Nazwisk w bazie na literę H: 3725

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
HEIDUK - - - 1919-06-06 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HECKMANN - RES. J.R. 79/8K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
HAUF - FŰS. FR.11/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
HAPPE von - OBERST KOMMAND. L.J.R. 76 1915-02-20 Białaszewo Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HESSE - R. DER RESERVE HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 lis-18 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HELLMANN - INF. PRIR 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARMUTH - - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
HALILICZ - INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HABICHT - LDSTM. INF.REGT.50 1918-05-05 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1878-09-01 - -
HARWARDT - LDSTM. RISTM. INF.BATL.5 ? 1917-10-02 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1878-12-21 - -
HANSEL - WEHR. - 1918-11-22 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HELLER - JEK.HANDW. INF.RGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
HYPKE - MUSK. 3 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-12 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HANSEN - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HILDEBRANDT - GEFR. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HEINZEN - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HUTZE - UTFFZ. 2 KOMP. LANDW. INF. REGT. 76 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HENNEBORN - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HOLSING - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HALLMANN - UFFZ. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HOPPE - ST. SZEREGOWY 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
HÖCKENDORF - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HECKMANN - RES. 12 K. INF. REG. 21 1914-11-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
HEINZE - GEFR. 8. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HÖLEMANN - RES. 10 K. INF. REG. 23 1914-12-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
HASSENBERGER - INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HAUPTMANN - - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HÜTER - MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HEUER - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HEUSCHEINER - REST 2 KMP.JNF.RGT. 42 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - płyta II
HUNDT - MUSK. 3. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HEGEMANN - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
HINKEL - RESERVIST INF. REG. 49 1914-12-03 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HEURICH - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HEURICH - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HERRFORTH - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HOESCHE - UNTFFZ. - - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HAAS - ERS. - 1915-07-22 Russland Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
HERZKE - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HACKBARTH - KANONIER 2 R.F.A.BTL. 27 1915-07-18 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HENNING - MUSKETIER - 1915-01-03 - Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
HOBE - GREN. RES. INF. RGT. 64, 10.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HACK - LDSTRM. - - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HUPE - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HOPPE - GEFR. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HASELMANN - OSTERR.  K.U.K.J.R.84  1915-05-20 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
HEINRICH - - - 1916-09-22 - Zajezierze wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - GROHSSEE/JEZIORA WIELKIE
HÖHNE - - - 1916-??-?? RUßLAND Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gest.
HOBL - ERS.RES. I.R.2/118 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
HOSPODNIK - INF. K.U.K.I.R. 15 - - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HANSLIZEK - GRENADIER - 1915-08-26 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HENKE - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
HOBIGER - WEHRMANN L.J.R. 18, 3 K. 1915-03-07 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HENTSCHKE - RES.INF. PIR 58 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
HAUSCHILD - - - - - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
HAFSTEIN - - - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HARMUTH - - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
HANDZNIAK - MUSKETIER ERS.BATL.INF.RIEGT.? 7 KOMP. 191?-12-21 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 18?9-11-11 - -
HANNUSCH - - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HILL - S/33058 RIFLEMAN THE RIFLE BRIGADE 1918-09-06 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HEINZ - LDSTM. LSTM.INF.BATL.6 20 1918-10-31 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1892-06-25 - -
HORN - SCH. SCH.R. 10 - - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIDEL - MUS. - 1918-09-15 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HADER? - VERM. - 1916- - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
HAAP - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HERDER - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HEINZ - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HORSTMANN - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HELFRICH - KRIEGSFREIWILLIGER PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-07-06 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HOLGER - - - - - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
HEBERLEIN - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Monety wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HILDEBRAND - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HABEL - MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HAERTEL - ST. SZEREGOWY 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HOPP - GEFR. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HIEPLER - GREN. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HILDEBRANDT - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HANTEL - MUSK. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HE?LMANN - MUSK. - 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HENKE - MUSK. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HETEBRÜGGE - MUSK. 6.I.R.152 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HORSTEIN - MUSK. 5. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HEURICH - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HECKER - GEFR. GARDE RES. DRAG. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HOFFMANN - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HERSCHER - GREN. RES. INF. RGT. 64, 10.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HEYNER - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HOFFMANN - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HENSCHKE - ERS. RES. I.R. 92 / 5K - - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HINZKE - LANDSTURMANN - 1916-10-25 Frankreich Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
HECKMANN - GRENADIER 3.G.R.Z.F.5K. 1915-07-20 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HARNOTH - - - 1916-10-21 RUßLAND Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HOPPE - GEFR. HUS. REGT. 5 - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HACKBARTH - KANONIER 2 / R . F . A . BTL . 27 1915-07-18 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HEIDINGER - LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HENSCHKE - ERS. RES. J . R . 92 / 5 K 1915-??-?? - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HALMANN PAUL - - 1918-07-17 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HILGENDORF - MUSKETIER 7 K. INF. REG. 150 1914-11-22 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
HÄNGERT - RESERVIST PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HÖLZEMANN - GEFREITER 4 K R INF R 22? gru-14 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HENGST - RESERVIST PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HILBERT . UFZ 9 KOMP. 1914-12-05 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HEISSENGERG . RES. 9 K. INF. REG. 18 1914-12-26 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
HOFMANN ? - - 1918-09-02 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HONZ...? ? - - 1918-10-30 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HAAGL ? SCHÜTZ. - 1918-07-01 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - DARSOW -
HASEUCHWER ? FAHRER 4 / ERS. ABTEILUNG REGT. 7 1918-12-22 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HOFFMANN ? - - 1914-08-23 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
HIE... ? - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HEIDENREICH? ? - - 1915 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HASCHKE? ? - - 1915 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
HAMPEL ? - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HERTEL ? LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HER?CHT ? ERS. FRW. J. 59. 6 1914-12-16 - Tum wieś, gm. Góra Świętej Małgorzaty, pow. łęczycki łódzkie - - -
HAUSER ? - - 1917-07-29 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HEGER ? INF. ÖST.UNG. 1914-10-02 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HEINRICH ??HARD LDSTRM. I.R. 45 / 11K 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
HERUD A - - 1915 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HOFFMANN A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HICHE A. - - 1917-12-10 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
HOLEWA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HEYKAMP A. RES. 2. KOMP. RES. INF. REGT. 2 1914-10-15 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HOPPE A. GEFR. 11. / RES. INF. REGT. 49 1914-10-21 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HORNER A. - P.R.I.R.218 - - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
HEINRICHS A. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MÜSKENBERG -
HAFERLAND A. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HOFEMANN A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HA(?)ELNGNER A. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HENTSCHEL A. ERS. RESERVIST I.K.R.INF.R.225 1914-11-21 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
HERDER A. ERS. R. 1 K. INF. REG. 69 1914-12-05 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
HRUBY A. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
HOHLE A. MUSK. - 1918-08-30 - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HRABAL A. INFT. L.I.R. 13 1915-03-06 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.6
HOEISEL A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HICHE A. - - 1917-12-10 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
HAUFER A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERZIG A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HANDLEY A. PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
HALL A. 24255 PRIVATE 9TH ???? BN.HIGHLAND LIHGT INF. 1918-11-03 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HUSAK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HARDT A. MUSK. JNF.RGT. 150 - - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
HEINRICH A. - - 1918-02-10 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
HENTSCHEL A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HOPPE A. SA. GEFR. F.L. JAROSLAU 1915-09-17 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
HENNERICH A. UNTFFZ. ? 1915-08-28 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HÜBNER A. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HUHNDORF A. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HABERSTROH A. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
HOBSON A.E. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Durham Light Infantry 1918-10-20 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
HORSTMANN AD FUSIL GREN. REGT. 5 1914-09-16 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - -
HAARSTRICH AD. FUS. 9 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HRDLIČKA ADALBERT INF. IR 28 1915-03-12 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HASELBACK ADALBERT JG. F.J.B. 24 1915-05-07 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HELD ADAM ERS.RES. I.R.118 1915-06-20 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
HORVATH ADAM INFANT. KUK JR 23 1914-12-26 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
HALVICE ADAM INFT. I.R. 40 1914-12-03 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.21
HUWALD ADOLF - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HANNIG ADOLF - - 1915-09-01 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERMAN ADOLF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
HUSEMANN ADOLF KR.FR. PIR 78 1915-05-07 - Kołaczyce II (nr 39) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
HANEL ADOLF KPL. K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HREGER ADOLF WEHR. - 1917-05-01 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HAJEK ADOLF - - 1918-08-12 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
HELLMANN ADOLF GFT. - 1914-10-22 RUSSL. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1892-10-07 - -
HELBIC ADOLF SOLDAT D.L.II LDW.INF.RGT 107, 3KP 1914-11-20 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HERBER ADOLF UTFZ. - 1916-08-18 KARPATHEN RS. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
HEIM ADOLF - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HAARBUSCH ADOLF RES R.I.R. S/220 - - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÖRBE ADOLF INFANTERIST L.I.R. 10 1914-10-08 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
HORWEGE ADOLF VZFW. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HLAVAČEK ADOLF INF. I.R. 36 1915-05-09 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOHLA ADOLF - - 1916-05-02 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1882-??-19 - -
HÄUSIG ADOLF - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HEISSE ADOLF - - 1915 - Radawa II wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HEROK ADOLF - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
HARBICH ADOLF - - 1916-06-15 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEISIG ADOLF - - 1915-09-25 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - STRUWITZ VERMIST
HERDEN ADOLF - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HILBIG ADOLF RES. I.R. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAMEL ADOLF - - 1917-09-20 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
HLAVSA ADOLF ERS.RES.JG. F.J.B. 12 1914-12-22 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HESSE ADOLF MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOPP ADOLF - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
HANZLIČEK ADOLF LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HORAČEK ADOLF LDST.SCH. SCH.R. 12 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HELLER ADOLF OFFZ.STELLV. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HOFFMANN ADOLF - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HEROS AFENIN UNG. FAHRER K.K.F.D.12 1914-12-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KEVEST 20 JAHRE
HANITSCH ALBERT - - 1914-08-29 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HELLDOBLER ALBERT GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUBNER ALBERT - - 1918-09-22 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HAFZ ALBERT JÄG. - 1917-12-26 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - -
HUF ALBERT UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEEGSTRA ALBERT GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÜTTIG ALBERT - - 1916-09-08 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HEINRICH ALBERT - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HABEL ALBERT - - 1917-04-09 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
HAHN?? ALBERT - - 1916-??-?? - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
HOWANETZ ALBERT - - 1917-07-29 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - STRUWITZ -
HEIDER ALBERT INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILKER ALBERT - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HERDE ALBERT - - 1915 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
HÄHNEL ALBERT - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
HACKBARTH ALBERT FAHRER - 1918-10-03 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
HASCHKE ALBERT - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
HASTEREK ALBERT - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
HAß ALBERT - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HESSING ALBERT RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 6 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
HOFFMANN ALBERT ERS.RES. RJR 217/12K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HOHN ALBERT UFFZ. 11 KP. INF. RGT. 175 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1885-05-10 - -
HOHENSTEIN ALBERT MUSK. PRIR 268 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HEIN ALBERT - - 1915-05-21 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
HOFF ALBERT OFFZ.STELLV. - 1918-10-12 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
HIRSCHBERG ALBERT - - 1917-08-17 B. HARAUMANT Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HAHN ALBERT GREN. - 1917-05-13 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
HECHT ALBERT - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HIRSCHMANN ALBERT EMIL SCH. K.K.SCH.R. 10 1914-12-19 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HIRSCH ALBRECHT - - 1914-08-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HIRSZ ALEKSANDER - - 1917-07-31 Belgia Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1896 Stanisławy -
HERGESELL ALEX SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
HONISCH ALEXANDER - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HENDEL ALEXANDER GFT. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HERLÁV ALEXANDER INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HEVER ALEXANDER KDTT.I.D.RES. TKJR 3 1915-03-19 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEBERMAYER ALEXANDER JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARZ ALEXANDER - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HETMANOW ALEXEI GEM/ROSJA I.R.343 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
HASSE ALFERD - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HOPFGARTEN ALFO. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUPKA ALFONS - - 1915-09-04 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HUPKA ALFONS - - 1915 SIEDLCE Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1891 ŻORY-OSINY -
HUREK ALFONS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
HYLLA ALFONS - - 1915-07-23 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
HEINZLE ALFONS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOCH ALFR. UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-31 - rotunda i nagrobek
HEINRICH ALFRED - - 1915-04-12 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HILBIG ALFRED LANDSTURMMANN - 1916-04-24 Feldlazarett Dun (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1893-10-21 - -
HOFFMANN ALFRED ER.RES. PREUSS.R.J.R. 11/220 1915-04-07 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
HERRMANN ALFRED - - 1918-10-01 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOHNE ALFRED RESERVE. J.R.46 1915-??-?? - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HENNING ALFRED - - 1918-08-08 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
HEINE ALFRED JG. PREUSS. RES. J.B. 19 1914-12-07 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - Betonowy postument z krzyżem
HEFF ALFRED INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-04 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEUMANN ALFRED - P.R.I.B. 19 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HOFMANN ALFRED - - 1918 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HAMNEL? ALFRED KAN. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - I.
HARTWIG ALFRED - - 1916-09-18 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HUGO ALFRED - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
HARTWIG ALFRED - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HELMANN ALFRED INFANTERIST - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HENKMANN ALFRED WEHRM. 7 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-07 - Snopki I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HUMMITZSCH ALFRED SOLDAT L.J.R.133/5K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
HIELSCHER ALFRED - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HEGER ALFRED - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
H(R)ELMBOLD ALFRED SZER 11.82 1914-11-25 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HUHLE ALFRED JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-02-24 HOHENZIATZ -
HAASE ALFRED - - 1916-07-16 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
HORNIG ALFRED - - 1914-11-21 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HESSENBRUCH ALFRED PREUSSISCHES RES. INF.RGT.220 1915-04-29 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HANKE ALFRED - - 1917-05-10 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
HOFFMANN ALFRED - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HNIDA ALFRED - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HELLWING ALFRED - - 1919-02-24 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HARTERL ALFRED - - 1918-07-19 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
HORNIG ALFRED - - 1918-10-26 - Rudawica wieś, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
HILZENBECHER ALFRED - - 1916-07-10 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HENNING ALFRED UNTEROFFIZIER - 1919-10-08 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
HUNDERT ALFRED - - 1918-02-07 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
HOFFMANN ALFRED - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HAMANN ALFRED FAHRER ET.FUHRP.KOL.POS. 1915-07-15 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HARTMANN ALFRED LEUTNANT 1 MOB. ERS. ABTLG. FELDARTL. RGT. 5 1915-02-27 - Dłutowo (warm.-maz.) nieistniejąca wieś między Piszem a wsią Wincenta, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HERFURT ALFRED MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HILMAN ALFRED - - - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
HARTMANN ALFRED - - 1915-02-19 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HEINKE ALFRED - - 1916-10-22 SERBIEN Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HORNIG ALFRED - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HÄUSER ALFRED KR.FR. P.R.I.R. 220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HOFFMANN ALFRED - - 1916-09-14 - Kowalice wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
HERMANN ALFRED - - - - Sieniawa Żarska I wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
HON ALFRED GFT. K.U.K.I.R. 66 1914-12-26 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
HERRMANN ALFRED SOLDAT (SZEREGOWY) 100 REGIMENT GRENADIERÓW 1916-08-10 SOMME Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1895-10-15 - ZAGINĄŁ
HILDEBRAND ALOIS INF. K.K. ??14 1915-04-05 - Wojnicz I (nr 285) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLEC ALOIS E.R.INF. IR 98 1914-12-12 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAAS ALOIS - PREUSS. RES. INF.RGT. 218 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
HUBER ALOIS INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAJDA ALOIS - - 1916-05-05 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
HANKE ALOIS - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
HEINZLE ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HALLAS ALOIS FAHRER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1899-03-15 - -
HOOG ALOIS MUSKETIER 2. K. JNF. REG. 32 1915-02-13 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
HOFFMANN ALOIS - - 1917-08-13 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HERRMANN ALOIS - - 1916-07-10 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HAPPACHER ALOIS KAN. K.U.K. F.K.R. 10 1915-01-03 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HARTELT ALOIS MUSK. PRIR 272 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HAIDVOGEL ALOIS JNFANT. K.U.K. J.R. 4 1914-11-24 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
HOFER ALOIS E.R.INF. I.R. 14 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HRDINA ALOIS INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HAJDA ALOIS - - 1916-05-05 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HELT ALOIS - - 1915-09-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HAASE ALOIS - - 1914-12-31 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HELLEBRAND ALOIS - - 1918-11-26 - Turków wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HIULINGER ALOIS INF. K.U.K.I.R.59 1914-12-27 - Waryś (nr 267) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
HILLER ALOIS - - 1919-05-15 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HOSPERGER ALOIS FUHNR.I.D.RES. IR 87 1915-04-03 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERZIG ALOIS - - 1918-04-27 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA BUKOWINA 2)
HARTELT ALOIS NIEM. - 1915-05-05 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HLAVAČEK ALOIS SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUCKE ALOIS - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HUMER ALOIS ZGSF. I.R. 14 1915-05-05 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HALLER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUKE ALOIS GRENADIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HOSP ALOIS UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLLON ALOIS - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
HAUSER ALOIS JG. T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAASE ALOIS - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HALAMODA ALOIS - - 1917-07-31 - Przewóz (opolskie) wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HELLEBRANDT ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HAUKE ALOIS JG. K.U.K. F.J.B. 16 1914-12-10 - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
HISCHER ALOIS - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HINK ALOIS JG. F.J.B. 2 1915-05-07 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
HAUCK ALOIS - - 1918-08-08 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEITZER ALOIS EDUARD LDST.INF. LIR 1/4 1915-02-28 - Gładyszów (nr 55) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARAT ALOJZY - - 1914 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
HARAZIM ALOJZY - - 1917 MASTECANESCI (KARPATY) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1893 ŻORY-OSINY -
HILSCHER ALWIN SOLDAT (SZEREGOWY) 474 REGIMENT PIECHOTY 1920-04-08 JASNA GÓRA Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1894-10-24 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
HECKART ALWIN - - 1918-09-02 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
HÖFNER ALWIN MUSK. P.R.I.R. 46 1915-06-03 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1893-12-28 - -
HOHAUS AMAND - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
HODAUN AMANDUS - PREUSS.RES.INF.RGT.202 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HERMANOWSKI AMBR. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
HAMROL AN. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1886 - -
HANDZLIK AND. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HOFER ANDRA JG. F.J.B. 1 1915-05-29 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HRESKO ANDRÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORVÁTH ANDRÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 9 (M.KIR.9.HONV.GYAL.EZR) 1914-12-18 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUSZAR ANDREAS INF. K.U.K.I.R. 60 1914-12-24 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
HULVEJ ANDREAS KPL. K.U.K.F.K.R.18 1914-10-06 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUBER ANDREAS INF. K.U.K. I.R. 47 1914-12-13 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HRYCKO ANDREAS INF. LDST.ET.B. 239/1 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
HOHNKE ANDREAS - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
HAFFKE ANDREAS MUSK. - 1915-02-23 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
HERMANN ANDREAS - B.I.R. 22 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HELWIG ANDREAS ZUGSF FELD GEND.ABTLG BIELITZ 1916-07-26 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HOP ANDREAS - K.UNG.I.R.16 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HAHN ANDREAS MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUBMANN ANDREAS LDST.SCH. SCH.R. 27 1914-12-23(-30) - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HÄUSLER ANDREAS ZUGSFÜHRER I.R. 59 1915-05-05 - Poręba Radlna (nr 175) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERMANN ANDREAS ÖSTERR. ZIVIL KUTSCHER T. STF. 9/16 1915-01-23 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
HUBICKI ANDREAS INF. K.K. LDST. B. 214 1915-01-04 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HICKMANN ANDREAS LTN - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
HORPINIAK ANDREI RUSS. KAUKAS.INF.R.12.4.KP. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HOŁODKIN ANDREJ OBLT. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Oczakowskij Reg. [J. Drogomir]
HOROBSKI ANDRZEJ - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
HUCZEK ANDRZEJ - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HANDZLIK ANDRZEJ - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
HOWON ANT. - - 1915-08-21 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
HALLAS ANT. - - 1916-03-24 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HAWELLEK ANT.(ON) - - 1923-05-12 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HEISIG ANT.(ON) - - 1918-10-17 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HAHN ANTAL HUS. H.H.R. 3 1914-10-10 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 MODOS -
HIMMER ANTON GFT. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUSWIRTH ANTON KPL. L.I.R. 19 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HAUPTMANN ANTON - - - - Krościenko nad Dunajcem (nr 377) miasto, gm. Krościenko nad Dunajcem, pow. nowotarski małopolskie - - -
HURT ANTON E.R.LST.INF. LDST.M.B. 21/4 1914-12-08 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
HAVORKA ANTON LTN.I.D.RES. I.R. 56 1915-02-24 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HEINZE ANTON MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HIPPLER ANTON MUSKETIER 10 KOMP. INF. RGT 176 1914-12-19 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
HOWORKA ANTON LTN.I.D.RES. I.R. 56 1915-02-24 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUBNER ANTON - - 1917 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
HUBER I ANTON INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERMANNSEDER ANTON INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEIDINGER ANTON JG. T.K.J.R. 1 1915-05-05 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLEČEK ANTON KPL. K.U.K. I.R. 28 1914-11-20 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HOFER ANTON JG. T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HYLLA ANTON - - 1915 HORST Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
HOYER ANTON SAPP. K.U.K. S.B. 8 1915-01-11 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HÜBNER ANTON - - 1917-06-01 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HILLENBRAND ANTON GEFREITER BAYER IR 11K 1915-05-25 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
HÖTZEL ANTON - - 1918-06-16 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HÜTTER ANTON LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HONISCH ANTON - - 1914-10-29 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HONZIK ANTON LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIZMANN ANTON GFT. BIR 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HIMMEL ANTON - - 1918-04-01 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HAMPL ANTON INF. IR 36 1915-03-08 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HIRSCH ANTON RES.GFT.TIT.KPL. I.R. 35 1914-10-26 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1885 TŘEMOSCHNA/TŘEMOŠNÀ -
HOBL ANTON SCHÜER K.K.SCH.R.14 1914-12-?? - Wiśniowa II (nr 374) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
HAGEN ANTON E.F. FLDW. K.U.K.I.R. 59 1915-05-05 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOWON ANTON - - 1916-08-21 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
HRUP ANTON LDST.JG. IR 87 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUEMER ANTON INF. K.K.LDST.B. 97 1914-12-23 - Gromnik II (nr 146) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUPT ANTON MUSKETIER 6.K.JNF.REG.21 1914-11-20 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
HANTI ANTON INF. K.U.K. I.R. 47 1914-12-14 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HUMMER ANTON INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOTTE ANTON - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
HECZKO ANTON INF. RUSS.I.R. 18 1915-04-06 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HRDLICKA ANTON - K.U.K. I.R. 99 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HERLICZKA ANTON - - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HOCZKYN ANTON INF. RUSS.I.R. 18 1915-04-06 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERMANN ANTON ZGSF. SCH.R. 12 1915-03-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HOFFMANN ANTON JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HINZ ANTON - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk tablica pamiątkowa
HERZE ANTON - - 1916-07-31 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
HENNERBIEHLER ANTON LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HERALECKI ANTON JNFANT.  K.U.K.J.R.99.15K.  - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HAMMERLIK ANTON - - 1915-08-18 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HABICHT -
HINZMANN ANTON - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Schwedhofen tablica pamiątkowa
HARIN ANTON JEFYMOŁOW - RUSS.I.R. 153 - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HACHLOWSKI ANTONI - - 1917 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
HŁASKO ANTONI - - 1916-12-05 OPOCZNO Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1884-07-19 - -
HAŁAS ANTONI - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
HURDÁLEK ANTONIN - - 1916-06-13 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
HANKE ARND. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOWITZ ARNO - - 1917-08-25 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-08-04 OBLITZSCH -
HILLER ARNO MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HILLER ARNO MUSK. 10 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
HUBISCH ÁRPÁD E.F.INF.(E.É.ONK.) K.UNG.L.I.R. 9 (M.KIR.9.HONV.GYAL.EZR) 1914-12-18 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HATZADUROW ARSENI GEM./RUSS. I.R.8. 1918-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
HENKE ARSONIUS EMANUEL ZGSF.TIT.FLDW. L.I.R. 71 1915-05-08 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HURDULET ARTENIE ÖST.UNG.SOLD. K.K.MARSCH.BAT.71 1914-12-14 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
HILLEBRAND ARTHUR NIEM. - 1918-06-05 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HEIN ARTHUR - - 1915-01-24 - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
HEIDRICH ARTHUR WEHR. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - ?
HERGERT ARTHUR KRIEGSFRW.  L.J.R.133.12 K.  1915-05-17 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
HIELSCHER ARTHUR - - 1918-03-25 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HAESE ARTHUR UFFZ - 1917-07-23 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HINTBERG ARTHUR MUSK. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 8 1915-05-03 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
HÜBKE ARTHUR - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HUBNER ARTHUR - - 1917-05-05 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HAERING ARTUR OBERARZT DR. - 1921-10-23 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
HACKBARDT ARTUR VIZEWELDW. - 1915-03-27 RUSSLAND Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HASS ARTUR - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - MOKRATZ / MOKRAWICA Obelisk
HARTMANN ARTUR - - 1919-02-11 NAMSLAU Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HATTER ARTUR - - 1918-07-15 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
HINTZE ARTUR GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÜBNER ARTUR - - 1916 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
HOFMEISTER ARTUR - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
HARTMANN ARTUR GRENADIER 2.KOMP.GARDE-GRENAD.RGT.5 1916-11-16 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1881-11-29 - -
HARTMANN ARTUR MUSK. - 1914-10-26 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
HERING ARTUR MUSKETIER 1 KOMP. INF. REG. 402 1918-06-26 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
HAUPT ARTUR - - 1918 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HE?ER ARTUR GEFR[EITER] - 1916-09-30 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HERRMANN ARWED - - 1917-01-17 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
HASIANOW ATMEDGALI GEM/ROSJA I. R. 165 1918-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
HOPPE AUG. - - 1915-07-30 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HOINKA AUG. - - 1918-08-04 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HÄGLER AUG. LDSTM. - 1918-03-21 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
HERRMANN AUG. MUSK. - 1915-12-?? NOR? Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HORWEGE AUG. MUSK. 3.I.R.59 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HE?LEN AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
HARTRUMPF AUG. MUSK. - 1914-09-06 - Paździorno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
H??K AUG. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HÄRTEL AUG. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HERINRICH AUG. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOPPE AUG. - - 1915-09-01 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HATTWIG AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
HANKE AUG. LANDSTM 2 K. LST. INF. BTL. COSEL VI 8 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
HIMMERT AUG. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HERZIG AUG. - - 1915-05-02 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HABER AUGUST - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
HEMFEL AUGUST - - 1915-04-26 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HAIDUK AUGUST - - 1917-08-01 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HAUSCHILD AUGUST - - 1918-10-26 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1887-06-14 - -
HANISCH AUGUST - - 1918-07-23 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HIELSCHER AUGUST - - 1916-11-05 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HIMSTEDT August - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HÜBNER AUGUST - - 1915 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - NEUNZ -
HERDA AUGUST - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
HAMMER AUGUST - - 1918-08-23 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Onerkwitz obelisk
HOPPE AUGUST - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
HEINRICH AUGUST - - - - Młodzieszyn wieś, gm. Młodzieszyn, pow. sochaczewski mazowieckie - - -
HERDEN AUGUST - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HANKE AUGUST - - 1914 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
HASS AUGUST FLDW. LT. PREUSS.RES.INF.RGT217 1914-12-11 - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HÖLSCHER AUGUST - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HAPPE AUGUST MUSK. 10 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-10 - Monety wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HANTKE AUGUST LDSTM. 4. KOMP. LDSTM. INF. BATL. BRESLAU II 1914-11-21 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HANKE AUGUST - - 1916-10-24 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
HAKER AUGUST GEM/ROSJA JÄG. R. 1 1919-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
HÄMMERLE AUGUST JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARTWIG AUGUST - - - - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno vermißt
HARTRAMPF AUGUST - - 1916 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HARTWIG AUGUST - - 1915-04-21 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
HEITMANN AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HONER AUGUST - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
HASCHKE AUGUST GRENADIER R.J.R.64/3K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - mogiła
HERR AUGUST MUSK. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HERRMANN AUGUST - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HILDEBRAND AUGUST - - 1916-12-11 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HEIN AUGUST - - 1915-01-24 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
HAHN AUGUST MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAMPEL AUGUST - - 1915-10-10 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
HAVENSTEIN AUGUST RES. - 1915-06-07 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
HÖFS AUGUST MUSK. - 1914-09-03 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
HANKE AUGUST - - 1916-10-24 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
HARING AUGUST LDSTM. - 1918-02-17 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1869-10-01 - -
HÖRNIG AUGUST - - - - Nagodzice wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOFMANN AUGUST INF. K.U.K. I.R.14 1915-02-01 - Wojnicz I (nr 285) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
HENNIG AUGUST GEFR. L.J.R. 18, 11 K. 1914-09-30 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HINRICHS AUGUST - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEINZE AUGUST - - 1917 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
HAMERLA AUGUST - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HEITMAN AUGUST KR.FR. Res.Kav.Abt.47 - - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
HEYMANN AUGUST - PREUSS.RES.JÄG.BATL.19 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HEISSENBURG AUGUST - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
HANFT AUGUST FREIW.KRANKENTR. TRANSP.ABT.A.A.W. 1915-06-21 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HANKE AUGUST - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HOFFMANN AUGUST - - - - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HERZIG AUGUST MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HAUK AUGUST MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HANKE AUGUST - - 1914 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
HALLAS AUGUST MUSKETIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1899-01-17 - -
HOFFMANN AUGUST - - 1917-10-26 FLANDERN Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
HEITRINK AUGUST - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HILBERT AUGUST MUSK. 1. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HELLERMANN AUGUST MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HUHN AUGUST - - - - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - Hamburg RZĄD 2
HELMBRECHT AUGUST MUSK PREUSS R. J. R. 220 1914-12-22 - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HANUSCHKÄWITSCH AUGUST - - 1916-03-20 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
HERDEN AUGUST - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERING AUGUST K.R.G.F.R.W PREUSS R. J. R. 219 1915-05-09 - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAGENKOTTEP AUGUST - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
HARTWIG AUGUST - - - - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - vermist
HÖHN AUGUST MUSKETIER R.J.R. 205/10K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HERKER AUGUST GEFREITER 3.G.GR.R.11K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOFFMANN AUGUST - - 1917-05-29 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOLEWA AUGUST - - 1917-10-20 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HORTSCH AUGUST - - 1914-09-26 - Wasiłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HILDEBRANDT AUGUST MUSK. - 1917-05-01 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
HERZIG AUGUST - - 1917-09-22 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HLOUSEK AUGUSTIN INF. I.R. 88/1 1915-02-04 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HRACH AUGUSTIN - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HÖFLE AUGUSTIN PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HANDY AUGUSTYN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
HILDEBRANDT AUGUSTYN - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
HORN AUG[UST] GEF[REITER] - 1918-10-16 Lazarett Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
HAWRYŁOWICZ AVREAN - - 1914-12-10 - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - wg Drogomira - HAVRYLOWICZ
HOBERG B. SAN. S. - 1916-03-02 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN B. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOPPE B. - - 1918-10-31 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
HAHN B. MUSKET. - 1916-10-02 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
HUGEN… B? - - 1915-??-?? - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HUSZÁR BARNABAS INF. K.U.K.I.R. 65 1915-01-06 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
HUMMLER BENNO SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
HERSEL BENNO - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
HOHNE BENNO - - 1918 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
HOLEWA BERHARD - - 1917-06-09 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HEBELAND BERKO ROSJANIN - 1915-06-12 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
HERRISCH BERNARD WEHRM. RJR 218/2K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HOHNBERG BERNH. - - 1915-04-15 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
HORSCH BERNH. GEFR. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOCHHAUS BERNH. - - 1918-09-02 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
HEIL BERNH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HARTJES BERNH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HILTMANN BERNH. - - 1915-06-29 RUSSL. Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
HOFFMAN BERNH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
HILLE BERNH. GREN. RIR 64 1915-08-05 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BORNHORST, STEINFURT -
HEIN BERNHARD - - 1914 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
HEINZE BERNHARD MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEINZ BERNHARD - - 1915-11-24 - Szprotawa IV miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - - -
HUSTER BERNHARD LDSTRM. R.J.R.46/10K. 1915-07-21 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOING BERNHARD - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
HAHN BERNHARD - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
HERRMANN BERNHARD - - 1918-08-08 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HIRSCHMANN BERNNARD MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARMANN BERTHOLD SANITATSSOLDAT 2.GENES-KOMP.ERES.JNF.RGT.22 1917-05-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-01-07 - -
HEY BERTHOLD - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HRADIL BOHUMIL INFANTERIST I.R. 3 / 1 ERS. KOMP. 1915-07-18 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1887 BYSTŘICE P. HOSTÝNEM -
HENISZ BOLESŁAW SIERŻ. 6 P.P. POL. LEG. 1917-11-21 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1884-??-?? - -
HEILPERN BOLESŁAW SIERŻANT I BRYG. LEG. POL. 1915-11-19 Dębica Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie 1895-08-24 - -
HOLZKI BRONISLAUS RUSS. INF.REGT.249.12.KP. 1915-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HANAS BRONISŁAW SZER. - 1918-11-10 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 28 - -
HOFFMAN BRUNO - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
HENKE BRUNO - - - - Wicko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HASCHKE BRUNO - - 1914-11-21 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
HEILMANN BRUNO - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HEINRICH BRUNO - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HEIBELSOHN BRUNO OFFZ.ASP. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HIELSCHER BRUNO - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HOFMEISTER BRUNO - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HAENDEL BRUNO - R.I.R. 227 - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HAUPT BRUNO - - 1915 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HELLER BRUNO - - 1916-10-10 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HEIDRICH BRUNO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HEIN BRUNO - - 1917-08-12 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOERNER BRUNO GEFR. - 1914-08-22 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HOFFMANN BRUNO ERSATZRESERVIST - 1915-08-21 Szanianka Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1893-04-02 - -
HAUSKNECHT BRUNO - - 1916 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
HENKE BRUNO - - 1914-08-20 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
HEIN BRUNO MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILLER BRUNO - - 1915-10-27 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
HEILIG BRUNO - - 1917-11-11 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HOFFMEISTER BRUNO - - 1915-07-28 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HARTMANN BRUNO - - 1916-07-08 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HOLTZEMANN BRUNO GREN. 9 K.R.I.R. 93 1915-08-05 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HELD BRUNO INF. KPGRZF 3 1915-05-08 - Sieklówka (nr 42) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
HÜTZENBECHER BRUNO WEHRM. 12 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HAUSMAN BRUNO RESERVELEUTNANT, DR Infanterieregiment 14 Linzer Husregiment 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - J. Drogomir go nie wymienia
HILLER BRUNO RES. PIR 58 1915-05-03 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILBIG BRUNO MUSKETIER IR 46, 8K 1915-05-26 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
HIBNER BURGHARD SZER 1.83 1914-11-19 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HILDEBRANDT C. OFIZIER DER RESERVE HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-23 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HRUZA C. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HEMMERLING C. - LJR 46 1915-05-13 - Tumlin-Wykień wieś, gm. Miedziana Góra, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
HERMETH CAJETAN - - 1914-09-07 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HUSEJNAGIĆ CAMIL LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUNDACK CARL - - 1915-03-28 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
HEYDEN CARL V. D. MAJOR I BATT 1 POS. JNF. REG. 18 1914-11-19 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - Jtzehoe -
HENNIGFELDT CAS. JAGER RJB 19/4K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HAMMANN CHR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HONSCHA CHR. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HIRTH CHRIST MUSKETIER 2.K.JNF.REG. 83 1914-11-21 - Zgierz II miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
HAMM CHRISTIAN KAN. FUSSAR.BTL. 38 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HEUERMANN CHRISTIAN MUSK. RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HANSEN CHRISTIAN WEHRM. 3.GARDE.RGT. Z.F. 1 1915-05-02 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HANSEN CHRISTIAN RES. 11 KOMP. RES. INF. REGT. 265 1915-02-10 - Nowe Drygały wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HESSE CHRISTIAN KR. FREW. 3 B. IR 343 1914-12-06 - Chojnowo wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski mazowieckie - - -
HÄBERLE CHRISTIAN KRIEGSFRW LJR 11/9K 1914-??-?? - Ciecierzyn wieś, gm. Olsztyn, pow. częstochowski śląskie - - -
HUK CIRIL INF. IR 34 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILCHENBACH CLEMENS MUSKETIER 4.KOMP.RES.INF.REGT.264 1915-02-13 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-21 - nagrobek betonowy
HOLLMANN CLEMENS - - 1915-02-13 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HODINA CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
HOBBEA CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 64 1917-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
HRUSKA CYRIL FLDW. LUFTSCHIFF ABT. 15 1915-03-(12-14) - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HRÖZCZINU CYRILL WASILIEWICZ RUSS.I.R. POLTAWA - - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HILLAR CZESŁAW - - 1918-09-11 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
HORULKA D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HROVAT DANIEL INF. I.R. 17 1915-01-10 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HERRMANN DANIEL MUSK. - 1918-08-13 FRANCJA Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HURAK DANILO INF. K.U.K.I.R.58 1915-02-08 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
HOFFMANN DAVID - - 1914-09-17 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
HERZIG DAVID - - 1917-04-22 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA PSTRĄŻNA 2)
HORESTEIN DAVID - K.K.SCH.R. 16 1915-05-04 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HIDES DAVID INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HACKER DAWID PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1870 Kołomyja -
HURNIAK DEMETER INF. I.R. 58 1914-12-20 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUPT DIETRICH GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HASOW DIMITRI UNTFFZ/ROSJA I. R. 80 1918-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
HAAS DOMINIK LDSTRM K.K.LST.BZ.KDO19 1917-04-21 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HELLA E - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen obelisk
HAUKE E. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HERZIG E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HETSCH E. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
HERITAGE E. 13844 PRIVATE ROYAL INNISKILLING FUS. 1918-11-23 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HERZIG E. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HUNER E. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HOFFMANN E. - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HERRFAHRDT E. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HAGELSTEIN E. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUHNDORF E. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HEINKE E. - - 1919-05-31 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HABERSTROH E. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
HORER E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HORN E. UNTEROFFIZIER - 1917-06-02 - Maszewko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1889-01-27 Klein Massow-Maszewko obelisk
HARTEL E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HERZIG E. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HILGER E. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HARZIG E. - - 1916-01-08 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HERMANSKI E. GRENAD. - 1918-03-23 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
HEIDRICH ED. RES. GFR. - 1916-09-01 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HELBIG EDERHARD - - 1915-10-15 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
HENZEROTH EDGAR GREN. 1.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HESS EDGAR GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARTIG EDMUND GUSTAW LANDTURMMANN 103 REGIMENT PIECHOTY 1917-04-18 BAUDESINCOURT Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1878-02-02 - -
HENKEL EDUARD MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HODOK EDUARD - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
HORSCHT EDUARD - - 1914-09-22 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HALAT EDUARD INF. I.R. 56 1915-02-17 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORAČEK EDUARD INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HINZEL EDUARD - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
HEROK EDUARD - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HELLO EDUARD UNTEROFFIZIER - 1917-05-17 westen Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
HERMANN EDUARD - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HENSEL EDUARD - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HAŁACIŃSKI EDUARDUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HAIN EDWARD LEGIONISTA 1.P.P.LEG.POL 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOMKE EDWARD - - 1918-11-12 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
HEHA EDWARD SZER 82..M.G.K 28 1914-11-28 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HOJARCZYK EDWARD LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL 1914-12-25 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAŁAT EDWARD - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HOERNER EDWIN ? - 1914-08-28 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAUSWALDT EDWIN GREN. RIR 64 1915-08-?? - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - RATHEWALDE, PIRNA -
HARFÁS ELIAŚ ZGSF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HOINKA EMAN. - - 1915-09-23 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HANEL EMANUEL KANONIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HOLEWA EMANUEL - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
HEISE EMANUEL LDSTRM. 2 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HERUD EMANUEL - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HIMMEL EMIL - - 1918-06-01 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HOFFMANN EMIL - - 1916-03-08 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
HEIDRICH EMIL - - - - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - VERMISST
HOLTZ EMIL GEFR. - 19??-10-25 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Grandshagen (Grądy) -
HARTWIG EMIL - - 1918-08-16 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA BUKOWINA 2)
HORAK EMIL - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOFFMANN EMIL - - 1915 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HARRMANN EMIL MUSK. - 1915-01-01 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - JARCHOW -
HÖFER EMIL ZGSF. I.R. 88 1915-01-01 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HENTSCHEL EMIL - - 1915 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HACKER EMIL GEFR. DRAG. RGT. 3 1914 - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HARTMANN EMIL - - 1917-06-01 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HÖFS EMIL - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - TRIBSOW / TRZEBIESZEWO Obelisk
HARTWIG EMIL - - 1914-11-22 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
HOLLATZ EMIL UNTOFF.  L.J.R.9.8 K. 1915-02-02 - Mnin wieś, gm. Słupia, pow. konecki świętokrzyskie - - -
HAMPEL EMIL - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HAAS EMIL INF. ÖST.UNG. 1914-10-03 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HENKEL EMIL MUSKETIER  J.R.96.12.K.  1914-09-28 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HINZ EMIL - - 1921-03-04 - Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - SCHWOCHOW GEST.
HOERSING EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOLEČEK EMIL LDST.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILBIG EMIL ERS. RES 8/R.I.R. 226 1914-10-30 - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HOFFMANN EMIL - - 1916-03-07 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
HÄRING EMIL - - 1915-04-02 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HINZ EMIL LDWM. - 1914-08-07 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Stuthof (Zaleszczyce) -
HOFFMANN EMIL - - - - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
HARAZIN EMIL MIL.-KRANKENWARTER FESTUNGS-LAZARETT BRESLAU 1916-02-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-04-23 - -
HAJEK EMIL - - 1915-08-11 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
HABERMAL EMIL - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
HOFMANN EMIL SCH. - - - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÄNSCH EMIL MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENNEL EMIL SZER 1.61 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HOLUBÁR EMIL LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HEIDRICH EMIL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HAUSER EMIT?ON - - 1914-10-10 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
HEGBMANN EMMERICH SCH. SCH.R. 1 1914-10-15 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1888 BUDAPEST -
HÄUSLER ENGELBERT SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HIMMEL ENGELBERT - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
HOSP ENGELBERT LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIER ENST LANDSTURMMANN 10 LDST.NF.BTL POSEN V/43, 3KP 1918-05-10 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HOFFMANN ERHARD - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HOFFMANN ERICH - - 1918-10-27 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HEYN ERICH - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
HELLWIG ERICH - - 1917-08-09 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
HEILGENDORF ERICH - - 1916-11-23 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Dombrowe obelisk
HEYNITZ ERICH - - 1914-11-18 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
HINZ ERICH MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HINZE ERICH - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HEIN ERICH - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HOFFMANN ERICH - - 1914 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HEIKE ERICH - - 1914-12-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HAAK ERICH WEHRM. 2. KOMP. INF. REGT. 41 1914-12-22 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HOHLEMANN ERICH MUSK. 12/R. J. R. 226 1915-06-16 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
HASSE ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEHRING ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HANNKA ERICH - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HENZE ERICH - - 1914-11-15 - Jagłowice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
HEIMANN ERICH - - 1915-02-08 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
HONETT ERICH MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HOFFMANN ERICH VIZEFELDW. INF.RGT.21/7K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HEYDER ERICH SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
HIRSCH ERICH UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-04-09 - nagrobek
HONIGBAUM ERICH VZFW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HESSE ERICH - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
HARTEL ERICH - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HASS ERICH - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - MOKRATZ / MOKRAWICA Obelisk
HARDT ERICH - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
HOFFMANN ERICH - - 1918-03-21 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
HANSEN ERICH MUSK. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HELLER ERICH - - 1915-12-23 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1887-08-20 - -
HITSCH ERICH WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOFFMANN ERNST - - - - Nagodzice wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HILDEBRANDT ERNST - - 1916-05-08 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1888-12-02 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 84
HENDELSOHN ERNST - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1875-08-19 - nagrobek
HANTER ERNST GEFR. - 1915-06-21 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HANISCH ERNST - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HÄRRING ERNST INF. L.I.R. 6 1914-12-12 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
HOFFM? ERNST MUSK[ETIER] - 1915-??-15 Russ[land] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1914-09-10 - tablica betonowa nr 2
HILSCHER ERNST LDSTM. I. RES. BATL. I.R. 63 1916-10-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1867-01-09 GUTTENTAG -
HUPKA ERNST - - 1916-12-15 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAENDLER ERNST - - 1917-0?-30 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
HUBRICH ERNST ERS.RES. R.J.R.232/5K. 1915-08-10 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
HERZOG ERNST - - 1918-04-11 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HOFFMANN ERNST - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HASETT ERNST FÜSILIER - 1915-05-11 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - DARSOW -
HERTWIG ERNST ERSATZ-RESERVIST - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HARDER ERNST OBERGEFR. 5 BTTR. GARDE R. F. A. R. 1915-02-13 Nieborów Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - Tralau -
HÄ… ERNST - - 1916-07-27 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HORST ERNST RES. PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-06 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HILDEBRANDT ERNST MUSK. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
HERMANN ERNST UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HAWRANKE ERNST MUSK. - - - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
HANDKE ERNST GREN. - 1915-06-19 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
HEINZE ERNST RESERVIST - 1916-07-13 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
HÄNSACK ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOFFMANN ERNST - - 1916-07-11 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERHOLZ ERNST - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
HANKE ERNST - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOFFMANN ERNST - - 1914-10-05 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
HILDEBRANDT ERNST HEIZER - 1918-09-19 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Strickershagen-Przewłoka - tablica pamiątkowa
HOFFMANN ERNST MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAHN ERNST MUSKETIER 10 K. INF. REG. 49 1914-12-05 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HEIMANN ERNST - - 1914-12-18 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HÄFKE ERNST - - 1915-07-18 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
HEILBORN ERNST UTFFZ - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HEILMANN ERNST MUSK. - 1917-08-08 I. RUMÄN Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HARTEL ERNST - - 1914-09-12 - Żagań III miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
HOLLE ERNST - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HUMPERT ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HLAVAČEK ERNST GFT. SCH.R 12 1915-03-16 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANKE ERNST GEFR. 1. KOMP. LDSTM. BATL. BRESLAU II 1914-11-21 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HUTH ERNST MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENKEL ERNST JAGER RJB 19/2K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HEIDER ERNST - - 1915-03-31 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HASCHE ERNST GEFR. 6 KP. INF. RGT. 141 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1888-04-04 - -
HENKE ERNST - - - - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
HENSICK ERNST RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HEMPAL ERNST GEFR. - 1918-05-27 - Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
HÜTTIG ERNST - - 1915-05-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HOFFRICHTER ERNST - - 1914 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HOLTZ ERNST UTFFZ. - 1916-07-26 - Zagórzyce (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
HÖHLE ERNST MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HECKERT ERNST MUSKETIER J.R. 46/3K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOFFMANN ERNST - - 1914-10-14 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HARTMANN ERNST LDST.SCH. SCH.R. 30 1915-02-01 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARTMANN ERWIN OBLTN. H.R.13 1914-12-12 - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
HARTMANN ERWIN - - 1918-06-10 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
HUNDECK ERWIN FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HELBIG ERWIN - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
HAYDAM ERWIN - - 1915-02-09 IN DEN KARPATHEN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HARTMANN EUGEN VZFELDW. 9 K.I.R. 125 1915-08-06 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HUNDT EUGEN OBLTN. PREUSS. RES. I.R. 219 1914-12-11 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
HAUPT EUGEN LEUTNANT R.I.R. 218/9 k. 1915-08-07 - Żyrzyn wieś, gm. Żyrzyn, pow. puławski lubelskie - - -
HERRMANN EW. ERS. RES. - 1915-07-20 B. OSMIOGORA Siedlec-Bukowina wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
HEINRICH III EWALD RESERVIST RES.J.R.64/4K. 1914-10-26 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - mogiła
HELLWIG EWALD - - 1915-07-26 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HEYDEN EWALD GEFR. - 1917 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
HEYN EWALD - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
HINZ EWALD - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
HENTSCH EWALD - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
HILGENDORF EWALD MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERWIG EWALD - INF REGT 94 1918-03-21 WĘGRY Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1887-01-23 MARKERSDORF (Markocice) -
HAUFER F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAJDUK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOFFMANN F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEIMANN F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HARVAY F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HASSMANN F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HECKEL F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HEMPEL F. - P.R.I.R.218 - - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
HILDEBRAND F. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HOPPE F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HEIDRICH F. KAN. 7 K. 2. GARD. R. R. A. R. 1914-12-09 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
HOFFMANN F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HALTOF F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HLINKA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOSEK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HENNIG F. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HERRMANN F. - - 1918-10-14 - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HERRMANN F. JÄGER 2.K.R.JÄG.BTL.21 1914-11-21 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
HERRMANN F. (FRANZ? FERDINAND? FRIEDRICH?) WEHRM. ? KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 47 1914-11-30 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HEISIG FEL. - - 1918-07-24 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HRIBAR FELICITAS - LDST.MB 14 - - Tarnowiec (nr 19) wieś, gm. Tarnowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
HEILBORN FELIX UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HOFFMANN FELIX - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAMPEL FELIX UT.OFFZ. P.R.I.R. 270 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HEYM FELIX - - 1918-07-29 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
HOPPE FELIX MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HALAMA FELIX - - 1914-09-30 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
HENZE FELIX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUTH FELIX WOLFG. LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BTL WESEL VII/72, 2K 1917-11-04 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HRIJC FENEC CIV.KUTSCH. FELDPARK.KOL. 77 1915-02-13 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HOMIENKO FEODOR RUSS. FEST.ART.KP.30 1915-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HAMPLEW FEODOR SZER. - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
HERRMANN FERD. - - 1917-10-02 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HÄMMERLE FERDINAND JG. TKJR 3 1915-03-27 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIDRICH FERDINAND SCH. K.K.SCH.R. 10 1914-12-19 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HILLE FERDINAND - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HÜLSMANN FERDINAND RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HOFLER FERDINAND - K.U.K. I.R. 49 1915-07-05 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HRYNKO FERDINAND INF. I.R.N. 19 1915-01-04 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUMMEL FERDINAND JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HILLER FERDINAND - - 1914-09-09 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HURDÁLEK FERDINAND - - 1915-10-24 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
HORN FERDINAND LDW. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORNSTEIN von FERDINAND - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
HAMMER FERDINAND INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUK FERDINAND GEM/ROSJA I. R. 115 1919-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
HORVÁTH FERENC KAN. (TÜZÉR) K.UNG. F.K.L.R 3 (M. KIR.3.HONV.TÁB. TÜZ. EZR.) 1914-12-18 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUDAK FERENZ INF. - 1915-02-15 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HERNIK FILIP - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
HEWILOW FILIP RUSS. INF.REGT.75.3.KP. 1915-11-1? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HENAFOND FIODOR SAN.SOLD. IR 57 1915-03-31 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HEILMANN FLOR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HERING FLORIAN - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE-WIELOPOLE -
HOLLITZER FLORIAN E.R.SCH. SCH.R. 30 - - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIDUK FLORIAN - - 1917 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
HACHL FLORIAN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÜLSMANN FR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HULLIN FR. UNTFZ. LEH. - 1918-07-15 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HÖFER FR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HÖNG FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
HANKUS FR. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HANDZEL FR. - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
HOFFMANN FR. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1885 - -
HOHENAU Graf von FR. FLIEGEROFFIZIER JAGDGESCHWADER VON RICHTHOFEN 1918-07-27 - Ochla dzielnica, gm. Zielona Góra, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HILLBRINK FR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HERRMANN FR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEIDRICH FR.WILH.OTTO - - 1914-09-25 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HUBER FRAANZ LST.INF. LDST.ARB.ABT. 4/1 - - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
HASIŃSKI FRAN. SZEREG. - 1920-11-18 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
HOMA FRANCISZ. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HERON FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
HABRAT FRANCISZEK - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
HEROK FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
HERCZEK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
HROSTEK FRANCISZEK - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
HALMAN FRANCISZEK - - 1918-10-17 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Brzeziny -
HIRSZ FRANCISZEK - - 1917-04-23 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1896 Brzeziny -
HANDZLIK FRANCISZEK - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
HEROK FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
HEMERLING FRANCISZEK - - 1918-08-01 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1897-10-09 - -
HOCZEK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
HAMERLAK FRANCISZEK SIERŻ. 4 P.P. LEG., 8 KOMP. 1917-06-09 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie 1893 - -
HAŚNIK FRANCISZEK - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
HOPA FRANCISZEK - - 1917-08-09 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1887 Przodkowo -
HIRSZ FRANCISZEK - - 1915-11-23 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Stanisławy -
HIRSZ FRANCISZEK - - 1918-05-29 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1897 Szarłata -
HRIEL FRANKO INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - HRIEL Franz [J. Drogomir]
HANEROTT FRANS - - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
HABANEC FRANTIŠEK INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 10 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1882 VESELI N/MORAVOU -
HERCIK FRANTIŠEK - - 1915-06-27 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
HILLERT FRANTZ - - 1915-08-30 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
HORNIG FRANZ - - 1916-05-24 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOINKA FRANZ - - 1914-09-08 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HEICHELE FRANZ WEHRM. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAVLICEK FRANZ - ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA 1914-12-31 - Marcinkowice (nr 352) wieś, gm. Chełmiec, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HERTRAMPH FRANZ - - 1917-08-12 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
HOFER FRANZ INF. IR 47 1915-02-21 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERM. FRANZ - - 1915-08-24 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Vallint obelisk
HEISIG FRANZ - - 1915-05-24 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HANKE FRANZ LDSTRM K.K.SCH.R.9 1917-10-12 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HUBER FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUBER FRANZ LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HARTWICH FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
HUDEČEK FRANZ SCH. SCH.R. 1 - - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOŠEK FRANZ LST. I.R. 21 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HIS FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 - - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
HAUSCHILD FRANZ - - 1918 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - NEUNZ -
HEINE FRANZ INF. I.R. 29 1914-10-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 NIXDORF -
HLÁVKA FRANZ INF. K.U.K.I.R. 98 1915-05-15 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HINZ FRANZ MUSK. - 1915-05-03 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
HAMMERER FRANZ INF. I.R. 36 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HALLER FRANZ SCHUTZE K.U.K.T.K.SCH.R. 4. M.G.R 4 1914-12-18 - Droginia (nr 371) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
HERSCHEL FRANZ - - 1916 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
HUPKA FRANZ - - 1916-07-07 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HFAFFENHURER FRANZ - - - - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOPPE FRANZ - - 1914-08-22 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HYBEŠ FRANZ GFT. L.I.R. 10 1914-10-24 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1886 LIBLITZ/LIBICE -
HIERSEMANN FRANZ - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
HERDE FRANZ NIEM. - 1916-03-19 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HEINRICH FRANZ - - 1914 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAURT FRANZ - - 1920-03-05 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1893-09-06 - -
HEISL FRANZ SCH. SCH.R 12 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HALASZ FRANZ INF. I.R. 65 1915-01-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HANTKE FRANZ RES. - 1914-11-15 - Bogumiłów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
HOLIK FRANZ INF. IR 18 1915-04-05 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAVRANEK FRANZ INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAR FRANZ INF. I.R. 60 1915-02-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HASSLINGER FRANZ JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna III (nr 178) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUSCHKE FRANZ - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HONDEK FRANZ GFT. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORLBOG FRANZ WEHRM. TR. BATL. 4 PROV. KOL. 1915-03-26 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SANGERS-HAUSEN 41 JAHRE
HEBESBERGER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HILBIG FRANZ - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HESSER FRANZ MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HANSLIK FRANZ - - 1916-07-08 SOMME FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
HOFER FRANZ INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-03 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HRA FRANZ HON. P.S. 9 1915-04-13 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HEJMEJ FRANZ SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-07) - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HRAZDIVA FRANZ - J.R. 49 1915-07-12 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HOKYNÁŘ FRANZ - K.K.LDST.M.B. 78 1915-05-04 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HABERLAND FRANZ - - 1915-03-14 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
HAUFF FRANZ WEHRM. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HEINRICH FRANZ GFT. KK LIR 13 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUBE FRANZ GEFR. RJR 217/1K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HOFMANN recte HOCHMANN FRANZ INF. K.U.K.I.R. 95 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HIERSEMANN FRANZ - - 1915-05-14 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HERDER FRANZ RES PREUSS R. J. R. 218 1914-12-21 - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÜWEL FRANZ GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 1 1915-05-07 - Rożnowice (nr 112) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
H? FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HEIDEMANN FRANZ - - 1917-04-19 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
HERNACH FRANZ INF. IR 47 1915-05-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HIEDEN FRANZ RES.INF. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HEUSER FRANZ WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-06 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HANNEBAUER FRANZ - - 1917-01-13 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
HLAVAČEK FRANZ SCH. SCH. R. 9 1915-01-12 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HULIN FRANZ - - 1917-05-08 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
HÜBNER FRANZ - - 1916-07-01 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HOLPER FRANZ E.R.INF H.I.R. 13 1914-11-02 - Tarnów II (nr 202) miasto Tarnów, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARZ FRANZ - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HUPKA FRANZ - - 1915-06-12 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HILDEBRANDT FRANZ - - 1916-07-13 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HOLEIN FRANZ INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEINRICH FRANZ GEFR[EITER] - ? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HUBINGER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HANKE FRANZ - - 1918-08-22 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAJCMANN FRANZ TR. SOLD. K.U.K. TR.DIV 2 1915-02-02 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HANEL FRANZ KPL. IR 100 1915-03-20 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HINK FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HERZIG FRANZ - - 1917-04-09 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HROMÁDKA FRANZ GFT.TIT.KPL. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HOHEISEL FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOHECKER FRANZ INF. K.UNG.LDST.I.R.1 NÉPFELKELÖ M.K.NEPF.A.18.GBL.EZR. 1914-11-10 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HOFER FRANZ LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HAESE FRANZ MUSK. - 1915-10-25 - Danowo wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
HERNIŠ FRANZ JG. F.J.B. 2 1915-05-09 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
HELLER FRANZ INFT. I.R. 49 1914-12-23 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.39
HOSTEK FRANZ BAND.TRG. K.U.K.I.R. 29 1915-01-01 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
HAJEK FRANZ SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HASPEKLO FRANZ LDST. ARB. K.K.LDST.ARB.ABT.200 1915-03-03 - Tymowa (nr 298) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
HAMMERLIK FRANZ - - 1917-04-10 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HABICHT -
HÖPFNER FRANZ MUSK. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
HAVLIČEK FRANZ LST. I.R. 21 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HORAK FRANZ GFT. I.R. 14 - - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HAMPEL FRANZ - - 1914 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HARNOS FRANZ - - 1916-11-03 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HUBER FRANZ LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HUMMEL FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HÄMMERLE FRANZ LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340)