Nazwisk w bazie na literę K: 7407

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
KOHLER K. - - 1916-07-28 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
KÜHN ALWIN - - 1916-12-24 RUMANIEN Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KELLER BRUNO - - 1917 RUSSLAND Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
KREMS WILLY - - 1917-07-12 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
KRETSCHMER ARTUR - - 1918-11-17 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KASPAR PAUL - - 1918-06-18 OFFENBURG Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KIEHNERT PAUL - - 1914-08-22 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KOBLITZ PAUL MUSK. - 1914-09-26 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - GALTENAU -
KRIEST AUG. GEFR. - 1918-08-04 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
KASCHEL ERH. GEFR. - 1918-09-18 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
KRAUSE FRITZ KRIEGSFR. - 1914-10-24 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
KNUR PAUL - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
KRAUSE HEINRICH - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
KRUSCHE PAUL - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
KAPPE FRANZ - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
KRAUSE MAX - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
KRETSCHMER FRANZ - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
KATZER JOSEF - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHODELWITZ -
KESSL? GUSTAV - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KLINNER HEINRICH - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KLINNER PAUL - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KORNEL??? HERMANN - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KLENER KARL - - ????-??-?? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KOLBE AUG. - - 1918-09-18 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KUNZE JOSEF - - 1916-07-07 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KASCHEL FRITZ - - 1917-10-?? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KERN AUGUST - - 1916-11-13 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KLEINERT GUSTAV - - 1918-03-28 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KLEINOD HEINR. - - 19??-11-16 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KLOSE OSKAR - - 1917-??-29 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KRIEGENHERD BRUNO - - 1918-03-28 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KAUFACH PAUL - - 1918-08-29 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KIESE WILHELM - - 1916-07-19 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KUTZNER ERICH - - 1914-10-20 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KAMENZ F. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
KRAUSE A. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
KUNZE G. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
KARZMAREK A. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
KRAUSE H. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
KUPPER G. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
KACKER KARL UNTEROFFIZIER - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
KE? P? ? - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
KALAMIT GOTTL. TRAIN - 1915-01-24 - Paździorno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
KÄSLER P. GEFR. - 1918-09-18 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KNOLL A. GEFR. - 1918-03-26 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRAUSE H. LDSTM. - 1918-07-20 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KIEKE A. GEFR. - 1918-03-27 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRAUSE B. MUSK. - 1917-09-08 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KEIL JOSEF - - - - Głębowice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
KOSMEHL RICH. - - - - Głębowice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
KLOSE PAUL - - 1916-03-09 FRANKREICH Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
KONIETZKO JULIUS - - 1914-10-17 RETHEL Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KUNZENDORF -
KLIEM JOSEF - - 1915-11-26 DUNABURG Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
KLIEM KARL - - 1918-08-31 BARISIS Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
KÖHLER FRANZ - - 1918-06-29 MOSTAR Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KL. BAUSCHWITZ -
KUNISCH FRANZ - - 1917-11-07 FRANKREICH Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KL. BAUSCHWITZ VERM.
KITSCHKE HERMANN - - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
KNORN - - - - - Olszany wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KUDER - - - - - Olszany wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KUDER - - - - - Olszany wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KUTSCHE ALFRED - - 1916 - Świdnica II miasto, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie 1897 - VERM.
KOŃ IGNATIUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KOVAŘ FRANCISCUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KOZIK JOANNES - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KUS JOANNES - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KALNY MARTINUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KEMP GUSTAVUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KOCH LUDOVICUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KOROWIN GEORGIUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KOVASC LUDOVICUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KRUSCH DAVID - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KALLOS JOANNES - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KASPERSKI JOSEPHUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KISELY FRANCISCUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KODILO PETRUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KYRCZ F. - - 1914 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
KANIA J. - - 1915 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
KYRCZ L. - - 1918 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
KOLNY P. - - 1914 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
KLIMCZOK A. - - 1915 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
KOTYJA K. - - 1916 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
KLAPPER MAX - - 1916-03-29 - Kąty Bystrzyckie wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1898-01-30 - -
KLAPPER PAUL - - 1914-11-21 - Kąty Bystrzyckie wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1888-01-25 - -
KLOSSEK FRANZ - - 1914-09-26 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
KUSTOS FRANZ - - 1916-02-01 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
KUZNIK ALBERT - - 1915-06-30 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
KELLLER FRANZ - - 1914-09-22 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
KOLLEK JOHANN - - 1918-11-15 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
KUZNIK WINCENT - - 1915-01-20 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
KOSE JOSEF - - 1916-11-13 - Bojanów wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
KNEDLIK EMIL - - 1916-08-07 MIRAUMONT FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
KUBNY EMIL - - 1917-08-01 YPERN FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
KÖHLER WILHELM - - 1918-07-?? - Zimna Woda (pow. Lubin) wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie 1855-06-30 - -
KÖHLER GUSTAV - - 1918-04-03 - Zimna Woda (pow. Lubin) wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
KLIEGEL JOSEF - - 1918-09-21 LAZARETT ZU BROMBERG Poręba wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie 1890-12-03 - -
KAISER KARL - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KANERT FRITZ - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KNIPPEL WILHELM - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRAUSE KARL - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRISTIN KURT - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KUNING WALT. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
K???SCH???R FRANZ - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KAMMEL ROBERT - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KLEISS RICH. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KONIG RICH. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRAUSE GUSTAV - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRUGER RICHARD - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KLICHE KARL WEHRM. - 1915-05-06 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KONRG RICHARD PION. - 1916-04-14 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRAUSE OSKAR UNTFFZ. - 1915-08-29 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KAMMER ROBERT WEHRM. - 1917-08-28 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KONIG PAUL MUSK. - 1917-04-06 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRAMPF WALTER LTNT. - 1915-06-23 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KLASE HEINRICH WEHR. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - O.
KALEVE ERICH FLIEGER - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - ?
