Nazwisk w bazie na literę H: 3816

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
HELIŃSKI ŁU. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1891 - -
HAETSCHER [ADOLF] OTTO GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HURIAINOW ZIGANSZE - - 1916-09-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1881-05-21 - -
HUMENCZAK ZACHARKO SCH. K.K. SCH.R.32 1917-08-18 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HAHN YZEW WALTER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HEIM XAVER FRANZ LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HELMER X. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HOLZER WŁODZIMIERZ LEGIONISTA - 1914 - Rzeszów miasto, gm. Rzeszów, pow. rzeszowski podkarpackie 1897 - grób rodzinny XI-18-2
HAŁADYN WŁADYSŁAW - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - SŁOWIKÓW -
HERHEL WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
HUBER WOLFGANG - BAYERISCHES INF.RGT. 3 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HARĘŹLAK WOJCIECH - - 1916 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
HAUZA WOJCIECH - 7 KOMP. PUŁKU P. LANDWEHRY NR 46 1915-04-30 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1880 SMAGORZEWO -
HEWAK WLADISLAW GFT. I.R. 30 - - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAJDA WLADISLAW INF. LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HABDAS WINCENTY - - 1916 - Gilowice II wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki śląskie - - -
HONKISZ WINCENTY - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
HORLITZ WILLY - - 1918-11-25 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HORN WILLY LTN. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HALLMANN WILLY GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1914-12-26 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEINRICH WILLY ERS. RES. 4/JR 175 1915-08-10 - Dybki wieś, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
HENKEL WILLY OFF. STELV. - - - Tomaszów Bolesławiecki wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HEIMANN WILLY MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
HORNIG WILLY - - 1918-07-05 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
HANSEL WILLY - - 1916-03-06 - Drozdów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
HAHN WILLY - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEIN WILLY - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HAUCK WILLIBARD - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOFFMANN WILLIBALD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HALFAR WILLIBALD - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HOVER WILLIBALD - - 1915-02-04 - Szklarska Poręba II miasto, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HINZ WILLI RES. - 1914-10-18 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
HINZ WILLI UNTEROFFIZER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HAUFE WILLI MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAINKE WILLI - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HALTE WILLI LDSTM. R.J.R. 46/6K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOPPE WILLI - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
HORNICKEL WILLI UTFF. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLZNAGEL WILLI - - 1916-09-03 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
HELLITZKE WILLI - - 1916-04-08 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HILDEBRECHT WILLI - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HÄBOLD WILLI UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAFER WILLI - - 1918-07-16 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Moddrow-Modrzejewo obelisk
HORSTMANN WILLI - - 1916-07-15 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
HARTKE WILLI GEFR. - 1918-06-20 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HUBNER WILLI MUSKETIER - 1918-05-10 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
HESSE WILLI - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOPPE WILLI - - 1914-11-19 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
HEILMANN WILLI - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HERING WILLHELM WEHRM. 5.KOMP.LANDW.INF.REGT.31 1914-08-28 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HUHN WILI - - 1916-05-10 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie 1891 - nagrobek
HONG WILHLEM - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN WILHELM KARL - - 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HASSELMANN WILHELM ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HIRSHMANN WILHELM LDST.GFT. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HEI(L)(B) WILHELM LEGIONISTA 4 PP 2 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
HÖFFKEN WILHELM - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HRADETZKY WILHELM MUSK. - 1916-11-13 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HEIß WILHELM GEFR. 3 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. DARMSTADT XVIII 1914-11-27 - Dąbrówka III wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HAVELKA WILHELM LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HADASCHIK WILHELM - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
HÄDER WILHELM - - 1918-05-22 RUSSLAND Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HOFMANN WILHELM LDSTM. R.J.R. 208/10K. 1915-08-07 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - Żeliwna tablica z symbolem żelaznego krzyża
HOPPE WILHELM SERGT. - 1918-11-21 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
HOFFEMAN WILHELM - - 1914-12-03 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
HRIST WILHELM SZER 2.82 1914-11-26 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HALBIG WILHELM - - 1915-05-28 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HEINHOLD WILHELM - - 1917-06-09 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
HUPPERS WILHELM RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HARMEL WILHELM - - 1915-04-22 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
HEGELS WILHELM E.F. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HOCKE WILHELM SCH. K.K.SCH.R. 10 1914-12-19 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HILKER WILHELM WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HEIENBROCK WILHELM LDSTRM. - 1917-06-14 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
HEIDRICH WILHELM WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HIMMEL WILHELM - - 1915-04-09 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - LANIETZ -
HOFFMANN WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HARTWICH WILHELM - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HARTWIG WILHELM - - 1914-11-13 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
HESSE WILHELM WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HIPPE WILHELM - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - SKOHL -
HOFFMANN WILHELM - - 1917-10-28 in Dunge Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
HOHNBERG WILHELM - - 1914-10-08 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HERFING WILHELM LDSTM. 7 KP. INF. RGT. 433 1915-02-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1876-09-20 - -
HARTUNG WILHELM - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERDEN WILHELM - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HELLMUTH WILHELM WEHRM. 3. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BTL. 11 1914-12-01 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
HOIN WILHELM - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HELLWIG WILHELM - - 1914-??-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
H... WILHELM GRN./NIEM. - 1915-09-14 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HENNEKEN WILHELM MUSK. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
HOBUHS WILHELM GEFREITER 3.GARDE.UL. REG.4. 3.KOMP. 1915-07-18 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - Gwiazda
HOLTAPPEL WILHELM UNT.OFF. PREUSS.RES.I.R.12/220 1915-03-17 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HABENICHT WILHELM - - 1914-02-22 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - i.B.
HEIDUK WILHELM - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY VERM.
HAGEMANN WILHELM GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HASSA WILHELM - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
HELFER WILHELM MUSKETIER RJR 220/6K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HUTSCHENREITER WILHELM RES. P.I.R. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORAK WILHELM KPL. K.K.LDST.I.R. 15 1915-02-28 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
HASENBEIN WILHELM - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HOINKA WILHELM - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
HUDASCH WILHELM - - 1915-04-28 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
HIELSCHER WILHELM - - 1918-02-21 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HEIDENREICH WILHELM ERS.RES. J,R.21/5K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HEIMANN WILHELM - - 1918-03-26 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAMPEL WILHELM RES. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HELHRIGCH WILHELM - - 1915-10-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HASLER WILHELM FŰS. - 1915-07-17 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HERZBERGER WILHELM GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILDEBRANDT WILHELM MUSKETIER - 1918-03-21 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1898-02-28 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 83
HENSEL WILHELM MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERMANN WILHELM LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HIRCHE WILHELM - - 1918-0?-15 - Stojanówek część wsi Stojanów, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HILLIGER WILHELM MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILDEN WILHELM WEHRM. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HICK WILHELM - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
HÖPFNER WILHELM ERS.RES. 1.KOMP.ERS.REGT. KÖNIGSBERG 3 1915-09-03 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-10-11 - nagrobek betonowy
HEIN WILHELM ERS.RESERVIST - 1915-07-10 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
HINTERLEITNER WILHELM INF. K.U.K.I.R. 80 1915-05-15 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HIRSCHL WILHELM KPL. I.R. 14 1915-05-05 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUTH WILHELM - - 1915-10-09 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
HASS WILHELM GEFR. - 1916-10-08 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HILDEBRANT WILHELM - - 1915-08-28 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
HIELSCHER WILHELM - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HŰBNER WILHELM - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HÜBNER WILHELM - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HERRMANN WILHELM - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HOROBA WILHELM MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
HORSTEMEIER WILHELM - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
HOCHAPFEL WILHELM RESERVIST 6 K. INF. REG. 167 1914-11-24 - Szczawin wieś, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
HERDEN WILHELM - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HIRTHE WILHELM - - 1916-08-27 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HENEL WILHELM - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
HOFFMANN WILHELM - - 1916-04-29 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1893-09-05 - -
HILLMANN WILHELM MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HARDER WILHELM RES. - 1915-03-18 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
HINZ WILHELM - - 1915-08-16 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HOHN WILHELM - - 1918-03-16 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HARTWIG WILHELM - - 1914-08-10 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HIRIS WILHELM SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILS WILHELM - - 1918-04-13 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
HANDTKE WILHELM PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.85 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOBERG WILHELM - - 1918-02-06 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HÖRENTRUP WILHELM MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFMANN WILHELM INF. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HURTL WILHELM ZGSF. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERTRAMPF WILH. - - 1917 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOTH WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HÜBNER WILH. LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BATL. WESEL VII/72, 1KP 1917-09-25 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HRINDA WILH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
HÜTTENRAUCH WILH. MUSK. 1. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HEIDERICH WILH. UTFF. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HETMANN WILH. - - 1915-01-08 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1895-08-28 - -
HEPHOLZ WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HILLER WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAMPF WILH. - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HESSE WILH. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HANIG WILH. LDSTM. - 1915-11-06 - Zagórzyce (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
HUBNER WILH. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HARTIG WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HORNIG WILH. - - 1918-02-19 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HENKEL WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HELL WILH RES 9 KOMP. 1914-12-06 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HARTMANN WIKTOR OBLN L.I.R. 46 1915-07-23 - Wysokie Koło wieś, gm. Gniewoszów, pow. kozienicki mazowieckie - - -
HÖFS WIHELM - - 1916-05-23 - Gardno wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HOFFMANN WERNER - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HANAČEK WENZEL INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HLAD WENZEL LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HROMÁDKA WENZEL TAMB. I.R. 98 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HANZAL WENZEL INF. I.R. 88 1915-01-01 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HONC WENZEL LST. I.R. 36 1915-05-09 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HAJNY WENZEL LDST.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORAČEK WENZEL E.R.SCH. SCH.R. 30 1915-02-22 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUSAK WENZEL E.R.INF. IR 18 1915-05-07 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HIKSTED WENZEL INF. - - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRANDA WENZEL SCH. SCH.R. 10 - - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HYKL WENZEL LDST.INF. IR 36 1915-03-31 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HLAVAČEK WENZEL SCH. SCH.R. 9 1915-03-11 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HOJEK WENZEL KPL. I.R. 98 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HAVLIČEK WENZEL JG. K.U. K.I.R 28 ZUGET K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEJDRYCH WENZEL INF. I.R. 36 1915-02-05 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HACKER WENZEL JG. FJB 2 1915-01-08 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANNUSCH WENZEL - - 1914 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOLOMEL WENZEL INF. I.R. 29 1915-01-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HOFMANN WENZEL INF. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUSAK WENZEL E.R.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORYNA WENZEL SCH. SCH.R. 10 1915-02-20 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLANEK WENZEL INF. IR 36 1915-03-11 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HABERL WENDELIN KR.FR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAMUTOW WASYLI INF. INSARSKI REG. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HORDIJENKOW WASYLI RUSS. INF - - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARKO WASYL - K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HOŁODOWY WASYL - - 1917-09-19 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
HRYNCZYSZYN WASYL INF. K.U.K. I.R. 95 1914-11-26 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HANKYN WASYL RUSSE - - - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
HLADENKI WASYL SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRYCZ WASIL RUSSISCHER KRIEGER RUSSISCHER KRIEGER 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HALUCZKA WASIL INF.RUSS. I.R.124. 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HANISCH WARLAW FUS. 10 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HENNIG WALTER - R.I.R.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HERTRICH WALTER GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUSDORFF WALTER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HAEGER WALTER GEFR. D. R. JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HERLES WALTER MUSK. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HEINERSDORF WALTER UFFZ. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
HERMANN WALTER LEUTNANT D. RES. - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HOFFSTAEDT WALTER - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HARRICH WALTER FAHNR. IR 3 1915-06-?? - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HENRICH WALTER MUSK. 8. KOMP. IR 152 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HITZIG WALTER OBERLTN. STAB LDW. ERS. RGT. 4 1914-11-20 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
HERRMANN WALTER KR.FR. KPGRZF 2 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUN WALTER U[N]T[ERO]FF[IZIE]R - 1918-03-21 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HERFART WALTER KR. FREIW. - 1914-12-30 BORZYNOW Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
HARTMANN WALTER - - 1915 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
HAUMERSEN WALTER - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HEINZEL WALT. GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HEINEMANN WALT. LTN. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HORNIK WALENTY - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
HOHMANN WALDM. UFFZ - 1915-01-01 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HOLST WALDEMAR - - 1914-12-02 - Kęszyce (pow. zduńskowolski) wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HARTMANN WALDEMAR - - 1914-08-22 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HALIUSS WAKULA GEM/ROSJA I.R.328 1918-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
HERMAN WAC. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
HERRFAHRDT W. ERNST K.FR.OFFZ.ASP. 81 RES. KAV. ABT. 1915-05-10 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HILGER W. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HUMPA W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOLZAPFEL W. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HERTWIG W. - - 1916-07-03 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOLLUSCHEK W. ERS.RESERVIST 9.K.JNF.REG.61 1914-11-21 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
HAACK W. - - 1915 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
HAGEN W. RES. TANNENBERG 1914-08-28 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
HERFORD W. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HARTNIK W. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HEINTZE W. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
HUGH W. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Yorkshire Regiment 1918-10-28 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
HOLUM W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOMANN W. - LEJTN. 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HENNING W. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
HALL W. 162705 GUNNER ROYAL FIELD ARTILLERY 1918-09-18 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HELLER W. OFFZ. STELLV. 1 K LDST JNF BTL NEUSALTZ 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
HEIMANN W. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERMANN W. ERS.RES. FR.8/35 1915-06-20 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
HERMANNS W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HEIN W - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEROD VINZENZ LDST.INF. IR 56 1915-04-09 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARTMANN VINZENZ LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HOFER VINZENZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HALUPCZOK VINZENT - - 1915-02-02 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
HENSEL VINZENT - - 1915-08-19 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HAIDER VIKTOR - - 1915-10-24 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
HALEUŠ VID JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HAUSCH VALENTIN - - 1917-04-25 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HANDY VALENTIN ERS. RES. LIR 22/2K 1915-07-21 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
HANUSCHIK VALENTIN - - 1918-09-22 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
HEYDUK VAL. - - 1914 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
HÄMMERLE ULRICH LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERES UDO MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HARASYNIUK TYFON DANYLO JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HENOFONEL TYDOROW SOLD. IR 287 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HLOBICZ TROFIM GEM./RUSS. I.R.102 1916-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
HRADETZKY TRAUGOTT JÄG. - 1918-07-17 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HOMKA TOMASZ - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
HADRYJAŃSKI TO. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 - -
HANDOGI TIMOFE ROSJA JNF.REGT.113.5.KP 1915-07-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HOSEINKNEK TIEZTIKARA - - - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HENNEK THOMAS - - 1918-10-01 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
HERMETH THOMAS - - 1917-10-12 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HOMCZYŃSKI THOMAS INF LDST.B.K. 34 Jaroslau 1914-12-09 - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HENNEK THOMAS - - 1917-10-01 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
HEROLD THOMAS INF. LIR 16 1915-07-03 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HUREK THOMAS - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HANDRICH THOMAS - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
HOPFGARTNER THOMAS SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-12-08 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HARB THOMAS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEIDUGA THOMAS MUSK. PRIR 272 1915-05-04 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUDALLA THOMAS MUSK. - 1914 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
HÄRING THOMAS RES. BIR 3 1915-05-03 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEYDASCH THIMM - - - - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - Mühlhausen RZĄD 2
HERGESELL THEOPHIEL UNTOFFZ. R.J.R. 205/3K. 1915-07-24 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - Żeliwna tablica z symbolem żelaznego krzyża
HERMASCH THEOFIL - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
HŰLSMANN THEODOR FŰSIL. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.2 1915-05-03 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.G.R. 2
HENZE THEODOR MUSKETIER I.R. 74 / 10K 1915-08-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HUPKA THEODOR - - 1918-03-21 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HENZE THEODOR MUSKETIER J . R . 74 / 10 K 1915-08-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HARUBILSKI THEODOR WEHRM. P.R.I.R. 220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HURDUGÁCS THEODOR INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HALLA THEODOR JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOS THEODOR ER.RES. PREUSS.R.J.R. 9/219 1915-05-06 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
HEIK THEODOR - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HOLODRYGA THEODOR INF. I.R. 95 4 ERS.R. 1915-01-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HARNOS THEODOR - - 1916-06-25 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HOLAN THEODOR ÖSTERR. FÜRS.VATERLAND 1915-10-31 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HOLLAND THEODOR MUSK. PIR 79 1915-05-03 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
HAMERLA THEODOR - - 1917-03-02 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HIBACSKER THEODOR JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
HABROCK THEODOR - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
HABERZETTL THEODOR DRAGONER D.R. 1 1914-11-06 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
HEUGAN THEODOR HONV. L.I.R. 32 1915-03-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HOFFMANN THEODOR - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HARTUNG THEODOR UNTOFFZ. FR.12/88 1915-06-25 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
HINSSEN THEOD. UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HAGDORN THEOD. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HENNIG THEOD. - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
HINZE THEOD. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HULIN THEOD. - - 1915-10-10 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
HOHEISEL TH. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HAEÜSLER Th. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAGENBRUCK TH. MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 265 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HOLTWA TERENTI GEM/ROSJA I.R.205 1918-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
HUCZEK TEOFIL - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HÖHLE TEOFIL INF. ÖST.UNG. 1914-10-09 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HALMAN TEODOR - - 1918-10-28 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1885 Smołdzino -
HOŁOGA TADEUSZ - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
HORWATH TADEUSZ LEGIONISTA 2 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
HALES T.J. 42333 PRIVATE WORCESTERSHIRE REGIMENT 1918-11-04 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HORWOOD T.A. 38258 GUNNER ROYAL GARRISON ARTILLERY 1918-11-18 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HROUCZEK T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HUTCHINSON T. 33009 CORPORAL YORKSHIRE REGIMENT 1918-11-09 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HUNBT T. - J.R. 104 - - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
HARONSKA T. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
HARWIS T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HRUDZIK STEPHANUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HAIN STEPHAN - - 1918-06-03 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
HAMERL STEPHAN JNFANT.  K.K.J.R.99.8K.  1915-04-03 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HUSZAR STEPHAN PTRF K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
HOCHLOW STEPAN GEM/ROSJA I.R.151 1917-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
HORWATH STEFAN INF. K.U.K.IR.83 1914-12-(5-12) - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HEUER STEFAN LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HORVATH STEFAN KAN. K.U.K.F.H.R. 31 1914-10-09 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAŁAT STEFAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HRYMAK STEFAN JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
HORVAT STEFAN JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HOFFER STEFAN E.F. PTRF. K.U.K.F.J.B. 1 1915-02-(13-16) - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFFMANN STEFAN INFT K.U.K IR 90 3 KP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.07.1915
HONIG STEFAN HUS. K.u.K.H.R. 13 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
HRYCAK STEFAN LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRYCZUK STEFAN INF. KK LIR 31 1915-05-08 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUSZAK STEFAN INFT. I.R. 90 / 4 KOMP. 1914-12-03 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.28
HYCALUK STEFAN SCH. K.K. SCH.R. 32 1918-02-16 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HOLZKNECHT STEFAN LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HAJTO STEFAN KPL. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
HIMMELFREUND-POINTNER STEFAN INF. IR 21 1914-12-20 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUCKO STANISŁAW SZEREGOWY - 1915-09-14 - Kamieńsk miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański łódzkie - - -
HAŁAS STANISŁAW SZER. 1 KOMP. REZ. PUŁKU PIECHOTY NR 93 1916-11-19 LE SARS Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1893 PŁACZKOWO -
HUCHRAK STANISŁAW KPR. 6 KOMP. P.P. NR 155 1916 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1890-11-12 BABKOWICE -
HYLA STANISŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
HYJEK STANISŁAW - - - - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - - Kl. VIII, l. 23
HABRAT STANISŁAW - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
HEWUSZT STANISŁAW - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
HUSIATYŃSKI STANISŁAW UŁAN - - - Olkusz miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HABRAT STANISŁAW - - 1919 - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
HACHULSKI STANISLAUS MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUTSCHA STANISLAUS - - 1915-04-30 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
HRABEC STANISLAUS GFT. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HEIDUK STANISLAUS GEFRT. - 1916-07-19 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
HOLLAUS STANISLAUS JAGER T.K.J.R. 4 1915-04-07 - Woźniczna II (nr 179) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARMANSA STANISLAUS - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
HNILICA STANISLAUS INF. KK LIR 13 1915-05-04 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HANKUS STAN. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HAINAGIN STAN GEM./RUMÄN I.R.59 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
HOŁOWAN SPIRYDION INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Ismaelski Reg. [J. Drogomir]
HERZIG SIMON SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-11-26 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HAIDUK SIMON - - 1916-08-08 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HARSIA SIMON INF. I.R. 62 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HODA SIMON KORPORAL L.G.H.D. 43 1915-06-30 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
HEINRICH SIGFR. - - 1917-06-23 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HASELWANLER SIEGNUND PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
HEIMANN SIEGFR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-?-27 - nagrobek
HORWITZ SIEGB. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HADASCHIK SERAFIN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
HREPTOW SELEFONTI RUSS. I.R.25 1918-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
HEIN SEBASTIAN LST.JG. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
HASELBERGER SEBASTIAN JG. K.U.K. T.K.J.R 4 1915-05-07 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HACKHOFER SEBASTIAN LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORLANDER SEBASTIAN - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1884 - J. Drogomir go nie wymienia
HALDER SEBAST. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAJDU SANDOR INF. I.R. 5 1914-12-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HORWATH SANDOR HONV. K.UNG.L.I.R.20 (M.KIR.20.HONV. GYAL.EZR.) 1915-01-10 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUBAY SÁNDOR ZGSF. SCH.R. 16 1914-10-13 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1894 HUBOV -
HECHT SAMUEL - - - - Krościenko nad Dunajcem (nr 377) miasto, gm. Krościenko nad Dunajcem, pow. nowotarski małopolskie - - -
HOLLAND S.W. 41876 PRIVATE WORCESTERSHIRE REGIMENT 1918-11-04 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HAYLOR S.H. 8474 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-03-31 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HAYLOR S. PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
HRYCIOW S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOFER RUPRECHT JNFANT. K.U.K J.R. 84 1914-12-02 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
HOLZER RUPERT INFANTERIST I.R.59 1915-05-05 - Łowczów II (nr 170) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLLEIS RUPERT KPL. I.R. 59 1915-02-18 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFFMANN RUPERT OFFZ.D. IR 59 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAASE RUDOLF KAN[ONIER] - - - Zdrzewno wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Zdrewen) pomorskie - - obelisk
HAMEYER RUDOLF FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUDL RUDOLF LST.SAP. I.R. 92 - A.Z.D. KRAKAU 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
HLAVA RUDOLF GFT. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARHAGER RUDOLF LDST. INF. T.K.J.R. 1 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORYINA RUDOLF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
HOCHHEIFER RUDOLF - - 1915-06-26 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HENKEL RUDOLF UTFZ PREUSS.RES.IHF. RGT. 272 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HERSCHEL RUDOLF - - 1916 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
HANSELBACHER RUDOLF INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HA... RUDOLF - - 1917-02-02 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HEGER RUDOLF ZGSF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HOTAR RUDOLF RES.JNFT.  K.U.K.JR.99  1915-01-05 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
HANZEL RUDOLF - - 1916 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
HERMAN RUDOLF SZER. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1893-02-15 - -
HEIDRICH RUDOLF INF. KK LIR 13 1915-05-08 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARZER RUDOLF - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
HERDEN RUDOLF - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEYM RUDOLF HAUPTMANN D.L. LDW.INF.RGT 107, 3K 1914-11-21 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HIRSCH RUDOLF - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - GLÄSENDORF -
HINRICH RUDOLF - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HERMANN RUDOLF LEG. POLN. LEG. I BRIG. 1915-05-21 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
HULBOJ RUDOLF INF. LIR 16 1915-07-07 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HÄRING RUDOLF - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOFFMANN RUDOLF - - 1914-08-22 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HAUSER RUDOLF SCH. SCH.R. 19 - - Szerzyny I (nr 31) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARBIG RUDOLF - - 1918-12-13 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEINEMANN RUDOLF UTFFZ. I. G.R.FUSS-ARTL.R. L M.KOL. 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - ESCHWEGE 28 JAHRE
HAHN RUDOLF - - 1917-02-02 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
HEINRICHS RUDOLF MUSK. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HUDZIK RUDOLF ERS.RES.INF. IR 56 1915-01-03 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUSCHILD RUDOLF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HAACK RUDOLF PION. R.P.K. 85 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANKUS RUD. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HÖPKER RUD. UTFF. PREUSS.RES.I.R. 219 1915-03-04 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie 1900 - -
HAUMANN RUD. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HERZOG RUD. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
HAJEK ROMAN KAN. - 1915-01-11 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HANUSCHKÄWITSCH ROMAN - - 1918-05-05 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
HRINEWECKI ROMAN INF. RUSS.I.R. 2 1915-02-12 - Zbylitowska Góra (nr 199) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOPOTJKA ROMAN RUSS.SOLDAT - 1917-12-05 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HOPACZYLO ROMAN GEFR K.U.K. IR 89 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.07.1915
HEJDA ROM. - - 1918-10-01 - Wilków (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HARCHULLA ROCHUS - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
HYLLA ROCHUS - - 1918 HORST Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
HASCHKE ROBERT MUSK. - 1915-01-19 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HARTRAMPH ROBERT - - 1918-10-10 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HAIN ROBERT - - 1915-02-23 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HEYDT von der ROBERT - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
HOFFMANN ROBERT - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HERFURTH ROBERT - REF INF REG 100 1918-12-15 MARKOCICE Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1895-07-04 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
HAAR ROBERT INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HONISCH ROBERT - - 1914-09-09 - Otoki wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HANNIG ROBERT - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HANKA ROBERT - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HARDER ROBERT MUSK. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
HOLTZ ROBERT GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFFMANN ROBERT - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HOFFMANN ROBERT FUS. - 1917 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
HANNIG ROBERT MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HEINRICH ROBERT - - 1916-07-02 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - Rotunda
HEIN ROBERT MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANZELKA ROBERT ZGSF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HIRTH ROBERT INF. BIR 22 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENNE ROBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HANKE ROBERT - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HEINZ ROBERT ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HEDWIG ROBERT - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HEINE ROBERT - - 1915-05-02 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
HEISIG ROBERT - - 1915-06-12 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
HAMKE ROBERT - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF -
HAIN ROBERT - - 1915-04-19 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HENTSCHEL ROBERT - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
HEIN ROBERT MUSKETIER INFT. REGT. 66, 3 KOMP. 1918-05-04 ERLENGEN Ligota Górna wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie 1896-06-18 - -
HULSMANN ROBERT - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
HËINDL ROBERT JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - STELA
HEIM ROBERT - - 1916 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
HARTMANN ROBERT UT.OFFZ. PRIR 271 1915-05-02 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HADAMIK ROBERT - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HENTSCHEL ROBERT - - 1918-08-31 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
HANF ROBERT JG. FJB 12 1915-03-10 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HIELSCHER ROB. - - 1915-05-14 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HÄRTEL ROB. MUSK. - 1917-08-10 FLANDERN Dunino wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HERUD RICHART - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HINKE RICHARD - - 1914-08-19 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HE? RICHARD GREN[ADIER] - 1915-03-23 R[ussland]/R[umunien] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-05-17 - nagrobek betonowy
HARTMANN RICHARD - - 1916-03-26 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HORNIG RICHARD - - 1917-04-08 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HEIDRICH RICHARD ARTILERIST - 1918-11-17 Lazarett Glogau Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1900-03-02 - -
HILDEBRANDT RICHARD WEHRMANN - 1914-08-20 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
HINERLOCH RICHARD - - 1918-07-28 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HAUDE RICHARD - - 1914 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HABEL RICHARD - - 1916 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HIMPEL RICHARD ERS. RES. 1/ LDST. INF. BTL. SAMTER 1914-11-30 - Rzepiszew wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HERRMANN RICHARD - - 1914-08-25 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
HARTMANN RICHARD - - lut-21 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
HILLER RICHARD - - 1918-07-28 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HORNIG RICHARD - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HELBIG RICHARD - - 1917-07-09 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
HÄRTEL RICHARD HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HEIDER RICHARD MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HUBEL RICHARD - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HEIDUCK RICHARD - - 1916-07-04 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Hoffnung/ Nadziejewki bracia / brüder
HERRMANN RICHARD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HADAN RICHARD - - 1916-11-19 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1889-10-06 - -
HIMPEL RICHARD ERS.RES 1 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HEYDEBRECK von RICHARD - - 1918-06-12 - Bukówko wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
HERDEN RICHARD - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HIELSCHER RICHARD - - 1917-12-29 - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - VERMIST
HALLECKER RICHARD - - 1918-06-02 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
HOFFMANN RICHARD - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HASCHKE RICHARD - - 1915-08-30 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
HELLER RICHARD - - 1916-09-20 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
HAUSER RICHARD - - 1918-07-20 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - i.B.
HOFMANN RICHARD - - 1917-02-10 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HOFFMANN RICHARD RES. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-15 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUBER RICHARD LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-20 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HASSENSTEIN RICHARD GEFR. 2 INFTR. REGT. 45 1914-09-05 - Ruciane-Nida II miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HORNIG RICHARD - - 1916-03-08 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HAHN RICHARD ULAN 3. ESK. ULAN. REGT. 21 1914-09-12 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HEZMANN RICHARD ? R.J.R.46/10K. 1915-07-21 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOFFMANN RICHARD - - 1915-05-05 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HAMPEL RICHARD - - 1914 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HARTWIG RICHARD - - 1915-05-29 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
HABEL RICHARD - - 1916 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HOPPE RICHARD - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HONCZEK RICHARD - - 1915-09-25 - Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HERRMANN RICHARD - ART. REGT. 48 1918-10-08 BEAUCOURT Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1898-02-20 REIBERSDORF (RYBARZOWICE) ZAGINĄŁ
HÖLSCHER RICHARD - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-16 - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HANISCH RICHARD MUSK. - 191?-10 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
HERRMANN RICHARD - - 1916-11-13 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HENSCHEL RICHARD - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HELBIG RICHARD - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
HEISIG RICHARD - - 1916 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HÖPNER RICHARD UNTFZ. - 1914-11-14 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HANKE RICHARD MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
HOFFMANN RICHARD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HARTWIG RICHARD SOLDAT - 1915-01-26 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1892-05-30 - -
HANNIG RICHARD - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Trzciana (nr 309) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
HAUCK RICHARD KRIEGSFREIWILLIGER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HANSEL RICHARD - - 1918-03-22 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HENSCHEL RICHARD - - 1915-09-25 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HERE RICHARD - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 - - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
HASSE RICHARD - - 1918-10-09 - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
HÖHNE RICHARD - - - Russland Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
HARTEL RICHARD DRG./NIEM. - 1918-07-15 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HABERLAND RICHARD - - 1916-10-15 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HARZ RICHARD - - - - Pańska Dolina wieś, gm. Stary Zamość, pow. zamojski lubelskie - - -
HOPPE RICH. - - 1918-03-17 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOFFMANN RICH. UNTEROFFIZIER LDW.INF.RGT 37, 8KP 1914-11-24 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HA?? RICH. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HARTWIG RICH. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HEINZEL RICH. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN RICH. - - 1916-03-06 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HIRSCHBERG RICH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
HEGEMANN RICH. LANDSTURMMANN 2 LST.INF.BTL WESEL VII/72, 3KP 1917-02-24 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HARTMANN RICH. - - 1917-04-02 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HERRMANN RICH. - - 1914-12-26 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HANKE RICH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOLTZ REINHR. MUSK. - 1917-04-20 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Grandshagen (Grądy) -
HENKE REINHOLD LDSTRM. I.R. 46 / 6K 1915-06-12 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HAUPT REINHOLD - - 1917-01-31 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
HINTZ REINHOLD OBERLEUTNANT D R STAB FUSIL BTL 1914-11-23 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HENKE REINHOLD LDSTRM. R . J . R . 46 / 6 K 1915-06-12 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HASS REINHOLD ERS.RES. - 1915-07-23 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HIRTE REINHOLD - - 1914-11-21 - Szadek I miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HOFFMANN REINHOLD MUSK. - 1915-05-09 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
HINZ REINHOLD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
HUBRIG REINHOLD - - 1914-12-26 - Żagań III miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
HENTSCHKE REINHOLD MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.269 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÜBNER REINHOLD - - 1918-06-20 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HÄRING REINHOLD - - 1917-04-28 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HAUDE REINHOLD - - 1914 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HEIN REINHOLD - - 1914-11-12 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOFFMANN REINHOLD MUSK. PRIR 271 1915-05-02 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HEILEMANN REINHOLD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HANTKE REINHARD WEHRM. - 1914-09-03 - Bogumiłów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
HÜBNER REINHARD KR. FREIW. - 1914-12-18 SOKOLOW Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
HENSCHEL REINHARD - - 1915-09-29 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HOFFMANN REINH. - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HAMICH REINH. - - 1917-08-09 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
HENZE REINH. - - 1929-05-17 - Jagłowice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
HAJDA REIMUND - - 1914-12-04 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
HEIMLICH RECSÓ JG. F.J.B. 24 1915-03-12 - Zakliczyn I (nr 293) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAJDA RAJMUND - - 1914-12-04 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HAFSCHAR RAINER JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HACHULA RAIM. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
HADAMEK RAFAEL - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HOFFMANN R.P. WEHR. 7 KOMP.INF.REGT.49 1914-09-07 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HENTSCHOL R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOFRICHTER R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HAERTEL R. LANDSTM. 1. K. LDST. JNF. BTL. NEUSALZ 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
HÖPPNER R. LANDSTM. 4. K. LDST. JNF. BTL. NEUSALZ I 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
HOPPE R. UTFFZ. 1 B. 6 GARD. F.A.R 1914-11-29 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
HEIMANN R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HANEL R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAAFE R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAHN R. - - 1916-06-06 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
HEPFNER R. - - 1918-03-29 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HAHN R. - - 1916-06-09 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
HOFRICHTER R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HANNEMANN R. - - 1914-12-04 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
HANKE R. - P.R.I.R.218 - - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
HOFMANN R. GEFREITER 2. K. E. BTL. LDW. GR. REG. 100 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HARTRUMPT R. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HAJDUCEK R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HERUD R - - 1915 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HOSHGREBE POUL - R.I.R.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HADGIN POTRE GEM./RUSS. I.R.11 1917-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
HWIKO PIOTR - - 1917-08-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
HAARSTRICH PHILIPP FLIEGER 4.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1916-12-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1874-10-27 - -
HANCZARENKO PHILIPP INF. IR 34 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEBEREYZ PHILIPP MUSK. I.R.3/118 1915-06-19 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
HERCIK PETR - - 1916-05-23 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
HENZINSKI PETER - - - - Borki Małe wieś, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
HORVATH PETER INFANT. K.U.K. I.R. 44 / 1K 1915-01-02 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
HETZ PETER LST. K.U.K. I.R. 59 1915-05-08 - Przeczyca (nr 228) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HARDER PETER ERS. RES. 1 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HUDALLA PETER - - 1914-09-04 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
HONKA PETER - - 1914-09-26 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
HAUSER PETER INFT K.U.K. IR 7 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.10.1914
HA?ERMAN PETER PREUSS R..I.R.46 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HEINZ PETER - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HANESKO PETER JNFANT. K.U.K.J.R.64  1915-05-15 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
HÖHNER PETER FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÄHNEL PETER - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
HEINRICH PETER - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
HANNAPEL PETER ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HEEKEREN PETER WEHRM. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HALATSCH PETER - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
HACKENBROICH PETER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HERMETH PETER - - 1916-04-07 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HOCH PETER RES. PIR 58 1915-05-10 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUTON PETER GEM/ROSJA I.R.306 1918-10-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
HEUSELER PETER - - 1914-11-22 - Kęszyce (pow. zduńskowolski) wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HAUMOW PETER RUSS. - 1915-05-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
HEROLD PETER GEFREITER BAYER RIR 13, 9K 1915-05-26 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
HELSCHER PETER - - 1915-01-09 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
HOLZMANN PETER - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HOFBAUER PETER INF. BAYR.R.I.R. 5/18 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
HUDEČEK PETER LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-12 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOMOŁEK PAWEŁ FRANCISZEK - L.I.R. 31 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1890 BRENNA -
HOINKIS PAWEŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
HEROK PAWEŁ - - - - Cieszyn V miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie 1882 - -
HABEL PAUL BR. - - 1915-06-21 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HAMPEL PAUL - - 1916-08-09 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOLLÄNDER PAUL GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERMANN PAUL - - 1918-10-16 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HORNIG PAUL - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1899 weitengrund Sokolec -
HANKE PAUL - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
HERTEL PAUL - RGT-217 1914-12-14 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HERATSCH PAUL UNTEROFFIZIER - - Frankreich Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
HAUF PAUL RES. - 1914-12-21 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HEIDRICH PAUL MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEUFELDER PAUL FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HELLER PAUL LTN.I.D.RES. I.R. 17 1914-12-31 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HADEL PAUL RESERVIST 4 K. INF. REG. 14 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1916-08-15 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1897-07-25 - -
HOBERG PAUL ERS. RES. R.I.R. 208 / 10K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HILGER PAUL - - 1915-08-01 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HAIN PAUL RESERVIST LDW.INF.RGT 51, 9KP 1914-11-28 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HASCHKE PAUL - - 1918-08-19 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HOFFMANN PAUL SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
HERDLER PAUL - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEINRICH PAUL - - 1915-06-23 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1916-06-05 - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HUBNER PAUL - - 1915-09-25 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HEILMANN PAUL - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HILSE PAUL - - 1917-04-11 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
HOFFM? PAUL MUSK[ETIER] - 1916-09-17 Rum[unien] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
HOFFMANN PAUL - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
HOYER PAUL - MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG 1914-08-?? - Gdańsk I miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
HEIDRICH PAUL - - 1917 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HARTMANN PAUL LTN. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HERDA PAUL - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HUPKA PAUL - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HILGER PAUL LANDST. - 1918-09-24 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HIELSCHER PAUL - - 1915-07-24 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HELLWIG PAUL ERS.RES. - 1916 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
HIELSCHER PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
HANKE PAUL - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HOFLICH PAUL - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HANSCH PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HANKE PAUL - - 1917-11-23 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HUBATSCH PAUL - - 1918-03-30 - Klików wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
HOFMAN PAUL - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-16 - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HONCZEK PAUL - - 1916-04-09 - Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HERRMANN PAUL - - 1914-09-05 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1914-12-21 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HILL PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
HABERECHT PAUL - - 1916-08-30 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HELLMICH PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HEIDEMANN PAUL MUSK. - 1918-10-29 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1919-06-21 - Grudza wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
HOFFMANN PAUL LANDSTM. - 1917-07-08 HEIMAT Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
HOFLICH PAUL - - 1918-11-10 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HIRTHE PAUL - - 1918-04-18 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - PLOTHOW TABLICE
HOLLERRBACH PAUL KPL. I.R. 14 1915-05-04 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAHN PAUL - - 1917-02-19 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HEISIG PAUL - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HOBERG PAUL ERS. RES. R . J . R . 208 /10 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HENKEL PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - HÄNCHEN -
HOFFMANN PAUL - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HARTMANN PAUL - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
HÄDICKE PAUL UTFF, PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HAMFEL PAUL - - 1915-03-25 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HOFFMANN PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HOFFMANN PAUL - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HANNEBAUER PAUL - - 1916-02-?? - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
HAUDE PAUL - - 1915-11-09 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1872-01-09 - -
HAACK PAUL FÜSL. 9 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-11-25 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1891-09-14 - -
HAUSER PAUL SOLDAT - 1914-08-30 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1892-07-29 - -
HANISCH PAUL - - 1917-04-09 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF VERMIST
HOFFMANN PAUL MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HEINELT PAUL - - 1916-09-27 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
HALLWIG PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Weitengraund -
HERRMA?? PAUL ?EHIM - - - Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
HÄRTEL PAUL - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
HOINKA PAUL - - 1916-12-24 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HOFMANN PAUL - - 1918-06-22 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HOWANIETZ PAUL - - 1916-09-04 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HANKE PAUL - - 1918-10-18 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HEINICKE PAUL RES. 10. KOMP. RES. INF. REGT. 9 1914-10-18 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HOPPE PAUL - - 1916-03-30 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HOLLAIN PAUL - - 1915-01-15 - Turków wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HANNING PAUL - - 1916 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - NEUNZ -
HANDKE PAUL - - 1915-01-08 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HAYN PAUL - - 1916-07-19 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HAUER PAUL ERS. RESERVIST 4 K R INF R 231 1914-12-01 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HERRMANN PAUL - - 1917-06-12 HOCSANI Lądek Zdrój III miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1890-07-16 LANDECK -
HINZ PAUL UTFFZ 3K R.I.R. 226 1915-05-18 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
HÖHNE PAUL - - 1914-12-12 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
HOROBA PAUL - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HEESE PAUL - - 1915-02-24 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1881-10-08 - -
HORN PAUL - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
HABERLA PAUL MUSK. - 1921-12-25 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
HENNIG PAUL FUSL. KPGGR 4 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HASCHKE PAUL RES.INF. PRIR 269 1915-05-04 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HENEL PAUL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
HAJDU PAUL - ZIV. KUTSCHER B.D. 8 T.DIV NO 4 (?) 1914-12-29 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1918 - Lądek Zdrój IV miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAHN PAUL - - 1915-08-06 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HOMOR PAUL INF. I.R. 65 1914-12-22 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HINZ PAUL - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
HEUTRICH PAUL GRENADIER 4G.GR.R.5K. 1915-07-23 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HERING PAUL - - 1917-06-14 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HERZBERG PAUL - - 1916-09-20 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1898-07-22 SAGAN -
HERZ PAUL PREUSS.RES. I.R.267 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HEIM PAUL ÖSTERR. INFANTERIST K.U.K. I. R. 32 1914-12-15 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SZULBRODKA -
HERZIG PAUL RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HELLWIG PAUL LEUTN. D. RES. I.R. 61 1915-02-08 - Gdańsk IV miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
HÜBNER PAUL - - 1914-09-07 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HANSCH PAUL ERS.RES. - 1916-07-24 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
HAMMER PAUL MUSK. - - - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - VERM.
HYLLA PAUL KANO. - 1916 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
HECZKO PAUL JNFANTERIST K.U.K. ? P ? 9 1914-11-21 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
HELWIG PAUL PREUSS.RES. R..K.81 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HERINANH PAUL - - 1918-09-27 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
HUNDT PAUL UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÄMMERLING PAUL - - 1918-08-24 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - Rotunda
HÜBNER PAUL - - 1916-11-13 - Rudawica wieś, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
HEINZE PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HERMASCH PAUL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
HANDKE PAUL - - 1914-10-09 LAZARETT Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KUNZENDORF -
HALASZ PAUL VORM. R.F.K.R. 1 1914-10-11 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1891 MONOR -
HOFFMANN PAUL - - 1915-08-28 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HAHN PAUL - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HORN PAUL - - 1915-05-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HASSA PAUL - - 1917-04-12 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
HELLMICH PAUL FÜS. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HASSE PAUL OBERMAAT - - - Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
HERZOG PAUL INF. - 1915-02-02 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HERING PAUL MUSKETIER 2 KOMP. RES. INF. REG. 48 1918-05-27 - Leśniów Wielki wieś, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HAMMEL PAUL MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOPP PAUL UT.OFFZ. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HEIN PAUL - - 1915 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
H? PAUL - - 1918-05-06 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HEINRICH PAUL - - 1915-03-06 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1916-11-02 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
HANKE PAUL - - 1916-06-22 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HAFERICHTER PAUL - - 1916-02-26 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HUTTIG PAUL PAUL LANDST. I. BATL. IV/4 1917 - Pokój IV wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie 1877-02-16 - -
HERHOLZ PAUL - - 1915-02-23 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
HAMISCH PAUL - - 1918 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HALLEK PAUL - - 1915 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
HOFFMANN PAUL - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1917-12-17 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HEIDRICH PAUL - - 1917 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
H? PAUL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HENDT PAUL GEFR. 2 LDST. ESK. KAV. SCHUTZEN 1914-11-?? - Rzepiszew wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HENSEL PAUL - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HOPPE PAUL - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
HERRMANN PAUL LANDSTURMMANN 3.KOMP.1.ERS.JNF.RGT.72 1917-06-22 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-06-09 - -
HERRMANN PAUL - - 1917-06-04 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
HUNDT PAUL - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAINKE PAUL - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HOFFMANN PAUL ARMIERUNGSSOLDAT 4.KOMP.ARM.BATL.19.VI.A.K. 1917-03-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1874-07-06 - -
HOFFMANN PAUL - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
HAMEL PAUL - - 1918-05-31 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
HUPKA PAUL - - 1919-06-07 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HOFFMANN PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
HANNIG PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1916-08-04 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - VERM.[IST]
HOPPE PAUL - - 1914-12-18 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1916-09-16 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HAUSER PAUL - - 1914-12-28 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HACKE PAUL - - 1915-10-24 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HIRTE PAUL - - 1914-11-11 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
HUR?ER PAUL - - 1914-10-15 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
HAJDUK PAUL - - 1915-03-01 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HAMPEL PAUL - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HAMANN PAUL - - 1918-07-01 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1888-03-30 - -
HARTMANN PAUL ? - 1915-07-28 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HEIDAHL PAUL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
HIRSEMANN PAUL - - 1918-05-31 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HERDEN PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Mulke Vermisst
HÖFTMANN PAUL - - 1918-07-29 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Alexandrahutte -
HIPPE PAUL RES. - 1914-08-24 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HILHIG PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOFFMANN PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAMPF PAUL MUSK. - 1918-03-09 ARRAS Tarnów (lubuskie) wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
HOFFMAN PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
HAIN PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
HAUK PAUL JAGER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HECHGELADEN PAUL - - 1918 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
HANISCH PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HÜBNER PAUL WEHRMANN 10 K. INF. REG. 176 1914-11-30 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
HANISCH PAUL - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
HOPPE PAUL - - 1921-06-04 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HARTMANN PAUL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
HEINRICH PAUL - - 1915-08-15 - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
HERING PAUL - - 1917-12-31 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HONDKE PAUL - - 1917-08-19 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1888-12-17 HIRSCHFELDAU -
HANNG PAUL NIEM. - 1915-08-21 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1914-09-09 - Uniemyśl wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
HALLAS PAUL - - 1917-07-16 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HENSEL PAUL - - 1918-12-02 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-03-02 SAGAN -
HOMOLA PAUL INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HANKNER PAUL - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HEBLER PAUL ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARNISCH PAUL - - 1914-12-16 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HOFMEISTER PAUL GFT. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HERTRAMPF PAUL - - 1916-09-26 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HARBING PAUL - - 1918-10-16 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891-03-03 - -
HENGEL PAUL LTN. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOYNKAIS PAUL - - 1918-08-25 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HIMMELBACH PAUL INFT ERS.BAON 1 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 31.08.1915
HÖPTNER PAUL GEFR. - 1918-06-03 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
HOHAUS PAUL - - 1918-10-19 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAMER PAUL SCH - 1917-02-28 - Parzeńsko wieś, gm. Nowogródek Pomorski, pow. myśliborski zachoniopomorskie - - -
HOFFMAN PAUL ERS.RES.  L.J.R.23.6K.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
HÄRTEL PAUL GEFR. - 1915-11-2? LAZARETT POZAROWICE Dunino wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HECZKO PAUL INF. KK LIR 31 1915-05-07 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOWALT PARAC INF. K.U.K.I.R. 65 1915-05-06 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
HERTELENDI PAL HONV. H.I.R. 20 1915-01-10 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERMANN P.W. KR.FRW. JNF.REG. 150 - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
HANISCH P. UTFFZ. - 1915-07-12 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HEIDRICH P. - - 1915-05-02 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HOFFEND P. GEFR 2 G.RES.REG 1915 - Niedarzyn wieś, gm. Boboszewo, pow. płoński mazowieckie 1886 - -
HAMM P. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HOFFMANN P. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HUBNER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERZYK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOFFMANN P. GEFR. - 1915-11-?? - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN P. - - 1917-03-18 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
HOFFMANN P. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HEIDRICH P. - - 1915-09-20 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HENNIN P. GRD. LE QUESNEL 1918-08-08 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
HENNEK P. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
HOFFMANN P. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HERMANNS P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERTWIG P. LANDSTM 3 K LST. INF. BTL. PIRNA XII 5 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
HERZIG P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HANCZUCH P. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
HIMMEL P. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
HELLWIG P. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAÜSLER P. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HADER P - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HEINRICH OTTO UNT. OFFZ. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HAIN OTTO UTFF P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLSTEIN OTTO MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HEESE OTTO - - 1917-07-14 LAZARET ZU VE??SZ A/R Natolewice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - VERM. SEIT
HERRMANN OTTO LDSTRM. J.R.46/8K. 1915-07-21 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HEß OTTO - - 1914-12-18 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HUHN OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HANISCH OTTO UNTEROFFIZIER K.S.LDW.INF.RGT 133, 6KP 1914-11-22 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HERMANN OTTO MUSK. 11 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-11 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HESS OTTO UNTEROFFIZIER 5.BATTR.E.FUSSARTL.RGT.6 1916-10-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-03-04 - -
HARSTACK OTTO GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 - - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOPPE OTTO RESERVIST 8 K INF REG 140 1914-12-14 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HELLMICH OTTO GEFR. - 1915-04-05 HEIMAT Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
HAMM OTTO KRKTR. SAN. K. 54 1915-08-10 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - WEITENDORF, MECKL -
HOMBORG OTTO UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HOFFMEISTER OTTO VIZ.FELDW. - 1919-07-19 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HEIDKE OTTO - - 1917-06-02 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
HERRMANN OTTO - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
HERMANN OTTO - - 1915-06-09 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HOLZMANN OTTO K - - - Parciaki wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - znaleziony nieśmiertelnik w miejscu potyczki
HOCHSTETTER OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOES OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HELLER OTTO KAN. - 1919-07-15 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1899-01-19 - -
HAPRICH OTTO ` - 1918-??-?? - Drozdów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
HELLER OTTO - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HOBOHM OTTO MUSK. PREUSS. R.I.R. 217 1914-12-21 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
H? OTTO MUSK[ETIER] - 1914-12-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HALLIER OTTO - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HÄNSEL OTTO - - 1914-11-19 - Remiszew wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
HEMME OTTO MUSK. RES.GR.116 1919-04-22 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1899-01-29 - -
HONSCHER OTTO - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HŰBNER OTTO JG. PRRADF.KOMP. 85 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HAFEMEISTER OTTO - PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRDLICKA OTTO SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÜTTMAN OTTO LDSTRM K.K.SCH.R.9/27 1917-04-18 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HEINRICH OTTO - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HOFFMANN OTTO ERS.RES. J.R.79/4K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HÖHNE OTTO GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 1 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÜTTNER OTTO PREUSSISCHES UTFF. FUSSART. BAT. POSENI. 1915-01-28 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERFARTH OTTO LDSTRM. R.I.R. 208 / 8K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HAUSDORF OTTO UNTEROFFIZIER - 1916-10-21 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1890-12-07 - -
HOPPE OTTO - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
HUWE OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEYNE OTTO GRENADIER 2 KOMP. ERS. BATL. GREN. LANDW. RGT. 100 1914-12-07 - Szadek I miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HOFMANN OTTO LDSTM. R.J.R. 46/3K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOPPE OTTO - - 1918-07-24 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HABNER OTTO - - 1914-12-01 - Szprotawa IV miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - - -
HÜHNER OTTO - - 1914-12-06 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HENNIG OTTO MUSK. - 1916-10-28 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KRISCHUTZ -
HAHNEL OTTO - - 1914-10-01 - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
HERFARTH OTTO LDSTRM. R . J . R . 208 / 9 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HEINZE OTTO UTFFZ. 8 KOMP. INF. REGT 41 - - Gawliki Wielkie wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
HERMANN OTTO MUSTETIER RES. INF. REGT. 264 11. KOMP. 1915-02-11 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 9
HÄNDSCHKE OTTO - - 1918-03-21 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Hoffnung/ Nadziejewki -
HERRMANN OTTO - - 1917-09-20 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1898-03-12 - zaginął
HEIS OTTO MUSK. 6 K. INF. REG. 161 1914-11-28 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
HEINZE OTTO - - 1916-09-26 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice bracia / brüder
HEIDEMANN OTTO - - 1914-12-15 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
HÜHNE OTTO ERS. RESERVIST 11 KR INF R 229 1914-11-30 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HEYDEBRECK von OTTO - - 1917-11-01 - Bukówko wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
HŰBSCHER OTTO KPL. K.U.K.I.R. 28 1915-02-06 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HENSE OTTO MUSK. 7/J. R. 141 1914-10-27 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
HILDEBRANDT OTTO MUSK 2K R.I.R. 226 1915-05-03 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
HERMANN OTTO PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.86 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HASER OTTO JG. K.U.K. F.J.B. 16 1914-12-10 - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
HEIMANN OTTO RES. KPGGR 4 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÜBNER OTTO - - 1915-07-27 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1896-01-31 - -
HARTWIG OTTO - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
HASSELMANN OTTO GREN. KPGGR 3 1915-05-05 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOFFMANN OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
HAUPT OTTO - - 1915-05-18 - Szklarska Poręba II miasto, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HERSCHEL OTTO - - 1919 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
HOPPE OTTO KRGSFRW. 8 / LANDW. I. R. 31 1914-12-12 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HALLECKER OTTO - - 1917-04-22 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
HECHTFISCH OTTO - - 1918-05-12 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
HOLK OTTO M[U]SK[ETIER] - 1918-06-01 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HILBIG OTTO PREUSS. INF.RTG.46 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HABERLAND OTTO ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
HAGEDORN OTTO RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HAUSBAUM OTTO AUSTR.-WĘG. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HELLMICH OTTO - - 1915-04-05 LAZARETT Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
HAUSLER OTTO WEHRM. J.R.45/4K. 1915-08-01 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
HEINRICH OTTO - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
HONER zu DREWER OSWALD FŰS. 3.GARDE.RGT. Z.F. 1915-05-04 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HELBIG OSWALD - - 1917 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOFFMAN OSWALD - - 1918-08-17 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
HAINKE OSWALD - - 1924-01-24 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1883-10-28 - -
HUBEL OSWALD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HELBIG OSWALD - - 1914-11-10 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOFFMANN OSWALD - - 1918-08-17 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
HURT OSWALD - LJR.19.MEK 1915-08-01 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
HAMPEL OSWALD - - 1915-09-29 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
HOFFMANN OSW. - - 1915-09-16 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HAIN OSW. UNTFFZ - 1915-03-14 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
HOFFMANN OSKAR WEHRMANN LIR 19/2K 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
HAUSCHILD OSKAR - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HEYM OSKAR - - 1914-10-23 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
HANKE OSKAR - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HILDEBRANDT OSKAR MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMANN OSKAR MUSKETIER 4 KOMP. INF. REG. 22 1914-08-22 - Zabór wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HEINRICH OSKAR - - 1916-09-11 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
HOFFMANN OSKAR MUSK. - 1914-10-07 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - GAJ / GAJ
HELLMANN OSKAR - - 1915-02-28 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
HUBERT OSKAR KANONIER R.FELD.A.R. 201 1915-07-29 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HÖFIG OSKAR LAND - - - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
HŐNSCH OSKAR - - 1918-04-15 B. AOESNES Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HEINERT OSKAR - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-05-04 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie 1891 - -
HERZOG OSKAR - - 1918-04-04 - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
HINZ OSKAR GEFR[EITER] - 1918-04-21 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HILLER OSKAR GRENAD. - 1917-08-20 - Jakuszowa wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie 1892-05-09 - -
HŰBNER OSKAR UT.OFFZ. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HÄMMERLING OSKAR - - 1916-06-02 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - Rotunda
HAUS OSKAR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOFTMANN OSK. LANDSTM. - - - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - BAUTKE -
HEINE (?) OSK. ERS.RES. - 1917-03-07 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
HARKOW OSIP RUSS.SOLDAT - 1917-05-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HELLER OSIAS JG. K.U.K.F.J.B.27 1915-02-08 - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARASYMIUK ONUFARE INF. K.U.K.I.R. 58 1915-01-30 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
HALILOVIČ OMAR INF B.-H.I.R.2 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
HANNEMANN O. - - 1914-09-20 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
HERZIG O. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HOHLSTEIN O. GEFREITER 10 K. INF. REG. 167 1914-11-24 - Szczawin wieś, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
HEINRICHS O. KAN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
HILSER O. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HOFFMANN O. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HIELSCHER O. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HÜLS O. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEIDRICH O. - - 1915-04-24 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HENSCHEL O. - - 1916-10-03 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HUND O. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAMSCHKE O. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HINZ O. SCH?TZE - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
HELDBERG O. - GFT. 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HETZSCHOLT O - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOFIEDOW NISAMOLIN GEM./RUSS. I.R.12 1918-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
HENZL NIKOLAUS SCH. SCH. R. 34 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAPIAK NIKOLAUS JNF K.K.L.J.R. 34 1914-12-(11-13) - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
HRUSZCZAK NIKOLAUS SCH. SCH.R. 12 1915-02-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HOŁYK NIKOLAUS INF. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
HAID NIKOLAUS LDSCH K.K.LDSCH.R. III 1915-01-14 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
HUSCEL NIKOLAJ INF. IR 34 1915-04-18 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORSIONKO NIKOLAI RUSS. INF.REGT.121.1.KP. 1915-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HASCHTSCHUK NIKOLA GEM./RUSS. I.R.46 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HEBEISEN NIKOL. ERSATZ RESERV. 3 KP. INF. REG. 150 1915-08-16 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
HÜGEL NIK - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HALAGESCU NICULAE GEM./RUM. I.R.54 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
HANKU NICULAE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
HERR NICULAE GEM/RUMUNIA I.R.47 1917-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
HANEA NICULAE GEM./RUM. I.R.80 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
HOROBA NICOLAUS - - 1914-12-17 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
HŁYŃSKI NICOLAUS INF. K.U.K.I.R.15 1915-01-16 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HANIDL NICHSEL INF. K.K. L.I.R. 24 1914-12-(10-14) -