Nazwisk w bazie na literę K: 7279

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
KOTARBA ANTONI ? ? 1917-??-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KAPRÁVINSZKI FERENC HONV. H.I.R. 16 1915-03-10 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLAMT MAX - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KESTING FRIEDRICH - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-02-26 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOWOLL FRANZ UT.OFFZ. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KREMSER FRIEDRICH - - 1918-01-21 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
KLIMOSSEK JOHANN - - 1915-05-19 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KUCZEREPA WASYL - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KNÖNER SIMON GREND. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 252 1915-02-08 - Wolisko Duże wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KLEIMANN FRANZ - - 1915-04-05 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KNAUER EMIL - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOLOSSA MICHAEL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KASPRZIK MARZIAN - - 1918-08-08 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KOCH LEOPOLD JNFANT. K.U.K. JNF.RGT. 4 1914-11-25 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
KLEMM GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
KRAMS STEFAN RES.JG. FJB 12 1915-01-10 - Ropica Górna II (nr 68) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUDERA TEODOR UNTOFFZ. J.R.21/4K. 1915-07-26 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KÖTZ PETER RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KIRSCHKE RICHARD - - 1914-11-06 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
KLENNER MARTIN FREIWILL. - 1917-10-29 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
KORNHEISNER FRANZ K.SCH. K.K.K. SCH. R. II 1914-12-16 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOCHANEK THEOD. - - 1918-02-21 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KÖRNEP - MUSK. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KOLAI STEFAN HONV. K.UNG.L.I.R.5 M.KIR.5.HONV.GYAL.EZR 1915-05-15 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KIERSCH AUGUST OFFZ.STELLV. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
KRAWCOW WASYL SZER. 93 p.p. 1917-05-17 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KADUK JOHANN UTOFFZ. - 1918-02-?? - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRUTAR MILAN SZEREG.ARMII SERBSKIEJ 18 P.P. 1918-08-18 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KREP PÁL HONV. H.I.R. 16 1915-03-08 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KINZEL RUDOLF - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KRAHWINKE JAKOB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KLIMKE FRIEDRICH UNTEROFFIZIER 1.KOMP.ERS.LANDW.JNF.RGT.11 1917-06-13 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1871-01-19 - -
KUČERA PAUL FÄHNR. I.R. 100 1915-03-18 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KUNKEL - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
KLEIN RYSZARD ? 1 P.PIECH. 1916-06-17 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
KOTWITZ PETER - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
KOPOCZEK PAWEŁ - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KOBIELA PAWEŁ - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
KALDONEK EDMUND WEHR.  L.J.R.23.6K.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KAUFMANN WILHELM - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KNASMÜLLER JOHANN JG K.U.K.T.K.J.R. 4 - - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
KROK THOMAS - - 1918-04-16 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
KIOK AUGUST - - 1916 - Kujawy wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - GUT ZELLIN
KUHLENEŸER RICHARD - INF. REGT. 148 1914-08-03 - Orzysz III miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie 1890-06-11 SANDDORF -
KALIN JEGOR - - 1884-04-23 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOTTISCH II PETER - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Chobie -
KÓZKA JAN - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
KANDLBINDER MAX GFT. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOLAŘ JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLOSTER AUGUST - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KEINLE JOHANN LDSTM. 8 KP. INF. RGT. 433 1914-12-05 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1872-09-30 - -
KRZEMIEN VIKTOR - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KALDEMEYER EMIL GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KUHN KARL - - 1916-01-26 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
KRANZ GERHARD - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
KUMOR FRANC. - - 1915-09-26 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1879-12-04 Ornontowice -
KRONMÜLLER K - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KONIETZNY THOMAS-ROBERT - - - - Dębie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĄBROWICE -
KOUPICA FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KRÄMER ALBERT MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KISS PÉTAR HONV. H.I.R. 16 1915-03-09 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLOSE ERICH - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KARASCHKIEWITZ ALEX SOLDAT 10 KOMP.107.RUSS.JNF.RGT. 1917-07-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-02-10 - -
KOZIARZ FRANZ MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KAPFIOŁ JOZEF SZEREGOWY - 1915-04-03 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
KAHLER A?Y? - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
KOKOTT JOHANN - - 1916-08-01 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KLIMCA ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KALUZA JAK. VERMISSTE - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KLIMAS JOHANN - - 1917-05-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLITZKE OTTO GRENADIER - 1917-06-03 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KONIETZKO REINHOLD - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KOSOK JOHANN - - 1918-07-15 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KOŁANTKIEWICZ KAZIMIERZ - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KÖSTNER II WILHELM RES. P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KOITZ HEINRICH - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
KAUTSKY WENZEL SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAESBBIER WALTER LDSTM.RES. R.J.R.46/1K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KREY HEINRICH RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KRETSCHNIER ALFRED - - 1916-05-07 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
KUPPL ERNST - - sie-18 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
KOWAL JEFIM IWANOWICZ INF. RUSS.I.R. 165 1915-04-04 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOSCHEK THEOD. - - 1916-04-17 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KRANIG - MUSK. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KLEINERT KURT MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
KRISTILIOW SACHAR SZER. 40 p.p. 1917-09-14 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
KETZLER JOHANN RES. - 1918-10-?? - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KSYSZANEK ADAM SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 2/16 P.P. 1918-07-11 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KROME GUSTAV - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KRAUSE FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KNAUER FELIX UNTEROFFIZIER 2.KOMP.1.E.JNF.RGT.51 1916-03-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-12-03 - -
KRÜGER - LTN. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUNE JOSEF INF. I.R. 17 1914-12-24 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KAUFFMANN ERICH EMIL MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLINKE RUDOLF SANITARIUSZ 5 ODDZIAŁ 1916-04-17 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KANDZIORA PAUL - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
KAPIAS JÓZEF SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KRAUSE WILHELM GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOZIEŁ JAN - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
KIENAZ AUGUST UNTOFFZ.  L.J.R.23.6K. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KEIL ALFONS - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KOCAN MICHAEL JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
KUSCHA NIKOLAUS - - 1915-09-25 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
KOPIETZ KARL - - 1915 - Kujawy wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
KOSCHEWIATOW JAKOB - 7 SIB. SCHÜTZEN-REGT. 8 U. 5 DIV. gru-14 - Pianki wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KAMNISTY TADEUSZ - - 1916-05-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KROCZYK JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
KUBICZEK FRANCISZEK - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
KÖRNER JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KONRAD EMIL - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KOWALSKY STANISLAUS RES. 3 KP. GREN. RGT. 5 1915-09-08 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1890-09-29 - -
KUCZ FELIX - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KAISER ARNOLD MUSK. - 1920-03-06 - Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
KATTNER FRANZ GEFR. - 1918-10-25 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
KROKER WILHELM - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PAWŁOWICZKI -
KIERA MARCIN - - 1918-04-11 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
KHUNER KARL E.F.ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRUCK JOHANN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KRANZIOCH FRANZ - - - - Dębie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĄBROWICE -
KUBA JOSEF INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KRŰGER HERMANN - PIR 58 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
KRAS ADALBERT INF. K.U.K.IR.57 1915-03-13 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLEIN HENRIK KPL. (TIZ.) K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLOSKE JOHANN - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KARTAWCZOW GEORGE UNTEROFFIZIER 16.KOMP.198.RUSS.JNF.RGT. 1917-06-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-04-24 - -
KRAUSE PAUL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
KAJDAN JAN STRZEL. 33 P. 1916-05-16 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1889-03-17 - -
KAHLER POUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
KOTULLA ALOIS - - 1918-10-05 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KŁAPTOCZ MAREK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KOKOTT KARL - - 1919-03-25 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-06-03 - -
KRÜGER ERNST UNTEROFFIZIER - 1918-03-22 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KONOPKA KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KÜRZEL FRANZ LEHRER - 1915-09-27 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - nauczyciel
KONOPKA JÓZEF - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KAUFMANN JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-01-28 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KÜTTNER OSWALD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - SKOHL -
KIEHLE WILHELM LDSTRM. R.J.R.46/2K. 1915-??-?? - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KUBE ANTON WEHRM. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KUNERT ROBERT - - 1917-04-23 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
KRÖGER - LEUTN. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KINDLER MAX - - 1914-10-13 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - tablica pamiątkowa
KRANABITTE JOHANN GFT. K.U.K.I.R. 59 1915-02-18 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUNZ FRITZ FAH.JUNKER PIR 46 1915-05-11 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOTTUSCH PAUL - - 1916-01-28 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KROLL KARL MUSK. 6. KOMP. IR 58 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KLOSS JOHANN UT.OFFZ. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
KUMICKOW IWAN SZER. - 1917-09-13 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
KNOPP ALOIS UTOFFZ. - 1918-04-?2 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KULIKOW SERGIEJ ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 110 P.P. 1917-04-20 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KUNISCH ALBERT - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KRAUSE KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KNUST ERICH FLIEGER 4.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-04-08 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1898-09-27 - -
KRUSZEWSKI JULIUS ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KERSTEN ARTUR MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOLNBERGER FERDYNAND KPT 36P.P.ARM.AUSTIA 1914-10-29 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
KLIMEK PETER - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
KLIMA JÓZEF SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KRÜGER FRITZ FÜS. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 1 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAMRADEK WALENTE - - 1914 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KEMPE PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KOHN GUSZTAV KPL. H.I.R. 20 1014-11-01 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KÖPFER ALOIS RES.JG. F.J.B. 9 1914-12-26 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KASTEN EMIL MUSK. - 1914-10-12 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
KOSUBEK KARL - - 1915 - Kujawy wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - LORENTZDORF
KUKUK HANS GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KANDERA THOMAS - - 1916-09-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRAUSE OTTO - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
KUJATZ ALFONS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Chobie -
KUBICZEK STANISŁAW - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
KRATKY GOTTLIEB LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUCHARSKI FRANZ - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KRUSCHINSKI BAUNISL. MUSK. 2 KP. INF. RGT. 128 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1893-09-24 - -
KULIG ROBERT - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLEMKE REINHOLD - - 1915-09-09 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice -
KIESEWETTER ERNST FÜS. - 1914-08-22 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
KSIENSIK JOSEF - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
KLOZA ANTONI - - 1915-08-15 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
KLEBER KARL K. SCH. K.K.K. SCH. R. II 1915-01-05 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KULIG ADOLF - - - - Dębie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
KUSEL WENZEL KORPORAL K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KARSCH PAUL MUSK. PRIR 271 1915-05-02 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
KREUTZBERGER KARL RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOLLÁR JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOSMACK KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOLSCHMANN FRANZ - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KASUBE ALFRED KANONIER 1.REKR.DEP.ERS.FUSSAR.RGT.6 1917-07-11 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-05-02 - -
KRISMANIČ von RITTER ALBRECHT MJR. SCH.R. 32 1915-01-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KASTNER EUGENIUSZ PUŁK.REZERWY ARM. AUSTRIACKA 1914-12-27 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1895-??-?? - -
KIMMEL FRZ. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
KOTULLA JOHANN - - 1915-05-25 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KOMRAUS JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KOLLMANN AUGUST - - 1916-06-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KARTSE GREGOR - - 1918-04-17 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KOSBRZEWA AUGUST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KASPRZAK A - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KRASNY KAZIMIERZ - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KLUGER ROBERT ING. OBLTN. K.U.K.SCHW.F.A.R. 3 1915-01-09 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOZAK MICHAEL GEFREITER R.J.R.48/2K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KUCKLA WILHELM RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KÜNERT OTTO - - 1914-09-12 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
KARKOSSA MICHAEL WEHRM. 4 KOMP. LDST. I. BTL. III ALLENSTEIN 1914-08-30 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KREUZER EMANUEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KERZEL AUGUST - - 1916-06-01 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KOPECKY JOHANN RES.ZGSF. SCH.R. 12 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KURPIELA ALFONS - - 1916-07-09 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KROMREY EDUARD MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KORFMACHER JOSEF MUSK. PRIR 272 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
KWIATKOWSKI STANISŁAW - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
KÄTZLER OSWALD - - 1915-05-19 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
KUBINA FRANZ MUSK. - 1915-09-25 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUPAJEW JAGOR ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 7 P.P. 1917-05-16 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KIRCHNER MICHAEL INF. I.R. 44/4 - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1883 BUTARZAK -
KRAUSS MICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KÖNIG JOHANN GEFREITER ERS.ESK.HUS.RGT.4 1915-12-20 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1885-11-26 - -
KAES FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KIELBASA MARTIN MICHAEL INF. I.R. 57 1915-03-18 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KONARSKI STANISŁAW ? ? 1917-12-09 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1805-??-?? - -
KLYTTA THOMAS - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
KŁODA JÓZEF SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KALLO FERENC HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KINAST GOTTLIEB - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KRAETZER OTTO ERS.RES. P.R.I.R. 219 1915-02-20 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
KOSCHICK ERNST MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
KASTEN WILLI MUSK. - 1915-04-15 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
KALUSCHKE GEORG - - 1914-09-02 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
KAIRIES FRITZ MUSK. 6 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-07 - Snopki I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KARLIZEL PAUL - - 1915-07-17 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KÖHLER JOSEF - - - - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - vermist
KLIMMCK LUDWIG - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KULIK JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
KUDER WŁADYSŁAW - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
KAČER JOSEF INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 7 1915-07-16 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1895 HALUZICE -
KREJČI JAROSLAUS SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KEMPINSKI PHILIPP MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KNORR - MUSK. INF.R. 148 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KULISCH WILHELM - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KNAPP VICTOR - - 1916-07-28 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze/ Wiejce bracia / brüder
KRETSCHMER OSW. MUSK. - 1918-08-12 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
KOMPALKA PAWEŁ - - - - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
KLUKUSVOSZKY ORBAN HONV. K.UNG.L.I.R.9 M. KIR.9.HONV.GYAL.EZR. 1914-12-18 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUREK LORENZ - - - - Dębie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĄBROWICE -
KNEIDINGER IGNATZ E.R.GFT.TIT.KPL I.R. 14 1915-02-20 - Roztoka (nr 287) wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KRANZ ERNST MUSK. PRIR 269 1915-05-04 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
KRÜGER THEODOR MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAMPA PETER - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KOPROVNICZKI FERENC HONV. H.I.R. 16 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOSMIUS K - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KRAUSE HEINRICH - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KELLER KARL LANDSTURMMANN 3.LDST.JNF.ERS.BATL.BUG4 36 1917-04-29 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-03-13 - -
KRUCZALA PETER LDST.INF. I.R. 56 1915-05-03 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KEDZIOR WŁADYSŁAW KAPRAL ? 1919-08-11 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KINZEL ADOLF - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KULIK JOHANN - - 1918-04-18 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KUBIŚ JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KONDERA THOMAS - - 1916-09-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KEMPE RICHARD - - 1916-07-01 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KOSTRZEWA JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KUKUŁKA ANTONI - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KOVAR ALBERT GFT. K.K.LDST.B.24 1915-03-15 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KNEIPP JOH. MUSZKIETER 150 PP 1915-08-25 - Topilec wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki podlaskie - - tablica
KURTZ ERNST E.F. P.R.I.R.219 1914-12-08 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KRASKI A. WEHRM. 4 KOMP. LDST. I. BTL. III ALLENSTEIN 1914-08-30 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KOKOTT EDUARD - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
KUBEŠ JOSEF JG. K.U. K.I.R 28 ZUGET K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUHNERT JOHANN - - 1915-11-06 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KREN JOSEF LDST.INF. I.R. 56 1915-04-20 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUSIEK THEODOR - - 1915-05-06 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KRAUSE FRANZ LANDSTM. LDST. BATL. 74 1914/18 - Baranowo II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KRAUSE JOSEPH - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOWALSKI ALOIS UT.OFFZ. PRIR 272 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
KRIEG JOHANN MUSK. - 1916-05-03 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
KIRCHNER WILHELM - - 1918-02-27 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
KUSCH ALOIS MUSK. - 1918-??-?? - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KAŁUŻA TEODOR - - 1917-05-05 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1898-04-01 Ornontowice -
KASER JĘDRZEJ - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1877 GALLSPACH -
KREDEL GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KÖRPER MAX FLIEGER 4.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-03-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1872-04-19 - -
KAROLLUS GOTTFRIED INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KLECKHÖFER AUGUST MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KORZENIOWSKI STEFAN SIERŻANT C.K.ARMII 1918-09-18 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1898-??-?? - -
KOBIELA PAWEŁ SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KALMANCI JÁNOS HONV. H.I.R. 16 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KIRCHMER OSWALD - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KULESAR GYULA öst. ung.sold. K.UNG. L.I.R. 20 (M. KIR. 20 HONV. GYAL. EZR.) - - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
KÖSTNER HEINRICH MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KALUSCHKE MAX - - 1915-08-09 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
KANSY JOSEF - - 1918-07-16 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KASCH OTTO GEFR. 8 KOMP. RES. INF. REGT. 266 1915-02-08 - Sulimy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KASPERCZYK VINZENT - - 1916-05-26 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KORNFŰHRER JOSEF - - 1918-08-22 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
KLOTZKOWSKI JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KUREK PAUL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
KUBICA JAN - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
KOSTRHOUN JAN INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 7 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1880 NEKOVICE U KYJOVA -
KVAČA JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KREDER EMIL FUSILIER FUSL.RGT.122/11K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KOCH CHRISTIAN MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-10 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KAMINSKI AUGUST LDSTRM. 1 / LD. BTL. PRESSISCH STARGARD 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KURA FRANZ - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KORDUAN GUSTAW - - 1915-08-26 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice bracia / brüder
KUNTKE REINHOLD GEFR. - 1918-06-09 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
KORYCIORZ FRANCISZEK - - 1918-03-27 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
KOLARIK ERASMUS INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOSCHEK JOHANN - - 1915-07-20 - Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KÖSSLINGER GEORG LST. INF. I.R. 14 1915-02-20 - Roztoka (nr 287) wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KUŚNIERZ VINZENZ LDST. PRIR 272 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
KAMPA VALENTIN - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KOVÁCS PÁL HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-12 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KINZEL JOSEF - - 1914 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KOWAL MAXIMILIAN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KIENINGER HEINRICH KRAFTFAHRER 2.KOMP.E.ABT.8.KRF.BATL.BRESLAU 1916-05-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-09-17 - -
KRUPKA JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
KÖPPEN - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
KĘPIŃSKI JAN PLUT. LEG.POL. 1917-04-03 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KOLN AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
KUZIOR JOHANN - - 1916-06-02 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KLIMEK ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KOROPICZ STEPHAN - - 1917-11-02 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1879 - -
KIEBER JOSEPH - - 1916-03-22 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KRAUSE JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KAHLER PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KUPCZYŃSKI MIECZYSŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KASISCHKE WALTER KR.FR. PREUSS.R.J.R. 9/219 1915-04-09 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
KRUSE WILH. MUSZKIETER 150 PP 6 Komp 1915-08-25 - Topilec wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki podlaskie - - tablica
KATENBUSCH HEINRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KUTHLEIT WILLY KRGSFRW. 8 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-08 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KOKOTT FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
KŰHNE BENEDIKT JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAMRATH JOSEF - - 1914-10-29 - Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KROSNIK JOSEF INF. - - - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KREUTSCHIN IGN. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KRAWCZYK JOHANN - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KŰHNE IV PAUL MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
KURTZWEG OTTO MUSK. - 1915-05-05 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
KLOSE GUSTAV - - 1915-03-07 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
KUSCH KARL GEFR. - 1918-09-09 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOCZY ANTONI - - 1915-10-30 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1890-11-26 Ornontowice -
KICELUK GRZEGORZ - L.I.R. 31 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1892 PENCZENIZYM -
KRINTH W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOLODZIEL PAUL HORNIST GEFR - 1914-11-21 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
KRAFTCZYK GEORG FLIEGER 4.KOMP.FLIEG.ERS.ABT.11 1916-07-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1889-01-16 - -
KLOPAR HEINRICH INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KONTETZKI KARL KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOSOŃ JAN ? 13 P.PIECH 1916-07-25 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1858-??-?? - -
KOPEĆ JÓZEF SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KAMÁROVSZKI JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KIRSCH OSWALD - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KACZMIERCZAK FRANZ - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-05-02 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOVESDY EMERICH KPL. I.R. 37 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KAPS JOSEF - - 1918-04-13 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
KLIMEK ANTON - - 1914-08-22 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KÜHN BERNHARD MUSK. 6 KOMP. RES. INF. REGT. 264 ????-??-?? - Sulimy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KERIKOW ALEXANDER - - 1916-06-23 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1881 - -
KASTNER PAUL - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOLBE AUGUST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KYSZCZ LUDWIG - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
KWAŚNY JAN - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
KUBIČEK JOSEF INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 7 1915-07-17 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1896 HOLEŠOV -
KARBA JOSEF SCH. SCH.R. 26 - - Ropica Górna II (nr 68) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KROH JOHANN RESERVIST J.R.122/10K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KOGGE WILHELM MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KURZIK JOHANN - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KREBS ERNST - - 1915-07-06 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
KYNAST GUSTAV GEFR. - 1918-07-26 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - SIMSDORF tablica
KORYCIORZ JAKUB - - 1917-04-03 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
KOLLER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KNURA FRANZ - - 1915-04-28 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOLBE - MUSK. M.G.K. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KASZA JÁNOS GFT (ORV) K.UNG.L.I.R.20 M.KIR. 20 KONV.GYAL.BER. 1915-05-25 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KAHLERT MAX GFT. PRIR 272 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
KOSUBEK MICHAEL - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KREICSI ANTAL HONV. H.I.R. 16 1915-03-09 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KINZEL WILHELM - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KRAFT WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KLEINE ERNST SERGEANT ERSATZ-PFERDE-DEPOT-VI.A.K. 1917-07-15 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1871-02-03 - -
KRUPPA EMANUEL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
KÜCHMEISTER - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
KLECZYŃSKI ALEKSANDER SZER. PIECH. 1916-07-12 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
KOSCIELNY LUDWIK - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
KLUBA JAN - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KOWALIOW GAWRIEL - - 1915-02-12 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1887-02-18 - -
KUNZE JOSEPH - - 1918-09-02 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KRUMZIK AUGUST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KAUFMANN MAX - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KISZCZAK BASILIUS JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
KAMPA FRANZ SZEREGOWY - 1915-10-13 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1889-12-10 - -
KORNBLUM KARL - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KLUGE AUGUST - - 1917 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KARWELEIS - GEFR. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KOTTISCH ANDREAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Chobie -
KOZIEŁ JAN - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
KADLETZ JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KERBERT JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUTZBURG WILHELM - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KRAWIETZ PETER - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KURZE MAX MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
KRUSCH LIENHARD - - 1917-06-12 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
KLEIN PAUL - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PAWŁOWICZKI -
KORNAS JAKÓB - - 1915-01-28 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1889-05-01 Ornontowice -
KRUPSKI JAN - L.I.R. 17 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie - LUTCZA Na liście strat wykazany jako ranny
KROK WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KIEHL PETER - - - - Dębie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
KOPP FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOSMALLA PAUL MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAMER BERNHARD FUS. 3.GARDE.RGT. Z.F. 1915-05-05 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAMPA ANDREAS - - 1914-09-05 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KRAUSE OTTO - FERD.ART..REGT.6 1918-10-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-11-26 - -
KOPF JOHANN JG. T.K.J.R. 2 1915-05-14 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KALLINGER ALOIS INF. I.R. 59 1915-03-29 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KICKLIN BRUNO - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KASPEREK JAN - - 1918 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
KLICH THOMAS - - 1916-07-01 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KULLIG JOHANN - - 1919-08-18 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1896-03-08 - -
KRUPPA ROBERT - - 1915 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KOVACS FRANZ JNFANT.  K.U.K.J.R.12.1K.  1914-11-?? - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KOZŁOWSKI FRANCISZEK - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KONDZIOŁKA ADOLF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KOPLIN ALBERT - - 1918-08-08 - Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski pomorskie - - -
KLUDING MARKUS INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLEFFMANN HEINR. RES. PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KLECHA BOLESŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KÜHN HERMANN - - 1914-09-20 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
KOHAK FRANZ INF. K.U.K.I.R. 28 lut-15 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KALLA FRANZ - - - - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
KEMPMANN OSWALD WEHRM. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KIŠGECI MARTIN PTRF. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KALOUS ANTON SCH. SCH.R. 30 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KNALL JOHANNES - - 1918-09-01 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
KIERCHNIAWY EMIL - - - - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KORYCIORZ PIOTR - - 1915-09-20 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
KANDEL DANIEL RUSS. INF RUSS.I.R.124 - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUBECZEK JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KURPASKA WINCENTY - - - - Wola Żelichowska wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KONIECZNY AUGUST WACHTM. PREUSS.RES.IHF. RGT.46 1915-05-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KILIAN ROMAN - - - - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - - B. ucz. kl. VI, l. 23
KOCH P. - - 1917-02-05 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KAROLEWICZ FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
KEMPIŃSKI WACŁAW - - - - Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KULIGOWSKI JULIUS RESERVIST R . J . R . 208 / 9 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KUDRITZKI JOH. GEFREITER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KREUTZER MAX - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KALINICS MICHELY INF. I.R. 65 1915-02-18 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KINDER H. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HOPPENAU -
KOSLOWSKI SYLV. - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KRAUS JOSEF - - 1915-07-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOZŁAWSKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KOWAK LAMPERT JNFANT. K.U.K. J.R. ? 1914-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KUŹMECOW PIOTR INF. J.R. 165 1914-12-19 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KIRSCH HEINRICH - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
KYNEL JOSEF LDST.INF. IR 21 1915-03-20 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KROLL JOHANN - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KALISKE EMIL GEFR[EITER] - 1918-12-02 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KULIK MAX - - 1915-09-22 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KULYINGER JOHANN LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLUPŚ WO. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 - -
KAISER OTTO - - 1918-07-15 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Hochbeltsch obelisk
KAMPKA JOSEPH - - 1917-10-10 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KASPAR LEO - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KUNZA ALBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KRZENCIESSA ANTON - - 1916 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KRISTOF STEFAN INF. K.U.K.I.R. 69 1915-02-02 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KACZUBIEJKIN NAUM KPL. RUSS.I.R.18/8 - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAMPA MICHAEL - - 1916-02-16 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KRETSCHMANN HANS JNTENDANTURSEKRETÄR STELLV.JNTENDANTUR.VI.A.K. 1916-10-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-02-01 - -
KAPRI JANOS - H.H.R. 5 1915-03-20 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KOVACS ALEKSANDER CHORĄŻY 25.P.P.B. ARM.AUSTYIA 1914-11-19 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KLIMA ANT. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KASPEREK LEON - - 1920 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
KLIMEK NIKOLAUS - - 1914-08-22 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KUSCHKA ROMAN - - 1918-09-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1897-08-17 - -
KRUG AUGUST - - 1914-11-24 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KREJU OSTERR. - FELDJAGER BTL.17  1915-05-01 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KAŹMIERCZAK JÓZEF - - 1918-05-25 - Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KOPEL ANTONI - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KOLKS HEINRICH - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOLLEK PAUL - - - - Nowa Wieś Prudnicka II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KÖHLER REINHOLD JG. FJB 12 1915-03-10 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUNZE BERNHARD - - 1916 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLOPPERT - WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-10 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KONIECZNY ANDRZEJ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KASSNER RICHARD - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
KOMPIT JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOSLORS AUG. - - 1915-06-16 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
KLEDTKE SAMUEL GREN. 3 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG 1914-12-19 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KARNIAN PETER LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRÜGER - GEFR. - 1918-??-25 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
KROLL ANTON - - 1918 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KORYCIORZ TOMASZ - - 1915-02-19 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
KUCK OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KERN EMIL WEHRM. 7 KMP 1915-08-15 - Stara Ruś wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
KOLOSA ISTVÁN HUS. K.UNG.HUS.R.18 M.KIR.18 EZR. 1914-10-31 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOPIC FRANZ LDST.INF. I.R. 21 1915-02-22 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KRĘŻEL JAN - - 1916 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1895 - Kl. VI
KÖPKE W. - - 1915-??-?? - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KOŃCZAK WINCENTY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
KUCSERA PÉTAR HONV. H.I.R. 16 1915-03-13 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAZNOCKI STANISŁAW - - 1915-08-05 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KURELLA GUSTAV MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KUSCHE HEINRICH - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KAMPHOFER MATHIAS KPR. I.R. 59 1915-02-14 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KLEIN J. SCH?TZE - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
KOTZ STEPH. VERMISSTE - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KRISCHKOW SERGEI - - 1915-12-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRZYŻANOWSKI W - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KROH ANTON ZIV. ARB. ZIV. ARB. A. 13 ? 1914-12-2? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KRYGOWSKI ADALBERT LDST.INF. - - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUHLMANN HEINZ - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KLEIN ERICH ERS[ATZ] RES[ERVE] - 1915-05-18 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KOCH OTTO WEHRMANN L.J.R.46/6K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
KOKOCIŃSKI ST. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1886 - -
KARSCH PAUL - - 1917-03-27 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Tschistey-Sandewalde obelisk
KOLLEK MAX - - 1917-07-17 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KLEMENZ PAUL - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KATZBERGER HEINRICH INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-(18-19) - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUSTER GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KULESSA JOHANN - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KURESCH ATHANAS FÄHR. KAN. K.U.K.F.K.R. 11 1914-12-31 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KIESSLER ALFRED WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KASCHA JOSEF - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KASTNER JOSEF SCH. K.K.SCH.R.12 1915-04-19 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAMPA PAUL - - 1915-01-15 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KRZYKALLA EMANUEL KÜRASSIER ERS-ESKA-KÜRASSIER-RGT 1917-07-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-01-04 - -
KAREL JOSEF LDST.INF. I.R. 98 1915-02-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KOSCHEK BRUNO - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KONIOR JAN - - 1917 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
KLIMEK ALO - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KAJA - KANONIER 1 / R . F. A . BTL . 2 1915-??-?? - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KURTZ PAUL WEHRMANN  L.J.R.72.9. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KOPIEC FRANCISZEK - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KÖNNING HERMANN - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-03-24 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUCZKA PAUL - - - - Nowa Wieś Prudnicka II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KAMISKI SZCZEPAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
KOCH ALBERT KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KUNZ FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KAMPA ROCHUS - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KITZIG WILHELM - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
KÖNIG JOSEF G. UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLEHR JOHANN INF. BIR 22 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLOSS ERNST - - - - Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
KOESLING H. LDSTRM. 5 / LD. BTL. RASTENBURG 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KIT GREGOR LDST.INF. IR 89 1915-05-03 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KACZMAREK JA. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1898 - -
KELISCH JOHANN GREN. - 1914-09-15 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KLUGER FRANZ - - 1914-12-11 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KÜHLMEYER BERNH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KETTELHUT MAX - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
KUBASZEK JOHANN INF. K.K.L.I.BRIG. 92 1915-06-05 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KURZ FILIP - - 1919 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1898 - Kl. VII
KUHN R. - - 1917-10-05 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KOWALEWSKI WAWRZYN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
KRIEGER BRUNO UNTEROFFIZIER 1 LST.INF.BTL BEUTHEN O/S VI/1, 1KP 1915-02-12 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KULIK IMRE HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOLANOWSKI JÓZEF - 1 P.P. 1 KOMP. 1918-01-16 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KRETSCHMER AUGUST - GRENADIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KAUCSAK PAL INF. I.R. 66 1915-02-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KUPKA WALENTY MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
KLEIN O. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
KOZIOL JOSEF - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KRZEMINSKI FLORIAN - - 1916-10-09 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLEIN JULIUS ERS.RES.  L.J.R.72.10K.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KURZAWSKI W - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KRZYSTEK JÓZEF - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KLEIN JAKOB INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALAU VOM HOFE ADOLF - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KÖPKE FRANZ LANDST[URMMANN] - 1918-11-27 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KALITKA PIOTR - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KOWALSKI JA - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1881 - -
KUTZNER ALBERT - - 1918-10-11 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Hochbeltsch obelisk
KUBIETZ MAX - - 1917-10-04 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KLOS JOHANN - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KETTMAIER S. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KULESSA JOSEF - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KACHTIK JOHANN INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KNOPP ALBERT WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KIRSCHNIOK JOSEF - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KNEISLER ALFRED GREN. PREUSS.1.GARDE RGT. Z.F 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRUG FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KANIA PETER - - 1917-08-11 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KUHN IGNATZ LANDSTURMMANN 1.KOMP.I.E.GREN.RGT.11 1917-03-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-06-22 - -
KAUPE JOSEF RES.ZGSF. I.R. 98 1915-05-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KRAWCZYK STANISŁAW ? ? 1914-09-24 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KOSELLEK ALFRED - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KONIOR KAROL - - 1923 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
KRZEMPEK ANTONI - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KAYSER HEINRICH GRENADIER 2 .G . R . Z . F . / 5 K 1915-07-06 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KARPINSKI JOH. CIVILISTEN - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KUCZERA FRANCISZEK - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KUŁYK STEFAN ERS.RES. I.R. 58 1914-12-26 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAMUDA STANISŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
KÖNIG WILHELM RES. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KURPISZ JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KAMPA VIKTOR - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KOPLINGER GEORG INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOĚTENSKÝ WENZEL LDST.INF. IR 98 1915-03-16 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOJ MICHAEL - - - - Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
KRANE H. ? ? - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KOLENEC RUDOLF LTN.I.D.RES. IR 89 1915-05-03 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KACZMAREK WAL. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1890 Brylewo -
KONCZAK JOHANNES - - 1918-03-28 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
KUBINA JOHANN - - 1916 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
KOTTERBA FRANZ - - 1916-11-16 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KÜHNE CHRIST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KNOP ALBERT - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
KURZ JOSEF SCH. K.K.L.I.R. 18 1914-11-05 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KNAPPE REINHOLD - - 1915-01-29 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KORANDA - INF. - - - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
KOZAK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - BOGDANKI -
KALINKE KARL WEHRMANN INF.RGT 157 I ERS.BATL. 1916-04-24 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KVETKO ISTVÁN HONV. H.I.R. 16 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KURZEL WALTER KRIEGSFREIWILLIGER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KIERMOSCHUK PETER INF. LDST.E.B. 219 1915-05-20 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KWARTNIK JOHANN INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KLINGENBERG E. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
KRAFCZYK VINZ. - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KUBUROWICZ MILOICA - - 1917-01-15 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOLORZ JOHANN - - 1917 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KOHLMANN FIEDRICH GEFREITER  L.J.R.57.6K.  1915-06-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KETTNER RICHARD - - 1918-03-31 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - i.B.
KOWAL JAN - - 1915 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KIEŁBASA LUDWIK - - - - Złota (małopolskie) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KREMP ALOIS INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
KNAPE FRIEDRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KOSANKE KARL MUSK[ETIER] - 1915-05-07 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KASPERSKI WOJCIECH - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KRAUSE IG. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1882 - -
KALMS PAUL - - 1916-01-23 - Sędziemierz wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Neugericht) dolnośląskie - - obelisk
KLUGER JOSEF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KIENE ERNEST FRI. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KULESSA PAUL - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KANTUZY KARL INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOPISCH FRANZ WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KLATZKA THEOFIL - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KSIENSIK WILHELM - - 1915-08-21 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KONSSKY JOSEF DOB. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRUGER FERD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOKOTT JOHANN - - 1918-09-27 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KWASCHENNIKOW FLLISE SOLDAT 1.KOMP.32.RUSS.JNF.RGT. 1917-05-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1879-10-10 - -
KERN JOSEF INF. LDST.I.B. 160 1915-01-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KUCZERA JOZEF ST.SZER. 8 P.P. 1916-01-16 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KOWACZ ALBERT - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KONIOR WALENTY - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
KRZEMPEK FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KIEHNE HERMANN GEFREITER D . R . J . R . 92 / 1 K 1915-07-18 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KOLOSSA EWALD - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KAISER FRANZ JNFANT. K.U.K. J.R. 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
KAPUSTIN JOHANN KPL. RUSS.I.R. 155 1915-05-06 - Bolesław (nr 249) wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KRĘPA FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
KORACZOK WASIL PTRF. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KANIUTH GEORG - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KASPRZAK W - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KREISER NIKOLAUS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRAUSE WALTER - - 1917-01-29 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOZĚENY LADISLAUS LDST.INF. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KONIETZKO PETER - - - - Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
KRAUSE H. GREN. 8 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG 1915-01-25 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KANDZIORA JOH.(ANN) - - 1922-10-03 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KORAP HEINRICH LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KĘDZIERSKI TO. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1893 - -
KNOBLICH ALBERT - - 1915-09-14 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - obelisk
KULOSA JOSEF - - 1916-07-01 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KAPINOS EDWARD - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KULISCH JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KRAUSE ERNST - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
KERESZTNY GABRIEL INF. K.U.K.I.R. 65 1914 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KOHLHOFF KARL - - 1917-11-14 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
KOVAS - K.I.R. 14 - 1915-08-21 - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
KLEIN FRANZ KRAFTFAHRER ET.KRAFTW.KOL 57 1915-03-26 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KADAR MICHALY INF. K.UNG.LDW.I.R. 5 1915-03-17 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLUPS JÓZEF - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KLEEFELD JOHANN JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-10 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KAFKA FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-01-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KOTYRBA JOSEF - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
KRAFCZYK PAUL - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
KUKORCEW IWAN - - 1916-08-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889-01-05 - -
KOLOSKO GEORG - - 1921 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KORNEMANN HERMANN GEFREITER  L.J.R.72.10K.  1915-05-18 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KUNZE PAUL - - 1916-04-09 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KANIA WACŁAW - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KRÜGER WILHELM - - 1915-04-24 - Bukowo wieś, gm. Człopa, pow. wałecki zachodniopomorskie - - -
KALTNER JOSEF MUSK. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-01 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KULAWIK KASPER - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
KÄHMER WILHELM WEHRM. P.R.I..R. 219 1914-12-10 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KÜPKE HERMANN PION[IER] - 1917-04-23 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KAMINIARZ BRONISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KUBIAK JA. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
KOTALLA ALFONS - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KLUCKNER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUTSCHER FRANZ - - 1916 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KAUZAL LADISLAUS LT. K.K.LIR.16 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUBENZ WILHELM WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KURZIDIM JOSEF - - 1915-09-22 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KUK SOMA HONV. K.UNG.L.I.R.21 - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRUGER WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KESMAR PETER E.R.SAN.SOLD. SAN.ABT. 7 1915-08-27 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KUHN GUSTAV MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KULIG ANDRZEJ SZER. 55 P.P. 1916-04-01 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KUBIS WILH. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KOS JÓZEF - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
KRZEMPEK JAN - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KLUGE OTTO KRIEGSFRW. J . R . 92 / 14 K 1915-07-29 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KOSCHORREK GUSTAV OBERJÄGER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KRAUSE PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KESSELHUT FRITZ ? 3. KOMP. R.J.N.F. R.64 1914-12-01 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
KAJHA BÉLA KPL. K.UNG.HUS.R.13 M.KIR.13.HUS.EZR. 1914 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
KURNAL MATEUSZ - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW -
KÖRING HUBERT RES. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KASPRZIK GREG. - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KOŁODZIEJ J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KACZAILO STEFAN GLF. J.R. 165 1914-12-19 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLENNER HUBERT - - 1918-10-12 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KUČERA WENZEL E.R.INF. IR 98 1915-03-20 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRUGMEIER LOUIS UNTFFZ. LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KORGEL PAUL - - 1917-03-17 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRAUSE ANTON JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-19 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLUPIEĆ JA. - - 1922 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1899 - -
KÖRNER FRANZ - - 1915-04-18 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - obelisk
KACZMARCZYK GEORG - - 1916-09-28 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KAPUSCHCIK JOSEF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KULL KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KATZY ROMAN - - 1917 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KROLOW ERNST - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
KICHMAYR JOSEF INF. K.U.K.I.R. 69 1915-01-17 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KARLOW WASILI - - 1916-12-02 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
KAMI(E)ŃSKI KAROL LEGIONISTA 4 PP 4 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KRAUCS JOSEF INFANTERIST K.U.K.INF.RGT 82, 2K 1915-02-26 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KIRNCZA GEORG INF. K.UNG.LDW.I.R. 8 1915-03-16 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRAFFCZYK THEO. - - 1914-12-04 - Chocianowice wies, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
KOKENYESSI NIKOLAUS GFT. I.R. 65 1914-12-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KAISER JOSEF JG. F.J.B. 24 1915-02-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KUPIEC PETER - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
KANIUTH FRANZ - - 1917-05-19 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KULIKOW MICHAEL - - 1916-07-07 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891 - -
KRUPPA FRANZ - - 1918 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KOSSYTORZ PETER WEHRMANN  L.J.R.23.5.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KATOW NICOLAUS RUSS. - 1917-12-10 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
KÖLLER RUDOLF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KUNZIG LUDWIG - - 1916-01-25 - Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski pomorskie - - -
KIRSCH FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KINOWSKI - MUSK. P.R.I.R. 219 1914-12-08 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KASPERSKI FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KUIK ŁU. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1900 - -
KRAUSE HERMANN - - 1918-08-20 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
KOTTERBA ADOLF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KÖCK KARL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLOSE AUGUST - - - - Leśnik wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KAPALMKE FRIEDRICH ERS. RES. 4 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KEKELJ THOMAS JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUSSE WILHELM WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KALETA EMIL - - 1918 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KÄLBERLOH WILLI GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRUWINNUS FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KURPASKA FRANCISZEK - - - - Wola Żelichowska wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KLITSCH FRITZ RES. PREUSSISCHES.INF.RGT. 58 1915-05-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KANIA JÓZEF - - 1915 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1898 - Kl. V, l. 17
KLEIST R. - - 1914-08-22 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KAIZER FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - BĄCZYLAS -
KOZIK RYSZARD - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
KRZEMPEK JÓZEF - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KONECKE WILHELM GEFRAITER R . J . R . 208 / 6 K 1915-07-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KOWALEWSKI FR. UNTEROFFIZIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KREUTZER HEINRICH - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KNEBLI SÁMUEL HONV. K.UNG.L.I.R. 32 M.KIR. 32. HONV.GYAL.EZR. 1914-12-31 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
KÄMMER A. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NOGATHAU -
KORSMEIER - WEHRM. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KORN PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
KOBIENIA ALB. VERMISSTE - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KOŚCIELAK F - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KOMAR KARL KANONER K.U.K. F.K.R. 17/2 1914-11-19 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KISZELEW SEMEN INF. J.R. 165 1914-12-19 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUPKA FRANZ LDST.INF. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KÜHLING WALTER GREN. 8 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG 1915-01-18 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KRAJCZY SILV.(ESTER) - - 1916-01-11 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUBELKA JOHANN LDST.INF. IR 21 1915-02-21 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLUPŚ AND. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1888 - -
KOSUBEK KARL - - 1916-05-05 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KASCHTA GEORG - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KUMBIER ALBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOWOLIK JOHAN - - 1914 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KORCS FLORIAN GFT. K.UNG.H.I.R 32 1915-01-01 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KIJEWSKI STANISŁAW - 4 PP 1 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KALETTA KARL MUSKETIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1895-01-25 - -
KOSCHEK JOHANN ERS. RES. LIR 22/?K 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
KNAT CYBYKO RUSS. UL. RUSS. UL.R. 24 - - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KRAKOWIAK THOMAS MUSK. PREUSSISCHES.INF.RGT. 46 1915-05-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KAJOK MAKSYMILIAN - - 1916-08-06 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KNACKFUSS BRUN. WEHRMANN LDW.INF.RGT 133, 4KP 1915-05-18 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KLOGWITZ HERMANN - - 1915-02-17 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Seidlitz -
KAPULAK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KECKES ISTVAN FELDW. H.I.R. 14 1914-11-28 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.73
KORDAS WILH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KOJ MICHAEL - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KAFERLEIN - INF. BAYR.R.I.R. 6/19 1915-06-19 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
KLICK KARL SEGELM. GAST. - 1917-09-24 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
KUBITZKI ART. - - 1917-08-26 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KELLER FRIEDRICH ERS.RES. P.I.R. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAUSE K. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
KUBASIEWICZ JOSEF JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KAZIMIERSKI MARCIN - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KRAMER ROBERT - - 1917-10-12 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KLIMCZUK NIKOLAJ JALISZEW. INF. RUSS. I.R. 165 - - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAMINSKI JOHANN - - 1916-07-30 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KNOP AUG[UST] L[AN]DS[TUR]M[MANN] - 1916-03-26 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KUBIN FRANZ INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-25 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KRAJEWSKI JOHANN SCH. SCH.R. 10 1915-03-08 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUIK WO. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1888 - -
KOLETZKO RICHARD - - 1915-09-25 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRAMNY FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KOVÁCS STEFAN HONV. K.U.HONV.I.R. 17 1914-12-22 - Gromnik II (nr 146) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KANULA D.MARA AUSTRIA - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KNANOWY - GRENADIER ARMII NIEMIECKIEJ 3 PUŁK GRENADIERÓW 1915-07-23 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
KRYŠKOWICZ FRANZ KAN. F.K.R. 12 1915-04-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KLOSS JOHANN - - 1914 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KUŹMIARSKI RUDOLF KAPRAL SANITARIUSZ 4 PP 12 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KESSLER - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
KOMIŃSKI IGNAC SZEREGOWY / POLAK - - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
KOVACS JOSEF INFT. I.R. 19 1914-11-22 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.43
KROPIFKA SINOWY JNFANT.  J.R.331 - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KOLODZIEJ JOSEF - - 1917-11-07 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KRATOCHWIL JOHANN INF. I.R. 32 1914-12-03 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KUSNIK ? - - 1915 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KUNAV JOSEF LANDSTRM. 2 LANDST. I. ERS. BATL. HERZIG 1918-12-24 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KRZEMPEK PAWEŁ - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KOCIOŁEK JAN - - 1914-09-22 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1891-02-08 - -
KRABE GUSTAV ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
KAPUSTKA FRANZ SCH. SCH.R. 32 1917-04-09 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOSBAB HERMANN - - 1918-12-08 - Damnica wieś, gm. Damnica, pow. słupski pomorskie 1880-09-03 - -
KEGLER PAUL - - 1914 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
KAISER JOHANN GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KÖSTER JULIUS RES. PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KOTASEK (KOLESEK) JOSEF - - 1914-11-?? - Tuszyma (Biały Bór) wieś, gm. Przecław, pow. mielecki podkarpackie - - -
KLOTH OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KLUG JOHANN LDST.INF. IR 47 1915-02-28 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLEMM BRUNO FUSILIER 3.G.R.Z.F.10K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KRAUSE ALBERT - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
KACZMARCZYK FRANZ - - 1915 - Ćwiercie wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KACZMARCZYK JÓZEF - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
KOMPKA AUG. - - 1916-07-28 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KLEITZ JOSEF - 10 KOMP. LANDW. INF. REG. 99 1915-08-17 - Modlin wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski mazowieckie - - FROHENAU/WRONOWY
KINNE ANTON - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRAKOVIĆ HEINRICH INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KLOSS G. OBERGFR - 1916-05-31 - Chełm Żarski wieś, gm. Lubsko, pow. żarski lubuskie - - -
KOLLÁR LORENZ INF. K.U.K.I.R. 25 1914-10-02 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KIRCHNIAWY FRANZ GEFREITER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1877-11-11 - -
KRYGOWSKI WOJCIECH - - - - Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KRANZEK FRANZ INF. I.R. 28 1915-05-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KNOBELSDORF JERZY LEGIONISTA 4 PP 3 KOMP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KAŹMIERCZAK JAN - - 1920-07-25 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KOWALSKY JOH. UNTEROFFIZIER LDW.INF.RGT 37, 9KP 1915-04-06 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KAESE KARL UNTOFFZ RJR 219/8K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KARAS A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KIESCHNER FRANZ INFT. I.R. 49 1915-01-05 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.17
KOSLOWSKI AUG. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KOJ THOMAS - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KERSCHMANN JOHANN INF. BAYR.R.I.R. 3/18 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
KORDIUCH JOHANN KAN. J.F.R. 32 1915-02-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KRANZUSCH WALTER MUSKETIER - 1917-10-25 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
KURTZ THEO. - - 1918-04-23 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KETZER JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAUSE U. WEHRM. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
KULYNYCZ MICHAEL ERS.RES.JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KICINSKI A. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KRECKWITZ ROBERT - - 1915-10-29 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KONTYMIR MICHAEL SCH. K.K.SCH. R.36 - - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAMINSKI THEOPHIL - - 1916-11-05 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KRE? PAUL KAN[ONIER] - 1917-04-14 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KREIL LEOPOLD SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KERESZTWI GEORG - - 1914-10-08 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
KOCHANEK JOHANN - - 1916-04-09 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KREMSER MAX - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KASNERR JÓZEF - - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KREIL PAUL ARMIA NIEMIECKA 9 KOMP. 133 PUŁKU PIECHOTY OBRONY KRAJOWEJ 1915 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
KNEŽEVIĆ PAVAO ZGSF. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUBALA FRANZ ZGSF. I.R. 57 1915-05-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KOSMOL IGNATZ - - 1914 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KENNEDY RNVR. J.W. KP/548 ABLE SEAMAN ANSON BATTN.R.N.D. 1918-09-28 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
KLOSE JOSEF - - 1917-08-08 - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
KOWALSKI JÓZEF SZEREGOWY / POLAK B. SAP. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
KARSCH ROBERT - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOZENKO JOSEF INFT. I.R. 26 1914-12-04 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.8
KUKOL WILHELM JNFANT.  KK.L.I.R15.9K.4.Z.  1915-02-15 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KOSCHNY CZESLAUS - - 1914-08-26 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KRULICZAK FRANZ CIV.KUTSCH. ET.TRAIN STAFF. 14 1915-04-02 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KUTZNIK VINZENT MUSKETIER I. R. 157 ERS. BATL. 1919-02-21 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KURPAS - - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KRAWCZYK WINCENTY - - 1918-11-02 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1899-04-04 - -
KROMPLAK JOSEF JNFANT. K.U.K. J.R. 1914-11-20 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
KOSBAB FRITZ - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
KLOSE HERMANN - - 1915 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
KALTENEGGER MICHAEL ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOZAK WASYL UT.JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KANDLBINDER FRANZ GEFR K.U.K. IR 14 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 24.07.1915
KOGLIN HERMANN - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KOPP AUGUST UNTOFFZ. 4.G.R.Z.F.2K. 1915-07-23 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KUHN KARL - - 1916-01-26 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
KOZIOL JULIUS - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOZIEŁ PAWEŁ - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
KARPOFF IWAN INF. I.R. 165 - - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KACZMARCZYK JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KLAPSCH HUBERT - - 1914-09-22 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - NEUDORF / NOWA WIEŚ
KLEIN AUGUST - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRAVČIK STANISLAUS INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUTINA FRANZ SCH. SCH.R. 30 1915-02-19 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRUGER P. SCHÜTZE - 1915-05-20 - Chełm Żarski wieś, gm. Lubsko, pow. żarski lubuskie - - -
KORSZAK CYRIL INF. K.U.K.I.R. 85 (1914-10-04)-(1915-02-14) - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLOSKE WILHELM LEUTNANT - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1893-01-07 - -
KARDA FRANZ ERS. RES. K.U.K.J.R. 82 1915-01-06 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KRAUTSCHEIT HEINRICH FŰS. PREUSS.GARDE.GREN RTG. 2 1915-05-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KOLMAN JÓZEF PLUTONOWY 4 PP 5 (7) KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KLIMPEL FRANCISZEK - - 1916-09-29 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KONETZKO PETER LANDSTURMMANN ARM.BATL 18 1915-05-28 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KARDLICZUK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KLEIN FRANZ - ARM. TEL. ABT. 11 1914-12-24 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.3
KRAUSE GUST. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KOLODZIECZYK WILHELM - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KLOPOTEK-GLOWCZENSKI VON LEO GFT. FR ? 1915-06-19 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
KOSAKOWISKI MIKOLAJ INF. LDST.K. 106 1915-03-11 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KURTZ JOH. - - 1915-03-12 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KRISCH H. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
KEVER FRANZ - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Trzciana (nr 309) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
KULUS W. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KOMOR JOSEF - - 1918-04-23 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KUNZE REINHARD - - 1917-05-04 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KOVACS JOSEF INF. ÖST. UNG. KRIEGER 1914-12-18 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KONRAD HEINRICH INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOCZULLA JOSEF - - 1915-09-02 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KÖRBER OSKAR UNTEROFFIZIER INF. REG. 37 1918-08-02 - Ochla dzielnica, gm. Zielona Góra, pow. zielonogórski lubuskie - - -
KRUG FRANZ SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOVACS KOLOMAN SANITATS SOLDAT SANIT.ABT. 19 1914-10-10 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
KUBATTA JOSEPH - - 1916-04-27 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KRZIZOK ALOIS - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KECKIEN TOED AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KACZALA RICHARD - LJR 37 1915-05-13 - Tumlin-Wykień wieś, gm. Miedziana Góra, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KOLDŽIĆ RADOVAN JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOSMOL RICHARD - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KAUFMANN DOMINIK LDST. LIR 3 1914-12-23 - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KOLODZIEZYK - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
KLIN ANTONI - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
KLINGENBERG FRANZ - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUCZRA OTTOKAR INFT. L.I.R. 13 1915-02-23 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.30
KÜHNERT RICHARD - - 1914-09-12 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KUBLAR JOSEF PTRF. T.K.J.R. 2 1915-03-15 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KOSSERT ARNOLD MUSK. PREUSS.RES.IHF. RGT. 269 1915-05-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KAMPA JOHANN - - 1917 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KADLEC A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KARPINSKI HERMANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KWAŚNIK CHRYZOSTOM - - 1917-07-31 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1890-09-14 - -
KURIYSA JOSEF ? ? 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
KIRK AUGUST OB[ER] MATR[OSE] MATR[OSEN]-DIV[ISION] 1917-08-16 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
KANSY LOR. - - 1915-07-23 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KAMPIDELL JOSEF LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAMBRICH HEINRICH WEHRM. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KATANIEWSKI NIKOLAUS RIADOWOJ 3 NAREWSKI PP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 26.02.1916
KOSLECK EWALD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KRAUSE RICHARD UNTOFFZ. 2G.GR.R.9K. 1915-07-24 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KACHE KARL - - 1917-08-21 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KOMANDER PAUL - - - - Żyrowa wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KALICH JOHANN - - 1916-07-23 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KUDERER HEINRICH JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KALA STEPHAN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KONWISSORZ KLEMENS - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRISTOF JOSEF INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KEBERT OSKAR SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOSTKA JÁNOS HUS. H.R. 10 1914-10-05 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARMESIN RICHARD - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KOZIOL JOSEF LANDSTURM - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1886-09-20 - -
KELEMEN LAURENZ JNFANT. K.U.K.J.R. 82 1915-03-21 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KŘEČEK JOSEF RES.FELD.KAN. F.K.R. 12 1915-03-19 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KOŚCISZEWSKI STANISŁAW PLUTONOWY 4 PP 3 KOMP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KOWALSKI FRANCISZEK - - 1915-07-29 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KAPSER JOSEF HILFSSCHAFFNER MIL.EISENB.DIR 4 1917-01-03 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KARHULA V. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KNAP ADALBERT INFT. I.R. 40 1914-12-17 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.34
KRUSCHINSKI MAX - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KOZIOL EMANUEL - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KOPPEN OTTO FUS./NIEM. FR 12 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
KOVACS STEFAN INF. I.R. 60 1914-12-29 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KLIX WILL MUSKETIER - 1938-04-10 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino - -
KROEPEL W. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN -
KENTH KARL LEUTNANT PREUSS. R. I. R. 218 1914-12-(05-08) - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
KOLODZIEJ VINCENT - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KRAWIETZ THOMAS - - 1918-09-24 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KOMANOW - OFFZ. RUSS. - - Zbylitowska Góra (nr 199) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KÖHLER GERH. - - 1917-08-12 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
KOŘINEK JOSEF LDST.INF. IR 36 1915-03-09 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUNERT JOHANN - - 1918-04-04 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KALKBRENN... FRIEDRICH - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KVÁČ JOSEF LDST.INF. IR 21 1915-02-21 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLEINER WILHELM - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
KOLODZIEJ FRANZ - - 1914-08-22 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KRZIZOK HEINRICH - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KUCZPIOL EDMUND - - 1916-03-08 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KISIEJ BALTAZAR AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KLOS OTTO GREN. - 1918-05-30 - Bogumiłów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
KOPLIK FRANZ KPL. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOTSCHOR JOSEF - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KARAHODZIČ DEDO PIECHUR 4 PUŁK PIECHOTY Z BOŚNI I HERCEGOWINY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1886 Glamoc / Bośnia -
KOSTORST - - - - - Borki Małe wieś, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KOWALCZEWSKI SYLWESTER - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
KNORN WILLY LEUTNANT GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KULIG PETER - - 1915-02-17 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KURITYAK JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1915-04-14 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KOWAČ JOSEF - H.H.R. 5 1915-04-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KLIMEK FRANZ - - 1917-05-05. - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
KLUPSCH HEINRICH - - 1915 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KALIC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRAUZE ANTONI - 1 P.P. 2 KOMP. - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KLIMASCHEWSKI OTTO - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KWAŚNY KAZIMIERZ - - 1918-06-15 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1879-03-02 - -
KOSZYKIEWICZ MIECZ. ST. SIERŻ. LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
KLICK EMIL MUSK[ETIER] INF[ANTERIE] REG[IMEN]T 868(?) 1920-04-09 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
KANSY JOS. - - 1916-09-26 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KARNER FRANZ JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KREFT - WEHRM. P.R.I..R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KERPER STEFAN INFT K.U.K. IR 90 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 07.07.1915
KROPKE ADOLF - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KRUGER KARL GRENADIER 3.G.GR.R.7K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KARBSTEIN JOSEF - - 1916-01-15 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KOCZY JOHANN - - 1918-10-06 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KWISKO - INF. RUSS. I.R 165