Nazwisk w bazie na literę K: 7407

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
K(L?)(?)(U?)MANN N.N. ?/NIEMIEC? ? 1914 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
K... - - - 1914-09-09 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
K? ALBERT - - 1915-07-2? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
K? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
K? ALFONS ? - 1918-11-?? - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
K? PAUL - - 1914-11-?? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
K? W. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
K? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
K? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
K??? ANTON GFT. ? 1914-??-?? - Kamionka Mała (nr 357) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
K????EK STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
K???SCH???R FRANZ - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
K?CH?? KARL ?EHIM - 1914-05-07 - Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
K?ERTS - - R. I. R. 251 1915-02-24-28 - Jaminy wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski podlaskie - - -
K?PKA JOHANN - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
K?RP? JULIUS - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
K?TSCHMANN KARL HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KA...BIS JOHANN - - 1916-07-1? - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KA? JOHANN FR.SOLD. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
KA?? KORNEJ RUSS.SOLDAT - ????-??-07 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KA??ZIG - - - 1914-??-?? - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
KAAS HERMANN LTN. K.K. K.SCH. R. III 1914-11-20 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
KAATZ ARTUR MUSK. 6. KOMP. IR 58 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KABAJEW ALEKSIEJ RES.INF. RUSS.I.R. 128 1915-02-06 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KABEL ANDREJ GEM/ROSJA I. R. 333 1915-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KABELITZ FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KABELLA FRANZ - - 1918-04-18 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KABELLA FRANZ - - - - Steblów I wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KABEN HELMUTH GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KÄBER FRIED. MUSK. - 1918-05-01 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KABERLE JOSEF RES.SCH. SCH.R. 18 1915-05-06 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KABICZ EMIL - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
KABIESZ ALOJZY - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
KABINGER KARL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KÄBITZ PAUL UNT.OFFZ. AUGUSTA GARDE.GREN.RGT.4 1915-05-03 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KABORNIKOW PIOTR GEM/ROSJA I.R.8 1918-07-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KABOT ROBERT - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KABOTH AUG. MUSKETIER 9 K. E. BTL. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
KABSCH OTTO - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KABULSKI FRANZ GEM/ROSJA T. R. 51 1918-07-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KABUTH? VICTOR - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KAČER JOSEF INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 7 1915-07-16 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1895 HALUZICE -
KACHE KARL - - 1917-08-21 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KACHE KARL - - 1918-12-23 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KACHEL JOHANN - - 1915-10-21 Serbia Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie 1893-07-12 - -
KACHEL JOHANN - - 1915-10-20 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - SŁUPSKO -
KACHEL KARL - - 1917-07-17 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek Uzupełnione na podst. 'Die Geschichte der Städte Peiskretscham und Tost sowie des Kreises Tost-Gle
KACHEL SIMON INF. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KACHEL PAUL - - 1918-08-10 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KACHEL JOHANN - - 1918-10-08 Francja Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie 1872-01-08 - -
KACHEL JOHANN - - 1918-10-08 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - SŁUPSKO -
KACHEL PAUL - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
KACHEL FRANZ - - 1918-11-01 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KACHLER RICHARD - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
KACHTIK JOHANN INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KACKEL N. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
KACKER KARL UNTEROFFIZIER - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
KACSÓ ALEXANDER RES.INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KACZAILO STEFAN GLF. J.R. 165 1914-12-19 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KACZALA RICHARD - LJR 37 1915-05-13 - Tumlin-Wykień wieś, gm. Miedziana Góra, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KACZAN WŁADYSŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KACZAROWSKI PAUL ZGSF. K.K. L.I.R. 36 - - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KACZIALOW IWAN RUSS. AWARSKI.INF.REGT.187 1917-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KACZIENKO ULESCH GEM./RUSS. I.R.57 1916-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KACZMA? FRITZ - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KACZMAR DEMKO GALIZ. GEFR. K.K. I.R. 15 ERS. KP. 1915-01-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1889 KAFSCHARRZOKA -
KACZMARCYK KASIMIR RUSS. INF.REGT.7. 1914-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KACZMARCZYK GEORG - - 1916-09-28 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KACZMARCZYK JAN - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
KACZMARCZYK JÓZEF - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
KACZMARCZYK FRANZ - - 1915-08-10 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KACZMARCZYK KONSTANTY - - 1915 KRAKÓW Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1888 ŻORY-OSINY -
KACZMARCZYK FRANZ - - 1915 - Ćwiercie wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KACZMARCZYK MICHAEL - - 1918-08-26 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893-09-29 - -
KACZMARCZYK JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KACZMARCZYK KL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
KACZMARCZYK CARL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
KACZMARCZYK RUFIN - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
KACZMARCZYK JAN - - 1918-03-28 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
KACZMARCZYK JOSEF - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PAWŁOWICZKI -
KACZMARCZYK JAN - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
KACZMARCZYK FRANZ - - 1918-10-12 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KACZMARCZYK FRNCISZEK - - 1917 SYBERIA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1886 ŻORY-OSINY -
KACZMARCZYK FRANZ - - 1918 - Ćwiercie wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KACZMARCZYK THOMAS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KACZMARCZYK SIGST. - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
KACZMARCZYK ROB. - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
KACZMARCZYK JOHANN KPL. POLN.LEG.I.R.3. 3. P.P.LEG.POL. 1915-01-25 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KACZMARCZYK JOSEPH - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KACZMARCZYK 'DĄB' - LEGIONISTA 3 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KACZMAREK FRANCISZEK - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
KACZMAREK MACIEJ - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
KACZMAREK ANTON - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
KACZMAREK KA. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1882 - nauczyciel
KACZMAREK MAKSYMILJAN - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
KACZMAREK LUDWIK - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KACZMAREK MARCIN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
KACZMAREK SZCZEPAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
KACZMAREK JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
KACZMAREK JAN - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
KACZMAREK JÓZEF - - 1917-07-29 pod Babinem Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KACZMAREK WAL. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1890 Brylewo -
KACZMAREK JA. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1898 - -
KACZMAREK KAZIMIERZ - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KACZMAREK K - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
KACZMAREK JÓZEF - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
KACZMAREK MARCIN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
KACZMAREK WALENTY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOTOWO -
KACZMAREK ALBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KACZMARZIK WILHELM - - 1915-08-31 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KACZMIERCZAK FRANZ - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-05-02 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KACZMIERCZAK STANISLAUS - L.I.R. 19 6 1915 - Wysokie Koło wieś, gm. Gniewoszów, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KĄCZNSKINOW MICHAEL SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 31 P.P. 1918-07-06 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KACZOR STEFAN SZER. LEGIONY POLSKIE 1917 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1890-01-09 - -
KACZOR JOHANN INF. K.U.K. I.R. 57 1915-04-03 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KACZOR STEFAN LEG. POLN. LEG. I BRIG. 1917-01-13 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
KACZOROWSKI STEFAN - - 1918-08-19 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
KACZOROWSKI AUGUST RUSS. INF.REGT.1.11.KP. 1915-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KACZÓWKA JĘDRZEJ - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KACZOWKA STANISŁAW - - 1915 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie 1894 - Siostra miłosierdzia
KACZUBIEJKIN NAUM KPL. RUSS.I.R.18/8 - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KACZUR PAUL RES. JG. K.U.K. F.J.B. 30 1915-05-06 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
KACZUR JULIUS INF. - 1915-05-04 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KACZYN PAWEŁ IWANOWICZ PUŁKOWNIK 1 SIBIRYSKIJ STRIEŁKOWYJ JEWO WIELICZESTWA POŁK 1914-09-30 pod Warszawą Warszawa III miasto Warszawa mazowieckie - - -
KACZYŃSKI JAN SZEREG. - 1919-08-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1893 - -
KADANOFF ALEX RUSS KRIEGER 17 ART. BRIG. 1914 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
KADAR PETER INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KADAR GEORG HONV. K.U.HONV.I.R. 24 1914-12-22 - Gromnik II (nr 146) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KADAR ALBERT ERS. RES. K.U.K. I.R. 2 1915-03-30 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
KÁDÁR MICHAEL TR. SOLD. K.U.K. TR. DIV.12 1915-02-03 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KADAR MICHALY INF. K.UNG.LDW.I.R. 5 1915-03-17 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KÁDÁR SALOMON RES.INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KADDATZ HERMANN - - 1917-11-13 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KADE OTTO RESERVIST I.R. 208 / 1K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KADE OTTO RESERVIST R . J . R . 208 / 5 K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KADELA JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KADEN GEORG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KADENCZEK M? LEG. 2 PR. K. LEG. WAR. 1917-03-03 - Modlin wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski mazowieckie - - KRUMKNIE/KRZYWE KOŁO
KADEŘÁBEK JOSEF JG. K.U. K.I.R 28 ZUGET K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KADIC MILAN INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
KADIHE HUGO LDSTM. - 1915-08-04 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KADILO OTTO VRATISLAW JG. F.J.B. 2 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KADING HUGO FÜS. FÜS. REGT. 33 wrz-14 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KADLEC KARL - I.R. 57 1915-05-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KADLEC REIMUND RES.JNFT.  K.U.K.J.R.99, 7 K 1916-06-01 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
KADLEC LADISLAV INFANTERIST I.R. 3 1915-07-17 Stanisławka - Szpital polowy Stanisławka wieś, gm. Sitno, pow. zamojski lubelskie 1894 Czechy, Uhorský Brod -
KADLEC JOSEF ? K.U.K. INF. REGT. 81 1914-11-18 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
KADLEC A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KADLETZ JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KADLOW? V. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
KADME - HONV. - - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KADNER ARTUR - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KADOLF F. GEFR. 8. / LDW. INF. REGT. 5 1914-10-07 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KADOLPH BRUNO - - 1917-10-10 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
KADRA JAN LEG. POL. L.P. 1914-12-06 - Limanowa (nr 366) miasto, gm. Limanowa, pow. limanowski, ul. Szewdzka małopolskie - - -
KADRATOF KUBRIOM FLDW. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KADUK FRANZ - - 1915-08-12 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEWIESZE -
KADUK IGNATZ - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KADUK JOSEF MUSK. - 1918-??-?? - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KADUK IGANTZ - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KADUK JOHANN UTOFFZ. - 1918-02-?? - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KADURA JOHANN - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KADUSCHAIEW WASILI GEM/ROSJA I.R.316 1918-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KADYROW ABUBAKIR GEM/ROSJA I.R.326 1917-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KĄDZIOŁKA JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KADŁUBIEC - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KAEMPFFE ERNST - R.I.R.228 - - Romanowo II wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KAERCHER ALBIN MUSKETER R.J.R. 229, 6 K. 1914-10-20 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
KAES FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KAESBBIER WALTER LDSTM.RES. R.J.R.46/1K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KAESE KARL UNTOFFZ RJR 219/8K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KAETHER RUDOLF ERS.RES. - 1915-07-01 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
KAETHNER OTTO FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KÄFE H. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KAFERLEIN - INF. BAYR.R.I.R. 6/19 1915-06-19 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
KAFFAI JOSEF LST. I.R. 62 1915-05-09 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KAFFKA KURT UNTFFZ. GREN. REGT. 4 1915-02-08 - Drygały I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KAFFKE BERNHARD MUSKETIER 4. IR 352 1917-07-01 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
KAFKA FRANZ INF. K.U.K.I.R. 99 1915-05-19 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KAFKA JOSEF GFT. K.U.K.R.B.9 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KAFKA JOSEF E.R.INF. IR 98 1914-11-27 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
KAFKA FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-01-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KAFKA JANOS - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KAFTAN AUHUSTIN INF. K.U.K.I.R.88 1915-01-03 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KAFTAN JOHANN - P.R.I.R. 5/219 1915-04-20 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAFTMAN - LANDW. LANDW. I. R. 1 - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KAFTNER H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KAFUNKE ADOLF - - 1914 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KAGAN P. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Ziempniów -
KAGEL WILHELM - - 1914-10-30 - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - geffalen bei Vailly
KAHANEK IGNATZ INF. KK LIR 31 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAHANEK FELIX GFT. K.K. LDST.I.R.15 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAHDE? EMIL ULAN ULAN.REGT.4 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KAHL OTTO - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KAHL FRIEDRICH - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KAHL ROBERT ERS. RES. 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica prawa
KAHL OTTO - - 1918-05-28 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
KAHL WALDEMAR - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KAHL RICH ERS.RESERVIST 1 KOMP ERS BTL ? R 10 1914-12-02 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
KAHL PAUL - - 1914-10-16 BEI PRUSKOW Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KAHL EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KAHL JOH.EDUARD PRESUSS.ERS.BTL. DILLENBURG 1915-05-23 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KAHLE PAUL MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
KAHLE? ALFRED GEFR ?R IR D? 1915-?? - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
KAHLENBACH PAUL LANDWEHRM. - 1918-09-09 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1879-04-30 - -
KÄHLER KARL - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAHLER BENNO - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
KAHLER PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KAHLER POUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
KAHLER A?Y? - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
KAHLERT AUGUST - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KAHLERT PAUL LANDTSURMMANN ERS.BATL.RES.JNE.RGT.22 1917-06-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-05-02 - -
KAHLERT MAX - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KAHLERT MAX GFT. PRIR 272 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
KAHLERT W. LANDSTM. 1. K. LST. JNF. BTL. LAUBAN III 1914-12-03 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
KAHLKE FRIEDRICH - - 1915-05-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KÄHMER WILHELM WEHRM. P.R.I..R. 219 1914-12-10 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KAHN OTTO - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
KAHNERT PAUL - - 1917-11-04 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KAHUT PETRO INF. IR 95 - - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAIBLINGER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAICSA ANDREAS INF. I.R. 52 1915-05-05 - Słotowa (nr 235) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
KAIGER ?LOG - - 1915-03-02 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KAILUK WASILI GEM/ROSJA I.R.3? 1917-10-1? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KAIM JOH. SCHÜTZE K.U.K.SCH.R.17 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KAIM JAKOW GEM/ROSJA I.R.112 1919-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KAIMANN JACOBUS GFT. PREUSS R. J. R. 219 1915-02-03 - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAIN KARL JG. K.U. K.I.R 28 ZUGET K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAIN ADAM MUSKETIER - 1916-10-20 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
KAIN LUDWIG GEFREITER FAR 5/11B 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KAIN OTTO ERS.RES. PRIR 46 1915-05-07 - Bednarka (nr 84) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAINHAFER GEORG - I.R. 59 1915-04-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KAINZ RICHARD SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAIRIES FRITZ MUSK. 6 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-07 - Snopki I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KAISER FRANZ JNFANT. K.U.K. J.R. 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
KAISER ERNST SZER 1.83 1914-12-01 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KÄISER MATHIAS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAISER RUDOLF GFT. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1915-01-20 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAISER - OSTERR.  K.U.K.J.R.84  1915-05-20 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KAISER OTTO - - 1918-07-15 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Hochbeltsch obelisk
KAISER S. RESERVIST ? K. JNF. REG. 96 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
KAISER KARL - - 1915-05-16 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF VERMIST
KAISER ALFRED - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KAISER HEINRICH - - 1914-12-12 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KAISER FRIEDRICH MUSK. - 1916-10-13 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KAISER GEORG FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAISER THEODOR - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KAISER WILHELM - - 1915-06-27 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1887-07-16 - -
KAISER HERMANN RES. 3. KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-06 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KAISER H. GEFR 2 G. RES. R. 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
KAISER RICHARD - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KAISER HERM. UTFF P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAISER ARNOLD MUSK. - 1920-03-06 - Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
KAISER GUSTAV - - 1916-03-?6 - Stara Góra wieś, gm. Góra, pow. górowski dolnośląskie - - -
KAISER JOSEF JG. F.J.B. 24 1915-02-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KAISER ADOLF - - 1917-10-09 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
KAISER PAUL - - 1917-05-09 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
KAISER KARL - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KAISER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAISER JOHANN GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAISER PAUL - - 1916-07-02 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KAISER FR. GEFR. LANDST. BTL. DARMSTADT III 1914-12-07 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KAISER KARL - - 1914-12-19 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KAISER ALBERT LANDST. - 1916-11-27 RUMÄNIEN Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
KAISER WILHELM GREN. KPGGR 1 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
KAISS HERMANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAIZER FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - BĄCZYLAS -
KAIZIK PAUL - - - - Żyrowa wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KAJA - KANONIER 1 / R . F. A . BTL . 2 1915-??-?? - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KAJA - KANONIER 1 R.F.A.BTL. 27 - - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KAJBRA IWAN RUSS. - 1915-05-23 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KAJDAN JAN STRZEL. 33 P. 1916-05-16 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1889-03-17 - -
KAJEPOW HAKINSCHAN GEM./RUSS. I.R.96 1916-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KAJHA BÉLA KPL. K.UNG.HUS.R.13 M.KIR.13.HUS.EZR. 1914 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
KAJOK MAKSYMILIAN - - 1916-08-06 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KAJOK JAN - - 1914-11-25 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KAJOK WALENTY - - 1918-03-21 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KAJOKARU MANDACHE GEM./RUM. I.R.76 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KAJSKI JAN LEG. 1 PP L.P. 1914-12-06 MARCINKOWICE Marcinkowice (nr 352) wieś, gm. Chełmiec, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KAJTAR JANOS - 14,2 WĘGIER L.E.B.   - - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
KAJZEREK SZ. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
KAKAS ISTVAN KPL. H.I.R. 10 1915-06-19 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1882-12-26 - -
KAKOSZKIN SEMEN RUSS. - 1915-05-18 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KAKSA ADALBERT JNFANT.  K.U.K.J.R.54. 12K. - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KAKUCS ALBERT LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KALA STEPHAN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KALA???? NIKOLAJ - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
KALACI YASILER UNG.JNFANT. K.U.K. INF. 63 1914-02-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KALAKOVIĆ MATO JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KALAMIT GOTTL. TRAIN - 1915-01-24 - Paździorno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
KALAMOS LEO UNG. INF. K.U.K. INF. RGT. 82 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - CZIKSZEVEDE 19 JAHRE
KALAN ANTON GFT. LDW.IR 27 1914-12-15 - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
KALAS FRANZ LDST. INF. I. R. 20 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALAU VOM HOFE ADOLF - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KALB LUDWIG LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALBERG ALBERT FUS. 9 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
KÄLBERLOH WILLI GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KALBUSCH SYLVESTER GEM/ROSJA I.R.95 1917-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KALČAK JOSEF INF. IR 3 1915-03-19 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALCHER FRANZ-KARL HPTM. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-11 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KALCHMAYER JOSEF ZGSF. K.U.K. I.R. 1 1914-12-09 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KALCSÓ AGOSTON INF. K.U.K.I.R. 60 1915-03-06 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KALDEMEYER EMIL GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KALDONEK EDMUND WEHR.  L.J.R.23.6K.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KALDRACK HELMUT HAUPTMANN DER RESERVE  FELDARTILLERIR REGIMENT NO. 278 1918-08-18 SELENS Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1879-02-02 STETTIN/SZCZECIN -
KALEJA JOSEPH - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KALEMBA WŁADYSŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
KALEMEN FRANZ JG. K.U.K.F.J.B. 24 1915-05-11 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KALENDROWSKI WASILI TIMOFIEJEWICZ RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KALENIK JWAN GEM./RUM. I.R.33 1917-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KALESCHOVAR IWAN INF. RUSS. I.R. 20 1915-05-12 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KALESKE SEBALD LDSTM. LIR.46/1K - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KALESNI? SAWA RUSS.SOLDAT - 1917-09-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KALESSE GUSTAV - - 1915-07-23 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1885-04-09 - obelisk
KALESURA MICHAEL ZIVILKUTSCH. VERPFLEGSLAFFEL 1914-11-21 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.37
KALESZKA LEON SZER. - 1917-04-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KALETA EMIL - - 1918 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KALETA JAN - - 1914-10-10 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
KALETA THOMAS RES.SCH. SCH.R. 17 1915-01-05 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KALETA FRANCISZEK - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
KALETA JOSEF INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
KALETA KONSTANTIN - F.J.B. 2 1915-05-07 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
KALETKA A. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
KALETTA ALOIS PIONIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1898-11-06 - -
KALETTA KARL MUSKETIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1895-01-25 - -
KALETTA CHRISTIAN MUSKET. - 1917-12-20 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
KALETTA FRZ. - - 1916-09-13 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KALETTA PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KALETTA PAUL - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KALETTA JOSEF MUSKETIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1889-10-05 - -
KALETTA VINCENT MUSKETIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1898-12-15 - -
KALETTA THOMAS RESERV. - 1916-05-16 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
KALETTA FRZ. - - 1918-04-13 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KALEVE ERICH FLIEGER - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - ?
KALFAŘ THOMAS E.R.INF. I.R. 28 1915-03-20 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KALFUS WENZEL E.F. SCH.R. 10 1914-12-11 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALH FRANZ MUSKETIER - 1916-09-16 Somme Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
KALH OTTO MUSK. - 1916-05-18 - Rotnowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachodniopomorskie - ROTTNOW -
KALIAEN IWAN GEM./RUM. I.R.18 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KALIBERDA THEODOR RUSSE - 1915-11-02 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KALIČ JOHANN INF. IR 18 1915-03-21 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALIC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KALICH JOHANN - - 1916-07-23 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KALICIŃSKI TADEUSZ SZEREGOWY - - - Kamieńsk miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański łódzkie - - -
KALIEBE EMIL MUSK. - 1915-06-03 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
KALIES JOH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KALIGA THEODOR - - - - Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KALILILKOW GRZEGORZ - 413 P.P. 11 K. 1916-04-20 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KALIMULY CHAMIDELY SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 1/207 P.P. 1918-07-27 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KALIN FLOREA GEM./RUM. I.R.43 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KALIN LEONARD - - 1916-06-09 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KALIN JOS. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - NEU VORWERK -
KALIN JEGOR - - 1884-04-23 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KALIN FRANZ - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - NEU VORWERK -
KALINA JOHANN RES. KPL. SCH. R. 14 1915-01-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALINA ANTON LDST.INF. I.R. 56 1915-04-04 - Stróżówka III (nr 94) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALINA STEFAN KADETT K.U.K. I.R. 44 1914-12-20 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
KALINA ADALBERT LDST. INF. I. R. 57 1915-05-08 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALINAWSKI BASILIUS RES.INF. I.R. 80 1915-05-10 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KALINICS MICHELY INF. I.R. 65 1915-02-18 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KALINICZENKO PAUL GFT. RUSS.I.R. 33 1915-03-10 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KALINIEC EDWARD LEGIONISTA 5 PP 3 KOMP. 1915-08-03 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KALININ NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.16 1918-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KALININ IWAN - - 1914-10-21 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
KALININ JEGOR GEFR/ROSJA I. R. 41 1918-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KALINKE GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
KALINKE KARL WEHRMANN INF.RGT 157 I ERS.BATL. 1916-04-24 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KALINNA LEOPOLD - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
KALINNA HERMANN - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
KALINOW IWAN - - 1916-03-12 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1888-03-25 - -
KALINOWSKI ANDREAS - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk tablica pamiątkowa
KALINOWSKI J. MUSKET. - 1917-07-25 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
KALINOWSKI - MUSKIETIER INF.RGT.NO 50 1915-07-10 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1883-07-15 - -
KALINSKI KARL FÜS. FÜS. REGT. 33 wrz-14 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KALIŃSKI PETER LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALINYAK MICHALY LDST.INF. H.I.R. 11 1915-01-14 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KALIS WILHELM - - 1916 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KALISCH FRIEDR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KALISCH WIKTOR - - 1916-07-03 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KALISKA - - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KALISKE EMIL GEFR[EITER] - 1918-12-02 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KALISMULA MINGASI GEM/ROSJA I.R.38 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KALITA JOSEF INF. IR 57 1915-07-28 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
KALITA NIKOŁAJ INF. RUSS.I.R. 124 1915-04-01 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KALITKA PIOTR - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KALITKA JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KALITSCHKE ERNST - - 1917-07-31 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
KALIWODA-LUCZYŃSKI LEON DRUŻYNOWY ZHP - 1918-11-11 - Łomża II miasto, gm. Łomża, pow. m. Łomża podlaskie - - -
KALJAKOW WASSILI - 7 SIB. SCHÜTZEN-REGT. 8 U. 5 DIV. gru-14 - Pianki wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KALKBRENN... FRIEDRICH - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KALKBRENNER KARL - - 1918-05-05 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KALKOWSKI AUGUST - - 1918-04-01 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Załęzie -
KALKOWSKI JAN - - 1916-06-05 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1896 Brzeziny -
KALKOWSKI FRANCISZEK - - 1918-08-05 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Kosowo -
KALKOWSKI LEON - - 1918-07-18 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1885 Kosowo -
KALLA FRANZ - - - - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
KALLA VALENTIN - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KALLABIS A. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
KALLAUS EMANUEL - - 1918-10-18 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KALLE FRITZ - - 1915-02-18 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
KALLENDA FRANZ - - 1915-03-30 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
KALLER MAX - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KALLIES W. - - 1918-10-26 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KALLIES BERNHARD - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KALLINECKER HEINRICH - PREUSS. RES. INF.RGT. 217 1914-12-09 - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
KALLINGER ALOIS INF. I.R. 59 1915-03-29 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KALLISKE WILHELM - - 1917-09-10 - Okunin wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
KALLMANN ALFR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KALLMANN JOS. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KALLMANN GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KALLO FERENC HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KALLOS JOANNES - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KALLUS PAUL - - 1915-03-25 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KALLWEIT JOHANN GEFR. D. RES. 10 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KALLWEIT - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KÁLMAN GEZA INF. - - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KALMAN GYULA HONV. H.I.R. 20 1914-12-23 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KALMANCI JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KALMANCI JÁNOS HONV. H.I.R. 16 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KALMISCHKIES HEINR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KALMS PAUL - - 1916-01-23 - Walim-Sędzimierz wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Neugericht) dolnośląskie - - obelisk
KALMUS KARL - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
KALMUS ERNST - - 1918-04-19 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
KALMYKOW TIMOFEI RUSS. INF.REGT.11.10.KP. 1917-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KALNIK JOSEF MUSKET. - ????-05-26 - Gliwice II miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - sarkofag
KALNY MARTINUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KALOUS JOSEF E.R.SCH. SCH.R. 12 1915-01-28 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALOUS ANTON SCH. SCH.R. 30 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALOUŠEK JOSEF GFT. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KALPUSZ ILJA RUSS.SOLDAT - 1917-07-31 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KALSCHINA FRANZ - K.U.K. I.R. 99 1915-07-05 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KALŠEK GEORG LDST.JG. IR 87 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALSERSTADT WIL. SZER ? 1914-11-?? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KALT MAX - - 1914-11-30 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
KALTENBACH WILHELM MUSKETIER RJR 220/11K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KALTENEGGER MICHAEL ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALTENHAUER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - STELA
KALTNER JOSEF MUSK. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-01 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALTOFEN ANTON GEFREITER K.U.K.J.R.92/13. 1915-06-28 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KALUKIEN ADOLF - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
KALUS PAUL - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KALUS LUDWIG - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KALUS RICH. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KALUS MICHAEL - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KALUSCHE M. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KALUSCHE GOTTLIEB - - 1914-08-22 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
KALUSCHE GUSTAV LANDSTURM - 1915-09-25 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
KALUSCHKE JOSEF - - 1916-07-11 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
KALUSCHKE GEORG - - 1914-09-02 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
KALUSCHKE MAX - - 1915-08-09 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
KALUZA V. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
KALUZA FRANZ VERMISSTE - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KALUZA PETER - - 1918-09-27 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KALUZA FRANZ - - 1916 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KALUZA VALENTIN - - 1916 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KALUZA EDMUND - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KALUŻA KA. - - 1918-07-06 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
KALUZA JAK. VERMISSTE - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KALUZA - - - 1916-07-14 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KALUZA ALBERT - - 1914 HORST Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KALUZA JOHANN - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1897-11-05 - -
KALUZA THEODOR - - 1915 BORREK Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KALUZA VINZENT - - 1914 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KALUZA FRANZ - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KALUZA FRANZ LANDSTM. - 1916-08-03 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KALUZENSKI ALEXANDER UL. UR 17 1915-02-08 - Bartne (nr 64) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALVODA FRANZ RES.INF. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KALWEIT MAX FÜSL. 3 KOMP. FÜSL. REGT. 33 - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KALWEIT G. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KALWEIT ARNOLD KPL. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KALWSNICZ STEFAN - - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KALZMANN E. LDSTRM. - 1914-12-15 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KAMALOW HISAMIDIN ROSJA JNF.REGT.41.12.KP 1915-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KAMALSKI ANDREAS INF. K.K. LDST.I.R.16 1915-03-08 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAMAROCZKI JÁNOS HONV. H.I.R. 16 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAMARONITZ STEFAN INF. K.U.K. I.R. 65 1915-02-22 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KAMÁROVSZKI JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAMBACH RICHARD FUS. 1 K.G.G.R. 5 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
KAMCZIK ANTON - - 1915 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KAMEJEW JEFIM GEM/ROSJA I.R.7 1919-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KAMELLA JOSEPH - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KAMELSKI STANISŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KAMELSKI JÓZEF - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KAMENZ F. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
KAMENZA STEFAN GEM/ROSJA I.R.58 1919-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KAMETZ - UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT. 219 1914-12-21 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAMHA JOHANN INFANT. K.U.K. I.R. 32 1914-12-27 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
KAMI(E)ŃSKI KAROL LEGIONISTA 4 PP 4 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KAMILDINOW USMAN GEM./RUSS. G.R.16 1918-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KAMIN EMIL MUSK[ETIER] - 1915-06-06 Galiz[ien] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
KAMINIARZ BRONISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KAMINIARZ STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KAMINSK FRIEDRICH UNTFFZ. - 1915-09-15 - Lanngut Rosja Pogranicze 1887-12-13 Thomareinen -
KAMINSKI HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KAMIŃSKI BOLESŁAW - - 1918-08-02 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
KAMINSKI JOHANN - - 1916-07-30 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KAMINSKI THEOPHIL - - 1916-11-05 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KAMINSKI FELIKS - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
KAMIŃSKI ST. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KAMIŃSKI JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
KAMIŃSKI TOM. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
KAMIŃSKI JK - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
KAMINSKI G - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KAMINSKI FRANZ - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - ROMANOWEN -
KAMINSKI ADAM - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KAMIŃSKI JOHANN KPL. K.K. LDST. M.B. 5/III 1914-09-22 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KAMIŃSKI FRANCISZEK - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
KAMINSKI A. ERS.RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ELLERWALD I. TRIFT -
KAMINSKI JORIN GEM./RUSS. I.R.373 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
KAMINSKI JOHANN - - 1918-10-18 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-02-06 WAWERWITZ -
KAMINSKI PAUL - - 1918-11-21 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KAMIŃSKI JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
KAMIŃSKI MICH. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
KAMIŃSKI LORENZ MUSK. PIR 46 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
KAMIŃSKI PIOTR SZER. WP - 1918-07-01 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 19 - -
KAMINSKI AUG. MUSKT. - 1916-11-10 - Lanngut Rosja Pogranicze 1895-06-04 Thomareinen -
KAMIŃSKI KAZIMIERZ SIERŻANT 1.P.P.LEG.POL 1914-12-22 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAMINSKI AUGUST LDSTRM. 1 / LD. BTL. PRESSISCH STARGARD 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KAMIŃSKI GEORG INF. KK LIR 31 1915-05-07 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAMINSKY FRANZ GEM/ROSJA A. R. 1917-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
KAMINSKY STANISLAUS RUSS. FEST.ART.REGT.15. 1917-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KAMINSKY THOMAS - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KAMIONKA JOHANN - - 1918-05-15 - Solec II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KAMIONKA PETER INF. LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KAMISKI SZCZEPAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
KAMKOWSKI GUSTAV GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAMLA LORENZ - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
KAMM PAUL ERS.RES. PREUSS.RES.IHF. RGT. 46 1915-05-24 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KAMMANN WILHELM GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.3 1915-05-03 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.G.R. 3
KAMMEL ROBERT - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KAMMEL WALT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KAMMEL REINHOLD - - 1919-02-09 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
KÄMMER A. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NOGATHAU -
KAMMER - GREN. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KAMMER ROBERT WEHRM. - 1917-08-28 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KAMMER KARL - - 1915-11-25 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KAMMER PAUL - - 1918-11-16 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1879-05-01 - -
KÄMMER W. LIN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NOGATHAU -
KAMMER THEODOR - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KAMMHOLZ OTTO RESERVIST - 1917-09-20 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
KAMMLER G. ERS. RESERVIST 11 K. 1 RES. REG. POSEN 1914-11-?? - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
KAMNISTY TADEUSZ - - 1916-05-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KAMOSSA FRITZ - - 1916-03-25 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KAMP FRIEDRICH RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KAMPA PAUL - - 1915-01-15 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KAMPA ANDREAS - - 1914-09-05 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KAMPA MICHAEL - - 1916-02-16 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KAMPA ROCHUS - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KAMPA JOHANN - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KAMPA VINZENT - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KAMPA ROCHUS - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KAMPA FRANZ - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KAMPA LEOPOLD - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KAMPA GREGOR - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KAMPA FRANZ - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
KAMPA JANOS LDST.INF. I.R. 36 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAMPA THOMAS - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KAMPA PAUL - - 1915-03-01 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
KAMPA JOSEF - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KAMPA FRANZ - - 1918-11-11 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KAMPA PAUL - - 1915-01-01 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KAMPA JAKOB - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
KAMPA VIKTOR - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KAMPA PETER - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KAMPA THOMAS - - 1916-03-16 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KAMPA STEFAN - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KAMPA FRANZ - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KAMPA ROCHUS - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KAMPA JOHANN - - 1917 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KAMPA ANTON - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
KAMPA PETER - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KAMPA VALENTIN - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KAMPA FRANZ SZEREGOWY - 1915-10-13 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1889-12-10 - -
KAMPA JOHANN - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KAMPCZYK HYPOLIT - - 1918-04-28 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
KAMPCZYK FRANZ - - 1918-05-02 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
KAMPE - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KAMPE HERMANN - - 1917-04-12 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
KAMPER ROBERT - - 1915-01-15 - Świny wieś, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KÄMPF KONRAD JAGER RJB 19/4K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KAMPHOFER MATHIAS KPR. I.R. 59 1915-02-14 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KAMPIDELL JOSEF LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAMPIK K. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
KAMPKA JOSEPH - - 1917-10-10 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KAMPKA JOH. - - 1915-08-27 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KAMPKA FRANZ - - 1916-02-20 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KAMPKA ANDR. - - 1915-06-05 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KAMPMANN AUG. UFFZ. ERS.BATL.JNF.RGT. 21 1915-01-30 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
KAMPOWSKI FRIEDRICH - - 1915-08-09 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KAMRAD LEON - - 1921-06-04 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KAMRAD FRANZ - - - - Leśnik wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KAMRAD JOHANN - - 1916-07-07 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KAMRADEK WALENTE - - 1914 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KAMRADT O. MUSKETIER - 1917-03-23 - Maszewko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1879-08-12 Klein Massow-Maszewko obelisk
KAMRATH JOSEF - - 1914-10-29 - Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KAMROWSKI EDMUND PODPORUCZNIK 63 PUŁK PIECH. 2 BAT. 1920-08-02 BRZEŚĆ Pelplin miasto, gm. Pelplin, pow. tczewski pomorskie 1895-06-05 - -
KAMSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KAMUDA PIOTR - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
KAMUDA STANISŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
KAMYS FRANZ INF. - 1914 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAN... PAUL - - 1915-05-15 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KANAJEW JEGOR GEM/ROSJA I. R. 16 1917-10-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KANAJEW PROKOP INF. IR 34 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KANAREIKIN NIKOLAI GEM ART.R.52 1917-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KANBACH OTTO - - 1915 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KANCLER KAROL - - 1915-07-07 STASIN Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1896-??-?? - -
KANCY PAUL - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KANCZOV DEMETR RUSS KUK BR4 1914-12-18 - Krasne Lasocice (nr 361) wieś, gm. Jodłownik, pow. limanowski małopolskie - - Obelisk
KANDAS MÁTYÁS HONV. H.I.R. 16 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KANDAUROW FEODOR - - 1915-11-21 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1886 - -
KANDEL DANIEL RUSS. INF RUSS.I.R.124 - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KANDELI PAUL - - 1917-10-25 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KANDERA THOMAS - - 1916-09-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KANDIBENKO TIMOTY RUSSE RUS.SCH.R.15/13 1917-03-15 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KANDLBINDER FRANZ GEFR K.U.K. IR 14 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 24.07.1915
KANDLBINDER MAX GFT. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KANDLER JOHANNES FLUGZEUGFHR. - 1919-01-31 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1896-08-22 - HIER RUHET IN GOTT
KANDORA VINZENT - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KANDORA VINZENT - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KANDSKY FRANZ - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KANDYSZ WOJCIECH - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
KANDZIOK JOSEF LDSTM. 4. KOMP. LDSTM. INF. BATL. KATTOWITZ 1914-11-22 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KANDZIORA JOH.(ANN) - - 1922-10-03 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KANDZIORA PAUL - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
KANDZIORA JOSEF - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KANDZIORA VINCENT - - 1914-10-26 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
KANDZIORA KARL - - 1914-08-22 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
KANDZIORA JOSEF - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KANDZIORA JOSEF - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
KANE FRITZ OBERMATROZE - 1914-12-08 zur See Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
KANERA ALBERT - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KANERT FRITZ - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KANIA PETER - - 1917-08-11 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KANIA ZESLAUS E.R.SCH. SCH.R. 17 1914-12-11 - Limanowa-Mordarka (nr 367) wieś, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
KANIA ROBERT - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KANIA JOHANN - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KANIA - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KANIA ALEXANDER - - 1916 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KANIA WILHELM - - 1914 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KANIA ANTON - - 1915-09-26 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KANIA FRANCISZEK - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KANIA KARL SCHÜTZE - 1916-04-15 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
KANIA JOHANN - - 1916-03-21 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KANIA JOSEF - - 1919-01-24 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KANIA STEFAN ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-12-01 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
KANIA GEORG - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KANIA JOHANN - - 1918-05-30 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KANIA J. - - 1915 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
KANIA PETER - - 1917 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KANIA ANTON - - 1915-07-29 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KANIA PETER INF. IR 97 - - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KANIA WACŁAW - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KANIA GABRIEL GFT. KK LIR 31 1915-05-08 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KANIA JOHANN PIONIER GARDE PIONIER BATL. 1919-04-16 OPOLE Opole V miasto, gm. Opole, pow. opolski opolskie 1893-05-11 - -
KANIA JÓZEF - - 1915 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1898 - Kl. V, l. 17
KANIAK KARL INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KANIAK - - - 1914-09-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KANIESS ALBERT - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KANIESZ WILH. - - 1914-10-07 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
KANIESZ ERICH - - 1915-03-15 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
KANIETO T. RES. ? 1915-03-?? - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KANIGOWSKI HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KANIORCZYK PETER INF. K.K. L.I.R. 16 1915-05-07 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KANIUS K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KANIUTH GEORG - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KANIUTH FRANZ - - 1917-05-19 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KANIZNI FERENC - H.I.R. sty-15 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
KANKOVIČ MEMAGA INF.TIT.KPL. B.-H.I.R.2 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
KANNACHER WILHELM ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KANNARIEN A. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KANNENBERG HERMANN LDSTRM. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KANNENBERG GUSTAV KAN. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KANNEWURF von HEINRICH GOTTLIEB - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Baitkowen -
KÄNNIG ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KANOKOW DIMITRI GEM./RUSS. I.R.19 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KANONOW NIKOLAJ GEM/ROSJA I.R.461 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KANOPLJANOW JAKOW GEM/ROSJA I.R.229 1918-04-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KANOWALOFF NIKITA GEM/ROSJA I. R. 180 1918-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KANRAU FRIEDR. KANON. FELD. ARTL. REGT. 1 1915-02-03 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1889-12-?? - -
KANSCHKE KARL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Mulke -
KANSCZYK FRANZ - - 1914 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KANSIK ANDREAS PREUSSISCHES RES. INF.RGT.220 1915-05-05 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KANSY LOR. - - 1915-07-23 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KANSY JOS. - - 1916-09-26 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KANSY FRANZ VERMISSTE - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KANSY JOSEF - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
KANSY PET. - - 1917-06-07 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KANSY FRANZ - - 1914-09-04 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KANSY JOH. - - 1916-07-03 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KANSY PAUL - - 1914 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KANSY BLASIUS - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
KANSY STEFAN - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
KANSY JOSEF - - 1918-07-16 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KANT FRITZ - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KANT HERMANN - - 1916-06-11 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KANTA JOS. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SYSLAU -
KANTAREK PIOTR PLUTON. II. BRYG.L.P. 1918-11-11 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1875-??-?? - -
KANTOR J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KANTOREK STANISŁAW SIERŻ. INSPEKCJA WERBUNKOWA SKIERNIEWICE 1917-05-22 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 17 - -
KANTUZY KARL INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KANTZ RICHARD - - 1918-11-03 im Lazarett Renwelt(?) bei Berlin Lubuń wieś, gm. Kobylice, pow. słupski pomorskie 1890-02-07 - -
KANULA D.MARA AUSTRIA - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KANUS FRIEDR. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KÁNYA PETER INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KÁNYA NIKOLAUS INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KANZE ALFRED - PREUSS.RES.INF.REG.220 1915-05-15 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KANZLERZ F - - 1918 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KAPA RUDOLF - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
KAPALLA OSKAR - 4/? - - Ramiona wieś, gm. Baranowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
KAPALMKE FRIEDRICH ERS. RES. 4 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KAPAS GEORGE - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
KAPATAN JON RUMÄN JNF.REGT.2.1.KP 1917-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KAPAŁKA ADAM SAPP. S.B. 1 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAPEK ANTON LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KAPELA JOHANN INF. IR 56 1915-01-13 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAPELLUSCH GUSTAV FREIW. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAPER - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1895-09-30 - -
KAPERA WŁAD. PLUT. LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
KAPFER FLORIAN TR. SOLD. K.K. TR. DIV. 14 1915-07-20 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KAPFIOŁ JOZEF SZEREGOWY - 1915-04-03 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
KAPIAS C - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KAPIAS JÓZEF SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KAPICA VINZENT - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
KAPINOS M. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Ziempniów -
KAPINOS EDWARD - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KAPISTECKI BERN. SZEREG. - 1919-??-?? - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1896 - -
KAPITZA FRANZ - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KAPITZA NIKODEM - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KAPITZA JOHANN - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KAPITZA PETER - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KAPITZA VIKTOR - - 1915-06-13 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KAPITZA JOHANN - - 1916-07-?? - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KAPITZA RICHARD - - 1916-04-10 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
KAPITZA JOSEF - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KAPKE PAUL MUSK. - 1916-03-14 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - -
KAPLA DIMITRI RUMÄN INF.REGT.272 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KAPLAN FRANZ LDST.INF. IR 98 1915-04-07 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAPLAN JOHANN LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KAPLENOK PIOTR - - 1917-01-09 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KAPLER OSWALD LST. I.R. 98 1915-05-22 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KAPOL JAN - - 1914-09-06 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
KAPPACHER JOHANN - K.K.K. SCH. R. - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAPPAL HEINRICH - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KAPPE JOSEF - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-10 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KAPPE FRANZ - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
KAPPEL JULIUS UNTEROFFIZIER D R 1 FELDK PION BTL 28 1914-11-19 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
KAPPER PAUL - - 1915-05-19 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
KAPPERBERG A. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KAPPLER JULIUS - - 1916-05-22 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
KAPRÁVINSZKI FERENC HONV. H.I.R. 16 1915-03-10 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAPRI JANOS - H.H.R. 5 1915-03-20 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KAPS FRANZ - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
KAPS JOSEF - - 1918-04-13 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
KAPSER JOSEF HILFSSCHAFFNER MIL.EISENB.DIR 4 1917-01-03 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KAPTUR VINZENT - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KAPULAK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KAPURUR PAUN GEM/RUMUNIA I. R. 41 1917-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KAPUSCHCIK JOSEF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KAPUSCHCIK RUDOLF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KAPUSCHCIK JOSEF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KAPUŚCIK PIOTR LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL 1914-12-22 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAPUSCIN PROKOP INF. RUSS.INF.REG.400 - - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAPUSTIN TICHON RUSS.SOLDAT - 1917-11-01 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KAPUSTIN JOHANN KPL. RUSS.I.R. 155 1915-05-06 - Bolesław (nr 249) wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KAPUSTKA FRANZ SCH. SCH.R. 32 1917-04-09 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAPUSTO ANDREAS E.R.KAN. F.H.R. 24 1915-05-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KAPŁAŃSKI LUDWIK - - 1915-05-04 BIECZ Pilzno III miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie 1884 - -
KAR???SKI THEODOR RUSS - 1918-10-18 - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KARA PAUL - - 1917-11-24 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KARA FERENC LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KARA IGNATZ - - 1918-03-30 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KARAB ISTVAN INF. K.U.K.I.R. 25 1914-10-12 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARACEW GRZEGORZ - 171 P.P. 1916-05-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KARACSONY DÖMÖTÖR HONV. K.UNG.L.I.R.24 M.KIR.24.HONV.GYAL.EZR. 1915-01-31 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARÁCSONY LAJOS HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-22 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARACZUK STEFAN INF. - - - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARAGA SABLO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KARAGA JABLO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KARAHODZIČ DEDO PIECHUR 4 PUŁK PIECHOTY Z BOŚNI I HERCEGOWINY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1886 Glamoc / Bośnia -
KARAKULIN AREFEI RUSS.SOLDAT - 1917-09-14 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KARAKUT JOHN GFT K.u.K.L.I.R. 34 1914-12-10-16 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
KARAKUŁA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KARALIES HENRICH MUSK. P.R.I.R.218 1915-05-(09-10) - Pilzno I (nr 236) miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
KARALL KARL JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARAMITZOS CHRISTOS CHRISTOS I.R. 19 - - Pokój IV wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - JENIEC GRECKI
KARANDEJ GERASYN RUSSE JNF.RGT. 188  1915-04-21 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KARANDI ANTAL KAN FELD KAN. RGT 25 1915-02-04 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KARAS GEORG RES.GFT. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KARAŚ MICHAŁ. - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KARAS RICHARD - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KARAS A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KARASCHKIEWITZ ALEX SOLDAT 10 KOMP.107.RUSS.JNF.RGT. 1917-07-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-02-10 - -
KARÁSEK JOSEF JG. K.U.K.F.J.B. 16 1915-04-01 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KARASENKOW SERGEI RUSS. INF.REGT.252.9.KP. 1917-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KARASEW WLADIMIR GEM/ROSJA I.R.455.4 1919-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KARASIŃSKI STANISŁAW SZER., WONICA - 1917-08-16 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 43 - -
KARASIUK ANTONI SZER. ZBORNY PKT S.U. 1918-10-28 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
KARASOW JAN - 130 P.P. 3 K. 1916-05-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KARASSEK JÓZEF - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
KARASSEK FRANCISZEK - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
KARASSOW NIKOLAI RUSS. INF.REGT.94.5.KP. 1917-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KARASZEWSKI A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KARAU August - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KARAU R - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen obelisk
KARAUSE THEODOR - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KARAUSE WILHELM ERSATZ-RESERVIST - 1915-06-27 Galizien Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
KARAWANOW NIKOLAI RUSS. INF - - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARBA JOSEF SCH. SCH.R. 26 - - Ropica Górna II (nr 68) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KARBA JOSEF LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-12) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KARBE HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KARBE PAUL KR.FR. P.R.I.R.217 1915-05-09 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KARBOWCZYK FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KARBOWSKI ANTONI - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KARBSTEH JOSEF - - 1918-08-08 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
KARBSTEIN JOSEF - - 1916-01-15 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KARCHER PHILIPP - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
KÄRCHER WILHELM GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KARCHULCHA - AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KARCZ FR. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
KARCZ ANDRZEJ LEGIONISTA 5 PP L.P. 1915-07-23 OKOLICE URZĘDOWA Urzędów wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki lubelskie - - -
KARCZ J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ROCZYNY -
KARCZEWSKI AUGUST - - 1915-08-09 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
KARDA FRANZ ERS. RES. K.U.K.J.R. 82 1915-01-06 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KARDACZ ANDRZEJ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - ROSNOWO -
KARDAS JOHANN INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KARDINAL V WILDER AD. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KARDLICZUK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KARDZISZ MICHAŁ - I BRYG. 7 P.P. 4 KOMP. 1916-08-03 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KAREITZEW FADEJ GEM./RUSS. I.R.218 1918-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KAREJEFF JWAN RUSS. INF.REGT.108.3.KP. 1915-03-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KAREL JOSEF LDST.INF. I.R. 98 1915-02-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KARELA WENZEL LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KARELTSCHAK PETER ROSJA KAUK.SCHÜTZ.REGT.2 1917-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KARES FRANZ ÖSTERR. DRAGONER K.K. DRAG. R. 1/2 1915-01-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BILANGIHRU -
KARETZKI V MUSKETIER 9 K. E. BTL. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
KÄRGER PAUL - - 1916-04-09 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KARGER GEORG INF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KARGER SYLVI - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1875-11-13 - Rotunda i nagrobek
KARGER ERNST - - 1916-05-09 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KARGER BERTHOLD - - 1915-??-05 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KARGER EDUARD WEHRM. 4 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KARGER REINHOLD - - 1916-04-16 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KARGER JAQUES - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-10 - Rotunda i nagrobek
KARGER KURT - - 1916-09-09 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KARGINOW FIODOR INF. RUSS.I.R. 127 1915-01-24 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KARGL F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KARGOL STANISLAUS SAPP. S.B. 11 - - Stróżówka V (nr 96) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KARGOW JAN SZER. 22 p.p. 1917-12-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KARHOFF F.F. WEHRM. 3. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 29 1914-11-30 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KARHULA V. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KARHUT DYMITR INF. ÖST.UNG. 1914-10-07 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KARIAGIN ANDREI GEM./RUSS. I.R.223 1917-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KARIUS KARL - - 1915-06-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KARIUS MAX - - 1916-10-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KARJAGIN PETER GEM./RUSS. I.R.6 1918-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KARJAZIN TIMOFEJ GEM./RUSS. I.R.198 1917-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KARJESOW NIKOLAUS - - 1917-07-09 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KARKA ISTVÁN HONVÉD - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KARKLIN INKUM SZRG. 7 / 443 P.P. 1916-06-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 644
KARKOSCH JOHANN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KARKOSCH JULIUS MUSKET. - 1915-09-23 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
KARKOSCH AUGUST - - 1915-07-08 * - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Boguschütz / Boguszyce -
KARKOSCH FLORIAN - - 1918-04-19 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KARKOSKA FRITZ - - 1914 - Stare Guty wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KARKOSSA MICHAEL WEHRM. 4 KOMP. LDST. I. BTL. III ALLENSTEIN 1914-08-30 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KARKOSZ STANISLAUS - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KARKOSZ MICHAŁ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - BOGDANKI -
KARKOSZKA J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ROCZYNY -
KARKOSZKA JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
KARKOW NIKIFOR - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
KARKOWSKY REINHOLD - - 1915-09-09 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
KARL HEINRICH UNT. OFFZ. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KARL FRANZ - - 1918-10-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1879-07-20 KOLLNG -
KARL JOSEF ? IR 84 1915-08-06 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - DEMLING I. BAYERN -
KARL JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARL BERNHARD GREN. KPGRZF 3 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
KARLATSCHOW GEORGI SERGT./RUSS. I.R.115 1918-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KARLBERGER LORENZ PIONIER K.U.K.E.R.V.A3/4 1916-04-19 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KARLICZEK EMIL - - 1917-06-01 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KARLIN GUSTAV KANONIER - 1917-10-24 in Flandern Żelkowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - Sorchow-Żoruchowo - obelisk
KARLIN (KERLIN) GUSTAV KANONIER - 1917-10-24 IN FLANDERN Zelkówo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Silkow) pomorskie - Sorchow obelisk
KARLIŃSKI 'WITOLD' LEONARD LEGIONISTA 3 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KARLIZEL PAUL - - 1915-07-17 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KARLOFF PAUL FUS. RIR 90 - - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - WISMAR HARLOF
KARLOW WASILI - - 1916-12-02 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
KARLSBERG FRITZ GEM/ROSJA I.R.5 1918-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KARLSTIES FRITZ - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Niekrassen -
KARMANSKI - MUSKETIER - 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1873 - -
KARMESIN RICHARD - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KARMOLIŃSKI JAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
KARNEL ROBERT - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
KARNER FRANZ JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KARNER - - - - - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KARNIAN PETER LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KÁRNIK FRANZ INF. K.U.K.I.R. 21 - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARNIOL LUDWIG INF. K.U.K.I.R. 66 - - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARNUSCHIN GREGORY SOLDAT 323.RUSS.JNF.RGT. 1917-06-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1878-01-06 - -
KAROLCZAK FRZ. MUSKETIER 2 KP. INF. REG. 150 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
KAROLCZUK STEFAN INF. K.U.K. I.R. 95 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KAROLEWICZ FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
KAROLINCOK JAN LDSTRM K.K.SCH.R.18 1917-09-02 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KAROLLUS GOTTFRIED INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KAROLY FRANZ JNFANTERIST K.U.K.J.R.82/3K 1916-06-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KAROLYJ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KAROSOWSKI S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KAROTKI PAWEL GEM./RUSS. I.R.311 1918-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KARP TEODOR GEM./RUM. I.R.12 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KARP FODOR GEM./RUSS. I.R.13 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KARPA T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KARPAW IWAN GEM/ROSJA I. R. 94 1918-07-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KARPIAN KONSTANTY RUSS. RUSS. 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KARPIJNSKI DIMITRI GEM/ROSJA A.R.27 1918-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KARPINKO WLADISLAUS - I.R. 278 1915-05-13 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARPINSKI GUSTAV - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KARPINSKI JOH. CIVILISTEN - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KARPINSKI HERMANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KARPOFF IWAN INF. I.R. 165 - - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARPOW WASILI RUSS.SOLDAT - 1917-08-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KARPOW PIOTOR UNTFFZ./RUSS. ART..BRIG.53.3.KP. 1915-06-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KARPOW JGNAZ RUSS. INF.REGT.207.2. 1915-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KARPOW NIKOLAJ GEM./RUSS. I.R.35 1918-??-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KARPOW ALEXEI RUSS. ARTL.BRIG.53.3.KP. 1915-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KARPOW ALEKSAND ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 103 P.P. 1917-10-23 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KARPOWICZ KLEMENC - - 1915-11-27 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KARPOWICZ ALEKSANDER JG. F.J.B.30 1915-02-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KARPOWITSCH FIODOR GEM./RUSS. I.R.311 1917-11-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KARPOWITZ ANTON - ART..BRIG.27.4.KP. 1915-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KARRASCH GOTTLIEB - - 1917-06-17 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
KARREK JOSEF - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
KARSBÖCK JOHANN INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARSCH PAUL - - 1917-03-27 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Tschistey-Sandewalde obelisk
KARSCH PAUL MUSK. PRIR 271 1915-05-02 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
KARSCH ROBERT - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARSCHOWSKI KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KARSLSTADT WILHELM GEFR. 3 K LW. BR. ERS. BTL. 41 1914-12-05 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
KARSTEN - WEHRM. 12 K. LANDW. INF. REGT. 76 1914-12-07 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1880-12-03 - -
KARSTEN MAX - - 1917-05-26 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
KARTAMYSZEW NIKITA SZRG. 3 / 104 P.P. 1916-12-03 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 830
KARTASCHEW GAWRIL UTFFZ/ROSJA I.R.11 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KARTASCHOW ALEXANDER SERGT/RUMUNIA I. R. 87 1918-08-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KARTASZEW KONSTANTY ŻOŁNIERZ GARDII ARMII ROS - 1917-08-07 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - nagrobek
KARTAWCZOW GEORGE UNTEROFFIZIER 16.KOMP.198.RUSS.JNF.RGT. 1917-06-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-04-24 - -
KARTH PAUL RESERVIST - 1914-09-11 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
KARTH - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KARTISCHOW FADOI GEM./RUSS. I.R.164 1916-09-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
KARTSE GREGOR - - 1918-04-17 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KARTUSCH RUDOLF JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna III (nr 178) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARUKAJEW IWAN GEM./RUSS. I.R.311 1917-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KARUT FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KARWAHNE KARL MUSKETIER I.R. 206 / 6K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KARWAHNE KARL MUSKETIER R . J . R . 206 / 6 K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KARWALA ANDREAS LDST.INF. IR 20 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
KARWAT JOH. - - 1915-10-11 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KARWAT JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KARWAT JOS. - - 1914-09-09 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KARWATH WILHELM - - 1918-03-31 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KARWATKA FRANCISZEK - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KARWELEIS - GEFR. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KARWOTH THEOPHIL - - 1915-07-28 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KARWOTH PHILIPP - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KARY SAMUEL - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KARZMAREK A. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
KAS AUGUSTYN - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
KÄS HEINRICH SCH. K.K.SCH.R. 9 1914-12-20 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAS?E? PAUL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KASAI KARL ERS.RES. 8K R.I.R. 21 1915-01-07 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
KASAKOW IWAN GEM./RUSS. I.R.39 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KASAKOW DIMITRI GEM./RUM. I.R.8 1917-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KASAKOW TIMOFE RUSS. INF.REGT.108.3.KP. 1915-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KASANA ANTON GEM/ROSJA F.A.R. 1918-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KASANOWSKI - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KASANTZEW ALEXANDER RUSS. INF.REGT.38.8.KP. 1917-04-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KASANZEW REMAN GEM/ROSJA I.R.330 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KASBERGER JOHANN INF. BIR 3 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
KASCH OTTO GEFR. 8 KOMP. RES. INF. REGT. 266 1915-02-08 - Sulimy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KASCHA JOSEF - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KASCHEK VALENTIN - - 1915 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KASCHEK PAUL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
KASCHEL ERH. GEFR. - 1918-09-18 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
KASCHEL FRITZ - - 1917-10-?? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KASCHEN DEMITRI GEM./RUSS. I.R.210 1919-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KASCHIN IWAN GEM/ROSJA I.R.122 1919-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KASCHIN PHILIPP GEM/ROSJA I.R.85 1918-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KASCHKIN NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.33 1918-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KASCHNIKOW MATJAN GEM./RUSS. I.R.168 1917-11-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KASCHOWITZ K. - - 1914-09-22 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KASCHOWITZ M. - - 1917-06-29 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KASCHOWITZ G. - - 1915-08-29 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KASCHTA GEORG - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KASCHUBA JOSEF - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KASCHUBOWSKI - WEHRMANN 7 K. INF. REG. 125 1914-11-17 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
KASCHURA PETER MUSKETIER - 1915-10-06 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KASCHÜTZKI F - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KASENHŰTTEL RUPERT LST. I.R. 30 1915-05-06 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
KASER MATTHÄUS OB.JG.TIT.KPL. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KASER BOHUMIL KDTT.ASP. SCH.R. 14 - - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAßER LUDWIG GEFR[EITER] RESERVIST RESERVE INFANTERIE REGIMENT 225 1914-10-?? - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KASER JĘDRZEJ - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1877 GALLSPACH -
KASERER MARTIN OB.JG. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-12) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KASERER JOHANN INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Poręba Radlna (nr 175) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KASHUCHOW DIMITRI ROSJA Z.GEF. 1918-09-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
KASIATH FRIEDRICH RES. 8. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KASIJ JOHANN INF K.U.K. I.R. 15 1914-11-27 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
KASINEK A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
KAŠINKA ANDREJ INF. - 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KASINOW WASYLI INF. IR 193 1915-04-07 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KASIŃSKI ANTONI KPR. - 1915-08-25 - Choroszcz-Szyszkowizna miasto, gm. Choroszcz, pow. białostocki podlaskie - - untersekundaner
KASINSKI LUDWIG INF. K.U.K.I.R. 56 1915-05-03 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KASIOSZVN LUCAS INF. K.U.K. 1 R. 80 1915-04-27 - Stary Sącz (nr 348) miasto, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KASISCHKE WALTER KR.FR. PREUSS.R.J.R. 9/219 1915-04-09 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
KASISCHKE MAX - - 1917-11-07 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1894-11-02 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
KASKE WILHELM INF LANDW. IR 1 1915-02-09 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KÄSLER P. GEFR. - 1918-09-18 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KASLOF PETER RUSS. INF.REGT.114.12.KP. 1915-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KASMER FELH. - - 1915-02-15 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KÄSMEYER ANDREAS RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-07 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KASNERR JÓZEF - - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KASNIK JOHANN - SCH.R. 27 1914-12-13 - Wola Cieklińska I (nr 10) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
KASNOJOW SERGEJ GEM. FEST.ART. 1917-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KASPAR W - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KASPAR KARL INF. KK LIR 13 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KASPAR STEFAN