.KRF.BATL.BRESLAU 1916-05-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-09-17 - -
KIESSLICK ALFONS GEFREITER 3.KOMP.LDW.JNF.RGT.10 1917-07-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1878-08-14 - -
KLEINE ERNST SERGEANT ERSATZ-PFERDE-DEPOT-VI.A.K. 1917-07-15 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1871-02-03 - -
KLEINERT PAUL FAHRER RES.PFERDELAZA.1.VI.R.A.K. 1917-07-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895-01-25 - -
KLIMKE FRIEDRICH UNTEROFFIZIER 1.KOMP.ERS.LANDW.JNF.RGT.11 1917-06-13 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1871-01-19 - -
KLOSE BERNHARD LANDSTURMMANN 1.KOMP.1.E.INF.RGT.51 1916-11-15 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-03-06 - -
KNAUER FELIX UNTEROFFIZIER 2.KOMP.1.E.JNF.RGT.51 1916-03-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-12-03 - -
KNAUER PAUL ERSATZRESERVIST 1.E.B.2.VERW.KOMP.INF.RGT.63 1916-07-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-08-30 - -
KNUST ERICH FLIEGER 4.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-04-08 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1898-09-27 - -
KÖCHERMANN JOHANNES FLIEGER 5.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-08-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-06-13 - -
KÖNIG JOHANN GEFREITER ERS.ESK.HUS.RGT.4 1915-12-20 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1885-11-26 - -
KOPER JOHANN SOLDAT 4.KOMP.ARMIER.BATL.19 1917-03-31 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1879-07-05 - -
KÖRPER MAX FLIEGER 4.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-03-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1872-04-19 - -
KRABISCH OTTO ERS.RESERVIST 6.KOMP.RES.INF.RGT.5 1917-03-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1891-01-28 - -
KRAFTCZYK GEORG FLIEGER 4.KOMP.FLIEG.ERS.ABT.11 1916-07-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1889-01-16 - -
KRAUSE BERTHOLD WEHRMANN 2.KOMP.JNF.RGT.47 1917-05-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-10-03 - -
KRAUSE OTTO - FERD.ART..REGT.6 1918-10-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-11-26 - -
KRENZEL PAUL LANDSTURMMANN 5.KOMP.LDST.FNF.RGT.36 1917-09-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1874-04-12 - -
KRETSCHMANN HANS JNTENDANTURSEKRETÄR STELLV.JNTENDANTUR.VI.A.K. 1916-10-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-02-01 - -
KRÜHL AUGUST LANDSTURMMANN 4.ESK.E.TRAIN-ABT.6 1917-06-14 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-06-06 - -
KRZYKALLA EMANUEL KÜRASSIER ERS-ESKA-KÜRASSIER-RGT 1917-07-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-01-04 - -
KÜGLER AUGUST FÜSILIER REKR.DEP.2.E.FÜS.RGT.38 1916-02-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-06-30 - -
KUHN IGNATZ LANDSTURMMANN 1.KOMP.I.E.GREN.RGT.11 1917-03-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-06-22 - -
KUNZE PAUL LANDSTURMMANN 1.KOMP.3.LDST.J.E.R.KÖNIGSBERG 1917-01-14 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-06-21 - -
KWASCHENNIKOW FLLISE SOLDAT 1.KOMP.32.RUSS.JNF.RGT. 1917-05-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1879-10-10 - -
KLEMERT AUGUST SERG. - 1918-06-26 - Bryłówek wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - oberprimaner
KLUSS KARL MUSK. - 1915-07-18 - Bryłówek wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KOSEHNIG HUBERT - - 1918-11-05 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KÜNZE PAUL - - 1915-02-15 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KERN P. - - 1914-08-06 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
KLEINER P. - - 1914-12-28 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
KOCH R. - - 1918-10-24 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
KOCH O. - - 1915-07-13 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
KUNZ ??GUST - - 1916-06-05 - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
KUNZE FRANZ - - 1915-07-17 - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
KÜHN OSKAR MUSKETIER - 1917-02-04 Rumanien Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1888-09-28 - -
KLEMM PAUL - - 1916-09-29 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRETSCHMER ALFRED - - 1918-03-29 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRUGER WILHELM - - 1915-08-14 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KLEIN GERHARD - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
KLOSE PAUL - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
KARGER REINHOLD - - 1916-04-16 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLAR MAX - - 1915-07-28 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLAR RUDOLF - - 1915-05-03 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KNAPPE RUDOLF - - 1917-06-06 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KRIESTEN JOSEF - - 1916-03-29 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KELLER KARL MUSK. - 1916-07-04 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KIPRY JULIUS ERS.RES. - 1915-08-30 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KIPRY TRAUGOTT ERS.RES. - 1915-05-26 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KIPRY TRAUGOTT M.G.ABT. - 1918-10-03 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KNORREK FRIEDRICH ARM.SOLD. - 1917-09-25 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KNORREK FRIEDRICH JÄNG - 1916-03-21 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KNORREK FRIEDRIEN Jäg. - 1914-08-22 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KNORREK GUSTAV OB.JÄG - 1915-08-08 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KNORREK KARL GEFR. - 1914-06-22 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KOPATSCHEK JULIUS GEFR. - 1915-05-24 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KORNEK KARL SERG. - 1918-09-27 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KOUBA FRITZ ERS.RES. - 1915-03-03 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KRTSCHIL FRIEDRICH GEFR. - 1917-07-20 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KUPKA GUSTAV GEFR. - 1916-08-11 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KUPKA WILHELM WEHRM. - 1916-03-06 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KIRSCH PAUL - - 1918-12-06 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KNAPPE HERM. - - 1918-08-28 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KORTWITZ HEMR. - - 1918-10-25 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KLINNERS ALBERT WEHR. - 1915-01-25 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KRUMKE OTTO - - 1918-06-05 - Jastrzębia wieś, gm. Góra, pow. górowski dolnośląskie - - -
KRUMKE PAUL - - 1915-05-10 - Jastrzębia wieś, gm. Góra, pow. górowski dolnośląskie - - -
KARRASCH GOTTLIEB - - 1917-06-17 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
KLEINORT GEORG - - 1918-05-18 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
KOGA GUSTAV - - 1914-09-19 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
KANT FRITZ - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KLEIN RICHARD - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KLENKE KARL - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KLUBE ERNST - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KLUBE RICHARD - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KLUCKE KARL - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KOCH RICHARD - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KÖRNER PAUL - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KRAUSE ADOLF - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KRICKE FRITZ - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KRIEGEL GUSTAV - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KRIEGEL PAUL - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KROTTNAURER von H. - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KROTTNAURER von H. - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KROTTNAURER von W. - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KATZER GETTFR. - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KATZER MAX - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLIEGEL OTTO - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KARGER ERNST - - 1916-05-09 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KASPER PAUL - - - - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KASSNER PAUL - - 1916-08-04 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KERZEL GUSTAV - - - - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KERZEL HERMANN - - 1915-06-09 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KERZEL KARL - - 1915-03-29 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KIRSCHNER WILHELM - - 1915-05-15 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KLAR WILHELM - - 1917-08-18 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KLEIN ALOIS - - 1916-07-31 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KLEIN JOSEPH - - 1918-07-26 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KÖHLER BRUNO - - 1918-09-26 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KRABISCH MAX - - 1918-09-27 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KRAUSE GEORG - - 1918-04-13 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KRISTEN FRITZ - - 1917-12-30 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KARGER BERTHOLD - - 1915-??-05 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KARGER KURT - - 1916-09-09 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KUNA WILHELM - - 1918-09-06 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KUNZE KARL - - 1914-05-08 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KUNZE PAUL - - 1916-05-22 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KUHNEL HERMANN - - 1914-08-27 - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KISKY FRITZ - - 1920 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KISKY ALFRED - - 1919 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KLOSE PAUL - - 1915 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KLUGE AUGUST - - 1917 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KAHLER A?Y? - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
KAHLER BENNO - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
KAHLER POUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
KANSCHKE KARL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Mulke -
KIMMEL FRZ. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
KINTSCHER HEIN. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
KINZEL ADOLF - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KNITTEL HERM. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
KOLN AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
KORN MARTIN - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KORN PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
KRAMER PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLUGE RUDOLF LAND. - 1916 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
KNOBBE OTTO KAN. - 1918-10-13 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
KAUDER PAUL - - 1917-10-26 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KEIL HEINR. - - 1918-03-28 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KINZEL WILH. - - 1914-10-17 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KRUSCHE GUST. - - 1915-04-01 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KASMER FELH. - - 1915-02-15 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KATZER FRIEDRICH - - 1917-06-13 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KITTNER HUBERT - - 1917-09-04 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KITTNER JOSEPH - - 1918-12-08 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KITTNER WILHELM - - 1916-03-06 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOLBE FRANZ - - 1918-04-04 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KIENEL FERD. - - 1914-10-13 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLEINER ADOLF - - 1914-09-14 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLEINER JOSEF - - 1918-08-14 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
KLEINER PAUL - - 1915-02-16 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLEINER WILH. - - 1918-09-13 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLENNER FRIEDR. - - 1915-07-12 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
KREUSEL WENZEL - - 1917-05-23 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLOSE REINHOLD - - 1915-04-08 - Nielestno wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
KARBSTEH JOSEF - - 1918-08-08 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
KRAUER KARL - - 1918-11-03 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
KADOLPH BRUNO - - 1917-10-10 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
KNAPPE GEORG - - 1915-01-11 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
KREBS HUGO - - 1918-04-12 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
KROCH KARL - - 1918-05-30 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
KÜHN RICHARD - - 1918-07-22 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
KERBER GUSTAW - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KERBER HERMANN - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KIESERWALTER ALFRED - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KIESEWALTER HERMANN - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KIESEWALTER WILHELM - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KLEIBER ALFRED - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KLINKICHT HUGO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KLOSS FRITZ - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KLOSS GUSTAW - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KLOSS PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KLOSS RICHARD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KLUGE AUGUST - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KNOBLOCH HERMANN - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KOBER BERHARD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KOBER PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KRÄTZIG RICHARD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KRAUSE KARL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KRETSCHMER ALFRED - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KRUSCH EMIL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KUHNT FRIEDRICH - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KUTTLER JOHAN - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KIRST LUDWIG - - 1916-05-11 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KÖNIG GUSTAV - - 1915-05-30 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KÖNIG PAUL - - 1916-10-04 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KINZEL PAUL - - 1916-03-29 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
KLOTZ HERM - - 1914-08-29 B[elgium] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
KOSCHE O - - 1915-09-20 vm F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
KUHN MAX - - 1914-12-23 O[st] Pr[ussia] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
KLOSE ROBERT LANDSTURMMANN - 1916-09-27 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1878-02-13 - -
KRAUSE OSKAR KANONIER - 1918-07-20 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1891-11-20 - -
KILIAN JOSEF - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1894 Weitengrund Sokolec -
KNITTEL HEINRICH - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1895 Falkenberg -
KANDELI PAUL - - 1917-10-25 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KASPER ERNST - - 1914-10-01 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KIRSTEN WALDEMAR - - 1915-11-24 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KUSCHEL PAUL - - 1917-07-30 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KAUDER GUSTAW - - 1916-08-31 - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KAUDER RICHARD - - 1917-04-23 - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KAMPER ROBERT - - 1915-01-15 - Świny wieś, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KLOSE ERNST MUSK. - 1918-06-04 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KOWALIK O - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KALINKE GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
KLEIN FRITZ SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KLEIN WILH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KNAPPE FRANZ SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KOELLER THEO SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - untertentianer
KRANZ ALFR. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KRAUTWURST FRITZ SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KREMSKI HERM. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KRISCH ARTUR SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KRUPPA GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KUSCHEL ALF. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KAIGER ?LOG - - 1915-03-02 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KALLMANN ALFR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KALLMANN GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KALMUS ERNST - - 1918-04-19 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
KARGER JAQUES - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-10 - Rotunda i nagrobek
KARGER SYLVI - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1875-11-13 - Rotunda i nagrobek
KASRIEL JOSEF UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KASTAN HERB. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KASZTAN ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KATZ ADOLF - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KATZ LEO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888 - nagrobek
KAYSER MARTIN OFFZ.ASP. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KEILER ERICH GEFR. D. R. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KERGMANN KURT - - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KLEEMANN ERICH - - 1918-05-05 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KLEMANN WALTER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KLÜGER ISIDOR VIZEFELDW - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KOCHNKE RICH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KOENIGSFELD HUBERT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KOEPPLER FELIX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KOESSLER KURT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
KOLKER WOLFG. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KOSLOWSKY KARL VZFW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KREPS HERB. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KREUZ ROTEN HILFSSCHWESTER - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KRIMKE ALFRED ZUGSFÜHRER - 1917-09-24 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KRONER HERBERT GEFREITER - 1918-10-24 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
KUECHLER MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KUNZ BENNO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KUPFERBERG SIGISMUND - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-02-28 - nagrobek
KUTHANFR ERNST OFFZ.ASP. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KAVOL GUSTAV - - - - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KLAMMER ALFRED - - 1916-10-08 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KLIESCH AUGUST - - 1916-12-05 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KEUDAHM AUGUST LAND. - 1914 - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - BAUTKE -
KLEIN KURT JAGER - - KARPATHEN Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
KLEUSER KURT RES. - 191?-09-24 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
KLIEM HERMANN GREN - 1916-11-21 MAZEDONIEN Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
KLOSE PAUL MUSK. - 1916-03-09 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
KRAUSE PAUL MUSK. - 1914 - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - BAUTKE -
KUNZEL MAX ULAN - wrz-16 KARPATHEN Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
KABSCH OTTO - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KAHLER PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KAHLERT MAX - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KAUFMANN MAX - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KAUFMANN REINTHOLD - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KAUFMANN WILHELM - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KAUPERT MAX - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KEIL ALFONS - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KELLER RUDOLF - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KEMPE PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KIESLICH PAUL - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KINAST GOTTLIEB - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KINAST KARL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KIRCHMER OSWALD - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KIRSCH MAX - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KIRSCH OSWALD - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KLAMMT JOSEF - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KLAMT MAX - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KLEIST FRANZ LEO - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KLOSE ERICH - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KLOSKE GUSTAW - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KLOSKE JOHANN - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KOLBE HERMANN - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KOLSCHMANN FRANZ - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KOWOLLIK VICTOR - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KRAUSE HEINRICH - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KRAUSE MAX - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KRAUSE PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KRAUSE PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KREUTZER HEINRICH - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KREUTZER JOSEF - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KREUTZER MAX - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KRUSCHE AUGUST - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KUSCHE HEINRICH - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KUSCHE MORITZ - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KRETSCHMER AUGUST - GRENADIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KUCHINKE JOSEF MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KURZEL WALTER KRIEGSFREIWILLIGER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KURZER FRANZ INFANTERIST LENGSFELD FRANZ ,GRENADIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KINNER PAUL - - 1914 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KURSCHATKE ELIAS - - 1915 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KURSCHATKE JOSEF - - 1915 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KURSCHATKE JOSEF - - 1916 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KURSCHATKE JOSEF - - 1918 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLAR FRANZ - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KIESEWETTE? ERNST - - 1918-07-22 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KLUGE? WILHELM - - 1915-12-19 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KUCKE PAUL - - 1918-03-29 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KUZKE? PAUL - - 1915-11-01 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KALLAUS EMANUEL - - 1918-10-18 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLESSE PAUL - - 1915-02-24 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOLBE PAUL - - 1918-04-24 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOLBE BENJAMIN - - 1914 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KUNZE BERNHARD - - 1916 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KRAUSE RICHARD - - - - Mściszów wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
KIEBI? ROBERT - - - - Mściszów wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
KLINGAUF RICHARD - - 1918-07-14 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KNAPPE REINHOLD - - 1915-01-29 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KOBELT REINHOLD - - 1916-07-12 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KOHER KARL - - 19??-02-26 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KÖNIG GUST. - - 1914-10-04 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KRATZERT JUL. - - 1918-10-01 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KNOIRA OTTO - - 1917-09-15 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KLOSE WILLI - - 1918 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KRETSCHMER FRITZ - - 1916 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KLOSE GOTTHOLD - - 1914-10-26 RUSSLAND Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KUTTIG PAUL - - 1915-08-25 LAZARETT Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KLOSE WILLI - - 1914-09-06 FRK Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KROKSCH WALT. - - 1918-11-09 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - WARMBRUNN -
KRZYSZIK JOH. - - 1915-02-13 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - BUER -
KRAUSE MAX - - 1914 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KRAUSE RICHARD - - 1916 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
K? PAUL - - 1914-11-?? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
K? ALBERT - - 1915-07-2? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KANT HERMANN - - 1916-06-11 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KERBER GUSTAV - - 1917-05-22 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KIRSCH KARL - - 1915-09-23 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KLEM?? ? - - 1915-06-29 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KOTHE KARL - - 1914-10-22 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - VERM.
KUN? HERM. - - 1914-11-?? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KUNDE ? - - 1916-03-06 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KUNERT RICHARD - - 1916-07-08 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KLAUS EMIL - - 1916-09-09 SOUVILLE (FRANCJA) Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1896-04-20 (Fiddichow) WIDUCHOWA NAD ODRĄ -
KUPKY ALFRED - 4 INF REGT 103 1918-10-10 - Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-01-27 MARKERSDORF (Markocice) ZAGINĄŁ
KLEMMT FRANZ - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
KÖRSLER ARTHUR - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
KRAUSE RICHARD - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
KRAUSE OSKAR - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
KRAUSE WILHELM - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
KUSCH GUSTAV - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
KANDLER JOHANNES FLUGZEUGFHR. - 1919-01-31 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1896-08-22 - HIER RUHET IN GOTT
KNOLL ADOLF ERSATZ RES. - 1916-08-03 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1883-11-26 - -
KIRSCH WILHELM SOLDAT (SZEREGOWY) 94 REGIMENT PIECHOTY 1916-08-16 - Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1883-05-28 - ZAGINĄŁ
KROSCHWALD EDMUND SOLDAT (SZEREGOWY) 100 LANDW. GREN. REGIMENT 1918-03-31 HOMEL (UKRAINA) Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1880-05-21 - -
KIELMANN GEORG - - 1917-10-18 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KLAUS FRANZ - - 1918-07-18 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KNÖBEL PAUL - - 1915-09-08 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KAMMER PAUL - - 1918-11-16 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1879-05-01 - -
KERBER ERNST - - 1916-02-18 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1894-08-09 - -
KESSLER AUGUST - - 1915-09-24 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1877-08-30 - -
KIENLE MAURITIUS - - 1916-08-13 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1878-09-19 - -
KLEINERT MAX - - 1919-07-21 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1900-03-31 - -
KLOSE PAUL - - 1916-03-09 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1874-07-13 - -
KOSMAHL OTTO - - 1916-05-09 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1894-05-12 - -
KRONSHAGE GUSTAV - - 1915-06-14 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1892-07-04 - -
KÜHNEL BERTHOLD - - 1918-10-26 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1885-06-15 - -
KUHNERT PAUL - - 1920-06-22 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1898-07-06 - -
KURTOK JOSEF - - 1915-11-07 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1874-01-05 - -
KWELLA ALOIS - - 1918-11-10 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1894-12-26 - -
KUSCHE WILH. INF. - 1915-12-25 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KLAR FRANZ - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOLISKA IGNATZ - - 1914-12-30 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA PSTRĄŻNA 2)
KOLISKA JOSEF - - 1918-08-08 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA PSTRĄŻNA 2)
KOLLATSCHNY ALBERT - - 1916-02-24 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA BUKOWINA 2)
KALISKA - - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KANERA ALBERT - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOPPATSCHEK FR. - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KUBETSCHEK ALOIS - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KUBETSCHEK - - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KUBISCH ROBERT - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KYLLEST GEORG - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KAFTNER H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KAULFUS E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KINDLER P. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KIRSCH A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KLENNER A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KLOSE G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KLOSE K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KÖHLER M. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KÖHLER P. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KRANKENICHWETTER? - - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KRANZ R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KRAUSE R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KRAUSE TH - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KRETSCHMER G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KRÜSCHE P - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KÜCHNÖHL H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KUNIK H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KUSCH A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KUTTIG F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KUTTIG W. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KLINNERT ADOLF - - 1917-07-20 - Malerzów wieś, gm. Dobroszyce, pow. oleśnicki dolnośląskie - - -
KAUDASCH HERMANN GRENADIER - 1916-02-22 BEAULIERT Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1895-09-18 - -
KADURA JOHANN - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KIPKE AUGUST - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KIPKE KARL - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KLOSE JOSEF - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KLOSE PAUL - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KLOSE REINHARD - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KLOSE REINHARD - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - ZAGINĄŁ
KRESSE FRANZ - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KRON ALFRED - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KURZER AUGUST - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KERKSIOK? JOHANNES - - 1918-02-?? - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KIRSCH MAX - - 1917-12-07 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KLINKERT ADOLF - - 1917 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KNORIG KARL - - 1917-08-28 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KORWAY? HERMANN - - 1914-08-31 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KESSNER JOSEF - - 1918-03-21 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
KLOSE FRITZ - - 1915-01-06 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
KNOLL ?HERT - - 1916-07-08 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
KOTTWITZ FRANZ - - 1914-09-07 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
KEHLER - - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Repplline -
KORNE ADOLF - - 1917 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Kreika -
KR??TMOLH FRIEDRICH - - 1914-10-20 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 18?9-12-21 Weigwitz -
KUDRAH KARL - - 1918-07-12 Arras Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893-12-17 Kreika -
KUJACK KARL - - 1918-06-09 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1890-11-28 Kreika -
KAISER FRIEDRICH MUSK. - 1916-10-13 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KREINER? FRITZ UFFZ./NIEM. - 1916-07-12 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KLENNER JOSEF - - 1915-09-25 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KALKBRENNER KARL - - 1918-05-05 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KETTNER RICHARD - - 1918-03-31 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - i.B.
KUNZE ALWIN - - 1918-06-13 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - i.B.
KUNZE PAUL - - 1916-04-09 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KATOW NICOLAUS RUSS. - 1917-12-10 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
KLIMSCH WENZEL - - 1915-06-01 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KUROPKA JOHANN - - 1914-09-25 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KASTNER PAUL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KRAUSE HENRICH - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLAR ADOLF - - 1918-05-16 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLEIN ALFRED - INF. RGT. 20 1916-05-11 Verdun / Francja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1896-02-20 - -
KRAUSE ROB. - - 1918-05-25 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KUSENACK ROB. - - 1916-06-27 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KLENNER O. - - 1918-10-21 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
KLOSE P. - - 1914-08-23 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
KUHN E. - - 1917-07-22 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
KÜHN HEINRICH - - 1917-11-23 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KANBACH OTTO - - 1915 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KRIEGEL PAUL - - 1915 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KUTZNER HERMANN - - 1914 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KIEST (?) WILLI - - 1915-01-06 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KUNZ WILHELM - - 1915-08-10 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
KASTNER PAUL - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KINTCHER JOSEF - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KNAUER EMIL - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KNAUER MAX - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KRUG AUGUST - - 1914-11-24 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KNOBLOCH BRUNO - - 1918-09-06 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
KONRAD RICHARD - - 1918-04-05 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
KASTNER A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KASTNER E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KASTNER F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KASTNER H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KASTNER H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KASTNER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KASTNER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KASTNER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KASTNER R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KASTNER R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLAR F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLEIN A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOHLER E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOHLER W. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KONIG G. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KRAUSE - - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KREHL J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KRETSCHMER E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KUHN F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KASSNER KARL - ? 1916-10-07 - Kamieniec Ząbkowicki wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie ? - -
KRAUSE ERNST - - 1918-04-26 IM WESTEN Warta Bolesławiecka wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1898-12-04 - -
KASSE FELIX - - - - Kierżno wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KELLER ALFRED - - - - Kierżno wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KRAUSE ERNST - - - - Kierżno wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KRAWCZYK PAUL - - - - Kierżno wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KUNZENDORF RICHARD - - 1917 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KÄFE H. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KÖNIG P. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KÖNIG M. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KINDLER FRIEDR. - - 1918-06-02 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KINDLER HERM. - - 1918-10-01 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KRANZ WILLY - - 1919-12-08 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KRANZ FRITZ - - 1917-04-01 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KOHOT PAUL - - 1915 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
KREISCHMER WILHELM LANDSTM. 9 KOMP. LDST. INF. REGT. 20 1917-01-28 - Bielawa III miasto, gm. Bielawa, pow. dzierżoniowski dolnośląskie 1872-02-07 - -
KEIL PAUL - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KLINGE PAUL - - 1916 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KYNARL KARL - - 1916 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KOSSECKI von HANS SIEGMUND - - 1916-09-04 - Przerzeczyn-Zdrój wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie 1896-03-21 - -
KLAMT KARL - - 1918-03-27 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
KEPPER PAUL - - 1918-09-18 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
KNOPP WILHELM - - 1915-09-?? - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
KÜHNEL RICHARD - - 1915-03-22 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KASSNER FRIEDRICH - - 1916-02-08 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KESEL ROBERT - - 1916-06-17 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KRESEWE ERICH - - 1918-09-26 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KETTNER O. - - 1914-10-28 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KNASCHE F. - - 1917-05-18 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KNASCHE K. - - 1916-10-08 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KAHL PAUL - - 1914-10-16 BEI PRUSKOW Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KATSCHER THIMOTHEUS - - 1916-11-23 A. D. ANCRE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KIRCHHOFF PAUL - - 1914-09-27 BEI SERBON Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KIRCHHOFF LUDWIG - - 1915-05-03 IN PRIESLERWALDE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KIRSLE HERMANN - - 1918-12-06 IN HORHE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KNAUFF ERICH - - 1914-11-21 B. ANDRESPOL Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KOPPITZ FRANZ - - 1918-01-05 IN BRESLAU Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KRAUTSCHNEIDER ARTHUR - - 1917-11-01 B. ST. PIETRO Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KIRSCH ERNST - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
KLEMM GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
KLEMM WILHELM - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
KOITZ HEINRICH - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
KROKER GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
KÜTTNER OSWALD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - SKOHL -
KLINKE AUGUST - - 1915-08-29 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KRAUSE WALTER - - 1917-01-29 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KRAUSE OSKAR - - 1917-04-09 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLENNER HUBERT - - 1918-10-12 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLI? ROBERT - - 1917-09-03 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KASTNER ERICH - - 1914-11-10 DIXMUIDEN BELGIEN Szczytna I miasto, gm. Szczytna, pow. Kłodzki dolnośląskie 1880-07-10 - -
KAMMEL REINHOLD - - 1919-02-09 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
KIRSCH HEINRICH - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
KIRSCH HEINRICH - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
KLEINWECHL FRIEDR. - - 1915-09-07 RUSSL. Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
KÖRNER HEINRICH - - 1915-11-24 B. BADEN Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
KÜHILER JOSEF - - 1915-10-20 RUSSL. Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
KORDEN PAUL - - 1917-05-24 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
KAISER GUSTAV - - 1916-03-?6 - Stara Góra wieś, gm. Góra, pow. górowski dolnośląskie - - -
KARJESOW NIKOLAUS - - 1917-07-09 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KLOIDT WILLI - - 1916-09-15 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KRAUSE WILHELM - - 1917-04-27 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KIEFEL ROBERT - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KINDLER ERICH - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRAUSE PAUL - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRAUSE MARTIN - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRAUSE RICHARD - - 1915 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
KREDEL PAUL - - 1918 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
KRAUSE ALFRED - - 1917-06-15 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
KRUG GUSTAV - - 1915-10-21 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
KLEINE MOLLER FRD. - - 1915-09-27 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KOBYLKA RICHARD - - 1917-09-04 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KREUSCHER MARTIN - - 1916-09-25 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KUHNERT ERDM. - - 1918-10-23 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
KURZ KARL - - 1918-10-21 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KUTTNEN FRIEDRICH - - 1918-02-13 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KALEVE ERICH FLIEGER - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - ?
KLASE HEINRICH WEHR. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - O.
KAMMER ROBERT WEHRM. - 1917-08-28 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KLICHE KARL WEHRM. - 1915-05-06 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KONIG PAUL MUSK. - 1917-04-06 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KONRG RICHARD PION. - 1916-04-14 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRAMPF WALTER LTNT. - 1915-06-23 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRAUSE OSKAR UNTFFZ. - 1915-08-29 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
K???SCH???R FRANZ - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KAISER KARL - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KAMMEL ROBERT - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KANERT FRITZ - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KLEISS RICH. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KNIPPEL WILHELM - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KONIG RICH. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRAUSE KARL - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRAUSE GUSTAV - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRISTIN KURT - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRUGER RICHARD - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KUNING WALT. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KLIEGEL JOSEF - - 1918-09-21 LAZARETT ZU BROMBERG Poręba wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie 1890-12-03 - -
KÖHLER WILHELM - - 1918-07-?? - Zimna Woda (pow. Lubin) wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie 1855-06-30 - -
KÖHLER GUSTAV - - 1918-04-03 - Zimna Woda (pow. Lubin) wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
KLAPPER PAUL - - 1914-11-21 - Kąty Bystrzyckie wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1888-01-25 - -
KLAPPER MAX - - 1916-03-29 - Kąty Bystrzyckie wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1898-01-30 - -
KUTSCHE ALFRED - - 1916 - Świdnica II miasto, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie 1897 - VERM.
KNORN - - - - - Olszany wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KUDER - - - - - Olszany wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KUDER - - - - - Olszany wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KITSCHKE HERMANN - - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
KLIEM JOSEF - - 1915-11-26 DUNABURG Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
KLIEM KARL - - 1918-08-31 BARISIS Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
KLOSE PAUL - - 1916-03-09 FRANKREICH Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
KÖHLER FRANZ - - 1918-06-29 MOSTAR Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KL. BAUSCHWITZ -
KONIETZKO JULIUS - - 1914-10-17 RETHEL Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KUNZENDORF -
KUNISCH FRANZ - - 1917-11-07 FRANKREICH Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KL. BAUSCHWITZ VERM.
KEIL JOSEF - - - - Głębowice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
KOSMEHL RICH. - - - - Głębowice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
KÄSLER P. GEFR. - 1918-09-18 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KIEKE A. GEFR. - 1918-03-27 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KNOLL A. GEFR. - 1918-03-26 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRAUSE B. MUSK. - 1917-09-08 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRAUSE H. LDSTM. - 1918-07-20 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KALAMIT GOTTL. TRAIN - 1915-01-24 - Paździorno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
KACKER KARL UNTEROFFIZIER - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
KE? P? ? - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
KAMENZ F. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
KARZMAREK A. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
KRAUSE A. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
KRAUSE H. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
KUNZE G. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
KUPPER G. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
KASCHEL FRITZ - - 1917-10-?? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KAUFACH PAUL - - 1918-08-29 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KERN AUGUST - - 1916-11-13 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KIESE WILHELM - - 1916-07-19 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KLEINERT GUSTAV - - 1918-03-28 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KLEINOD HEINR. - - 19??-11-16 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KLENER KARL - - ????-??-?? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KLOSE OSKAR - - 1917-??-29 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KOLBE AUG. - - 1918-09-18 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KRIEGENHERD BRUNO - - 1918-03-28 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KUNZE JOSEF - - 1916-07-07 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KUTZNER ERICH - - 1914-10-20 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KESSL? GUSTAV - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KLINNER PAUL - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KLINNER HEINRICH - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KORNEL??? HERMANN - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KAPPE FRANZ - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
KATZER JOSEF - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHODELWITZ -
KNUR PAUL - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
KRAUSE MAX - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
KRAUSE HEINRICH - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
KRETSCHMER FRANZ - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
KRUSCHE PAUL - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
KASCHEL ERH. GEFR. - 1918-09-18 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
KOBLITZ PAUL MUSK. - 1914-09-26 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - GALTENAU -
KRAUSE FRITZ KRIEGSFR. - 1914-10-24 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
KRIEST AUG. GEFR. - 1918-08-04 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
KASPAR PAUL - - 1918-06-18 OFFENBURG Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KELLER BRUNO - - 1917 RUSSLAND Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
KIEHNERT PAUL - - 1914-08-22 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KREMS WILLY - - 1917-07-12 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
KRETSCHMER ARTUR - - 1918-11-17 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KÜHN ALWIN - - 1916-12-24 RUMANIEN Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KOHLER K. - - 1916-07-28 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
KRAUSE MAX - - 1914 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KRAUSE RICHARD - - 1916 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KRENER ALFRED UNTFFZ. FUSS. ARTL. REGT. 15 1919-01-24 - Żarki Średnie wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1899-08-17 - -
KAMELSKI JÓZEF - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KAMELSKI STANISŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KĘDZIERSKI JÓZEF - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KLINGER MICHAŁ - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KOCIKOWSKI LEON - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KOMIEROWSKI LEON - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KOMIEROWSKI WŁADYSŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KRUKOWSKI MARCIN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KRZESIŃSKI JAKUB - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KUBIAK JÓZEF - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KUBICKI IGNACY - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KULCZYŃSKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KWIATKOWSKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KWIATKOWSKI JAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KWIATKOWSKI SZCZEPAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KLAPSCH HUBERT - - 1914-09-22 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - NEUDORF / NOWA WIEŚ
KLATT RICHARD KAN. - 1916-04-03 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
KRAUSE KARL MUSK. - 1914-12-29 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - GROHSSEE / JEZIORA WIELKIE
KACZYŃSKI JAN SZEREG. - 1919-08-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1893 - -
KAPISTECKI BERN. SZEREG. - 1919-??-?? - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1896 - -
KASPRZAK TOMASZ SZEREG. - 1919-08-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
KAWA ANTONI SZEREG. - 1919-09-16 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
KAZIMIERCZAK J. SZEREG. - 1918-06-25 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KĘSIECKI STEFAN SZEREG. - 1920-11-02 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
KLUPA JAN SZEREG. - 1920-11-21 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1895 - -
KŁODA ANTONI SZEREG. - 1920-07-24 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
KOŁODZIEJSKI - SZEREG. - 1920-01-25 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
KOMOREK FRAN. SZEREG. - 1919-03-17 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
KONIECZNY JAN SZEREG. - 1919-06-20 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KOŚCIELNY PAWEŁ SZEREG. - 1921-07-13 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1895 - -
KOŚCIERSKI WŁAD. SZEREG. - 1920-01-21 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
KRZYŻANOWSKI FR. SZEREG. - 1920-03-02 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
KULA WŁADYSŁAW SZEREG. - 1919-03-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1897 - -
KUPIEC STANISŁAW SZEREG. - 1920-11-07 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
KWIATKOWSKI JAN SZEREG. - 1916-10-12 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KAMPMANN AUG. UFFZ. ERS.BATL.JNF.RGT. 21 1915-01-30 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
KELLER PAUL - L.I.R. 38 6 KP - - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
KOTOLLA LUDW. MUSK. JNF.RGT. 150 - - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
KRANISCH FRANZ ERS.RES. L.J.RGT. 38 7 KP. - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
KRUGER AUG. FELDW’B. ERS.BATL.JNF.RGT. 21 1915-01-30 - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
KALWSNICZ STEFAN - - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KANULA D.MARA AUSTRIA - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KARCHULCHA - AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KASNERR JÓZEF - - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KASZUMLA WASILI ROS. - 1914-06-27 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KECKIEN TOED AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KĘDZIERSKI STANISŁAW - - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KISIEJ BALTAZAR AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KNIZEK WENZES AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KOTAK LUDWIG AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KRAWECENKO TIM ROS. - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KUTKIN J. ROS. - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KWASZCZUK WASIL - - 1918 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KWERSZTES FERENC AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KAESE KARL UNTOFFZ RJR 219/8K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KAIN LUDWIG GEFREITER FAR 5/11B 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KALTENBACH WILHELM MUSKETIER RJR 220/11K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KÄMPF KONRAD JAGER RJB 19/4K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KEIL OTTO ERS. RES. RJR 219/8K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KESSERLING WILHELM ERS. RES. RJR 219/8K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KICKERMANN EMIL RESERVIST RJR 220/1K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KNEIST KARL JAGER RJB 19/2K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KOCH HEINRICH MUSKETIER RJR 220/7K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KOCIEMBA FRIEDRICH ERS.RES. RJR 219/4K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KÖSTERS LUDWIG JAGER RJB 19/4K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KRAH LUDWIG RESERVIST RJR 219/11K 1915-07-02 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KUHN JAKOB JAGER RJB 19/2K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KÜHNE HERMANN JAGER RJB 19/4K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KORANDA - INF. - - - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
KORBITIAK M.I. - - 1915-08-27 - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
KOVAS - K.I.R. 14 - 1915-08-21 - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
KALINIEC EDWARD LEGIONISTA 5 PP 3 KOMP. 1915-08-03 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KAMI(E)ŃSKI KAROL LEGIONISTA 4 PP 4 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KAZIMIERSKI MAKSYMILIAN LEGIONISTA 4 PP 1 KOMP. 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KIJEWSKI STANISŁAW - 4 PP 1 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KLEPACKI KAZIMIERZ LEGIONISTA 1 LUB 4 PP 1915-08-03 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KNOBELSDORF JERZY LEGIONISTA 4 PP 3 KOMP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KOBYLEWSKI MICHAŁ LEGIONISTA 4 PP 7 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KOLMAN JÓZEF PLUTONOWY 4 PP 5 (7) KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KONTAROWICZ KACPER LEGIONISTA - 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KOŚCISZEWSKI STANISŁAW PLUTONOWY 4 PP 3 KOMP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KOTELSKI MARJAN TADEUSZ PLUTONOWY 4 PP 11 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KOWALCZYK IGNACY LEGIONISTA 4 PP 3 KOMP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KOWALCZYK LEON LEGIONISTA 4 PP 5 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KOWALIK STANISŁAW JAN LEGIONISTA 5 PP 3 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KRAJEWSKI KAZIMIERZ LEGIONISTA 4 PP 4 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KUŁAKOWSKI STANISŁAW LEGIONISTA 4 PP 1 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KUMASA JÓZEF - 4 PP 12 KOMP. 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KUŹMIARSKI RUDOLF KAPRAL SANITARIUSZ 4 PP 12 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KALSCHINA FRANZ - K.U.K. I.R. 99 1915-07-05 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KOBLIZEK VEL KOBLIZER JOHANN - K.U.K. I.R. 21 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KONAR JOSEF - K.U.K. L.I.R. 25 1915-??-?? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KUBESCH ? - K.U.K. I.R. 49 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KYSELY JOSEF GEFREITER K.U.K. LST.I.R. 13 1915-07-08 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KAMIONKA PETER INF. LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KLOCEK ANDREAS INF. LIR 16 1915-07-06 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KNOB ANTON INF. - 1915-07-03 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KONTACKY JOSEF INF. L.J.R. 16 1915-07-01 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KRALIK FRANZ INF. LIR 16 1915-07-06 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KROL KAZIMIERZ - L.J.R. 16 1915-07-02 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KRUPPL JIRI - L.J. 7.31 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KUROVSKY JOHANN INF. L.J.R. 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KRÜGER MAX GEFREITER R.SCHEINW.Z. 42 1915-08-06 - Opole Lubelskie wieś, gm. Opole Lubelskie, pow. opolski lubelskie - - -
KULHUWY FRANZ ÖSTERR. K.U.K.LST.J.R. 15 1915-08-10 - Opole Lubelskie wieś, gm. Opole Lubelskie, pow. opolski lubelskie - - -
KLEINII JACOB GRENADIER. 1.G.GR.R.4K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KLEMM BRUNO FUSILIER 3.G.R.Z.F.10K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KOHLMANN GUSTAW GRENADIER 2.G.GR.R.4K. 1915-07-19 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KOPP AUGUST UNTOFFZ. 4.G.R.Z.F.2K. 1915-07-23 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KORZUSKEWIZ FRANZ GEFREITER 1.G.PION KOMP. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KRAUSE RICHARD UNTOFFZ. 2G.GR.R.9K. 1915-07-24 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KREMKUS RICHARD GRENADIER 2.G.R.Z.F.7K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KRUGER KARL GRENADIER 3.G.GR.R.7K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KRUSDICK GERHARD LDSTRM. 3.G.R.Z.F.3K. 1915-07-18 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KUES WILHELM LDSTRM. 3.G.R.Z.F.7K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KUHSNER KARL UNTOFFZ. 3.G.GR.R.6K. 1915-07-20 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KUNZ FRIEDRICH UNTOFFZ. 2.G.R.Z.F.3K. 1915-07-29 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KADLEC LADISLAV INFANTERIST I.R. 3 1915-07-17 Stanisławka - Szpital polowy Stanisławka wieś, gm. Sitno, pow. zamojski lubelskie 1894 Czechy, Uhorský Brod -
KLIMKO ROCH - 85 PP 1915-09-17 - Pawłówka (lubelskie) wieś, gm. Rachanie, pow. tomaszowski lubelskie - - -
KALIBERDA THEODOR RUSSE - 1915-11-02 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KALTOFEN ANTON GEFREITER K.U.K.J.R.92/13. 1915-06-28 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KANDIBENKO TIMOTY RUSSE RUS.SCH.R.15/13 1917-03-15 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KARLBERGER LORENZ PIONIER K.U.K.E.R.V.A3/4 1916-04-19 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KAROLINCOK JAN LDSTRM K.K.SCH.R.18 1917-09-02 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KAROLY FRANZ JNFANTERIST K.U.K.J.R.82/3K 1916-06-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KAUTZ OTTO LDSTRM ET.FP.KOL.11.20A 1915-08-14 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KEINER JRNO HUSAR K.U.K.HUS.R.10 1916-06-26 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KELDENICH KONRAD GRENADIER G.GR.R.3/8K 1915-09-11 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KELLER AUGUST TRAINSOLDAT 2.B.SCH.K.11.DIV 1915-08-13 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KIEBA JVAN LDSTRM K.K.S.R..33.2/29 1917-06-17 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KLIMOW GRIGOR RUSSE R.J.R.201/9R 1917-05-20 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KLIMOWICZ VIKTOR RUSSE P.L.A..A.PISECZNO 1916-09-14 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KLOPIK ANTON JNFANTERIST K.K.SCH.R.25/1 1917-04-21 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KNAPIK ADALBERT LDSTRM K.U.K.R.SCH.R.2M 1917-09-01 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KNITTL ANTON TRAINSOLDAT K.U.K.TR.DE.10 1916-06-19 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KOCKA WLADIMIR UNTOFFZ. K.U.K.J.R.77/16 1917-08-15 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KOCZIARCZYK W. MUSKETIER E.BTL.4.J.R.24 1915-09-17 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KORDIC STANKO JNFANTERIST K.U.K.J.R.79/10 1916-07-14 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KÖRMENDY PAUL ÖSTERR. HONV.J.R.20/6 1916-03-17 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KÖRTELESI CABOR ÖSTERR. HONV.J.R.20/4 1916-03-10 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KOVACS SANDOR LDSTRM U.LST.ARB.A.62 1917-08-11 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KOWALOW EUGENIUS RUSSE R.J.R.319/11R 1917-02-07 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KOZIARA LADISLAUS JNFANTERIST K.K.SCH.R.34/9 1917-03-04 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KRATZ JOSEF LDSTRM 1.LST.J.E.B.XV/5 1915-10-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KRAUSE ADOLF JNFANT K.U.K.J.R.42 1915-09-11 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KRAWIEC NIKOLAUS LDSTRM K.U.K.J.R.89/2 1917-06-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KUKASIN LUKA SERBE SERB.J.R.11/4 1917-04-25 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KULKA ANTON ZIVIL ARBEITER ARB.ABT.1/10K 1915-10-13 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KURFÜRST EDUARD JNFANTERIST K.K.SCH.R.19/3 1916-05-09 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KUSZUKOW ANTON RUSSE J.R.418/7ROTTE 1917-09-11 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KARCZ ANDRZEJ LEGIONISTA 5 PP L.P. 1915-07-23 OKOLICE URZĘDOWA Urzędów wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki lubelskie - - -
KASPRZYK JÓZEF SZER. VI BAON L.P. 1915-07-14 OKOLICE URZĘDOWA Urzędów wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki lubelskie - - -
KERSBER BERNHARD ? J.R.129/7K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KLENK FRIEDRICH FUSILIER FUSL.RGT.122/9K. 1915-07-30 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KLETHIE ALOIS LANDSTURMMANN JR 122/K 12 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KLOS GUSTAV MUSKETIER J.R.129/12K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KNODEL PAUL RESERVIST J.R.21/1K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KOCH RICHARD WEHRM. J.R.21/6K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KRAUSE KARL RESERVIST J.R.129/2K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KREDER EMIL FUSILIER FUSL.RGT.122/11K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KRESBER BERNHARD - JR 129/K 7 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KROH JOHANN RESERVIST J.R.122/10K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KRUMPE THEODOR ERS. RES. JNF.RGT. 73 - - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KUDERA TEODOR UNTOFFZ. J.R.21/4K. 1915-07-26 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KUNZE MAX MUSKETIER J.R.2/1K. 1915-07-30 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KAESBBIER WALTER LDSTM.RES. R.J.R.46/1K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KELLER KARL GEFREITER D. R. J.R.46/2K. 1915-07-21 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KIEHLE WILHELM LDSTRM. R.J.R.46/2K. 1915-??-?? - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KOBBER HEINRICH ERS.RES. J.R.70/2K. 1915-07-21 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KOZAK MICHAEL GEFREITER R.J.R.48/2K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KUNHNAST WILHELM LDSTRM.REK. R.J.R.46/1K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KOCHAŃSKI STANISŁAW - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
KOWALCZYK ANTONI - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
KLAUSING FRIEDRICH RESERVIST J.R.74 8.KOMP. 1915-07-17 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
KLOSC ROBERT WEHRM. J.R. 46/1K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KÖHLER I ERNST LDSTM. R.J.R. 207/1K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KOSCIEK JOHANN ERS.RES. J.R. 1915-07-24 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KURING WILHELM LDSTRM. R.J.R. 205/4K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KAJBRA IWAN RUSS. - 1915-05-23 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KAKOSZKIN SEMEN RUSS. - 1915-05-18 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KALENDROWSKI WASILI TIMOFIEJEWICZ RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KANIAK - - - 1914-09-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KATL IWAN RUSS. - 1914-11-02 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KLACZIN FILIFS? GAWRILOWICZ RUSS. - 1915-05-21 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KLIMENT ALBIN - - 1914-09-09 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KOCZERKAN BASILUS - - 1915-07-04 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KOLOSZUK GREGORI TEOFANOWICZ RUSS. - 1915-05-26 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KOMAR NIKLOS - - 1915-07-07 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KORIAKIN ALEXIJ RUSS. - 1915-05-26 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KOROPCZUK NIKOLAJ RUSS. - - - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KRAMARENKO MICHAL RUSS. GEFREITER - 1915-05-18 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KRANS - - - 1914-10-31 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KRAUSE ANATOLI RUSS. DRAGONER DRAG. REGT. 11 1914-11-12 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KRAWCZENKO MICHAL RUSS. - 1915-01-15 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - KRIEGSGEFANGENER
KREKALENKO IWAN RUSS. - 1914-11-15 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KRONREIS ANDREAS - - 1915-07-08 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KSIĄŻEK ALEXANDER RUSS. - 1914-10-29 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KUCZALSKI ANTAN RUSS. - 1914-10-21 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KUKSA TEODOR LAURENTIEWICZ RUSS. - 1915-06-01 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KUKSEWICZ GARARIL RUSS. - 1914-10-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KULIAN JOACHIM RUSS. - 1915-05-26 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KURANOW - RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KURSKI IWAN PAWLOWICZ RUSS. - 1915-05-20 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KYLINBERG IWAN RUSS. - 1915-05-07 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KORFES GERHARD LEUTNANu BATL.ADJ. II BATL.J.R.92 1915-07-31 - Łańcuchów wieś, gm. Milejów, pow. łęczyński lubelskie - - -
KNOBLAUCH OSKAR MUSKETIER J.R.146/4K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
KRAMMEL JACOB UNTOFFZ. R.J.R.203/2K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
KIRCHHOF HEINRICH MUSKETIER J.R.82/6K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
KOHLER EDUARD LEUTNANT 2.G.R.Z.F.12K. 1915-08-01 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
KUHLKE JOHANN GRENADIER 2.G.R.Z.F.7K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
KUNZ KARL UNTOFFZ. 2.GDE.R.Z.F.7KOMP 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
KADE OTTO RESERVIST I.R. 208 / 1K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KAJA - KANONIER 1 R.F.A.BTL. 27 - - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KARWAHNE KARL MUSKETIER I.R. 206 / 6K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KAUBISCH GUSTAV LDSTRM. R.I.R. 206 / 6K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KAYSER HEINRICH GRENADIER R.G.F. A.F. 5K 1915-07-05 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KIEHNE HERMANN GEFREITER D.R. I.R. 92 / 1K 1915-07-18 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KIERFTER POSTHANNES UNTOFFZ. R.I.R. 208 / 9K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KINDERMANN EMIL LDSTRM. I.R. 46 / 7K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KLUGE OTTO KRIEGSFRW. I.R. 92 / 14K 1915-07-29 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KLUTH CHRISTIAN MUSKETIER I.R. 208 / 3K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KÖNECKE WILHELM GEFREITER R.I.R. 208 / 6K 1915-07-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KRABIELL PAUL MUSKETIER R.I.R. 208 / 7K 1915-07-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KULIGOWSKI JULIUS RESERVIST R.I.R. 208 / 9K 1915-07-06 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KRELLER JOHANN JNFANT. BAYR.J.R.22/7K. 1915-08-02 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
KRUPP HEINRICH RESERVIST R.J.R.52/9K. 1915-08-04 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
KADE OTTO RESERVIST R . J . R . 208 / 5 K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KAJA - KANONIER 1 / R . F. A . BTL . 2 1915-??-?? - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KARWAHNE KARL MUSKETIER R . J . R . 206 / 6 K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KAYSER HEINRICH GRENADIER 2 .G . R . Z . F . / 5 K 1915-07-06 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KIEFFER POSTHANNES UNTOFFZ . R . J . R . 208 / 9 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KIEHNE HERMANN GEFREITER D . R . J . R . 92 / 1 K 1915-07-18 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KINDERMANN EMIL LDSTRM. J . R . 46 / 7 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KLUGE OTTO KRIEGSFRW. J . R . 92 / 14 K 1915-07-29 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KLUTH CHRISTIAN MUSKETIER R . J . R . 208 / 3 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KONECKE WILHELM GEFRAITER R . J . R . 208 / 6 K 1915-07-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KRABIEL PAUL MUSKETIER R . J . R . 208 / 7 K 1915-07-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KULIGOWSKI JULIUS RESERVIST R . J . R . 208 / 9 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KARDZISZ MICHAŁ - I BRYG. 7 P.P. 4 KOMP. 1916-08-03 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KAZNOCKI STANISŁAW - - 1915-08-05 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KEMPEL STANISŁAW - 1 BRYG. 1 P.P. 5 KOMP. 1917-01-17 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KOLANOWSKI JÓZEF - 1 P.P. 1 KOMP. 1918-01-16 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KOZMA EMILI - K.U.K. I.R.M. 6A 1918-09-08 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KRAUZE ANTONI - 1 P.P. 2 KOMP. - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KUŁAK FRANCISZEK - I BRYG. 1 P.P. 4 KOMP. 1917-01-17 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KERTES ISTVAN - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KMIT ELIAS - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KNIJSKA ALOIS - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KLEIN PAUL LEUTNANT REG. BAUMSTR. STUTTGART 1915-08-01 - Szastarka wieś, gm. Szastarka, pow. kraśnicki lubelskie 1883-10-16 ODESSA -
KAČER JOSEF INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 7 1915-07-16 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1895 HALUZICE -
KASTINGER LEOPOLD LST. INFT. I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-17 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1885 BZENEC -
KOSTRHOUN JAN INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 7 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1880 NEKOVICE U KYJOVA -
KOTEK JAN INFANTERIST I.R. 3 / 5 ERS. KOMP. 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1894 RADĚJOV U HODONINA -
KUBIČEK JOSEF INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 7 1915-07-17 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1896 HOLEŠOV -
KLUGE KARL FÜST. - 1916-06-02 FORT VAUX