Nazwisk w bazie na literę H: 3696

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
HARTMANN HEINRICH - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HOFFMANN GUSTAV WEHRM. I.R. 2/37 1914-10-26 - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
HASSE JOHANN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOSP ALOIS UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORNIG FRANZ - - 1916-05-24 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOSEK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HINZMANN LEOP. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
HANEL EMANUEL KANONIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HELMERT HANS - - 1918-10-04 BAD WILDUNGEN Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
HEUN JOHANN JAGER RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HARTELT ALOIS NIEM. - 1915-05-05 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HAUSDORF KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HEIMANN WILHELM - - 1918-03-26 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HENKEL WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAMACZEK IGNATZ - - 1915-08-11 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
HOCZEK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
HALD JOSEF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUCZKO MICHAEL INF. ÖST.UNG. - 1914-11-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HARTEL ERNST - - 1914-09-12 - Żagań III miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
HRECZKA GUSTAV RUSS. INF. I. R. 84 1914-12-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - CHARTLORCA -
HAUNER FRANZ INF. I.R. 88 1915-01-01 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFFMANN FRIEDRICH - - 1917-07-11 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Freude/ Ociesze bracia / brüder
HENSCHEL RICHARD - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HUDALLA PETER - - 1914-09-04 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
HANSEL RICHARD - - 1918-03-22 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HANSEL - WEHR. - 1918-11-22 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HUDASCH WILHELM - - 1915-04-28 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
HEINZ MICHAEL - K.U.K.T.K.J.R.4 - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HLUBEK LOUIS - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HUPE II FRIEDRICH - L.I.R. 2/46 1914-10-25 - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
HAUS OSKAR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAAS JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAERING ARTUR OBERARZT DR. - 1921-10-23 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
HROUCZEK T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HAMBURGER KARL VIZE FELDW. - 1917-09-29 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
HAUCK RICHARD KRIEGSFREIWILLIGER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HERRMA?? PAUL ?EHIM - - - Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
HERRMANN FRANZ NIEM. - 1916-07-02 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HERFORT MAX - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HASLER WILHELM FŰS. - 1915-07-17 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HASSENSTEIN RICHARD GEFR. 2 INFTR. REGT. 45 1914-09-05 - Ruciane-Nida II miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HENZE FELIX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOCZEK JAN - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
HALKOWSKI FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HYCALUK STEFAN SCH. K.K. SCH.R. 32 1918-02-16 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HINZ WILHELM - - 1915-08-16 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HARYNEK JOS. - - 1915-07-21 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HOFER FRANZ JG. T.K.J.R. 2 maj-15 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFFMAN KARL - - 1915-07-06 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HÖHNE PAUL - - 1914-12-12 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
HILBIG FRANZ - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HEIDER FRANZ - - 1915-09-23 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HENSCHEL RICHARD - - 1915-09-25 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HREGER ADOLF WEHR. - 1917-05-01 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HARTMANN HEINRICH JAGER RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HOFER FRANZ LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HOLLE ERNST - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HAGENBRUCK TH. MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 265 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HECHT HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAFSCHAR RAINER JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFFMANN DAVID - - 1914-09-17 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
HRUZA C. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HELLER JULIUS WEHRM. 8. KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-05 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HAUK PAUL JAGER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HEMPAL ERNST GEFR. - 1918-05-27 - Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
HERTOSSOW GREGOR - - 1918-12-04 - Otmuchów miasto, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
HIELSCHER ALFRED - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HAUFFEN FRITZ MUSK. - 1916-05-29 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HENKMANN ALFRED WEHRM. 7 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-07 - Snopki I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HANKUS JÓZEF - - 1916 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
HAMSCHKE O. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HINTER KARL E.R.INF. I.R. 14 1914-12-14 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HUGEN… B? - - 1915-??-?? - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HERZ JOS. - - 1916-08-21 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HOLLERRBACH PAUL KPL. I.R. 14 1915-05-04 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOMZE KARL - - 1915-08-10 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HANKE RICH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HIRSCHBERG MAX - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HERZOG ERNST - - 1918-04-11 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HAINKE FRITZ - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HEIDE HEINRICH - I.R. 84 1915-08-07 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
HEFFEN JOSEF MUSKETIER RJR 219/1K 1915-07-04 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HOHNBERG GUSTAV - - 1916-12-12 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HÖFINGER GEORG UT.JG. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HOMKA TOMASZ - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
HILLER ARNO MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HEIDEMANN H. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAMMER FERDINAND INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFFMANN HEINR. - - 1919-03-20 SERB. Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
HÜBBEN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HESSE CHRISTIAN KR. FREW. 3 B. IR 343 1914-12-06 - Chojnowo wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski mazowieckie - - -
HAUKE MAX INFANTERIST - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HANNEBAUER PAUL - - 1916-02-?? - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
HIELSCHER WILHELM - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HŐNISCH FRICZ FŰS. - 1915-08-04 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HELLWICH KERL LANDSTRM. LANDW. I. R. 84 1918-02-09 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
HARAT JAN - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
HOFER ALOIS E.R.INF. I.R. 14 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HABRAT STANISŁAW - - 1919 - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
HUREK ALFONS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
HUMER ALOIS ZGSF. I.R. 14 1915-05-05 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFMANN ? - - 1918-09-02 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HANSEN FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOPPE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOFFMANN JOSEF - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HAINKE PAUL - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HASS ERICH - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - MOKRATZ / MOKRAWICA Obelisk
HELFER WILHELM MUSKETIER RJR 220/6K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HOHNBERG WILHELM - - 1914-10-08 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HOLZKNECHT JOHANN LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HÜTER - MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HEIL HENRY - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HARAŠTA JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUMPA W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HACKENBROICH PETER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HELMANN ALFRED INFANTERIST - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HANUSCHKÄWITSCH AUGUST - - 1916-03-20 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
HIRSCH JOH. VZFW. 7. / RES. INF. REGT. 9 1914-10-21 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HOFFMANN ERNST - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HRADETZKY TRAUGOTT JÄG. - 1918-07-17 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HENSEL FRIEDRICH - - 1914 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
HARĘŹLAK JAN - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
HORAK FRANZ GFT. I.R. 14 - - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HEUER JOHANN UNT.OFFZ.D.R. J.R.79. 8.KOMP. 1915-07-22 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
HOINKA HEINRICH - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
HALLER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HANNIG ADOLF - - 1915-09-01 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HARTIG WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAUSHALTER JOS. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk tablica pamiątkowa
HONISCH ALEXANDER - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HENNIGFELDT CAS. JAGER RJB 19/4K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
H... WILHELM GRN./NIEM. - 1915-09-14 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HANKE AUGUST - - 1916-10-24 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
HANKE ROBERT - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HOLZKNECHT STEFAN LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HELBIG HANS SZER. - 1914-11-18 - Zgierz III miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
HEILEMANN REINHOLD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HASLAUER JOSEF INF. I.R. 59 1915-02-18 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERDE ALBERT - - 1915 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
HUSAK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HÄGELE KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEPTNER HAINRICH PIONIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HANUSCHKÄWITSCH ROMAN - - 1918-05-05 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
HASTEREK ALBERT - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
HOFFMANN OSWALD - - 1918-08-17 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
HUPKA JOHANN ERS.RES. - 1915-09-03 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HILDEBRANDT GUST. AD. - - 1918-03-25 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
HORST LUDWIK - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
HABERL JOSEF - - - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HANKNER PAUL - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HARTUNG HEINRICH - I.R. 12/95 - - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
HAUSER KARL JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEINRICH ALFRED - - 1915-04-12 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HARTPOT KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HINZ ANTON - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk tablica pamiątkowa
HŰBNER WILHELM - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HWIKO PIOTR - - 1917-08-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
HERRISCH BERNARD WEHRM. RJR 218/2K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HACKBARTH ALBERT FAHRER - 1918-10-03 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
HARTWICH MARTIN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HITSCH??L KARL - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HUBER FRANZ LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HEIMBURGER HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEINZLE ALFONS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARCHULLA MART. - - 1917 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
HAWRANEK FRANZ - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
HAHN WILLY - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HORLBOG FRANZ WEHRM. TR. BATL. 4 PROV. KOL. 1915-03-26 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SANGERS-HAUSEN 41 JAHRE
HEIDUCK RICHARD - - 1916-07-04 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Hoffnung/ Nadziejewki bracia / brüder
HEINZEL MAX - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HENEL PAUL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
HÜBNER WILHELM - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HILSE GUST. - - 1914-12-09 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN KURT - - 1915-09-17 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
HÄMMERLE FRANZ LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HALLA THEODOR JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEINZE AUGUST - - 1917 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
HERTLE GUST. GEFREITER 3 LDST.INF.ERS.BTL.MOSBACH XIV/29, 4KP 1915-12-28 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HACKER GREGOR INF. BIR 3 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORNIG ALFRED - - 1914-11-21 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HAHN ERNST MUSKETIER 10 K. INF. REG. 49 1914-12-05 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HEIM ADOLF - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HOFFMANN JOS. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HORWATH ISTVAN INFANTERIST / HONVED H.I.R. 20 1914-10-20 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
HABERMANN HERMANN MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEINRICH FRZ. - - 1930-08-18 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
HOFMANN RICHARD - - 1917-02-10 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HENNIG THEOD. - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
HEINRICH BRUNO - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HELLER W. OFFZ. STELLV. 1 K LDST JNF BTL NEUSALTZ 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
HILLER BRUNO - - 1915-10-27 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
HAUSER ALOIS JG. T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAIN PAUL RESERVIST LDW.INF.RGT 51, 9KP 1914-11-28 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HUBER JOHANN LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HAEGERT FRANZ - - 1918-03-24 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HENTSCHEL ROBERT - - 1918-08-31 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
HETZENAUER JOSEF ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HLADENKI WASYL SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERKER AUGUST GEFREITER 3.G.GR.R.11K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HÄMSCH KARL - - 1917-05-05 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HAFER WILLI - - 1918-07-16 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Moddrow-Modrzejewo obelisk
HOPPE FELIX MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HOJEŃSKI JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
HEYKEN GEORG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HACKE PAUL - - 1915-10-24 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HERZBERGER WILHELM GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMANN GUSTAV - - 1915-02-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1916-08-04 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - VERM.[IST]
HASELBERGER SEBASTIAN JG. K.U.K. T.K.J.R 4 1915-05-07 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HILBIG OTTO PREUSS. INF.RTG.46 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HANDTKE WILHELM PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.85 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENTSCHOL R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HAARSTRICH AD. FUS. 9 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HASENPOINTNER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERSCHEL RUDOLF - - 1916 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
HOFFMANN GEORG FREIWILLIGER 4 HUS.RGT.REKR.DP. 1915-03-03 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HAHN KARL MUSK. PRIR 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÜHNER OTTO - - 1914-12-06 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HAPP GUST. MUSKETIER 6 K. INF. REG. 95 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HEIN ERICH - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HOFFMANN WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HERZBERG GUST. - - 1916-05-17 - Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
HUBERT FRITZ - - 1917-05-27 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
HAENDLER ERNST - - 1917-0?-30 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
HENSEL PAUL - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HILGERT JAKOB JAGER RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HAMMANN HEINRICH HAUPTMAN 3 RES. ? 1914-11-29 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
HIRSCHEL JOZEF JG. T.K.J.R. 1 1915-05-05 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUSBERG KARL WEHRMANN LDW.INF.RGT 51, 8KP 1915-02-18 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HÜTTER ANTON LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HOBERG WILHELM - - 1918-02-06 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HELBIG EDERHARD - - 1915-10-15 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
HÖFLE AUGUSTIN PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLLMANN CLEMENS - - 1915-02-13 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOFMANN WENZEL INF. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEUTRICH PAUL GRENADIER 4G.GR.R.5K. 1915-07-23 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HARTMANN RICH. - - 1917-04-02 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HENKE BRUNO - - 1914-08-20 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
HALAMA FELIX - - 1914-09-30 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
HÖNG FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
HILLBRINK FR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HARTWIG ALFRED - - 1916-09-18 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HEYER MARTIN FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOPFNER GUSTAV - - 1918-05-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1916-09-16 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HOTTER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOP ANDREAS - K.UNG.I.R.16 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HÄNSCH EMIL MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILGER W. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HARTMANN EUGEN VZFELDW. 9 K.I.R. 125 1915-08-06 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HEGEDŰS JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOHNE BENNO - - 1918 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
HAMANN ALFRED FAHRER ET.FUHRP.KOL.POS. 1915-07-15 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HANF ROBERT JG. FJB 12 1915-03-10 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERRFAHRDT E. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HOLLAND HUGO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HRUBY FRANZ INFANT. L. ET. BAON. 511 1916-02-02 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
HEINRICH J. GRENAD. - 1914-11-27 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
HUNCIA JOHANN - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
HANEL JOSEF - - 1914-11-04 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
HOFER MAX - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HUBE FRANZ GEFR. RJR 217/1K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HECKMANN - RES. 12 K. INF. REG. 21 1914-11-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
HUBICKI MICHAEL INF. K.K. L.I.R. 18 gru-14 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HANISCH OTTO UNTEROFFIZIER K.S.LDW.INF.RGT 133, 6KP 1914-11-22 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HÜTTLE JOSEF ZGSF. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HAAP - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HERING GUSTAV MUSKETIER 4 KOMP. INF. REG. 354 1918-08-01 - Leśniów Wielki wieś, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HOLEXA JOHANN FÄHNR. K.K.K..SCH.R. III 1914-12-27 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLZMANN JOHANN INF. LDST.B. 160 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUSER PAUL - - 1914-12-28 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HINZ LEO - - 1918-05-28 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Pyaschen-Piaszno obelisk
HALAMA JOSEF - - 1915-10-02 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
HIMMERT AUG. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEIMLICH GUSTAV - - 1915-01-02 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HINTZE ARTUR GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÜTTIG ALBERT - - 1916-09-08 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HOLDT KARL - - 1914-12-12 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HOTZSCHUH JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - STELA
HUSEW KONSTANTY RUSS I.R.33 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HASSER ISIDOR INF. I.R. 57 1915-03-18 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMANN B. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HEINRICHSEN GUSTAV FUS. 11 K.R.I.R. 93 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HINTEREGGER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HELLWIG HERMANN - - 1916-10-25 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
HANFT AUGUST FREIW.KRANKENTR. TRANSP.ABT.A.A.W. 1915-06-21 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HARTMANN JOSEF UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HESSE WILH. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HOLZ GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEYDEBRECK von JOACHIM - - 1914-11-12 - Bukówko wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
HABERMANN KARL LDST.JNFAN.  K.U.K.JR.84.3 1915-05-11 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
HILDEBRANDT C. OFIZIER DER RESERVE HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-23 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HYTREK JOSEF - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
HENSCHEL JOSEF - - 1918-08-30 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
HOFFMANN HEINRICH - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HÜWEL FRANZ GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 1 1915-05-07 - Rożnowice (nr 112) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIS OTTO MUSK. 6 K. INF. REG. 161 1914-11-28 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
HARTEL JÓZEF HONV. K.UNG. L. I. R. 9 (M. KIR. 9. HONV. GYAL. EZR.) - - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEITMANN KARL RESERVIST LDW.INF.RGT 11, 12K 1915-01-17 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HAWRYŁOWICZ AVREAN - - 1914-12-10 - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - wg Drogomira - HAVRYLOWICZ
HEINZ - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HOBORN GUSTAV UNTEROFFIZIER 1 KOMP. INF. REG. 46 1918-05-06 - Leśniów Wielki wieś, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HOLZER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1918 - Lądek Zdrój IV miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HRDINA LEOPOLD R.GFT.TIT.KPL. IR 98 1915-03-01 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HELLER BRUNO - - 1916-10-10 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HASSE PAUL OBERMAAT - - - Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
HIRSCH GUST. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HIELSCHER GEORG - - 1914-09-03 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - GEF.[ALLEN]
HÖHNER PETER FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÜTTIG KARL - - 1915-06-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HAHNEL OTTO - - 1914-10-01 - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
HAVLAS FRANZ JG. F.J.B. 2 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HREJCIUK IVAN - ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA 1915-01-02 - Marcinkowice (nr 352) wieś, gm. Chełmiec, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HOFRICHTER R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HULTER HEINRICH FUS. 12 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HOFER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEPPER GERHARD - - 1916-07-23 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
HÜBNER WILH. LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BATL. WESEL VII/72, 1KP 1917-09-25 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HEICHELE FRANZ WEHRM. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HELBIG ERWIN - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
HEHNEDAD FRIEDRICH LANDS. 11 L.J.R.18 1915-09-06 - Dziesiętniki wieś, obwód miński, rejon Wołożyn Pogranicze - - -
HOFFMANN E. - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HEYDEBRECK von LEO-GERHARD - - 1918-03-18 - Bukówko wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
HAJEK EMIL - - 1915-08-11 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
HERFORD W. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAIN PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
HOFFMANN REINH. - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HAAK HERMANN GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIKE ERICH - - 1914-12-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HEUER JAKOB KRIEGSFREIW. 5 K. R. INF. R. 228 1914-12-27 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
HOLZER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HANKE AUGUST - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HOŁYK NIKOLAUS INF. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
HELFRICH - KRIEGSFREIWILLIGER PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-07-06 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HUEMER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HANDKE KARL - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HUSAK WENZEL E.R.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERRMANN RICH. - - 1914-12-26 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HILDEBRANDT ERNST HEIZER - 1918-09-19 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Strickershagen-Przewłoka - tablica pamiątkowa
HAFERLAND A. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HOCHSTETTER OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAJDUK GEORG KORPORAL I.R. 85 1914-10-06 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
HORSCH BERNH. GEFR. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAAK ERICH WEHRM. 2. KOMP. INF. REGT. 41 1914-12-22 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HABENICHT WILHELM - - 1914-02-22 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - i.B.
HECHGELADEN PAUL - - 1918 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
HANISCH ERNST - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HOCHVAR IGNAZ ? ? 1914-??-?? - Krasne Lasocice (nr 361) wieś, gm. Jodłownik, pow. limanowski małopolskie - - Obelisk
HOLLSTEIN M. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HILDEBRANDT JUSTUS - - - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
HOIS JOHANN INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERRMANN GERHARD - - 1916-03-06 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
HÜBER JOSEF UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAMPEL MARTHA KRIEGSAUSHELF. MIL.EISB.VERK.AMT. CZENST. 1917-06-10 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HEIDRICH PAUL MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENKEL PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - HÄNCHEN -
HAJDA REIMUND - - 1914-12-04 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
HOFFMANN P. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HEYDEBRECK von RICHARD - - 1918-06-12 - Bukówko wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
HÖRNING JOHANN HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-13 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HUDY JOHANN - - 1917-10-25 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
HERRMANN FR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HANISCH PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HORNIG FRITZ - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HEIDERICH WILH. UTFF. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HELLMIG FRIEDRICH - - 1918-04-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HILGENDORF - MUSKETIER 7 K. INF. REG. 150 1914-11-22 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
HORVÁTH FERENC KAN. (TÜZÉR) K.UNG. F.K.L.R 3 (M. KIR.3.HONV.TÁB. TÜZ. EZR.) 1914-12-18 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAMEL ADOLF - - 1917-09-20 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
HALUCZKA WASIL INF.RUSS. I.R.124. 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HILDEBRAND - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HAAR ROBERT INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUSKNECHT BRUNO - - 1916 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
HUSCEL NIKOLAJ INF. IR 34 1915-04-18 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILDER KARL - - 1917-09-13 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HINSCH HELMUT KANONIER 3 B FELD A R 73 1914-12-23 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
HARTRUMPT R. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HOES OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HLOUSEK KARL INFANTERIST I.R. 98 1914-10-19 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
HUNDECK ERWIN FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERING WILLHELM WEHRM. 5.KOMP.LANDW.INF.REGT.31 1914-08-28 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HAUSER RICHARD - - 1918-07-20 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - i.B.
HADAMEK FRZ - - 1914 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
HEILMANN BRUNO - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HOŠŠEK JOSEF - K.K.L.J.R.21 1914-09-27 - Mszana Dolna (nr 363) miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - Krzyż prawosławny
HURT OSWALD - LJR.19.MEK 1915-08-01 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
HOPFGARTEN ALFO. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEYM OSKAR - - 1914-10-23 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
HUTTER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFFMANN RICH. UNTEROFFIZIER LDW.INF.RGT 37, 8KP 1914-11-24 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HARDT A. MUSK. JNF.RGT. 150 - - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
HOHNBERG BERNH. - - 1915-04-15 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
HEUS JULEW ROS. IR 66 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HECKMANN - GRENADIER 3.G.R.Z.F.5K. 1915-07-20 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HUBERT OSKAR KANONIER R.FELD.A.R. 201 1915-07-29 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HERTWIG ERNST ERSATZ-RESERVIST - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HENDRYSIAK JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
HEUER KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HENTSCHEL FRIED - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERBST FRITZ GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEß OTTO - - 1914-12-18 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HÖLEMANN - RES. 10 K. INF. REG. 23 1914-12-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
HILLER KURT - - 1914-09-14 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - GEF.[ALLEN]
HRINEWECKI ROMAN INF. RUSS.I.R. 2 1915-02-12 - Zbylitowska Góra (nr 199) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HENSCHKE HEINRICH PREUSS.RES. INF.R.53 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HAACK RUDOLF PION. R.P.K. 85 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENTSCHEL EMIL - - 1915 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HAMEL PAUL - - 1918-05-31 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
HOLLMANN FRITZ MUSKETIER I.R. 129 / 4K 1915-07-30 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HELLMUND HERMANN GEFR. 3 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
HÄHNEL PETER - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
HINZ FRIEDRICH - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
HAMILTON J.B. 73299 PRIVATE NOTTS. & DERBY REGIMENT 1918-04-29 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HANKE OSKAR - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HONG WILHLEM - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HANZLIČEK ADOLF LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HOLZHULER ? GERHARD - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
HEITMAN AUGUST KR.FR. Res.Kav.Abt.47 - - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
HESSE ADOLF MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÖLZENBECHER FRIEDRICH - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HERDEN MAX - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOFFMAN KARL KPL. IR 21 1915-01-24 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEYDT KARL - KAIS.DTSCHE RES. IR 218 1915-04-04 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HÜBNER GUSTAV - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - HÄNCHEN -
HUREK THOMAS - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HEDDERICH KONRAD KANONIER FELD.A.R.11/1B 1915-09-13 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HEINRICH SIGFR. - - 1917-06-23 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HANNEMANN O. - - 1914-09-20 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
HE?LEN AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
HINK ALOIS JG. F.J.B. 2 1915-05-07 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
HENKEL EMIL MUSKETIER  J.R.96.12.K.  1914-09-28 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HOPPE RICH. - - 1918-03-17 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
H? FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HARTEL ERICH - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HANZELKA ROBERT ZGSF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HEINE ROBERT - - 1915-05-02 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
HORNEMANN FRITZ MUSKETIER I.R. 208 / 4K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HILDEBRANDT ERNST MUSK. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
HEDEWIG HERMANN RES.INF. PIR 58 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
HINZ PAUL - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
HENNIG J - - 1918-05-04 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
HAYLOR S.H. 8474 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-03-31 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HANNIG JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HARTMANN VINZENZ LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HAŁAT EDWARD - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HAJTO STEFAN KPL. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
HIRSCH FRANZ UT. OFFZ. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORNIG GUSTAV - - 1915 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HERDLER PAUL - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HELLER RICHARD - - 1916-09-20 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
HOLIK FRANZ INF. IR 18 1915-04-05 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOWORKA FRANZ INF LANDW. IR 12 1915-02-19 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HAMPEL OSWALD - - 1915-09-29 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
HOLAN THEODOR ÖSTERR. FÜRS.VATERLAND 1915-10-31 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HEINRICH A. - - 1918-02-10 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
HILGENDORF H. - - 1916-08-17 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
HERDEN PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Mulke Vermisst
HARNER JOSEF LST. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HESS KARL JNFANT.  K.U.K.J.R.99.5K.  1915-03-14 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HEIDENREICH JULIUS - - 1914 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
HEINRICH JOHANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HARTWIG RICH. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HASSE JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HELBIG HEINRICH - - 1914-12-02 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
HARTWIG AUGUST - - 1915-04-21 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
HUNOLD FRIEDRICH MUSK. 3 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
HOLLAND THEODOR MUSK. PIR 79 1915-05-03 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
HÖLL J - - 1918-08-31 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - NALLABEN - NALABY -
HILL - S/33058 RIFLEMAN THE RIFLE BRIGADE 1918-09-06 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HANCU GHEORGE RUMUNIA INF. REGT. 25 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HANNIG ROBERT - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HAVLA JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HAŁAT STEFAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HUSZAR STEPHAN PTRF K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
HUTH ERNST MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HELBIG H. - - 1916-10-09 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HERRMANN AUGUST - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HILBIG MAX - - 1918-09-30 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HRDLIČKA ADALBERT INF. IR 28 1915-03-12 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HELBIG HERMAN - - 1914-11-03 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - VERM
HÜTTMAN OTTO LDSTRM K.K.SCH.R.9/27 1917-04-18 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HÖHNE JOH. - - 1915-01-08 Russland Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
HRUBY JOSEF - - 1915-09-25 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERCIK PETR - - 1916-05-23 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
HILHIG PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERZOG JOSEF LST. I.R. 59 1915-05-09 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HRBACEK JOHANN KANONIER  K.U.K.30  5 MORSER  1915-02-27 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HOLLON ALOIS - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
HELLFEUER JOHANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HEINZEL RICH. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HAVORKA ANTON LTN.I.D.RES. I.R. 56 1915-02-24 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HERING ARTUR MUSKETIER 1 KOMP. INF. REG. 402 1918-06-26 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
HARTWIG EMIL - - 1914-11-22 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
HULLIN FR. UNTFZ. LEH. - 1918-07-15 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HUSEMANN ADOLF KR.FR. PIR 78 1915-05-07 - Kołaczyce II (nr 39) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOFF ALBERT OFFZ.STELLV. - 1918-10-12 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
HESSE ERICH - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
HAUKE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HERZIG MAJER SZEREGOWY - 1916-12-17 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
HENDRYCH JOHANN RES.JG. F.J.B. 2 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HANDZLIK KAR. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HOBL ANTON SCHÜER K.K.SCH.R.14 1914-12-?? - Wiśniowa II (nr 374) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
HARTRAMPH ROBERT - - 1918-10-10 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HERTWIG W. - - 1916-07-03 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOFFMANN ALFRED - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAMSCH JULIUS ? - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - H.
HOŘINA KARL TIT.WACHTM. REIT.SCH.R. 2 1914-12-13 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERING PAUL - - 1917-12-31 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HARTMANN HERM[ANN] UNT[ER]OF[FIZIER] - 1915-06-13 - Słowieńsko wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
HACK GEORG WEHRM. L.J.R. 11/8K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
HOCKER KARL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HURDÁLEK FERDINAND - - 1915-10-24 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
HOFFMAN PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
HOMOLYA GEORG INF. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HERHOLZ ERNST - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
HNIDA ALFRED - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HILBRICH FRITZ - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HEIL HERMANN MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HUR?ER PAUL - - 1914-10-15 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
HILBIG EMIL ERS. RES 8/R.I.R. 226 1914-10-30 - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HEINS HEINRICH MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERRMANN RICHARD - - 1914-08-25 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
HULIN FRANZ - - 1917-05-08 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
HELMS HCH. MUSKETIER 1 KP. INF. REG. 147 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
HARLOW H.L. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Lincolnshire Regiment 1918-11-01 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
HANTULIE JON RUMÄN JNF.REGT.58.2.KP 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HEINISCH KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HRADECKY JOSEF SCH. SCH.R. 10 M.G.A. I 1914-09-15 - Kraków-Bronowice (nr 389) część miasta Kraków małopolskie - - -
HÖHER IGNATZ LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HANKUS FR. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HECHT SAMUEL - - - - Krościenko nad Dunajcem (nr 377) miasto, gm. Krościenko nad Dunajcem, pow. nowotarski małopolskie - - -
HILGER PAUL - - 1915-08-01 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HADAMITZKY JOHANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAMMER PAUL MUSK. - - - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - VERM.
HACKER HEINRICH SCH. SCH.R. 9 1914-12-22 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HAUSMANN KARL - - 1918-06-16 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HIRTHE WILHELM - - 1916-08-27 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HOFFMANN PAUL - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
HECHTFISCH FRANZ - - 1917-12-13 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
HANZEL RUDOLF - - 1916 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
HEI(L)(B) WILHELM LEGIONISTA 4 PP 2 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
HINZMANN JULIU - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Schwedhofen tablica pamiątkowa
HOPPE JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HILLER GEORG - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HOJEK WENZEL KPL. I.R. 98 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HANDZEL FR. - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
HORVATH PETER INFANT. K.U.K. I.R. 44 / 1K 1915-01-02 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
HELING FRIEDRICH MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERDA PAUL - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HUK CIRIL INF. IR 34 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HULIN THEOD. - - 1915-10-10 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
HAYLOR S. PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
HÖHNE GUSTAV UNTFFZ. - 1914-10-30 FRANKREICH Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - verm.
HUGH W. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Yorkshire Regiment 1918-10-28 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
HAREWICZ LUKA ROSJA JNF.REGT.106.12.KP 1915-06-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HESSE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HUBER FRAANZ LST.INF. LDST.ARB.ABT. 4/1 - - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
HOLUBÁR EMIL LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HANKUS RUD. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HAMPEL PAUL - - 1916-08-09 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HANKE JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HUNDT JOSEF - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEILMANN ERNST MUSK. - 1917-08-08 I. RUMÄN Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HALILICZ - INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HEGEMANN - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
HUDALLA JOSEF - - 1918-03-15 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
HOHENSTEIN GEORG LDSTRM. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
HUNBT T. - J.R. 104 - - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
HALL A. 24255 PRIVATE 9TH ???? BN.HIGHLAND LIHGT INF. 1918-11-03 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HANKE ERNST - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HABER MOJZESZ SZEREGOWY - 1917-03-05 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
HOFFMANN RICHARD - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HANISCH JOHANN GFT. I.R. 98 1915-05-09 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HERMAN WAC. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
HERDER KARL MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUDE RICHARD - - 1914 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HERDEN HEINRICH - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HIKSTED WENZEL INF. - - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAJDU PAUL - ZIV. KUTSCHER B.D. 8 T.DIV NO 4 (?) 1914-12-29 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HIELSCHER PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
HONSCHA CHR. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HERMANN GUSTAV GEFREITER L.J.R.7/11K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
HOFFMANN WILLIBALD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HUDL RUDOLF LST.SAP. I.R. 92 - A.Z.D. KRAKAU 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
HATTWIG FRZ. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
HUDEC FRANZ JG. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HOFFMANN OSW. - - 1915-09-16 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HAWLITZKY JOHANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HA?? RICH. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HAMPEL FELIX UT.OFFZ. P.R.I.R. 270 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HOFFMANN EMIL - - 1916-03-07 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
HAUSMANN JOHANN INF. I.R. 97 1914-12-12 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
HENNIG GUSTAV WACHTMEISTER - 1914-11-04 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
HEINRICH ALBERT - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HANDZLIK LUDWIK - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
HILLER JOHANN - - 1918-10-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HEYDORN KARL - - 1916-02-29 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HOYER PAUL - MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG 1914-08-?? - Gdańsk miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
HOLZNAGEL WILLI - - 1916-09-03 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
HEPFNER R. - - 1918-03-29 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HEISSENGERG . RES. 9 K. INF. REG. 18 1914-12-26 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
HENLE MATHIAS INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-05 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUCKO MICHAEL LDST. JG. K.U.K. F.J.B. 6 1918-09-04 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HELBIG OSWALD - - 1917 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HALBIG WILHELM - - 1915-05-28 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOLLECZEK HERMANN - - 1915-10-23 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
HARVAY F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HEINZE JULIUS - - - - Leśnik wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HENSCHKE - ERS. RES. I.R. 92 / 5K - - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HALEMANN MUTES INF. - - - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HASCHTSCHUK NIKOLA GEM./RUSS. I.R.46 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HECKERT ERNST MUSKETIER J.R. 46/3K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HAHN GUSTAW - - 1916-07-25 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
HELM FRIDERICUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HABER AUGUST - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
HERRMANN F. JÄGER 2.K.R.JÄG.BTL.21 1914-11-21 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
HARTMANN MICHAEL ANTON LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMANN MAX - - 1914-12-20 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
HALLER GEORGIJ OBLT. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Orozajski Reg. [J. Drogomir]
HERRMANN ALOIS - - 1916-07-10 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HEINRICH JOHANN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HERNIK FILIP - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
HEIN PAUL - - 1915 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HORSTMANN AD FUSIL GREN. REGT. 5 1914-09-16 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - -
HEWILOW FILIP RUSS. INF.REGT.75.3.KP. 1915-11-1? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HEIDEMANN FRANZ - - 1917-04-19 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
HUMMEL H. RES. 1 BT. FELD. A. R. 36 1914-12-18 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
HERMANEK FRANZ LDST.SCH. SCH.R 12 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENNING W. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
HERTRAMPF WILH. - - 1917 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HELLWIG EWALD - - 1915-07-26 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HANSLIK JOSEPH - - 1916-06-04 MARICOURT FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
HENSEL EDUARD - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HASSMANN F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HUDALLA THOMAS MUSK. - 1914 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
HERFARTH OTTO LDSTRM. R.I.R. 208 / 8K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HASIU? JWAN RUSS. INF.REGT.188.? 1915-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HERGESELL THEOPHIEL UNTOFFZ. R.J.R. 205/3K. 1915-07-24 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - Żeliwna tablica z symbolem żelaznego krzyża
HEIDEMANN HERMANN - - ????-05-11 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
HRUDZIK STEPHANUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HOFFMANN ERNST - - - - Nagodzice wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HASENAU JOSEF MUSKETIER RJR 222/8K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
HASELBECK JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÜBNER GUSTAV - - 1917-10-10 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
HANCZARENKO IWAN OBLT. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Oczakowskij Reg. [J. Drogomir]
HERRMANN PAUL - - 1914-09-05 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HARNOS FRANZ - - 1916-11-03 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HANDY VALENTIN ERS. RES. LIR 22/2K 1915-07-21 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
HEROK FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
HAFERICHTER PAUL - - 1916-02-26 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HAGEN W. RES. TANNENBERG 1914-08-28 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
HAAS - ERS. - 1915-07-22 Russland Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
HOHLSTEIN O. GEFREITER 10 K. INF. REG. 167 1914-11-24 - Szczawin wieś, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
HERZ KONRAD INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HETSCH E. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
HÄDER WILHELM - - 1918-05-22 RUSSLAND Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAASE HEINRICH GEFREITER D. L . J . R . 79 / 3 K 1915-08-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HERBER JOSEPH - - 1915-07-15 SALUSCHE PATORY RS Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
HENTSCHEL ROBERT - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
HIMMEL ENGELBERT - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
HAHN RUDOLF - - 1917-02-02 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
HOPOTJKA ROMAN RUSS.SOLDAT - 1917-12-05 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HEINRICH ??HARD LDSTRM. I.R. 45 / 11K 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
HÜBSCHMANN JAKOB PIECHUR 2 KOMP. 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HOFMANN WILHELM LDSTM. R.J.R. 208/10K. 1915-08-07 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - Żeliwna tablica z symbolem żelaznego krzyża
HOFFMANN ? - - 1914-08-23 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
HANDKE PAUL - - 1914-10-09 LAZARETT Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KUNZENDORF -
HÖRNIG GERHARD - - - - Nagodzice wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOSIANA JOSEF LDST. INF. KKL EIS. A. 8 1916-02-10 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
HEBLER PAUL ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEISIG ANT.(ON) - - 1918-10-17 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HARING GUSTAV - PREUSS. INF. REG. 77 1914-05-05 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HILDEBRAND AUGUST - - 1916-12-11 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HERMANN KARL - - 1917-01-11 Belgia Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
HABA MICHAEL JNFANT. K.U.K.J.R. 82 1914-12-21 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
HERON FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
HAM... JOHANN - - 1917-05-25 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
HOLLAND S.W. 41876 PRIVATE WORCESTERSHIRE REGIMENT 1918-11-04 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HENNING - MUSKETIER - 1915-01-03 - Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
HEBLER HEINRICH SZER ?.J.F.A.?? 1914-11-27 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HESSENBERGER GEORG UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEEK von FRANZ MUSK. 4 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HENKE REINHOLD LDSTRM. R . J . R . 46 / 6 K 1915-06-12 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HERBER FRANZ - - 1917-04-09 SOMME FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
HERRMANN MARTIN - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
HOSCHEK JOHANNES - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
HOFFMANN MAX - - 1915-07-06 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
HALITROW IWAN - - 1916-03-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HUTTIG FRIEDRICH ERS.RES. J.R.146/4K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
HÖREN? HUGO - - - - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
HANDKE KARL - - 1918-09-20 REIMS Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KUNZENDORF -
HELLEBRANDT JOHANN MUSK. - 1915-06-13 - Wódka wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HAUER PAUL ERS. RESERVIST 4 K R INF R 231 1914-12-01 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HEIDER KONRAD INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENKE HERMAN WEHRMANN L.J.R. 6/12K 5680 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
HOŁODKIN ANDREJ OBLT. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Oczakowskij Reg. [J. Drogomir]
HINERLOCH RICHARD - - 1918-07-28 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOFLICH PAUL - - 1918-11-10 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HUSIATYŃSKI STANISŁAW UŁAN - - - Olkusz miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HORVATH JANOS SAPPEUR SAPP. 5/10K 1914-12-27 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
HABERZETTL K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HARING HERMANN - - 1914-11-10 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HORWOOD T.A. 38258 GUNNER ROYAL GARRISON ARTILLERY 1918-11-18 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HENNEL EMIL SZER 1.61 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HILBIG ADOLF RES. I.R. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÜTZENBECHER BRUNO WEHRM. 12 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HELL WILH RES 9 KOMP. 1914-12-06 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HENZE THEODOR MUSKETIER J . R . 74 / 10 K 1915-08-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HÄRTEL ROB. MUSK. - 1917-08-10 FLANDERN Dunino wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HAUKE E. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HOFFMANN FRIEDRICH - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HARNIK HUGO ZGSF K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HADAMIK ROBERT - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HARBAMOW IWAN - - 1916-02-05 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HEINDORF HERMANN GEFREITER G. R. 3K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
HEGENER FRIEDR. MUSKETIER 1.K.JNF.REG.151 1915-01-01 - Zgierz II miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
HESS KARL - - - - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
HOFFMANN AUGUST - - 1917-10-26 FLANDERN Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
HÖLZEMANN - GEFREITER 4 K R INF R 22? gru-14 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HEIN BRUNO MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HATKA JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
HREM LEOPOLD SCH. K.K. SCH.R. 27 1914-12-15 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOLLNSTEIN FRIEDR. - - 1916-01-29 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HANDSCHUH KARL - - 1916 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
HELLEBRANDT FRANZ - - 1915-03-30 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
HINZ EMIL - - 1921-03-04 - Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - SCHWOCHOW GEST.
HANTKE FRANZ RES. - 1914-11-15 - Bogumiłów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
HAJDUK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOFFMANN HEINRICH - - 1914-12-15 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOMIENKO FEODOR RUSS. FEST.ART.KP.30 1915-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HUGGINS H.T. 91390 PRIVATE DURHAM LIGHT INFANTRY 1918-08-25 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HINTENBERGER LEOPOLD LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HABEL RICHARD - - 1916 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HERGERT L UFZ 2 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HOBERG PAUL ERS. RES. R . J . R . 208 /10 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HAIDACHER JOSEPHUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HOJDES J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HESSE KURT OBERLEUTNANT 1 BATL. RES. RUSS. RGT. 6 1914-11-23 - Borowa wieś, gm. Koluszki, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
HOROBA PAUL - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HUBER MATTHÄUS JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-(6-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HARZ FRANZ - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HEIDUK - - - 1919-06-06 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HARTMANN ALFRED - - 1915-02-19 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HATTER ARTUR - - 1918-07-15 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
HERRMANN F. - - 1918-10-14 - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HELLER FRANZ OFFZ. STELL. RJR229/2K 1914-11-20 - Srock wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
HENGEL PAUL LTN. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUBER ANDREAS INF. K.U.K. I.R. 47 1914-12-13 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HAUPT ARTUR - - 1918 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HARAZIM KARL - - 1918 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
HIMMEL JULIUS - - 1917-06-09 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
HANTKE REINHARD WEHRM. - 1914-09-03 - Bogumiłów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
HANIAK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HILKA JOSEF - - 1916 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HASSE HEINRICH GEFREITER D.L. I.R. 79 / 3K 1915-08-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HUTCHINSON T. 33009 CORPORAL YORKSHIRE REGIMENT 1918-11-09 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HIRSCHMANN BERNNARD MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HALTE WILLI LDSTM. R.J.R. 46/6K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HINKEL - RESERVIST INF. REG. 49 1914-12-03 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HANZLIK MARTINUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HARTWICH FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
HEILER GEORG UNTFFZ. RES.INF.REG.228 1.KOMP - - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
HAUER LEOPOLD KPL. SHD 15 1915-02-08 - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERZIG ALOIS - - 1918-04-27 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA BUKOWINA 2)
HOLLMANN FRITZ MUSKETIER J . R . 129 / 4 K 1915-07-30 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HENDEL ALEXANDER GFT. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HACKBARDT ARTUR VIZEWELDW. - 1915-03-27 RUSSLAND Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HERIČKO JOHANN RES.INF. IR 47 - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HÜBNER PAUL WEHRMANN 10 K. INF. REG. 176 1914-11-30 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
HOSAK JOSEF GFT. TIT. KPL. SCH. R. 9 1914-12-13 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUBLER FRANZ KANONIER K.U.K. F.K.R. 25 1915-07-13 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HYPKE FRITZ MUSKETIER RES. INF. REGT. 264 3. KOMP. 1915-02-12 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 2
HEINE (?) OSK. ERS.RES. - 1917-03-07 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
HENNIG HERMANN - - 1918-03-26 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
HELLERMANN AUGUST MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HISCHER ALOIS - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HORNIG RICHARD - - 1916-03-08 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HOFFMANN PAUL - - 1917-12-17 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HÖPNER RICHARD UNTFZ. - 1914-11-14 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HANNY JAKOB K.SCH. K.K.K. SCH.R. II 1914-11-20 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
HELGETH JOHANN SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAPPE AUGUST MUSK. 10 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-10 - Monety wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HUNYADI MARTIN INFT. I.R. 48 1914-12-29 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.46
HOWORKA ANTON LTN.I.D.RES. I.R. 56 1915-02-24 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEJDRYCH WENZEL INF. I.R. 36 1915-02-05 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HEUSCHEINER - REST 2 KMP.JNF.RGT. 42 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - płyta II
HINZ REINHOLD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
HUCKO STANISŁAW SZEREGOWY - 1915-09-14 - Kamieńsk miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański łódzkie - - -
HORVATH ISTVAN - - 1914-12-24 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HONISCH GEORG - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
HEINDORF KARL - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HILLIGER WILHELM MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRDLICKA ANTON - K.U.K. I.R. 99 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HIRSEMANN MAX - - 1918-05-12 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HORPINIAK ANDREI RUSS. KAUKAS.INF.R.12.4.KP. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HENKING JOHANN ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HERZE ANTON - - 1916-07-31 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
HOFFMANN P. - - 1917-03-18 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
HÜBNER A. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HACKER WENZEL JG. FJB 2 1915-01-08 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIMANN ERICH - - 1915-02-08 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
HORAČEK ADOLF LDST.SCH. SCH.R. 12 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAIN JOSEF - - 1914 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HUTZE - UTFFZ. 2 KOMP. LANDW. INF. REGT. 76 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HORNEMANN FRITZ MUSKETIER J . R . 208 / 4 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HERRMANN KARL MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HERRMANN AUG. MUSK. - 1915-12-?? NOR? Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HERŽIĆ FRANZ - IR 87 1914-12-13 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HALPT GUSTAW JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
HROBAK JOSEF INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAMM OTTO KRKTR. SAN. K. 54 1915-08-10 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - WEITENDORF, MECKL -
HAMM P. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HANKE FRANZ - - 1918-08-22 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERCOG J. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
HORSTERS HEINRICH UTFF P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HOFFRICHTER ERNST - - 1914 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HANKE AUGUST - - 1916-10-24 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
HEYDEN EWALD GEFR. - 1917 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
HOHS JOSEF K.SCH. K.K.K. SCH.R. II 1914-11-27 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
HENDRYCH JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-11 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEPPKE H. RES. 8 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-08 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HAHN KARL - R.I.R. 264 1915-10-06 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
HROVAT DANIEL INF. I.R. 17 1915-01-10 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HOFFMANN P. GEFR. - 1915-11-?? - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HERLICZKA ANTON - - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HOFFMANN KURT ERS. RES. 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica lewa
HOFMEISTER ARTUR - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
HANTKE AUGUST LDSTM. 4. KOMP. LDSTM. INF. BATL. BRESLAU II 1914-11-21 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HUBER HERMANN GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HACHUŁA KLEMENS - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
HOFMAN PAUL - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-16 - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HLABINECZ JÁNOS HONVÉD 9/2.HONV.GY.E. 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARTMANN HERMANN - - 1915-08-24 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
HECKER - GEFR. GARDE RES. DRAG. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HERR AUGUST MUSK. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HÖHNE JOHANN - - 1915-02-17 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
HELBIG JOHANN - - 1914-10-21 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
HUHNDORF A. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HOFER JOHANN LDST.JG. TKJR 4 1915-03-10 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIN AUGUST - - 1915-01-24 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
HANINGER JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANNUSCH - - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HANNEMANN II GUSTAV FÜS. 10 KOMP. RES. INF. RGT. 262 1915-02-08 - Dłutowo (warm.-maz.) nieistniejąca wieś między Piszem a wsią Wincenta, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HEITER MALITTA - - 1917-10-20 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - Dziecko, cywilna ofiara wojny
HESSER FRANZ MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HERRMANN JAKOB KAN. - 1917-12-17 ELBING Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HIRSCH FRANZ - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HARDER ERNST OBERGEFR. 5 BTTR. GARDE R. F. A. R. 1915-02-13 Nieborów Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - Tralau -
HILLE BERNH. GREN. RIR 64 1915-08-05 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BORNHORST, STEINFURT -
HERTEL ? LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HEIGL JOSEPH - - 1917-09-22 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HUPTAS J. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
HUPPERS WILHELM RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HALLEY GYULA INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIN FRANZ - - 1916-04-16 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HIRSCH FRIEDRICH - - 1918-10-11 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
HEIN WILHELM ERS.RESERVIST - 1915-07-10 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
HESSENBRUCH ALFRED PREUSSISCHES RES. INF.RGT.220 1915-04-29 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERZIG FRANZ INF. IR 18 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAGGE HANS MUSK 6 KOMP. RES. INF. REGT. 265 1915-02-10 - Nowe Drygały wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HANISCH PAUL - - 1917-04-09 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF VERMIST
HÜBNER G. GUSTAV LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HANKE G. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HERMANN ANTON ZGSF. SCH.R. 12 1915-03-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HENSE OTTO MUSK. 7/J. R. 141 1914-10-27 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
HÄFKE ERNST - - 1915-07-18 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
HAUPT DIETRICH GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HAŚNIK FRANCISZEK - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
HAHN FRANZ WEHRM. P.R.I.R. 217 1914-12-06 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HLAVAČEK FRANZ SCH. SCH. R. 9 1915-01-12 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFEMAN WILHELM - - 1914-12-03 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
HERSCHER - GREN. RES. INF. RGT. 64, 10.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HUCKSCHLAG KARL KR. FR PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HEJDA ROM. - - 1918-10-01 - Wilków (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1916-11-02 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
HUHNDORF H. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HAARSCHOPF JOSEF SCH. SCH.R. 20 1915-05-04 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORSTMANN WILLI - - 1916-07-15 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
HAVLIČEK JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUSCHKE JOH. - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HITZWITZ HERMANN GREND. GREN. REGT. 4 1915-02-08 - Drygały I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HINTERBERGER J. - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
HLAVAČEK WENZEL SCH. SCH.R. 9 1915-03-11 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HOFFMANN HEINR. GEFR. - 1915-09-27 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HIE? J. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HERZIG FRANZ - - 1917-04-09 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAFERKAMP JOHANN GFT. KPGGR 1 1915-05-05 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HASENBERG JOHANN - - 1917-10-23 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
HEITRINK AUGUST - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HANIKA JOSEF INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOPPE A. SA. GEFR. F.L. JAROSLAU 1915-09-17 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
HERHOLZ GUSTAV MUSKETIER - 1916 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
HABERMANN HERMANN ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HEURICH - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HALLMANN - UFFZ. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HEY? HERMANN - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
HEISIG ADOLF - - 1915-09-25 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - STRUWITZ VERMIST
HUNDT JOSEF RES.UTJG. F.J.B. 2 1914-12-11 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HENNIG F. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HILLE FRANZ SCH. SCH.R. 34 1915-05-04 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HAVINKELS GERHARD WEHRM. 1. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BTL. 30 1914-11-20 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
HEIDUGA THOMAS MUSK. PRIR 272 1915-05-04 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEINTZE W. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
HIPPLER ANTON MUSKETIER 10 KOMP. INF. RGT 176 1914-12-19 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
HIMPEL MAX RES.GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HÄNGERT - RESERVIST PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HOCHSTAFFEL JOHANN ERS. RES. T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HASELSTEINER IGNAZ GEFREITER J.R. 49 1915-07-06 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HEYNER - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HOMA FRANCISZ. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HACKL MATHIAS INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HOFFMANN P. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HÄRING REINHOLD - - 1917-04-28 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
H? PAUL - - 1918-05-06 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HUTH WILHELM - - 1915-10-09 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
HEJLEK JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENNUSCH KARL - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOPPE - ST. SZEREGOWY 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
HORYINA RUDOLF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
HLOŽANKA LUDWIG LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HAIDUCEK JAROSLAUS INF. I.R. 100 1915-01-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HUESE KARL MUSK. - 1914-01-28 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HILDEBRANDT OTTO MUSK 2K R.I.R. 226 1915-05-03 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
HÖLZEL L. GEFR LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HOFFMANN ERNST - - 1916-07-11 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEIMANN OTTO RES. KPGGR 4 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARTMANN KARL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
HÖLSCHER HEINRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HARMANN JÓZSEF ZÁSZLÓS 9.HONV.GY.E 1915-04-26 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAHN GUSTAW ? - 1918-??-?? - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - ALTHOF -
HIRTE PAUL - - 1914-11-11 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
HARTMANN KARL ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HOFFMANN - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HORN AUG[UST] GEF[REITER] - 1918-10-16 Lazarett Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
HOWANETZ ALBERT - - 1917-07-29 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - STRUWITZ -
HERZIG E. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HÖFSTÄTTER GEORG LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-29 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HITZIG WALTER OBERLTN. STAB LDW. ERS. RGT. 4 1914-11-20 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
HILLER BRUNO RES. PIR 58 1915-05-03 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERKT J. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
HEINZE ANTON MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HOFFMANN PAUL - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
HOPPE FRITZ UT.OFFZ. KPGRZF 1 - - Bieździadka (nr 41) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
HARUBILSKI THEODOR WEHRM. P.R.I.R. 220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HOJDA JÓZEF - - 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOHLFELD FRANZ - L.J.R. 13 1915-07-13 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HOFFMANN - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HOHLE A. MUSK. - 1918-08-30 - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HONKISZ JÓZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HENNEK THOMAS - - 1917-10-01 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
HIELSCHER WILHELM - - 1918-02-21 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HADASCH JOSEPH - - 1918-08-29 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HARTKE WILLI GEFR. - 1918-06-20 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HUHUR KARL INF. SCH.R. 16 1915-05-07 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HABERER JOSEF SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILS KARL - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HYPKE - MUSK. 3 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-12 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HRABAL A. INFT. L.I.R. 13 1915-03-06 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.6
HOPP PAUL UT.OFFZ. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HELLEBRAND JOSEF - - 1918-06-02 - Turków wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HARA FRANZ RES.JG. F.J.B. 2 - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HEINZE OTTO UTFFZ. 8 KOMP. INF. REGT 41 - - Gawliki Wielkie wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
HOHLEMANN ERICH MUSK. 12/R. J. R. 226 1915-06-16 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
HABERMANN GUSTAV - - 1915-01-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HOHAUS PAUL - - 1918-10-19 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERRMANN WALTER KR.FR. KPGRZF 2 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEINRICH KARL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
HOMBORG OTTO UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HAWLIS JULIAN INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARTMANN ARTUR MUSK. - 1914-10-26 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
HASSELMANN WILHELM ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HECKEL JULIUS - - 1914-09-16 - Kijów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
HAHN R. - - 1916-06-09 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
HAUFER A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HIELSCHER O. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HRUSZCZAK NIKOLAUS SCH. SCH.R. 12 1915-02-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HEINZE ERNST RESERVIST - 1916-07-13 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
HOOG ALOIS MUSKETIER 2. K. JNF. REG. 32 1915-02-13 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
HOCH PETER RES. PIR 58 1915-05-10 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEWUSZ H. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
HEISLER FRIEDRICH MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HOHNKE ANDREAS - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
HELD BRUNO INF. KPGRZF 3 1915-05-08 - Sieklówka (nr 42) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
HAU JOSEF RES. PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HOLEIN FRANZ INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRADIL JOHANN GEFREITER L.J.R. 13 1915-07-12 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HEGENER FRIEDRICH - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Rakowen -
HANDKE ERNST GREN. - 1915-06-19 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
HARTWIG WILHELM - - 1914-11-13 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
HEIFIG MAX - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HOHÄUSER JOSEPH - - 1918-07-27 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HASCHKE HEINR. - - ????-??-07 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HASS WILHELM GEFR. - 1916-10-08 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HAJDU JOSEF INF. K.U.K.I.R. 60 1915-03-13 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEINDL JOSEF INF. LDST.B. 18 1915-03-11 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILDEBRANDT - GEFR. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HELLER FRANZ INFT. I.R. 49 1914-12-23 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.39
HOSSE JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-04 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HOSNOFSKY LEOPOLD - - 1914-09-26 - Turków wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HEIMERS JOHANN - PREUSS.RES.IHF. RGT. 271 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HOFFMANN WILHELM - - 1917-10-28 in Dunge Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
HEUER FRITZ FUSL. KPGGR 4 1915-05-07 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFFMANN JOHANN - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
HÄDICKE PAUL UTFF, PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HERMANN WILHELM LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIDEMANN PAUL MUSK. - 1918-10-29 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
HESSE FRANZ - - 1919-03-23 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HONDER JON RUMÄN JNF.REGT.71.7.KP 1917-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HEINRICH OTTO UNT. OFFZ. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HADASCHIK SERAFIN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
HICHE A. - - 1917-12-10 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
HITSCHTEL K. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HUPKE LUDWIG - - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
HUBNER WILLI MUSKETIER - 1918-05-10 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
HLUM LUDWIG SCH. K.K.SCH.R.11 1915-05-03 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUSSEN H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HO? JOH.? ULAN ULAN.REGT. 4 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HILDEBRANDT AUGUST MUSK. - 1917-05-01 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski