Nazwisk w bazie na literę H: 3725

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
HEINRICH PAUL - - 1915-08-15 - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
HANSEL WILLY - - 1916-03-06 - Drozdów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
HAPRICH OTTO ` - 1918-??-?? - Drozdów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
HONISCH ROBERT - - 1914-09-09 - Otoki wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HOPPE PAUL - - 1921-06-04 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HOPPE FRANZ - - 1914-08-22 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HAMERLAN FRANZ - - 1916-08-31 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HOINKA EMAN. - - 1915-09-23 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HOINKA JOS. - - 1915-02-16 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HOINKA PAUL - - 1916-12-24 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HOPPE AUG. - - 1915-09-01 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HOPPE PAUL - - 1916-03-30 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HOINKA AUG. - - 1918-08-04 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HOINKA FRANZ - - 1914-09-08 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HOINKA JOS. - - 1915-02-24 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HOPPE AUG. - - 1915-07-30 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HOLLAIN PAUL - - 1915-01-15 - Turków wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HELLEBRAND ALOIS - - 1918-11-26 - Turków wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HOSNOFSKY LEOPOLD - - 1914-09-26 - Turków wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HELLEBRAND JOSEF - - 1918-06-02 - Turków wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HELLEBRANDT JOHANN MUSK. - 1915-06-13 - Wódka wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HÖRNIG JOSEF - - - - Nagodzice wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HÖRNIG AUGUST - - - - Nagodzice wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOFFMANN ERNST - - - - Nagodzice wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HÖRNIG GERHARD - - - - Nagodzice wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HINZEL EDUARD - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
HABER JOSEF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
HARTWICH FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
HABER AUGUST - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
HORECKI L. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HERRMANN J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HOJDES J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HAUKE E. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HOLISZ JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
HÄRTEL PAUL - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
HERRMANN OTTO - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
HENTSCHEL ROBERT - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
HERRMANN MARTIN - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
HARENOZA J. - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HENSEL EDUARD - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HERDZIN JOSEF - - 1918-10-19 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
HIMMEL WILHELM - - 1915-04-09 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - LANIETZ -
HADAMIK MAX - - 1917-08-15 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PONIENTZÜTZ -
HAMMERLIK FRANZ - - 1917-04-10 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HABICHT -
HASSE LEO - - 1916-06-30 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
HIMMEL JULIUS - - 1917-06-09 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
HOLLECZEK HERMANN - - 1915-10-23 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
HAMMERLIK ANTON - - 1915-08-18 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HABICHT -
HASSE JOHANN - - 1915-10-10 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
HELLEBRANDT FRANZ - - 1915-03-30 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
HOLEWA BERHARD - - 1917-06-09 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HOLEWA AUGUST - - 1917-10-20 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HUCZEK TEOFIL - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HUCZEK JAN - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HUCZEK JÓZEF - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HUCZEK ANDRZEJ - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HAUKE MAX - - 1917-06-07 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
HEINHOLD WILHELM - - 1917-06-09 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
HEISIG ROBERT - - 1915-06-12 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
HEIDUK KARL - - 1920-02-07 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
HAMBURGER HERMANN - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
HAMPEL EMIL - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HORNIG RICHARD - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HAMPEL LUDWIG - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HÄRING RUDOLF - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HAACK W. - - 1915 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
HERMANN ALFRED - - - - Sieniawa Żarska I wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
HERRMANN EW. ERS. RES. - 1915-07-20 B. OSMIOGORA Siedlec-Bukowina wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
HENZE ERICH - - 1914-11-15 - Jagłowice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
HENZE REINH. - - 1929-05-17 - Jagłowice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
HOFFMANN ALFRED - - 1916-09-14 - Kowalice wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
HUBATSCH PAUL - - 1918-03-30 - Klików wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
HILKE GUSTAV - - 1918-10-18 - Klików wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
HÜBNER ARTUR - - 1916 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
HARMUTH FRANZ - - 1916 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
HEINZ BERNHARD - - 1915-11-24 - Szprotawa IV miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - - -
HABNER OTTO - - 1914-12-01 - Szprotawa IV miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - - -
HERMASCH THEOFIL - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
HERMASCH JOHANN - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
HA? HERMANN - - 1918 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HEIDRICH PAUL - - 1917 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HABEL RICHARD - - 1916 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HIRCHE WILHELM - - 1918-0?-15 - Stojanówek część wsi Stojanów, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HEIDRICH J. - - 1914-09-08 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
HEIDRICH P. - - 1915-05-02 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HEINKE E. - - 1919-05-31 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HARZIG E. - - 1916-01-08 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HEIDRICH O. - - 1915-04-24 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HEIDRICH P. - - 1915-09-20 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HARTMANN ARTUR - - 1919-02-11 NAMSLAU Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HILLER RICHARD - - 1918-07-28 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HARTMANN WALDEMAR - - 1914-08-22 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HEINKE ALFRED - - 1916-10-22 SERBIEN Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HEGER ALFRED - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
HOFFMANN PAUL - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
HIRSCH RUDOLF - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - GLÄSENDORF -
HANNIG JOSEF - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
HA? KARL - - 19??-0?-24 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HANKE HEINR. - - 1917-07-03 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HASCHKE PAUL - - 1918-08-19 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HUBNER PAUL - - 1915-09-25 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
H? PAUL - - 1918-05-06 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HADASCH JOSEPH - - 1918-08-29 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HASCHKE HEINR. - - ????-??-07 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1917-12-17 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HAUPTMANN - - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HERZIG E. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HERZIG O. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HILDEBRAND F. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HOFFMANN H. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HUHNDORF E. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HUNER E. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HUHN K. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HANKE G. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HENNIG F. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HERZIG E. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HIELSCHER O. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HITSCHTEL K. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HUHNDORF A. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HUHNDORF H. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HÜBNER A. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HARTRUMPF AUG. MUSK. - 1914-09-06 - Paździorno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
HANISCH P. UTFFZ. - 1915-07-12 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HOBERG B. SAN. S. - 1916-03-02 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HEPFNER R. - - 1918-03-29 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN P. GEFR. - 1915-11-?? - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HERRMANN F. - - 1918-10-14 - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN GUST. - - - - Głębowice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
HANDKE JOHANN - - 1915-10-07 RUSSLAND Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KUNZENDORF -
HELLMICH OTTO - - 1915-04-05 LAZARETT Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
HANDKE PAUL - - 1914-10-09 LAZARETT Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KUNZENDORF -
HANDKE KARL - - 1918-09-20 REIMS Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KUNZENDORF -
HOFFMANN AUGUST - - 1917-10-26 FLANDERN Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
HERTZOG GEORG LEUTNANT - 1917-11-06 PASSCHENDAELE Świdnica II miasto, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie 1895-06-09 - -
HAŁACIŃSKI EDUARDUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HEISSENBERGER JULIUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HOFF GUSTAVUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HAIDACHER JOSEPHUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HANZLIK MARTINUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HRUDZIK STEPHANUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HELM FRIDERICUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HADAŚ J. - - 1915 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
HÄRTEL PAUL GEFR. - 1915-11-2? LAZARETT POZAROWICE Dunino wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HÄRTEL ROB. MUSK. - 1917-08-10 FLANDERN Dunino wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HANSLIK FRANZ - - 1916-07-08 SOMME FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
HERBER ADOLF UTFZ. - 1916-08-18 KARPATHEN RS. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
HERBER JOSEPH - - 1915-07-15 SALUSCHE PATORY RS Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
HERBER FRANZ - - 1917-04-09 SOMME FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
HANSLIK JOSEPH - - 1916-06-04 MARICOURT FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
HARNAUP JOH. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HEIN WILLY - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HIELSCHER BRUNO - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HILGNER HEINR. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HINZE ERICH - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN KARL - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HUBNER WILH. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HARTWIG ALFRED - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HA?? RICH. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HARTWIG RICH. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HEINZEL RICH. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HILBRICH FRITZ - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HILLER GEORG - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN RICHARD - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HONG WILHLEM - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HARTEL ERICH - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HANTER ERNST GEFR. - 1915-06-21 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN KARL ERS. RES. - 1915-08-11 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HAMMER PAUL MUSK. - - - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - VERM.
HEILMANN ERNST MUSK. - 1917-08-08 I. RUMÄN Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HAMNEL? ALFRED KAN. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - I.
HEIDRICH ARTHUR WEHR. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - ?
HAMSCH JULIUS ? - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - H.
HERTRAMPF PAUL - - 1916-09-26 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HASCHKE BRUNO - - 1914-11-21 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
HILBIG MAX - - 1918-09-30 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HELLER RICHARD - - 1916-09-20 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
HARTMANN ERWIN - - 1918-06-10 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
HENKEL GUSTAV - - 1915-02-03 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
HEROLD MAX - - 1915-03-30 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
HERRMANN ARWED - - 1917-01-17 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
HEYM FELIX - - 1918-07-29 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
HELLWIG HERMANN - - 1916-10-25 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
HEPPER GERHARD - - 1916-07-23 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
HERRMANN GERHARD - - 1916-03-06 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
HEYM OSKAR - - 1914-10-23 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
HILLER BRUNO - - 1915-10-27 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
HEIM ROBERT - - 1916 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
HERSCHEL FRANZ - - 1916 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
HERSCHEL OTTO - - 1919 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
HAUSKNECHT BRUNO - - 1916 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
HEINZE AUGUST - - 1917 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
HOHNE BENNO - - 1918 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
HERSCHEL RUDOLF - - 1916 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
HEILMANN WILLI - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HANDKE KARL - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HILGER K. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1918 - Lądek Zdrój IV miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HUPKA ALFONS - - 1915 SIEDLCE Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1891 ŻORY-OSINY -
HARAZIM ALOJZY - - 1917 MASTECANESCI (KARPATY) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1893 ŻORY-OSINY -
HOVER WILLIBALD - - 1915-02-04 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HAUPT OTTO - - 1915-05-18 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOLLMANN CLEMENS - - 1915-02-13 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HAMACZEK IGNATZ - - 1915-08-11 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
HALUPCZOK MICH. - - 1918-03-21 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
HOWON ANT. - - 1915-08-21 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
HARCHULLA MART. - - 1917 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
HERDE ALBERT - - 1915 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
HANKE AUGUST - - 1914 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
HAUSCHILD FRANZ - - 1918 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - NEUNZ -
HÜBNER AUGUST - - 1915 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - NEUNZ -
HANNING PAUL - - 1916 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - NEUNZ -
HEIN JOSEF - - 1915 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - NEUNZ -
HEIDL HERM. - - 1914-08-28 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
HEIN ROBERT MUSKETIER INFT. REGT. 66, 3 KOMP. 1918-05-04 ERLENGEN Ligota Górna wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie 1896-06-18 - -
HANKE PAUL - - 1918-10-18 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HILTMANN BERNH. - - 1915-06-29 RUSSL. Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
HOFFMANN HEINR. - - 1919-03-20 SERB. Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
HOFFBAUER FRANZ - - 1915-04-15 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
HAERING ARTUR OBERARZT DR. - 1921-10-23 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
HOFFMANN DAVID - - 1914-09-17 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
HERRMANN PAUL - - 1917-06-12 HOCSANI Lądek Zdrój III miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1890-07-16 LANDECK -
HORNIG FRANZ - - 1916-05-24 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HARBICH ADOLF - - 1916-06-15 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HÖTZEL ANTON - - 1918-06-16 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HANNIG ADOLF - - 1915-09-01 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEINRICH ALFRED - - 1915-04-12 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAMSCH JOSEF - - 1914-11-20 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HOCHHEIFER RUDOLF - - 1915-06-26 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HAMFEL PAUL - - 1915-03-25 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HOFMANN PAUL - - 1918-06-22 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HILBUT KARL - - - - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - VERMISST
HEMFEL AUGUST - - 1915-04-26 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HOFFMAN KARL - - 1915-07-06 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HOMZE KARL - - 1915-08-10 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HOFMANN ? - - 1918-09-02 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HAUSLER HEINRICH MUSK. - 1915-08-16 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HOERNER BRUNO GEFR. - 1914-08-22 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAINRICH GUSTAV GEFR. - 1918-09-27 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HIPPE PAUL RES. - 1914-08-24 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HOERNER EDWIN ? - 1914-08-28 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HARTMANN PAUL ? - 1915-07-28 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HÄUSIG ADOLF - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HEILMANN GEORG - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HERRMANN RICHARD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HIPPE WILHELM - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - SKOHL -
HOFFMANN PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HÄNSCH GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - DITTERSDORF -
HÄUSIG GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HEINRICH HERMANN - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HERRMANN WILHELM - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HOFFMANN ADOLF - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HOFFMANN RICHARD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HABANEC FRANTIŠEK INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 10 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1882 VESELI N/MORAVOU -
HORKÝ JAN INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 12 1915-07-18 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1891 VROBOVEC CHORVATSKO -
HRADIL BOHUMIL INFANTERIST I.R. 3 / 1 ERS. KOMP. 1915-07-18 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1887 BYSTŘICE P. HOSTÝNEM -
HORÁK JAN INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-16 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1889 VESELI N/MORAVOU -
HRADIL JOSEF LST. INFT. I.R. 3 1915-07-16 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1880 RUSAVA -
HAYDAM ERWIN - - 1915-02-09 IN DEN KARPATHEN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HELLMUTH FRIEDRICH - - 1916-09-16 IN ST.QUENTIN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HINRICHS HERMANN - - 1915-04-08 BEI COMBRES Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HIRT HANS-JOACHIM - - 1917-10-21 BE LAON Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HELLER HERMANN - - 1915-10-08 IN FRANKREICH Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HENSCHKE GŰNTHER - - 1917-04-09 B. ARRAS Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HIRSCHBERG ALBERT - - 1917-08-17 B. HARAUMANT Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HŐNSCH OSKAR - - 1918-04-15 B. AOESNES Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HORTSCH AUGUST - - 1914-09-26 - Wasiłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HONCZEK PAUL - - 1916-04-09 - Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HONCZEK RICHARD - - 1915-09-25 - Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HERDE JOHANN MUSK. - 1915-01-13 ARGONNEN Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1892-10-12 - -
HAASE JOSEF MUSK. - 1915-09-25 FERMELLES Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1894-11-19 - VERMIST
HEIDRICH ED. RES. GFR. - 1916-09-01 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HEIDRICH KARL MUSK. - 1915-09-29 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HERNISCH JOSEF - - 1918-08-04 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HOFFMANN ALOIS - - 1917-08-13 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HÜBNER FRANZ - - 1916-07-01 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HENTSCHEL JOSEF - - 1916-12-07 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HILLER JOSEF - - 1914-11-22 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HÜBNER JOHANNES - - 1915-03-09 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HYLLA ALFONS - - 1915-07-23 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
HAASE ALFRED - - 1916-07-16 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
HANKE ALFRED - - 1917-05-10 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
HAMICH REINH. - - 1917-08-09 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
HANKE JOSEF - - 1919-09-07 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
HAWRANKE ERNST MUSK. - - - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
HITTNER KURT KRIEGSFR. GEFR. G.M.G.A. 230 1917-01-06 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
HADAMITZKY JOHANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HANKE JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HAWLITZKY JOHANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
H? FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HELLFEUER JOHANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HNIDA ALFRED - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HOPPE JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HEINRICH JOHANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HANATISCHEK FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HANSKE FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HEDWIG ROBERT - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
H? PAUL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HILTAWSKY JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HOFFERICHTER GEORG - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HOPPE RICHARD - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HELLEBRANDT ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HERMANN RUDOLF LEG. POLN. LEG. I BRIG. 1915-05-21 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
HERTWIG W. - - 1916-07-03 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HELBIG H. - - 1916-10-09 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HENSCHEL O. - - 1916-10-03 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HORN FRITZ - - 1918-01-31 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HORNIG GUSTAV - - 1915 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HAMPEL RICHARD - - 1914 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HAUDE RICHARD - - 1914 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HÖLZENBECHER FRIEDRICH - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HAUDE REINHOLD - - 1914 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HENKEL WILLY OFF. STELV. - - - Tomaszów Bolesławiecki wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HENTSCHOL R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOFFMANN B. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOFRICHTER R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOLLSTEIN M. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HILGER W. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HAMPEL ? - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HILGER E. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOFRICHTER H. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOFRICHTER R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOFFMANN O. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HENTSCHEL EMIL - - 1915 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HAMISCH PAUL - - 1918 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HABERMANN GUST. GEFREITER 2 PIONIER BATL. 27 1918-06-09 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1888-11-25 - -
HOFFMANN PAUL - - 1916-08-15 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1897-07-25 - -
HETMANN WILH. - - 1915-01-08 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1895-08-28 - -
HAŁA JÓZEF - - 1915-06-26 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1891-11-22 - -
HOBORN GUSTAV UNTEROFFIZIER 1 KOMP. INF. REG. 46 1918-05-06 - Leśniów Wielki wieś, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HERING GUSTAV MUSKETIER 4 KOMP. INF. REG. 354 1918-08-01 - Leśniów Wielki wieś, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HERING PAUL MUSKETIER 2 KOMP. RES. INF. REG. 48 1918-05-27 - Leśniów Wielki wieś, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HOFFMANN OSKAR MUSKETIER 4 KOMP. INF. REG. 22 1914-08-22 - Zabór wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HELBIG EDERHARD - - 1915-10-15 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
HASSA PAUL - - 1917-04-12 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
HENTSCHEL ROBERT - - 1918-08-31 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
HELBIG HEINRICH - - 1918-04-24 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
HOHNBERG BERNH. - - 1915-04-15 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
HOHENBERG HERMANN - - 1918-05-07 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
HELBIG HANS SZER. - 1914-11-18 - Zgierz III miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
HIEPLER - GREN. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HILLER ARNO MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HÜTER - MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HAGENBRUCK TH. MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 265 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HABEL - MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HOFMANN JOS. MUSK. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HÄNTZSCH KARL MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HARTUNG HEINRICH - I.R. 12/95 - - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
HOFFMANN GUSTAV WEHRM. I.R. 2/37 1914-10-26 - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
HUPE II FRIEDRICH - L.I.R. 2/46 1914-10-25 - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
HERNITLEAR HERM. - L.I.R. 2/46 1914-10-25 - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
HOLGER - - - - - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
HEISIG LONG. - - 1916-01-07 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HOINKA HEINRICH - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
HOINKA WILHELM - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
HUREK ALFONS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
HERMASCH PAUL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
HARYNEK JOS. - - 1915-07-21 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HERZ JOS. - - 1916-08-21 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HELLFEUER JOH. - - 1914-08-22 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HAŁADYN WŁADYSŁAW - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - SŁOWIKÓW -
HAASE JOHANNES WEHRM. I.G.R. REGT. 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BERLIN -
HAPPRICH JOHANN ÖST. KAN. K.U.K. HAUB. R. 13/IB 1914-12-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
HEROS AFENIN UNG. FAHRER K.K.F.D.12 1914-12-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KEVEST 20 JAHRE
HEVERA GEORG ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 6 1915-01-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KISZACZ 28 JAHRE
HILSCHER ERNST LDSTM. I. RES. BATL. I.R. 63 1916-10-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1867-01-09 GUTTENTAG -
HORLBOG FRANZ WEHRM. TR. BATL. 4 PROV. KOL. 1915-03-26 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SANGERS-HAUSEN 41 JAHRE
HRECZKA GUSTAV RUSS. INF. I. R. 84 1914-12-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - CHARTLORCA -
HEINEMANN RUDOLF UTFFZ. I. G.R.FUSS-ARTL.R. L M.KOL. 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - ESCHWEGE 28 JAHRE
HAJVERT JOSEF UNG. INF. K.U.K. I. R. 86 1914-12-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - TOPOLYN -
HEIM PAUL ÖSTERR. INFANTERIST K.U.K. I. R. 32 1914-12-15 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SZULBRODKA -
HERZ MARTIN ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 23 1915-01-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
HILSCHER MAX WEHRM. LDW. I.R.38 1914-11-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1879-09-21 BRESLAU -
HNAT MICHAEL ÖSTERR. FAHRER ETAP. TRAIN. BEGL. ENG. 97 1914-12-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KOSTORAWO -
HOSZU JANOSZ ÖSTERR. LDSTM. K.K. I.R. 51 1915-02-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1892 NAGYGOROSCH -
HERMANN ANDREAS ÖSTERR. ZIVIL KUTSCHER T. STF. 9/16 1915-01-23 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
HA?L JAN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie - - -
HOCHGATTETER JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1878 PERG -
HAINZ HEINRICH - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1889 WIEDEŃ -
HOMOŁEK PAWEŁ FRANCISZEK - L.I.R. 31 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1890 BRENNA -
HELSCHER PETER - - 1915-01-09 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
HALUPCZOK VINZENT - - 1915-02-02 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
HONKA PETER - - 1914-09-26 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
HOFFMANN jOHANN - - 1914-12-12 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
HAMPEL FRANZ - - 1915-02-07 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
HASTEROK J. - - - - Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
HEIN BERNHARD - - 1914 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
HEIN GUSTAV - - 1916 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
HEIN GUSTAV - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
HEINRICH JOHANN - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
HANKE FRANZ - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
HEIN FRANZ - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
HEIN JOSEF - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
HEINRICH FRANZ - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
HOFFMANN GEORG - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
HELLMANN ADOLF GFT. - 1914-10-22 RUSSL. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1892-10-07 - -
HANEL J. G. GRN. - 1916-11-18 FRANKR. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1895 - -
HEDWIG LUDWIG MKT. - 1916-03-08 - Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1894-04-22 - -
HASSE JOHANN FUS. - 1917-09-02 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
HABERLA PAUL MUSK. - 1921-12-25 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
HOFFMANN JOSEF UTFFZ. - 1916-09-05 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
HALLAS PAUL - - 1917-07-16 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HERDZIN JOS. - - 1918-10-14 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HEISIG KURT - - 1915-09-16 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HARNASCH JOHANN - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
HADASCH JOHANN - - - - Suchy Bór wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
HABOR FRIEDRICH - - - - Suchy Bór wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
HEBERLE JUL. - - 1916-03-30 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HALLAS JOH. - - 1916-04-06 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HEBERLE LEO - - 1914-12-16 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HALLAS ANT. - - 1916-03-24 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HUPKA FRANZ - - 1916-07-07 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HABICH HEINRICH - - 1915-06-14 - Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski opolskie - - -
HAMPF WILH. - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HADAMEK RAFAEL - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HAJDUK JOS. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - GOLSCHOWITZ -
HERDEN AUGUST - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERDEN WILHELM - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERZIG JOSEF - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERDEN RICHARD - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERDEN WILHELM - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERZIG KARL - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HASLER FRANZ - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HUND O. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERZIG A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERZIG H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOEISEL A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAUFER A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOFFMANN F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAUSSEN H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOFFMANN J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEIMANN R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HUBNER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEIN W - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERZIG E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERZIG P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HATTWIG J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOFFMANN A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAUFER F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOFFMANN F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEIMANN F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HUBNER H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEIMANN W. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERMANNS P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEISIG ADOLF - - 1915-09-25 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - STRUWITZ VERMIST
HOWANETZ ALBERT - - 1917-07-29 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - STRUWITZ -
HANISCH PAUL - - 1917-04-09 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF VERMIST
HARTMANN HEINRICH - - 1918-07-16 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - STRUWITZ -
HONISCH JOHANN - - 1918-03-13 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
HAHN KARL - R.I.R. 264 1915-10-06 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
HUBERTMANN MORDKO CYW. ROBT. 4 BTL. CYWL. ROB. 1917-01-26 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 888
HELLER FRANZ INFT. I.R. 49 1914-12-23 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.39
HUNYADI MARTIN INFT. I.R. 48 1914-12-29 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.46
HALVICE ADAM INFT. I.R. 40 1914-12-03 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.21
HÖPFFLINGER JOHANN - SAN. ABT. 10 1915-02-10 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.48
HUSZAK STEFAN INFT. I.R. 90 / 4 KOMP. 1914-12-03 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.28
HRABAL A. INFT. L.I.R. 13 1915-03-06 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.6
HORVATH JOSEF INFT. I.R. 19 1914-11-23 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.52
HINTERBERGER J. - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
HORYINA RUDOLF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
HEITER MALITTA - - 1917-10-20 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - Dziecko, cywilna ofiara wojny
HLAVACEK JOZEF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
HUL JAN - III Bryg. 4 P.P. 1915-08-25 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
HAUPT EUGEN LEUTNANT R.I.R. 218/9 k. 1915-08-07 - Żyrzyn wieś, gm. Żyrzyn, pow. puławski lubelskie - - -
HENKE REINHOLD LDSTRM. R . J . R . 46 / 6 K 1915-06-12 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HENZE THEODOR MUSKETIER J . R . 74 / 10 K 1915-08-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOBERG PAUL ERS. RES. R . J . R . 208 /10 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOLLMANN FRITZ MUSKETIER J . R . 129 / 4 K 1915-07-30 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HORNEMANN FRITZ MUSKETIER J . R . 208 / 4 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HAASE HEINRICH GEFREITER D. L . J . R . 79 / 3 K 1915-08-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HACKBARTH - KANONIER 2 / R . F . A . BTL . 27 1915-07-18 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HENSCHKE - ERS. RES. J . R . 92 / 5 K 1915-??-?? - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HERFARTH OTTO LDSTRM. R . J . R . 208 / 9 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOHNE KARL KRIEGSFRW. R . J . R . 208 / 9 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOLTFRETER FRIEDRICH UNTOFFZ . J . R . 206 / 6 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HALBIG WILHELM - - 1915-05-28 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HELLWIG EWALD - - 1915-07-26 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HAIN ROBERT - - 1915-04-19 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HEIN REINHOLD - - 1914-11-12 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOPPE PAUL - - 1914-12-18 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HANDSCHUH KARL - - 1916 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
HARAZIM KARL - - 1918 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
HANSLIK KONSTANT - - 1918 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
HILDEBRAND AUGUST - - 1916-12-11 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HOFLICH PAUL - - 1918-11-10 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HERRMANN ALOIS - - 1916-07-10 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HERRMANN PAUL - - 1914-09-05 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HOFLICH JOSEPH - - 1917-09-25 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HOHEISEL JOSEPH - - 1917-10-25 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HEISIG JOSEPH - - 1916-07-15 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HERRMANN BERNHARD - - 1918-08-08 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HERRMANN RICHARD - - 1916-11-13 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HENNIG GUSTAV WACHTMEISTER - 1914-11-04 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
HERDA PAUL - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERDEN HEINRICH - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERDEN MAX - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERDLER PAUL - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOFFMANN ALFRED - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HUNDT JOSEF - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERRMANN AUGUST - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAUCK WILLIBARD - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERDEN AUGUST - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERDEN JOSEF - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERDEN RUDOLF - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERZIG HEINRICH - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOFFMANN JOSEF - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HÖHN JOHANN - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HUNDT PAUL - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERMANN EDUARD - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HARTWIG EMIL - - 1914-11-22 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
HERRMANN RICHARD - - 1914-08-25 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
HARTWIG AUGUST - - 1915-04-21 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
HARTWIG RICHARD - - 1915-05-29 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
HARTWIG AUGUST - - - - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - vermist
HOGE HERMANN PIONIER RES.PION.KOMP.84 1915-08-08 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
HACKBARTH - KANONIER 2 R.F.A.BTL. 27 1915-07-18 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HENKE REINHOLD LDSTRM. I.R. 46 / 6K 1915-06-12 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HENZE THEODOR MUSKETIER I.R. 74 / 10K 1915-08-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOBERG PAUL ERS. RES. R.I.R. 208 / 10K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOLLMANN FRITZ MUSKETIER I.R. 129 / 4K 1915-07-30 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HORNEMANN FRITZ MUSKETIER I.R. 208 / 4K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HASSE HEINRICH GEFREITER D.L. I.R. 79 / 3K 1915-08-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HENSCHKE - ERS. RES. I.R. 92 / 5K - - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HERFARTH OTTO LDSTRM. R.I.R. 208 / 8K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOHNE KARL KRIEGSFRW. R.I.R. 208 / 8K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOLTFRETER FRIEDRICH UNTOFFZ. I.R. 206 / 8K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HALMANN PAUL - - 1918-07-17 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HANNECKE KURT - - 1915-02-21 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HERMANN PAUL - - 1918-10-16 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HAFERICHTER PAUL - - 1916-02-26 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HAM... JOHANN - - 1917-05-25 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
HARING HERMANN - - 1914-11-10 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOFFMANN HEINRICH - - 1914-12-15 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HÄRING FRITZ - - 1918 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOFFMANN EMIL - - 1915 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HEIN PAUL - - 1915 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HARTMANN RICHARD - - 1916-03-26 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HAMANN HEINRICH - - 1918 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HEYDORN KARL - - 1916-02-29 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HARTMANN ALFRED - - 1915-02-19 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HEINDORF HERMANN GEFREITER G. R. 3K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
HOHENBERGER HEINR. LTN. R.I.R.207/4 1915-08-01 - Siedliszcze wieś, gm. Siedliszcze, pow. chełmski lubelskie - - -
HAUSLER OTTO WEHRM. J.R.45/4K. 1915-08-01 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
HOHLEIN HEINRICH MUSKETIER R.J.R.204/5K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
HEINRICH ??HARD LDSTRM. I.R. 45 / 11K 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
HUTTIG FRIEDRICH ERS.RES. J.R.146/4K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
HEINRICH A. - - 1918-02-10 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
HORNIG WILH. - - 1918-02-19 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HEINRICH SIGFR. - - 1917-06-23 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HENSCHEL HERMANN GEFREITER L.J.R.6?/11K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
HUMMITZSCH ALFRED SOLDAT L.J.R.133/5K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
HERMANN GUSTAV GEFREITER L.J.R.7/11K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
HOBSON A.E. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Durham Light Infantry 1918-10-20 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
HARLOW H.L. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Lincolnshire Regiment 1918-11-01 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
HUGH W. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Yorkshire Regiment 1918-10-28 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
HARZ RICHARD - - - - Pańska Dolina wieś, gm. Stary Zamość, pow. zamojski lubelskie - - -
HESSE ERICH - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
HEYDENREICH FRITZ LEUTNANT JNF.REGT.79.4K. 1915-08-08 Turowola Łańcuchów wieś, gm. Milejów, pow. łęczyński lubelskie 1890 GOTHA -
HAFFKE ANDREAS MUSK. - 1915-02-23 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
HIPLER J - - 1914-12-29 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
HENNIG J - - 1918-05-04 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
HÖLL J - - 1918-08-31 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - NALLABEN - NALABY -
HEIN JOSEF - K.K. FELDJÄG. BTL. 18 lip-17 Karpaty Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1893-12-16 - -
HUBRICH ERNST ERS.RES. R.J.R.232/5K. 1915-08-10 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
HILER JOHANN - J.R. 32 1914-12-27 - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
HUNBT T. - J.R. 104 - - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
HANZEL RUDOLF - - 1916 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
HOFFMANN JOSEF - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOCKER KARL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HARTWIG WILHELM - - 1914-08-10 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HUPKA ERNST - - 1916-12-15 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HRUBY JOSEF - - 1915-09-25 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HENDRYS JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
HERMAN KAR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
HOLKA JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
HENDRYSIAK JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
HOJEŃSKI JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
HÖNG FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
HAMERLA JOSEF - - 1914-10-31 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
HUDY JOHANN - - 1917-10-25 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
HAJEK ADOLF - - 1918-08-12 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
HAJEK EMIL - - 1915-08-11 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
HARMANSA STANISLAUS - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
HYTREK JOSEF - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
HUNCIA JAKOB - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
HUNCIA JOHANN - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
HEMERLING FRANCISZEK - - 1918-08-01 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1897-10-09 - -
HOFMANN ALFRED - - 1918 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HOHN WILHELM - - 1918-03-16 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HABEL PAUL BR. - - 1915-06-21 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HARNISCH PAUL - - 1914-12-16 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HAUSER RICHARD - - 1918-07-20 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - i.B.
HOFMANN RICHARD - - 1917-02-10 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HABENICHT WILHELM - - 1914-02-22 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - i.B.
HAURT FRANZ - - 1920-03-05 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1893-09-06 - -
HAUCK FRANZ - - 1915-09-25 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1881-05-01 - -
HAUSCHILD KARL - - 1914-11-14 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1890-08-15 - -
HARBIG RUDOLF - - 1918-12-13 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEUSLER JOSEF - - 1916-07-07 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEIDER FRANZ - - 1915-09-23 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HUDALLA PETER - - 1914-09-04 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
HENDE JOHANN - - 1915-08-26 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
HENEL WILHELM - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
HENEL PAUL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
HASTEREK ALBERT - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
HARDER K. RES. 7. / RES. INF. REGT. 9 1914-10-20 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HEYKAMP A. RES. 2. KOMP. RES. INF. REGT. 2 1914-10-15 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HOPPE A. GEFR. 11. / RES. INF. REGT. 49 1914-10-21 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HEISEL FRANZ - - 1914-11-02 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie 1890-08-20 - -
HIRSCH JOH. VZFW. 7. / RES. INF. REGT. 9 1914-10-21 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HERTOSSOW GREGOR - - 1918-12-04 - Otmuchów miasto, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
HANNG PAUL NIEM. - 1915-08-21 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HERDE FRANZ NIEM. - 1916-03-19 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HILLEBRAND ARTHUR NIEM. - 1918-06-05 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HARTELT ALOIS NIEM. - 1915-05-05 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HERRMANN FRANZ NIEM. - 1916-07-02 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HACKBARTH ALBERT FAHRER - 1918-10-03 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
HARTEL RICHARD DRG./NIEM. - 1918-07-15 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
H... WILHELM GRN./NIEM. - 1915-09-14 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HANKE HERMANN - - 1915-03-01 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN RUDOLF - - 1914-08-22 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HOHNBERG KONRAD - - 1915-01-07 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HONZ...? ? - - 1918-10-30 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HANDKE PAUL - - 1915-01-08 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HAYN PAUL - - 1916-07-19 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HOHNBERG GUSTAV - - 1916-12-12 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HOHNBERG WILHELM - - 1914-10-08 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HANISCH PAUL - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
HIERSEMANN FRANZ - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
HASCHKE ALBERT - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
HAMERLA AUGUST - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HOFFMANN MAX - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
HUTSCHA STANISLAUS - - 1915-04-30 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
HANUSCHIK VALENTIN - - 1918-09-22 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
HANSEL JOSEF - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
HANSEL MAX - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
HILLNER JOSEF - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
HANSEL KARL - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
HILLNER JOHANN - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
HANDRICH THOMAS - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
HINK FRANZ - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
HAIDUK SIMON - - 1916-08-08 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HANISCH AUGUST - - 1918-07-23 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HAIDUK AUGUST - - 1917-08-01 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HAIDUK JOHANN - - 1918-10-20 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HONISCH ANTON - - 1914-10-29 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HOWANIETZ PAUL - - 1916-09-04 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HEYNA KARL - - 1918-01-09 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HONISCH KARL - - 1914-09-26 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HIMMEL ANTON - - 1918-04-01 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HULLIN JOHANN - - 1914-08-22 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HEYDA JOSEF - - 1917-08-19 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HIMMEL EMIL - - 1918-06-01 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HUPKA ALFONS - - 1915-09-04 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HUCK HERMANN FUSIL. - 1919-02-17 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HARNOSS JOHANN - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
HOFFMANN REINHOLD MUSK. - 1915-05-09 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
HEIENBROCK WILHELM LDSTRM. - 1917-06-14 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
HEMSCHEL GEORG EINJ. FR. - 1914-08-22 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
HOFFMANN MARTIN ? - 1915-08-11 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
HEISIG LONGIN - - 1916-01-07 - Komorniki II wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie 1886-03-15 - -
HENNEK P. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
HAMPEL AUGUST - - 1915-10-10 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
HAJDA ALOIS - - 1916-05-05 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HÜBNER ANTON - - 1917-06-01 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HAJDA RAJMUND - - 1914-12-04 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HÜBNER JOSEPH - - 1918-03-24 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HOHLA ADOLF - - 1916-05-02 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1882-??-19 - -
HERRMANN MAX - - 1918-08-25 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1891-??-17 - -
HUSSEL FRIEDRICH - - 1917-04-15 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1897-10-18 - -
HERRMANN OTTO - - 1917-09-20 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1898-03-12 - zaginął
HE... JOHANN - - 1914 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HEIDENREICH? ? - - 1915 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HEISIG PAUL - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HENTSCHEL JOSEF - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HOFLICH PAUL - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HAMPEL FRANZ - - 1914 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HAASE ALOIS - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HANKE JOSEF - - 1914 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HEIDENREICH MAX - - 1916 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HEISIG FRANZ - - 1919 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HEISIG RICHARD - - 1916 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HOFFMANN FRANZ - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HOHEISEL? KARL - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HUPKA FRANZ - - 1915-06-12 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HUPKA THEODOR - - 1918-03-21 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HAMERLA THEODOR - - 1917-03-02 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HUPKA PAUL - - 1919-06-07 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HAHN PAUL - - 1917-02-19 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HULIN JOHANN - - 1915-06-30 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HAJDUK PAUL - - 1915-03-01 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HAUSCH VALENTIN - - 1917-04-25 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HEINZE JOHANN - - 1914-09-14 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HYLLA JOSEF - - 1914 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
HYLLA ANTON - - 1915 HORST Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
HYLLA ROCHUS - - 1918 HORST Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
HYLLA JOSEF - - 1915 HORST Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
HINDERA JOHANN - - 1915-10-02 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HORSCHT EDUARD - - 1914-09-22 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HEIN FRANZ - - 1916-04-16 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HINDERA JULIUS - - 1914-09-22 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HUPKA FRANZ - - 1914-09-16 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HUPKA PAUL - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HERING HANS - - 1914 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HOFFEREK JOSEF - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HAAFE JOHANNES - - 1914 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HEIFIG MAX - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HISCHER ALOIS - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HOFFRICHTER ERNST - - 1914 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HENNEK THOMAS - - 1918-10-01 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
HENNEK THOMAS - - 1917-10-01 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
HOFFMANN J. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HOFFMANN P. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HEJDA JOS. - - 1920-03-04 - Wilków (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HEJDA ROM. - - 1918-10-01 - Wilków (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HERZE JOSEPH - - 191?-03-20 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
HERZE ANTON - - 1916-07-31 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
HÖHNE JOHANN - - 1915-02-17 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
HADASCHIK WILHELM - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
HADASCHIK SERAFIN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
HENZINSKI PETER - - - - Borki Małe wieś, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
HECKEL JULIUS - - 1914-09-16 - Kijów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
HEURICH - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HEURICH - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1916-06-05 - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HEURICH - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HOFFMANN - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HUTTIG PAUL PAUL LANDST. I. BATL. IV/4 1917 - Pokój IV wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie 1877-02-16 - -
HERZOG KARL - - 1916-05-05 - Brzezinka wieś, gm. Oleśnica, pow. oleśnicki dolnośląskie 1891-12-17 - Zaginął
HEINRICH OSKAR - - 1916-09-11 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
HANKE ALOIS - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
HEINRICH JOS. - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
HIMMEL MAX - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
HANKE PAUL - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
HANKE JOS. - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
HANTKE JOS. - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
HEINRICH PETER - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
HOLEWA EMANUEL - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
HAJDOK JOSEF - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
HOLEWA JOHANN - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
HAUSCH FRIEDRICH KAPT. ART.. - 1914-10-18 - Piaseczno II miasto, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński mazowieckie - - -
HADAIN JOHANN - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
HOTZWIK JOHANN - - 1915-09-08 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
HADER H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAEÜSLER G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HALX M. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HOFEMANN A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HANIEL I. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HOPPE F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HARLMANN I. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAUFE H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAÜSLER P. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HELLWIG P. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HERMANN M. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HANDSE?H I. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAAFE R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HADER P - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAEÜSLER Th. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAMANN H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HANEL R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HOFFMANN F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HANTSCH K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HOPPE H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HARTEL E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAUPT?CH G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HEIRMANN H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HENTSCHEL A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HILSER O. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HEINTZEL KURT - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HEY BERTHOLD - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HOFMEISTER BRUNO - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HAMPEL KARL - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HEIDENREICH JULIUS - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HEROK EDUARD - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HOFFMANN ALFRED - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HALLIER OTTO - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HAUCKE ALOIS - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HEIDRICH KONRAD - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HAENDEL BRUNO - R.I.R. 227 - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HAIDE JOSEF MUSKET. - 1918-06-09 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
HEIDUK STANISLAUS GEFRT. - 1916-07-19 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
HAIDER KARL - - 1914 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
HEIDUK FLORIAN - - 1917 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
HANKE AUGUST - - 1914 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
HEIDUK WILHELM - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY VERM.
HALEČKI KRYSTA? - - 1915-07-05 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
HAUMOW PETER RUSS. - 1915-05-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
HLANE LUCJAN - - 1914-09-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
HAJDUCZE IWAN - - 1914 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
HAUF JOSEF - - 1915-07-09 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
HETMIANOW LEONTIN RUSS. - 1915-05-15 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
HOFMAN MAXIM IWANOWICZ RUSS. - 1915-05-26 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
HANDKE JOH. SCHUTZE - 1918-10-20 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
HÖPTNER PAUL GEFR. - 1918-06-03 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
HANSCH PAUL ERS.RES. - 1916-07-24 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
HARWARDT - LDSTM. RISTM. INF.BATL.5 ? 1917-10-02 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1878-12-21 - -
HELLER - JEK.HANDW. INF.RGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
HABICHT - LDSTM. INF.REGT.50 1918-05-05 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1878-09-01 - -
HEINZ - LDSTM. LSTM.INF.BATL.6 20 1918-10-31 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1892-06-25 - -
HEMME OTTO MUSK. RES.GR.116 1919-04-22 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1899-01-29 - -
HANDZNIAK - MUSKETIER ERS.BATL.INF.RIEGT.? 7 KOMP. 191?-12-21 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 18?9-11-11 - -
HAUSCHKE FRANZ - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEINRICH FRANZ - - 1914 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERMANN MAX. - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOFFMANN FELIX - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HORAK EMIL - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HANNUSCH WENZEL - - 1914 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAIN JOSEF - - 1914 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HANNUSCH - - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAUSCHKE JOH. - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HENNUSCH KARL - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HILS KARL - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOIN WILHELM - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HORAK JOSEF - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HARTWIG EMIL - - 1918-08-16 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA BUKOWINA 2)
HERZIG DAVID - - 1917-04-22 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA PSTRĄŻNA 2)
HERZIG ALOIS - - 1918-04-27 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA BUKOWINA 2)
HERKT J. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
HERKT J. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
HEWUSZ H. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
HEWUSZT STANISŁAW - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
HEINTZE W. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
HENNING ALFRED - - 1918-08-08 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
HÄFKE ERNST - - 1915-07-18 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
HORN GERHARD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
HINZ FRITZ - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
HOFFMANN OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
HINZ REINHOLD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
HOFMEISTER ARTUR - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
HINGLT KARL - - 1916-04-12 in Schemo Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
HOFFMANN WILHELM - - 1917-10-28 in Dunge Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
HANKA JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
HATKA JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
HENKE HERMAN WEHRMANN L.J.R. 6/12K 5680 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
HAWELLEK ANT.(ON) - - 1923-05-12 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HEISIG FEL. - - 1918-07-24 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HEISIG ANT.(ON) - - 1918-10-17 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HORNIG WILLY - - 1918-07-05 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
HOFFMANN EMIL - - 1916-03-07 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
HOFFMANN MAX - - 1914-12-20 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
HÜBNER GUSTAV - - 1917-10-10 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
HAINKE HERMANN - - 1917-06-17 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
HOFFMANN EMIL - - 1916-03-08 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
HOFFMANN FRIEDRICH - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HOROBA PAUL - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HILTAWSKI JOHANN - - 1919 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HOFFMANN KARL - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HIMMEL ENGELBERT - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
HOSCHEK JOHANNES - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
HERING FLORIAN - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE-WIELOPOLE -
HIMMEL JOSEF - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
HOSCHEK JOHANNES FLUGZEUGFÜHRER - 1916-08-11 FRANCJA Pilchowice I wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie 1888-03-24 - -
HARING AUGUST LDSTM. - 1918-02-17 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1869-10-01 - -
HELLER OTTO KAN. - 1919-07-15 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1899-01-19 - -
HEIM KARL LDSTM. - 1917-05-30 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1874-03-08 - -
HOFFMANN GUSTAV ??ON - 1921-02-12 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1897-10-04 - -
HORVATH PETER INFANT. K.U.K. I.R. 44 / 1K 1915-01-02 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
HANGA GEORG GEFREITER K.U.K. I.R. 51 1914-12-28 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
HUSZJAK JOZSEF KANONIER K.U.K. S.H.D. 4 1914-12-30 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
HILBIG EMIL ERS. RES 8/R.I.R. 226 1914-10-30 - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HADAN RICHARD - - 1916-11-19 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1889-10-06 - -
HAINKE OSWALD - - 1924-01-24 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1883-10-28 - -
HAUDE PAUL - - 1915-11-09 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1872-01-09 - -
HEIDRICH HERMANN - - 1918-10-17 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1875-12-10 - -
HEMMELSKAMP HEINRICH - - 1915-07-13 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1888-02-21 - -
HAEHERLEIN FRANZ - - 1914-11-08 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
HAMANN PAUL - - 1918-07-01 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1888-03-30 - -
HEINRICH HERMANN - - 1915-06-02 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN GUSTAV - - 1918-10-27 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1887-08-22 - -
HAUSCHILD AUGUST - - 1918-10-26 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1887-06-14 - -
HAUSMANN KARL - - 1918-06-16 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HARTMANN JOHANN - - 1917-02-09 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HOMMEL GUSTAV - - 1915-01-24 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HENNIG HUBERT LANDSTURMMANN 178 REGIMENT PIECHOTY 1916-07-18 MAUREPAS (SOMME) Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1886-11-10 - -
HILSCHER ALWIN SOLDAT (SZEREGOWY) 474 REGIMENT PIECHOTY 1920-04-08 JASNA GÓRA Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1894-10-24 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
HARTIG EDMUND GUSTAW LANDTURMMANN 103 REGIMENT PIECHOTY 1917-04-18 BAUDESINCOURT Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1878-02-02 - -
HERRMANN ALFRED SOLDAT (SZEREGOWY) 100 REGIMENT GRENADIERÓW 1916-08-10 SOMME Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1895-10-15 - ZAGINĄŁ
HAUSER PAUL SOLDAT - 1914-08-30 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1892-07-29 - -
HARTWIG RICHARD SOLDAT - 1915-01-26 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1892-05-30 - -
HELBIG ERWIN - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
HENKEL PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - HÄNCHEN -
HIELSCHER PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
HÜBNER GUSTAV - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - HÄNCHEN -
HAMKE ROBERT - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF -
HELBIG RICHARD - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
HERRMANN GUSTAV - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
HOFFMANN PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
HERRMANN RICHARD - ART. REGT. 48 1918-10-08 BEAUCOURT Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1898-02-20 REIBERSDORF (RYBARZOWICE) ZAGINĄŁ
HOLLACK KURT GRENADIER REF GREN. REGT. 100 1918-08-14 LESTREM (FRANCJA) Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1889-10-17 MARKERSDORF (Markocice) -
HERWIG EWALD - INF REGT 94 1918-03-21 WĘGRY Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1887-01-23 MARKERSDORF (Markocice) -
HERFURTH ROBERT - REF INF REG 100 1918-12-15 MARKOCICE Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1895-07-04 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
HAUSER PAUL - - 1914-12-28 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HELLER BRUNO - - 1916-10-10 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HERRMANN RICH. - - 1914-12-26 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HILDER KARL - - 1917-09-13 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HORNIG ALFRED - - 1914-11-21 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HÄMSCH KARL - - 1917-05-05 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HÜHNER OTTO - - 1914-12-06 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HARTMANN RICH. - - 1917-04-02 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HAUPT KURT - - 1914-11-07 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HAUSER ? - - 1917-07-29 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HERIGAMPF FRITZ - - 1915-05-02 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HERRMANN GUST. - - 1915-08-04 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HOLLMANN MAX - - 1915-01-27 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HA?????? HERM. - - 1916-10-20 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HUBNER ARTHUR - - 1917-05-05 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HANKE PAUL - - 1917-11-23 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HASSELBECK HERMANN LDSTRM. J.R. 46/7K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HENNERS HEINRICH LDSTM. REKR. R.J.R. 203/10K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOFMANN OTTO LDSTM. R.J.R. 46/3K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOHENSEIL GEORG LDSTM. R.J.R. 46/2K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HUBERT OSKAR KANONIER R.FELD.A.R. 201 1915-07-29 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HECKERT ERNST MUSKETIER J.R. 46/3K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HERGESELL THEOPHIEL UNTOFFZ. R.J.R. 205/3K. 1915-07-24 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - Żeliwna tablica z symbolem żelaznego krzyża
HOFMANN WILHELM LDSTM. R.J.R. 208/10K. 1915-08-07 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - Żeliwna tablica z symbolem żelaznego krzyża
HÖHN AUGUST MUSKETIER R.J.R. 205/10K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HALTE WILLI LDSTM. R.J.R. 46/6K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
H?? HERMAN - - 1918 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HEIDRICH PAUL - - 1917 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HABEL RICHARD - - 1916 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HEINZELMEYER JOS. WEHRM. 6 KOMP. INF. REGT. 34 1914-09-10 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HEEK von FRANZ MUSK. 4 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HÜTZENBECHER BRUNO WEHRM. 12 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HOPPE OTTO - - 1918-07-24 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HÄDER WILHELM - - 1918-05-22 RUSSLAND Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HARTRAMPF AUGUST - - 1916 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HAUPT BRUNO - - 1915 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HERTRAMPF FRITZ - - 1917 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOFFMANN ERICH - - 1914 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HAUPT ARTUR - - 1918 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HELBIG OSWALD - - 1917 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HERTRAMPF WILH. - - 1917 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HÄ… ERNST - - 1916-07-27 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOFFMANN RICHARD - - 1915-05-05 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HINERLOCH RICHARD - - 1918-07-28 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOLLNSTEIN FRIEDR. - - 1916-01-29 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HASSA JOSEF - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
HODOK EDUARD - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
HEIDENREICH JULIUS - - 1914 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
HOLLON ALOIS - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
HAUDE HERM. - - 1916-10-21 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOFFMANN RICH. - - 1916-03-06 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HAMPEL PAUL - - 1916-08-09 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOFFMANN OSW. - - 1915-09-16 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOPPE RICH. - - 1918-03-17 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HELBIG OSWALD - - 1914-11-10 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1915-08-28 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HARTRAMPH ROBERT - - 1918-10-10 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HILGER PAUL - - 1915-08-01 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HYJEK STANISŁAW - - - - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - - Kl. VIII, l. 23
HEIN ROBERT MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEINZE BERNHARD MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENTSCHKE REINHOLD MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.269 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERTRAMPF FRITZ MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAFEMEISTER OTTO - PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEYER KARL MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANNEMANN HUGO MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLTKAMP KARL MUSK P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARRES KARL LDST. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEINS HEINRICH MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HELING FRIEDRICH MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERDER KARL MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAACK RUDOLF PION. R.P.K. 85 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HESSE ADOLF MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANDTKE WILHELM PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.85 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HIRSCH FRANZ UT. OFFZ. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÄNSCH EMIL MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUTH ERNST MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HASSER ISIDOR INF. I.R. 57 1915-03-18 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEINZ - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HELFRICH - KRIEGSFREIWILLIGER PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-07-06 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HILDEBRAND - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HAAP - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HEINZEN - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HENNEBORN - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HOLSING - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HANSEN - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HAEGERT FRANZ - - 1918-03-24 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HOBERG WILHELM - - 1918-02-06 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HANKE FRITZ - - 1918-10-24 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HÜLSBERG KARL - - 1914-10-23 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - GEST
HERMANN P.W. KR.FRW. JNF.REG. 150 - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
HARDT A. MUSK. JNF.RGT. 150 - - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
HAJDA REIMUND - - 1914-12-04 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
HAJDA ALOIS - - 1916-05-05 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
HUBNER ANTON - - 1917 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
HEHNEDAD FRIEDRICH LANDS. 11 L.J.R.18 1915-09-06 - Dziesiętniki wieś, obwód miński, rejon Wołożyn Pogranicze - - -
HOMKA TOMASZ - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
HYLA STANISŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
HANKNER PAUL - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HARTMANN HEINRICH - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HLUBEK LOUIS - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HOLLE ERNST - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HANNEMANN MAX - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HENNING GUSTAV - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HOFFMANN WERNER - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HONSCHER OTTO - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HEUER JOHANN UNT.OFFZ.D.R. J.R.79. 8.KOMP. 1915-07-22 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
HARTUNG KARL MUSKETIER J.R.92. 2.KOMP. 1915-07-25 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
HOBUHS WILHELM GEFREITER 3.GARDE.UL. REG.4. 3.KOMP. 1915-07-18 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - Gwiazda
HABRAT STANISŁAW - - 1919 - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
HABRAT JAN - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
HINZ WILHELM - - 1915-08-16 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HUGEN… B? - - 1915-??-?? - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HÜBNER PAUL - - 1914-09-07 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HARTEL ERNST - - 1914-09-12 - Żagań III miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
HUBRIG REINHOLD - - 1914-12-26 - Żagań III miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
HENSEL PAUL - - 1918-12-02 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-03-02 SAGAN -
HONDKE PAUL - - 1917-08-19 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1888-12-17 HIRSCHFELDAU -
HUAR FRITZ - - 1925-09-27 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-10-20 DIEDENHOFEN -
HARMUTH KARL PAUL - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
HARMUTH - - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
HEIL HEINRICH - - 1931-06-13 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1873-09-19 SAGAN -
HERZBERG PAUL - - 1916-09-20 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1898-07-22 SAGAN -
HOWITZ ARNO - - 1917-08-25 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-08-04 OBLITZSCH -
HYLAK JOHANN - - 1919-02-27 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - DEUTSCHWILKE -
HALLENSLEBEN KURT - - 1917-09-12 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1881-09-03 CAMMIN -
HARMUTH - - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
HA… KARL - - ? - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HOLKIEWICZ JÓZEF - - 1918-11-07 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
HILLAR CZESŁAW - - 1918-09-11 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
HOMKE EDWARD - - 1918-11-12 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
HOWON ANTON - - 1916-08-21 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
HILDEBRANDT AUGUSTYN - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
HILDEBRANDT JAN - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
HERUD A - - 1915 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HERUD R - - 1915 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HANTEL G. VIZE-F. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HOPPENAU -
HEIN J. JÄGER. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
HEINRICHS G. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski