Nazwisk w bazie na literę K: 7680

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
KARCHULCHA - AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KORBA MICAIL GEM/ROSJA I.R.60 1917-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KRÄNZLER SEINWEL LEIB ST. SZEREGOWIEC 95 PUŁK PIECHOTY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1867 Jagielica k. Czortkowa -
KORZEŃ BOGUSŁAW - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
KAZIMIERCZAK ANTON RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-(01-02) - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KANIA JOHANN - - 1916-03-21 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KIRSCHNER KARL INF. K.U.K.I.R. 88 1915-01-24 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KARPINKO WLADISLAUS - I.R. 278 1915-05-13 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KITSCHKE HERMANN - - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
KALININ JEGOR GEFR/ROSJA I. R. 41 1918-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KUTA JOHANN CIV. KUTSCH. K.U.K. FELDPOST 288 1917-02-25 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KOTULLA KARL - - 1918-07-26 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KADŁUBIEC - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KEMPE PAUL - - 1916-07-08 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KASPRZAK J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KRÁL JOSEF LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KRAUS AUGUST - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KAMUDA PIOTR - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
KALUZA PETER - - 1918-09-27 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KUDELLA FRANZ - - 1915-08-12 ROSJA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KAHUT PETRO INF. IR 95 - - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUROCZHIN IWAN GEM/ROSJA A. R. 53 1917-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KINDEL WALTER - - 1915-05-08 - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
KUNZ REINHOLD INF. I.R. 100 1915-04-29 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KULIK EMIL - - 1918-03-06 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
KLEINHANS OTTO - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Niekrassen -
KLOSS GOTTLIEB - - - - Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
KRZYKOS LORENZ KRGSFRW. 8 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KOLLER ALOIS ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-02-14 - Wojnicz I (nr 285) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KULISCH STEPHAN MUSK. - 1918-09-02 - Wódka wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KOROBKA PIOTR GEM/ROSJA I.R.337 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
KWASZNIN-SAMARIN MIKOŁAJ PPOR. LEJBGWARDIA LITEWSKIEGO PUŁKU 1915-03-08 Jednorożec Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 19 - -
KULIK JOHANN RES. - 1916-02-01 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KNITTEL RICHARD INF. K.U.K.I.R. 18 1915-05-05 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KALETTA FRZ. - - 1918-04-13 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUNDE WILHELM LANDSTURMANN - 1915-06-08 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Bedlin-Bydlino - -
KOLAR ANTON INF. K.U.K. I.R. 88 1914-12-(10-11) - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KURZEJA FRANZ UTFF. PREUSS.1.GARDE RGT. Z.F 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KALAMIT GOTTL. TRAIN - 1915-01-24 - Paździorno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
KOTYRBA JOHANN - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
KRUSE THEODOR WEHRMANN WSTF.LDW.INF.BTL 3, 4KP 1914-12-29 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KAROLYJ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOLOSKO FRANZ - - 1916 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KULL FRIEDRICH POIN. BAYER. PION. KOMP. 21 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUCHINKE JOSEF MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KLEMUSCH F. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
KACZMARCYK KASIMIR RUSS. INF.REGT.7. 1914-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOWATY JANOS GFT. ÖST.UNG. 1914-09-20 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KEILBACH HEINRICH KTSCH./NIEM. BFAR 21 1915-05-05 - Łysa Góra (nr 9) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
KUSMIN IWAN GEFR./RUSS. I.R.249 1918-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KÜHL FRIEDRICH - - 1916-01-09 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
KODER VINZENZ LDST.SCH. SCH.R. 26 1915-01-07 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KULIK WALTER - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Malanane -
KÖLLER RUDOLF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KVAPIL FERDINAND LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KALLER MAX - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KASPRZIK JOH. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KOŘEC JOSEF INF. K.K.LDST.I.R. 13 1915-04-24 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KRERSCHMER KARL - - 1918-04-29 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KUPNY IGNATZ - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KULAWIK KONSTANTIN - - 1916-11-04 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KRZIZOK ROBERT - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KESSLER - GREN. RES. INF. RGT. 64, 10.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KOCIEMBA WŁADYSŁAW LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL 1914-12-22 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAMINSK FRIEDRICH UNTFFZ. - 1915-09-15 - Lanngut Rosja Pogranicze 1887-12-13 Thomareinen -
KAFUNKE ADOLF - - 1914 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KULESSA KARL - - 1916 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KENSY AUGUST - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KASZUMLA WASILI ROS. - 1914-06-27 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KORBOWLIANOWICZ JOWAN GEM./SERB. RES.I.R.14 1916-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KAPER - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1895-09-30 - -
KERPF GEORG UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KILIAN ANTON - - 1916-05-07 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KURPASKA MICHAŁ - - - - Wola Żelichowska wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOSKA JOSEF INF. K.U.K.I.R.88 1915-01-02 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KONEČNY JOSEF INF. I.R. 18 1915-05-10 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLIEM KARL - - 1918-08-31 BARISIS Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
KALISMULA MINGASI GEM/ROSJA I.R.38 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KNOLL JOHANN E.R.INF. I.R. 14 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KULIK THOMAS - - - - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KRUPPA FRANZ LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BATL. WESEL 1918-08-22 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KAMINSKI G - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KEMPE ROBERT - - 1918-04-27 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KOKOWSKI Z - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KRATZMANN KARL LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
K? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KOZIOŁ JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
KESSLER JOHANN - - 1915-10-03 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KNOPP PAUL - - 1914-08-26 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KLINGER ANTON SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUROLESIN ALEXEI GEM/ROSJA I.R.290 1918-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KIENEL RICHARD WEHRM. L.J.R. 51/9K 1914-09-01 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
KUPIEC LEOPOLD INF. I.R. 98 1915-05-07 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KONIETZKO PAUL - - - - Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
KYNAST KARL MUSK. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KROTTENDORFER AUGUST INF. K.U.K. I.R.14 1915-02-03 - Wojnicz I (nr 285) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOCHMANN AUGUST - - 1917-12-29 - Branice III wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1879-02-17 - -
KORSAKOW JAKOW RUSS. INF.REGT.307.14.KP. 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KINSCHER HERMANN - 12/R J.R 26 1914-12-17 - Iłów wieś, gm. Iłów, pow. sochaczewski mazowieckie 1858 - -
KUSCH JOSEF MUSK. - 1917-11-21 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOLLER J - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KRACHTASZ - INF. - - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARKOSCH FLORIAN - - 1918-04-19 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRYGOWSKI JAN - - - - Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KŘEPELKA JOSEF. ZGSF. K.U.K. I.R. 75 - - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KÄHLER KARL - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KE? P? ? - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
KLINGAUF RICHARD - - 1918-07-14 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KWIATKOWSKI - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUBISTIN SIMON - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
KELLER REINHOLD WEHRMANN LDW.INF.RGT 51, 11K 1914-11-19 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KOLOSKO MATHIAS - - 1917 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KALB LUDWIG LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KURZER FRANZ INFANTERIST LENGSFELD FRANZ ,GRENADIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KAPALLA OSKAR - 4/? - - Ramiona wieś, gm. Baranowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
KOCH H. WEHRM. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
KADUSCHAIEW WASILI GEM/ROSJA I.R.316 1918-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KREMPLER JOHANN SAN. SOLD. K.U.K. SAN. ABT. 4 1915-04-06 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KASNIK JOHANN - SCH.R. 27 1914-12-13 - Wola Cieklińska I (nr 10) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
KRZEMPEK FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KUSMIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.113 1919-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KANNENBERG GUSTAV KAN. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KÖLNDORFER JOHANN JG. TKJR 1 1915-03-29 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KURZENEK VALENTIN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
KOPEL ALOJZY - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KAUKOL HEINRICH LTN. L.I.R. 37 1915-05-08 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