KOBYLKA RICHARD - - 1917-09-04 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KUHNERT ERDM. - - 1918-10-23 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
KUTTNEN FRIEDRICH - - 1918-02-13 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KREUSCHER MARTIN - - 1916-09-25 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KURZ KARL - - 1918-10-21 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KLEINE MOLLER FRD. - - 1915-09-27 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KRUG GUSTAV - - 1915-10-21 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
KRAUSE ALFRED - - 1917-06-15 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
KREDEL PAUL - - 1918 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
KRAUSE RICHARD - - 1915 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
KINDLER ERICH - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRAUSE MARTIN - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KIEFEL ROBERT - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRAUSE PAUL - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KOSLOWSKI G. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KOSZIOLL G. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KOSLOWSKI A. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KACZMARCZYK FRNCISZEK - - 1917 SYBERIA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1886 ŻORY-OSINY -
KLEPEK PAWEŁ - - 1915 LA-BASSE (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1881 ŻORY-OSINY -
KLEPEK JÓZEF - - 1918 VALENCINES (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1895 ŻORY-OSINY -
KREMIEC JÓZEF - - 1915 REMBISZE Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1892 ŻORY-OSINY -
KACZMARCZYK KONSTANTY - - 1915 KRAKÓW Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1888 ŻORY-OSINY -
KLEPEK EMANUEL - - 1914 PRUSY WSCHODNIE Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1890 ŻORY-OSINY -
KLEPEK FRANCISZEK - - 1917 LOOS (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1878 ŻORY-OSINY -
KRAUSE WILHELM - - 1917-04-27 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KLOIDT WILLI - - 1916-09-15 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KNOPP WILHELM - - - - Ligota Dolna wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KARJESOW NIKOLAUS - - 1917-07-09 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KAISER GUSTAV - - 1916-03-?6 - Stara Góra wieś, gm. Góra, pow. górowski dolnośląskie - - -
KORDEN PAUL - - 1917-05-24 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
KANSY JOH. - - 1916-07-03 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KANSY PET. - - 1917-06-07 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KOHANEK ANDR. - - 1915-08-30 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KANSY FRANZ - - 1914-09-04 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KURTZ FRANZ - - 1917 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KROLL PAUL - - 1918-11-26 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KURTZ STAN. - - 1914-10-30 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KURTZ ALEX. - - 1918-10-23 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KANSY LOR. - - 1915-07-23 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KANSY JOS. - - 1916-09-26 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KIEWITZ FRANZ - - 1918-04-26 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KOLISKO KARL - - 1917 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KUBITZKI ART. - - 1917-08-26 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KURTZ THEO. - - 1918-04-23 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KURTZ JOH. - - 1915-03-12 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KRAUSE PAUL - - 1915 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
KEGLER PAUL - - 1914 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
KLOSE HERMANN - - 1915 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
KAMPKA FRANZ - - 1916-02-20 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KURZIDIM ALOIS - - 1916-11-03 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KURZIDIM PAUL - - 1918-09-25 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KURZIDIM HUGO - - 1916-07-10 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KURZIDIM GEORG - - 1917-04-09 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KRIER PAUL - - 1918-06-08 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
KÖHLER RICH. - - 1918-05-21 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
KÖHLER GERH. - - 1917-08-12 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
KIMKE KARL - - 1915-05-15 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
KINDLA ROB. - - - - Nowa Wieś Prudnicka II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KUCZKA ALOIS - - - - Nowa Wieś Prudnicka II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KOLLEK PAUL - - - - Nowa Wieś Prudnicka II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KUCZKA PAUL - - - - Nowa Wieś Prudnicka II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KUNKE FRANZ - - 1915-02-03 - Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski pomorskie - - -
KUNZIG KARL - - 1917-06-24 - Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski pomorskie - - -
KUNZIG LUDWIG - - 1916-01-25 - Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski pomorskie - - -
KOPLIN ALBERT - - 1918-08-08 - Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski pomorskie - - -
KRÜGER WILHELM - - 1915-04-24 - Bukowo wieś, gm. Człopa, pow. wałecki zachodniopomorskie - - -
KIEŁBASA JÓZEF - - - - Złota (małopolskie) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KOPYKO JAN - - - - Złota (małopolskie) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KIEŁBASA LUDWIK - - - - Złota (małopolskie) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KÖRNER HEINRICH - - 1915-11-24 B. BADEN Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
KÜHILER JOSEF - - 1915-10-20 RUSSL. Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
KLEINWECHL FRIEDR. - - 1915-09-07 RUSSL. Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
KIRSCH HEINRICH - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
KIRSCH HEINRICH - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
KAMMEL REINHOLD - - 1919-02-09 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
KASTNER ERICH - - 1914-11-10 DIXMUIDEN BELGIEN Szczytna I miasto, gm. Szczytna, pow. Kłodzki dolnośląskie 1880-07-10 - -
KLI? ROBERT - - 1917-09-03 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLENNER HUBERT - - 1918-10-12 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLINKE AUGUST - - 1915-08-29 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KRAUSE OSKAR - - 1917-04-09 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KRAUSE WALTER - - 1917-01-29 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KRIESTEN HERM. - - 1916-06-13 YPERN-FLANDERN. Droszków wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
KLOFC AUGUST - - - - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - VERMISST
KIRSCH ERNST - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
KLEMM WILHELM - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
KROKER GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
KLEMM GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
KOITZ HEINRICH - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
KÜTTNER OSWALD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - SKOHL -
KAČER JOSEF INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 7 1915-07-16 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1895 HALUZICE -
KOSTRHOUN JAN INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 7 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1880 NEKOVICE U KYJOVA -
KUBIČEK JOSEF INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 7 1915-07-17 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1896 HOLEŠOV -
KASTINGER LEOPOLD LST. INFT. I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-17 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1885 BZENEC -
KOTEK JAN INFANTERIST I.R. 3 / 5 ERS. KOMP. 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1894 RADĚJOV U HODONINA -
KOPPITZ FRANZ - - 1918-01-05 IN BRESLAU Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KAHL PAUL - - 1914-10-16 BEI PRUSKOW Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KIRCHHOFF PAUL - - 1914-09-27 BEI SERBON Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KIRSLE HERMANN - - 1918-12-06 IN HORHE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KRAUTSCHNEIDER ARTHUR - - 1917-11-01 B. ST. PIETRO Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KATSCHER THIMOTHEUS - - 1916-11-23 A. D. ANCRE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KIRCHHOFF LUDWIG - - 1915-05-03 IN PRIESLERWALDE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KNAUFF ERICH - - 1914-11-21 B. ANDRESPOL Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KAMRATH JOSEF - - 1914-10-29 - Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KOLLEK JOSEF - - 1916-11-05 - Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KLOSE JOS. MUSK. - 1918-10-29 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KERZEL AUGUST - - 1916-06-01 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KUHNERT JOHANN - - 1915-11-06 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KIPKA PAUL - - 1915-09-20 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KOLODZIEJ FR. - - 1918-10-22 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KALLUS PAUL - - 1915-03-25 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KASCHOWITZ G. - - 1915-08-29 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KUSCHIDLO FR. - - 1915-07-19 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KASCHOWITZ K. - - 1914-09-22 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KASCHOWITZ M. - - 1917-06-29 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KLEINEIDAM H. - - 1916-08-11 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
KLEINEIDAM R. - - 1918-03-09 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
KIRCHNER H. - - 1918-05-28 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
KLEINEIDAM P. - - 1917-01-23 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
KRAUSE ERNST - - 1917-07-01 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
KRÖMER ADOLF RES. 2 B.FUHS.ART.R. 6 1917-11-11 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
KUNISCH WILHELM UOFFZ. 187 ARM.BAT. 1920-05-16 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
KREMSER FRIEDRICH LDW. I.R. 133 - - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - VERMISST
KRÖMER ERNST SCHÜTZE MASCH.KOMP. 1918-04-20 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
KLOSE GUSTAV MUSK. 362 I.R. 1918-11-23 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
KREMSER FRITZ LDSTRM. 333 I.R. - - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - VERMISST
KLIMM PETER - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
