Nazwisk w bazie na literę K: 7422

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
KNALL JOHANNES - - 1918-09-01 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
KNITTE HERMANN - - 1918-09-24 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
KULESZA WŁADYSŁAW SZER. - 1920-??-?? - Słonim wieś, obwód grodzieński, rejon słonimski Pogranicze - - -
KLOSE JOSEF - - 1918-07-24 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
KUBATTA WILHELM - - 1917-04-22 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
KUBIS FRANZ - - 1918-04-27 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
KUDLEK EDMUND - - 1915-07-26 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
KADRATOF KUBRIOM FLDW. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALAS FRANZ LDST. INF. I. R. 20 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALINA ADALBERT LDST. INF. I. R. 57 1915-05-08 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALINA JOHANN RES. KPL. SCH. R. 14 1915-01-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALIŃSKI PETER LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAPAŁKA ADAM SAPP. S.B. 1 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KARDAS JOHANN INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KARKA ISTVÁN HONVÉD - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KĄDZIOŁKA JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KEBERT LUDWIG E.R.HONV. H.I.R. 11 1915-01-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KELEMEN DEMETER HONVÉD 9.HONV.GY.E 1915-02-14 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KESWAN JOHANN INF. I. R. 100 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KETTNER WENZEL LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KIDOŃ JOSEF INF. I. R. 20 1915-01-24 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KIDOŃ PETER LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KILIAN MARTIN INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KINGER FERENC HONVÉD 9/2.HONV.GY.E. 1914-12-31 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KIRÁLY DESZŐ ZÁSZLÓS 10.HONV.GY.E. 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KIRSCHFELD SIMON GFT. I. R. 100 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLEČKA GOTTLIEB ZGSF. I. R. 100 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLEINERT ADOLF LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLĘK JOSEF GFT. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLIMEK BLASIUS ERS. RES. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLISOS ANTON KAN. S.H.D 6 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLOBUSICZKY GYULA HONVÉD 16/12.HONV.GY.E. - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLUCZNIK JOHANN SCH. SCH. R. 34 1914-12-31 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KNAPIK JAKOB LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOBIAŁKA JOHANN FAHNR. I. R. 56 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOBYCIA DEMETER SCH. SCH. R. 34 1914-12-29 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOCAŃDA JOHANN LDST. INF. I. R. 20 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOČUREK GEORG INF. I. R. 3 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOELLNER KARL EMIL LDST. INF. SCH. R. 9 1915-01-09 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOHRN - INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOLINA ISTVÁN HONVÉD 9/2.HONV.GY.E. 1915-03-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KONIALA MICHAEL INF. I. R. 56 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KORNDÖRFER ADOLF LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KÖRNER JOHANN KAN. S.H.D 6 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOSECKI JOHANN INF. I. R. 20 1915-03-30 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOSTUCHA JOSEF LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOŚMIDEK JOHANN INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOTAPKA STANISLAUS KPL. TIT. ZGSF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOTSCH WILLI LDST. INF. I. R. 100 1915-01-24 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOTULA KARL GFT. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOUTNY METHOD HONVÉD 3.GY.E - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOVÁCS GYÖRGI HONVÉD 11/7.HONV.GY.E. - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOVÁCS JÁNOS TIZEDES 5.UT.ZLJ 1915.05.02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOVÁCS JÓZSEF TIZEDES 10/6.HONV.GY.E. 1914-12-11 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOVÁCS KÁROLY HONV. H.I.R. 10 1915-05-05 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOWALCZYK JOSEF INF. I. R. 20 1915-02-14 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOWALSKI JOSEF LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOZIOŁ JOHANN RES. INF. I. R. 56 1915-05-01 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAJ LAURENT ERS. RES. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAJCAR ANTON INF. I. R. 3 1915-02-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRALICSEK ANTAL ERS. RES. H.I.R. 9 maj-15 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRETLOW HERMANN MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRIENING HERMANN MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KŘISTEK JOHANN INF. I. R. 100 1915-01-23 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KROUPA FABIAN INF. I. R. 3 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KROUPA FRANZ INF. I. R. 3 1915-05-05 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRÓLICZEK FRANZ INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRUPA ADALBERT LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRZAN PETER SCH. SCH. R. 17 1914-12-30 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRZYŻAK PETER LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUKULA ANDREAS INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUNA ANTON RES. FAHNR. I. R. 20 1915-03-23 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUNERT WILHELM RES. ZGSF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUNERTH ALOIS LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUNTSCHKE LEOPOLD INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUPCZYK LADISLAUS KAN. S.H.D 6 1915-05-01 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUREK ANDREAS ERS. RES. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KURNECKI JOHANN LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUSY FRANZ INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KYBAL JOSEF LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAISER HERM. UTFF P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAPUSCIN PROKOP INF. RUSS.INF.REG.400 - - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KINDER WILLI MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KIRCHHOF WILLIBALD ERS. RES. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRASCH AUGUST PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAUSNICK PAUL RES. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRIEGER PAUL FR. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRÜGER PAUL MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRÜSECKE ALBERT PION. R.P.K. 85 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KURZ MAX MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KACZMAREK MAKSYMILJAN - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
KAZIMIERCZAK WALENTY - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
KLAWITER JÓZEF - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
KLAWITER WIKTOR - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
KOLANOWSKI ANDRZEJ - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
KOLANOWSKI WINCENTY - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Tylko na pomniku
KALUZA FRANZ VERMISSTE - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KALUZA JAK. VERMISSTE - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KAMPA LEOPOLD - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KAMPA ROCHUS - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KAMPA ROCHUS - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KAMPA VIKTOR - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KAMPA VINZENT - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KANIUTH GEORG - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KANSY FRANZ VERMISSTE - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KASPRZIK GREG. - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KASPRZIK JOH. - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KOBIENIA ALB. VERMISSTE - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KOBIENIA JOH. - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KOSLOWSKI SYLV. - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KOTZ STANISL. VERMISSTE - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KOTZ STEPH. VERMISSTE - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KOWALCZYK JOH. - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KOZIOL JOSEF - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KOZIOL PETER - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KRAFCZYK VINZ. - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KALUZA PETER - - 1918-09-27 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KANIUTH FRANZ - - 1917-05-19 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KESSLER JOHANN - - 1915-10-03 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KLICH THOMAS - - 1916-07-01 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KLIMEK FELIX - - 1917-11-28 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KLIMEK NIKOLAUS - - 1914-08-22 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KOMOR FRANZ - - 1917-08-10 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KOMOR JOSEF - - 1918-04-23 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KONIETZKO JOHANN - - 1917-08-28 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KRAWIETZ THOMAS - - 1918-09-24 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KRYSTONCZYK KARL - - 1916-05-10 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KRYSTONCZYK PETER - - 1916-10-29 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KURPIERZ IGNAZ - - 1918-07-15 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KURPIERZ VINZENT - - 1915-05-20 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KUTZERA THOMAS - - 1915-04-05 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KORNEK VINZENT - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
KRAFCZYK PAUL - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
