Nazwisk w bazie na literę H: 3602

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
HÉGER JOSEF ZGSF. (SZKV) K.UNG.L.I.R.20 (M.KIR.20.HONV. GYAL.EZR.) sty-15 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HACKL MATHIAS INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HAMIEDIERS JOHANN - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
HEITKA? JOSEF - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
HICKMANN ANDREAS LTN - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
HORAČEK EDUARD INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HRDINA ALOIS INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HUMMEL FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HALUSA JOHANN INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HANSALEK GUSTAV AD. INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HASENHUNDL JOHANN INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HEIDINGER KARL INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HEBERMAYER ALEXANDER JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÖRT FRANZ JG T.K.J.R. 2 maj-15 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEINZLE ALFONS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFER FRANZ JG. T.K.J.R. 2 maj-15 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAFSCHAR RAINER JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HABERZETTEL KARL INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HAGER FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HEDDERICH HERMANN - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
HENSMANN KARL - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
HILKE KARL - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
HORSTÄTTER JULIUS INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HRDLICKA KARL INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HANKA KARL INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HANSELBACHER RUDOLF INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HAVLIŠ MATHIAS INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HILSCHER JOSEF INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HÜBEL JOSEF - - maj-15 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
HARTMANN RICHARD - - lut-21 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
HILLER ARNO MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HÜTER - MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HAGENBRUCK TH. MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 265 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HÄNTZSCH KARL MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HOFMANN JOS. MUSK. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HABEL - MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HESSE - R. DER RESERVE HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 lis-18 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HAASE GUST. DRAGONER 6 ESK DRAG R 16 lis-14 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HEIN JOSEF - K.K. FELDJÄG. BTL. 18 lip-17 Karpaty Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1893-12-16 - -
HORBKOWY MICHAEL SCH. K.K.SCH.R. 36 gru-14 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOSZU GEORGE INF. - gru-14 - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÖLZEMANN - GEFREITER 4 K R INF R 22? gru-14 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HUBICKI MICHAEL INF. K.K. L.I.R. 18 gru-14 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFBAUER PETER INF. BAYR.R.I.R. 5/18 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
HICKER JGNAZ JNFANT. K.U.K. J.R. 35 ????-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
HASCHKE HEINR. - - ????-??-07 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HINZ WILLI UNTEROFFIZER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HÄRTEL RICHARD HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HILDEBRANDT C. OFIZIER DER RESERVE HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-23 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HEIDEMANN HERMANN - - ????-05-11 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
HÖRNING JOHANN HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-13 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HEIMEIER KARL JAGER ? ? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
HEINZELMANN KARL - RES.INF.R.99 ? ? - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie - ? obelisk
HEINRICH FRANZ GEFR[EITER] - ? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HA… KARL - - ? - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HRDLICKA ANTON - K.U.K. I.R. 99 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HENKE HERMAN WEHRMANN L.J.R. 6/12K 5680 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
HALLMANN JOS. - - 2009-06-17 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
HOLTZ EMIL GEFR. - 19??-10-25 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Grandshagen (Grądy) -
HA? KARL - - 19??-0?-24 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HEIL HEINRICH - - 1931-06-13 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1873-09-19 SAGAN -
HEINRICH FRZ. - - 1930-08-18 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
HUAR FRITZ - - 1925-09-27 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-10-20 DIEDENHOFEN -
HAINKE OSWALD - - 1924-01-24 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1883-10-28 - -
HAWELLEK ANT.(ON) - - 1923-05-12 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HOFFMANN H. - - 1922-11-20 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
HOFFMANN H. - - 1922-11-20 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
HARUSKA HERB. - - 1922 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HAERING ARTUR OBERARZT DR. - 1921-10-23 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
HINZ EMIL - - 1921-03-04 - Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - SCHWOCHOW GEST.
HOFFMANN GUSTAV ??ON - 1921-02-12 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1897-10-04 - -
HASIŃSKI FRAN. SZEREG. - 1920-11-18 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
HOPPE HERMANN MUSKETIER INF. RGT. 41 1920-06-22 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1897-03-26 - lapidarium
HERMANN LEO FLIEGER FLIEGER HORST STOLP 1920-06-19 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1897-11-30 - lapidarium
HILSCHER ALWIN SOLDAT (SZEREGOWY) 474 REGIMENT PIECHOTY 1920-04-08 JASNA GÓRA Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1894-10-24 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
HAURT FRANZ - - 1920-03-05 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1893-09-06 - -
HEJDA JOS. - - 1920-03-04 - Wilków (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HALFPAP MAX CHAUFF[EUR] KRAFTW.KOL. KURLAND 1920-01-18 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1894-04-30 - lapidarium
HISCHKE KARL SERGEANT LUFTSCH. ABTL. 9 1920-01-13 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1887-11-24 - lapidarium
HRADETZKY JULIUS ERS.RES. - 1920-01-04 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HANDZNIAK - MUSKETIER ERS.BATL.INF.RIEGT.? 7 KOMP. 191?-12-21 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 18?9-11-11 - -
HANISCH RICHARD MUSK. - 191?-10 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
HERZE JOSEPH - - 191?-03-20 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
HOFF IGNACY SZEREG. - 1919-12-09 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1896 - -
HENNING ALFRED UNTEROFFIZIER - 1919-10-08 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
HAUK FERDINAND GEM/ROSJA I. R. 115 1919-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
HANKE JOSEF - - 1919-09-07 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
HAKER AUGUST GEM/ROSJA JÄG. R. 1 1919-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
HOFFMEISTER OTTO VIZ.FELDW. - 1919-07-19 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HELLER OTTO KAN. - 1919-07-15 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1899-01-19 - -
HUPKA PAUL - - 1919-06-07 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HEIDUK - - - 1919-06-06 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HEINKE E. - - 1919-05-31 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HEMME OTTO MUSK. RES.GR.116 1919-04-22 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1899-01-29 - -
HESSE FRANZ - - 1919-03-23 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HOFFMANN HEINR. - - 1919-03-20 SERB. Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
HYLAK JOHANN - - 1919-02-27 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - DEUTSCHWILKE -
HELLWING ALFRED - - 1919-02-24 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HUCK HERMANN FUSIL. - 1919-02-17 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HARTMANN ARTUR - - 1919-02-11 NAMSLAU Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HUSCHNET MUSTAWA RUMUNIA ZIV.GEF 1919-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
HABIBULA MAUSTAWA GEM/ROSJA I.R.50 1919-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
HEISIG FRANZ - - 1919 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HILTAWSKI JOHANN - - 1919 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HERSCHEL OTTO - - 1919 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
HABRAT STANISŁAW - - 1919 - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
HAHN GUSTAW ? - 1918-??-?? - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - ALTHOF -
HASEUCHWER ? FAHRER 4 / ERS. ABTEILUNG REGT. 7 1918-12-22 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HERFURTH ROBERT - REF INF REG 100 1918-12-15 MARKOCICE Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1895-07-04 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
HARBIG RUDOLF - - 1918-12-13 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HENKEL JOHANN - - 1918-12-11 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
HERTOSSOW GREGOR - - 1918-12-04 - Otmuchów miasto, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
HENSEL PAUL - - 1918-12-02 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-03-02 SAGAN -
HUTSCHARIN JAKOP GEM/ROSJA LANDST. R. 108 1918-12-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
HALBECKI JAN - - 1918-11-27 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Kosowo -
HORLITZ WILLY - - 1918-11-25 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HERITAGE E. 13844 PRIVATE ROYAL INNISKILLING FUS. 1918-11-23 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HANSEL - WEHR. - 1918-11-22 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HOPPE WILHELM SERGT. - 1918-11-21 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
HORWOOD T.A. 38258 GUNNER ROYAL GARRISON ARTILLERY 1918-11-18 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HEIDRICH RICHARD ARTILERIST - 1918-11-17 Lazarett Glogau Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1900-03-02 - -
HOMKE EDWARD - - 1918-11-12 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
HORWATH JOHN - LINCOLNSHIRE REGIMENT 1918-11-10 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HANAS BRONISŁAW SZER. - 1918-11-10 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 28 - -
HOFLICH PAUL - - 1918-11-10 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HUTCHINSON T. 33009 CORPORAL YORKSHIRE REGIMENT 1918-11-09 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HOLKIEWICZ JÓZEF - - 1918-11-07 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
HULMES G.R. 244905 PRIVATE CHESHIRE REGIMENT 1918-11-06 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HALES T.J. 42333 PRIVATE WORCESTERSHIRE REGIMENT 1918-11-04 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HOLLAND S.W. 41876 PRIVATE WORCESTERSHIRE REGIMENT 1918-11-04 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HALL A. 24255 PRIVATE 9TH ???? BN.HIGHLAND LIHGT INF. 1918-11-03 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HARLOW H.L. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Lincolnshire Regiment 1918-11-01 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
HOPPE B. - - 1918-10-31 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
HEINZ - LDSTM. LSTM.INF.BATL.6 20 1918-10-31 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1892-06-25 - -
HONZ...? ? - - 1918-10-30 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HILLER JOHANN - - 1918-10-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HAUTON PETER GEM/ROSJA I.R.306 1918-10-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
HEIDEMANN PAUL MUSK. - 1918-10-29 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
HALMAN TEODOR - - 1918-10-28 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1885 Smołdzino -
HUGH W. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Yorkshire Regiment 1918-10-28 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
HOFFMANN ERICH - - 1918-10-27 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOFFMANN GUSTAV - - 1918-10-27 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1887-08-22 - -
HAUSCHILD AUGUST - - 1918-10-26 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1887-06-14 - -
HORNIG ALFRED - - 1918-10-26 - Rudawica wieś, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
HANKE FRITZ - - 1918-10-24 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HANDKE ALEH. SEHUTZE - 1918-10-20 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
HOBSON A.E. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Durham Light Infantry 1918-10-20 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
HAIDUK JOHANN - - 1918-10-20 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HOHAUS PAUL - - 1918-10-19 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HANKE PAUL - - 1918-10-18 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HALMAN FRANCISZEK - - 1918-10-17 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Brzeziny -
HEIDRICH HERMANN - - 1918-10-17 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1875-12-10 - -
HEISIG ANT.(ON) - - 1918-10-17 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HERMANN PAUL - - 1918-10-16 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HARBING PAUL - - 1918-10-16 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891-03-03 - -
HORN AUG[UST] GEF[REITER] - 1918-10-16 Lazarett Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
HARDT KARL SERGEANT - 1918-10-14 Frankreich Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Katztow -
HERDZIN JOS. - - 1918-10-14 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HERRMANN F. - - 1918-10-14 - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HOFF ALBERT OFFZ.STELLV. - 1918-10-12 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
HIRSCH FRIEDRICH - - 1918-10-11 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
HARTRAMPH ROBERT - - 1918-10-10 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HERRMANN RICHARD - ART. REGT. 48 1918-10-08 BEAUCOURT Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1898-02-20 REIBERSDORF (RYBARZOWICE) ZAGINĄŁ
HOLTWA TERENTI GEM/ROSJA I.R.205 1918-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
HELMERT HANS - - 1918-10-04 BAD WILDUNGEN Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
HACKBARTH ALBERT FAHRER - 1918-10-03 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
HEJDA ROM. - - 1918-10-01 - Wilków (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HERRMANN ALFRED - - 1918-10-01 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HENNEK THOMAS - - 1918-10-01 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
HIRCHE WILHELM - - 1918-0?-15 - Stojanówek część wsi Stojanów, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HILBIG MAX - - 1918-09-30 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HERINANH PAUL - - 1918-09-27 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
HAINRICH GUSTAV GEFR. - 1918-09-27 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HILGER PAUL LANDST. - 1918-09-24 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HUMMEL GUSTAV GEFREITER INF. REG. 81 1918-09-23 - Ochla dzielnica, gm. Zielona Góra, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HANUSCHIK VALENTIN - - 1918-09-22 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
HUBNER ALBERT - - 1918-09-22 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HANDKE KARL - - 1918-09-20 REIMS Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KUNZENDORF -
HAMEL FRITZ MUSKETIER 5 KOMP. INF.-REG. 62 1918-09-20 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
HILDEBRANDT ERNST HEIZER - 1918-09-19 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Strickershagen-Przewłoka - tablica pamiątkowa
HALL W. 162705 GUNNER ROYAL FIELD ARTILLERY 1918-09-18 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HINKE MAX - - 1918-09-17 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HEIDEL - MUS. - 1918-09-15 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HILLAR CZESŁAW - - 1918-09-11 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
HOFFMANN HERMANN - - 1918-09-09 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1882-10-18 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
HILL - S/33058 RIFLEMAN THE RIFLE BRIGADE 1918-09-06 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HAENDLER KARL - - 1918-09-04 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
HUCKO MICHAEL LDST. JG. K.U.K. F.J.B. 6 1918-09-04 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOFMANN ? - - 1918-09-02 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HECKART ALWIN - - 1918-09-02 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
HOCHHAUS BERNH. - - 1918-09-02 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
HENNIG LEON - - 1918-08-31 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1893 Masłowo -
HENTSCHEL ROBERT - - 1918-08-31 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
HÖLL J - - 1918-08-31 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - NALLABEN - NALABY -
HENSCHEL JOSEF - - 1918-08-30 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
HOHLE A. MUSK. - 1918-08-30 - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HADASCH JOSEPH - - 1918-08-29 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HENNING KURT SCHÜTZE - 1918-08-28 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
HOFFMANN KURT - - 1918-08-26 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
HERRMANN MAX - - 1918-08-25 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1891-??-17 - -
HOYNKAIS PAUL - - 1918-08-25 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HUGGINS H.T. 91390 PRIVATE DURHAM LIGHT INFANTRY 1918-08-25 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HÄMMERLING PAUL - - 1918-08-24 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - Rotunda
HAMMER AUGUST - - 1918-08-23 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Onerkwitz obelisk
HUDON FRANZ GEFR/ROSJA A.R.8 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
HANKE FRANZ - - 1918-08-22 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HASCHKE PAUL - - 1918-08-19 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HOFFMAN OSWALD - - 1918-08-17 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
HOFFMANN OSWALD - - 1918-08-17 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
HARTWIG EMIL - - 1918-08-16 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA BUKOWINA 2)
HOLLACK KURT GRENADIER REF GREN. REGT. 100 1918-08-14 LESTREM (FRANCJA) Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1889-10-17 MARKERSDORF (Markocice) -
HERRMANN DANIEL MUSK. - 1918-08-13 FRANCJA Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HAJEK ADOLF - - 1918-08-12 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
HAUCK ALOIS - - 1918-08-08 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERRMANN BERNHARD - - 1918-08-08 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HENNING ALFRED - - 1918-08-08 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
HENNIN P. GRD. LE QUESNEL 1918-08-08 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
HERNISCH JOSEF - - 1918-08-04 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HOFIEDOW NISAMOLIN GEM./RUSS. I.R.12 1918-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
HERING GUSTAV MUSKETIER 4 KOMP. INF. REG. 354 1918-08-01 - Leśniów Wielki wieś, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HEMERLING FRANCISZEK - - 1918-08-01 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1897-10-09 - -
HÖFTMANN PAUL - - 1918-07-29 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Alexandrahutte -
HEYM FELIX - - 1918-07-29 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
HILLER RICHARD - - 1918-07-28 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HINERLOCH RICHARD - - 1918-07-28 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOHENAU Graf von FR. FLIEGEROFFIZIER JAGDGESCHWADER VON RICHTHOFEN 1918-07-27 - Ochla dzielnica, gm. Zielona Góra, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HOHÄUSER JOSEPH - - 1918-07-27 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HEISIG FEL. - - 1918-07-24 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HOPPE OTTO - - 1918-07-24 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HANISCH AUGUST - - 1918-07-23 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HAUSER RICHARD - - 1918-07-20 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - i.B.
HARTERL ALFRED - - 1918-07-19 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
HRADETZKY TRAUGOTT JÄG. - 1918-07-17 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HALMANN PAUL - - 1918-07-17 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HARTMANN HEINRICH - - 1918-07-16 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - STRUWITZ -
HAFER WILLI - - 1918-07-16 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Moddrow-Modrzejewo obelisk
HARTEL RICHARD DRG./NIEM. - 1918-07-15 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HULLIN FR. UNTFZ. LEH. - 1918-07-15 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HATTER ARTUR - - 1918-07-15 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
HORNIG WILLY - - 1918-07-05 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
HAMANN PAUL - - 1918-07-01 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1888-03-30 - -
HAAGL ? SCHÜTZ. - 1918-07-01 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - DARSOW -
HERING ARTUR MUSKETIER 1 KOMP. INF. REG. 402 1918-06-26 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
HEYDEBRECK von KONRAD-TESSEN - - 1918-06-25 - Bukówko wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
HOFMANN PAUL - - 1918-06-22 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HÜBNER REINHOLD - - 1918-06-20 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HARTKE WILLI GEFR. - 1918-06-20 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HOUGH J. 32480 PRIVATE LOYAL NORTH LANCS.REGT. 1918-06-18 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HOGG J. 36836 PRIVATE LANCASHIRE FUSILIERS 1918-06-17 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HAUSMANN KARL - - 1918-06-16 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HÖTZEL ANTON - - 1918-06-16 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEYDEBRECK von RICHARD - - 1918-06-12 - Bukówko wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
HALIUSS WAKULA GEM/ROSJA I.R.328 1918-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
HARTMANN ERWIN - - 1918-06-10 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
HAIDE JOSEF MUSKET. - 1918-06-09 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
HABERMANN GUST. GEFREITER 2 PIONIER BATL. 27 1918-06-09 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1888-11-25 - -
HELBIG GUSTAV SERGT. - 1918-06-09 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie 1877-08-13 - POMNIK
HOPTNER PAUL GEFR. - 1918-06-08 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
HILLEBRAND ARTHUR NIEM. - 1918-06-05 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HAIN STEPHAN - - 1918-06-03 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
HALLECKER RICHARD - - 1918-06-02 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
HOSTATINOW MACHAMETINOW GEM/ROSJA I.R.51 1918-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
HIMMEL EMIL - - 1918-06-01 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HOLK OTTO M[U]SK[ETIER] - 1918-06-01 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HASE FRYDERYK - - 1918-06-01 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1898-06-21 Ornontowice -
HARBER M.W. 701741 PRIVATE - 1918-05-?? - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HERTZA JON GEM./RUM. I.R.1 1918-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
HIRSEMANN PAUL - - 1918-05-31 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HAMEL PAUL - - 1918-05-31 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
HIRSZ FRANCISZEK - - 1918-05-29 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1897 Szarłata -
HINZ LEO - - 1918-05-28 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Pyaschen-Piaszno obelisk
HEMPAL ERNST GEFR. - 1918-05-27 - Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
HERING PAUL MUSKETIER 2 KOMP. RES. INF. REG. 48 1918-05-27 - Leśniów Wielki wieś, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HANFLER MARTIN - - 1918-05-25 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1896-11-10 - obelisk
HÄDER WILHELM - - 1918-05-22 RUSSLAND Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HEIDER JOSEF - - 1918-05-22 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
HEINRICH FRITZ U[N]T[ERO]FF[IZIE]R - 1918-05-21 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HIRSEMANN MAX - - 1918-05-12 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HECHTFISCH OTTO - - 1918-05-12 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
HEIER ENST LANDSTURMMANN 10 LDST.NF.BTL POSEN V/43, 3KP 1918-05-10 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HUBNER WILLI MUSKETIER - 1918-05-10 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
HOHENBERG HERMANN - - 1918-05-07 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
H? PAUL - - 1918-05-06 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HOBORN GUSTAV UNTEROFFIZIER 1 KOMP. INF. REG. 46 1918-05-06 - Leśniów Wielki wieś, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HANUSCHKÄWITSCH ROMAN - - 1918-05-05 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
HABICHT - LDSTM. INF.REGT.50 1918-05-05 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1878-09-01 - -
HEIN ROBERT MUSKETIER INFT. REGT. 66, 3 KOMP. 1918-05-04 ERLENGEN Ligota Górna wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie 1896-06-18 - -
HENNIG J - - 1918-05-04 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
HATZADUROW ARSENI GEM./RUSS. I.R.8. 1918-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
HOPFNER GUSTAV - - 1918-05-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HAUER GUSTAV - - 1918-05-02 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HAMILTON J.B. 73299 PRIVATE NOTTS. & DERBY REGIMENT 1918-04-29 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HYLLA MICHAEL - - 1918-04-28 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
HERZIG ALOIS - - 1918-04-27 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA BUKOWINA 2)
HELLMIG FRIEDRICH - - 1918-04-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HELBIG HEINRICH - - 1918-04-24 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
HINZ OSKAR GEFR[EITER] - 1918-04-21 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HIRTHE PAUL - - 1918-04-18 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - PLOTHOW TABLICE
HANDKE FRIEDRICH DOM. KNECHT - 1918-04-17 Morcis Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1897-10-03 - obelisk
HŐNSCH OSKAR - - 1918-04-15 B. AOESNES Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HILS WILHELM - - 1918-04-13 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
HOHAUS JOSEPH - - 1918-04-12 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEINRICH KARL - - 1918-04-12 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - Rotunda
HERZOG ERNST - - 1918-04-11 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HANDKE HERMANN - - 1918-04-08 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
HREPTOW SELEFONTI RUSS. I.R.25 1918-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
HUHN FRITZ - - 1918-04-02 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - Rotunda
HIMMEL ANTON - - 1918-04-01 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HEPFNER R. - - 1918-03-29 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HENNIG HERMANN - - 1918-03-26 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
HEIMANN WILHELM - - 1918-03-26 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HILDEBRANDT GUST. AD. - - 1918-03-25 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
HIELSCHER ARTHUR - - 1918-03-25 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HÜBNER JOSEPH - - 1918-03-24 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HAEGERT FRANZ - - 1918-03-24 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HEDDERGOTT GEORG UNTEROFFIZIER - 1918-03-23 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino - -
HERMANSKI E. GRENAD. - 1918-03-23 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
HE?ER KARL U[N]T[ERO]FF[IZIE]R - 1918-03-22 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HANSEL RICHARD - - 1918-03-22 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HERWIG EWALD - INF REGT 94 1918-03-21 WĘGRY Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1887-01-23 MARKERSDORF (Markocice) -
HOFFMANN ERICH - - 1918-03-21 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
HÄGLER AUG. LDSTM. - 1918-03-21 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
HILDEBRANDT WILHELM MUSKETIER - 1918-03-21 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1898-02-28 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 83
HÄNDSCHKE OTTO - - 1918-03-21 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Hoffnung/ Nadziejewki -
HAUN WALTER U[N]T[ERO]FF[IZIE]R - 1918-03-21 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HUPKA THEODOR - - 1918-03-21 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HALUPCZOK MICH. - - 1918-03-21 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
HELLWIG MAX - - 1918-03-21 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
HEYDEBRECK von LEO-GERHARD - - 1918-03-18 - Bukówko wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
HOPPE RICH. - - 1918-03-17 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOHN WILHELM - - 1918-03-16 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HUDALLA JOSEF - - 1918-03-15 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
HONISCH JOHANN - - 1918-03-13 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
HAMPF PAUL MUSK. - 1918-03-09 ARRAS Tarnów wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
HEMPE KUNIBERT - - 1918-03-03 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
HOLYK JAKOB SCH. K.K. SCH.R. 32 1918-02-23 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HIELSCHER WILHELM - - 1918-02-21 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HORNIG WILH. - - 1918-02-19 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HARING AUGUST LDSTM. - 1918-02-17 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1869-10-01 - -
HYCALUK STEFAN SCH. K.K. SCH.R. 32 1918-02-16 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HASIANOW ATMEDGALI GEM/ROSJA I. R. 165 1918-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
HEINRICH A. - - 1918-02-10 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
HELLWICH KERL LANDSTRM. LANDW. I. R. 84 1918-02-09 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
HUNDERT ALFRED - - 1918-02-07 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
HOBERG WILHELM - - 1918-02-06 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HORN FRITZ - - 1918-01-31 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HEYNA KARL - - 1918-01-09 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HAACKE KURT - - 1918-01-06 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HASOW DIMITRI UNTFFZ/ROSJA I. R. 80 1918-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
HAMPLEW FEODOR SZER. - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
HA? HERMANN - - 1918 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HAUPT ARTUR - - 1918 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HYLLA ROCHUS - - 1918 HORST Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
HISCHER ALOIS - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HANSLIK KONSTANT - - 1918 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
HEIK THEODOR - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HOFFMANN ROBERT - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HAMROL AN. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1886 - -
HAASE ALOIS - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HOFFMANN FRANZ - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HOFFMANN MAX - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1918 - Lądek Zdrój IV miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAUSCHKE FRANZ - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOHNE BENNO - - 1918 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
HOFMANN ALFRED - - 1918 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HERMANN MAX. - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAINKE PAUL - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HORAK EMIL - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HANNEMANN MAX - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HIRSCHBERG MAX - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN WERNER - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HOFFMANN JOSEF - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HARAT JÓZEF - - 1918 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
HECHGELADEN PAUL - - 1918 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
HEINZEL MAX - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HACKER DAWID PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1870 Kołomyja -
HERZIG E. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HESSE WILH. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HÄRING FRITZ - - 1918 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HITSCHTEL K. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HUHNDORF A. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HUHNDORF H. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HAMANN HEINRICH - - 1918 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HERRFAHRDT E. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HENSEL JULIUS - - 1918 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
H?? HERMAN - - 1918 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HOFFEREK JOSEF - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HARAZIM KARL - - 1918 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
HOFLICH PAUL - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HAJDAS JÓZEF - - 1918 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOROBA PAUL - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HEIN GUSTAV - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
HEINRICH JOHANN - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
HAUSCHKE JOH. - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HENNUSCH KARL - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOFFMANN GUSTAV - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HILS KARL - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOIN WILHELM - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAINKE WILLI - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HORAK JOSEF - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HANKNER PAUL - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HERZIG E. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HANSCH PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HUBEL RICHARD - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HERZIG O. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HAMISCH PAUL - - 1918 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HUHN K. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HUHNDORF E. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HUNER E. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HERING PAUL - - 1917-12-31 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HAFZ ALBERT JÄG. - 1917-12-26 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - -
HERRMANN JAKOB KAN. - 1917-12-17 ELBING Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HOFFMANN PAUL - - 1917-12-17 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HECHTFISCH FRANZ - - 1917-12-13 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
HICHE A. - - 1917-12-10 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
HICHE A. - - 1917-12-10 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
HOPOTJKA ROMAN RUSS.SOLDAT - 1917-12-05 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HIRSZ JAN - - 1917-11-30 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Brzeziny -
HANKE PAUL - - 1917-11-23 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HENISZ BOLESŁAW SIERŻ. 6 P.P. POL. LEG. 1917-11-21 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1884-??-?? - -
HADGIN POTRE GEM./RUSS. I.R.11 1917-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
HEILIG BRUNO - - 1917-11-11 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HERTZOG GEORG LEUTNANT - 1917-11-06 PASSCHENDAELE Świdnica II miasto, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie 1895-06-09 - -
HUTH FELIX WOLFG. LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BTL WESEL VII/72, 2K 1917-11-04 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HEYDEBRECK von OTTO - - 1917-11-01 - Bukówko wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
HANTKE FRITZ LDFTM. - 1917-10-30 - Bogumiłów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
HOFFMANN WILHELM - - 1917-10-28 in Dunge Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
HOFFMANN AUGUST - - 1917-10-26 FLANDERN Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
HOHEISEL JOSEPH - - 1917-10-25 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HUDY JOHANN - - 1917-10-25 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
HASENBERG JOHANN - - 1917-10-23 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
HIRT HANS-JOACHIM - - 1917-10-21 BE LAON Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HEITER MALITTA - - 1917-10-20 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - Dziecko, cywilna ofiara wojny
HERMETH THOMAS - - 1917-10-12 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HALBMEIER FRIEDR. - - 1917-10-12 SCHWITZ. Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - -
HANKE FRANZ LDSTRM K.K.SCH.R.9 1917-10-12 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HÜBNER GUSTAV - - 1917-10-10 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
HOFFMANN HEINR. MUSK. - 1917-10-07 FRANCJA Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HADAMCZYK HERMANN STELLENB. SOHN - 1917-10-04 Pashendak Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1898-12-05 - obelisk
HARWARDT - LDSTM. RISTM. INF.BATL.5 ? 1917-10-02 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1878-12-21 - -
HENNEK THOMAS - - 1917-10-01 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
HANIG HERM. WEHRM. - 1917-10-01 - Zagórzyce (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
HAENDLER ERNST - - 1917-0?-30 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
HAMBURGER KARL VIZE FELDW. - 1917-09-29 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
HOMUTNIKOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 190 1917-09-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
HOFLICH JOSEPH - - 1917-09-25 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HÜBNER WILH. LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BATL. WESEL VII/72, 1KP 1917-09-25 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HERZIG AUGUST - - 1917-09-22 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAUGANU GHEORGHE UTTFZ/RUMUNIA I.R.64 1917-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
HEIGL JOSEPH - - 1917-09-22 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERRMANN OTTO - - 1917-09-20 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1898-03-12 - zaginął
HAMEL ADOLF - - 1917-09-20 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
HOŁODOWY WASYL - - 1917-09-19 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
HILDER KARL - - 1917-09-13 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HALLENSLEBEN KURT - - 1917-09-12 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1881-09-03 CAMMIN -
HEREUI MICHAI GEM/RUMUNIA I. R. 54 1917-09-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
HOBBEA CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 64 1917-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
HWIKO PIOTR - - 1917-08-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
HOWITZ ARNO - - 1917-08-25 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-08-04 OBLITZSCH -
HEYDA JOSEF - - 1917-08-19 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HONDKE PAUL - - 1917-08-19 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1888-12-17 HIRSCHFELDAU -
HUMENCZAK ZACHARKO SCH. K.K. SCH.R.32 1917-08-18 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HIRSCHBERG ALBERT - - 1917-08-17 B. HARAUMANT Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HOFFMANN ALOIS - - 1917-08-13 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HERTRAMPH FRANZ - - 1917-08-12 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
HEIN BRUNO - - 1917-08-12 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HERMANN KARL - - 1917-08-11 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - SŁUPSKO -
HALAMA JOHANN - - 1917-08-11 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
HÄRTEL ROB. MUSK. - 1917-08-10 FLANDERN Dunino wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HOPA FRANCISZEK - - 1917-08-09 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1887 Przodkowo -
HAMICH REINH. - - 1917-08-09 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
HELLWIG ERICH - - 1917-08-09 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
HOPPE JOHANN - - 1917-08-09 Boisy Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie - - obelisk
HEILMANN ERNST MUSK. - 1917-08-08 I. RUMÄN Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HODINA CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
HAIDUK AUGUST - - 1917-08-01 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HALAMODA ALOIS - - 1917-07-31 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HIRSZ ALEKSANDER - - 1917-07-31 Belgia Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1896 Stanisławy -
HAUSER ? - - 1917-07-29 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HOWANETZ ALBERT - - 1917-07-29 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - STRUWITZ -
HENNIG LEON - - 1917-07-24 Rumunia Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1892 Szarłata -
HIRSCHEL GEORG - - 1917-07-24 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HAESE ARTHUR UFFZ - 1917-07-23 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HALLAS PAUL - - 1917-07-16 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HEESE OTTO - - 1917-07-14 LAZARET ZU VE??SZ A/R Natolewice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - VERM. SEIT
HOFFMANN FRIEDRICH - - 1917-07-11 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Freude/ Ociesze bracia / brüder
HELBIG RICHARD - - 1917-07-09 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
HOFFMANN PAUL LANDSTM. - 1917-07-08 HEIMAT Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
HANKE HEINR. - - 1917-07-03 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HERR NICULAE GEM/RUMUNIA I.R.47 1917-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
HONDER JON RUMÄN JNF.REGT.71.7.KP 1917-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HEINRICH SIGFR. - - 1917-06-23 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HERRMANN PAUL LANDSTURMMANN 3.KOMP.1.ERS.JNF.RGT.72 1917-06-22 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-06-09 - -
HAINKE HERMANN - - 1917-06-17 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
HERING PAUL - - 1917-06-14 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HEIENBROCK WILHELM LDSTRM. - 1917-06-14 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
HERRMANN PAUL - - 1917-06-12 HOCSANI Lądek Zdrój III miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1890-07-16 LANDECK -
HAMPEL MARTHA KRIEGSAUSHELF. MIL.EISB.VERK.AMT. CZENST. 1917-06-10 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HAMERLAK FRANCISZEK SIERŻ. 4 P.P. LEG., 8 KOMP. 1917-06-09 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie 1893 - -
HOFSTEIN GUSTAV - - 1917-06-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HERRMANN PAUL - - 1917-06-04 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
HEIDKE OTTO - - 1917-06-02 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
HORN E. UNTEROFFIZIER - 1917-06-02 - Maszewko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1889-01-27 Klein Massow-Maszewko obelisk
HÜBNER ANTON - - 1917-06-01 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HARTMANN EMIL - - 1917-06-01 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HEIM KARL LDSTM. - 1917-05-30 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1874-03-08 - -
HOFFMANN AUGUST - - 1917-05-29 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HUBERT FRITZ - - 1917-05-27 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
HAM... JOHANN - - 1917-05-25 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
HARMANN BERTHOLD SANITATSSOLDAT 2.GENES-KOMP.ERES.JNF.RGT.22 1917-05-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-01-07 - -
HELLO EDUARD UNTEROFFIZIER - 1917-05-17 westen Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
HAHN ALBERT GREN. - 1917-05-13 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
HARKOW OSIP RUSS.SOLDAT - 1917-05-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HANKE ALFRED - - 1917-05-10 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
HULIN FRANZ - - 1917-05-08 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
HOFFMANN HERMANN SCHUTZE - 1917-05-07 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1893-02-19 - -
HEINZELMANN GEORG TELEGRAPHIST ERS.KOMP.FERNSPRECHERS.ABT.2 1917-05-07 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895-05-05 - -
HUBNER ARTHUR - - 1917-05-05 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HAMPEL M. - - 1917-05-05 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
HÄMSCH KARL - - 1917-05-05 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HAMPEL M. - - 1917-05-05 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
HILDEBRANDT AUGUST MUSK. - 1917-05-01 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
HREGER ADOLF WEHR. - 1917-05-01 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HÄRING REINHOLD - - 1917-04-28 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HAUSCH VALENTIN - - 1917-04-25 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HIRSZ FRANCISZEK - - 1917-04-23 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1896 Brzeziny -
HERZIG DAVID - - 1917-04-22 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA PSTRĄŻNA 2)
HALLECKER OTTO - - 1917-04-22 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
HAAS DOMINIK LDSTRM K.K.LST.BZ.KDO19 1917-04-21 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HUDALLA JOHANN - - 1917-04-21 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
HALBWILD JOHANN GEND.ZUGSF. KREISG.CHOLM 1917-04-21 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HOLTZ REINHR. MUSK. - 1917-04-20 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Grandshagen (Grądy) -
HEIDEMANN FRANZ - - 1917-04-19 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
HARTIG EDMUND GUSTAW LANDTURMMANN 103 REGIMENT PIECHOTY 1917-04-18 BAUDESINCOURT Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1878-02-02 - -
HÜTTMAN OTTO LDSTRM K.K.SCH.R.9/27 1917-04-18 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HÖHL KARL - - 1917-04-18 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
HUSSEL FRIEDRICH - - 1917-04-15 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1897-10-18 - -
HASSA PAUL - - 1917-04-12 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
HILSE PAUL - - 1917-04-11 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
HENSCHKE GŰNTHER - - 1917-04-09 B. ARRAS Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HERBER FRANZ - - 1917-04-09 SOMME FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
HERZIG FRANZ - - 1917-04-09 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HABEL ALBERT - - 1917-04-09 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
HANISCH PAUL - - 1917-04-09 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF VERMIST
HORNIG RICHARD - - 1917-04-08 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HARTMANN RICH. - - 1917-04-02 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HOFFMANN P. - - 1917-03-18 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
HORZEL JOSEF - - 1917-03-13 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEINE (?) OSK. ERS.RES. - 1917-03-07 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
HABER MOJZESZ SZEREGOWY - 1917-03-05 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
HOFFMANN PAUL ARMIERUNGSSOLDAT 4.KOMP.ARM.BATL.19.VI.A.K. 1917-03-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1874-07-06 - -
HAMERLA THEODOR - - 1917-03-02 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HAMER PAUL SCH - 1917-02-28 - Parzeńsko wieś, gm. Nowogródek Pomorski, pow. myśliborski zachoniopomorskie - - -
HEGEMANN RICH. LANDSTURMMANN 2 LST.INF.BTL WESEL VII/72, 3KP 1917-02-24 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HAINAGIN STAN GEM./RUMÄN I.R.59 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
HUMLER KLEMENT LDSTRM K.U.K.J.R.92/1.IV 1917-02-20 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HAHN PAUL - - 1917-02-19 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HANTULIE JON RUMÄN JNF.REGT.58.2.KP 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HOFMANN RICHARD - - 1917-02-10 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HARTMANN JOHANN - - 1917-02-09 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HANCU GHEORGE RUMUNIA INF. REGT. 25 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HA... RUDOLF - - 1917-02-02 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HAHN RUDOLF - - 1917-02-02 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
HOCHLOW STEPAN GEM/ROSJA I.R.151 1917-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
HAUPT REINHOLD - - 1917-01-31 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
HARUESCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.33 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
HANEA NICULAE GEM./RUM. I.R.80 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
HORPINIAK ANDREI RUSS. KAUKAS.INF.R.12.4.KP. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HUBERTMANN MORDKO CYW. ROBT. 4 BTL. CYWL. ROB. 1917-01-26 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 888
HOLSTER GEORG FLIEGER 4.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-01-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1874-04-22 - -
HALAGESCU NICULAE GEM./RUM. I.R.54 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
HRIZEA JON GEM./RUM. I.R.36. 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
HANKU NICULAE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
HARTAPALLE JON GEM./RUM. I.R.59 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
HERRMANN ARWED - - 1917-01-17 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
HANNEBAUER FRANZ - - 1917-01-13 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
HERMANN JOSEF MUSKIETER - 1917-01-13 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1895-12-01 - -
HAVANU JON RUMÄN JNF.REGT.22.8.KP. 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HERMANN KARL - - 1917-01-11 Belgia Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
HITTNER KURT KRIEGSFR. GEFR. G.M.G.A. 230 1917-01-06 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
HELBIG OSWALD - - 1917 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HERTRAMPF WILH. - - 1917 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOFFMANN P. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HUTTIG PAUL PAUL LANDST. I. BATL. IV/4 1917 - Pokój IV wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie 1877-02-16 - -
HERDEN JOSEF - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEIDRICH PAUL - - 1917 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HOFFMANN ROBERT FUS. - 1917 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
HOHEISEL? KARL - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HARCHULLA MART. - - 1917 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
HARAZIM ALOJZY - - 1917 MASTECANESCI (KARPATY) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1893 ŻORY-OSINY -
HOFFMANN GEORG - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
HEINZE AUGUST - - 1917 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
HEIN JOSEF - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
HACHLOWSKI ANTONI - - 1917 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
HOFFMANN REINH. - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HORNIG FRITZ - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HEILMANN BRUNO - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HEIDUK FLORIAN - - 1917 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
HŰBNER WILHELM - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HANKE G. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HULLES NATHAN PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Lwów -
HUBNER ANTON - - 1917 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
HILBIG FRANZ - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HENNIG F. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HEINRICH JOS. - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
HIELSCHER O. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HARTRUMPT R. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HÜBNER A. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HÖLZENBECHER FRIEDRICH - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HANKE PAUL - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
HERTRAMPF FRITZ - - 1917 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HASSA JOSEF - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
HOFFMANN P. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HEIDRICH PAUL - - 1917 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HERRMANN AUGUST - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HADRYJAŃSKI TO. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 - -
HEISIG PAUL - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HENTSCHEL JOSEF - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HANZLIK JÓZEF - - 1917 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
HIRSCH JOSEF - - 1917 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
HLUBEK LOUIS - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HÄRING GUSTAV - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HARTMANN HEINRICH - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HANKE PAUL - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HOLLE ERNST - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HAUSCHILD OSKAR - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HÜBSCHMANN JAKOB PIECHUR 2 KOMP. 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HAUPTMANN - - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HERRMANN K. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HILDEBRAND F. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HEYDEN EWALD GEFR. - 1917 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
HOFFMANN H. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HÖHNE - - - 1916-??-?? RUßLAND Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gest.
HAHN?? ALBERT - - 1916-??-?? - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
HAARSTRICH PHILIPP FLIEGER 4.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1916-12-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1874-10-27 - -
HERZIG MAJER SZEREGOWY - 1916-12-17 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
HUPKA ERNST - - 1916-12-15 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOHNBERG GUSTAV - - 1916-12-12 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HILDEBRAND AUGUST - - 1916-12-11 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HENTSCHEL JOSEF - - 1916-12-07 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HŁASKO ANTONI - - 1916-12-05 OPOCZNO Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1884-07-19 - -
HEILGENDORF ERICH - - 1916-11-23 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Dombrowe obelisk
HADAN RICHARD - - 1916-11-19 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1889-10-06 - -
HANEL J. G. GRN. - 1916-11-18 FRANKR. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1895 - -
HARTMANN ARTUR GRENADIER 2.KOMP.GARDE-GRENAD.RGT.5 1916-11-16 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1881-11-29 - -
HERRMANN RICHARD - - 1916-11-13 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HÜBNER PAUL - - 1916-11-13 - Rudawica wieś, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
HRADETZKY WILHELM MUSK. - 1916-11-13 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HELLMIG JULIUS - - 1916-11-09 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HIELSCHER AUGUST - - 1916-11-05 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HARNOS FRANZ - - 1916-11-03 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1916-11-02 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
HESS OTTO UNTEROFFIZIER 5.BATTR.E.FUSSARTL.RGT.6 1916-10-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-03-04 - -
HILSCHER ERNST LDSTM. I. RES. BATL. I.R. 63 1916-10-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1867-01-09 GUTTENTAG -
HENNIG OTTO MUSK. - 1916-10-28 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KRISCHUTZ -
HELLWIG HERMANN - - 1916-10-25 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
HINZKE - LANDSTURMANN - 1916-10-25 Frankreich Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
HLOBICZ TROFIM GEM./RUSS. I.R.102 1916-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
HANKE AUGUST - - 1916-10-24 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
HANKE AUGUST - - 1916-10-24 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
HEINKE ALFRED - - 1916-10-22 SERBIEN Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HARNOTH - - - 1916-10-21 RUßLAND Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HAUSDORF OTTO UNTEROFFIZIER - 1916-10-21 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1890-12-07 - -
HAUDE HERM. - - 1916-10-21 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HA?????? HERM. - - 1916-10-20 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HABERLAND RICHARD - - 1916-10-15 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HULIN JOH. - - 1916-10-14 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
HUBNER GEORG GEFR - 1916-10-10 - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - PAYSCHEN -
HELLER BRUNO - - 1916-10-10 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HELBIG H. - - 1916-10-09 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HASS WILHELM GEFR. - 1916-10-08 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HEIDUCK GUSTAV - - 1916-10-05 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Hoffnung/ Nadziejewki -
HENSCHEL O. - - 1916-10-03 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HAHN B. MUSKET. - 1916-10-02 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
HE?ER ARTUR GEFR[EITER] - 1916-09-30 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HEINELT PAUL - - 1916-09-27 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
HEINZE OTTO - - 1916-09-26 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice bracia / brüder
HERTRAMPF PAUL - - 1916-09-26 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HEINRICH - - - 1916-09-22 - Zajezierze wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - GROHSSEE/JEZIORA WIELKIE
HELLER RICHARD - - 1916-09-20 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
HERZBERG PAUL - - 1916-09-20 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1898-07-22 SAGAN -
HARTWIG ALFRED - - 1916-09-18 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HOFFM? PAUL MUSK[ETIER] - 1916-09-17 Rum[unien] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
HOFFMANN PAUL - - 1916-09-16 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HELLMUTH FRIEDRICH - - 1916-09-16 IN ST.QUENTIN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HANSEL MAX - - 1916-09-13 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HEINRICH OSKAR - - 1916-09-11 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
HÜTTIG ALBERT - - 1916-09-08 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HOPPE KURT - - 1916-09-06 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - rotunda
HOWANIETZ PAUL - - 1916-09-04 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HOLZNAGEL WILLI - - 1916-09-03 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
HURIAINOW ZIGANSZE - - 1916-09-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1881-05-21 - -
HEIDRICH ED. RES. GFR. - 1916-09-01 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HABERECHT PAUL - - 1916-08-30 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HIRTHE WILHELM - - 1916-08-27 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HERZ JOS. - - 1916-08-21 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HOWON ANTON - - 1916-08-21 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
HERBER ADOLF UTFZ. - 1916-08-18 KARPATHEN RS. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
HILGENDORF H. - - 1916-08-17 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1916-08-15 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1897-07-25 - -
HOSCHEK JOHANNES FLUGZEUGFÜHRER - 1916-08-11 FRANCJA Pilchowice I wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie 1888-03-24 - -
HERRMANN ALFRED SOLDAT (SZEREGOWY) 100 REGIMENT GRENADIERÓW 1916-08-10 SOMME Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1895-10-15 - ZAGINĄŁ
HELMSCHROTT KARL ERSATZ-RESERVIST 3 BAYR.INF.RGT, 6KP 1916-08-09 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HAMPEL PAUL - - 1916-08-09 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HAIDUK SIMON - - 1916-08-08 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HAUPT KARL - - 1916-08-07 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
HOFFMANN PAUL - - 1916-08-04 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - VERM.[IST]
HAYLOR S. PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
HANDLEY A. PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
HERZE ANTON - - 1916-07-31 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
HÄ… ERNST - - 1916-07-27 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOLTZ ERNST UTFFZ. - 1916-07-26 - Zagórzyce (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
HELWIG ANDREAS ZUGSF FELD GEND.ABTLG BIELITZ 1916-07-26 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HANSE? PAUL ERS.RES. - 1916-07-26 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
HAHN GUSTAW - - 1916-07-25 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
HEPPER GERHARD - - 1916-07-23 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
HAYN PAUL - - 1916-07-19 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HEIDUK STANISLAUS GEFRT. - 1916-07-19 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
HENNIG HUBERT LANDSTURMMANN 178 REGIMENT PIECHOTY 1916-07-18 MAUREPAS (SOMME) Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1886-11-10 - -
HAASE ALFRED - - 1916-07-16 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
HEISIG JOSEPH - - 1916-07-15 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HORSTMANN WILLI - - 1916-07-15 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
HILDEBRANDT FRANZ - - 1916-07-13 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HEINZE ERNST RESERVIST - 1916-07-13 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
HOFFMANN ERNST - - 1916-07-11 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERRMANN ALOIS - - 1916-07-10 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HILZENBECHER ALFRED - - 1916-07-10 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HARTMANN BRUNO - - 1916-07-08 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HANSLIK FRANZ - - 1916-07-08 SOMME FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
HUPKA FRANZ - - 1916-07-07 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HEUSLER JOSEF - - 1916-07-07 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEIDUCK RICHARD - - 1916-07-04 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Hoffnung/ Nadziejewki bracia / brüder
HERTWIG W. - - 1916-07-03 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HEINRICH ROBERT - - 1916-07-02 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - Rotunda
HERRMANN FRANZ NIEM. - 1916-07-02 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HÜBNER FRANZ - - 1916-07-01 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HARNOS THEODOR - - 1916-06-25 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HANKE PAUL - - 1916-06-22 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HARBICH ADOLF - - 1916-06-15 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HURDÁLEK ANTONIN - - 1916-06-13 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
HAHN R. - - 1916-06-09 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
HAHN R. - - 1916-06-06 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1916-06-05 - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HANSLIK JOSEPH - - 1916-06-04 MARICOURT FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
HÄMMERLING OSKAR - - 1916-06-02 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - Rotunda
HAUFFEN FRITZ MUSK. - 1916-05-29 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HASSE MAX - - 1916-05-26 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
HORNIG FRANZ - - 1916-05-24 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HÖFS WIHELM - - 1916-05-23 - Gardno wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HERCIK PETR - - 1916-05-23 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
HERZBERG GUST. - - 1916-05-17 - Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
HUHN WILI - - 1916-05-10 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie 1891 - nagrobek
HILDEBRANDT ERNST - - 1916-05-08 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1888-12-02 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 84
HULIN FRANZ - - 1916-05-05 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
HAJDA ALOIS - - 1916-05-05 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
HERZOG KARL - - 1916-05-05 - Brzezinka wieś, gm. Oleśnica, pow. oleśnicki dolnośląskie 1891-12-17 - Zaginął
HAJDA ALOIS - - 1916-05-05 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HOHLA ADOLF - - 1916-05-02 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1882-??-19 - -
HOFFMANN WILHELM - - 1916-04-29 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1893-09-05 - -
HILBIG ALFRED LANDSTURMMANN - 1916-04-24 Feldlazarett Dun (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1893-10-21 - -
HIRTHE HERMAN - - 1916-04-16 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HEIN FRANZ - - 1916-04-16 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HINGLT KARL - - 1916-04-12 in Schemo Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
HONCZEK PAUL - - 1916-04-09 - Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HELLITZKE WILLI - - 1916-04-08 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HALACZINSKI HEINR. - - 1916-04-08 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek J. Chrząszcz podaje imię HERMANN
HERMETH PETER - - 1916-04-07 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HEMPEL HERMANN ERS. RES. - 1916-04-06 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
HALITROW IWAN - - 1916-03-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HARTMANN RICHARD - - 1916-03-26 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HANUSCHKÄWITSCH AUGUST - - 1916-03-20 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
HERDE FRANZ NIEM. - 1916-03-19 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HÖHNE GUSTAV - - 1916-03-09 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
HOFFMANN EMIL - - 1916-03-08 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
HEDWIG LUDWIG MKT. - 1916-03-08 - Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1894-04-22 - -
HALUPKA FRIEDRICH LANDSTURMMANN 4.KIDSTIP.1.AUBAN-HIRSCHBERS 1916-03-08 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1871-11-04 - -
HORNIG RICHARD - - 1916-03-08 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HOFFMANN EMIL - - 1916-03-07 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
HERRMANN GERHARD - - 1916-03-06 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
HOFFMANN RICH. - - 1916-03-06 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOBERG B. SAN. S. - 1916-03-02 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HANNEBAUER PAUL - - 1916-02-?? - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
HEYDORN KARL - - 1916-02-29 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HAFERICHTER PAUL - - 1916-02-26 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HARAZIN EMIL MIL.-KRANKENWARTER FESTUNGS-LAZARETT BRESLAU 1916-02-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-04-23 - -
HOSIANA JOSEF LDST. INF. KKL EIS. A. 8 1916-02-10 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
HARBAMOW IWAN - - 1916-02-05 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HRUBY FRANZ INFANT. L. ET. BAON. 511 1916-02-02 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
HOLLNSTEIN FRIEDR. - - 1916-01-29 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HÜTTNER HERMANN ARMIERUNGSSOLDAT 1.VERW.KOMP.E/LANDW.JNF.RGT.11 1916-01-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1881-08-07 - -
HARZIG E. - - 1916-01-08 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HEISIG LONGIN - - 1916-01-07 - Komorniki II wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie 1886-03-15 - -
HEISIG LONG. - - 1916-01-07 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HADER? - VERM. - 1916- - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
HABEL RICHARD - - 1916 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HUNDT PAUL - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOFFMANN FR. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1885 - -
HYLLA PAUL KANO. - 1916 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
HEIDENREICH MAX - - 1916 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HEISIG RICHARD - - 1916 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HAUSKNECHT BRUNO - - 1916 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
HERSCHEL RUDOLF - - 1916 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
HENSEL PAUL - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HAINKE FRITZ - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HANISCH ERNST - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HANNIG PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HARĘŹLAK WOJCIECH - - 1916 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
HOŁOGA TADEUSZ - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
HELLWIG PAUL ERS.RES. - 1916 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
HEIM ADOLF - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HIMMEL MAX - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
HODOK EDUARD - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
HERDA PAUL - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERDEN HEINRICH - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HARTRAMPF AUGUST - - 1916 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HABEL RICHARD - - 1916 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HANDSCHUH KARL - - 1916 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
HUNDT JOSEF - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HILKA JOSEF - - 1916 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HOFFMANN FRIEDRICH - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HEIM ROBERT - - 1916 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
HERSCHEL FRANZ - - 1916 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
HEINZELMANN FRITZ - FELD.ART.R.943 1916 - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie 1884 - obelisk
HEIN GUSTAV - - 1916 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
HAHN JOSEF - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HANKUS JÓZEF - - 1916 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
HERRMANN FRITZ - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HOFFMANN ROBERT - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HEILMANN PAUL - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HENTSCH EWALD - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
HAASE KARL - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
HELLMICH PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HANZEL RUDOLF - - 1916 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
HETTWER KARL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HARTNIK W. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HERHOLZ GUSTAV MUSKETIER - 1916 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
HANKE JOS. - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
HRUBY GOTTLIEB LDST. INF. K.U.K. I.R. 56 1915.05.03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENSCHKE - ERS. RES. J . R . 92 / 5 K 1915-??-?? - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOHNE ALFRED RESERVE. J.R.46 1915-??-?? - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HUGEN… B? - - 1915-??-?? - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HAUSZMANN JOHANN INF. K.U.K.J.R. 60 1915-??-16 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFFM? ERNST MUSK[ETIER] - 1915-??-15 Russ[land] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1914-09-10 - tablica betonowa nr 2
HÄNSICKE KARL GREN. 6 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG 1915-??-08 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HOFMANN JOSEF INF. K.K.LDST. BATL. NR 88 1915-15-31 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERRMANN AUG. MUSK. - 1915-12-?? NOR? Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HERTLE GUST. GEFREITER 3 LDST.INF.ERS.BTL.MOSBACH XIV/29, 4KP 1915-12-28 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HELLER ERICH - - 1915-12-23 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1887-08-20 - -
HOFFMANN P. GEFR. - 1915-11-?? - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HÄRTEL PAUL GEFR. - 1915-11-2? LAZARETT POZAROWICE Dunino wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HAACK PAUL FÜSL. 9 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-11-25 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1891-09-14 - -
HIRSZ FRANCISZEK - - 1915-11-23 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Stanisławy -
HEISIG JOSEF TRAINSOLDAT 4.ESK.E.TRAIN-ABT.6 1915-11-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-07-22 - -
HEWILOW FILIP RUSS. INF.REGT.75.3.KP. 1915-11-1? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HEILPERN BOLESŁAW SIERŻANT I BRYG. LEG. POL. 1915-11-19 Dębica Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie 1895-08-24 - -
HAUPT HERMANN LANDSTURMMANN 3.KOMP.LDW.JNF.RGT.11 1915-11-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-04-23 - -
HAUDE PAUL - - 1915-11-09 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1872-01-09 - -
HANIG WILH. LDSTM. - 1915-11-06 - Zagórzyce (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
HIEISCHER KARL - - 1915-11-03 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
HIELSCHER KARL - - 1915-11-03 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
HAIMASCH JEFIM RUSS. INF.REGT.211.16.KP. 1915-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HOLAN THEODOR ÖSTERR. FÜRS.VATERLAND 1915-10-31 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HILLER BRUNO - - 1915-10-27 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
HAESE FRANZ MUSK. - 1915-10-25 - Danowo wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
HACKE PAUL - - 1915-10-24 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HAIDER VIKTOR - - 1915-10-24 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
HURDÁLEK FERDINAND - - 1915-10-24 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
HELHRIGCH WILHELM - - 1915-10-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HELBIG EDERHARD - - 1915-10-15 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
HULIN THEOD. - - 1915-10-10 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
HAMPEL AUGUST - - 1915-10-10 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
HUTH WILHELM - - 1915-10-09 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
HELLER HERMANN - - 1915-10-08 IN FRANKREICH Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HANDKE JOHANN - - 1915-10-07 RUSSLAND Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KUNZENDORF -
HOMIENKO FEODOR RUSS. FEST.ART.KP.30 1915-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HAHN KARL - R.I.R. 264 1915-10-06 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
HALAMA JOSEF - - 1915-10-02 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
HINDERA JOHANN - - 1915-10-02 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HEIDRICH KARL MUSK. - 1915-09-29 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HENSCHEL REINHARD - - 1915-09-29 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HAMPEL OSWALD - - 1915-09-29 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
HOFFMANN HEINR. GEFR. - 1915-09-27 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HAASE JOSEF MUSK. - 1915-09-25 FERMELLES Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1894-11-19 - VERMIST
HONCZEK RICHARD - - 1915-09-25 - Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HEISIG ADOLF - - 1915-09-25 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - STRUWITZ VERMIST
HENSCHEL RICHARD - - 1915-09-25 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
HAUCK FRANZ - - 1915-09-25 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1881-05-01 - -
HRUBY JOSEF - - 1915-09-25 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HUBNER PAUL - - 1915-09-25 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HEIDER FRANZ - - 1915-09-23 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HYLLA JOSEF - - 1915-09-21 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
HEIDRICH P. - - 1915-09-20 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HELT ALOIS - - 1915-09-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HOFFMANN KURT - - 1915-09-17 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
HRADECZNY LEOPOLD AUSTRIA - 1915-09-17 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
HOPPE A. SA. GEFR. F.L. JAROSLAU 1915-09-17 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
HEISIG KURT - - 1915-09-16 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HOFFMANN OSW. - - 1915-09-16 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HUCKO STANISŁAW SZEREGOWY - 1915-09-14 - Kamieńsk miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański łódzkie - - -
H... WILHELM GRN./NIEM. - 1915-09-14 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HEDDERICH KONRAD KANONIER FELD.A.R.11/1B 1915-09-13 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HOTZWIK JOHANN - - 1915-09-08 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
HEHNEDAD FRIEDRICH LANDS. 11 L.J.R.18 1915-09-06 - Dziesiętniki wieś, obwód miński, rejon Wołożyn Pogranicze - - -
HUPKA ALFONS - - 1915-09-04 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HUPKA JOHANN ERS.RES. - 1915-09-03 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HÖPFNER WILHELM ERS.RES. 1.KOMP.ERS.REGT. KÖNIGSBERG 3 1915-09-03 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-10-11 - nagrobek betonowy
HANNIG ADOLF - - 1915-09-01 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAUSWALDT EDWIN GREN. RIR 64 1915-08-?? - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - RATHEWALDE, PIRNA -
HASCHKE RICHARD - - 1915-08-30 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
HILLERT FRANTZ - - 1915-08-30 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
HIRSCH MAX LDSTRM 2.PION.BATL.17 1915-08-29 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HENNERICH A. UNTFFZ. ? 1915-08-28 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HILDEBRANT WILHELM - - 1915-08-28 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1915-08-28 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HENDE JOHANN - - 1915-08-26 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
HANSLIZEK - GRENADIER - 1915-08-26 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HUL JAN - III Bryg. 4 P.P. 1915-08-25 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
HERM. FRANZ - - 1915-08-24 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Vallint obelisk
HARTMANN HERMANN - - 1915-08-24 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
HANNG PAUL NIEM. - 1915-08-21 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HOWON ANT. - - 1915-08-21 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
HOFFMANN BRUNO ERSATZRESERVIST - 1915-08-21 Szanianka Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1893-04-02 - -
HATLAPA JOHANN - - 1915-08-20 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Sarnau / Sarnów -
HENSEL VINZENT - - 1915-08-19 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HOLLENDER HERM. ERS. RES. 10 KOMP. LANDW. INF. REG. 99 1915-08-17 - Modlin wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski mazowieckie - - FROHENAU/WRONOWY
HAUSLER HEINRICH MUSK. - 1915-08-16 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HEBEISEN NIKOL. ERSATZ RESERV. 3 KP. INF. REG. 150 1915-08-16 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
HINZ WILHELM - - 1915-08-16 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HELMS HCH. MUSKETIER 1 KP. INF. REG. 147 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
HARTWIG FRITZ WEHRM. - 1915-08-12 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
HOFFMANN MARTIN ? - 1915-08-11 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
HAMACZEK IGNATZ - - 1915-08-11 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
HOFFMANN KARL ERS. RES. - 1915-08-11 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HAJEK EMIL - - 1915-08-11 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
HAMM OTTO KRKTR. SAN. K. 54 1915-08-10 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - WEITENDORF, MECKL -
HEINRICH WILLY ERS. RES. 4/JR 175 1915-08-10 - Dybki wieś, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
HOMZE KARL - - 1915-08-10 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HUBRICH ERNST ERS.RES. R.J.R.232/5K. 1915-08-10 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
HOGE HERMANN PIONIER RES.PION.KOMP.84 1915-08-08 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
HEYDENREICH FRITZ LEUTNANT JNF.REGT.79.4K. 1915-08-08 Turowola Łańcuchów wieś, gm. Milejów, pow. łęczyński lubelskie 1890 GOTHA -
HEIDE HEINRICH - I.R. 84 1915-08-07 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
HOFMANN WILHELM LDSTM. R.J.R. 208/10K. 1915-08-07 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - Żeliwna tablica z symbolem żelaznego krzyża
HAUPT EUGEN LEUTNANT R.I.R. 218/9 k. 1915-08-07 - Żyrzyn wieś, gm. Żyrzyn, pow. puławski lubelskie - - -
HAHN PAUL - - 1915-08-06 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HARTMANN EUGEN VZFELDW. 9 K.I.R. 125 1915-08-06 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HEBESTREIT HERM. FUS. 5 G.R. Z/F 1915-08-06 Rososz (Rososch) Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - HEIDENRODE -
HILLE BERNH. GREN. RIR 64 1915-08-05 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BORNHORST, STEINFURT -
HOLTZEMANN BRUNO GREN. 9 K.R.I.R. 93 1915-08-05 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HERRMANN GUST. - - 1915-08-04 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HŐNISCH FRICZ FŰS. - 1915-08-04 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HAASE HEINRICH GEFREITER D. L . J . R . 79 / 3 K 1915-08-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HASSE HEINRICH GEFREITER D.L. I.R. 79 / 3K 1915-08-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HEINDORF HERMANN GEFREITER G. R. 3K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
HAWALEWICZ JULJAN (LUCJAN) LEGIONISTA 1 PP 1 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
HOHLEIN HEINRICH MUSKETIER R.J.R.204/5K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
HENZE THEODOR MUSKETIER I.R. 74 / 10K 1915-08-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HENZE THEODOR MUSKETIER J . R . 74 / 10 K 1915-08-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HEI(L)(B) WILHELM LEGIONISTA 4 PP 2 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
HEINRICH ??HARD LDSTRM. I.R. 45 / 11K 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
HUTTIG FRIEDRICH ERS.RES. J.R.146/4K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
HURT OSWALD - LJR.19.MEK 1915-08-01 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
HAUSLER OTTO WEHRM. J.R.45/4K. 1915-08-01 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
HOHENBERGER HEINR. LTN. R.I.R.207/4 1915-08-01 - Siedliszcze wieś, gm. Siedliszcze, pow. chełmski lubelskie - - -
HILGER PAUL - - 1915-08-01 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HEMMER FRIEDRICH ERS. RES. 1 KOMP. R.J.R. 46 1915-07-31 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOLLMANN FRITZ MUSKETIER I.R. 129 / 4K 1915-07-30 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOLLMANN FRITZ MUSKETIER J . R . 129 / 4 K 1915-07-30 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HEIDENREICH WILHELM ERS.RES. J,R.21/5K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOFFMANN OTTO ERS.RES. J.R.79/4K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HUBERT OSKAR KANONIER R.FELD.A.R. 201 1915-07-29 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOFFMANN ERICH VIZEFELDW. INF.RGT.21/7K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOPPE MAX ERS.RES. J.R.129/7K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HARTMANN PAUL ? - 1915-07-28 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HOFFMEISTER BRUNO - - 1915-07-28 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HÜBNER OTTO - - 1915-07-27 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1896-01-31 - -
HULTER HEINRICH FUS. 12 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HAARSTRICH AD. FUS. 9 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HEINRICHSEN GUSTAV FUS. 11 K.R.I.R. 93 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HELLWIG EWALD - - 1915-07-26 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HURTER HEINZ FUS. 12 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HANISCH WARLAW FUS. 10 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HEIMANN HEINRICH WEHRM. 10 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HANDOGI TIMOFE ROSJA JNF.REGT.113.5.KP 1915-07-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HARTUNG KARL MUSKETIER J.R.92. 2.KOMP. 1915-07-25 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
HERGESELL THEOPHIEL UNTOFFZ. R.J.R. 205/3K. 1915-07-24 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - Żeliwna tablica z symbolem żelaznego krzyża
HITZMANN HERRMANN - - 1915-07-24 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1891-09-11 - obelisk
HIELSCHER PAUL - - 1915-07-24 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HÖHN AUGUST MUSKETIER R.J.R. 205/10K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HEUTRICH PAUL GRENADIER 4G.GR.R.5K. 1915-07-23 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HASS REINHOLD ERS.RES. - 1915-07-23 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HYLLA ALFONS - - 1915-07-23 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
HENNERS HEINRICH LDSTM. REKR. R.J.R. 203/10K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HEINRICH JOHANN GRENADIER 1.G.GR.R.1? 1915-07-23 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HARTMANN WIKTOR OBLN L.I.R. 46 1915-07-23 - Wysokie Koło wieś, gm. Gniewoszów, pow. kozienicki mazowieckie - - -
HAAS - ERS. - 1915-07-22 Russland Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
HEUER JOHANN UNT.OFFZ.D.R. J.R.79. 8.KOMP. 1915-07-22 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
HECKERT ERNST MUSKETIER J.R. 46/3K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HERKER AUGUST GEFREITER 3.G.GR.R.11K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HEZMANN RICHARD ? R.J.R.46/10K. 1915-07-21 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HARYNEK JOS. - - 1915-07-21 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HANDY VALENTIN ERS. RES. LIR 22/2K 1915-07-21 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
HAPKE HEINRICH UNTOFFZ. 3.G.R.Z.F.8K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOFMANN OTTO LDSTM. R.J.R. 46/3K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HEUER GEORG GRENADIER 3.G.GR.R.7K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HUSTER BERNHARD LDSTRM. R.J.R.46/10K. 1915-07-21 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HERRMANN OTTO LDSTRM. J.R.46/8K. 1915-07-21 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HALTE WILLI LDSTM. R.J.R. 46/6K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HYLLA JOHANN - - 1915-07-20 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
HECKMANN - GRENADIER 3.G.R.Z.F.5K. 1915-07-20 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HEIMANN HEINRICH ERS.RES. R.J.R.46/4K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HASSELBECK HERMANN LDSTRM. J.R. 46/7K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOHENSEIL GEORG LDSTM. R.J.R. 46/2K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HEIN FRITZ LDSTM. R.J.R.46/2K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOFFMANN GUSTAV LDSTRM. R.J.R.46/2K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOFFMANN OSKAR WEHRMANN LIR 19/2K 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
HACK GEORG WEHRM. L.J.R. 11/8K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
HABANEC FRANTIŠEK INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 10 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1882 VESELI N/MORAVOU -
HACKBARTH - KANONIER 2 / R . F . A . BTL .