Nazwisk w bazie na literę H: 3393

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
HENNEKEN WILHELM MUSK. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
HANKUS STAN. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HATTWIG J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEINRICH OTTO - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
HETMANOW ALEXEI GEM/ROSJA I.R.343 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
HILLER ARNO MUSK. 10 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
HONKISZ JAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HAUFER F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEUS JULEW ROS. IR 66 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARTMANN PAUL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
HENNEK P. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
HASS ARTUR - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - MOKRATZ / MOKRAWICA Obelisk
HOPPE - GEFR. HUS. REGT. 5 - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HARTWIG AUGUST - - - - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno vermißt
HEIMANN F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEINY JOHANN - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
HÖFS EMIL - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - TRIBSOW / TRZEBIESZEWO Obelisk
HÜBNER HERMANN GEFR. 2 / LD. BTL. 2 INSTERBURG - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HEIMANN W. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HADAMIK FRANZ - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HOFFMANN JOSEF - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
HILBUT KARL - - - - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - VERMISST
HANCZUCH P. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
HACHUŁA KAROL - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
HARDER ROBERT MUSK. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
HARNOSS JOHANN - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
HRUBY A. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
HLAVACEK JOZEF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
HEINERSDORF WALTER UFFZ. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
HANKUS LEON - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HOFFMANN HERMANN VZFLDW. - - - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HALATSCH PETER - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
HANDRICH THOMAS - - - - Żyrowa wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
HECHLER FRIEDRICH - - - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HERZIG P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEINRICH FRANZ - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HOINKIS PAWEŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
HERZIG JOSEF - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HENKE - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
HERUD RICHART - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HANSEL KARL - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
HOFFMANN A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HORNIK WALENTY - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
HAJDUK JOS. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - GOLSCHOWITZ -
HABERSTROH E. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
HILLNER JOHANN - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
HOFFMANN F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HIMMEL ENGELBERT - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
HIMMEL P. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
HUBNER H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HÖREN? HUGO - - - - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
HOSCHEK JOHANNES - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
HADASCH JOHANN - - - - Suchy Bór wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
HOFFMANN EMIL - - - - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
HALFAR K. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
HAUSER PETER INFT K.U.K. IR 7 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.10.1914
HUND O. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HESS KARL - - - - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
HERMANNS P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HARONSKA T. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
HOLZMANN JOHANN INF. LDST.B. 160 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARZ ALEXANDER - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HANISCH PAUL - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
HERDEN AUGUST - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HANKA LEO - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HERZIG E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEIDE JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HIERSEMANN FRANZ - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
HANDY AUGUSTYN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
HAVERKAMP HERMAN RES PREUSS R. J. R. 218 - - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERDEN WILHELM - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HANNKA ERICH - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HAUSTEIN HERMANN - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
HASCHKE MORITZ - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HUBEL OSWALD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HINZ REINHOLD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
HORN JOHANNES GEFR. PREUSS. RES. INF. RGT. 218 - - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
HOJDYS IGNACY - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
HENNIG FRITZ - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
HEIDRICH EMIL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HA?L JAN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie - - -
HARTMANN HERM. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HAFIN MICHAIŁ - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HENKE BRUNO - - - - Wicko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HOFMEISTER ARTUR - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
HABRAT FRANCISZEK - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
HAREŹLAK JÓZEF - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
HOPP ADOLF - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
HEINZE PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HÖHNE RICHARD - - - Russland Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
HOCHGATTETER JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1878 PERG -
HEYSEL KARL - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HEIDRICH EMIL - - - - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - VERMISST
HENOFONEL TYDOROW SOLD. IR 287 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HERATSCH PAUL UNTEROFFIZIER - - Frankreich Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
HABRAT STANISŁAW - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
HENZL NIKOLAUS SCH. SCH. R. 34 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMANN FRIEDRICH - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HERGEFELL MAX - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HERCHEL J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
HEINTZE W. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
HÜBKE ARTHUR - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HIETSCHER GUSTAW - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HARTEL JÓZEF HONV. K.UNG. L. I. R. 9 (M. KIR. 9. HONV. GYAL. EZR.) - - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERHEL WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
HERKT J. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
HOFFMAN FRITZ - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HÖPFNER FRANZ MUSK. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
HATKA JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
HOFFMANN STEFAN INFT K.U.K IR 90 3 KP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.07.1915
HAJDUGA JAN - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
HARCZO GREGOR OSTERR.  - - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
HARKAMMER LEOPOLD INF. LDST.B. 20 - - Szerzyny I (nr 31) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEWUSZ H. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
HENEL WILHELM - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
HOFMANN KARL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HINZ HERM[AN] - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
HOSAMA MICHAEL INFT HONV IR 15 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek 26.07.1915
HANAČEK WENZEL INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANDZLIK FRANCISZEK - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
HARTWIG OTTO - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
HILLBRINK FR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOFFMAN BRUNO - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
HANKE ROBERT - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HOLKA JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
HEIDE KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOLLAND HUGO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAASE GEORG schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
HEROK ADOLF - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
HEYN FRITZ - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
HUNCIA JAKOB - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
HINZMANN ANTON - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Schwedhofen tablica pamiątkowa
HIMMERT AUG. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HORNIG JOSEF - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
HITSCH??L KARL - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HESSE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOLZ GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HENSCHEL JOH. schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
HEROK FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
HÜPSEL HERMANN - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
HARDER G. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
HARMANSA STANISLAUS - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
HUHN FRANZ - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
HIRSCH GUST. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOFMANN LEOPOLD - K.K.K.SCH.R.II - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HOLGER - - - - - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
HOFFMANN THEODOR - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HERZOG RUD. schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
HABDAS J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HERFORD W. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEINRICHS A. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MÜSKENBERG -
HARYTONOW IWAN - D.R. 10 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANKE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOCHSTETTER OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOFFMANN JOSEF - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HÖKEL FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HIRSCHBERG RICH. schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
HAJDUCEK R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HERRMANN FR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEINRICHS O. KAN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
HANNIG FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOES OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEIDUK WILHELM - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY VERM.
HEY? HERMANN - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
HANKYN WASYL RUSSE - - - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
HOFMANN FRITZ schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
HALTOF F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HERALECKI ANTON JNFANT.  K.U.K.J.R.99.15K.  - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HEUER KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HERMASCH PAUL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
HENDRYS JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
HANNIG JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOFFMANN JOS. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HENSCHEL JOH. - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HEIMANN FRITZ - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
HEYKEN GEORG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOINKA WILHELM - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
HERMAN KAR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
HANZEL JÓZEF - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
HAUKE JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOFFMANN WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HIEPLER - GREN. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HEYN ERICH - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
HALLER HEINZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HAEÜSLER Th. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HARWIS T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HILDEBRANDT JAN - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
HAHN WILLY - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HIRSCHEL GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HETZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HAUCKE ALOIS - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HENKEL WILLY OFF. STELV. - - - Tomaszów Bolesławiecki wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HARCHULLA ROCHUS - - - - Chrząstowice wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
HINZMANN LEOP. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
HUHN HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAMMERSTEIN MAX GEFREITER - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HAMANN H. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAT J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HALD JOSEF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOCH ALFR. UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-31 - rotunda i nagrobek
HEWITZER L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HEIDRICH KONRAD - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HÜLS O. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HARTMANN KURT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HANEL R. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAUSER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HAMPEL ? - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HALKOWSKI FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HONIGBAUM LEOP. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
HLINKA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOMANN HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEROK EDUARD - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HOŁYK NIKOLAUS INF. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
HASIBA JAKOB RES. FHR 6 - - Kołaczyce II (nr 39) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
HARZ RICHARD - - - - Pańska Dolina wieś, gm. Stary Zamość, pow. zamojski lubelskie - - -
HÜLSMANN FR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEIBELSOHN BRUNO OFFZ.ASP. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HANTSCH K. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HECZKO J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HILGER E. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HASS MAX UNT[ERO]FF[I]Z[IER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
HAMSCHKE O. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HORWITZ SIEGB. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HÖLERER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HONWALD FRHR V H. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOFFMANN ALFRED - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HUWE OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEILBORN FELIX UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HARTEL E. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HEIL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOFFMANN O. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HARSTACK OTTO GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 - - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARMUTH - - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
HARTER FRITZ - - - VER. IN FRANKR. Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
HOLUB J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOPPE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOPP KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAAFE R. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HOLST M. LDST. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
HACKENBROICH PETER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HINRICH RUDOLF - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HENDELSOHN ERNST - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1875-08-19 - nagrobek
HERBST J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HEITMAN AUGUST KR.FR. Res.Kav.Abt.47 - - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
HOFRICHTER H. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HAUSHALTER JOS. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk tablica pamiątkowa
HOWE GUST. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUDEČEK FRANZ SCH. SCH.R. 1 - - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HADER P - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HARBAL I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HÄGELE KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HERZFELD LEPOLD - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HERMANNS W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HALLIER OTTO - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HOFRICHTER R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HÄHNEL ALBERT - - - - Chrząstowice wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
HINZ ANTON - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk tablica pamiątkowa
HUFNER KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOLEWA JOHANN - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
HORER E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HANATISCHEK FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HEILEMANN REINHOLD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAWRANEK FRANZ - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
HRANDA WENZEL SCH. SCH.R. 10 - - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENTSCHEL A. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HOPPE RICHARD - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HECZKO JERZY - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
HARTPOT KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HÖFIG OSKAR LAND - - - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
HOSEK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HANSKE FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HORN - SCH. SCH.R. 10 - - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIMBURGER HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOCZEK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
HOLLITZER FLORIAN E.R.SCH. SCH.R. 30 - - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILSER O. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HENTSCHEL FRIED - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERMANN P.W. KR.FRW. JNF.REG. 150 - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
HOPPE WILLI - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
HASSE JOHANN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEURICH - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HROUCZEK T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HANKE R. - P.R.I.R.218 - - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
HEDWIG ROBERT - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HAFSTEIN - - - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HRÖZCZINU CYRILL WASILIEWICZ RUSS.I.R. POLTAWA - - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUSCHILD - - - - - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
HENKEL WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOCZEK JAN - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
HOFFMANN F. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HECHT SAMUEL - - - - Krościenko nad Dunajcem (nr 377) miasto, gm. Krościenko nad Dunajcem, pow. nowotarski małopolskie - - -
HORDIJENKOW WASYLI RUSS. INF - - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUS OSKAR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEURICH - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HRUZA C. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HEMPEL F. - P.R.I.R.218 - - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
