Nazwisk w bazie na literę K: 7777

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
KROPKE ADOLF - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KRÓL S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KWAŚNY KAZIMIERZ - - 1918-06-15 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1879-03-02 - -
KOCH ADOLF OFFZ. STELLV. 2 K. INF. REG. 152 1914-11-24 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
KEMPF FRANZ WEHRM. P.R.I.R.218 1915-05-10 - Róża (nr 241) wieś, gm. Czarna, pow. dębicki podkarpackie - - -
KUCKE PAUL - - 1918-03-29 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KRISTOFID JANOS INFT HONVED IR 15 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.08.1915
KORNETZKI ERNST GFT. KPGRZF 2 1915-05-06 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KLEINPETER GUST. - - 1915-11-05 - Uniemyśl wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
KUWIK J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
KLECHA GOTTLIEB - - 1918 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
KRYBUS FRANZ - - 1917-05-04 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KALETTA PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KAUFMANN WENDELIN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUBLA JULIUS - - 1914-12-08 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUSAK JOSEF ZGSF. K.U.K. D.R.11 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KRUGER P. SCHÜTZE - 1915-05-20 - Chełm Żarski wieś, gm. Lubsko, pow. żarski lubuskie - - -
KALININ IWAN - - 1914-10-21 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
KURKOWSKI von DOMINIK - - 1917-04-17 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
KOWALSKI STANISŁAW - - 1915-02-01 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - rozstrzelany za sprawę polską
KRZISTALLA IZYDOR - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
KOCAIS STEFAN - ER. VERPF. MAG. 1914-12-26 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.8
KOZIOL JOSEF LANDSTURM - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1886-09-20 - -
KRUG PETER LDST.INF. T.K.J.R. 1 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUHWRATH ANTON K.SCH. K.K.K. SCH.R. III 1914-11-16 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
KLOTH OTTO VTW.GEFR. - 1918-04-03 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
KUŁAKOWSKI - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
KRAJNC ANTON INF. IR 87 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUSY FRANZ INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KITTNER HUBERT - - 1917-09-04 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KAROLY FRANZ JNFANTERIST K.U.K.J.R.82/3K 1916-06-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KNORN HERMANN LDSTM 3/R J.R 226 1915-06-20 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
KAMRATH JOSEF - - 1914-10-29 - Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KOGLER MATHIAS DR KUK BR4 1914-12-18 - Krasne Lasocice (nr 361) wieś, gm. Jodłownik, pow. limanowski małopolskie - - Obelisk
KRAMER HEINRICH - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
KRAUS E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KANTOR PAWEŁ - - - - Cieszyn V miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie 1886 - -
KALESNI? SAWA RUSS.SOLDAT - 1917-09-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOLODZIEJ PETER - - 1916-07-?? - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KREMSER REINCHARD - - 1916 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1890 - -
KOŽELJ ANTON INF I.R.17 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
KUNERT JOHANN - - 1918-04-04 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KNOLL - UTFF. PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
KUNZE JULIUS GREN. KPGGR 2 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KALINOWSKI J. MUSKET. - 1917-07-25 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
KOWALEWSKI K GARDE FÜSILIER 2 K LEHR INF R 1914-12-24 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
KOPETSCH PAUL KAN. - 1918-10-20 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KARL JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KELLNER OSKAR - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KRAFT FRITZ GEFREITER 6K JNF. REG. 176 1914-11-15 - Łęczyca III miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
KUNSTMANN JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KATZER JOSEF - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHODELWITZ -
KROL KAZIMIERZ - L.J.R. 16 1915-07-02 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KUBIACZYK LUDWIK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
KURZEJA EDMUND MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KERTES ISTVAN - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KÖRMENDY PAUL ÖSTERR. HONV.J.R.20/6 1916-03-17 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KOSZA BALAZS VORM. K.U.K.F.K.R. 34 1915-01-31 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
KÖHN ERICH - - 1915-09-25 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
KUBIČEK JOSEF INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 7 1915-07-17 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1896 HOLEŠOV -
KLIMEK FRANZ - - 1917-05-05. - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
KISS GEORG HUS. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
KOZOLE JOHANN LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KINDT ERICH - - 1914-10-12 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
KRUCYK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRÓLICZEK FRANZ INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLEINE AUGUST - - - - Bojmie wieś, gm. Kotuń, pow. siedlecki mazowieckie - - -
KOSLOWSKI OG. RESERVIST 7 K. INF. REG. 141 1914-11-17 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
KOFALK PAUL MUSK P.R.I.R.217 1915-05-09 - Róża (nr 241) wieś, gm. Czarna, pow. dębicki podkarpackie - - -
KĘDZIOR PIOTR SZEREGOWY - - - Olkusz miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KUBIS STANISLAUS RIADOWOJ 5 KAŁUSKI PP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 27.07.1915
KLOSE GUST. - - 1917-11-05 - Paszowice wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KARANDI ANTAL KAN FELD KAN. RGT 25 1915-02-04 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KARWOTH THEOPHIL - - 1915-07-28 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KURZIDEM AUGUST - - 1917-12-19 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KALISCH FRIEDR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KLOSE F? - - 1915-06-07 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KALLINECKER HEINRICH - PREUSS. RES. INF.RGT. 217 1914-12-09 - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
KATTNER REINHARD OBERJAGER 3 KOMP. RES. JAGER BTL 21 1914-12-14 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
KREMAR VACLAV RES.SCH. SCH.R. 18 1915-05-06 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRATZ-SCHMAR E. GEFREITER  L.J.R.72,2K.  1915-06-19 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
KRÜGER MAX GEFREITER R.SCHEINW.Z. 42 1915-08-06 - Opole Lubelskie wieś, gm. Opole Lubelskie, pow. opolski lubelskie - - -
KUSKE EMIL - - 1918-04-07 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
KLINNERT ADOLF - - 1917-07-20 - Malerzów wieś, gm. Dobroszyce, pow. oleśnicki dolnośląskie - - -
KAJZEREK SZ. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
KUWIK JOSEF E.F.GFT. K.U.K. I.R. 14 1915-05-03 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOLOMANN KOLELES KPL. I.R. 26 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.61
KRÜGER KARL WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOSI FERENCZ - - - - Przyborów II (nr 274) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KIENOW REINHOLD - - 1917-04-06 - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KAISER HERM. UTFF P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KITTNER WILHELM - - 1916-03-06 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KEINER JRNO HUSAR K.U.K.HUS.R.10 1916-06-26 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KINELL JANOS - HUS. 1915-05-16 - Mszana Dolna (nr 363) miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - Krzyż prawosławny
KRUSE HEINRICH - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
KONOWALOW PETRO INF. - - - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KIENAST HERBERT - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KRAUSZ M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KĄSEK JAN - - - - Jankowice wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki śląskie - - -
KAPUSTIN TICHON RUSS.SOLDAT - 1917-11-01 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KULKA ANDRZEJ - - 1917-06-30 - Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KONTNY AUGUST - - 1918-08-01 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUSCH JULIAN - - 1917 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1895 - -
KASCHUBOWSKI - WEHRMANN 7 K. INF. REG. 125 1914-11-17 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
KOCJANČIČ JOHANN INF I.R.17 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
KOPIETZ JOSEF - - 1917-07-31 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KOOLEN HUBERT - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
KIRCHHOF WALTER GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KOSTRZEWA E. E.RES. - 1918-09-03 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
KÖRBELIN ADOLF GEFR. 11.KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-11 - Wieliczki I wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KRAL JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KEMPA MAX - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KRASZEWSKI JAN KRIEGER/RUSSISCHER 8 J.R. ESLANDSKI 1914 - Konstantynów Łódzki miasto, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie 1889-05-09 - -
KRAUSE MAX - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
KUROVSKY JOHANN INF. L.J.R. 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KÖHLER KARL - - 1915-05-27 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleinmassowitz-Masłowiczki obelisk
KULCZAK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
KOZIEŁ JAN - - - - Hażlach I wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
KNIJSKA ALOIS - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KOVACS SANDOR LDSTRM U.LST.ARB.A.62 1917-08-11 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KOZBANEK STANISLAUS MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KROP JOHANN ÖST.UNG.SOLD. K.K.LDST.BAT. 100 1914-12-14 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRÜGER SIEGFRIED - - 1917-08-31 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
KLEMM GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
KUPKA PETER - - 1918-06-11 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
KOCSIS ISTVAN HONV. K.U.L.JR.10 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
KRENZENBACHER JOSEF LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOŚCIELNY F - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KRZAK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRZAN PETER SCH. SCH. R. 17 1914-12-30 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAPITZA FRANZ - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KOWALEWSKI J. FÜSILIER 11 K. GREN. REG. 5 1914-11-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
KARBE PAUL KR.FR. P.R.I.R.217 1915-05-09 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KOPYTKO JÓZEF - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
KUCZAMOW - RIADOWOJ - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 26.05.1915
KRUPPA JOHANN - - - - Krzyżanowice II wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KAZIMOICZ FRANZ INF LANDST. INF. BAT. 71 1915-03-20 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KOLETZKO JOHAN - - 1918-07-15 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KALETKA A. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
KOT? ? - - 1915-07-24 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KARCHER PHILIPP - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
KOREPIN WASILIJ - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
KISCHNIK HERMANN GREN. KPGGR 2 1915-05-07 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOWALEWSKY NIKODEMUS LDST.M.  USSAR? POSEN. 24? 1915-??-02 - Chybice wieś, gm. Pawłów, pow. starachowicki świętokrzyskie - - -
KEIPER OSKAR - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - TRIBSOW / TRZEBIESZEWO Obelisk
KRUMM WILLI WILLI ULANEN R. 4 1918-10-? - Pokój IV wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie 1892-01-15 - SANITARIUSZ
KRANIEC Kl. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
KWIATKOWSKI PAUL - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
KAIBLINGER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOPRVICA LAZAR INFT. B.L. I.R. 4 1915-01-02 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.15
KALUS PAUL - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUBEŠ JOSEF LDST. I.R. 36 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOSLOWSKI BOLISL. PREUSSISCHES RES. INF.RGT.220 1915-05-05 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLOSE OSKAR - - 1917-??-29 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KARL FRANZ - - 1918-10-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1879-07-20 KOLLNG -
KINDER WILLI MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KIENEL FERD. - - 1914-10-13 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KELLER AUGUST TRAINSOLDAT 2.B.SCH.K.11.DIV 1915-08-13 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KAZY JOSEF MARIA FÄHNR.I.D.RES H.R. 13 1914-12-11 - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
KARAU August - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KOCH FRANZ SCH. SCH.R. 14 - - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLEMS WALDEMAR - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KREHOROWICH J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KARPOW WASILI RUSS.SOLDAT - 1917-08-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KASPEREK PETER - - 1916-06-30 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KAMPIK K. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
KAUBISCH HERM. ERS. RESERVIST 6 K. INF. REG. 228 1914-12-17 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
KANKOVIČ MEMAGA INF.TIT.KPL. B.-H.I.R.2 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
KÄRGER PAUL - - 1916-04-09 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KOSYKWOW SZEMBRAD ALEX. - RUSS. I.R. 126.171.198 1914-12-(05-13) - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
KONAU WILHELM GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KUCZINSKI F. E.RES. - 1917-05-05 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
KULAWIK GOTTLIEB - - 1916-01-24 - Paździorno II wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie 1871-03-14 - -
KAISER HERMANN RES. 3. KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-06 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KRUPPA IGNAZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KURKA A. - - - - Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KITTEL KARL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUNERT - UNTEROFFZ. 3. BATT. FELD. ARTL. RGT. 17 1914-11-29 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KRETSCHMER FRANZ - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
KASTBJERG SÖREN LDSTM. IR 84 1915-08-11 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BORRIG, TONDERN -
KÖRLIN JOHANN - - 1917-04-20 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
KAJOK MAKSYMILIAN - - 1916-08-06 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KABIESZ ALOJZY - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
KECKES ISTVAN FELDW. H.I.R. 14 1914-11-28 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.73
KOZIARA LADISLAUS JNFANTERIST K.K.SCH.R.34/9 1917-03-04 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KRALIČKA ADALBERT INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KARNIOL LUDWIG INF. K.U.K.I.R. 66 - - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUHNKE AUGUST - - 1916-18-12 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
KAMIŃSKI BOLESŁAW - - 1918-08-02 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
KOVACS JULIUSZ KOLOMANN WACHTM. K.u.K.H.R.13 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
KECKEIS RAJMUND LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAZIMIERSKI MARCIN - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KUBA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUKULA ANDREAS INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLUGE RUDOLF LAND. - 1916 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
KUPP GOTTLIEB RESERVIST 12 K. INF. REG. 151 1914-12-18 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
KLAUSAL ANTON RES.JG. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KASCHOWITZ G. - - 1915-08-29 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KOPYTKO JAN - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
KYR FRANZ INFT IR 505 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 08.08.1915
KRAUSE MARTIN - - 1918-10-03 - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
KERTESZ JOSEF KAN K.U.K 16 KANONEN RGT 1914-10-15 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KOZŁOWSKI FRANCISZEK - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KOLETZKO RICHARD - - 1915-09-25 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KONIG V. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
KR????? JO? - - 1918-??-?? - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KATZENBERG OTTO - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
KRASNOW PIOTR - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
KONRADI FRANZ GREN. KPGGR 4 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KREIDENBERG CHRISTIAN WEHRM. 1.KOMP.LANDW.INF.REGT.31 1914-11-01 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KNOLL EMIL - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - GRAMBOW / GRĘBOWO Obelisk
KUMOR FR. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
KIESCH J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken obelisk
KAŁYN DEMETER INF. I.R. 58 1915-01-01 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KALUSCHE M. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUBLISCH WILHELM INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KANNACHER WILHELM ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KRIEGENHERD BRUNO - - 1918-03-28 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KIRCHNER HEINRICH - - 1915-04-14 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1883-12-13 BREMEN -
KAROLEWICZ FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
KRASCH AUGUST PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KULIGOWSKI JULIUS RESERVIST R . J . R . 208 / 9 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KLEINER JOSEF - - 1918-08-14 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
KLIMOW GRIGOR RUSSE R.J.R.201/9R 1917-05-20 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KRUPACZ JAN INF. I.R. 30 - - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
KERSTRUPD August - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KAINZ RICHARD SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLOTH OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KRETSCHNER E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KAZANCOW SACHAR RUSS.SOLDAT - 1917-04-30 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOCIOŁEK JAN - - 1914-09-22 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1891-02-08 - -
KUSZ J. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
KIND KARL ULAN 5 ESK. UL. REG. 13 1915-01-09 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
KAICSA ANDREAS INF. I.R. 52 1915-05-05 - Słotowa (nr 235) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
KOTZUR JULIUS - - 1918-03-26 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KRENGEL FERDINAND - PREUSS. RES.JAGER. BTL. 19 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
KRÖGER GERHARD GFT. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KADLEC REIMUND RES.JNFT.  K.U.K.J.R.99, 7 K 1916-06-01 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
KUNZE JOSEF - - 1915-06-16 - Braciszów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KAMPKA JOSEPH - - 1917-10-10 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KROLL KARL LEUTN. D. RES. 11. KOMP. RES. INF. REGT. 49 1914-10-27 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KADEŘÁBEK JOSEF JG. K.U. K.I.R 28 ZUGET K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUBIS FRANZ - - 1918-06-14 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
KLAROWITZ RICH. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KONRAD FRITZ KRIEGSFREIW. 3. KOMP. RES. INF. RGT. 22 1914-12-23 - Zduńska Wola miasto, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KOZIOL PAUL - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KASCHEL ERH. GEFR. - 1918-09-18 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
KÖSTER II FRIEDRICH UTFFZ. RIR 90 1915-08-?? - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - TECHENTIN, PARCHIM -
KOWALKE OTTO - - 1918-07-06 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
KAŹMIERCZAK JAN - - 1920-07-25 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KULA FRANCISZEK - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
KIESCHNER FRANZ INFT. I.R. 49 1915-01-05 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.17
KRAUSE ADOLF JNFANT K.U.K.J.R.42 1915-09-11 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KRATZER ANTON TAMB. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-05 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOVACS STEFAN INF. K.U.K.I.R. 60 1915-03-13 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLEINSCHMIDT HERMANN - - 1915-02-10 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
KOTOMSKI WŁADYSŁAW - - 1918-11-03 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
KOWALCZYK PAUL INF. LDST.ET.B. 214 - - Droginia (nr 371) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
KÖNIG FRANZ JOSEF LDST.JG. TKJR 3 1915-04-06 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUBANEK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUNERT WILHELM RES. ZGSF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAUDER PAUL - - 1917-10-26 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KAHLE? ALFRED GEFR ?R IR D? 1915-?? - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
KLEINE-SUDHUES HEINRICH MUSK. P.R.I.R.218 1915-05-09 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KOLODZIEJ FR. - - 1918-10-22 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KATHMANN HEINRICH - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
KONIECZNY ANDRZEJ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KLUTZOW von AR? - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KORACZ-BELA FRANZ INF HONV. IR 16/III 1914-12-15 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KAŹMIERCZAK JÓZEF - - 1918-05-25 - Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KOCHANEK JOHANN - - 1916-04-09 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOLLECZEK ALFONS - - 1916 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1898 - -
KERN LUDWIG - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1878 ROHRBACH -
KAMINSKI JOHANN - - 1916-07-30 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KEMMING - MUSKETIER PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
KARKOSZ STANISLAUS - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KOSMEHL MAX FUSL. KPGGR 4 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOBINSKY FRANC - LDST B. 105  1914-10-15 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KÖHLER PAUL - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - TRIBSOW / TRZEBIESZEWO Obelisk
KAHL WALDEMAR - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KIESCH O - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken obelisk
KOSTNER JOHANN JG. T.K.J.R. 2 1915-05-03 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KANIA ROBERT - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUEN STEFAN ZGSF. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KILDERS THEODOR ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KRAMER BERNHARD MUSKETIER - 1915 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
KUTZNER ERICH - - 1914-10-20 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KOŃCZAK WINCENTY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
KRIEGER PAUL FR. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAZNOCKI STANISŁAW - - 1915-08-05 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KLOPIK ANTON JNFANTERIST K.K.SCH.R.25/1 1917-04-21 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KUSNIK ? - - 1915 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KONAS ANTON INF K.K.L. ?R 11 1915-11-19 - Limanowa (nr 366) miasto, gm. Limanowa, pow. limanowski, ul. Szewdzka małopolskie - - -
KOBERLEIN FRITZ - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KASER BOHUMIL KDTT.ASP. SCH.R. 14 - - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOGLIN HERMANN - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KRISCHAN G. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KEZY PIOTR RUSS.SOLDAT - 1917-04-08 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRAWCZYK WINCENTY - - 1918-11-02 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1899-04-04 - -
KANCY PAUL - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KLAMROTH H. KANONIER 3 B. R. FELD A.R. 50 1914-12-20 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
KAUFMANN JOSEF LST.INF. T.K.J.R.2 1915-04-25/05-10 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
KRZYDZINSKI HUB. GEFT. PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
KUSENBURG OSKAR GREN. KPGGR 1 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
KONARIK KARL LDST.JAGER  KU.K.F.JAG.B.25  1915-06-27 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
KURNZER KARL - - 1915-10-05 - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
KOLLEK MAX - - 1917-07-17 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KABELITZ FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KAISS HERMANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KNEBEL JOSEF - - 1917-05-03 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KRUZEL JOSEF - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KRAUSE FRITZ KRIEGSFR. - 1914-10-24 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
KREUTZ FRITZ GREN. RIR 64 1915-08-?? - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BERLIN -
KRAUSE BRUNO - - 1918-06-02 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
KLIMPEL FRANCISZEK - - 1916-09-29 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KARASSEK FRANCISZEK - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
KLEIN FRANZ - ARM. TEL. ABT. 11 1914-12-24 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.3
KIRCHNIAWY FRANZ GEFREITER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1877-11-11 - -
KUKASIN LUKA SERBE SERB.J.R.11/4 1917-04-25 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KREN JOSEF LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KASIJ JOHANN INF K.U.K. I.R. 15 1914-11-27 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
KUBICKI CZESŁAW - - 1918-05-15 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
KACZOR STEFAN SZER. LEGIONY POLSKIE 1917 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1890-01-09 - -
KALŠEK GEORG LDST.JG. IR 87 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUBIK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUNTSCHKE LEOPOLD INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KINZEL WILH. - - 1914-10-17 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KIEWITZ GERH. RES 5K R.I.R. 225 1915-07-09 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
KOFFEK WILHELM LST.PTRF. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KERZEL AUGUST - - 1916-06-01 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KIESELHORST JULIUS - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
KUNZ FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KUSTEB von ALFRED - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KOVACS SANDOR INF HONV. IR 11 1915-01-05 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KUBATTA JOSEPH - - 1916-04-27 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOMOREK JOSEF - - 1915 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1892 - -
KRAFFENDORFEN FRANZ - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1877 WELS -
KAMINSKI THEOPHIL - - 1916-11-05 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KLEINE EMIL - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
KOWALIK JOHANN - - - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLEIN JOS. - - 1918-10-03 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
KRAUSE RUDOLF - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - BANDESOW / BĘDZIESZEWO Obelisk
KAMINSK FRIEDRICH UNTFFZ. - 1915-09-15 - Lanngut Rosja Pogranicze 1887-12-13 Thomareinen -
KASTEN EMIL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KRAFFZIK G - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen obelisk
KRUPA FERDINAND INF. I.R. 58 1915-01-01 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARY SAMUEL - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KLUTGRIKOW JAK. RUSS. KRIEGER 16 SIB. SCH. R 1915-02-01 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
KUHN AUGUST GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KNEŽEK JOSEF INF. K.K.L.I.R. 31 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KLINNER PAUL - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KOWALEWSKI WAWRZYN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
KRÜSECKE ALBERT PION. R.P.K. 85 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOLANOWSKI JÓZEF - 1 P.P. 1 KOMP. 1918-01-16 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KNITTL ANTON TRAINSOLDAT K.U.K.TR.DE.10 1916-06-19 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KAČER JOSEF INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 7 1915-07-16 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1895 HALUZICE -
KARAKUT JOHN GFT K.u.K.L.I.R. 34 1914-12-10-16 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
KLANČNIK FERDINAND LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOSLECK EWALD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KRNACZ V. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KIREJEW ERNOLAI RUSS.SOLDAT - 1918-04-09 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KWAŚNIK CHRYZOSTOM - - 1917-07-31 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1890-09-14 - -
KLOSE - MUSK. 4 K. INF. REG. 176 1914-11-29 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
KNOLL JOHANN E.R.INF. I.R.14 1915-05-07 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
KIESEWETTE? ERNST - - 1918-07-22 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KESSEL LEO - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KOZMAK N. INFT K.K. LIR 17 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - ekshumacja z 26.10.1915
KNOTH ERICH GREN. KPGGR 4 1915-05-07 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KRISTO FRANZ JNFANT  K.U.K.J.R.4, GK  1915-05-11 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
KINTZEL ALFRED - - 1918-06-13 - Dąbrowa wieś, gm. Polkowice, pow. polkowicki dolnośląskie - - -
KUBIETZ MAX - - 1917-10-04 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOSTRZEWA PAUL - - 1917-04-23 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KADEN GEORG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KAŠPAR FRANZ JG. K.U. K.I.R 28 ZUGET K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOWALLIK JOSEF - - 1917-08-22 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KLOSS G. OBERGFR - 1916-05-31 - Chełm Żarski wieś, gm. Lubsko, pow. żarski lubuskie - - -
KÜHL HERMANN MUSK. IR 84 1915-08-?? - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BLIESDORF, OLDENBURG -
KOWALSKI FRANCISZEK - - 1915-07-29 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KLEPPEK - - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
KNAP ADALBERT INFT. I.R. 40 1914-12-17 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.34
KLOSKE WILHELM LEUTNANT - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1893-01-07 - -
KRON HEINRICH LDW. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOPPELSTATTER ALOIS K.SCH. K.K.K. SCH.R. III 1914-11-22 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
KRAUSE WILHELM KAN. - 1918-09-22 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1892-09-13 Wendischbuckow obelisk
KWASKOWSKI WIKTOR - - 1918-08-21 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
KĘDZIA KAZIMIERZ SZER. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1894-12-04 - -
KOCH OTTO LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUREK ANDREAS ERS. RES. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KASMER FELH. - - 1915-02-15 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KARLBERGER LORENZ PIONIER K.U.K.E.R.V.A3/4 1916-04-19 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KLABUNDE FRANZ UTFFZ 11 IR54 1915-01-12 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
KONTOWSKI ANTON WEHRM. P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KUHNERT JOHANN - - 1915-11-06 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KNOLL KARL - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
KURPISZ JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KRAMANOWIC M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRAFT? GUSTAV - - - - Kątki wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KUHLMANN AUGUST - DTSCH. IR 269 1915-06-07 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KOLODZIEJ FRANZ - - 1914-08-22 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOMOREK THEODOR - - 1915 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1891 - -
KUZIEL JÓZEF - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1889 JURKÓW -
KOCZULLA JOSEF - - 1915-09-02 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KLIESCH MAX - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
KRZYSTOFINSKI ANTON FUSL. LDW. IR 7 1914-12-24 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRAKAU JOH. - - 1918-08-28 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
KLESCHTS HERM. GRENAD. - 1918-03-21 - Lanngut Rosja Pogranicze 1898-09-21 Langgut -
KÜHN J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen obelisk
KUKLA FRANZ INF. I.R. 88 1915-01-11 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAUFMANN R. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KORBUK MARTIN RUSS. KRIEGER 102 JNF. REG. 1916-02-23 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
KULISCH WILHELM MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KREMSER KARL MUSK. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KORNEL??? HERMANN - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KONTACKY JOSEF INF. L.J.R. 16 1915-07-01 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KOZAK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - BOGDANKI -
KUCZORA PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KALWEIT ARNOLD KPL. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRAUZE ANTONI - 1 P.P. 2 KOMP. - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KOCZIARCZYK W. MUSKETIER E.BTL.4.J.R.24 1915-09-17 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KOSTRHOUN JAN INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 7 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1880 NEKOVICE U KYJOVA -
KISFALUDY JOHANN HUS. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
KOSTAJNŠEK FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOWOLLIK HIACYNTH - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
KARBSTEH JOSEF - - 1918-08-08 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
KUPCZYK IGNATZ MUSKETIER 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KNASMÜLLER JOHANN JG K.U.K.T.K.J.R. 4 - - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
KORNEK JOHANN - - 1917-02-18 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KRUGER HANS - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KŰHN GUSTAV MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-13 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1894-11-14 - -
KISLU? NICOLAI RUSS.SOLDAT - 1917-08-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KULOSA MAX - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KLENTSCH JOSEF - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KERSTEN GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KANDLBINDER MAX GFT. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLOSTER AUGUST - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KUHN FERD. JÄGER - 1915-02-02 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KALLWEIT JOHANN GEFR. D. RES. 10 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KAJTAR JANOS - 14,2 WĘGIER L.E.B.   - - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
KULKA WILLI - - 1918-09-17 - Jagłowice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
KNYSOW ANDRZEJ SZER. - 1917-06-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KAN... PAUL - - 1915-05-15 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KOŁATA MAKS. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KARASOW JAN - 130 P.P. 3 K. 1916-05-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KLOSE HERM. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KOUPICA FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KRAUS LEOPOLD SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KURPIELLA PAUL - - 1922-10-14 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KURRASCH ERNST GEFREITER - 1915-11-07 - Siodłonie wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Zedlin) pomorskie 1878-10-09 - obelisk
KLACSANSKY EMANUEL INF. I.R. 43 1914-12-26 - Grab I (nr 4) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
KISS PÉTAR HONV. H.I.R. 16 1915-03-09 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLOSS FRITZ - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KANIESS ALBERT - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KARETZKI V MUSKETIER 9 K. E. BTL. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
KLENNER HUBERT - - 1918-10-12 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KAINZ ANTON INF. I.R. 18 1914-11-07 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 - -
KLENZ OTTO - - 1918-04-12 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
KUBITZA IGNATZ - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KÜGL F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOSTEZKA JOSEF RUSS.SOLDAT - 1918-06-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOZIOL PETER - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KASPEREK IGNAZ - - 1917-11-?? - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KLAKA VIKTOR - - 1917-11-21 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
KÖSTNER II WILHELM RES. P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KRUEGER - - - 1914 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1895 - -
KREY HEINRICH RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KASTANEK KARL - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1884 - J. Drogomir go nie wymienia
KRAUSE MAX - - 1914 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KRASZOW PIOTR SANITAT  FELDSPITAL 419  - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KASPER ALB. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOWAL JEFIM IWANOWICZ INF. RUSS.I.R. 165 1915-04-04 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOSMALA F. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KRASZKIEWICZ JOHS. - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KUHONOW GREGOR INF. IR 35 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KÖNIG ALOIS - - 1918 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
KALESZKA LEON SZER. - 1917-04-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KIOLBASSA AUGUST - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KUBSEL REINHARDT - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KUSCHIMS JAKOB ZIVILKUTSCHER - 1914-11-19 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.31
KIEPERT EMIL INF[ANTERIST] - 1915-05-29 - Słowieńsko wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KRÜGER - LTN. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KANIESZ WILH. - - 1914-10-07 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
KUNZIG LUDWIG - - 1916-01-25 - Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski pomorskie - - -
KRAUSE KURT - - 1920-03-02 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1899-12-07 DRESDEN -
KOKA ANTON E.R. INF. I.R. 41 1914-09-30 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1881 HADIKFELD -
KOFLER JOSEF UT.JG. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KUBETSCHEK - - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KWASNICKA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRAUSE WILHELM GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUBATTA GEORG - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
KADOLPH BRUNO - - 1917-10-10 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
KOROLKOW W.M. RUSS. ST. KAPIT. 250. JNF. REG. 1914-11-22 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
KOCAN MICHAEL JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
KORNEK ROCHUS - - 1917-06-01 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KUCHENBUCH ALOIS - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KLEPIKOW ?POFEI RUSS.SOLDAT - 1917-10-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KABELLA FRANZ - - 1918-04-18 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUPKE OTTO - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KESSLER FR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KONRAD EMIL - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KALITA JOSEF INF. IR 57 1915-07-28 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
KLEIN ALBERT MUSK. 11 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KLACA MICHAEL - TRAIN D.2  1915-03-26 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
KELLER R. - - - - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
KOLENIN LURIN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KEMSKI PAUL - - 1917-04-08 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KONIOR WOJC. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KHUNER KARL E.F.ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARTAMYSZEW NIKITA SZRG. 3 / 104 P.P. 1916-12-03 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 830
KLOSSEK EDM. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUBA JOSEF INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KREJČI FRANZ SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAUSE RICHARD - - 1917-1?-05 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KLEIN HENRIK KPL. (TIZ.) K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLOSS PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KERL PAUL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KALINOWSKI ILKO SCH. SCH.R 34 1916-04-24 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 SZKŁO -
KREUZER JOHANN PTRF.TIT.UT.JG. TKJR 3 1915-03-18 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUNKA PAUL - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KULA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOWALSKI LEON RUSS.SOLDAT - 1917-05-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLENZ PAUL - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KOTULLA JOHANN - - 1915-05-27 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KLICH LEOPOLD - - 1914-09-02 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEWIESZE -
KAUFMANN JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-01-28 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KEIL HERMANN LDSTM. - 1918-05-17 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
KUBE ANTON WEHRM. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KLEMEN KARL RES.FAHNR. IR 14 1914-12-19 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KLOSC ROBERT WEHRM. J.R. 46/1K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KUDZIABALIJ NIKANDR RUSSE TAUR.GREND.R.6  1915-04-06 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KASTEINBEIN G. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KRANABITTE JOHANN GFT. K.U.K.I.R. 59 1915-02-18 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOSMALA R. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KROLIKOWSKI GEORG - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KÜHNERT ERICH - - wrz-14 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
KARGOW JAN SZER. 22 p.p. 1917-12-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KOSUBEK THEODOR - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KOBIELA KAROL - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
KOMAREK HUBERT INFT. L.I.R. 13 1915-01-08 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.47
KLEMPS EMIL FÜS[ILIER] - 1916-07-25 - Słowieńsko wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KUTHE WILLI KR.FR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRUSZEWSKI JULIUS ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KETTELHUT FRANZ - - 1919-01-14 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
KOPLIN ALBERT - - 1918-08-08 - Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski pomorskie - - -
KRIEBEL PAUL - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
KONDOR GABRIEL E.R.INF. I.R. 101 1914-10-06 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - BÉKÉSZENTANDRÁS -
KÖSSLER SEBASTIAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-(6-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KYLLEST GEORG - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KANDSKY FRANZ - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KRÜGER FRITZ FÜS. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 1 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUDERA JOSEF - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
KREBS HUGO - - 1918-04-12 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
KOSUCKI ALEX F. RUSS. LEUTN. LEIB. GARD. R. 1914-11-06 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
KOHN GUSZTAV KPL. H.I.R. 20 1014-11-01 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KULLA JOSEF - - 1915-07-07 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KRELL GUSTAV - - 1915 - Radawa II wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KOBELOW IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOPETZ EMANUEL - - 1922-02-07 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KACHEL JOHANN - - 1918-10-08 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - SŁUPSKO -
KUCHARSKI FRANZ - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KUNTZ EMIL GREN. 6 KOMP. GREN. REGT. 1 - - Gawliki Wielkie wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KUSIEM ERNST RES.WEHRM. - - - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
KRAUSE FRITZ KRGSFRW. 10 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KNET MICHAEL - L.I.R. 16,10  1915-04-05 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
KONIER JAN SZER. 251 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
KOLODZIEJ - - - 1916-08-06 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KOZIEŁ JAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KALWEIT G. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KLEBER KARL K. SCH. K.K.K. SCH. R. II 1915-01-05 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KASZYKIN TEODOR SZRG. 7 / 13 SYBER. P.P. 1917-01-18 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 875
KOHLER ARTHUR - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUSEL WENZEL KORPORAL K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KYKAL JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLATT RICHARD - - - - Łęgowo wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
KOHLER K. - - 1916-07-28 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
KOLLÁR JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLUGE AUGUST - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KLINTZKE OTTO - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KIRSCH HEINRICH - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
KALNAY FERENCZ VORM. F.K.R. 12 1914-11-08 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 MEZŐTÚR -
KOSEHNIG HUBERT - - 1918-11-05 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KALCHER FRANZ-KARL HPTM. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-11 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KUNKA WILHELM - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KULIBABA D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOWZŁKIN PAWEL RUSS.SOLDAT - 1917-12-06 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOKOSCHKA PAUL - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KOTULLA JOSEPH - - 1918-03-?? - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KOTZUR FRANZ - - 1915-08-07 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
KRAUSE FRIEDRICH KAN 7 R. F.A.R.49 1915-05-11 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
KLUGER ROBERT ING. OBLTN. K.U.K.SCHW.F.A.R. 3 1915-01-09 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLÜTZ HERMANN KAN. - 1918-10-25 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
KUCKLA WILHELM RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KOLB WOLFGANG UT.OFFZ. K.P.G.R.Z.F. 3 1915-05-27 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1896-07-08 - -
KOSCIEK JOHANN ERS.RES. J.R. 1915-07-24 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KUNDRASZOW JWAN RUSSE ART.BRIG.2  1914-10-20 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KUŚKA JÓZEF - - - - Jankowice wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki śląskie - - -
KATOLLA FRIEDR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KREUZER EMANUEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOTHE FRIEDRICH - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUBATZKI FERDINAND - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KLIEM ERNST LANDST. - 1917-08-09 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
KAWARICZKI ANDRZEJ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
KAMIONKA JOHANN - - 1918-05-15 - Solec II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KUŚ JÓZEF - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
KOWALITA ANTON INFT. I.R. 40 1914-11-20 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.2
KLAMKA S. - - 1915-07-19 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1894-04-11 Wijewo -
KOCIAN WENZEL INF. IR 18 1914-12-11 - Siary (nr 76) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAES FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KRIEGER ALB. - - ????-??-?? - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
KUPZOG PAUL - - 1916-01-04 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-09-20 SKORISCHAU -
KREGLER FRANZ ARB. TELEPH.ARB.ABT. 1914-10-19 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1863 JANSDORF -
KREMEC FRANZ LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KLUGNER - HOBOIST INF.RGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
KERESZTELY RALF - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KALLO FERENC HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KÜHN RICHARD - - 1918-07-22 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
KUCZYNSKI ERWIN SZER. 12 FÜS. R. 57 1914-10-19 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
KRAETZER OTTO ERS.RES. P.R.I.R. 219 1915-02-20 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
KOITZ HEINRICH - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
KALIEBE EMIL MUSK. - 1915-06-03 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
KASNER JOHANN - - 1916-12-03 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KOLCZKIN WASILI RUSS.SOLDAT - 1918-08-08 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOJ MICHAEL - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KOPITZA JOHANN - - 1916-11-13 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KAMPCZYK FRANZ - - 1918-05-02 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
KEMPINSKI PHILIPP MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KOSZIOL G - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KOSTER OTTO GREN. KPGRZF 3 1915-05-07 - Bieździadka (nr 41) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
KREIDE EMIL MUSK. 9 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KUCHEJDA JOHANN FUHRM.  - 1915-01-04 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
KOROLIEW IWAN - - 1917-02-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KRUCZALAK J. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KAMMEL WALT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KLUKUSVOSZKY ORBAN HONV. K.UNG.L.I.R.9 M. KIR.9.HONV.GYAL.EZR. 1914-12-18 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOLODZIEJ J. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KNEIDINGER IGNATZ E.R.GFT.TIT.KPL I.R. 14 1915-02-20 - Roztoka (nr 287) wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KAULER WENZEL SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOLANKO ANDRZEJ - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KANIA KARL SCHÜTZE - 1916-04-15 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
KRAUSE RICHARD - - 1916 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KESSLER - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
KOPROVNICZKI FERENC HONV. H.I.R. 16 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOVACS JOSEF INFT. I.R. 19 1914-11-22 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.43
KOBER BERHARD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KLITZKE RICHARD - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KAVANDZSIN TIVADAR INF. I.R. 23 1914-10-27 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1883 ZOMBOR/SOMBOR -
KERN P. - - 1914-08-06 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
KERSCHBAUMER ANTON LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(9-11) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KYCIA VINCENT - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KUNES W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOZSCOW WLADIMIR RUSS.SOLDAT - 1917-04-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOŁODZIEJ ANTONI - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KOTZUR MICHAEL - - 1914-12-31 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEWIESZE -
KLENNER ALFONS WEHRM. 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica lewa
KOVAR ALBERT GFT. K.K.LDST.B.24 1915-03-15 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOHN HERMANN LDSTM. - 1916-08-09 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
KURTZ ERNST E.F. P.R.I.R.219 1914-12-08 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KOLLER KARL - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - J. Drogomir go nie wymienia
KUZMYN KUZMA RUSSE KIEW.GREND.R.5  1915-01-01 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KACZMARCZYK FRANZ - - 1915 - Ćwiercie wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KAUFMANN W. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUBEŠ JOSEF JG. K.U. K.I.R 28 ZUGET K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOTT FRANZ - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KULBATZKI ADOLF - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KLOSE WILLI - - 1918 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KRESSE OTTO GEFR. - 1914-09-18 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
KIRJUKOW MIKOŁAJ SZER. 255 p.p. 1917-12-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
KENZEL PAUL - - 1918-10-27 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
KASPEREK JAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KRIBICH JOHANN INF. I.R. 4 1915-03-04 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 7.1
KORDEK K. - - 1916-02-27 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1888-11-08 Wijewo -
KAULFUSS HUGO OTTO LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAROLLUS GOTTFRIED INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KNOP KARL - - 1914-12-19 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Rochow obelisk
KRAUSE ARTUR - - - - Żagań III miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
KRIŽ FRANZ INF. I.R. 74 1914-10-10 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1888 DOUBRAVANY -
KUCA JOSEF JG. K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KLIMALA WŁADYSŁAW - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KALMANCI JÁNOS HONV. H.I.R. 16 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KERBER HERMANN - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KISS ANDR. JNFANTERIST 6 K. K.U.K. J.R. 51 1915-03-05 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
KULESAR GYULA öst. ung.sold. K.UNG. L.I.R. 20 (M. KIR. 20 HONV. GYAL. EZR.) - - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
KÜTTNER OSWALD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - SKOHL -
KESENHAGEN AUGUST - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
KICINSKI A. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KOLYANOW ALEXEI RUSS.SOLDAT - 1917-07-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOJ THOMAS - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KRUMPIETZ KARL - - 1916-07-12 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KAPITZA RICHARD - - 1916-04-10 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
KLECKI ADAM - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
KOCH CHRISTIAN MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-10 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KULINNA J - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KOSIR FLORIAN INF. IR 17 1914-12-28 - Sieklówka (nr 42) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
KRIPS - GEFR. 9 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KARANDEJ GERASYN RUSSE JNF.RGT. 188  1915-04-21 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KOSAKOW DEMIT - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KUĆKA JÓZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KANNARIEN A. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOLARIK ERASMUS INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOMPALLA PAUL - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KÖSSLINGER GEORG LST. INF. I.R. 14 1915-02-20 - Roztoka (nr 287) wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KNYTL FRANZ ZGSF. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KONIETZKE WILHELM GEFR. - 1914-09-09 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
KLIMEK FRANZ - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
KLOSE JOSEF - - 1917-08-08 - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
KOVÁCS PÁL HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-12 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOZENKO JOSEF INFT. I.R. 26 1914-12-04 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.8
KRAUSE ALBERT G[E]FR[EITER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KLEINERT ALFRED - - 1919-01-08 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-02-17 SAGAN -
KLINIK MICHAEL KAN. F.K.R. 30 1915-10-10 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 AKSMANICE -
KOCH R. - - 1918-10-24 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
KIENZL SEBASTIAN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KOLISKA JOSEF - - 1918-08-08 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA PSTRĄŻNA 2)
KURDUBA D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRESANOF SIMON RUSS.SOLDAT - 1917-04-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOZLIK KAROL - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KLEINER WILH. - - 1918-09-13 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KROCZEK SYLWESTER - - 1916-02-04 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
KÖRNER PAUL WEHRM. 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KASISCHKE WALTER KR.FR. PREUSS.R.J.R. 9/219 1915-04-09 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
KRAMER ALBERT LDSTM. - 1921-05-01 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - zmarły na skutek wojny
KATENBUSCH HEINRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KOPEC ERNST ZGSF. IR 100 1915-06-12 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1890-06-05 - -
KRYSEWSKI AUGUST GEFR. 2. KOMP. L. 1/13 1916-06-02 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KOZIOL JULIUS - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KAZIMIER P. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KŰHNE BENEDIKT JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRETSCHMAR GOTTH. V.FELDW. - 1916-10-23 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
KITZOW AFANASI SZER. 80 p.p. ros. 1917-11-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
KONTNY FRANZ - - 1916-07-01 - Wilków (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KASPEREK JÓZ. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KULA LADISLAUS INFT. DIV. FELD. ABT. 1914-12-11 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.35
KLEIM FRITZ - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KAMIERCZYK BOLESŁAW - - 1918-10-07 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1894-05-24 - -
KIELARECKI PAUL ZGSF. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLOPAR HEINRICH INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KÜHNKE MICHAEL - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
KIEBI? ROBERT - - - - Mściszów wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
KUBIN JOSEF INF. I.R. 56 1916-04-25 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1873 BIAŁA -
KURZ GEBHARD LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KMIT MIKOŁAJ - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KAMÁROVSZKI JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KIESEWALTER HERMANN - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KULNIK PET. JNFANTERIST 12 K. K.U.K. J.R. 51 1915-02-13 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
KACZMIERCZAK FRANZ - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-05-02 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KORTH GUSTAV - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
KULUS W. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KONSTANTI? LADEA - - 1917-04-?9 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOLODZIECZYK WILHELM - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KAPS FRANZ - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
KLAKA AUGUST - - 1915-07-15 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
KLAMM KARL GRENAD. - 1914-10-04 - Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - -
KOGGE WILHELM MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KAIN OTTO ERS.RES. PRIR 46 1915-05-07 - Bednarka (nr 84) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRÜGER OTTO WEHRM. 10 KOMP. INF. REGT. 49 1915-02-09 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KORMON JELISIEJ RUSSE JNFT.RGT.83  1914-12-21 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KOSINKOW ALEKS SZER. - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1877 - -
KUĆKA STEFAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KAPPERBERG A. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOLLER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KORN HERM. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KASZA JÁNOS GFT (ORV) K.UNG.L.I.R.20 M.KIR. 20 KONV.GYAL.BER. 1915-05-25 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KNEISEL ARNO - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KORHENI ALEXEJ ZGSF. - - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KWIATEK CYPRIAN - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOLODZIEZYK - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
KREICSI ANTAL HONV. H.I.R. 16 1915-03-09 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUCZRA OTTOKAR INFT. L.I.R. 13 1915-02-23 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.30
KRÜGER FRIEDRICH - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KÜHL OTTO MUSKETIER - 1916 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
KIEŁBASA LUDWIK - - - - Złota (małopolskie) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KNAUER ALFRED - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
KOCSIŠ JÓZSEF HONV. H.I.R. 18 1914-11-15 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1888 - -
KNOL BARTALMÁ LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KALISKA - - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KURSCHU M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRUPA FRANC RUSS.SOLDAT - 1918-06-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRUPA SZYMON - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KREUSEL WENZEL - - 1917-05-23 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KRYS JOSEPH MUSKETIER 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KISZCZAK BASILIUS JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
KASPEREK JOHANN - - 1915-06-20 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KORNBLUM KARL - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KRAPF RUDOLF - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KOVÁCS SANDOR RES.PION./AUSTR.-WĘG. P.TELEGR. 1914-09-19 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KALUKIEN ADOLF - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
KOMANDER PAUL - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KANDZIORA JOSEF - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KERNAND R - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KADLETZ JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KÖHLER HERM. - - 1914-11-06 - Jagłowice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
KLIMANKOW SIMON SZER. 80 p.p. ros. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892-09-03 - -
K... - - - 1914-09-09 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KOCZUR FR. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KALILILKOW GRZEGORZ - 413 P.P. 11 K. 1916-04-20 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KLOSE ADOLF - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KOET N. INF. - - - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOPP FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KRANZUSCH B. ? - ? - Zelkówo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Silkow) pomorskie - - obelisk
KUBATTA VALENTIN LTN. - 1918-03-08 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KURUCZ IMRE INF. I.R. 67 1914-11-14 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1884 NIŽNÝ SLAVKOV/ALSÓSZALÓK -
KEINZ HEINRICH LDST. JG. - - - Ożenna III (nr 3) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
KAPRÁVINSZKI FERENC HONV. H.I.R. 16 1915-03-10 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLEIBER ALFRED - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KURFÜRST EDUARD JNFANTERIST K.K.SCH.R.19/3 1916-05-09 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KUPK(O?) AUGUST - BATL. NEUSALZ 1914-12-03 - Wodzierady wieś, gm. Wodzierady, pow. łaski łódzkie - - -
KESTING FRIEDRICH - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-02-26 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRAUSE WALTER - - 1917-01-29 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLÜCKMANN WILHELM - - 1914-09-30 - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - gestorben vor Antwerppen
KOLODZIEJ VINCENT - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KUCHAR M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOROTAJ NIKOLAI RUSS.SOLDAT - 1917-04-30 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOZIOL EMANUEL - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KRUTZEL AUGUST - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
KLAKA MATTHIAS - - 1916-07-12 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
KLAMROTH W. - - 1914 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1889 - -
KÖTZ PETER RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KROPF ANDREAS JOHANN WEHRM. BIR 22 1915-05-05 - Bednarka (nr 84) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
KROKSCH WALT. - - 1918-11-09 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - WARMBRUNN -
KOSTIENKO JLIA RUSSE KIEW.GREND.5  1915-01-21 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KARDINAL V WILDER AD. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KORNHEISNER FRANZ K.SCH. K.K.K. SCH. R. II 1914-12-16 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOSCHINKY E. - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KOLAI STEFAN HONV. K.UNG.L.I.R.5 M.KIR.5.HONV.GYAL.EZR 1915-05-15 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KONICKI REINHOLD - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KOSCIENKO MAREK INF. IR 34 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KONIG ALBERT - - 1915-06-22 - Szprotawa IV miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - - -
KRÜGER HEINRICH - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - TRIBSOW / TRZEBIESZEWO Obelisk
KOSTORST - - - - - Borki Małe wieś, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KLUG WILLI - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KREP PÁL HONV. H.I.R. 16 1915-03-08 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KULYK JOSEF INFT. I.R. 19 1914-11-19 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.30
KÜMKER VON D. HEINZ - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KUMBIER AUGUST GRENADIER - 1916 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
KRÜGER WILHELM - - 1915-04-24 - Bukowo wieś, gm. Człopa, pow. wałecki zachodniopomorskie - - -
KOPFMÜLLER XAVER - - 1919-12-01 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-10-01 LECHHAUSEN -
KOFLER FRANZ JG. T.K.J.R. 2 1914-11-12 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1893 SARNTHEIM -
KOBZA ALOIS JG. K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KOPPATSCHEK FR. - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KUSZ M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KREFT MICHAŁ - - - - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1893 Kawle -
KALINICS MICHELY INF. I.R. 65 1915-02-18 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KRZEMIŃSKI JAN - - 1914 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRUGER HERMANN GREN. KPGRZF 2 1915-05-05 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
KOSLOWSKI SYLV. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KRZEMINSKI ANTON RUSS.SOLDAT - 1918-04-11 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KAMPA GREGOR - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KADUK IGANTZ - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KNECHT HEINR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUŹMECOW PIOTR INF. J.R. 165 1914-12-19 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KROLL JOHANN - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KERBER GUSTAV - - 1917-05-22 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KRAUSE OTTO - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
KOWOLLIK JOSEF - - 1914-12-20 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KUHN FRANZ MUSK. - 1916-04-14 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
KRAL STANISLAUS - - - - Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KRUPA FRANCISZEK - - - - Roszków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KURSETKOWSKI SIGMUND FELDGESTLICHER ETAPPEN KOMANDANT. 28 1918-08-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - KURZĘTKOWSKI?
KRAFT MARTIN - - 1919 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KRISTOF STEFAN INF. K.U.K.I.R. 69 1915-02-02 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KUSZMYN TEODOR INF. IR 17 - - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRYWUTA TADEUSZ SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KANDZIORA KARL - - 1914-08-22 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
KUSCH JOS. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
KACZUBIEJKIN NAUM KPL. RUSS.I.R.18/8 - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KNITTEL HEINRICH - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1895 Falkenberg -
KIERUJ WACŁAW - - 1918-04-23 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1899-09-05 - -
KMOCH WALTER UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KURZIDIM HUGO - - 1916-07-10 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KAPFIOŁ JOZEF SZEREGOWY - 1915-04-03 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
KELLER KARL MUSK. - 1916-07-04 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KUNKEL - KANONIER GEHR.KAN.BATTR.16 1918-11-19 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1876-09-21 - -
KRAUS FRANZ - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KLIMEK NIKOLAUS - - 1914-08-22 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KASSIAN IWAN - - 1916-12-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1885 - -
KARA PAUL - - 1917-11-24 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOKOTT JAKOB - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KORUSIEWICZ IGNACY - - - - Siewierz miasto, gm. Siewierz, pow. będziński śląskie - - kupiec
KOLKS HEINRICH - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOMPKA AUG. - - 1916-07-28 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KLAUSA PAUL - - 1918-07-15 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1874-10-29 - -
KLOPPERT - WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-10 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KORACIC JOHANN INF.TIT.GFT. LDW.IR 27 - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
KUSCH GUSTAV - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
KOSBRZEWA AUGUST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KISCHKA MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOMPIT JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUNZE ERICH - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KLISZCY FRANZ FÜSL. 3 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1914-11-25 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1888-03-16 - -
KADELA JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KOPLOWITZ FERDINAND - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SCHECHOWITZ (Czechowice) -
KOZAK STANISŁAW SZER. - 1918-05-15 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KUSCH JOHANN - - 1916-04-06 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KORFANT A. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KOŁTUNOW MIKOŁAJ - 16 P. 1916-01-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KOLOSA ISTVÁN HUS. K.UNG.HUS.R.18 M.KIR.18 EZR. 1914-10-31 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KAISER HEINRICH - - 1914-12-12 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KŁUSEK JÓZEF - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KACZMAREK JAN - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
KANSY LOR. - - 1915-07-23 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KLINKE RUDOLF SANITARIUSZ 5 ODDZIAŁ 1916-04-17 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KOMAN ANTON SCH. K.K. SCH.R. 27 1914-12-15 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
KOLOSZUK GREGORI TEOFANOWICZ RUSS. - 1915-05-26 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KLIMEK WACŁAW - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KUCSERA PÉTAR HONV. H.I.R. 16 1915-03-13 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAMIŃSKI JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
KÜLLNER GEORG - - 1918-07-30 - Rudawica wieś, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
K(L?)(?)(U?)MANN N.N. ?/NIEMIEC? ? 1914 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KAMPHOFER MATHIAS KPR. I.R. 59 1915-02-14 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KACZMARCZYK KL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
KRETSCHMER ALFRED - - 1918-03-29 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KOTZ STEPH. VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KULEMIN IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-05-01 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KAMPA JOHANN - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KANSY PAUL - - 1914 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KNOBLOCH R - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUHLMANN HEINZ - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KASTÁNEK KARL ERS.JG. FJB 2 1914-10-12 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KLEM?? ? - - 1915-06-29 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KLIMMCK LUDWIG - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KRAMARCZYK HUGO - - 1918-04-12 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KRANCZIOCH PAUL - - - - Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KALLENDA FRANZ - - 1915-03-30 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
KATZBERGER HEINRICH INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-(18-19) - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUZNIC - - - 1916 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KREGEL PAUL - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KURESCH ATHANAS FÄHR. KAN. K.U.K.F.K.R. 11 1914-12-31 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KITTEL JOSEF MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-04 - Pogorzyna (nr 103) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUREK ANDRZEJ SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUBITZA FRANZ - - 1915-09-13 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
KASTNER JOSEF SCH. K.K.SCH.R.12 1915-04-19 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KÄTZNER OTTO - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - BRODELWITZ -
KRUSZYŃSKI FRANCISZEK - - 1918-05-15 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1892-09-16 - -
KURZIDIM GEORG - - 1917-04-09 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KAJDAN JAN STRZEL. 33 P. 1916-05-16 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1889-03-17 - -
KIPRY TRAUGOTT ERS.RES. - 1915-05-26 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KAFKA JOSEF E.R.INF. IR 98 1914-11-27 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
KANDORA VINZENT - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KRUPNICS MIKOLY - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KLEFER JOSEF - - 1917-12-23 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1896-10-08 - -
KERN EDMMUD - - 1916-10-12 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOKOTT PAUL - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KUZIOR LEON - - - - Siewierz miasto, gm. Siewierz, pow. będziński śląskie - - kupiec
KRUPPA ANT. MUSKETIER 11 K. E. BTL. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1895 - -
KÖNNING HERMANN - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-03-24 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KACZMARCZYK JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KOPIETZKI ANTON - - 1914-08-03 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1899-07-24 - -
KOCH ALBERT KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KRVINA FRANZ INF. LDW.IR 27 1914-12-15 - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
KNOLL ADOLF ERSATZ RES. - 1916-08-03 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1883-11-26 - -
KOSTRZEWA JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KAMPA ROCHUS - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KLEIBER TH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KÖNIG JOSEF G. UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KURZ HERMANN - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KOMISSEDER - ? 6 K. LANDW. INF. REGT. 45 - - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KREBS HUGO - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
KRAMKUNIN SERGEI - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
KOSIEK AUGUST - - ????-06-30 - Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KRZOSOK V. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KOSZYN BAZYL SZRG. 2 / 2 P.P. 1916-09-28 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 786
KUBASZEK JOHANN INF. K.K.L.I.BRIG. 92 1915-06-05 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KALIN LEONARD - - 1916-06-09 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOSLENKOW PAWLOW INF. IR 36 - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOSTECKI WŁADYSŁAW - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KEMPIAK SYLWESTER - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
KANSY JOS. - - 1916-09-26 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KOLNBERGER FERDYNAND KPT 36P.P.ARM.AUSTIA 1914-10-29 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
KOZIM WASYLI INF. RUSS. INF.196 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
KORIAKIN ALEXIJ RUSS. - 1915-05-26 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KOPEĆ FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KULIK IMRE HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAMIŃSKI TOM. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
KÖNIG GUSTAV - - 1915-05-30 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KOLTSCHAU (?) ERNST ERS. RES. 4. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 47 1914-11-23 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KAUCSAK PAL INF. I.R. 66 1915-02-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KAMIŃSKI JK - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
KOPYTO STANISŁAW - - - - Żelichów wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOZIOL JOSEF - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KACZMARCZYK MICHAEL - - 1918-08-26 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893-09-29 - -
KAMPA ROCHUS - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KLEIN GEORG - - 1917 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KOLETZKO JOSEPH - - 1915-07-24 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KALAU VOM HOFE ADOLF - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KLYWADENKO AMYTRIN FELDSCHER - 1915-04-16 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KUN? HERM. - - 1914-11-?? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KLOTZKOWSKI JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
K?CH?? KARL ?EHIM - 1914-05-07 - Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
KITTEL HERBERT - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KOWOL JOHANN - - 1915-06-24 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
KIEBERGER O. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KETTMAIER S. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAISER KARL - - 1915-05-16 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF VERMIST
KREX PAUL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KACHTIK JOHANN INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KRÜGER II AUGUST MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-09 - Pogorzyna (nr 103) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUREK LEOPOLD SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUBITZA JOSEF - - 1915-09-01 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
KUNTZEL M. - - 1914-10-29 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
KNEISLER ALFRED GREN. PREUSS.1.GARDE RGT. Z.F 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLEIBER RICHARD - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - TÖSCHWITZ -
KASCHURA PETER MUSKETIER - 1915-10-06 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KATTNER JOSEF - - 1915 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - NEUNZ -
KASTNER EUGENIUSZ PUŁK.REZERWY ARM. AUSTRIACKA 1914-12-27 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1895-??-?? - -
KNORREK FRIEDRICH ARM.SOLD. - 1917-09-25 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KOROSKENYI ADALBERT KDTT.I.D.RES./AUSTR.-WĘG. FJB 7 1914-12-11 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
KRAWCZYK PETER - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KLEMENKOW IWAN - - 1916-11-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1892 - -
KIPKA AUGUST - - 1917-08-25 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOWALSKI PAUL - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KOCHANOWICZ STEFAN OCHOTNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
KALKOWSKI FRANCISZEK - - 1918-08-05 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Kosowo -
KUŁYK STEFAN ERS.RES. I.R. 58 1914-12-26 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOPIETZKI THOMAS - - 1914-07-27 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1897-12-22 - -
KÖNIG WILHELM RES. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KVARTUH JOHANN INF. LDW.IR 27 1914-12-15 - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
KRAUSE JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KAMPA VIKTOR - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KLEINDIENST P. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOPLINGER GEORG INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUSCH JOH. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KOSLOWSKI JOSEPH WEHRM. ? 1914-12-12 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KASCHUBA JOSEF - - 1916-12-29 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KRENGANES GEORGE JENIEC RUMUŃSKI - 1917-04-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie - -