Nazwisk w bazie na literę K: 7680

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
KUNZEL MAX ULAN - wrz-16 KARPATHEN Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
KROH EMANUEL - - wrz-15 RUSSLAND Grzędzin II wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1889-03-25 - -
KADING HUGO FÜS. FÜS. REGT. 33 wrz-14 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KÜHNERT ERICH - - wrz-14 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
KALINSKI KARL FÜS. FÜS. REGT. 33 wrz-14 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KANIZNI FERENC - H.I.R. sty-15 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
KOMPATCHER ANTON K. SCH. K.K.K. SCH. R. II sty-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUPPL ERNST - - sie-18 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
KRATZER JOSEF ZGSF. ÖST. KR. T.K.I.R. 2 maj-15 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KNOLL KARL - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
KRAMER HEINRICH - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
KRUSE HEINRICH - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
KATHMANN HEINRICH - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
KIESELHORST JULIUS - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
KEFEDER JOHANN INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOCMANEK JOHANN INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOTZOR HEINRICH INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KRATOCHWIL GABRIEL KORPORAL K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUPKA FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KANIAK KARL INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUHNE WILLY GFT. PREUSS. GARDE HUS. RGT. 3 maj-15 - Lubaszowa (nr 151) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOSAK ADOLF JG T.K.J.R. 2 maj-15 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRALICSEK ANTAL ERS. RES. H.I.R. 9 maj-15 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRAFT HUGO - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
KREIS KARL - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
KVAS FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KACHLER RICHARD - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
KOBICEK FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KIERSZT ELEN - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
KLAPPROTH AUGUST - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
KLOPAR HEINRICH INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOPP FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOUPICA FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUBA JOSEF INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUSEL WENZEL KORPORAL K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KAES FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KAROLLUS GOTTFRIED INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOPP JOHANN JG T.K.J.R. 2 maj-15 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KULHANEK KARL INF. K.U.K.I.R. 28 lut-15 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KÖPPE EMIL MUSK. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 265 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KOSSUT STEFAN JG. F.J.B. 26 lut-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KÖNIG WILH. MUSK. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KOHAK FRANZ INF. K.U.K.I.R. 28 lut-15 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KREIENDAHL W. MUSK. 12 KOMP. RES. INF. REGT. 265 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KOSLICK - UNTEROFFZ INF. RGT. 19 lis-14 - Szadek miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KULYBA FRANZ GFT. K.U.K.L.I.R. 33 lis-14 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KOWACS JSVAN JNFANT. K.U.K. J.R. 20 lis-14 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KOFLER III JOSEF LST.JG K.U.K.T.K.J.R.3 gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KALJAKOW WASSILI - 7 SIB. SCHÜTZEN-REGT. 8 U. 5 DIV. gru-14 - Pianki wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KATARGIN GEORGE SCH. K.K.SCH. R. 22 gru-14 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KONOPELSKI FRANZ INF. K.K. L.I.R. 18 gru-14 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOZARIUK GAVRIEL INF K.K.L.I.R. 22 gru-14 - Szczepanowice III (nr 197) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOZUBAL STANISŁAW LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL gru-14 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KIJAK BOLESŁAW LEGIONISTA P.P.LEG.POL gru-14 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLEIN FRANCISZEK LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL gru-14 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRAUS JOHANN SCH. K.K.SCH.R.18 gru-14 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KASPRZAK ALFRED ORD. BR. - gru-14 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KOSCHEWIATOW JAKOB - 7 SIB. SCHÜTZEN-REGT. 8 U. 5 DIV. gru-14 - Pianki wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KONOPKA ANTONI LEGIONISTA 1.P.P.LEG.POL gru-14 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOCE ANTON LDSCH. K.SCH.R. II gru-14 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KOGUTOWICZ KONRAD LEGIONISTA 1.P.P.LEG.POL gru-14 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOSLING A. INF. I.R.11/167 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
KEITEL - FŰS. FR.11/35 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
KROLL - REITER - cze-14 - Kętrzyn I miasto, gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński warmińsko-mazurskie - - nagrobek granitowy
KRAWCZENKO ALEKSIIEJ RUSSE TAUR.GREN.R.6 ????-??-?? - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KLENER KARL - - ????-??-?? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KÖPP(?) OTTO GEFR. - ????-??-?? - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KOCH J. MUSK. 1 KOMP. RES. INF. REGT. 266 ????-??-?? - Sulimy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KLUBCZUK LUKIEN ? ? ????-??-?? - Kasina Wielka (nr 364) wieś, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - -
KRIEGER ALB. - - ????-??-?? - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
KUMALA WŁADYSŁAW ? ? ????-??-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
KRAWIEC PETER ZIV. FUHRM. FEUD. PITA. ????-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KÜHN BERNHARD MUSK. 6 KOMP. RES. INF. REGT. 264 ????-??-?? - Sulimy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KU?? ??DOR RUSS.SOLDAT - ????-??-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOZYRSKI DIMITRO GFT. K.U.K.???30 ????-??-22 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
KA?? KORNEJ RUSS.SOLDAT - ????-??-07 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOR? PHILIP RUSS.SOLDAT - ????-?2-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KROLIK VALENTIN - - ????-10-18 - Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KRONE LOTAR HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-10-18 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KLUG HERMANN - - ????-10-01 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
K?TSCHMANN KARL HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KLEBOWSKI ?OLZ HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KEIN JOHANN - - ????-07-15 - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KOSIEK AUGUST - - ????-06-30 - Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KALNIK JOSEF MUSKET. - ????-05-26 - Gliwice II miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - sarkofag
KEUP ERWIN - - ????-03-05 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
KOBLIZEK VEL KOBLIZER JOHANN - K.U.K. I.R. 21 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KUBESCH ? - K.U.K. I.R. 49 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KRANZUSCH B. ? - ? - Zelkówo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Silkow) pomorskie - - obelisk
KRÄHER ? KARL - ? KÜR.REGT.8 ? ? - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie - ? obelisk
KUN? EWALD - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 29 lat
KRÜGER WALTHER - - ? - Krzywinek wieś, gm. Widuchowa, pow. gryfiński zachoniopomorskie - 1835-07-02 -
KOHR PAUL KAN. 6 B FELDA R2 ? - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
KLUG GUSTAV - - ? - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KUCHARSKI AUGUST - - ? - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
KOPF FRANZ WEHRMANN L.J.R.66/6K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
KOCH OTTO WEHRMANN L.J.R.46/6K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
KRÜGER HERMANN - - 19??-12-29 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - MITTELFELDE -
KLEINOD HEINR. - - 19??-11-16 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KLUNNER WILHELM - - 19??-07-25 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - MITTELFELDE -
KLEIN GOTTFR. LDSTM. - 19??-02-26 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - ZAGINĄŁ
KOHER KARL - - 19??-02-26 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KLIX WILL MUSKETIER - 1938-04-10 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino - -
KURPIELLA BRUNO - - 1924-04-24 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KONIOR KAROL - - 1923 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
KURPIELLA PAUL - - 1922-10-14 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KANDZIORA JOH.(ANN) - - 1922-10-03 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOPETZ EMANUEL - - 1922-02-07 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KLUPIEĆ JA. - - 1922 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1899 - -
KOŚCIELNY PAWEŁ SZEREG. - 1921-07-13 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1895 - -
KAMRAD LEON - - 1921-06-04 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KUKIELKA EMIEL - - 1921-05-23 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRAMER ALBERT LDSTM. - 1921-05-01 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - zmarły na skutek wojny
KOLOSKO GEORG - - 1921 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KULESZA WŁADYSŁAW SZER. - 1920-??-?? - Słonim wieś, obwód grodzieński, rejon słonimski Pogranicze - - -
KLUPA JAN SZEREG. - 1920-11-21 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1895 - -
KUPIEC STANISŁAW SZEREG. - 1920-11-07 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
KĘSIECKI STEFAN SZEREG. - 1920-11-02 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
KAMROWSKI EDMUND PODPORUCZNIK 63 PUŁK PIECH. 2 BAT. 1920-08-02 BRZEŚĆ Pelplin miasto, gm. Pelplin, pow. tczewski pomorskie 1895-06-05 - -
KIERUJ JÓZEF - - 1920-07-26 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1901-07-06 - -
KAŹMIERCZAK JAN - - 1920-07-25 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KŁODA ANTONI SZEREG. - 1920-07-24 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
KUHNERT PAUL - - 1920-06-22 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1898-07-06 - -
KUNISCH WILHELM UOFFZ. 187 ARM.BAT. 1920-05-16 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
KOŃCEWICZ PIOTR - - 1920-05-11 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KÖHLER JOSEF - - 1920-04-19 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - STRUWITZ -
KLICK EMIL MUSK[ETIER] INF[ANTERIE] REG[IMEN]T 868(?) 1920-04-09 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
KLEIN AUG. - - 1920-03-18 - Otoki wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KNEBEL GUSTAV - - 1920-03-17 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1894-03-30 THIEMENDORF -
KLAMMT JOSEF KAN. - 1920-03-09 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1898-09-26 - -
KAISER ARNOLD MUSK. - 1920-03-06 - Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
KAŹMIERCZAK JÓZEF - - 1920-03-04 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KRAUSE KURT - - 1920-03-02 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1899-12-07 DRESDEN -
KRZYŻANOWSKI FR. SZEREG. - 1920-03-02 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
KUTTIG OSWALD - - 1920-02-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1900-02-28 POISCHWITZ -
KÖHLER ALFRED LDSTM. - 1920-02-13 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1894-08-17 - -
KOŁODZIEJSKI - SZEREG. - 1920-01-25 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
KOŚCIERSKI WŁAD. SZEREG. - 1920-01-21 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
KIERUJ LEON - - 1920-01-15 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1901-01-19 - -
KOTTWITZ WILHELM SCHÜTZE - 1920-01-10 ZESENOW Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
KOLLEK AUG. - - 1920-01-05 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KISKY FRITZ - - 1920 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KASZUBA FRANC. - - 1920 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - - Kl. VIII
KASPEREK LEON - - 1920 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
KEMPA HERB. - - 1920 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KRZANOWSKI STANISŁAW - - 1920 - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KUCZYŃSKI ANDRZEJ - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
KONIOR RUDOLF - - 1920 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
KLUPIEĆ JÓ. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1901 - -
KRYSIAK SZ. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1902 - -
KWIATKOWSKI PI. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1900 - -
KAŒKOW IVAN INF. K.U.K. I.R. 55 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KULK PETER INF. K.U.K. I.R. 95 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KAROLCZUK STEFAN INF. K.U.K. I.R. 95 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KOTERBA JOHANN GARDE FUSEL. - 191?-??-07 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
KLEUSER KURT RES. - 191?-09-24 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
KOSSMAN EMIL KRIEGSFRW. L.J.R. 9/7K 191?-04-16 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KAPISTECKI BERN. SZEREG. - 1919-??-?? - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1896 - -
KRUPPOK JOHANN - - 1919-12-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRANZ WILLY - - 1919-12-08 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KOPFMÜLLER XAVER - - 1919-12-01 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-10-01 LECHHAUSEN -
KOSMOL GEORG - - 1919-10-02 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1896-09-09 - -
KLOSE MAX - - 1919-09-20 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
KAWA ANTONI SZEREG. - 1919-09-16 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
KULLIG JOHANN - - 1919-08-18 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1896-03-08 - -
KACZYŃSKI JAN SZEREG. - 1919-08-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1893 - -
KASPRZAK TOMASZ SZEREG. - 1919-08-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
KEDZIOR WŁADYSŁAW KAPRAL ? 1919-08-11 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KOBIOLKA OTTO DEUTCH SOLDAT - 1919-08-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KOHN JOHANNES KAN. - 1919-08-09 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - zmarły na skutek wojny
KLEINERT MAX - - 1919-07-21 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1900-03-31 - -
KASCHEN DEMITRI GEM./RUSS. I.R.210 1919-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KONIECZNY JAN SZEREG. - 1919-06-20 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KORT FRIEDRICH GEM/ROSJA I.R.159 1919-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KUSMIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.113 1919-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KAMEJEW JEFIM GEM/ROSJA I.R.7 1919-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KUJASIEW EICHON GEM/ROSJA I.R.41 1919-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KOSMAZEW MICHAEL GEM/ROSJA I.R.152 1919-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KOTENKO DIMITRI UTFFZ/ROSJA I.R.280 1919-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KOZERENKO SEVGEIJ GEM/ROSJA I.R.280 1919-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KLIMOW NIKIFO. RUSS.SOLDAT - 1919-04-19 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KANIA JOHANN PIONIER GARDE PIONIER BATL. 1919-04-16 OPOLE Opole V miasto, gm. Opole, pow. opolski opolskie 1893-05-11 - -
KURTA JOSEF KANONIER FUSS ARTL. REG. 6 1919-04-01 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KOSLOW MICHAEL GEM/ROSJA I.R.109 1919-03-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KOKOTT KARL - - 1919-03-25 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-06-03 - -
KOMOREK FRAN. SZEREG. - 1919-03-17 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
KIRSANOW NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.328 1919-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KULA WŁADYSŁAW SZEREG. - 1919-03-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1897 - -
KUCHENBERKER GECHARD UNTOFF. - 1919-02-24 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - -
KUTZNIK VINZENT MUSKETIER I. R. 157 ERS. BATL. 1919-02-21 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KONSTANTIN STEFAN GEM/RUMUNIA I.R.3 1919-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KLIECK FRANZ JÄGER JÄGER BATL. 6 1919-02-18 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KONSTANTIN JON GEM/RUMUNIA I.R.26 1919-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KRESSLER EMIL - - 1919-02-11 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1886-01-08 SAGAN -
KARASEW WLADIMIR GEM/ROSJA I.R.455.4 1919-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KAMMEL REINHOLD - - 1919-02-09 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
KUSMINKO AFANASI SERGT/ROSJA I.R.6 1919-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KUSIM FIRENTI GEM/ROSJA I.R.503 1919-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
KUSCHTSCHUK JEFIM GEM/ROSJA I.R.315 1919-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KULIKOW MICHAEL GEM/ROSJA I.R.307 1919-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KOWALSKI JÓZEF - - 1919-02-04 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KANDLER JOHANNES FLUGZEUGFHR. - 1919-01-31 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1896-08-22 - HIER RUHET IN GOTT
KAMENZA STEFAN GEM/ROSJA I.R.58 1919-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KRENER ALFRED UNTFFZ. FUSS. ARTL. REGT. 15 1919-01-24 - Żarki Średnie wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1899-08-17 - -
KANIA JOSEF - - 1919-01-24 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KASCHIN IWAN GEM/ROSJA I.R.122 1919-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KERAD ANTON ROSJA ZIV.GEF. 1919-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KRIWTSCHEWITSCH ANTONI GEM/SERBIA I.R.8 1919-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KETTELHUT FRANZ - - 1919-01-14 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
KOINDEK REIMUND KAN. FELD ARTL. REG. REKR. DEP. 24 1919-01-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - RUDA -
KOTSCHNOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.42 1919-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KLEINERT ALFRED - - 1919-01-08 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-02-17 SAGAN -
KASSJAKIN SERGEZ GEM/ROSJA I.R.219 1919-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
KOSENKA GREGORI GEM/ROSJA I.R.18 1919-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KOSERA ANTONI GEM/ROSJA 1 POLN.BB. 1919-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KAIM JAKOW GEM/ROSJA I.R.112 1919-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KOWALEWSKI - GRENADIER - 1919- - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1898- - -
KOLANKO WŁADYSŁAW - - 1919 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1897 - -
KRAFT MARTIN - - 1919 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KACZMAREK JA. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1898 - -
KOZIOLLEK PAUL - - 1919 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRALISZ FR. - - 1919 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1891 - B. ucz. kl. VIII
KAZIUR JOSEF - - 1919 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KUIK ŁU. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1900 - -
KURA RUDOLF - - 1919 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOSINKOW ALEKS SZER. - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1877 - -
KISKY ALFRED - - 1919 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KURZ FILIP - - 1919 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1898 - Kl. VII
KR????? JO? - - 1918-??-?? - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KRICZKO JAN SZEREGOWY - 1918-??-?? - Stryj Ukraina, obwód lwowski Pogranicze - - -
KADUK JOSEF MUSK. - 1918-??-?? - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOTARBA JÓZEF ? ? 1918-??-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KNOPP JOSEF LEUT. - 1918-??-?? - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KARPOW NIKOLAJ GEM./RUSS. I.R.35 1918-??-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KRASNOSJOLOW ALEXANDER GEM./RUSS. RES.? 73 1918-??-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KIERCZYŃSKI WINCENTY SZEREGOWY - 1918-??-?? - Stryj Ukraina, obwód lwowski Pogranicze - - -
KUSCH ALOIS MUSK. - 1918-??-?? - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRÜGER - GEFR. - 1918-??-25 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
KRASOWSKI STEPAN GEM/ROSJA I.R.258 1918-??-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KORDUAN RICHARD - - 1918-??-12 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice bracia / brüder
KLETTE WILHELM OFFIZ. STELV. - 1918-??-09 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - MIESIĄC MIĘDZY 01 A 05
KOWALCZYK ANTONI - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
KOCHAŃSKI STANISŁAW - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
KRESTIOGLA NIKOLAI UTFFZ/ROSJA A.R. 1918-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KOKOTT THOMAS - - 1918-12-31 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KUSNETZOW IWAN GEM/ROSJA I.R.177 1918-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KUNAV JOSEF LANDSTRM. 2 LANDST. I. ERS. BATL. HERZIG 1918-12-24 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KACHE KARL - - 1918-12-23 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KORTSCHAGIN KRENOFONT GEM/ROSJA I.R.29 1918-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KUSCHMIN GRIGORI RUSS. UTFFZ. RUSS. I.R. III 7. KP. 1918-12-11 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1880-01-25 MOSKAU -
KUTSCHINSKI STANISLAW GEM/ROSJA G.R.4 1918-12-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOSBAB HERMANN - - 1918-12-08 - Damnica wieś, gm. Damnica, pow. słupski pomorskie 1880-09-03 - -
KITTNER JOSEPH - - 1918-12-08 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KIRSLE HERMANN - - 1918-12-06 IN HORHE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KIRSCH PAUL - - 1918-12-06 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KASANA ANTON GEM/ROSJA F.A.R. 1918-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOLODIN FEODOR GEM/ROSJA I.R.138 1918-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KURZOK JOS. - - 1918-12-05 KANDRZIN Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUROLESIN ALEXEI GEM/ROSJA I.R.290 1918-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KIRJANOW SIMION GEM/ROSJA I.R.1 1918-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KUPCZYŃSKI MICHAŁ - - 1918-12-03 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
KRILOWSKI SERGIJ GEM/ROSJA I.R.43 1918-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KLUG RICHARD - - 1918-12-02 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KONDRASCHEW SERGEJ GEM/ROSJA I.R.16 1918-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
KALISKE EMIL GEFR[EITER] - 1918-12-02 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
K? ALFONS ? - 1918-11-?? - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
KÖPKE FRANZ LANDST[URMMANN] - 1918-11-27 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KRALIK WIZENTI - - 1918-11-26 - Sobota wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
KROLL PAUL - - 1918-11-26 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KLOSE GUSTAV MUSK. 362 I.R. 1918-11-23 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
KRAWCZYK ANTON - - 1918-11-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRZIKALLA KARL - - 1918-11-21 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KAMINSKI PAUL - - 1918-11-21 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUKANOW ILIA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 7/312 P.P. 1918-11-20 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KUNKEL - KANONIER GEHR.KAN.BATTR.16 1918-11-19 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1876-09-21 - -
KORBOW STEPAN GEM/ROSJA I.R.1 1918-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KONONOW CHARITON GEM/ROSJA I.R.110 1918-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KRETSCHMER ARTUR - - 1918-11-17 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KOKORIN LEONTI GEM/ROSJA I.R.8 1918-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KAMMER PAUL - - 1918-11-16 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1879-05-01 - -
KOLLEK JOHANN - - 1918-11-15 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
KONDARJEW ANDREI RUSS. GEM. 15 I.R. 291 1918-11-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1891-07-30 WARSCHUBLACH -
KOTARSKI STANISŁAW - - 1918-11-12 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
KANTAREK PIOTR PLUTON. II. BRYG.L.P. 1918-11-11 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1875-??-?? - -
KALIWODA-LUCZYŃSKI LEON DRUŻYNOWY ZHP - 1918-11-11 - Łomża II miasto, gm. Łomża, pow. m. Łomża podlaskie - - -
KAMPA FRANZ - - 1918-11-11 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KULKA KONSTANTY SZER. WP - 1918-11-10 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 24 - -
KWELLA ALOIS - - 1918-11-10 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1894-12-26 - -
KROKSCH WALT. - - 1918-11-09 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - WARMBRUNN -
KWASNIOK PAUL - - 1918-11-09 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KIWALL BERNH. - - 1918-11-07 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
KOSEHNIG HUBERT - - 1918-11-05 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KULOSA PETER MUSK. - 1918-11-05 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOWALEWICZ J. - - 1918-11-04 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1877-07-04 Wijewo -
KOTOMSKI WŁADYSŁAW - - 1918-11-03 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
KANTZ RICHARD - - 1918-11-03 im Lazarett Renwelt(?) bei Berlin Lubuń wieś, gm. Kobylice, pow. słupski pomorskie 1890-02-07 - -
KRUPSKI JÓZEF - - 1918-11-03 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
KRAUER KARL - - 1918-11-03 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
KRAWCZYK WINCENTY - - 1918-11-02 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1899-04-04 - -
KUSTOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.65 1918-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KACHEL FRANZ - - 1918-11-01 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KETZLER JOHANN RES. - 1918-10-?? - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRUMM WILLI WILLI ULANEN R. 4 1918-10-? - Pokój IV wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie 1892-01-15 - SANITARIUSZ
KOSTKA FRANZ - - 1918-10-31 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KRADALIN ADAM GEM/ROSJA I.R.202 1918-10-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KRÜGER ERICH - - 1918-10-31 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
KLOSE JOS. MUSK. - 1918-10-29 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KELLY P. 1164 PRIVATE 53 RD.BN.AUSTRALIAN INF. 1918-10-29 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
KARASIUK ANTONI SZER. ZBORNY PKT S.U. 1918-10-28 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
KUCKLOK AUGUST - - 1918-10-28 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
KAŹMIERCZAK ANTONI - - 1918-10-28 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
KENZEL PAUL - - 1918-10-27 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
KURNIGIN SERGEI GEM/ROSJA I.R.88 1918-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KNOPP OTTO - - 1918-10-27 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
KOPREK - - - 1918-10-27 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
KALLIES W. - - 1918-10-26 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KNOP MAX - - 1918-10-26 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
KÜHNEL BERTHOLD - - 1918-10-26 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1885-06-15 - -
KUNN ALBERT - - 1918-10-26 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
KUNN ALBERT - - 1918-10-26 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
KLÜTZ HERMANN KAN. - 1918-10-25 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
KLOTH PAUL - - 1918-10-25 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KORTWITZ HEMR. - - 1918-10-25 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KATTNER FRANZ GEFR. - 1918-10-25 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
KUSNEROW PETER GEM/ROSJA I.R.94 1918-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KOCH R. - - 1918-10-24 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
KOCH P. - - 1918-10-24 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
KONJAJEW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.103 1918-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KRONER HERBERT GEFREITER - 1918-10-24 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
KARL FRANZ - - 1918-10-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1879-07-20 KOLLNG -
KASCHKIN NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.33 1918-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KURTZ ALEX. - - 1918-10-23 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KUHNERT ERDM. - - 1918-10-23 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
KUBIK FELIKS - - 1918-10-23 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1875-10-17 - -
KRAUSE OTTO - FERD.ART..REGT.6 1918-10-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-11-26 - -
KOLODZIEJ FR. - - 1918-10-22 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KUSOW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.88 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOSAKOW SEMEN GEM/ROSJA I.R.17 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
KNISPEL WILHELM - - 1918-10-21 - Okunin wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
KURZ KARL - - 1918-10-21 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KLUKIN FEDOR GEM/ROSJA A.R.20 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KNJASOW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.250 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KLENNER O. - - 1918-10-21 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
KRAUSE ERNST - - 1918-10-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KOBYLKA ADAM GEM/ROSJA I.R.I. 1918-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOPETSCH PAUL KAN. - 1918-10-20 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KUJASEW PETR GEM/ROSJA I.R.114 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOWALLIK JOHANN - - 1918-10-19 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUBITZKI STANISLAUS LDSTM. - 1918-10-19 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOFTAEW ANIKO GEM/ROSJA I.R.185 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOLENIKOWR ANDREJ GEM/ROSJA I. R. 475 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
KOWOW PETR GEM/ROSJA I.R.456 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KAR???SKI THEODOR RUSS - 1918-10-18 - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KAMINSKI JOHANN - - 1918-10-18 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-02-06 WAWERWITZ -
KUDRAWZEW IWAN GEM/ROSJA I.R.7 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KALLAUS EMANUEL - - 1918-10-18 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KRADJNOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.243 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KRISTEL IWAN GEM/ROSJA I.R.199 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
KRUSCHKOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 113 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KURZ JOSEF MUSK. - 1918-10-16 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
KUTSCHINSKI ANTON - - 1918-10-15 KUŹNIA RACIBORSKA Kuźnia Raciborska II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie 1871 ŁÓDŹ -
KOLBASIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.113 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KULIKOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.39 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KORGEL ROBERT - - 1918-10-15 IN FRANK. Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KONDRATOW LASAR GEM/ROSJA I. R. 212 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
KURISIN KANSAUT GEM/ROSJA I.R.385 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
KORETZKI JUDA GEM/ROSJA I.R.309 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KOSIN ANTON RUSS. SERGT. RUSS. GARDE. I.R. 1918-10-14 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - CHRISTIANONKA 30 JAHRE
KALISMULA MINGASI GEM/ROSJA I.R.38 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KOTEBA IWAN GEM/ROSJA I.R.84 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
KIREEW EWDOKIN GEM/ROSJA I.R.133 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KOCH HERMANN - - 1918-10-14 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - -
KOSCHEK EDMUND UNTEROFFZ. - 1918-10-14 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
KORTH MAX - - 1918-10-13 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
KNOBBE OTTO KAN. - 1918-10-13 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
KRAUSE HEINR. - - 1918-10-13 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
KLENNER HUBERT - - 1918-10-12 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KÜCHNEL ANTON - - 1918-10-12 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KACZMARCZYK FRANZ - - 1918-10-12 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KARTASCHEW GAWRIL UTFFZ/ROSJA I.R.11 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUDLEK ALOIS - - 1918-10-11 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KUTZNER ALBERT - - 1918-10-11 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Hochbeltsch obelisk
KUPKY ALFRED - 4 INF REGT 103 1918-10-10 - Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-01-27 MARKERSDORF (Markocice) ZAGINĄŁ
KRASJKO DOROFEI GEM./RUM. I.R.27 1918-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRASNOSJOLOW ALEXANDER GEM/ROSJA RES. R. 173 1918-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KLOSE PAUL - - 1918-10-10 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
KACHEL JOHANN - - 1918-10-08 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - SŁUPSKO -
KINZER ERWIN KAN. 8.EB FAR 35 1918-10-08 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
KAŹMIERCZAK LORENZ - - 1918-10-08 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
KACHEL JOHANN - - 1918-10-08 Francja Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie 1872-01-08 - -
KOLONKO KARL - - 1918-10-08 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
KOJWISTOINE PIOTR GEM/ROSJA I.R.296 1918-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOWALOW DANIEL GEM/ROSJA I.R.330 1918-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KAMIERCZYK BOLESŁAW - - 1918-10-07 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1894-05-24 - -
KOCHON JOHANN UNTEROFFZ. - 1918-10-06 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
KOCZY JOHANN - - 1918-10-06 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KIPKA ALOIS - - 1918-10-05 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KEARNS E.W. GUNNER / WLK.BRYTANIA Royal Artillery 1918-10-05 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
KOKOTT LUDWIG - - 1918-10-05 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KOTULLA ALOIS - - 1918-10-05 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KRAWCZYK JOHANN - - 1918-10-04 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KASPEREK ALOIS - - 1918-10-04 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KONONENKO WASSELI RUSS. UNTEROFFIZIER INF. RGT. 121 1918-10-03 - Strzelce Opolskie I miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie 1889-01-30 - -
KOPIETZKI BERNHARD - - 1918-10-03 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KIPRY TRAUGOTT M.G.ABT. - 1918-10-03 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KLEIN JOS. - - 1918-10-03 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
KRASILNIKOW GRIGORI GEM/ROSJA I.R.108 1918-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KILLMANN GUSTAW ARM.SOLD. - 1918-10-02 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
KONCZAK ALBERT - - 1918-10-01 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
KOPPA JOSEF - - 1918-10-01 - Dolna wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KNAPP EMANUEL - - 1918-10-01 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze/ Wiejce -
KINDLER HERM. - - 1918-10-01 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KRATZERT JUL. - - 1918-10-01 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KRISTJA JEFIM GEM/ROSJA I.R.241 1918-09-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KRÜGER FRITZ UNTFFZ. - 1918-09-29 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
KLOHN WILLI - - 1918-09-29 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tangen-Tągowie obelisk
KENNEDY RNVR. J.W. KP/548 ABLE SEAMAN ANSON BATTN.R.N.D. 1918-09-28 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
KENNEDY JAMES ŻOŁNIERZ R.N.D.ARM.ANGIEL. - 1918-09-28 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KORNEK KARL SERG. - 1918-09-27 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KALUZA PETER - - 1918-09-27 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KOSCHEWIEROW DIMITRI GEFR/ROSJA A.R.3 1918-09-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KROLL LEO SCHUTZE - 1918-09-27 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KORTH ERICH - - 1918-09-27 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
KRABISCH MAX - - 1918-09-27 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KOKOTT JOHANN - - 1918-09-27 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KLEIN PAUL - - 1918-09-26 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
KÖHLER BRUNO - - 1918-09-26 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KUMIEGA JOSEF INF I.R.57 1918-09-26 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
KRESEWE ERICH - - 1918-09-26 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KURZIDIM PAUL - - 1918-09-25 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KONCZALLA JOSEF - - 1918-09-24 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PONIENTZÜTZ -
KRAWIETZ THOMAS - - 1918-09-24 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KNITTE HERMANN - - 1918-09-24 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
KUZENCO SIMON GEM/ROSJA I.R.102 1918-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KLUCZNIK JOSEF INF. LST.ERS.BAON. 105 1918-09-22 - Lubcza I (nr 234) wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - pojedynczy grób na cm. parafialnym
KRAUSE WILHELM KAN. - 1918-09-22 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1892-09-13 Wendischbuckow obelisk
KLIEGEL JOSEF - - 1918-09-21 LAZARETT ZU BROMBERG Poręba wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie 1890-12-03 - -
KASHUCHOW DIMITRI ROSJA Z.GEF. 1918-09-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
KOLBE AUG. - - 1918-09-18 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KEPPER PAUL - - 1918-09-18 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
KADUSCHAIEW WASILI GEM/ROSJA I.R.316 1918-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KASCHEL ERH. GEFR. - 1918-09-18 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
KUBINA VALENTIN - - 1918-09-18 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
KLIKOW IWAN GEFR/ROSJA I.R.36 1918-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KORZENIOWSKI STEFAN SIERŻANT C.K.ARMII 1918-09-18 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1898-??-?? - -
KÄSLER P. GEFR. - 1918-09-18 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KULKA WILLI - - 1918-09-17 - Jagłowice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
KLEIN KARL - - 1918-09-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KUPŒĆ EDMUND POR. WP - 1918-09-13 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
KLEINER WILH. - - 1918-09-13 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KWASNIOK JOHANN - - 1918-09-13 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KUBITZA PETER - - 1918-09-11 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
KAUTZ ERNST - - 1918-09-11 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1897-12-26 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
KARLATSCHOW GEORGI SERGT./RUSS. I.R.115 1918-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KAUTZ HERMANN - - 1918-09-10 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Klein-Platenheim-Płótówka obelisk
KODYM IGNATI GEM/ROSJA I.R.337 1918-09-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
KONIETZNY JOSEF - - 1918-09-09 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KAHLENBACH PAUL LANDWEHRM. - 1918-09-09 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1879-04-30 - -
KORYCIORZ PAWEŁ - - 1918-09-09 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
KUSCH KARL GEFR. - 1918-09-09 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOZMA EMILI - K.U.K. I.R.M. 6A 1918-09-08 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KROHN HERMANN - - 1918-09-08 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KOCHON THEOFIL MUSKET. - 1918-09-07 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
KIRCHNIAWY FRANZ - - 1918-09-06 - Przewóz (opolskie) wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KELLY PATRICK ŻOŁNIERZ ARMII ANG. 53 P.P. 1918-09-06 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KUNA WILHELM - - 1918-09-06 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KNOBLOCH BRUNO - - 1918-09-06 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
KUŁBIS OSIP ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 110 P.P. 1918-09-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KOSTRZEWA E. E.RES. - 1918-09-03 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
KIPKA ALFONS MUSK. - 1918-09-02 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KNOBLICH BRUNO - - 1918-09-02 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
KULISCH STEPHAN MUSK. - 1918-09-02 - Wódka wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KOLETZKO JOHANN - - 1918-09-02 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KEWITZ A - - 1918-09-02 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - KIRSCHIENEN - KIRSINY -
KOLZACHOW LAWRENTY GEM/ROSJA I. R. 94 1918-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUNZE JOSEPH - - 1918-09-02 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KRAUSE MAX - - 1918-09-01 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
KLIMENKOW MICHAIL ROSJA Z.GEF. 1918-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1866 - -
KNALL JOHANNES - - 1918-09-01 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
KUSCHKA ROMAN - - 1918-09-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1897-08-17 - -
KUNISCH HERMANN - - 1918-08-? - Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
KLIEM KARL - - 1918-08-31 BARISIS Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
KUSCHE GUSTAV - - 1918-08-30 Vervins Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
KAUFACH PAUL - - 1918-08-29 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KELKENWITSCH STANISLAUS GEM./RUSS. A.R.2 1918-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KNAPPE HERM. - - 1918-08-28 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KIPKA KONSTANT. - - 1918-08-28 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KRAKAU JOH. - - 1918-08-28 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
KACZMARCZYK MICHAEL - - 1918-08-26 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893-09-29 - -
KLETTA ALOIS - - 1918-08-25 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOLLENDZIN -
KUPKA FRANZ - - 1918-08-24 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
KIEHL JOH. - - 1918-08-24 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOIKAJEW GABRIEL GEM/ROSJA I.R.51 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KOTERBA ANTON KANON. - 1918-08-22 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
KAY JOHANNES - - 1918-08-22 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
KORNFŰHRER JOSEF - - 1918-08-22 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
KRUPPA FRANZ LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BATL. WESEL 1918-08-22 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KWASKOWSKI WIKTOR - - 1918-08-21 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
KELEP AFANAZY SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 75 P.P. 1918-08-21 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KILA JOHANN - - 1918-08-20 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KOSNY THOMAS - - 1918-08-20 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KRAUSE HERMANN - - 1918-08-20 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
KACZOROWSKI STEFAN - - 1918-08-19 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
KOLACZEK JOSEF - - 1918-08-18 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KRUTAR MILAN SZEREG.ARMII SERBSKIEJ 18 P.P. 1918-08-18 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KALDRACK HELMUT HAUPTMANN DER RESERVE  FELDARTILLERIR REGIMENT NO. 278 1918-08-18 SELENS Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1879-02-02 STETTIN/SZCZECIN -
KIKTENKO WASSILI GEM/ROSJA I.R.341 1918-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KRACHMALEW ANDREJ GEM/ROSJA I. R. 121 1918-08-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KLEINER JOSEF - - 1918-08-14 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
KROTOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.327 1918-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KRIETSCHOK LEONTE GEM./RUSS. I.R.134 1918-08-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KOWALSKI JOHANN ZGSF. IR 57 1918-08-12 - Kołaczyce II (nr 39) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
KRETSCHMER OSW. MUSK. - 1918-08-12 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
KURSETKOWSKI SIGMUND FELDGESTLICHER ETAPPEN KOMANDANT. 28 1918-08-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - KURZĘTKOWSKI?
KORDULLA PAUL - - 1918-08-11 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
KOTSCHIROW JEREMEJ GEM./RUSS. I.R.33 1918-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KACHEL PAUL - - 1918-08-10 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KLEIN PAUL - - 1918-08-09 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
KARBSTEH JOSEF - - 1918-08-08 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
KOLISKA JOSEF - - 1918-08-08 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA PSTRĄŻNA 2)
KOCH ALOYS UTFFZ. 2/1 LDST. I. BTL. ALLENSTEIN XX/3 1918-08-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KOPLIN ALBERT - - 1918-08-08 - Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski pomorskie - - -
KNOSSALLA MARTIN - - 1918-08-08 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - VERM.
KOLCZKIN WASILI RUSS.SOLDAT - 1918-08-08 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KASPRZIK MARZIAN - - 1918-08-08 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KÖNIG ALBERT - - 1918-08-07 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1880-10-21 - -
KRAFCZYK JOS. LANDWEHRM. - 1918-08-06 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KALININ NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.16 1918-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KRISCHKO JOHANN INF. 15 / K.U.K. I.R. 26 1918-08-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KALKOWSKI FRANCISZEK - - 1918-08-05 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Kosowo -
KRIEST AUG. GEFR. - 1918-08-04 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
KARTASCHOW ALEXANDER SERGT/RUMUNIA I. R. 87 1918-08-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KÖNIG WILHELM GEFREITER M.G.ZUG LODZ 1918-08-04 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KOBJAKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.276 1918-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KNOP KARL - - 1918-08-03 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
KAMIŃSKI BOLESŁAW - - 1918-08-02 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
KOWALSKI WALENTIN GEM/ROSJA SCH. R. 7 1918-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KÖRBER OSKAR UNTEROFFIZIER INF. REG. 37 1918-08-02 - Ochla dzielnica, gm. Zielona Góra, pow. zielonogórski lubuskie - - -
KONTNY AUGUST - - 1918-08-01 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUTH FRIEDR. ERS. RES. GRÄB. VERW. BEZIRK II ET. JNSP. 10 1918-08-01 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KÖHLER WILHELM - - 1918-07-?? - Zimna Woda (pow. Lubin) wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie 1855-06-30 - -
KLEBANOW ILIA SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 14 107 P.P. 1918-07-31 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KÜLLNER GEORG - - 1918-07-30 - Rudawica wieś, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
KRZECHKI KOSEF - - 1918-07-30 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KUSSI ANTON - - 1918-07-29 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KLANN BERNHARD RESERV. - 1918-07-29 - Nawino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
KALIMULY CHAMIDELY SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 1/207 P.P. 1918-07-27 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KOTULLA KARL - - 1918-07-26 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KLEIN JOSEPH - - 1918-07-26 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KYNAST GUSTAV GEFR. - 1918-07-26 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - SIMSDORF tablica
KRUTIKOW ALEXIEJ SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 16 209 P.P. 1918-07-26 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KRÜGER J - - 1918-07-25 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
KÜHL FRIEDR. LDSTM. - 1918-07-25 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
KUTZNER - WEHRMANN LANDW.INF.RGT.46 1918-07-25 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1853-02-22 - -
KLIMENTOW FEODOR GEM./RUSS. I.R.285 1918-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KLEMM WILLI - - 1918-07-24 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
KLOSE JOSEPH - - 1918-07-24 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KLOSE JOSEF - - 1918-07-24 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
KLOSE JOSEF - - 1918-07-24 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KOWALLEW WASSILY RUSS.SOLDAT - 1918-07-23 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KIESEWETTE? ERNST - - 1918-07-22 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KÜHN RICHARD - - 1918-07-22 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
KLETTA WILHELM - - 1918-07-22 - Witosławice wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KLETTA WILHELM - - 1918-07-22 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
KOLOTOW ANDREJ GEM/ROSJA G.R.16 1918-07-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KABULSKI FRANZ GEM/ROSJA T. R. 51 1918-07-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KÜHL ADOLF - - 1918-07-20 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
KRAUSE OSKAR KANONIER - 1918-07-20 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1891-11-20 - -
KRABIWIN DEMITR SZER. 330 p.p. 1918-07-20 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1884 - -
KABORNIKOW PIOTR GEM/ROSJA I.R.8 1918-07-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KRAUSE H. LDSTM. - 1918-07-20 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KARPAW IWAN GEM/ROSJA I. R. 94 1918-07-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KÖSTERKE WILLY - - 1918-07-18 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Groß Nossin-Nożyno - obelisk
KLAUS FRANZ - - 1918-07-18 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KALKOWSKI LEON - - 1918-07-18 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1885 Kosowo -
KLEIN EMIL - - 1918-07-18 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KLOU FRITZ - - 1918-07-17 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - PLOTHOW TABLICE
KRUGLOW NIKITA GEM/ROSJA I. R. 107 1918-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KULISCH ABRAM GEM./RUSS. I.R.134 1918-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KAUCZOR AUG. - - 1918-07-17 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KÜHN WILH. MUSK. - 1918-07-16 FRANKREICH Rokity wieś, gm. Kozielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Rackitt) zachodniopomorskie - - tablica
KANSY JOSEF - - 1918-07-16 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KONIETZNY LEO - - 1918-07-16 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOLETZKO JOHAN - - 1918-07-15 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOGLIN FRITZ - - 1918-07-15 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Vette obelisk
KLAUSA PAUL - - 1918-07-15 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1874-10-29 - -
KURPIERZ IGNAZ - - 1918-07-15 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KAISER OTTO - - 1918-07-15 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Hochbeltsch obelisk
KORYCIORZ IZYDOR - - 1918-07-15 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
KOSOK JOHANN - - 1918-07-15 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KOTJETZ GEORGI GEM/ROSJA I. R. 165 1918-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KLIMOW MICHEL GEM/ROSJA I.R.119 1918-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KLINGAUF RICHARD - - 1918-07-14 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KOSTITSCH MILADIN GEM./SERB. I.R.6 1918-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOLMSEE HEINR. KAN. - 1918-07-13 ELBING Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KRAUSE THEODOR - - 1918-07-13 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUBAŚ JAN - - 1918-07-13 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1896-10-28 - -
KRASNIANSKI KONSTANTIN GEFR/ROSJA I. R. 197 1918-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KUHNERT JOSEF - - 1918-07-12 - Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski opolskie - - -
KUDRAH KARL - - 1918-07-12 Arras Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893-12-17 Kreika -
KIEKHÄFER OTTO MUSK. - 1918-07-11 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - -
KUBON FRANZ - - 1918-07-11 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KOROWAGI? ALEKSANDER SIERŻ. ARMII ROSYJSKIEJ 1 G.P.UŁ. 1918-07-11 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KSYSZANEK ADAM SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 2/16 P.P. 1918-07-11 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KONKALOWITSCH PAWEL GEM./RUSS. I.R.236 1918-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KOWALENKO ORION - - 1918-07-10 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
KIRILLOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.8 1918-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KOSAKEWITSCH KONDRATI GEM./RUSS. I.R.251 1918-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KAWARIA MICHAIL GEM./RUSS. I.R.406 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KRANKOWSKI PAWEL GEM./RUSS. I.R.36 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KĄCZNSKINOW MICHAEL SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 31 P.P. 1918-07-06 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KOWALKE OTTO - - 1918-07-06 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
KUTUSOW WASILI GEM/ROSJA I.R.7 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KRAWCZYK JOSEF - - 1918-07-06 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KLOSE WALTER KAN. - 1918-07-06 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
KALUŻA KA. - - 1918-07-06 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
KIESENEZ MARKO GEM./RUSS. I.R.287 1918-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
KUBACKI JAN - - 1918-07-04 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1883-05-13 - -
KUKLIN PETER GEM/ROSJA I.R.3? 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KUCZMICZOW IWAN - - 1918-07-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
KAMIŃSKI PIOTR SZER. WP - 1918-07-01 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 19 - -
KÖHLER FRANZ - - 1918-06-29 MOSTAR Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KL. BAUSCHWITZ -
KURA PIUS - - 1918-06-27 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KLEMERT AUGUST SERG. - 1918-06-26 - Bryłówek wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - oberprimaner
KRUSMITZOW STEPHAN RUSS.SOLDAT - 1918-06-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KAZIMIERCZAK J. SZEREG. - 1918-06-25 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KORBEL PAUL - - 1918-06-21 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
KRUPA FRANC RUSS.SOLDAT - 1918-06-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KONIECZNY FRANZ - - 1918-06-20 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
KASPAR PAUL - - 1918-06-18 OFFENBURG Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KIEŁKASA STANISŁAW - - 1918-06-18 ARRES - HOLANDIA Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1898-10-18 ŻBIKI POW. PLESZEW -
KWAŚNY KAZIMIERZ - - 1918-06-15 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1879-03-02 - -
KOSTEZKA JOSEF RUSS.SOLDAT - 1918-06-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUBIS FRANZ - - 1918-06-14 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
KREUSLER ERICH LEUTNANT/ BEOBACHTER FLEGERABT.302 1918-06-13 Dschenin Gądków Wielki wieś, gm. Torzym, pow. sulęciński lubuskie 1895-04-16 Groß Gandern/ Gądków Wielki pomnik pamiątkowy
KASULKE CARL RESERVIST - 1918-06-13 westen Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
KUNZE ALWIN - - 1918-06-13 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - i.B.
KLATT WILHELM - - 1918-06-11 in Frankreich Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
KUPKA PETER - - 1918-06-11 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
KOWALIK WŁADYSŁAW LEG. 3 SZ. 2 P. UŁ. 1918-06-11 - Modlin wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski mazowieckie - - KRUMKNIE/KRZYWE KOŁO
KOEPFEL HERMANN - - 1918-06-11 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KOWALKE WILHELM - - 1918-06-10 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
KOSCHKOROW INOKENTI GEM/ROSJA I. R. 42 1918-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KÜMMEL WALTER MUSK. - 1918-06-09 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie 1881-02-26 - -
KUNTKE REINHOLD GEFR. - 1918-06-09 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
KUJACK KARL - - 1918-06-09 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1890-11-28 Kreika -
KRAUSE KARL - - 1918-06-08 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
KNOPP ALWIN - - 1918-06-08 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
KIENAST JULIUS WEHRM. - 1918-06-08 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
KRIER PAUL - - 1918-06-08 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
KNOLLEISEN JOHANN INFANT. 2 / K.U.K. I.R. 59 1918-06-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KNOLL EMIL KAN. - 1918-06-06 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
KOWALSCHIK ANTON GEFR./RUSS. A.R. 1918-06-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KRUMKE OTTO - - 1918-06-05 - Jastrzębia wieś, gm. Góra, pow. górowski dolnośląskie - - -
KLOSE ERNST MUSK. - 1918-06-04 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KOZLIK ANTON - - 1918-06-03 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KULAWIK VINZ. - - 1918-06-03 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Grabow -
KIERSTEIN PETER - - 1918-06-03 - Dolna wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KOROLJEW MIKOŁAJ - - 1918-06-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
KINDLER FRIEDR. - - 1918-06-02 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KRAUSE BRUNO - - 1918-06-02 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
KRUMANN MARTIN - - 1918-05-?4 - Zdbowo wieś, gm. Tuczno, pow. wałecki zachoniopomorskie - - -
KUPILLAS PAUL - - 1918-05-31 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KUHLES WALDEMAR - - 1918-05-31 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KLOS OTTO GREN. - 1918-05-30 - Bogumiłów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
KLEIN WILHELM - - 1918-05-30 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1895-08-30 BERLIN -
KROCH KARL - - 1918-05-30 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
KANIA JOHANN - - 1918-05-30 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KREBS JOSEF - - 1918-05-30 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
KASTEN E. MUSK. WESTEN 1918-05-29 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
KÖNIG MAX MUSKETIER 2 KOMP. INF. REG. 155 1918-05-29 - Leśniów Wielki wieś, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - - -
KLEIN STEPH. - - 1918-05-28 - Otoki wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KAHL OTTO - - 1918-05-28 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
KIRCHNER H. - - 1918-05-28 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
KENTNOWSKI JOSEPH - - 1918-05-28 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRINKOW MICHAIL GEM/ROSJA LEIB.R. 1918-05-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KUSMENKO FEODOR GEM/ROSJA I.R.234 1918-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUSMENKO FEODOR GEM/ROSJA I. R. 234 1918-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KAŹMIERCZAK JÓZEF - - 1918-05-25 - Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KOSTIZENKO MARK GEM/ROSJA I.R.51 1918-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KOSTIZENKO MARK GEM/ROSJA I.R.51 1918-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KRAUSE ROB. - - 1918-05-25 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KUSCHNERENKO DEMIAN GEM/ROSJA I.R.251 1918-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KRUPININ ILJA GEM./RUSS. I.R.241 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KOROBKA NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.17 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KAREITZEW FADEJ GEM./RUSS. I.R.218 1918-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KÖHLER RICH. - - 1918-05-21 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
KRANZOW SERGEI* GEM./RUSS. I.R. 1918-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KARPIJNSKI DIMITRI GEM/ROSJA A.R.27 1918-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KAROTKI PAWEL GEM./RUSS. I.R.311 1918-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KLEINORT GEORG - - 1918-05-18 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
KEIL HERMANN LDSTM. - 1918-05-17 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
KAWALEWSKI JOSEF GEM/ROSJA I.R.6 1918-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KROSCHEWSKI JOH. - - 1918-05-16 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
KLAR ADOLF - - 1918-05-16 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KORSUKOW IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 221 P.P. 1918-05-16 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KUBICKI CZESŁAW - - 1918-05-15 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
KAMIONKA JOHANN - - 1918-05-15 - Solec II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KRUSZYŃSKI FRANCISZEK - - 1918-05-15 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1892-09-16 - -
KOZAK STANISŁAW SZER. - 1918-05-15 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KIOK JOH. - - 1918-05-12 - Otoki wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KOWALEWSKI HERMANN - - 1918-05-08 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KOTSCHEPUD JAKINO GEM/ROSJA I.R.122 1918-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KWASADIE VIKTOR GEM/ROSJA I.R.11 1918-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KRUBER GUSTAV - - 1918-05-06 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
KASZYRYN EMIL - 39 P.P. 14 K. 1918-05-06 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KALKBRENNER KARL - - 1918-05-05 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KRAUSE KARL - - 1918-05-05 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
KLEEMANN ERICH - - 1918-05-05 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KUSNIERZ LUZIUS - - 1918-05-04 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
KISSELEW WASSILI GEM./RUSS. GAR.R. 1918-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KAMILDINOW USMAN GEM./RUSS. G.R.16 1918-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KAMPCZYK FRANZ - - 1918-05-02 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
KOSTUW GRIGORI GEM./RUSS. I.R.41 1918-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KUZNESOW FEOKTEST GEM/ROSJA I.R.212 1918-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOSTIN GRIGORI GEM./RUSS. I.R.256 1918-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KÄBER FRIED. MUSK. - 1918-05-01 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KORTYLACK PAUL - - 1918-05-01 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Tschistey-Sandewalde obelisk
KOFILOW PAWEŁ ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 28 P.P. 1918-05-01 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KNOPP ALOIS UTOFFZ. - 1918-04-?2 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KAZMANN MARKO GEM./RUSS. I.R.324 1918-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KUPCZYK JOHANN - - 1918-04-30 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRERSCHMER KARL - - 1918-04-29 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KUSMIN IWAN GEFR./RUSS. I.R.249 1918-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KAMPCZYK HYPOLIT - - 1918-04-28 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
KEIFER JOHANN - - 1918-04-27 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KUBIS FRANZ - - 1918-04-27 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KEMPE ROBERT - - 1918-04-27 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KMIECIŃSKI KAZIMIERZ PODOF. KOMP. KARNA 1918-04-27 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 18 - -
KUBIS FRANZ - - 1918-04-27 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
KRÜGER HERMANN UNIFFZ. - 1918-04-27 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
KORNILOWITSCH IWAN GEM./RUSS. I.R.108 1918-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KIEWITZ FRANZ - - 1918-04-26 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KRAUSE ERNST - - 1918-04-26 IM WESTEN Warta Bolesławiecka wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1898-12-04 - -
KLICK EMIL MUSK[ETIER] INF[ANTERIE] REG[IMEN]T 168 1918-04-25 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
KANOPLJANOW JAKOW GEM/ROSJA I.R.229 1918-04-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KLAPPROTH WILHELM - - 1918-04-24 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KOLBE PAUL - - 1918-04-24 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KIERUJ WACŁAW - - 1918-04-23 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1899-09-05 - -
KURTZ THEO. - - 1918-04-23 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KIRILOW ARHIP GEM./RUSS. I.R.476 1918-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KOMOR JOSEF - - 1918-04-23 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KOSIN PAWEL GEM./RUSS. I.R.134 1918-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KIßNER FRANZ - - 1918-04-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KASANZEW REMAN GEM/ROSJA I.R.330 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KOSURKIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.205 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KORNEJ ROMANOW GEM/ROSJA I.R.36 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KIDALOW FOEDOSI GEM/ROSJA I.R.282 1918-04-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KRÖMER ERNST SCHÜTZE MASCH.KOMP. 1918-04-20 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
KLINGBERG MAX - - 1918-04-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KUZNIK JOHANN - - 1918-04-20 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KALMUS ERNST - - 1918-04-19 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
KARKOSCH FLORIAN - - 1918-04-19 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KARJAGIN PETER GEM./RUSS. I.R.6 1918-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KIRSCH ERICH - - 1918-04-18 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KABELLA FRANZ - - 1918-04-18 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOTOW IWAN GEM./RUSS. F.A.R. 1918-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KRUPPA AUGUST GARDIST - 1918-04-18 FRANCJA Ściborowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KRZEWINA JOHANN - - 1918-04-18 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
KULIK JOHANN - - 1918-04-18 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KLOSE PAUL - - 1918-04-17 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
KARTSE GREGOR - - 1918-04-17 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KETELHURT AUGUST - - 1918-04-16 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
KROK THOMAS - - 1918-04-16 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
KIRSCH JOSEF - - 1918-04-15 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KOKOTT THEODOR - - 1918-04-15 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KÖLLER RICHARD MUSK. - 1918-04-14 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
KRAUSE GEORG - - 1918-04-13 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KALETTA FRZ. - - 1918-04-13 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KAPS JOSEF - - 1918-04-13 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
KREBS HUGO - - 1918-04-12 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
KLENZ OTTO - - 1918-04-12 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
KRAMARCZYK HUGO - - 1918-04-12 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KIERA MARCIN - - 1918-04-11 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
KUCHTA JOS. - - 1918-04-11 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOSTILIOW PIOTR - - 1918-04-11 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
KRZEMINSKI ANTON RUSS.SOLDAT - 1918-04-11 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUSCH MAX - - 1918-04-10 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
KIREJEW ERNOLAI RUSS.SOLDAT - 1918-04-09 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRUBER KARL HÄUSLER - 1918-04-09 Lille Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1882-04-02 - obelisk
KLISS JOSEF GEFR./RUSS. LEIBG.R. 1918-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KUSKE EMIL - - 1918-04-07 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
KUPKA JOHANN - - 1918-04-07 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
KESLICH JOSEF G. GRN. - 1918-04-07 FRANKR. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 189?-07-13 - -
KONRAD RICHARD - - 1918-04-05 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
KARLSBERG FRITZ GEM/ROSJA I.R.5 1918-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KOSCHELEW PETER RUSS. I.R.210 1918-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KUNERT JOHANN - - 1918-04-04 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOLBE FRANZ - - 1918-04-04 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLOTH OTTO VTW.GEFR. - 1918-04-03 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
KÖHLER GUSTAV - - 1918-04-03 - Zimna Woda (pow. Lubin) wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
KWASOW JEFIM RUSS. I.R.4 1918-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KALKOWSKI AUGUST - - 1918-04-01 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Załęzie -
KNECHEL OTTO - - 1918-04-01 FRANKREICH Klenica wieś, gm. Bojadła, pow. zielonogórski lubuskie - - -
KOTULLA JOSEPH - - 1918-03-?? - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
KETTNER RICHARD - - 1918-03-31 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - i.B.
KROSCHWALD EDMUND SOLDAT (SZEREGOWY) 100 LANDW. GREN. REGIMENT 1918-03-31 HOMEL (UKRAINA) Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1880-05-21 - -
KLEINERT WILLI - - 1918-03-31 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
KARWATH WILHELM - - 1918-03-31 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KLADNY GEORG - - 1918-03-30 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KARA IGNATZ - - 1918-03-30 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOWALSKI GEORG - - 1918-03-30 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUSMENKO IWAN GEM/ROSJA I.R.118 1918-03-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KLINE WILH. EISENB.SCHLOSS. MIL.EISENB.DIR. 4 1918-03-30 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KUCKE PAUL - - 1918-03-29 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KRETSCHMER ALFRED - - 1918-03-29 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KOWACZEK HERMANN - - 1918-03-29 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
KLEINERT GUSTAV - - 1918-03-28 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KANDZIORA ROBERT - - 1918-03-28 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PONIENTZÜTZ -
KOLOSANOW IWAN RUSS.SOLDAT - 1918-03-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUNZE AUGUST - - 1918-03-28 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KRIEGENHERD BRUNO - - 1918-03-28 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KASPIK LAWRENTI GEM/ROSJA I.R.503 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KEIL HEINR. - - 1918-03-28 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KACZMARCZYK JAN - - 1918-03-28 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
KONCZAK JOHANNES - - 1918-03-28 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
KORYCIORZ FRANCISZEK - - 1918-03-27 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
KÖHLER JOSEF - - 1918-03-27 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
KIEKE A. GEFR. - 1918-03-27 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KOTJAJEW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.80 1918-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KLAMT KARL - - 1918-03-27 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
KOTZUR JULIUS - - 1918-03-26 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KNOLL A. GEFR. - 1918-03-26 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KOSCH FRANZ - - 1918-03-26 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KONIETZNY JOSEF - - 1918-03-25 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
KAUFMANN HUBERT - - 1918-03-25 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
KIRPITSCHNIKOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 33 1918-03-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KLEINMICHEL PAUL - - 1918-03-24 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1879-??-16 - -
KIRSCH PAUL - - 1918-03-24 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KIRLIAK SAK GEM/ROSJA I. R. 108 1918-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KLUTH J - - 1918-03-23 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PALTEN - POSADY -
KLETTA KLEMENZ - - 1918-03-23 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HABICHT -
KRAWTSCHENKO IWAN GEM/ROSJA I.R.380 1918-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KLINDER PAUL UZ.FDW. - 1918-03-23 Frankreich Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
KONJAGHIN IWAN GEM/ROSJA I.R.157 1918-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KÖHLER ROBERT - - 1918-03-22 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
KOSELLECK FRITZ OBLT. D. RES. I.R. 52 1918-03-22 - Kożuchów IV miasto, gm. Kożuchów, pow. nowosolski lubuskie 1885-09-25 - -
KIGTENKO ANISIM GEM./RUSS. I.R.41 1918-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KOKOSCHKA JOH. - - 1918-03-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
KUBITZKI PETER - - 1918-03-22 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRÜGER ERNST UNTEROFFIZIER - 1918-03-22 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KARPOWITSCH KONSTANTIN - - 1918-03-22 - Branice III wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1888-09-20 - -
KOJ JOHANN - - 1918-03-21 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KLESCHTS HERM. GRENAD. - 1918-03-21 - Lanngut Rosja Pogranicze 1898-09-21 Langgut -
KAJOK WALENTY - - 1918-03-21 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KUTSCH PAUL - - 1918-03-21 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRYSTEK CZESŁAW - - 1918-03-21 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KESSNER JOSEF - - 1918-03-21 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
KRAWTSCHUK MARK GEM/ROSJA I.R.24 1918-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KUZERENKO SPIRIDON SERGT/RUMUNIA I. R. 53 1918-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KLICH JOSEF - - 1918-03-13 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEKARMIA -
KRAWZOW NIKOLAI GEM/ROSJA I. R. 15 1918-03-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KURJAKOW ABRAM GEM/ROSJA I.R.37 1918-03-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KATZUBA ROCHUS GEM/ROSJA I.R.?29 1918-03-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KLEINEIDAM R. - - 1918-03-09 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
KLEIN JOS. - - 1918-03-09 - Otoki wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KUBATTA VALENTIN LTN. - 1918-03-08 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KULIK EMIL - - 1918-03-06 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
KONDRATJUK WASSILI GEM/ROSJA I.R.104 1918-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KURNEZOW SEMEN GEM./RUSS. I.R.12 1918-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KLIWIS PETER GEM/ROSJA I. R. 110 1918-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KERKSIOK? JOHANNES - - 1918-02-?? - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KADUK JOHANN UTOFFZ. - 1918-02-?? - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRUPIN IWAN GEM/ROSJA I. R. 241 1918-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KIRCHNER WILHELM - - 1918-02-27 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
KOPAEW NIKOLAJ GEM/ROSJA I. R. 233 1918-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KAWALOW GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 380 1918-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KISSELOW GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 108 1918-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KALININ JEGOR GEFR/ROSJA I. R. 41 1918-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KUHN PAUL - - 1918-02-21 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
KOCHANEK THEOD. - - 1918-02-21 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KASTARADSE GEORGI GEM/ROSJA I.R.233 1918-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KASZOWSKI STANISŁAW - - 1918-02-17 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888-08-09 - -
KULINOW AFFANASSI GEM/ROSJA I. R. 241 1918-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KUTTNEN FRIEDRICH - - 1918-02-13 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KANOWALOFF NIKITA GEM/ROSJA I. R. 180 1918-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KIFCHAN? MICHAEL RUSS.SOLDAT - 1918-02-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOSTARJEW IWAN SERGT/RUMUNIA G. R. 3 1918-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KROPSHOFER FRANZ INF. IR 49 1918-02-09 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KOŚCIESZA MĘŻYŃSKI WŁODZIMIERZ MAJOR W.P. - 1918-02-09 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KUSTSCHENKO ALEXEI GEM/ROSJA I.R.6 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KUBRADSE BENJAMIN GEM/ROSJA I. R. 80 1918-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KOSTYRA PAWEL GEM./RUSS. I.R.123 1918-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KOLAKOWITSCH ABRAD GEM./SERB. I.R.10 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KREPETZ IGNATZ UTFFZ./RUSS. I.R.229 1918-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
KORSZUNOW SIMION GEM/ROSJA I.R.40 1918-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KOSLOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.270 1918-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KOZIN ANANIN GEM/ROSJA I.R.112 1918-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KREMSUKOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.31 1918-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KREMSER FRIEDRICH - - 1918-01-21 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
KRAWCZUK ROMAN RUSS.SOLDAT - 1918-01-19 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOLANOWSKI JÓZEF - 1 P.P. 1 KOMP. 1918-01-16 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KROLL RICHARD - - 1918-01-16 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KURZEK KONR. - - 1918-01-16 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRUMPA PAUL - - 1918-01-15 - Jagłowice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
KONSTANTINOW GRIGORI SERGT/ROSJA I.R.330 1918-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KOENIG FRANZ - - 1918-01-14 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KASCHIN PHILIPP GEM/ROSJA I.R.85 1918-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KIRCHNER ADOLF GEM/ROSJA I.R.7 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KUNDE HERMANN - - 1918-01-10 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1871-08-26 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
KLEDZIK FRANCISZEK - - 1918-01-10 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1897-07-09 - -
KUSMEROW PAWEL GEM./RUSS. I.R.134 1918-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KLUSCHNIKOW EFIM GEM/ROSJA I. R. 53 1918-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUSNICZOW BENEDIKT GEM/ROSJA I.R.35 1918-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KUDANZEW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.280 1918-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOPPITZ FRANZ - - 1918-01-05 IN BRESLAU Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KERR EDUARD UNTFZ. - 1918-01-03 - Kietlice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KOLLARCZYK F - - 1918 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KOSCHEK BRUNO - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KIEL DAVID ŻOŁNIERZ ZAOPATRZENIA 36 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Lwów -
KLECHA GOTTLIEB - - 1918 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
KOSMOL RICHARD - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KUBIS WILH. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KOLODZIEJ J. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KLOSE WILLI - - 1918 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KRYBUS FRANZ - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KLOSE HERM. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUFKA EMANUEL - - 1918 ENGLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KÜHN PAUL - - 1918 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
KANIA JOHANN - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KLUGER AUGUST - - 1918 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - NEUNZ -
KOTT FRANZ - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUBIK KARL - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KRZANOWSKI STANISŁAW - - 1918 - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - LEGIONISTA
KOZIOLLEK F. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KOPPATSCHEK FR. - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOSMALA F. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KAMPA JOHANN - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KWASZCZUK WASIL - - 1918 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KYLLEST GEORG - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KITTEL HERBERT - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KUSCH JOH. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KATRA HENRYK CHOR. LEGIONY POLSKIE 1918 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1887-08-30 - -
KUSCHE FRANZ - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUBIS MAX - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KRUSCH HERMANN - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KICHL JOCHANN - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KLENKE KARL - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KERGMANN KURT - - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KLEIN KARL - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KUBZDYL JAN - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
KAHLERT MAX - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KNEITEL ? - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KAUFMANN REINTHOLD - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KLENCZ PAUL - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLIMANSKI JOSEPH - - 1918 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KURSCHATKE JOSEF - - 1918 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOJ THEOPHIL - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KASPEREK JAN - - 1918 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
KOPOTZ JOSEPH - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRAUSE MAX - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KUSIDLO GEORG - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KURZOK JOHANN - - 1918 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KORNE KONSTANTIN - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KIRSCHNIOK LEOPOLD - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KANZLERZ F - - 1918 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KANIA GEORG - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KASPAREK ADALBERT - - 1918 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KLEIN VINZENT - - 1918 KRZANOWITZ Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KALLMANN JOS. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUDLA NIKOD. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KLAROWITZ E. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KACZMARCZYK FRANZ - - 1918 - Ćwiercie wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KLONZ ARTHUR - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KROKER PAUL - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KLOSE GEORG - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KÖNIG ALOIS - - 1918 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
KELLER FRITZ - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KURZMANN B. - - 1918 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1898 - -
KUKOFKA PAUL - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KLENTSCH JOSEF - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KOSCHARA K. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUBETSCHEK ALOIS - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOSMALA G. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUBISCH ROBERT - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KALUZA JOHANN - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1897-11-05 - -
KISCHKA LUDWIG - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1894-09-18 - -
KRECIK PETER - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KROLL ANDREAS - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KUHN ALFRED - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KOCIOK PETER - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KURZWEIL GEORG - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KLATT HUGO KANONIER - 1918 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
KONOPKA WILHELM - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KASSELLA JOCHANN - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KLÜGER ISIDOR VIZEFELDW - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KIEHL WILHELM - - 1918 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
KREDEL PAUL - - 1918 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
KAMMER THEODOR - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KÖRNER PAUL - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KLEPEK JÓZEF - - 1918 VALENCINES (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1895 ŻORY-OSINY -
KRICKE FRITZ - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KRAUSE ANTONIUS - - 1918 - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1899 - -
KOTLORZ WLAD. - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1886-09-11 - -
KAHLER PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KLIESER EMANUEL - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KLIMEK VIKTOR - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOSZCZÓŁ WALENTY - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
KLEIN ? - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KUBZDYL ANDRZEJ - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
KIRSCH OSWALD - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KACZMAREK KA. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1882 - nauczyciel
KYRCZ L. - - 1918 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
KATARZYŃSKI ST. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1884 Zbytki -
KOWOLL PAUL - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLOSE ERICH - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KEIL PAUL - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KRAFCZYK PAUL - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KONOPKA JAKOB - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KRAUSE HEINRICH - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KALETA EMIL - - 1918 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KINZEL RUDOLF - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KLIMA ANT. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
KROLL ANTON - - 1918 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KULESSA JOSEF - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KULESSA PAUL - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KRUPPA FRANZ - - 1918 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KURZIK JOHANN - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KONDRACZOW ?? RUSS.SOLDAT - 1917-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
K?????K PAUL - - 1917-??-?? - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KOBELOW IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie -