Nazwisk w bazie na literę K: 7863

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
KUIK ŁU. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1900 - -
KRUGALOW [PAW]EL RUSS.SOLDAT - 1917-07-24 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRÜGER [PAUL] HEINRICH MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAWCZYK ZYGMUNT OCHOTNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
KANIA ZESLAUS E.R.SCH. SCH.R. 17 1914-12-11 - Limanowa-Mordarka (nr 367) wieś, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
KOKOWSKI Z - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KALACI YASILER UNG.JNFANT. K.U.K. INF. 63 1914-02-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KOPFMÜLLER XAVER - - 1919-12-01 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-10-01 LECHHAUSEN -
KOŚCIESZA MĘŻYŃSKI WŁODZIMIERZ MAJOR W.P. - 1918-02-09 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KOSIŃSKI WŁODZIMIERZ SZER. P.P. UKR.POL.LEG. 1917-11-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
KOLANKO WŁADYSŁAW - - 1919 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1897 - -
KOSTECKI WŁADYSŁAW - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOŹMICKI WŁADYSŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
KOCIEMBA WŁADYSŁAW LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL 1914-12-22 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KACZAN WŁADYSŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KUBICZEK WŁADYSŁAW - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
KUSTROŃ WŁADYSŁAW - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KLUS 'MIKOŁAJ' WŁADYSŁAW LEGIONISTA 1 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KALEMBA WŁADYSŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
KOŁODZIEJ WŁADYSŁAW LEG. 1 PP L.P. 1914-12-06 MARCINKOWICE Marcinkowice (nr 352) wieś, gm. Chełmiec, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KASPEREK WŁADYSŁAW - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
KUMALA WŁADYSŁAW ? ? ????-??-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
KRÓLIKIEWICZ WŁADYSŁAW - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
KĘDZIERSKI WŁADYSŁAW LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL 1914-12-25 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUDER WŁADYSŁAW - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
KASPRZYK WŁADYSŁAW KAN. 2 P.ART. 1917-11-16 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
KULESZA WŁADYSŁAW SZER. - 1920-??-?? - Słonim wieś, obwód grodzieński, rejon słonimski Pogranicze - - -
KRYSTA WŁADYSŁAW - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
KULA WŁADYSŁAW SZEREG. - 1919-03-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1897 - -
KOWALIK WŁADYSŁAW LEG. 3 SZ. 2 P. UŁ. 1918-06-11 - Modlin wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski mazowieckie - - KRUMKNIE/KRZYWE KOŁO
KOMIEROWSKI WŁADYSŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KOTOMSKI WŁADYSŁAW - - 1918-11-03 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
KOWALSKI WŁADYSŁAW - - 1914-09-14 nad rzeką Yser Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KOWAL WŁADYSŁAW SZER. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
KEDZIOR WŁADYSŁAW KAPRAL ? 1919-08-11 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KLIMALA WŁADYSŁAW - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KOŹBIAŁ WŁAD. WACHM. LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
KAPERA WŁAD. PLUT. LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
KOŚCIERSKI WŁAD. SZEREG. - 1920-01-21 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
KOZIOŁ WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
KOLB WOLFGANG UT.OFFZ. K.P.G.R.Z.F. 3 1915-05-27 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1896-07-08 - -
KŰSPERT WOLFGANG INF. BRIR 13 1915-04-29 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOLKER WOLFG. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KURAŚ WOJCIECH - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOSTKA WOJCIECH - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
KLOCKOWSKI WOJCIECH - - 1917 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUŹNIK WOJCIECH - - 1914 - Gilowice II wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki śląskie - - -
KURBEŁO WOJCIECH INF. K.U.K. STAB. PF. SP. 1917-10-11 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KUCZEK WOJCIECH - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KANDYSZ WOJCIECH - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
KUŁACZ WOJCIECH - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KRYGOWSKI WOJCIECH - - - - Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KASPERSKI WOJCIECH - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KONIOR WOJC. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KRAFTSCHIK WODZE GEM FEST. ART. 1917-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KLUPŚ WO. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 - -
KUIK WO. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1888 - -
KORNIEJ WLASENKO INF. RUSS.I.R. 132 1915-02-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUZAK WLADISLAUS INF. IR 20 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
KORALSKI WLADISLAUS KPL.D.R. SCH.R. 18 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOVACS WLADISLAUS INF. K.U.K.I.R. 34 1914-10-05 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARPINKO WLADISLAUS - I.R. 278 1915-05-13 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRUPAŘ WLADIMIR ZGSF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KORNEJEW WLADIMIR GEM/ROSJA I. R. 85 1917-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KOCKA WLADIMIR UNTOFFZ. K.U.K.J.R.77/16 1917-08-15 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KŁYKAJŁO WLADIMIR KPL. I.R. 58 1915-01-04 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KORCZAK WLADIMIR - IR 241 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KUSNIETZOW WLADIMIR RUSS. ART..BRIG.27.4.KP. 1915-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOZSCOW WLADIMIR RUSS.SOLDAT - 1917-04-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KARASEW WLADIMIR GEM/ROSJA I.R.455.4 1919-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KOTLORZ WLAD. - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1886-09-11 - -
KRALIK WIZENTI - - 1918-11-26 - Sobota wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
KUBIK WINZENT - - 1917-04-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUBSCH WINZENT - R.I.R.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KŁABIŃSKI WINCENTY - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KULPA WINCENTY LEG. POLN.LEG.I.R. 1914-09-23 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOLANOWSKI WINCENTY - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Tylko na pomniku
KIERCZYŃSKI WINCENTY SZEREGOWY - 1918-??-?? - Stryj Ukraina, obwód lwowski Pogranicze - - -
KURPASKA WINCENTY - - - - Wola Żelichowska wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOŃCZAK WINCENTY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
KRAWCZYK WINCENTY - - 1918-11-02 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1899-04-04 - -
KUZNIK WINCENT - - 1915-01-20 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
KOCZUR WINC. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KUĆKA WINC. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KRAUSS WILLY - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KÖSTERKE WILLY - - 1918-07-18 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Groß Nossin-Nożyno - obelisk
KLATT WILLY GRENAD. - 1918-05-29 REIMS Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
KÜHN WILLY - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUTHLEIT WILLY KRGSFRW. 8 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-08 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KLUTH WILLY UTFFZ. 1. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KNORN WILLY LEUTNANT GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRANZ WILLY - - 1919-12-08 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KUNERT WILLY - - 1917-09-19 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
KIECKHOFER WILLY - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KRAUZE WILLY UNTEROFFIZIER 2 K. INF. REG. 32 1914-11-21 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
KREMS WILLY - - 1917-07-12 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
KAUTZ WILLY KR.FR. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
KUHNE WILLY GFT. PREUSS. GARDE HUS. RGT. 3 maj-15 - Lubaszowa (nr 151) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KIRCHHOF WILLIBALD ERS. RES. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOTSCH WILLI LDST. INF. I. R. 100 1915-01-24 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KULKA WILLI - - 1918-09-17 - Jagłowice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
KIRSTEIN WILLI - - 1915-06-13 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
KLOIDT WILLI - - 1916-09-15 - Szklarska Poręba II miasto, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KINDER WILLI MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLOHN WILLI - - 1918-09-29 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tangen-Tągowie obelisk
KIEST (?) WILLI - - 1915-01-06 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KAUTZ WILLI MUSKETIER - 1916-08-11 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Bedlin-Bydlino - -
KLOSS WILLI PION. SAML.P.K. 237 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KÜSEL WILLI - - 1917-05-17 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
KÄLBERLOH WILLI GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KEMKE WILLI - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - TRIBSOW / TRZEBIESZEWO Obelisk
KLOSE WILLI - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
KLEINERT WILLI - - 1918-03-31 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
KNOCHE WILLI GEFR. 1 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-01-26 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1891-03-01 - -
KRIST WILLI - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KILIAN WILLI - - 1915-05-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KUTHE WILLI KR.FR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KASTEN WILLI MUSK. - 1915-04-15 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
KNOBLOCH WILLI GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLUG WILLI - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KLEMM WILLI - - 1918-07-24 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
KRUMM WILLI WILLI ULANEN R. 4 1918-10-? - Pokój IV wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie 1892-01-15 - SANITARIUSZ
KLOSE WILLI - - 1918 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KLOSE WILLI - - 1914-09-06 FRK Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KIEPERT WILL? RES[ERVIST] - 1914-10-14 - Słowieńsko wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KLIX WILL MUSKETIER - 1938-04-10 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino - -
KLATTE WILI - - 1914-11-25 Frankreich Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
KRAFT WILH[ELM] - - 1915-05-17 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KURTZER WILHELM - - 1914-10-01 - Okunin wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
KNISPEL WILHELM - - 1918-10-21 - Okunin wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
KOWALKE WILHELM - - 1918-06-10 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
KRÜGER WILHELM - - 1915-04-24 - Bukowo wieś, gm. Człopa, pow. wałecki zachodniopomorskie - - -
KROL WILHELM - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
KR? WILHELM GREN[ADIER] - 1917-10-20 Fra[nkreich] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1920-08-24 - nagrobek betonowy
KUNERT WILHELM RES. ZGSF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAFT WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUHSTALLER WILHELM - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
KUPKA WILHELM WEHRM. - 1916-03-06 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KÖNIG WILHELM GEFREITER M.G.ZUG LODZ 1918-08-04 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KRAMP WILHELM OBERJÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KARSLSTADT WILHELM GEFR. 3 K LW. BR. ERS. BTL. 41 1914-12-05 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
KAISER WILHELM GREN. KPGGR 1 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
KIRSCHNER WILHELM - - 1915-05-15 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KRIEGER WILHELM ERS.RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp 7 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
KLETTA WILHELM - - 1918-07-22 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
KANIA WILHELM - - 1914 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KOBLITZ WILHELM - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KUBATTA WILHELM - - 1917-04-22 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
KRAUSE WILHELM GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUNA WILHELM - - 1918-09-06 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KOHL WILHELM - - 1914-09-07 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KAISER WILHELM - - 1915-06-27 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1887-07-16 - -
KUBENZ WILHELM WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KUSSE WILHELM WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KLAPPROTH WILHELM - - 1918-04-24 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KÖNECKE WILHELM GEFREITER R.I.R. 208 / 6K 1915-07-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KRINGLER WILHELM - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLEIN WILHELM - - 1914-11-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KOTTUSCH WILHELM MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KNESEBECK WILHELM - RGT-217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KANNACHER WILHELM ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KLETTE WILHELM OFFIZ. STELV. - 1918-??-09 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - MIESIĄC MIĘDZY 01 A 05
KUNDE WILHELM LANDSTURMANN - 1915-06-08 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Bedlin-Bydlino - -
KLEMITZ WILHELM ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
KREISCHMER WILHELM LANDSTM. 9 KOMP. LDST. INF. REGT. 20 1917-01-28 - Bielawa III miasto, gm. Bielawa, pow. dzierżoniowski dolnośląskie 1872-02-07 - -
KRÜGER WILHELM MUST. P.R.I.R. 272 1915-05-(05-07) - Pogorzyna (nr 103) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOTTWITZ WILHELM SCHÜTZE - 1920-01-10 ZESENOW Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
KUNHNAST WILHELM LDSTRM.REK. R.J.R.46/1K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KOHNKE WILHELM LANDSTURMANN - 1915-09-16 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
KONRAD WILHELM - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Baitkowen -
KACZMARZIK WILHELM - - 1915-08-31 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KALTENBACH WILHELM MUSKETIER RJR 220/11K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KRAUSE WILHELM KAN. - 1918-09-22 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1892-09-13 Wendischbuckow obelisk
KNUSICKT WILHELM MUSK. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.4 1915-05-05 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.G.R. 4
KOPECKI WILHELM LTN.I.D.RES./AUSTR.-WĘG. IR 100 1915-03-09 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KASKE WILHELM INF LANDW. IR 1 1915-02-09 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KOFFEK WILHELM LST.PTRF. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KÄRCHER WILHELM GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KÖSTNER II WILHELM RES. P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KNOBEL WILHELM OFFZ.-STELL. - - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - XVII
KRÜGER WILHELM - - 1914-12-02 - Boczki Stare wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KFELD WILHELM ? ?.7.5.G.R.Z.F 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KROKER WILHELM MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KIRCHNER WILHELM - - 1918-02-27 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
KOSTERKA WILHELM FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRZISTALLA WILHELM - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
KLEMM WILHELM - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
KLEIN WILHELM - - 1918-05-30 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1895-08-30 BERLIN -
KITZIG WILHELM - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
KIKOW WILHELM - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
KOJ WILHELM - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KIESEWALTER WILHELM - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KAGEL WILHELM - - 1914-10-30 - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - geffalen bei Vailly
KRAMP WILHELM - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KLUGE? WILHELM - - 1915-12-19 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KINDSVOGEL WILHELM DTSCH. ZIV. VERW. BEAMT. D. KAISERL. 1917-11-26 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
KÜNZMANN WILHELM - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KURING WILHELM LDSTRM. R.J.R. 205/4K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KALLISKE WILHELM - - 1917-09-10 - Okunin wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
KÜHL WILHELM WEHRM. - 1915-07-02 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
KUKOL WILHELM JNFANT.  KK.L.I.R15.9K.4.Z.  1915-02-15 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KOPP WILHELM - - 1914-10-25 - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - geffalen bei Nieuport
KRUGER WILHELM - - 1915-08-14 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KIRSCH WILHELM SOLDAT (SZEREGOWY) 94 REGIMENT PIECHOTY 1916-08-16 - Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1883-05-28 - ZAGINĄŁ
KÖP? WILHELM KAN[ONIER] - 1917-10-19 Fra[nkreich] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-02-20 - tablica betonowa nr 3
KLASS WILHELM LANDSTURMISTA BL KONIGSBERG I 1914-12-18 - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KNOPP WILHELM - - - - Ligota Dolna wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KARAUSE WILHELM ERSATZ-RESERVIST - 1915-06-27 Galizien Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
KORDE WILHELM - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KLOSE WILHELM - - 1916-07-08 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KNILLE WILHELM MUSK. PIR 78 1915-05-08 - Kołaczyce II (nr 39) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
KOPPERL WILHELM LTN. F.J.B. 2 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KRÄMER WILHELM RES. P.R.I.R. 219 1915-04-01 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRAUSE WILHELM - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
KRAMME WILHELM RES. PREUSS. R.I.R. 219 1914-12-26 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
KROPICK WILHELM RESERVIST - 1915-05-22 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1886-08-15 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 86
KLEIN WILHELM GEFR. 1 KOMP. LDST. INF. BATL. KONIGSBERG 1914-12-04 - Szymonka III wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KOWNATZKI WILHELM - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - DUTTKEN -
KLETTA WILHELM - - 1918-07-22 - Witosławice wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRŰGER WILHELM - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
KRIEGER WILHELM MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-12 - Monety wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KUES WILHELM LDSTRM. 3.G.R.Z.F.7K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KÖNIG WILHELM ERS.RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 12 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
KRAUSE WILHELM - - 1917-04-27 - Szklarska Poręba II miasto, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KLUNNER WILHELM - - 19??-07-25 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - MITTELFELDE -
KIEHL WILHELM - - 1918 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
KLAR WILHELM - - 1917-08-18 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KONAU WILHELM GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KULLE WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUMMEROW WILHELM MUSK. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
KLICHA WILHELM INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUBLISCH WILHELM INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KNORR WILHELM - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KÖITHAN WILHELM LDSTRM. L.J.R. 51/10K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
KORNAS WILHELM - - 1915-09-25 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1885-10-22 Ornontowice -
KUHLMANN WILHELM RES PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-12-21 - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLOSE WILHELM - - 1915-11-10 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
KULISCH WILHELM MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KNIPPEL WILHELM - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KUNZ WILHELM - - 1915-08-10 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
KUTZBURG WILHELM - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KAUFMANN WILHELM - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KUPCZYK WILHELM - - 1915-08-29 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KLEINER WILHELM - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
KARWATH WILHELM - - 1918-03-31 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KÜHNEL WILHELM - - 1915-07-29 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1877-03-22 - -
KÖHLER WILHELM - - 1918-07-?? - Zimna Woda (pow. Lubin) wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie 1855-06-30 - -
KUBATA WILHELM - - 1917-04-22 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KALIS WILHELM - - 1916 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KONIETZKE WILHELM GEFR. - 1914-09-09 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
KIEHLE WILHELM LDSTRM. R.J.R.46/2K. 1915-??-?? - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KNOPP WILHELM - - 1915-09-?? - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
KINZEL WILHELM - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KAMMANN WILHELM GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.3 1915-05-03 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.G.R. 3
KREY WILHELM - - 1915 - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 27 lat
KESSERLING WILHELM ERS. RES. RJR 219/8K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KROKER WILHELM - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PAWŁOWICZKI -
KOLKER (KALKER) WILHELM GFT. P.R.I.R.218 1915-05-09 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KÖPPEN WILHELM RESERV. - 1916-03-16 FRZ-GFGSCH-MA- Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
KULISCH WILHELM - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KSIENSIK WILHELM - - 1915-08-21 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KOLLHOF WILHELM - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KNOBLICH WILHELM MUSK. PIR 46 1915-05-13 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOGGE WILHELM MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KONECKE WILHELM GEFRAITER R . J . R . 208 / 6 K 1915-07-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KOSLIß WILHELM - - 1917-06-20 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
KIKSMELLER WILHELM SZER 10.L.J 1914-11-21 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KUNISCH WILHELM UOFFZ. 187 ARM.BAT. 1920-05-16 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
KLOSKE WILHELM LEUTNANT - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1893-01-07 - -
KUCKLA WILHELM RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KIEFEL WILHELM - - 1914-11-30 - Szadek II miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KIESE WILHELM - - 1916-07-19 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KLATT WILHELM - - 1918-06-11 in Frankreich Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
KUNKA WILHELM - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KIEDAISCH WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOLODZIECZYK WILHELM - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KONOPKA WILHELM - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KLÜCKMANN WILHELM - - 1914-09-30 - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - gestorben vor Antwerppen
KÖNIG WILHELM RES. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KÄHMER WILHELM WEHRM. P.R.I..R. 219 1914-12-10 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KITTNER WILHELM - - 1916-03-06 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KORNER WILHEAD - - 1915 - Radawa II wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KÜHNE WILH.? FELDW. LDST.INF.BATL. 2/7 GOLDAP - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KLEIN WILH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KUSCHE WILH. INF. - 1915-12-25 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KLINE WILH. EISENB.SCHLOSS. MIL.EISENB.DIR. 4 1918-03-30 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KAUCZOR WILH. - - 1916-09-26 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KIRSTEM WILH. MUSK. - 1917-01-11 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KNIESCHEWSKI WILH. - - 1915-03-10 - Sudwa wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KLOSKE WILH. - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KLOPP WILH. - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
KOSELLEK WILH. - - 1915-06-16 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KÜHN WILH. MUSK. - 1918-07-16 FRANKREICH Rokity wieś, gm. Kozielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Rackitt) zachodniopomorskie - - tablica
KREBS WILH. GEFR. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KORDAS WILH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KÖNIG WILH. MUSK. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KYCIA WILH. MUSK. - 1915-10-19 RUßLAND Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KRUSE WILH. MUSZKIETER 150 PP 6 Komp 1915-08-25 - Topilec wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki podlaskie - - tablica
KANIESZ WILH. - - 1914-10-07 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
KUCHTA WILH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KAUSCHKE WILH. GREN. - 1915-09-30 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
KINZEL WILH. - - 1914-10-17 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KUBIS WILH. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KORTE WILH. HUSAR - - - Łaznów wieś, gm. Rokiciny, pow. tomaszowski łódzkie - - napisy zakryte
KLEINER WILH. - - 1918-09-13 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KROK WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KRUGER WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KRONE WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KRUSKA WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KALSERSTADT WIL. SZER ? 1914-11-?? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KRAUSE WIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOLODZIEJ WIKTOR MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KLAWITER WIKTOR - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
KUBERCZYK 'SZERSZEŃ' WIKTOR LEGIONISTA 2 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KOTTERBA WIKTOR - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KALISCH WIKTOR - - 1916-07-03 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KWASKOWSKI WIKTOR - - 1918-08-21 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
KURNITZKI WIKENTI GEM./RUSS. I.R.110 1917-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KLEPACKI WIESŁAW PODOFICER 1pp 1915-??-?? JASTKÓW Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1890-??-?? - -
KONISZCZEW WIAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1876 - -
KNIZEK WENZES AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KOZAK WENZEL INF. I.R. 98 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KRAKORA WENZEL DRAG. K.U.K.DRAG.R.8 1915-02-10 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KOPEJSKA WENZEL LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
KUČERA WENZEL SCH. SCH.R. 9 1915-03-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KOŘINEK WENZEL LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KOSLOWSKI WENZEL RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAČMAR WENZEL E.R.INF. F.J.B. 12 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOCAB WENZEL INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-(09-11) - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUČERA WENZEL LDST.INF. I.R. 36 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOLMAN WENZEL LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KIRSCHNER WENZEL SCH. SCH.R. 10 1915-03-08 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAUFMANN WENZEL INF. IR 56 - - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUSEL WENZEL KORPORAL K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KÖCHER WENZEL INF. I.R. 36 1914-12-25 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KOSTECKI WENZEL - - 1914-11-30 - Szadek II miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KÖHLER WENZEL INF. I.R.10 1914-10-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1881 KRUM -
KAUTSKY WENZEL SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRADEC WENZEL LDSCH. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KETTNER WENZEL LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOĚTENSKÝ WENZEL LDST.INF. IR 98 1915-03-16 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUČERA WENZEL E.R.INF. IR 98 1915-03-20 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLIMSCH WENZEL - - 1915-06-01 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOREJS WENZEL LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
KOSINA WENZEL INF. I.R. 98 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KRÜSCHEL WENZEL SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-06 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KARELA WENZEL LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KOCIAN WENZEL INF. IR 18 1914-12-11 - Siary (nr 76) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAULER WENZEL SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KREISINGER WENZEL INF. I.R. 88 1914-12-30 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KALFUS WENZEL E.F. SCH.R. 10 1914-12-11 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KREUSEL WENZEL - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
KOLAŘ WENZEL KPL. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAJDL WENZEL LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRUSCKA WENZEL FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOTEK WENZEL LDST.INF. IR 36 1915-03-20 - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KNÖTTIG WENZEL INF. IR 98 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KREUSEL WENZEL - - 1917-05-23 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KAUFMANN WENDELIN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRAMER WAWRZYNIEC - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
KUZEK WAWRZYNIEC KUTSCHER - 1914-11-29 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1860 - -
KONCEWICZ WAWRZYN - - 1917-06-25 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1871-08-01 WILKONICE -
KOWALEWSKI WAWRZYN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
KSCHITZKOWKI WATZLOW GEM./RUSS. I.R.7 1917-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KOWALCZUK WATZLAW SERB. INF.REGT.8.2.KP. 1916-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOZIM WASYLI INF. RUSS. INF.196 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
KASINOW WASYLI INF. IR 193 1915-04-07 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOZAK WASYL UT.JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KUCZEREPA WASYL - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KRAWCOW WASYL SZER. 93 p.p. 1917-05-17 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KULIN WASYL - ?98 P.P. 6 K. 1917-08-16 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KUNEWYCZ WASYL ERS.RES. I.R. 58 1914-12-19 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOWALLEW WASSILY RUSS.SOLDAT - 1918-07-23 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KIREEW WASSILI SERGT./RUSS. I.R.6 1917-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KIKTENKO WASSILI GEM/ROSJA I.R.341 1918-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KISSELEW WASSILI GEM./RUSS. GAR.R. 1918-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KRIWASCHEIN WASSILI GEM/ROSJA I. R. 306 1917-12-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KONDRATJUK WASSILI GEM/ROSJA I.R.104 1918-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KALJAKOW WASSILI - 7 SIB. SCHÜTZEN-REGT. 8 U. 5 DIV. gru-14 - Pianki wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KUSTOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.65 1918-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KOSLOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.270 1918-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KONONENKO WASSELI RUSS. UNTEROFFIZIER INF. RGT. 121 1918-10-03 - Strzelce Opolskie I miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie 1889-01-30 - -
KUPAREW WASILY ROSJA JNF.REGT.108.11.KP 1915-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOREPIN WASILIJ - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
KALENDROWSKI WASILI TIMOFIEJEWICZ RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KIRITSCHENKO WASILI GEM./RUSS. I.R.323 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRUPKO WASILI GEFR./RUSS. I.R.20 1917-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOMSEROW WASILI RUSS. INF.REGT.111.6.KP. 1915-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOMINKU WASILI RUMÄN INF.REGT.59.9.KP 1917-06-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KADUSCHAIEW WASILI GEM/ROSJA I.R.316 1918-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KONSTANTIN WASILI RUMÄN INF.REGT.47.4.KP. 1916-12-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KAILUK WASILI GEM/ROSJA I.R.3? 1917-10-1? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KUSNIETZOW WASILI RUSS. ART.BRIG.1.2.KP. 1915-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KORZIN WASILI RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUTUSOW WASILI GEM/ROSJA I.R.7 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KISIELOW WASILI GEM./RUSS. I.R.80 1915-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
KATUNIN WASILI GFT I.R. 132 - - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KURZEBA WASILI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 523 P.P. 1917-07-26 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KOLOMEJEZ WASILI ROSJA JNF.REGT.211.9.KP 1915-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KULIKAN WASILI GEM/ROSJA I.R.39 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KARLOW WASILI - - 1916-12-02 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
KASZUMLA WASILI ROS. - 1914-06-27 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KARPOW WASILI RUSS.SOLDAT - 1917-08-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOLCZKIN WASILI RUSS.SOLDAT - 1918-08-08 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOSIK WASIL INF. K.K. L.I.R. 34 1915-07-04 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KWASZCZUK WASIL - - 1918 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KORACZOK WASIL PTRF. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KOPEČEK WANDELIN FLDW K.K.LDST 21 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRAUZUSCH WALT[ER] MUSK[ETIER] - 1917-10-28 Belg[ien] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
KRÜGER WALTHER - - ? - Krzywinek wieś, gm. Widuchowa, pow. gryfiński zachoniopomorskie - 1835-07-02 -
KOEPSH WALTER - PREUSS. INF. REG. 77 1914-05-05 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
KLIEN WALTER LEUTNANT 2.KOMP. GREN. REGT.4 1915-02-12 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KÖTKE WALTER FUSL. KPGGR 4 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLEMANN WALTER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KURZWEG WALTER - - 1915-06-15 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KRAMPF WALTER LTNT. - 1915-06-23 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRAUSE WALTER GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KMOCH WALTER UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KASISCHKE WALTER KR.FR. PREUSS.R.J.R. 9/219 1915-04-09 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
KLAHR WALTER - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KLUG WALTER MUSK[ETIER] - 1915-09-21 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KULIK WALTER - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Malanane -
KRAM WALTER - - - - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
KRULMANN WALTER FUS. 11 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
KUGLER WALTER FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KÖNIG WALTER RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KRÜGER WALTER - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KÖNIGSFELD WALTER - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ zmarł na skutek wojny
KIRCHHOF WALTER GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KURABY WALTER UTFFZ. I.R. 44 1915-02-10 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie 1895-08-14 - -
KINDEL WALTER - - 1915-05-08 - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
KUBAN WALTER - - 1915-02-12 - Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski opolskie - - -
KÜMMEL WALTER MUSK. - 1918-06-09 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie 1881-02-26 - -
KAESBBIER WALTER LDSTM.RES. R.J.R.46/1K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KÜHLING WALTER GREN. 8 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG 1915-01-18 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KLOSE WALTER KAN. - 1918-07-06 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
KLEPP WALTER GFT. KPGRZF 2 1915-05-05 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
KRANZUSCH WALTER MUSKETIER - 1917-10-25 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
KURZEL WALTER KRIEGSFREIWILLIGER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KRAUSE WALTER - - 1917-01-29 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KROKSCH WALT. - - 1918-11-09 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - WARMBRUNN -
KASCHAWITZ WALT. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KUNING WALT. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KAMMEL WALT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOSZCZÓŁ WALENTY - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
KAJOK WALENTY - - 1918-03-21 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KONIOR WALENTY - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
KAZIMIERCZAK WALENTY - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
KACZMAREK WALENTY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOTOWO -
KRZYŻANIAK WALENTY - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
KUCHARSKI WALENTY - - 1915-04-05 Combres wieś na północ od Verdun Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KUPKA WALENTY MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
KOWALSKI WALENTIN GEM/ROSJA SCH. R. 7 1918-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KUJAWA WALENTIN ARMIA NIEMIECKA 1 KOMP. 6 PUŁKU PIECHOTY OBRONY KRAJOWEJ 1915-07-20 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
KAMRADEK WALENTE - - 1914 - Krzyżanowice I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KUHLES WALDEMAR - - 1918-05-31 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KRZIZOK WALDEMAR - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KIRSTEN WALDEMAR - - 1915-11-24 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KLEMS WALDEMAR - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KAHL WALDEMAR - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KACZMAREK WAL. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1890 Brylewo -
KORALEWSKI WACŁAW SZEREGOWY / POLAK II P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
KEMPIŃSKI WACŁAW - - - - Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KANIA WACŁAW - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KLIMEK WACŁAW - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KIERUJ WACŁAW - - 1918-04-23 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1899-09-05 - -
KOROLKOW W.M. RUSS. ST. KAPIT. 250. JNF. REG. 1914-11-22 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
KRAJKA W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KAUWERTZ W. GFR. 7 K GREN. 1914-12-04 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
KROTTNAURER von W. - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KERN W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOHLER W. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KAUFMANN W. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KROLL W. ERS. RES. - 1914 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
K? W. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
KOLTAN W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KALLIES W. - - 1918-10-26 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KRÜGER W. - - 1917-09-14 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KOWAL W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUTTIG W. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KOWACZ W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KORTH W. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - KERBSHORST -
KÄMMER W. LIN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NOGATHAU -
KOPACZ W. - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KRAWCZUK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KREISEL W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRAAL W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUDELKA W. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KÖPKE W. - - 1915-??-?? - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KLĄSKAŁA W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KREIENDAHL W. MUSK. 12 KOMP. RES. INF. REGT. 265 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KENNY W. PTE./ 9TH BAT. NORTH CUMBERLAND FUSILIERS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
KETTLER W. UNTOFFZ. LANDST. BTL. DARMSTADT III 1914-12-20 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KÖPP W. - - 1915-02-01 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KUTSCHKA W. - 6/R.I.R.228 - - Romanowo II wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KOWAL W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOSTERRING W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOWOL W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KISZKA W. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - SUŁKOWICE -
KRAWCZYK W. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KROEPEL W. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN -
KUNES W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOCZIARCZYK W. MUSKETIER E.BTL.4.J.R.24 1915-09-17 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KUBANEK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KAHLERT W. LANDSTM. 1. K. LST. JNF. BTL. LAUBAN III 1914-12-03 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
KULUS W. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KLAMROTH W. - - 1914 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1889 - -
KRINTH W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KASPAR W - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KASPRZAK W - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KRZYŻANOWSKI W - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KURZAWSKI W - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KATAFIASZ VITUS RESERVIST 4 K. INF. REG. 49 1914-12-03 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
KIRSCHNIOK VINZENZ. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KOVACZ VINZENZ HONV. H.I.R. 20 1915-02-06 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KODER VINZENZ LDST.SCH. SCH.R. 26 1915-01-07 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAUSS VINZENZ TIT.OB.JG. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KULIG VINZENZ - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KUŚNIERZ VINZENZ LDST. PRIR 272 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
KRZYSTEK VINZENZ INF. KK LIR 31 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KWOCZALLA VINZENZ - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KOHOUTEK VINZENZ SCH. K.K.SCH.R. 12 1914-12-23 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUSZH VINZENZ GREN. KPGRZF 4 1915-05-06 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
KLONDA VINZENZ SCH. SCH.R. 10 1915-02-19 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KREJČI VINZENZ LDST.INF. IR 21 1915-02-21 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOTULLA VINZENT - - 1917-07-01 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KANDORA VINZENT - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KAPTUR VINZENT - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KURPIERZ VINZENT - - 1915-05-20 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KUTZNIK VINZENT MUSKETIER I. R. 157 ERS. BATL. 1919-02-21 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KAPICA VINZENT - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
KANDORA VINZENT - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KLEIN VINZENT - - 1918 KRZANOWITZ Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KASPERCZYK VINZENT - - 1916-05-26 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLENCZ VINZENT - - 1915-09-25 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KALUZA VINZENT - - 1914 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KRAWCZYK VINZENT - - 1916 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KAMPA VINZENT - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KORNEK VINZENT - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
KULAWIK VINZ. - - 1918-06-03 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Grabow -
KRAFCZYK VINZ. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KOPETZKI VINZ. - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
KOSSEK VINCENZ RESERVIST - 1916-12-16 OPOLE Kąty Opolskie wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie 1889-05-04 - -
KANDZIORA VINCENT - - 1914-10-26 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
KALETTA VINCENT MUSKETIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1898-12-15 - -
KYCIA VINCENT - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KOLODZIEJ VINCENT - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KRAWIETZ VIKTOR - - 1915-09-25 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KUHNA VIKTOR - - 1916-07-12 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KOSZCZOL VIKTOR - - - - Krobusz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KREMSER VIKTOR - - 1914-08-29 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KAMPA VIKTOR - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KLIMOWICZ VIKTOR RUSSE P.L.A..A.PISECZNO 1916-09-14 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KUBA VIKTOR ZGSF. H.R. 15 1915-02-27 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KLIMEK VIKTOR - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLIMEK VIKTOR - - - - Suchy Bór wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
KRZEMIEN VIKTOR - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KAPITZA VIKTOR - - 1915-06-13 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KWASADIE VIKTOR GEM/ROSJA I.R.11 1918-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KLAKA VIKTOR - - 1917-11-21 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
KOSCHELLA VIKT. - - 1915-06-15 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KARAFIOL? VIKT. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KOTZUR VICTOR - - 1917 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1890-10-23 - -
KOWOLLIK VICTOR - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KNAPP VICTOR - - 1916-07-28 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze/ Wiejce bracia / brüder
KABUTH? VICTOR - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KOCZAN VAZUL INFANT. K.U.K. J.R. 63/2 1915-05-08 - Wolbórz wieś, gm. Wolbórz, pow. piotrkowski łódzkie - - -
KULAGIN VASILI GEM./RUSS. INF.REGT.211.9.KP. 1915-04-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUBATTA VALENTIN LTN. - 1918-03-08 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KASCHEK VALENTIN - - 1915 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KICKI VALENTIN WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALUZA VALENTIN - - 1916 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KAYSER VALENTIN LDSTM. - 1917-05-28 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1877-02-08 - -
KAŹMIERCZYK VALENTIN SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALLA VALENTIN - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KURZENEK VALENTIN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
KOX VALENTIN MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
KOPIETZ VALENTIN - - 1915-02-27 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KORCZAK VALENTIN INFT. I.R. 40 1914-12-06 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.32
KUBINA VALENTIN - - 1918-09-18 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
KROLIK VALENTIN - - ????-10-18 - Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KLYK VALENTIN - - 1914 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KURZAWSKI VALENTIN MUSKETIER 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KITZIA VALENTIN - - 1914-08-13 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1895-02-01 - -
KOSSEK VALENTIN - - - - Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KULIG VALENTIN - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KUJAWA VALENTIN RES. 6. KOMP. RES. INF. REGT. 49 1914-10-18 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KURPIELA VALENTIN - - 1917-04-30 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KAMPA VALENTIN - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KONTNY VALENT. - - 1915-08-19 - Wilków (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KREJSA VACLAW SAPP. - 1915-02-18 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KREMAR VACLAV RES.SCH. SCH.R. 18 1915-05-06 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KREHNÁĆ VACLAV INF. K.U.K.I.R.36 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KASZEK VA. - - 1914-10-31 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
KALUZA V. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
KUSKA V. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
KADLOW? V. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
KRETZLER V. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
KARHULA V. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRNACZ V. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KONIG V. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
KRZOSOK V. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KARETZKI V MUSKETIER 9 K. E. BTL. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
KAMILDINOW USMAN GEM./RUSS. G.R.16 1918-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KOCISK URBAN - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KIELBASSA URBAN - - 1917-05-11 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
KOTULLA URBAN - - - - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
KACZIENKO ULESCH GEM./RUSS. I.R.57 1916-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KLAMROTH U. - - 1914 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1892 - -
KRAUSE U. WEHRM. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
KOSTAKI TUDOR RUMÄN INF.REGT.80.3.KP. 1916-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KIPRY TRAUGOTT ERS.RES. - 1915-05-26 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KIPRY TRAUGOTT M.G.ABT. - 1918-10-03 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KUJASIEWITSCH TOMOFI SERB.ZIVILGEF. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRÓL TOMASZ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KOŻBIAŁ TOMASZ - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
KOŃCA TOMASZ - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
KORYCIORZ TOMASZ - - 1915-02-19 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
KRÓLIK TOMASZ - - 1917-11-23 Cambrai-region Nord-Pas-de-Calais Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KRAWCZYK TOMASZ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
KIERA TOMASZ - - 1914-12-26 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
KUCZEK TOMASZ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KASPRZAK TOMASZ SZEREG. - 1919-08-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
KOCOŃ TOMAS LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KAMIŃSKI TOM. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
KECKIEN TOED AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KĘDZIERSKI TO. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1893 - -
KAVANDZSIN TIVADAR INF. I.R. 23 1914-10-27 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1883 ZOMBOR/SOMBOR -
KANDIBENKO TIMOTY RUSSE RUS.SCH.R.15/13 1917-03-15 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KRAWCZENKO TIMOFIEJ INF. RUSS.I.R. 125 1915-02-06 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KARJAZIN TIMOFEJ GEM./RUSS. I.R.198 1917-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KUSNETZOW TIMOFEI GEM/ROSJA I.R.5 1917-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KALMYKOW TIMOFEI RUSS. INF.REGT.11.10.KP. 1917-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KASAKOW TIMOFE RUSS. INF.REGT.108.3.KP. 1915-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSLOW TIMOFAY RUSS. INF.REGT.115.1.KP. 1915-03-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRAWECENKO TIM ROS. - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KAPUSTIN TICHON RUSS.SOLDAT - 1917-11-01 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOLODZIEJ THOMAS? - - 1916-07-22 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KONIETZNY THOMAS-ROBERT - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĄBROWICE -
KEKELJ THOMAS JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KRAKOWIAK THOMAS MUSK. PREUSSISCHES.INF.RGT. 46 1915-05-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KOPIETZKI THOMAS - - 1914-07-27 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1897-12-22 - -
KOSIER THOMAS JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUBON THOMAS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KULAWIK THOMAS - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
KRAWIETZ THOMAS - - 1918-09-24 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KRANZIOCH THOMAS - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - FALMIROWICE -
KLICH THOMAS - - 1916-07-01 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KAMPA THOMAS - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KORBEL THOMAS MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KOKOTT THOMAS - - 1918-12-31 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KALETA THOMAS RES.SCH. SCH.R. 17 1915-01-05 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KULIK THOMAS - - - - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KULESSA THOMAS - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KREJCI THOMAS LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-18 - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOSNY THOMAS - - 1918-08-20 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KOTZUR THOMAS - - 1916-07-01 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
KANDERA THOMAS - - 1916-09-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KALFAŘ THOMAS E.R.INF. I.R. 28 1915-03-20 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KAMPA THOMAS - - 1916-03-16 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KONDERA THOMAS - - 1916-09-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KACZMARCZYK THOMAS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KULA THOMAS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KALETTA THOMAS RESERV. - 1916-05-16 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
KOVÁCS THOMAS INF.TIT.KPL. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KAMINSKY THOMAS - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KROK THOMAS - - 1918-04-16 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
KUTZERA THOMAS - - 1915-04-05 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KULLA THOMAS - - 1916-05-28 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
KLYTTA THOMAS - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
KOJ THOMAS - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KUSBER THOM. - - 1916-10-20 - Górka Prudnicka wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KATSCHER THIMOTHEUS - - 1916-11-23 A. D. ANCRE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KRZYKOWSKI THEOPHIL ERS.RES. RES.INF.RGT. 46 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOJ THEOPHIL - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KOWOLL THEOPHIL - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOLODZIEJ THEOPHIL - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KAMINSKI THEOPHIL - - 1916-11-05 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KARWOTH THEOPHIL - - 1915-07-28 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOCHON THEOFIL MUSKET. - 1918-09-07 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
KREBS THEOFIL ROSJA JNF.REGT.253.16.KP 1915-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KLATZKA THEOFIL - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KROLIK THEODOR - - 1915-02-26 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KRUSE THEODOR WEHRMANN WSTF.LDW.INF.BTL 3, 4KP 1914-12-29 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KRAMER THEODOR INF. K.U.K. I.R. 15 1914-12-23 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - obelisk
KLEMENZ THEODOR - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KOCH THEODOR GEFR. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KRUMPE THEODOR ERS. RES. JNF.RGT. 73 - - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KAISER THEODOR - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOPERNOK THEODOR - - 1914-09-27 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
KÖPPEN THEODOR GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KILDERS THEODOR ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KONIETZKO THEODOR - - 1915-01-07 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KOHUT THEODOR LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALIBERDA THEODOR RUSSE - 1915-11-02 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KOMOREK THEODOR - - 1914 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1890 - -
KRAICZY THEODOR - - 1917-06-15 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KARAUSE THEODOR - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KASPEREK THEODOR - - 1914-08-22 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KRAUSE THEODOR - - 1918-07-13 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KLOSE THEODOR - - 1914-??-17 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KOSMOL THEODOR - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KLYTTA THEODOR - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KAR???SKI THEODOR RUSS - 1918-10-18 - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUBATTA THEODOR - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KUBATTA THEODOR - - 1916-04-18 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KULIK THEODOR - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KONKOL THEODOR - - 1917-08-28 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
KLUGER THEODOR - - 1916 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KOTULLA THEODOR - - 1915-07-16 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KROLL THEODOR - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KULMAS THEODOR WEHRM. RES.INFT.REGT.34/1.KOMP. 1915-03-05 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-21 - nagrobek betonowy
KALIGA THEODOR - - - - Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KALUZA THEODOR - - 1915 BORREK Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KAMMER THEODOR - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KERKOW THEODOR LTN. - 1915-05-24 - Makowisko wieś, gm. Jarosław, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KRÜGER THEODOR MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KURKI THEODOR INF. RGT 20 1914-11-30 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KOSTKA THEODOR - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLIMEK THEODOR - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
KUNDRAT THEODOR LDST.INF. IR 98 1915-03-20 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUSIEK THEODOR - - 1915-05-06 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KIWALSKI THEODOR ZGSF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KOKOTT THEODOR - - 1918-04-15 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KRZYWOPOLSKI THEODOR ERS.RES. P.R.I.R. 219 1915-03-15 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
KOMOREK THEODOR - - 1915 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1891 - -
KLYTA THEODOR - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KOSUBEK THEODOR - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KOPACZ THEOD. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KUCZMERA THEOD. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KOWARZIK THEOD. - - 1916-01-06 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOCHANEK THEOD. - - 1918-02-21 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOSCHEK THEOD. - - 1916-04-17 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KURTZ THEO. - - 1918-04-23 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KOWALSKI THEO. - - 1916 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KRAFFCZYK THEO. - - 1914-12-04 - Chocianowice wies, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
KOELLER THEO SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - untertentianer
KREPPA THD. - - 1915-05-04 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Lonczek / Łączki -
KROTINSKI TH. RUSS. KRIEGER 61 JNF. REG. 1915-01-16 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
KLEIBER TH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KRAUSE TH - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KROLL TEOPHIL - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
KOSYCZARZ TEOFIL FLDW. K.K. LDST.I.R.31 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOWOL TEOFIL - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KUKSA TEODOR LAURENTIEWICZ RUSS. - 1915-06-01 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KASZYKIN TEODOR SZRG. 7 / 13 SYBER. P.P. 1917-01-18 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 875
KONDRATIENKO TEODOR TELER. RUSS.AP.BR. 9/5 1915-03-22 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KAŁUŻA TEODOR - - 1917-05-05 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1898-04-01 Ornontowice -
KUDERA TEODOR UNTOFFZ. J.R.21/4K. 1915-07-26 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KUSZMYN TEODOR INF. IR 17 - - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KARP TEODOR GEM./RUM. I.R.12 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KNOP TEOD. - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
KLEDO TCZEP - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KOBOR TAMAS HONV. - - - Przyborów II (nr 274) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KRINGO TALYK - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KRYWUTA TADEUSZ SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAMNISTY TADEUSZ - - 1916-05-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOWALSKI TADEUSZ PLUTONOWY 5.P.P.LEG.POL 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KALICIŃSKI TADEUSZ SZEREGOWY - - - Kamieńsk miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański łódzkie - - -
KORZEŃ T. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Ziempniów -
KARPA T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRUŻEL T. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
KANIETO T. RES. ? 1915-03-?? - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KOCON T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KORNEL T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KLENCZUK T - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRUPA SZYMON - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KUĆKA SZYMON - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KACZMAREK SZCZEPAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
KUCHARSKI SZCZEPAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
KAMISKI SZCZEPAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
KWIATKOWSKI SZCZEPAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KRYSIAK SZ. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1902 - -
KAJZEREK SZ. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
KLAKA SYLWESTER - - 1915-10-15 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
KOWALCZEWSKI SYLWESTER - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
KEMPIAK SYLWESTER - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
KROCZEK SYLWESTER - - 1916-02-04 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
KARGER SYLVI - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1875-11-13 - Rotunda i nagrobek
KALBUSCH SYLVESTER GEM/ROSJA I.R.95 1917-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KIONCZYK SYLVESTER - - 1916-08-26 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOTZUR SYLVESTER - - 1916 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KOSLOWSKI SYLV. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KOSSOI SUSI PIECHUR / ROSJA 55 PUŁK PIECHOTY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1889 Iwankowicze -
KALA STEPHAN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KOLOMACZOW STEPHAN GEM/ROSJA I. R. 83. 1916-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOZIK STEPHAN - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KRUSMITZOW STEPHAN RUSS.SOLDAT - 1918-06-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOROPICZ STEPHAN - - 1917-11-02 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1879 - -
KOTZULIN STEPHAN - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KULISCH STEPHAN MUSK. - 1918-09-02 - Wódka wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KOSEL STEPHAN RUSS.Z.GEF. - 1917-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOTZ STEPH. VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KLEIN STEPH. - - 1918-05-28 - Otoki wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KOLASCHNIKOW STEPAN - - 1916-12-04 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1892 - -
KRASOWSKI STEPAN GEM/ROSJA I.R.258 1918-??-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KOLOS STEPAN GEM LDST. R. 180 1917-07-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
KORBOW STEPAN GEM/ROSJA I.R.1 1918-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KISCHKA STEFAN - - 1915 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KOCHANOWICZ STEFAN OCHOTNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
KRPAČIĆ STEFAN JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-06 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOLASZINSKI STEFAN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KAROLCZUK STEFAN INF. K.U.K. I.R. 95 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KUHARIĆ STEFAN JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KLENCINE STEFAN GEM./RUSS. I.R.18 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRASZ STEFAN - SCH.R. 18 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUCIŃAKI STEFAN - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
KOZACZENKO STEFAN KPR. WP - 1917-09-28 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 18 - -
KERN STEFAN JG. T.K.J.R. 2 1915-05-07 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KASPAR STEFAN INF. - 1915-05-19 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KUŚMIEREK STEFAN - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
KRÓL STEFAN - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KĘSIECKI STEFAN SZEREG. - 1920-11-02 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
KOWALENKO STEFAN RUSSE - 1915-03-03 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KOVACS STEFAN GEFREITER K.U.K.J.R. 82 1915-01-06 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KOVACS STEFAN INF. K.U.K.I.R. 60 1915-03-13 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KANIA STEFAN ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-12-01 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
KAMENZA STEFAN GEM/ROSJA I.R.58 1919-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOVÁCS STEFAN HONV. K.U.HONV.I.R. 17 1914-12-22 - Gromnik II (nr 146) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KACZOROWSKI STEFAN - - 1918-08-19 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
KUŁYK STEFAN ERS.RES. I.R. 58 1914-12-26 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KACZAILO STEFAN GLF. J.R. 165 1914-12-19 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRAWIEC STEFAN SZER. L. B. RYBNIK 1914-08-17 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
KOLAI STEFAN HONV. K.UNG.L.I.R.5 M.KIR.5.HONV.GYAL.EZR 1915-05-15 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KRISTOF STEFAN INF. K.U.K.I.R. 69 1915-02-02 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KRAMS STEFAN RES.JG. FJB 12 1915-01-10 - Ropica Górna II (nr 68) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KISZ STEFAN UNG. INF. K.U.K. I. R. 23/9 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SORAS 30 JAHRE
KOVACS STEFAN INF. I.R. 60 1914-12-29 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KENVAN STEFAN ÖSTERR. KAN. F.A.R. 12 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KAMPA STEFAN - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KRAMBERGER STEFAN INF. K.U.K. I.R. 47 1914-12-13 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
KRIZSAN STEFAN ÖST. JÄGER K.K. E. BATTL. 29 1915-01-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - NOGROD -
KOSSUT STEFAN JG. F.J.B. 26 lut-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KOLASIŃSKI STEFAN - - - - Siewierz miasto, gm. Siewierz, pow. będziński śląskie - - robotnik
KUBIS STEFAN - - 1917-09-07 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KUBIS STEFAN - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KANSY STEFAN - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
KORANDI STEFAN INF. I.R. 62 1915-05-09 - Brzostek III (nr 225) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KUZNIK STEFAN - - 1917 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
KUEN STEFAN ZGSF. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALINA STEFAN KADETT K.U.K. I.R. 44 1914-12-20 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
KWASNIOK STEFAN - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KARACZUK STEFAN INF. - - - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
KORYCIORZ STEFAN - - 1917-07-23 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
KOSWAKOW STEFAN RUSSE TAUR.GREN.R.6 1915-01-27 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KONSTANTIN STEFAN GEM/RUMUNIA I.R.3 1919-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KALWSNICZ STEFAN - - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KOCSA STEFAN INF. I.R. 60 1915-01-29 - Roztoka (nr 287) wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KACZOR STEFAN LEG. POLN. LEG. I BRIG. 1917-01-13 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
KAMARONITZ STEFAN INF. K.U.K. I.R. 65 1915-02-22 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KERPER STEFAN INFT K.U.K. IR 90 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 07.07.1915
KACZOR STEFAN SZER. LEGIONY POLSKIE 1917 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1890-01-09 - -
KUCSMA STEFAN INF. I.R. 65 1914-12-22 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KIRENKO STEFAN INF. J.R. 165 1914-12-19 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUĆKA STEFAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KOCAIS STEFAN - ER. VERPF. MAG. 1914-12-26 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.8
KORZENIOWSKI STEFAN SIERŻANT C.K.ARMII 1918-09-18 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1898-??-?? - -
KORDIC STANKO JNFANTERIST K.U.K.J.R.79/10 1916-07-14 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KOWALIK STANISŁAW JAN LEGIONISTA 5 PP 3 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KRZANOWSKI STANISŁAW - - 1918 - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - LEGIONISTA
KRAWCZYK STANISŁAW ? ? 1914-09-24 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KUBIAK STANISŁAW - 14 FORT. ODDZ. KARABINÓW MASZ. 1915-03-28 FRIANVILLE - FRANCJA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1891-11-23 ROGOZEWO -
KOPYTO STANISŁAW - - - - Żelichów wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUREK STANISŁAW - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
KRZYŻANOWSKI STANISŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
KRYNICKI STANISŁAW OFFZ.LEG. POLN.LEG. 1914-09-23 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KAŁA STANISŁAW - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KUCZEK STANISŁAW - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KOZUBAL STANISŁAW LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL gru-14 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KANTOREK STANISŁAW SIERŻ. INSPEKCJA WERBUNKOWA SKIERNIEWICE 1917-05-22 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 17 - -
KUBAŚ STANISŁAW - - 1917-06-03 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1889-11-12 - -
KUPIEC STANISŁAW SZEREG. - 1920-11-07 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
KAMELSKI STANISŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KUPIEC STANISŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
KOTARSKI STANISŁAW - - 1918-11-12 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
KEMPEL STANISŁAW - 1 BRYG. 1 P.P. 5 KOMP. 1917-01-17 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KASZOWSKI STANISŁAW - - 1918-02-17 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888-08-09 - -
KASPERSKI STANISŁAW - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KAMINIARZ STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KOCHAŃSKI STANISŁAW - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
KULKA STANISŁAW - - 1916-11-14 nad rz. Ancre Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KWIATKOWSKI STANISŁAW - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
KACZOROWSKI STANISŁAW - - 1915 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1893-01-23 CHOCIESZEWICE -
KIEŁKASA STANISŁAW - - 1918-06-18 ARRES - HOLANDIA Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1898-10-18 ŻBIKI POW. PLESZEW -
KRZANOWSKI STANISŁAW - - 1920 - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KACZOWKA STANISŁAW - - 1915 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie 1894 - Siostra miłosierdzia
KRZYŻYŃSKI STANISŁAW SZER. 1 KOMP. 1 BAT. P.P. NR 50 1914-09-28 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1886-04-04 BABKOWICE -
KRUPA STANISŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
KUREK STANISŁAW SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUŁAKOWSKI STANISŁAW LEGIONISTA 4 PP 1 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KIJEWSKI STANISŁAW - 4 PP 1 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KANIA STANISŁAW - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
KOŚCISZEWSKI STANISŁAW PLUTONOWY 4 PP 3 KOMP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KOPANIA STANISŁAW - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
KWAŚNIEWSKI STANISŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT ANDRZEJA
KUBICZEK STANISŁAW - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
KARASIŃSKI STANISŁAW SZER., WONICA - 1917-08-16 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 43 - -
KOSTKA STANISŁAW - - 1914-12-10 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
KOZUBAL STANISŁAW - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KOCHAŃSKI STANISŁAW LEGIONISTA 4 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
K????EK STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
KRÓL-KASZUBSKI STANISŁAW PPOR. LEGIONY POLSKIE 1915-02-07 PILZNO Pilzno III miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - WARSZAWA -
KĘDZIERSKI STANISŁAW - - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KAMUDA STANISŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
KAZNOCKI STANISŁAW - - 1915-08-05 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KOZAK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - BOGDANKI -
KRĘCIOŁEK STANISŁAW SZER. 5 KOMP. P.P. NR 51 1917-04-04 FLANDRIA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1895-09-20 GOGOLEWO -
KOZAK STANISŁAW SZER. - 1918-05-15 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KONARSKI STANISŁAW ? ? 1917-12-09 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1805-??-?? - -
KOWALSKI STANISŁAW - - 1915-02-01 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - rozstrzelany za sprawę polską
KUTSCHINSKI STANISLAW GEM/ROSJA G.R.4 1918-12-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KRAVČIK STANISLAUS INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KLAPECKI STANISLAUS MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAL STANISLAUS - - - - Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KOS STANISLAUS SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KACZMIERCZAK STANISLAUS - L.I.R. 19 6 1915 - Wysokie Koło wieś, gm. Gniewoszów, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KAMINSKY STANISLAUS RUSS. FEST.ART.REGT.15. 1917-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUBITZKI STANISLAUS LDSTM. - 1918-10-19 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KNIK STANISLAUS ERS.RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KONTNY STANISLAUS - - 1916-01-24 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUNKA STANISLAUS - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KELKENWITSCH STANISLAUS GEM./RUSS. A.R.2 1918-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KOWALLA STANISLAUS WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KOTAPKA STANISLAUS KPL. TIT. ZGSF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLONEK STANISLAUS - - 1915-07-08 * - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Boguschütz / Boguszyce -
KORTARBA STANISLAUS WFFM. II KL. K.K.SCH.R. 16 1915-05-06 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOLASCHINSKI STANISLAUS GEM./RUSS. I.R.8 1917-11-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOZBANEK STANISLAUS MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOWALSKY STANISLAUS RES. 3 KP. GREN. RGT. 5 1915-09-08 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1890-09-29 - -
KARGOL STANISLAUS SAPP. S.B. 11 - - Stróżówka V (nr 96) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUBIS STANISLAUS RIADOWOJ 5 KAŁUSKI PP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 27.07.1915
KARKOSZ STANISLAUS - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KASPRCZAK STANISL. - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - krzyż na beton. podstawie
KOZAK STANISL. INFANT. - 1915-04-08 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
KOTZ STANISL. VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KOSCHIC STANISCHA SERB.ZIVILGEF. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KROL STANISALUS - FAR 1 1915-06-28 - Szerzyny II (nr 32) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOZŁOWSKI STAN. - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KURTZ STAN. - - 1914-10-30 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KOLZENAU STABSKAPITAN - - - - Biała Piska II miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KATARZYŃSKI ST. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1884 Zbytki -
KLUPŚ ST. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1888 - -
KASPRZAK ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
KUROWSKI ST. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KUIK ST. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 - -
KONIECZNY ST. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
KOFIN ST. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
KAMIŃSKI ST. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KUSUCZUW ST. - - - - Siemianowice Śląskie miasto, gm. Siemianowice Śląskie, pow. m. Śiemianowice Śląskie śląskie - - -
KOKOCIŃSKI ST. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1886 - -
KTANZ ST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUZERENKO SPIRIDON SERGT/RUMUNIA I. R. 53 1918-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KRAJISNIK SPASOJE INF. B.-H.I.R. 1 1915-01-10 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KONDRATJEW SOT GEM/ROSJA I.R.8 1917-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KASTBJERG SÖREN LDSTM. IR 84 1915-08-11 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BORRIG, TONDERN -
KUK SOMA HONV. K.UNG.L.I.R.21 - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOSTITSCH SOASA GEM./RUSS. I.R.3 1917-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOTOW SJEMON GEM./RUSS. I.R.305 1917-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KROPIFKA SINOWY JNFANT.  J.R.331 - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KOMARISTOW SIMON WASILIEWICZ - - 1914 - Sieradz III miasto, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
KOIM SIMON - - 1914-08-29 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
KACHEL SIMON INF. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KNÖNER SIMON GREND. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 252 1915-02-08 - Wolisko Duże wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KOKOLT SIMON LDSTRM. - 1916-10-19 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
KUBISTIN SIMON - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
KLIMENKOW SIMON SZER. 80 p.p. ros. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
KOZAK SIMON INF. LDST.ET.B. 215 1915-03-02 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KIRSCHFELD SIMON GFT. I. R. 100 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KISTL SIMON UT.JG. T.K.J.R. 3 1915-04-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KIBALTSCHITSCH SIMON UNTFFZ/ROSJA I. R. 129 1917-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KLIMANKOW SIMON SZER. 80 p.p. ros. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892-09-03 - -
KUZENCO SIMON GEM/ROSJA I.R.102 1918-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KUSZNIENKO SIMON INF. IR 36 1915-04-07 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRESANOF SIMON RUSS.SOLDAT - 1917-04-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KIRJANOW SIMION GEM/ROSJA I.R.1 1918-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KORSZUNOW SIMION GEM/ROSJA I.R.40 1918-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KOPACZ SIM. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KROBE SILVIO FHR. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
KRAJCZY SILV.(ESTER) - - 1916-01-11 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KIPKA SIKTUS - - 1916-07-23 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KACZMARCZYK SIGST. - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
KURSETKOWSKI SIGMUND FELDGESTLICHER ETAPPEN KOMANDANT. 28 1918-08-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - KURZĘTKOWSKI?
KUPFERBERG SIGISMUND - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-02-28 - nagrobek
KEZIN SIEMON INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-31 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KISBOJMOKI SIEGM UNG. HUS. HUS. RGT. 8 1914-12-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1887 CSANTARIER -
KRÜGER SIEGFRIED - - 1917-08-31 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
KROEPEL SIEGF LTN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN -
KOZERENKO SEVGEIJ GEM/ROSJA I.R.280 1919-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KREUSEL SEVERIN - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
KRILOWSKI SERGIJ GEM/ROSJA I.R.43 1918-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KULIKOW SERGIEJ ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 110 P.P. 1917-04-20 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KASSJAKIN SERGEZ GEM/ROSJA I.R.219 1919-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
KONDRASCHEW SERGEJ GEM/ROSJA I.R.16 1918-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
KASNOJOW SERGEJ GEM. FEST.ART. 1917-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KRANZOW SERGEI* GEM./RUSS. I.R. 1918-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KOROLOW SERGEI - - 1916-11-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894 - -
KOLODA SERGEI RUSS. INF.REGT.122.6.KP. 1915-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KURNIGIN SERGEI GEM/ROSJA I.R.88 1918-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KARASENKOW SERGEI RUSS. INF.REGT.252.9.KP. 1917-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRISCHKOW SERGEI - - 1915-12-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUSNIZOW SERGEI ROSJA JNF.REGT.210.3 KP 1915-06-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRAMKUNIN SERGEI - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
KRUSCHINE SERGE RUSS. ART..BRIG.53.3.KP. 1915-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KLIMSA SERAPHIN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KASYR SEMON GEM./RUSS. I.R.306 1916-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KONDRATJEW SEMION GEM/ROSJA GR.R.1 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KISZELEW SEMEN INF. J.R. 165 1914-12-19 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAKOSZKIN SEMEN RUSS. - 1915-05-18 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KURNEZOW SEMEN GEM./RUSS. I.R.12 1918-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KOSAKOW SEMEN GEM/ROSJA I.R.17 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
KRÄNZLER SEINWEL LEIB ST. SZEREGOWIEC 95 PUŁK PIECHOTY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1867 Jagielica k. Czortkowa -
KOTSCHTHALER SEBASTIAN INF. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KÖSSLER SEBASTIAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-(6-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KIENZL SEBASTIAN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KALESKE SEBALD LDSTM. LIR.46/1K - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KUKITSCH SCHIWOINI SERB.ZIVILGEF. - 1916-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KALESNI? SAWA RUSS.SOLDAT - 1917-09-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOVACS SANDOR HONV. K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUCHTAY SÁNDOR INF. I.R. 26 1914-11-02 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1886 SZENT ANTAL -
KONKOLY SANDOR HONV. H.I.R. 9 1914-12-11 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.23
KOVÁCS SANDOR RES.PION./AUSTR.-WĘG. P.TELEGR. 1914-09-19 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KOVACS SANDOR INF