KAUL FRIEDRICH - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KOBIENIA JOH. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KRE? OTTO W[E]HR[MANN] - 1917-06-23 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KOVAČS MICHAEL HUS. K.UNG.H.H.R.5 M.KIR. 5 HONV. HUS. EZR 1915-05-07 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KUBATSCH AUG. - - 1915-08-03 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KURA RUDOLF - - 1919 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KURZIDIM PAUL - - 1915-09-23 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KUBNY JOSEF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KOCH - SCHUTZE GARDE RESERVE SCHUETZ. BATL. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KOLOSZEK ROMAN PODOFICER 1.P.P.LEG.POL 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLESCHTS HERM. GRENAD. - 1918-03-21 - Lanngut Rosja Pogranicze 1898-09-21 Langgut -
KINZEL FRANZ - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KULESSA THOMAS - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KIRSCHNIOK LEOPOLD - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KĘDZIERSKI STANISŁAW - - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KORIAKOW ALEXANDER RUSS. INF.REGT.186.15.KP. 1915-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KAMIŃSKI PIOTR SZER. WP - 1918-07-01 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 19 - -
KICKI VALENTIN WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOKOTT JOSEF - - 1916-07-11 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KRUPA JAN - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
KNAPPERTZ DIETRICH ERS.RES. PREUSS.RES.I.R.4/220 1915-02-03 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KNIPKA JOHANN INF. K.U.K.I.R. 21 1915 - Tursko I (nr 139) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KÖHLER FRANZ - - 1918-06-29 MOSTAR Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KL. BAUSCHWITZ -
KAMALOW HISAMIDIN ROSJA JNF.REGT.41.12.KP 1915-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOLB JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1914-12-14 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KOBIELSKI JOHANN - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
KLEJDYSZ JOS. INFANTERIST K.U.K.LDST.INF.BATL 105, 3KOMP 1915-07-24 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KANIUS K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUNZE AUGUST - - 1918-03-28 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KOMZA JAN - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KUBAT JOSEF LST. I.R. 21 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KUPKE ADOLF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KUPIEC STANISŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
KLIMEK FELIX - - 1917-11-28 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KRAJCZY NRB. (NORBERT) - - 1914-08-22 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KŘIVOHLÁVEK JOHANN JG. FJB 4 1915-03-30 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUROTSCHKIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.180 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KÖITHAN WILHELM LDSTRM. L.J.R. 51/10K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
KŰSS KARL INF. I.R.18 1915-04-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KONIETZKO AUGUST - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Niekrassen -
KARAUSE THEODOR - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KATH ALBERT MUSK[ETIER] - 1917-05-05 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KAFKA FRANZ INF. K.U.K.I.R. 99 1915-05-19 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KOSELLECK FRITZ OBLT. D. RES. I.R. 52 1918-03-22 - Kożuchów IV miasto, gm. Kożuchów, pow. nowosolski lubuskie 1885-09-25 - -
KORSCHARSKI JAKOW GEM/ROSJA I.R.28 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
KOŁOMYJSKI KAROL KAPITAN DOWÓDCA 12 ROTY, 6 LIBAWSKI PUŁK 1914-09-11 - Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie 1893-09-30 - -
KACZMARCZYK JOSEF - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PAWŁOWICZKI -
KOTALLA FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KLEMEN KARL KDTT. K.U.K. I.R. 17 1914-12-19 - Kowalowy (nr 168) wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARWAT JOS. - - 1914-09-09 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KASZA KAROL - - 1916 - Łęki Strzyżowskie wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KALOUŠEK JOSEF GFT. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KARAWANOW NIKOLAI RUSS. INF - - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARZMAREK A. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
KOBELT REINHOLD - - 1916-07-12 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KAßER LUDWIG GEFR[EITER] RESERVIST RESERVE INFANTERIE REGIMENT 225 1914-10-?? - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KALETTA PAUL - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KRIEGEL FRIEDR. WEHRMANN LDW.INF.RGT 7, 10K 1915-01-15 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KRUPPA JOHANN - - 1915 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KAMPA JANOS LDST.INF. I.R. 36 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KŁABIŃSKI WINCENTY - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KORTH W. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - KERBSHORST -
KAILUK WASILI GEM/ROSJA I.R.3? 1917-10-1? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KREUTMAYER LEOPOLD KAN. K.U.K. F.K.R. 3 1914-12-24 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KOŚCIELIN DYMITRY INF. IR 195 - - Radocyna (nr 43) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRZEMPEK JERZY - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KUSMITSCH ANATASY ROSJA ZIVIL.GEF 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1863 - -
KUNDE PAUL LDWHRM. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KREJSA VACLAW SAPP. - 1915-02-18 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KACZMARZIK WILHELM - - 1915-08-31 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KOPEL JUSTYN - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KERBER ANTON INF. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KLINKE JOHANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KOTZ STANISL. VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KRETLOW GUST. MUSK. - 1914-12-24 - Zagórzyce (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KRDZIČ OSMAN JG. K.U.K.F.J.B. 1 1915-05-04 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KUSBER JOH. - - 1915-05-14 - Otoki wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KUSIDLO GEORG - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KIERCHNIAWY ANTON - - 1916 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KYTZIA PAUL - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KOTHE - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KOPEČEK WANDELIN FLDW K.K.LDST 21 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOWALEWSKI K GARDE FÜSILIER 2 K LEHR INF R 1914-12-24 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
KINZEL JOSEF - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KAMRAD FRANZ - - - - Leśnik wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KLENCZ AUGUST - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KNIZEK WENZES AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KORISCHEW IWAN GEM/ROSJA I. R. 253 1917-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KARASIŃSKI STANISŁAW SZER., WONICA - 1917-08-16 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 43 - -
KOKOTT ROCHUS - - 1917-09-23 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KLOPSCH - ? 8 KMP 1915-08-15 - Stara Ruś wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
KAUPA KARL SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-05) - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KAPELLUSCH GUSTAV FREIW. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAMENZA STEFAN GEM/ROSJA I.R.58 1919-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KARBA JOSEF LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-12) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KOSCIELNY PETER - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
KLINE WILH. EISENB.SCHLOSS. MIL.EISENB.DIR. 4 1918-03-30 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KAPIAS C - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KLUZ JAN - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
KOPTASIK ARPAD LDST.JG. TKJR 4 1915-03-20 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOWALSKI A - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KAPEK ANTON LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KLOSE GUSTAV MUSK. 362 I.R. 1918-11-23 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
KAMINSKI A. ERS.RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ELLERWALD I. TRIFT -
KUBITZA DAMASUS - - 1915-02-24 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KARAGA JABLO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUSCHNERENKO DEMIAN GEM/ROSJA I.R.251 1918-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KRANICH HERMANN ERS.RES. L.J.R. 51/4K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
KWAŚNICKA MATTHIAS - - 1915-04-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KOSLOWSKI HERMANN - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Rostken -
KARWAT JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KAMPA LEOPOLD - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KLUG WALTER MUSK[ETIER] - 1915-09-21 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KARÁSEK JOSEF JG. K.U.K.F.J.B. 16 1915-04-01 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KERR PAUL UNTFZ. - 1915-11-13 - Kietlice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KORSUM KIRILL GEM./RUSS. I.R.122 1917-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KULIKOWSKI EUGENIUSZ HUZAR PUŁK OFICERSKIEJ KAWALERYJSKIEJ SZKOŁY 1915-??-?? Libawa Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie 1899-03-31 - -
KLOSKE PAUL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
KOTTERBA WIKTOR - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KAPUŚCIK PIOTR LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL 1914-12-22 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KONIETZNY FRZ. - - 1915-01-07 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KAULFUSS OSWIN GEFREITER K.U.K.L.E7.B. 511/2 1917-10-26 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KLEIN EMIL - PREUSS. RES.INF. REG. 220 - - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KRAUSE H. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
KALA???? NIKOLAJ - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
KOLLHOF WILHELM - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KINZER KARL - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KLENKE OTTO RESERVIST BRIGERS.BTL 20, 2K 1915-01-04 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KURZOK JOHANN - - 1918 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KARGER GEORG INF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KACHEL PAUL - - 1918-08-10 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KULICK IMRE PÁL HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRAUSE A. ERS.RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
KAJEPOW HAKINSCHAN GEM./RUSS. I.R.96 1916-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KROCHMATNY IVAN INF. ÖST.UNG. 1914-10-02 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KRZEMPEK JÓZEF - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KUSNETZOW AFANASI GEM/ROSJA I. R. 208 1917-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KREBS AUG[UST] - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KRAUS JOSEF LDST.INF. IR 56 1915-05-06 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KONIETZKO THEODOR - - 1915-01-07 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KOPIEC HENRYK - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KOLOMAŻNIK FRANZ INF. I.R. 36 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KLOEFEL JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KOWALCZYK JOH. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KAISER RICHARD - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KŘIŽ JOHANN INF. K.K.LDST.I.R. 7 1915-04-22 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KOREC METHOD LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-20 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLOSE MAX - - 1919-09-20 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
KONIECZNY FRANZ - - 1915 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KALUŻA KA. - - 1918-07-06 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
KALINNA HERMANN - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
KOSAK ADOLF JG T.K.J.R. 2 maj-15 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KORNE KONSTANTIN - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KLOSE FRANZ - - - - Leśnik wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KREUSEL FERDINAND - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
KLITZKA JOHANN - - 1914 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KRAWECENKO TIM ROS. - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KORNE IWAN GEM/ROSJA I.R.42 1917-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
KASPRZYK WŁADYSŁAW KAN. 2 P.ART. 1917-11-16 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
KOKOTT THOMAS - - 1918-12-31 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KLOPP WILH. - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
KLECZEK JOHANN SCH. K.K.SCH.R. 31 1915-05-07 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KNECHTEL FRANZ ZGSF. WEHR.BEZ.K.NR.? 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOSMEHL RICH. - - - - Głębowice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
KAMINSKI JORIN GEM./RUSS. I.R.373 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
KEMTER JOSEF RES.JG. T.K.J.R. 4 - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KUDELKA PETER LDSTM. - 1916-07-02 OLESNO Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie 1885 STERNALICE -
KRÜGER PAUL LANDSTURMMANN ARM-BATL 79, 2KP 1915-05-23 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KARAKUŁA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOZIEŁ JAN - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
KRAUS JOHANN INF. BAYERISCHES RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRÓLIKOWSKI K - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KAPERA WŁAD. PLUT. LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
KAFFAI JOSEF LST. I.R. 62 1915-05-09 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KÄMMER W. LIN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NOGATHAU -
KUTTA PAUL - - 1914-09-09 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KÖBERLE JOHANN ZGSF. IR 98 1915-05-02 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUSIM FIRENTI GEM/ROSJA I.R.503 1919-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
KLANN BERNHARD RESERV. - 1918-07-29 - Nawino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
KRZYKOWSKI THEOPHIL ERS.RES. RES.INF.RGT. 46 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KETTNER O. - - 1914-10-28 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KIEHL ALBERT - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KAMPA ROCHUS - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KOSANKE KARL LANDST[URMMANN] - 1916-09-12 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KERSCHBAUM FRANZ SCH. K.K.SCH.R. 29 1915-01-14 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KERR EDUARD UNTFZ. - 1918-01-03 - Kietlice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KORT FRIEDRICH GEM/ROSJA I.R.159 1919-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KROEMER ALFONS - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
KREMSER FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KERSCHBAUMER ALOIS SCH K.SCH.R.II 1915-02-02 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOSELLEK WILH. - - 1915-06-16 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KIS ADEREAS JNFANT. K.U.K.J.R. 82 1915-01-30 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KOCAB WENZEL INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-(09-11) - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUT?A - - - 1917-01-2? - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
KRISTERN PETER - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KÄUFER LUDWIG PIECHUR 42 BAT. POSPOLITEGO RUSZENIA 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Loschitz-Hohenstadt -
KOSCHEK ALFONS - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KORALEWSKI WACŁAW SZEREGOWY / POLAK II P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
KÄSMEYER ANDREAS RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-07 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAMPA FRANZ - - 1918-11-11 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KOSBAB KARL - - 1915-10-05 - Damnica wieś, gm. Damnica, pow. słupski pomorskie 1892-02-09 - -
KVARCSIK ISTVÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-20 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRAUSE S. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
KALBUSCH SYLVESTER GEM/ROSJA I.R.95 1917-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KUKLEWICZ MARTIN KPL. K.K. SCH.R. 32 1917-08-27 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KUDOSZEK PAWEŁ - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KOCH HANS LEUTNANT - 1914-11-05 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KUSNETZOW IWAN GEM/ROSJA I.R.158 1917-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KULIG NIKOLAUS - - 1914-09-09 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KOTSCHTHALER SEBASTIAN INF. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KOPPERBERG JOHANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KOZIOL PETER - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KLADNIK FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUNERT KURT - - 1916-10-22 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
KUES WILHELM LDSTRM. 3.G.R.Z.F.7K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KUČERA WENZEL SCH. SCH.R. 9 1915-03-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KASZEK VA. - - 1914-10-31 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
KANNEWURF von HEINRICH GOTTLIEB - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Baitkowen -
KOZUBAL STANISŁAW LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL gru-14 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLOSS ANDREAS MUSK. - 1915 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
KREUZER FRIEDRICH RES. P.R.I.R. 218 1914-12-22 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KREUSEL WENZEL - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
KLITZKA MICHAEL - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KWASZCZUK WASIL - - 1918 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KORNEJEW WLADIMIR GEM/ROSJA I. R. 85 1917-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KMIECIŃSKI KAZIMIERZ PODOF. KOMP. KARNA 1918-04-27 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 18 - -
KNOPP ALOIS UTOFFZ. - 1916-04-03 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOPIETZ JOSEF - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
KORBEL PETER - - 1916-10-03 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KNOP TEOD. - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
KRELUSIAK ALEKSANDER LEG. POLN.LEG.I.R. 1914-09-23 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOHUT JÁNOS LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KIEKE A. GEFR. - 1918-03-27 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KAMINSKY STANISLAUS RUSS. FEST.ART.REGT.15. 1917-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KAPICA VINZENT - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
KLOPCIA JOH. LANDSTURMMANN FELDART.M.KOL. 2 DIV BREDOW 1915-04-06 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KARASZEWSKI A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KAMCZIK ANTON - - 1915 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KŘEPELA JOSEF LDST.INF. IR 36 1915-03-09 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOŹBIAŁ WŁAD. WACHM. LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
KLEIN G. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - KERBSHORST -
KOMAREK JOSEF HONV. K. UNG. L.I.R. 15 1915-01-15 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KOHUT THEODOR LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUSMENKO FEODOR GEM/ROSJA I.R.234 1918-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KLUNNER WILHELM - - 19??-07-25 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - MITTELFELDE -
KASINOW WASYLI INF. IR 193 1915-04-07 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KÜBLER ROBERT - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
KRUCKY ROBERT MUS. R. INF. REGT 260, 1. KOMP. 1915-02-02 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
KRAUSS VINZENZ TIT.OB.JG. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KNASCHE K. - - 1916-10-08 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KLAHR WALTER - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KAMPA VINZENT - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KRAUSE PAUL GEFR[EITER] - 1914-??-16 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KLEIN FERDINAND INF. K.K.LDST.I.R. 5 1915-05-04 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KAUCZOR JOH. - - 1917-05-06 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KUHNERT KARL - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KORTSCHAGIN KRENOFONT GEM/ROSJA I.R.29 1918-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KSIENSIK AUGUST - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
