Nazwisk w bazie na literę K: 7141

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
KAHL PAUL - - 1914-10-16 BEI PRUSKOW Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KATSCHER THIMOTHEUS - - 1916-11-23 A. D. ANCRE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KIRCHHOFF PAUL - - 1914-09-27 BEI SERBON Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KIRCHHOFF LUDWIG - - 1915-05-03 IN PRIESLERWALDE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KIRSLE HERMANN - - 1918-12-06 IN HORHE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KNAUFF ERICH - - 1914-11-21 B. ANDRESPOL Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KOPPITZ FRANZ - - 1918-01-05 IN BRESLAU Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KRAUTSCHNEIDER ARTHUR - - 1917-11-01 B. ST. PIETRO Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KIESEWETTER FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KLEMENZ THEODOR - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KOPPE RUDOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KRISTEN HUBERT - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KUNERT JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KUNZE FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KÜSCHE EMIL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KAS AUGUSTYN - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
KORTAS KONRAD - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
KOŚNICKI PAWEŁ - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
KUHN JÓZEF - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
KA??ZIG - - - 1914-??-?? - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
KITZLER PAUL - - 1915-04-29 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
KLINNERT KARL - - 1915-06-07 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
KLISCH KARL - - 1916-06-09 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
KNUPPE FRANZ - - 1915-09-27 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
KÖBLER HERMANN - - 1915-04-18 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
KOLONKO KARL - - 1918-10-08 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
KOPERNOK THEODOR - - 1914-09-27 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
KRÜGEL HERMANN - - 1915-12-26 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
KALESZKA LEON SZER. - 1917-04-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KAPAS GEORGE - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
KARGOW JAN SZER. 22 p.p. 1917-12-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KASZOWSKI STANISŁAW - - 1918-02-17 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888-08-09 - -
KAWARICZKI ANDRZEJ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
KICUK MICHAŁ SZER. 2 p.p. ros. 1917-09-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1895 - -
KIRJUKOW MIKOŁAJ SZER. 255 p.p. 1917-12-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
KIRSANOW GRIGORIJ - 166 p.p. ros. 1917-09-03 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KITZOW AFANASI SZER. 80 p.p. ros. 1917-11-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
KLEDO TCZEP - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KLIMANKOW SIMON SZER. 80 p.p. ros. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892-09-03 - -
KLIMENKOW SIMON SZER. 80 p.p. ros. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
KNYSOW ANDRZEJ SZER. - 1917-06-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KOJUKARU DUMITRU SZER. RUM. - 1917-03-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KOLENIN LURIN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KONDRATENKO OPRF SZER. 158 p.p. 1917-12-11 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KONIER JAN SZER. 251 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
KONISZCZEW WIAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1876 - -
KOROLIEW IWAN - - 1917-02-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KOROLJEW MIKOŁAJ - - 1918-06-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
KOSAKOW DEMIT - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KOSELOW NIKITA - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KOSINKOW ALEKS SZER. - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1877 - -
KOSTENKO PIOTR SZER. 142 p.p. 1917-09-14 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
KOSTILIOW PIOTR - - 1918-04-11 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
KOWALENKO ORION - - 1918-07-10 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
KOZAK STANISŁAW SZER. - 1918-05-15 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KRABIWIN DEMITR SZER. 330 p.p. 1918-07-20 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1884 - -
KRAMKUNIN SERGEI - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
KRAWCOW WASYL SZER. 93 p.p. 1917-05-17 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KRENGANES GEORGE JENIEC RUMUŃSKI - 1917-04-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KRISTILIOW SACHAR SZER. 40 p.p. 1917-09-14 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
KUCZMICZOW IWAN - - 1918-07-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
KUMICKOW IWAN SZER. - 1917-09-13 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
KUPREJOW NIKITA SZER. 218 p.p. 1917-09-13 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KWIATKOWSKI STANISŁAW - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
KELISCH JOHANN GREN. - 1914-09-15 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KELISCH ROBERT GEND. - 1916-07-04 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUBINA JOHANN - - 1916 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
KUBITZKI STANISLAUS LDSTM. - 1918-10-19 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KULOSA JOSEF - - 1916-07-01 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KULOSA PETER MUSK. - 1918-11-05 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KAPFIOŁ JOZEF SZEREGOWY - 1915-04-03 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
KOHL ANSCHEL SZEREGOWY - 1914-12-17 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
KAJDAN JAN STRZEL. 33 P. 1916-05-16 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1889-03-17 - -
KANTAREK PIOTR PLUTON. II. BRYG.L.P. 1918-11-11 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1875-??-?? - -
KASTNER EUGENIUSZ PUŁK.REZERWY ARM. AUSTRIACKA 1914-12-27 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1895-??-?? - -
KAUFMANN JAN SIERŻ. 17 R.SZCZEL.T 1915-11-20 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KEDZIOR WŁADYSŁAW KAPRAL ? 1919-08-11 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KĘDZIOR JAN KAPRAL 1 P.P. POL.LEG. 1916-08-09 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1896 - -
KĘPIŃSKI JAN PLUT. LEG.POL. 1917-04-03 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KISS ISTVAN PLUT 20 P.H. 1916-03-01 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KLECZYŃSKI ALEKSANDER SZER. PIECH. 1916-07-12 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
KLEGA JÓZEF ST.SZER. 15 BAT 1916-08-16 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
KLEIN RYSZARD ? 1 P.PIECH. 1916-06-17 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
KLIMA ANTONI SZER. 16 P.P. 1916-01-26 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
KLINKE RUDOLF SANITARIUSZ 5 ODDZIAŁ 1916-04-17 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KLUCZNIK LUDWIK PPOR 1. BRYG. POL. LEG 1915-05-02 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
KOLNBERGER FERDYNAND KPT 36P.P.ARM.AUSTIA 1914-10-29 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
KOŁODZIEJ FRANCISZEK CHOR. 10 P.P.B.ARM.AUSTR 1914-08-21 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KONARSKI STANISŁAW ? ? 1917-12-09 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1805-??-?? - -
KOPACZ FRANCISZEK OCHOT. 10 DYWIZ. 1916-07-20 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KORZENIOWSKI STEFAN SIERŻANT C.K.ARMII 1918-09-18 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1898-??-?? - -
KOSIŃSKI WŁODZIMIERZ SZER. P.P. UKR.POL.LEG. 1917-11-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
KOSOŃ JAN ? 13 P.PIECH 1916-07-25 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1858-??-?? - -
KOŚCIESZA MĘŻYŃSKI WŁODZIMIERZ MAJOR W.P. - 1918-02-09 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KOTARBA ANTONI ? ? 1917-??-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KOTARBA JÓZEF ? ? 1918-??-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KOVACS ALEKSANDER CHORĄŻY 25.P.P.B. ARM.AUSTYIA 1914-11-19 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KOWAL PIOTR - ? 1916-07-05 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - cywil
KOZUB MICHAŁ - 13 P.P. 1915-03-28 zmarł w szpitalu w Göding Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KRATKI JÓZEF SZER. 5. DYW. TREN.POL.LEG 1917-06-16 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
KRAWCZYK STANISŁAW ? ? 1914-09-24 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KRUCZYŃSKI JOZEF KANONIER ? 1916-05-05 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
KUCZERA JOZEF ST.SZER. 8 P.P. 1916-01-16 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KUDZNACEK FRYDERYK KAPRAL 8 P.P. 1916-06-23 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KULIG ANDRZEJ SZER. 55 P.P. 1916-04-01 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KUMALA WŁADYSŁAW ? ? ????-??-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
KRAUSS LEON PORUCZNIK REZ. 31 PUŁK PIECHOTY 1914-11-20 GOSZYCE Kraków-Rakowice II część miasta Kraków małopolskie 1878-05-21 - -
KOLANKO JAN - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KORONA FRANCISZEK - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KOZUBAL STANISŁAW - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KUSTROŃ WŁADYSŁAW - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KA? JOHANN FR.SOLD. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
KEREKES GYORGY HUS - 1914-09-30 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
KLASSNER MAX - - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
KOCSIS GEORGY KAN. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
KONCZEWICZ MATHIAS ZIV.KTSCH - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
KROBE SILVIO FHR. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
KUNICICKY ALOIS - - 1914-10-22 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
KANIA JOHANN - - 1918-05-30 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KASPEREK IGNAZ - - 1917-11-?? - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KOTULLA ALBERT - - 1916-11-09 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KOTULLA JOHANN - - 1915-05-27 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KOTULLA JOHANN - - 1916-03-09 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KOTULLA JOSEPH - - 1918-03-?? - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KOTULLA THEODOR - - 1915-07-16 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KOTULLA VINZENT - - 1917-07-01 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KAMIŃSKI PIOTR SZER. WP - 1918-07-01 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 19 - -
KANTOREK STANISŁAW SIERŻ. INSPEKCJA WERBUNKOWA SKIERNIEWICE 1917-05-22 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 17 - -
KARASIŃSKI STANISŁAW SZER., WONICA - 1917-08-16 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 43 - -
KARASIUK ANTONI SZER. ZBORNY PKT S.U. 1918-10-28 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
KASPRZYK WŁADYSŁAW KAN. 2 P.ART. 1917-11-16 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
KILMAN JAN ST.SIERŻ. 5 P.ART. 1917-06-28 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 24 - -
KMIECIŃSKI KAZIMIERZ PODOF. KOMP. KARNA 1918-04-27 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 18 - -
KOZACZENKO STEFAN KPR. WP - 1917-09-28 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 18 - -
KULKA KONSTANTY SZER. WP - 1918-11-10 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 24 - -
KUPŒĆ EDMUND POR. WP - 1918-09-13 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
KWASZNIN-SAMARIN MIKOŁAJ PPOR. LEJBGWARDIA LITEWSKIEGO PUŁKU 1915-03-08 Jednorożec Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 19 - -
KOŁOMYJSKI KAROL KAPITAN DOWÓDCA 12 ROTY, 6 LIBAWSKI PUŁK 1914-09-11 - Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie 1893-09-30 - pomnik
KOSIŃSKI ALFONS GENERAŁ MAJOR ARMIA ROSYJSKA 1915-02-27 - Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie 1892-01-01 - pomnik
KULIKOWSKI EUGENIUSZ HUZAR PUŁK OFICERSKIEJ KAWALERYJSKIEJ SZKOŁY 1915-??-?? Libawa Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie 1899-03-31 - pomnik
KAHLERT PAUL LANDTSURMMANN ERS.BATL.RES.JNE.RGT.22 1917-06-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-05-02 - -
KARASCHKIEWITZ ALEX SOLDAT 10 KOMP.107.RUSS.JNF.RGT. 1917-07-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-02-10 - -
KARNUSCHIN GREGORY SOLDAT 323.RUSS.JNF.RGT. 1917-06-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1878-01-06 - -
KARTAWCZOW GEORGE UNTEROFFIZIER 16.KOMP.198.RUSS.JNF.RGT. 1917-06-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-04-24 - -
KASPER PAUL VIZEFELDWEBEL 1.KOMP.E.PION.BATL.16 1916-04-11 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-07-01 - -
KASUBE ALFRED KANONIER 1.REKR.DEP.ERS.FUSSAR.RGT.6 1917-07-11 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-05-02 - -
KATTNER KARL RESERVIST 2.KOMP.7.GARN.13.BATL.VI.A.K. 1917-05-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-11-27 - -
KELLER KARL LANDSTURMMANN 3.LDST.JNF.ERS.BATL.BUG4 36 1917-04-29 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-03-13 - -
KEMPA FRANZ LANDSTURMMANN 1.KOMP.51.LDST1.ERS.B.VIA.K.(VI.28 1916-01-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-03-23 - -
KIENINGER HEINRICH KRAFTFAHRER 2.KOMP.E.ABT.8.KRF.BATL.BRESLAU 1916-05-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-09-17 - -
KIESSLICK ALFONS GEFREITER 3.KOMP.LDW.JNF.RGT.10 1917-07-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1878-08-14 - -
KLEINE ERNST SERGEANT ERSATZ-PFERDE-DEPOT-VI.A.K. 1917-07-15 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1871-02-03 - -
KLEINERT PAUL FAHRER RES.PFERDELAZA.1.VI.R.A.K. 1917-07-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895-01-25 - -
KLIMKE FRIEDRICH UNTEROFFIZIER 1.KOMP.ERS.LANDW.JNF.RGT.11 1917-06-13 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1871-01-19 - -
KLOSE BERNHARD LANDSTURMMANN 1.KOMP.1.E.INF.RGT.51 1916-11-15 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-03-06 - -
KNAUER FELIX UNTEROFFIZIER 2.KOMP.1.E.JNF.RGT.51 1916-03-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-12-03 - -
KNAUER PAUL ERSATZRESERVIST 1.E.B.2.VERW.KOMP.INF.RGT.63 1916-07-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-08-30 - -
KNUST ERICH FLIEGER 4.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-04-08 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1898-09-27 - -
KÖCHERMANN JOHANNES FLIEGER 5.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-08-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-06-13 - -
KÖNIG JOHANN GEFREITER ERS.ESK.HUS.RGT.4 1915-12-20 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1885-11-26 - -
KOPER JOHANN SOLDAT 4.KOMP.ARMIER.BATL.19 1917-03-31 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1879-07-05 - -
KÖRPER MAX FLIEGER 4.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-03-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1872-04-19 - -
KRABISCH OTTO ERS.RESERVIST 6.KOMP.RES.INF.RGT.5 1917-03-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1891-01-28 - -
KRAFTCZYK GEORG FLIEGER 4.KOMP.FLIEG.ERS.ABT.11 1916-07-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1889-01-16 - -
KRAUSE BERTHOLD WEHRMANN 2.KOMP.JNF.RGT.47 1917-05-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-10-03 - -
KRAUSE OTTO - FERD.ART..REGT.6 1918-10-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-11-26 - -
KRENZEL PAUL LANDSTURMMANN 5.KOMP.LDST.FNF.RGT.36 1917-09-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1874-04-12 - -
KRETSCHMANN HANS JNTENDANTURSEKRETÄR STELLV.JNTENDANTUR.VI.A.K. 1916-10-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-02-01 - -
KRÜHL AUGUST LANDSTURMMANN 4.ESK.E.TRAIN-ABT.6 1917-06-14 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-06-06 - -
KRZYKALLA EMANUEL KÜRASSIER ERS-ESKA-KÜRASSIER-RGT 1917-07-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-01-04 - -
KÜGLER AUGUST FÜSILIER REKR.DEP.2.E.FÜS.RGT.38 1916-02-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-06-30 - -
KUHN IGNATZ LANDSTURMMANN 1.KOMP.I.E.GREN.RGT.11 1917-03-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-06-22 - -
KUNZE PAUL LANDSTURMMANN 1.KOMP.3.LDST.J.E.R.KÖNIGSBERG 1917-01-14 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-06-21 - -
KWASCHENNIKOW FLLISE SOLDAT 1.KOMP.32.RUSS.JNF.RGT. 1917-05-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1879-10-10 - -
KOROLKOW W.M. RUSS. ST. KAPIT. 250. JNF. REG. 1914-11-22 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
KOSATKIN JWAN RUSS. SOLDAT 34. B. FUSS. A. R. 1917-02-14 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
KOSUCKI ALEX F. RUSS. LEUTN. LEIB. GARD. R. 1914-11-06 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
KOWALIK O - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KAIGER ?LOG - - 1915-03-02 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KALLMANN ALFR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KALLMANN GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KALMUS ERNST - - 1918-04-19 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
KARGER JAQUES - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-10 - Rotunda i nagrobek
KARGER SYLVI - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1875-11-13 - Rotunda i nagrobek
KASRIEL JOSEF UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KASTAN HERB. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KASZTAN ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KATZ ADOLF - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KATZ LEO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888 - nagrobek
KAYSER MARTIN OFFZ.ASP. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KEILER ERICH GEFR. D. R. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KERGMANN KURT - - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KLEEMANN ERICH - - 1918-05-05 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KLEMANN WALTER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KLÜGER ISIDOR VIZEFELDW - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KOCHNKE RICH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KOENIGSFELD HUBERT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KOEPPLER FELIX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KOESSLER KURT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
KOLKER WOLFG. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KOSLOWSKY KARL VZFW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KREPS HERB. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KREUZ ROTEN HILFSSCHWESTER - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KRIMKE ALFRED ZUGSFÜHRER - 1917-09-24 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KRONER HERBERT GEFREITER - 1918-10-24 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
KUECHLER MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KUNZ BENNO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KUPFERBERG SIGISMUND - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-02-28 - nagrobek
KUTHANFR ERNST OFFZ.ASP. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KAVOL GUSTAV - - - - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KLAMMER ALFRED - - 1916-10-08 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KLIESCH AUGUST - - 1916-12-05 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KATZHATZKI KR - 13. K. 160 JNF. REG. - - Zgierz-Aniołów część miasta, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
KETHNER GUST. - - 1915-01-01 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
KLOSE PAUL - - 1918-10-10 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
KÜNZEL GUST. - - 1916-03-23 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
KOHNERT PAUL - - 1916 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
KRUSCHWITZ OTTO - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
KUCHEL OTTO - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
KRAUSE HEINR. - - 1918-10-13 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
KOLANKO ANDRZEJ - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KOLANKO FRANCISZEK - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KRZANOWSKI STANISŁAW - - 1918 - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - LEGIONISTA
KRZANOWSKI STANISŁAW - - 1920 - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KOLANKO WŁADYSŁAW - - 1919 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1897 - -
KOPACZ JAN - - 1917 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1901 - -
KUBIT JÓZEF - - 1917 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1889 - -
KUBIT JÓZEF - - 1916 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1896 - -
KÖRBER OSKAR UNTEROFFIZIER INF. REG. 37 1918-08-02 - Ochla dzielnica, gm. Zielona Góra, pow. zielonogórski lubuskie - - -
KARAKUT JOHN GFT K.u.K.L.I.R. 34 1914-12-10-16 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
KIRCHHOFFER JOSEF PTRF K.u.K.HR.10 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
KISFALUDY JOHANN HUS. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
KISS ARON HUS. K.u.K.H.R. 13 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
KISS GEORG HUS. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
KISSELV JANOS HOHN ? 1914-12-12 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
KOCSIS ISTVAN HONV. K.U.L.JR.10 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
KOSZTOLANYI PHILIPP HUS. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
KOVACS JULIUSZ KOLOMANN WACHTM. K.u.K.H.R.13 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
KURZAR GEORG INF. K.u.K.L.I.R. 34 1914-12-10-16 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
KERSCHBAUM JOSEF LDST.JG. TKJR 1 1915-03-19 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KIRCHMAIER NORBERT LDST.JG. TKJR 1 1915-03-27 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOŠIK JOSEF LDST.INF. IR 36 1915-03-16 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRUPKA ANTON INF.TIT.GFT. IR 36 1915-03-30 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAUFMANN WENZEL INF. IR 56 - - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KIEGNER JOHANN INF. IR 37 - - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLIER JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-03 - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOPEC JOHANN E.R.SCH. SCH.R. 17 1915-05-03 - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOROWAJEW ALEKSIEJ INF. - 1915-05-06 - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUČERA KARL FAHNR. SCH.R. 28 1915-05-03 - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUTTNER ANTON E.R.SCH. SCH.R. 7 1915-05-05 - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALILILKOW GRZEGORZ - 413 P.P. 11 K. 1916-04-20 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KARACEW GRZEGORZ - 171 P.P. 1916-05-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KARASOW JAN - 130 P.P. 3 K. 1916-05-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KARKLIN INKUM SZRG. 7 / 443 P.P. 1916-06-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 644
KARTAMYSZEW NIKITA SZRG. 3 / 104 P.P. 1916-12-03 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 830
KASZKIN ALEKSANDER SZRG. 8 / 335 P.P. 1917-02-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 903
KASZYKIN TEODOR SZRG. 7 / 13 SYBER. P.P. 1917-01-18 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 875
KASZYRYN EMIL - 39 P.P. 14 K. 1918-05-06 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KAUDEL - - - 1915-11-19 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KINIC JERZY - 414 P. 1916-03-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KIRDIEJEW JAKOB JENIEC 335 P.P. 52. 1 JEN. ROB. BTL. 1917-02-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 952
KLIMOW MIKOŁAJ - 83 P.P. 1916-04-28 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KLINNIKOW FILIP SZRG. 9 / 7 SYB. P.P. 1917-02-28 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 961
KNOLLEISEN JOHANN INFANT. 2 / K.U.K. I.R. 59 1918-06-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KOCH ALOYS UTFFZ. 2/1 LDST. I. BTL. ALLENSTEIN XX/3 1918-08-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KOCZKIN JAN - 26 P.P. 8 K. 1916-??-?? - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KOŁTUNOW MIKOŁAJ - 16 P. 1916-01-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KOROBJOW BAZYL SZRG. 5 / 1 P.P. 1917-01-01 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 861
KOSZYN BAZYL SZRG. 2 / 2 P.P. 1916-09-28 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 786
KOWAL NAZAR - 278 P.P. 13 K. 1916-04-29 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KOZEMIAKIN ALEKSY - 25 P. 2 K. 1916-05-01 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KOZIEL ANDRZEJ - - 1917-08-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KOZŁOW MIKOŁAJ SZRG. 4 / 104 P.P. 1916-06-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 64?
KRASNOBRODKIN IGNACY GEFRT. 1 / 475 P.P. 1916-09-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 755
KRISCHKO JOHANN INF. 15 / K.U.K. I.R. 26 1918-08-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KRUBER von LEONIDA - 8 / 26 MOHYL. P.P. 1916-05-14 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 577
KULIKOW BAZYL - 26 P.P. 1916-05-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KULIN WASYL - ?98 P.P. 6 K. 1917-08-16 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KURSETKOWSKI SIGMUND FELDGESTLICHER ETAPPEN KOMANDANT. 28 1918-08-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - KURZĘTKOWSKI?
KUTH FRIEDR. ERS. RES. GRÄB. VERW. BEZIRK II ET. JNSP. 10 1918-08-01 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KUZNIC - - - 1916 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KUZNIECOW ALEKSANDER - 204 P.P. 11 K. 1917-08-02 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KACZYN PAWEŁ IWANOWICZ PUŁKOWNIK 1 SIBIRYSKIJ STRIEŁKOWYJ JEWO WIELICZESTWA POŁK 1914-09-30 pod Warszawą Warszawa III miasto Warszawa mazowieckie - - -
KELLY P. 1164 PRIVATE 53 RD.BN.AUSTRALIAN INF. 1918-10-29 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
KENNEDY RNVR. J.W. KP/548 ABLE SEAMAN ANSON BATTN.R.N.D. 1918-09-28 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
KNEBLER HERM VIZEFELDW. 10 K INF R 129 1914-11-23 - Aleksandrów Łódzki miasto, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski łódzkie - - -
KARCZ FR. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
KARCZ J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ROCZYNY -
KARKOSZKA J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ROCZYNY -
KASINEK A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
KIBIELSKI A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD-NIDEK -
KIERPIEC J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
KIERPIEC M. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
KISZKA W. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - SUŁKOWICE -
KOFIN ST. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
KOLBER J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
KOMENDERA FR. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
KOMENDERA J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
KRÓLICZEK F. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
KRYSTIAN JAN - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
KUMA J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ROCZYNY -
KUWIK J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
KAHLKE FRIEDRICH - - 1915-05-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KAMMER KARL - - 1915-11-25 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KAMPOWSKI FRIEDRICH - - 1915-08-09 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KARIUS KARL - - 1915-06-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KARIUS MAX - - 1916-10-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KIE?? GUSTAV - - 1917-04-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KILIAN ALBERT - - 1915-06-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KILIAN WILLI - - 1915-05-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KIRSCH ERICH - - 1918-04-18 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KIRSTEIN KARL - - 1917-01-26 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KIßNER FRANZ - - 1918-04-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KLANGWART OTTO - - 1916-11-10 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KLATT GUSTAV - - 1914-09-14 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KLEIN EMIL - - 1918-07-18 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KLEIN FRIEDRICH - - 1915-07-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KLEIN FRIEDRICH - - 1915-07-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KLEIN FRITZ - - 1915-02-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KLEIN KARL - - 1918-09-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KLEIN WILHELM - - 1914-11-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KLINGBERG MAX - - 1918-04-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KLINGER PAUL - - 1917-08-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KLOCKOW ERNST - - 1914-09-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KLOTH PAUL - - 1918-10-25 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KNAPP MAX - - 1915-06-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KNOCH HEINRICH - - 1915-12-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KNOPPKE EMIL - - 1916-10-14 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KÖRNIG ALFRED - - 1915-09-09 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KORRMANN CHRISTIAN - - 1915-05-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KOSNEY HERMANN - - 1914-08-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KOSNEY PAUL - - 1914-08-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KOWALEWSKI HERMANN - - 1918-05-08 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KRAUSE AUGUST - - 1914-11-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KRAUSE ERNST - - 1918-10-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KRAUSE FRITZ - - 1914-12-08 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KRAUSE RICHARD - - 1917-06-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KREUTZADLER EDWARD - - 1914-07-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KULKE KURT - - 1915-04-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KULSCHEWSKI AUGUST - - 1914-08-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KÜßNER FRIEDRICH - - 1915-06-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KUSTER GUSTAV - - 1915-03-14 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KATSCHELIN ANDRE MUSKETIER / ROSJANIN REGT.212 1915-02-21 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
KLEY ERNST MUSKETIER 7.KOMP.INF.REGT.18 1915-03-09 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-13 - nagrobek betonowy
KOWALSKI PETER GEFR. 7.KOMP.RES.INF.REGT.34 1915-03-03 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-03-16 - nagrobek betonowy
KRACHT ADOLF RESERWIST 7.KOMP.RES.INF.REGT.266 1915-02-10 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
KULMAS THEODOR WEHRM. RES.INFT.REGT.34/1.KOMP. 1915-03-05 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-21 - nagrobek betonowy
KOLZENAU STABSKAPITAN - - - - Biała Piska II miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KORANDA - INF. - - - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
KORBITIAK M.I. - - 1915-08-27 - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
KOVAS - K.I.R. 14 - 1915-08-21 - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
KALISKE EMIL GEFR[EITER] - 1918-12-02 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KATH ALBERT MUSK[ETIER] - 1917-05-05 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KLEIN ERICH ERS[ATZ] RES[ERVE] - 1915-05-18 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KLUG WALTER MUSK[ETIER] - 1915-09-21 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KÖPKE FRANZ LANDST[URMMANN] - 1918-11-27 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KOSANKE KARL LANDST[URMMANN] - 1916-09-12 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KOSANKE KARL MUSK[ETIER] - 1915-05-07 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KRAUSE PAUL GEFR[EITER] - 1914-??-16 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KÜPKE HERMANN PION[IER] - 1917-04-23 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KREISCHMER WILHELM LANDSTM. 9 KOMP. LDST. INF. REGT. 20 1917-01-28 - Bielawa III miasto, gm. Bielawa, pow. dzierżoniowski dolnośląskie 1872-02-07 - -
KARAHODZIČ DEDO PIECHUR 4 PUŁK PIECHOTY Z BOŚNI I HERCEGOWINY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1886 Glamoc / Bośnia -
KATZ CHASKEL PIECHUR 95 PUŁK PIECHOTY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1882 Buczacz -
KÄUFER LUDWIG PIECHUR 42 BAT. POSPOLITEGO RUSZENIA 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Loschitz-Hohenstadt -
KIEL DAVID ŻOŁNIERZ ZAOPATRZENIA 36 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Lwów -
KOSSOI SUSI PIECHUR / ROSJA 55 PUŁK PIECHOTY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1889 Iwankowicze -
KOSZIKOW LÖBE PIECHUR 33 PUŁK PIECHOTY 1916 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1878 - -
KRÄNZLER SEINWEL LEIB ST. SZEREGOWIEC 95 PUŁK PIECHOTY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1867 Jagielica k. Czortkowa -
KOPACZ W. - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KARANDI ANTAL KAN FELD KAN. RGT 25 1915-02-04 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KASKE WILHELM INF LANDW. IR 1 1915-02-09 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KAZIMOICZ FRANZ INF LANDST. INF. BAT. 71 1915-03-20 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KEDER MARTIN INF HONV. IR 16 1915-02-27 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KERTESZ JOSEF KAN K.U.K 16 KANONEN RGT 1914-10-15 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KNUTH ROBERT GEFR KGL.PREUS. 85 RES. PION. KOMP. 1915-05-26 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KORACZ-BELA FRANZ INF HONV. IR 16/III 1914-12-15 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KOREN PAUL INF HONV. IR 16 1915-04-01 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KOVACS SANDOR INF HONV. IR 11 1915-01-05 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KRUŽOLEK JOSEF INF LANDST. BEZ. KDO 31 1915-02-19 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KUHLMANN AUGUST - DTSCH. IR 269 1915-06-07 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KAJBRA IWAN RUSS. - 1915-05-23 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KAKOSZKIN SEMEN RUSS. - 1915-05-18 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KALENDROWSKI WASILI TIMOFIEJEWICZ RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KANIAK - - - 1914-09-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KATL IWAN RUSS. - 1914-11-02 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KLACZIN FILIFS? GAWRILOWICZ RUSS. - 1915-05-21 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KLIMENT ALBIN - - 1914-09-09 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KOCZERKAN BASILUS - - 1915-07-04 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KOLOSZUK GREGORI TEOFANOWICZ RUSS. - 1915-05-26 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KOMAR NIKLOS - - 1915-07-07 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KORIAKIN ALEXIJ RUSS. - 1915-05-26 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KOROPCZUK NIKOLAJ RUSS. - - - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KRAMARENKO MICHAL RUSS. GEFREITER - 1915-05-18 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KRANS - - - 1914-10-31 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KRAUSE ANATOLI RUSS. DRAGONER DRAG. REGT. 11 1914-11-12 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KRAWCZENKO MICHAL RUSS. - 1915-01-15 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - KRIEGSGEFANGENER
KREKALENKO IWAN RUSS. - 1914-11-15 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KRONREIS ANDREAS - - 1915-07-08 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KSIĄŻEK ALEXANDER RUSS. - 1914-10-29 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KUCZALSKI ANTAN RUSS. - 1914-10-21 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KUKSA TEODOR LAURENTIEWICZ RUSS. - 1915-06-01 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KUKSEWICZ GARARIL RUSS. - 1914-10-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KULIAN JOACHIM RUSS. - 1915-05-26 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KURANOW - RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KURSKI IWAN PAWLOWICZ RUSS. - 1915-05-20 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KYLINBERG IWAN RUSS. - 1915-05-07 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KAŒKOW IVAN INF. K.U.K. I.R. 55 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KACZOR JOHANN INF. K.U.K. I.R. 57 1915-04-03 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KÁDÁR MICHAEL TR. SOLD. K.U.K. TR. DIV.12 1915-02-03 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KALCHMAYER JOSEF ZGSF. K.U.K. I.R. 1 1914-12-09 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KAMIŃSKI JOHANN KPL. K.K. LDST. M.B. 5/III 1914-09-22 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KAPFER FLORIAN TR. SOLD. K.K. TR. DIV. 14 1915-07-20 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KARHUT DYMITR INF. ÖST.UNG. 1914-10-07 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KAROLCZUK STEFAN INF. K.U.K. I.R. 95 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KAZIK JOSEF INF. K.K. L.I.R. 32 1916-03-12 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KEDZIOR JOHANN SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-08-17 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KERN JOHANN KAN. K.U.K. F.K.R. 8 1915-01-01 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KIECA JOSEF INF. K.K. L.I.R. 32 1916-05-19 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KLEINER ANDREAS INF. ÖST.UNG. 1914-10-17 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KLIER JOHANN INF. K.K. STAB. PF. SP. 9 1914-12-24 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KLIMES JOSEF GFT. K.K. SCH.R. 32 1917-09-28 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KLUS MICHAEL SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-10-06 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KMIECIK MICHAEL INF. K.K. L.I.R. 32 1915-12-03 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KOŒCIW BASILIUS INF. K.U.K. I.R. 55 1914-11-20 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KOBZAR LUKAS INF. RUSS. 1915-01-05 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KOJCAŁOW DAMIAN INF. RUSS. I.R. 208 1915-05-30 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KOMAREK JOSEF HONV. K. UNG. L.I.R. 15 1915-01-15 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KOPP JOSEF, ANTON SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-11-20 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KOSIK WASIL INF. K.K. L.I.R. 34 1915-07-04 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KOVÁCS JOSEF INF. K.U.K. F.J.B. 11 1915-03-02 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KOWATY JANOS GFT. ÖST.UNG. 1914-09-20 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KRATOCHWIL FRANZ INF. K.K. L.I.R. 14 1914-10-30 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KREMPLER JOHANN SAN. SOLD. K.U.K. SAN. ABT. 4 1915-04-06 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KREPELA ANTON FLDW K.U.K. I.R. 80 1914-12-31 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KREUTMAYER LEOPOLD KAN. K.U.K. F.K.R. 3 1914-12-24 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KRISTLER PETRO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-25 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KROCHMATNY IVAN INF. ÖST.UNG. 1914-10-02 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KROL KASIMIR INF. K.K. L.I.R. 32 1916-01-20 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KUKLEWICZ MARTIN KPL. K.K. SCH.R. 32 1917-08-27 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KULIG DAVID INF. RUSS. KORPS 9 1914-12-03 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KULK PETER INF. K.U.K. I.R. 95 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KURBEŁO WOJCIECH INF. K.U.K. STAB. PF. SP. 1917-10-11 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KUTA JOHANN CIV. KUTSCH. K.U.K. FELDPOST 288 1917-02-25 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KALININ IWAN - - 1914-10-21 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
KOSCHE FELIX WERHMANN  LJ.R.47.12K.  1915-05-21 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
KRATZ-SCHMAR E. GEFREITER  L.J.R.72,2K.  1915-06-19 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
KUHNKE KARL WEHRMANN  L.J.R.47 4K.  1915-06-12 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
KLAUS EMIL - - 1916-09-09 SOUVILLE (FRANCJA) Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1896-04-20 (Fiddichow) WIDUCHOWA NAD ODRĄ -
KUPKY ALFRED - 4 INF REGT 103 1918-10-10 - Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-01-27 MARKERSDORF (Markocice) ZAGINĄŁ
KAFTNER H. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KAULFUS E. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KINDLER P. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KIRSCH A. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KLENNER A. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KLOSE G. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KLOSE K. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KÖHLER M. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KÖHLER P. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KRANKENICHWETTER? - - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KRANZ R. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KRAUSE R. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KRAUSE TH - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KRETSCHMER G. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KRÜSCHE P - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KÜCHNÖHL H. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KUNIK H. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KUSCH A. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KUTTIG F. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KUTTIG W. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KUCIK FRANZ WEHRMANN 9 K. L.J.R 19 1914-10-16 - Brwinów miasto, gm. Brwinów, pow. pruszkowski mazowieckie - - -
KALINICS MICHELY INF. I.R. 65 1915-02-18 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KAMARONITZ STEFAN INF. K.U.K. I.R. 65 1915-02-22 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KAMPHOFER MATHIAS KPR. I.R. 59 1915-02-14 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KARPOWICZ ALEKSANDER JG. F.J.B.30 1915-02-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KAUCSAK PAL INF. I.R. 66 1915-02-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KETTNER JOSEF INF. I.R. 28 M.G.A. III 1915-03-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KIERMOSCHUK PETER INF. LDST.E.B. 219 1915-05-20 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KLACZEK JAN INF. I.R. 95 1914-12-31 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KLEEFELD JOHANN JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-10 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KLEIKEINS JOSEF INF. LDST.M.B. 23 1914-12-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KOKENYESSI NIKOLAUS GFT. I.R. 65 1914-12-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KOPCZYŃSKI PAUL KAN. F.H.R. 30 1915-02-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KOPF JOHANN JG. T.K.J.R. 2 1915-05-14 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KORCZYŃSKI ALEKSANDER INF. I.R. 55 1914-11-20 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KORDIUCH JOHANN KAN. J.F.R. 32 1915-02-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KORODI JOSEF INF. I.R. 65 1915-01-26 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KOSAKOWISKI MIKOLAJ INF. LDST.K. 106 1915-03-11 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KOVACS KOLOMANN HUS. HONV.H.R. 2 1915-04-15 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KOVACS STEFAN INF. I.R. 60 1914-12-29 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KOVAR JANOS INF. I.R. 5 1915-01-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KOVOCS JANOS INF. I.R. 60 1915-03-05 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KOZAK NIKOLAUS INF. I.R. 80/7 1915-03-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KOZAK SIMON INF. LDST.ET.B. 215 1915-03-02 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KOZIUSZKO GREGOR INF. LDST.E.B. 302 1915-05-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KRAJISNIK SPASOJE INF. B.-H.I.R. 1 1915-01-10 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KRALISCH ANDR(EAS) - - - - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KRATOCHWIL JOHANN INF. I.R. 32 1914-12-03 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KRAWIEC JOHANN INF. I.R. 55 1914-11-20 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KRULICZAK FRANZ CIV.KUTSCH. ET.TRAIN STAFF. 14 1915-04-02 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KUBALA JOSEF INF. LDST.I.R. 16 1915-03-28 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KUBLAR JOSEF PTRF. T.K.J.R. 2 1915-03-15 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KUCSMA STEFAN INF. I.R. 65 1914-12-22 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KURITYAK JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1915-04-14 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KURZBOCK MICHAEL KPL. I.R. 59 1914-12-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KOCH RICH. TROMPUTEZ FELDLAZ. 6 11 AK 1916-01-22 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
KOLODZIEL PAUL HORNIST GEFR - 1914-11-21 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
KUSSEK KARL LANDSTURM - 1915-02-26 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
KA?? KORNEJ RUSS.SOLDAT - ????-??-07 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KALESNI? SAWA RUSS.SOLDAT - 1917-09-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KALPUSZ ILJA RUSS.SOLDAT - 1917-07-31 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KAPUSTIN TICHON RUSS.SOLDAT - 1917-11-01 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KARAKULIN AREFEI RUSS.SOLDAT - 1917-09-14 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KARPOW WASILI RUSS.SOLDAT - 1917-08-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KASZIN PAWEL RUSS.SOLDAT - 1917-12-02 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KAZANCOW SACHAR RUSS.SOLDAT - 1917-04-30 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KEMALIFINOW SAISITIN RUSS.SOLDAT - 1917-07-24 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KEZY PIOTR RUSS.SOLDAT - 1917-04-08 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KIFCHAN? MICHAEL RUSS.SOLDAT - 1918-02-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KIREJEW ERNOLAI RUSS.SOLDAT - 1918-04-09 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KIS? NICOLAI RUSS.SOLDAT - 1917-11-14 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KISLU? NICOLAI RUSS.SOLDAT - 1917-08-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KITOW KIRIL RUSS.SOLDAT - 1917-12-09 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLEPIKOW ?POFEI RUSS.SOLDAT - 1917-10-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLIMOW NIKIFO. RUSS.SOLDAT - 1919-04-19 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOBELOW IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOKOCZIKOW IWAN - - 1917-09-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOLCZKIN WASILI RUSS.SOLDAT - 1918-08-08 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOLOSANOW IWAN RUSS.SOLDAT - 1918-03-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOLYANOW ALEXEI RUSS.SOLDAT - 1917-07-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KONDRACZOW ?? RUSS.SOLDAT - 1917-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KONSTANTI? LADEA - - 1917-04-?9 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOR? PHILIP RUSS.SOLDAT - ????-?2-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOROTAJ NIKOLAI RUSS.SOLDAT - 1917-04-30 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KORZIN WASILI RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOSTEZKA JOSEF RUSS.SOLDAT - 1918-06-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOWALLEW WASSILY RUSS.SOLDAT - 1918-07-23 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOWALSKI LEON RUSS.SOLDAT - 1917-05-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOWALT PAWEL RUSS.SOLDAT - 1917-11-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOWZŁKIN PAWEL RUSS.SOLDAT - 1917-12-06 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOZACZENKO ALEXEI RUSS.SOLDAT - 1917-09-05 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOZSCOW WLADIMIR RUSS.SOLDAT - 1917-04-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRAWCZUK ROMAN RUSS.SOLDAT - 1918-01-19 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRESANOF SIMON RUSS.SOLDAT - 1917-04-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRUGALOW [PAW]EL RUSS.SOLDAT - 1917-07-24 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRUPA FRANC RUSS.SOLDAT - 1918-06-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRUSMITZOW STEPHAN RUSS.SOLDAT - 1918-06-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRZEMINSKI ANTON RUSS.SOLDAT - 1918-04-11 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KU?? ??DOR RUSS.SOLDAT - ????-??-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KULEMIN IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-05-01 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUZIK DAWID RUSS.SOLDAT - 1917-11-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KACZMARCZYK MICHAEL - - 1918-08-26 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893-09-29 - -
KALIN JEGOR - - 1884-04-23 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KALINOW IWAN - - 1916-03-12 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1888-03-25 - -
KAMNISTY TADEUSZ - - 1916-05-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KANDAUROW FEODOR - - 1915-11-21 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1886 - -
KANDERA THOMAS - - 1916-09-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KAPLENOK PIOTR - - 1917-01-09 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KARLIZEL PAUL - - 1915-07-17 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KARPOWICZ KLEMENC - - 1915-11-27 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KASPERCZYK VINZENT - - 1916-05-26 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KASSIAN IWAN - - 1916-12-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1885 - -
KERIKOW ALEXANDER - - 1916-06-23 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1881 - -
KLEFER JOSEF - - 1917-12-23 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1896-10-08 - -
KLEIMANN FRANZ - - 1915-04-05 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLEMENKOW IWAN - - 1916-11-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1892 - -
KLIMAS JOHANN - - 1917-05-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLINKOWSKY FRIEDRICH - - 1914-10-09 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOKOTT KARL - - 1919-03-25 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-06-03 - -
KOLASCHNIKOW STEPAN - - 1916-12-04 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1892 - -
KOLLMANN AUGUST - - 1916-06-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOLOMANN KONSTATNT - - 1916-12-2? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-05-21 - -
KONDERA THOMAS - - 1916-09-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOROLOW SERGEI - - 1916-11-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894 - -
KOROPICZ STEPHAN - - 1917-11-02 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1879 - -
KOSMOL GEORG - - 1919-10-02 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1896-09-09 - -
KOWALIOW GAWRIEL - - 1915-02-12 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1887-02-18 - -
KOZLOW JEFIN - - 1916-12-18 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRAUS JOSEF - - 1915-07-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRAWCZYK ANTON - - 1918-11-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRISCHKOW SERGEI - - 1915-12-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRUPPOK JOHANN - - 1919-12-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRZEMINSKI FLORIAN - - 1916-10-09 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUBIK WINZENT - - 1917-04-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUBUROWICZ MILOICA - - 1917-01-15 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUCZWARA MICHAŁ - - 1916-11-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUKORCEW IWAN - - 1916-08-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889-01-05 - -
KULEC MIKOLEI - - 1914-11-28 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KULIKOW MICHAEL - - 1916-07-07 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891 - -
KULJEJKOW ANDERAS - - 1916-03-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1874 - -
KULLIG JOHANN - - 1919-08-18 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1896-03-08 - -
KURSKI PIOTR - - 1916-10-15 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1882 - -
KUSCHKA ROMAN - - 1918-09-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1897-08-17 - -
KACZMARCZYK JOSEPH - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KAISER THEODOR - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KALEJA JOSEPH - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KALUS LUDWIG - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KALUS MICHAEL - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KAMELLA JOSEPH - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KAMINSKY THOMAS - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KELLER JOHANN - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KIESCH FRANZ - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KILOS JULIUS - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KIWITZ JOSEPH - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KIWITZ RICHARD - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLAK JOHANN - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLENCZ PAUL - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLIMEK VIKTOR - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOLODZIEJ JOSEPH - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOLODZIEJ THEOPHIL - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KONIETZNY ANTON - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KONOPKA JAKOB - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOPOTZ JOSEPH - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KORBA LUDWIG - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KORBA PAUL - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOSELLEK EMANUEL - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOSSYTORZ PETER - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOSTKA THEODOR - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOTZUR HEINRICH - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOWOLL PAUL - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOWOLL THEOPHIL - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOWOLLIK KARL - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOZIOLLEK PAUL - - 1919 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRAFCZYK PAUL - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRAJCZYK JOSEPH - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRAUSE JOSEPH - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRAWCZYK JOHANN - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRAWCZYK JOHANN - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRAWIETZ JOHANN - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRAWIETZ PETER - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRINGLER WILHELM - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRZEMIEN VIKTOR - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUBISCH ALOIS - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUCZ FELIX - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUHNERT KARL - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KULIG ROBERT - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KULISCH JOSEPH - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KULISCH WILHELM - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUPNY IGNATZ - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KURA FRANZ - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KURA RUDOLF - - 1919 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KURZIK JOHANN - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUSIDLO GEORG - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KERSTEN FRITZ - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KIENAST HERBERT - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KLANN HERMANN - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KLEMS WALDEMAR - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KLIX KARL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KLOTH OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KLOTZEK RICHARD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KOGLIN HERMANN - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KOSECK JOHANNES - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KOSLECK EWALD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KRAMP WILHELM - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KROPKE ADOLF - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KULL KARL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KALIBERDA THEODOR RUSSE - 1915-11-02 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KALTOFEN ANTON GEFREITER K.U.K.J.R.92/13. 1915-06-28 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KANDIBENKO TIMOTY RUSSE RUS.SCH.R.15/13 1917-03-15 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KARLBERGER LORENZ PIONIER K.U.K.E.R.V.A3/4 1916-04-19 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KAROLINCOK JAN LDSTRM K.K.SCH.R.18 1917-09-02 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KAROLY FRANZ JNFANTERIST K.U.K.J.R.82/3K 1916-06-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KAUTZ OTTO LDSTRM ET.FP.KOL.11.20A 1915-08-14 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KEINER JRNO HUSAR K.U.K.HUS.R.10 1916-06-26 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KELDENICH KONRAD GRENADIER G.GR.R.3/8K 1915-09-11 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KELLER AUGUST TRAINSOLDAT 2.B.SCH.K.11.DIV 1915-08-13 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KIEBA JVAN LDSTRM K.K.S.R..33.2/29 1917-06-17 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KLIMOW GRIGOR RUSSE R.J.R.201/9R 1917-05-20 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KLIMOWICZ VIKTOR RUSSE P.L.A..A.PISECZNO 1916-09-14 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KLOPIK ANTON JNFANTERIST K.K.SCH.R.25/1 1917-04-21 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KNAPIK ADALBERT LDSTRM K.U.K.R.SCH.R.2M 1917-09-01 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KNITTL ANTON TRAINSOLDAT K.U.K.TR.DE.10 1916-06-19 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KOCKA WLADIMIR UNTOFFZ. K.U.K.J.R.77/16 1917-08-15 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KOCZIARCZYK W. MUSKETIER E.BTL.4.J.R.24 1915-09-17 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KORDIC STANKO JNFANTERIST K.U.K.J.R.79/10 1916-07-14 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KÖRMENDY PAUL ÖSTERR. HONV.J.R.20/6 1916-03-17 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KÖRTELESI CABOR ÖSTERR. HONV.J.R.20/4 1916-03-10 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KOVACS SANDOR LDSTRM U.LST.ARB.A.62 1917-08-11 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KOWALOW EUGENIUS RUSSE R.J.R.319/11R 1917-02-07 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KOZIARA LADISLAUS JNFANTERIST K.K.SCH.R.34/9 1917-03-04 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KRATZ JOSEF LDSTRM 1.LST.J.E.B.XV/5 1915-10-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KRAUSE ADOLF JNFANT K.U.K.J.R.42 1915-09-11 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KRAWIEC NIKOLAUS LDSTRM K.U.K.J.R.89/2 1917-06-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KUKASIN LUKA SERBE SERB.J.R.11/4 1917-04-25 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KULKA ANTON ZIVIL ARBEITER ARB.ABT.1/10K 1915-10-13 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KURFÜRST EDUARD JNFANTERIST K.K.SCH.R.19/3 1916-05-09 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KUSZUKOW ANTON RUSSE J.R.418/7ROTTE 1917-09-11 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KASIŃSKI ANTONI KPR. - 1915-08-25 - Choroszcz-Szyszkowizna miasto, gm. Choroszcz, pow. białostocki podlaskie - - untersekundaner
KALESURA MICHAEL ZIVILKUTSCH. VERPFLEGSLAFFEL 1914-11-21 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.37
KECKES ISTVAN FELDW. H.I.R. 14 1914-11-28 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.73
KENDZAJ LADISLAUS INFT. L.I.R. 32 1915-02-26 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.36
KIESCHNER FRANZ INFT. I.R. 49 1915-01-05 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.17
KISS LUDWIG VORM. F.H.R. 33 1914-11-30 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.3
KLEIN FRANZ - ARM. TEL. ABT. 11 1914-12-24 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.3
KLINCZAK JOSEF HONV. H.I.R. 14 1914-11-28 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.74
KNAP ADALBERT INFT. I.R. 40 1914-12-17 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.34
KNURA ANDREAS INFT. I.R. 40 1914-12-20 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.39
KOCAIS STEFAN - ER. VERPF. MAG. 1914-12-26 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.8
KOLEK FRANZ FAHR. KAN. F.H.R. 5 1915-03-02 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.3
KOLOMANN KOLELES KPL. I.R. 26 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.61
KONKOLY SANDOR HONV. H.I.R. 9 1914-12-11 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.23
KOPRVICA LAZAR INFT. B.L. I.R. 4 1915-01-02 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.15
KOUTNY JOSEF GFRT. L.I.R. 13 1915-02-24 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.34
KOVACS JOSEF INFT. I.R. 19 1914-11-22 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.43
KOWALCZUK MATHEUS INFT. I.R. 90 / 2 M. KOMP. 1914-11-22 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.44
KOZENKO JOSEF INFT. I.R. 26 1914-12-04 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.8
KUCZA ANTON - - 1914-11-17 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.10
KUCZRA OTTOKAR INFT. L.I.R. 13 1915-02-23 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.30
KULESAR JOHANN INFT. I.R. 48 1914-11-18 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.17
KULYK JOSEF INFT. I.R. 19 1914-11-19 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.30
KURCZ JOSEF KAN. F.H.R. 10 1914-11-18 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.18
KUSCHIMS JAKOB ZIVILKUTSCHER - 1914-11-19 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.31
KATYŃSKI ROMAN FLDW. I.R. 10 1914-10-23 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.12
KOMAREK HUBERT INFT. L.I.R. 13 1915-01-08 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.47
KORCZAK VALENTIN INFT. I.R. 40 1914-12-06 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.32
KOWALITA ANTON INFT. I.R. 40 1914-11-20 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.2
KRAUS JOHANN KRPL. LST. I.R. 12 1914-12-17 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.43
KRIBICH JOHANN INF. I.R. 4 1915-03-04 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 7.1
KRISETKE ROBERT ZGSF. M.R. SP. 6/1 1914-12-27 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.45
KULA LADISLAUS INFT. DIV. FELD. ABT. 1914-12-11 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.35
KUTYLA MICHAEL INFT. I.R. 11 1914-12-28 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.40
KADLEC A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KADŁUBIEC - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KALIC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KAMINSKI G - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KAMSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KANIUS K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KANTOR J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KAPIAS C - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KAPULAK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KARAKUŁA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KARAS A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KARASZEWSKI A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KARDLICZUK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KARGL F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KARHULA V. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KAROLYJ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KAROSOWSKI S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KARPA T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KASPAR J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KASPAROWSKI S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KATARGIN D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KAUPPER H. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KAUTZNER L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KERN W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KIEŁKOWSKI P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KIND J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KINDA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KINKAL R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KIRCHELER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KISIELICA P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KITTEL S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KLAJMOJ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KLAPTOCZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KLEIN F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KLENCZUK T - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KLIER M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KLINAC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KLINGAR L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KLIPA I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KNAZIC M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KNEFL F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KNODL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KNOPEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOCIAN A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOCON T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KODREAN A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KÖGL G - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOHL F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOHUT M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOJC A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOLEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOLER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOLLARZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOLLER L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOLOŚ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOLTAN W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOŁODYLO S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOMANCZYK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KONIECZNY J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KÖNIG K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KONIOR F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KONRAK K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOPIEC K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KORACIC M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KORDIĆ M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KORMA S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KORNEL T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KORNIA I - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOSTERRING W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOSZTA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOSZTY G. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOŚCIOŁEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOUBIK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOUDAS-KOTAS - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOVACS K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOVACS S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOVACS S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOVACSIK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOVACZ I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOWACZ W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOWAL W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOWAL W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOWALSKI F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOWALSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOWOL W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOZERA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOZŁOWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOZMA D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOZMANEK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOZMER M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOZUIRA P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRAAL W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRACZKOWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRAJCZEW M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRAMANOWIC M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRAMER F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRAUS E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRAUS F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRAUSZ M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRAWCZUK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KREHOROWICH J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KREISEL W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRETSCHNER E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRICZUN L - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRISCHAN G. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRIWIJONSKI P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRNACZ V. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRÓL P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRÓL S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRÓLICZEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRUCYK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRYZSAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRZAK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRZYŻANOWSKI J - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUBA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUBAN F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUBANEK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUBICA M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUBIK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUCERA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUCHAR M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUCHORESCHYN P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KÜGL F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUHR F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KULA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KULENDA K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KULIBABA D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KULOS L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUNES W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KURDABA D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KURDUBA D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KURNITZKI D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KURSCHU M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KURYLAK N. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUSZ M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUTAJ A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KWASNICKA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KÄLBERLOH WILLI GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KALA???? NIKOLAJ - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
KARLOW WASILI - - 1916-12-02 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
KUT?A - - - 1917-01-2? - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
KADIC MILAN INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
KELEVÁ ILIJA INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
KESELJ OLADO INF. K.U.K. BOS.-HERZ.I.R. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1892 - -
KINZ JOSEF INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-23 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KNAT CYBYKO RUSS. UL. RUSS. UL.R. 24 - - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KOHL RUDOLF PION. K.U.K.P.B. 10 1915-04-04 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KONRAD EUGENIUS INF. K.U.K.I.R. 15/2 M.K. 1914-12-31 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KRAKORA WENZEL DRAG. K.U.K.DRAG.R.8 1915-02-10 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KROB JAROSLAUS INF. K.U.K.I.R 88 1915-01-05 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KUTANJAC PETRO INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
KLIMCA ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KŁAPTOCZ ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KŁAPTOCZ MAREK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KOMRAUS JĘDRZEJ - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KOMRAUS JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KOPEĆ FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KUBIŚ JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KARUT FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KLIMEK ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KLIMEK WACŁAW - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KLUBA JAN - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KOPEĆ FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KOPOCZEK PAWEŁ - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KUŚ JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KAPIAS JÓZEF SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KIELOCH JERZY SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KLIMA JÓZEF SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KLIMANIEC JÓZEF SIERŻ. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KŁODA JÓZEF SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KOBIELA ANTONI SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KOBIELA PAWEŁ SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KOPEĆ FRANCISZEK SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KOPEĆ JÓZEF SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KOPEĆ LUDWIK SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KARKOWSKY REINHOLD - - 1915-09-09 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
KLIEM KURT - - 1917-09-22 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
KLOSE WILHELM - - 1915-11-10 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
KLOU FRITZ - - 1918-07-17 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - PLOTHOW TABLICE
KUSCHMIDER PAUL GEFRT. - 1916-10-29 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie 1893-07-20 - POMNIK
KUSCHMIDER PAUL - - 1916-10-29 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
KANCLER KAROL - - 1915-07-07 STASIN Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1896-??-?? - -
KEMPIŃSKI WACŁAW - - - - Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KLEPACKI WIESŁAW PODOFICER 1pp 1915-??-?? JASTKÓW Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1890-??-?? - -
KUREK BOLESŁAW - - 1916-07-16 POLSKA GÓRA Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1893-09-04 - -
KÖNIG WILHELM GEFREITER M.G.ZUG LODZ 1918-08-04 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KRIEGER BRUNO UNTEROFFIZIER 1 LST.INF.BTL BEUTHEN O/S VI/1, 1KP 1915-02-12 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KERN JOSEF WEHRMANN LDW.INF.RGT 7, 8KP 1914-12-18 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KALINKE KARL WEHRMANN INF.RGT 157 I ERS.BATL. 1916-04-24 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KRUPPA FRANZ LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BATL. WESEL 1918-08-22 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KLEIN FRANZ KRAFTFAHRER ET.KRAFTW.KOL 57 1915-03-26 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KLEJDYSZ JOS. INFANTERIST K.U.K.LDST.INF.BATL 105, 3KOMP 1915-07-24 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KRAUCS JOSEF INFANTERIST K.U.K.INF.RGT 82, 2K 1915-02-26 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KLINE WILH. EISENB.SCHLOSS. MIL.EISENB.DIR. 4 1918-03-30 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KNACKFUSS BRUN. WEHRMANN LDW.INF.RGT 133, 4KP 1915-05-18 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KRÜGER PAUL LANDSTURMMANN ARM-BATL 79, 2KP 1915-05-23 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KOWALSKY JOH. UNTEROFFIZIER LDW.INF.RGT 37, 9KP 1915-04-06 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KLOPCIA JOH. LANDSTURMMANN FELDART.M.KOL. 2 DIV BREDOW 1915-04-06 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KONETZKO PETER LANDSTURMMANN ARM.BATL 18 1915-05-28 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KRAUSSE BRUNO TELEGR.ARBEITER K.POST-A.CZENST 1917-03-01 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KAPSER JOSEF HILFSSCHAFFNER MIL.EISENB.DIR 4 1917-01-03 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KRUSE THEODOR WEHRMANN WSTF.LDW.INF.BTL 3, 4KP 1914-12-29 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KLUGE HERMANN WEHRMANN LDW.INF.GT 7, 9KP EBTL 1914-11-10 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KELLER REINHOLD WEHRMANN LDW.INF.RGT 51, 11K 1914-11-19 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KUTSCHER MIKO GOJKO - OESTERR-UNGAR 1915-01-13 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KRIEGEL FRIEDR. WEHRMANN LDW.INF.RGT 7, 10K 1915-01-15 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KYAW HERMANN GEFREITER LDW.INF.RGT 72, 7KP 1915-02-04 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KLENKE OTTO RESERVIST BRIGERS.BTL 20, 2K 1915-01-04 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KOMIŃSKI IGNAC SZEREGOWY / POLAK - - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
KORALEWSKI WACŁAW SZEREGOWY / POLAK II P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
KOWALSKI JÓZEF SZEREGOWY / POLAK B. SAP. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
KAZANECKI FELIKS - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
KLIN ANTONI - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
KORZEŃ BOGUSŁAW - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
KOWALCZEWSKI SYLWESTER - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
KOZŁOWSKI PIOTR - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
KABAJEW ALEKSIEJ RES.INF. RUSS.I.R. 128 1915-02-06 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KALINICZENKO PAUL GFT. RUSS.I.R. 33 1915-03-10 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KALITA NIKOŁAJ INF. RUSS.I.R. 124 1915-04-01 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KANZE ALFRED - PREUSS.RES.INF.REG.220 1915-05-15 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KARGINOW FIODOR INF. RUSS.I.R. 127 1915-01-24 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KEZIN SIEMON INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-31 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KIRALY EMERICH KPL. TIZ. K.UNG.LDW.HUS.RGT.3 (K.MIR.3 HONV.HUS.EZR.) 1914-09-26 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KLIMOW IWAN INF. RUSS.I.B. 7 1915-05-16 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOLISNIK GIERASYM TR.SOLD. RUSS.TRAIN 768 1915-01-31 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KONDRATIENKO TEODOR TELER. RUSS.AP.BR. 9/5 1915-03-22 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KONEČNY GOTTLIEB INF. K.U.K..R. 8 1915-05-16 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOSMARUK PETER INF. RUSS.I.R. 17 1915-04-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOTLIK FRANZ LDW.INF K.K.LDW.I.R.15 1915-05-10 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOŻEWNIKOW ALEKSIEJ INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-12 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOŻUCH FRANZ LST. INF. K.K.L.I.R. 31 1915-05-10 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KRAWCZENKO TIMOFIEJ INF. RUSS.I.R. 125 1915-02-06 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUSMIRIK GRIGORIJ INF. RUSS.I.R. 36 1915-02-16 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KWACHTIES NIKOLAUS - ÖSTERREICH KRIEGER 1914-1915 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KWITTA JULUS KPL. K.U.K.I.R. 8 1915-05-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KAMOSSA FRITZ - - 1916-03-25 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KIERNOW KARL - - 1915-11-01 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KIMMS ARTHUR - - 1914-11-05 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KLAPPROTH WILHELM - - 1918-04-24 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KLUG ALBERT - - 1914-11-10 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KLUG ERNST - - 1915-10-01 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KLUG GUSTAV - - ? - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KLUG RICHARD - - 1918-12-02 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KOEPFEL HERMANN - - 1918-06-11 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KOHL WILHELM - - 1914-09-07 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KROHN HERMANN - - 1918-09-08 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KRÜGER ALBR. - - 1914-11-05 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
KRÜGER OTTO - - 1915-06-04 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KURZWEG WALTER - - 1915-06-15 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KÖHN ERICH - - 1915-09-25 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
KOLTERMANN OTTO - - 1915-04-24 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
KRÜGER SIEGFRIED - - 1917-08-31 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
KÜHL GUSTAV - - 1915-06-30 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
KUHNKE AUGUST - - 1916-18-12 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
KUMM OTTO - - 1917-04-17 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
KLEINSCHMIDT HERMANN - - 1915-02-10 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
KAMPE - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KESSLER - GREN. RES. INF. RGT. 64, 10.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KLEIN - RES. 2 GARDE RES. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KOCH - SCHUTZE GARDE RESERVE SCHUETZ. BATL. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KOLBEL - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KOTHE - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KURZWIG - LDW. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KISINARSKI ISTWAN SZER.  ŻOŁN. WĘGIER.  1915-10-13 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KOBINSKY FRANC - LDST B. 105  1914-10-15 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KÖHLER PAUL - MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG 1914-08-?? - Gdańsk miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
KULTZEN JOHAN - MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG 1914-08-?? - Gdańsk miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
KALNIK JOSEF MUSKET. - ????-05-26 - Gliwice II miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - sarkofag
KONIECZNY JOHANN GEFREITER - 1916-11-16 - Gliwice II miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - sarkofag
KABUTH? VICTOR - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KARAS RICHARD - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KLIMASCHKA MAX - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KOLODZIEJCZYK FRANZ - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KOSIOREK HERMANN - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KUSOWKA JOSEF - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KITZIA VALENTIN - - 1914-08-13 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1895-02-01 - -
KLAUSA PAUL - - 1918-07-15 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1874-10-29 - -
KÖNIG ALBERT - - 1918-08-07 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1880-10-21 - -
KOPIETZKI ANTON - - 1914-08-03 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1899-07-24 - -
KOPIETZKI BERNHARD - - 1918-10-03 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KOPIETZKI THOMAS - - 1914-07-27 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1897-12-22 - -
KORZUSCHEK AUGUST - - 1917-02-27 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KRAUSE HANS - - 1917-10-26 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1898-01-20 - -
KREMSER JULIUS - - 1916-06-24 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KROKER FRANZ - - 1917-08-21 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1893-07-14 - -
KAPTUR VINZENT - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KLOSE FRITZ - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KOWOHL GEORG - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KADELA JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KALETA THOMAS RES.SCH. SCH.R. 17 1915-01-05 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KALINYAK MICHALY LDST.INF. H.I.R. 11 1915-01-14 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KARAS GEORG RES.GFT. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KASPERCZYK FRANZ ERS.RES. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KASTELNIK JOSEF LDST.INF. I.R. 56 1915-05-03 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KÄSTNER ANTON E.R.SCH. SCH.R. 14 1914-12-08 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KELLNER R. ADOLF E.R.INF. SCH.R. 14 1914-12-30 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KIEMANN HEINRICH INF. I.R. 56 1914-12-31 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KITZLER ERICH MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KIWALSKI THEODOR ZGSF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KLĘCZAR LADISLAUS LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KLIMOSZ GEORG INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KLIMPKE FRITZ WEHRM. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KMETIČ FRANZ INF. I.R. 17 1914-(10.28 - 12.26) - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KNÖBL