KÖNIG RUDOLF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KOWAL ANTON - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KOWAL REINCHOLD - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
K? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KAUL ADOLF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
K? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KAUL GUSTAV - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KLOSE KONRAD - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KALLER MAX - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KOPPERBERG JOHANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KOWAL BERTHOLD - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KRAUS AUGUST - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
K? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KAUL FRIEDRICH - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KUPKE ADOLF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KLINKE JOHANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KLOEFEL JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KACZOR STEFAN LEG. POLN. LEG. I BRIG. 1917-01-13 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
KOZARSKI KONRAD LEG. POLN. LEG. I BRIG. 1915-10-22 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
KĘDZIA KAZIMIERZ LEG. POLN. LEG. I.R. 2 1915-12-08 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
KNASCHE F. - - 1917-05-18 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KNASCHE K. - - 1916-10-08 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KETTNER O. - - 1914-10-28 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KASSNER FRIEDRICH - - 1916-02-08 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KRESEWE ERICH - - 1918-09-26 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KÜHNEL RICHARD - - 1915-03-22 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KESEL ROBERT - - 1916-06-17 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KLAMT KARL - - 1918-03-27 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
KNOPP WILHELM - - 1915-09-?? - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
KEPPER PAUL - - 1918-09-18 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
KOSSECKI von HANS SIEGMUND - - 1916-09-04 - Przerzeczyn-Zdrój wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie 1896-03-21 - -
KEIL PAUL - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KYNARL KARL - - 1916 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KLINGE PAUL - - 1916 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KREISCHMER WILHELM LANDSTM. 9 KOMP. LDST. INF. REGT. 20 1917-01-28 - Bielawa III miasto, gm. Bielawa, pow. dzierżoniowski dolnośląskie 1872-02-07 - -
KAŹMIERCZAK ANTONI - - 1918-10-28 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
KNAPPE EMIL - - 1916-07-07 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
KAŹMIERCZAK LORENZ - - 1918-10-08 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
KOHOT PAUL - - 1915 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
KINDLER HERM. - - 1918-10-01 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KRANZ FRITZ - - 1917-04-01 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KINDLER FRIEDR. - - 1918-06-02 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KRANZ WILLY - - 1919-12-08 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KÄFE H. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KÖNIG M. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KÖNIG P. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KUNZENDORF RICHARD - - 1917 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KRAWCZYK PAUL - - - - Kierżno wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KELLER ALFRED - - - - Kierżno wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KRAUSE ERNST - - - - Kierżno wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KASSE FELIX - - - - Kierżno wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KRAUSE ERNST - - 1918-04-26 IM WESTEN Warta Bolesławiecka wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1898-12-04 - -
KLEIN PAUL LEUTNANT REG. BAUMSTR. STUTTGART 1915-08-01 - Szastarka wieś, gm. Szastarka, pow. kraśnicki lubelskie 1883-10-16 ODESSA -
KRAWCZYK ALEKSY - - 1915-06-05 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1888-07-12 - -
KUBAŚ KAROL - - 1914-11-30 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1891-10-28 - -
KUBAŚ JAN - - 1918-07-13 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1896-10-28 - -
KUBIK FELIKS - - 1918-10-23 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1875-10-17 - -
KRAWCZYK JÓZEF - - 1914-09-29 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1893-03-14 - -
KUBACKI JAN - - 1918-07-04 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1883-05-13 - -
KUBAŚ STANISŁAW - - 1917-06-03 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1889-11-12 - -
KUBIK KAROL - - 1915-09-22 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1879-10-25 - -
KÖNIG MAX MUSKETIER 2 KOMP. INF. REG. 155 1918-05-29 - Leśniów Wielki wieś, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - - -
KARWATH WILHELM - - 1918-03-31 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KELLNER OSKAR - - 1915-08-10 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KLUSKA EMIL - - 1914-08-24 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KRAICZI PAUL - - 1915-01-01 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KASSNER CHRISTIAN - - 1917-12-14 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KILA JOHANN - - 1918-08-20 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KLUSKA HEINRICH - - 1915-09-25 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KUHLES WALDEMAR - - 1918-05-31 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KASSNER KARL - ? 1916-10-07 - Kamieniec Ząbkowicki wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie ? - -
KRAUSE HEINR. - - 1918-10-13 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
KRUSCHWITZ OTTO - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
KOHNERT PAUL - - 1916 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
KUCHEL OTTO - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
KETHNER GUST. - - 1915-01-01 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
KÜNZEL GUST. - - 1916-03-23 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
KLOSE PAUL - - 1918-10-10 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
KUTSCHINSKI ANTON - - 1918-10-15 KUŹNIA RACIBORSKA Kuźnia Raciborska II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie 1871 ŁÓDŹ -
KOSTERMAN FR. SZER. - 1914-11-18 - Zgierz III miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
KONTECH JAN SZER. - 1914-11-18 - Zgierz III miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
KNACKFUß GUSTAV GEFREITER 5 KOMP. ERS. BATL. INF. REGT. 18 1914-12-15 - Osa wieś, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
KEßNER - GEFR. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KALLWEIT - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KUTSCHER - MUSK. INF. REGT. 45 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KÖNIG WILH. MUSK. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KREIENDAHL W. MUSK. 12 KOMP. RES. INF. REGT. 265 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KÖPPE EMIL MUSK. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 265 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KLEMP ERNST REZ. I.R. 45 / 8K 1915-02-09 - Karwik-Leszczyna wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KÜHN ERICH PODOFICER I.R. 45 / 8K 1915-02-09 - Karwik-Leszczyna wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KOLLRITSCH ROBERT - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
KNAPPIK FRANZ - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
KOSTORZ JOHANN - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
KIPKA JOH. - - 1916-10-31 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOSCHELLA JOS. - - 1916-02-22 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOSTKA ER. - - 1916-07-01 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KAMPKA ANDR. - - 1915-06-05 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUCHTA JOS. - - 1918-04-11 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KAMPKA JOH. - - 1915-08-27 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KORGEL JOH. - - 1916-06-07 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOSCHELLA VIKT. - - 1915-06-15 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOSTKA JOS. - - 1916-03-12 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOTZULIN STEPHAN - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KLESZCZ JOHANN - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KLESZCZ JOHANN - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KURNI? ALOIS - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KACZMARCZYK THOMAS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KLISCH KARL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KROL PETER - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KUCZERA FLORIAN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KALA STEPHAN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KRANCIOCH JAKOB - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KUBON THOMAS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KUSCH EDUARD - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KACZMARCZYK JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KOLLEK JOS. - - 1915-10-28 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUBATZKI FRZ. - - 1914-08-28 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KAUCZOR WILH. - - 1916-09-26 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOMPKA AUG. - - 1916-07-28 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KAŁWAK ANDRZEJ - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - RUDNIKI -
KIELAN JÓZEF - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - FAUSTIANKA -
KRZYKAWIAK JÓZEF - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - JAWORZNO -
KAŁWAK PIOTR - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - RUDNIKI -
KRZYKAWIAK JAN - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - JAWORZNO -
KOLETZKO JOSEPH - - 1915-07-24 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUCZPIOL EDMUND - - 1916-03-08 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KARES FRANZ ÖSTERR. DRAGONER K.K. DRAG. R. 1/2 1915-01-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BILANGIHRU -
KISBOJMOKI SIEGM UNG. HUS. HUS. RGT. 8 1914-12-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1887 CSANTARIER -
KATZ ALEXANDER UNG. INF. K.K.ING.RGT. 69, 14.K. 1914-12-21 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - CZECZO 30 JAHRE
KLEISZ JAKOB ÖSTERR. KAN. K.K.F.H. RGT. 4/3 1915-01-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - 34 JAHRE
KELENTO NIKLOS UNG. INF. K.K. I.R. 82 13. FELDKOMP. 1915-01-14 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1894 ARODTFALVE -
KOCH ANTON ÖST. KANONIER K.K. I.R. 70 1915-02-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - LOVAS VUKOVAR 34 JAHRE
KELSCH JOSEF UNG. INF. K.K.I.R.23 1914-12-21 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KULLOD -
KENTOROVICZ S. ÖST. ARB. K.K. I.R. 70 1915-01-11 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KERNACZ MICHAEL UNG. INF. K.U.K. I. R. 50/5 1914-12-19 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - MICHALOF-TORIS -
KALACI YASILER UNG.JNFANT. K.U.K. INF. 63 1914-02-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KIMPAN JOHANN UNG. INF. K.K. I.R. 63 1915-03-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - NEGERFALVO -
KORELL PHILIPP UNG. INFANTERIST K.K. I.R. 6 1914-12-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SAJKAS 21 JAHRE
KOSIN ANTON RUSS. SERGT. RUSS. GARDE. I.R. 1918-10-14 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - CHRISTIANONKA 30 JAHRE
KOSTINAS MAKANIA ÖST. INFANTERIST K.K. I.R. 50 3. KP. 1914-12-01 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BUCHUN 34 JAHRE
KRÄMER MICHAEL DEUTSCH INF. R.J.R. 69/1 1914-12-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KOCZA JOHANN UNG. KORP. I.R. 44 M.G.ABT. IV 1914-12-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1889 SAVOLY -
KRUSE HEINRICH DTSCH. UTFFZ. G.R.R. 2 K. 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - -
KOINDEK REIMUND KAN. FELD ARTL. REG. REKR. DEP. 24 1919-01-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - RUDA -
KUPIN ALEXANDER RUSS. SOLD. - 1914-12-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KONDARJEW ANDREI RUSS. GEM. 15 I.R. 291 1918-11-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1891-07-30 WARSCHUBLACH -
KUSZ JUNOCZ ÖST. INFANTERIST K.U.K. I. R. 82 1914-12-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BORSZEK 21 JAHRE
KIRKAMM OTTO SERGT. I/I G.R. FELD. ARTL. REGT. 1914-12-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - MANNSLEBEN 27 JAHRE
KASSNER CHRISTIAN LDSTM. 2 LDSTM. I.E.BATL. VI/37 KREUZBURG 1917-12-14 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1875-09-09 KARLOWITZ -
KISZ STEFAN UNG. INF. K.U.K. I. R. 23/9 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SORAS 30 JAHRE
KAZELI-MASZAROS JOHANN UNG. INF. K.K. I. R. 86/1 1914-12-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - ZENTA -
KOBIOLKA OTTO DEUTCH SOLDAT - 1919-08-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KELLEMANN KARL ÖSTERREICH. INF. I.R. 82 1914-11-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KOCH OTTO DTSCH.UTFFZ. S.R.J.R.64 1914-12-19 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KENOWAN IWAN RUSS. SOLD. - 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - POPROKA -
KENVAN STEFAN ÖSTERR. KAN. F.A.R. 12 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KACZMAR DEMKO GALIZ. GEFR. K.K. I.R. 15 ERS. KP. 1915-01-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1889 KAFSCHARRZOKA -
KEVTESZ LAJOS ÖSTERR. FAHRER K.K. TRAIN-BEGLEITZUG 8 1914-12-02 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - MEVOSAJ 28 JAHRE
KALAMOS LEO UNG. INF. K.U.K. INF. RGT. 82 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - CZIKSZEVEDE 19 JAHRE
KUTASCH JOHANN ÖST. PION. K.U.K. EISENB. R. 15 1915-01-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - PAPHERESTIN 39 JAHRE
KOROG GEORG UNG. INFANTERIST K.U.K. I. R. 32 1914-12-06 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - PONOREL 26 JAHRE
KOSLOWSKI GUSTAV - II I.R.151 1914-09-26 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1892-10-05 PAPRODTKAU -
KOVARZ JANOS UNGAR. INF. K.K. I.R. 23 1914-12-27 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BACS 23 JAHRE
KRIZSAN STEFAN ÖST. JÄGER K.K. E. BATTL. 29 1915-01-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - NOGROD -
KOCZMA EUGEN UNG. INF. K. K. I. R. 2 4.KOMP. 1914-12-06 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1893 BÖLON -
KUNTZEN JÜRGENS DTSCH. SOLD. 2 GARDE RES. RGT. 4 KOMP. 1915-02-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KOLOFY RUDOLF UNGAR. INF. I.R. 32 1914-11-27 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - UJEST UNGARN -
KUSCHMIN GRIGORI RUSS. UTFFZ. RUSS. I.R. III 7. KP. 1918-12-11 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1880-01-25 MOSKAU -
KOPECKI FRANZ BÖHM. K.K. LDSTM. INF. ARB. BATL. 201/12 1916-04-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1872-06-14 LEDEC SONBOR -
KRAFFENDORFEN FRANZ - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1877 WELS -
KUZIEL JÓZEF - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1889 JURKÓW -
KASER JĘDRZEJ - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1877 GALLSPACH -
KICELUK GRZEGORZ - L.I.R. 31 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1892 PENCZENIZYM -
KRUPSKI JAN - L.I.R. 17 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie - LUTCZA Na liście strat wykazany jako ranny
KERN LUDWIG - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1878 ROHRBACH -
KIRCHNER MICHAEL INF. I.R. 44/4 - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1883 BUTARZAK -
KEK MICHALI INF. - - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1895 STAKES -
KOENEH HEINRICH RESERV. I GARDE RES. REGT. 6 KOMP. 1914-12-10 - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1887-07-24 EMMERICH -
KUNISCH ALBERT - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KINZEL JOSEF - - 1914 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KINZEL WILHELM - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KINZEL RUDOLF - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KROME GUSTAV - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KAFUNKE ADOLF - - 1914 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KINZEL FRANZ - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KINZEL JOSEF - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KORNE KONSTANTIN - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KUDELKA ADOLF - - 1916 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KESLICH JOSEF G. GRN. - 1918-04-07 FRANKR. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 189?-07-13 - -
KALETTA FRZ. - - 1918-04-13 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOSELLEK WILH. - - 1915-06-16 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KARKOSCH FLORIAN - - 1918-04-19 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KARWAT JOS. - - 1914-09-09 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KONIETZNY FRZ. - - 1915-01-07 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KALETTA FRZ. - - 1916-09-13 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KONIETZNY LEO - - 1918-07-16 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUBITZA ANTON - - 1916-02-25 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KAPITZA VIKTOR - - 1915-06-13 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KARWAT JOH. - - 1915-10-11 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KIEHL JOH. - - 1918-08-24 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KLOSSEK FRANZ - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
KOPIETZ JOSEF - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
KUBINA JOSEF - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
KOPIETZ JOACHIM - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
KOSCHELA FRANZ - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
KONDZIELA LORENZ - - - - Suchy Bór wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
KLIMEK VIKTOR - - - - Suchy Bór wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
KURTZ NEMESIUS - - - - Suchy Bór wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
KIPKA ROBERT - - 1914-11-22 IN POLEN Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KLOSE JOSEF - - 1918-07-24 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KOZUBEK JOHANN - - 1916-07-07 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KUTSCHMANN ALBERT - - 1916-07-29 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KIPKA ALOIS - - 1918-10-05 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KORGEL ROBERT - - 1918-10-15 IN FRANK. Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KROLL RICHARD - - 1918-01-16 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KUBAN WALTER - - 1915-02-12 - Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski opolskie - - -
KLOSE FRANZ - - 1915-07-03 - Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski opolskie - - -
KRYBUS JOHANN - - 1915-09-25 - Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski opolskie - - -
KUHNERT JOSEF - - 1918-07-12 - Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski opolskie - - -
KITSCHA FRANZ. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KLIMEK JOH. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KOPACZ SIM. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KRÖMER FEL. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KLIMEK FRANZ. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KOPACZ JOS. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KOPACZ THEOD. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KUTSCHMANN INZ.? - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KROLL JOS. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - GOLSCHOWITZ -
KRZIPOPA PAUL - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - GOLSCHOWITZ -
KALIN FRANZ - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - NEU VORWERK -
KANTA JOS. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SYSLAU -
KITZLER LUD. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
KOPKA JOS. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
KOSCHEK OSW. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - ZOWADE -
KRUPPA JOH. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - NEU VORWERK -
KULIK KONST. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - NEU VORWERK -
KALIN JOS. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - NEU VORWERK -
KINDLA CLEM. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - GOLSCHOWITZ -
KONCZALLA JOS. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - ZOWADE -
KOSCHEK ALOIS - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - ZOWADE -
KRASCHOW JOS. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - GOLSCHOWITZ -
KOHR PAUL KAN. 6 B FELDA R2 ? - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
KASSLER KARL KAN. 1 B FELDA R2 1914-12-04 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
KAUWERTZ W. GFR. 7 K GREN. 1914-12-04 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
KUNZE PAUL ERS. 4 KLW ERS. BTL. 47 1914-12-04 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
KARSLSTADT WILHELM GEFR. 3 K LW. BR. ERS. BTL. 41 1914-12-05 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
KASTNER R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLAR F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOHLER E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KASTNER A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KONIG G. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KASTNER F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KASTNER H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KASTNER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KREHL J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KUHN F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KASTNER R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLEIN A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOHLER W. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KASTNER E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KASTNER H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KASTNER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KASTNER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KRAUSE - - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KRETSCHMER E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KNOBLOCH BRUNO - - 1918-09-06 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
KONRAD RICHARD - - 1918-04-05 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
KUNZE JOSEF - - 1915-03-18 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
KALT MAX - - 1914-11-30 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
KLOSE HERMANN - - 1916-09-08 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
KÖHLER JOSEF - - 1920-04-19 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - STRUWITZ -
KORBEL PAUL - - 1918-06-21 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
KUNZE PAUL - - 1914-08-26 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
KAISER KARL - - 1915-05-16 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF VERMIST
KAPPLER JULIUS - - 1916-05-22 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
KLOSE PAUL - - 1918-04-17 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
KARACEW GRZEGORZ - 171 P.P. 1916-05-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KARKLIN INKUM SZRG. 7 / 443 P.P. 1916-06-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 644
KASZKIN ALEKSANDER SZRG. 8 / 335 P.P. 1917-02-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 903
KRUBER von LEONIDA - 8 / 26 MOHYL. P.P. 1916-05-14 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 577
KNOLLEISEN JOHANN INFANT. 2 / K.U.K. I.R. 59 1918-06-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KULIN WASYL - ?98 P.P. 6 K. 1917-08-16 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KOCZKIN JAN - 26 P.P. 8 K. 1916-??-?? - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KUTH FRIEDR. ERS. RES. GRÄB. VERW. BEZIRK II ET. JNSP. 10 1918-08-01 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KOROBJOW BAZYL SZRG. 5 / 1 P.P. 1917-01-01 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 861
KUZNIECOW ALEKSANDER - 204 P.P. 11 K. 1917-08-02 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KOWAL NAZAR - 278 P.P. 13 K. 1916-04-29 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KASZYRYN EMIL - 39 P.P. 14 K. 1918-05-06 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KOZIEL ANDRZEJ - - 1917-08-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KINIC JERZY - 414 P. 1916-03-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KRASNOBRODKIN IGNACY GEFRT. 1 / 475 P.P. 1916-09-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 755
KLIMOW MIKOŁAJ - 83 P.P. 1916-04-28 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KALILILKOW GRZEGORZ - 413 P.P. 11 K. 1916-04-20 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KARASOW JAN - 130 P.P. 3 K. 1916-05-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KARTAMYSZEW NIKITA SZRG. 3 / 104 P.P. 1916-12-03 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 830
KLINNIKOW FILIP SZRG. 9 / 7 SYB. P.P. 1917-02-28 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 961
KULIKOW BAZYL - 26 P.P. 1916-05-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KOCH ALOYS UTFFZ. 2/1 LDST. I. BTL. ALLENSTEIN XX/3 1918-08-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KURSETKOWSKI SIGMUND FELDGESTLICHER ETAPPEN KOMANDANT. 28 1918-08-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - KURZĘTKOWSKI?
KOŁTUNOW MIKOŁAJ - 16 P. 1916-01-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KUZNIC - - - 1916 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KOSZYN BAZYL SZRG. 2 / 2 P.P. 1916-09-28 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 786
KASZYKIN TEODOR SZRG. 7 / 13 SYBER. P.P. 1917-01-18 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 875
KOZEMIAKIN ALEKSY - 25 P. 2 K. 1916-05-01 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KAUDEL - - - 1915-11-19 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KOZŁOW MIKOŁAJ SZRG. 4 / 104 P.P. 1916-06-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 64?
KIRDIEJEW JAKOB JENIEC 335 P.P. 52. 1 JEN. ROB. BTL. 1917-02-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 952
KRISCHKO JOHANN INF. 15 / K.U.K. I.R. 26 1918-08-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KUTYLA MICHAEL INFT. I.R. 11 1914-12-28 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.40
KATYŃSKI ROMAN FLDW. I.R. 10 1914-10-23 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.12
KORCZAK VALENTIN INFT. I.R. 40 1914-12-06 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.32
KRAUS JOHANN KRPL. LST. I.R. 12 1914-12-17 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.43
KRISETKE ROBERT ZGSF. M.R. SP. 6/1 1914-12-27 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.45
KOMAREK HUBERT INFT. L.I.R. 13 1915-01-08 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.47
KOWALITA ANTON INFT. I.R. 40 1914-11-20 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.2
KRIBICH JOHANN INF. I.R. 4 1915-03-04 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 7.1
KULA LADISLAUS INFT. DIV. FELD. ABT. 1914-12-11 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.35
KLINCZAK JOSEF HONV. H.I.R. 14 1914-11-28 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.74
KNURA ANDREAS INFT. I.R. 40 1914-12-20 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.39
KOLEK FRANZ FAHR. KAN. F.H.R. 5 1915-03-02 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.3
KONKOLY SANDOR HONV. H.I.R. 9 1914-12-11 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.23
KALESURA MICHAEL ZIVILKUTSCH. VERPFLEGSLAFFEL 1914-11-21 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.37
KENDZAJ LADISLAUS INFT. L.I.R. 32 1915-02-26 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.36
KISS LUDWIG VORM. F.H.R. 33 1914-11-30 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.3
KULESAR JOHANN INFT. I.R. 48 1914-11-18 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.17
KURCZ JOSEF KAN. F.H.R. 10 1914-11-18 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.18
KOUTNY JOSEF GFRT. L.I.R. 13 1915-02-24 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.34
KOWALCZUK MATHEUS INFT. I.R. 90 / 2 M. KOMP. 1914-11-22 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.44
KUCZA ANTON - - 1914-11-17 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.10
KNAP ADALBERT INFT. I.R. 40 1914-12-17 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.34
KOCAIS STEFAN - ER. VERPF. MAG. 1914-12-26 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.8
KOLOMANN KOLELES KPL. I.R. 26 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.61
KECKES ISTVAN FELDW. H.I.R. 14 1914-11-28 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.73
KIESCHNER FRANZ INFT. I.R. 49 1915-01-05 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.17
KLEIN FRANZ - ARM. TEL. ABT. 11 1914-12-24 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.3
KUCZRA OTTOKAR INFT. L.I.R. 13 1915-02-23 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.30
KULYK JOSEF INFT. I.R. 19 1914-11-19 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.30
KUSCHIMS JAKOB ZIVILKUTSCHER - 1914-11-19 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.31
KOPRVICA LAZAR INFT. B.L. I.R. 4 1915-01-02 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.15
KOVACS JOSEF INFT. I.R. 19 1914-11-22 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.43
KOZENKO JOSEF INFT. I.R. 26 1914-12-04 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.8
KOZMA EMILI - K.U.K. I.R.M. 6A 1918-09-08 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KUŁAK FRANCISZEK - I BRYG. 1 P.P. 4 KOMP. 1917-01-17 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KMIT ELIAS - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KARDZISZ MICHAŁ - I BRYG. 7 P.P. 4 KOMP. 1916-08-03 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KEMPEL STANISŁAW - 1 BRYG. 1 P.P. 5 KOMP. 1917-01-17 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KOLANOWSKI JÓZEF - 1 P.P. 1 KOMP. 1918-01-16 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KRAUZE ANTONI - 1 P.P. 2 KOMP. - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KERTES ISTVAN - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KNIJSKA ALOIS - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KAZNOCKI STANISŁAW - - 1915-08-05 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KARWAHNE KARL MUSKETIER R . J . R . 206 / 6 K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KIEFFER POSTHANNES UNTOFFZ . R . J . R . 208 / 9 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KINDERMANN EMIL LDSTRM. J . R . 46 / 7 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KLUTH CHRISTIAN MUSKETIER R . J . R . 208 / 3 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KADE OTTO RESERVIST R . J . R . 208 / 5 K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KRABIEL PAUL MUSKETIER R . J . R . 208 / 7 K 1915-07-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KAYSER HEINRICH GRENADIER 2 .G . R . Z . F . / 5 K 1915-07-06 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KIEHNE HERMANN GEFREITER D . R . J . R . 92 / 1 K 1915-07-18 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KLUGE OTTO KRIEGSFRW. J . R . 92 / 14 K 1915-07-29 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KAJA - KANONIER 1 / R . F. A . BTL . 2 1915-??-?? - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KONECKE WILHELM GEFRAITER R . J . R . 208 / 6 K 1915-07-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KULIGOWSKI JULIUS RESERVIST R . J . R . 208 / 9 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KRUG AUGUST - - 1914-11-24 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KAZIUR JOSEF - - 1919 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KOLOSKO FRANZ - - 1916 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KOLOSKO MATHIAS - - 1917 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KRUPPA JOHANN - - 1915 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KURZOK JOHANN - - 1918 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KAMCZIK ANTON - - 1915 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KAMRADEK WALENTE - - 1914 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KOLORZ JOHANN - - 1917 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KOLOSKO GEORG - - 1921 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KRUPPA FRANZ - - 1918 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KRUPPA ROBERT - - 1915 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KLUZ JAN - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
KOZIEŁ JAN - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
KOBIELA PAWEŁ - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
KOZIEŁ JAN - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
KARTSE GREGOR - - 1918-04-17 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KEMPE RICHARD - - 1916-07-01 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KIEBER JOSEPH - - 1916-03-22 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KUNZE JOSEPH - - 1918-09-02 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KEMPE PAUL - - 1916-07-08 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KEMPE ROBERT - - 1918-04-27 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KUNZE AUGUST - - 1918-03-28 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KLITZKE OTTO GRENADIER - 1917-06-03 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KRÜGER ERNST UNTEROFFIZIER - 1918-03-22 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KRÜGER KARL UNTEROFFIZIER - 1914-08-20 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KOCH HANS LEUTNANT - 1914-11-05 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KASTNER PAUL - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KNAUER EMIL - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KINTCHER JOSEF - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KNAUER MAX - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KIRSCHNER KARL - - - - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - vermist
KÖHLER JOSEF - - - - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - vermist
KORNFŰHRER JOSEF - - 1918-08-22 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
KÖHLER JOSEF - - 1918-03-27 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
KÖHLER ROBERT - - 1918-03-22 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
KŰHNEL AUGUST - - 1915-04-09 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
KRELLER JOHANN JNFANT. BAYR.J.R.22/7K. 1915-08-02 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
KRUPP HEINRICH RESERVIST R.J.R.52/9K. 1915-08-04 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
KAUBISCH GUSTAV LDSTRM. R.I.R. 206 / 6K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KIEHNE HERMANN GEFREITER D.R. I.R. 92 / 1K 1915-07-18 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KINDERMANN EMIL LDSTRM. I.R. 46 / 7K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KAJA - KANONIER 1 R.F.A.BTL. 27 - - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KLUTH CHRISTIAN MUSKETIER I.R. 208 / 3K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KRABIELL PAUL MUSKETIER R.I.R. 208 / 7K 1915-07-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KARWAHNE KARL MUSKETIER I.R. 206 / 6K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KAYSER HEINRICH GRENADIER R.G.F. A.F. 5K 1915-07-05 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KIERFTER POSTHANNES UNTOFFZ. R.I.R. 208 / 9K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KLUGE OTTO KRIEGSFRW. I.R. 92 / 14K 1915-07-29 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KADE OTTO RESERVIST I.R. 208 / 1K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KÖNECKE WILHELM GEFREITER R.I.R. 208 / 6K 1915-07-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KULIGOWSKI JULIUS RESERVIST R.I.R. 208 / 9K 1915-07-06 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KUNZ WILHELM - - 1915-08-10 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
KIEST (?) WILLI - - 1915-01-06 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KANBACH OTTO - - 1915 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KUTZNER HERMANN - - 1914 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KRIEGEL PAUL - - 1915 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KÜHN HEINRICH - - 1917-11-23 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KOHLER EDUARD LEUTNANT 2.G.R.Z.F.12K. 1915-08-01 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
KUNZ KARL UNTOFFZ. 2.GDE.R.Z.F.7KOMP 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
KIRCHHOF HEINRICH MUSKETIER J.R.82/6K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
KUHLKE JOHANN GRENADIER 2.G.R.Z.F.7K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
KRAMMEL JACOB UNTOFFZ. R.J.R.203/2K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
KNOBLAUCH OSKAR MUSKETIER J.R.146/4K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
KLENNER O. - - 1918-10-21 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
KUHN E. - - 1917-07-22 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
KLOSE P. - - 1914-08-23 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
KRAUSE ROB. - - 1918-05-25 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KUSENACK ROB. - - 1916-06-27 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KLIPFEL ANTON PIONIER 2.E.K. PION.6 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
KRUGER PAUL LDSTRM L.J.R.47/7K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
KRAKOWSKI JOHANN ? L.J.R.19?/2K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
KURSAWE G...LIEB LDSTRM L.J.R.19/6K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
KEARNS E.W. GUNNER / WLK.BRYTANIA Royal Artillery 1918-10-05 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
KACZMAREK K - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
KRANZ JULIUS ULANEN SERGT. ? 1914-10-01 - Ruda (łódzkie) wieś, gm. Wieluń, pow. wieluński łódzkie - - -
KINDERMANN OTTO - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KLUCZNY GERHARD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KOWALIK ANDREAS - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KURPIERS BERNHARD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KURPIERS RUDOLF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KAUF ANNA - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KIRSCH HERBERT - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KÖSTLER RUDOLF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KURPIERS ALFRED - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KURPIERS PAUL - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KLIMEK KARL - - - - Sudwa wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KONRAD HERMANN - - 1916-03-23 - Sudwa wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KNIESCHEWSKI WILH. - - 1915-03-10 - Sudwa wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KLEIN LNDSTM. KOMP. LDSM. INF.B KÖNIGSBERG II 1914-15 - Maskulińskie wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KORFES GERHARD LEUTNANu BATL.ADJ. II BATL.J.R.92 1915-07-31 - Łańcuchów wieś, gm. Milejów, pow. łęczyński lubelskie - - -
KEWITZ A - - 1918-09-02 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - KIRSCHIENEN - KIRSINY -
KREBS JOSEF - - 1918-05-30 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
KATHER A - - 1916-08-10 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - ROSENWALDE - WOLA WILKNICKA -
KLUTH J - - 1918-03-23 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PALTEN - POSADY -
KRÜGER J - - 1918-07-25 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
KLEIN ALFRED - INF. RGT. 20 1916-05-11 Verdun / Francja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1896-02-20 - -
KLAR ADOLF - - 1918-05-16 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLOTT JÓZEF - 2 J.R. 221 1915-01-02 - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
KASZTURA MACIEJ - - 1916 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
KUCHARCZYK PIOTR - - 1914 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
KASTNER PAUL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KRAUSE HENRICH - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLIMSCH WENZEL - - 1915-06-01 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KUROPKA JOHANN - - 1914-09-25 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KACZMAREK KAZIMIERZ - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KLĄSKAŁA W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KOŁODZIEJSKI FR. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KOWALSKI FR. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KUBAŚ R. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KACZMAREK LUDWIK - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KLOREK J. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KOWALSKI FR. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KRAJKA W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KUROWSKI ST. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KAMIŃSKI JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
KAMIŃSKI MICH. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
KANDYSZ WOJCIECH - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
KLUSKA PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
KUBIAK BR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
KAMIŃSKI JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
KAMIŃSKI TOM. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
KLOZA JULJ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
KMIECIK FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
KURZAWA PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
KUCZELLA AUGUST - - 1916-02-08 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KARA IGNATZ - - 1918-03-30 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KERN AUGUST - - 1916-04-13 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KERN PIUS - - 1914-12-03 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KIPKA CONSTANTIN - - 1914-12-17 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KRAWCZYK IGNATZ - - 1917-08-15 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KRAWCZYK JOSEF - - 1918-07-06 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUBAS JOHANN - - 1915-09-27 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUKIELKA JOHANN - - 1917-02-28 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KARA PAUL - - 1917-11-24 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KERN EDMMUD - - 1916-10-12 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KIPKA AUGUST - - 1917-08-25 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOZLIK ANTON - - 1918-06-03 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KRAWCZYK JOHANN - - 1918-10-04 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KRZECHKI KOSEF - - 1918-07-30 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KAMPA THOMAS - - 1916-03-16 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KIRSCHNER ALBERT - - 1915-02-19 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KRATOCHWIL FRITZ - - 1917-04-18 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KÜCHNEL ANTON - - 1918-10-12 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KARLICZEK EMIL - - 1917-06-01 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KOSTORZ LEO - - 1916-07-23 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KRATOCHWIL KARL - - 1914-08-28 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KRANZEL ANTON - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUBITZA FRANZ - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOWOLLIK HIACYNTH - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUBATTA GEORG - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUDERA JOSEF - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUSZ FRANCISZEK - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KOŁODZIEJ JAN - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KRUPA JAN - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KRUPA SZYMON - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KOŁODZIEJ ANTONI - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KOZLIK KAROL - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KLYSZCZ JOHANN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KWOCZALLA VINZENZ - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KLENZ PAUL - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KOKOSCHKA PAUL - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KOZIOL ANDREAS - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KOZIOL JOHANN - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KUPZIK EMANUEL - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KLYSZCZ PETER - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KOJ PAUL - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KOJ WILHELM - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KAPITZA FRANZ - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KOZIOL EMANUEL - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KOZIOL PETER - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KOJ MICHAEL - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KOJ THOMAS - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KOLODZIECZYK WILHELM - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KNOPF ERICH - - - - Bojmie wieś, gm. Kotuń, pow. siedlecki mazowieckie - - -
KLEINE AUGUST - - - - Bojmie wieś, gm. Kotuń, pow. siedlecki mazowieckie - - -
KIEŁKASA STANISŁAW - - 1918-06-18 ARRES - HOLANDIA Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1898-10-18 ŻBIKI POW. PLESZEW -
KWAŚNY FRANCISZEK - - 1915-07-21 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1882-10-05 - -
KLESZKA JAKUB - - 1915-04-05 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1891-07-20 - -
KOSTERA JAN - - 1916-12-13 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1886-06-22 - -
KRÓLIK JÓZEF - - 1914-10-29 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1890-03-13 - -
KWAŚNIK CHRYZOSTOM - - 1917-07-31 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1890-09-14 - -
KWAŚNY KAZIMIERZ - - 1918-06-15 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1879-03-02 - -
KOCIOŁEK JAN - - 1914-09-22 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1891-02-08 - -
KRAWCZYK WINCENTY - - 1918-11-02 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1899-04-04 - -
KRÓL MACIEJ - - 1914-10-25 okolice Częstochowy Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KRÓLIK TOMASZ - - 1917-11-23 Cambrai-region Nord-Pas-de-Calais Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KULAWIAK FRANCISZEK - - 1916-10-02 nad rz. Sommą-Pikardia Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KULKA STANISŁAW - - 1916-11-14 nad rz. Ancre Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KACZMAREK JÓZEF - - 1917-07-29 pod Babinem Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KOTERBA ANTONI - - 1917-08-22 - Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KRÓLIK JAN - - 1915-08-01 Krasnystaw Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie 1883-08-08 Dobrzyca -
KUCHARSKI WALENTY - - 1915-04-05 Combres wieś na północ od Verdun Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KULKA ANDRZEJ - - 1917-06-30 - Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KURKIEWICZ PIOTR - - 1915-04-16 Chatel - Alpy Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KAŹMIERCZAK JÓZEF - - 1918-05-25 - Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KOWALSKI WŁADYSŁAW - - 1914-09-14 nad rzeką Yser Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KOZŁOWSKI FRANCISZEK - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KONONENKO WASSELI RUSS. UNTEROFFIZIER INF. RGT. 121 1918-10-03 - Strzelce Opolskie I miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie 1889-01-30 - -
KATOW NICOLAUS RUSS. - 1917-12-10 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
KLICH ANTONI - - - - Krzeszowice miasto, gm. Krzeszowice, pow. krakowski małopolskie - - -
KALKBRENNER KARL - - 1918-05-05 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KUNZE ALWIN - - 1918-06-13 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - i.B.
KETTNER RICHARD - - 1918-03-31 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - i.B.
KUNZE PAUL - - 1916-04-09 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KASPRZAK J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KOKOWSKI Z - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KOMZA JAN - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KOWALSKI A - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KRÓLIKOWSKI K - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KUBICKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KURZAWSKI W - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KASPRZAK A - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KASPRZAK W - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KOŁODZIEJ J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KOŚCIELAK F - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KOZŁAWSKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KRZYŻANOWSKI W - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KLENNER JOSEF - - 1915-09-25 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KACZMARZIK WILHELM - - 1915-08-31 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KONIETZKO THEODOR - - 1915-01-07 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KULIG NIKOLAUS - - 1914-09-09 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KASPRZIK MARZIAN - - 1918-08-08 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KOSOK JOHANN - - 1918-07-15 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KÜRZEL FRANZ LEHRER - 1915-09-27 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - nauczyciel
KLIMEK THEODOR - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
KLYSZCZ LUDWIG - - 1915-06-30 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
KNAPPIK ALEKS. - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
KOCZENIETZ ANTON - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Mimchhausen -
KANDZIORA JOSEF - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
KLIMEK IGNAZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
KUJATZ ALFONS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Chobie -
KOJ PAUL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Kgl. Carmerau -
KULIK JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
KOKOTT EDUARD - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
KUREK PAUL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
KOKOTT FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
KYSZCZ LUDWIG - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
KOTTISCH ANDREAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Chobie -
KOIK FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
KOTTISCH II PETER - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Chobie -
KOIK LUDWIG - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
KROCZYK JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
KOJ ANDREAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Kgl. Carmerau -
KLOSSEK ANTON - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Chobie -
KLYSZCZ RUDOLF - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
KOCZENIETZ ALOIS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Mimchhausen -
KARREK JOSEF - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
KLIMEK RUDOLF - - 1916-07-06 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
KOJ PETER - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Chobie -
KULIK ANTON - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
KOKOTT E - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
KULIK WALTER - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Malanane -
KOKOTT FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
KURZENEK VALENTIN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
KOKOTT JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
KOCZENIETZ FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Mimchhausen -
KOTTISCH I PETER - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Chobie -
KOIK JOSEF - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
KRENISCHER ROBERT - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
KOIK ROBERT - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
KÜBLER ROBERT - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
KORALLUS BRUNO KRGSFRW. 5. / INF. REGT. 41 1914-10-30 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KRAUSE H. WEHRM. - 1914 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KREHER H. KAN. RES. FELD. ARTL. REGT. 55 1915-03-04 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KADOLF F. GEFR. 8. / LDW. INF. REGT. 5 1914-10-07 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KORSCH O. WEHRM. 7. / LDW. INF. REGT. 18 1914-10-10 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KRAUSE O RES. 3. / RES. DRAG. REGT. 5 1914-08-17 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KROLL W. ERS. RES. - 1914 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KOZIER ALOIS ZIVILKTSCH K.U.K. TRAIND. 2 1915-01-16 - Sulejów miasto, gm. Sulejów, pow. piotrkowski łódzkie - - -
KAUF FRANZ NIEM. - 1915-11-12 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUBON HEINRICH NIEM. - 1915-02-18 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KNOLL EMIL KAN. - 1918-06-06 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
KNOLL HERMANN GREN. - 1914-10-07 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - ZAGINĄŁ
KNOLL FRANZ LANDSTM. - 1916-05-06 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - ZAGINĄŁ
KÖLLER RICHARD MUSK. - 1918-04-14 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
KIECKHÄFER RICH. UNFFZ. - 1916-03-22 - Tąpadły wieś, gm. Brojce, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
KIEKBUSCH HERMANN GEFR. - 1917-11-12 - Tąpadły wieś, gm. Brojce, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
KLINGHOFER ABRAHAM SCH. SCH.R. 33 - - Ołpiny II (nr 35) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KREINER? FRITZ UFFZ./NIEM. - 1916-07-12 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KAISER FRIEDRICH MUSK. - 1916-10-13 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KR??TMOLH FRIEDRICH - - 1914-10-20 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 18?9-12-21 Weigwitz -
KUJACK KARL - - 1918-06-09 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1890-11-28 Kreika -
KEHLER - - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Repplline -
KUDRAH KARL - - 1918-07-12 Arras Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893-12-17 Kreika -
KORNE ADOLF - - 1917 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Kreika -
KESSNER JOSEF - - 1918-03-21 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
KNOLL ?HERT - - 1916-07-08 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
KLOSE FRITZ - - 1915-01-06 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
KOTTWITZ FRANZ - - 1914-09-07 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
KICK RICHARD - - 1915-02-07 FRANCJA Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
KRAUSE JULIUS - - 1915-07-29 WOLAJEWIECE Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
KYNAST MAX - - 1915-07-29 ANNOPOL Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
KICK HERMANN - - 1915-09-15 LOOS Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
KIPKE HERMANN - - 1914-08-25 SEDAN Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
KUNISCH HERMANN - - 1918-08-? - Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
KYNAST PAUL - - 1916-04-09 BETHINCOURT Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
KORWAY? HERMANN - - 1914-08-31 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KERKSIOK? JOHANNES - - 1918-02-?? - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KLINKERT ADOLF - - 1917 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KIRSCH MAX - - 1917-12-07 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KNORIG KARL - - 1917-08-28 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KIPKE KARL - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KLOSE PAUL - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KLOSE REINHARD - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - ZAGINĄŁ
KRON ALFRED - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KADURA JOHANN - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KLOSE JOSEF - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KLOSE REINHARD - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KRESSE FRANZ - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KIPKE AUGUST - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KURZER AUGUST - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KAUDASCH HERMANN GRENADIER - 1916-02-22 BEAULIERT Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1895-09-18 - -
KNURA FRANZ - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KNURA PAUL - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KNURA JOHANN - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KAMLA LORENZ - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
KOCIOK MICHAEL - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KAMPA FRANZ - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KOCIOK PETER - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KAMPA JAKOB - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
KOKOTT JOSEF - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KAMPA PETER - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KOROLL ADALBERT - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KAMPA STEFAN - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KOCIOK JOHANN - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
KACHEL PAUL - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
KOCIOK JOSEF - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KRECIK PETER - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KUBIS PAUL - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KUBIS STEFAN - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KULIG VALENTIN - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KRECIK FRANZ - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KRECIK JAKOB - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KOCIOK JULIUS - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KAMPA FRANZ - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KOCIOK PETER - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KAMPA GREGOR - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KOKOTT JAKOB - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KAMPA JOHANN - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KOKOTT PAUL - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KAMPA ROCHUS - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KANIA JOHANN - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KOCIOK JOSEF - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KAHL FRIEDRICH - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KUBIS MAX - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KUBIS PAUL - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KULIG GREGOR - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KULIG VINZENZ - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KOWALSKI PAUL - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KRECIK FRANZ - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
KRECIK MICHAEL - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KANIA JOHANN - - 1918-05-30 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KOTULLA ALBERT - - 1916-11-09 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KOTULLA JOHANN - - 1916-03-09 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KOTULLA THEODOR - - 1915-07-16 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KASPEREK IGNAZ - - 1917-11-?? - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KOTULLA JOHANN - - 1915-05-27 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KOTULLA JOSEPH - - 1918-03-?? - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KOTULLA VINZENT - - 1917-07-01 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KRAUSE ALBERT - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
KAPS FRANZ - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
KRUTZEL AUGUST - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
KASPEREK ALOIS - - 1918-10-04 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOPETZ KARL - - 1915-07-07 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KRABES ANTON - - 1915-06-28 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUZNIK JOHANN - - 1918-04-20 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KABELLA FRANZ - - 1918-04-18 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOPETZ EMANUEL - - 1922-02-07 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOPITZA JOHANN - - 1916-11-13 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KRUMPIETZ KARL - - 1916-07-12 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KAIZIK PAUL - - - - Żyrowa wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUBICIEL EDWARD - - - - Żyrowa wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUSCHEK FRIEDRICH - - - - Żyrowa wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOMANDER PAUL - - - - Żyrowa wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KULOSA MAX - - - - Żyrowa wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOZIOL JULIUS - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KACZMARCZYK FRANZ - - 1918 - Ćwiercie wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KACZMARCZYK FRANZ - - 1915 - Ćwiercie wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KASPEREK ALEXANDER - - 1916 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - ZAGINĄŁ
KOZIOL JOHANN - - 1916-07-01 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KASPEREK PETER - - 1916-06-30 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOLODZIEJ JOHANN - - 1914-09-22 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOLODZIEJ THOMAS? - - 1916-07-22 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOLODZIEJ FRANZ - - 1914-08-22 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOLODZIEJ PETER - - 1916-07-?? - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KONTNY AUGUST - - 1918-08-01 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUBATTA THEODOR - - 1916-04-18 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KASPEREK THEODOR - - 1914-08-22 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KONTNY STANISLAUS - - 1916-01-24 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUBATTA JOSEPH - - 1916-04-27 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOCHANEK JOHANN - - 1916-04-09 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOLETZKO FRANZ - - 1917-07-23 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOLETZKO MICHAEL - - 1915-03-13 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KARWOTH THEOPHIL - - 1915-07-28 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOLETZKO JOHAN - - 1918-07-15 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOLETZKO RICHARD - - 1915-09-25 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOSCZIELNY KASPAR - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
KLECHA GOTTLIEB - - 1918 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
KRAUSE THEODOR - - 1918-07-13 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUTSCH PAUL - - 1918-03-21 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KA...BIS JOHANN - - 1916-07-1? - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOLETZKO JOHANN - - 1918-09-02 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUBIETZ MAX - - 1917-10-04 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KAMPKA JOSEPH - - 1917-10-10 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOLLEK MAX - - 1917-07-17 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KANIA JOSEF - - 1919-01-24 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KACZMARCZYK GEORG - - 1916-09-28 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOSUBEK KARL - - 1916-05-05 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KELISCH ROBERT GEND. - 1916-07-04 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUBITZKI STANISLAUS LDSTM. - 1918-10-19 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KULOSA PETER MUSK. - 1918-11-05 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KELISCH JOHANN GREN. - 1914-09-15 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUBINA JOHANN - - 1916 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
KULOSA JOSEF - - 1916-07-01 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KIERCHNIAWY ANTON - - 1916 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KONIECZNY FRANZ - - 1915 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUBITZA ANTON - - 1914 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KALETA EMIL - - 1918 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KIERCHNIAWY EMIL - - - - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KROLL ANTON - - 1918 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KULAWIK KONSTANTIN - - 1916-11-04 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KURZIDIM PAUL - - 1915-09-23 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KSIENSIK WILHELM - - 1915-08-21 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KURZIDIM JOSEF - - 1915-09-22 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KSIENSIK AUGUST - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
KSIENSIK JOSEF - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