KLOSC ROBERT WEHRM. J.R. 46/1K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KÖHLER I ERNST LDSTM. R.J.R. 207/1K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KOSCIEK JOHANN ERS.RES. J.R. 1915-07-24 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KURING WILHELM LDSTRM. R.J.R. 205/4K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KAISER ERNST SZER 1.83 1914-12-01 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KALSERSTADT WIL. SZER ? 1914-11-?? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KASSA EMANUEL SZER 1.R.J.R. 1914-11-12 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KFELD WILHELM ? ?.7.5.G.R.Z.F 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KIKSMELLER WILHELM SZER 10.L.J 1914-11-21 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KIROW BENJAMIN SZER/ROS 8.BT.2F.AR.BRI 1914-11-19 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KLEINE FRIEDRICH SZER 11.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KLORMAN GUSTAW SZER 10.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KNEPFEL HERMAN SZER 8.J.R.167 1914-12-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KNIPPEL KAROL ? ? 1914-12-1? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KOCH ALBIN SZER 11.J.R.167 1914-11-19 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KOCH HEINRICH SZER 10.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KOCH OTTO SZER 8.J.R.163 1914-11-28 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - Kamień stojący
KÖLCHENS HUGO MUSKETIER 12 KOMP 1 POS. J.R. 18 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KONC JAKOB ? 7.5.G.R.Z.K 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KOP ERNST SZER 4.82 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KOSZKA ALEKSANDER SZER/ROS 157.RGT 1914-11-18 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KRASKA GUSTAW SZER 8.J.R.150 1914-12-09 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KREES LOUIS SIERŻ 2.5.104.ER 1914-12-13 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KRISZAT K OFFIZER STELLV ???6.61 1914-??-?? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KUCHARSKI FRIEDR. RESERVIST 6 KOMP 1 POS. J.R. 18 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - Kamień stojący
KIENOW HERMANN - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KRETLOW GUST. MUSK. - 1914-12-24 - Zagórzyce (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KAMIŃSKI JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
KAMIŃSKI JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
KAMIŃSKI MICH. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
KAMIŃSKI TOM. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
KANDYSZ WOJCIECH - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
KLOZA JULJ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
KLUSKA PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
KMIECIK FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
KUBIAK BR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
KURZAWA PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
KITZWEGER EMMERICH L.D. ST. ING. K. UNG. L.B.K. AGR. 6 1917-06-29 - Niegowonice wieś, gm. Łazy, pow. zawierciański śląskie - - -
KAMMLER G. ERS. RESERVIST 11 K. 1 RES. REG. POSEN 1914-11-?? - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
KIESANT AD. GEFREITER ERS. K. INF. RGT. 58 1914-11-21 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
KOSANITZKI - ERS. RESERVIST 4 K. INF.REG. 49 1914-11-30 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
KRUG REINH. VIZE. WACHTM. 1 ESK. DRAG. RGT. 4 1914-11-19 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
KALCHER FRANZ-KARL HPTM. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-11 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KERNTHALLER JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KERSCHBAUMER ANTON LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(9-11) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KESSLER JOSEF PTRF. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KIENZL SEBASTIAN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KLEMEN EMANUEL LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KNOL BARTALMÁ LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KOBALD JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KOBZA ALOIS JG. K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KOCE ANTON LDSCH. K.SCH.R. II gru-14 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KOFLER JOSEF UT.JG. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KOIDL FRANZ LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KÖSSLER SEBASTIAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-(6-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KRADEC WENZEL LDSCH. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KREMEC FRANZ LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KÜBLER JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KUCA JOSEF JG. K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KUEN ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KURZ GEBHARD LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KURZOK PAUL JG. K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KETUBAN JOSEF INF. I.R. 14 - - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KNOLL JOHANN E.R.INF. I.R. 14 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KOLÂŘ JOHANN INF I.R. 28 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KOLB JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1914-12-14 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KWERKA KARL EDUARD INF. I.R. 28 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KABEL ANDREJ GEM/ROSJA I. R. 333 1915-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KABORNIKOW PIOTR GEM/ROSJA I.R.8 1918-07-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KABULSKI FRANZ GEM/ROSJA T. R. 51 1918-07-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KACZIALOW IWAN RUSS. AWARSKI.INF.REGT.187 1917-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KACZIENKO ULESCH GEM./RUSS. I.R.57 1916-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KACZMARCYK KASIMIR RUSS. INF.REGT.7. 1914-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KACZOROWSKI AUGUST RUSS. INF.REGT.1.11.KP. 1915-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KADUSCHAIEW WASILI GEM/ROSJA I.R.316 1918-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KADYROW ABUBAKIR GEM/ROSJA I.R.326 1917-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KAILUK WASILI GEM/ROSJA I.R.3? 1917-10-1? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KAIM JAKOW GEM/ROSJA I.R.112 1919-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KAJEPOW HAKINSCHAN GEM./RUSS. I.R.96 1916-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KAJOKARU MANDACHE GEM./RUM. I.R.76 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KALBUSCH SYLVESTER GEM/ROSJA I.R.95 1917-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KALENIK JWAN GEM./RUM. I.R.33 1917-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KALIAEN IWAN GEM./RUM. I.R.18 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KALIN FLOREA GEM./RUM. I.R.43 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KALININ JEGOR GEFR/ROSJA I. R. 41 1918-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KALININ NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.16 1918-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KALISMULA MINGASI GEM/ROSJA I.R.38 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KALMYKOW TIMOFEI RUSS. INF.REGT.11.10.KP. 1917-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KAMALOW HISAMIDIN ROSJA JNF.REGT.41.12.KP 1915-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KAMEJEW JEFIM GEM/ROSJA I.R.7 1919-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KAMENZA STEFAN GEM/ROSJA I.R.58 1919-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KAMILDINOW USMAN GEM./RUSS. G.R.16 1918-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KAMINSKI JORIN GEM./RUSS. I.R.373 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
KAMINSKY FRANZ GEM/ROSJA A. R. 1917-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
KAMINSKY STANISLAUS RUSS. FEST.ART.REGT.15. 1917-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KANAJEW JEGOR GEM/ROSJA I. R. 16 1917-10-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KANAREIKIN NIKOLAI GEM ART.R.52 1917-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KANOKOW DIMITRI GEM./RUSS. I.R.19 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KANONOW NIKOLAJ GEM/ROSJA I.R.461 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KANOPLJANOW JAKOW GEM/ROSJA I.R.229 1918-04-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KANOWALOFF NIKITA GEM/ROSJA I. R. 180 1918-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KAPATAN JON RUMÄN JNF.REGT.2.1.KP 1917-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KAPLA DIMITRI RUMÄN INF.REGT.272 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KAPURUR PAUN GEM/RUMUNIA I. R. 41 1917-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KARASENKOW SERGEI RUSS. INF.REGT.252.9.KP. 1917-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KARASEW WLADIMIR GEM/ROSJA I.R.455.4 1919-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KARASSOW NIKOLAI RUSS. INF.REGT.94.5.KP. 1917-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KAREITZEW FADEJ GEM./RUSS. I.R.218 1918-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KAREJEFF JWAN RUSS. INF.REGT.108.3.KP. 1915-03-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KARELTSCHAK PETER ROSJA KAUK.SCHÜTZ.REGT.2 1917-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KARIAGIN ANDREI GEM./RUSS. I.R.223 1917-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KARJAGIN PETER GEM./RUSS. I.R.6 1918-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KARJAZIN TIMOFEJ GEM./RUSS. I.R.198 1917-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KARLATSCHOW GEORGI SERGT./RUSS. I.R.115 1918-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KARLSBERG FRITZ GEM/ROSJA I.R.5 1918-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KAROTKI PAWEL GEM./RUSS. I.R.311 1918-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KARP FODOR GEM./RUSS. I.R.13 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KARP TEODOR GEM./RUM. I.R.12 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KARPAW IWAN GEM/ROSJA I. R. 94 1918-07-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KARPIJNSKI DIMITRI GEM/ROSJA A.R.27 1918-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KARPOW ALEXEI RUSS. ARTL.BRIG.53.3.KP. 1915-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KARPOW JGNAZ RUSS. INF.REGT.207.2. 1915-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KARPOW NIKOLAJ GEM./RUSS. I.R.35 1918-??-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KARPOW PIOTOR UNTFFZ./RUSS. ART..BRIG.53.3.KP. 1915-06-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KARPOWITSCH FIODOR GEM./RUSS. I.R.311 1917-11-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KARPOWITZ ANTON - ART..BRIG.27.4.KP. 1915-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KARTASCHEW GAWRIL UTFFZ/ROSJA I.R.11 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KARTASCHOW ALEXANDER SERGT/RUMUNIA I. R. 87 1918-08-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KARTISCHOW FADOI GEM./RUSS. I.R.164 1916-09-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
KARUKAJEW IWAN GEM./RUSS. I.R.311 1917-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KASAKOW DIMITRI GEM./RUM. I.R.8 1917-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KASAKOW IWAN GEM./RUSS. I.R.39 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KASAKOW TIMOFE RUSS. INF.REGT.108.3.KP. 1915-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KASANA ANTON GEM/ROSJA F.A.R. 1918-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KASANTZEW ALEXANDER RUSS. INF.REGT.38.8.KP. 1917-04-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KASANZEW REMAN GEM/ROSJA I.R.330 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KASCHEN DEMITRI GEM./RUSS. I.R.210 1919-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KASCHIN IWAN GEM/ROSJA I.R.122 1919-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KASCHIN PHILIPP GEM/ROSJA I.R.85 1918-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KASCHKIN NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.33 1918-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KASCHNIKOW MATJAN GEM./RUSS. I.R.168 1917-11-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KASHUCHOW DIMITRI ROSJA Z.GEF. 1918-09-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
KASLOF PETER RUSS. INF.REGT.114.12.KP. 1915-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KASNOJOW SERGEJ GEM. FEST.ART. 1917-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KASPIK LAWRENTI GEM/ROSJA I.R.503 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KASSAPIENKO JWAN RUSS. INF.REGT.143.11.KP. 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KASSJAKIN SERGEZ GEM/ROSJA I.R.219 1919-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
KASTARADSE GEORGI GEM/ROSJA I.R.233 1918-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KASYR SEMON GEM./RUSS. I.R.306 1916-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KATSCHURIN SAFAN GEM/ROSJA I. R. 41 1917-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KATZUBA ROCHUS GEM/ROSJA I.R.?29 1918-03-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KAWALEWSKI JOSEF GEM/ROSJA I.R.6 1918-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KAWALOW GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 380 1918-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KAWARIA MICHAIL GEM./RUSS. I.R.406 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KAWIRSCHIN ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.195 1917-11-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
KAWIRSIN JAKOW GEM./RUM. I.R.303 1917-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
KAZAKO ALEXANDER RUSS. INF.REGT.106.9.KP. 1917-02-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KAZCADUROW ASKAM GEM/ROSJA I.R.30 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KAZINBRA NIKIFOR UTFFZ/ROSJA A. R. 53 1917-12-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KAZMANN MARKO GEM./RUSS. I.R.324 1918-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KCHLIN ENST UTFFZ./RUSS. I.R.283 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KEKUSCHOFF JWAN RUSS. INF.REGT.31.1.KP. 1915-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KELKENWITSCH STANISLAUS GEM./RUSS. A.R.2 1918-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KERAD ANTON ROSJA ZIV.GEF. 1919-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KERUSCHENKO MICHAEL GEM/ROSJA I. R. 53 1917-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KHITZU JON UNTFFZ./RUMÄN INF.REGT.59.M.C.K. 1916-12-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KIBALTSCHITSCH SIMON UNTFFZ/ROSJA I. R. 129 1917-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KIDALOW FOEDOSI GEM/ROSJA I.R.282 1918-04-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KIESENEZ MARKO GEM./RUSS. I.R.287 1918-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
KIESIELOW IWAN RUSS. INF.REGT.30.8.KP. 1915-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KIGTENKO ANISIM GEM./RUSS. I.R.41 1918-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KIKTENKO WASSILI GEM/ROSJA I.R.341 1918-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KILAU JOSEF GEM./RUSS. I.R.117 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KIRCHNER ADOLF GEM/ROSJA I.R.7 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KIREEW EWDOKIN GEM/ROSJA I.R.133 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KIREEW WASSILI SERGT./RUSS. I.R.6 1917-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KIREJEW NIKITA RUSS. INF.REGT. 212.4.KP. 1915-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KIRILLA ANTON GEM./RUM. I.R.73 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KIRILLOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.8 1918-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KIRILOW ARHIP GEM./RUSS. I.R.476 1918-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KIRITSCHENKO IWAN GEM/ROSJA I.R.14 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KIRITSCHENKO WASILI GEM./RUSS. I.R.323 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KIRJANOW SIMION GEM/ROSJA I.R.1 1918-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KIRLIAK SAK GEM/ROSJA I. R. 108 1918-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KIRPITSCHNIKOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 33 1918-03-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KIRSANOW NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.328 1919-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KIRSCHA JWAN RUSS. INF.REGT.189.16.KP. 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KISCHIELOW DOMIAN RUSS. EISENB.BATL.3 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KISIELOW WASILI GEM./RUSS. I.R.80 1915-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
KISSELEW WASSILI GEM./RUSS. GAR.R. 1918-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KISSELOW GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 108 1918-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KITIPEA GEORGI RUMUNIA INF. REGT. 57. 4. KP. 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KITROW MOSSEJ GEM/RUMUNIA I.R.250 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KLECHMAUBITOW ABRAHAM GEM./RUSS. I.R.12 1917-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KLEMENKO JAKOB RUSS. INF.REGT.246.1.KP. 1915-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KLENCINE STEFAN GEM./RUSS. I.R.18 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KLETOW PETER RUSS. INF.REGT.250.15.KP. 1915-04-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KLIGRIWOW AFANASI GEM/ROSJA I.R.18 1917-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KLIKOW IWAN GEFR/ROSJA I.R.36 1918-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KLIMENKOW MICHAIL ROSJA Z.GEF. 1918-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1866 - -
KLIMENOW JAGOR GEM./RUSS. I.R.?5 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KLIMENSCO DENIS RUSS. INF.REGT.37 1917-03-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KLIMENTOW FEODOR GEM./RUSS. I.R.285 1918-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KLIMOW JEFIM GEM./RUSS. I.R.192 1917-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KLIMOW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.36 1917-11-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KLIMOW MICHEL GEM/ROSJA I.R.119 1918-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KLINKIN LEONTIN RUSS. INF.REGT.123.11.KP. 1917-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KLISS JOSEF GEFR./RUSS. LEIBG.R. 1918-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KLIWIS PETER GEM/ROSJA I. R. 110 1918-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KLOSA FRANZ RUSS.- ZIVIL.G. - 1917-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1867 - -
KLOW ANDREJ GEM./RUSS. I.R.267 1916-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KLUKIN FEDOR GEM/ROSJA A.R.20 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KLUSCHNIKOW EFIM GEM/ROSJA I. R. 53 1918-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KLUSCHNOW FEODOR GEFR./RUSS. I.R.243 1917-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KNJASOW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.250 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KOBACH DIMITRI RUSS. INF.REGT. 162.5.KP. 1915-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOBES PETER GEM./RUSS. I.R.187 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOBJAKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.276 1918-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KOBSEW ANTON GEM./RUSS. I.R.86 1917-11-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KOBYLKA ADAM GEM/ROSJA I.R.I. 1918-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOCHANOWITSCH ILJA GEM./RUSS. I.R.242 1917-11-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KODYM IGNATI GEM/ROSJA I.R.337 1918-09-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
KOFTAEW ANIKO GEM/ROSJA I.R.185 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOIKAJEW GABRIEL GEM/ROSJA I.R.51 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KOJAKARU MANOLAKE GEM./RUM. I.R.76 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOJTKOMSKI ADAM GEM/ROSJA I.R.181 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOJWISTOINE PIOTR GEM/ROSJA I.R.296 1918-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOKAREW MAXIM RUSS. INF.REGT.229.18.KP 1917-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOKORIN LEONTI GEM/ROSJA I.R.8 1918-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KOLAKOWITSCH ABRAD GEM./SERB. I.R.10 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KOLASCHINSKI STANISLAUS GEM./RUSS. I.R.8 1917-11-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOLBASIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.113 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KOLENIKOWR ANDREJ GEM/ROSJA I. R. 475 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
KOLESEW LASON GEM./RUSS. I.R.121 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KOLESNIKOW MICHAEL GEM/ROSJA I.R.106 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOLESNJEW IWAN GEM./RUSS. I.R.57 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOLGASCHIN NIKOLAI RUSS. INF.REGT.12.2.KP. 1915-03-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOLITSCHUK NESTOR GEM/ROSJA I.R.242 1917-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KOLKONOW NIOITA GEM./RUSS. I.R.112 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOLODA SERGEI RUSS. INF.REGT.122.6.KP. 1915-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOLODIN FEODOR GEM/ROSJA I.R.138 1918-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KOLOMACZOW STEPHAN GEM/ROSJA I. R. 83. 1916-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOLOMEJEZ WASILI ROSJA JNF.REGT.211.9.KP 1915-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOLOMEZEJEW PIOTR GEM/ROSJA I. R. 119 1917-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
KOLOS STEPAN GEM LDST. R. 180 1917-07-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
KOLOTOW ANDREJ GEM/ROSJA G.R.16 1918-07-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOLOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 290 1917-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KOLTSCHUGIN (?) SAHAR RUSS. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOLZACHOW LAWRENTY GEM/ROSJA I. R. 94 1918-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOMINKU WASILI RUMÄN INF.REGT.59.9.KP 1917-06-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOMJAGIN ALEXANDER GEM FINNL. SCH. R. 7 1917-09-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KOMSEROW WASILI RUSS. INF.REGT.111.6.KP. 1915-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KONDRASCHEW SERGEJ GEM/ROSJA I.R.16 1918-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
KONDRASCHKO NIKITA UTFZ/ROSJA I.R.285 1917-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KONDRATIEW ALEXANDER RUSS. INF.REGT.23.10.KP. 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KONDRATIEW JEFIM RUSS. INF.REGT.187.16.KP. 1915-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KONDRATJEW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.33 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KONDRATJEW SEMION GEM/ROSJA GR.R.1 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KONDRATJEW SOT GEM/ROSJA I.R.8 1917-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KONDRATJUK WASSILI GEM/ROSJA I.R.104 1918-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KONDRATOW LASAR GEM/ROSJA I. R. 212 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
KONGUROFF ANATOLI RUSS. INF.REGT.35.14.KP. 1915-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KONGURTZEN GRIGORI GEM/ROSJA I.R.3 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KONGURZOW IGNATZ GEM/ROSJA I.R.84 1915-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KONJAGHIN IWAN GEM/ROSJA I.R.157 1918-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KONJAJEW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.103 1918-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KONKALOWITSCH PAWEL GEM./RUSS. I.R.236 1918-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KONONOW CHARITON GEM/ROSJA I.R.110 1918-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KONSTANTIN JON GEM/RUMUNIA I.R.26 1919-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KONSTANTIN NICOLAU GEM./RUM. I.R.76 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KONSTANTIN STEFAN GEM/RUMUNIA I.R.3 1919-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KONSTANTIN WASILI RUMÄN INF.REGT.47.4.KP. 1916-12-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KONSTANTINOW GRIGORI SERGT/ROSJA I.R.330 1918-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KONSTANTINOW GRIGORI UTFFZ./RUSS. F.A.R. 1917-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KOPACZKI KASIMIR RUSS.ZIVILGEFG. - 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOPAEW NIKOLAJ GEM/ROSJA I. R. 233 1918-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KOPITOW NIKOLAI GEM./RUSS. A.R.84 1916-12-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KOPTAEW ANDRE GEM/ROSJA I. R. 150 1917-07-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KOPTJEW PETER RUSS. INF.REGT.4 1914-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KORBA MICAIL GEM/ROSJA I.R.60 1917-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KORBOW STEPAN GEM/ROSJA I.R.1 1918-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KORBOWLIANOWICZ JOWAN GEM./SERB. RES.I.R.14 1916-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KORETZKI JUDA GEM/ROSJA I.R.309 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KORIAKOW ALEXANDER RUSS. INF.REGT.186.15.KP. 1915-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KORINKIN DIMITRI GEM/ROSJA I.R.5 1917-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KORISCHEW IWAN GEM/ROSJA I. R. 253 1917-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KORIZANATZ PANTELEIMON SERB.ZIVILGEF. - 1916-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KORNE IWAN GEM/ROSJA I.R.42 1917-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
KORNEJ ROMANOW GEM/ROSJA I.R.36 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KORNEJEW WLADIMIR GEM/ROSJA I. R. 85 1917-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KORNILOWITSCH IWAN GEM./RUSS. I.R.108 1918-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KORNITSCHUK JEFIM GEM./RUSS. I.R.323 1917-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KOROBKA NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.17 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOROBKA PIOTR GEM/ROSJA I.R.337 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
KOROTKO ALEXE RUSS. INF.REGT.70.4.KP 1917-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KORSAKOW JAKOW RUSS. INF.REGT.307.14.KP. 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KORSAKOW JEUMIL GEM I.R.11 1917-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KORSCHARSKI JAKOW GEM/ROSJA I.R.28 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
KORSCHUNOW ARSIENJ GEM./RUSS. I.R.40 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KORSUM KIRILL GEM./RUSS. I.R.122 1917-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KORSZUNOW SIMION GEM/ROSJA I.R.40 1918-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KORT FRIEDRICH GEM/ROSJA I.R.159 1919-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KORTEL FUDOR GEM./RUM. I.R.28 1917-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KORTSCHAGIN KRENOFONT GEM/ROSJA I.R.29 1918-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KORTSCHARDIN FEODOR GEM./RUSS. I.R.184 1917-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KOSA JONAS GEM/RUMUNIA I.R.1 1917-08-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KOSAK DEMID SERGT/ROSJA I.R.68 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOSAKEWITSCH KONDRATI GEM./RUSS. I.R.251 1918-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KOSAKOW SEMEN GEM/ROSJA I.R.17 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
KOSCHELEW ANDRE RUSS. INF.REGT.14.13.KP. 1917-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSCHELEW PETER RUSS. I.R.210 1918-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KOSCHEWIEROW DIMITRI GEFR/ROSJA A.R.3 1918-09-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KOSCHIC STANISCHA SERB.ZIVILGEF. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSCHKOROW INOKENTI GEM/ROSJA I. R. 42 1918-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KOSCHOREK JOSEF GEM./RUSS. I.R.109 1917-10-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KOSCHU? PANTELEI RUSS. INF.REGT.25 1917-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSEL STEPHAN RUSS.Z.GEF. - 1917-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOSENKA GREGORI GEM/ROSJA I.R.18 1919-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KOSERA ANTONI GEM/ROSJA 1 POLN.BB. 1919-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KOSERIN JEGOR RUSS. INF.REGT.225. 1916-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSIN PAWEL GEM./RUSS. I.R.134 1918-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KOSLENKO MAXIM GEM. FEST.ART. 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOSLOW DIMITRI RUSS. INF.REGT.112.6.KP. 1915-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSLOW DIMITRI RUSS. INF.REGT.12.6.KP. 1915-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSLOW DIMITRI RUSS. INF.REGT.137.7.KP. 1915-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSLOW JWAN ROSJA JNF.REGT.249.9.KP 1915-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSLOW MICHAEL GEM/ROSJA I.R.109 1919-03-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KOSLOW TIMOFAY RUSS. INF.REGT.115.1.KP. 1915-03-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSLOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.270 1918-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KOSLOWSKY ALEXANDER RUSS. INF.REGT.249.8.KP. 1917-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSMAZEW MICHAEL GEM/ROSJA I.R.152 1919-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KOSORES DOMITRI RUSS. INF.REGT.75.10.KP. 1915-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSSAK ISIDOR GEM/ROSJA I.R.53 1917-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KOSTAIKE FLORE RUMÄN INF.REGT.80.7.KP. 1916-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSTAKI TUDOR RUMÄN INF.REGT.80.3.KP. 1916-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSTARJEW IWAN SERGT/RUMUNIA G. R. 3 1918-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KOSTCHELASCHWILI MIKIFON GEM./RUSS. I.R.12 1915-08-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KOSTENKO ANDREI GEM. FINNL.SSH.R.7 1917-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KOSTIN GRIGORI GEM./RUSS. I.R.256 1918-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KOSTINCZENKO PANFIL GEM./RUSS. I.R.304 1917-10-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KOSTISCH ILJA SERB.GEF. - 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
KOSTITSCH MILADIN GEM./SERB. I.R.6 1918-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOSTITSCH SOASA GEM./RUSS. I.R.3 1917-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOSTITZ PETRE.ADAM GEM./SERB. I.R.3 1917-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KOSTIZENKO MARK GEM/ROSJA I.R.51 1918-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KOSTIZENKO MARK GEM/ROSJA I.R.51 1918-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KOSTJUKOW AKIM GEM./RUSS. I.R.12 1915-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KOSTKI ISEDOR GEM./RUSS. I.R.141 1915-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOSTRULIN GRIGORI GEM./RUSS. A.R.29 1916-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KOSTUW GRIGORI GEM./RUSS. I.R.41 1918-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KOSTYRA PAWEL GEM./RUSS. I.R.123 1918-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KOSURKIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.205 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KOT(?) NIKULEF RUSS.ZIVILGEFAG. - 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOTEBA IWAN GEM/ROSJA I.R.84 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
KOTENKO DIMITRI UTFFZ/ROSJA I.R.280 1919-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KOTJAJEW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.80 1918-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KOTJETZ GEORGI GEM/ROSJA I. R. 165 1918-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KOTOW ANDREI RUSS. INF.REGT.20.2.KP. 1917-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOTOW IWAN GEM./RUSS. F.A.R. 1918-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KOTOW SJEMON GEM./RUSS. I.R.305 1917-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KOTSCHAKOW FEODOR GEM/ROSJA GARDE 113 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KOTSCHEPUD JAKINO GEM/ROSJA I.R.122 1918-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KOTSCHIROW JEREMEJ GEM./RUSS. I.R.33 1918-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KOTSCHNOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.42 1919-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KOTSCHURON NIKOLAI GEM GREN.R.15 1917-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOWALCZUK WATZLAW SERB. INF.REGT.8.2.KP. 1916-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOWALENKO JAKOB RUSS. INF.REGT.249.16.KP. 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOWALENKO MIFADI GEM./RUSS. I.R.191 1917-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
KOWALOW DANIEL GEM/ROSJA I.R.330 1918-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOWALSCHIK ANTON GEFR./RUSS. A.R. 1918-06-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KOWALSKI WALENTIN GEM/ROSJA SCH. R. 7 1918-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KOWASEWIC MILIWOIE SERB. INF.REGT.10.2.KP 1917-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOWASEWICZ MILIWOGE GEM./SERB. I.R.10. 1917-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KOWOLOW JWAN RUSS. INF.REGT.42.4.KP. 1917-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOWOW PETR GEM/ROSJA I.R.456 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KOZERENKO SEVGEIJ GEM/ROSJA I.R.280 1919-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KOZIN ANANIN GEM/ROSJA I.R.112 1918-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KR?LO JAKOB RUSS. PION.BAT.2 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRACHMALEW ANDREJ GEM/ROSJA I. R. 121 1918-08-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KRADALIN ADAM GEM/ROSJA I.R.202 1918-10-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KRADJNOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.243 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KRAFTSCHIK WODZE GEM FEST. ART. 1917-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KRAJEWSKI FRANZISCH GEM/ROSJA I.R.227 1917-08-?6 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KRANKLER JWAN RUSS. LEFLANSKI I.R.97 1917-04-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRANKOWSKI PAWEL GEM./RUSS. I.R.36 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KRANZOW ILJA GEM./RUSS. I.R.183 1917-09-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KRANZOW SERGEI* GEM./RUSS. I.R. 1918-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KRAS?WSKI SACHAR GEM/ROSJA I.R.138 1917-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KRASCHDA IWAN GEM./RUSS. I.R.241 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KRASILNIKOW GRIGORI GEM/ROSJA I.R.108 1918-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KRASJKO DOROFEI GEM./RUM. I.R.27 1918-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRASMANN KARL RUSS. INF.REGT.125.6.KP. 1915-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRASNIANSKI KONSTANTIN GEFR/ROSJA I. R. 197 1918-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KRASNOBORODKOW PACHEM GEM./RUSS. A.R.8 1916-09-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KRASNOSJOLOW ALEXANDER GEM/ROSJA RES. R. 173 1918-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KRASNOSJOLOW ALEXANDER GEM./RUSS. RES.? 73 1918-??-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KRASNOW ANDREJ RUSS. NOWO-GIERGIEWSK.FEST.ART.3 1917-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRASOWSKI STEPAN GEM/ROSJA I.R.258 1918-??-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KRAWEZ LEONTE GEM/ROSJA I.R.22 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
KRAWTSCHENKO IWAN GEM/ROSJA I.R.380 1918-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KRAWTSCHUK MARK GEM/ROSJA I.R.24 1918-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KRAWZOW NIKOLAI GEM/ROSJA I. R. 15 1918-03-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KREBS PETER MICH. RUSS. INF.REGT.115.3.KP. 1915-06-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KREBS THEOFIL ROSJA JNF.REGT.253.16.KP 1915-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KREJSKI JWAN RUSS. INF.REGT.251.11.KP. 1915-11-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KREMMER ABRAM GEM./RUSS. I.R.20 1917-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KREMSUKOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.31 1918-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KREPETZ IGNATZ UTFFZ./RUSS. I.R.229 1918-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
KRESTIOGLA NIKOLAI UTFFZ/ROSJA A.R. 1918-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KRESTOW IWAN GEM/ROSJA I.R.169 1917-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KRESTOW IWAN GEM./RUSS. A.R - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KRETZU JON GEM./RUM. I.R.18 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KRIEG KARL GEM./RUSS. I.R.271 1917-05-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KRIESEWITSCH ANTON GEFR. GREN.R.1 1917-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KRIETSCHOK LEONTE GEM./RUSS. I.R.134 1918-08-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KRILOW GRIGORI GEM./RUSS. I.R.141 1916-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRILOWSKI SERGIJ GEM/ROSJA I.R.43 1918-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KRINKOW MICHAIL GEM/ROSJA LEIB.R. 1918-05-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KRISTEL IWAN GEM/ROSJA I.R.199 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
KRISTITSCH MICHEILO GEM./SERB. I.R.15 1916-09-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KRISTJA JEFIM GEM/ROSJA I.R.241 1918-09-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KRITZA MATAI GEM./RUM. I.R.75 1917-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KRIWASCHEIN WASSILI GEM/ROSJA I. R. 306 1917-12-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KRIWENKO GRIGORI RUSS. INF.REGT.173.2.KP. 1917-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRIWOSCHIN JWAN RUSS. INF.REGT.137.14.KP. 1915-03-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRIWTSCHEWITSCH ANTONI GEM/SERBIA I.R.8 1919-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KRJUKOW MATWE GEM./RUSS. I.R. 1917-11-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KROCHMANNK ISAAK ROSJA Z.GEF. 1917-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KRONBERG AUGUST GEM/ROSJA I.R.114 1917-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KRONENBERG ERNST RUSS. ART.BRIG.20.1.KP. 1915-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KROTOW ANDREJ UTFFZ/ROSJA I.R.2?? - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KROTOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.327 1918-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KRUGLOW NIKITA GEM/ROSJA I. R. 107 1918-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KRUK NIKITA GEM./RUSS. I.R.384 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KRULIKOW AWERIAN GEM./RUSS. I.R.94 1917-11-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KRULIKOWSKI JAN RUSS.ZIVILGEF. - 1916-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1867 - -
KRUPIN IWAN GEM/ROSJA I. R. 241 1918-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KRUPININ ILJA GEM./RUSS. I.R.241 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KRUPKO WASILI GEFR./RUSS. I.R.20 1917-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KRUSCHINE SERGE RUSS. ART..BRIG.53.3.KP. 1915-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRUSCHKOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 113 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KRUTOL ADAM GEM./RUSS. ARB. BAT.5 1915-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRUTOW FEODOR GEM GRENZ. R. 1 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KRYLOW GAWRIL GEM/ROSJA I.R.42 1917-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KSCHITZKOWKI WATZLOW GEM./RUSS. I.R.7 1917-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KSIELEW JAKOB UNTFF/ROSJA UNF.REGT.211.15.KP 1915-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KSIENSEPOLSKI JOSEF GEM./RUSS. I.R.26 1916-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUBRADSE BENJAMIN GEM/ROSJA I. R. 80 1918-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KUCHEROW DIANIS RUSS. INF.REGT.112.4.KP. 1917-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUCZEWIC BOGIC GEM./SERB. I.R.11 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
KUCZNIECW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.15 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUDANZEW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.280 1918-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KUDASCHKIN GRIGORI GEM/ROSJA I.      R. 246 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUDRAWZEW IWAN GEM/ROSJA I.R.7 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KUDRIAZOW FEODOR - FEST. ART. 1917-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KUDRINSKI IWAN GEM./RUSS. I.R.3 1917-06-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KUDRJAZEW JWAN RUSS. ART. BRIG.53.2.KP. 1915-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUGMENYLS ANDREI GEM./RUSS. I.R.20 1917-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUJASEW PETR GEM/ROSJA I.R.114 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUJASIEW EICHON GEM/ROSJA I.R.41 1919-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KUJASIEWITSCH TOMOFI SERB.ZIVILGEF. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUKITSCH SCHIWOINI SERB.ZIVILGEF. - 1916-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KUKLIN PETER GEM/ROSJA I.R.3? 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KUKOROW JONELIAN RUSS. INF.REGT.2.2.KP. 1917-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUKUSUSA JWAN RUSS. INF.REGT.121.2.KP. 1915-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KULAGIN VASILI GEM./RUSS. INF.REGT.211.9.KP. 1915-04-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KULAKOW KONDRAT GEM./RUSS. I.R.37 1917-11-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KULIKAN WASILI GEM/ROSJA I.R.39 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KULIKOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.39 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KULIKOW FEODOR RUSS. INF.REGT.94.4.KP. 1917-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KULIKOW MICHAEL GEM/ROSJA I.R.307 1919-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KULIKOW PAWEL GEM/ROSJA I. R. 94 1917-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KULINOW AFFANASSI GEM/ROSJA I. R. 241 1918-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KULISCH ABRAM GEM./RUSS. I.R.134 1918-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KULISZOW JEWDOKIM ROSJA JNF.REGT.322.6.KP 1917-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUNICIN IWAN GEM./RUM. I.R.73 1917-11-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KUPAREW WASILY ROSJA JNF.REGT.108.11.KP 1915-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUPRIN MICHAIL RUSS. INF.REGT.12.6.KP. 1915-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUPRŸS MATAUSCH RUSS. INF.REGT.1165.4.KP. 1915-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUPZOW MIRON GEM/ROSJA I.R.77 1917-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KURBIN ALEXEI GEM/ROSJA I. R. 241 1917-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KURDIN IWAN GEM/ROSJA A.R.53 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KURIKALOW PHILIPP ROSJA JNF.REGT.113.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KURISIN KANSAUT GEM/ROSJA I.R.385 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
KURJAKOW ABRAM GEM/ROSJA I.R.37 1918-03-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KURNEZOW SEMEN GEM./RUSS. I.R.12 1918-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KURNIGIN SERGEI GEM/ROSJA I.R.88 1918-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KURNITZKI WIKENTI GEM./RUSS. I.R.110 1917-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUROCZHIN IWAN GEM/ROSJA A. R. 53 1917-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KUROCZKIN DIMITRI RUSS. LITOWSKI GARDE.REGT.3 1917-06-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUROLESIN ALEXEI GEM/ROSJA I.R.290 1918-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KUROSCHIN FEODOR RUSS. INF.REGT. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUROTSCHKIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.180 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KUSAWKOW DIMITRI ROSJA JNF.REGT.71.1.KP 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUSCHNERENKO DEMIAN GEM/ROSJA I.R.251 1918-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KUSCHTSCHUK JEFIM GEM/ROSJA I.R.315 1919-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KUSIM FIRENTI GEM/ROSJA I.R.503 1919-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
KUSMENKO FEODOR GEM/ROSJA I. R. 234 1918-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUSMENKO FEODOR GEM/ROSJA I.R.234 1918-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUSMENKO IWAN GEM/ROSJA I.R.118 1918-03-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KUSMEROW PAWEL GEM./RUSS. I.R.134 1918-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUSMIN GRIGORI RUSS. INF.REGT.417.KP. 1915-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUSMIN IWAN GEFR./RUSS. I.R.249 1918-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KUSMIN IWANOW GEM./RUSS. I.R.285 1917-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KUSMIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.113 1919-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KUSMINKO AFANASI SERGT/ROSJA I.R.6 1919-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KUSMITSCH ANATASY ROSJA ZIVIL.GEF 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1863 - -
KUSNEROW PETER GEM/ROSJA I.R.94 1918-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KUSNETZOW AFANASI GEM/ROSJA I. R. 208 1917-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KUSNETZOW AFANASSI GEM. SIB.SCH.R.35 1917-09-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KUSNETZOW IWAN GEM/ROSJA I.R.158 1917-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KUSNETZOW IWAN GEM/ROSJA I.R.177 1918-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KUSNETZOW TIMOFEI GEM/ROSJA I.R.5 1917-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KUSNEZOW ALEXANDER GEFR./RUSS. I.R.5 1916-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
KUSNEZOW MATWEJ GEFR./RUSS. I.R.120 1917-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUSNEZOW PETER GEM./RUSS. I.R.41 1916-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KUSNEZOW PROKOSI GEM./RUSS. I.R.107 1917-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KUSNICZOW BENEDIKT GEM/ROSJA I.R.35 1918-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KUSNIETZOW WASILI RUSS. ART.BRIG.1.2.KP. 1915-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUSNIETZOW WLADIMIR RUSS. ART..BRIG.27.4.KP. 1915-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUSNITSCHENKO ALEXANDER - INF.REGT.105.14.KP. 1915-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUSNIZOW SERGEI ROSJA JNF.REGT.210.3 KP 1915-06-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUSOW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.88 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUSTOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.65 1918-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KUSTSCHENKO ALEXEI GEM/ROSJA I.R.6 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KUSTUNOW IWAN GEM/ROSJA I.R.59 1915-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KUTERGIN ALEXEI GEM/ROSJA I.R.322 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KUTNIK JAN RUSS. INF.REGT.105.4.KP. 1915-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUTROW MATWEJ GEM/ROSJA I.R.241 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
KUTSCHINSKI STANISLAW GEM/ROSJA G.R.4 1918-12-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KUTUSOW WASILI GEM/ROSJA I.R.7 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KUZENCO SIMON GEM/ROSJA I.R.102 1918-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KUZERENKO SPIRIDON SERGT/RUMUNIA I. R. 53 1918-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KUZNESOW FEOKTEST GEM/ROSJA I.R.212 1918-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KUZNIEOZ ILJA GEM/ROSJA I.R.243 1917-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KWASADIE VIKTOR GEM/ROSJA I.R.11 1918-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KWASOW JEFIM RUSS. I.R.4 1918-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KWASS JOSEF GEM/ROSJA I. R. 39 1917-12-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KYASCHKO DANIEL RUSS. INF.REGT.167.15.KP. 1915-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KAUF FRANZ NIEM. - 1915-11-12 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUBON HEINRICH NIEM. - 1915-02-18 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KLAMT KARL - - 1918-03-27 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
KEPPER PAUL - - 1918-09-18 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
KNOPP WILHELM - - 1915-09-?? - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
KAMELSKI JÓZEF - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KAMELSKI STANISŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KĘDZIERSKI JÓZEF - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KLINGER MICHAŁ - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KOCIKOWSKI LEON - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KOMIEROWSKI LEON - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KOMIEROWSKI WŁADYSŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KRUKOWSKI MARCIN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KRZESIŃSKI JAKUB - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KUBIAK JÓZEF - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KUBICKI IGNACY - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KULCZYŃSKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KWIATKOWSKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KWIATKOWSKI JAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KWIATKOWSKI SZCZEPAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KLITZKE OTTO GRENADIER - 1917-06-03 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KOCH HANS LEUTNANT - 1914-11-05 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KRÜGER ERNST UNTEROFFIZIER - 1918-03-22 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KRÜGER KARL UNTEROFFIZIER - 1914-08-20 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KARBE PAUL KR.FR. P.R.I.R.217 1915-05-09 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KLANSAL ANTON RES.INF. I.R.28 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KLAUSAL ANTON RES.JG. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KLEINE-GRANTHOFF HEINRICH GFT. P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KLEINE-SUDHUES HEINRICH MUSK. P.R.I.R.218 1915-05-09 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KNUBEL JOSEF WEHRM. P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KOFFEK WILHELM LST.PTRF. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KOLKER (KALKER) WILHELM GFT. P.R.I.R.218 1915-05-09 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KONTOWSKI ANTON WEHRM. P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KOSTER - - P.R.I.R.218 - - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KÖSTNER II WILHELM RES. P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KEHLER - - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Repplline -
KORNE ADOLF - - 1917 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Kreika -
KR??TMOLH FRIEDRICH - - 1914-10-20 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 18?9-12-21 Weigwitz -
KUDRAH KARL - - 1918-07-12 Arras Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893-12-17 Kreika -
KUJACK KARL - - 1918-06-09 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1890-11-28 Kreika -
KESSL? GUSTAV - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KLINNER PAUL - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KLINNER HEINRICH - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KORNEL??? HERMANN - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KAISER FRIEDRICH MUSK. - 1916-10-13 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KREINER? FRITZ UFFZ./NIEM. - 1916-07-12 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KINDLER MAX - - 1914-10-13 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - tablica pamiątkowa
KONCZAK ALBERT - - 1918-10-01 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
KONCZAK JOHANNES - - 1918-03-28 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
KRETSCHMER MAX - - 1914-08-22 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
KLEMM WILLI - - 1918-07-24 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
KASPAR PAUL - - 1918-06-18 OFFENBURG Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KELLER BRUNO - - 1917 RUSSLAND Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
KIEHNERT PAUL - - 1914-08-22 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KREMS WILLY - - 1917-07-12 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
KRETSCHMER ARTUR - - 1918-11-17 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KÜHN ALWIN - - 1916-12-24 RUMANIEN Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KRUSE HEINR UNTEROFFIZIER 5 K INF REG 91 1914-11-22 - Dzierżązna wieś, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
KLOSS MAX MUSKETIER 4 K. INF. REG. 153 1914-11-24 - Szczawin wieś, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
KUBICKI ANTONI - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
KACZMAREK K - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
KIRSCH ARTUR - PREUSS.RES.JÄGER BATL.19 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KLINGE MARTIN - PREUSS.RES.JÄGER BATL.19 1914-12-07 - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KOCHANSKY GOTTLIEB - PREUSS.RES.INF.RGT.202 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KORN MUSKETIER - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KOVERMANN PETER - PREUSS.RES.JÄGER BATL.19 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KRATIL LUDWIG DRAG. K.U.K.D.R.6 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KRAUZE FRITZ OBLT. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-07 - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KREY ERICH - PREUSS.RES.JÄGER BATL.19 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KLAWERS HERMANN - P.R.I.B. 19 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KLEPPEN FRIEDRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KNESEBECK WILHELM - RGT-217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KÖNIG JÖHANNES - R.I.R.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KÖPPEN THEODOR GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KORDT HEINRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KÖRNER FRANZ - R.I.R.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KOSCHE HANS - P.I.R.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KRAUSE WALTER GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KRUBERAK MARKO INF. K.U.K.IR.95 1914-12-12 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KRÜGER EMIL UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KRUTZSCH HERB. GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KUNAR IGNATZ INF. L.I.R. 1914-12-(11-21) - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KUBSCH WINZENT - R.I.R.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KUHWER JULIUS - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KUSAK JOSEF ZGSF. K.U.K. D.R.11 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KESSEL LEO - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KLENNER AUGUST - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KLOSTER AUGUST - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KÖNIG FRANZ - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KONRAD EMIL - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KOTZ KARL - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KUCHARSKI FRANZ - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KRZYSTEK JÓZEF - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KWICZALA EDWARD - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KOWAL JAN - - 1915 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KANIA FRANCISZEK - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KANIA WACŁAW - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KÖLLER JÓZEF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KÖLLER RUDOLF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KÖLLER RUDOLF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KONDZIOŁKA ADOLF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KOPEL ALOJZY - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KOPEL ANTONI - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KOPEL JUSTYN - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KOPIEC FRANCISZEK - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KOPIEC HENRYK - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KUCZERA FRANCISZEK - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KOZIOL JULIUS - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KAIZIK PAUL - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOMANDER PAUL - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUBICIEL EDWARD - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KULOSA MAX - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUSCHEK FRIEDRICH - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KLAMA JOSEF - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUBICIEL EDUARD - - 1915 - Żyrowa II wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KACZMAREK KAZIMIERZ - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KACZMAREK LUDWIK - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KLĄSKAŁA W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KLOREK J. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KOŁODZIEJSKI FR. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KOWALSKI FR. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KOWALSKI FR. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KRAJKA W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KUBAŚ R. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KUROWSKI ST. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KRAHN ROBERT ERS.RES 5/J.R.140 1914-12-05 - Wólka Wojsławska wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KANDZIOK JOSEF LDSTM. 4. KOMP. LDSTM. INF. BATL. KATTOWITZ 1914-11-22 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KUNERT - UNTEROFFZ. 3. BATT. FELD. ARTL. RGT. 17 1914-11-29 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KALLA VALENTIN - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KASCHA JOSEF - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KENSY AUGUST - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KIRSCHNIOK JOSEF - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KIRSCHNIOK LEOPOLD - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KLATZKA THEOFIL - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KLENCZ AUGUST - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KLITTA FRANZ - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KLITZKA JOHANN - - 1914 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KLITZKA JOHANN - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KLITZKA MICHAEL - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KLOSS JOHANN - - 1914 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KOMOR LORENZ - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KOSMOL IGNATZ - - 1914 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KOSMOL JOSEF - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KOSMOL RICHARD - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KOSMOL THEODOR - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KOTSCHOR JOSEF - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KOWOLIK JOSEF - - 1914 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KOZA JOHANN - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KOZIK STEPHAN - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KOZIOL PAUL - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KRAFCZYK ANTON - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KRUZEL JOSEF - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KUCHARCZYK MICHAEL - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KLOSS JOHANN - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KOLODZIEJ VINCENT - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KONIETZNY JOSEF - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KUBITZA IGNATZ - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KULIK THEODOR - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KUNKA PAUL - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KUNKA STANISLAUS - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KUNKA WILHELM - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KWIOTEK PAUL - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KYCIA VINCENT - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KANDORA VINZENT - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KASCHUBA JOSEF - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KRAWCZYK PETER - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KLESZKA JAKUB - - 1915-04-05 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1891-07-20 - -
KOCIOŁEK JAN - - 1914-09-22 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1891-02-08 - -
KOSTERA JAN - - 1916-12-13 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1886-06-22 - -
KRAWCZYK WINCENTY - - 1918-11-02 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1899-04-04 - -
KRÓLIK JÓZEF - - 1914-10-29 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1890-03-13 - -
KWAŚNIK CHRYZOSTOM - - 1917-07-31 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1890-09-14 - -
KWAŚNY FRANCISZEK - - 1915-07-21 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1882-10-05 - -
KWAŚNY KAZIMIERZ - - 1918-06-15 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1879-03-02 - -
KNAPPIK FRANZ - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
KOLLRITSCH ROBERT - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
KOSTORZ JOHANN - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
KLOS OTTO GREN. - 1918-05-30 - Bogumiłów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
KADLEC JOSEF ? K.U.K. INF. REGT. 81 1914-11-18 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
KAISER FRANZ JNFANT. K.U.K. J.R. 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
KELCH ENGELBERT JAGER K.U.K J.R. 10 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
KESSELHUT FRITZ ? 3. KOMP. R.J.N.F. R.64 1914-12-01 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
KLEMITZ WILHELM ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
KOKTA FRANZ JNFANT. K.U.K. J.R. 1914-11-20 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
KOPAL JOH. KORPORAL K.U.K. INF. REGT. 81 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
KRABE GUSTAV ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
KREUZINGER GUSTAV ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
KROMPLAK JOSEF JNFANT. K.U.K. J.R. 1914-11-20 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
KUBES MARIC JNFANT. K.U.K. J.R. 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
KURIYSA JOSEF ? ? 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
K(L?)(?)(U?)MANN N.N. ?/NIEMIEC? ? 1914 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KARHOFF F.F. WEHRM. 3. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 29 1914-11-30 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KOLTSCHAU (?) ERNST ERS. RES. 4. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 47 1914-11-23 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KOPKA JOS. (JOSEF?) DRAGONER 3. ESK. DRAG. RGT. 8 1914-11-30 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KRIEGERS(?) GOTTFRIED WEHRM. ? KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. ? 1914-11-23 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KULLIGER JOSEF WEHRM. 4. KOMP. LANDW. BRIG. ERS. BATL. 41 1914-12-02 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KASER JĘDRZEJ - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1877 GALLSPACH -
KERN LUDWIG - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1878 ROHRBACH -
KICELUK GRZEGORZ - L.I.R. 31 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1892 PENCZENIZYM -
KRAFFENDORFEN FRANZ - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1877 WELS -
KRUPSKI JAN - L.I.R. 17 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie - LUTCZA Na liście strat wykazany jako ranny
KUZIEL JÓZEF - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1889 JURKÓW -
KARACSONY DÖMÖTÖR HONV. K.UNG.L.I.R.24 M.KIR.24.HONV.GYAL.EZR. 1915-01-31 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOSZA BALAZS VORM. K.U.K.F.K.R. 34 1915-01-31 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOZAN DENES HONV. K.UNG.L.I.R.24 M.KIR.24.HONV.GYAL.EZR. 1914-12-14 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
KROP JOHANN ÖST.UNG.SOLD. K.K.LDST.BAT. 100 1914-12-14 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
KÜLLNER GEORG - - 1918-07-30 - Rudawica wieś, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
KRIESTEN HERM. - - 1916-06-13 YPERN-FLANDERN. Droszków wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
KNUTH JULIUS WEHRM. PREUSS. R.I.R. 219, komp 7 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
KÖNIG FRANZ UT.OFFZ. PREUSS. R.I.R. 219, komp 7 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
KÖNIG WILHELM ERS.RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 12 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
KOOB ADAM ERS. RES. PREUSS. R.I.R. 219 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
KRAJEWSKI JOHANN ERS.RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
KRASTYN NIKOLAUS INF. I.R.N. 19 1914-12-10 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KREUZER ANTON RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp 7 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
KRIEGER WILHELM ERS.RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp 7 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
KUBIAK PAUL GFT. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
KACHEL SIMON INF. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KACZUR JULIUS INF. - 1915-05-04 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAHANEK IGNATZ INF. KK LIR 31 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAMIŃSKI GEORG INF. KK LIR 31 1915-05-07 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAMYS FRANZ INF. - 1914 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KANIA GABRIEL GFT. KK LIR 31 1915-05-08 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KASPAR KARL INF. KK LIR 13 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KASPER ALFRED KPL KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KELEM RUDOLF INF. RUSS 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KESTBERGER ALOIS INF. - 1915-05-04 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KISZKA ALOIS INF. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLEIN ARTUR INF. KK LIR 31 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLOSKA LADISLAUS KPL KK LIR 31 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KNITTL ROBERT EF KPL KUK IR 49 1915-05-09 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOBES JOSEF INF. - 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOCIAN FRANZ INF. KK LIR 13 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOCZETOW MICHAEL INF. RUSS 1915-01-01 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KODAR OTTO KPL. KUK IR 8 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KODEWATYCH MICHAEL INF. RUSS 1915-05-04 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOKES FRANZ INF. KK LIR 31 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOKTAVY FRANZ INF. KK LIR 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOLACZEK GEORG INF. KK LIR 31 1915-05-08 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOLDER FRANZ INF. KK LIR 31 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOMERSTNIK JOHANN INF. KK LIR 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KÖNIG ALOIS GFT. KK LIR 13 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KONWIČKA JOSEF INF. KK LIR 31 1915-05-08 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KÖNY ALOIS GFT. KK LIR 13 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOSTECKI JAKOB KPL. KUK IR 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOTOL IGNATZ INF. KK LIR 13 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRIŽ MARTIN INF. KUK IR 8 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRÓL FRANZ INF. KUK IR 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRÓL JOHANN INF. KK LIR 31 1915-05-07 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRYWULT AUGUST GFT. KK LIR 31 1915-05-07 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRYWULT KARL FLOW. KK LIR 31 1915-05-07 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRZYSTEK VINZENZ INF. KK LIR 31 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KURYLKIN ALEKSANDER INF. RUSS 1915-03-08 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KWAK FRANZ INF. KK LIR 16 1915-05-07 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KALCSÓ AGOSTON INF. K.U.K.I.R. 60 1915-03-06 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARNIOL LUDWIG INF. K.U.K.I.R. 66 - - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOPACZ ANDREAS INF. K.U.K.I.R. 66 - - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOVACS STEFAN INF. K.U.K.I.R. 60 1915-03-13 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRAMPERA FRANZ INF. K.U.K.I.R. 65 1915-02-16 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KACZOWKA STANISŁAW - - 1915 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie 1894 - Siostra miłosierdzia
KLOCKOWSKI WOJCIECH - - 1917 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOPEĆ JAN - - 1916 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRZEMIŃSKI JAN - - 1914 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUŁAGA FRANCISZEK - - 1917 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAPPE FRANZ - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
KATZER JOSEF - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHODELWITZ -
KNUR PAUL - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
KRAUSE MAX - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
KRAUSE HEINRICH - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
KRETSCHMER FRANZ - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
KRUSCHE PAUL - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
KALITKA JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KAMINIARZ BRONISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KAMINIARZ STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KASPERSKI FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KAZMIERCZAK FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KLECHA BOLESŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KLECHA MICHAŁ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KONIECZNY ANDRZEJ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KRAWCZYK JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KUNZ FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KURP JULIAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KURPISZ JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KURPISZ JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KOCH LEOPOLD JNFANT. K.U.K. JNF.RGT. 4 1914-11-25 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
KERN EMIL WEHRM. 7 KMP 1915-08-15 - Stara Ruś wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
KLOPSCH - ? 8 KMP 1915-08-15 - Stara Ruś wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
KOWALSKI AUG. WEHRM. 1 K. LANDW. INF. RGT. 49 1914-08-15 - Gawliki Wielkie wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KUNTZ EMIL GREN. 6 KOMP. GREN. REGT. 1 - - Gawliki Wielkie wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KNAPPE EMIL - - 1916-07-07 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
KAŹMIERCZAK LORENZ - - 1918-10-08 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
KAŹMIERCZAK ANTONI - - 1918-10-28 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
KITSCHKE HERMANN - - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
KOCZAN VAZUL INFANT. K.U.K. J.R. 63/2 1915-05-08 - Wolbórz wieś, gm. Wolbórz, pow. piotrkowski łódzkie - - -
KLEINBAUER HEINRICH DRAGONER KUK DRAD R 12 1915-02-12 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
KOCH KARL INFANT. KUK JR 6 1914-12-24 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
KOVACS MICHAEL INFANT. KUK JR 69 1914-12-25 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
KRENUSZ MICH FAHRKAN KUK FAR 32 1914-12-24 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
KAMMANN WILHELM GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.3 1915-05-03 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.G.R. 3
KNUSICKT WILHELM MUSK. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.4 1915-05-05 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.G.R. 4
KŰHN PAUL GREN. PREUSSISCHES 2 GARDE GREN. RGT.Z.F. 1915-05-04 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.R.z.F. 4
KAISER RUDOLF GFT. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1915-01-20 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAUFMANN JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-01-28 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLEIN RICHARD WEHRM. PREUSS.LDW.E.B. 15/4 1914-12-29 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLUGER ROBERT ING. OBLTN. K.U.K.SCHW.F.A.R. 3 1915-01-09 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOSTROMSKI - INF. RUSS.I.R. 19 1914-11-23 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOVAR ALBERT GFT. K.K.LDST.B.24 1915-03-15 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRAPYWYN - RUSS. INF. - 1914-12-10 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOLLER ALOIS ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-02-14 - Wojnicz I (nr 285) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KONEGONDA ROČAP ÖST.UNG. KRIEGER - - - Wojnicz I (nr 285) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KROTTENDORFER AUGUST INF. K.U.K. I.R.14 1915-02-03 - Wojnicz I (nr 285) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KITA JOSEF FAHNR. KAN. K.U.K.F.H.R. 12 1915-02-16 - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOWATZKI JOHANN RES. PREUSS. RES. I.R. 220 1914-12-28 - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRIZEK PAUL INF. K.K.LDST.E.B.89 1915-04-09 - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KASPEREK WŁADYSŁAW - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
KOSTECKI JAN SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRÓLIKIEWICZ ANTONI SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRÓLIKIEWICZ FRANCISZEK KPR. - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRÓLIKIEWICZ WŁADYSŁAW - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
KRUPA JÓZEF SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRUPSKI IGNACY SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRYWUTA TADEUSZ SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRZEMIŃSKI JÓZEF SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUREK ANDRZEJ SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUREK JAN SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUREK LEOPOLD SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUREK MARIA - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
KUREK STANISŁAW - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
KUREK STANISŁAW SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KURKIEWICZ ADAM SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRYGOWSKI JAN - - - - Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KRYGOWSKI WOJCIECH - - - - Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KASZA KAROL - - 1916 - Łęki Strzyżowskie wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KUPK(O?) AUGUST - BATL. NEUSALZ 1914-12-03 - Wodzierady wieś, gm. Wodzierady, pow. łaski łódzkie - - -
KLOSE REINHOLD - - 1915-04-08 - Nielestno wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
KERKSIOK? JOHANNES - - 1918-02-?? - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KIRSCH MAX - - 1917-12-07 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KLINKERT ADOLF - - 1917 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KNORIG KARL - - 1917-08-28 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KORWAY? HERMANN - - 1914-08-31 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KEUDAHM AUGUST LAND. - 1914 - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - BAUTKE -
KLEIN KURT JAGER - - KARPATHEN Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
KLEUSER KURT RES. - 191?-09-24 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
KLIEM HERMANN GREN - 1916-11-21 MAZEDONIEN Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
KLOSE PAUL MUSK. - 1916-03-09 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołow