Nazwisk w bazie na literę K: 7677

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
KÖTHER KARL WEHRM. P.R.I.R.217 1915-05-09 - Róża (nr 241) wieś, gm. Czarna, pow. dębicki podkarpackie - - -
KLINKIN LEONTIN RUSS. INF.REGT.123.11.KP. 1917-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KLOGWITZ HERMANN - - 1915-02-17 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Seidlitz -
KLÜGER ISIDOR VIZEFELDW - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KOTZUR SYLVESTER - - 1916 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KROSTA GUSTAV UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOSZIOLL G. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KROTTNAURER von H. - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KONIETZNY HEINRICH - - 1916 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
KUHR F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOWALLEW WASSILY RUSS.SOLDAT - 1918-07-23 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KEWITZ A - - 1918-09-02 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - KIRSCHIENEN - KIRSINY -
KAMINSKI FELIKS - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
KESSNER JOSEF - - 1918-03-21 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
KRÖMER AUGUST - - 1914-08-20 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
KIRCHER KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KETHNER GUST. - - 1915-01-01 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
KOŁCZ ANTONI - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KUŹMA ANTONOW INF. - - - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRAJEWSKI JOHANN SCH. SCH.R. 10 1915-03-08 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KELEMEN JANOS FAHRKAN. K.U.K. S.H.D. 4 1915-01-31 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
KRUCKY ROBERT MUS. R. INF. REGT 260, 1. KOMP. 1915-02-02 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
KANSIK ANDREAS PREUSSISCHES RES. INF.RGT.220 1915-05-05 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRILOW GRIGORI GEM./RUSS. I.R.141 1916-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOVÁCS STEFAN HONV. K.U.HONV.I.R. 17 1914-12-22 - Gromnik II (nr 146) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KÖHLER KURT GEFR. 10 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
KIERAGGA GOTTLIEB - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
KULŰKE HERMANN WEHRM. KPGGR 4 1915-05-06 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KALUZA ALOIS - - 1917-07-16 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
KURTZ JOHANN - - 1916 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KRÓL JÓZEF - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
KREHL J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KRAUSE KARL - - 1918-06-08 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
KAMIŃSKI LORENZ MUSK. PIR 46 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
KUNERT PAUL LDST.SCH. SCH.R. 9 1915-02-26 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUTTNEN FRIEDRICH - - 1918-02-13 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KOPANIA STANISŁAW - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
KOLBAN GEORG RES.INF.TIT.GFT. I.R. 41 1914-10-01 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
KRANER ALEKSANDER INF I.R.7 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
KUNAV JOSEF LANDSTRM. 2 LANDST. I. ERS. BATL. HERZIG 1918-12-24 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KUBERA LEO MUSKET. - 1914-09-27 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
KAFKA JANOS - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KOWALIK ANDREAS - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KORTE JULIUS - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
KNECHT HEINR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KULA ANTONI - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KREIL ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLEIN RICHARD - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KLUG JOHANN LDST.INF. IR 47 1915-02-28 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLIMOW NIKIFO. RUSS.SOLDAT - 1919-04-19 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRONENBERG ERNST RUSS. ART.BRIG.20.1.KP. 1915-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KERKSIOK? JOHANNES - - 1918-02-?? - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KOBINSKI PETER - - 1915-09-25 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
KÖRBER MAX GEFREITER 4 SCHWERE M.K. FÜSS. ART. R. 11 1914-12-21 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
KLEMP ERNST REZ. I.R. 45 / 8K 1915-02-09 - Karwik-Leszczyna wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KRÜGER HERMANN UNIFFZ. - 1918-04-27 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
KRAFT OTTO KR.FR. KPGRZF 2 1915-05-06 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KLOPSCH A - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
KIKUL ALFRED - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sutzken -
KOMOREK ALOIS - - 1915-05-11 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DZIELAU -
KONDRATENKO OPRF SZER. 158 p.p. 1917-12-11 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KOSCHNIK BRUNO - - 1914-08-20 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Bresinke obelisk
KALCSÓ AGOSTON INF. K.U.K.I.R. 60 1915-03-06 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOLLÁR LORENZ INF. K.U.K.I.R. 25 1914-10-02 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAMRAD JOHANN - - 1916-07-07 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KLENOWSKI IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 182 P.P. 1917-05-30 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KOPKA JOS. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
KILIAN JOSEF - - 1916 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KULESZA WŁADYSŁAW SZER. - 1920-??-?? - Słonim wieś, obwód grodzieński, rejon słonimski Pogranicze - - -
KLANSAL ANTON RES.INF. I.R.28 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KAESE KARL UNTOFFZ RJR 219/8K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KOENIGSFELD HUBERT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KOWALSKI THEO. - - 1916 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KRÜGER [PAUL] HEINRICH MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KINDLER ERICH - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KATZER GETTFR. - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KUZNIK STEFAN - - 1917 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
KULENDA K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOWALT PAWEL RUSS.SOLDAT - 1917-11-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KREBS JOSEF - - 1918-05-30 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
KASPRCZAK STANISL. - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - krzyż na beton. podstawie
KNOLL ?HERT - - 1916-07-08 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
KRZEWINA JOHANN - - 1918-04-18 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
KOCH RICHARD MUSK. 12/R J.R 226 1915-06-21 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - ECKHARDT
KISCHKA MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KÜNZEL GUST. - - 1916-03-23 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
KRAWCZYK JÓZEF - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KOWARIK LEOPOLD INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-02 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KREIL LEOPOLD SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOCSKODAR GEORG LDSTRM. K.U.K. I.R. 2 1915-05-01 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
KRUPPA MATTHIS - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Pistken -
KREES EMIL PREUSSISCHES RES.PION. KOMF. 47 1915-04-23 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOTZ PAUL MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
KNORH AUGUST - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - DUTTKEN -
KAISER WILHELM GREN. KPGGR 1 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
KERN PAUL - - 1915-06-16 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
KARSCH ROBERT - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KROLL PETER - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
KUŹNIK PAWEŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
KUHN F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KURKOWSKI von DOMINIK - - 1917-04-17 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
KELLER JOHANN INF. BIR 22 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
KRUKOWSKI ANTONI - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
KLUCZNIK JOSEF INF. LST.ERS.BAON. 105 1918-09-22 - Lubcza I (nr 234) wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - pojedynczy grób na cm. parafialnym
KUTZNIK VINZENT MUSKETIER I. R. 157 ERS. BATL. 1919-02-21 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KEISER KARL - - 1914-10-21 - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KARBOWSKI ANTONI - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KURPIERS BERNHARD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KOTZIK GUSTAV - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
KASRIEL JOSEF UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KOZAK LADISLAUS LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KNOBLOCH R - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KRAUSE WILHELM - - 1917-04-27 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KUŁACZ WOJCIECH - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KUEN JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLUBE ERNST - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KOKOCZIKOW IWAN - - 1917-09-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLINKERT ADOLF - - 1917 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KOKOSCHKA JOH. - - 1918-03-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
KOWALD AUG RESERVIST 10 K. INF. REG. 151 1915-01-07 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
KÖNIG WILH. MUSK. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KEINZ - MUSK. 2.I.R.146 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KUTINA FRANZ SCH. SCH.R. 30 1915-02-19 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOLAN F - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
KLEINHANS OTTO - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Niekrassen -
KÖSTERKE WILLY - - 1918-07-18 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Groß Nossin-Nożyno - obelisk
KOPACZ ANDREAS INF. K.U.K.I.R. 66 - - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KORSZAK CYRIL INF. K.U.K.I.R. 85 (1914-10-04)-(1915-02-14) - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KONTNY FRANZ - - 1916-07-01 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KOBOTUT SAMSON ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 252 P.P. 1917-09-17 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KLINK PETER - - 1914 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KOWALEWSKI K GARDE FÜSILIER 2 K LEHR INF R 1914-12-24 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
KULIK PAL HONV. HIR 16 1914-12-24 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAŁA STANISŁAW - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KELLER PAUL - L.I.R. 38 6 KP - - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
KLEINE-GRANTHOFF HEINRICH GFT. P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KASTNER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOESSLER KURT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
KRIWALSKI JOSEF - - 1916 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KRUMMBEIN ALBERT ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAUSE MARTIN - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KLIEGEL OTTO - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOMOR JOSEF - - 1918-04-23 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KALETTA THOMAS RESERV. - 1916-05-16 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
KULOS L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOZACZENKO ALEXEI RUSS.SOLDAT - 1917-09-05 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KORFES GERHARD LEUTNANu BATL.ADJ. II BATL.J.R.92 1915-07-31 - Łańcuchów wieś, gm. Milejów, pow. łęczyński lubelskie - - -
KAUFMANN EMIL - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
KULIK NIKOL - - 1916-09-16 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
KLEIBER TH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KRÓL ANTONI - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KŁYKAJŁO WLADIMIR KPL. I.R. 58 1915-01-04 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRUG FRANZ SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KARCZEWSKI AUGUST - - 1915-08-09 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
KARL HEINRICH UNT. OFFZ. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KADURA JOHANN - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KATZENBERGER - ERS. RESERVIST 9 K. INF. REG. 32 1915-01-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
KIPKA JOH. - - 1916-10-31 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KRÜGER KURT GEFR. 5 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
KOTTOWSKI FRIEDRICH - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
KOLOSSA AUGUST UT.OFFZ. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KESSLER - GREN. RES. INF. RGT. 64, 10.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KLEIN PAUL - - 1918-08-09 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
KLINGENBERG FRANZ - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAISER KARL - - 1914-12-19 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KITZWEGER EMMERICH L.D. ST. ING. K. UNG. L.B.K. AGR. 6 1917-06-29 - Niegowonice wieś, gm. Łazy, pow. zawierciański śląskie - - -
KASSLER KARL KAN. 1 B FELDA R2 1914-12-04 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
KUSKE EMIL - - 1918-04-07 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
KOLARIČ ANTON SCH. SCH.R. 27 1914-12-14 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
KUCIŃSKI JAN - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
KARALIES HENRICH MUSK. P.R.I.R.218 1915-05-(09-10) - Pilzno I (nr 236) miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
KAMPA JOHANN - - 1917 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KLAJA JÓZEF - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KRUK NIKOLAUS INF. K.U.K. L.I.R. 33 1914-12-13 - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
KASZTAN ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KRAČMAR WENZEL E.R.INF. F.J.B. 12 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KURAS JÓZEF - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KAIN KARL JG. K.U. K.I.R 28 ZUGET K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLUCKE KARL - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KIEHL WILHELM - - 1918 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
KOLOSANOW IWAN RUSS.SOLDAT - 1918-03-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KASTNER PAUL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KORWAY? HERMANN - - 1914-08-31 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KONIECZNY FRANZ - - 1918-06-20 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
KRAUZE WILLY UNTEROFFIZIER 2 K. INF. REG. 32 1914-11-21 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
KIEBERGER O. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KREIENDAHL W. MUSK. 12 KOMP. RES. INF. REGT. 265 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KROLL - VZFLOW. 9.I.R.148 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KEBERT OSKAR SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOMINOWSKI F - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
KÖHMLEIN - GEFR. RES. INF. REGT. 264 9. KOMP. 1915-02-13 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogila 4
KACZMA? FRITZ - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KRAMPERA FRANZ INF. K.U.K.I.R. 65 1915-02-16 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOSTKA JÁNOS HUS. H.R. 10 1914-10-05 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOENICENKO ALEKSANDER ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 284 P.P. 1917-03-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KUBIS JOCHANN - - 1917 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KNAPPIK BRUNO GREN. KPGGR 4 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOZŁOWSKI FRANCISZEK - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KNUBEL JOSEF WEHRM. P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KALUZA THEODOR - - 1915 BORREK Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KASTNER R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOSLOWSKY KARL VZFW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KÖHLER KARL - - 1915-05-27 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleinmassowitz-Masłowiczki obelisk
KOPPA JOSEF - - 1918-10-01 - Dolna wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KUBIS LUKAS INF. LDST.B. 43 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KREDEL PAUL - - 1918 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
KWAŚNIEWSKI STANISŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT ANDRZEJA
KASPER PAUL - - - - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KRAWIETZ THOMAS - - 1918-09-24 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KNOPP JOHANN GEFRT. - 1917-08-07 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - BYCZYNICA -
KURDABA D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRAWCZUK ROMAN RUSS.SOLDAT - 1918-01-19 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLIMEK KARL - - - - Sudwa wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KLAPHECKE JOHANN - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-12-09 - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
KALUZA FRANZ - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KLEINDIENST P. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KRÓWKA FRANCISZEK - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KREISINGER WENZEL INF. I.R. 88 1914-12-30 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KVÁČ JOSEF LDST.INF. IR 21 1915-02-21 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAUTZ ERICH - - 1917-11-05 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
KLÖPPER FRANZ V. FLDW. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KIPKE KARL - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KENEMANN ? RESERVIST ? 1914-12-04 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
KOSCHELLA JOS. - - 1916-02-22 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOWNATZKI WILHELM - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - DUTTKEN -
KRAUTHAMMER MAX GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KRAMER HERMANN WEHRM. 5/R.I.R. 231 1914-10-23 - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KOCH - SCHUTZE GARDE RESERVE SCHUETZ. BATL. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KLETTA ALOIS - - 1918-08-25 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOLLENDZIN -
KIRSANOW GRIGORIJ - 166 p.p. ros. 1917-09-03 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KNORN WILLY LEUTNANT GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOLODZIECZYK AUGUST - - 1914-08-22 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KARPOW ALEKSAND ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 103 P.P. 1917-10-23 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KOHR PAUL KAN. 6 B FELDA R2 ? - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
KAMMER THEODOR - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KROPP OTTO JÄGER - - Insterburg Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
KOSIR FRANZ RES.SCH. SCH.R. 27 1914-11-25 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
KIERCZYŃSKI WINCENTY SZEREGOWY - 1918-??-?? - Stryj Ukraina, obwód lwowski Pogranicze - - -
KEDCI LUDWIG(?) LST.TIT.GFT. I.R.82 1915-05-09 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
KLUPSCH HEINRICH - - 1915 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KLIMKOWICZ JÓZEF - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KUPPERS JOHANN GEFR. PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
KRAMMER JOSEF RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAPPACHER JOHANN - K.K.K. SCH. R. - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KÖRNER PAUL - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KLAK FRANZ - - 1916 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
KONDRACZOW ?? RUSS.SOLDAT - 1917-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KASZTURA MACIEJ - - 1916 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
KICK RICHARD - - 1915-02-07 FRANCJA Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
KOPIEC ANTON - - 1916-04-18 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
KUSKA AUGUST RESERVIST 1 K. LE? INF ? 1914-12-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
KIEDAISCH WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KEßNER - GEFR. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KRYNICKI J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
KRÜGER ARTHUR MUSK. 5.I.R.59 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KIRSCHNER WENZEL SCH. SCH.R. 10 1915-03-08 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOZAK J - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
KONIETZKO AUGUST - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Niekrassen -
KOSELOW NIKITA - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KOLLE? MAX - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KAUFMANN KARL K.SCH. K.K.K. SCH.R. II 1914-11-27 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
KOVACS WLADISLAUS INF. K.U.K.I.R. 34 1914-10-05 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KONJESZKIN NIKITA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 236 P.P. 1917-07-11 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KUKA PAUL - - 1916 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KORALSKI WLADISLAUS KPL.D.R. SCH.R. 18 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KIEBEL MAX - - 1914-12-18 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOLKER (KALKER) WILHELM GFT. P.R.I.R.218 1915-05-09 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KALUZA VINZENT - - 1914 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KLAR F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KÖRLIN JOHANN - - 1917-04-20 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
KENTNOWSKI JOSEPH - - 1918-05-28 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUČERA WENZEL LDST.INF. I.R. 36 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRUG GUSTAV - - 1915-10-21 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
KAZMAREK REINHOLD - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KRYSTONCZYK PETER - - 1916-10-29 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KOCHON REIMUND LANDSTM. - 1917-11-19 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
KURNITZKI D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRUGALOW [PAW]EL RUSS.SOLDAT - 1917-07-24 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KONRAD HERMANN - - 1916-03-23 - Sudwa wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KLETKA ANTON - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-12-09 - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
KRUPPA GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KAPITZA JOSEF - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KLEINOWSKI K. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUCZEK JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KUCHAR FRANZ PION. P.B. 9 - - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRUMKE OTTO - - 1918-06-05 - Jastrzębia wieś, gm. Góra, pow. górowski dolnośląskie - - -
KOTNIK FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-03-29 - Wysowa (nr 50) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KETELHURT AUGUST - - 1918-04-16 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
KRÄMER GUSTAV ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KRIWENKO GRIGORI RUSS. INF.REGT.173.2.KP. 1917-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KLOSE PAUL - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KINDSVOGEL WILHELM DTSCH. ZIV. VERW. BEAMT. D. KAISERL. 1917-11-26 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
KOSTKA ER. - - 1916-07-01 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KNOBELSDORF von - HAUPTM. LANDST. BTL. ALLENSTEIN II - - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KUNZE HERMANN GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KAISER FR. GEFR. LANDST. BTL. DARMSTADT III 1914-12-07 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KOTHE - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KLETTA WILHELM - - 1918-07-22 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
KLEDO TCZEP - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KRONSHAGE - GEFR. GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KONTNY AUGUST - - 1916-04-27 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KĄCZNSKINOW MICHAEL SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 31 P.P. 1918-07-06 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KALIN FRANZ - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - NEU VORWERK -
KANIA PETER - - 1917 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KARLIN GUSTAV KANONIER - 1917-10-24 in Flandern Żelkowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - Sorchow-Żoruchowo - obelisk
KLEPACKI JÓZEF - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
KRENAR ALOIS KAN F.H.R. 5 1914-10-11 - Czarna (nr 240) wieś, gm. Czarna, pow. dębicki podkarpackie - - -
KAMPE HERMANN - - 1917-04-12 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
KOPECKY JOHANN - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KLENNER AUGUST - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KEILER ERICH GEFR. D. R. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KLYK VALENTIN - - 1914 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KRAUSE III FRANZ RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAUFMANN ANNTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRICKE FRITZ - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KLOSE AUGUST - - 1917 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
KOR? PHILIP RUSS.SOLDAT - ????-?2-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLOTT JÓZEF - 2 J.R. 221 1915-01-02 - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
KRAUSE JULIUS - - 1915-07-29 WOLAJEWIECE Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
KOZUB AUGUST - - 1916-09-16 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ferdinandshof / Grabina ? -
KASAI KARL ERS.RES. 8K R.I.R. 21 1915-01-07 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
KIERINKIEWICZ MARTIN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KNACKFUß GUSTAV GEFREITER 5 KOMP. ERS. BATL. INF. REGT. 18 1914-12-15 - Osa wieś, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
KUNA J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysaków -
KLIMOVIČ JAKOB LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLAR FRANZ - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOSLOWSKI HERMANN - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Rostken -
KRETS OSWALD - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KOTHLEITNER JOSEF K.SCH. K.K.K. SCH.R. III 1914-11-?? - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
KRECZU GEORGI INF. K.U.K.I.R. 80 1915-03-22 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOCH HERMANN - - 1918-10-14 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - -
KARKOSKA FRITZ - - 1914 - Stare Guty wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KÖTKE WALTER FUSL. KPGGR 4 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KREMSER VIKTOR - - 1914-08-29 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOSTER - - P.R.I.R.218 - - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KOBES PETER GEM./RUSS. I.R.187 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOBINIA LORENZ - - 1915 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KARKOSZKA JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
KOHLER E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOWALKE OTTO - - 1918-07-06 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
KIONCZYK SYLVESTER - - 1916-08-26 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUHN AUGUST RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOBYLKA RICHARD - - 1917-09-04 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KNORR WILHELM - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KURPIERZ VINZENT - - 1915-05-20 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KOSCHEK EDMUND UNTEROFFZ. - 1918-10-14 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
KURYLAK N. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KINDERMANN OTTO - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KLOSTER HERM. UTFF. PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - krzyż na beton. podstawie
KAIGER ?LOG - - 1915-03-02 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KLINGER FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUCZEK TOMASZ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KARALL KARL JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARRASCH GOTTLIEB - - 1917-06-17 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
KIRCHMAIER NORBERT LDST.JG. TKJR 1 1915-03-27 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KIS? NICOLAI RUSS.SOLDAT - 1917-11-14 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLOHN WILLI - - 1918-09-29 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tangen-Tągowie obelisk
KLOSE REINHARD - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - ZAGINĄŁ
KLIMEK JOHANN - - 1915-01-31 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
KLEIN ARTUR FÜSILIER 10 K. GARD. GR. R. 5 1914-12-06 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
KUCHTA JOS. - - 1918-04-11 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KNOLL OSKAR KR.FR. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KETTLER W. UNTOFFZ. LANDST. BTL. DARMSTADT III 1914-12-20 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KALINNA HERMANN - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
KLINGER JOSEF - - 1914-08-08 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HEINRICHSDORF -
KARACSONY DÖMÖTÖR HONV. K.UNG.L.I.R.24 M.KIR.24.HONV.GYAL.EZR. 1915-01-31 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARAB ISTVAN INF. K.U.K.I.R. 25 1914-10-12 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOPPE FRANZ - - 1916-03-24 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KELLY PATRICK ŻOŁNIERZ ARMII ANG. 53 P.P. 1918-09-06 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KANTA JOS. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SYSLAU -
KANSCZYK FRANZ - - 1914 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KLOSE JOSEF - - 1918-07-24 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
KINDER JOHANN WEHRM. P.R.I.R.217 1915-05-09 - Róża (nr 241) wieś, gm. Czarna, pow. dębicki podkarpackie - - -
KIRSCH KARL - - 1914-10-12 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
KLEEMANN ERICH - - 1918-05-05 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KRIPPNER JOSEF FÄHNR. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOSLOWSKI G. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KRIEGEL PAUL - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KOCHON ANTON - - 1917 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
KUCHORESCHYN P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KORZIN WASILI RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KAHN OTTO - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
KYNAST MAX - - 1915-07-29 ANNOPOL Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
KRAWIETZ PAUL - - 1915-05-07 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
KIRCH HEINRICH ERS.RES. 2K R.I.R. 226 1915-02-28 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
KILBRINGER JOS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOSTERMAN FR. SZER. - 1914-11-18 - Zgierz III miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
KIEŁBICKI JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KURKIN IWAN ZGSF. RUSS.I.R. 121 - - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOCANDA JOHANN SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALINA STEFAN KADETT K.U.K. I.R. 44 1914-12-20 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
KRÄGER HELMUT GEFREITER RES. INF. REGT. 264 1915-02-10 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 1
KOBOR TAMAS HONV. - - - Przyborów II (nr 274) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KRISKO JOHANN INF. I.R. 60 1914-10-09 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KILLMANN GUSTAW ARM.SOLD. - 1918-10-02 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
KESLOWSKI LUDWIG - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - ROMANOWEN -
KRASZ STEFAN - SCH.R. 18 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLETTA AUGUST - - 1915-09-05 - Witosławice wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KÜHL JOHANNES - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - GRAMBOW / GRĘBOWO Obelisk
KRAWCZYK VINZENT - - 1916 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KOSTKA WOJCIECH - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
KONIG G. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KRAUSE BRUNO - - 1918-06-02 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
KUPCZYK JOHANN - - 1918-04-30 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KULA JOHANN RES. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUHNERT ERDM. - - 1918-10-23 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
KREMSER GEORG - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KOTLIVY ERNST WACHTM I.R.17 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
KLIECK FRANZ JÄGER JÄGER BATL. 6 1919-02-18 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KOTERBA BERNHARD RESERV. - 1916-07-17 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
KUTAJ A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KLUCZNY GERHARD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KOLKS HEINRICH GEFR. PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
KALLMANN GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KLUMPP EUG. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUJAN MICHAŁ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KATZENSTEINER ALOIS INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOGA GUSTAV - - 1914-09-19 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
KRUPKA ANTON INF.TIT.GFT. IR 36 1915-03-30 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KITOW KIRIL RUSS.SOLDAT - 1917-12-09 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRON ALFRED - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KLONEK STANISLAUS - - 1915-07-08 * - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Boguschütz / Boguszyce -
KNEUELS JOSEF FÜSILIER 10 K. 6 GARD. R.Z.F 1914-11-26 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
KOLLRITSCH ROBERT - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
KLEMKE ADOLF GREN. - 1916-08-31 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
KOHLER ALBIN GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KLEIN WILHELM GEFR. 1 KOMP. LDST. INF. BATL. KONIGSBERG 1914-12-04 - Szymonka III wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KANNEWURF von HEINRICH GOTTLIEB - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Baitkowen -
KOCH EMANUEL - - 1915-09-05 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HEINRICHSDORF -
KOJUKARU DUMITRU SZER. RUM. - 1917-03-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KOZAN DENES HONV. K.UNG.L.I.R.24 M.KIR.24.HONV.GYAL.EZR. 1914-12-14 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOCMOUT JOSEF INF. K.U.K.I.R. 19 1914-10-04 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KSIENSIK PAUL - - 1916-08-11 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KISNENKO LEON ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 251 P.P. 1917-07-24 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KITZLER LUD. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
KASSELLA JOCHANN - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KUBIS FRANZ - - 1918-04-27 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
KAHLER PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KRECKLER FRIEDRICH GFT. PIR 78 1915-05-07 - Kołaczyce II (nr 39) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
KOWAL PETER SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KANERT FRITZ - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KOHL ANSCHEL SZEREGOWY - 1914-12-17 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
KISKY ALFRED - - 1919 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KAFTNER H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KNIPPEL KAROL ? ? 1914-12-1? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KRINGO TALYK - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KRAUSE ROB. - - 1918-05-25 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KOTZ KARL - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KREHER H. KAN. RES. FELD. ARTL. REGT. 55 1915-03-04 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KUBICZEK FRANCISZEK - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
KABOTH AUG. MUSKETIER 9 K. E. BTL. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
KÖHN HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOLANKO JAN - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KNIK STANISLAUS ERS.RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KINSKY JOSEF JG. K.U. K.I.R 28 ZUGET K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KŘIVOHLÁVEK JOHANN JG. FJB 4 1915-03-30 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KIWITZ JOSEPH - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLATT GUSTAV - - 1914-09-14 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KUPKA FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KRUTOL ADAM GEM./RUSS. ARB. BAT.5 1915-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KÓBORI ANDREAS HONV. K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOLODZIEL PAUL HORNIST GEFR - 1914-11-21 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
KASIATH FRIEDRICH RES. 8. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KLOIDT HCH. ERS. RESERVIST 4 K R JÄG BTL 21 1914-12-02 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
KLIESER EMANUEL - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KOZŁOWSKI JÓZEF ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 3G P.P. 1917-07-14 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KOPACZ SIM. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KRAUSE JUL. LEUTNANT ? INF. REG. 9? 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
KRATZMANN JOSEF SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOSE JOSEF - - 1916-11-13 - Bojanów wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
KLUG GUSTAV - - ? - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KLUCZNIK LUDWIK PPOR 1. BRYG. POL. LEG 1915-05-02 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
KLEIN RICHARD WEHRM. PREUSS.LDW.E.B. 15/4 1914-12-29 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUHN JAKOB JAGER RJB 19/2K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KRÜSCHE P - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KUBIS KARL KRIEGS FRW 8 K INF REG 140? 1914-12-04 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
KLUBA JAN - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KUTZNER HERMANN - - 1914 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KUBITCHEL RICHARD MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KUTHANFR ERNST OFFZ.ASP. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KORNMESSER BERTH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KROH JOHANN RESERVIST J.R.122/10K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KREILHUBER LEOPOLD JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLEIN JOSEPH - - 1918-07-26 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KOŚCIELIN DYMITRY INF. IR 195 - - Radocyna (nr 43) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUZIK DAWID RUSS.SOLDAT - 1917-11-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KNOLL EMIL KAN. - 1918-06-06 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
KLAUS AUGUST - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KURZAWSKI VALENTIN MUSKETIER 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KRAICZI PAUL - - 1915-01-01 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KADNER ARTUR - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KROLL KARL MUSK. 6. KOMP. IR 58 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KUSIAN ERNST ERS.RES. K.P.G.R.Z.F. 3 1915-05-13 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KOLONDRO PAUL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
KFELD WILHELM ? ?.7.5.G.R.Z.F 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KAHLKE FRIEDRICH - - 1915-05-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KOPIETZ EMANUEL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUKE CARL UNIFFZ. - 1915-04-13 LORETTE Tarnów (lubuskie) wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
KÜHLMANN KARL UNT. OFFZ. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KÉSZ FERENC HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KNOSALLA PAUL - - 1917-08-23 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
KIPKA ROBERT - - 1914-11-22 IN POLEN Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KIPKA JOH. WEHRM. - 1914-12-22 LAZARETT Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - POCHOWANY
KLEBER GUSTAW - - 1914-10-09 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
KÖPPEN - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
KOTTER JOHANN JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-10 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
KOLESNIKOW MICHAEL GEM/ROSJA I.R.106 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KIRSCHNIK GUSTAV FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAUFMANN MAX - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KOLPAK FR. FREIWILLIGER 1 KP. INF. REG. 147 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
KRAUS RUDOLF SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KNIPPEL WILHELM - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KLUGE AUGUST - - 1917 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KINDLER P. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KOCH HEINRICH SZER 10.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KUCZEREPA WASYL - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KLEIMANN FRANZ - - 1915-04-05 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLENNER O. - - 1918-10-21 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
KAMP FRIEDRICH RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KANDZIORA JOSEF - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
KUBICZEK STANISŁAW - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
KOLASZINSKI STEFAN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KELLER ALFRED - - - - Kierżno wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KOZUBAL STANISŁAW - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KÖNIG WALTER RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KLOCKNER KARL INF. K.U.K.I.R. 28 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARAGA JABLO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLAK JOHANN - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLEIN FRIEDRICH - - 1915-07-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KIS JOSEF INF. I.R. 65 1915-01-29 - Roztoka (nr 287) wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KIEHL PETER - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
KEMPE HEINRICH MUSK. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KLAMM GEORG FR. P.I.R. 78 - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KÜBE EMILE ERS. RESERVIST 9 K R INF R 22? 1914-12-03 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
KOZŁOWSKI STAN. - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KRAWCOW WASYL SZER. 93 p.p. 1917-05-17 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KOZENIUK JEFIM ALEKSANDER ZGSF. RUSS. KRIEGER - - Chojnik II (nr 150) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOBER FRANZ - - 1915 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KRUTAR MILAN SZEREG.ARMII SERBSKIEJ 18 P.P. 1918-08-18 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KRÖMER FEL. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KUCZKOWSKI PET. ERS. RESERVIST 2 K. INF. REG. 14 1914-12-03 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
KOEPFEL HERMANN - - 1918-06-11 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KOŁODZIEJ FRANCISZEK CHOR. 10 P.P.B.ARM.AUSTR 1914-08-21 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KOSTROMSKI - INF. RUSS.I.R. 19 1914-11-23 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLÄGER OTTO GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 1 1915-05-03 - Rożnowice (nr 112) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUNIK H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KAHL RICH ERS.RESERVIST 1 KOMP ERS BTL ? R 10 1914-12-02 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
KOPOCZEK PAWEŁ - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KUNZ WILHELM - - 1915-08-10 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
KUFFEL FRANZ WEHRM. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KLAMMER ALFRED - - 1916-10-08 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KUSZMICZ JAKOW - I.R. 35 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOSLIK AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KLASE HEINRICH WEHR. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - O.
KUDERA TEODOR UNTOFFZ. J.R.21/4K. 1915-07-26 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KUBANY MATYAS ZGSF. SZKV. K.UNG.L.I.R.9 M. KIR.9.HONV.GYAL.EZR. 1914-12-18 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRABISCH MAX - - 1918-09-27 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KALIN JEGOR - - 1884-04-23 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUGMENYLS ANDREI GEM./RUSS. I.R.20 1917-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KNOLL HERMANN GREN. - 1914-10-07 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - ZAGINĄŁ
KWASNIOK STEFAN - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KOSATKIN JWAN RUSS. SOLDAT 34. B. FUSS. A. R. 1917-02-14 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
KÖNIG MAX MUSKETIER 2 KOMP. INF. REG. 155 1918-05-29 - Leśniów Wielki wieś, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - - -
KLENSCH JAKOB - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KROMREY EDUARD MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KOREC METHOD LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-20 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KACZMARCZYK JOSEPH - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KIROW BENJAMIN SZER/ROS 8.BT.2F.AR.BRI 1914-11-19 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KAMPOWSKI FRIEDRICH - - 1915-08-09 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KUPER ME?? MUSK. - 1915-06-23 GA?IZ??? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
KANIAK KARL INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KÖSZEGI FERENC HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-23 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOTULLA JOSEF - - 1917-11-08 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
KYCIA WILH. MUSK. - 1915-10-19 RUßLAND Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KOPP FRIEDRICH - - 1914-09-09 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
KARL BERNHARD GREN. KPGRZF 3 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
KORDULLA PAUL - - 1918-08-11 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
KÜCHMEISTER - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
KRZYWOPOLSKI THEODOR ERS.RES. P.R.I.R. 219 1915-03-15 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
KOLGASCHIN NIKOLAI RUSS. INF.REGT.12.2.KP. 1915-03-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSCHEK OSW. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - ZOWADE -
KAUFMANN WILHELM - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KRUSE ?NDUS ERSATZ RESERV. ? INF.REG. 147 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
KUTIL ALOIS LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAUSE KARL - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KAUFMANN JAN SIERŻ. 17 R.SZCZEL.T 1915-11-20 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KIOK AUGUST - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - GUT ZELLIN
KALTENBACH WILHELM MUSKETIER RJR 220/11K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KLENNER A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KÖLCHENS HUGO MUSKETIER 12 KOMP 1 POS. J.R. 18 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KLIMCA ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KLIMAS JOHANN - - 1917-05-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUHN E. - - 1917-07-22 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
KERKJES HEINRICH UTFF P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KUDER WŁADYSŁAW - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
KOLBERG FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KERKOW THEODOR LTN. - 1915-05-24 - Makowisko wieś, gm. Jarosław, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KOPANICKI BASIL JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KOCOUREK EMILIO. JG. K.U. K.I.R 28 ZUGET K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KÖBERLE JOHANN ZGSF. IR 98 1915-05-02 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLIMEK VIKTOR - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOCSA STEFAN INF. I.R. 60 1915-01-29 - Roztoka (nr 287) wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KSIELEW JAKOB UNTFF/ROSJA UNF.REGT.211.15.KP 1915-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KEHLER - - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Repplline -
KORNELSKI MARCIN MUSK 12K R.I.R. 226 1915-06-17 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
KRUSCHWITZ OTTO - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
KONIETZNY THOMAS-ROBERT - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĄBROWICE -
KLETTE MAX RES. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KNY JOSEF REIT. REIT.SCH.R. 2 1914-10-11 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KÜPPER FRITZ MUSKETIER 7 K INF REG 50 1914-11-30 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
KRUSCHEWSKI HERMANN - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Biallojahnen -
KLIMEK MIKOŁAJ - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KIJONKA KARL INF. K.K.L.I.R. 31 1915-05-03 - Siedliska-Chojnik (nr 154) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KREISEL ADOLF - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KSYSZANEK ADAM SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 2/16 P.P. 1918-07-11 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KONIETZNŸ ALOIS - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KURMANN H GEFREITER 3 U 1 KOMP 1914-12-03 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
KROHN HERMANN - - 1918-09-08 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KOPACZ FRANCISZEK OCHOT. 10 DYWIZ. 1916-07-20 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KRAPYWYN - RUSS. INF. - 1914-12-10 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KNUSICKT WILHELM MUSK. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.4 1915-05-05 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.G.R. 4
KIRER PAUL SZER. 2 5 GR 1914-11-21 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
KAPIAS JÓZEF SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KAPPE JOSEF - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-10 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KEUDAHM AUGUST LAND. - 1914 - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - BAUTKE -
KWECHER EDUARD INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLICHE KARL WEHRM. - 1915-05-06 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KAESBBIER WALTER LDSTM.RES. R.J.R.46/1K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KŰBLER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRISTEN FRITZ - - 1917-12-30 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KOENIG - MUSK R.I.R. 228 - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KAMNISTY TADEUSZ - - 1916-05-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KURPIERS RUDOLF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KAUF FRANZ NIEM. - 1915-11-12 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KULKA MARCIN - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
KOCZAN VAZUL INFANT. K.U.K. J.R. 63/2 1915-05-08 - Wolbórz wieś, gm. Wolbórz, pow. piotrkowski łódzkie - - -
KOBIALKA GUST. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUNKEL FRIEDRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KRAUSE FRANZ LANDSTM. LDST. BATL. 74 1914/18 - Baranowo II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KLADNIK FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALEJA JOSEPH - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KARIUS MAX - - 1916-10-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KAISER ARNOLD MUSK. - 1920-03-06 - Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
KEFEDER JOHANN INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KRAUSZ JANOS HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KIERA MARCIN - - 1918-04-11 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
KEIN ? - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KELLETZ OTTO GREN. KPGRZF 1 1915-05-07 - Bieździadka (nr 41) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
KRAWIEC STEFAN SZER. L. B. RYBNIK 1914-08-17 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
KOWACZEK KARL - - 1915-09-25 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
KUNSTADT - öst. ung.sold. K.U.K. F.J.B 14 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
KOPPACZ JOHANN - - 1916-11-12 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KROLL JOS. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - GOLSCHOWITZ -
KEIL ALFONS - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KATAFIASZ VITUS RESERVIST 4 K. INF. REG. 49 1914-12-03 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
KUN ? P. MUSKETIER 2 KP. INF. REG. 147 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
KANAJEW PROKOP INF. IR 34 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRISTIN KURT - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRANISCH FRANZ ERS.RES. L.J.RGT. 38 7 KP. - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
KOPIETZ KARL - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
KEIL OTTO ERS. RES. RJR 219/8K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KLOSE K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KOP ERNST SZER 4.82 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KŁAPTOCZ MAREK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KRAMMEL JACOB UNTOFFZ. R.J.R.203/2K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
KÖENIGS JOSEF MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KUBICA JAN - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
KOLLWITZ K. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KLENK FRIEDRICH FUSILIER FUSL.RGT.122/9K. 1915-07-30 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KORACZUK MICHAEL KPL. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KÖLL OTTO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOHUT THEODOR LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KASSANITS JOSEF ZGSF. ERS.DEPOT.TR.DIV. 5 1914-10-12 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KAHL ROBERT ERS. RES. 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica prawa
KRAUSE HEINR. - - 1918-10-13 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
KLUWE EDUARD RES. 9. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KIRSCHMICK . RES. 11 K. INF. R. 152 1914-12-18 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
K? W. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
KLEIN HEINRICH - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KODLA GREGOR INF. K.U.K.I.R. 30 1915-05-09 - Meszna Opacka (nr 158) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KULIKOW SERGIEJ ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 110 P.P. 1917-04-20 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KLOSKE FRANZ - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KURZE ALFRED MUSK. 12 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
KAUTZ HERMANN - - 1914-08-27 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Kopahn obelisk
KRÜGER OTTO - - 1915-06-04 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KOSIŃSKI WŁODZIMIERZ SZER. P.P. UKR.POL.LEG. 1917-11-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
KANIZNI FERENC - H.I.R. sty-15 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
KOSEK RUDOLF - LIR 9 1914-12-16 - Rzepiennik Strzyżewski (nr 114) wieś, gm. Rzepiennik Strzyżewski, pow. tarnowski małopolskie - - Na polu walki
KOEKEM FRANZ. GEFREITER D. R. 1.K.JNF.REG.61 1914-11-21 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
KLIMA JÓZEF SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KOCH JOHANN - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KLEUSER KURT RES. - 191?-09-24 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
KARBOWCZYK FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KONRG RICHARD PION. - 1916-04-14 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KULBA DANIEL INF. K.U.K.I.R. 25 1914-12-25 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARGER KURT - - 1916-09-09 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KAEMPFFE ERNST - R.I.R.228 - - Romanowo II wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KANDERA THOMAS - - 1916-09-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KACZMAREK K - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
KOZIER ALOIS ZIVILKTSCH K.U.K. TRAIND. 2 1915-01-16 - Sulejów miasto, gm. Sulejów, pow. piotrkowski łódzkie - - -
KAPA RUDOLF - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
KÜHNERT PAUL WEHRMANN 2 K.E.B. LW. J. R. 104 1915-01-13 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
KOCH O. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOHLER KARL - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KATENBRINK CHRIST. RES. PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-06 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KREUTSCHIN IGN. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KYSELKA GOTTLIEB FAHNR.I.D.R./AUSTR.-WĘG. SCH.R. 25 1915-02-17 - Gładyszów (nr 55) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALUS MICHAEL - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KILIAN ALBERT - - 1915-06-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KLEMKE REINHOLD - - 1915-09-09 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice -
KOCMANEK JOHANN INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KADME - HONV. - - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLOZA ANTONI - - 1915-08-15 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
KIPKA ? - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KRANERT PAUL GFT. KPGRZF 1 1915-05-07 - Bieździadka (nr 41) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
KELLER JAKOB ERS. RES. RJR 221/7K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
KOWACZEK FRANZ - - 1915-04-08 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
KELLMANN FRIEDRICH - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-03-07 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUPCZYK WILHELM - - 1915-08-29 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KRZIPOPA PAUL - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - GOLSCHOWITZ -
KLEIST G. MUSKETIER 8 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
KLEPSCH F. - - 1915 - Ewy wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski podlaskie - - -
KLOG JOSEF JAKOB SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUNING WALT. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KAMOSSA FRITZ - - 1916-03-25 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KISS ISTVAN PLUT 20 P.H. 1916-03-01 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KICKERMANN EMIL RESERVIST RJR 220/1K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KÖHLER P. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KRASKA GUSTAW SZER 8.J.R.150 1914-12-09 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KOMRAUS JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KOLLMANN AUGUST - - 1916-06-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOHLER EDUARD LEUTNANT 2.G.R.Z.F.12K. 1915-08-01 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
KÖSTER PAUL FRW. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KREUZ ROTEN HILFSSCHWESTER - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KWAŚNY JAN - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
KONDEL OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KLOS GUSTAV MUSKETIER J.R.129/12K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KOROBIJ BASIL JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KOMPATCHER ANTON K. SCH. K.K.K. SCH. R. II sty-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KERZEL GUSTAV - - - - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KRECICHWOST MICHAEL INF. IR 56 1915-01-03 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOC IWAN TRAIN.SOLD. TR.D. 11 1914-11-03 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KONIECZNY IGNATZ MUSKETIER 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica prawa
KARWATH WILHELM - - 1918-03-31 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KOLBE - MUSK. M.G.K. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KOLLMANN JOSEF INF. IR 27 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KACZMARCZYK ROB. - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
KOSCHICK . WHR. 10 K. INF. REG. 143 1914-12-05 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
KLEIN CHR. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
KALUZA JOHANN - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KATONA LAJOS INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-07 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUPAJEW JAGOR ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 7 P.P. 1917-05-16 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KLIMEK FRANZ - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KURSCHATKE ELIAS - - 1915 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOGLIN HERMANN - - 1915-05-20 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Sackhöhe obelisk
KAUFEL - LANDSTURMMANN PREUSS. LANDST. BAT. LÖTZEN 1 1915-05-21 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
KOŚCIESZA MĘŻYŃSKI WŁODZIMIERZ MAJOR W.P. - 1918-02-09 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KLAKURKA MICHAEL JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-20 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
KAETHNER OTTO FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRENNING FRIEDRICH SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
KŁODA JÓZEF SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KRINGS JOSEF - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KLOSE PAUL MUSK. - 1916-03-09 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
KUSTON II JOSEF MUSK. PIR 46 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
KAŹMIERCZYK VALENTIN SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAUSE OSKAR UNTFFZ. - 1915-08-29 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KÄISER MATHIAS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUNZE KARL - - 1914-05-08 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KUTSCHKA W. - 6/R.I.R.228 - - Romanowo II wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KARLIZEL PAUL - - 1915-07-17 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLIPFEL ANTON PIONIER 2.E.K. PION.6 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
KORALLUS BRUNO KRGSFRW. 5. / INF. REGT. 41 1914-10-30 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KOZIEŁ JAN - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
KREEZ ALEX. JNFANTERIST K.U.K. JNF. R. 52 1915-02-15 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
KOGGE FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KREER JOHANN - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KISSHEUER - KR.FR. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KAHUT PETRO INF. IR 95 - - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAMINSKY THOMAS - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KIRSCH ERICH - - 1918-04-18 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KNAPP VICTOR - - 1916-07-28 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze/ Wiejce bracia / brüder
KOTZOR HEINRICH INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KEMCZESAN - HONV. K.UNG.L.I.R. 21 (M. KIR. 21 HONV. GYAL.EZR.) 1914-12-20 - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOSCHEK JOSEPH - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KARNER - - - - - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KALUZENSKI ALEXANDER UL. UR 17 1915-02-08 - Bartne (nr 64) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KÖNIG PAUL MUSKETIER RJR 223/2K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
KUPKA JOHANN - - 1918-04-07 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
KOLOMEJEZ WASILI ROSJA JNF.REGT.211.9.KP 1915-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KURPIELA VALENTIN - - 1917-04-30 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KOROWAGI? ALEKSANDER SIERŻ. ARMII ROSYJSKIEJ 1 G.P.UŁ. 1918-07-11 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KITSCHA FRANZ. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KNAACK JOH. KRIEGSFRW 1 K. INF. REG. 49 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
KENNY W. PTE./ 9TH BAT. NORTH CUMBERLAND FUSILIERS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
KOFRANEK JOHANN SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KIMMS ARTHUR - - 1914-11-05 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KLEGA JÓZEF ST.SZER. 15 BAT 1916-08-16 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
KOCH HEINRICH MUSKETIER RJR 220/7K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KRANZ R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KRISZAT K OFFIZER STELLV ???6.61 1914-??-?? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KUBIŚ JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KUNZ KARL UNTOFFZ. 2.GDE.R.Z.F.7KOMP 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
KOWALKI JOSEF - P.R.I.R.220 1914 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KRONER HERBERT GEFREITER - 1918-10-24 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
KÖNIG ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOCH RICHARD WEHRM. J.R.21/6K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KORTHANKE FRIEDRICH WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KORNIEJ WLASENKO INF. RUSS.I.R. 132 1915-02-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KERZEL KARL - - 1915-03-29 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KEILBACH HEINRICH KTSCH./NIEM. BFAR 21 1915-05-05 - Łysa Góra (nr 9) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
KRUSMITZOW STEPHAN RUSS.SOLDAT - 1918-06-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KREINER? FRITZ UFFZ./NIEM. - 1916-07-12 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KASPRZIK ANTON - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KRUSCHEL GUSTAV MUSKETIER 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KELLNER OSKAR - - 1915-08-10 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KÖRNEP - MUSK. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KOPIČ MICHAEL INF. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KACZMARCZYK SIGST. - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
KOWIENKI - KONIGS-JAGER MOSER 5 ESK. JAG REG Z. PF. 1914-10-28 - Ujazd (łódzkie) wieś, gm. Ujazd, pow. tomaszowski łódzkie - - -
KLIENTSCH A. GEFR LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
KITTA EDMUND - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRIEG JOHANN MUSK. - 1916-05-03 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
KRIEDEL JAKOB ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KISS EMMERICH INF. K.U.K. ARB. ABT. 2/68 1914-10-04 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUBATA WILHELM - - 1917-04-22 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KLOSE FRANZ - - 1915-07-03 - Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski opolskie - - -
KURSCHATKE JOSEF - - 1916 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KUSSEROW KARL - - 1915-08-01 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Palzwitz obelisk
KEMME - UNTEROFFIZIER PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
KOBER FERDINAND JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
KÄRCHER WILHELM GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUNZEL MAX ULAN - wrz-16 KARPATHEN Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
KNILLE WILHELM MUSK. PIR 78 1915-05-08 - Kołaczyce II (nr 39) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
KLUG KONRAD LDST.SCH. - 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAISER KARL - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KUHNEL HERMANN - - 1914-08-27 - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KLOSE FRITZ - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KLORMAN GUSTAW SZER 10.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KOTRBA FRANZ - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KASPERCZYK VINZENT - - 1916-05-26 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRUGER PAUL LDSTRM L.J.R.47/7K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
KÖNIG FRANZ - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KRAUSE H. WEHRM. - 1914 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KÓZKA JAN - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
KOLMAR JOHANN UNTEROFFZ. D. L. 1 K. E. B. LW. J. R. 104 - - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
KOHN KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KRONAUER KARL - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KLOMANN JAKOB WEHRM. P.R.I.R. 219 1914-12-10 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KELLERER KARL K.SCH. K.K.K..SCH.R. III 1914-12-28 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLINGER ANTON SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KIESCH FRANZ - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KIßNER FRANZ - - 1918-04-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KRATOCHWIL GABRIEL KORPORAL K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KRUSCHINE SERGE RUSS. ART..BRIG.53.3.KP. 1915-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOMAROMI BELA HONV. K.UNG.L.I.R. 21 (M. KIR. 21 HONV. GYAL.EZR.) 1914-12-20 - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUNERT ? - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KLEIN GOTTFR. LDSTM. - 19??-02-26 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - ZAGINĄŁ
KLING JOSEF UT.OFFZ. BIR 3 1915-05-04 - Bednarka (nr 84) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
KESSLER KARL - J.R. 9 1914-12-04 - Pawlikowice wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
KUSKA JULIUS - - 1917-02-06 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HEINRICHSDORF -
KLEIN ? - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KOSIN IZAK ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 14 P.P. 1917-09-07 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KLIMEK JOH. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KOPEĆ KAS WRM 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
KOS STANISLAUS SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KNEDLIK EMIL - - 1916-08-07 MIRAUMONT FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
KLUG ALBERT - - 1914-11-10 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KLIMA ANTONI SZER. 16 P.P. 1916-01-26 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
KAISER RUDOLF GFT. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1915-01-20 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KÖSTERS LUDWIG JAGER RJB 19/4K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KRAUSE TH - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KAPPEL JULIUS UNTEROFFIZIER D R 1 FELDK PION BTL 28 1914-11-19 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
KLIMEK ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KANBACH OTTO - - 1915 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KRMMERS JACOB UTFF P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KUNZ BENNO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KORN HUGO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KREDER EMIL FUSILIER FUSL.RGT.122/11K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KOZABA MILA INF. RUSS.I.R. 139 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLAR WILHELM - - 1917-08-18 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KASNIK JOHANN - SCH.R. 27 1914-12-13 - Wola Cieklińska I (nr 10) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
KU?? ??DOR RUSS.SOLDAT - ????-??-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KIECKHÄFER RICH. UNFFZ. - 1916-03-22 - Tąpadły wieś, gm. Brojce, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
KRZYWON JOHANN - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KUHN PAUL ERS. RES. 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KLUSKA EMIL - - 1914-08-24 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KRÜGER KONRAD - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KRANIG - MUSK. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KRAUS ANTON ERS.RES. B.I.R. 13 1915-05-18 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KLAPETZ KARL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
KALSERSTADT WIL. SZER ? 1914-11-?? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KLUTH HUGO - - 1916-10-09 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
KOLETZKO JOSEF - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KURTZWEG OTTO MUSK. - 1915-05-05 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
KRUSCH PAUL ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KYSELA FRANZ UT. JG. K.U.K.F.J.B. 17 1914-09-26 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUDLEK EDMUND - - 1915-07-26 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KUBAN WALTER - - 1915-02-12 - Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski opolskie - - -
KALUZA FRANZ LANDSTM. - 1916-08-03 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
K?RP? JULIUS - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
KLASSEN - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
KOCZVAN ISTVÁN HONV. K.UNG. L.I.R. 20 (M. KIR. 20 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-24 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
KERBER FRANZ FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAUSE PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KOZOMORA LUKA INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KANIA J. - - 1915 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
KOWAL PIOTR - ? 1916-07-05 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - cywil
KOLN AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
KACZMAREK WALENTY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOTOWO -
KOPEĆ JÓZEF SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KLUTH CHRISTIAN MUSKETIER I.R. 208 / 3K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KOTTISCH ANDREAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Chobie -
KROH ANTON ZIV. ARB. ZIV. ARB. A. 13 ? 1914-12-2? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KALINA ANTON LDST.INF. I.R. 56 1915-04-04 - Stróżówka III (nr 94) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAHWINKE JAKOB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KASSNER FRIEDRICH - - 1916-02-08 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KRUSE WILH. MUSZKIETER 150 PP 6 Komp 1915-08-25 - Topilec wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki podlaskie - - tablica
KWIATEK FRANZ RES. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KRZYŻANIAK WALENTY - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
KEHRER PETER JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOCK ANTON LDST.INF. IR 47 1915-02-05 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAWIETZ PETER - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KÜßNER FRIEDRICH - - 1915-06-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KRAWCZENKO - RUSS. STAB. KAPIT. KOSAK KUB. SOT. 35 1914-11-27 - Tymowa (nr 298) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KOWALSKI TADEUSZ PLUTONOWY 5.P.P.LEG.POL 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KĘDZIERSKI JÓZEF - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KATZY ROMAN - - 1917 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KRAIS JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
KREBS ERNST - - 1915-07-06 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
KOSS J. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
KORYCIORZ JAKUB - - 1917-04-03 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
KOSIELSKI JOH. - - 1915-02-19 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRUPKA MICHAEL SCH. SCH.R. 34 1915-01-15 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOZIK JOANNES - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KLECKHÖFER AUGUST MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLEIST R. - - 1914-08-22 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KREBS WILH. GEFR. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLIMOSSEK JOHANN - - 1915-05-19 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KOZIK RYSZARD - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
KNAUER EMIL - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KIRSCH OSWALD - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KRONMÜLLER K - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KALLAUS EMANUEL - - 1918-10-18 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOPFENBERGER ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAPS JOSEF - - 1918-04-13 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
KOKOVNIK JOSEF ZGSF.TIT.FLDW. IR 87 1915-03-26 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KURDIN IWAN GEM/ROSJA A.R.53 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOIK FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
KONOPKA JÓZEF - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KOCH KARL INFANT. KUK JR 6 1914-12-24 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
KNAPPE EMIL - - 1916-07-07 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
KRÄCK AUGUST MUSKETIER PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-09 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KLEINER P. - - 1914-12-28 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
KOESLING H. LDSTRM. 5 / LD. BTL. RASTENBURG 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KOSTKA THEODOR - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KÖRNIG ALFRED - - 1915-09-09 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KREUSEL SEVERIN - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
KUBOŠEK JOHANN INF. K.K.L.I.R. 31 1915-06-05 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KĘDZIERSKI WŁADYSŁAW LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL 1914-12-25 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KADUK JOHANN UTOFFZ. - 1918-02-?? - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KASCHTA GEORG - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KURTZ NEMESIUS - - - - Suchy Bór wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
KNURA FRANZ - - 1915-04-28 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUHN GUSTAV MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KETTNER JOSEF INF. I.R. 28 M.G.A. III 1915-03-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KARDAS JOHANN INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KREUTZER HEINRICH - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KEMENA KARL MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-04 - Pogorzyna (nr 103) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
KYRCZ L. - - 1918 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
KRATKI JÓZEF SZER. 5. DYW. TREN.POL.LEG 1917-06-16 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
KORN PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
KARDACZ ANDRZEJ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - ROSNOWO -
KASPEREK JAN - - 1918 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
KRABIELL PAUL MUSKETIER R.I.R. 208 / 7K 1915-07-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KOTTISCH II PETER - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Chobie -
KRZYSTEK JÓZEF - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KNABE BERNHARD ERS. RES. PREUSS.RES.INF.RGT.270 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAUSE FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KRESEWE ERICH - - 1918-09-26 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KOCEMIR MATEUS GFT. K.U.K. I.R. 58 1914-12-(05-08) - Trzciana (nr 309) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
KUBZDYL JAN - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
KICK ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOTNIK JOSEF LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRZEMIEN VIKTOR - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KACZMIERCZAK STANISLAUS - L.I.R. 19 6 1915 - Wysokie Koło wieś, gm. Gniewoszów, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KALAKOVIĆ MATO JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KULIKOW FEODOR RUSS. INF.REGT.94.4.KP. 1917-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOCIKOWSKI LEON - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KOWOLIK JOHAN - - 1914 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KRYSTEK ADAM - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
KNALL JOHANNES - - 1918-09-01 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
KOPACZKI KASIMIR RUSS.ZIVILGEFG. - 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KÄS HEINRICH SCH. K.K.SCH.R. 9 1914-12-20 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KORYCIORZ PIOTR - - 1915-09-20 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
KOWARZIK THEOD. - - 1916-01-06 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KONTETZKI KARL KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOCH P. - - 1917-02-05 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KUNEWYCZ WASYL ERS.RES. I.R. 58 1914-12-19 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUGLER WALTER FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOKOTT JOHANN - - 1916-08-01 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KEMPIŃSKI WACŁAW - - - - Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KLITZKE OTTO GRENADIER - 1917-06-03 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KLAMT MAX - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KALIČ JOHANN INF. IR 18 1915-03-21 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRUCK JOHANN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KLOSSEK FRANZ - - 1914-09-26 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
KOLBE PAUL - - 1918-04-24 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KRALINGER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KREMSER FRIEDRICH - - 1918-01-21 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
KRAUS JOSEF - - 1915-07-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOIK LUDWIG - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
KRASNY KAZIMIERZ - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KARHOFF F.F. WEHRM. 3. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 29 1914-11-30 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KRENUSZ MICH FAHRKAN KUK FAR 32 1914-12-24 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
KAŹMIERCZAK ANTONI - - 1918-10-28 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
KRAUSE - MUSKETIER PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-10 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KOCH P. - - 1918-10-24 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
KRANE H. ? ? - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KONIGE ELIASZ INF. IR 27 - - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOWOLL PAUL - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie