Nazwisk w bazie na literę K: 7593

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
KARASOW JAN - 130 P.P. 3 K. 1916-05-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KLOSE HERM. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KODLA GREGOR INF. K.U.K.I.R. 30 1915-05-09 - Meszna Opacka (nr 158) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KURPIELLA PAUL - - 1922-10-14 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KOŻUCH FRANZ LST. INF. K.K.L.I.R. 31 1915-05-10 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUHN KARL LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-04-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KOLLARZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KERBER HERMANN - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KOZIOL PETER - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KRAJCZOWICZ A. GEFREITER  K.G.UNG.H.J.R.13   1914-12-01 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KOZIARA LADISLAUS JNFANTERIST K.K.SCH.R.34/9 1917-03-04 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KOSEK RUDOLF - LIR 9 1914-12-16 - Rzepiennik Strzyżewski (nr 114) wieś, gm. Rzepiennik Strzyżewski, pow. tarnowski małopolskie - - Na polu walki
KUNZIG KARL - - 1917-06-24 - Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski pomorskie - - -
KESENHAGEN AUGUST - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
KOVÁCS JOSEF INF. K.U.K. F.J.B. 11 1915-03-02 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KÜHN J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen obelisk
KUBITZA IGNATZ - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KASPEREK IGNAZ - - 1917-11-?? - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KADUK FRANZ - - 1915-08-12 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEWIESZE -
KULISCH WILHELM MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUPIN ALEXANDER RUSS. SOLD. - 1914-12-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KRAL JOSEF JG. F.J.B. 12 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KRAUSE MAX - - 1914 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KRANZEL MATIAS - H.I.R. 20 - - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KYSELKA GOTTLIEB FAHNR.I.D.R./AUSTR.-WĘG. SCH.R. 25 1915-02-17 - Gładyszów (nr 55) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOSMALA F. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KRASNOW PIOTR - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
KADME - HONV. - - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOCHMANN ARTHUR - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
KUBERCZYK 'SZERSZEŃ' WIKTOR LEGIONISTA 2 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KIOLBASSA AUGUST - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KREMIEC ANT. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
KOCH ADOLF OFFZ. STELLV. 2 K. INF. REG. 152 1914-11-24 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
KEŠE ERNST LDST.INF. IR 87 1915-05-05 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KORNEL T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUSCHIMS JAKOB ZIVILKUTSCHER - 1914-11-19 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.31
KUBATTA GEORG - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
KLITZKE RICHARD - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KALITA NIKOŁAJ INF. RUSS.I.R. 124 1915-04-01 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KETUBAN JOSEF INF. I.R. 14 - - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KALETTA PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUBETSCHEK - - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLEINER WILH. - - 1918-09-13 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KORNATZKI JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KICKERMANN EMIL RESERVIST RJR 220/1K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KAMMEL REINHOLD - - 1919-02-09 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
KORNEK ROCHUS - - 1917-06-01 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KERSTRUPD August - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KLINKE ADOLF LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KLEMZ OTTO - - - - Zaspy Wielkie wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
KABELLA FRANZ - - 1918-04-18 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOLLECZEK J. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
KRUG PETER LDST.INF. T.K.J.R. 1 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRECICHWOST MICHAEL INF. IR 56 1915-01-03 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KULBATZKI ADOLF - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KLEIN ALBERT MUSK. 11 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KRÖNING R. LEHR. - 1915-05-18 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN VERMISST
KAFTAN JOHANN - P.R.I.R. 5/219 1915-04-20 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KEMSKI PAUL - - 1917-04-08 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KAMIŃSKI ST. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KNORN HERMANN LDSTM 3/R J.R 226 1915-06-20 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
KLOSSEK EDM. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KATONA LAJOS INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-07 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KÖHLER HERM. - - 1914-11-06 - Jagłowice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
KRAUSE RICHARD - - 1917-1?-05 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KUSMIRIK GRIGORIJ INF. RUSS.I.R. 36 1915-02-16 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUNZ REINHOLD INF. I.R. 100 1915-04-29 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KOLOŚ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOLOMANN KOLELES KPL. I.R. 26 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.61
KIESEWALTER HERMANN - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KLENZ PAUL - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KUCZATOW ALEKSI. HAUPTM.  J.R.399  1914-11-11 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KRAUSE ADOLF JNFANT K.U.K.J.R.42 1915-09-11 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KAETHNER OTTO FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KINDLA ROB. - - - - Nowa Wieś Prudnicka II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KORTH GUSTAV - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
KRATOCHWIL FRANZ INF. K.K. L.I.R. 14 1914-10-30 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KOPETSCH PAUL KAN. - 1918-10-20 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KUNKA PAUL - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KONIECZNY JAN SZEREG. - 1919-06-20 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KAMPCZYK HYPOLIT - - 1918-04-28 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
KUNSTMANN JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KEIL HERMANN LDSTM. - 1918-05-17 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
KRATSCHMER LEONHARD KPL.TIT.ZGSF. I.R. 98 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KLOSC ROBERT WEHRM. J.R. 46/1K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KÜSS GÉZA TELEGR. H.I.R. 20 1914-12-21 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KONTNY AUGUST - - 1918-08-01 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KAHUT PETRO INF. IR 95 - - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KIMPAN JOHANN UNG. INF. K.K. I.R. 63 1915-03-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - NEGERFALVO -
KOSMALA R. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KARKOSZ STANISLAUS - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KEMCZESAN - HONV. K.UNG.L.I.R. 21 (M. KIR. 21 HONV. GYAL.EZR.) 1914-12-20 - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOCHMANN RUDOLF - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
KUHLMANN KARL MUSZKIETER 45 PP 1915-02-07 - Karwik-Księdzówka wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KOSUBEK THEODOR - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KAHL OTTO - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KOSLOWSKI OG. RESERVIST 7 K. INF. REG. 141 1914-11-17 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
KODER VINZENZ LDST.SCH. SCH.R. 26 1915-01-07 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOSTERRING W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOMAREK HUBERT INFT. L.I.R. 13 1915-01-08 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.47
KRAUSE ALBERT G[E]FR[EITER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KRIEBEL PAUL - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
KARGINOW FIODOR INF. RUSS.I.R. 127 1915-01-24 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOLÂŘ JOHANN INF I.R. 28 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KALISCH FRIEDR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KREUSEL WENZEL - - 1917-05-23 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KAPITZA FRANZ - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KOWALEWSKI FRANZ - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KOCH HEINRICH MUSKETIER RJR 220/7K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KIRSCH HEINRICH - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
KULLA JOSEF - - 1915-07-07 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KOBERLEIN FRITZ - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KNITTIG JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KOŚCIELNY F - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KRAFT HERM[AN] - - 1914-08-29 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KOPETZ EMANUEL - - 1922-02-07 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KADUK IGNATZ - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KRÜGER KARL WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KEILBACH HEINRICH KTSCH./NIEM. BFAR 21 1915-05-05 - Łysa Góra (nr 9) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
KORELL PHILIPP UNG. INFANTERIST K.K. I.R. 6 1914-12-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SAJKAS 21 JAHRE
KOLMSEE HEINR. KAN. - 1918-07-13 ELBING Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KRAUSE FRITZ KRGSFRW. 10 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KAUN RICHARD RES. - 1915-03-04 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - VERMISST
KASZIRER SALOMON HONV. H.I.R. 12 1915-01-09 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KASPEREK JÓZ. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KOHLER ARTHUR - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KISS EMMERICH INF. K.U.K. ARB. ABT. 2/68 1914-10-04 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KULKA WILLI - - 1918-09-17 - Jagłowice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
KWITTA JULUS KPL. K.U.K.I.R. 8 1915-05-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KASCHUBOWSKI - WEHRMANN 7 K. INF. REG. 125 1914-11-17 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
KUPIEC LEOPOLD INF. I.R. 98 1915-05-07 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KOŁODYLO S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOPRVICA LAZAR INFT. B.L. I.R. 4 1915-01-02 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.15
KLEIBER ALFRED - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KOKOSCHKA PAUL - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KULAKOW FEDOR UNTOFFZ  J.R.90  1914-12-08 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KUKASIN LUKA SERBE SERB.J.R.11/4 1917-04-25 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KÄRCHER WILHELM GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUCZKA ALOIS - - - - Nowa Wieś Prudnicka II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KLÜCKMANN WILHELM - - 1914-09-30 - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - gestorben vor Antwerppen
KREPELA ANTON FLDW K.U.K. I.R. 80 1914-12-31 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KÖRBELIN ADOLF GEFR. 11.KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-11 - Wieliczki I wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KUNKA WILHELM - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KLAKA ALOIS - - 1916-02-08 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
KLÜTZ HERMANN KAN. - 1918-10-25 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
KUBELKA MAX LST. I.R. 98 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KAMETZ - UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT. 219 1914-12-21 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KASPEREK PETER - - 1916-06-30 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOZBANEK STANISLAUS MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLINGER ANTON SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KNEISEL ARNO - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KOMAROMI BELA HONV. K.UNG.L.I.R. 21 (M. KIR. 21 HONV. GYAL.EZR.) 1914-12-20 - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOPLOWITZ FERDINAND - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SCHECHOWITZ (Czechowice) -
KUPKA EMANUEL - - 1915 GALIZIEN Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOPFEN - WEHRMANN - - - Białaszewo I wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - Pomnik
KAMIONKA JOHANN - - 1918-05-15 - Solec II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KAS?E? PAUL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KOWALEWSKI J. FÜSILIER 11 K. GREN. REG. 5 1914-11-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
KÖLNDORFER JOHANN JG. TKJR 1 1915-03-29 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOSZTY G. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOWALITA ANTON INFT. I.R. 40 1914-11-20 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.2
KITTEL KARL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KRÜGER FRIEDRICH - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KIRALY EMERICH KPL. TIZ. K.UNG.LDW.HUS.RGT.3 (K.MIR.3 HONV.HUS.EZR.) 1914-09-26 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KWERKA KARL EDUARD INF. I.R. 28 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KARBSTEH JOSEF - - 1918-08-08 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
KOJ MICHAEL - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KRUPINSKI AUGUST - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KÖSTERS LUDWIG JAGER RJB 19/4K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KÖRNER HEINRICH - - 1915-11-24 B. BADEN Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
KRAPF RUDOLF - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KOPPERL WILHELM LTN. F.J.B. 2 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KWIATKOWSKI PAUL - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
KAZIMIERSKI MARCIN - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KOPITZA JOHANN - - 1916-11-13 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KANDORA VINZENT - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KUBEŠ JOSEF LDST. I.R. 36 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KASNIK JOHANN - SCH.R. 27 1914-12-13 - Wola Cieklińska I (nr 10) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
KOSIN ANTON RUSS. SERGT. RUSS. GARDE. I.R. 1918-10-14 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - CHRISTIANONKA 30 JAHRE
KOPYTKO JAN - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
KROLL ?IOTFFR ARM. SOLD. - 1917-08-17 FRANCJA Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KREIDE EMIL MUSK. 9 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KURTH GUSTAW ? - 1915-08-02 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
KISSEN JOSEF - I.R. 5 1914-12-21 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KASPEREK ROB. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KOLODZIEJ J. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KYSELA FRANZ UT. JG. K.U.K.F.J.B. 17 1914-09-26 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KELLER R. - - - - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
KASTEIN EMIL FLDW. LTN. PREUSS. R.I.R. 220 1914-12-24 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
KESSLER - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
KAUBISCH HERM. ERS. RESERVIST 6 K. INF. REG. 228 1914-12-17 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
KŰSS KARL INF. I.R.18 1915-04-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KONIECZNY J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOVACS JOSEF INFT. I.R. 19 1914-11-22 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.43
KOŁODZIEJ ANTONI - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KURFÜRST EDUARD JNFANTERIST K.K.SCH.R.19/3 1916-05-09 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KERBER FRANZ FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRIER PAUL - - 1918-06-08 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
KRISTLER PETRO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-25 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KAISER HERMANN RES. 3. KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-06 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KYCIA VINCENT - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KITTNER HUBERT - - 1917-09-04 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KATZBROWSKI FRIEDRICH - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KLAKA IGNATZ - - 1915-09-07 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
KOHN HERMANN LDSTM. - 1916-08-09 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
KNOLL KARL - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
KUPFERSCHMIED OTHMAR INF. I.R. 47 1914-12-21 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KOT(?) NIKULEF RUSS.ZIVILGEFAG. - 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KLIMPEL JOHANN WEHRM. PREUSS.R.J.R. 7/218 1915-01-21 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KACZMARCZYK FRANZ - - 1915 - Ćwiercie wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KRALIČKA ADALBERT INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KŘIVOHLÁVEK JOHANN JG. FJB 4 1915-03-30 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLEISZ JAKOB ÖSTERR. KAN. K.K.F.H. RGT. 4/3 1915-01-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - 34 JAHRE
KONICKI REINHOLD - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KÓBORI ANDREAS HONV. K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KREBS HUGO - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
KLOSE WILLI - - 1918 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KAPKE PAUL MUSK. - 1916-03-14 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - -
KENZEL PAUL - - 1918-10-27 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
KLUG PAUL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KUPP GOTTLIEB RESERVIST 12 K. INF. REG. 151 1914-12-18 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
KREJSA VACLAW SAPP. - 1915-02-18 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOUBIK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRIBICH JOHANN INF. I.R. 4 1915-03-04 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 7.1
KLAROWITZ RICH. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KRAUSE ARTUR - - - - Żagań III miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
KOLISNIK GIERASYM TR.SOLD. RUSS.TRAIN 768 1915-01-31 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KASERER MARTIN OB.JG. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-12) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KADOLPH BRUNO - - 1917-10-10 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
KOJ THOMAS - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KUDRITZKI HERMANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KOCZIARCZYK W. MUSKETIER E.BTL.4.J.R.24 1915-09-17 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KUHN JAKOB JAGER RJB 19/2K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KIEŁBASA JÓZEF - - - - Złota (małopolskie) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KRUGER HANS - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KRAUS FRANZ RES.JG. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KIESCH J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken obelisk
KICINSKI A. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KRUMPIETZ KARL - - 1916-07-12 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KLEIN GEORG - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KUBLISCH WILHELM INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOŚCIELIN DYMITRY INF. IR 195 - - Radocyna (nr 43) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOSTINAS MAKANIA ÖST. INFANTERIST K.K. I.R. 50 3. KP. 1914-12-01 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BUCHUN 34 JAHRE
KLECKI ADAM - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
KRIPS - GEFR. 9 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KALSCHINA FRANZ - K.U.K. I.R. 99 1915-07-05 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KOMAR J. - H.I.R. 20 - - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOMPALLA PAUL - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KOZICKI BRONISŁAW LEGIONISTA 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
KÉSZ FERENC HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUNTZEL M. - - 1914-10-29 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
KASSAPIENKO JWAN RUSS. INF.REGT.143.11.KP. 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KLOSE JOSEF - - 1917-08-08 - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
KRZISTALLA FR. - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
KIND KARL ULAN 5 ESK. UL. REG. 13 1915-01-09 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
KWAŚNICKA MATTHIAS - - 1915-04-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KONIOR F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOZENKO JOSEF INFT. I.R. 26 1914-12-04 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.8
KOZLIK KAROL - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KANIESS ALBERT - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KIRSCHNIK GUSTAV FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KÖHLER RICH. - - 1918-05-21 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
KONRAD EUGENIUS INF. K.U.K.I.R. 15/2 M.K. 1914-12-31 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KROL KASIMIR INF. K.K. L.I.R. 32 1916-01-20 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KROLL KARL LEUTN. D. RES. 11. KOMP. RES. INF. REGT. 49 1914-10-27 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KOLISKA JOSEF - - 1918-08-08 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA PSTRĄŻNA 2)
KITTNER WILHELM - - 1916-03-06 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLOSS AUG. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KRAMER ALBERT LDSTM. - 1921-05-01 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - zmarły na skutek wojny
KRAMER HEINRICH - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
KWAPIL FRANZ INF. I.R. 18 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KRÜGER K. - - 1914-12-05 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KOZIOL JULIUS - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KRATZER ANTON TAMB. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-05 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KARAGA JABLO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOCH ANTON ÖST. KANONIER K.K. I.R. 70 1915-02-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - LOVAS VUKOVAR 34 JAHRE
KRASZKIEWICZ JOHS. - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KASCHUBA JOSEF - - 1916-12-29 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KLOSE GOTTHOLD - - 1914-10-26 RUSSLAND Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KIEKBUSCH HERMANN GEFR. 3 GARDE. REG. ZU FUSS 1917-10-12 szpital wojskowy Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - Trąpadły -
KUHARIĆ STEFAN JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KONTNY FRANZ - - 1916-07-01 - Wilków (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KOPSEL OTTO - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KAHLE? ALFRED GEFR ?R IR D? 1915-?? - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
KRAUS JOSEF LDST.INF. IR 56 1915-05-06 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KULA LADISLAUS INFT. DIV. FELD. ABT. 1914-12-11 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.35
KLEIM FRITZ - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KOZENIUK JEFIM ALEKSANDER ZGSF. RUSS. KRIEGER - - Chojnik II (nr 150) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KIEBI? ROBERT - - - - Mściszów wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
KONEČNY GOTTLIEB INF. K.U.K..R. 8 1915-05-16 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOHUT M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KREBS HUGO - - 1918-04-12 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
KOLODZIECZYK WILHELM - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KAKSA ADALBERT JNFANT.  K.U.K.J.R.54. 12K. - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KÖRMENDY PAUL ÖSTERR. HONV.J.R.20/6 1916-03-17 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KLÄGER OTTO GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 1 1915-05-03 - Rożnowice (nr 112) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOPYKO JAN - - - - Złota (małopolskie) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KUCHENBUCH ALOIS - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KOJCAŁOW DAMIAN INF. RUSS. I.R. 208 1915-05-30 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KIESCH O - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken obelisk
KULUS W. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KAZIMIERCZAK J. SZEREG. - 1918-06-25 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KAPS FRANZ - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
KLYTTA THEODOR - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KUEN STEFAN ZGSF. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRÄMER MICHAEL DEUTSCH INF. R.J.R. 69/1 1914-12-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KLAMM KARL GRENAD. - 1914-10-04 - Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - -
KLOSS RUDOLF GFT. I.R. 97 1914-12-21 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KRÜGER OTTO WEHRM. 10 KOMP. INF. REGT. 49 1915-02-09 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KORZENIOWSKI FRANZ RES. UT.JG. F.J.B.30 1914-12-(11-20) - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOREC METHOD LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-20 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KORN HERM. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KATTNER REINHARD OBERJAGER 3 KOMP. RES. JAGER BTL 21 1914-12-14 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
KÖSZEGI FERENC HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-23 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KNOBLOCH GUSTAV - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KOSSOWSKI ARTUR LEGIONISTA 4 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KOLODZIEZYK - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
KRZISTALLA WILHELM - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
KLAMROTH H. KANONIER 3 B. R. FELD A.R. 50 1914-12-20 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
KRZYKOWSKI THEOPHIL ERS.RES. RES.INF.RGT. 46 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOPIEC K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUCZRA OTTOKAR INFT. L.I.R. 13 1915-02-23 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.30
KRUPA SZYMON - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KERL PAUL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KAMPKA FRANZ - - 1916-02-20 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KNAUER ALFRED - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
KROB JAROSLAUS INF. K.U.K.I.R 88 1915-01-05 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KULIG DAVID INF. RUSS. KORPS 9 1914-12-03 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KABELITZ FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KALISKA - - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KIENEL FERD. - - 1914-10-13 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOCZIK JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KALTENBACH WILHELM MUSKETIER RJR 220/11K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KASPEREK JOHANN - - 1915-06-20 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KRUSE HEINRICH - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
KAPLAN JOHANN LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KÜHL H.? - - 1915-02-21 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KOMANDER PAUL - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KREN JOSEF LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KÖBERLE JOHANN ZGSF. IR 98 1915-05-02 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KROLIKOWSKI GEORG - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KLADNY GEORG - - 1918-03-30 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KLOSE WILLI - - 1914-09-06 FRK Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KÖPKE OTTO MUSK. - 1917-12-06 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - -
KUNC FERDINAND INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
K... - - - 1914-09-09 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KLAJMON ANTONI - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
KIEWITZ GERH. RES 5K R.I.R. 225 1915-07-09 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
KALILILKOW GRZEGORZ - 413 P.P. 11 K. 1916-04-20 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KLOSE ADOLF - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KIJONKA KARL INF. K.K.L.I.R. 31 1915-05-03 - Siedliska-Chojnik (nr 154) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUBATTA VALENTIN LTN. - 1918-03-08 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KOTLIK FRANZ LDW.INF K.K.LDW.I.R.15 1915-05-10 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUČERA WENZEL SCH. SCH.R. 9 1915-03-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KOLEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KÜHN RICHARD - - 1918-07-22 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
KOZIOL EMANUEL - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KOLLER JOSEF OSTERR.  - 1915-04-28 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - FURS VATERLAND 
KOVACS SANDOR LDSTRM U.LST.ARB.A.62 1917-08-11 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KNUSICKT WILHELM MUSK. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.4 1915-05-05 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.G.R. 4
KUNKE FRANZ - - 1915-02-03 - Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski pomorskie - - -
KRELL GUSTAV - - 1915 - Radawa II wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KOPP JOSEF, ANTON SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-11-20 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KRAFFZIK G - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen obelisk
KOLODZIEJ VINCENT - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KRUTZEL AUGUST - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
KACHEL JOHANN - - 1915-10-20 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - SŁUPSKO -
KUHN AUGUST GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRUSE HEINRICH DTSCH. UTFFZ. G.R.R. 2 K. 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - -
KOROLIGEL KARL INF. I.R. 97 1914-12-21 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KROKSCH WALT. - - 1918-11-09 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - WARMBRUNN -
KOVACZ VINZENZ HONV. H.I.R. 20 1915-02-06 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLADNIK FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOSCHINKY E. - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KOREPIN WASILIJ - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
KRAUSZ JANOS HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRAUSS WILLY - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KOZŁOWSKI JULIAN LEGIONISTA 1 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KOSTORST - - - - - Borki Małe wieś, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KAŁUŻA JÓZEF - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
KLOSE - MUSK. 4 K. INF. REG. 176 1914-11-29 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
KASINOW WASYLI INF. IR 193 1915-04-07 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KORDIĆ M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KULYK JOSEF INFT. I.R. 19 1914-11-19 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.30
KOWOLLIK HIACYNTH - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
KLINTZKE OTTO - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KURZIDIM ALOIS - - 1916-11-03 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KABAJEW ALEKSIEJ RES.INF. RUSS.I.R. 128 1915-02-06 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KURBEŁO WOJCIECH INF. K.U.K. STAB. PF. SP. 1917-10-11 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KADEN GEORG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOPPATSCHEK FR. - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLEINER JOSEF - - 1918-08-14 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
KONIETZKO JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KEIL OTTO ERS. RES. RJR 219/8K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KORNEK JOHANN - - 1917-02-18 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KARAU August - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KAŠPAR ALOIS LST. F.J.B. 2 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KULOSA MAX - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KALLABIS A. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
KRON HEINRICH LDW. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOHUT THEODOR LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOINDEK REIMUND KAN. FELD ARTL. REG. REKR. DEP. 24 1919-01-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - RUDA -
KUBATZKI FERDINAND - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KONIETZNY FRANZ - - 1917-04-10 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KALLWEIT JOHANN GEFR. D. RES. 10 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KASTEN E. MUSK. WESTEN 1918-05-29 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
KUREČIĆ JOHANN UNT.JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KAN... PAUL - - 1915-05-15 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KRAL JAN - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
KLABUNDE FRANZ UTFFZ 11 IR54 1915-01-12 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
KAIN ADAM MUSKETIER - 1916-10-20 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
KOHOUTEK VINZENZ SCH. K.K.SCH.R. 12 1914-12-23 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRYWUTA TADEUSZ SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOWACZ - INF. K.U.K. I.R. 55 1914-12-17 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KNAPPIK BRUNO GREN. KPGGR 4 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLOTZ HERM - - 1914-08-29 B[elgium] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
KIWITT AUG. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
KÜRZEL MANFRED GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KROLL PAUL - - 1918-11-26 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KLOSE PAUL - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
KOSS JOSEF LTN.I.D.RES K.U.K.F.J.B.13 1914-12-12 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KARDINAL V WILDER AD. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOMENDERA J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
KARA PAUL - - 1917-11-24 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOKOTT JAKOB - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KLENTSCH JOSEF - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KOSCIENKO MAREK INF. IR 34 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLESZCZ JOHANN - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOVACZ I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KALETA KONSTANTIN - F.J.B. 2 1915-05-07 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
KRAATZ HERMANN FELDW.LTN. LDST. BTTL. LOETZEN 1915-08-19 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
KUSCH GUSTAV - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
KORNTHEIL FRANZ INF. K.U.K.I.R. 49 1915-05-18 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KALINNA LEOPOLD - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
KREJCI THOMAS LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-18 - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUNZE ERICH - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KOSZIOL G - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KOGUTOWICZ KONRAD LEGIONISTA 1.P.P.LEG.POL gru-14 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KURA PIUS - - 1918-06-27 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KLINNERT KARL - - 1915-06-07 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
KUSCH JOHANN - - 1916-04-06 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KÓZKA JAKÓB - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KUPCZYK IGNATZ MUSKETIER 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KRAUTHAMMER MAX GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KOŁTUNOW MIKOŁAJ - 16 P. 1916-01-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KOBSCH - - 2/? - - Ramiona wieś, gm. Baranowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
KOPKA JOHANN GEFREITER - 1915-02-20 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KŁUSEK JÓZEF - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLOPPENBURG JOSEF RES. PREUSS.RES.I.R.8/220 1915-04-01 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLASSNER MAX - - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
KERSTEN GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOLOSZUK GREGORI TEOFANOWICZ RUSS. - 1915-05-26 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KAMIŃSKI JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
KRÄTZIG RICHARD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KRAUSE BERNH - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
KNOPKE ERICH GEFR. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KURZIDIM PAUL - - 1918-09-25 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KACZMARCZYK KL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
KRACZKOWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOCH R. - - 1918-10-24 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
KRICHHAMMER JOHANN LST. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KOHLER HERM. GREN. - 1916-09-03 - Rotnowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachodniopomorskie - ROTTNOW -
KAMPA JOHANN - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KREBS - MUSTETIER RES. INF. REGT. 264 1915-02-12 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 10
KOTZUR IGNATZ - - 1915-07-14 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
KRAUS LEOPOLD SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOFLER FRANZ PTRF.TIT.UT.JG. TKJR 3 1914-11-16 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOMPKA AUG. - - 1916-07-28 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUNOWAL IWANOWICZ INF. LOCHWIK.R. 279 1915-05-30 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLEM?? ? - - 1915-06-29 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KLOCEK ANDREAS INF. LIR 16 1915-07-06 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KACZMARCZYK JOHANN KPL. POLN.LEG.I.R.3. 3. P.P.LEG.POL. 1915-01-25 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KRANCZIOCH PAUL - - - - Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KUDELKA W. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KARETZKI V MUSKETIER 9 K. E. BTL. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
KREGEL PAUL - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KAUFMANN AUGUST MUSKETIER - 1916-11-23 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
KRESAN ELIAS SCH. K.K.SCH.R. 10 1914-12-24 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KONIETZNY JOSEF - - 1918-09-09 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KUREK ANDRZEJ SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KHITZU JON UNTFFZ./RUMÄN INF.REGT.59.M.C.K. 1916-12-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KULNICKI PAWEL INF. K.U.K. I.R. 55 1914-12-17 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KORALSKI WLADISLAUS KPL.D.R. SCH.R. 18 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KARTAMYSZEW NIKITA SZRG. 3 / 104 P.P. 1916-12-03 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 830
KUHN MAX - - 1914-12-23 O[st] Pr[ussia] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
KOLBERG FR. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
KADRATOF KUBRIOM FLDW. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KURTZ STAN. - - 1914-10-30 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KLAR MAX - - 1915-07-28 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KREPEL KARL LDSCH. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KASPER ALB. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KANDORA VINZENT - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KRYSTIAN JAN - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
KERN EDMMUD - - 1916-10-12 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KONOPKA CONRAD - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KUHONOW GREGOR INF. IR 35 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOWAL W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRAGEH JOHANN JG. F.J.B. 20 1914-12-21 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
KRUEGER AUGUST GEFREITER - 1915-06-22 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
KRAUS JOHANN SCH. K.K.SCH.R. 29 1915-01-12 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KOTULLA JOHANN - - 1915-05-27 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KARLSTIES FRITZ - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Niekrassen -
KANIA PETER INF. IR 97 - - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUSZ JUNOCZ ÖST. INFANTERIST K.U.K. I. R. 82 1914-12-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BORSZEK 21 JAHRE
KURZ HERMANN - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KULINNA J - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KONOPKA ANTONI LEGIONISTA 1.P.P.LEG.POL gru-14 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KWASNIOK PAUL - - 1918-11-09 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KNUPPE FRANZ - - 1915-09-27 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
KOSIEK AUGUST - - ????-06-30 - Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUĆKA FR. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KOROLKOW W.M. RUSS. ST. KAPIT. 250. JNF. REG. 1914-11-22 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
KUNZE HERMANN GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KOSZYN BAZYL SZRG. 2 / 2 P.P. 1916-09-28 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 786
KOSSEL O. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
KIELBASSA ANTON - - 1914-12-28 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
KOSTECKI WŁADYSŁAW - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUEN PETER K.SCH. K.K.SCH.R. III 1914-12-20 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KONCZEWICZ MATHIAS ZIV.KTSCH - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
KESSLER FR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KRETSCHMER ALFRED - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KRUSCHEWSKI JOH - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
KOCH KARL GEFR. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAUSE PAUL - - 1915 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
KAMIŃSKI JK - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
KRAMANOWIC M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUNZ ??GUST - - 1916-06-05 - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
KALVODA FRANZ RES.INF. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KYLLEST GEORG - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KARCZ J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ROCZYNY -
KUDERA JOSEF - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
KAMPA ROCHUS - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KRÜMÜNG - RES. RES. INF. REGT. 264 1. KOMP. 1915-02-12 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 7
KOTZUR THOMAS - - 1916-07-01 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
KREJČI FRANZ SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KONZETT KARL JG. TKJR 3 1915-04-03 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KACZMARCZYK JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KANIA - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KITA JOSEF FAHNR. KAN. K.U.K.F.H.R. 12 1915-02-16 - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUN? HERM. - - 1914-11-?? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KONTACKY JOSEF INF. L.J.R. 16 1915-07-01 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KALESCHOVAR IWAN INF. RUSS. I.R. 20 1915-05-12 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KOLOSKA IGNAZ - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KREX PAUL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KLICK KARL SEGELM. GAST. - 1917-09-24 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
KAMIŃSKI KAZIMIERZ SIERŻANT 1.P.P.LEG.POL 1914-12-22 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOWOLLIK JOSEF - - 1914-12-20 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KANIORCZYK PETER INF. K.K. L.I.R. 16 1915-05-07 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOLODZIEJ - - - 1916-08-06 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KOLBER KARL GEFR 9K R.I.R. 226 1915-06-11 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
KÖTKE WALTER FUSL. KPGGR 4 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KASZYKIN TEODOR SZRG. 7 / 13 SYBER. P.P. 1917-01-18 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 875
KOSCHINSKI JOS. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Nattern / Naterki tablica pamiątkowa
KALINA ADALBERT LDST. INF. I. R. 57 1915-05-08 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KURTZ ALEX. - - 1918-10-23 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KLATT RICHARD - - - - Łęgowo wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
KNAPPE RUDOLF - - 1917-06-06 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KUCA JOSEF RES.JG. - 1914-11-26 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KASTEINBEIN G. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KRAWCZYK PETER - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KUWIK J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
KIPKA AUGUST - - 1917-08-25 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KRAWIETZ JOSEF - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KOWALSKI F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOCALOJOW IGNATZ KPL. - - - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
K?ERTS - - R. I. R. 251 1915-02-24-28 - Jaminy wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski podlaskie - - -
KRENEK JOHANN INF. K.K.LDST.I.R. 25 1915-06-04 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KOTULLA JOSEPH - - 1918-03-?? - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KLEINGÄRTNER FRITZ - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Monethen -
KUTHE WILLI KR.FR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KIKELY LORENZ ZGSF. LDST.IR 3 - - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOLETZKO JOSEPH - - 1915-07-24 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOPP JOHANN JG T.K.J.R. 2 maj-15 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KANKA IGNACY - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
KOSCIEK JOHANN ERS.RES. J.R. 1915-07-24 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KOLONKO KARL - - 1918-10-08 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
KIRITSCHENKO WASILI GEM./RUSS. I.R.323 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KEMPE C. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
KUĆKA ROMAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KOSUCKI ALEX F. RUSS. LEUTN. LEIB. GARD. R. 1914-11-06 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
KNOLL OSKAR KR.FR. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KOZEMIAKIN ALEKSY - 25 P. 2 K. 1916-05-01 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KOTHE FRIEDRICH - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KLUTZNY IGNATZ - - 1916-03-20 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
KURAŚ WOJCIECH - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLAUBEK JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-02 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUNICICKY ALOIS - - 1914-10-22 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
KUHNT FRIEDRICH - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KLEMENZ THEODOR - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KOSTERKA WILHELM FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KANSY FRANZ - - 1914-09-04 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KRAUS E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOŚCIS MICHAEL RES.INF. I.R. 36 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KALWEIT G. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KLUGNER - HOBOIST INF.RGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
KASINEK A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
KARLICZEK EMIL - - 1917-06-01 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KANIA JOHANN - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KUBINA VALENTIN - - 1918-09-18 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
KYKAL JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLUCKNER RICHARD JG. TKJR 3 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALA STEPHAN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KALIEBE EMIL MUSK. - 1915-06-03 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
KASANOWSKI - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KRIZEK PAUL INF. K.K.LDST.E.B.89 1915-04-09 - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUNERT RICHARD - - 1916-07-08 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KROL KAZIMIERZ - L.J.R. 16 1915-07-02 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KASINSKI LUDWIG INF. K.U.K.I.R. 56 1915-05-03 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KAMPE - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KUBIK FRANZ - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KROLL PAUL - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KRANZUSCH WALTER MUSKETIER - 1917-10-25 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
KATUNIN WASILI GFT I.R. 132 - - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRAMARCZYK HUGO - - 1918-04-12 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KIESIELOW IWAN RUSS. INF.REGT.30.8.KP. 1915-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KLICHA WILHELM INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOZLIK ANTON - - 1916-09-07 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KRAUSE FRIEDRICH KAN 7 R. F.A.R.49 1915-05-11 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
KRASZ STEFAN - SCH.R. 18 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAUDEL - - - 1915-11-19 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KALIŃSKI PETER LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KURTZ FRANZ - - 1917 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KOLANKO ANDRZEJ - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KRÜGER FRITZ UNTFFZ. - 1918-09-29 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
KATOLLA FRIEDR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KAJBRA IWAN RUSS. - 1915-05-23 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KARANDI ANTAL KAN FELD KAN. RGT 25 1915-02-04 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KOZLIK ANTON - - 1918-06-03 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KLOSS FRITZ - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KASTILAN AUG - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
KOCOT IGNACY - - - - Siewierz miasto, gm. Siewierz, pow. będziński śląskie - - robotnik
KOWOL W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KLENZ OTTO - - 1918-04-12 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
KOSINA WENZEL INF. I.R. 98 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KIEKENAU - GRENADIER INF.RGT 93 1915-08-05 - Ponikiew Duża wieś, gm. Goworowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - Obelisk
KUCABA JOSEPH INF. K.K.L.E.B. 302 1915-02-18 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KOTULLA VINZENT - - 1917-07-01 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KNOPATZKI FRIEDRICH - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - (Osranken) / Steinfelde -
KOCIAN WENZEL INF. IR 18 1914-12-11 - Siary (nr 76) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOCK ANTON LDST.INF. IR 47 1915-02-05 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOSUBSKI JOSEF - - 1914-08-20 - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KOWALSKI TADEUSZ PLUTONOWY 5.P.P.LEG.POL 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KONIETZKO MARCIN - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
KURTZER WILHELM - - 1914-10-01 - Okunin wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
KRÜGEL HERMANN - - 1915-12-26 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
KUSCHNIERZ FRANZ - - 1917-08-05 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
KUĆKA SZYMON - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KUCZYNSKI ERWIN SZER. 12 FÜS. R. 57 1914-10-19 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
KOHLER ALBIN GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KOZŁOW MIKOŁAJ SZRG. 4 / 104 P.P. 1916-06-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 64?
KOTT FRANZ - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KOSBAB FRITZ - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
KOSTECKI JAN SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KORTARBA STANISLAUS WFFM. II KL. K.K.SCH.R. 16 1915-05-06 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KAHL JOH.EDUARD PRESUSS.ERS.BTL. DILLENBURG 1915-05-23 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KÜLLNER GEORG - - 1918-07-30 - Rudawica wieś, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
KRISTEN HUBERT - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KÜMKER VON D. HEINZ - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KREBS WILH. GEFR. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KANSY JOH. - - 1916-07-03 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KRAUSZ M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRETSCHMER ALFRED - - 1918-03-29 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KAPLER OSWALD LST. I.R. 98 1915-05-22 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KAMMEL WALT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KIERPIEC J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
KOSTORZ LEO - - 1916-07-23 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KOCIOK JOSEF - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KULPOK AUGUST - - 1917-06-16 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
KAULER WENZEL SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOKOVNIK JOSEF ZGSF.TIT.FLDW. IR 87 1915-03-26 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRANCIOCH JAKOB - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KÖLLER RICHARD RES. - 1915-06-30 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
KOREACZKA ALEKSIEJ - RUSS.I.R. 33 1915-02-06 - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUROVSKY JOHANN INF. L.J.R. 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KOWALENKO JAKOB RUSS. INF.REGT.249.16.KP. 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KLECKER BERNHARD KPL. K.K.LDST.I.R. 13 1915-05-02 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KLEIN - RES. 2 GARDE RES. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KUBIK KARL - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUHN FERD. JÄGER - 1915-02-02 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KĘDZIERSKI WŁADYSŁAW LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL 1914-12-25 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRAUS JOHANN - - 1917-08-22 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KRAWIETZ VIKTOR - - 1915-09-25 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KOCZUR WINC. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KLENNER ALFONS WEHRM. 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica lewa
KULŰKE HERMANN WEHRM. KPGGR 4 1915-05-06 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KIRDIEJEW JAKOB JENIEC 335 P.P. 52. 1 JEN. ROB. BTL. 1917-02-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 952
KARDAS JOHANN INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAISER GUSTAV - - 1916-03-?6 - Stara Góra wieś, gm. Góra, pow. górowski dolnośląskie - - -
KRZANOWSKI STANISŁAW - - 1918 - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - LEGIONISTA
KRAMME WILHELM RES. PREUSS. R.I.R. 219 1914-12-26 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
KUZACH FEDKO SCH. - 1914-12-02 - Muszyna (nr 345) miasto, gm. Muszyna, pow. nowosądecki małopolskie - - wg. Drogomira - KURACH
KAUFMANN W. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KALENDROWSKI WASILI TIMOFIEJEWICZ RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KRAWCZYK JOHANN - - 1918-10-04 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KLOSS PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KAUFMANN HUG - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Niederhof tablica pamiątkowa
KOZŁOWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KLEMERT AUGUST SERG. - 1918-06-26 - Bryłówek wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - oberprimaner
KOUDELKA JAROSLAUS INF. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KRUCZEK ADALBERT KPL. - 1915-01-06 - Rabka-Zdrój (nr 233) miasto, gm. Rabka-Zdrój, pow. nowotarski małopolskie - - Betonowy postument z krzyżem
KWIATKOWSKI JAN SZEREG. - 1916-10-12 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KAHL FRIEDRICH - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KÖMER JOSEF MUSTETIER RES. INF. REGT. 264 11. KOMP. 1915-02-11 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 9
KLAKA SYLWESTER - - 1915-10-15 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
KAULFUSS HUGO OTTO LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOTNIK JOSEF LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAŁWAK PIOTR - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - RUDNIKI -
KRZEMIEŃ FRANCISZEK - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
KNISPEL WILHELM - - 1918-10-21 - Okunin wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
KRICKHAHN JAKOB KAPRAL 11 KOMP. 176 P.P. 1914-09-08 - Kruklanki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KLOSS ALFRED OBLTN. K.K.LDST.I.R. 25 1915-05-03 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOSZCZOL VIKTOR - - - - Krobusz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KUBNKE KARL - - 1915-01-30 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
KISS ANDR. JNFANTERIST 6 K. K.U.K. J.R. 51 1915-03-05 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
KRAFT OTTO KR.FR. KPGRZF 2 1915-05-06 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KRISCHKO JOHANN INF. 15 / K.U.K. I.R. 26 1918-08-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KOTT PETER - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KIRK AUGUST OB[ER] MATR[OSE] MATR[OSEN]-DIV[ISION] 1917-08-16 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
KÄS HEINRICH SCH. K.K.SCH.R. 9 1914-12-20 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRÓLIKIEWICZ FRANCISZEK KPR. - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRÜSCHEL WENZEL SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-06 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KÖNIG GUSTAV - - 1915-05-30 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KUNZE FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KIEPERT EMIL INF[ANTERIST] - 1915-05-29 - Słowieńsko wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KUGLER WALTER FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KANSY PET. - - 1917-06-07 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KOPYTO STANISŁAW - - - - Żelichów wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KLAMER JOHANN - K.U.K.T.K.J.R. - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KANNARIEN A. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KISZKA W. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - SUŁKOWICE -
KRATOCHWIL KARL - - 1914-08-28 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KOCIOK JULIUS - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KANDZIORA JOSEF - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KNYTL FRANZ ZGSF. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUBON THOMAS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KRUMANN MARTIN - - 1918-05-?4 - Zdbowo wieś, gm. Tuczno, pow. wałecki zachoniopomorskie - - -
KOVACS K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KREJČIK JOSEF RES.JG. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KUCIK FRANZ WEHRMANN 9 K. L.J.R 19 1914-10-16 - Brwinów miasto, gm. Brwinów, pow. pruszkowski mazowieckie - - -
KÖRSLER ARTHUR - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
KLOC JAKÓB INF. K.U.K.F.J.B. 14 1915-02-15 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KOLBEL - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KONIGE ELIASZ INF. IR 27 - - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUDELLA JOH. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KLIX WILL MUSKETIER - 1938-04-10 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino - -
KASPRZYK JÓZEF SZER. VI BAON L.P. 1915-07-14 OKOLICE URZĘDOWA Urzędów wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki lubelskie - - -
KIN RUDOLF LEGIONISTA 1.P.P.LEG.POL 1914-12-23 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUBIAK ADALBERT - - 1915-03-30 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KONAR JOSEF - K.U.K. L.I.R. 25 1915-??-?? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KRZYK ANTON - - 1917-03-27 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KONIOR ROMAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KÖRNER PAUL WEHRM. 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KAISER WILHELM GREN. KPGGR 1 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
KLINNIKOW FILIP SZRG. 9 / 7 SYB. P.P. 1917-02-28 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 961
KNOPP WILHELM - - - - Ligota Dolna wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KIRCHER JACOB JG. - 1915-04-20 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KAZIMIER P. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KATL IWAN RUSS. - 1914-11-02 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KUBAS JOHANN - - 1915-09-27 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KLUGE AUGUST - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KLEIN JOSEF - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
KLATT ALEXANDER FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLOCKOWSKI WOJCIECH - - 1917 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOZMANEK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOSEHNIG HUBERT - - 1918-11-05 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KRAL ALOIS LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KLUG FRANZ MUSK. - 1915-03-15 - Danowo wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
KAMPA FRANZ - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KONRAD WILHELM - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Baitkowen -
KLICH JOSEF - - 1918-03-13 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEKARMIA -
KIELARECKI PAUL ZGSF. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAGELJ GASPAR LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRZYKAWIAK JAN - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - JAWORZNO -
KOMISSEDER - ? 6 K. LANDW. INF. REGT. 45 - - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KULKA JOHANN KPL. K.U.K.I.R. 8 1915-05-06 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KUDEL JAN - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
K? ALBERT - - 1915-07-2? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KIHILAW NIKOLAUS - 10 KOMP. 172 P.P. 1914-09-17 - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KRUMP ALOIS INF. K.K.L.I.R.31 1915-05-11 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOSSEK PAUL - - - - Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KRZIKALLA E. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KULNIK PET. JNFANTERIST 12 K. K.U.K. J.R. 51 1915-02-13 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
KULIKOW BAZYL - 26 P.P. 1916-05-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KOZIOLLEK F. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KLICK EMIL MUSK[ETIER] INF[ANTERIE] REG[IMEN]T 868(?) 1920-04-09 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
KLIMENT FRANZ KDTT. I. D. RES. K.K.SCH.R. 10 1914-12-20 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRUPA JÓZEF SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KEKUSCHOFF JWAN RUSS. INF.REGT.31.1.KP. 1915-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KULPA WINCENTY LEG. POLN.LEG.I.R. 1914-09-23 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KULIK PAL HONV. HIR 16 1914-12-24 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KORDECKI ALBERT ROTMISTRZ 2 P KAWALERII LEGIONÓW POLSKICH 1917-02-17 - Skole Ukraina, obwód skoleski Pogranicze - - -
KALINOWSKI ANDREAS - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk tablica pamiątkowa
KLEMPS EMIL FÜS[ILIER] - 1916-07-25 - Słowieńsko wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KUNTKE RUDOLF FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOHANEK ANDR. - - 1915-08-30 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KOLONKO HEINRICH - - 1914 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KOFLER III JOSEF LST.JG K.U.K.T.K.J.R.3 gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KAPPERBERG A. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOLBER J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
KÜCHNEL ANTON - - 1918-10-12 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KOCIOK PETER - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KAPITZA NIKODEM - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KORHENI ALEXEJ ZGSF. - - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUSCH EDUARD - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KLOKE OSWALD - - 1917-05-05 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - Rotunda
KOVACS S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KÜSSEL EDUARD GFT. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KAERCHER ALBIN MUSKETER R.J.R. 229, 6 K. 1914-10-20 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
KRAUSE OSKAR - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
KONDRATI MICHAJLOWICZ INF. RUSS. I.R. 208 1915-05-12 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KURZWIG - LDW. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KOCBEK FRANZ LDST.INF. IR 47 1915-01-28 - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KÜHN WILLY - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUNTZ EMIL GREN. 6 KOMP. GREN. REGT. 1 - - Gawliki Wielkie wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KOBAK ALFRED LEGIONISTA 1.P.P.LEG.POL 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUHNA VIKTOR - - 1916-07-12 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KYSELY JOSEF GEFREITER K.U.K. LST.I.R. 13 1915-07-08 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KUCHARCZYK EMANUEL - - 1917-04-06 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KORZONKIEWICZ A. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KRYS JOSEPH MUSKETIER 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KOLOSSA AUGUST UT.OFFZ. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KOCH ALOYS UTFFZ. 2/1 LDST. I. BTL. ALLENSTEIN XX/3 1918-08-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KRÜGER HEINRICH GEFR GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
KASCHURA PETER MUSKETIER - 1915-10-06 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KRAUSE WILHELM - - 1917-04-27 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KOLESZAR JOHANN INF. K.U.K.I.R. 65 1915-01-03 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KA? JOHANN FR.SOLD. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
KERNAND R - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KLIMENT ALBIN - - 1914-09-09 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KUKIELKA JOHANN - - 1917-02-28 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOBER BERHARD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KONEGEN LEO - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
KLINKER ASMUS GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRZEMIŃSKI JAN - - 1914 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOZUIRA P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KERN P. - - 1914-08-06 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
KRATOCHVIL JOSEF LST.GFT. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KRAHN HERMANN GERF. - 1916-05-18 - Danowo wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
KAMPA GREGOR - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KOTOLL HUGO - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Cziernien -
KLYTTA FRANZ - - 1917-04-29 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
KOET N. INF. - - - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KROPF FRANZ SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAUCZOR WILH. - - 1916-09-26 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOSLOWSKI JOSEPH WEHRM. ? 1914-12-12 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KOZYRSKI DIMITRO GFT. K.U.K.???30 ????-??-22 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
KAŁA STANISŁAW - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KERBER GUSTAV - - 1917-05-22 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KLEIN ALBERT MUSKETIER 3 KOMP. 44 P.P. 1914-09-13 - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KONEGONDA ROČAP ÖST.UNG. KRIEGER - - - Wojnicz I (nr 285) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRAL STANISLAUS - - - - Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KUBICZEK A. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KUPK(O?) AUGUST - BATL. NEUSALZ 1914-12-03 - Wodzierady wieś, gm. Wodzierady, pow. łaski łódzkie - - -
KURSETKOWSKI SIGMUND FELDGESTLICHER ETAPPEN KOMANDANT. 28 1918-08-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - KURZĘTKOWSKI?
KRAFT MARTIN - - 1919 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KIRCHNER ARTUR - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KAMIŃSKI GEORG INF. KK LIR 31 1915-05-07 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KELLETZ OTTO GREN. KPGRZF 1 1915-05-07 - Bieździadka (nr 41) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
KUSCHEL ALF. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KIPKA ROMUALD - - 1915-09-27 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KLOBUSICZKY GYULA HONVÉD 16/12.HONV.GY.E. - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAUSE MARTIN - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRUMKE PAUL - - 1915-05-10 - Jastrzębia wieś, gm. Góra, pow. górowski dolnośląskie - - -
KLOTZ MICHAEL PREUSS. GARDE GR.R.I 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KRISCHAN G. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KIRCHER KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUKSA TEODOR LAURENTIEWICZ RUSS. - 1915-06-01 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KOWALKE OTTO - - 1918-07-06 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
KEZY PIOTR RUSS.SOLDAT - 1917-04-08 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLOREK J. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KLOSE REINHARD - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KACHEL KARL - - 1917-07-17 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek Uzupełnione na podst. 'Die Geschichte der Städte Peiskretscham und Tost sowie des Kreises Tost-Gle
KALFUS WENZEL E.F. SCH.R. 10 1914-12-11 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOSTERMAN FR. SZER. - 1914-11-18 - Zgierz III miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
KOŁODZIEJ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
KRŠKA ERNST LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KÖRNER FRANZ - R.I.R.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KALZMANN E. LDSTRM. - 1914-12-15 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KREIS ? GEFR LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
KERNTHALLER JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KANIA WILHELM - - 1914 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KANIA KARL SCHÜTZE - 1916-04-15 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
KALWEIT MAX FÜSL. 3 KOMP. FÜSL. REGT. 33 - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KAHANEK FELIX GFT. K.K. LDST.I.R.15 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLEIN PAUL - - 1918-08-09 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
KREUTZ FRITZ GREN. RIR 64 1915-08-?? - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BERLIN -
KOSTKA IGNATZ - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KACZMARCZYK CARL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
KONRAD RICHARD - - 1918-04-05 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
KOSCHNIK BRUNO - - 1914-08-20 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Bresinke obelisk
KLYK ROMAN - - 1916 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KOLANOWSKI ANDRZEJ - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
KÖNIG WILHELM ERS.RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 12 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
KYNISZ KONSTANTY RUSS. L.R.51 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KUBIK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KNECHT HEINR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KLOSE FRANZ - - 1915 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
KLAR ADOLF - - 1918-05-16 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLOSE ERNST MUSK. - 1918-06-04 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KETTNER WENZEL LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KARAŚ MICHAŁ. - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KNORREK KARL GEFR. - 1914-06-22 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KÁDÁR SALOMON RES.INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KOVACS SANDOR INF HONV. IR 11 1915-01-05 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KULIG GREGOR - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KLANGWART OTTO - - 1916-11-10 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KUTA BOLESŁAW OCHOTNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
KUSZMYN TEODOR INF. IR 17 - - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KÜBLER JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KOLLRITSCH ROBERT - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
KINZER ERWIN KAN. 8.EB FAR 35 1918-10-08 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
KOCHANSKY GOTTLIEB - PREUSS.RES.INF.RGT.202 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KRAUSE RUDOLF - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - BANDESOW / BĘDZIESZEWO Obelisk
KODURA FRANZ - - 1915 BORREK Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KALETA FRANCISZEK - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
KMOCH WALTER UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KANSY JOSEF - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
KNOP KARL - - 1914-12-19 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Rochow obelisk
KIS DOMOKOS INFANTERIST I.R. 82 1915-05-05 - Woźniczna III (nr 178) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOZŁOWSKI FRANCISZEK - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KOBLITZ WILHELM - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KITIPEA GEORGI RUMUNIA INF. REGT. 57. 4. KP. 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KANIA GABRIEL GFT. KK LIR 31 1915-05-08 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRANERT PAUL GFT. KPGRZF 1 1915-05-07 - Bieździadka (nr 41) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
KUZNIC - - - 1916 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KALLMANN ALFR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KLYSCZ HEINRICH - - 1916-06-22 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KNAPIK JAKOB LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KREDEL PAUL - - 1918 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
KLEINORT GEORG - - 1918-05-18 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
KÖHLER ARTHUR PREUSS.RES. I.R.269 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KRNACZ V. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KISCHKA MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KULIAN JOACHIM RUSS. - 1915-05-26 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KRAUSE BRUNO - - 1918-06-02 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
KIREJEW ERNOLAI RUSS.SOLDAT - 1918-04-09 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOWALSKI FR. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KLICH JOSEF - - 1917-04-17 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
KADELA JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KORZEŃ T. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Ziempniów -
KARELA WENZEL LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KRAUSE WALTER GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KONRAD JOH. LDSTRM. LANDST. BTL. DARMSTADT III 1914-12-07 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KOKOTT PAUL - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KUHN PAUL - - 1918-02-21 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
KESSLER JOSEF PTRF. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KURNI? ALOIS - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KASPEREK JOCHANN - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KONIETZKE WILHELM GEFR. - 1914-09-09 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
KLE? JOHANN? WEHRM. LANDW.INF.REGT. 49? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - KLEZAREK? (DEHNEN)
KAŠINKA ANDREJ INF. - 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLETTA ALOIS - - 1918-08-25 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOLLENDZIN -
KÜHL HERMANN MUSK. IR 84 1915-08-?? - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BLIESDORF, OLDENBURG -
KROLL JOSEF - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KOWALIK FRANZ - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
K(L?)(?)(U?)MANN N.N. ?/NIEMIEC? ? 1914 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KOLLMANN JOSEF INF. IR 27 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KASTNER E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KÖSTERKE WILLY - - 1918-07-18 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Groß Nossin-Nożyno - obelisk
KOTLORZ NIK. - - 1914 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KAMIERCZAK JÓZEF - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
KRAJEWSKI JOHANN ERS.RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
KOŁODZIEJ WŁADYSŁAW LEG. 1 PP L.P. 1914-12-06 MARCINKOWICE Marcinkowice (nr 352) wieś, gm. Chełmiec, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KUCHAR M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KNOBLOCH R - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KALINKE GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
KIDOŃ PETER LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLEK MARCIN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KORNEK KARL SERG. - 1918-09-27 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KALINAWSKI BASILIUS RES.INF. I.R. 80 1915-05-10 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KORIAKIN ALEXIJ RUSS. - 1915-05-26 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KUHLMANN AUGUST - DTSCH. IR 269 1915-06-07 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KAMIŃSKI TOM. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
KULIG VINZENZ - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KLEIN EMIL - - 1918-07-18 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KLAPCZYK FRANZ - - 1916-09-05 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KITTEL JOSEF MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-04 - Pogorzyna (nr 103) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUEN ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KLEMP ERNST REZ. I.R. 45 / 8K 1915-02-09 - Karwik-Leszczyna wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KAMINSKI FRANZ - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - ROMANOWEN -
KOVERMANN PETER - PREUSS.RES.JÄGER BATL.19 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KRÜGER HEINRICH - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - TRIBSOW / TRZEBIESZEWO Obelisk
KOPEĆ AUGUSTYN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
KNOPP JOHANN - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
KÜHNKE MICHAEL - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
KARCZEWSKI AUGUST - - 1915-08-09 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
KLOTZ PETER JG. T.K.J.R. 2 1915-05-06 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KIEBEL MAX - - 1914-12-18 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KASPER ALFRED KPL KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KITTEL HERBERT - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KALUZENSKI ALEXANDER UL. UR 17 1915-02-08 - Bartne (nr 64) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAISER KARL - - 1915-05-16 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF VERMIST
KALMUS ERNST - - 1918-04-19 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
KOCZULLA JOHANN - - 1916-06-10 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOBYCIA DEMETER SCH. SCH. R. 34 1914-12-29 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRUG GUSTAV - - 1915-10-21 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
KUREK LEOPOLD SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KANT FRITZ - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KOSELEECK PAUL PREUSS.RES. I.R.269 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KRÓL S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KLEIBER TH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KURSKI IWAN PAWLOWICZ RUSS. - 1915-05-20 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KRAUSE KARL - - 1918-06-08 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
KISLU? NICOLAI RUSS.SOLDAT - 1917-08-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRAJKA W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KLONEK JOSEF - - 1915-07-08 * - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Boguschütz / Boguszyce -
KOZIOŁ KAZ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
KITTEL HERMANN RES.INF. L.I.R. 71 1915-05-08 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KRÜGER EMIL UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KREBS PETER MICH. RUSS. INF.REGT.115.3.KP. 1915-06-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOWALSKI PAUL - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KAMMER KARL - - 1915-11-25 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KOSLENKOW PAWLOW INF. IR 36 - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLEMEN EMANUEL LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KAMPKA ANDR. - - 1915-06-05 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KNAUER KARL KAN. FUSSAR.BTL. 38 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KERSCHBAUMER JAKOB JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLETTA WILHELM - - 1918-07-22 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
KLINDER CHRIST. FUS. 5 G.R. 10/F. 1915-08-04 Goworowo Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - ST. MATTHIAS, TRIER -
KROPA FRANZ - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KOWOL EMIL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
KOLTSCHAU (?) ERNST ERS. RES. 4. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 47 1914-11-23 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KOPIČ MICHAEL INF. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KASTNER H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KUSCH JOH. - -