Nazwisk w bazie na literę H: 3836

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
HANAS BRONISŁAW SZER. - 1918-11-10 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 28 - -
HE? RICHARD GREN[ADIER] - 1915-03-23 R[ussland]/R[umunien] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-05-17 - nagrobek betonowy
HOLLBERG FRITZ RESERWIST RES.INFT.REGT.49/12.KOMP. 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-03-02 - nagrobek betonowy
HILCHENBACH CLEMENS MUSKETIER 4.KOMP.RES.INF.REGT.264 1915-02-13 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-21 - nagrobek betonowy
HEINRICH HERMANN MUSKETIER 4.KOMP.RES.INF.REGT.264 1915-02-22 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-19 - nagrobek betonowy
HERRMANN FRANZ GREN. 1.KOMP.GREN.REGT.2 1915-02-19 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-13 - nagrobek betonowy
HÖPFNER WILHELM ERS.RES. 1.KOMP.ERS.REGT. KÖNIGSBERG 3 1915-09-03 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-10-11 - nagrobek betonowy
HOFFM? ERNST MUSK[ETIER] - 1915-??-15 Russ[land] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1914-09-10 - tablica betonowa nr 2
HOFFM? PAUL MUSK[ETIER] - 1916-09-17 Rum[unien] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
HASIŃSKI FRAN. SZEREG. - 1920-11-18 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
HEIDRICH RICHARD ARTILERIST - 1918-11-17 Lazarett Glogau Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1900-03-02 - -
HÖPKER RUD. UTFF. PREUSS.RES.I.R. 219 1915-03-04 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie 1900 - -
HANDZNIAK - MUSKETIER ERS.BATL.INF.RIEGT.? 7 KOMP. 191?-12-21 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 18?9-11-11 - -
HALLAS ALOIS FAHRER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1899-03-15 - -
HEMME OTTO MUSK. RES.GR.116 1919-04-22 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1899-01-29 - -
HELLER OTTO KAN. - 1919-07-15 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1899-01-19 - -
HALLAS AUGUST MUSKETIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1899-01-17 - -
HERTZA JON GEM./RUM. I.R.1 1918-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
HORNIG PAUL - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1899 weitengrund Sokolec -
HAWLITZKY WILHELM - - 1918 - Forst III Niemcy Pogranicze 1899 - -
HADAMCZYK HERMANN STELLENB. SOHN - 1917-10-04 Pashendak Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1898-12-05 - obelisk
HERZBERG PAUL - - 1916-09-20 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1898-07-22 SAGAN -
HASE FRYDERYK - - 1918-06-01 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1898-06-21 Ornontowice -
HOCH ALFR. UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-31 - rotunda i nagrobek
HERRMANN OTTO - - 1917-09-20 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1898-03-12 - zaginął
HILDEBRANDT WILHELM MUSKETIER - 1918-03-21 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1898-02-28 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 83
HERRMANN RICHARD - ART. REGT. 48 1918-10-08 BEAUCOURT Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1898-02-20 REIBERSDORF (RYBARZOWICE) ZAGINĄŁ
HERMANN LEO FLIEGER FLIEGER HORST STOLP 1920-06-19 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1897-11-30 - lapidarium
HUSSEL FRIEDRICH - - 1917-04-15 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1897-10-18 - -
HEMERLING FRANCISZEK - - 1918-08-01 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1897-10-09 - -
HOFFMANN GUSTAV ??ON - 1921-02-12 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1897-10-04 - -
HANDKE FRIEDRICH DOM. KNECHT - 1918-04-17 Morcis Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1897-10-03 - obelisk
HOFFMANN PAUL - - 1916-08-15 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1897-07-25 - -
HÖRNIG KURT JÄGER 3 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1897-03-31 WEIßENFELS -
HOPPE HERMANN MUSKETIER INF. RGT. 41 1920-06-22 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1897-03-26 - lapidarium
HESS OTTO UNTEROFFIZIER 5.BATTR.E.FUSSARTL.RGT.6 1916-10-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-03-04 - -
HOLZER WŁODZIMIERZ LEGIONISTA - 1914 - Rzeszów miasto, gm. Rzeszów, pow. rzeszowski podkarpackie 1897 - grób rodzinny XI-18-2
HABIBULA MAUSTAWA GEM/ROSJA I.R.50 1919-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
HIRSZ FRANCISZEK - - 1918-05-29 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1897 Szarłata -
HEIDRICH FRITZ SAN. - 1916-05-11 - Jakuszowa wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie 1896-11-16 - -
HANFLER MARTIN - - 1918-05-25 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1896-11-10 - obelisk
HUAR FRITZ - - 1925-09-27 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-10-20 DIEDENHOFEN -
HOWITZ ARNO - - 1917-08-25 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-08-04 OBLITZSCH -
HEIN ROBERT MUSKETIER INFT. REGT. 66, 3 KOMP. 1918-05-04 ERLENGEN Ligota Górna wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie 1896-06-18 - -
HORAŁA JÓZEF - - 1918 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1896-03-13 MAGDALENKI -
HENSEL PAUL - - 1918-12-02 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-03-02 SAGAN -
H??BECK FRITZ FÜSL. ? KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-01-17 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1896-03-01 - -
HÜBNER OTTO - - 1915-07-27 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1896-01-31 - -
HATWIG HENRICH - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1896 Weitengrund Sokolec -
HIRSZ ALEKSANDER - - 1917-07-31 Belgia Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1896 Stanisławy -
HIRSZ FRANCISZEK - - 1917-04-23 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1896 Brzeziny -
HASOW DIMITRI UNTFFZ/ROSJA I. R. 80 1918-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
HOFF IGNACY SZEREG. - 1919-12-09 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1896 - -
HERMANN JOSEF MUSKIETER - 1917-01-13 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1895-12-01 - -
HERRMANN ALFRED SOLDAT (SZEREGOWY) 100 REGIMENT GRENADIERÓW 1916-08-10 SOMME Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1895-10-15 - ZAGINĄŁ
HETMANN WILH. - - 1915-01-08 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1895-08-28 - -
HEILPERN BOLESŁAW SIERŻANT I BRYG. LEG. POL. 1915-11-19 Dębica Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie 1895-08-24 - -
HERFURTH ROBERT - REF INF REG 100 1918-12-15 MARKOCICE Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1895-07-04 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
HERTZOG GEORG LEUTNANT - 1917-11-06 PASSCHENDAELE Świdnica II miasto, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie 1895-06-09 - -
HEINZELMANN GEORG TELEGRAPHIST ERS.KOMP.FERNSPRECHERS.ABT.2 1917-05-07 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895-05-05 - -
HOSTATINOW MACHAMETINOW GEM/ROSJA I.R.51 1918-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
HANEL J. G. GRN. - 1916-11-18 FRANKR. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1895 - -
HIRSZ JAN - - 1917-11-30 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Brzeziny -
HOFIEDOW NISAMOLIN GEM./RUSS. I.R.12 1918-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
HIRSZ FRANCISZEK - - 1915-11-23 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Stanisławy -
HADRYJAŃSKI TO. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 - -
HAASE JOSEF MUSK. - 1915-09-25 FERMELLES Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1894-11-19 - VERMIST
HILSCHER ALWIN SOLDAT (SZEREGOWY) 474 REGIMENT PIECHOTY 1920-04-08 JASNA GÓRA Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1894-10-24 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
HUCHRAK JAN SZER. 7 KOMP. REZ. P.P. NR 189 1917-01-05 HARJA HŐHE Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1894-05-16 BABKOWICE -
HALFPAP MAX CHAUFF[EUR] KRAFTW.KOL. KURLAND 1920-01-18 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1894-04-30 - lapidarium
HEDWIG LUDWIG MKT. - 1916-03-08 - Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1894-04-22 - -
HUSCHNET MUSTAWA RUMUNIA ZIV.GEF 1919-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
HUBAY SÁNDOR ZGSF. SCH.R. 16 1914-10-13 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1894 HUBOV -
HASIANOW ATMEDGALI GEM/ROSJA I. R. 165 1918-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
HOMUTNIKOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 190 1917-09-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
HOŁODOWY WASYL - - 1917-09-19 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
HÖFNER ALWIN MUSK. P.R.I.R. 46 1915-06-03 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1893-12-28 - -
HEIN JOSEF - K.K. FELDJÄG. BTL. 18 lip-17 Karpaty Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1893-12-16 - -
HILBIG ALFRED LANDSTURMMANN - 1916-04-24 Feldlazarett Dun (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1893-10-21 - -
HAURT FRANZ - - 1920-03-05 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1893-09-06 - -
HOFFMANN WILHELM - - 1916-04-29 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1893-09-05 - -
HASSE FRIEDRICH JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-08-12 BRANDENBURG -
HOFFMANN BRUNO ERSATZRESERVIST - 1915-08-21 Szanianka Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1893-04-02 - -
HUHLE ALFRED JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-02-24 HOHENZIATZ -
HOFFMANN HERMANN SCHUTZE - 1917-05-07 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1893-02-19 - -
HERMAN RUDOLF SZER. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1893-02-15 - -
HAMERLAK FRANCISZEK SIERŻ. 4 P.P. LEG., 8 KOMP. 1917-06-09 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie 1893 - -
HERZOG ALFRED - - 1919 - Forst III Niemcy Pogranicze 1893 - -
HLOBICZ TROFIM GEM./RUSS. I.R.102 1916-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
HAŁAS STANISŁAW SZER. 1 KOMP. REZ. PUŁKU PIECHOTY NR 93 1916-11-19 LE SARS Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1893 PŁACZKOWO -
HARAZIM ALOJZY - - 1917 MASTECANESCI (KARPATY) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1893 ŻORY-OSINY -
HENNIG LEON - - 1918-08-31 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1893 Masłowo -
HALIUSS WAKULA GEM/ROSJA I.R.328 1918-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
HERDE JOHANN MUSK. - 1915-01-13 ARGONNEN Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1892-10-12 - -
HELLMANN ADOLF GFT. - 1914-10-22 RUSSL. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1892-10-07 - -
HAUSER PAUL SOLDAT - 1914-08-30 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1892-07-29 - -
HEINZ - LDSTM. LSTM.INF.BATL.6 20 1918-10-31 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1892-06-25 - -
HARTWIG RICHARD SOLDAT - 1915-01-26 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1892-05-30 - -
HILLER OSKAR GRENAD. - 1917-08-20 - Jakuszowa wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie 1892-05-09 - -
HEIN FRITZ FÜSL. 1 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-01-19 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1892-02-08 - -
HÜRCHZING JOHANN TRAINSOLDAT GEB.TRAIN 1916-06-16 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1892 STERNBACH -
HENNIG LEON - - 1917-07-24 Rumunia Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1892 Szarłata -
HOSZU JANOSZ ÖSTERR. LDSTM. K.K. I.R. 51 1915-02-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1892 NAGYGOROSCH -
HERRMANN MAX - - 1918-08-25 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1891-??-17 - -
HERZOG KARL - - 1916-05-05 - Brzezinka wieś, gm. Oleśnica, pow. oleśnicki dolnośląskie 1891-12-17 - Zaginął
HAŁA JÓZEF - - 1915-06-26 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1891-11-22 - -
HAACK PAUL FÜSL. 9 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-11-25 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1891-09-14 - -
HITZMANN HERRMANN - - 1915-07-24 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1891-09-11 - obelisk
HARBING PAUL - - 1918-10-16 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891-03-03 - -
HUHN WILI - - 1916-05-10 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie 1891 - nagrobek
HUPKA ALFONS - - 1915 SIEDLCE Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1891 ŻORY-OSINY -
HATZADUROW ARSENI GEM./RUSS. I.R.8. 1918-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
HALASZ PAUL VORM. R.F.K.R. 1 1914-10-11 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1891 MONOR -
HORKÝ JAN INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 12 1915-07-18 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1891 VROBOVEC CHORVATSKO -
HEINERT OSKAR - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-05-04 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie 1891 - -
HELIŃSKI ŁU. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1891 - -
HAUSDORF OTTO UNTEROFFIZIER - 1916-10-21 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1890-12-07 - -
HUCHRAK STANISŁAW KPR. 6 KOMP. P.P. NR 155 1916 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1890-11-12 BABKOWICE -
HEISEL FRANZ - - 1914-11-02 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie 1890-08-20 - -
HAUSCHILD KARL - - 1914-11-14 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1890-08-15 - -
HERRMANN PAUL - - 1917-06-12 HOCSANI Lądek Zdrój III miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1890-07-16 LANDECK -
HARAZIN EMIL MIL.-KRANKENWARTER FESTUNGS-LAZARETT BRESLAU 1916-02-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-04-23 - -
HARMANN BERTHOLD SANITATSSOLDAT 2.GENES-KOMP.ERES.JNF.RGT.22 1917-05-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-01-07 - -
HAHN ANTAL HUS. H.H.R. 3 1914-10-10 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 MODOS -
HAMMER JOHANN INF. I.R. 14 1914-11-04 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 - -
HEYDENREICH FRITZ LEUTNANT JNF.REGT.79.4K. 1915-08-08 Turowola Łańcuchów wieś, gm. Milejów, pow. łęczyński lubelskie 1890 GOTHA -
HALSOW IWAN GEM/ROSJA I.R.120 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
HAMPEL JOSEF SCH. SCH.R. 9 1914-11-05 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 WARNSDORF -
HOMOŁEK PAWEŁ FRANCISZEK - L.I.R. 31 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1890 BRENNA -
HAGEMANN LUDWIG - - 1915 - Forst III Niemcy Pogranicze 1890 - -
HOLLACK KURT GRENADIER REF GREN. REGT. 100 1918-08-14 LESTREM (FRANCJA) Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1889-10-17 MARKERSDORF (Markocice) -
HADAN RICHARD - - 1916-11-19 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1889-10-06 - -
HIRSCH ERICH UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-04-09 - nagrobek
HORN E. UNTEROFFIZIER - 1917-06-02 - Maszewko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1889-01-27 Klein Massow-Maszewko obelisk
HORÁK JAN INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-16 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1889 VESELI N/MORAVOU -
HEINE MAX - - 1918 - Forst III Niemcy Pogranicze 1889 - -
HAMPLEW FEODOR SZER. - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
HAUK FERDINAND GEM/ROSJA I. R. 115 1919-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
HAINZ HEINRICH - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1889 WIEDEŃ -
HONDKE PAUL - - 1917-08-19 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1888-12-17 HIRSCHFELDAU -
HILDEBRANDT ERNST - - 1916-05-08 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1888-12-02 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 84
HABERMANN GUST. GEFREITER 2 PIONIER BATL. 27 1918-06-09 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1888-11-25 - -
HASCHE ERNST GEFR. 6 KP. INF. RGT. 141 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1888-04-04 - -
HAMANN PAUL - - 1918-07-01 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1888-03-30 - -
HOSCHEK JOHANNES FLUGZEUGFÜHRER - 1916-08-11 FRANCJA Pilchowice I wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie 1888-03-24 - -
HEMMELSKAMP HEINRICH - - 1915-07-13 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1888-02-21 - -
HAPP KARL GEFR. 12 KP. INF. RGT. 175 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1888-02-13 - -
HEGBMANN EMMERICH SCH. SCH.R. 1 1914-10-15 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1888 BUDAPEST -
HORAŁA JAN KPR. 12 KOMP. REZ. P.P.NR 51 1916 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1887-11-30 GĘBICE -
HISCHKE KARL SERGEANT LUFTSCH. ABTL. 9 1920-01-13 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1887-11-24 - lapidarium
HOFFMANN GUSTAV - - 1918-10-27 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1887-08-22 - -
HELLER ERICH - - 1915-12-23 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1887-08-20 - -
HERTZER HEINRICH OFFZ. STELLV. PION. BATL. 133 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1887-06-26 - -
HAUSCHILD AUGUST - - 1918-10-26 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1887-06-14 - -
HERWIG EWALD - INF REGT 94 1918-03-21 WĘGRY Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1887-01-23 MARKERSDORF (Markocice) -
HORAČEK JOSEF JOHANN INF. I.R. 74 1914-10-28 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 KUNČI -
HRADIL BOHUMIL INFANTERIST I.R. 3 / 1 ERS. KOMP. 1915-07-18 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1887 BYSTŘICE P. HOSTÝNEM -
HEINE FRANZ INF. I.R. 29 1914-10-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 NIXDORF -
HÖSL JOSEF INF. I.R. 26 1914-11-02 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 KUNOSVÁGÁSA/KUNEŠOV -
HOPA FRANCISZEK - - 1917-08-09 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1887 Przodkowo -
HADGIN POTRE GEM./RUSS. I.R.11 1917-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
HENNIG HUBERT LANDSTURMMANN 178 REGIMENT PIECHOTY 1916-07-18 MAUREPAS (SOMME) Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1886-11-10 - -
HÜBNER FRANZ MUSK. - 1915-02-19 RUSSLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1886-05-09 - obelisk
HEISIG LONGIN - - 1916-01-07 - Komorniki II wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie 1886-03-15 - -
HOBBEA CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 64 1917-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
HOFFEND P. GEFR 2 G.RES.REG 1915 - Niedarzyn wieś, gm. Boboszewo, pow. płoński mazowieckie 1886 - -
HAMROL AN. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1886 - -
HOFSTÄTTER IGNATZ SCH. SCH.R. 13 1915-08-01 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1886 SEITENSTETTEN -
HUEMER KARL INF. I.R. 14 1914-11-21 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1886 ALTENFELDEN -
HYBEŠ FRANZ GFT. L.I.R. 10 1914-10-24 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1886 LIBLITZ/LIBICE -
HERTEL PAUL - - 1918 - Forst III Niemcy Pogranicze 1886 - -
HANSEN HEINRICH WEHRM. 12 KP. LDW. INF. RGT. 75 1915-02-08 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1885-09-22 - -
HUCHRAK FRANCISZEK SZER. 12 KOMP. REZ. P.P. NR 16 1915-06-24 KŐLN-DEUTZ NIEMCY Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1885-09-08 BABKOWICE -
HOHN ALBERT UFFZ. 11 KP. INF. RGT. 175 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1885-05-10 - -
HAUTON PETER GEM/ROSJA I.R.306 1918-10-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
HIRSCH ANTON RES.GFT.TIT.KPL. I.R. 35 1914-10-26 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1885 TŘEMOSCHNA/TŘEMOŠNÀ -
HARUESCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.33 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
HOFFMANN FR. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1885 - -
HANKU NICULAE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
HALMAN TEODOR - - 1918-10-28 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1885 Smołdzino -
HASSANOW HANIBULLA GEM./RUSS. I.R.8 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
HANEA NICULAE GEM./RUM. I.R.80 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
HENISZ BOLESŁAW SIERŻ. 6 P.P. POL. LEG. 1917-11-21 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1884-??-?? - -
HŁASKO ANTONI - - 1916-12-05 OPOCZNO Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1884-07-19 - -
HERRMANN PAUL LANDSTURMMANN 3.KOMP.1.ERS.JNF.RGT.72 1917-06-22 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-06-09 - -
HEYMANN JAN - - 1915-05-23 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1884-04-16 - -
HEREUI MICHAI GEM/RUMUNIA I. R. 54 1917-09-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
HRIZEA JON GEM./RUM. I.R.36. 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
HODINA CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
HEINZELMANN FRITZ - FELD.ART.R.943 1916 - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie 1884 - obelisk
HALAGESCU NICULAE GEM./RUM. I.R.54 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
HREPTOW SELEFONTI RUSS. I.R.25 1918-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
HAKER AUGUST GEM/ROSJA JÄG. R. 1 1919-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
HORLANDER SEBASTIAN - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1884 - J. Drogomir go nie wymienia
HAINKE OSWALD - - 1924-01-24 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1883-10-28 - -
HARTAPALLE JON GEM./RUM. I.R.59 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
HOHLA ADOLF - - 1916-05-02 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1882-??-19 - -
HOFFMANN HERMANN - - 1918-09-09 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1882-10-18 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
HUDY KARL - - 1914-09-20 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1882-06-18 - obelisk
HEROK PAWEŁ - - - - Cieszyn V miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie 1882 - -
HABANEC FRANTIŠEK INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 10 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1882 VESELI N/MORAVOU -
HARTMANN ARTUR GRENADIER 2.KOMP.GARDE-GRENAD.RGT.5 1916-11-16 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1881-11-29 - -
HEESE PAUL - - 1915-02-24 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1881-10-08 - -
HAUG KARL W. LEUTNANT KAIS. FREIW. AUT. CORPS 1914-11-22 - Strońsko wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie 1881-09-14 - Bergwerksdirektor
HALLENSLEBEN KURT - - 1917-09-12 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1881-09-03 CAMMIN -
HÜTTNER HERMANN ARMIERUNGSSOLDAT 1.VERW.KOMP.E/LANDW.JNF.RGT.11 1916-01-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1881-08-07 - -
HURIAINOW ZIGANSZE - - 1916-09-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1881-05-21 - -
HAUCK FRANZ - - 1915-09-25 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1881-05-01 - -
HERR NICULAE GEM/RUMUNIA I.R.47 1917-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
HAINAGIN STAN GEM./RUMÄN I.R.59 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
HAUGANU GHEORGHE UTTFZ/RUMUNIA I.R.64 1917-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
HEIMANN SIEGFR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-?-27 - nagrobek
HRADIL JOSEF LST. INFT. I.R. 3 1915-07-16 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1880 RUSAVA -
HAUZA WOJCIECH - 7 KOMP. PUŁKU P. LANDWEHRY NR 46 1915-04-30 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1880 SMAGORZEWO -
HILSCHER MAX WEHRM. LDW. I.R.38 1914-11-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1879-09-21 BRESLAU -
HARWARDT - LDSTM. RISTM. INF.BATL.5 ? 1917-10-02 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1878-12-21 - -
HASS HERM. - 12 K. LANDW. INF. REGT. 76 1914-12-04 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1878-10-08 - -
HABICHT - LDSTM. INF.REGT.50 1918-05-05 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1878-09-01 - -
HARTIG EDMUND GUSTAW LANDTURMMANN 103 REGIMENT PIECHOTY 1917-04-18 BAUDESINCOURT Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1878-02-02 - -
HOLTWA TERENTI GEM/ROSJA I.R.205 1918-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
HOCHGATTETER JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1878 PERG -
HOCHLOW STEPAN GEM/ROSJA I.R.151 1917-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
HENTSCHEL JOHANN - - 1915-05-17 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1877-10-06 - obelisk
HELBIG GUSTAV SERGT. - 1918-06-09 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie 1877-08-13 - POMNIK
HUTTIG PAUL PAUL LANDST. I. BATL. IV/4 1917 - Pokój IV wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie 1877-02-16 - -
HERFING WILHELM LDSTM. 7 KP. INF. RGT. 433 1915-02-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1876-09-20 - -
HETMANOW ALEXEI GEM/ROSJA I.R.343 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
HEIDRICH HERMANN - - 1918-10-17 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1875-12-10 - -
HENDELSOHN ERNST - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1875-08-19 - nagrobek
HAARSTRICH PHILIPP FLIEGER 4.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1916-12-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1874-10-27 - -
HOFFMANN PAUL ARMIERUNGSSOLDAT 4.KOMP.ARM.BATL.19.VI.A.K. 1917-03-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1874-07-06 - -
HOLSTER GEORG FLIEGER 4.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-01-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1874-04-22 - -
HEIM KARL LDSTM. - 1917-05-30 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1874-03-08 - -
HUCKAUF HERMANN - - 1915 - Forst III Niemcy Pogranicze 1874 - -
HEIL HEINRICH - - 1931-06-13 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1873-09-19 SAGAN -
HEISIG JOSEF TRAINSOLDAT 4.ESK.E.TRAIN-ABT.6 1915-11-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-07-22 - -
HAUPT HERMANN LANDSTURMMANN 3.KOMP.LDW.JNF.RGT.11 1915-11-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-04-23 - -
HUNDACK KARL - - 1915 - Forst III Niemcy Pogranicze 1873 - -
HAUDE PAUL - - 1915-11-09 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1872-01-09 - -
HEINBÜRHNER JOHANN LDSTM. 8 KP. INF. RGT. 433 1915-01-07 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1871-11-19 - -
HALUPKA FRIEDRICH LANDSTURMMANN 4.KIDSTIP.1.AUBAN-HIRSCHBERS 1916-03-08 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1871-11-04 - -
HUTSCHARIN JAKOP GEM/ROSJA LANDST. R. 108 1918-12-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
HUDON FRANZ GEFR/ROSJA A.R.8 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
HACKER DAWID PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1870 Kołomyja -
HARING AUGUST LDSTM. - 1918-02-17 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1869-10-01 - -
HILSCHER ERNST LDSTM. I. RES. BATL. I.R. 63 1916-10-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1867-01-09 GUTTENTAG -
HEJNA KARL RES.JG. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HAUPT BRUNO - - 1915 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HENNING ALFRED UNTEROFFIZIER - 1919-10-08 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
HORN FRITZ - - 1918-01-31 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HOLZKNECHT STEFAN LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HERMANN EDUARD - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HÖFER JAKOB INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HASEUCHWER ? FAHRER 4 / ERS. ABTEILUNG REGT. 7 1918-12-22 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HAJDU JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-11 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUNOLD FRIEDRICH MUSK. 3 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
HENKEL WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HALFAR K. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
HRDINA ALOIS INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HECKEL JULIUS - - 1914-09-16 - Kijów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
HANNIG JOSEF - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
HOFMEISTER PAUL GFT. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HIRTL GEORG LST. I.R. 59 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HASSELBECK HERMANN LDSTRM. J.R. 46/7K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HELLEBRANDT ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HEUER GEORG GRENADIER 3.G.GR.R.7K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HANAČEK WENZEL INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUN WALTER U[N]T[ERO]FF[IZIE]R - 1918-03-21 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HWIRAND KRYSTJAN SZER 1.J.R.83 1914-11-?? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HABERL JOSEF - - - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HARTWIG AUGUST - - - - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - vermist
HENZEROTH EDGAR GREN. 1.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HELBIG HERMAN - - 1914-11-03 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - VERM
HEIFIG MAX - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HAUS OSKAR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HIRCHE WILHELM - - 1918-0?-15 - Stojanówek część wsi Stojanów, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HILDEBRANDT FRANZ - - 1916-07-13 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HATAŁA MICHAEL INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOMIENKO FEODOR RUSS. FEST.ART.KP.30 1915-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HACKL MATHIAS INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HOPPE B. - - 1918-10-31 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
HEUER STEFAN LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HERTRAMPF FRITZ - - 1917 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOFFMANN EMIL - - - - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
HENSCHEL O. - - 1916-10-03 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HERZIG HEINRICH - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOLEC ALOIS E.R.INF. IR 98 1914-12-12 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HECKLER J. GEFR. ? - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HULLIN FR. UNTFZ. LEH. - 1918-07-15 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HRYNCZYSZYN WASYL INF. K.U.K. I.R. 95 1914-11-26 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HENZE FELIX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HARONSKA T. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
HROBAK JOSEF INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUMMEL FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HADASCHIK SERAFIN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
HIRSCH RUDOLF - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - GLÄSENDORF -
HONETT ERICH MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HENNERS HEINRICH LDSTM. REKR. R.J.R. 203/10K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HILTAWSKY JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HAHN?? ALBERT - - 1916-??-?? - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
HE?ER FRITZ GREN[ADIER] - 1915-03-01 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HINK FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HOCKENHOLZ H. GEFREITER 6 K INF REG 146 1914-11-30 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HÄMMERLE FRANZ LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HARTWIG RICHARD - - 1915-05-29 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
HEIDRICH PAUL MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÖHN HANS GEFR. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERING PAUL - - 1917-12-31 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HISCHER ALOIS - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HECHT HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HABEL RICHARD - - 1916 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HANKA LEO - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HONDER JON RUMÄN JNF.REGT.71.7.KP 1917-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HALUSA JOHANN INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HAGEDORN OTTO RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HOLLAS MIROSLAV JG. F.J.B. 2 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HOFFMANN ERICH - - 1914 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HERMANN RUDOLF LEG. POLN. LEG. I BRIG. 1915-05-21 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
HOFFMANN JOSEF - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HUBER JOHANN RES. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENNIG GEORG WEHRM. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HULIN FRANZ - - 1917-05-08 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
HUCZKO MICHAEL INF. ÖST.UNG. - 1914-11-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HERMANN KARL - - 1917-08-11 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - SŁUPSKO -
HRUBANT JOSEF INF. - 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÖSTEREY FRANZ UNTOFF. PREUSS. R.J.R. 11/220 1914-12-17 - Rudka (nr 213) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERZE ANTON - - 1916-07-31 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
HANKE RICH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HARTMANN WALDEMAR - - 1914-08-22 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HŰBNER OSKAR UT.OFFZ. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HOFMANN OTTO LDSTM. R.J.R. 46/3K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOFFERICHTER GEORG - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HÖHNE RICHARD - - - Russland Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
HEINRICH FRANZ GEFR[EITER] - ? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HÁLA JAROSLAW LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HÖTZE FRIEDRICH UNTEROFFIZIER 1 KOMP 5 GARDE RGT Z F 1914-11-25 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HEINZ MICHAEL - K.U.K.T.K.J.R.4 - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HAUCK WILLIBARD - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HELFRICH JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HELLMICH PAUL FÜS. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HIRTHE WILHELM - - 1916-08-27 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HOFFRICHTER ERNST - - 1914 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HEIDEMANN H. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HERMASCH JOHANN - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
HANNKA ERICH - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HORPINIAK ANDREI RUSS. KAUKAS.INF.R.12.4.KP. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HANSALEK GUSTAV AD. INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HARTELT ALOIS MUSK. PRIR 272 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HROMÁDKA FRANZ GFT.TIT.KPL. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HOPPE OTTO - - 1918-07-24 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HANATISCHEK FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HÖHN JOHANN - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HÜTHNER LUDWIG INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOESCHE - UNTFFZ. - - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HULIN THEOD. - - 1915-10-10 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
HYCALUK STEFAN SCH. K.K. SCH.R. 32 1918-02-16 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HAIDER VIKTOR - - 1915-10-24 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
HAHN AUGUST MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOHECKER FRANZ INF. K.UNG.LDST.I.R.1 NÉPFELKELÖ M.K.NEPF.A.18.GBL.EZR. 1914-11-10 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HÖHNE JOHANN - - 1915-02-17 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
HANSEN FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEINKE ALFRED - - 1916-10-22 SERBIEN Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HRIBAR FELICITAS - LDST.MB 14 - - Tarnowiec (nr 19) wieś, gm. Tarnowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
HEWILOW FILIP RUSS. INF.REGT.75.3.KP. 1915-11-1? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HOHENSEIL GEORG LDSTM. R.J.R. 46/2K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOPPE RICHARD - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HORN GEORG WEHRM. L.J.R. 51/9K 1914-09-01 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
HINZ OSKAR GEFR[EITER] - 1918-04-21 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HANISCH KARL ZGSF.TIT.FLDW. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HAUPT ANTON MUSKETIER 6.K.JNF.REG.21 1914-11-20 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
HOFER FRANZ LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HERDEN AUGUST - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HELLMANN - INF. PRIR 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEMPEL FRITZ GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEGEMANN - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
HEIN FRANZ - - 1916-04-16 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HEIL HENRY - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HABNER OTTO - - 1914-12-01 - Szprotawa IV miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - - -
HERUD RICHART - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HASENHUNDL JOHANN INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HAESE FRANZ MUSK. - 1915-10-25 - Danowo wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
HEINRICHS RUDOLF MUSK. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HERNIŠ FRANZ JG. F.J.B. 2 1915-05-09 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
HEINZELMEYER JOS. WEHRM. 6 KOMP. INF. REGT. 34 1914-09-10 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HANSKE FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HUNDT PAUL - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HACHULSKI STANISLAUS MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOPPE OTTO KRGSFRW. 8 / LANDW. I. R. 31 1914-12-12 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HILKA JOSEF - - 1916 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HERING KARL SZER 3.82 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HINTER KARL E.R.INF. I.R. 14 1914-12-14 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HALLECKER OTTO - - 1917-04-22 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
HAMMEL PAUL MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOSTEK FRANZ BAND.TRG. K.U.K.I.R. 29 1915-01-01 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
HEJDA ROM. - - 1918-10-01 - Wilków (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HARTIG WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HARZIG E. - - 1916-01-08 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HASENKAMP KARL GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HUBERT OSKAR KANONIER R.FELD.A.R. 201 1915-07-29 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HITTNER KURT KRIEGSFR. GEFR. G.M.G.A. 230 1917-01-06 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
HECHTFISCH OTTO - - 1918-05-12 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
HOLK OTTO M[U]SK[ETIER] - 1918-06-01 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HARTMANN JOHANN LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HENKE - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
HÖFINGER GEORG UT.JG. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HERDEN JOSEF - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERBST GEORG INF. BAYER. RES. INF. REG. 13 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÖHNE OTTO GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 1 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HELLMUND HERMANN GEFR. 3 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
HINDERA JULIUS - - 1914-09-22 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HEILEMANN REINHOLD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HARMUTH FRANZ - - 1916 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
HABERSTROH E. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
HEIDINGER KARL INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HÖHNE - - - 1916-??-?? RUßLAND Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gest.
HERES UDO MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HLAVAČEK ADOLF INF. I.R. 36 1915-05-09 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
H?? HERMAN - - 1918 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HEDWIG ROBERT - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HEISIG JOSEPH - - 1916-07-15 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HACKL JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORWEGE ADOLF VZFW. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HEINZE JULIUS - - - - Leśnik wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HERMAN MARTIN SZER ?.83 1914-11-?? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HOFER ALOIS E.R.INF. I.R. 14 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HUNDACK CARL - - 1915-03-28 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
HEINE HUGO VZFLDW P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HASPEKLO FRANZ LDST. ARB. K.K.LDST.ARB.ABT.200 1915-03-03 - Tymowa (nr 298) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
HOFFMANN P. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HARTPOT KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEIDRICH O. - - 1915-04-24 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HUXOLL JOHANN GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HÄMSCH KARL - - 1917-05-05 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HÖPFNER FRANZ MUSK. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
HAVELKA WILHELM LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HELDIGEL KARL FELDWEBEL - 1914-08-20 - Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
HAMPEL RICHARD - - 1914 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HOLZKNECHT JOHANN LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HERDEN RUDOLF - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HINDEL JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÜTTE HEINRICH GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HILDEBRANDT ERNST MUSK. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
HEIMBURGER HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HIMMEL P. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
HORAČEK EDUARD INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HOFFMANN - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1917-12-17 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HELWIG ANDREAS ZUGSF FELD GEND.ABTLG BIELITZ 1916-07-26 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HILLMANN WILHELM MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HAVLIČEK FRANZ LST. I.R. 21 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HEIDRICH PAUL - - 1917 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
H? PAUL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HAMMERER FRANZ INF. I.R. 36 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUISMANN JOHANNES WEHRM. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HIBNER BURGHARD SZER 1.83 1914-11-19 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HORAK FRANZ GFT. I.R. 14 - - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HOGE HERMANN PIONIER RES.PION.KOMP.84 1915-08-08 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
HALACZINSKI HEINR. - - 1916-04-08 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek J. Chrząszcz podaje imię HERMANN
HENSEL WILHELM MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAMPEL OSWALD - - 1915-09-29 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
HAPLA MATHIAS INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HENNEK THOMAS - - 1917-10-01 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
HASSE JOHANN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEIDRICH P. - - 1915-09-20 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HAERTER MICHAEL INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HINZ HERM[AN] - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
HAUKA FRANZ LST. I.R. 36 1915-05-10 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HARTMANN RICH. - - 1917-04-02 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HANKE JOSEF - - 1919-09-07 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
HOCHVAR IGNAZ ? ? 1914-??-?? - Krasne Lasocice (nr 361) wieś, gm. Jodłownik, pow. limanowski małopolskie - - Obelisk
HOPPE PAUL - - 1914-12-18 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HEIMANN FRIEDRICH KR.FR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANIG WILH. LDSTM. - 1915-11-06 - Zagórzyce (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
HOSEINKNEK TIEZTIKARA - - - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARNOS FRANZ - - 1916-11-03 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HUBNER WILLI MUSKETIER - 1918-05-10 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
HOLLAND HUGO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOFER RUPRECHT JNFANT. K.U.K J.R. 84 1914-12-02 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
HELHRIGCH WILHELM - - 1915-10-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HRDY FRANZ JG. T.K.J.R 4 1915-02-21 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HYLLA JOSEF - - 1915 HORST Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
HOFFMANN ALFRED - - 1916-09-14 - Kowalice wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
HRUZA FRANZ GFT. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOHLE A. MUSK. - 1918-08-30 - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HURDUGÁCS THEODOR INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HORTSCH AUGUST - - 1914-09-26 - Wasiłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HIRSCHLER MARTIN INF HONV. IR 25/2 1915-01-16 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HILDEBRANDT OSKAR MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HIMMELBACH PAUL INFT ERS.BAON 1 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 31.08.1915
HALUCZKA WASIL INF.RUSS. I.R.124. 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HERRMANN RICHARD - - 1916-11-13 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HÖPNER RICHARD UNTFZ. - 1914-11-14 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HANSEN CHRISTIAN WEHRM. 3.GARDE.RGT. Z.F. 1 1915-05-02 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAHN RUDOLF - - 1917-02-02 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
HAHN RICHARD ULAN 3. ESK. ULAN. REGT. 21 1914-09-12 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HANKE JOSEF - - 1914 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HIMMERT AUG. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEISIG ROBERT - - 1915-06-12 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
HENKEL JOHANN - - 1918-12-11 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
HAUSBAUM OTTO AUSTR.-WĘG. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOHAUS PAUL - - 1918-10-19 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERBRICH JOSEF INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HEROK ADOLF - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
HOLEC FRANZ LST.GFT. I.R. 36 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HAUSER PAUL - - 1914-12-28 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HENTSCHEL JOSEF - - 1916-12-07 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HACKBARTH - KANONIER 2 / R . F . A . BTL . 27 1915-07-18 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HEISL FRANZ SCH. SCH.R 12 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEINRICH - - - 1916-09-22 - Zajezierze wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - GROHSSEE/JEZIORA WIELKIE
HERMANN KARL - - 1917-01-11 Belgia Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
HUBER FRANZ LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HEIMANN ERICH - - 1915-02-08 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
HOLZ GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HICKER JGNAZ JNFANT. K.U.K. J.R. 35 ????-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
HITYIL LÁSZLÓ HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HELLMIG JULIUS - - 1916-11-09 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HIULINGER ALOIS INF. K.U.K.I.R.59 1914-12-27 - Waryś (nr 267) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
HYLLA ROCHUS - - 1918 HORST Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
HENZE REINH. - - 1929-05-17 - Jagłowice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
HUBER MICHAEL SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANDKE ERNST GREN. - 1915-06-19 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
HELLER HERMANN - - 1915-10-08 IN FRANKREICH Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HARKOW OSIP RUSS.SOLDAT - 1917-05-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HOPACZYLO ROMAN GEFR K.U.K. IR 89 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.07.1915
HONC WENZEL LST. I.R. 36 1915-05-09 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HENSCHKE HEINRICH PREUSS.RES. INF.R.53 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HOFLICH JOSEPH - - 1917-09-25 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HEYDEN EWALD GEFR. - 1917 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
HANUS MARTIN INF. I.R. 18 1914-12-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAVASI GYORGY INF. K.UNG.LDW.I.R. 302 1915-04-26 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFFMANN MAX - - 1915-07-06 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
HALLMANN JOS. - - 2009-06-17 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
HEIDENREICH MAX - - 1916 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HIRSCH GUST. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUCZEK JÓZEF - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HAJDUGA JAN - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
HABEL ALBERT - - 1917-04-09 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
HOMOLA PAUL INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HEROK FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
HOFFMANN RUPERT OFFZ.D. IR 59 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HROUDA FRANZ RES.INF. L.I.R. 71 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HELLER BRUNO - - 1916-10-10 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HILLER JOSEF - - 1914-11-22 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HENSCHKE - ERS. RES. J . R . 92 / 5 K 1915-??-?? - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HENKEL EDUARD MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUMMEL GUSTAV GEFREITER INF. REG. 81 1918-09-23 - Ochla dzielnica, gm. Zielona Góra, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HUSIATYŃSKI STANISŁAW UŁAN - - - Olkusz miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HUBER JOHANN LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HEIN AUGUST - - 1915-01-24 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
HANZEL JÓZEF - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
HORAK JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HIRSCH ALBRECHT - - 1914-08-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HESTERBRINK HEINRICH MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1914-12-26 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEINZE JOHANN - - 1914-09-14 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HERFORD W. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HERMANN ALFRED - - - - Sieniawa Żarska I wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
HURTL WILHELM ZGSF. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEINE (?) OSK. ERS.RES. - 1917-03-07 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
HAMKE ROBERT - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF -
HENSCHKE GŰNTHER - - 1917-04-09 B. ARRAS Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HAACKE KURT - - 1918-01-06 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HUK IWAN RIADOWOJ - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 07.06.1915
HROMÁDKA WENZEL TAMB. I.R. 98 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HILBIG OTTO PREUSS. INF.RTG.46 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HOHEISEL JOSEPH - - 1917-10-25 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HEIN WILHELM ERS.RESERVIST - 1915-07-10 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
HARTMANN HEINRICH MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAJZLER FRANZ SOLD. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HADAMIK ROBERT - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HERHOLZ PAUL - - 1915-02-23 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
HEISIG FRANZ - - 1919 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HOCHSTETTER OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUCZEK ANDRZEJ - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HANDZLIK FRANCISZEK - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
HABERLAND RICHARD - - 1916-10-15 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HRABALIK FRANZ INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-25 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HABDAS J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HORYNA WENZEL SCH. SCH.R. 10 1915-02-20 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUSÁK JOHANN RES.INF. L.I.R. 71 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HERRMANN RICH. - - 1914-12-26 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HÜBNER JOHANNES - - 1915-03-09 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HERFARTH OTTO LDSTRM. R . J . R . 208 / 9 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HERBERICH HEINRICH GEFR. BAYER.PION.BATL.21 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HIE... ? - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HINZ EMIL - - 1921-03-04 - Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - SCHWOCHOW GEST.
HÜTTER ANTON LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HORSTMANN WILLI - - 1916-07-15 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
HANZLIK JÓZEF - - 1917 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
HORVATH JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFSTEIN GUSTAV - - 1917-06-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HUSUNG KARL KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1915-01-18 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAJDUK PAUL - - 1915-03-01 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HERRMANN FR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAMPEL LUDWIG - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOFER KARL KDTT.I.D.RES. IR 59 1915-03-27 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANKE FRANZ - - 1918-08-22 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HELBIG RICHARD - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
HIRSCHBERG ALBERT - - 1917-08-17 B. HARAUMANT Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HANNER JOSEF - - 1915-01-15 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HEDDERICH HERMANN - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
HÜTTER FRANZ LST. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HOP ANDREAS - K.UNG.I.R.16 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HANSLIK KONSTANT - - 1918 - Krzyżanowice I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
HERHOLZ GUSTAV MUSKETIER - 1916 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
HARYTONOW IWAN - D.R. 10 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANUS I JOSEF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARZ FRANZ - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HAHN B. MUSKET. - 1916-10-02 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
HEISIG RICHARD - - 1916 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HOES OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOLEWA AUGUST - - 1917-10-20 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HOJDYS IGNACY - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
HEIDRICH FR.WILH.OTTO - - 1914-09-25 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HRIBNAK JOSEF INF. LDST.I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HAJDUCEK R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HAUSLEITHNER JOSEF MICHAEL E.R.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HALÁSZ FRANZ LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HILDER KARL - - 1917-09-13 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HEIDRICH KARL MUSK. - 1915-09-29 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HOHNE KARL KRIEGSFRW. R . J . R . 208 / 9 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HERRLE JOHANN GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEROLD PETER GEFREITER BAYER RIR 13, 9K 1915-05-26 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
HARDER WILHELM RES. - 1915-03-18 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
HÜTTLE JOSEF ZGSF. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HUTH WILHELM - - 1915-10-09 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
HABERLAND OTTO ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
HRINY JÓZSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-11 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORN PAUL - - 1915-05-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HAVLIČEK FRANZ JG. K.U.K.F.J.B.1 1915-02-04 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAMERLA THEODOR - - 1917-03-02 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HEUER KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HÄRING RUDOLF - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HAAS JOHANN INF. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIGL JOSEPH - - 1917-09-22 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERRMANN GUSTAV - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
HŐNSCH OSKAR - - 1918-04-15 B. AOESNES Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HENSMANN KARL - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
HÖFER JOHANN LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HUSEW KONSTANTY RUSS I.R.33 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HAIN ROBERT - - 1915-04-19 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HIRTE PAUL - - 1914-11-11 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
HAUNSTETTER JOSEF RES. B.I.R. 3 1915-02-05 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILDEN WILHELM WEHRM. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEINRICH ALBERT - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HERMANSKI E. GRENAD. - 1918-03-23 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
HOFFMANN FRANZ - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HOFFMANN JOS. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAMMERLIK ANTON - - 1915-08-18 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HABICHT -
HAREŹLAK JÓZEF - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
HELLWING ALFRED - - 1919-02-24 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HATOS JOSEF HONV. H.I.R. 31 1915-01-06 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HALTOF F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HIRIS WILHELM SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARFÁS ELIAŚ ZGSF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HORNIG ALFRED - - 1914-11-21 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HOLTFRETER FRIEDRICH UNTOFFZ . J . R . 206 / 6 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HERZIG PAUL RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILLENBRAND ANTON GEFREITER BAYER IR 11K 1915-05-25 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
HAVENSTEIN AUGUST RES. - 1915-06-07 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
HAWRYŁOWICZ AVREAN - - 1914-12-10 - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - wg Drogomira - HAVRYLOWICZ
HARTKE WILLI GEFR. - 1918-06-20 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HNLICA HENRICH JAGER K.U.K. J.R. 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
HUTYÁN JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÜTTIG ERNST - - 1915-05-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HOSPODNIK - INF. K.U.K.I.R. 15 - - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUPKA PAUL - - 1919-06-07 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HEYKEN GEORG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAMBURGER HERMANN - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
HAUPTMANN JOHANN LDST.INF. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERZIG FRANZ - - 1917-04-09 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOFFMANN PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
HELT ALOIS - - 1915-09-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HILKE KARL - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
HARPA JOHANN LST. I.R. 62 1915-05-14 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HAMICH REINH. - - 1917-08-09 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
HREJCIUK IVAN - ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA 1915-01-02 - Marcinkowice (nr 352) wieś, gm. Chełmiec, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HEIN REINHOLD - - 1914-11-12 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HEFF ALFRED INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-04 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HLUM LUDWIG SCH. K.K.SCH.R.11 1915-05-03 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEINRICH JOHANN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HORAL HEINRIH JNFANT.  K.U.K.J.R.6,9K 1915-02-14 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
HEINZE ERNST RESERVIST - 1916-07-13 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
HOFFMANN WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAIDVOGEL ALOIS JNFANT. K.U.K. J.R. 4 1914-11-24 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
HINKE MAX - - 1918-09-17 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HOFINGOTT. Von MAX LTN. T.K.J.R. 4 1915-02-15 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUPKA FRANZ - - 1914-09-16 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HILKE GUSTAV - - 1918-10-18 - Klików wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
HARBAL I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HONZIK ANTON LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERLÁV ALEXANDER INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HÜHNER OTTO - - 1914-12-06 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HONCZEK RICHARD - - 1915-09-25 - Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HEUBECK GEORG ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARBICH GUSTAV INFT LDW IR 9 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 13.08.1915
HOŁYK NIKOLAUS INF. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
HERRMANN BERNHARD - - 1918-08-08 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HASS WILHELM GEFR. - 1916-10-08 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HUBER KARL JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
HAJEK JOSEF INF. I.R. 21 1915-05-02 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUDALLA THOMAS MUSK. - 1914 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
HARTMANN WIKTOR OBLN L.I.R. 46 1915-07-23 - Wysokie Koło wieś, gm. Gniewoszów, pow. kozienicki mazowieckie - - -
HOFMANN AUGUST INF. K.U.K. I.R.14 1915-02-01 - Wojnicz I (nr 285) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAASE ALOIS - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HILLBRINK FR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEIDUK KARL - - 1920-02-07 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
HÖFR JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMANN ERNST - - 1916-07-11 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOYNKAIS PAUL - - 1918-08-25 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HINTNER JOSEF PTRF. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
HUBERTMANN MORDKO CYW. ROBT. 4 BTL. CYWL. ROB. 1917-01-26 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 888
HORČIK JOSEF PTRF. F.J.B. 12 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARTEL GUSTAW - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HIRSCHMANN ALBERT EMIL SCH. K.K.SCH.R. 10 1914-12-19 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAJDAS JÓZEF - - 1918 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLLENDER HERM. ERS. RES. 10 KOMP. LANDW. INF. REG. 99 1915-08-17 - Modlin wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski mazowieckie - - FROHENAU/WRONOWY
HOFBAUER PETER INF. BAYR.R.I.R. 5/18 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
HAMPU JANOS LDST.JNF.   K.U.K.J.R.64  1915-05-16 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
HODON JOSEF - ?.U.K.J.R. 3 - - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
HELLEBRANDT FRANZ - - 1915-03-30 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
HERRMANN FRANZ GFT. SCH.R. 9 1914-11-28 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOHLSTEIN GUSTAV - - 1915-04-14 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HNATKÓW MICHAEL JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
HARTMANN PAUL ? - 1915-07-28 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HARWIS T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOFFMANN KARL LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEISSE ADOLF - - 1915 - Radawa II wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HUL JAN - III Bryg. 4 P.P. 1915-08-25 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
HENCL JANOS INF. - - - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÖFS AUGUST MUSK. - 1914-09-03 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
HARTMAN GEORG LEUTNANT  L.J.R.23.6K.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
HARNOSS JOHANN - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
HUHN HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOJDES J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HANKYN WASYL RUSSE - - - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
HAMMEL FRIEDRICH FÄHNR K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HOFFMANN KARL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HATZĂK JOSEF INF. K.U.K.I.R. 75 1914-12-29 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
HETZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HABER JAKOB GFT. K.K.L.E.B. 300 1915-01-02 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÄNSCH GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - DITTERSDORF -
HARTMANN HEINRICH - - 1918-07-16 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - STRUWITZ -
HÖRMANN JOSEF LDW. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUMERSEN WALTER - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HAUSSER J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin Kolonia -
HOŠŠEK JOSEF - K.K.L.J.R.21 1914-09-27 - Mszana Dolna (nr 363) miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - Krzyż prawosławny
HOFFMANN OSKAR MUSK. - 1914-10-07 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - GAJ / GAJ
HOFFMANN JOH. INS. BAYR.R.I.R. 2/18 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
HECK HEINRICH GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARCZO GREGOR OSTERR.  - - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
HEIDINGER GRUST KAN. K.U.K.F.K.R.3 1915-02-19 - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
HIMMEL JULIUS - - 1917-06-09 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
HOLZWARTH HERMANN SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HASCHKE FRIEDRICH - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HEINRICH HERMANN - - 1915-06-02 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
HIPPE PAUL RES. - 1914-08-24 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAT J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HILLER FERDINAND - - 1914-09-09 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HETZ PETER LST. K.U.K. I.R. 59 1915-05-08 - Przeczyca (nr 228) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HLAVACEK JOZEF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
HINZ ERICH MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUEMER ANTON INF. K.K.LDST.B. 97 1914-12-23 - Gromnik II (nr 146) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAMER PAUL SCH - 1917-02-28 - Parzeńsko wieś, gm. Nowogródek Pomorski, pow. myśliborski zachoniopomorskie - - -
HAUPT JOHANN UNTOFZZ.  L.J.R.72.10K.  1915-05-18 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
HEYDA JOSEF - - 1917-08-19 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HÜLS O. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HARTWICH FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
HODA SIMON KORPORAL L.G.H.D. 43 1915-06-30 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
HÖNIG FRANZ - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HEREJK JOSEF INF. K.K.LDST.ET.B. 7/11 1915-05-04 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
HEWITZER L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HEVER ALEXANDER KDTT.I.D.RES. TKJR 3 1915-03-19 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLZMANN FRANZ ERS.RES. BRÜCKEN ARB. ABT. 11/2 1915-03-26 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÄUSIG GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HONISCH JOHANN - - 1918-03-13 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
HUBER I ANTON INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEINE LUDWIG - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HERHEL J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
HEITMAN AUGUST KR.FR. Res.Kav.Abt.47 - - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
HALBWILD JOHANN GEND.ZUGSF. KREISG.CHOLM 1917-04-21 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HEMPA HELEGU - RUSS. SOLD. - - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUSTEIN HERMANN - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
HAŁANIUK HAWRYŁO - RUSS.I.R. 33 1915-02-12 - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAJDA RAJMUND - - 1914-12-04 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HOMANN HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOLLECZEK HERMANN - - 1915-10-23 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
HROMEK GEORG SCH. SCH.R. 25 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIDRICH BRUNO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HOERNER EDWIN ? - 1914-08-28 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAUSER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HAASE ALOIS - - 1914-12-31 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HROMADKO JOSEF INF I.R.98 1915-05-08 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
HORVATH JOSEF INFT. I.R. 19 1914-11-23 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.52
HITZLER LORENZ WEHRM. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HINTERLEITNER WILHELM INF. K.U.K.I.R. 80 1915-05-15 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÄMMERLING OSKAR - - 1916-06-02 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - Rotunda
HOFFMAN PAUL ERS.RES.  L.J.R.23.6K.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
HIMMEL EMIL - - 1918-06-01 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HÜLSMANN FR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HABER AUGUST - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
HARTUNG THEODOR UNTOFFZ. FR.12/88 1915-06-25 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
HORNIG ALFRED - - 1918-10-26 - Rudawica wieś, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
HOMOLKA MARTIN INF. K.U.K.I.R. 29 1915-01-03 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
HLINKA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOSPERGER ALOIS FUHNR.I.D.RES. IR 87 1915-04-03 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOCHAUSER JOSEF KAN. - 1915 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
HARTMANN JOHANN - - 1917-02-09 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HEINRICH HERMANN - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HATTWIG J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HUF ALBERT UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEYER MILH - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HAŁAS ANTONI - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
HAJTO STEFAN KPL. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
HANSLIZEK - GRENADIER - 1915-08-26 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HONK JAKOB GEFR. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HENNIG FRITZ - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
HAWRYJENKO KIRYL INF. RUSS.I.R. 125 1915-03-02 - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÜBNER JOSEPH - - 1918-03-24 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HONWALD FRHR V H. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HENSEL EDUARD - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HASSLER JOSEF GFT. IR 47 1915-03-24 - Konieczna (nr 47) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIGEFELL GUSTAW - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HANGA GEORG GEFREITER K.U.K. I.R. 51 1914-12-28 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
HEMFEL AUGUST - - 1915-04-26 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HECZKO J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HENEMANN KARL - - 1915-07-29 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HUSS LORENZ INF I.R.7 1914-12-16 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
HALVICE ADAM INFT. I.R. 40 1914-12-03 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.21
HOFER JAKOB JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÖCKNER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 59 1915-05-06 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEINRICH KARL - - 1918-04-12 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - Rotunda
HARTMANN HERM. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HUPKA ALFONS - - 1915-09-04 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HUWE OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOFFMANN ERNST - - - - Nagodzice wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEBEREYZ PHILIPP MUSK. I.R.3/118 1915-06-19 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
HÄRING EMIL - - 1915-04-02 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HTYCZA JOHANN JG. K.U.K.F.J.B. 14 1915-02-14 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
HÖLERER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HAVELKA JOSEF SCH. SCH.R. 30 - - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOS THEODOR ER.RES. PREUSS.R.J.R. 9/219 1915-05-06 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
HOMMEL GUSTAV - - 1915-01-24 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HERRMANN WILHELM - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HAUFER F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HUNDT PAUL UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILKER ALBERT - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HELDBERG O. - GFT. 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HUSZAR STEPHAN PTRF K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
HIRSCH MAX LDSTRM 2.PION.BATL.17 1915-08-29 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HAGEN KURT. - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOPP ADOLF - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
HENNIG AUGUST GEFR. L.J.R. 18, 11 K. 1914-09-30 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HENNEK P. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
HOPP KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HENTSCHEL ROBERT - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
HEIM XAVER FRANZ LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENTSCHEL LUDWIG - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HUSZJAK JOZSEF KANONIER K.U.K. S.H.D. 4 1914-12-30 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
HOFFMAN KARL - - 1915-07-06 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HEIL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HILLER ALOIS - - 1919-05-15 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HARIESKA (HARICSKA) JOHANN INF. I.R.82 1915-05-08 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
HÖPFFLINGER JOHANN - SAN. ABT. 10 1915-02-10 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.48
HOFFMANN RICHARD RES. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-15 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOSZU GEORGE INF. - gru-14 - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOPPE KURT - - 1916-09-06 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - rotunda
HEYSEL KARL - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HEYNA KARL - - 1918-01-09 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HINRICH RUDOLF - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HÖRNIG GERHARD - - - - Nagodzice wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERMANN W. ERS.RES. FR.8/35 1915-06-20 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
HEIN BRUNO - - 1917-08-12 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HIRSCH ISAAK LST. JG. F.J.B. 24 1915-03-19 - Zakliczyn I (nr 293) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLUB J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HUDZIK RUDOLF ERS.RES.INF. IR 56 1915-01-03 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HASELWANLER SIEGNUND PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
HAEHERLEIN FRANZ - - 1914-11-08 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN ADOLF - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HEIMANN F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HUTSCHENREITER WILHELM RES. P.I.R. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLZMANN PETER - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HESSINGER H. - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HOBL ANTON SCHÜER K.K.SCH.R.14 1914-12-?? - Wiśniowa II (nr 374) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
HUMLER KLEMENT LDSTRM K.U.K.J.R.92/1.IV 1917-02-20 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HINRICHS AUGUST - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFFMANN FRIEDRICH - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HOBIGER - WEHRMANN L.J.R. 18, 3 K. 1915-03-07 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HEMSCHEL GEORG EINJ. FR. - 1914-08-22 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
HOWE GUST. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HERRMANN MARTIN - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
HOSP ENGELBERT LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEYMANN MAX - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HERBST J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HEIMANN HERMAN - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
HEIN SEBASTIAN LST.JG. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
HUSZAK STEFAN INFT. I.R. 90 / 4 KOMP. 1914-12-03 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.28
HOHENNER HEINR. LTN. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAGEN ANTON E.F. FLDW. K.U.K.I.R. 59 1915-05-05 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAMERL STEPHAN JNFANT.  K.K.J.R.99.8K.  1915-04-03 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HANEROTT FRANS - - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
HOBL - ERS.RES. I.R.2/118 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
HARTERL ALFRED - - 1918-07-19 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
HAUSZMANN JOHANN INF. K.U.K.J.R. 60 1915-??-16 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOHEISEL? KARL - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HASSE JOHANN - - 1915-10-10 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
HOŁOWACZUK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HANAK JOSEF SCH. SCH.R. 25 1915-02-10(-20) - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERTELENDI PAL HONV. H.I.R. 20 1915-01-10 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFFMANN RICHARD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HAMPL JOSEF R.KPL.TIT.ZGSF. IR 18 1914-12-11 - Siary (nr 76) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRACH AUGUSTIN - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HECHT SAMUEL - - - - Krościenko nad Dunajcem (nr 377) miasto, gm. Krościenko nad Dunajcem, pow. nowotarski małopolskie - - -
HAUPT EUGEN LEUTNANT R.I.R. 218/9 k. 1915-08-07 - Żyrzyn wieś, gm. Żyrzyn, pow. puławski lubelskie - - -
HASS MAX UNT[ERO]FF[I]Z[IER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
HUMBURG MARTIN - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEMPEL HERMANN ERS. RES. - 1916-04-06 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
HÜBKE ARTHUR - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HEITZ JULIUS RESERVIST R. I. R. 251 1915-02-24-28 - Jaminy wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski podlaskie - - -
HOFFMANN MARTIN ? - 1915-08-11 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
HUFNER KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAUKE E. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HRUP ANTON LDST.JG. IR 87 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILLER GUSTAW - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HERMANNS W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOFMANN ? - - 1918-09-02 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HAYLOR S.H. 8474 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-03-31 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HOSNER FRANZ INF. LDST.B. 38 - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEYN EWALD - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
HEBERMAYER ALEXANDER JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFFMANN GUSTAV LDSTRM. R.J.R.46/2K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HILGENDORF - MUSKETIER 7 K. INF. REG. 150 1914-11-22 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
HEBEISEN NIKOL. ERSATZ RESERV. 3 KP. INF. REG. 150 1915-08-16 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
HUND O. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERALECKI ANTON JNFANT.  K.U.K.J.R.99.15K.  - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HENYCH KARL K?N K.U.K.F.A.R.4 1914-12-13 - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HAIDUK AUGUST - - 1917-08-01 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HELLEBRAND JOSEF - - 1918-06-02 - Turków wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HANTI ANTON INF. K.U.K. I.R. 47 1914-12-14 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HASELBACK ADALBERT JG. F.J.B. 24 1915-05-07 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HORNIG WILLY - - 1918-07-05 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
HORER E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HAUSCHILD RUDOLF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HILZENBECHER ALFRED - - 1916-07-10 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HILGENDORF H. - - 1916-08-17 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
HOHENSINN KARL ZUGSFÜHRER I.R. 59 1915-05-05 - Piotrkowice II (nr 176) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HABRAT IGNACY - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
HANNIG JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HANISCH PAUL - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
HURT OSWALD - LJR.19.MEK 1915-08-01 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
HOPPE PAUL - - 1921-06-04 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HAUER GUSTAV - - 1918-05-02 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HERMANNS P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOFFMANN FRITZ - RES M.G.K.35 1915-04-06 - Młodzieszyn wieś, gm. Młodzieszyn, pow. sochaczewski mazowieckie - - -
HAWRANEK FRANZ - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
HORN JAKOB INF. I.R. 58 1914-12-20 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERING FLORIAN - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE-WIELOPOLE -
HANNIG ADOLF - - 1915-09-01 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HONZO MEHO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HINZ EWALD - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
HUSTER BERNHARD LDSTRM. R.J.R.46/10K. 1915-07-21 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HABER MOJZESZ SZEREGOWY - 1917-03-05 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
HÖLEMANN - RES. 10 K. INF. REG. 23 1914-12-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
HANDLEY A. PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
HRADEC JOSEF INF. K.U.K. I.R. 12 - - Kowalowy (nr 168) wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERDEN AUGUST - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HILMAR FRIEDRICH - - 1914-08-01 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - FURS VATERLAND 
HÖFFKEN WILHELM - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HANISCH AUGUST - - 1918-07-23 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HOSNOFSKY LEOPOLD - - 1914-09-26 - Turków wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HOLZER JAKOB SCH. K.U.K. SCH.R. 27 1914-12-(23-30) - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HAWELLEK ANT.(ON) - - 1923-05-12 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HANKE AUGUST - - 1914 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
HOSEK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HIRSCH JOSEF - - 1917 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
HOHENWARTER JOSEF JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
HERCIK PETR - - 1916-05-23 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
HÄRING THOMAS RES. BIR 3 1915-05-03 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERBST JOHANN UNT. JG. ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUKE JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HIERSEMANN FRANZ - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
HELLER W. OFFZ. STELLV. 1 K LDST JNF BTL NEUSALTZ 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
HANSEL WILLY - - 1916-03-06 - Drozdów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
HUDALLA JOHANN - - 1917-04-21 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
HOFFMANN KARL - - 1914-11-30 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HERZIG E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAJEK ROMAN KAN. - 1915-01-11 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HOCZEK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
HARKO WASYL - K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HURNIAK DEMETER INF. I.R. 58 1914-12-20 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HIMMEL JOSEF - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
HEINRICH ALFRED - - 1915-04-12 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HORN - SCH. SCH.R. 10 - - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMANN ERNST - - 1914-10-05 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
HINZ EMIL LDWM. - 1914-08-07 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Stuthof (Zaleszczyce) -
HERZIG MAJER SZEREGOWY - 1916-12-17 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
HOLZER RUPERT INFANTERIST I.R.59 1915-05-05 - Łowczów II (nr 170) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERDEN WILHELM - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HARTWIG OTTO - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
HARTUNG HANS - PREUSS.RES.JÄG.BATL.19 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HANDRICH THOMAS - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
HAARSTRICH AD. FUS. 9 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HOINKA AUG. - - 1918-08-04 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HOŁOWAN SPIRYDION INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Ismaelski Reg. [J. Drogomir]
HOHAUS AMAND - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
HEISIG FEL. - - 1918-07-24 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HAUSCHILD FRANZ - - 1918 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - NEUNZ -
HROUCZEK T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HERDEN ADOLF - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HORAK FRANZ JG K.K. LDST.IR. 13 1915-02-10 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
HURDÁLEK FERDINAND - - 1915-10-24 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
HLAVAČEK ALOIS SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORUNTER FRANZ JG. T.K.J.R. 2 1915-05-06 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFFMANN ERICH VIZEFELDW. INF.RGT.21/7K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HEIDE KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HANKE HERMANN - - 1915-03-01 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HAMMANN HEINRICH HAUPTMAN 3 RES. ? 1914-11-29 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
HEINRICH PAUL - - 1915-08-15 - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
HÄHNEL ALBERT - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
HÄSERER FRITZ - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - -