Nazwisk w bazie na literę H: 3816

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
HETMAN JAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
HESSE KURT OBERLEUTNANT 1 BATL. RES. RUSS. RGT. 6 1914-11-23 - Borowa wieś, gm. Koluszki, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
HORVATH ADAM INFANT. KUK JR 23 1914-12-26 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
HENTSCHEL A. ERS. RESERVIST I.K.R.INF.R.225 1914-11-21 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
HUSSMANN MEINR. WEHRMANN I.K.GARD.GR.R.5 1914-11-20 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
HEILER GEORG UNTFFZ. RES.INF.REG.228 1.KOMP - - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
HERRMANN F. JÄGER 2.K.R.JÄG.BTL.21 1914-11-21 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
HELMKE HEINRICH VIZEFELDW. RJR 222/7K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
HASENAU JOSEF MUSKETIER RJR 222/8K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
HOSIANA JOSEF LDST. INF. KKL EIS. A. 8 1916-02-10 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
HILDEBRANDT M. MUSKETIER 3 K R INF R 226 1914-12-06 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HÜHNE OTTO ERS. RESERVIST 11 KR INF R 229 1914-11-30 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HAASE GUST. DRAGONER 6 ESK DRAG R 16 lis-14 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HAUER PAUL ERS. RESERVIST 4 K R INF R 231 1914-12-01 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HÖLZEMANN - GEFREITER 4 K R INF R 22? gru-14 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HELLER FRANZ OFFZ. STELL. RJR229/2K 1914-11-20 - Srock wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
HEIDRICH F. KAN. 7 K. 2. GARD. R. R. A. R. 1914-12-09 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
HERDER A. ERS. R. 1 K. INF. REG. 69 1914-12-05 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
HEISSENGERG . RES. 9 K. INF. REG. 18 1914-12-26 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
HUMMEL H. RES. 1 BT. FELD. A. R. 36 1914-12-18 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
HOCHAPFEL WILHELM RESERVIST 6 K. INF. REG. 167 1914-11-24 - Szczawin wieś, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
HOHLSTEIN O. GEFREITER 10 K. INF. REG. 167 1914-11-24 - Szczawin wieś, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
HWIRAND KRYSTJAN SZER 1.J.R.83 1914-11-?? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HERING KARL SZER 3.82 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HERMAN MARTIN SZER ?.83 1914-11-?? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HIBNER BURGHARD SZER 1.83 1914-11-19 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HEHA EDWARD SZER 82..M.G.K 28 1914-11-28 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
H(R)ELMBOLD ALFRED SZER 11.82 1914-11-25 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HRIST WILHELM SZER 2.82 1914-11-26 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HERMAN HAINRICH SZER 7.8? 1914-11-2? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HEYDEN CARL V. D. MAJOR I BATT 1 POS. JNF. REG. 18 1914-11-19 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - Jtzehoe -
HENNEL EMIL SZER 1.61 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HEBLER HEINRICH SZER ?.J.F.A.?? 1914-11-27 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HOCKENHOLZ H. GEFREITER 6 K INF REG 146 1914-11-30 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HÖTZE FRIEDRICH UNTEROFFIZIER 1 KOMP 5 GARDE RGT Z F 1914-11-25 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HINTZ REINHOLD OBERLEUTNANT D R STAB FUSIL BTL 1914-11-23 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HOPPE OTTO RESERVIST 8 K INF REG 140 1914-12-14 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HIRSZ LEO SZER. 2.128 1914-11-28 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
HAUPT ANTON MUSKETIER 6.K.JNF.REG.21 1914-11-20 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
HOLLUSCHEK W. ERS.RESERVIST 9.K.JNF.REG.61 1914-11-21 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
HENKE - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
HUTTER GUST. OBERJ. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
HELDIGEL KARL FELDWEBEL - 1914-08-20 - Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
HARTMANN PAUL - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
HENNING ALFRED UNTEROFFIZIER - 1919-10-08 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
HOFFMANN EMIL - - - - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
HENNING KURT SCHÜTZE - 1918-08-28 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
HEDDERGOTT GEORG UNTEROFFIZIER - 1918-03-23 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino - -
HORN E. UNTEROFFIZIER - 1917-06-02 - Maszewko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1889-01-27 Klein Massow-Maszewko obelisk
HEILGENDORF ERICH - - 1916-11-23 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Dombrowe obelisk
HERMANN LEO FLIEGER FLIEGER HORST STOLP 1920-06-19 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1897-11-30 - lapidarium
HILDEBRANDT C. OFIZIER DER RESERVE HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-23 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HISCHKE KARL SERGEANT LUFTSCH. ABTL. 9 1920-01-13 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1887-11-24 - lapidarium
HÖRNING JOHANN HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-13 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HALFPAP MAX CHAUFF[EUR] KRAFTW.KOL. KURLAND 1920-01-18 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1894-04-30 - lapidarium
HAUSCHALZ HERMANN HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-12-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HESSE - R. DER RESERVE HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 lis-18 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HINZ WILLI UNTEROFFIZER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HOPPE HERMANN MUSKETIER INF. RGT. 41 1920-06-22 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1897-03-26 - lapidarium
HÄRTEL RICHARD HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HILDEBRANDT WILHELM MUSKETIER - 1918-03-21 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1898-02-28 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 83
HILDEBRANDT ERNST - - 1916-05-08 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1888-12-02 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 84
HOFFMANN HERMANN - - 1918-09-09 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1882-10-18 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
HAFER WILLI - - 1918-07-16 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Moddrow-Modrzejewo obelisk
HENKE BRUNO - - 1914-08-20 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
HINZ LEO - - 1918-05-28 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Pyaschen-Piaszno obelisk
HASSE MAX - - 1916-05-26 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
HERRMANN GUSTAV - - 1914-08-29 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
HENKE BRUNO - - - - Wicko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HASSE PAUL OBERMAAT - - - Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
HERATSCH PAUL UNTEROFFIZIER - - Frankreich Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
HILDEBRANDT ERNST HEIZER - 1918-09-19 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Strickershagen-Przewłoka - tablica pamiątkowa
HILDEBRANDT RICHARD WEHRMANN - 1914-08-20 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
HINSCH HELMUT KANONIER 3 B FELD A R 73 1914-12-23 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
HAHN ERNST MUSKETIER 10 K. INF. REG. 49 1914-12-05 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HAPP GUST. MUSKETIER 6 K. INF. REG. 95 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HINKEL - RESERVIST INF. REG. 49 1914-12-03 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HELL WILH RES 9 KOMP. 1914-12-06 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HERGERT L UFZ 2 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HADEL PAUL RESERVIST 4 K. INF. REG. 14 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HANS KARL KRIEGSFRW. 11 K. INF. REG. 49 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HILBERT . UFZ 9 KOMP. 1914-12-05 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HOFMANN R. GEFREITER 2. K. E. BTL. LDW. GR. REG. 100 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HEINRICH K. ERS. RESERVIST 1 K. INF. REG. 140 1914-11-30 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HENKEL JOH. LANDSTM. 2 K. LDST. BATL. SCHRIMM 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HAHN GUSTAW - - 1916-07-25 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
HARDT ERICH - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
HEIDEMANN HERMANN - - ????-05-11 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
HOFFMANN ? - - 1914-08-23 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
HÖREN? HUGO - - - - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
HENKE ERNST - - - - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
HOFFMANN ERICH - - 1918-03-21 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
HESS KARL - - - - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
HASS GUSTAW - - - - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
HATTER ARTUR - - 1918-07-15 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
HOLZNAGEL WILLI - - 1916-09-03 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
HÖFTMANN PAUL - - 1918-07-29 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Alexandrahutte -
HOPPE WILLI - - 1914-11-19 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
HAPKE GERHARD - - 1914-12-31 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Crangen-Krąg -
HEIDEMANN FRANZ - - 1917-04-19 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
HEIDEMANN OTTO - - 1914-12-15 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
HAAS - ERS. - 1915-07-22 Russland Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
HENNING - MUSKETIER - 1915-01-03 - Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
HARDT KARL SERGEANT - 1918-10-14 Frankreich Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Katztow -
HINZKE - LANDSTURMANN - 1916-10-25 Frankreich Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
HEINZE ERNST RESERVIST - 1916-07-13 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
HUBNER WILLI MUSKETIER - 1918-05-10 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
HELLO EDUARD UNTEROFFIZIER - 1917-05-17 westen Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
HEIMANN ERICH - - 1915-02-08 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
HEIN AUGUST - - 1915-01-24 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
HORSTMANN WILLI - - 1916-07-15 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
HEIDKE OTTO - - 1917-06-02 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
HEIN ALBERT - - 1915-05-21 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
HEIN GUSTAV - - 1915-01-28 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
HUTH WILHELM - - 1915-10-09 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
HARMEL WILHELM - - 1915-04-22 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
HÜBNER FRANZ MUSK. - 1915-02-19 RUSSLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1886-05-09 - obelisk
HÖPNER RICHARD UNTFZ. - 1914-11-14 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HARTKE WILLI GEFR. - 1918-06-20 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HASS WILHELM GEFR. - 1916-10-08 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HASS REINHOLD ERS.RES. - 1915-07-23 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HOFFMEISTER OTTO VIZ.FELDW. - 1919-07-19 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HEYDEN EWALD GEFR. - 1917 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
HELLWIG PAUL ERS.RES. - 1916 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
HASITZKI FRIEDRICH - - 1915 - Osowo wieś, gm. Kępice, pow. słupski (niem. nazwa Wussow) pomorskie - - -
HEIN WILHELM ERS.RESERVIST - 1915-07-10 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
HERHOLZ GUSTAV MUSKETIER - 1916 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
HERHOLZ FRANZ FÜSILIER - 1915 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
HIRTE PAUL - - 1914-11-11 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
HANNEMANN HERRM. - - 1915-02-27 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
HERM. FRANZ - - 1915-08-24 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Vallint obelisk
HEY? HERMANN - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
HEYE KARL - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
HORN AUG[UST] GEF[REITER] - 1918-10-16 Lazarett Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
HAASE RUDOLF KAN[ONIER] - - - Zdrzewno wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Zdrewen) pomorskie - - obelisk
HAHN R. - - 1916-06-09 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
HICHE A. - - 1917-12-10 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
HOFFMANN P. - - 1917-03-18 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
HAMPEL M. - - 1917-05-05 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
HOFFMANN H. - - 1922-11-20 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
HOŁOGA TADEUSZ - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
HELBIG JOHANN - - 1914-10-21 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1916-11-02 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
HERTRAMPH FRANZ - - 1917-08-12 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
HOHÄUSER JOSEPH - - 1918-07-27 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HORNIG RICHARD - - 1916-03-08 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HÄRING REINHOLD - - 1917-04-28 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HIELSCHER WILHELM - - 1918-02-21 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HINKE RICHARD - - 1914-08-19 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HORLITZ WILLY - - 1918-11-25 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HORNIG RICHARD - - 1917-04-08 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HAIN ROBERT - - 1915-02-23 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HIELSCHER AUGUST - - 1916-11-05 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HANKE AUGUST - - 1916-10-24 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
HIRSCH FRIEDRICH - - 1918-10-11 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
HIELSCHER KARL - - 1915-11-03 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
HOFFMAN OSWALD - - 1918-08-17 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
HIELSCHER HERRM. OBMTRS. - 1914-12-18 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
HOPPE WILHELM SERGT. - 1918-11-21 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
HELLMANN OSKAR - - 1915-02-28 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
HELLWIG MAX - - 1918-03-21 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
HAUPT KARL - - 1916-08-07 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
HELLWIG ERICH - - 1917-08-09 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
HAUPT REINHOLD - - 1917-01-31 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
HERSEL BENNO - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
HOPPE PAUL - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
HERDA AUGUST - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
HOPPE AUGUST - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
HARTMANN RICHARD - - lut-21 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
HEINZELMANN FRITZ - FELD.ART.R.943 1916 - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie 1884 - obelisk
HEINZELMANN KARL - RES.INF.R.99 ? ? - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie - ? obelisk
HERRMANN PAUL - - 1917-06-04 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
HUNDERT ALFRED - - 1918-02-07 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
HEYNITZ ERICH - - 1914-11-18 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
HANDKE HERMANN - - 1918-04-08 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
HADAMCZYK HERMANN STELLENB. SOHN - 1917-10-04 Pashendak Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1898-12-05 - obelisk
HOPPE JOHANN - - 1917-08-09 Boisy Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie - - obelisk
HANDKE FRIEDRICH DOM. KNECHT - 1918-04-17 Morcis Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1897-10-03 - obelisk
HOFFMANN KURT - - 1918-08-26 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
HAMMER AUGUST - - 1918-08-23 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Onerkwitz obelisk
HENTSCHEL JOHANN - - 1915-05-17 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1877-10-06 - obelisk
HUDY KARL - - 1914-09-20 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1882-06-18 - obelisk
HANFLER MARTIN - - 1918-05-25 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1896-11-10 - obelisk
HITZMANN HERRMANN - - 1915-07-24 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1891-09-11 - obelisk
HARTWICH MARTIN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HÜBNER WILHELM - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HAUSDORF KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HERFORT MAX - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HIELSCHER ALFRED - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HIELSCHER WILHELM - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HOFFMANN ERNST - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HANKE AUGUST - - 1916-10-24 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
HOFFMANN OSWALD - - 1918-08-17 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
HÖIHN KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HARTWICH WILHELM - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HAUSMANN MAX - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HIEISCHER KARL - - 1915-11-03 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
HIELSCHER KONRAD - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HOFFMANN ERHARD - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HAASE HERMANN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HOFFMANN FREIDRICH - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HANKE KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HANSEL RICHARD - - 1918-03-22 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HENSCHEL RICHARD - - 1915-09-25 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HERZOG ERNST - - 1918-04-11 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HIERSEMANN FRANZ - - 1915-05-14 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HIRSEMANN PAUL - - 1918-05-31 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HANSEL MAX - - 1916-09-13 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HEIDER ERNST - - 1915-03-31 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HERMANN OTTO - - 1915-06-09 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HESSE FRANZ - - 1919-03-23 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HIRSEMANN MAX - - 1918-05-12 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HERRFORTH - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HERZKE - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HOBE - GREN. RES. INF. RGT. 64, 10.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HUPE - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HERSCHER - GREN. RES. INF. RGT. 64, 10.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HEYNER - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HOFFMANN - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HECKER - GEFR. GARDE RES. DRAG. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HERMANN OTTO MUSTETIER RES. INF. REGT. 264 11. KOMP. 1915-02-11 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 9
HEGENER FRIEDRICH - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Rakowen -
HYPKE FRITZ MUSKETIER RES. INF. REGT. 264 3. KOMP. 1915-02-12 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 2
HICKEL G. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HÖLZEL G. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HA(?)ELNGNER A. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HELMER X. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HERTEL ? LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HIE? J. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HÖLZEL L. GEFR LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HAMM P. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HOCHHAUS BERNH. - - 1918-09-02 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
HARTMANN EMIL - - 1917-06-01 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HIRSCH ALBRECHT - - 1914-08-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HOFSTEIN GUSTAV - - 1917-06-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HORN PAUL - - 1915-05-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HÜTTIG ERNST - - 1915-05-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HELHRIGCH WILHELM - - 1915-10-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HELLMIG JULIUS - - 1916-11-09 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HABERMANN GUSTAV - - 1915-01-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HOFFMANN GUSTAV - - 1915-02-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HOPFNER GUSTAV - - 1918-05-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HÜTTIG ALBERT - - 1916-09-08 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HÜTTIG KARL - - 1915-06-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HEIKE ERICH - - 1914-12-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HELLMIG FRIEDRICH - - 1918-04-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HEß OTTO - - 1914-12-18 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HARTMANN WIKTOR OBLN L.I.R. 46 1915-07-23 - Wysokie Koło wieś, gm. Gniewoszów, pow. kozienicki mazowieckie - - -
HAHN RICHARD ULAN 3. ESK. ULAN. REGT. 21 1914-09-12 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HAAK ERICH WEHRM. 2. KOMP. INF. REGT. 41 1914-12-22 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HERING WILLHELM WEHRM. 5.KOMP.LANDW.INF.REGT.31 1914-08-28 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HERHOLZ PAUL - - 1915-02-23 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
HALLMANN JOS. - - 2009-06-17 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
HEINRICH FRZ. - - 1930-08-18 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
HUBERT FRITZ - - 1917-05-27 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
HAHN B. MUSKET. - 1916-10-02 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
HERMANSKI E. GRENAD. - 1918-03-23 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
HEINRICH J. GRENAD. - 1914-11-27 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
HORAL HEINRIH JNFANT.  K.U.K.J.R.6,9K 1915-02-14 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
HABERMANN KARL LDST.JNFAN.  K.U.K.JR.84.3 1915-05-11 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
HOTAR RUDOLF RES.JNFT.  K.U.K.JR.99  1915-01-05 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
HAMPU JANOS LDST.JNF.   K.U.K.J.R.64  1915-05-16 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
HARCZO GREGOR OSTERR.  - - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
HANESKO PETER JNFANT. K.U.K.J.R.64  1915-05-15 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
HAUSTEIN HERMANN - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
HENNIG FRITZ - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
HOPP ADOLF - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
HELLER FRIEDRICH - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
HILDEBRANDT GUSTAV - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
HANKE FRITZ - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
HOFFMANN FRIEDRICH - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HÜBKE ARTHUR - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HEINRICH OTTO - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HOFFMANN JOH. - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HOLLATZ EMIL UNTOFF.  L.J.R.9.8 K. 1915-02-02 - Mnin wieś, gm. Słupia, pow. konecki świętokrzyskie - - -
HOFFMAN PAUL ERS.RES.  L.J.R.23.6K.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
HARTMAN GEORG LEUTNANT  L.J.R.23.6K.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
HAUPT JOHANN UNTOFZZ.  L.J.R.72.10K.  1915-05-18 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
HEITMANN FRIED. WEHRMANN  LDW.JNFT.RGT.72.9.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
HASELMANN - OSTERR.  K.U.K.J.R.84  1915-05-20 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
HERMANN WALTER LEUTNANT D. RES. - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HARTMANN HERM. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HEYSEL KARL - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HELLMICH FRITZ - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HERGERT ARTHUR KRIEGSFRW.  L.J.R.133.12 K.  1915-05-17 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
HAMERL STEPHAN JNFANT.  K.K.J.R.99.8K.  1915-04-03 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HERALECKI ANTON JNFANT.  K.U.K.J.R.99.15K.  - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HILMAR FRIEDRICH - - 1914-08-01 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - FURS VATERLAND 
HENKEL EMIL MUSKETIER  J.R.96.12.K.  1914-09-28 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HESS KARL JNFANT.  K.U.K.J.R.99.5K.  1915-03-14 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HRBACEK JOHANN KANONIER  K.U.K.30  5 MORSER  1915-02-27 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HARTWIG OTTO - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
HINZMANN ANTON - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Schwedhofen tablica pamiątkowa
HUHN FRANZ - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
HERHOLZ ERNST - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
HINZMANN JULIU - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Schwedhofen tablica pamiątkowa
HOLLUNDER JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HEIDE KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HESSE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOFFMANN THEODOR - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HANKE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HÖKEL FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HANNIG FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HANNIG JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HAUKE JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOPPE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HAUKE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HEINISCH KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HESSE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HANKE ERNST - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOFFMANN WILLIBALD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HANKE OSKAR - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HANNIG JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HANNIG ROBERT - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HINZMANN JOH. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
HAUS JOS. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Nattern / Naterki tablica pamiątkowa
HERMANOWSKI AMBR. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
HINZ ANTON - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk tablica pamiątkowa
HINZMANN LEOP. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
HAUSHALTER JOS. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk tablica pamiątkowa
HELLA E - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen obelisk
HAMBURGER KARL VIZE FELDW. - 1917-09-29 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
HEINICKE PAUL RES. 10. KOMP. RES. INF. REGT. 9 1914-10-18 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HELLMERS KARL GEFR. 11. KOMP. RES. INF. REGT. 49 1914-10-27 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HELLER JULIUS WEHRM. 8. KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-05 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HUNDERT KARL VIZEFELDW. 10 K. IR 341 1914-12-06 - Chojnowo wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski mazowieckie - - -
HESSE CHRISTIAN KR. FREW. 3 B. IR 343 1914-12-06 - Chojnowo wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski mazowieckie - - -
HAGELSTEIN E. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAITZ KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HALDER SEBAST. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAMMANN CHR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAGDORN THEOD. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEIL JOS. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HARTJES BERNH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEILMANN FLOR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HASSE ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEITMANN AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAUMANN RUD. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HENNE ROBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAUT GUS. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HANKE ARND. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEHRING ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HÄNSACK ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEIL BERNH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HÄRTEL AUG. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HÖFER FR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEYDEMANN FRIEDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOFFMANN PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HILDEBRANDT LOUIS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOHEISEL FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HILLER WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOLLE HUGO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HINZE THEOD. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEPHOLZ WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HIRSCH GUST. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HERINRICH AUG. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOERSING EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HESSE WILLI - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOTH WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HÜBNER HEINR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HÜGEL NIK - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUHN OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOLZAPFEL W. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HÜLSE KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HONEKAMP H. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUMPERT ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOPP FRZ. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAHN WILLY - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HALD JOSEF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HALKOWSKI FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAMSCHKE O. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HACKENBROICH PETER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HÄGELE KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HARTIG WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEILEMANN REINHOLD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HARTPOT KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEIMBURGER HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HASSE JOHANN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HENKEL WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAUS OSKAR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HENZE FELIX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HECHT HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HANKE RICH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEIDEMANN H. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HANSEN FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEIL HENRY - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEUER KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOFFMANN JOS. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEYKEN GEORG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOFFMANN WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HILLBRINK FR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOLLAND HUGO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HIMMERT AUG. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOLZ GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HIRSCH GUST. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HERFORD W. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOCHSTETTER OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HERRMANN FR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOES OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOPP KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOWE GUST. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUFNER KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUHN HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HÜLS O. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOMANN HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HÜLSMANN FR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HONWALD FRHR V H. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUWE OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAß ALBERT - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HOFFMANN KARL - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HINRICH RUDOLF - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HRADECZNY LEOPOLD AUSTRIA - 1915-09-17 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
HANEROTT FRANS - - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
HOLLENDER HERM. ERS. RES. 10 KOMP. LANDW. INF. REG. 99 1915-08-17 - Modlin wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski mazowieckie - - FROHENAU/WRONOWY
HERZOG GUSTAW MUSK. - 1914-12-10 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - GROHSSEE / JEZIORA WIELKIE
HOFFMANN OSKAR MUSK. - 1914-10-07 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - GAJ / GAJ
HOLZMANN OTTO K - - - Parciaki wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - znaleziony nieśmiertelnik w miejscu potyczki
HOLTZEMANN BRUNO GREN. 9 K.R.I.R. 93 1915-08-05 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HURTER HEINZ FUS. 12 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HANISCH WARLAW FUS. 10 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HEIMANN HEINRICH WEHRM. 10 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HEINRICHSEN GUSTAV FUS. 11 K.R.I.R. 93 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HULTER HEINRICH FUS. 12 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HAARSTRICH AD. FUS. 9 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HARTMANN EUGEN VZFELDW. 9 K.I.R. 125 1915-08-06 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HILMAN ALFRED - - - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
HILDEBRANDT JUSTUS - - - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
HURT OSWALD - LJR.19.MEK 1915-08-01 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
HAERTEL R. LANDSTM. 1. K. LDST. JNF. BTL. NEUSALZ 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
HÖPPNER R. LANDSTM. 4. K. LDST. JNF. BTL. NEUSALZ I 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
HELLER W. OFFZ. STELLV. 1 K LDST JNF BTL NEUSALTZ 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
HERDEN JOSEF MUSKETIER 4 K. INF. REG. 21 1914-11-26 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
HEYDASCH THIMM - - - - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - Mühlhausen RZĄD 2
HINZ JOHANN MUSKETIER 1 K. INF. REG. 146 1914-12-05 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
HARMIST MART. MUSK. 6 K. INF. REG. 32 1914-12-06 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
HEIDER G. ERS. R. 4 K. R. INF. R. 226 1914-12-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
HOPPE R. UTFFZ. 1 B. 6 GARD. F.A.R 1914-11-29 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
HUHN AUGUST - - - - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - Hamburg RZĄD 2
HEIS OTTO MUSK. 6 K. INF. REG. 161 1914-11-28 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
HEUER JAKOB KRIEGSFREIW. 5 K. R. INF. R. 228 1914-12-27 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
HILGENDORF - MUSKETIER 7 K. INF. REG. 150 1914-11-22 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
HÖLEMANN - RES. 10 K. INF. REG. 23 1914-12-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
HAMMANN HEINRICH HAUPTMAN 3 RES. ? 1914-11-29 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
HECKMANN - RES. 12 K. INF. REG. 21 1914-11-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
HÜBNER PAUL WEHRMANN 10 K. INF. REG. 176 1914-11-30 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
HARTMANN KURT MUSK 12/226 1915-03-2? - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
HECKENHOFF J. MUSK. 5/R. J. R. 226 1915-06-21 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - HERKENHOFF JOSEPH
HINZ PAUL UTFFZ 3K R.I.R. 226 1915-05-18 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
HÖRNIG KURT JÄGER 3 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1897-03-31 WEIßENFELS -
HUSCHEBECK HERMAN MUSK 9K R.I.R. 226 1915-05-31 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
HANELDT GOTTLOB WEHM 1K R.I.R. 226 1915-06-15 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
HARDER ERNST OBERGEFR. 5 BTTR. GARDE R. F. A. R. 1915-02-13 Nieborów Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - Tralau -
HASSE FRIEDRICH JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-08-12 BRANDENBURG -
HILDEBRANDT OTTO MUSK 2K R.I.R. 226 1915-05-03 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
HOHLEMANN ERICH MUSK. 12/R. J. R. 226 1915-06-16 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
HUHLE ALFRED JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-02-24 HOHENZIATZ -
HALPT GUSTAW JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
HIMPEL RICHARD ERS.RES 1 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HEUSCHEINER - REST 2 KMP.JNF.RGT. 42 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HOFFMANN WILHELM KARL - - 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HÜBNER JOSEF - - 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HOFFMANN KURT ERS. RES. 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HAVEMEISTER HANS KRGS. FRW. 7/J. R. 95 1915-01-10 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
HILDENBRANDT GUSTAV PION. II. PION. BTL. 26 1914-11-26 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
HENSE OTTO MUSK. 7/J. R. 141 1914-10-27 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
HELLMUTH WILHELM WEHRM. 3. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BTL. 11 1914-12-01 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
HAVINKELS GERHARD WEHRM. 1. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BTL. 30 1914-11-20 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
HITZIG WALTER OBERLTN. STAB LDW. ERS. RGT. 4 1914-11-20 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
HÖLLEIN LOUIS RESERVIST 4 K. JNF. REG. 32 1915-01-16 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
HOOG ALOIS MUSKETIER 2. K. JNF. REG. 32 1915-02-13 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
HER?CHT ? ERS. FRW. J. 59. 6 1914-12-16 - Tum wieś, gm. Góra Świętej Małgorzaty, pow. łęczycki łódzkie - - -
HOPF MAX RES. - - - Wysieradz wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
HERTWIG P. LANDSTM 3 K LST. INF. BTL. PIRNA XII 5 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
HANKE AUG. LANDSTM 2 K. LST. INF. BTL. COSEL VI 8 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
HOBUSCH K MUSKETIER 6 K. E. B. LW. J. R. 104 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
HEINRICH K GEFREITER 10 K. E. BTL. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
HALBECKI JAN - - 1918-11-27 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Kosowo -
HALMAN TEODOR - - 1918-10-28 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1885 Smołdzino -
HENNIG LEON - - 1918-08-31 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1893 Masłowo -
HIRSZ FRANCISZEK - - 1915-11-23 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Stanisławy -
HIRSZ FRANCISZEK - - 1918-05-29 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1897 Szarłata -
HOPA FRANCISZEK - - 1917-08-09 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1887 Przodkowo -
HALMAN FRANCISZEK - - 1918-10-17 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Brzeziny -
HENNIG LEON - - 1917-07-24 Rumunia Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1892 Szarłata -
HIRSZ ALEKSANDER - - 1917-07-31 Belgia Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1896 Stanisławy -
HIRSZ FRANCISZEK - - 1917-04-23 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1896 Brzeziny -
HIRSZ JAN - - 1917-11-30 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Brzeziny -
HERRMANN F. (FRANZ? FERDINAND? FRIEDRICH?) WEHRM. ? KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 47 1914-11-30 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HABERECHT KARL JÄGER GDE.R.JÄG.B.4K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - mogiła
HASSELBACH JOSEF GEFREITER GDE.R.JÄG.BT.4K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - mogiła
HASCHKE AUGUST GRENADIER R.J.R.64/3K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - mogiła
HEINRICH III EWALD RESERVIST RES.J.R.64/4K. 1914-10-26 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - mogiła
HERMANN OTTO PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.86 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORAK KARL LDST.INF. I.R. 100 1915-03-18 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMANN GUSTAV MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOCH PETER RES. PIR 58 1915-05-10 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIDUGA THOMAS MUSK. PRIR 272 1915-05-04 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILLER BRUNO RES. PIR 58 1915-05-03 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUBERT LUDWIG CIVIL KUTSCH. SHD 15 1915-03-27 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANEL FRANZ KPL. IR 100 1915-03-20 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEROD VINZENZ LDST.INF. IR 56 1915-04-09 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HINZ FRANZ MUSK. PIR 58 1915-05-03 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUER LEOPOLD KPL. SHD 15 1915-02-08 - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORAČEK ADOLF LDST.SCH. SCH.R. 12 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HALAT EDUARD INF. I.R. 56 1915-02-17 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANINGER JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAVLIČEK JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEJLEK JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAJEK FRANZ SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÄUSLER ENGELBERT SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAVORKA JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRASOVEČ MATHIAS GFT. SCH.R. 26 1914-12-31 - Ropica Górna II (nr 68) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLEČEK EMIL LDST.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRDINA JOHANN LDST.INF. IR 98 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUSAK WENZEL E.R.INF. IR 18 1915-05-07 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HESSE HERMANN UT.OFFZ. BRIR 13 1915-04-29 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HIRTH ROBERT INF. BIR 22 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMANN JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 7 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEINDL JOSEF INF. LDST.B. 18 1915-03-11 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HELGETH JOHANN SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENDRYCH JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-11 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HABERER JOSEF SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFMANN WENZEL INF. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLZMANN JOHANN INF. LDST.B. 160 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRDINA LEOPOLD R.GFT.TIT.KPL. IR 98 1915-03-01 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUSAK WENZEL E.R.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERZIG FRANZ INF. IR 18 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEUS JULEW ROS. IR 66 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HLADENKI WASYL SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAJNY WENZEL LDST.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEJDUK JOSEF INF. IR 36 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENDRYCH FRIEDRICH SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEPNAR JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUNSICKER FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - HUNSIKER - J.Drogomir
HUSCEL NIKOLAJ INF. IR 34 1915-04-18 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAMPL ANTON INF. IR 36 1915-03-08 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÄNSEL MAX ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HASLAUER LUDWIG INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIDER ALBERT INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÄBOLD WILLI UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAETSCHER [ADOLF] OTTO GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERDEGEN LEONARD GEFR. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HIRSCHAUER JOHANN SAN.GFT. BAYER. RES. INF. REG. 13 1915-04-29 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMANN ERNST MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOUSSONG JULIUS INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIZMANN ANTON GFT. BIR 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUSAR JOSEF E.R.INF. IR 98 1914-12-12 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HELL FRANZ TIT.ZGSF. TKJR 4 1915-03-18 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENGEN JOHANN GEFR. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANF ROBERT JG. FJB 12 1915-03-10 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARTMANN JOSEF UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEICHELE FRANZ WEHRM. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HACKER GREGOR INF. BIR 3 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAHN KARL MUSK. PRIR 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERBST GEORG INF. BAYER. RES. INF. REG. 13 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HINDEL JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÖFER JAKOB INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLEC ALOIS E.R.INF. IR 98 1914-12-12 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIDRICH PAUL MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUBER JOHANN RES. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HELFRICH JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÜTHNER LUDWIG INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HELLMANN - INF. PRIR 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HACKHOFER SEBASTIAN LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAHN ANDREAS MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAMPEL WILHELM RES. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANDLE JOSEF JG. T.K.J.R. 3 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HABERL WENDELIN KR.FR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERZ KONRAD INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEBLER PAUL ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HESSENBERGER GEORG UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIDER KONRAD INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILBIG ADOLF RES. I.R. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIN BRUNO MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HINTENBERGER LEOPOLD LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENGEL PAUL LTN. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANUŠ FRIEDRICH INF. I.R. 36 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENLE MATHIAS INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-05 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARTMANN MICHAEL ANTON LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERMANEK FRANZ LDST.SCH. SCH.R 12 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HASELBECK JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HURTNER GEORG RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFNER JAKOB RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUTSTEINER FRANZ ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLZER JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-(01-02) - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÖRENTRUP WILHELM MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORN FERDINAND LDW. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HIRSCHMANN BERNNARD MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUDEČEK PETER LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-12 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HLAVAČEK ERNST GFT. SCH.R 12 1915-03-16 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUK JOSEF INF. I.R. 18 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMANN GEORG GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-04 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HACKL JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAMMERER FRANZ INF. I.R. 36 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANAČEK WENZEL INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HACHULSKI STANISLAUS MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUNSTETTER JOSEF RES. B.I.R. 3 1915-02-05 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERZIG PAUL RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEFF ALFRED INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-04 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEUBECK GEORG ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIMANN FRIEDRICH KR.FR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILDEBRANDT OSKAR MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEISL FRANZ SCH. SCH.R 12 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANUS MARTIN INF. I.R. 18 1914-12-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENKEL EDUARD MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARTMANN HEINRICH MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERBERICH HEINRICH GEFR. BAYER.PION.BATL.21 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARYTONOW IWAN - D.R. 10 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERRLE JOHANN GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMANN RICHARD RES. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-15 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUTSCHENREITER WILHELM RES. P.I.R. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOHENNER HEINR. LTN. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORČIK JOSEF PTRF. F.J.B. 12 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÖRMANN JOSEF LDW. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HINZ ERICH MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUBER I ANTON INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HITZLER LORENZ WEHRM. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUF ALBERT UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFER JAKOB JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUNDT PAUL UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAMPL JOSEF R.KPL.TIT.ZGSF. IR 18 1914-12-11 - Siary (nr 76) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANNAKAMPF JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMANN KARL LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFMANN EMIL SCH. - - - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÄRING THOMAS RES. BIR 3 1915-05-03 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANCZARENKO PHILIPP INF. IR 34 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUK CIRIL INF. IR 34 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HLAVAČEK ALOIS SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HIKSTED WENZEL INF. - - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMAN KARL KPL. IR 21 1915-01-24 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLIK FRANZ INF. IR 18 1915-04-05 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRDLIČKA ADALBERT INF. IR 28 1915-03-12 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEINE JOHANN ANTON LDST.INF. IR 18 1915-03-12 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HIMMELFREUND-POINTNER STEFAN INF. IR 21 1914-12-20 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLANEK WENZEL INF. IR 36 1915-03-11 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOSNER FRANZ INF. LDST.B. 38 - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HONZO MEHO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOŘINA KARL TIT.WACHTM. REIT.SCH.R. 2 1914-12-13 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORN - SCH. SCH.R. 10 - - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEGR FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HLAVSA ADOLF ERS.RES.JG. F.J.B. 12 1914-12-22 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HEIN KARL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HOLSTEIN OTTO MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HEISLER FRANZ MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HORN WILLY LTN. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HELLER PAUL LTN.I.D.RES. I.R. 17 1914-12-31 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HOSZEK JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HERRFAHRDT W. ERNST K.FR.OFFZ.ASP. 81 RES. KAV. ABT. 1915-05-10 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HRDLIČKA JOSEF ERS.RES. I.R. 36 1914-12-24 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HERZIG AUGUST MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HRUZA FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-27 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HIRSHMANN WILHELM LDST.GFT. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HUDECZEK GEORG RES.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HACKER HEINRICH SCH. SCH.R. 9 1914-12-22 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HALILICZ - INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HAMPEL FELIX UT.OFFZ. P.R.I.R. 270 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HANZELKA ROBERT ZGSF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HASSE JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HAVORKA ANTON LTN.I.D.RES. I.R. 56 1915-02-24 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HLAVAČEK WENZEL SCH. SCH.R. 9 1915-03-11 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HEIL HERMANN MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HLOŽANKA LUDWIG LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HEINZE ANTON MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HOPP PAUL UT.OFFZ. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HEISLER FRIEDRICH MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HOSSE JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-04 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HENDEL ALEXANDER GFT. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HOWORKA ANTON LTN.I.D.RES. I.R. 56 1915-02-24 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERRMANN KARL MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HROVAT DANIEL INF. I.R. 17 1915-01-10 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HESSER FRANZ MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HÜBNER G. GUSTAV LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HUNDT JOSEF RES.UTJG. F.J.B. 2 1914-12-11 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HAFSTEIN - - - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HAMMER MARTIN SCH. SCH.R. 24 1915-02-01 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HAMPEL JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HARTNAGEL JOHANN JG. F.J.B. 24 1914-12-31 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HAUSCHILD RUDOLF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HILLE FRANZ SCH. SCH.R. 34 1915-05-04 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HAIDUCEK JAROSLAUS INF. I.R. 100 1915-01-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HÖFSTÄTTER GEORG LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-29 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HARA FRANZ RES.JG. F.J.B. 2 - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HRUSZCZAK NIKOLAUS SCH. SCH.R. 12 1915-02-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HEIMERS JOHANN - PREUSS.RES.IHF. RGT. 271 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HUPKE LUDWIG - - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
HEJDRYCH WENZEL INF. I.R. 36 1915-02-05 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HERLICZKA ANTON - - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HERMANN ANTON ZGSF. SCH.R. 12 1915-03-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HEROLD GUSTAW - PREUSS.RES.IHF. RGT. 46 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HLADKY JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-21 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HAMRAL JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1915-03-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HRDINA JOSEF RES.VORM. L.F.K.R. 26 1915-04-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HARTERT FRIEDRICH - PREUSS.RES.IHF. RGT. 258 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HUBER WOLFGANG - BAYERISCHES INF.RGT. 3 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HEISLER JAKOB - PREUSS.GARDE.GREN RTG. 3 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HENKEL RUDOLF UTFZ PREUSS.RES.IHF. RGT. 272 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HERMANN ANDREAS - B.I.R. 22 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HEIN HERMANN MUSK. RES.INF.RGT. 271 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HACKER WENZEL JG. FJB 2 1915-01-08 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFER JOHANN LDST.JG. TKJR 4 1915-03-10 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERZOG KARL SCH. SCH.R. 24 1915-02-17 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFER JOSEF ZGSF. - 1915-03-29 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAARSCHOPF JOSEF SCH. SCH.R. 20 1915-05-04 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEPNAR JOSEF TIT.GFT. SCH.R. 18 1915-05-06 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAFERKAMP JOHANN GFT. KPGGR 1 1915-05-05 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEIMANN OTTO RES. KPGGR 4 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERRMANN WALTER KR.FR. KPGRZF 2 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEUER FRITZ FUSL. KPGGR 4 1915-05-07 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORVATH ISTVAN - - 1914-12-24 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUBER HERMANN GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEEGSTRA ALBERT GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HENNIG PAUL FUSL. KPGGR 4 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HESSLER KARL GREN. KPGGR 1 1915-05-05 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLTZ ROBERT GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HRUSZECKI LAURENZ RES.GFT. SCH.R. 33 1914-12-24 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUPT DIETRICH GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HIMPEL MAX RES.GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HASIBA JAKOB VORMST. K.U.K.F.H.R.6 1914-12-18 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HEINRICH KARL GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOFKEMEYER JOSEF KR.FR. PIR 78 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOPPE FRITZ UT.OFFZ. KPGRZF 1 - - Bieździadka (nr 41) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
HELD BRUNO INF. KPGRZF 3 1915-05-08 - Sieklówka (nr 42) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
HEINDL JOHANN GFT. IR 27 1914-12-20 - Sieklówka (nr 42) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
HROVAT MATTHIAS GFT. IR 17 1914-12-28 - Sieklówka (nr 42) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
HERIČKO JOHANN RES.INF. IR 47 - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HERŽIĆ FRANZ - IR 87 1914-12-13 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HIRSCH FRANZ - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HÖFNER ALWIN MUSK. P.R.I.R. 46 1915-06-03 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1893-12-28 - -
HÖSS JOSEF GFT. B.I.R. 13 1915-05-17 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HERNACH FRANZ INF. IR 47 1915-05-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HIEDEN FRANZ RES.INF. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HÖDL JOHANN KPL. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HORLANDER SEBASTIAN - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1884 - J. Drogomir go nie wymienia
HŰTTNER JOHANN INF. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HAFIN MICHAIŁ - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HENOFONEL TYDOROW SOLD. IR 287 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HENAFOND FIODOR SAN.SOLD. IR 57 1915-03-31 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HASSELMANN OTTO GREN. KPGGR 3 1915-05-05 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HAUCK HERMANN GREN. KPGRZF 2 1915-05-06 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HINRICHSEN MAX GREN. KPGRZF 2 1915-05-05 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HERMES KURT KAN. KPGRZF 3 1915-05-06 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HAJEK KARL RES.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HARKAMMER LEOPOLD INF. LDST.B. 20 - - Szerzyny I (nr 31) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUSER RUDOLF SCH. SCH.R. 19 - - Szerzyny I (nr 31) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAASE KARL - PIR 58 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
HAUSCHKE FRANZ - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
HORN PAUL - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
HAUPT FRIEDRICH - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
HOFFMANN KASIMIR - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
HASCHKE PAUL RES.INF. PRIR 269 1915-05-04 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HENZE FRANZ GREN. PRIR 269 1915-05-04 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOHENSTEIN ALBERT MUSK. PRIR 268 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HARTMANN ROBERT UT.OFFZ. PRIR 271 1915-05-02 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HEISIG KONRAD LDST. PRIR 271 1915-05-02 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOFFMANN REINHOLD MUSK. PRIR 271 1915-05-02 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HORNUNG FRANZ MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HANNIG ROBERT MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HŰBNER OTTO JG. PRRADF.KOMP. 85 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HÄUSLER HEINRICH MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HELLER ADOLF OFFZ.STELLV. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HETZELBERGER KARL MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HINZE KARL MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HOHEISEL MAX UT.OFFZ. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HAGEDORN OTTO RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HŰBNER OSKAR UT.OFFZ. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HARTELT ALOIS MUSK. PRIR 272 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HEINRICHS RUDOLF MUSK. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HERES UDO MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HILLMANN WILHELM MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HOFMEISTER PAUL GFT. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HONETT ERICH MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HRIBAR FELICITAS - LDST.MB 14 - - Tarnowiec (nr 19) wieś, gm. Tarnowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
HAGEMANN WILHELM GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HITSCH ERICH WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HASENKAMP KARL GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HUXOLL JOHANN GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HULSEN KLAUS GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HARTMANN ERNST LDST.SCH. SCH.R. 30 1915-02-01 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILLER JOHANN GFT. SCH.R. 10 1915-03-08 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLAS JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRYCAK STEFAN LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAERTER MICHAEL INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HATAŁA MICHAEL INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMANN RUPERT OFFZ.D. IR 59 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORYNA WENZEL SCH. SCH.R. 10 1915-02-20 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUDEČEK FRANZ SCH. SCH.R. 1 - - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HIMMER ANTON GFT. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLZMANN KARL SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORAČEK WENZEL E.R.SCH. SCH.R. 30 1915-02-22 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUBER FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HURTL WILHELM ZGSF. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUSLEITHNER JOSEF MICHAEL E.R.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HIRIS WILHELM SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HONZIK ANTON LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRUZA FRANZ GFT. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUBER MICHAEL SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRAMOW MICHAEL - - 1915-03-31 - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HYKL WENZEL LDST.INF. IR 36 1915-03-31 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFER KARL KDTT.I.D.RES. IR 59 1915-03-27 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAJEK JOSEF ERS.RES.INF. IR 98 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFER FRANZ INF. IR 47 1915-02-21 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUBMANN JOSEF INF. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAAS JOHANN INF. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUPTMANN JOHANN LDST.INF. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÖFR JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUSBAUM OTTO AUSTR.-WĘG. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEITZER ALOIS EDUARD LDST.INF. LIR 1/4 1915-02-28 - Gładyszów (nr 55) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLZGRUBER JOHANN KDTT.I.D.RES. TKJR 1 1915-03-28 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEVER ALEXANDER KDTT.I.D.RES. TKJR 3 1915-03-19 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOSPERGER ALOIS FUHNR.I.D.RES. IR 87 1915-04-03 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRANDA WENZEL SCH. SCH.R. 10 - - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLLITZER FLORIAN E.R.SCH. SCH.R. 30 - - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUSEJNAGIĆ CAMIL LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAVELKA JOSEF SCH. SCH.R. 30 - - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUDZIK RUDOLF ERS.RES.INF. IR 56 1915-01-03 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRDLICKA OTTO SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUBER RICHARD LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-20 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANDA JOSEF SCH. SCH.R. 25 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HICKEL LORENZ ZGSF. - - - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HROMEK GEORG SCH. SCH.R. 25 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANAK JOSEF SCH. SCH.R. 25 1915-02-10(-20) - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERRMANN FRANZ GFT. SCH.R. 9 1914-11-28 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLZWARTH HERMANN SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HASSLER JOSEF GFT. IR 47 1915-03-24 - Konieczna (nr 47) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÄMMERLE FERDINAND JG. TKJR 3 1915-03-27 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIM XAVER FRANZ LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÄMMERLE ULRICH LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRASTNIK JAKOB E.RES.INF. IR 87 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOSP ENGELBERT LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRUP ANTON LDST.JG. IR 87 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAAG MAX JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HARNIK HUGO ZGSF K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HUBER MATTHÄUS JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-(6-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HANEL ADOLF KPL. K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HAMMEL FRIEDRICH FÄHNR K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HARKO WASYL - K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HOFFMANN LEOPOLD LDSCH. K.SCH.R. III 1914-12-16 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HUBER GOTTFRIED RES. INF. I.R. 27 1915-01-27 - Grab I (nr 4) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
HAUSMANN JOHANN INF. I.R. 97 1914-12-12 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOŁODKIN ANDREJ OBLT. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Oczakowskij Reg. [J. Drogomir]
HREM LEOPOLD SCH. K.K. SCH.R. 27 1914-12-15 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HUBER ANDREAS INF. K.U.K. I.R. 47 1914-12-13 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HUCKO MICHAEL LDST. JG. K.U.K. F.J.B. 6 1918-09-04 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HALLER GEORGIJ OBLT. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Orozajski Reg. [J. Drogomir]
HANCZARENKO IWAN OBLT. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Oczakowskij Reg. [J. Drogomir]
HARING GUSTAV - PREUSS. INF. REG. 77 1914-05-05 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOŁOWAN SPIRYDION INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Ismaelski Reg. [J. Drogomir]
HRIEL FRANKO INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - HRIEL Franz [J. Drogomir]
HUBMANN ANDREAS LDST.SCH. SCH.R. 27 1914-12-23(-30) - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HAJDUKOW ILIARIN INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Insarski Reg. [J. Drogomir]
HAMUTOW WASYLI INF. INSARSKI REG. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HANTI ANTON INF. K.U.K. I.R. 47 1914-12-14 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOLZER JAKOB SCH. K.U.K. SCH.R. 27 1914-12-(23-30) - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HENNING W. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
HETSCH E. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
HAIN J. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
HERZIG KURT GREN R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
HOFFM? PAUL MUSK[ETIER] - 1916-09-17 Rum[unien] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
HOFFM? ERNST MUSK[ETIER] - 1915-??-15 Russ[land] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1914-09-10 - tablica betonowa nr 2
HE? RICHARD GREN[ADIER] - 1915-03-23 R[ussland]/R[umunien] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-05-17 - nagrobek betonowy
HERRMANN FRANZ GREN. 1.KOMP.GREN.REGT.2 1915-02-19 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-13 - nagrobek betonowy
HOLLBERG FRITZ RESERWIST RES.INFT.REGT.49/12.KOMP. 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-03-02 - nagrobek betonowy
HEINRICH HERMANN MUSKETIER 4.KOMP.RES.INF.REGT.264 1915-02-22 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-19 - nagrobek betonowy
HILCHENBACH CLEMENS MUSKETIER 4.KOMP.RES.INF.REGT.264 1915-02-13 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-21 - nagrobek betonowy
HÖPFNER WILHELM ERS.RES. 1.KOMP.ERS.REGT. KÖNIGSBERG 3 1915-09-03 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-10-11 - nagrobek betonowy
HEISE EMANUEL LDSTRM. 2 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HUTZE - UTFFZ. 2 KOMP. LANDW. INF. REGT. 76 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HEIß WILHELM GEFR. 3 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. DARMSTADT XVIII 1914-11-27 - Dąbrówka III wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HARTMANN ALFRED LEUTNANT 1 MOB. ERS. ABTLG. FELDARTL. RGT. 5 1915-02-27 - Dłutowo (warm.-maz.) nieistniejąca wieś między Piszem a wsią Wincenta, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HANNEMANN II GUSTAV FÜS. 10 KOMP. RES. INF. RGT. 262 1915-02-08 - Dłutowo (warm.-maz.) nieistniejąca wieś między Piszem a wsią Wincenta, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HITZWITZ HERMANN GREND. GREN. REGT. 4 1915-02-08 - Drygały I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HAERTEL - ST. SZEREGOWY 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HOPPE - ST. SZEREGOWY 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
HERMANN OTTO MUSK. 11 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-11 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HYPKE - MUSK. 3 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-12 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HERDER - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HORSTMANN - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HILDEBRANDT - GEFR. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HEBERLEIN - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Monety wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HAPPE AUGUST MUSK. 10 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-10 - Monety wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HOMANN HERMANN GREN. 6 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-10 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HEPPKE H. RES. 8 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-08 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HANSEN CHRISTIAN RES. 11 KOMP. RES. INF. REGT. 265 1915-02-10 - Nowe Drygały wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HAGGE HANS MUSK 6 KOMP. RES. INF. REGT. 265 1915-02-10 - Nowe Drygały wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HOPP - GEFR. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HALLMANN - UFFZ. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HASSENSTEIN RICHARD GEFR. 2 INFTR. REGT. 45 1914-09-05 - Ruciane-Nida II miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HAUPT KARL MUSK. 6 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-07 - Snopki I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HENKMANN ALFRED WEHRM. 7 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-07 - Snopki I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HEINRICH OTTO - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
HELLWICH KERL LANDSTRM. LANDW. I. R. 84 1918-02-09 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
HARTMANN WALTER - - 1915 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
HENSEL JULIUS - - 1918 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
HENSEL FRIEDRICH - - 1914 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
HILS WILHELM - - 1918-04-13 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
HÖHL KARL - - 1917-04-18 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
HUDASCH WILHELM - - 1915-04-28 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
HILDEBRANDT GUST. AD. - - 1918-03-25 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
HOFFMANN KURT - - 1915-09-17 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
HAGEN von FRITZ JAGER RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HECKMANN HEINRICH RESERV. RJR 220/9K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HEISTERKAMP HEINRICH ERS.RES. RJR 219/4K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HENKEL ERNST JAGER RJB 19/2K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HERMS HEINRICH WEHRM. RFAR 47/3K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HEUER JOSEF WEHRM. RJR 220/5K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HI? KA? LEUTNANT RJR ?/2K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - żeliwna tablica oficerska
HOFFMANN ALBERT ERS.RES. RJR 217/12K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HUBERTUS JOSEF JAGER RJB 19/1K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HARTMANN HEINRICH JAGER RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HEFFEN JOSEF MUSKETIER RJR 219/1K 1915-07-04 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HELFER WILHELM MUSKETIER RJR 220/6K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HENNIGFELDT CAS. JAGER RJB 19/4K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HERRISCH BERNARD WEHRM. RJR 218/2K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HILGERT JAKOB JAGER RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HUBE FRANZ GEFR. RJR 217/1K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HEUN JOHANN JAGER RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HÜWEL FRANZ GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 1 1915-05-07 - Rożnowice (nr 112) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
HŰLSMANN THEODOR FŰSIL. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.2 1915-05-03 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.G.R. 2
HEUFELDER PAUL FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILD JOHANNES PION. PREUSS. GARDE PION. BATL. 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOEPPNER GUSTAV FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLLÄNDER PAUL GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAMEYER RUDOLF FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUGUENIN GEORG GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIMLER HANS GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUSTADT HEINRICH GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERTRICH WALTER GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERZBERGER WILHELM GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEYER MARTIN FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HINTZE ARTUR GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÖHNER PETER FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAAK HERMANN GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORSCH BERNH. GEFR. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIDERICH WILH. UTFF. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUNDECK ERWIN FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERBST FRITZ GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAHUL JOHANN ERS. RES. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HLAD WENZEL LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANDLER JÓZSEF UTÁSZ 15.UT.ZLJ 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HNATYSZAK JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARHAGER RUDOLF LDST. INF. T.K.J.R. 1 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÖHLE ERNST MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUER FRIEDRICH LDST. INF. SCH. R. 1 1915-04-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLDA JOHANN LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENZL NIKOLAUS SCH. SCH. R. 34 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLUBECZ IGNÁC HONVÉD 3.GY.E 1915-04-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HIDES DAVID INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOUŠL FRANZ LDST. SCH. SCH. R. 14 1915-01-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HITSCH JÁNOS HONVÉD 24/1.HONV.GY.E. 1914-12-30 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HROUDA FRANZ E.R.SCH. SCH. R. 9 1914-12-17 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRUBY GOTTLIEB LDST. INF. K.U.K. I.R. 56 1915.05.03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HLABINECZ JÁNOS HONVÉD 9/2.HONV.GY.E. 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HALLEY GYULA INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HLAVAČEK FRANZ SCH. SCH. R. 9 1915-01-12 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANIKA JOSEF INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOCHSTAFFEL JOHANN ERS. RES. T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARMANN JÓZSEF ZÁSZLÓS 9.HONV.GY.E 1915-04-26 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOJDA JÓZEF - - 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAWLIS JULIAN INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLEIN FRANZ INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERMANN WILHELM LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOSAK JOSEF GFT. TIT. KPL. SCH. R. 9 1914-12-13 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILLIGER WILHELM MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HABERMANN HERMANN MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRUBANT JOSEF INF. - 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HROBAK JOSEF INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRIJAPOW GEORGIJ ZGSF. RUSS.INF.REG.122 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAIN OTTO UTFF P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUFE WILLI MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEISE FRANZ RES. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENTSCHKE GEORG MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILGENDORF EWALD MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÖHN HANS GEFR. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAHN AUGUST MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAMMEL PAUL MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEINE HUGO VZFLDW P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENSEL WILHELM MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENZEROTH EDGAR GREN. 1.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HELMEÁN MIKLOS HONV. H.I.R. 24 1915-01-16 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HESS EDGAR GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLTHOFF HEINRICH PION. G.PION.BTL. 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HELLMICH PAUL FÜS. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEMPEL FRITZ GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÖHNE OTTO GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 1 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÜTTE HEINRICH GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÁCKEL MÁRTON HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HANTO JÓZSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-11 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HONRICK JAKOB HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-16 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORNOS MICHÁLY HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-11 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HRESKO ANDRÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUDIK JÁNOS HONV. H.I.R. 16 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUTYÁN JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAJDU JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-11 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORAK JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORVATH JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HRINY JÓZSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-11 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUTYÁN JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HITYIL LÁSZLÓ HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HONER zu DREWER OSWALD FŰS. 3.GARDE.RGT. Z.F. 1915-05-04 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAMBERGER KARL GFTRT. K.P.G.R.z.F. 3 1915-05-03 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARI ISTWAN INF. K.UNG.LDW.I.R. 302 1915-03-09 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAVASI GYORGY INF. K.UNG.LDW.I.R. 302 1915-04-26 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAJEK JOSEF INF. I.R. 21 1915-05-02 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HANSEN CHRISTIAN WEHRM. 3.GARDE.RGT. Z.F. 1 1915-05-02 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HALLER JOHANN LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEINEMANN KARL GREN. PREUSS.1.GARDE RGT. Z.F 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HLAVA RUDOLF GFT. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORNICKEL WILLI UTFF. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAJZLER FRANZ SOLD. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HANUS I JOSEF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HILDEN WILHELM WEHRM. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HLUM LUDWIG SCH. K.K.SCH.R.11