Nazwisk w bazie na literę K: 7928

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
KOLLECZEK J. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
KOTTISCH I PETER - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Chobie -
KAMIŃSKI ST. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KRAIS JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
KRUSCH DAVID - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KUHR F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KLEIN JÁNOS KPL. TZDS. K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOIK JOSEF - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
KOWALEWSKI FR. UNTEROFFIZIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KAHL OTTO - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KLOSSEK FRANZ - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
KLUG FRANZ UNT[ERO]FF[I]Z[IER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KOPIETZ EMANUEL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KAFKA JANOS - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KALLOS JOANNES - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KOSTYSZYN MICHAEL KORP K.K. LUR 3 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 12.10.1914
KIJESKI JÓZEF - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOTOWO -
KADUK IGNATZ - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KRENISCHER ROBERT - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
KASPEREK JÓZ. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KRAUSE ERNST - - - - Kierżno wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KRYSTEK ADAM - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
KULENDA K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOIK ROBERT - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
KUDRITZKI JOH. GEFREITER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KAS?E? PAUL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KRAUSE GUSTAV - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KSOLL KARL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KARBOWSKI ANTONI - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KASPERSKI JOSEPHUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KRIEGSHABER R(?)OON EINFREIW (INFT?) - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - ekshumacja z 08.11.1915
KOBERSKI MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
KANDORA VINZENT - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KASPEREK ROB. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KWIATKOWSKI - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KACHEL FR. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KULOS L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KASZA LADISLAUS INFT K.U.K. IR 40 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 10.07.1915
KUTTIG W. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KUROTSCHKIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.180 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KOJ PETER - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Chobie -
KURELLA GUSTAV MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KLUG PAUL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KUTZ JOHANN - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KLAJA JÓZEF - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KISELY FRANCISCUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KRUSNIA ALOIS INFT K.K.LIR 11 3KP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.09.1915
KRYSZTOFIAK JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
KLEIN GEORG - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KÖNIG P. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KITLINSKI J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KLOSSEK ANTON - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Chobie -
KAMPA JOSEF - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KRZISTALLA FR. - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
KRANZIOCH THOMAS - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - FALMIROWICE -
KURDABA D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KERCZEW IWAN RIADOWOJ 162 ACHALCYSKI PP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - ?
KACZMAREK JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
KOKOTT E - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
KOPSEL OTTO - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KUNZE HEINRICH - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
KODILO PETRUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KUCHAR IWAN INFT K.U.K. IR 55 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.08.1915
KURASZ MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
KUBICA M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KLYTTA THEODOR - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KOLLHOF WILHELM - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KNOPP E. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KÖLLER von CLAUS - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - SCHWENZ / ŚWINIEC Obelisk
KLYSZCZ RUDOLF - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
KARPINSKI JOH. CIVILISTEN - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KAMPA THOMAS - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KRZISTALLA WILHELM - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
KULIG PAUL - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
KERL OTTO SERG[EAN]T - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KURNITZKI D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KĘDZIAW JOHANN - - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 24.10.1914
KACZMAREK MARCIN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
KOKOTT FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
KLAJMON ANTONI - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
KIDOŃ JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
KLEIN K. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
KOROWIN GEORGIUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KUSSZZ JOSEF INFT K.K. LIR 8 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 27.07.1915
KUCERA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRISTERN PETER - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KUBALA J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KROHN HUGO - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - BRENDEMÜHL / JATKI Obelisk
KOCZENIETZ ALOIS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Mimchhausen -
KOLOSSA EWALD - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KLYSZCZ FRANZ - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KAŁUŻA JÓZEF - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
KLAPPSTEIN KARL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KURYLAK N. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KISZA JOHANN INFT ERS.BAON 31 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 01.04.1915
KACZMAREK SZCZEPAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
KALLABIS A. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
KOKOTT JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
KRAL JAN - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
KNOBLOCH FRANCISZEK - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
KOKOTT S. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
KOVASC LUDOVICUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KUCHORESCHYN P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KORZIN WASILI RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOSTER - - P.R.I.R.218 - - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KULAWIK THOMAS - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
KÁLMAN GEZA INF. - - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUNZ A. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KÜHL JOHANNES - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - GRAMBOW / GRĘBOWO Obelisk
KOCZENIETZ FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Mimchhausen -
KOSCHORREK GUSTAV OBERJÄGER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KREMIEC ANT. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
KONDZIELA LORENZ - - - - Suchy Bór wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
KLITZKE OTTO UNT[ERO]FF[I]Z[IER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KUTAJ A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOPECKI JOSEF INFT K.K. LIR 30 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.07.1915
KALEMBA WŁADYSŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
KAMINSKI A. ERS.RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ELLERWALD I. TRIFT -
KOWALSKI A - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KUDELKA W. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KARWAT JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOMOSSA ADOLF - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KLOSKE PAUL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
KALA???? NIKOLAJ - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
KALAS FRANZ LDST. INF. I. R. 20 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KIKOW WILHELM - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
KRINGO TALYK - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KRAUSE A. ERS.RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
KLOEFEL JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KUĆKA FR. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KLOSE FRANZ - - - - Leśnik wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KREUSEL SEVERIN - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
KOROBKA PIOTR GEM/ROSJA I.R.337 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
KLUBA JAN - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KOSMEHL RICH. - - - - Głębowice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
KOZIEŁ JAN - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
KÄMMER W. LIN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NOGATHAU -
KATZHATZKI KR - 13. K. 160 JNF. REG. - - Zgierz-Aniołów część miasta, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
KRÓLIKOWSKI K - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KOLOSKA IGNAZ - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KIEHL ALBERT - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KORDAS WILH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KROEMER ALFONS - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
KUCZEREPA WASYL - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KRAUSE S. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
KUCZEJ MATTHAUS JG. FJB 4 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOPPERBERG JOHANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KROPIFKA SINOWY JNFANT.  J.R.331 - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KUĆKA ROMAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KOVACS SANDOR HONV. K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KREUSEL EMIL - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
KOPOCZEK PAWEŁ - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KOPIETZ JOSEF - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
KAPICA VINZENT - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
KLEIN G. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - KERBSHORST -
K?RP? JULIUS - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
KUBIK FRANZ - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KLAHR WALTER - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KÜBLER ROBERT - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
KOSLOWSKI AUG. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KSIENSIK AUGUST - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
KLIMCA ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KUSUCZUW ST. - - - - Siemianowice Śląskie miasto, gm. Siemianowice Śląskie, pow. m. Śiemianowice Śląskie śląskie - - -
KUDER - - - - - Olszany (pow. świdnicki) wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KOTULLA ANTON - - - - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KOWAL BERTHOLD - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KURD - WEHRM. LJR.6/10K - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KUĆKA SZYMON - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KÁRNIK FRANZ INF. K.U.K.I.R. 21 - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRIESTEN JOSEF - - - - Nagodzice wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KAPIAS JÓZEF SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KUBINA JOSEF - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
KRÜGER WALTER - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KLYTTA JOSEF - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
KLEIN K. LDST. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
KARKOW NIKIFOR - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
KULIK ANTON - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
KRAUSE GUST. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KSIENSIK JOSEF - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
KOCZUR WINC. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KŁAPTOCZ MAREK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KITSCHKE HERMANN - - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
KAMUDA PIOTR - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
KRAUS AUGUST - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KASPRZAK J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KLOSS GOTTLIEB - - - - Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
KI????WA GOOR??? INF. - - - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KARPINSKI HERMANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KÜNZMANN WILHELM - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KOTYRBA JOHANN - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
KLIMKOWICZ JÓZEF - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KUCHINKE JOSEF MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KLEMUSCH F. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
KALLER MAX - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KULIK WALTER - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Malanane -
KRUSCHINSKI MAX - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KONIOR ROMAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KOMRAUS JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KULIK THOMAS - - - - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KOZIOŁ JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
K? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KOKOWSKI Z - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KRZIKALLA E. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KONIETZKO PAUL - - - - Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
KLIMASCHEWSKI OTTO - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KACKER KARL UNTEROFFIZIER - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
KUBISTIN SIMON - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
KOPECKY JOHANN - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KURZER FRANZ INFANTERIST LENGSFELD FRANZ ,GRENADIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KOCH H. WEHRM. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
KAUL FRIEDRICH - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KOZIEŁ GRIGORIJ - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
KURZENEK VALENTIN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
KULSCHEWSKI HERM. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KROSNIK JOSEF INF. - - - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KORZONKIEWICZ A. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KIENOW HERMANN - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KUBIŚ JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KOBIELSKI JOHANN - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
KUPIEC STANISŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
KUPKE ADOLF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KOMZA JAN - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KARBA JOSEF SCH. SCH.R. 26 - - Ropica Górna II (nr 68) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUBICZEK A. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KARAUSE THEODOR - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRACHTASZ - INF. - - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLOSS LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KACZMARCZYK JOSEF - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PAWŁOWICZKI -
KOTRBA FRANZ - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KŁABIŃSKI WINCENTY - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KORTH W. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - KERBSHORST -
KLINKE JOHANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KÓZKA JAKÓB - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KAMRAD FRANZ - - - - Leśnik wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KLIMEK ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KOSCIELNY PETER - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
KLUZ JAN - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
KLIX KARL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KALETA FRANCISZEK - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
KONEGEN ERAS - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
KOBIAŁKA JOHANN FAHNR. I. R. 56 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRUSCHE PAUL - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
KOPEĆ JÓZEF SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KALETTA JOSEF MUSKETIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1889-10-05 - -
KLECHA MICHAŁ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KENSBOCK PAUL - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk tablica pamiątkowa
KOWALIK FRANZ - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
KRAMER AUGUST - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
KASER JĘDRZEJ - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1877 GALLSPACH -
KOZIK RYSZARD - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
KONIECZNY JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
KLOTZEK RICHARD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KOPEĆ AUGUSTYN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
KREMSER FRITZ LDSTRM. 333 I.R. - - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - VERMISST
KRAKAU ANTON - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
KALETTA VINCENT MUSKETIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1898-12-15 - -
KRAWCZYK JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KIRITSCHENKO IWAN GEM/ROSJA I.R.14 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KLEIN ED. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk tablica pamiątkowa
KRYGOWSKI ADALBERT LDST.INF. - - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOWOL EMIL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
KREISEL ERNST - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
KEMPIŃSKI WACŁAW - - - - Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KESSL? GUSTAV - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KOTOWSKI JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
KRAWCZYK TOMASZ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
KLAR FRANZ - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KUBICKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KRUSCHEWSKI FRA - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
KIRCHNIAWY JOHANN UNTEROFFIZIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1888-01-31 - okonomie handwerker
KAPAŁKA ADAM SAPP. S.B. 1 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRIEHN E. FUNKER - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NOGATHAU -
KIETZMANN - MUSK. 6 K. LANDW. INF. REGT. 45 - - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KURP JULIAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KOLBERG JOH. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Kranz / Kręsk tablica pamiątkowa
KROL CARL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
KUSCH PAUL - - - - Krobusz-Żabnik wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KEK MICHALI INF. - - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1895 STAKES -
KLINNER HEINRICH - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KOZAK FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - BOGDANKI -
KORTAS KONRAD - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
KASPERSKI STANISŁAW - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KUC - ÖST. UNG. - - - Tarnowiec (nr 180) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KINTZEL FRITZ - - - - Dąbrowa wieś, gm. Polkowice, pow. polkowicki dolnośląskie - - VERMIST
KIESEWETTER FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KLIMECZEK ANTONI - - - - Roszków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KLIMSA SERAPHIN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOSTKA IGNATZ MUSKETIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1857-01-02 - -
KARKA ISTVÁN HONVÉD - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOLASIŃSKI STEFAN - - - - Siewierz miasto, gm. Siewierz, pow. będziński śląskie - - robotnik
KROEPEL SIEGF LTN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN -
KURPISZ JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KUBITZA PAUL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
KAPPE FRANZ - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
KRZYŻOSTANIAK FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - GRODZISKO -
KLIMA JÓZEF SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KUHN JÓZEF - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
KALITKA JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KOPPE RUDOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KUCHARZ JÓZEF - - - - Roszków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KRUPPA FRANZ - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KLINGBERG PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
KUBISA JAN - - - - Siewierz miasto, gm. Siewierz, pow. będziński śląskie - - ślusarz
KUNZ E. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ELLERWALD I. TRIFT -
KERSTEN FRITZ - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KUHNEL ERNST - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
KABELLA FRANZ - - - - Steblów I wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KASTILAN AUG - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
KUPKA P. - - - - Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KLISOS ANTON KAN. S.H.D 6 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KNUR PAUL - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
KOTULA KAZIMIERZ - - - - Żelichów wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KULCZAK ANTONI - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
KŁODA JÓZEF SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KMIT ELIAS - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KASCHÜTZKI F - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KAMINIARZ STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KLICH ANTONI - - - - Krzeszowice miasto, gm. Krzeszowice, pow. krakowski małopolskie - - -
KUNERT JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KNOBLICH HERMANN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
KRALISCH ANDR(EAS) - - - - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KESWAN JOHANN INF. I. R. 100 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOBZAREW ALEKSANDER PODPORUCZNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
KLANN HERMANN - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KUSCH ANTON - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
KLAKOWSKI HUG - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
KURKA F. - - - - Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KRAUSE HEINRICH - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
KLEIN GERHARD - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
KOBIELA PAWEŁ SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KULINNA F - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KAZMIERCZAK FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KRUPPA FRANZ - - - - Krzyżanowice II wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KÜSCHE EMIL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KACZMARCZYK CARL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
KARKOSZ MICHAŁ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - BOGDANKI -
KRAWCZYK ZYGMUNT OCHOTNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
KWIOTEK PAUL - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KWOCZALLA VINZENZ - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KOTOLL HUGO - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Cziernien -
KUŚKA ALOJZY - - - - Jankowice wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki śląskie - - -
KOBUS F - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Gurkeln obelisk
KARBE HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KASPAREK JOS. - - - - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
KWIATKOWSKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KANTOR J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KAPITZA JOSEF - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KERBER GUSTAW - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KROKER GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
KLOß ERICH FELDW. JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KAŹMIERCZAK K. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KOJ PAUL - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KACZMAREK ALBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KERSCHIES MICH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOWALIK JOHANN - - - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOPYTKO JAN - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
KALINNA LEOPOLD - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
KIESLICH - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
KAMELSKI JÓZEF - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KRZEMPEK JÓZEF - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KESLOWSKI LUDWIG - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - ROMANOWEN -
KOŁODZIEJ JAN - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KRAUSE - - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken obelisk
KARSCHOWSKI KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KWIATKOWSKI SZCZEPAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KAPULAK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KASPRZIK ANTON - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KRAUSE RICHARD - - - - Mściszów wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
KIESERWALTER ALFRED - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KICOB FRANZ INF. T.DIV. - - Wola Cieklińska I (nr 10) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
KÜHNKE MICHAEL - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
KLOFC AUGUST - - - - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - VERMISST
KOCH RICHARD GEFR. JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KULUS L. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KOJ WILHELM - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KAHL EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KERSTEN KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KARLSTIES FRITZ - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Niekrassen -
KOSROTH Graf von KARL AUGUST - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KOMIŃSKI IGNAC SZEREGOWY / POLAK - - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
KICELUK GRZEGORZ - L.I.R. 31 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1892 PENCZENIZYM -
KOUTNY METHOD HONVÉD 3.GY.E - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KONDZIELLA AUGUST - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
KĘDZIERSKI JÓZEF - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KRZEMPEK PAWEŁ - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KLOSE WILLI - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
KIERAGGA GOTTLIEB - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
KOSECK JOHANNES - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KASPRZYK JOSEF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KAIZIK PAUL - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KARAS A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRZYWON JOHANN - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KIESEWALTER WILHELM - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KOCH? EMIL? GEFR. RES.INF.REGT. 266 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KLOSS JOHANN - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KOZIOL ANDREAS - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KALIES JOH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KLEINGÄRTNER FRITZ - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Monethen -
KALMISCHKIES HEINR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOWALSKI JÓZEF SZEREGOWY / POLAK B. SAP. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
KRUPSKI JAN - L.I.R. 17 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie - LUTCZA Na liście strat wykazany jako ranny
KOCIKOWSKI LEON - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KURPAS - - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KRAMP WILHELM - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KASTER MICH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUBICIEL EDWARD - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KULA JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
KRZYŻOSZCZAK FR. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
KLIMEK ALO - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KONOWALOW PETRO INF. - - - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOŁNAKOW - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
KOPCZY? JOHANN? WEHRM. LANDW.INF.REGT. 49? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - KOPCZYNSKI? (DEHNEN)
KONIETZNY JOSEF - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KOZIOL JOHANN - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KNOPATZKI FRIEDRICH - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - (Osranken) / Steinfelde -
KANTOR JAN - - - - Cieszyn V miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie 1900 - -
KWIATKOWSKI JOS. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk tablica pamiątkowa
KAMINSKI HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KARWOTH PHILIPP - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KOMIEROWSKI WŁADYSŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KADLEC A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOSMEHL ARIBERT - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
KULL KARL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KATTLUN ED. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUSCHEK FRIEDRICH - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KRAWCZENKO PETER INF. IR 34 - - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KYRCZ FRANCISZEK - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
KRZEMPEK ANTONI - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KOCH FRANZ SCH. SCH.R. 14 - - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUDRIN? JUSTUS MUSK. RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - KUDRUN? (DEHNEN)
KULIK THEODOR - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KUPZIK EMANUEL - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KASPER PAUL JG. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUCZERA FRANC. - - - - Cieszyn V miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie 1887 - -
KARAU R - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen obelisk
KANIGOWSKI HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KORANDA - INF. - - - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
KORBEL PETER - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KRZESIŃSKI JAKUB - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KALIC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KIRSCH ERNST - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
KUTZBORSKI AUG. - - - - Konopki Wielkie wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KNOPF ERICH - - - - Bojmie wieś, gm. Kotuń, pow. siedlecki mazowieckie - - -
KLIMENOW JAGOR GEM./RUSS. I.R.?5 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KAUFMANN - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOPYTKO JAN - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
KARAMITZOS CHRISTOS CHRISTOS I.R. 19 - - Pokój IV wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - JENIEC GRECKI
KRZEMPEK FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KUNKA STANISLAUS - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KLYSZCZ JOHANN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KONRAD WILHELM - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Baitkowen -
KUCZRA JÓZEF - - - - Jankowice wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki śląskie - - -
KIESCH M - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken obelisk
KÄNNIG ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUBATTA THEODOR - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KUBICKI IGNACY - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KAMSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KALUZA FRANZ - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KLEMM WILHELM - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
KAHDE? EMIL ULAN ULAN.REGT.4 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KARWATKA FRANCISZEK - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KLYSZCZ PETER - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KENKE FRZ. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUBESZKO BASIL INF. - - - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOPYTKO JAKUB - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
KASSNER - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
KRZEMPEK JAN - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KASER BOHUMIL KDTT.ASP. SCH.R. 14 - - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KARNEL ROBERT - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
KIRSCH HEINRICH - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
KNOBLOCH HERMANN - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KOBES PETER GEM./RUSS. I.R.187 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KIRCHDOREER CHRIST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KIESLICH K. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
KULA JERZY - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
KLAPTOCZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KWAŚNY JAN - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
KASPEREK WŁADYSŁAW - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
KUCZKA ALOIS - - - - Nowa Wieś Prudnicka II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KOCHANOWSKI - MUSK. INF.RGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
KLUWE FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KAŁWAK ANDRZEJ - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - RUDNIKI -
KIEGNER JOHANN INF. IR 37 - - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KABUTH? VICTOR - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KNOBLOCH HERMANN - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KATARGIN D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOZIEŁ JAN - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
KOLANKO FRANCISZEK - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KRUSCHEWSKI HERMANN - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Biallojahnen -
KIMMET EDUARD PION. SAML.P.R. 18 - - Stróżówka II (nr 93) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOBER PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KIRSKI KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOLLEK PAUL - - - - Krobusz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KRUPA JAN - - - - Dębowiec II wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
KLENCZUK T - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRÓLIKIEWICZ ANTONI SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KNIS? GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KLEMMT FRANZ - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
KLIMASCHKA MAX - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KAMINSKI ADOLF - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ zmarł na skutek wojny
KAUTZNER L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KÓZKA JAN - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
KRAUSE KARL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KIEŁBASA JÓZEF - - - - Złota (małopolskie) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KACZMA? FRITZ - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KRUPA JAN - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KLAWIKOFSKI PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KAPER - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1895-09-30 - -
KLINAC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOŁANTKIEWICZ KAZIMIERZ - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KROUPA FABIAN INF. I. R. 3 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLICK AUGUST LANDSTURMANN - - Vietkow Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
KREFT MICHAŁ - - - - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1893 Kawle -
KASTANEK KARL - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1884 - J. Drogomir go nie wymienia
KEYSER GEORG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KRAUSE ALBERT - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
KOSIOREK HERMANN - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KŘEPELKA JOSEF. ZGSF. K.U.K. I.R. 75 - - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUSY FRANZ INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOCHMANN HUGO - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
KATZER GETTFR. - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KIEŁKOWSKI P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUBICZEK FRANCISZEK - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
KANNENBERG GUSTAV KAN. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KRUSCH EMIL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KOPYKO JAN - - - - Złota (małopolskie) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
KOLLE? MAX - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KNORH AUGUST - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - DUTTKEN -
KUSZ FRANCISZEK - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KLEIN ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOWAL JAKOB INF. IR 36 - - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KARDLICZUK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KLAUS AUGUST - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KLINKICHT HUGO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KORCU EMILIAN - I.R. 35 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KIECKHOFER WILLY - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOSCIENKO MAREK INF. IR 34 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KÖNIGSFELD WALTER - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ zmarł na skutek wojny
KLIEGEL OTTO - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLIN ANTONI - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
KINDA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUBICZEK STANISŁAW - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
KUTTLER JOHAN - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KRETS OSWALD - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KOTTOWSKI FRIEDRICH - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
KRANZEL ANTON - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
KLEINKE AUG. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUSIEM ERNST RES.WEHRM. - - - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
KUSZMYN TEODOR INF. IR 17 - - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KLAUS ADOLF - - - - Sieniawa Żarska I wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
KRANZUSCH B. - - - - Żelkowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
KARHULA V. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KWASNIOK STEFAN - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KLOSS GUSTAW - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KIENZLE FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUHONOW GREGOR INF. IR 35 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOPLOWITZ ADOLF - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
KASPER PAUL - - - - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KOWALCZEWSKI SYLWESTER - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
KIRCHELER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUDER WŁADYSŁAW - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
KOPEĆ MICHAŁ - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOWNATZKI WILHELM - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - DUTTKEN -
KUBITZA FRANZ - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
KLENNER H. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KAROSOWSKI S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KULKA MARCIN - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
KASCHUBA JOSEF - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KLOSS RICHARD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KOLLER KARL - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - J. Drogomir go nie wymienia
KIKEBUSCH ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOSLENKOW PAWLOW INF. IR 36 - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KERZEL GUSTAV - - - - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KUBICIUS ANTONI - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
KITTEL S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUBICA JAN - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
KURAŚ KAROL - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KINDLA ROB. - - - - Nowa Wieś Prudnicka II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KNOBELSDORF von - HAUPTM. LANDST. BTL. ALLENSTEIN II - - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KLUG ALB. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KLEINER ERNST - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KASPAR J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KAPA RUDOLF - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
KNISPEL GUSTAV - - - - Łęgowo wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
KARNER - - - - - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KUBAŚ R. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KOEPPERT PAUL - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - THIELAU -
KLOS JOSEF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KOZIOŁ P. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
KOCON T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUNKLER - - - - - Gostynin miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński mazowieckie - - -
KÖHN AUG. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KLISCH KARL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KRZYSICA JAN - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
KARLIŃSKI 'WITOLD' LEONARD LEGIONISTA 3 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KABILINSKI FRITZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KASTNER H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KÖLLER RUDOLF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KRUPA STANISŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
KNAPPE FRANZ SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KONIECZNY J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KLUSKA PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
KORNMANN JOS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KNURA PAUL - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOWALUK PIOTR - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KIERYS J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysaków -
KARACZUK STEFAN INF. - - - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
KURPASKA FRANCISZEK - - - - Wola Żelichowska wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KLUSCHIK FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KUBOSCH KARL - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
KUREK STANISŁAW SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOPIEC A. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KOLLER J - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KRIEG AD. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin Kolonia -
KÖGL G - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KLATT - - 2./RIR 59 - - Gostynin miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński mazowieckie - - -
KÖHN OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KROL PETER - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KOCHAŃSKI STANISŁAW LEGIONISTA 4 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KACHEL FRANZ OFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KONDZIOŁKA ADOLF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KUSZCZAK JÓZEF - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
KRANZ ALFR. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KEINZ HEINRICH LDST. JG. - - - Ożenna III (nr 3) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
KONIOR F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUBIAK BR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
KOSITZ AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KAPUSCHCIK JOSEF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KIERYS P. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysaków -
KURPASKA WINCENTY - - - - Wola Żelichowska wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KLYTTA BRUNO MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KIELAN JÓZEF - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - FAUSTIANKA -
KOTALLA FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KRUŻEL MT. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
KOHUT M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRAMER - - 1./IR 14 - - Gostynin miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński mazowieckie - - -
KOLBE ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUCZERA FLORIAN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KOSSOWSKI ARTUR LEGIONISTA 4 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KALDONEK EDM. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KOPEL ANTONI - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KOCSIS GEORGY KAN. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
KALIGA THEODOR - - - - Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KREMSKI HERM. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KRÓLIKIEWICZ WŁADYSŁAW - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
KOPIEC K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KACZMAREK KAZIMIERZ - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KAPUSCHCIK RUDOLF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KORACIC JOHANN INF.TIT.GFT. LDW.IR 27 - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
KNAP P. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Ziempniów -
KNUPPE HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KLYTTA PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KRZYKAWIAK JÓZEF - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - JAWORZNO -
KRAUSE RICHARD - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
KAZIMIERCZAK WALENTY - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
KOLEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KLUGER - - 5./IR 43 - - Gostynin miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński mazowieckie - - -
KOLLEWE BERTH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOTZULIN STEPHAN - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KOZŁOWSKI JULIAN LEGIONISTA 1 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KANIA JOHANN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KAMPA ANTON - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
KROBE SILVIO FHR. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
KOSSEK VALENTIN - - - - Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KONOPKA JÓZEF - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KRUPSKI IGNACY SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLĄSKAŁA W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KILIAN JOSEF - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1894 Weitengrund Sokolec -
KASPAR ANTON - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KOLISZ P. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
KLIPA I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOCH JOS. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KRAUSE WILHELM - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
KANIA STANISŁAW - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
KRZYSTEK JÓZEF - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KOZIM WASYLI INF. RUSS. INF.196 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
KLAWITER WIKTOR - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
KOLLARZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KALWICKI - - 4RD/44 - - Gostynin miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński mazowieckie - - -
KUNDE PAUL LDWHRM. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KAMIŃSKI JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
KOLODZEYSKI FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KLESZCZ JOHANN - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUBERCZYK 'SZERSZEŃ' WIKTOR LEGIONISTA 2 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KARAFIOL? VIKT. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KANSY BLASIUS - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
KRANCZIOCH FRANZ - - - - Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KRASNY KAZIMIERZ - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KRZEMIŃSKI JÓZEF SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KLEMZ OTTO - - - - Zaspy Wielkie wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
KOŁODZIEJSKI FR. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
K??SCHAU ? - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - BRODELWITZ -
KASPAR W - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KONRAD J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin Kolonia -
KOPERKA ALEKSY INF. RUSS.I.R. 33 - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KNEFL F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOCHANNEK K. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KONIETZKO JAN - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
KOWOL TEOFIL - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KASTNER A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLEIN EMIL - PREUSS. RES.INF. REG. 220 - - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KOLANOWSKI WINCENTY - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Tylko na pomniku
KOWALIK O - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KOLOŚ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KREBS AUG[UST] - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KAMIŃSKI MICH. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
KONESZNY AD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOMOLO PIOTR - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KAGAN P. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Ziempniów -
KLAMA JOSEF - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KATZEREK HEINR. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KANSY STEFAN - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
KUKUŁKA ANTONI - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KMETIC JOSEF OB.JG. FJB 27 - - Desznica (nr 7) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
KUREK JAN SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KEMTER JOSEF RES.JG. T.K.J.R. 4 - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KREUTSCHIN IGN. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KOWALSKI FR. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KE? FRIEDRICH - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - WANDRIT? -
KLOS ISIDOR - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KOZIOŁ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Ziempniów -
KOSZENKO MAJSIENKO INF. RUSS.I.R. 18 - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KNOPEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KÖHLER GEORG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KACZMARCZYK THOMAS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KURTZ IGNACY - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
KROLL THEODOR - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KASTNER F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KANIA WACŁAW - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KARMOLIŃSKI JAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
KLEIN FRITZ SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KOŁODYLO S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOROPCZUK NIKOLAJ RUSS. - - - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KANDYSZ WOJCIECH - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
KOPP HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KNURA FRANZ - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KORCZAK WLADIMIR - IR 241 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KAPINOS M. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Ziempniów -
KROLL TEOPHIL - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
KOPFEN - WEHRMANN - - - Białaszewo I wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - Pomnik
KLISCH RUDOLF MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KNOPPIK FLORIAN - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
KUPCZYŃSKI MIECZYSŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KRIVIC IGNATZ KPL. LIR 27 - - Desznica (nr 7) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
KUREK MARIA - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
KNOPP WILHELM - - - - Ligota Dolna wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KUTZBURG WILHELM - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KULA ANTONI - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KEMPKA JAN - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
KRAGER ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KROLOW ERNST - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
KLOPSCH A - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
KUK SOMA HONV. K.UNG.L.I.R.21 - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KONICZEK JOS. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KOPKA JOS. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
KRYSTA WŁADYSŁAW - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
KOWOL W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOENIGSFELD HUBERT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KASPRZIK GREG. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KINDLER ERICH - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRONE WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KRZIZOK ROBERT - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KRAWCZYK JÓZEF - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KOWALCZYK MARZI. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KOTZ PAUL MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
KINZEL ADOLF - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KROLL PETER - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
KUHN F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KRUKOWSKI ANTONI - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
KOUBIK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KIERPIEC J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
KURPIERS BERNHARD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KASRIEL JOSEF UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KACZMARCZYK JAN - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
KUŁACZ WOJCIECH - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KLEMENS PAW. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
KRAUSE ARNOLD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOLAN F - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
KONIETZKE RICH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KELLER PAUL - L.I.R. 38 6 KP - - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
KUTAJ JAN - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
KOZŁOWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KASTNER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOESSLER KURT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
KOBIENIA ALB. VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KRAUSE MARTIN - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KROSCHEL JOS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUBNY JOSEF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KRÓL ANTONI - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KADURA JOHANN - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KOWOLL PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KRÜGER KURT GEFR. 5 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
KOLN AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
KUCIŃSKI JAN - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
KOVACS K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KISZKA W. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - SUŁKOWICE -
KRENNING FRIEDRICH SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
KASZTAN ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KOZIEŁ ANTONI - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
KURAS JÓZEF - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KNOP JÓZ. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
KASTNER PAUL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KRAUSE FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUSZMICZ JAKOW - I.R. 35 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRYGOWSKI WOJCIECH - - - - Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KOVESDY EMERICH KPL. I.R. 37 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KOMINOWSKI F - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
KONIETZNY JOSEPH - - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE ES STARBEN FÜR DIE HEIMAT
KOCEMBA JAN - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KOZMANEK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KASTNER R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOSLOWSKY KARL VZFW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KWAŚNIEWSKI STANISŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT ANDRZEJA
KOSLOWSKI SYLV. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KLIMEK KARL - - - - Sudwa wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KYTZIA PAUL - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KRÓWKA FRANCISZEK - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KAJOSZ? FRANC. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
KOSLOWSKI OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KIPKE KARL - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KRAFCZYK JOH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KACZUBIEJKIN NAUM KPL. RUSS.I.R.18/8 - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KORN PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
KOVACS S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOLBER J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
KATZ LEO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888 - nagrobek
KALUZA JAK. VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KOCUREK PAW. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
KRAUSE WIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KWECHER EDUARD INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOTTERBA WIKTOR - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KRYNICKI J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
KEßNER - GEFR. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KOZAK J - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
KONOPKA ROB. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KLAR F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOPIEC FRANCISZEK - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KOTZ STEPH. VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KRANE H. ? ? - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KORDIĆ M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRUPPA GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KANAJEW PROKOP INF. IR 34 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUCZEK JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KANIA JÓZ. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
KOSMETSCHKE PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KLOSE PAUL - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KETTELHUT MAX - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
KNAPPIK JOS. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KALIN FRANZ - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - NEU VORWERK -
KOVACZ I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KEILER ERICH GEFR. D. R. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KAMPA ROCHUS - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KALUKIEN ADOLF - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
KOŁODZIEJ TOM. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
KRAUTWURST R - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KREMSER FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KUNA J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysaków -
KLAR FRANZ - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOSCHMIEDER ALEKSANDER MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KAHLER A?Y? - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
KOHLER E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KUCZERA FRANCISZEK - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KOZIOL JOSEF - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KORNEL T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KINDERMANN OTTO - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KUCZEK TOMASZ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KASPEREK WAWRZ. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
KOSSAK ADOLF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KLOSE REINHARD - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - ZAGINĄŁ
KNOP ALBERT - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
KOKOSCHKA FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KANTA JOS. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SYSLAU -
KOSZYKIEWICZ MIECZ. ST. SIERŻ. LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
KOWAL W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KAMPA VIKTOR - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KOSLOWSKI G. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KOŁODZIEJ TOM. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
KREHER K - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KRZIZOK ALFONS - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KIEŁBICKI JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KAJTAR JANOS - 14,2 WĘGIER L.E.B.   - - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
KOTHISCH JOHANN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KAHLER POUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
KONIG G. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KRAFCZYK VINZ. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KOSTERRING W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KARCZ J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ROCZYNY -
KLUCZNY GERHARD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KALLMANN GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KERZEL OTTO - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
KUJAN MICHAŁ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KRASZOW PIOTR SANITAT  FELDSPITAL 419  - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KĄTNY JÓZ. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
KOZLOWSKI JOSEF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KRON ALFRED - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KOLLRITSCH ROBERT - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
KRAUSE ERNST - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
KOLODZIEJ RICH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KITZLER LUD. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
KOWALSKI F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KANIUTH GEORG - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
KOSZIOLL G. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KOWALSKI WAL. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
KRIST WILLI - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KRZIZOK H - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KOŁCZ ANTONI - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KOTZUR FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KÖHLER KURT GEFR. 10 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
KIMMEL FRZ. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
KREHL J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOLZENAU STABSKAPITAN - - - - Biała Piska II miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KOPANIA STANISŁAW - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
KRAFCZYK PAUL - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
KOSZTY G. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KASINEK A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
KOWALIK ANDREAS - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KARGER JAQUES - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-10 - Rotunda i nagrobek
KOSTRZEWA JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KRZYŻOWSKI WAL. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
KTANZ ST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOLONDRO PAUL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
KOPIETZ ALEXANDER - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUBITZA PETER MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KRUCYK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOSBAB FRITZ - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
KNIPPEL WILHELM - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KINDLER P. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KUMSCHLIES MARTIN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOZUBAL STANISŁAW - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KELLER ALFRED - - - - Kierżno wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KALICIŃSKI TADEUSZ SZEREGOWY - - - Kamieńsk miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański łódzkie - - -
KLOTZKOWSKI JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KOZIK FRANC. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
KANDZIORA JOSEF - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
KULA FRANCISZEK - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
KIEHL PETER - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
KOSI FERENCZ - - - - Przyborów II (nr 274) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KRAWCZYK ANT. - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KRÖMER FEL. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KARWELEIS - GEFR. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KUNIK H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KRAUSZ M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KLASE HEINRICH WEHR. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - O.
KRAUSE JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KŚCIUCZYK TEOD. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
KUBIAK ALBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUROVSKY JOHANN INF. L.J.R. 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KUCHTA WILH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KRZAK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOSCHEK OSW. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - ZOWADE -
KRAUSE KARL - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KLENNER A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KUNZE RUD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KOLBE AUGUST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KOZYRA JAN - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
KEIPER OSKAR - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - TRIBSOW / TRZEBIESZEWO Obelisk
KARASSEK FRANCISZEK - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
KONIETZNY THOMAS-ROBERT - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĄBROWICE -
KOZIOŁ FRAN. - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KEHLER - - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Repplline -
KONDRATJEW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.33 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KONIETZNŸ ALOIS - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KANDLBINDER FRANZ GEFR K.U.K. IR 14 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 24.07.1915
KREHOROWICH J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOENIG - MUSK R.I.R. 228 - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KLIMCZUK NIKOLAJ JALISZEW. INF. RUSS. I.R. 165 - - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRUMZIK AUGUST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KUB?IEL KAROL - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
KURPIERS RUDOLF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KUHLE ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUCZMIK JOSEPH MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KEIN ? - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KARNIOL LUDWIG INF. K.U.K.I.R. 66 - - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KANDEL DANIEL RUSS. INF RUSS.I.R.124 - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUBA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KROLL JOS. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - GOLSCHOWITZ -
KRANISCH FRANZ ERS.RES. L.J.RGT. 38 7 KP. - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
KRISTIN KURT - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KLOSE K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KOLOSSA MICHAEL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KRAL? PAWEŁ - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
KNOLL EMIL - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - GRAMBOW / GRĘBOWO Obelisk
KRUG AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KLEPPEK - - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
KNUTEL JÓZEF - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
KLOSKE FRANZ - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KURZE ALFRED MUSK. 12 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
KRUPACZ JAN INF. I.R. 30 - - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
KRETSCHNER E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KRÜGER HEINRICH GEFR GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
KAEMPFFE ERNST - R.I.R.228 - - Romanowo II wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KONTYMIR MICHAEL SCH. K.K.SCH. R.36 - - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUBICA PAW. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
KACZMAREK K - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
KUHN HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KULA JAN - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
KUCZORA PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KIPKA ? - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KOWALCZYK PAUL INF. LDST.ET.B. 214 - - Droginia (nr 371) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
KRZIPOPA PAUL - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - GOLSCHOWITZ -
KRÖGER - LEUTN. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KUNING WALT. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KALKBRENN... FRIEDRICH - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KÖHLER P. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KOZUIRA P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KREUZ ROTEN HILFSSCHWESTER - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KARPOFF IWAN INF. I.R. 165 - - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KONIETZKO REINHOLD - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KROPKA KAROL - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
KRUGER ALBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KACZMARCZYK ROB. - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
KALUZA FRANZ - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRFCZYK RINZ. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KLIMEK FRANZ - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOLESNIKOW MICHAEL GEM/ROSJA I.R.106 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRISCHAN G. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOBSCH - - 2/? - - Ramiona wieś, gm. Baranowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
KUTSCHKA W. - 6/R.I.R.228 - - Romanowo II wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KURZAK PAW. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
KOMENDERA J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
KULA THOMAS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KURZEJA EDMUND MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KOSCHEK JOSEPH - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KITSCHA FRANZ. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KRIEBITZ FRITZ - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
KRANZ R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KRACZKOWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KONOPKA KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KRÓL PAW. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
KRUGER FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KACZMARCZYK SIGST. - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
KITTA EDUARD - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRUCZEK JOH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KRNACZ V. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOSSEL O. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęb