Nazwisk w bazie na literę H: 3816

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
HERGERT ARTHUR KRIEGSFRW.  L.J.R.133.12 K.  1915-05-17 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
HARTWICH FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
HINZEL EDUARD - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
HABER AUGUST - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
HABER JOSEF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
HAYDAM ERWIN - - 1915-02-09 IN DEN KARPATHEN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HELLER HERMANN - - 1915-10-08 IN FRANKREICH Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HELLMUTH FRIEDRICH - - 1916-09-16 IN ST.QUENTIN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HENSCHKE GŰNTHER - - 1917-04-09 B. ARRAS Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HINRICHS HERMANN - - 1915-04-08 BEI COMBRES Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HIRSCHBERG ALBERT - - 1917-08-17 B. HARAUMANT Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HIRT HANS-JOACHIM - - 1917-10-21 BE LAON Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HŐNSCH OSKAR - - 1918-04-15 B. AOESNES Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HANKE ERNST - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HANKE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HANKE OSKAR - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HANNIG FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HANNIG JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HANNIG JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HANNIG ROBERT - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HAUKE JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HAUKE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HEIDE KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HEINISCH KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HESSE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HESSE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOFFMANN THEODOR - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOFFMANN WILLIBALD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HÖKEL FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOLLUNDER JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOPPE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HERCIK FRANTIŠEK - - 1915-06-27 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
HERCIK PETR - - 1916-05-23 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
HURDÁLEK ANTONIN - - 1916-06-13 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
HURDÁLEK FERDINAND - - 1915-10-24 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
HILDEBRANDT AUGUSTYN - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
HILDEBRANDT JAN - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
HABERLAND FRANZ - - 1915-03-14 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
HARTMANN HERMANN - - 1915-08-24 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
HILDEBRANT WILHELM - - 1915-08-28 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
HOFFEMAN WILHELM - - 1914-12-03 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
HAMPLEW FEODOR SZER. - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
HOŁODOWY WASYL - - 1917-09-19 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
HWIKO PIOTR - - 1917-08-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
HUCK HERMANN FUSIL. - 1919-02-17 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HAHN ANTAL HUS. H.H.R. 3 1914-10-10 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 MODOS -
HALASZ PAUL VORM. R.F.K.R. 1 1914-10-11 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1891 MONOR -
HAMMER JOHANN INF. I.R. 14 1914-11-04 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 - -
HAMPEL JOSEF SCH. SCH.R. 9 1914-11-05 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 WARNSDORF -
HEGBMANN EMMERICH SCH. SCH.R. 1 1914-10-15 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1888 BUDAPEST -
HEINE FRANZ INF. I.R. 29 1914-10-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 NIXDORF -
HIRSCH ANTON RES.GFT.TIT.KPL. I.R. 35 1914-10-26 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1885 TŘEMOSCHNA/TŘEMOŠNÀ -
HOFSTÄTTER IGNATZ SCH. SCH.R. 13 1915-08-01 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1886 SEITENSTETTEN -
HORAČEK JOSEF JOHANN INF. I.R. 74 1914-10-28 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 KUNČI -
HÖSL JOSEF INF. I.R. 26 1914-11-02 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 KUNOSVÁGÁSA/KUNEŠOV -
HUBAY SÁNDOR ZGSF. SCH.R. 16 1914-10-13 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1894 HUBOV -
HUEMER KARL INF. I.R. 14 1914-11-21 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1886 ALTENFELDEN -
HÜRCHZING JOHANN TRAINSOLDAT GEB.TRAIN 1916-06-16 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1892 STERNBACH -
HYBEŠ FRANZ GFT. L.I.R. 10 1914-10-24 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1886 LIBLITZ/LIBICE -
HABER MOJZESZ SZEREGOWY - 1917-03-05 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
HEBELAND BERKO ROSJANIN - 1915-06-12 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
HERZIG MAJER SZEREGOWY - 1916-12-17 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
HENISZ BOLESŁAW SIERŻ. 6 P.P. POL. LEG. 1917-11-21 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1884-??-?? - -
HRADECKY JOSEF SCH. SCH.R. 10 M.G.A. I 1914-09-15 - Kraków-Bronowice (nr 389) część miasta Kraków małopolskie - - -
HURT ANTON E.R.LST.INF. LDST.M.B. 21/4 1914-12-08 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
HUBER FRAANZ LST.INF. LDST.ARB.ABT. 4/1 - - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
HRYCKO ANDREAS INF. LDST.ET.B. 239/1 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
HUDL RUDOLF LST.SAP. I.R. 92 - A.Z.D. KRAKAU 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
HÄRRING ERNST INF. L.I.R. 6 1914-12-12 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
HABRAT FRANCISZEK - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
HABRAT IGNACY - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
HABRAT STANISŁAW - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
HOŁYK NIKOLAUS INF. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
HANUSCHIK VALENTIN - - 1918-09-22 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
HUTSCHA STANISLAUS - - 1915-04-30 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
HALUPCZOK MICH. - - 1918-03-21 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
HARCHULLA MART. - - 1917 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
HOWON ANT. - - 1915-08-21 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
HAMERLAK FRANCISZEK SIERŻ. 4 P.P. LEG., 8 KOMP. 1917-06-09 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie 1893 - -
HANAS BRONISŁAW SZER. - 1918-11-10 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 28 - -
HEILPERN BOLESŁAW SIERŻANT I BRYG. LEG. POL. 1915-11-19 Dębica Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie 1895-08-24 - -
HAARSTRICH PHILIPP FLIEGER 4.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1916-12-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1874-10-27 - -
HALUPKA FRIEDRICH LANDSTURMMANN 4.KIDSTIP.1.AUBAN-HIRSCHBERS 1916-03-08 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1871-11-04 - -
HARAZIN EMIL MIL.-KRANKENWARTER FESTUNGS-LAZARETT BRESLAU 1916-02-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-04-23 - -
HARMANN BERTHOLD SANITATSSOLDAT 2.GENES-KOMP.ERES.JNF.RGT.22 1917-05-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-01-07 - -
HARTMANN ARTUR GRENADIER 2.KOMP.GARDE-GRENAD.RGT.5 1916-11-16 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1881-11-29 - -
HAUPT HERMANN LANDSTURMMANN 3.KOMP.LDW.JNF.RGT.11 1915-11-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-04-23 - -
HAUSCHILD - - - - - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
HEINZELMANN GEORG TELEGRAPHIST ERS.KOMP.FERNSPRECHERS.ABT.2 1917-05-07 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895-05-05 - -
HEISIG JOSEF TRAINSOLDAT 4.ESK.E.TRAIN-ABT.6 1915-11-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-07-22 - -
HERRMANN PAUL LANDSTURMMANN 3.KOMP.1.ERS.JNF.RGT.72 1917-06-22 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-06-09 - -
HESS OTTO UNTEROFFIZIER 5.BATTR.E.FUSSARTL.RGT.6 1916-10-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-03-04 - -
HOFFMANN PAUL ARMIERUNGSSOLDAT 4.KOMP.ARM.BATL.19.VI.A.K. 1917-03-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1874-07-06 - -
HOLSTER GEORG FLIEGER 4.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-01-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1874-04-22 - -
HÜTTNER HERMANN ARMIERUNGSSOLDAT 1.VERW.KOMP.E/LANDW.JNF.RGT.11 1916-01-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1881-08-07 - -
H FRANZ - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
H?MANN GEORG LEITNANT - 1915 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HAHN YZEW WALTER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HALLER HEINZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HAMBURGER MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HAMMERSTEIN MAX GEFREITER - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HARTMANN GEORG LTN.DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HARTMANN KURT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HAUSDORFF WALTER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HEIBELSOHN BRUNO OFFZ.ASP. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HEILBORN ERNST UTFFZ - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HEILBORN FELIX UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HEIMANN SIEGFR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-?-27 - nagrobek
HENDELSOHN ERNST - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1875-08-19 - nagrobek
HERRMANN GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HERZFELD LEPOLD - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HIRSCH ERICH UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-04-09 - nagrobek
HIRSCHEL GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HIRSCHEL GEORG - - 1917-07-24 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HOCH ALFR. UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-31 - rotunda i nagrobek
HONIGBAUM ERICH VZFW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HONIGBAUM LEOP. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
HORN HERM. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HORWITZ SIEGB. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HUEBNER MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
HARTER FRITZ - - - VER. IN FRANKR. Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
HECKART ALWIN - - 1918-09-02 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
HOHENBERG HERMANN - - 1918-05-07 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
HOHNBERG BERNH. - - 1915-04-15 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
HELBIG HEINRICH - - 1918-04-24 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
HENTSCHEL ROBERT - - 1918-08-31 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
HIRCHE WILHELM - - 1918-0?-15 - Stojanówek część wsi Stojanów, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HABRAT JAN - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
HABRAT STANISŁAW - - 1919 - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
HOHENAU Graf von FR. FLIEGEROFFIZIER JAGDGESCHWADER VON RICHTHOFEN 1918-07-27 - Ochla dzielnica, gm. Zielona Góra, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HUMMEL GUSTAV GEFREITER INF. REG. 81 1918-09-23 - Ochla dzielnica, gm. Zielona Góra, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HAJDU MICHALY GFT/ORV - 1914-12-10 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
HAJTO STEFAN KPL. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
HONIG STEFAN HUS. K.u.K.H.R. 13 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
HUSZAR STEPHAN PTRF K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
HOFER KARL KDTT.I.D.RES. IR 59 1915-03-27 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HYKL WENZEL LDST.INF. IR 36 1915-03-31 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAHN KARL - R.I.R. 264 1915-10-06 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
HUBERTMANN MORDKO CYW. ROBT. 4 BTL. CYWL. ROB. 1917-01-26 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 888
HOLPER FRANZ E.R.INF H.I.R. 13 1914-11-02 - Tarnów II (nr 202) miasto Tarnów, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HALES T.J. 42333 PRIVATE WORCESTERSHIRE REGIMENT 1918-11-04 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HALL A. 24255 PRIVATE 9TH ???? BN.HIGHLAND LIHGT INF. 1918-11-03 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HALL W. 162705 GUNNER ROYAL FIELD ARTILLERY 1918-09-18 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HAMILTON J.B. 73299 PRIVATE NOTTS. & DERBY REGIMENT 1918-04-29 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HARBER M.W. 701741 PRIVATE - 1918-05-?? - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HAYLOR S.H. 8474 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-03-31 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HERITAGE E. 13844 PRIVATE ROYAL INNISKILLING FUS. 1918-11-23 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HILL - S/33058 RIFLEMAN THE RIFLE BRIGADE 1918-09-06 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HOGG J. 36836 PRIVATE LANCASHIRE FUSILIERS 1918-06-17 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HOLLAND S.W. 41876 PRIVATE WORCESTERSHIRE REGIMENT 1918-11-04 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HORWATH JOHN - LINCOLNSHIRE REGIMENT 1918-11-10 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HORWOOD T.A. 38258 GUNNER ROYAL GARRISON ARTILLERY 1918-11-18 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HOUGH J. 32480 PRIVATE LOYAL NORTH LANCS.REGT. 1918-06-18 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HUGGINS H.T. 91390 PRIVATE DURHAM LIGHT INFANTRY 1918-08-25 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HULMES G.R. 244905 PRIVATE CHESHIRE REGIMENT 1918-11-06 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HUTCHINSON T. 33009 CORPORAL YORKSHIRE REGIMENT 1918-11-09 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HANKE ALOIS - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
HANKE JOS. - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
HANKE PAUL - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
HANTKE JOS. - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
HEINRICH JOS. - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
HEINRICH PETER - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
HIMMEL MAX - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
HABERMANN GUSTAV - - 1915-01-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HARTMANN EMIL - - 1917-06-01 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HEIKE ERICH - - 1914-12-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HELHRIGCH WILHELM - - 1915-10-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HELLMIG FRIEDRICH - - 1918-04-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HELLMIG JULIUS - - 1916-11-09 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HEß OTTO - - 1914-12-18 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HIRSCH ALBRECHT - - 1914-08-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HOFFMANN GUSTAV - - 1915-02-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HOFSTEIN GUSTAV - - 1917-06-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HOPFNER GUSTAV - - 1918-05-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HORN PAUL - - 1915-05-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HÜTTIG ALBERT - - 1916-09-08 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HÜTTIG ERNST - - 1915-05-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HÜTTIG KARL - - 1915-06-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HEINRICH HERMANN MUSKETIER 4.KOMP.RES.INF.REGT.264 1915-02-22 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-19 - nagrobek betonowy
HERRMANN FRANZ GREN. 1.KOMP.GREN.REGT.2 1915-02-19 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-13 - nagrobek betonowy
HILCHENBACH CLEMENS MUSKETIER 4.KOMP.RES.INF.REGT.264 1915-02-13 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-21 - nagrobek betonowy
HOLLBERG FRITZ RESERWIST RES.INFT.REGT.49/12.KOMP. 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-03-02 - nagrobek betonowy
HÖPFNER WILHELM ERS.RES. 1.KOMP.ERS.REGT. KÖNIGSBERG 3 1915-09-03 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-10-11 - nagrobek betonowy
H? OTTO MUSK[ETIER] - 1914-12-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HAUN WALTER U[N]T[ERO]FF[IZIE]R - 1918-03-21 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HE?ER ARTUR GEFR[EITER] - 1916-09-30 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HE?ER FRITZ GREN[ADIER] - 1915-03-01 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HE?ER KARL U[N]T[ERO]FF[IZIE]R - 1918-03-22 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HEINRICH FRANZ GEFR[EITER] - ? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HEINRICH FRITZ U[N]T[ERO]FF[IZIE]R - 1918-05-21 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HINZ OSKAR GEFR[EITER] - 1918-04-21 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HACKER DAWID PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1870 Kołomyja -
HÜBSCHMANN JAKOB PIECHUR 2 KOMP. 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HULLES NATHAN PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Lwów -
HAJDU PAUL - ZIV. KUTSCHER B.D. 8 T.DIV NO 4 (?) 1914-12-29 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HELWIG ANDREAS ZUGSF FELD GEND.ABTLG BIELITZ 1916-07-26 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HEYDT KARL - KAIS.DTSCHE RES. IR 218 1915-04-04 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HIRSCHLER MARTIN INF HONV. IR 25/2 1915-01-16 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HOWORKA FRANZ INF LANDW. IR 12 1915-02-19 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HAUKE E. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HERRMANN J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HOJDES J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HORECKI L. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HAJDUCZE IWAN - - 1914 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
HALEČKI KRYSTA? - - 1915-07-05 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
HAUF JOSEF - - 1915-07-09 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
HAUMOW PETER RUSS. - 1915-05-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
HETMIANOW LEONTIN RUSS. - 1915-05-15 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
HLANE LUCJAN - - 1914-09-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
HOFMAN MAXIM IWANOWICZ RUSS. - 1915-05-26 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
HAAS EMIL INF. ÖST.UNG. 1914-10-03 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HABÖCK FRANZ INF. K.K L.I.R. 2 1914-11-16 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HAJCMANN FRANZ TR. SOLD. K.U.K. TR.DIV 2 1915-02-02 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HALAT JANOS HONV. K. UNG. L.I.R. 20 1914-12-26 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HAPPACHER ALOIS KAN. K.U.K. F.K.R. 10 1915-01-03 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HEGER ? INF. ÖST.UNG. 1914-10-02 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HERMAKOWSKI IWANOWICZ INF. RUSS. I.R. 121 1915-05-19 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HERZIG SIMON SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-11-26 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HOFER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-21 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HÖHLE TEOFIL INF. ÖST.UNG. 1914-10-09 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HOLEČEK ANTON KPL. K.U.K. I.R. 28 1914-11-20 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HOLYK JAKOB SCH. K.K. SCH.R. 32 1918-02-23 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HOPFGARTNER THOMAS SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-12-08 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HOTTER FRANZ SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-11-26 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HOYER ANTON SAPP. K.U.K. S.B. 8 1915-01-11 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HRICZUK GEORG HONV. K. UNG. L.I.R. 66 1914-12-30 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HRYNCZYSZYN WASYL INF. K.U.K. I.R. 95 1914-11-26 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HUBICKI ANDREAS INF. K.K. LDST. B. 214 1915-01-04 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HUCZKO MICHAEL INF. ÖST.UNG. - 1914-11-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HUMENCZAK ZACHARKO SCH. K.K. SCH.R.32 1917-08-18 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HYCALUK STEFAN SCH. K.K. SCH.R. 32 1918-02-16 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HERFURTH ROBERT - REF INF REG 100 1918-12-15 MARKOCICE Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1895-07-04 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
HERRMANN RICHARD - ART. REGT. 48 1918-10-08 BEAUCOURT Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1898-02-20 REIBERSDORF (RYBARZOWICE) ZAGINĄŁ
HERWIG EWALD - INF REGT 94 1918-03-21 WĘGRY Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1887-01-23 MARKERSDORF (Markocice) -
HOLLACK KURT GRENADIER REF GREN. REGT. 100 1918-08-14 LESTREM (FRANCJA) Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1889-10-17 MARKERSDORF (Markocice) -
HANKE G. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HAUPTMANN - - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HENNIG F. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HERZIG E. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HERZIG E. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HERZIG O. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HIELSCHER O. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HILDEBRAND F. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HITSCHTEL K. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HOFFMANN H. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HÜBNER A. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HUHN K. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HUHNDORF A. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HUHNDORF E. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HUHNDORF H. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HUNER E. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HAAFE R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HADER H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HADER P - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAEÜSLER G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAEÜSLER Th. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HALX M. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAMANN H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HANDSE?H I. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HANEL R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HANIEL I. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HANTSCH K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HARLMANN I. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HARTEL E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAUFE H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAUPT?CH G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAÜSLER P. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HEIRMANN H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HELLWIG P. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HENTSCHEL A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HERMANN M. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HILSER O. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HOFEMANN A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HOFFMANN F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HOPPE F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HOPPE H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HEIDL HERM. - - 1914-08-28 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
HAHN JOHANN ZGSF. K.SCH.R. III 1915-02-19 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HAJDU SANDOR INF. I.R. 5 1914-12-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HALASZ FRANZ INF. I.R. 65 1915-01-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HALMEN MICHAEL FLDW. SAN.ABT. 2 1915-03-19 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HAR FRANZ INF. I.R. 60 1915-02-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HASELBACK ADALBERT JG. F.J.B. 24 1915-05-07 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HASLMEIER KARL LDSCH. K.SCH.R. III 1915-02-25 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HAVOUS JANIS INF. I.R. 65 1915-03-05 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HEISSL MARTIN INF. I.R. 59 1914-12-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HERNA FRANZ INF. I.R. 75 1914-12-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HEUGAN THEODOR HONV. L.I.R. 32 1915-03-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HLAVINKA FRANZ INF. LDST.B. 41 1915-05-09 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HLOUSEK AUGUSTIN INF. I.R. 88/1 1915-02-04 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HOCKG JOHANN INF. LST.I.R. 13 1915-05-16 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HOFER ANDRA JG. F.J.B. 1 1915-05-29 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HOFER JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1914-04-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HOLLER MICHAEL INF. I.R. 14 1914-12-30 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HOLODRYGA THEODOR INF. I.R. 95 4 ERS.R. 1915-01-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HOLOMEL WENZEL INF. I.R. 29 1915-01-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HOMOR PAUL INF. I.R. 65 1914-12-22 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HRA FRANZ HON. P.S. 9 1915-04-13 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HRIJC FENEC CIV.KUTSCH. FELDPARK.KOL. 77 1915-02-13 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HRUSKA CYRIL FLDW. LUFTSCHIFF ABT. 15 1915-03-(12-14) - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HARKOW OSIP RUSS.SOLDAT - 1917-05-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HOPOTJKA ROMAN RUSS.SOLDAT - 1917-12-05 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HAACKE KURT - - 1918-01-06 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HALITROW IWAN - - 1916-03-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HANNER JOSEF - - 1915-01-15 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HARBAMOW IWAN - - 1916-02-05 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HARBING PAUL - - 1918-10-16 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891-03-03 - -
HEIDUK - - - 1919-06-06 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HELT ALOIS - - 1915-09-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HILLER JOHANN - - 1918-10-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HOYNKAIS PAUL - - 1918-08-25 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HURIAINOW ZIGANSZE - - 1916-09-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1881-05-21 - -
HILTAWSKI JOHANN - - 1919 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HOFFMANN FRIEDRICH - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HOFFMANN KARL - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HOROBA PAUL - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HINZ FRITZ - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
HINZ REINHOLD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
HOFFMANN OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
HOFMEISTER ARTUR - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
HORN GERHARD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
HAAS DOMINIK LDSTRM K.K.LST.BZ.KDO19 1917-04-21 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HALBWILD JOHANN GEND.ZUGSF. KREISG.CHOLM 1917-04-21 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HANKE FRANZ LDSTRM K.K.SCH.R.9 1917-10-12 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HANSLIZEK - GRENADIER - 1915-08-26 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HEDDERICH KONRAD KANONIER FELD.A.R.11/1B 1915-09-13 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HIRSCH MAX LDSTRM 2.PION.BATL.17 1915-08-29 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HOLAN THEODOR ÖSTERR. FÜRS.VATERLAND 1915-10-31 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HUMLER KLEMENT LDSTRM K.U.K.J.R.92/1.IV 1917-02-20 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HÜTTMAN OTTO LDSTRM K.K.SCH.R.9/27 1917-04-18 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HORVATH JOSEF INFT. I.R. 19 1914-11-23 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.52
HRABAL A. INFT. L.I.R. 13 1915-03-06 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.6
HALVICE ADAM INFT. I.R. 40 1914-12-03 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.21
HELLER FRANZ INFT. I.R. 49 1914-12-23 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.39
HÖPFFLINGER JOHANN - SAN. ABT. 10 1915-02-10 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.48
HUNYADI MARTIN INFT. I.R. 48 1914-12-29 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.46
HUSZAK STEFAN INFT. I.R. 90 / 4 KOMP. 1914-12-03 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.28
HABDAS J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HABERZETTL K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HAJDUCEK R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HAJDUK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HALTOF F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HANIAK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HARBAL I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HARVAY F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HARWIS T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HASSMANN F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HAT J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HATALYAK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HAUSER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HECKEL F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HECZKO J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HECZKO J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HEIL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HELMER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HERBST J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HERBST J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HERMANNS W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HERZYK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HETZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HETZSCHOLT O - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HEWITZER L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HINTERWALDNER H. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HLINKA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOBL H - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HÖLERER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOLEWA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOLUB J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOLUM W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOŁOWACZUK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOMOKY M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HORER E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HORULKA D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOSEK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HRANIEC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HROUCZEK T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HRUSCHAK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HRUZA C. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HRYCIOW S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HÜBBEN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HUDL J - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HUMPA W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HUNDERTFUND J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HUSAK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HEROK PAWEŁ - - - - Cieszyn V miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie 1882 - -
HARSTACK OTTO GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 - - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HECK HEINRICH GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HELLDOBLER ALBERT GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEMPA HELEGU - RUSS. SOLD. - - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOCHSTRATE HEINR. GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HONK JAKOB GEFR. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUSEMANN HEINRICH AUGUST LDST. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAAS GOTTFRIED JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-03-12 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
HOFER JOSEF SCH. K.K.I.SCH.R. 2 1915-01-05 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
HOWALT PARAC INF. K.U.K.I.R. 65 1915-05-06 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
HOLYKO JANOS INF. K.U.K.I.R. 65 1915-01-03 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
HUSZÁR BARNABAS INF. K.U.K.I.R. 65 1915-01-06 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
HERCZEK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
HOCZEK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
HOCZEK JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
HOCZEK JAN - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
HAMEL ADOLF - - 1917-09-20 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
HAMEL FRITZ MUSKETIER 5 KOMP. INF.-REG. 62 1918-09-20 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
HAMEL PAUL - - 1918-05-31 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
HANISCH HEINRICH - - 1914-09-30 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
HEINE ROBERT - - 1915-05-02 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
HELBIG GUSTAV SERGT. - 1918-06-09 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie 1877-08-13 - POMNIK
HELBIG HEINRICH - - 1914-12-02 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
HELBIG RICHARD - - 1917-07-09 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
HERING ARTUR MUSKETIER 1 KOMP. INF. REG. 402 1918-06-26 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
HIRTHE PAUL - - 1918-04-18 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - PLOTHOW TABLICE
HUR?ER PAUL - - 1914-10-15 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
HŁASKO ANTONI - - 1916-12-05 OPOCZNO Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1884-07-19 - -
HERTLE GUST. GEFREITER 3 LDST.INF.ERS.BTL.MOSBACH XIV/29, 4KP 1915-12-28 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HELMSCHROTT KARL ERSATZ-RESERVIST 3 BAYR.INF.RGT, 6KP 1916-08-09 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HOFFMANN GEORG FREIWILLIGER 4 HUS.RGT.REKR.DP. 1915-03-03 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HELLMANN HERMAN UNTEROFFIZIER RES.PION.BAT 28 1915-03-04 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HAMANN ALFRED FAHRER ET.FUHRP.KOL.POS. 1915-07-15 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HEIER ENST LANDSTURMMANN 10 LDST.NF.BTL POSEN V/43, 3KP 1918-05-10 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HANFT AUGUST FREIW.KRANKENTR. TRANSP.ABT.A.A.W. 1915-06-21 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HUTH FELIX WOLFG. LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BTL WESEL VII/72, 2K 1917-11-04 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HÜBNER WILH. LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BATL. WESEL VII/72, 1KP 1917-09-25 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HEGEMANN RICH. LANDSTURMMANN 2 LST.INF.BTL WESEL VII/72, 3KP 1917-02-24 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HAMPEL MARTHA KRIEGSAUSHELF. MIL.EISB.VERK.AMT. CZENST. 1917-06-10 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HEINRICH GUST. WEHRMANN LDW.INF.RGT 6, 3KP 1914-11-03 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HOFFMANN RICH. UNTEROFFIZIER LDW.INF.RGT 37, 8KP 1914-11-24 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HELBIC ADOLF SOLDAT D.L.II LDW.INF.RGT 107, 3KP 1914-11-20 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HAIN PAUL RESERVIST LDW.INF.RGT 51, 9KP 1914-11-28 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HOFFMANN FRITZ MUSKETIER 3LDST.INF.BTL POSEN V/3E KP 1915-02-15 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HAUSBERG KARL WEHRMANN LDW.INF.RGT 51, 8KP 1915-02-18 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HEYM RUDOLF HAUPTMANN D.L. LDW.INF.RGT 107, 3K 1914-11-21 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HANISCH OTTO UNTEROFFIZIER K.S.LDW.INF.RGT 133, 6KP 1914-11-22 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HOFFMANN HEINR. PLANKLER K.K.INF.RGT 44, 12FK 1915-01-01 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HEITMANN KARL RESERVIST LDW.INF.RGT 11, 12K 1915-01-17 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HARTL JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1914-11-18 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HAVLAN JOHANN INF. K.K. LDW.I.R. 16 1915-05-12 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HYES JOSEF ZGSF. K.UNG.LDW.HUS.RGT.5 (K.MIR.5 HONV.HUS.EZR.) 1915-05-30 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HAEGERT FRANZ - - 1918-03-24 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HANKE FRITZ - - 1918-10-24 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HOBERG WILHELM - - 1918-02-06 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HÜLSBERG KARL - - 1914-10-23 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - GEST
HEIDKE OTTO - - 1917-06-02 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
HEIMANN ERICH - - 1915-02-08 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
HEIN ALBERT - - 1915-05-21 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
HEIN AUGUST - - 1915-01-24 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
HEIN GUSTAV - - 1915-01-28 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
HORSTMANN WILLI - - 1916-07-15 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
HARMEL WILHELM - - 1915-04-22 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
HUTH WILHELM - - 1915-10-09 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
HECKER - GEFR. GARDE RES. DRAG. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HERRFORTH - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HERSCHER - GREN. RES. INF. RGT. 64, 10.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HERZKE - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HEYNER - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HOBE - GREN. RES. INF. RGT. 64, 10.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HOFFMANN - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HUPE - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HARTENBERGER HEINRICH - MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG 1914-08-?? - Gdańsk I miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
HOYER PAUL - MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG 1914-08-?? - Gdańsk I miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
HASSE HANS SIGNALGAST - 1916-06-01 S.M.S. FRAUENLOB Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
HERFART WALTER KR. FREIW. - 1914-12-30 BORZYNOW Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
HESSKE GEORG MUSK. - 1915-01-10 KAMION Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
HIRSCHBECK KURT MUSK. - 1918-08-20 LAZ. CÖTHEN Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
HOFFMANN MAX UNTEROFFZ. - 1915-01-17 SOKOLOW Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
HORLITZ FRIEDRICH KANON. - 1918-10-15 LAZ. NEUWIED Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
HORNEMANN FRIEDRICH VIZEFELDW. - 1918-03-24 CAMBRAI Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
HORNEMANN KARL LEUTN. D. R. - 1918-09-24 LAZ. TRIER Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
HÜBNER REINHARD KR. FREIW. - 1914-12-18 SOKOLOW Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
HELLWIG KONRAD UNTEROFFZ. I.R. 128 1916-01-15 - Gdańsk IV miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
HELLWIG PAUL LEUTN. D. RES. I.R. 61 1915-02-08 - Gdańsk IV miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
HELLWIG FRITZ LEUTN. D. RES. GREN. R. 5 1914-12-10 - Gdańsk IV miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
HORSTMANN AD FUSIL GREN. REGT. 5 1914-09-16 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - -
HANKE AUGUST - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HANKE KARL - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HACHULA GEORG MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
HACHULA RAIM. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
HADAMEK JOSPH MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
HANKE RICHARD MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
HEIMANN ALFRED MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
HEIMANN WILLY MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
HEINZ HERM. UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
HERDSIN ADOLF MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
HILL PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
HIMMEL JOHANN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
HOFFRICHTER FRITZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
HOINKE KARL - - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE ES STARBEN FÜR DIE HEIMAT
HOLETZEK FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
HOLETZEK ALOIS MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
HOLETZEK GEORG MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
HOROBA WILHELM MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
HRINDA WILH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
HENSEL VINZENT - - 1915-08-19 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HALLIER OTTO - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HAMPEL KARL - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HAUCKE ALOIS - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HEIDENREICH JULIUS - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HEIDRICH KONRAD - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HEINTZEL KURT - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HEROK EDUARD - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HEY BERTHOLD - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HOFFMANN ALFRED - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HOFMEISTER BRUNO - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HAMBURGER HERMANN - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
HACKER HEINRICH SCH. SCH.R. 9 1914-12-22 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HAFSTEIN - - - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HALILICZ - INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HAMMER MARTIN SCH. SCH.R. 24 1915-02-01 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HAMPEL FELIX UT.OFFZ. P.R.I.R. 270 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HAMPEL JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HANZELKA ROBERT ZGSF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HARTNAGEL JOHANN JG. F.J.B. 24 1914-12-31 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HASSE JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HAUSCHILD RUDOLF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HAVORKA ANTON LTN.I.D.RES. I.R. 56 1915-02-24 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HEGR FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HEIL HERMANN MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HEIN KARL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HEINZE ANTON MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HEISLER FRANZ MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HEISLER FRIEDRICH MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HELLER PAUL LTN.I.D.RES. I.R. 17 1914-12-31 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HENDEL ALEXANDER GFT. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HERRFAHRDT W. ERNST K.FR.OFFZ.ASP. 81 RES. KAV. ABT. 1915-05-10 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HERRMANN KARL MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HERZIG AUGUST MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HESSER FRANZ MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HIRSHMANN WILHELM LDST.GFT. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HLAVAČEK WENZEL SCH. SCH.R. 9 1915-03-11 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HLAVSA ADOLF ERS.RES.JG. F.J.B. 12 1914-12-22 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HLOŽANKA LUDWIG LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HOLSTEIN OTTO MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HOPP PAUL UT.OFFZ. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HORN WILLY LTN. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HOSSE JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-04 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HOSZEK JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HOWORKA ANTON LTN.I.D.RES. I.R. 56 1915-02-24 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRDLIČKA JOSEF ERS.RES. I.R. 36 1914-12-24 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HROVAT DANIEL INF. I.R. 17 1915-01-10 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HRUZA FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-27 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HÜBNER G. GUSTAV LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HUDECZEK GEORG RES.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HUNDT JOSEF RES.UTJG. F.J.B. 2 1914-12-11 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HAPPE von - OBERST KOMMAND. L.J.R. 76 1915-02-20 Białaszewo Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HENNIG AUGUST GEFR. L.J.R. 18, 11 K. 1914-09-30 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HETMICH HANS RTMSTR. D. REG RES. AV. ABT. 50 1914-10-20 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HOBIGER - WEHRMANN L.J.R. 18, 3 K. 1915-03-07 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HAIDUCEK JAROSLAUS INF. I.R. 100 1915-01-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HAMRAL JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1915-03-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HARA FRANZ RES.JG. F.J.B. 2 - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HARTERT FRIEDRICH - PREUSS.RES.IHF. RGT. 258 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HEIMERS JOHANN - PREUSS.RES.IHF. RGT. 271 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HEISLER JAKOB - PREUSS.GARDE.GREN RTG. 3 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HEJDRYCH WENZEL INF. I.R. 36 1915-02-05 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HENKEL RUDOLF UTFZ PREUSS.RES.IHF. RGT. 272 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HERLICZKA ANTON - - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HERMANN ANDREAS - B.I.R. 22 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HERMANN ANTON ZGSF. SCH.R. 12 1915-03-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HEROLD GUSTAW - PREUSS.RES.IHF. RGT. 46 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HILLE FRANZ SCH. SCH.R. 34 1915-05-04 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HLADKY JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-21 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HÖFSTÄTTER GEORG LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-29 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HRDINA JOSEF RES.VORM. L.F.K.R. 26 1915-04-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HRUSZCZAK NIKOLAUS SCH. SCH.R. 12 1915-02-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HUBER WOLFGANG - BAYERISCHES INF.RGT. 3 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HUPKE LUDWIG - - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
HASIŃSKI FRAN. SZEREG. - 1920-11-18 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
HOFF IGNACY SZEREG. - 1919-12-09 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1896 - -
HOFFMANN FRANZ KRIEGSFRW RADFAHRKOMP FEST MBRG 1914-11-11 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
HROSTEK FRANCISZEK - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
HERMAN WAC. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
HASIBA JAKOB VORMST. K.U.K.F.H.R.6 1914-12-18 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HAUPT DIETRICH GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HEINRICH KARL GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HIMPEL MAX RES.GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HERIČKO JOHANN RES.INF. IR 47 - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HERNACH FRANZ INF. IR 47 1915-05-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HERŽIĆ FRANZ - IR 87 1914-12-13 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HIEDEN FRANZ RES.INF. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HIRSCH FRANZ - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HÖDL JOHANN KPL. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HÖFNER ALWIN MUSK. P.R.I.R. 46 1915-06-03 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1893-12-28 - -
HORLANDER SEBASTIAN - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1884 - J. Drogomir go nie wymienia
HÖSS JOSEF GFT. B.I.R. 13 1915-05-17 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HŰTTNER JOHANN INF. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HAFIN MICHAIŁ - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HENAFOND FIODOR SAN.SOLD. IR 57 1915-03-31 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HENOFONEL TYDOROW SOLD. IR 287 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HALEMANN MUTES INF. - - - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HARRICH WALTER FAHNR. IR 3 1915-06-?? - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HABERMANN KARL LDST.JNFAN.  K.U.K.JR.84.3 1915-05-11 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
HORAL HEINRIH JNFANT.  K.U.K.J.R.6,9K 1915-02-14 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
HOTAR RUDOLF RES.JNFT.  K.U.K.JR.99  1915-01-05 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
HASCHKE? ? - - 1915 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
HAINKE FRITZ - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HAINKE HERMANN - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HAINKE PAUL - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HAINKE WILLI - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HANISCH ERNST - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HÄRING GUSTAV - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HEILMANN BRUNO - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HEILMANN PAUL - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HEINRICH BRUNO - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HENSEL KARL - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HENSEL PAUL - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HERRMANN FRITZ - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HOFER MAX - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HOFFMANN GUSTAV - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HOFFMANN HEINRICH - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HOFFMANN REINH. - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HOFFMANN ROBERT - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HORNIG FRITZ - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HAMANN HEINRICH - - 1918 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HARTMANN ALFRED - - 1915-02-19 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HARTMANN RICHARD - - 1916-03-26 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HEYDORN KARL - - 1916-02-29 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HABERZETTL THEODOR DRAGONER D.R. 1 1914-11-06 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
HAJDUK GEORG KORPORAL I.R. 85 1914-10-06 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
HAUSER EMIT?ON - - 1914-10-10 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
HLOUSEK KARL INFANTERIST I.R. 98 1914-10-19 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
HÖRBE ADOLF INFANTERIST L.I.R. 10 1914-10-08 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
HORWATH ISTVAN INFANTERIST / HONVED H.I.R. 20 1914-10-20 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
HORWATH KARL INFANTERIST I.R. 21 1914-10-15 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
HUCKO STANISŁAW SZEREGOWY - 1915-09-14 - Kamieńsk miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański łódzkie - - -
HOPPE WILLI - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
HAMPEL LUDWIG - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HAMPEL EMIL - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HÄRING RUDOLF - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HORNIG RICHARD - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOLEWA BERHARD - - 1917-06-09 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HOLEWA AUGUST - - 1917-10-20 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HAFERLAND A. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HARTNIK W. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HARTRUMPT R. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HARUSKA HERB. - - 1922 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HEIM ADOLF - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HEIM GEORG - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HEIN ERICH - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HELLER OTTO - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HERRFAHRDT E. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HERRMANN K. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HESSE WILH. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HOBA FRITZ - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HOFFMANN E. - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HOFFMANN P. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HOFFMANN P. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HOHEISEL TH. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HONSCHA CHR. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HORNIG ALFRED - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HUREK THOMAS - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HENKELMANN MAX RESERVIST 1 KOMP. INF. RGT 49 1914-12-18 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
HIPPLER ANTON MUSKETIER 10 KOMP. INF. RGT 176 1914-12-19 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
HAMPU JANOS LDST.JNF.   K.U.K.J.R.64  1915-05-16 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
HANESKO PETER JNFANT. K.U.K.J.R.64  1915-05-15 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
HARCZO GREGOR OSTERR.  - - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
HANKYN WASYL RUSSE - - - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
HECKMANN - RES. J.R. 79/8K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
HODA SIMON KORPORAL L.G.H.D. 43 1915-06-30 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
HAUPTMANN ANTON - - - - Krościenko nad Dunajcem (nr 377) miasto, gm. Krościenko nad Dunajcem, pow. nowotarski małopolskie - - -
HECHT SAMUEL - - - - Krościenko nad Dunajcem (nr 377) miasto, gm. Krościenko nad Dunajcem, pow. nowotarski małopolskie - - -
HARTWIG EMIL - - 1918-08-16 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA BUKOWINA 2)
HERZIG ALOIS - - 1918-04-27 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA BUKOWINA 2)
HERZIG DAVID - - 1917-04-22 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA PSTRĄŻNA 2)
HAIN JOSEF - - 1914 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HANNUSCH WENZEL - - 1914 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HANNUSCH - - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAUSCHKE FRANZ - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAUSCHKE JOH. - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEINRICH FRANZ - - 1914 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HENNUSCH KARL - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERMANN MAX. - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HILS KARL - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOFFMANN FELIX - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOIN WILHELM - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HORAK EMIL - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HORAK JOSEF - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERRMANN PAUL - - 1917-06-12 HOCSANI Lądek Zdrój III miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1890-07-16 LANDECK -
HOFFMANN PAUL - - 1918 - Lądek Zdrój IV miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAMMER PAUL MUSK. - - - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - VERM.
HANTER ERNST GEFR. - 1915-06-21 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HEILMANN ERNST MUSK. - 1917-08-08 I. RUMÄN Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN KARL ERS. RES. - 1915-08-11 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HA?? RICH. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HARNAUP JOH. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HARTEL ERICH - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HARTWIG ALFRED - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HARTWIG RICH. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HEIN WILLY - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HEINZEL RICH. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HIELSCHER BRUNO - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HILBRICH FRITZ - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HILGNER HEINR. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HILLER GEORG - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HINZE ERICH - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN RICHARD - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN KARL - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HONG WILHLEM - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HUBNER WILH. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
H? u. PETH? Graf von AU? - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HERZBERG von KURT - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HÖ? von der ERNST ??ÖERTNER - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HENKE HERMAN WEHRMANN L.J.R. 6/12K 5680 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
HEITER MALITTA - - 1917-10-20 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - Dziecko, cywilna ofiara wojny
HUL JAN - III Bryg. 4 P.P. 1915-08-25 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
HINTERBERGER J. - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
HLAVACEK JOZEF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
HORYINA RUDOLF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
HARLOW H.L. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Lincolnshire Regiment 1918-11-01 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
HOBSON A.E. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Durham Light Infantry 1918-10-20 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
HUGH W. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Yorkshire Regiment 1918-10-28 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
HANKE FRANZ - - 1918-08-22 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAUCK ALOIS - - 1918-08-08 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEIGL JOSEPH - - 1917-09-22 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERZIG AUGUST - - 1917-09-22 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERZIG FRANZ - - 1917-04-09 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOFFMANN AUGUST - - 1917-05-29 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOFFMANN ERNST - - 1916-07-11 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOHAUS JOSEPH - - 1918-04-12 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOHAUS PAUL - - 1918-10-19 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HYJEK STANISŁAW - - - - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - - Kl. VIII, l. 23
HEINRICH OTTO - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HOFFMANN FRIEDRICH - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HOFFMANN JOH. - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HÜBKE ARTHUR - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HERBST JOSEF HUS. - 1914-09-27 - Mszana Dolna (nr 363) miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - -
HOŠŠEK JOSEF - K.K.L.J.R.21 1914-09-27 - Mszana Dolna (nr 363) miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - Krzyż prawosławny
HANEL KARL OFFZ. L.U.R. 3 1915-05-16 - Muszyna (nr 345) miasto, gm. Muszyna, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HAUCK WILLIBARD - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERDA PAUL - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERDEN AUGUST - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERDEN HEINRICH - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERDEN JOSEF - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERDEN MAX - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERDEN RUDOLF - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERDLER PAUL - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERMANN EDUARD - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERRMANN AUGUST - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERZIG HEINRICH - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOFFMANN ALFRED - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOFFMANN JOSEF - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HÖHN JOHANN - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HUNDT JOSEF - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HUNDT PAUL - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HA?ERMAN PETER PREUSS R..I.R.46 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HALUCZKA WASIL INF.RUSS. I.R.124. 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HELWIG PAUL PREUSS.RES. R..K.81 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HENSCHKE HEINRICH PREUSS.RES. INF.R.53 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HERZ PAUL PREUSS.RES. I.R.267 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HILBIG OTTO PREUSS. INF.RTG.46 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HÖLZLE JOHANN - BAYER.INF.RGT.3 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HOP ANDREAS - K.UNG.I.R.16 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HRYCZ WASIL RUSSISCHER KRIEGER RUSSISCHER KRIEGER 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HUSEW KONSTANTY RUSS I.R.33 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HAMSCH JOSEF - - 1914-11-20 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HEMFEL AUGUST - - 1915-04-26 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HOCHHEIFER RUDOLF - - 1915-06-26 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HOFFMAN KARL - - 1915-07-06 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HAMFEL PAUL - - 1915-03-25 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HOMZE KARL - - 1915-08-10 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HOFMANN PAUL - - 1918-06-22 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HOFMANN ? - - 1918-09-02 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HILBUT KARL - - - - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - VERMISST
HARDER K. RES. 7. / RES. INF. REGT. 9 1914-10-20 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HEISEL FRANZ - - 1914-11-02 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie 1890-08-20 - -
HEYKAMP A. RES. 2. KOMP. RES. INF. REGT. 2 1914-10-15 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HIRSCH JOH. VZFW. 7. / RES. INF. REGT. 9 1914-10-21 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HOPPE A. GEFR. 11. / RES. INF. REGT. 49 1914-10-21 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HAASE JOHANNES WEHRM. I.G.R. REGT. 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BERLIN -
HAJVERT JOSEF UNG. INF. K.U.K. I. R. 86 1914-12-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - TOPOLYN -
HAPPRICH JOHANN ÖST. KAN. K.U.K. HAUB. R. 13/IB 1914-12-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
HEIM PAUL ÖSTERR. INFANTERIST K.U.K. I. R. 32 1914-12-15 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SZULBRODKA -
HEINEMANN RUDOLF UTFFZ. I. G.R.FUSS-ARTL.R. L M.KOL. 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - ESCHWEGE 28 JAHRE
HERMANN ANDREAS ÖSTERR. ZIVIL KUTSCHER T. STF. 9/16 1915-01-23 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
HEROS AFENIN UNG. FAHRER K.K.F.D.12 1914-12-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KEVEST 20 JAHRE
HERZ MARTIN ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 23 1915-01-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
HEVERA GEORG ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 6 1915-01-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KISZACZ 28 JAHRE
HILSCHER MAX WEHRM. LDW. I.R.38 1914-11-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1879-09-21 BRESLAU -
HILSCHER ERNST LDSTM. I. RES. BATL. I.R. 63 1916-10-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1867-01-09 GUTTENTAG -
HNAT MICHAEL ÖSTERR. FAHRER ETAP. TRAIN. BEGL. ENG. 97 1914-12-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KOSTORAWO -
HORLBOG FRANZ WEHRM. TR. BATL. 4 PROV. KOL. 1915-03-26 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SANGERS-HAUSEN 41 JAHRE
HOSZU JANOSZ ÖSTERR. LDSTM. K.K. I.R. 51 1915-02-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1892 NAGYGOROSCH -
HRECZKA GUSTAV RUSS. INF. I. R. 84 1914-12-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - CHARTLORCA -
HASSA PAUL - - 1917-04-12 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
HELBIG EDERHARD - - 1915-10-15 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
HUSIATYŃSKI STANISŁAW UŁAN - - - Olkusz miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HA?????? HERM. - - 1916-10-20 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HÄMSCH KARL - - 1917-05-05 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HANKE PAUL - - 1917-11-23 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HARTMANN RICH. - - 1917-04-02 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HAUPT KURT - - 1914-11-07 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HAUSER PAUL - - 1914-12-28 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HAUSER ? - - 1917-07-29 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HELLER BRUNO - - 1916-10-10 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HERIGAMPF FRITZ - - 1915-05-02 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HERRMANN RICH. - - 1914-12-26 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HERRMANN GUST. - - 1915-08-04 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HILDER KARL - - 1917-09-13 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HOLLMANN MAX - - 1915-01-27 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HORNIG ALFRED - - 1914-11-21 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HUBNER ARTHUR - - 1917-05-05 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HÜHNER OTTO - - 1914-12-06 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HOLODNIK JOHANN INFANTERIST K.U.K. L.B. 103 1915-06-25 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
HRUBY FRANZ INFANT. L. ET. BAON. 511 1916-02-02 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
HALLMANN - UFFZ. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HOPP - GEFR. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HILLAR CZESŁAW - - 1918-09-11 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
HOLKIEWICZ JÓZEF - - 1918-11-07 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
HOMKE EDWARD - - 1918-11-12 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
HAIDACHER JOSEPHUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HAŁACIŃSKI EDUARDUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HANZLIK MARTINUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HEISSENBERGER JULIUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HELM FRIDERICUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HOFF GUSTAVUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HRUDZIK STEPHANUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HERTOSSOW GREGOR - - 1918-12-04 - Otmuchów miasto, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
HINSCH HELMUT KANONIER 3 B FELD A R 73 1914-12-23 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
HAUSCH FRIEDRICH KAPT. ART.. - 1914-10-18 - Piaseczno II miasto, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński mazowieckie - - -
HAMERL STEPHAN JNFANT.  K.K.J.R.99.8K.  1915-04-03 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HENKEL EMIL MUSKETIER  J.R.96.12.K.  1914-09-28 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HERALECKI ANTON JNFANT.  K.U.K.J.R.99.15K.  - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HESS KARL JNFANT.  K.U.K.J.R.99.5K.  1915-03-14 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HILMAR FRIEDRICH - - 1914-08-01 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - FURS VATERLAND 
HRBACEK JOHANN KANONIER  K.U.K.30  5 MORSER  1915-02-27 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HAVEMEISTER HANS KRGS. FRW. 7/J. R. 95 1915-01-10 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
HENSE OTTO MUSK. 7/J. R. 141 1914-10-27 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
HILDENBRANDT GUSTAV PION. II. PION. BTL. 26 1914-11-26 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
HANDLEY A. PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
HAYLOR S. PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
HAUKE MAX - - 1917-06-07 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
HEIDUK KARL - - 1920-02-07 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
HEINHOLD WILHELM - - 1917-06-09 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
HEISIG ROBERT - - 1915-06-12 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
HANKNER PAUL - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HANNEMANN MAX - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HARTMANN HEINRICH - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HENNING GUSTAV - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HLUBEK LOUIS - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HOFFMANN WERNER - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HOLLE ERNST - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HONSCHER OTTO - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HABICHT - LDSTM. INF.REGT.50 1918-05-05 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1878-09-01 - -
HANDZNIAK - MUSKETIER ERS.BATL.INF.RIEGT.? 7 KOMP. 191?-12-21 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 18?9-11-11 - -
HARWARDT - LDSTM. RISTM. INF.BATL.5 ? 1917-10-02 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1878-12-21 - -
HEINZ - LDSTM. LSTM.INF.BATL.6 20 1918-10-31 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1892-06-25 - -
HELLER - JEK.HANDW. INF.RGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
HEMME OTTO MUSK. RES.GR.116 1919-04-22 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1899-01-29 - -
HEPPKE H. RES. 8 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-08 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HOMANN HERMANN GREN. 6 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-10 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HASSENSTEIN RICHARD GEFR. 2 INFTR. REGT. 45 1914-09-05 - Ruciane-Nida II miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HAGEN ANTON E.F. FLDW. K.U.K.I.R. 59 1915-05-05 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEIDRICH FERDINAND SCH. K.K.SCH.R. 10 1914-12-19 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HIRSCHMANN ALBERT EMIL SCH. K.K.SCH.R. 10 1914-12-19 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOCKE WILHELM SCH. K.K.SCH.R. 10 1914-12-19 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLZER WŁODZIMIERZ LEGIONISTA - 1914 - Rzeszów miasto, gm. Rzeszów, pow. rzeszowski podkarpackie 1897 - grób rodzinny XI-18-2
HOFFMANN KURT - - 1914-11-20 - Sieradz I miasto, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - ZMARŁ W SIERADZU
HERTEL - - - 1914 - Sieradz II miasto, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
HARBICH GUSTAV INFT LDW IR 9 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 13.08.1915
HAUSER PETER INFT K.U.K. IR 7 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.10.1914
HIMMELBACH PAUL INFT ERS.BAON 1 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 31.08.1915
HOFFMANN STEFAN INFT K.U.K IR 90 3 KP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.07.1915
HOPACZYLO ROMAN GEFR K.U.K. IR 89 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.07.1915
HOSAMA MICHAEL INFT HONV IR 15 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek 26.07.1915
HUK IWAN RIADOWOJ - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 07.06.1915
HADAN RICHARD - - 1916-11-19 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1889-10-06 - -
HAEHERLEIN FRANZ - - 1914-11-08 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
HAINKE OSWALD - - 1924-01-24 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1883-10-28 - -
HAMANN PAUL - - 1918-07-01 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1888-03-30 - -
HAUDE PAUL - - 1915-11-09 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1872-01-09 - -
HAUSCHILD AUGUST - - 1918-10-26 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1887-06-14 - -
HEIDRICH HERMANN - - 1918-10-17 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1875-12-10 - -
HEINRICH HERMANN - - 1915-06-02 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
HEMMELSKAMP HEINRICH - - 1915-07-13 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1888-02-21 - -
HOFFMANN GUSTAV - - 1918-10-27 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1887-08-22 - -
HYLLA ALFONS - - 1915-07-23 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
HARZER RUDOLF - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
HAWRANEK FRANZ - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
HERTZOG GEORG LEUTNANT - 1917-11-06 PASSCHENDAELE Świdnica II miasto, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie 1895-06-09 - -
HOFFMANN KURT ERS. RES. 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HOFFMANN WILHELM KARL - - 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HÜBNER JOSEF - - 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HEYNE OTTO GRENADIER 2 KOMP. ERS. BATL. GREN. LANDW. RGT. 100 1914-12-07 - Szadek I miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HENNIG MAX - - 1914-12-09 - Szadek I miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HERFERT KARL - - 1914-12-09 - Szadek I miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HIRTE REINHOLD - - 1914-11-21 - Szadek I miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HAIWALD JOSEPH - - 1914-11-30 - Szadek II miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HOKE HEINRICH - - 1914-11-30 - Szadek II miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HOLTMANN AUGUST - - 1914-11-30 - Szadek II miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HÜBBEL JAKOB - - 1914-11-30 - Szadek II miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HENTSCH EWALD - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
HOHENHAU von HUGO - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
HOHNKE ANDREAS - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
HORNSTEIN von FERDINAND - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
HAUPT OTTO - - 1915-05-18 - Szklarska Poręba II miasto, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOLLMANN CLEMENS - - 1915-02-13 - Szklarska Poręba II miasto, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOVER WILLIBALD - - 1915-02-04 - Szklarska Poręba II miasto, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HARING AUGUST LDSTM. - 1918-02-17 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1869-10-01 - -
HEIM KARL LDSTM. - 1917-05-30 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1874-03-08 - -
HELLER OTTO KAN. - 1919-07-15 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1899-01-19 - -
HOFFMANN GUSTAV ??ON - 1921-02-12 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1897-10-04 - -
HAINKE HERMANN - - 1917-06-17 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
HOFFMANN EMIL - - 1916-03-07 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
HOFFMANN EMIL - - 1916-03-08 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
HOFFMANN MAX - - 1914-12-20 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
HORNIG WILLY - - 1918-07-05 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
HÜBNER GUSTAV - - 1917-10-10 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
HABNER OTTO - - 1914-12-01 - Szprotawa IV miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - - -
HEINZ BERNHARD - - 1915-11-24 - Szprotawa IV miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - - -
HALFPAP MAX CHAUFF[EUR] KRAFTW.KOL. KURLAND 1920-01-18 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1894-04-30 - lapidarium
HÄRTEL RICHARD HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HAUSCHALZ HERMANN HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-12-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HERMANN LEO FLIEGER FLIEGER HORST STOLP 1920-06-19 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1897-11-30 - lapidarium
HESSE - R. DER RESERVE HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 lis-18 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HILDEBRANDT C. OFIZIER DER RESERVE HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-23 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HINZ WILLI UNTEROFFIZER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HISCHKE KARL SERGEANT LUFTSCH. ABTL. 9 1920-01-13 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1887-11-24 - lapidarium
HOPPE HERMANN MUSKETIER INF. RGT. 41 1920-06-22 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1897-03-26 - lapidarium
HÖRNING JOHANN HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-13 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HÖLLEIN LOUIS RESERVIST 4 K. JNF. REG. 32 1915-01-16 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
HOOG ALOIS MUSKETIER 2. K. JNF. REG. 32 1915-02-13 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
HAJDUK KARL - - 1914-08-15 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
HALACZINSKI HEINR. - - 1916-04-08 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek J. Chrząszcz podaje imię HERMANN
HATLAPA JOHANN - - 1915-08-20 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Sarnau / Sarnów -
HENKEL JOHANN - - 1918-12-11 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
HINTERLEITNER WILHELM INF. K.U.K.I.R. 80 1915-05-15 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HLÁVKA FRANZ INF. K.U.K.I.R. 98 1915-05-15 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÖCKNER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 59 1915-05-06 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORVATH STEFAN KAN. K.U.K.F.H.R. 31 1914-10-09 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOSZU GEORGE INF. - gru-14 - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HRÖZCZINU CYRILL WASILIEWICZ RUSS.I.R. POLTAWA - - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HACK - LDSTRM. - - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HANSEN ERICH MUSK. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HÄNSICKE KARL GREN. 6 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG 1915-??-08 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HARDER PETER ERS. RES. 1 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HASEUCHWER ? FAHRER 4 / ERS. ABTEILUNG REGT. 7 1918-12-22 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HASSELBUSCH HEINRICH MUSK. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HECKLER J. GEFR. ? - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HENNERICH A. UNTFFZ. ? 1915-08-28 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HENNIG GEORG WEHRM. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HERRMANN GUSTAV LDSTRM. 1 / I. R. 380 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HOESCHE - UNTFFZ. - - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HOFFMANN GOTTFRIED UNTFFZ. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HOPPE OTTO KRGSFRW. 8 / LANDW. I. R. 31 1914-12-12 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HOPPE - GEFR. HUS. REGT. 5 - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HORWEGE ADOLF VZFW. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HÜBNER HERMANN GEFR. 2 / LD. BTL. 2 INSTERBURG - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HUISMANN JOHANNES WEHRM. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HAASE GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
HEIMANN MAX SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
HENSCHEL JOH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
HERGESELL ALEX SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
HERZOG RUD. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
HEYDER ERICH SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
HIRSCHBERG RICH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
HOFFMANN PAUL SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
HOFMANN FRITZ SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
HUMMLER BENNO SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
HAŁANIUK HAWRYŁO - RUSS.I.R. 33 1915-02-12 - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARIN ANTON JEFYMOŁOW - RUSS.I.R. 153 - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAWRYJENKO KIRYL INF. RUSS.I.R. 125 1915-03-02 - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HALLENSLEBEN KURT - - 1917-09-12 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1881-09-03 CAMMIN -
HARMUTH KARL PAUL - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
HARMUTH - - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
HARMUTH - - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
HEIL HEINRICH - - 1931-06-13 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1873-09-19 SAGAN -
HENSEL PAUL - - 1918-12-02 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-03-02 SAGAN -
HERZBERG PAUL - - 1916-09-20 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1898-07-22 SAGAN -
HONDKE PAUL - - 1917-08-19 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1888-12-17 HIRSCHFELDAU -
HOWITZ ARNO - - 1917-08-25 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-08-04 OBLITZSCH -
HUAR FRITZ - - 1925-09-27 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-10-20 DIEDENHOFEN -
HYLAK JOHANN - - 1919-02-27 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - DEUTSCHWILKE -
HARTEL ERNST - - 1914-09-12 - Żagań III miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
HUBRIG REINHOLD - - 1914-12-26 - Żagań III miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
HIRSCH ISAAK LST. JG. F.J.B. 24 1915-03-19 - Zakliczyn I (nr 293) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEIMLICH RECSÓ JG. F.J.B. 24 1915-03-12 - Zakliczyn I (nr 293) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUSZMANN JOHANN INF. K.U.K.J.R. 60 1915-??-16 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
HFAFFENHURER FRANZ - - - - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
HODON JOSEF - ?.U.K.J.R. 3 - - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERMAN RUDOLF SZER. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1893-02-15 - -
HERMANN RUDOLF LEG. POLN. LEG. I BRIG. 1915-05-21 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
HA? HERMANN - - 1918 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HABEL RICHARD - - 1916 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HEIDRICH PAUL - - 1917 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HECZKO PAUL JNFANTERIST K.U.K. ? P ? 9 1914-11-21 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
HICKER JGNAZ JNFANT. K.U.K. J.R. 35 ????-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
HOSLER GUSTAV ? K.U.K. J.R. 3 1914-12-06 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
HAUPT ANTON MUSKETIER 6.K.JNF.REG.21 1914-11-20 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
HOLLUSCHEK W. ERS.RESERVIST 9.K.JNF.REG.61 1914-11-21 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
HEGENER FRIEDR. MUSKETIER 1.K.JNF.REG.151 1915-01-01 - Zgierz II miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
HIRTH CHRIST MUSKETIER 2.K.JNF.REG. 83 1914-11-21 - Zgierz II miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
HELBIG HANS SZER. - 1914-11-18 - Zgierz III miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
HAHN JOSEF - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HAMPEL PAUL - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HANKE PAUL - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HANNIG PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HANSCH PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HASSE ALFERD - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HAUSCHILD OSKAR - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HEINZEL MAX - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HELLMICH PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HENSCHEL RICHARD - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HETTWER KARL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HILBIG FRANZ - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HILDEBRANDT HEINRICH - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HIRSCHBERG MAX - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN FRITZ - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN JOSEF - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HONISCH ALEXANDER - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HUBEL RICHARD - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HŰBNER WILHELM - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HŰHN HERMANN - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HARAZIM ALOJZY - - 1917 MASTECANESCI (KARPATY) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1893 ŻORY-OSINY -
HUPKA ALFONS - - 1915 SIEDLCE Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1891 ŻORY-OSINY -
HANDY VALENTIN ERS. RES. LIR 22/2K 1915-07-21 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
HOFFMANN OSKAR WEHRMANN LIR 19/2K 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
HOROBSKI ANDRZEJ - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
HOFMANN FRIEDRICH WILHELM - - 1914-12-06 - Złoczew miasto, gm. Złoczew, pow. sieradzki łódzkie - -