Nazwisk w bazie na literę K: 7593

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
KUKUŁKA JÓZEF - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KAUL ADOLF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KEIPER AUGUST INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAUSE PAUL ERS. RES. 1 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG 1914-12-09 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KADNER ARTUR - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KRAJCZYK JOSEPH - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KONIECZNY ST. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
KULIK JOHANN RES. - 1916-02-01 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KLOS ISIDOR - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KEHRER PETER JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KONIETZNY FRZ. - - 1915-01-07 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUNERT PAUL - - 1915-05-11 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KRAWCZENKO - RUSS. STAB. KAPIT. KOSAK KUB. SOT. 35 1914-11-27 - Tymowa (nr 298) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KLOSE FRANZ WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KRUPA JÓZEF - - 1916 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1898 - Kl. IV
KONONOW CHARITON GEM/ROSJA I.R.110 1918-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KNECHTEL FRANZ ZGSF. WEHR.BEZ.K.NR.? 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRUG AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUCHINKE JOSEF MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KRABISCH OTTO ERS.RESERVIST 6.KOMP.RES.INF.RGT.5 1917-03-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1891-01-28 - -
KÄSLER P. GEFR. - 1918-09-18 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KASSAL OTTO INF. I.R. 21 1915-03-16 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KRATKI JÓZEF SZER. 5. DYW. TREN.POL.LEG 1917-06-16 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
KACZMARCYK KASIMIR RUSS. INF.REGT.7. 1914-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KONIOR JÓZEF - - 1917 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
KRÓL JÓZEF - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KÖHLER ROBERT - - 1918-03-22 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
KAMINSKI ADAM - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KÖLLER JÓZEF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KRUSE FRIED. GEFR. PREUSS.RES.I.R. 219 1915-05-05 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie 1897 - -
K? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KÖNIG WALTER RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KAMPA ROCHUS - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KUPNY IGNATZ - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUPAREW WASILY ROSJA JNF.REGT.108.11.KP 1915-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOPFENBERGER ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KNÖTTIG WENZEL INF. IR 98 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KULESSA KARL - - 1916 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KANIETO T. RES. ? 1915-03-?? - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KLONDA VINZENZ SCH. SCH.R. 10 1915-02-19 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KACZMAREK KA. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1882 - nauczyciel
KONCZAK ALBERT - - 1918-10-01 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
KORBOWLIANOWICZ JOWAN GEM./SERB. RES.I.R.14 1916-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KAMPA THOMAS - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KOSLIK JOSEF - - 1915-06-28 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KLOSSEK FRANZ - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
KUHN HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KEMPE FRANZ RES. RES. INF. REGT. 2 1914-09-07 - Baranowo III wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KUBOŠEK JOHANN INF. K.K.L.I.R. 31 1915-06-05 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KRÄSKE KARL MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUHRT H. - - 1915-01-04 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KULIK THOMAS - - - - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KERN JOSEF WEHRMANN LDW.INF.RGT 7, 8KP 1914-12-18 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KVARCSIK ISTVÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-20 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KEMPE ROBERT - - 1918-04-27 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KOWOLLIK VICTOR - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KETTNER JOSEF INF. I.R. 28 M.G.A. III 1915-03-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KNORN - - - - - Olszany wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KVAK DEMETER GFT. H.I.R. 11 1915-05-03 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KOZIOL PETER - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KUBIK WINZENT - - 1917-04-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLUCKOW PAUL WEHRMANN  L.J.R.72.9. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KUROLESIN ALEXEI GEM/ROSJA I.R.290 1918-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KOGSELO ALEXIUS OL. S. TE. R.U.R. 33 1914-12-09 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KAUL GUSTAV - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KOHL LUDWIG INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRZYKOS LORENZ KRGSFRW. 8 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KLENSCH JAKOB - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KRAWCZYK JOHANN - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOWALSKI JÓ. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1878 - -
KUSCH JOSEF MUSK. - 1917-11-21 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KLOS JOSEF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KICK ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUSIEK FRANZ - - 1914-09-09 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KALAKOVIĆ MATO JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KNOSEL AUGUST GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KLINGAUF RICHARD - - 1918-07-14 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KONSTANTIN NICOLAU GEM./RUM. I.R.76 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KOHUT JÁNOS LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KROLL JOH. - - 1916-03-08 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRUGER ALBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KURZER FRANZ INFANTERIST LENGSFELD FRANZ ,GRENADIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KRAUSE BERTHOLD WEHRMANN 2.KOMP.JNF.RGT.47 1917-05-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-10-03 - -
KNOLL A. GEFR. - 1918-03-26 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KEREKES J. PION. P.B. 14 1915-01-24 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KRUCZYŃSKI JOZEF KANONIER ? 1916-05-05 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
KADUSCHAIEW WASILI GEM/ROSJA I.R.316 1918-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KCIUK FRANZ - - 1916-02-05 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KONIOR RUDOLF - - 1920 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
KRZEMPEK FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KŰHNEL AUGUST - - 1915-04-09 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
KOLOSSA ADOLF - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KÖLLER RUDOLF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KUNEWYCZ WASYL ERS.RES. I.R. 58 1914-12-19 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOPANICKI BASIL JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KAMPA VINZENT - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KURA RUDOLF - - 1919 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUPRŸS MATAUSCH RUSS. INF.REGT.1165.4.KP. 1915-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRALINGER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KASSNER FRIEDRICH - - 1916-02-08 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KOREJČEK JOHANN E.R.INF. IR 18 1915-03-11 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KULESSA THOMAS - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KARGER EDUARD WEHRM. 4 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KOLOC JAROSLAUS ERS.RES.GFT. SCH.R. 10 1915-02-17 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRETSCHMER MAX - - 1914-08-22 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
KORIAKOW ALEXANDER RUSS. INF.REGT.186.15.KP. 1915-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KLYSZCZ FRANZ - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KOTTERBA JOHANN - - 1916-11-16 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KOPIETZ JOSEF - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
KULA THOMAS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KURPASKA MICHAŁ - - - - Wola Żelichowska wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KASTNER FRANZ HUS. K.UNG.HUS.R.9 1914-11-19 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KRÜGER FRANZ MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KORBITIAK M.I. - - 1915-08-27 - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
KRUPPA FRANZ LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BATL. WESEL 1918-08-22 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KÄBITZ PAUL UNT.OFFZ. AUGUSTA GARDE.GREN.RGT.4 1915-05-03 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRAUSE MAX - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KLACZEK JAN INF. I.R. 95 1914-12-31 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KUDER - - - - - Olszany wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KADLEC KARL - I.R. 57 1915-05-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KORNEK VINZENT - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
KUCZWARA MICHAŁ - - 1916-11-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLUGE OTTO KRIEGSFRW. I.R. 92 / 14K 1915-07-29 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KOPPEHL OTTO ERS.RES.  L.J.R.23.7. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KUROTSCHKIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.180 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KOWACS JSVAN JNFANT. K.U.K. J.R. 20 lis-14 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KLOSE KONRAD - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KUSZNIENKO SIMON INF. IR 36 1915-04-07 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
KYNAST KARL MUSK. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KUNKEL FRIEDRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KRAWIETZ JOHANN - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRYSIAK SZ. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1902 - -
KNETSCH HERMANN KAUFMANN - 1917-09-22 Berrilaire Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1891-12-02 - obelisk
KOLLER J - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KINAST AUGUST INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KATZY IGNAZ - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KASPER FRANZ INF. K.K.LIR.16 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KRAMER GERHARD GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KONSTANTIN WASILI RUMÄN INF.REGT.47.4.KP. 1916-12-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOKOTT S. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
KOSFELDT FRIEDR. GEFR. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRUPPA HERM. - - 1917-06-05 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRUGER FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KŁABIŃSKI WINCENTY - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KRENZEL PAUL LANDSTURMMANN 5.KOMP.LDST.FNF.RGT.36 1917-09-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1874-04-12 - -
KRAUSE H. LDSTM. - 1918-07-20 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KERNBŰCHLER JOHANN LDST. F.J.B. 30 1915-05-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KIETZKE PAUL MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.269 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUDZNACEK FRYDERYK KAPRAL 8 P.P. 1916-06-23 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KAILUK WASILI GEM/ROSJA I.R.3? 1917-10-1? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KLIMEK KONSTANTIN - - 1916-08-31 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KOS JAN - - 1917 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
KRZEMPEK FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KINTCHER JOSEF - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KONRADT LUDWIG VIZEFELDWEBEL - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KOPEL ALOJZY - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KIRSCHBAUM JOSEF KPL. K.K.LDST.I.R. 13 1915-05-07 - Bolesław (nr 249) wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KULAWIK THOMAS - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
KORACZUK MICHAEL KPL. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KANSY FRANZ VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KURBIN ALEXEI GEM/ROSJA I. R. 241 1917-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KULHANEK KARL INF. K.U.K.I.R. 28 lut-15 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRESEWE ERICH - - 1918-09-26 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KUČARA JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KISTENMACHER K. ? ? 1915-06-15 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KOŚ JOSEF JG. FJB 4 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOSSYTORZ PETER - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KĘDZIORA PI. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 - -
KNOBLICH BRUNO - - 1918-09-02 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
KORISCHEW IWAN GEM/ROSJA I. R. 253 1917-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KAPUSCHCIK JOSEF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KUBINA JOSEF - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
KULKE KURT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KIOLBASSA PAUL - - 1914-08-22 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KRUPA JAN - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
KI????WA GOOR??? INF. - - - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KRUMPEL ROBERT MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALINIEC EDWARD LEGIONISTA 5 PP 3 KOMP. 1915-08-03 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KLEJDYSZ JOS. INFANTERIST K.U.K.LDST.INF.BATL 105, 3KOMP 1915-07-24 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KARPINKO WLADISLAUS - I.R. 278 1915-05-13 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRAUSE PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KLEIKEINS JOSEF INF. LDST.M.B. 23 1914-12-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KAINHAFER GEORG - I.R. 59 1915-04-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KORN MARTIN - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KALUZA PETER - - 1918-09-27 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KULEC MIKOLEI - - 1914-11-28 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KÖNECKE WILHELM GEFREITER R.I.R. 208 / 6K 1915-07-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KORTLEBEN FRIED. LDSTRM.  L.J.R.72.9. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KRAWIEC PETER ZIV. FUHRM. FEUD. PITA. ????-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KÖNIG RUDOLF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KETTERLE ANTON KR.FR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAMROWSKI EDMUND PODPORUCZNIK 63 PUŁK PIECH. 2 BAT. 1920-08-02 BRZEŚĆ Pelplin miasto, gm. Pelplin, pow. tczewski pomorskie 1895-06-05 - -
KATH ALBERT MUSK[ETIER] - 1917-05-05 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KATENBRINK CHRIST. RES. PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-06 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KRINGLER WILHELM - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUIK FR. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1887 - -
KULIKOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.39 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOTALLA FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KOBALD ALOIS PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOJ THEOPHIL - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KECHT ALBERT INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUBERA PAUL GFT. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KONSTANTINOW GRIGORI UTFFZ./RUSS. F.A.R. 1917-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KOSSEK VINCENZ RESERVIST - 1916-12-16 OPOLE Kąty Opolskie wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie 1889-05-04 - -
KURZEJA FRANZ UTFF. PREUSS.1.GARDE RGT. Z.F 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KSIENSIK JOS. - - 1916-07-16 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRUSKA WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KRÜHL AUGUST LANDSTURMMANN 4.ESK.E.TRAIN-ABT.6 1917-06-14 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-06-06 - -
KACKER KARL UNTEROFFIZIER - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
KISTL SIMON UT.JG. T.K.J.R. 3 1915-04-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KLOSS WILLI PION. SAML.P.K. 237 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUMALA WŁADYSŁAW ? ? ????-??-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
KOJ JOHANN - - 1918-03-21 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KORUS FRANCISZEK - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
KRZEMPEK JERZY - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KNAUER MAX - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOSCHORREK LUDWIG - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KLAMMT JOSEF - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KOPEL JUSTYN - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KISS JOSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 20 M.KIR.20 .HONV.GYAL.EZR. 1915-02-09 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
KLESSE PAUL - - 1915-02-24 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KIESEL FRANZ - - 1915-05-31 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
KOROBIJ BASIL JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KASPRZIK JOH. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KURIKALOW PHILIPP ROSJA JNF.REGT.113.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KIRENKO STEFAN INF. J.R. 165 1914-12-19 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KNASCHE F. - - 1917-05-18 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KUMPOST JOSEF E.R.INF. IR 98 1915-03-16 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLIETZ OTTO WEHRM. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KREM JOHANN LDST.INF. IR 90 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOTZUR HEINRICH - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLUPIEĆ JÓ. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1901 - -
KNAPPE HERMANN - - 1916-05-12 Gouraincourt Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
KADUK JOSEF MUSK. - 1918-??-?? - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KAPUSCHCIK RUDOLF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KALETTA FRZ. - - 1918-04-13 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KULLE WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KNURA IGNATZ - - 1917-06-28 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KONRAD JULIAN KPL. K.U.K.I.R. 55 1914-12-26 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KUNZ GUSTAV MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAZIMIERSKI MAKSYMILIAN LEGIONISTA 4 PP 1 KOMP. 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KONGUROFF ANATOLI RUSS. INF.REGT.35.14.KP. 1915-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KLINE WILH. EISENB.SCHLOSS. MIL.EISENB.DIR. 4 1918-03-30 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KONEČNY JOSEF INF. I.R. 18 1915-05-10 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KREUTZER JOSEF - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KNAUER PAUL ERSATZRESERVIST 1.E.B.2.VERW.KOMP.INF.RGT.63 1916-07-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-08-30 - -
KOPCZYŃSKI PAUL KAN. F.H.R. 30 1915-02-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KALFAŘ THOMAS E.R.INF. I.R. 28 1915-03-20 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KRAMER PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KESSLER JOHANN - - 1915-10-03 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KULJEJKOW ANDERAS - - 1916-03-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1874 - -
KULIGOWSKI JULIUS RESERVIST R.I.R. 208 / 9K 1915-07-06 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KOSTOWSKI LUDWIG OSTERR.  K.U.K.J.R.57  1914-11-18 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KUBES ANTON JNFANT. K.U.K. J.R. 8 1914-12-09 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KOWAL ANTON - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KLEIN FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAMPA PAUL - - 1915-03-01 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
KISSHEUER - KR.FR. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KUBISCH ALOIS - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUIK ST. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 - -
KULIKOW MICHAEL GEM/ROSJA I.R.307 1919-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KOFLER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRAWIETZ PAUL - - 1917 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KRULL HEINRICH WEHRM. 10 KP. LDW. INF. RGT. 75 1914-11-25 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1883-08-09 - -
KESIĆ BOŽO JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KRISCH JOSEF GREN. KPGGR 3 1915-05-08 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KOPAEW NIKOLAJ GEM/ROSJA I. R. 233 1918-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KLETTE WILHELM OFFIZ. STELV. - 1918-??-09 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - MIESIĄC MIĘDZY 01 A 05
KORYCIORZ PAWEŁ - - 1918-09-09 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
KÄHLER KARL - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KURZEK KONR. - - 1918-01-16 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KTANZ ST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KÜGLER AUGUST FÜSILIER REKR.DEP.2.E.FÜS.RGT.38 1916-02-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-06-30 - -
KAMENZ F. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
KLUREK PETER SCH. SCH.R. 31 1915-05-04 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KOPPLIN REINHOLD MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOCH O. - - 1915-07-13 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KOKOTT LUDWIG - - 1918-10-05 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KANCLER KAROL - - 1915-07-07 STASIN Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1896-??-?? - -
KOCH HANS LEUTNANT - 1914-11-05 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KUDRITZKI FRIEDRICH KANONIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KLEIST FRANZ LEO - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KOZACZUK ONUFRIUS DRAG. K.U.K.D.R. 9 1915-01-14 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
KOLBE BENJAMIN - - 1914 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KUPPER MAX - - 1917-05-22 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
KORTHANKE FRIEDRICH WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KOBIENIA JOH. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KOZLOW JEFIN - - 1916-12-18 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KURJAKOW ABRAM GEM/ROSJA I.R.37 1918-03-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KOSIŃSKI EDWARD - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KOZEMENKO GAWRIEL INF. J.R. 165 1914-12-19 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KACZOR STEFAN LEG. POLN. LEG. I BRIG. 1917-01-13 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
KŰSPERT WOLFGANG INF. BRIR 13 1915-04-29 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAMER A. WACHM. 1 ERSATZABT. DES GARDE-FELDA. R. 1 - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KUCZEJ MATTHAUS JG. FJB 4 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOWOLL THEOPHIL - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLUPŚ ST. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1888 - -
KNOPP ALOIS UTOFFZ. - 1916-04-03 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KASPAR ANTON - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KARKOSCH FLORIAN - - 1918-04-19 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUMSCHLIES MARTIN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOLLEK AUG. - - 1920-01-05 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOVACS III JOHANN INF. K.U.K.I.R. 60 1915-01-10 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KASZUBA FRANC. - - 1920 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - - Kl. VIII
KONGURZOW IGNATZ GEM/ROSJA I.R.84 1915-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KNIPKA JOHANN INF. K.U.K.I.R. 21 1915 - Tursko I (nr 139) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRUSCHE AUGUST - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KÖCHERMANN JOHANNES FLIEGER 5.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-08-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-06-13 - -
KORCZYŃSKI ALEKSANDER INF. I.R. 55 1914-11-20 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KAMM PAUL ERS.RES. PREUSS.RES.IHF. RGT. 46 1915-05-24 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KOTARBA JÓZEF ? ? 1918-??-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KABORNIKOW PIOTR GEM/ROSJA I.R.8 1918-07-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KASPEREK KAROL - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
KLIMEK FELIX - - 1917-11-28 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KURSKI PIOTR - - 1916-10-15 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1882 - -
KRUPP HEINRICH RESERVIST R.J.R.52/9K. 1915-08-04 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
KOWAL REINHOLD ERS.RES.  L.J.R.23.5. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KWICZALA EDWARD - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KOWAL REINCHOLD - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KÖHLER JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KURTZ JOHANN - - 1915-02-21 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
KLOMANN JAKOB WEHRM. P.R.I.R. 219 1914-12-10 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KUHNERT KARL - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KALESSE GUSTAV - - 1915-07-23 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1885-04-09 - obelisk
KULINOW AFFANASSI GEM/ROSJA I. R. 241 1918-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KÖLL ALFONS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRZENCIESSA JOHANN - - 1916 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KNAPPE - MUSK. INF.R. 18 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KARA FERENC LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KNITTE HERMANN - - 1918-09-24 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
KOPTAEW ANDRE GEM/ROSJA I. R. 150 1917-07-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
K? ALFONS ? - 1918-11-?? - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
KORYCIORZ STEFAN - - 1917-07-23 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
KARAWANOW NIKOLAI RUSS. INF - - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUZNIA JOS. - - 1915-09-16 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUBIAK ALBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUNZE PAUL LANDSTURMMANN 1.KOMP.3.LDST.J.E.R.KÖNIGSBERG 1917-01-14 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-06-21 - -
KOLLER JOSEF HUS. K.U.K.HUS.R.3 1915-05-21 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KRAUSE A. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
KONYSI FRANZ - I.R. 28 1915-03-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KOWALSKI JOH. UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOCH R. - - 1917-10-19 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KOTULLA ANTON - - - - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KLEPACKI WIESŁAW PODOFICER 1pp 1915-??-?? JASTKÓW Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1890-??-?? - -
KRÜGER KARL UNTEROFFIZIER - 1914-08-20 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KUHN MARIE - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KLOSKE GUSTAW - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KAMARONITZ STEFAN INF. K.U.K. I.R. 65 1915-02-22 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KA??ZIG - - - 1914-??-?? - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
KOTZ STANISL. VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KRAWCZYK ANTON - - 1918-11-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KURNIGIN SERGEI GEM/ROSJA I.R.88 1918-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KRÓL STEFAN - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KOZARSKI KONRAD LEG. POLN. LEG. I BRIG. 1915-10-22 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
KOTEK WENZEL LDST.INF. IR 36 1915-03-20 - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRANZ GUSTAV MUSK. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KRÜGER KONRAD - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KUNZELMANN JAKOB LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOZIOLLEK PAUL - - 1919 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOKOCIŃSKI JÓ. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1887 - -
KNOPP JOSEF LEUT. - 1918-??-?? - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KASPAR W - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KASSER ANTON INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARWAT JOS. - - 1914-09-09 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUNZE RUD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOTTUSCH KARL - - 1915-06-14 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KULYBA FRANZ GFT. K.U.K.L.I.R. 33 lis-14 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KRALISZ FR. - - 1919 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1891 - B. ucz. kl. VIII
KONJAJEW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.103 1918-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KAPELLUSCH GUSTAV FREIW. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUSCHE MORITZ - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KOPER JOHANN SOLDAT 4.KOMP.ARMIER.BATL.19 1917-03-31 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1879-07-05 - -
KEIL JOSEF - - - - Głębowice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
KAPUSTO ANDREAS E.R.KAN. F.H.R. 24 1915-05-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KOWAL PIOTR - ? 1916-07-05 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - cywil
KACZIALOW IWAN RUSS. AWARSKI.INF.REGT.187 1917-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KONIOR FRANCISZEK - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
KIDON JAN - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KÖHLER JOSEF - - 1918-03-27 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
KURTH FRIEDRICH LDSTRM  L.J.R.72.9.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KANIA FRANCISZEK - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KÖNNING BERNHARD WEHRM. PREUSS.RES.I.R. 219 1915-04-16 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie ? - -
K? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KÖLSCH MICHAEL INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KNIK STANISLAUS ERS.RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KAMPA LEOPOLD - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KULISCH JOSEPH - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KERZEL OTTO - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
KULISZOW JEWDOKIM ROSJA JNF.REGT.322.6.KP 1917-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KONAR FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KULESSA JOSEF - - 1917 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KAFTMAN - LANDW. LANDW. I. R. 1 - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KIRCZ FRANZ LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUBICKI ANTONI - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
KORBA MICAIL GEM/ROSJA I.R.60 1917-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KAMPA JOSEF - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KOSTKA STANISŁAW - - 1914-12-10 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
KONDZIELA LORENZ - - - - Suchy Bór wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
KUHLE ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KALIWODA-LUCZYŃSKI LEON DRUŻYNOWY ZHP - 1918-11-11 - Łomża II miasto, gm. Łomża, pow. m. Łomża podlaskie - - -
KOŘIL JOSEF INF. K.K.L.I.R. 15 1915-05-19 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUNZE G. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
KRANZ PAUL MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAHN K. - - 1915-06-13 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KOTULLA KARL - - 1918-07-26 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KÖNIG WILHELM GEFREITER M.G.ZUG LODZ 1918-08-04 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KULICK IMRE PÁL HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KEMPE PAUL - - 1916-07-08 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KARPINSKI GUSTAV - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KOLBE HERMANN - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KARPOWICZ ALEKSANDER JG. F.J.B.30 1915-02-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KUNZE FRANZ MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
KOWALCZYK JOH. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KRUPPOK JOHANN - - 1919-12-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUROCZHIN IWAN GEM/ROSJA A. R. 53 1917-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KLEINEIDAM R. - - 1918-03-09 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
KAMPA JANOS LDST.INF. I.R. 36 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRÄCK AUGUST MUSKETIER PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-09 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KYAS PETER - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - 639
KUDELLA FRANZ - - 1915-08-12 ROSJA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KORZUSKEWIZ FRANZ GEFREITER 1.G.PION KOMP. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KUNN ALBERT - - 1918-10-26 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
KUBITZKI STANISLAUS LDSTM. - 1918-10-19 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KONOPELSKI FRANZ INF. K.K. L.I.R. 18 gru-14 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KSIENCZYK FRANZ - - 1917-09-13 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
KLOSS GOTTLIEB - - - - Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
KRAWIEC FRANZ INF. K.K.LIR.16 1915-05-02 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUTINA FRANZ SCH. SCH.R. 30 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOSMOL JOSEF - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KOROBKA PIOTR GEM/ROSJA I.R.337 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
KOSTELACKI KASIMIR INF. K.U.K.I.R. 80 1915-03-21 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KWIATKOWSKI - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KULIG FRANZ - - 1916-02-20 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KRAUSE JOH. - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
KESSL? GUSTAV - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KRAUTWASCHE RUPERT - I.R. 30 1915-05-12 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KONTAROWICZ KACPER LEGIONISTA - 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KANONOW NIKOLAJ GEM/ROSJA I.R.461 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KOTYRBA JOHANN - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
KRAUSSE BRUNO TELEGR.ARBEITER K.POST-A.CZENST 1917-03-01 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KARGL F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOLOSKO FRANZ - - 1916 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KRUPINSKI AUGUST - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KUNZE ALWIN - - 1918-06-13 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - i.B.
KABICZ EMIL - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
KOVACS KOLOMANN HUS. HONV.H.R. 2 1915-04-15 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KAHL PAUL - - 1914-10-16 BEI PRUSKOW Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KOCEMIR MATEUS GFT. K.U.K. I.R. 58 1914-12-(05-08) - Trzciana (nr 309) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
KALITKA JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KONIETZKO JOHANN - - 1917-08-28 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KUSMIN IWAN GEFR./RUSS. I.R.249 1918-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KRIZ IGNATZ INF. K.K. LDST. M. B. 24 1915-05-05 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOPTASIK ARPAD LDST.JG. TKJR 4 1915-03-20 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRUPPA FRANZ - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KREY HEINRICH - - 1914-12-25 - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 22 lat
KUGLER GUSTAV LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUJER ANTON SCHÜTZE SCH.R. 3 1914-10-27 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
KLEINER HEINRICH - - 1915-07-15 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
KOSAKEWITSCH KONDRATI GEM./RUSS. I.R.251 1918-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KULAWIK KONSTANTIN - - 1916-11-04 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KRZIZOK H - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KORNE KONSTANTIN - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KĘDZIERSKI STANISŁAW - - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KOVACS STEFAN GEFREITER K.U.K.J.R. 82 1915-01-06 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KOLESARIĆ MATO JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KENSY AUGUST - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KUMERNICZEK J. WEHRM. 2 G.RES.REG 1915 - Niedarzyn wieś, gm. Boboszewo, pow. płoński mazowieckie 1893 - -
KOWARZ PETER - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KORZEŃ BOGUSŁAW - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
KLUCZYNSKI JOHANN - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KINDERMANN EMIL LDSTRM. J . R . 46 / 7 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KILIAN ANTON - - 1916-05-07 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KUCSMA STEFAN INF. I.R. 65 1914-12-22 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KASCHEL FRITZ - - 1917-10-?? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KOSSUT STEFAN JG. F.J.B. 26 lut-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KALISMULA MINGASI GEM/ROSJA I.R.38 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KLIMANSKI JOSEPH - - 1918 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KADŁUBIEC - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KATZBROWSKI FRIEDRICH - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KUSNEZOW PROKOSI GEM./RUSS. I.R.107 1917-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KOKOWSKI Z - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KLEMITZ WILHELM ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
KALLUS PAUL - - 1915-03-25 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KARGER GEORG INF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAUSE - MUSKETIER PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-10 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KAPŁAŃSKI LUDWIK - - 1915-05-04 BIECZ Pilzno III miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie 1884 - -
KNOPP PAUL - - 1914-08-26 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KREMKUS RICHARD GRENADIER 2.G.R.Z.F.7K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KACHE KARL - - 1918-12-23 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KULOSA PETER MUSK. - 1918-11-05 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUSZLAK JOHANN INF. K.K. L.I.R. 36 1915-01-01 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KONIETZKO PAUL - - - - Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
KRONEWETT EMMANUEL INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KEIL JULIUS SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOSMOL THEODOR - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KORSAKOW JAKOW RUSS. INF.REGT.307.14.KP. 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOVACS LAJOS HON. K.UNG.L.I.R.19(M.KIR.19.HONV. GYAL.EZR.) - - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOSELLEK WILH. - - 1915-06-16 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KAßER LUDWIG GEFR[EITER] RESERVIST RESERVE INFANTERIE REGIMENT 225 1914-10-?? - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KUPIETZ JOHANN - - 1917-05-20 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KAUFMANN KARL LDSTRM LDW IR 19/2K 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
KLINNER HEINRICH - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KREPIAK JOHANN - LDST.B. 214 1915-04-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KOTELSKI MARJAN TADEUSZ PLUTONOWY 4 PP 11 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KANOWALOFF NIKITA GEM/ROSJA I. R. 180 1918-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KUBISTIN SIMON - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
KRUSE THEODOR WEHRMANN WSTF.LDW.INF.BTL 3, 4KP 1914-12-29 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KAROLYJ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOLOSKO MATHIAS - - 1917 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KUDRITZKI HERMANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KOVAR JANOS INF. I.R. 5 1915-01-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KENTNOWSKI LEON OFFZ. STELLV. PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-12-(05-08) - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
KAMINIARZ STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KRYSTONCZYK KARL - - 1916-05-10 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KUSMIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.113 1919-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KOSSOWSKI JOSEF KPL. RUSS.I.R. LUBLIN 1915-02-12 - Zbylitowska Góra (nr 199) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLIMM PETER - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
KRAUS JOHANN INF. BAYERISCHES RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAR???SKI THEODOR RUSS - 1918-10-18 - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUN? EWALD - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 29 lat
KONKABUCZ DEMJAN - - 1915-01-04 - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOLENAW JAN UNTOFFZ. LEIB G.K.R. ? ESK. 1914-12-07 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
KLINGBERG PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
KOSCHELEW ANDRE RUSS. INF.REGT.14.13.KP. 1917-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KURZIDIM PAUL - - 1915-09-23 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KRZIZOK ROBERT - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KUDELKA ADOLF - - 1916 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KNIZEK WENZES AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KANIA STEFAN ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-12-01 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
KORZEMAK JOSEF INF. K.K.LIR.16 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KIRSCHNIOK LEOPOLD - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KOZŁOWSKI PIOTR - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
KOMJANSKI KARL - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOKOTT JOSEF - - 1916-07-11 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KURZBOCK MICHAEL KPL. I.R. 59 1914-12-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KERN AUGUST - - 1916-11-13 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KOWAL JOHANN INF. I.R. 57 1915-02-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KOCHAŃSKI STANISŁAW - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
KAMALOW HISAMIDIN ROSJA JNF.REGT.41.12.KP 1915-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KAMINSKI G - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUNZE AUGUST - - 1918-03-28 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KLOSS AUG. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KUSNIETZOW WASILI RUSS. ART.BRIG.1.2.KP. 1915-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOMZA JAN - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KOPAL JOH. KORPORAL K.U.K. INF. REGT. 81 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
KASCHOWITZ G. - - 1915-08-29 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KÄSMEYER ANDREAS RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-07 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KREIKMANN DIETRICH OFFZ.STELLV. PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KACZÓWKA JĘDRZEJ - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KRAJCZY NRB. (NORBERT) - - 1914-08-22 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRUSDICK GERHARD LDSTRM. 3.G.R.Z.F.3K. 1915-07-18 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KIRSCH JOSEF - - 1918-04-15 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KACZMARCZYK JAN - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
KOZARIUK GAVRIEL INF K.K.L.I.R. 22 gru-14 - Szczepanowice III (nr 197) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARAUSE THEODOR - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRUMPOCH JOSEF GFT. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KLIKA JOSEF SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KORSCHARSKI JAKOW GEM/ROSJA I.R.28 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
KOWACZ LUDWIG INF. K.U.K.I.R. 34 1914-10-05 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOKOLT SIMON LDSTRM. - 1916-10-19 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
KOLLHOF WILHELM - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KUTYMA PAUL - - 1914-09-08 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KRYGOWSKI JAN - - - - Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KRONHEIM HEINRICH MUSK. P.I.R. 58 1915-05-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KOBELT REINHOLD - - 1916-07-12 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KOWALCZYK LEON LEGIONISTA 4 PP 5 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KAPLA DIMITRI RUMÄN INF.REGT.272 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KALETTA PAUL - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KELLER REINHOLD WEHRMANN LDW.INF.RGT 51, 11K 1914-11-19 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KARPA T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRUPPA JOHANN - - 1915 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KAKSA ADALBERT JNFANT.  K.U.K.J.R.54. 12K. - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KEITEL - FŰS. FR.11/35 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
KOZAK NIKOLAUS INF. I.R. 80/7 1915-03-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KLE?FR GEORG - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
KURPIERZ IGNAZ - - 1918-07-15 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KUSMITSCH ANATASY ROSJA ZIVIL.GEF 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1863 - -
KACZMARZIK WILHELM - - 1915-08-31 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KURASOFF PIOTR RUSS. SOLD. - 1915-03-29 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KREMSER FRIEDRICH LDW. I.R. 133 - - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - VERMISST
KŘEPELA JOSEF LDST.INF. IR 36 1915-03-09 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRE? OTTO W[E]HR[MANN] - 1917-06-23 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KERSCHBAUM JOSEF LDST.JG. TKJR 1 1915-03-19 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUSIDLO GEORG - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KNOBLICH HERMANN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
KOSCHEWIEROW DIMITRI GEFR/ROSJA A.R.3 1918-09-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KIERCHNIAWY ANTON - - 1916 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUBNY JOSEF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KRAWECENKO TIM ROS. - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KAMRAD FRANZ - - - - Leśnik wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KRAWCZYK PAUL STARSZY SZEREGOWY ARMII NIEMIECKIEJ - 1915-04-23 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
KOSTANJSKI PETAR JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KLENCZ AUGUST - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KUBICIUS PAWEŁ - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
KULIGOWSKI IGNATZ - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOKOTT ROCHUS - - 1917-09-23 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KELEVÁ ILIJA INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
KLEINERT GUSTAV - - 1918-03-28 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KOZAK JOHANN KUTSCHER - 1915-02-24 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KAMENZA STEFAN GEM/ROSJA I.R.58 1919-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KANIUS K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KLUZ JAN - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
KOCZIK JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KOWALSKI A - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KREUZINGER GUSTAV ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
KOLODZIEJ FR. - - 1918-10-22 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KAST JOHANN RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KROLBASSA JOSEF ERS.RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-08 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KRUPA FRANCISZEK - - 1914 PRZEMYŚL Przemyśl III miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie - - Cywilna ofiara wojny
KUBITZA DAMASUS - - 1915-02-24 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUHSNER KARL UNTOFFZ. 3.G.GR.R.6K. 1915-07-20 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KLAMT JOHANN - - 1916-03-09 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KUSCHNERENKO DEMIAN GEM/ROSJA I.R.251 1918-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KOZIEŁ ANTONI - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
KATARGIN GEORGE SCH. K.K.SCH. R. 22 gru-14 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARWAT JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRUŠEC IGNATZ VERPFL. SOLD. E.VERPFL MAG.ZAGREB 1915-05-25 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KNOBLOCH EBERHARDT SCH. SCH.R. 10 1915-03-08 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KORSUM KIRILL GEM./RUSS. I.R.122 1917-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KRISKA JOSEF KAN. K.U.K.F.K.R. 12 1914-10-09 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KONDA KARL GEFR. - 1916-08-29 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
KRISTERN PETER - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KASZA KAROL - - 1916 - Łęki Strzyżowskie wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KRUCZEK MARTIN ERS.RES. I.R. 56 1915-03-13 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KALA???? NIKOLAJ - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
KRAJEWSKI KAZIMIERZ LEGIONISTA 4 PP 4 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KINZER KARL - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KRIEGEL FRIEDR. WEHRMANN LDW.INF.RGT 7, 10K 1915-01-15 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KASPAROWSKI S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KURZOK JOHANN - - 1918 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KOLLER JOSEF OSTERR.  - 1915-04-28 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - FURS VATERLAND 
KACHEL PAUL - - 1918-08-10 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KLASMEYER H. PION. PION.K.112 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
KOZIUSZKO GREGOR INF. LDST.E.B. 302 1915-05-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KLOPPER KARL - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
KAJEPOW HAKINSCHAN GEM./RUSS. I.R.96 1916-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUTZERA THOMAS - - 1915-04-05 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KUSNETZOW AFANASI GEM/ROSJA I. R. 208 1917-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KONIETZKO THEODOR - - 1915-01-07 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KÖCK GEORG JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRÖMER ADOLF RES. 2 B.FUHS.ART.R. 6 1917-11-11 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
KUBAT ANTON LDST.INF. IR 36 1915-03-09 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRETLOW GUST. MUSK. - 1914-12-24 - Zagórzyce (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KOŠIK JOSEF LDST.INF. IR 36 1915-03-16 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRALIG JOSEF INFANTERIST - 1916-05-30 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
KOCH HEINRICH - - 1915-05-15 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
KONIECZNY FRANZ - - 1915 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KYTZIA PAUL - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KWASZCZUK WASIL - - 1918 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KLOSE FRANZ - - - - Leśnik wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KOVACEVIĆ ANTON PTRF. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-06 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KLITZKA JOHANN - - 1914 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KOSZIKOW LÖBE PIECHUR 33 PUŁK PIECHOTY 1916 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1878 - -
KORNE IWAN GEM/ROSJA I.R.42 1917-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
KRAL JERZY - - - - Dębowiec II wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
KAWYSZYN IWAN - - 1914-10-06 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOKOTT THOMAS - - 1918-12-31 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KLOPSCH - ? 8 KMP 1915-08-15 - Stara Ruś wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
KINZ JOSEF INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-23 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KLENER KARL - - ????-??-?? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KÓŚCILOWSKI JOHANN INF. I.R. 46 1915-05-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KAMINSKI JORIN GEM./RUSS. I.R.373 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
KAPIAS C - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOZIEŁ JAN - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
KONIETZKO JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KRÓLIKOWSKI K - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KUBES MARIC JNFANT. K.U.K. J.R. 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
KERZEL AUGUST - - 1916-06-01 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KAZIMIERCZAK ANTON RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-(01-02) - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRZOSKA ROBERT WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-06 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KUTTA PAUL - - 1914-09-09 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOENIG FRANZ - - 1918-01-14 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KUSIM FIRENTI GEM/ROSJA I.R.503 1919-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
KLEIN ENDRE HONV. K.UNG. L. I. R. 9 (M. KIR. 9. HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-18 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KIEHL ALBERT - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KLUG WALTER MUSK[ETIER] - 1915-09-21 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KRZNAR IGNATZ JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOWAREK KARL SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KORT FRIEDRICH GEM/ROSJA I.R.159 1919-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KOTTERBA WIKTOR - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KADAR GEORG HONV. K.U.HONV.I.R. 24 1914-12-22 - Gromnik II (nr 146) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAFUNKE ADOLF - - 1914 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KALWSNICZ STEFAN - - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KAULFUSS OSWIN GEFREITER K.U.K.L.E7.B. 511/2 1917-10-26 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KRUTAK MARTIN LDST.INF. I.R. 3 1915-02-11 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KUT?A - - - 1917-01-2? - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
KUMASA JÓZEF - 4 PP 12 KOMP. 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KOSCHEK ALFONS - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KLENKE OTTO RESERVIST BRIGERS.BTL 20, 2K 1915-01-04 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KADE OTTO RESERVIST R . J . R . 208 / 5 K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KRAJCZOWICZ A. GEFREITER  K.G.UNG.H.J.R.13   1914-12-01 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KAMPA FRANZ - - 1918-11-11 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KRALISCH ANDR(EAS) - - - - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KOBIK GREGOR - K.U.K. F.J.B. 16 1914-12-(05-11) - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
KALBUSCH SYLVESTER GEM/ROSJA I.R.95 1917-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KROLL FRANZ FLLEGER FLEG. ERS. ABTLG. 11 1915-05-16 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KRZEMPEK JÓZEF - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KUSNETZOW IWAN GEM/ROSJA I.R.158 1917-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KULIG NIKOLAUS - - 1914-09-09 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KOPIEC HENRYK - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KALTENHAUER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - STELA
KUNISCH WILHELM UOFFZ. 187 ARM.BAT. 1920-05-16 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
KULL FRIEDRICH POIN. BAYER. PION. KOMP. 21 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAISER RICHARD - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KLÖCKL JOSEF LDST.INF. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLEINII JACOB GRENADIER. 1.G.GR.R.4K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KRAMER AUGUST - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
KUBITZA ANTON - - 1914 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUPKA P. - - - - Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KADENCZEK M? LEG. 2 PR. K. LEG. WAR. 1917-03-03 - Modlin wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski mazowieckie - - KRUMKNIE/KRZYWE KOŁO
KLOSS ANDREAS MUSK. - 1915 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
KRAJCAR METHOD KPL. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KLITZKA MICHAEL - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KORNEJEW WLADIMIR GEM/ROSJA I. R. 85 1917-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KOCZKA MORITZ HONV. K.UNG.L.I.R.10 (M.KIR.10.HONV. GYAL.EZR.) 1914-10-06 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KORBEL PETER - - 1916-10-03 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KLOPP WILH. - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
KOHL RUDOLF PION. K.U.K.P.B. 10 1915-04-04 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KOLBE AUG. - - 1918-09-18 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KRALL FLORIAN LST.JG. F.J.B. 30 1915-04-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KLEPACKI KAZIMIERZ LEGIONISTA 1 LUB 4 PP 1915-08-03 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KAMINSKY STANISLAUS RUSS. FEST.ART.REGT.15. 1917-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KAPICA VINZENT - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
KRÜGER PAUL LANDSTURMMANN ARM-BATL 79, 2KP 1915-05-23 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KARAKUŁA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KAMCZIK ANTON - - 1915 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KORNATZKI JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KUBICKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KAPERA WŁAD. PLUT. LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
KUHNERT JOHANN - - 1915-11-06 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KERPF GEORG UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KÜHN HEINRICH WEHRM. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KOPF FRANZ WEHRMANN L.J.R.66/6K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
KRAUSE OSWALD - - 1915-02-17 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KUSMENKO FEODOR GEM/ROSJA I.R.234 1918-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOFLER ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLAHR WALTER - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOSANKE KARL LANDST[URMMANN] - 1916-09-12 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KRASNY JOHANN SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KWIATKOWSKI PI. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1900 - -
KORTSCHAGIN KRENOFONT GEM/ROSJA I.R.29 1918-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KREMSER FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KRONER MICHAEL HONV. K.U.HONV.I.R. 24 1914-12-22 - Gromnik II (nr 146) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KINZEL FRANZ - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KARCHULCHA - AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KIS ADEREAS JNFANT. K.U.K.J.R. 82 1915-01-30 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KNAPIK ANDREAS INF. K.K.LIR.16 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUBA VIKTOR ZGSF. H.R. 15 1915-02-27 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KÖNIG GUST. - - 1914-10-04 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KELLY P. 1164 PRIVATE 53 RD.BN.AUSTRALIAN INF. 1918-10-29 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
KOSELLEK ? - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KORALEWSKI WACŁAW SZEREGOWY / POLAK II P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
KARWAHNE KARL MUSKETIER R . J . R . 206 / 6 K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KUCZATOW ALEKSI. HAUPTM.  J.R.399  1914-11-11 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KAMPA PAUL - - 1915-01-01 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KRAWIEC JOHANN INF. I.R. 55 1914-11-20 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KALIAEN IWAN GEM./RUM. I.R.18 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KURTA JOSEF KANONIER FUSS ARTL. REG. 6 1919-04-01 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KUDOSZEK PAWEŁ - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KUSNETZOW TIMOFEI GEM/ROSJA I.R.5 1917-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KLENNER JOSEF - - 1915-09-25 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KADLEC JOSEF ? K.U.K. INF. REGT. 81 1914-11-18 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
KLEINEIDAM H. - - 1916-08-11 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
KALB LUDWIG LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KNOBEL WILHELM OFFZ.-STELL. - - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - XVII
KOWALLA STANISLAUS WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KOCH FRANZ ERS.RES.INF. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOHLMANN GUSTAW GRENADIER 2.G.GR.R.4K. 1915-07-19 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KREISEL ERNST - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
KELISCH ROBERT GEND. - 1916-07-04 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KACZAROWSKI PAUL ZGSF. K.K. L.I.R. 36 - - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KURKA F. - - - - Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KOWALIK WŁADYSŁAW LEG. 3 SZ. 2 P. UŁ. 1918-06-11 - Modlin wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski mazowieckie - - KRUMKNIE/KRZYWE KOŁO
KUNERT EDGARD - - 1914-10-31 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
KRAMAR DRAGUTIN JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOMOR LORENZ - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KORNITSCHUK JEFIM GEM./RUSS. I.R.323 1917-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KOROZA JANOS KAN. - 1914-10-05 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOSNY THOMAS - - 1918-08-20 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KNOP TEOD. - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
KUNZE JOSEF - - 1916-07-07 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KRAUS FRANZ UT.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KOBYLEWSKI MICHAŁ LEGIONISTA 4 PP 7 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KANAREIKIN NIKOLAI GEM ART.R.52 1917-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KLYTTA JOSEF - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
KLOPCIA JOH. LANDSTURMMANN FELDART.M.KOL. 2 DIV BREDOW 1915-04-06 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KARASZEWSKI A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KAZIUR JOSEF - - 1919 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KOWALEWSKI FRANZ - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KALKBRENNER KARL - - 1918-05-05 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KOŹBIAŁ WŁAD. WACHM. LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
KORODI JOSEF INF. I.R. 65 1915-01-26 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KAMRATH JOSEF - - 1914-10-29 - Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KICKI VALENTIN WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KWIATEK FRANZ RES. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KASPERSKI STANISŁAW - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KOMOR FRANZ - - 1917-08-10 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KÜHNEL KARL - - 1915-04-20 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KUSMEROW PAWEL GEM./RUSS. I.R.134 1918-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KÖPFLE ERHARD UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-04 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLIMSA SERAPHIN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRAUSE PAUL GEFR[EITER] - 1914-??-16 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KREJČI VINZENZ LDST.INF. IR 21 1915-02-21 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOPPLER JOSEF INFANTERIST I.R. 14 1914-10-08 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
KOSA JONAS GEM/RUMUNIA I.R.1 1917-08-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KSIENSIK JOSEF - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
KRZIZOK ALFONS - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KINZEL JOSEF - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KASZUMLA WASILI ROS. - 1914-06-27 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KOSSMAN EMIL KRIEGSFRW. L.J.R. 9/7K 191?-04-16 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KOLAR JOSEF JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KALLA VALENTIN - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KLIEN WALTER LEUTNANT 2.KOMP. GREN. REGT.4 1915-02-12 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KOSTKA ANDREAS - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KAZANECKI FELIKS - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
KÄSTNER KARL GEFR. GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KIEFFER POSTHANNES UNTOFFZ . R . J . R . 208 / 9 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KULAKOW FEDOR UNTOFFZ  J.R.90  1914-12-08 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KANIA JOHANN - - 1916-03-21 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KUBALA JOSEF INF. LDST.I.R. 16 1915-03-28 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KOPKE LUDWIG - - 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KALININ JEGOR GEFR/ROSJA I. R. 41 1918-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KALIS WILHELM - - 1916 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KURZYCA JERZY - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KUSNEZOW MATWEJ GEFR./RUSS. I.R.120 1917-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KASPRZAK J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KELCH ENGELBERT JAGER K.U.K J.R. 10 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
KRAUSE MARTIN GEFR. PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
KUSSZZ JOSEF INFT K.K. LIR 8 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 27.07.1915
KURPISZ JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KANNENBERG HERMANN LDSTRM. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KOLODZIEJ JOHANN - - 1914-09-22 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KALETKA A. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
KORDIČ BLAZEJ INF. I.R. 47 1914-12-21 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KENVAN STEFAN ÖSTERR. KAN. F.A.R. 12 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KOPIETZ VALENTIN - - 1915-02-27 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOURAK ELEK E.R.HONV. H.I.R. 12 1914-12-26 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KVARDA JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-17 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUDELLA FRANZ - - 1915 RUSS. POL. Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOSERIN JEGOR RUSS. INF.REGT.225. 1916-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSZTEA ISTVÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-22 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLATT RICHARD KAN. - 1916-04-03 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
KELLER FRITZ - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KRAHN ROBERT ERS.RES 5/J.R.140 1914-12-05 - Wólka Wojsławska wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KONDZIELLA AUGUST - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
KAPELA JOHANN INF. IR 56 1915-01-13 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KANTOREK STANISŁAW SIERŻ. INSPEKCJA WERBUNKOWA SKIERNIEWICE 1917-05-22 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 17 - -
KARPOWITSCH FIODOR GEM./RUSS. I.R.311 1917-11-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KARAS RICHARD - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KNAZIC M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUŁAK FRANCISZEK - I BRYG. 1 P.P. 4 KOMP. 1917-01-17 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KLEMENZ THEODOR - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KIEBA JVAN LDSTRM K.K.S.R..33.2/29 1917-06-17 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KUTANJAC PETRO INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
KASTNER ERICH - - 1914-11-10 DIXMUIDEN BELGIEN Szczytna I miasto, gm. Szczytna, pow. Kłodzki dolnośląskie 1880-07-10 - -
KUHN JÓZEF - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
KERN JOHANN KAN. K.U.K. F.K.R. 8 1915-01-01 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KULL KARL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KÄMPF KONRAD JAGER RJB 19/4K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KUTROW MATWEJ GEM/ROSJA I.R.241 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
KASER MATTHÄUS OB.JG.TIT.KPL. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KITZLER - INF. I.R. 58 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUZKE? PAUL - - 1915-11-01 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KISZA JOHANN INFT ERS.BAON 31 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 01.04.1915
KOHUT DMYTRO LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOZYRA PAUL WEHRM. L.J.R. 11/6K 1914-09-01 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
KAMPE - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KOSTAIKE FLORE RUMÄN INF.REGT.80.7.KP. 1916-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSCZIELNY KASPAR - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
KOLACZEK JOSEF - - 1918-08-18 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KURD - WEHRM. LJR.6/10K - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KLOSE MARTIN GREN. 1. KOMP. GREN. RGT. 9 1914-12-07 - Zduńska Wola miasto, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KUNDAČIĆ MIJO JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-06 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KASPAREK ADALBERT - - 1918 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOSIŃSKI ALFONS GENERAŁ MAJOR ARMIA ROSYJSKA 1915-02-27 - Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie 1892-01-01 - -
KOSBAB HERMANN - - 1918-12-08 - Damnica wieś, gm. Damnica, pow. słupski pomorskie 1880-09-03 - -
KRYSTEK CZESŁAW - - 1918-03-21 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KABIESZ ALOJZY - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
KLASINSKY FRANZ KPL. K.K.L.I.R. 31 1915-05-04 - Siedliska-Chojnik (nr 154) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOLEK FRANZ FAHR. KAN. F.H.R. 5 1915-03-02 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.3
KIRMES JOSEF - - 1915-05-22 W KARPATACH Janowa wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
KOŻEWNIKOW ALEKSIEJ INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-12 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUDRNA KARL INF. I.R. 36 1915-01-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KÖPP HERM. - I.R. 42 1917-05-15 - Zwierzynek wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KARJAZIN TIMOFEJ GEM./RUSS. I.R.198 1917-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KŰHN PAUL GREN. PREUSSISCHES 2 GARDE GREN. RGT.Z.F. 1915-05-04 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.R.z.F. 4
KINKAL R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KEIL HEINR. - - 1918-03-28 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KULAWIAK FRANCISZEK - - 1916-10-02 nad rz. Sommą-Pikardia Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KUNICK REINHOLD RES. FR.2/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
KOPECKY JOHANN RES.ZGSF. F.J.B. 12 1914-12-12 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRUGER 1 ERNST - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
KACHLER RICHARD - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
KERSTEN FRITZ - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KRAUSE FRANZ - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KOLODZIEJ THOMAS? - - 1916-07-22 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KONIG V. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
KOZAK WENZEL INF. I.R. 98 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KABELLA FRANZ - - - - Steblów I wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KRÄMER WILHELM RES. P.R.I.R. 219 1915-04-01 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOVAČIČ JOSEF LDST.INF. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUKOFKA PAUL - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOSLENKO MAXIM GEM. FEST.ART. 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KROK - SANIT. - 1914-12-24 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUSNIERZ LUZIUS - - 1918-05-04 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
KWIAS ADALBERT - E.L.J.R.3 2.C 1915 - Parciaki wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - znaleziony nieśmiertelnik w miejscu potyczki
KEMPA HERB. - - 1920 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KALICIŃSKI TADEUSZ SZEREGOWY - - - Kamieńsk miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański łódzkie - - -
KUBICIEL EDUARD - - 1915 - Żyrowa II wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KÄSTNER JOSEF LDST.INF. IR 28 1915-03-17 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KARASIUK ANTONI SZER. ZBORNY PKT S.U. 1918-10-28 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
KARTASCHEW GAWRIL UTFFZ/ROSJA I.R.11 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOLODZIEJCZYK FRANZ - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KNODL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KMIT ELIAS - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KRISTEN HUBERT - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KLIMOWICZ VIKTOR RUSSE P.L.A..A.PISECZNO 1916-09-14 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KALINICZENKO PAUL GFT. RUSS.I.R. 33 1915-03-10 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KLEINER ANDREAS INF. ÖST.UNG. 1914-10-17 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KUCHENBECHER HERMANN - - 1914-11-04 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
KESSERLING WILHELM ERS. RES. RJR 219/8K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KUTUSOW WASILI GEM/ROSJA I.R.7 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KLICH ANTONI - - - - Krzeszowice miasto, gm. Krzeszowice, pow. krakowski małopolskie - - -
KLASCHKA JOHANN RES.GFT. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KIRCHHOFF PAUL - - 1914-09-27 BEI SERBON Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KLAPECKI STANISLAUS MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOPYTKO JAN - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
KOPECKI JOSEF INFT K.K. LIR 30 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.07.1915
KOLAŘ ANTON INF. LDST.B. 24 1915-02-19 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KWOKA JOSEF WEHRM. L.J.R. 11/6K 1915-07-22 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
KLEIN - RES. 2 GARDE RES. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KOSTARJEW IWAN SERGT/RUMUNIA G. R. 3 1918-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KOLETZKO FRANZ - - 1917-07-23 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOSTKA AUGUST - - 1915-10-25 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KAMMLER G. ERS. RESERVIST 11 K. 1 RES. REG. POSEN 1914-11-?? - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
KISZKA ANTONI KPR. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
KYVALA JOSEF GFT. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KLEIN VINZENT - - 1918 KRZANOWITZ Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KÖHLER PAUL - MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG 1914-08-?? - Gdańsk miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
KULA FRANCISZEK - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
KALEMEN FRANZ JG. K.U.K.F.J.B. 24 1915-05-11 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KALLMANN JOS. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KRAWCZENKO TIMOFIEJ INF. RUSS.I.R. 125 1915-02-06 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KELLER BRUNO - - 1917 RUSSLAND Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
KUNERT JOSEF SCH. SCH.R. 9 1915-01-31 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KARLSBERG FRITZ GEM/ROSJA I.R.5 1918-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KUDLA NIKOD. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KABEN HELMUTH GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KISIELICA P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KLUTH CHRISTIAN MUSKETIER R . J . R . 208 / 3 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KRUSCHE GUST. - - 1915-04-01 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KULKA STANISŁAW - - 1916-11-14 nad rz. Ancre Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KALIBERDA THEODOR RUSSE - 1915-11-02 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KOŘINEK JOSEF E.R.INF. I.R. 36 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAŒKOW IVAN INF. K.U.K. I.R. 55 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KIERSZT ELEN - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
KLANN HERMANN - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KALLIES W. - - 1918-10-26 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KÖMER JOSEF MUSTETIER RES. INF. REGT. 264 11. KOMP. 1915-02-11 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 9
KOLLECZEK ALFONS - - 1916 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1898 - -
KRASSER ANTON KPL. I.R. 47 1914-12-21 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KWECZALLA PIUS - - 1917-08-20 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KURNICZ MICHAEL - H.I.R. 20 1915-01-30 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOMPFLINGER JOHANN LDST. INF. K.U.K.I.R. 59 1915-03-27 - Smerekowiec (nr 56) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KANTZ RICHARD - - 1918-11-03 im Lazarett Renwelt(?) bei Berlin Lubuń wieś, gm. Kobylice, pow. słupski pomorskie 1890-02-07 - -
KOSLOW DIMITRI RUSS. INF.REGT.12.6.KP. 1915-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KANIA JOSEF - - 1919-01-24 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KÁLMAN GEZA INF. - - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOWALIK PAUL - - 1915-01-10 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KAMBACH RICHARD FUS. 1 K.G.G.R. 5 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
KIRSTE REINH. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KIRIZUK AKIMON RUSS. KRIEGER 102 JNF. REG. 1914-11-24 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
KLOOS JOSEF - - 1914 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
KNEŽOUR JOSEF LDST.INF. IR 98 1915-04-22 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOWOLIK JOSEF - - 1914 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KILMAN JAN ST.SIERŻ. 5 P.ART. 1917-06-28 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 24 - -
KARTISCHOW FADOI GEM./RUSS. I.R.164 1916-09-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
KAJOK JAN - - 1914-11-25 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KUSOWKA JOSEF - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KOCIAN A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KALESURA MICHAEL ZIVILKUTSCH. VERPFLEGSLAFFEL 1914-11-21 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.37
KUNZE FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KNAPIK ADALBERT LDSTRM K.U.K.R.SCH.R.2M 1917-09-01 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KANZE ALFRED - PREUSS.RES.INF.REG.220 1915-05-15 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KACZOROWSKI STEFAN - - 1918-08-19 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
KLIMES JOSEF GFT. K.K. SCH.R. 32 1917-09-28 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KNEIST KARL JAGER RJB 19/2K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KUZERENKO SPIRIDON SERGT/RUMUNIA I. R. 53 1918-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KONONENKO WASSELI RUSS. UNTEROFFIZIER INF. RGT. 121 1918-10-03 - Strzelce Opolskie I miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie 1889-01-30 - -
KNAJF JOSEF JG. F.J.B. 2 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KIRSLE HERMANN - - 1918-12-06 IN HORHE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KLEIN JOHANN RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOSTYSZYN MICHAEL KORP K.K. LUR 3 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 12.10.1914
KAZMIERCZAK FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KUSTURIĆ JUSUF LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLANN FRANZ GRENAD. - 1915-06-02 - Nawino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
KOLBEL - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KOSTENKO ANDREI GEM. FINNL.SSH.R.7 1917-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KOLETZKO MICHAEL - - 1915-03-13 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOSTKA HEINRICH - - 1916-06-08 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KOSANITZKI - ERS. RESERVIST 4 K. INF.REG. 49 1914-11-30 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
KOWACZEK ANTON - - 1914-09-25 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOCIBOROWSKI RUDOLF LEGIONISTA 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
KALMAN GYULA HONV. H.I.R. 20 1914-12-23 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KONIETZKO EDUARD - - 1916 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KACZMARCZYK 'DĄB' - LEGIONISTA 3 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KIRK AUGUST OB[ER] MATR[OSE] MATR[OSEN]-DIV[ISION] 1917-08-16 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
KARASSEK FRANCISZEK - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
KATONA NOVIK KPL. K.U.K.I.R. 62 1915-05-12 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KALUS RICH. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KWACHTIES NIKOLAUS - ÖSTERREICH KRIEGER 1914-1915 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KREMS WILLY - - 1917-07-12 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
KUPIEC JOHANN LDST.INF. I.R. 57 1915-05-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KARP FODOR GEM./RUSS. I.R.13 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KAISER GEORG FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLAJMOJ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRABIEL PAUL MUSKETIER R . J . R . 208 / 7 K 1915-07-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KLESZKA JAKUB - - 1915-04-05 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1891-07-20 - -
KANDIBENKO TIMOTY RUSSE RUS.SCH.R.15/13 1917-03-15 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KORKHAMMER AUGUST GFT. B.I.R. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KANZLERZ F - - 1918 - Cyprza