Nazwisk w bazie na literę H: 3629

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
HARAZIM ALOJZY - - 1917 MASTECANESCI (KARPATY) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1893 ŻORY-OSINY -
HUPKA ALFONS - - 1915 SIEDLCE Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1891 ŻORY-OSINY -
HUDALLA JOSEF - - 1918-03-15 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
HUDALLA JOHANN - - 1917-04-21 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
HILDEBRANDT ERNST - - 1916-05-08 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1888-12-02 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 84
HILDEBRANDT WILHELM MUSKETIER - 1918-03-21 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1898-02-28 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 83
HINZKE - LANDSTURMANN - 1916-10-25 Frankreich Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
HAAS - ERS. - 1915-07-22 Russland Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
HENNING - MUSKETIER - 1915-01-03 - Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
HILLERT FRANTZ - - 1915-08-30 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
HEIDUK STANISLAUS GEFRT. - 1916-07-19 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
HAIDE JOSEF MUSKET. - 1918-06-09 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
HARDER G. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
HANISCH RICHARD MUSK. - 191?-10 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
HÖFIG OSKAR LAND - - - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
HOFFMANN PAUL LANDSTM. - 1917-07-08 HEIMAT Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
HILDEBRANDT RICHARD WEHRMANN - 1914-08-20 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
HAINZ HEINRICH - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1889 WIEDEŃ -
HAIN STEPHAN - - 1918-06-03 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
HELBIG RICHARD - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
HOFFMANN PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
HELBIG ERWIN - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
HORNIG PAUL - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1899 weitengrund Sokolec -
HATWIG HENRICH - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1896 Weitengrund Sokolec -
HALLWIG PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Weitengraund -
HAMM OTTO KRKTR. SAN. K. 54 1915-08-10 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - WEITENDORF, MECKL -
HÖRNIG KURT JÄGER 3 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1897-03-31 WEIßENFELS -
HORKÝ JAN INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 12 1915-07-18 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1891 VROBOVEC CHORVATSKO -
HARNOSS JOHANN - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
HORÁK JAN INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-16 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1889 VESELI N/MORAVOU -
HABANEC FRANTIŠEK INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 10 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1882 VESELI N/MORAVOU -
HERM. FRANZ - - 1915-08-24 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Vallint obelisk
HOFFMANN HERMANN - - 1918-09-09 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1882-10-18 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
HENDRYSIAK JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
HÖFS EMIL - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - TRIBSOW / TRZEBIESZEWO Obelisk
HARDER ERNST OBERGEFR. 5 BTTR. GARDE R. F. A. R. 1915-02-13 Nieborów Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - Tralau -
HAJDUK KARL - - 1914-08-15 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
HALACZINSKI HEINR. - - 1916-04-08 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek J. Chrząszcz podaje imię HERMANN
HAJVERT JOSEF UNG. INF. K.U.K. I. R. 86 1914-12-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - TOPOLYN -
HAMPF PAUL MUSK. - 1918-03-09 ARRAS Tarnów wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
HERMANN KARL - - 1917-08-11 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - SŁUPSKO -
HAŁADYN WŁADYSŁAW - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - SŁOWIKÓW -
HEIM PAUL ÖSTERR. INFANTERIST K.U.K. I. R. 32 1914-12-15 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SZULBRODKA -
HENNIG LEON - - 1917-07-24 Rumunia Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1892 Szarłata -
HIRSZ FRANCISZEK - - 1918-05-29 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1897 Szarłata -
HARTMANN HEINRICH - - 1918-07-16 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - STRUWITZ -
HEISIG ADOLF - - 1915-09-25 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - STRUWITZ VERMIST
HOWANETZ ALBERT - - 1917-07-29 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - STRUWITZ -
HILDEBRANDT ERNST HEIZER - 1918-09-19 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Strickershagen-Przewłoka - tablica pamiątkowa
HADAIN JOHANN - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
HIRSZ ALEKSANDER - - 1917-07-31 Belgia Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1896 Stanisławy -
HIRSZ FRANCISZEK - - 1915-11-23 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Stanisławy -
HALMAN TEODOR - - 1918-10-28 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1885 Smołdzino -
HIPPE WILHELM - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - SKOHL -
HENKE ERNST - - - - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
HOFFMANN ERICH - - 1918-03-21 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
HOFFMANN ? - - 1914-08-23 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
HINZMANN JULIU - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Schwedhofen tablica pamiątkowa
HINZMANN ANTON - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Schwedhofen tablica pamiątkowa
HOFFMANN PAUL - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
HEGER ALFRED - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
HANNIG JOSEF - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
HERMANOWSKI AMBR. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
HINZMANN JOH. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
HINZMANN LEOP. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
HAUSHALTER JOS. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk tablica pamiątkowa
HINZ ANTON - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk tablica pamiątkowa
HÖHNE PAUL - - 1914-12-12 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
HÖHNE GUSTAV - - 1916-03-09 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
HOFFMANN KURT - - 1918-08-26 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
HAMEL ADOLF - - 1917-09-20 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
HEINE ROBERT - - 1915-05-02 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
HAMEL FRITZ MUSKETIER 5 KOMP. INF.-REG. 62 1918-09-20 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
HATLAPA JOHANN - - 1915-08-20 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Sarnau / Sarnów -
HARTWIG OTTO - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
HORLBOG FRANZ WEHRM. TR. BATL. 4 PROV. KOL. 1915-03-26 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SANGERS-HAUSEN 41 JAHRE
HEIL HEINRICH - - 1931-06-13 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1873-09-19 SAGAN -
HERZBERG PAUL - - 1916-09-20 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1898-07-22 SAGAN -
HENSEL PAUL - - 1918-12-02 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-03-02 SAGAN -
HRADIL JOSEF LST. INFT. I.R. 3 1915-07-16 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1880 RUSAVA -
HERING ARTUR MUSKETIER 1 KOMP. INF. REG. 402 1918-06-26 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
HUR?ER PAUL - - 1914-10-15 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
HAMEL PAUL - - 1918-05-31 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
HERRMANN RICHARD - ART. REGT. 48 1918-10-08 BEAUCOURT Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1898-02-20 REIBERSDORF (RYBARZOWICE) ZAGINĄŁ
HAUSWALDT EDWIN GREN. RIR 64 1915-08-?? - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - RATHEWALDE, PIRNA -
HEGENER FRIEDRICH - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Rakowen -
HEIDUK WILHELM - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY VERM.
HAIDER KARL - - 1914 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
HEIDUK FLORIAN - - 1917 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
HINZ LEO - - 1918-05-28 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Pyaschen-Piaszno obelisk
HOPA FRANCISZEK - - 1917-08-09 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1887 Przodkowo -
HIRTHE PAUL - - 1918-04-18 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - PLOTHOW TABLICE
HERING FLORIAN - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE-WIELOPOLE -
HIMMEL JOSEF - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
HIMMEL ENGELBERT - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
HOSCHEK JOHANNES - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
HOCHGATTETER JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1878 PERG -
HUBNER GEORG GEFR - 1916-10-10 - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - PAYSCHEN -
HASE FRYDERYK - - 1918-06-01 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1898-06-21 Ornontowice -
HOJEŃSKI JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
HÖNG FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
HENDRYS JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
HERMAN KAR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
HOLKA JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
HAMMER AUGUST - - 1918-08-23 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Onerkwitz obelisk
HELLA E - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen obelisk
HOWITZ ARNO - - 1917-08-25 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-08-04 OBLITZSCH -
HAMKE ROBERT - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF -
HEINRICHS O. KAN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
HOLST M. LDST. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
HAUS JOS. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Nattern / Naterki tablica pamiątkowa
HÖLL J - - 1918-08-31 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - NALLABEN - NALABY -
HOSZU JANOSZ ÖSTERR. LDSTM. K.K. I.R. 51 1915-02-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1892 NAGYGOROSCH -
HEINRICHS A. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MÜSKENBERG -
HERDEN PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Mulke Vermisst
HEYDASCH THIMM - - - - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - Mühlhausen RZĄD 2
HASS ERICH - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - MOKRATZ / MOKRAWICA Obelisk
HASS ARTUR - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - MOKRATZ / MOKRAWICA Obelisk
HAFER WILLI - - 1918-07-16 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Moddrow-Modrzejewo obelisk
HOFFMANN ADOLF - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HOFFMANN RICHARD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HÄUSIG GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HEINRICH HERMANN - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HERRMANN WILHELM - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HOFFMANN PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HÄUSIG ADOLF - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HEILMANN GEORG - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HERRMANN RICHARD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HENNIG LEON - - 1918-08-31 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1893 Masłowo -
HERFURTH ROBERT - REF INF REG 100 1918-12-15 MARKOCICE Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1895-07-04 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
HERWIG EWALD - INF REGT 94 1918-03-21 WĘGRY Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1887-01-23 MARKERSDORF (Markocice) -
HOLLACK KURT GRENADIER REF GREN. REGT. 100 1918-08-14 LESTREM (FRANCJA) Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1889-10-17 MARKERSDORF (Markocice) -
HULLES NATHAN PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Lwów -
HEIMLICH FRIEDI - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
HERITEN JOS. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
HOFFMAN BERNH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
HATTWIG AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
HATTWIG HEINRICH - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
HOFFMAN PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
HAIN PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
HATTWIG FRZ. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
HENNIG J - - 1918-05-04 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
HAFFKE ANDREAS MUSK. - 1915-02-23 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
HIPLER J - - 1914-12-29 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
HENNING KURT SCHÜTZE - 1918-08-28 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
HENNING ALFRED UNTEROFFIZIER - 1919-10-08 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
HELBIG HEINRICH - - 1914-12-02 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
HELBIG RICHARD - - 1917-07-09 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
HANISCH HEINRICH - - 1914-09-30 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
HERRMANN PAUL - - 1917-06-12 HOCSANI Lądek Zdrój III miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1890-07-16 LANDECK -
HANDKE JOHANN - - 1915-10-07 RUSSLAND Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KUNZENDORF -
HANDKE PAUL - - 1914-10-09 LAZARETT Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KUNZENDORF -
HANDKE KARL - - 1918-09-20 REIMS Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KUNZENDORF -
HERZIG DAVID - - 1917-04-22 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA PSTRĄŻNA 2)
HARTWIG EMIL - - 1918-08-16 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA BUKOWINA 2)
HERZIG ALOIS - - 1918-04-27 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA BUKOWINA 2)
HÖHL KARL - - 1917-04-18 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
HOFFMANN KURT - - 1915-09-17 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
HENNIG OTTO MUSK. - 1916-10-28 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KRISCHUTZ -
HEINZE OTTO - - 1916-09-26 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice bracia / brüder
HELLMICH OTTO - - 1915-04-05 LAZARETT Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
HOFFMANN AUGUST - - 1917-10-26 FLANDERN Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
HELLMICH OTTO GEFR. - 1915-04-05 HEIMAT Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
HENDE JOHANN - - 1915-08-26 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
HENEL WILHELM - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
HASTEREK ALBERT - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
HENEL PAUL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
HACKER DAWID PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1870 Kołomyja -
HNAT MICHAEL ÖSTERR. FAHRER ETAP. TRAIN. BEGL. ENG. 97 1914-12-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KOSTORAWO -
HALBECKI JAN - - 1918-11-27 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Kosowo -
HECHTFISCH FRANZ - - 1917-12-13 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
HECHTFISCH OTTO - - 1918-05-12 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
HAGEN W. RES. TANNENBERG 1914-08-28 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
HOPPE A. SA. GEFR. F.L. JAROSLAU 1915-09-17 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
HENNIN P. GRD. LE QUESNEL 1918-08-08 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
HANUSCHKÄWITSCH AUGUST - - 1916-03-20 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
HANUSCHKÄWITSCH ROMAN - - 1918-05-05 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
HANUSCHKÄWITSCH JOHANN - - 1914-09-30 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
HORNIG WILLY - - 1918-07-05 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
HAINKE HERMANN - - 1917-06-17 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
HOFFMANN EMIL - - 1916-03-08 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
HÜBNER GUSTAV - - 1917-10-10 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
HOFFMANN EMIL - - 1916-03-07 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
HORN E. UNTEROFFIZIER - 1917-06-02 - Maszewko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1889-01-27 Klein Massow-Maszewko obelisk
HENKEL JOHANN - - 1918-12-11 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
HEVERA GEORG ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 6 1915-01-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KISZACZ 28 JAHRE
HEROS AFENIN UNG. FAHRER K.K.F.D.12 1914-12-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KEVEST 20 JAHRE
HERRMANN GUSTAV - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
HIELSCHER PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
HAHN GUSTAW - - 1916-07-25 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
HERCHEL J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
HARDT KARL SERGEANT - 1918-10-14 Frankreich Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Katztow -
HEDDERGOTT GEORG UNTEROFFIZIER - 1918-03-23 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino - -
HOWON ANTON - - 1916-08-21 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
HEYDEN CARL V. D. MAJOR I BATT 1 POS. JNF. REG. 18 1914-11-19 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - Jtzehoe -
HARTMANN PAUL - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
HARRMANN EMIL MUSK. - 1915-01-01 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - JARCHOW -
HANTEL G. VIZE-F. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HOPPENAU -
HUHLE ALFRED JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-02-24 HOHENZIATZ -
HEIDUCK RICHARD - - 1916-07-04 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Hoffnung/ Nadziejewki bracia / brüder
HÄNDSCHKE OTTO - - 1918-03-21 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Hoffnung/ Nadziejewki -
HEIDUCK GUSTAV - - 1916-10-05 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Hoffnung/ Nadziejewki -
HONDKE PAUL - - 1917-08-19 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1888-12-17 HIRSCHFELDAU -
HERHOLZ ERNST - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
HUHN FRANZ - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
HEBESTREIT HERM. FUS. 5 G.R. Z/F 1915-08-06 Rososz (Rososch) Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - HEIDENRODE -
HENKEL PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - HÄNCHEN -
HÜBNER GUSTAV - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - HÄNCHEN -
HUHN AUGUST - - - - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - Hamburg RZĄD 2
HILSCHER ERNST LDSTM. I. RES. BATL. I.R. 63 1916-10-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1867-01-09 GUTTENTAG -
HERZBERG GUST. - - 1916-05-17 - Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
HUDASCH WILHELM - - 1915-04-28 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
HOFFMANN MAX - - 1914-12-20 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
HERRMANN GUSTAV - - 1914-08-29 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
HASSE MAX - - 1916-05-26 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
HENKE BRUNO - - 1914-08-20 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
HANDKE HERMANN - - 1918-04-08 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
HARTWIG WILHELM - - 1914-11-13 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
HENNIG HERMANN - - 1918-03-26 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
HARTWIG AUGUST - - - - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno vermißt
HEMPE KUNIBERT - - 1918-03-03 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
HEYDENREICH FRITZ LEUTNANT JNF.REGT.79.4K. 1915-08-08 Turowola Łańcuchów wieś, gm. Milejów, pow. łęczyński lubelskie 1890 GOTHA -
HAJDUK JOS. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - GOLSCHOWITZ -
HAMBURGER HERMANN - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
HIRSCH RUDOLF - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - GLÄSENDORF -
HOFFMANN FRIEDRICH - - 1917-07-11 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Freude/ Ociesze bracia / brüder
HEIN J. JÄGER. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
HEINRICHS G. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
HINZ O. SCH?TZE - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
HOFFMAN BRUNO - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
HORNIG JOSEF - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
HOHAUS AMAND - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
HE?LEN AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
HEINEMANN RUDOLF UTFFZ. I. G.R.FUSS-ARTL.R. L M.KOL. 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - ESCHWEGE 28 JAHRE
HEILGENDORF ERICH - - 1916-11-23 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Dombrowe obelisk
HANKE AUGUST - - 1914 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
HÄNSCH GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - DITTERSDORF -
HUAR FRITZ - - 1925-09-27 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-10-20 DIEDENHOFEN -
HYLAK JOHANN - - 1919-02-27 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - DEUTSCHWILKE -
HAAGL ? SCHÜTZ. - 1918-07-01 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - DARSOW -
HASETT ERNST FÜSILIER - 1915-05-11 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - DARSOW -
HAUSSER J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin Kolonia -
HAPKE GERHARD - - 1914-12-31 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Crangen-Krąg -
HELMERT HANS - - 1918-10-04 BAD WILDUNGEN Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
HRECZKA GUSTAV RUSS. INF. I. R. 84 1914-12-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - CHARTLORCA -
HALLENSLEBEN KURT - - 1917-09-12 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1881-09-03 CAMMIN -
HRADIL BOHUMIL INFANTERIST I.R. 3 / 1 ERS. KOMP. 1915-07-18 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1887 BYSTŘICE P. HOSTÝNEM -
HOPPE WILLI - - 1914-11-19 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
HATTER ARTUR - - 1918-07-15 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
HOLZNAGEL WILLI - - 1916-09-03 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
HIRSZ FRANCISZEK - - 1917-04-23 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1896 Brzeziny -
HIRSZ JAN - - 1917-11-30 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Brzeziny -
HALMAN FRANCISZEK - - 1918-10-17 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Brzeziny -
HILSCHER MAX WEHRM. LDW. I.R.38 1914-11-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1879-09-21 BRESLAU -
HOMOŁEK PAWEŁ FRANCISZEK - L.I.R. 31 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1890 BRENNA -
HERHEL WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
HERHEL J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
HASSE FRIEDRICH JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-08-12 BRANDENBURG -
HONISCH JOHANN - - 1918-03-13 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
HANISCH PAUL - - 1917-04-09 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF VERMIST
HILLE BERNH. GREN. RIR 64 1915-08-05 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BORNHORST, STEINFURT -
HOPPE WILHELM SERGT. - 1918-11-21 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
HIELSCHER HERRM. OBMTRS. - 1914-12-18 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
HILS WILHELM - - 1918-04-13 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
HILDEBRANDT GUST. AD. - - 1918-03-25 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
HAASE JOHANNES WEHRM. I.G.R. REGT. 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BERLIN -
HOFTMANN OSK. LANDSTM. - - - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - BAUTKE -
HINZ EMIL LDWM. - 1914-08-07 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Stuthof (Zaleszczyce) -
HOLTZ EMIL GEFR. - 19??-10-25 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Grandshagen (Grądy) -
HOLTZ REINHR. MUSK. - 1917-04-20 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Grandshagen (Grądy) -
HOLTZ JOH. FÜS. - 1914-09-07 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Grandshagen (Grądy) -
HÄGLER AUG. LDSTM. - 1918-03-21 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
HINZ FRANZ MUSK. - 1915-05-03 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
HINZ WILLI RES. - 1914-10-18 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
HAHN GUSTAW ? - 1918-??-?? - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - ALTHOF -
HÖREN? HUGO - - - - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
HEIDEMANN HERMANN - - ????-05-11 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
HASS GUSTAW - - - - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
HESS KARL - - - - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
HÖFTMANN PAUL - - 1918-07-29 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Alexandrahutte -
HEINZELMANN KARL - RES.INF.R.99 ? ? - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie - ? obelisk
HARTRUMPF AUG. MUSK. - 1914-09-06 - Paździorno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
HOFFMANN GEORG FREIWILLIGER 4 HUS.RGT.REKR.DP. 1915-03-03 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HEYDUK VAL. - - 1914 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
HYCZKA KONSTANTIN JG K.U.K. F.J.B. 14 1915-02-10 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
HAMERLAK FRANCISZEK SIERŻ. 4 P.P. LEG., 8 KOMP. 1917-06-09 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie 1893 - -
HAARSCHOPF JOSEF SCH. SCH.R. 20 1915-05-04 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HANNICH JOHANN INF. K.K. LDST.I.R.15 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARDT A. MUSK. JNF.RGT. 150 - - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
HUGH W. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Yorkshire Regiment 1918-10-28 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
HERMANN JOHANN LDSTM. 4. KOMP. LDSTM. INF. BATL. BRESLAU II 1914-11-21 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HOLGER - - - - - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
HAUK AUGUST MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HOPPE KARL JG. PREUSS. RES. J.B. 19 1914-12-07 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
HAUSBERG KARL WEHRMANN LDW.INF.RGT 51, 8KP 1915-02-18 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HI? KA? LEUTNANT RJR ?/2K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - żeliwna tablica oficerska
HELHRIGCH WILHELM - - 1915-10-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HALASZ FRANZ INF. I.R. 65 1915-01-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HEIDRICH KONRAD - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HERTZOG GEORG LEUTNANT - 1917-11-06 PASSCHENDAELE Świdnica II miasto, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie 1895-06-09 - -
HOFFMANN PAUL - - 1914-12-21 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HAACK RUDOLF PION. R.P.K. 85 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORWOOD T.A. 38258 GUNNER ROYAL GARRISON ARTILLERY 1918-11-18 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HILLE FRANZ SCH. SCH.R. 34 1915-05-04 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HOFFMANN HEINR. MUSK. - 1917-10-07 FRANCJA Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HUTKA METHOD DRAG D.R.11 1914-12-23 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HASSA PAUL - - 1917-04-12 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
HOFFSTAEDT WALTER - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HUNBT T. - J.R. 104 - - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
HANEL FRANZ KPL. IR 100 1915-03-20 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAHN RICHARD ULAN 3. ESK. ULAN. REGT. 21 1914-09-12 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HILDEBRANDT HEINRICH - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HANEL R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAUPTMANN - - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HAMANN ALFRED FAHRER ET.FUHRP.KOL.POS. 1915-07-15 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HAGEN von FRITZ JAGER RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HAENDLER KARL - - 1918-09-04 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
HEINERT OSKAR - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-05-04 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie 1891 - -
HEGENER FRIEDR. MUSKETIER 1.K.JNF.REG.151 1915-01-01 - Zgierz II miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
HAVRANEK FRANZ INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAEGERT FRANZ - - 1918-03-24 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HERMANN GUSTAV GEFREITER L.J.R.7/11K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
HAIDUCEK JAROSLAUS INF. I.R. 100 1915-01-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HENKELMANN MAX RESERVIST 1 KOMP. INF. RGT 49 1914-12-18 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
HABEL - MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HAUKE ALOIS GRENADIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HASS AUGUST FLDW. LT. PREUSS.RES.INF.RGT217 1914-12-11 - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HANISCH OTTO UNTEROFFIZIER K.S.LDW.INF.RGT 133, 6KP 1914-11-22 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HELLMIG JULIUS - - 1916-11-09 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HAR FRANZ INF. I.R. 60 1915-02-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HEROK EDUARD - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HAUPT KARL MUSK. 6 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-07 - Snopki I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HOFFMEISTER BRUNO - - 1915-07-28 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HANDTKE WILHELM PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.85 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUGGINS H.T. 91390 PRIVATE DURHAM LIGHT INFANTRY 1918-08-25 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HÖFSTÄTTER GEORG LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-29 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HOHMANN WALDM. UFFZ - 1915-01-01 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HORWATH JOHANN INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Poręba Radlna (nr 175) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOSHGREBE POUL - R.I.R.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HEIN JOSEF - K.K. FELDJÄG. BTL. 18 lip-17 Karpaty Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1893-12-16 - -
HALLMANN JOS. - - 2009-06-17 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
HELLFEUER JOH. - - 1914-08-22 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HOFFMANN FRITZ - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HOPF MAX RES. - - - Wysieradz wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
HANFT AUGUST FREIW.KRANKENTR. TRANSP.ABT.A.A.W. 1915-06-21 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HECKMANN HEINRICH RESERV. RJR 220/9K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HEINELT PAUL - - 1916-09-27 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
HORDECKI IWAN INF. I.R. 58 1914-12-26 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÄRTEL PAUL GEFR. - 1915-11-2? LAZARETT POZAROWICE Dunino wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HEILPERN BOLESŁAW SIERŻANT I BRYG. LEG. POL. 1915-11-19 Dębica Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie 1895-08-24 - -
HEINZ MAX JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOBERG WILHELM - - 1918-02-06 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HARA FRANZ RES.JG. F.J.B. 2 - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HENTSCH EWALD - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
HÄNTZSCH KARL MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HODAUN AMANDUS - PREUSS.RES.INF.RGT.202 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HEITMANN KARL RESERVIST LDW.INF.RGT 11, 12K 1915-01-17 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HIRSCH ALBRECHT - - 1914-08-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HANKE PAUL - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HASLMEIER KARL LDSCH. K.SCH.R. III 1915-02-25 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HOFFMANN ALFRED - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HEINRICH OTTO - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
HADER? - VERM. - 1916- - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
HUTCHINSON T. 33009 CORPORAL YORKSHIRE REGIMENT 1918-11-09 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HRUSZCZAK NIKOLAUS SCH. SCH.R. 12 1915-02-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HASSLINGER FRANZ JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna III (nr 178) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLLE ERNST - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HAAS ALOIS - PREUSS. RES. INF.RGT. 218 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
HEMMERLING C. - LJR 46 1915-05-13 - Tumlin-Wykień wieś, gm. Miedziana Góra, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
HERHOLZ PAUL - - 1915-02-23 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
HERMASCH PAUL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HEINRICH K GEFREITER 10 K. E. BTL. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
HÜBNER WILH. LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BATL. WESEL VII/72, 1KP 1917-09-25 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HEISTERKAMP HEINRICH ERS.RES. RJR 219/4K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HOVES HERMANN UTFF. PREUSS.RES.I.R. 219 1915-03-10 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HADAŚ J. - - 1915 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
HEILIG BRUNO - - 1917-11-11 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HŁYŃSKI NICOLAUS INF. K.U.K.I.R.15 1915-01-16 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAAP - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HAMILTON J.B. 73299 PRIVATE NOTTS. & DERBY REGIMENT 1918-04-29 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HEIMERS JOHANN - PREUSS.RES.IHF. RGT. 271 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HOHENHAU von HUGO - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
HOFMANN JOS. MUSK. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HAHN PAUL - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HERRMANN F. (FRANZ? FERDINAND? FRIEDRICH?) WEHRM. ? KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 47 1914-11-30 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HOFSTEIN GUSTAV - - 1917-06-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HANSCH PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HAAFE R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HOFFMANN GUST. - - - - Głębowice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
HARĘŹLAK JAN - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
HARTMANN WALTER - - 1915 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
HOSLER GUSTAW - - - - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
HOLZSCHUH JOHANN JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
HALEMANN MUTES INF. - - - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HUPKE LUDWIG - - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
HÖRT JOHANN JG. T.K.J.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOMKA TOMASZ - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
HANTKE FRITZ LDFTM. - 1917-10-30 - Bogumiłów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
HAHN B. MUSKET. - 1916-10-02 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
HOINKA WILHELM - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
HUBEL RICHARD - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HUDAK FERENZ INF. - 1915-02-15 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HOBUSCH K MUSKETIER 6 K. E. B. LW. J. R. 104 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
HAMPEL MARTHA KRIEGSAUSHELF. MIL.EISB.VERK.AMT. CZENST. 1917-06-10 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HENKEL ERNST JAGER RJB 19/2K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HAGMANN IGNATZ LD.SCH. K.K.L.SCH.R.II 1914-12-29 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
HAŁACIŃSKI EDUARDUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HIELSCHER ARTHUR - - 1918-03-25 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HEINZ - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HAYLOR S.H. 8474 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-03-31 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HEJDRYCH WENZEL INF. I.R. 36 1915-02-05 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HORNSTEIN von FERDINAND - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
HAIN EDWARD LEGIONISTA 1.P.P.LEG.POL 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HIEPLER - GREN. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HEINZEL WALT. GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HRUBY JOSEF - - 1915-09-25 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HASCHKE AUGUST GRENADIER R.J.R.64/3K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - mogiła
HORN PAUL - - 1915-05-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HAUSCHILD OSKAR - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HADER P - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HANISCH P. UTFFZ. - 1915-07-12 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HORST LUDWIK - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
HENSEL JULIUS - - 1918 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
HAASE KARL - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
HORVATH GEORG - K.UNG. L.I.R. 20 (M. KIR. 20 HONV. GYAL. EZR.) - - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
HOFFEND P. GEFR 2 G.RES.REG 1915 - Niedarzyn wieś, gm. Boboszewo, pow. płoński mazowieckie 1886 - -
HACKER WENZEL JG. FJB 2 1915-01-08 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUBNER MICHAEL JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-07 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEHNEDAD FRIEDRICH LANDS. 11 L.J.R.18 1915-09-06 - Dziesiętniki wieś, obwód miński, rejon Wołożyn Pogranicze - - -
HESSE ERICH - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
HEYNE OTTO GRENADIER 2 KOMP. ERS. BATL. GREN. LANDW. RGT. 100 1914-12-07 - Szadek miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HERMANSKI E. GRENAD. - 1918-03-23 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
HEISIG LONG. - - 1916-01-07 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HŰHN HERMANN - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HEINE ALFRED JG. PREUSS. RES. J.B. 19 1914-12-07 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - Betonowy postument z krzyżem
HOFFMANN RICH. UNTEROFFIZIER LDW.INF.RGT 37, 8KP 1914-11-24 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HERMS HEINRICH WEHRM. RFAR 47/3K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HETEI GYORGY HONV. K.UNG.L.I.R. 20 M.KIR.20 .HONV.GYAL.EZR. 1915-02-11 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
HALLIER OTTO - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HEISSENBERGER JULIUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HIELSCHER PAUL - - 1915-07-24 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HELFRICH - KRIEGSFREIWILLIGER PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-07-06 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HILL - S/33058 RIFLEMAN THE RIFLE BRIGADE 1918-09-06 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HERLICZKA ANTON - - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HAESE ARTHUR UFFZ - 1917-07-23 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HEWAK WLADISLAW GFT. I.R. 30 - - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOHENBERG HERMANN - - 1918-05-07 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
HERMFIER FRIEDRICH - P.R.I.R.220 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HOCKER KARL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEINRICH III EWALD RESERVIST RES.J.R.64/4K. 1914-10-26 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - mogiła
HÜTTIG ERNST - - 1915-05-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HELLMICH PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HAEÜSLER Th. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HOBERG B. SAN. S. - 1916-03-02 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HERTLE GUST. GEFREITER 3 LDST.INF.ERS.BTL.MOSBACH XIV/29, 4KP 1915-12-28 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HELTWER JOH. - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
HORVATH LAJOS HONV. K.UNG. L.I.R. 20 (M. KIR. 20 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-31 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÜBSCHMANN JAKOB PIECHUR 2 KOMP. 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HOFER JOHANN LDST.JG. TKJR 4 1915-03-10 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILACKI JANOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR. 1914-10-04 - Brzozowa (nr 184) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAJDA REIMUND - - 1914-12-04 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
HARLOW H.L. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Lincolnshire Regiment 1918-11-01 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
HANKE ERNST GEFR. 1. KOMP. LDSTM. BATL. BRESLAU II 1914-11-21 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HORAL HEINRIH JNFANT.  K.U.K.J.R.6,9K 1915-02-14 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
HERNITLEAR HERM. - L.I.R. 2/46 1914-10-25 - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
HANNIG HERMANN MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HINSPETER KARL MUSK. PREUSS. RES. I.R. 218 1914-12-10 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
HAIN PAUL RESERVIST LDW.INF.RGT 51, 9KP 1914-11-28 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HEUER JOSEF WEHRM. RJR 220/5K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HAHN JOHANN ZGSF. K.SCH.R. III 1915-02-19 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HAUCKE ALOIS - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HOFF GUSTAVUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HOFFMANN AUGUST - - - - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HILDEBRAND - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HOLLAND S.W. 41876 PRIVATE WORCESTERSHIRE REGIMENT 1918-11-04 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HERMANN ANTON ZGSF. SCH.R. 12 1915-03-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HERRMANN DANIEL MUSK. - 1918-08-13 FRANCJA Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HOMIK JAN LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HELBIG HEINRICH - - 1918-04-24 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
HEUMANN ALFRED - P.R.I.B. 19 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HANZEL RUDOLF - - 1916 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
HOFFMANN GUSTAV MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARTMANN WIKTOR OBLN L.I.R. 46 1915-07-23 - Wysokie Koło wieś, gm. Gniewoszów, pow. kozienicki mazowieckie - - -
HETTWER KARL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HAMANN H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HERTRICH WALTER GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HALAGESCU NICULAE GEM./RUM. I.R.54 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
HOFER ANDRA JG. F.J.B. 1 1915-05-29 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HANKE ERNST - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HASELSTEINER IGNAZ GEFREITER J.R. 49 1915-07-06 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HIRSCH FRANZ - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HAUSCHALZ HERMANN HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-12-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HUMPL JOSEF ZGSF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERDER KARL MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAMPEL ? - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOFFMANN HEINRICH - - 1914-12-15 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HILDEBRANDT - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HELLER OTTO - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HEUP FRIEDRICH - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
HÄUSLER ENGELBERT SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAŁAT EDWARD - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HAHUL JOHANN ERS. RES. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAMPU JANOS LDST.JNF.   K.U.K.J.R.64  1915-05-16 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
HARTL JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1914-11-18 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HILSER O. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HOFFMANN WILLIBALD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HUHNDORF E. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HOFFMANN OSW. - - 1915-09-16 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HAMPEL RICHARD - - 1914 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HAUPT DIETRICH GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HANTEL - MUSK. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HAUNSCHMIED JOSEF KPL. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HANISCH FRIEDRICH - P.R.I.R.220 1914 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HARTMANN ALFRED - - 1915-02-19 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HESSE HERMANN UT.OFFZ. BRIR 13 1915-04-29 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARTMAN GEORG LEUTNANT  L.J.R.23.6K.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
HALAMA JOHANN - - 1917-08-11 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
HANTKE JOS. - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
HEUFELDER PAUL FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HALSOW IWAN GEM/ROSJA I.R.120 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
HOLLER MICHAEL INF. I.R. 14 1914-12-30 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HANKE OSKAR - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOHLFELD FRANZ - L.J.R. 13 1915-07-13 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HESSE - R. DER RESERVE HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 lis-18 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HEBESBERGER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HESSE ADOLF MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILGER E. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HASSE HEINRICH GEFREITER D.L. I.R. 79 / 3K 1915-08-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HAFERKAMP JOHANN GFT. KPGGR 1 1915-05-05 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEIMES HERM. KRFEW. - - - Marcinowa Wola I wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
HERRMANN K. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HICK WILHELM - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
HAVORKA JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAŁAT STEFAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HARCZO GREGOR OSTERR.  - - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
HYES JOSEF ZGSF. K.UNG.LDW.HUS.RGT.5 (K.MIR.5 HONV.HUS.EZR.) 1915-05-30 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HOFFMANN F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HUNER E. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HOFFMANN ALBERT ERS.RES. RJR 217/12K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HENKE BRUNO - - - - Wicko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HENKEL EMIL MUSKETIER  J.R.96.12.K.  1914-09-28 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HOPPE RICH. - - 1918-03-17 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HARTMANN ARTUR MUSK. - 1914-10-26 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
HIMPEL MAX RES.GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HE?LMANN - MUSK. - 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HERMANNSEDER ANTON INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFFMANN OSKAR MUSKETIER 4 KOMP. INF. REG. 22 1914-08-22 - Zabór wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HEEKEREN PETER WEHRM. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HEYDORN KARL - - 1916-02-29 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HAUPT JOHANN UNTOFZZ.  L.J.R.72.10K.  1915-05-18 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
HYLLA MICHAEL - - 1918-04-28 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
HEROD VINZENZ LDST.INF. IR 56 1915-04-09 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILD JOHANNES PION. PREUSS. GARDE PION. BATL. 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANDOGI TIMOFE ROSJA JNF.REGT.113.5.KP 1915-07-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HOLOMEL WENZEL INF. I.R. 29 1915-01-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HANTSCH K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HANNIG JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HERZIG E. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HRADIL JOHANN GEFREITER L.J.R. 13 1915-07-12 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HINZ WILLI UNTEROFFIZER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HALEMA JOSEF INF. I.R. 88 1915-01-02 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HIRSCH FRANZ UT. OFFZ. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMANN O. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HEIMANN OTTO RES. KPGGR 4 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAEGER WALTER GEFR. D. R. JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HOFFMEISTER KARL - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
HEINRICH SIGFR. - - 1917-06-23 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HRASOVEČ MATHIAS GFT. SCH.R. 26 1914-12-31 - Ropica Górna II (nr 68) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANDZLIK KAR. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HAUSTEIN HERMANN - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
HEIDER RICHARD MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HAID NIKOLAUS LDSCH K.K.LDSCH.R. III 1915-01-14 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
HOPPE H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HA? KARL - - 19??-0?-24 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HUBERTUS JOSEF JAGER RJB 19/1K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HERATSCH PAUL UNTEROFFIZIER - - Frankreich Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
HESS KARL JNFANT.  K.U.K.J.R.99.5K.  1915-03-14 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HEIDEMANN PAUL MUSK. - 1918-10-29 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
HOPPE FRITZ UT.OFFZ. KPGRZF 1 - - Bieździadka (nr 41) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOFER FRANZ INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-03 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÄNSCH EMIL MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERING PAUL MUSKETIER 2 KOMP. RES. INF. REG. 48 1918-05-27 - Leśniów Wielki wieś, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HEINEMANN WALT. LTN. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HEIN PAUL - - 1915 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HEEMSOTH KARL - - 1915-02-11 - Gawliki Wielkie wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
HOFFMAN PAUL ERS.RES.  L.J.R.23.6K.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
HALLAS AUGUST MUSKETIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1899-01-17 - -
HINZ FRANZ MUSK. PIR 58 1915-05-03 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOEPPNER GUSTAV FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRA FRANZ HON. P.S. 9 1915-04-13 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HARTEL E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HANNIG ROBERT - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HERZIG O. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HOPPE HERMANN MUSKETIER INF. RGT. 41 1920-06-22 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1897-03-26 - lapidarium
HYLLA JOSEF - - 1915-09-21 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
HASLEHNER KARL INF. I.R. 14 1915-05-04 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUTH ERNST MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFRICHTER H. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOYER PAUL - MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG 1914-08-?? - Gdańsk miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
HERRMANN WALTER KR.FR. KPGRZF 2 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERPICH KURT JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HOPPE OTTO - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
HEINRICH A. - - 1918-02-10 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
HAJNY WENZEL LDST.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENNIG FRITZ - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
HEMPE HERMANN LANDWEHRMANN - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HANKE HEINR. - - 1917-07-03 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HANKE AUGUST - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HŰLSMANN THEODOR FŰSIL. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.2 1915-05-03 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.G.R. 2
HABIBULA MAUSTAWA GEM/ROSJA I.R.50 1919-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
HEISSL MARTIN INF. I.R. 59 1914-12-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HRBACEK JOHANN KANONIER  K.U.K.30  5 MORSER  1915-02-27 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HRDLICKA ANTON - K.U.K. I.R. 99 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HELD BRUNO INF. KPGRZF 3 1915-05-08 - Sieklówka (nr 42) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOLZINGER IGNATZ INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HASSER ISIDOR INF. I.R. 57 1915-03-18 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAŁA JÓZEF - - 1915-06-26 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1891-11-22 - -
HAFERICHTER PAUL - - 1916-02-26 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HARTWIG HERMANN KRIEGSFR. 4 KOMP. ERS. INFTR. REGT. KÖNIGSBERG 3 1915-01-20 - Kąp wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
HARTMANN HERM. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HARTNIK W. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HARTHEISER KARL - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
HUBERT LUDWIG CIVIL KUTSCH. SHD 15 1915-03-27 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANDZEL FR. - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
HOLLÄNDER PAUL GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRUSKA CYRIL FLDW. LUFTSCHIFF ABT. 15 1915-03-(12-14) - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HAUPT?CH G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAUKE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HILDEBRAND F. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HARTRAMPH ROBERT - - 1918-10-10 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOFRICHTER R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HORSTMANN AD FUSIL GREN. REGT. 5 1914-09-16 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - -
HEUER FRITZ FUSL. KPGGR 4 1915-05-07 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HILPER MAX JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HUBER ALOIS INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUGO ALFRED - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
HEINRICH ??HARD LDSTRM. I.R. 45 / 11K 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
HEJDUK JOSEF INF. IR 36 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOPP ADOLF - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
HERFURT ALFRED MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HAJDOK JOSEF - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
HASCHKE PAUL - - 1918-08-19 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HAMEYER RUDOLF FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HADEL PAUL RESERVIST 4 K. INF. REG. 14 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HAIMASCH JEFIM RUSS. INF.REGT.211.16.KP. 1915-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HEUGAN THEODOR HONV. L.I.R. 32 1915-03-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HARTMANN HERMANN - - 1915-08-24 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
HERIČKO JOHANN RES.INF. IR 47 - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HONDEK FRANZ GFT. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEINS HEINRICH MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HETMANN WILH. - - 1915-01-08 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1895-08-28 - -
HAM... JOHANN - - 1917-05-25 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
HAACK PAUL FÜSL. 9 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-11-25 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1891-09-14 - -
HEYSEL KARL - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HARUSKA HERB. - - 1922 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HEIDRICH JOSEF - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
HALAT EDUARD INF. I.R. 56 1915-02-17 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERMAN WAC. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
HUGUENIN GEORG GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFER JOSEF SCH. K.K.I.SCH.R. 2 1915-01-05 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
HEIRMANN H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HEINISCH KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOFFMANN H. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HILGER PAUL - - 1915-08-01 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HENKEL WILLY OFF. STELV. - - - Tomaszów Bolesławiecki wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HORVATH ISTVAN - - 1914-12-24 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFFMANN FRANZ KRIEGSFRW RADFAHRKOMP FEST MBRG 1914-11-11 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
HUTZINGER GEORG INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HILLE FERDINAND - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HUTTIG FRIEDRICH ERS.RES. J.R.146/4K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
HENDRYCH FRIEDRICH SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMANN FRIEDRICH - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HOFFMANN PAUL MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HOLEWA JOHANN - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
HUBNER PAUL - - 1915-09-25 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HEIMLER HANS GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANS KARL KRIEGSFRW. 11 K. INF. REG. 49 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HAJEFF GEORGI RUSS. INF.REGT.115.15.KP. 1915-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HLOUSEK AUGUSTIN INF. I.R. 88/1 1915-02-04 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HOFFEMAN WILHELM - - 1914-12-03 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
HERŽIĆ FRANZ - IR 87 1914-12-13 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HUBER JOHANN INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HELING FRIEDRICH MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAMISCH PAUL - - 1918 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HARING HERMANN - - 1914-11-10 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HEIN FRITZ FÜSL. 1 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-01-19 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1892-02-08 - -
HAMERL STEPHAN JNFANT.  K.K.J.R.99.8K.  1915-04-03 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HEIM GEORG - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HEITAKAMPER FRITZ - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
HAJEK FRANZ SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLZHULER ? GERHARD - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
HUSTADT HEINRICH GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLYKO JANOS INF. K.U.K.I.R. 65 1915-01-03 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
HENTSCHEL A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HESSE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HUHN K. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HAMPEL PAUL - - 1916-08-09 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HAUDE REINHOLD - - 1914 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HUBER HERMANN GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HETEBRÜGGE - MUSK. 6.I.R.152 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HACKL JOSEF INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÖLSCHER AUGUST - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HEINDORF HERMANN GEFREITER G. R. 3K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
HEPNAR JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÜBKE ARTHUR - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HOPPE MAX WEHRMANN - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HANKE JOS. - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
HETMANOW ALEXEI GEM/ROSJA I.R.343 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
HEJMEJ FRANZ SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-07) - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HEINICKE PAUL RES. 10. KOMP. RES. INF. REGT. 9 1914-10-18 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HANNEBAUER PAUL - - 1916-02-?? - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
HOHENSTEIN ALBERT MUSK. PRIR 268 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HEINRICH K. ERS. RESERVIST 1 K. INF. REG. 140 1914-11-30 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HAMMERLE JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUPT ARTUR - - 1918 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HEDWIG ROBERT - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HERMANN EDUARD - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HORSTEIN - MUSK. 5. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HILLER ARNO MUSK. 10 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
HIPPERT HUGO GFT. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HUNSICKER FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - HUNSIKER - J.Drogomir
HEINRICH KARL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
HROUDA FRANZ E.R.SCH. SCH. R. 9 1914-12-17 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEUSER HUGO ERS.RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 6 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
HECKEL JULIUS - - 1914-09-16 - Kijów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
HAMMANN CHR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HA? HERMANN - - 1918 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HASIANOW ATMEDGALI GEM/ROSJA I. R. 165 1918-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
HALTE WILLI LDSTM. R.J.R. 46/6K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HAMICH REINH. - - 1917-08-09 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
HARKAMMER LEOPOLD INF. LDST.B. 20 - - Szerzyny I (nr 31) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARDER PETER ERS. RES. 1 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HACHL FLORIAN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARASYNIUK TYFON DANYLO JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HARTWIG AUGUST - - - - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - vermist
HEIZMANN ANTON GFT. BIR 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAHN PAUL - - 1915-08-06 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HEIFIG MAX - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HERRMANN EW. ERS. RES. - 1915-07-20 B. OSMIOGORA Siedlec-Bukowina wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
HLAD WENZEL LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HLOBICZ TROFIM GEM./RUSS. I.R.102 1916-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
HOKYNÁŘ FRANZ - K.K.LDST.M.B. 78 1915-05-04 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HELLMERS KARL GEFR. 11. KOMP. RES. INF. REGT. 49 1914-10-27 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HENKEL JOH. LANDSTM. 2 K. LDST. BATL. SCHRIMM 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HASLAUER JOHANN - - - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HELBIG OSWALD - - 1917 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
H? PAUL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HERZIG HEINRICH - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HÖFNER ALWIN MUSK. P.R.I.R. 46 1915-06-03 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1893-12-28 - -
HÜTTENRAUCH WILH. MUSK. 1. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HARNOTH - - - 1916-10-21 RUßLAND Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HOLTMAN GUSTAV - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HÄBOLD WILLI UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMANN JOHANN - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
HOCHGRÄBE HEINRICH GFT. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
HADASCHIK SERAFIN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
HEIDRICH PAUL - - 1917 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HANDLER JÓZSEF UTÁSZ 15.UT.ZLJ 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HASOW DIMITRI UNTFFZ/ROSJA I. R. 80 1918-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
HOLLUNDER JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HECKERT ERNST MUSKETIER J.R. 46/3K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HAMPLEW FEODOR SZER. - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
HAASE KARL - PIR 58 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
HASSELBUSCH HEINRICH MUSK. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HÄMMERLE AUGUST JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORN FRITZ - - 1918-01-31 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HATKÄMPER HEINR. RES. PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HARTWIG RICHARD - - 1915-05-29 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
HERING PAUL - - 1917-06-14 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HIRTH ROBERT INF. BIR 22 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HNATYSZAK JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOCHLOW STEPAN GEM/ROSJA I.R.151 1917-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
HUJWICZENKO MAXIM - RUSS.I.B.21 1915-05-04 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HEINRICH PETER - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
HUNDERT KARL VIZEFELDW. 10 K. IR 341 1914-12-06 - Chojnowo wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski mazowieckie - - -
HARTMANN ARTUR - - 1919-02-11 NAMSLAU Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HILBERT . UFZ 9 KOMP. 1914-12-05 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HAVLIČEK WENZEL JG. K.U. K.I.R 28 ZUGET K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERTRAMPF WILH. - - 1917 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HELLEBRANDT ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HÖSS JOSEF GFT. B.I.R. 13 1915-05-17 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HANSEN HEINRICH WEHRM. 12 KP. LDW. INF. RGT. 75 1915-02-08 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1885-09-22 - -
HAASTERT GFFR. - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HENSCHKE - ERS. RES. I.R. 92 / 5K - - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HAETSCHER [ADOLF] OTTO GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HONISCH GEORG - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
HOBA FRITZ - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HRYNKO FERDINAND INF. I.R.N. 19 1915-01-04 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERZE ANTON - - 1916-07-31 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
HERMASCH THEOFIL - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
HARHAGER RUDOLF LDST. INF. T.K.J.R. 1 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HATZADUROW ARSENI GEM./RUSS. I.R.8. 1918-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
HWIKO PIOTR - - 1917-08-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
HAUSCHKE FRANZ - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
HOLZMAN MICHAEL PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEIDENREICH JULIUS - - 1914 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
HENSCHEL O. - - 1916-10-03 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HAUFF FRANZ WEHRM. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HAUCK WILLIBARD - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HENKE - MUSK. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HIRTHE HERMAN - - 1916-04-16 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HOFFMANN JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 7 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERCOG J. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
HÖHLE ERNST MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HASSENBERGER - INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HEINRICH OSKAR - - 1916-09-11 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
HAGDORN THEOD. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HILLER RICHARD - - 1918-07-28 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HOFMANN R. GEFREITER 2. K. E. BTL. LDW. GR. REG. 100 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HANKU NICULAE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
HEINZLE ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÄDER WILHELM - - 1918-05-22 RUSSLAND Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HILTAWSKY JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HUBLER FRANZ KANONIER K.U.K. F.K.R. 25 1915-07-13 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HAFIN MICHAIŁ - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HASCHE ERNST GEFR. 6 KP. INF. RGT. 141 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1888-04-04 - -
HARTUNG HANS LTN. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HERFARTH OTTO LDSTRM. R.I.R. 208 / 8K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HAMPL ANTON INF. IR 36 1915-03-08 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMANN P. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HÖHNE JOHANN - - 1915-02-17 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
HEINZ BERNHARD - - 1915-11-24 - Szprotawa IV miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - - -
HANKUS FR. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HAUER FRIEDRICH LDST. INF. SCH. R. 1 1915-04-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUK FERDINAND GEM/ROSJA I. R. 115 1919-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
HUBER LEOPOLD L.SCHUTZE K.K.LDSCH.R.II/2 1915-01-03 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
HORN PAUL - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
HUMMEL FERDINAND JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLLON ALOIS - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
HERMANN RUDOLF LEG. POLN. LEG. I BRIG. 1915-05-21 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
HERDEN AUGUST - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERLES WALTER MUSK. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HARDER ROBERT MUSK. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
HILDEBRAND FRITZ MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HOLEČEK EMIL LDST.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUPTAS J. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
HOLDA JOHANN LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HNADEK JOHANN INF. K.U.K.I.R. 99 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HUTTIG PAUL PAUL LANDST. I. BATL. IV/4 1917 - Pokój IV wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie 1877-02-16 - -
HAGELSTEIN E. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEIDRICH J. - - 1914-09-08 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
HARDT ERICH - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
HARAKEIEJEW LARION ROSJA JNF.REGT.115.13.KP 1915-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HEEK von FRANZ MUSK. 4 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HOFFERICHTER GEORG - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HENOFONEL TYDOROW SOLD. IR 287 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HERFING WILHELM LDSTM. 7 KP. INF. RGT. 433 1915-02-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1876-09-20 - -
HIRSCHL WILHELM KPL. I.R. 14 1915-05-05 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HELD HERMANN - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HOHNE KARL KRIEGSFRW. R.I.R. 208 / 8K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HÄNSEL MAX ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOHEISEL TH. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HEJDA ROM. - - 1918-10-01 - Wilków (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HÜBNER ARTUR - - 1916 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
HANKUS RUD. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HENZL NIKOLAUS SCH. SCH. R. 34 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIDEMANN OTTO - - 1914-12-15 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
HAVANU JON RUMÄN JNF.REGT.22.8.KP. 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HÉGER JOSEF ZGSF. (SZKV) K.UNG.L.I.R.20 (M.KIR.20.HONV. GYAL.EZR.) sty-15 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERRMA?? PAUL ?EHIM - - - Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
HASCHKE PAUL RES.INF. PRIR 269 1915-05-04 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HADERER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HINERLOCH RICHARD - - 1918-07-28 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HANATISCHEK FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HERDEN JOSEF - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HILBERT AUGUST MUSK. 1. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HEINERSDORF WALTER UFFZ. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
HÜLSMANN FERDINAND RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HRDINA JOHANN LDST.INF. IR 98 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HASENBERG JOHANN - - 1917-10-23 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
HOLUBECZ IGNÁC HONVÉD 3.GY.E 1915-04-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARTMANN HEINRICH ERS.RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 6 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
HEURICH - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HAITZ KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEIDRICH P. - - 1915-05-02 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HARMASCH JWAN RUSS. INF.REGT.211.9.KP. 1915-04-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HÜTZENBECHER BRUNO WEHRM. 12 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HOPPE RICHARD - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HAUCK HERMANN GREN. KPGRZF 2 1915-05-06 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOHN ALBERT UFFZ. 11 KP. INF. RGT. 175 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1885-05-10 - -
HÖFER EMIL ZGSF. I.R. 88 1915-01-01 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÖLSCHER RICHARD - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-16 - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HOLTFRETER FRIEDRICH UNTOFFZ. I.R. 206 / 8K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HASLAUER LUDWIG INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORNIG ALFRED - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HOFFMANN P. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HUBATSCH PAUL - - 1918-03-30 - Klików wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
HOMA FRANCISZ. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HIDES DAVID INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERR NICULAE GEM/RUMUNIA I.R.47 1917-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
HORWATH SANDOR HONV. K.UNG.L.I.R.20 (M.KIR.20.HONV. GYAL.EZR.) 1915-01-10 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEMPAL ERNST GEFR. - 1918-05-27 - Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
HENZE FRANZ GREN. PRIR 269 1915-05-04 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HAGER HERMANN K.SCH. - - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLLNSTEIN FRIEDR. - - 1916-01-29 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HANSKE FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HERDEN RUDOLF - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOFFMANN HERMANN VZFLDW. - - - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HENNEKEN WILHELM MUSK. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
HEBROCK GUSTAV - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HUSAK WENZEL E.R.INF. IR 18 1915-05-07 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARTMANN KARL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
HOUŠL FRANZ LDST. SCH. SCH. R. 14 1915-01-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENN MAX GFT. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 1915-05-03 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
HOFFMANN - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HALDER SEBAST. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEINKE E. - - 1919-05-31 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HARUESCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.33 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
HABEL RICHARD - - 1916 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HITTNER KURT KRIEGSFR. GEFR. G.M.G.A. 230 1917-01-06 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
HEIDE HEINRICH - I.R. 84 1915-08-07 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
HINRICHSEN MAX GREN. KPGRZF 2 1915-05-05 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HANSEN ERICH MUSK. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HORHAGER JOSEF E.F.ZGSF. T.K.J.R. 2 - - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HANDZIUK HAWRYLO JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HOGE HERMANN PIONIER RES.PION.KOMP.84 1915-08-08 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
HEIDER ALBERT INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLLETZEK IGNAZ - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
HENNEK THOMAS - - 1917-10-01 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
HENZE ERICH - - 1914-11-15 - Jagłowice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
HONKISZ JÓZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HITSCH JÁNOS HONVÉD 24/1.HONV.GY.E. 1914-12-30 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÖLTER GERHARD RES PREUSS R. J. R. 218 1914-12-21 - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUMANN RUD. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEYDEBRECK von JOACHIM - - 1914-11-12 - Bukówko wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
HILLER JOHANN GFT. SCH.R. 10 1915-03-08 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFER JAKOB JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HANKE PAUL - - 1917-11-23 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HAASE JOSEF MUSK. - 1915-09-25 FERMELLES Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1894-11-19 - VERMIST
HOPPE PAUL - - 1914-12-18 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HÜBNER HERMANN GEFR. 2 / LD. BTL. 2 INSTERBURG - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HALAMODA ALOIS - - 1917-07-31 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HEMMINGHAUS HEINRICH UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HOUSSONG JULIUS INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HADAMIK K. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
HONRICK JAKOB HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-16 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HNILICA STANISLAUS INF. KK LIR 13 1915-05-04 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HYLLA JOSEF - - 1915 HORST Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
HENNE ROBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUCZEK TEOFIL - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HASS REINHOLD ERS.RES. - 1915-07-23 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HORSIONKO NIKOLAI RUSS. INF.REGT.121.1.KP. 1915-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HOFFMANN FR. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1885 - -
HORNUNG FRANZ MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HANIG HERM. WEHRM. - 1917-10-01 - Zagórzyce (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
HORBKOWY MICHAEL SCH. K.K.SCH.R. 36 gru-14 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HANNIG RICHARD - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Trzciana (nr 309) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
HERRMANN RICHARD - - 1916-11-13 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HANUŠ FRIEDRICH INF. I.R. 36 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HYLLA PAUL KANO. - 1916 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
HANKE JOSEF - - 1914 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HERMETH CAJETAN - - 1914-09-07 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HRIJAPOW GEORGIJ ZGSF. RUSS.INF.REG.122 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUCK ALOIS - - 1918-08-08 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HARTINGER JOHANN GFT. KUK IR 49 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUT GUS. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEYDEBRECK von LEO-GERHARD - - 1918-03-18 - Bukówko wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
HELLO EDUARD UNTEROFFIZIER - 1917-05-17 westen Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
HOFSTETTER LEOPOLD JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUPT KURT - - 1914-11-07 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HONCZEK RICHARD - - 1915-09-25 - Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HACKBARTH - KANONIER 2 / R . F . A . BTL . 27 1915-07-18 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HANNIG ROBERT MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
H? OTTO MUSK[ETIER] - 1914-12-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HARNOS THEODOR - - 1916-06-25 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HENNOLD GUSTAV WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HUSAR JOSEF E.R.INF. IR 98 1914-12-12 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRASE K. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
HOFMANN WILHELM INF. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HYLLA ROCHUS - - 1918 HORST Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
HUCZEK JAN - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HRUBY GOTTLIEB LDST. INF. K.U.K. I.R. 56 1915.05.03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMEISTER OTTO VIZ.FELDW. - 1919-07-19 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HREPTOW SELEFONTI RUSS. I.R.25 1918-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
HANKE ARND. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAJDUK GEORG KORPORAL I.R. 85 1914-10-06 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
HŰBNER OTTO JG. PRRADF.KOMP. 85 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HOLTZ ERNST UTFFZ. - 1916-07-26 - Zagórzyce (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
HUTTER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HANKE JOSEF - - 1919-09-07 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
HABROCK THEODOR - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
HOFLICH JOSEPH - - 1917-09-25 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HERINANH PAUL - - 1918-09-27 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
HELL FRANZ TIT.ZGSF. TKJR 4 1915-03-18 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERMETH THOMAS - - 1917-10-12 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HELMEÁN MIKLOS HONV. H.I.R. 24 1915-01-16 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERZIG AUGUST - - 1917-09-22 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAUKE JOSEF INF. KK LIR 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HISCHER ALOIS - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HEHRING ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAACK W. - - 1915 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
HEYDEBRECK von RICHARD - - 1918-06-12 - Bukówko wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
HEIDKE OTTO - - 1917-06-02 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
HOLAN LADISLAUS OB. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUSER ? - - 1917-07-29 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HORTSCH AUGUST - - 1914-09-26 - Wasiłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HÄUSLER HEINRICH MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HE?ER ARTUR GEFR[EITER] - 1916-09-30 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HERMANN ERNST UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HOFFMANN JOSEF - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HABERL WENDELIN KR.FR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HALFAR L. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
HULIN FRANZ - - 1916-05-05 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
HRAHULA GEORG INF. RUSS. UR 13 - - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEINZE JOHANN - - 1914-09-14 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HAIN OTTO UTFF P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HELLWIG PAUL ERS.RES. - 1916 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
HUDON FRANZ GEFR/ROSJA A.R.8 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
HÄNSACK ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HLOUSEK KARL INFANTERIST I.R. 98 1914-10-19 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
HAGEMANN WILHELM GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HACKL KARL INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERGESELL THEOPHIEL UNTOFFZ. R.J.R. 205/3K. 1915-07-24 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - Żeliwna tablica z symbolem żelaznego krzyża
HENTSCHEL JOSEF - - 1916-12-07 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HASER OTTO JG. K.U.K. F.J.B. 16 1914-12-10 - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
HOHEISEL JOSEPH - - 1917-10-25 -