KRZIZOK ALFONS - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KIJAK BOLESŁAW LEGIONISTA P.P.LEG.POL gru-14 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOKOLT SIMON LDSTRM. - 1916-10-19 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
KOSSMAN EMIL KRIEGSFRW. L.J.R. 9/7K 191?-04-16 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KÖNIG GUST. - - 1914-10-04 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KALWSNICZ STEFAN - - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KOSSOI SUSI PIECHUR / ROSJA 55 PUŁK PIECHOTY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1889 Iwankowicze -
KAZANECKI FELIKS - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
KAST JOHANN RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAMPA PAUL - - 1915-01-01 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KAFTAN AUHUSTIN INF. K.U.K.I.R.88 1915-01-03 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KÄBITZ PAUL UNT.OFFZ. AUGUSTA GARDE.GREN.RGT.4 1915-05-03 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUDER - - - - - Olszany wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KALIAEN IWAN GEM./RUM. I.R.18 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KULK PETER INF. K.U.K. I.R. 95 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KOTULLA ANTON - - - - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KURZYCA JERZY - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KRÜGER KARL UNTEROFFIZIER - 1914-08-20 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KUSNETZOW TIMOFEI GEM/ROSJA I.R.5 1917-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KLENNER JOSEF - - 1915-09-25 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOVAŘIK JOSEF INF. I.R. 36 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KOWAL BERTHOLD - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KA??ZIG - - - 1914-??-?? - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
KORNEK VINZENT - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
KYSELKA GOTTLIEB FAHNR.I.D.R./AUSTR.-WĘG. SCH.R. 25 1915-02-17 - Gładyszów (nr 55) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUNERT WILLY - - 1917-09-19 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
KUNZ FRIEDRICH UNTOFFZ. 2.G.R.Z.F.3K. 1915-07-29 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KUHN KARL LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-04-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KONIETZKE J. - - 1915-04-11 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
KIKUL ALFRED - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sutzken -
KUNERT EDGARD - - 1914-10-31 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
KRIVOHLAVEK JOSEF INF. K.K.LDST.I.R. 25 1915-05-03 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUNZE JOSEF - - - - Nagodzice wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KORNITSCHUK JEFIM GEM./RUSS. I.R.323 1917-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KULKA KONSTANTY SZER. WP - 1918-11-10 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 24 - -
KNOPP JOSEF LEUT. - 1918-??-?? - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KINDERMANN JOSEF ZGSF. K.K.SCH.R. 9 1914-11-(28-30) - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUBINA JOSEF - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
KAUTZ WILLI MUSKETIER - 1916-08-11 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Bedlin-Bydlino - -
KRAUSE JOH. - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
KRYNICKI STANISŁAW OFFZ.LEG. POLN.LEG. 1914-09-23 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOSFELDT FRIEDR. GEFR. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRAUSE B. MUSK. - 1917-09-08 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KANAREIKIN NIKOLAI GEM ART.R.52 1917-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KLYTTA JOSEF - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
KRAUSSE BRUNO TELEGR.ARBEITER K.POST-A.CZENST 1917-03-01 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KARGL F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KAZIUR JOSEF - - 1919 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KUBAT ANTON LDST.INF. IR 36 1915-03-09 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUSCHE MORITZ - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KABICZ EMIL - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
KLEIN K. LDST. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
KOSIK WASIL INF. K.K. L.I.R. 34 1915-07-04 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KRECICHWOST MICHAEL INF. IR 56 1915-01-03 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUSMEROW PAWEL GEM./RUSS. I.R.134 1918-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KÜHL ? - - 1914-12-29 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
KEŠE ERNST LDST.INF. IR 87 1915-05-05 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KULIK ANTON - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
KRUPPA MATTHIS - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Pistken -
KUDLÁČEK KARL RES.JG. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KĘDZIA KAZIMIERZ LEG. POLN. LEG. I.R. 2 1915-12-08 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
KANSY FRANZ VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KOGUT MICHAEL KPL. K.U.K.I.R. 55 1915-05-02 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KAUCZOR PAUL - - 1914-08-30 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KULISCH JOSEPH - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRZIZOK H - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KLEIN FRANCISZEK LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL gru-14 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KONDA KARL GEFR. - 1916-08-29 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
KULESSA JOSEF - - 1917 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KOVACS STEFAN GEFREITER K.U.K.J.R. 82 1915-01-06 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KALLA VALENTIN - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KRAMMER JOSEF RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KABIESZ ALOJZY - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
KOSLOWSKI WENZEL RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOSTKA IGNATZ MUSKETIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1857-01-02 - -
KYCHLER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KULIGOWSKI IGNATZ - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KIESE WILHELM - - 1916-07-19 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KARIAGIN ANDREI GEM./RUSS. I.R.223 1917-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KEREKES GYORGY HUS - 1914-09-30 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
KOSTKA ANDREAS - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KILIAN ALBERT - - 1915-06-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KINKAL R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KIEFFER POSTHANNES UNTOFFZ . R . J . R . 208 / 9 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KRÓLIK TOMASZ - - 1917-11-23 Cambrai-region Nord-Pas-de-Calais Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KUNICK REINHOLD RES. FR.2/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
KOPEČNY JOHANN LST. L.I.R. 39 1915-05-07 - Brzostek III (nr 225) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KLOSE JOS. MUSK. - 1918-10-29 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KROEPEL SIEGF LTN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN -
KIRSCH CHRISTIAN - - 1916-02-01 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
KURPISZ JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KANIA PETER INF. IR 97 - - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUSNEZOW MATWEJ GEFR./RUSS. I.R.120 1917-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KRÜGER K. - - 1914-12-05 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KORALSKI WLADISLAUS KPL.D.R. SCH.R. 18 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KONIG V. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
KOPIETZ VALENTIN - - 1915-02-27 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KAPŁAŃSKI LUDWIK - - 1915-05-04 BIECZ Pilzno III miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie 1884 - -
KRICKL JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-03-31 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUSBER AND. - - 1917-09-01 - Górka Prudnicka wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KATZHATZKI KR - 13. K. 160 JNF. REG. - - Zgierz-Aniołów część miasta, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
KOSERIN JEGOR RUSS. INF.REGT.225. 1916-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KIEKBUSCH HERMANN GEFR. 3 GARDE. REG. ZU FUSS 1917-10-12 szpital wojskowy Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - Trąpadły -
KUČERA WENZEL LDST.INF. I.R. 36 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUBITZKI STANISLAUS LDSTM. - 1918-10-19 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KLAPPACHER JOHANN INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Poręba Radlna (nr 175) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOENEH HEINRICH RESERV. I GARDE RES. REGT. 6 KOMP. 1914-12-10 - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1887-07-24 EMMERICH -
KALICIŃSKI TADEUSZ SZEREGOWY - - - Kamieńsk miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański łódzkie - - -
KAHANEK IGNATZ INF. KK LIR 31 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRISKA JOSEF KAN. K.U.K.F.K.R. 12 1914-10-09 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KATZER JOSEF - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHODELWITZ -
KOSMOL JOSEF - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KRZYŻOSTANIAK FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - GRODZISKO -
KOLODZIEJCZYK FRANZ - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KNODL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUŁAK FRANCISZEK - I BRYG. 1 P.P. 4 KOMP. 1917-01-17 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KNOB JOSEF LDST.SCH. SCH.R 12 1915-04-04 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KULIG FRANZ - - 1916-02-20 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KANONOW NIKOLAJ GEM/ROSJA I.R.461 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KOSTNER ANDREAS RES.UT.JG K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KLEIN CHR. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
KONZETT KARL JG. TKJR 3 1915-04-03 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUTROW MATWEJ GEM/ROSJA I.R.241 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
KAZIMIERCZAK J. SZEREG. - 1918-06-25 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KUNZE HERMANN GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KADLEC LADISLAV INFANTERIST I.R. 3 1915-07-17 Stanisławka - Szpital polowy Stanisławka wieś, gm. Sitno, pow. zamojski lubelskie 1894 Czechy, Uhorský Brod -
KRISAN JOHANN RES.KPL. I.R. 62 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KLEINEIDAM P. - - 1917-01-23 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
KUTZERA THOMAS - - 1915-04-05 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KRAUTSRUNK - GEFR. L.J.R. 18, 2 K 1915-03-02 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
KALITKA JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KOSCZIELNY KASPAR - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
KOSTKA AUGUST - - 1915-10-25 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KULCSÁR ISTVAN HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR. 1914-10-06 - Brzozowa (nr 184) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLOSE THEODOR - - 1914-??-17 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KRUPPA FRANZ - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KASPAREK ADALBERT - - 1918 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KILLEY KARL PIONEER KUK. PION. BAT. I. 55 K 1915-07-12 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KOSAKEWITSCH KONDRATI GEM./RUSS. I.R.251 1918-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KOSSOWSKI ARTUR LEGIONISTA 4 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KRAUSE III FRANZ RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KÖSTNER MATHIAS INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KIRMES JOSEF - - 1915-05-22 W KARPATACH Janowa wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
KANIA STEFAN ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-12-01 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
KAWYSZYN IWAN - - 1914-10-06 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLEINOD HEINR. - - 19??-11-16 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KARJAZIN TIMOFEJ GEM./RUSS. I.R.198 1917-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KOCSIS GEORGY KAN. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
KOWARZ PETER - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KIRSCH ERICH - - 1918-04-18 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KOZŁOWSKI PIOTR - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
KISIELICA P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KINDERMANN EMIL LDSTRM. J . R . 46 / 7 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KULAWIAK FRANCISZEK - - 1916-10-02 nad rz. Sommą-Pikardia Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KALIBERDA THEODOR RUSSE - 1915-11-02 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KACSÓ ALEXANDER RES.INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KOLLEK JOSEF - - 1916-11-05 - Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KUNZ E. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ELLERWALD I. TRIFT -
KLEMENS JOHANN - - 1916-05-17 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
KERSTEN FRITZ - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KIKELY LORENZ ZGSF. LDST.IR 3 - - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUSNEZOW PROKOSI GEM./RUSS. I.R.107 1917-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KÜHL H.? - - 1915-02-21 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KÖTKE WALTER FUSL. KPGGR 4 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KABELLA FRANZ - - - - Steblów I wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KACZÓWKA JĘDRZEJ - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUZENEDER FRANZ INF. K.U.K.I.R.14 1915-05-13 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAMIN PAUL - - 1915-05-24 - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
KOSLENKO MAXIM GEM. FEST.ART. 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KÖPKE OTTO MUSK. - 1917-12-06 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - -
KUHN AUGUST RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KULOSA PETER MUSK. - 1918-11-05 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KACZMARCZYK JAN - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
KARTUSCH RUDOLF JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna III (nr 178) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUPKA P. - - - - Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KIRIZUK AKIMON RUSS. KRIEGER 102 JNF. REG. 1914-11-24 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
KAMYS FRANZ INF. - 1914 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KADAR GEORG HONV. K.U.HONV.I.R. 24 1914-12-22 - Gromnik II (nr 146) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRAUSE MAX - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
KOSMOL THEODOR - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KULCZAK ANTONI - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
KUSOWKA JOSEF - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KMIT ELIAS - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KOFER JOSEF E.R.SCH. SCH.R. 9 1915-12-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUPIETZ JOHANN - - 1917-05-20 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KULIK FRANZ - - 1917-04-02 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
KANOWALOFF NIKITA GEM/ROSJA I. R. 180 1918-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KRIEMANN recte HALLER JAKOB JG. K.U.K.F.J.B.16 1914-12-(1-10) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KLIENTSCH A. GEFR LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
KLUCKNER RICHARD JG. TKJR 3 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KARPA T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUTUSOW WASILI GEM/ROSJA I.R.7 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KLUPA JAN SZEREG. - 1920-11-21 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1895 - -
KNOLL OSKAR KR.FR. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KLICH ANTONI - - - - Krzeszowice miasto, gm. Krzeszowice, pow. krakowski małopolskie - - -
KEITEL - FŰS. FR.11/35 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
KULCSAR ALEXANDER INF.TIT.KPL. I.R. 62 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KRAUSE ERNST - - 1917-07-01 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
KROLL FRANZ FLLEGER FLEG. ERS. ABTLG. 11 1915-05-16 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KUEHN ERICH KANONIR 11 LDW. DIV. 1915-05-31 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
KAMINIARZ STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KOLETZKO FRANZ - - 1917-07-23 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOSTKA HEINRICH - - 1916-06-08 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KAMALSKI ANDREAS INF. K.K. LDST.I.R.16 1915-03-08 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
K? ? - - 1916-04-25 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KAR???SKI THEODOR RUSS - 1918-10-18 - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KLEIN VINZENT - - 1918 KRZANOWITZ Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KURD - WEHRM. LJR.6/10K - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KOSCHELEW ANDRE RUSS. INF.REGT.14.13.KP. 1917-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOZŁOWSKI JULIAN LEGIONISTA 1 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KRIPPNER JOSEF FÄHNR. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOWALA PAUL INF. I.R. 100 1915-02-16 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALLMANN JOS. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KRAWCZYK PAUL STARSZY SZEREGOWY ARMII NIEMIECKIEJ - 1915-04-23 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
KOCZKA MORITZ HONV. K.UNG.L.I.R.10 (M.KIR.10.HONV. GYAL.EZR.) 1914-10-06 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLOSE OSKAR - - 1917-??-29 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KARLSBERG FRITZ GEM/ROSJA I.R.5 1918-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KROBE SILVIO FHR. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
KUDLA NIKOD. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KIßNER FRANZ - - 1918-04-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KUBICIUS PAWEŁ - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
KLAJMOJ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KLUTH CHRISTIAN MUSKETIER R . J . R . 208 / 3 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KULKA STANISŁAW - - 1916-11-14 nad rz. Ancre Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KANDIBENKO TIMOTY RUSSE RUS.SCH.R.15/13 1917-03-15 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KAKUCS ALBERT LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KATSCHER THIMOTHEUS - - 1916-11-23 A. D. ANCRE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KOCHAŃSKI STANISŁAW - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
KRUBER GUSTAV - - 1918-05-06 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
KLANN HERMANN - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KOCK ANTON LDST.INF. IR 47 1915-02-05 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUSNIETZOW WASILI RUSS. ART.BRIG.1.2.KP. 1915-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KNISPEL HERM. - - 1914-11-12 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1881-10-01 - -
KRASZ STEFAN - SCH.R. 18 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KWECZALLA PIUS - - 1917-08-20 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KOWATZKI JOHANN RES. PREUSS. RES. I.R. 220 1914-12-28 - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOSLOW DIMITRI RUSS. INF.REGT.12.6.KP. 1915-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KASTEN E. MUSK. WESTEN 1918-05-29 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
KULA JOHANN RES. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KANIA JOSEF - - 1919-01-24 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOZIEŁ ANTONI - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
KERN STEFAN JG. T.K.J.R. 2 1915-05-07 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KURKA F. - - - - Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KNAJSEW PAUL RUSS. KRIEGER 158 JNF. REG. 1915-01-07 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
KASPAR KARL INF. KK LIR 13 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRONER MICHAEL HONV. K.U.HONV.I.R. 24 1914-12-22 - Gromnik II (nr 146) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRETSCHMER FRANZ - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
KOWOLIK JOSEF - - 1914 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KAJOK JAN - - 1914-11-25 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KÖNIG ADOLF VZFLDW. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-04 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUTYMA PAUL - - 1914-09-08 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KACZOROWSKI STEFAN - - 1918-08-19 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
KAPLA DIMITRI RUMÄN INF.REGT.272 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUPRIAN JOHANN LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KLUTH HUGO - - 1916-10-09 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
KOKOVNIK JOSEF ZGSF.TIT.FLDW. IR 87 1915-03-26 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KASPAROWSKI S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUZERENKO SPIRIDON SERGT/RUMUNIA I. R. 53 1918-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KOŁODZIEJSKI - SZEREG. - 1920-01-25 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
KOHLER ALBIN GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KONONENKO WASSELI RUSS. UNTEROFFIZIER INF. RGT. 121 1918-10-03 - Strzelce Opolskie I miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie 1889-01-30 - -
KLASMEYER H. PION. PION.K.112 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
KASPAR STEFAN INF. - 1915-05-19 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KASCHOWITZ K. - - 1914-09-22 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KURTA JOSEF KANONIER FUSS ARTL. REG. 6 1919-04-01 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KAZMIERCZAK FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KOLETZKO MICHAEL - - 1915-03-13 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOSTRZEWA PAUL - - 1917-04-23 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KATSCHER OTTO JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
K?????K PAUL - - 1917-??-?? - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KOWACZEK ANTON - - 1914-09-25 - Przewóz (opolskie) wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KONIETZKO EDUARD - - 1916 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KAMMLER G. ERS. RESERVIST 11 K. 1 RES. REG. POSEN 1914-11-?? - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
KOSCHEWIEROW DIMITRI GEFR/ROSJA A.R.3 1918-09-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KUBERCZYK 'SZERSZEŃ' WIKTOR LEGIONISTA 2 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KROSTA GUSTAV UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALUS RICH. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUJAWA WALENTIN ARMIA NIEMIECKA 1 KOMP. 6 PUŁKU PIECHOTY OBRONY KRAJOWEJ 1915-07-20 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
KRASTYN NIKOLAUS INF. I.R.N. 19 1914-12-10 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOROZA JANOS KAN. - 1914-10-05 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRIEGENHERD BRUNO - - 1918-03-28 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KARP FODOR GEM./RUSS. I.R.13 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KAFKA JOSEF GFT. K.U.K.R.B.9 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KARKOSZ MICHAŁ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - BOGDANKI -
KLATT GUSTAV - - 1914-09-14 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KRAL JERZY - - - - Dębowiec II wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
KLEIN F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRABIEL PAUL MUSKETIER R . J . R . 208 / 7 K 1915-07-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KITZLER - INF. I.R. 58 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLESZKA JAKUB - - 1915-04-05 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1891-07-20 - -
KAROLINCOK JAN LDSTRM K.K.SCH.R.18 1917-09-02 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KASZTINÁS JOHANN RES.INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KIRCHHOFF LUDWIG - - 1915-05-03 IN PRIESLERWALDE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KANZLERZ F - - 1918 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KLIX KARL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KOTNIK JOSEF LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUSNITSCHENKO ALEXANDER - INF.REGT.105.14.KP. 1915-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KLEMZ OTTO - - - - Zaspy Wielkie wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
KULŰKE HERMANN WEHRM. KPGGR 4 1915-05-06 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOLODZIEJ FRANZ - - 1915-04-15 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KOMOR FRANZ - - 1917-08-10 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KOPERKA ALEKSY INF. RUSS.I.R. 33 - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOSLOW JWAN ROSJA JNF.REGT.249.9.KP 1915-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUNERT PAUL LDST.SCH. SCH.R. 9 1915-02-26 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KA...BIS JOHANN - - 1916-07-1? - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KULA JAN - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
KNEDINGER JOHANN ZGSF. ÖST. KR. I.R. 14 1915-05-05 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KSIENCZYK FRANZ - - 1917-09-13 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
KROTINSKI TH. RUSS. KRIEGER 61 JNF. REG. 1915-01-16 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
KELEM RUDOLF INF. RUSS 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KASCHEL ERH. GEFR. - 1918-09-18 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
KOZIK STEPHAN - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KAMBACH RICHARD FUS. 1 K.G.G.R. 5 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
KAJOK WALENTY - - 1918-03-21 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KOPECKY JOHANN RES.ZGSF. F.J.B. 12 1914-12-12 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALETTA JOSEF MUSKETIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1889-10-05 - -
KÄSTNER KARL GEFR. GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOTARSKI STANISŁAW - - 1918-11-12 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
KARASENKOW SERGEI RUSS. INF.REGT.252.9.KP. 1917-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KÜMMEL WALTER MUSK. - 1918-06-09 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie 1881-02-26 - -
KAHLKE FRIEDRICH - - 1915-05-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KAUPPER H. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUZNIEOZ ILJA GEM/ROSJA I.R.243 1917-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KONIECZNY JAN SZEREG. - 1919-06-20 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KRAFT OTTO KR.FR. KPGRZF 2 1915-05-06 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KACZMAREK JÓZEF - - 1917-07-29 pod Babinem Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KOHLER OTTO FUS./NIEM. FR 5 1915-06-20 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
KLIČKA RUDOLF LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KASCHOWITZ M. - - 1917-06-29 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KALIS WILHELM - - 1916 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KURKI THEODOR INF. RGT 20 1914-11-30 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KLECHA MICHAŁ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KONIGE ELIASZ INF. IR 27 - - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KASPEREK THEODOR - - 1914-08-22 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KRYBUS FRANZ - - 1917-05-04 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KIJOWSKI PAUL GFT. K.K. LDST.I.R.31 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KASER JĘDRZEJ - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1877 GALLSPACH -
KACZMARCZYK FRANZ - - 1918-10-12 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KIOK JOH. - - 1918-05-12 - Otoki wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KÖNIG ALOIS - - 1914 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOSANITZKI - ERS. RESERVIST 4 K. INF.REG. 49 1914-11-30 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
KOSCHKOROW INOKENTI GEM/ROSJA I. R. 42 1918-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KUHLMANN KARL MUSZKIETER 45 PP 1915-02-07 - Karwik-Księdzówka wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KRÜGER [PAUL] HEINRICH MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KANIA GEORG - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KOKOFF ? MUSK. 1/ERS.BTL.I.R.156 1914-11-22 - Burzenin wieś, gm. Burzenin, pow. sieradzki łódzkie - - -
KOSTELACKI KASIMIR INF. K.U.K.I.R. 80 1915-03-21 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUTZNER ERICH - - 1914-10-20 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KARPAW IWAN GEM/ROSJA I. R. 94 1918-07-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KAIM JOH. SCHÜTZE K.U.K.SCH.R.17 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KONIECZNY JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
KLEIN FRIEDRICH - - 1915-07-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KRZYMIEŃ LUDWIK - - - - Dębowiec II wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
KLIER M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KARDZISZ MICHAŁ - I BRYG. 7 P.P. 4 KOMP. 1916-08-03 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KLAPECKI STANISLAUS MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOSTERA JAN - - 1916-12-13 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1886-06-22 - -
KAUTZ OTTO LDSTRM ET.FP.KOL.11.20A 1915-08-14 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KERCSÓ DIONYSIUS INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KUHNIK F - - 1917 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KLOTZEK RICHARD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KRAGELJ GASPAR LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUSOW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.88 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KRAFT HERM[AN] - - 1914-08-29 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KACHEL JOHANN - - 1918-10-08 Francja Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie 1872-01-08 - -
KONIETZKO JOHANN - - 1917-08-28 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KOSZENKO MAJSIENKO INF. RUSS.I.R. 18 - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOSLOW TIMOFAY RUSS. INF.REGT.115.1.KP. 1915-03-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOLETZKO JOHANN - - 1918-09-02 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KALISCH WIKTOR - - 1916-07-03 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KRONBERGER FRANZ JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUSNIERZ LUZIUS - - 1918-05-04 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
KURKA GUSTAV FAHRER ARM. FERNSPR. A. 9 1914-11-18 - Łęczyca III miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
KISZKA ALOIS INF. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRAFCZYK ANTON - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KOCIK PETER - 1 K.G.G.R. 5 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
KULTZEN JOHAN - MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG 1914-08-?? - Gdańsk miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
KOZAK LADISLAUS LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAŹMIERCZAK JÓZEF - - 1920-03-04 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KOŘINEK JOSEF E.R.INF. I.R. 36 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALETTA VINCENT MUSKETIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1898-12-15 - -
KLUCZYNSKI JOHANN - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUPPER G. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
KRUPSKI JÓZEF - - 1918-11-03 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
KARASSOW NIKOLAI RUSS. INF.REGT.94.5.KP. 1917-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KASIOSZVN LUCAS ZGSF. K.U.K. 1 R. 80 1915-04-27 - Stary Sącz (nr 348) miasto, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KAMPOWSKI FRIEDRICH - - 1915-08-09 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KERN W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KADE OTTO RESERVIST R . J . R . 208 / 5 K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KWASOW JEFIM RUSS. I.R.4 1918-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOTERBA ANTONI - - 1917-08-22 - Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KOSLING A. INF. I.R.11/167 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
KOLMAN WENZEL LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KUSCHIDLO FR. - - 1915-07-19 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KLIMANSKI JOSEPH - - 1918 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KRAWCZYK JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KOCBEK FRANZ LDST.INF. IR 47 1915-01-28 - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLABUNDE P. - - 1914-09-18 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KULIK PAL HONV. HIR 16 1914-12-24 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KURZIDEM AUGUST - - 1917-12-19 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KLEIN LUDWIG JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAMINSKI PAUL - - 1918-11-21 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KULIK MICHALY INF. K.U.K.I.R. 66 1914-12-21 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KLEIN AUG. - - 1920-03-18 - Otoki wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KOY JOSEF - - 1917 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KAHLERT W. LANDSTM. 1. K. LST. JNF. BTL. LAUBAN III 1914-12-03 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
KOSCHU? PANTELEI RUSS. INF.REGT.25 1917-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRUMMBEIN ALBERT ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUBITZA ANTON - - 1914 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUDELKA ADOLF - - 1916 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KANUS FRIEDR. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KONIECZNY ANTON LANDSTURM. 2 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SAMTER 1914-12-06 - Szadek miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KAIMANN JACOBUS GFT. PREUSS R. J. R. 219 1915-02-03 - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOVACS LAJOS HON. K.UNG.L.I.R.19(M.KIR.19.HONV. GYAL.EZR.) - - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLINNER PAUL - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KARPOW ALEXEI RUSS. ARTL.BRIG.53.3.KP. 1915-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOTOWSKI JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
KLINGAR L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KEMPEL STANISŁAW - 1 BRYG. 1 P.P. 5 KOMP. 1917-01-17 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KLEIN JOHANN RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KELDENICH KONRAD GRENADIER G.GR.R.3/8K 1915-09-11 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KUSNIK J - - 1915 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KLAUSNER ANTON LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KRUSCHEWSKI HERMANN - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Biallojahnen -
KROPF FRANZ SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUSTSCHENKO ALEXEI GEM/ROSJA I.R.6 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KACZYŃSKI JAN SZEREG. - 1919-08-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1893 - -
KOLOSSA AUGUST UT.OFFZ. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KUBICKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KISS JOSEF KPL.TIT.ZGSF. I.R. 62 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KRÖMER ERNST SCHÜTZE MASCH.KOMP. 1918-04-20 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
KLAR FRANZ - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KRYSTONCZYK KARL - - 1916-05-10 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KAUTZ BERNHARD HAUPTMANN - 1914-10-10 - Gołębiewo wieś, gm. Kozłowo, pow. nidzicki warmińsko-mazurskie - - -
KOPF FRANZ WEHRMANN L.J.R.66/6K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
KOSLOWSKY ALEXANDER RUSS. INF.REGT.249.8.KP. 1917-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRAUSE THEODOR - - 1918-07-13 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOCZY JOSEF - - 1916-10-02 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KUC - ÖST. UNG. - - - Tarnowiec (nr 180) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOWALIK PAUL - - 1915-01-10 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KANDZIOK JOSEF LDSTM. 4. KOMP. LDSTM. INF. BATL. KATTOWITZ 1914-11-22 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KUCHARCZYK MICHAEL - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KROMKER EMIL FUS. 8 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
KARLIŃSKI 'WITOLD' LEONARD LEGIONISTA 3 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KRAČMAR WENZEL E.R.INF. F.J.B. 12 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOZIEŁ JAN - - - - Hażlach I wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
KORKHAMMER AUGUST GFT. B.I.R. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAL JAROMIR INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOMJANSKI KARL - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAUFACH PAUL - - 1918-08-29 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KAREJEFF JWAN RUSS. INF.REGT.108.3.KP. 1915-03-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KLOS JOHANN LT. ÖSTERR-UNG OFFIC - 1914-12-04 - Stary Sącz (nr 348) miasto, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KOSELLEK ? - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KARIUS MAX - - 1916-10-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KIND J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KARWAHNE KARL MUSKETIER R . J . R . 206 / 6 K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KYASCHKO DANIEL RUSS. INF.REGT.167.15.KP. 1915-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRÓL MACIEJ - - 1914-10-25 okolice Częstochowy Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KRUG JOS. INF. BAYR.R.I.R.18 1915-06-19 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
KRÁSENSKÝ JOSEF LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KIPKA PAUL - - 1915-09-20 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KRIEHN E. FUNKER - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NOGATHAU -
KALUSCHE GOTTLIEB - - 1914-08-22 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
KURP JULIAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KREJCI THOMAS LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-18 - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KÖPP W. - - 1915-02-01 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KNAPPIK BRUNO GREN. KPGGR 4 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KALETKA A. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
KOCZULLA JOHANN - - 1916-06-10 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KARACZUK STEFAN INF. - - - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUSBER ANT. - - 1915-05-31 - Górka Prudnicka wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KIEL KARL MUSKETIER 3. K. JNF. REG. 71 1914-12-04 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
KOSENKA GREGORI GEM/ROSJA I.R.18 1919-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KAPKE PAUL MUSK. - 1916-03-14 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - -
KUBIS LUKAS INF. LDST.B. 43 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KELISCH ROBERT GEND. - 1916-07-04 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KURACZYK BENIAMIN STARSZY ŻOŁNIERZ 5.P.P.LEG.POL 1914-12-23 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KEK MICHALI INF. - - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1895 STAKES -
KRAHN ROBERT ERS.RES 5/J.R.140 1914-12-05 - Wólka Wojsławska wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KACHEL SIMON INF. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOWACZ LUDWIG INF. K.U.K.I.R. 34 1914-10-05 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KORNEL??? HERMANN - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KOMOR LORENZ - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KARPOW NIKOLAJ GEM./RUSS. I.R.35 1918-??-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KOZAK FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - BOGDANKI -
KARAS RICHARD - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KNAZIC M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOZMA EMILI - K.U.K. I.R.M. 6A 1918-09-08 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KLUSKA JOSEF LDST.INF. I.R. 56 1915-02-26 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOSNY THOMAS - - 1918-08-20 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KIEBA JVAN LDSTRM K.K.S.R..33.2/29 1917-06-17 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KORTAS KONRAD - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
KÖPF, Ritter von, Dr - LTN.I.D.RES K.K.K.SCH.R.II 1914-12-10 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
K? W. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
KOFLER FRANZ PTRF.TIT.UT.JG. TKJR 3 1914-11-16 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUTERGIN ALEXEI GEM/ROSJA I.R.322 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KASPRZAK TOMASZ SZEREG. - 1919-08-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
KRAUTHAMMER MAX GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KALKBRENNER KARL - - 1918-05-05 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KNIŽEK JOSEF LST. I.R. 36 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KIRCHNER H. - - 1918-05-28 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
KURPIERZ IGNAZ - - 1918-07-15 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KHMANN OTTO HUSAR 4 ESK 1915-02-14 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
KASPERSKI STANISŁAW - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KUTSCH PAUL - - 1918-03-21 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOLACZEK JOSEF - - 1918-08-18 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KOMAR JOZEF HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR. 1914-10-11 - Brzozowa (nr 184) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOWALLIK JOHANN - - 1918-10-19 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KLIMSA SERAPHIN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KLOSE MARTIN GREN. 1. KOMP. GREN. RGT. 9 1914-12-07 - Zduńska Wola miasto, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KRUGER F. M-W - 1916-11-18 - Chełm Żarski wieś, gm. Lubsko, pow. żarski lubuskie - - -
KADIHE HUGO LDSTM. - 1915-08-04 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KOSA JONAS GEM/RUMUNIA I.R.1 1917-08-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KOCHAŃSKI STANISŁAW LEGIONISTA 4 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KLOSE GEORG - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KOBES JOSEF INF. - 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KATONA NOVIK KPL. K.U.K.I.R. 62 1915-05-12 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KIEHNERT PAUL - - 1914-08-22 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KASCHEN DEMITRI GEM./RUSS. I.R.210 1919-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KWASNIAK J. KDT TASP K.U.K. I.R.56 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KOWALSKI JÓZEF - - 1919-02-04 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KRAUSE ERNST - - 1918-10-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KRATZ JOSEF LDSTRM 1.LST.J.E.B.XV/5 1915-10-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KOLÁR JOSEF JG. F.J.B.20 1914-12-18 - Skurowa (nr 229) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KRAUSE OSKAR - - 1917-04-09 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOŁNAKOW - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
KAISER GEORG FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KONIETZNY JOSEF - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KESSLER JOSEF PTRF. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KOZIOL JOHANN - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KNOBBE OTTO KAN. - 1918-10-13 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
KWIATKOWSKI JAN SZEREG. - 1916-10-12 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KRANERT PAUL GFT. KPGRZF 1 1915-05-07 - Bieździadka (nr 41) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
KAMPCZYK FRANZ - - 1918-05-02 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
KRAMER P. - - 1915 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1894 - -
KLACA MICHAEL - TRAIN D.2  1915-03-26 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
KOLLER L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KACHLER RICHARD - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
KLINGE MARTIN - PREUSS.RES.JÄGER BATL.19 1914-12-07 - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KNORN HERMANN LDSTM 3/R J.R 226 1915-06-20 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
KÖLCHENS HUGO MUSKETIER 12 KOMP 1 POS. J.R. 18 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KOSTIZENKO MARK GEM/ROSJA I.R.51 1918-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KRICKHAHN JAKOB KAPRAL 11 KOMP. 176 P.P. 1914-09-08 - Kruklanki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KLOG JOSEF JAKOB SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOLODZIEJ JOHANN - - 1914-09-22 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOBICEK FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KACZMAR DEMKO GALIZ. GEFR. K.K. I.R. 15 ERS. KP. 1915-01-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1889 KAFSCHARRZOKA -
KALLIES BERNHARD - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KOTOL IGNATZ INF. KK LIR 13 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLEIN JÁNOS KPL. TZDS. K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KÖNIG ALOIS - - 1918 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
KUDELLA FRANZ - - 1915 RUSS. POL. Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KARWOTH PHILIPP - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KUMOR FR. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
KELLER FRITZ - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KOSMEHL ARIBERT - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
KARPOWITSCH FIODOR GEM./RUSS. I.R.311 1917-11-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KOFLER FRANZ JG. K.U.K.TIR KJR2 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KLINGER PAUL - - 1917-08-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KUEN ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KLEINER PAUL - - 1915-02-16 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KISZKA W. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - SUŁKOWICE -
KOLLMANN JOSEF INF. IR 27 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KLIMOWICZ VIKTOR RUSSE P.L.A..A.PISECZNO 1916-09-14 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KOVÁCS LADISLAUS LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KOTEK JAN INFANTERIST I.R. 3 / 5 ERS. KOMP. 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1894 RADĚJOV U HODONINA -
KOCIEMBA FRIEDRICH ERS.RES. RJR 219/4K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KUDZIABALIJ NIKANDR RUSSE TAUR.GREND.R.6  1915-04-06 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KORNIA I - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KLINGEBIL ALBERT - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KOSCHE HANS - P.I.R.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KULL KARL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KIEŁKASA STANISŁAW - - 1918-06-18 ARRES - HOLANDIA Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1898-10-18 ŻBIKI POW. PLESZEW -
KIRER PAUL SZER. 2 5 GR 1914-11-21 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
KUSCHEK FRIEDRICH - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUSZ J. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
KERSCHBAUMER JOHANN JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUZKE? PAUL - - 1915-11-01 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KERN JOHANNES UTFFZ. D. LDW. 7 KOMP. INF. REGT. 49 1914-09-09 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KOSTAIKE FLORE RUMÄN INF.REGT.80.7.KP. 1916-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KONAR JOSEF - K.U.K. L.I.R. 25 1915-??-?? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KAŹMIERCZYK VALENTIN SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLOSE KARL - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KISZKA ANTONI KPR. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
KOCZETOW MICHAEL INF. RUSS 1915-01-01 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KÖCK JOSEF JG. K.U.K. F.J.B. 30 1915-05-07 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRETSCHMER ARTUR - - 1918-11-17 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KASCHIN PHILIPP GEM/ROSJA I.R.85 1918-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KAJSKI JAN LEG. 1 PP L.P. 1914-12-06 MARCINKOWICE Marcinkowice (nr 352) wieś, gm. Chełmiec, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KRYSTEK CZESŁAW - - 1918-03-21 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KRAUSE RICHARD - - 1917-06-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KULA FRANCISZEK - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
KRAWIEC NIKOLAUS LDSTRM K.U.K.J.R.89/2 1917-06-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KACZUR PAUL RES. JG. K.U.K. F.J.B. 30 1915-05-06 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
KLI? ROBERT - - 1917-09-03 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KÖPP HERM. - I.R. 42 1917-05-15 - Zwierzynek wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KELCH AUGUST GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KELLER PAUL - - 1914-10-23 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
KULIK THEODOR - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KLEMEN EMANUEL LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KUPZIK EMANUEL - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KEIL HEINR. - - 1918-03-28 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KLUG FRANZ MUSK. - 1915-03-15 - Danowo wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
KALUZENSKI ALEXANDER UL. UR 17 1915-02-08 - Bartne (nr 64) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KURZMANN B. - - 1918 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1898 - -
KNET MICHAEL - L.I.R. 16,10  1915-04-05 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
KOLTAN W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KIERSZT ELEN - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
KORN MUSKETIER - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KOP ERNST SZER 4.82 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KOSTKI ISEDOR GEM./RUSS. I.R.141 1915-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KIHILAW NIKOLAUS - 10 KOMP. 172 P.P. 1914-09-17 - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KOFRANEK JOHANN SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOLODZIEJ THOMAS? - - 1916-07-22 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOLLECZEK ALFONS - - 1916 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1898 - -
KOHL OTTO JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLINGER KONRAD - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KRÓL FRANZ INF. KUK IR 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOVACS SANDOR HONV. K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KÜHNERT ERICH - - wrz-14 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
KUKOFKA PAUL - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KORBEL PETER - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KAHL WALDEMAR - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KEMPA HERB. - - 1920 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KRESSLER EMIL - - 1919-02-11 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1886-01-08 SAGAN -
KARTASCHEW GAWRIL UTFFZ/ROSJA I.R.11 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOPLIN LEO PREUSS.RES. I.R.268 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KLOTH PAUL - - 1918-10-25 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KURZOK PAUL JG. K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KOLBER J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
KOPIČ MICHAEL INF. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KNAPIK ADALBERT LDSTRM K.U.K.R.SCH.R.2M 1917-09-01 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KOVRIG GEORG GFT. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KIRSCH ERNST - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
KRAH LUDWIG RESERVIST RJR 219/11K 1915-07-02 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KUNDRASZOW JWAN RUSSE ART.BRIG.2  1914-10-20 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KONECKE KARL - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KRUBERAK MARKO INF. K.U.K.IR.95 1914-12-12 -