H? PAUL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HENZE FELIX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HFAFFENHURER FRANZ - - - - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOPPE H. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HEINRICH AUGUST - - - - Młodzieszyn wieś, gm. Młodzieszyn, pow. sochaczewski mazowieckie - - -
HECHT HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HÜBBEN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HORNER A. - P.R.I.R.218 - - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
HELLEBRANDT ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HANKE RICH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HICKEL LORENZ ZGSF. - - - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HODI KÁROLY öst. ung. Inf. - - - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HADAIN JOHANN - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
HABRAT JAN - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
HEIDEMANN H. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUMPA W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HAUPT?CH G. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HILTAWSKY JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HANSEN FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAJDOK JOSEF - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
HOŁOWACZUK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOSNER FRANZ INF. LDST.B. 38 - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIL HENRY - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HIS FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 - - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
HUSAK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HEIRMANN H. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HOFFERICHTER GEORG - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HABERMAL EMIL - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
HARIN ANTON JEFYMOŁOW - RUSS.I.R. 153 - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARTIG WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HILDEBRANDT JUSTUS - - - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
HORST LUDWIK - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
HATTWIG FRZ. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
HORVATH GEORG - K.UNG. L.I.R. 20 (M. KIR. 20 HONV. GYAL. EZR.) - - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
HOPPE FELIX MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HEWAK WLADISLAW GFT. I.R. 30 - - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUCK RICHARD KRIEGSFREIWILLIGER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HUPKA PAUL - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HE?LEN AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
HERDA AUGUST - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
HAUK PAUL JAGER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HERDEN PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Mulke Vermisst
HALLER GEORGIJ OBLT. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Orozajski Reg. [J. Drogomir]
HOFFMANN J. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HOPPE AUGUST - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
HAUKE MAX INFANTERIST - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HILHIG PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HALLAS ALOIS FAHRER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1899-03-15 - -
HANCZARENKO IWAN OBLT. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Oczakowskij Reg. [J. Drogomir]
HELMANN ALFRED INFANTERIST - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HOFFMAN PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
HAIN PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
HEPTNER HAINRICH PIONIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HENZINSKI PETER - - - - Borki Małe wieś, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
HOŁODKIN ANDREJ OBLT. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Oczakowskij Reg. [J. Drogomir]
HANISCH PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HALEMANN MUTES INF. - - - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HERTWIG ERNST ERSATZ-RESERVIST - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HADASCHIK WILHELM - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
HANEL EMANUEL KANONIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HÖIHN KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HEINRICH HERMANN - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HERMAN WAC. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
HARTWICH WILHELM - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HILDEBRANDT - GEFR. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HASCHTSCHUK NIKOLA GEM./RUSS. I.R.46 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HERRMANN WILHELM - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HOLZHULER ? GERHARD - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
HAUSMANN MAX - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HOFFMANN ADOLF - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HOSEMANN FRIEDR. FELW. - - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
HAŁAT EDWARD - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HOPF MAX RES. - - - Wysieradz wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
HARA FRANZ RES.JG. F.J.B. 2 - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HASSANOW HANIBULLA GEM./RUSS. I.R.8 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
HOFFMANN RICHARD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HAMM CHRISTIAN KAN. FUSSAR.BTL. 38 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HAŁAT STEFAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HIELSCHER KONRAD - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HUPKE LUDWIG - - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
HEUERMANN CHRISTIAN MUSK. RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HANDZLIK KAR. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HOFFMANN ERHARD - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HYJEK STANISŁAW - - - - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - - Kl. VIII, l. 23
HÄNSCH GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - DITTERSDORF -
HEILER GEORG UNTFFZ. RES.INF.REG.228 1.KOMP - - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
HALLMANN - UFFZ. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HAASE HERMANN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HO? JOH.? ULAN ULAN.REGT. 4 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HANKE AUGUST - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HOFFMANN FREIDRICH - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HERLICZKA ANTON - - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HÄUSIG GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HANDZEL FR. - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
HANKE KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HERRMA?? PAUL ?EHIM - - - Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
HEINZE JULIUS - - - - Leśnik wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HIRSCH FRANZ - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOESCHE - UNTFFZ. - - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HILDEBRANDT ERNST MUSK. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
HOMA FRANCISZ. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HAGER HERMANN K.SCH. - - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUFER A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HARTMANN KARL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
HORHAGER JOSEF E.F.ZGSF. T.K.J.R. 2 - - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUNOLD FRIEDRICH MUSK. 3 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
HONKISZ JÓZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HAUSSEN H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HACK - LDSTRM. - - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HEINRICH KARL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
HASS ERICH - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - MOKRATZ / MOKRAWICA Obelisk
HOPPE FRITZ UT.OFFZ. KPGRZF 1 - - Bieździadka (nr 41) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
HASLAUER JOHANN - - - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEIMANN R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOFFMANN JOHANN - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
HEGENER FRIEDRICH - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Rakowen -
HADAMIK ROBERT - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HONISCH GEORG - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
HERCOG J. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
HERIČKO JOHANN RES.INF. IR 47 - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HECKLER J. GEFR. ? - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HINTERBERGER J. - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
HEGEMANN - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
HAARBUSCH ADOLF RES R.I.R. S/220 - - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HANKUS FR. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HUPTAS J. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
HORYINA RUDOLF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
HELLMUND HERMANN GEFR. 3 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
HANKUS RUD. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HELLIGE HEINRICH RES PREUSS R. J. R. 218 - - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERDEN WILHELM - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERUD EMANUEL - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HANSEL JOSEF - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
HIE... ? - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HOFMANN recte HOCHMANN FRANZ INF. K.U.K.I.R. 95 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOEISEL A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEINRICH JOHANN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HORNIK JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
HARDT ERICH - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
HERZIG KARL - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HUTTER GUST. OBERJ. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
HABERSTROH A. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
HANSEL MAX - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
HOFFMANN F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HENKE ERNST - - - - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
HERING FLORIAN - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE-WIELOPOLE -
HARTMANN PAUL - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
HADAMIK K. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
HILLNER JOSEF - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
HOFFMANN J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HIMMEL JOSEF - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
HABOR FRIEDRICH - - - - Suchy Bór wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
HRASE K. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
HARBICH GUSTAV INFT LDW IR 9 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 13.08.1915
HUBNER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HUSIATYŃSKI STANISŁAW UŁAN - - - Olkusz miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HASS GUSTAW - - - - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
HEIN W - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HALFAR L. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
HRAHULA GEORG INF. RUSS. UR 13 - - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAMERLA AUGUST - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzelczyki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HIMMELBACH PAUL INFT ERS.BAON 1 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 31.08.1915
HASLER FRANZ - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HALFAR WILLIBALD - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HERZIG A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HARZ FRANZ - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HASCHKE ALBERT - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
HACHUŁA KLEMENS - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
HERDEN RICHARD - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HALLEY GYULA INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANKA ROBERT - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HINK FRANZ - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
HERZIG H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HEINRICH ALBERT - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HAŚNIK FRANCISZEK - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
HINZ PAUL - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
HORLANDER SEBASTIAN - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1884 - J. Drogomir go nie wymienia
HINZ FRITZ - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
HUK IWAN RIADOWOJ - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 07.06.1915
HANDLE JOSEF JG. T.K.J.R. 3 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANDZLIK IGNACY - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
HELLER FRIEDRICH - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
HEIDRICH BRUNO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HERMANN WALTER LEUTNANT D. RES. - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HOFFMANN OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
HONKISZ WINCENTY - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
HILDEBRANDT GUSTAV - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
HEIGEFELL GUSTAW - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HAINZ HEINRICH - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1889 WIEDEŃ -
HELLMICH FRITZ - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HASSE PAUL OBERMAAT - - - Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
HORN GERHARD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
HABRAT IGNACY - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
HOLA IGNACY - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
HAWLIS JULIAN INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEINRICH OTTO - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HENTSCHEL LUDWIG - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HOMOŁEK PAWEŁ FRANCISZEK - L.I.R. 31 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1890 BRENNA -
HAUSSER J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin Kolonia -
HOFFMANN JOH. - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HEYMANN MAX - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HERHEL J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
HEWUSZT STANISŁAW - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
HARNASCH JOHANN - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
HASTEREK ALBERT - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
HILLER GUSTAW - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HOHENSTEIN GEORG LDSTRM. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
HANKA JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
HROBAK JOSEF INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAŁAS ANTONI - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
HASSA WILHELM - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
HERKT J. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
HENEL PAUL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
HOFFMANN KARL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HINZ FRIEDRICH - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
HOPACZYLO ROMAN GEFR K.U.K. IR 89 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.07.1915
HERE RICHARD - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 - - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
HANDZLIK ANDRZEJ - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
HANKE FRITZ - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
HAUSER RUDOLF SCH. SCH.R. 19 - - Szerzyny I (nr 31) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HASCHKE FRIEDRICH - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HÖNIG FRANZ - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HEYN EWALD - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
HERHOLZ ERNST - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
HILLER WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HRIBAR FELICITAS - LDST.MB 14 - - Tarnowiec (nr 19) wieś, gm. Tarnowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOHAUS AMAND - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
HERDEN ADOLF - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HARTUNG HEINRICH - I.R. 12/95 - - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
HÖNG FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
HERMAN ADOLF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
HEINISCH KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOLLE HUGO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEIMANN MAX schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
HEROK FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
HINZ EWALD - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
HANTEL G. VIZE-F. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HOPPENAU -
HUNCIA JOHANN - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
HINZMANN JULIU - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Schwedhofen tablica pamiątkowa
HINZE THEOD. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HORNIG PAUL - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1899 weitengrund Sokolec -
HESSE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOLZAPFEL W. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HERGESELL ALEX schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
HERON FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
HEIN J. JÄGER. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
HYTREK JOSEF - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
HANKE ERNST - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HIRSCH GUST. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOCKER KARL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOFFMANN WILLIBALD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HEYDER ERICH schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
HABERZETTL K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HERINRICH AUG. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HELLER - JEK.HANDW. INF.RGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
HEINRICHS G. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
HANKE OSKAR - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOERSING EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOROBSKI ANDRZEJ - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
HOLLUNDER JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOFFMANN PAUL schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
HAJDUK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HESSE WILLI - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HINZ O. SCH?TZE - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
HABERL JOSEF - - - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HAŁADYN WŁADYSŁAW - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - SŁOWIKÓW -
HANNIG JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HÖFER FR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HÄSERER FRITZ - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HEYE KARL - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
HANIAK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HEYDEMANN FRIEDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUREK ALFONS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
HENDRYSIAK JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
HANNIG ROBERT - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOFFMANN PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOFFMANN RUPERT OFFZ.D. IR 59 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAASE RUDOLF KAN[ONIER] - - - Zdrzewno wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Zdrewen) pomorskie - - obelisk
HEIMANN HERMAN - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
HILDEBRANDT LOUIS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HATWIG HENRICH - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1896 Weitengrund Sokolec -
HEINZ MICHAEL - K.U.K.T.K.J.R.4 - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HOINKA HEINRICH - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
HOJEŃSKI JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
HANZEL LUDWIK - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
HAUKE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOHEISEL FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
H FRANZ - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
HERZYK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HAMPEL KARL - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HOLLSTEIN M. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOFMANN EMIL SCH. - - - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÄHNEL PETER - - - - Chrząstowice wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
HINZMANN JOH. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
HÜGEL NIK - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAMBURGER MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HALX M. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HASSMANN F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HAITZ KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HETZSCHOLT O - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HEIDENREICH JULIUS - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HANCZARENKO PHILIPP INF. IR 34 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HELLA E - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen obelisk
HUHN OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HARTMANN GEORG LTN.DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HANDSE?H I. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HATALYAK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HALDER SEBAST. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOLZMANN OTTO K - - - Parciaki wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - znaleziony nieśmiertelnik w miejscu potyczki
HONIGBAUM ERICH VZFW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HINTERWALDNER H. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HEINTZEL KURT - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HOSPODNIK - INF. K.U.K.I.R. 15 - - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HESSE ERICH - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
HÜLSE KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAUSDORFF WALTER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HANIEL I. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HECKEL F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HENTSCHOL R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HUK JOSEF INF. I.R. 18 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAMMANN CHR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HORN HERM. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HOBL H - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HONEKAMP H. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEY BERTHOLD - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HUMPERT ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEILBORN ERNST UTFFZ - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HARLMANN I. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HECZKO J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HILGER W. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOSEINKNEK TIEZTIKARA - - - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARMUTH KARL PAUL - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
HANKE ARND. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUEBNER MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
HOLEWA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOPP FRZ. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOFMEISTER BRUNO - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HAß ALBERT - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HEIMANN SIEGFR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-?-27 - nagrobek
HELMER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOFFMANN B. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HARMUTH - - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
HOFFMANN PAUL - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
HUNBT T. - J.R. 104 - - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
HOLUM W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HAUS JOS. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Nattern / Naterki tablica pamiątkowa
HOTH WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUMMLER BENNO schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
HADER H. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAGDORN THEOD. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOFFMANN KARL - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HERRMANN GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HERBST J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HAENDEL BRUNO - R.I.R. 227 - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HOFRICHTER R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HEMPA HELEGU - RUSS. SOLD. - - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERMANOWSKI AMBR. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
HÜBNER HEINR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAHN YZEW WALTER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HAEÜSLER G. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HARVAY F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HILDEBRANDT AUGUSTYN - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
HAGELSTEIN E. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HIRSCH ERICH UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-04-09 - nagrobek
HELLWIG P. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HOPPE JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HANDZLIK LUDWIK - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
HARTJES BERNH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HILMAN ALFRED - - - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
HORULKA D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOFFMANN AUGUST - - - - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HANKE JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HEILMANN FLOR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HERCZEK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
HAVELKA JOSEF SCH. SCH.R. 30 - - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERMANN M. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAWRANKE ERNST MUSK. - - - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
HEINRICH FRANZ - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HARDT A. MUSK. JNF.RGT. 150 - - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
HERNIK FILIP - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
HASSE ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOFTMANN OSK. LANDSTM. - - - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - BAUTKE -
HRANIEC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HAWLITZKY JOHANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HEITMANN AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOCZEK JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
HOFEMANN A. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HAUPTMANN ANTON - - - - Krościenko nad Dunajcem (nr 377) miasto, gm. Krościenko nad Dunajcem, pow. nowotarski małopolskie - - -
HUK CIRIL INF. IR 34 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUMANN RUD. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEURICH - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HRUSCHAK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
H? FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HALILICZ - INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HENNE ROBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOPPE F. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HIKSTED WENZEL INF. - - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUT GUS. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOFFMANN - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HRYCIOW S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HEINRICH JOHANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HEPHOLZ WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HODON JOSEF - ?.U.K.J.R. 3 - - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
HENCL JANOS INF. - - - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEHRING ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUDL J - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOSLER GUSTAW - - - - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
HAUFE H. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HELLFEUER JOHANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HRADEC JOSEF INF. K.U.K. I.R. 12 - - Kowalowy (nr 168) wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÄNSACK ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEIL BERNH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUNDERTFUND J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HAÜSLER P. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HNIDA ALFRED - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HÄRTEL AUG. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOLEWA EMANUEL - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
HOMOKY M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HADAMITZKY JOHANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HENSCHKE - ERS. RES. I.R. 92 / 5K - - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HEIL JOS. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEYDASCH THIMM - - - - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - Mühlhausen RZĄD 2
HARZER RUDOLF - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
HRIEL FRANKO INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - HRIEL Franz [J. Drogomir]
HANNIG HERMANN MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HATTWIG HEINRICH - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
HOPPE MAX WEHRMANN - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HAUK AUGUST MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HEIMLICH FRIEDI - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
HAJDUKOW ILIARIN INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Insarski Reg. [J. Drogomir]
HERSEL BENNO - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
HAUKE ALOIS GRENADIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HERITEN JOS. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
HUHN AUGUST - - - - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - Hamburg RZĄD 2
HAMUTOW WASYLI INF. INSARSKI REG. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOFFMANN P. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HOPPE PAUL - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
HEIDER RICHARD MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HOFFMAN BERNH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
HALLAS AUGUST MUSKETIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1899-01-17 - -
HEMPE HERMANN LANDWEHRMANN - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HARTWIG AUGUST - - - - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - vermist
HABRATA JÓZEF - - - - Dębowiec II wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
HALLWIG PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Weitengraund -
HERFURT ALFRED MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HADASCHIK SERAFIN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
HOŁOWAN SPIRYDION INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Ismaelski Reg. [J. Drogomir]
HATTWIG AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
HOFFMANN PAUL MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HARTWICH MARTIN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HERDER - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HÜBNER WILHELM - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HERRMANN RICHARD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HOLLETZEK IGNAZ - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
HEIDAHL PAUL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
HAUSDORF KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HORSTMANN - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HAJDA WLADISLAW INF. LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HIPPE WILHELM - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - SKOHL -
HEIMES HERM. KRFEW. - - - Marcinowa Wola I wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
HOLOMEK MICHAŁ - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
HERFORT MAX - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HALSOW IWAN GEM/ROSJA I.R.120 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
HEBERLEIN - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Monety wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HOFFMANN PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HAEGER WALTER GEFR. D. R. JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HAŁAT IGNACY - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HIELSCHER ALFRED - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HETMAN JAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - pomnik
HERPICH KURT JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HANDZLIK AND. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HIELSCHER WILHELM - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HILPER MAX JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HANDZLIK KAR. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HOFFMANN ERNST - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HÄUSIG ADOLF - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HOPP - GEFR. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HUDZIEC JAN - - - - Hażlach I wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
HORWATH TADEUSZ LEGIONISTA 2 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
HANKE KARL - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HEILMANN GEORG - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
HROSTEK FRANCISZEK - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
HORAK FRANZ GFT. I.R. 14 - - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HAIN JOSEF - - 1914 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HANKE AUGUST - - 1914 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
HAJDUCZE IWAN - - 1914 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
HAUDE REINHOLD - - 1914 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HAMPEL RICHARD - - 1914 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HANEROTT FRANS - - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
HAMPEL PAUL - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HONSCHER OTTO - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HAAFE JOHANNES - - 1914 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HERING HANS - - 1914 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HADAMEK FRZ - - 1914 - Kujawy wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
HUREK THOMAS - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HANISCH FRIEDRICH - P.R.I.R.220 1914 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HOFFMANN ERICH - - 1914 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOFFMANN E. - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HAMPEL FRANZ - - 1914 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HYLLA JOSEF - - 1914 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
HE... JOHANN - - 1914 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HACKER EMIL GEFR. DRAG. RGT. 3 1914 - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HUDALLA THOMAS MUSK. - 1914 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
HENSEL FRIEDRICH - - 1914 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
HANNUSCH WENZEL - - 1914 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOLZER WŁODZIMIERZ LEGIONISTA - 1914 - Rzeszów miasto, gm. Rzeszów, pow. rzeszowski podkarpackie 1897 - grób rodzinny XI-18-2
HEINRICH FRANZ - - 1914 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAIDER KARL - - 1914 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
HAUDE RICHARD - - 1914 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HAINKE HERMANN - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HARAT ALOJZY - - 1914 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
HOFFRICHTER ERNST - - 1914 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HEYDUK VAL. - - 1914 - Kujawy wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
HERDEN AUGUST - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERDEN RUDOLF - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HERZIG HEINRICH - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HŰHN HERMANN - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HEIM GEORG - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HELLER OTTO - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HOBA FRITZ - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HEIDENREICH JULIUS - - 1914 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
HANKE JOSEF - - 1914 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HUESE KARL MUSK. - 1914-01-28 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HABENICHT WILHELM - - 1914-02-22 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - i.B.
HOFER JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1914-04-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HARING GUSTAV - PREUSS. INF. REG. 77 1914-05-05 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HILMAR FRIEDRICH - - 1914-08-01 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - FURS VATERLAND 
HIRSCH ALBRECHT - - 1914-08-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HINZ EMIL LDWM. - 1914-08-07 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Stuthof (Zaleszczyce) -
HARTWIG WILHELM - - 1914-08-10 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HAJDUK KARL - - 1914-08-15 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
HINKE RICHARD - - 1914-08-19 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HELDIGEL KARL FELDWEBEL - 1914-08-20 - Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
HILDEBRANDT RICHARD WEHRMANN - 1914-08-20 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
HENKE BRUNO - - 1914-08-20 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
HEMSCHEL GEORG EINJ. FR. - 1914-08-22 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
HOFFMANN RUDOLF - - 1914-08-22 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HERMANN KARL - - 1914-08-22 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HOFFMANN OSKAR MUSKETIER 4 KOMP. INF. REG. 22 1914-08-22 - Zabór wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HULLIN JOHANN - - 1914-08-22 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HOERNER BRUNO GEFR. - 1914-08-22 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HOFFMANN ? - - 1914-08-23 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
HIPPE PAUL RES. - 1914-08-24 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HERRMANN RICHARD - - 1914-08-25 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
HORSTEIN - MUSK. 5. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HÜTTENRAUCH WILH. MUSK. 1. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HILBERT AUGUST MUSK. 1. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HORWEGE AUG. MUSK. 3.I.R.59 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HEINZE - GEFR. 8. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HENRICH WALTER MUSK. 8. KOMP. IR 152 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HEYN KARL MUSK. 3. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HOPPE - GEFR. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HUNDT - MUSK. 3. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HETEBRÜGGE - MUSK. 6.I.R.152 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HANTEL - MUSK. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HE?LMANN - MUSK. - 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HENKE - MUSK. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HERLES WALTER MUSK. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HAGEN W. RES. TANNENBERG 1914-08-28 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
HOERNER EDWIN ? - 1914-08-28 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HINZ HEINRICH MUSK. 11. KOMP. IR 148 1914-08-28 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HERING WILLHELM WEHRM. 5.KOMP.LANDW.INF.REGT.31 1914-08-28 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HERRMANN GUSTAV - - 1914-08-29 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
HASSELBERG FRIEDRICH RES. 12. KOMP. IR 148 1914-08-29 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HAUSER PAUL SOLDAT - 1914-08-30 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1892-07-29 - -
HOYER PAUL - MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG 1914-08-?? - Gdańsk miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
HARTENBERGER HEINRICH - MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG 1914-08-?? - Gdańsk miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
HORN GEORG WEHRM. L.J.R. 51/9K 1914-09-01 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
HIELSCHER GEORG - - 1914-09-03 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - GEF.[ALLEN]
HÖFS AUGUST MUSK. - 1914-09-03 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
HANTKE REINHARD WEHRM. - 1914-09-03 - Bogumiłów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
HUDALLA PETER - - 1914-09-04 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
HERRMANN PAUL - - 1914-09-05 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HASSENSTEIN RICHARD GEFR. 2 INFTR. REGT. 45 1914-09-05 - Ruciane-Nida II miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HLANE LUCJAN - - 1914-09-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
HÜBNER PAUL - - 1914-09-07 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HERMETH CAJETAN - - 1914-09-07 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
HOLTZ JOH. FÜS. - 1914-09-07 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Grandshagen (Grądy) -
HOFFMANN R.P. WEHR. 7 KOMP.INF.REGT.49 1914-09-07 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HOLLBERG FRITZ RESERWIST RES.INFT.REGT.49/12.KOMP. 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-03-02 - nagrobek betonowy
HASENBERG KLEMENS - - 1914-09-10 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
HEINZELMEYER JOS. WEHRM. 6 KOMP. INF. REGT. 34 1914-09-10 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HEUER - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HÖCKENDORF - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HILDEBRANDT - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HAHN RICHARD ULAN 3. ESK. ULAN. REGT. 21 1914-09-12 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HARTEL ERNST - - 1914-09-12 - Żagań III miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
HILLER KURT - - 1914-09-14 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - GEF.[ALLEN]
HEINZE JOHANN - - 1914-09-14 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HORSTMANN AD FUSIL GREN. REGT. 5 1914-09-16 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - -
HUPKA FRANZ - - 1914-09-16 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HECKEL JULIUS - - 1914-09-16 - Kijów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
HOFFMANN DAVID - - 1914-09-17 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
HANNEMANN O. - - 1914-09-20 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
HUDY KARL - - 1914-09-20 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1882-06-18 - obelisk
HLOBEY JOSEF - - 1914-09-22 - Tuszyma (Biały Bór) wieś, gm. Przecław, pow. mielecki podkarpackie - - -
HORSCHT EDUARD - - 1914-09-22 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HINDERA JULIUS - - 1914-09-22 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HILLENBRAND MARIAN LEG. POLN.LEG.I.R. 1914-09-23 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HEIDRICH FR.WILH.OTTO - - 1914-09-25 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HONISCH KARL - - 1914-09-26 - Dziedzice wieś, gm. Strzelczyki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HORTSCH AUGUST - - 1914-09-26 - Wasiłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HOŠŠEK JOSEF - K.K.L.J.R.21 1914-09-27 - Mszana Dolna (nr 363) miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - Krzyż prawosławny
HERBST JOSEF HUS. - 1914-09-27 - Mszana Dolna (nr 363) miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - -
HENKEL EMIL MUSKETIER  J.R.96.12.K.  1914-09-28 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HANUSCHKÄWITSCH JOHANN - - 1914-09-30 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
HALAMA FELIX - - 1914-09-30 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
HENNIG AUGUST GEFR. L.J.R. 18, 11 K. 1914-09-30 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HANISCH HEINRICH - - 1914-09-30 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
HAHNEL OTTO - - 1914-10-01 - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
HEGER ? INF. ÖST.UNG. 1914-10-02 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HAAS EMIL INF. ÖST.UNG. 1914-10-03 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HILACKI JANOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR. 1914-10-04 - Brzozowa (nr 184) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
HELLER JULIUS WEHRM. 8. KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-05 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HOFFMANN ERNST - - 1914-10-05 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
HULVEJ ANDREAS KPL. K.U.K.F.K.R.18 1914-10-06 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAJDUK GEORG KORPORAL I.R. 85 1914-10-06 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
HOFFMANN OSKAR MUSK. - 1914-10-07 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - GAJ / GAJ
HÖRBE ADOLF INFANTERIST L.I.R. 10 1914-10-08 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
HOHNBERG WILHELM - - 1914-10-08 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HUCZKA IMRE HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR. 1914-10-08 - Brzozowa (nr 184) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÖHLE TEOFIL INF. ÖST.UNG. 1914-10-09 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HORVATH STEFAN KAN. K.U.K.F.H.R. 31 1914-10-09 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUSER EMIT?ON - - 1914-10-10 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
HOFFMANN ERNST - - 1914-10-14 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HORWATH KARL INFANTERIST I.R. 21 1914-10-15 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
HEYKAMP A. RES. 2. KOMP. RES. INF. REGT. 2 1914-10-15 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HUR?ER PAUL - - 1914-10-15 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
HEYDEBRECK von GEORG-ADRIAN - - 1914-10-16 - Bukówko wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
HINZ WILLI RES. - 1914-10-18 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
HEINICKE PAUL RES. 10. KOMP. RES. INF. REGT. 9 1914-10-18 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HAUSCH FRIEDRICH KAPT. ART.. - 1914-10-18 - Piaseczno II miasto, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński mazowieckie - - -
HLOUSEK KARL INFANTERIST I.R. 98 1914-10-19 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
HARDER K. RES. 7. / RES. INF. REGT. 9 1914-10-20 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HETMICH HANS RTMSTR. D. REG RES. AV. ABT. 50 1914-10-20 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HORWATH ISTVAN INFANTERIST / HONVED H.I.R. 20 1914-10-20 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
HOPPE A. GEFR. 11. / RES. INF. REGT. 49 1914-10-21 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HIRSCH JOH. VZFW. 7. / RES. INF. REGT. 9 1914-10-21 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HELLMANN ADOLF GFT. - 1914-10-22 RUSSL. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1892-10-07 - -
HÜLSBERG KARL - - 1914-10-23 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - GEST
HERNITLEAR HERM. - L.I.R. 2/46 1914-10-25 - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
HASCHKE AUGUST GRENADIER R.J.R.64/3K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - mogiła
HUPE II FRIEDRICH - L.I.R. 2/46 1914-10-25 - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
HABERECHT KARL JÄGER GDE.R.JÄG.B.4K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - mogiła
HASSELBACH JOSEF GEFREITER GDE.R.JÄG.BT.4K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - mogiła
HARTMANN ARTUR MUSK. - 1914-10-26 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
HEINRICH III EWALD RESERVIST RES.J.R.64/4K. 1914-10-26 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - mogiła
HOFFMANN GUSTAV WEHRM. I.R. 2/37 1914-10-26 - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
HENSE OTTO MUSK. 7/J. R. 141 1914-10-27 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
HELLMERS KARL GEFR. 11. KOMP. RES. INF. REGT. 49 1914-10-27 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HONISCH ANTON - - 1914-10-29 - Dziedzice wieś, gm. Strzelczyki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HILBIG EMIL ERS. RES 8/R.I.R. 226 1914-10-30 - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HÖHNE GUSTAV UNTFFZ. - 1914-10-30 FRANKREICH Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - verm.
HAMERLA JOSEF - - 1914-10-31 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
HOLPER FRANZ E.R.INF H.I.R. 13 1914-11-02 - Tarnów II (nr 202) miasto Tarnów, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEISEL FRANZ - - 1914-11-02 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie 1890-08-20 - -
HELBIG HERMAN - - 1914-11-03 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - VERM
HEINRICH GUST. WEHRMANN LDW.INF.RGT 6, 3KP 1914-11-03 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HENNIG GUSTAV WACHTMEISTER - 1914-11-04 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
HANEL JOSEF - - 1914-11-04 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
HICKL JOSEF OB.KAN. K.U.K.F.K.R. 33 1914-11-05 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HABERZETTL THEODOR DRAGONER D.R. 1 1914-11-06 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
HELBIG OSWALD - - 1914-11-10 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOHECKER FRANZ INF. K.UNG.LDST.I.R.1 NÉPFELKELÖ M.K.NEPF.A.18.GBL.EZR. 1914-11-10 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HUCZKO MICHAEL INF. ÖST.UNG. - 1914-11-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HARING HERMANN - - 1914-11-10 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HIRTE PAUL - - 1914-11-11 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
HOFFMANN FRANZ KRIEGSFRW RADFAHRKOMP FEST MBRG 1914-11-11 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
HEYDEBRECK von JOACHIM - - 1914-11-12 - Bukówko wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
HILSCHER MAX WEHRM. LDW. I.R.38 1914-11-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1879-09-21 BRESLAU -
HEIN REINHOLD - - 1914-11-12 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HARTWIG WILHELM - - 1914-11-13 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
HÖPNER RICHARD UNTFZ. - 1914-11-14 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HAUSCHILD KARL - - 1914-11-14 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1890-08-15 - -
HANTKE FRANZ RES. - 1914-11-15 - Bogumiłów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
HABÖCK FRANZ INF. K.K L.I.R. 2 1914-11-16 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HECKMANN - RES. 12 K. INF. REG. 21 1914-11-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
HNLICA HENRICH JAGER K.U.K. J.R. 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
HUBER KARL JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
HEYNITZ ERICH - - 1914-11-18 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
HUTZE - UTFFZ. 2 KOMP. LANDW. INF. REGT. 76 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HARTL JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1914-11-18 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HELBIG HANS SZER. - 1914-11-18 - Zgierz III miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
HEISE EMANUEL LDSTRM. 2 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HAVENSTEIN GUSTAV UTFFZ. - 1914-11-19 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
HIBNER BURGHARD SZER 1.83 1914-11-19 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HABERLAND OTTO ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
HOPPE WILLI - - 1914-11-19 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
HEYDEN CARL V. D. MAJOR I BATT 1 POS. JNF. REG. 18 1914-11-19 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - Jtzehoe -
HAPP GUST. MUSKETIER 6 K. INF. REG. 95 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HERING KARL SZER 3.82 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HAUPT ANTON MUSKETIER 6.K.JNF.REG.21 1914-11-20 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
HITZIG WALTER OBERLTN. STAB LDW. ERS. RGT. 4 1914-11-20 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
HAVINKELS GERHARD WEHRM. 1. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BTL. 30 1914-11-20 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
HELLER FRANZ OFFZ. STELL. RJR229/2K 1914-11-20 - Srock wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
HANNY JAKOB K.SCH. K.K.K. SCH.R. II 1914-11-20 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
HOLEČEK ANTON KPL. K.U.K. I.R. 28 1914-11-20 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HERZOG FRANZ JNFANT. K.U.K. J.R. 84 1914-11-20 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
HELBIC ADOLF SOLDAT D.L.II LDW.INF.RGT 107, 3KP 1914-11-20 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HAMSCH JOSEF - - 1914-11-20 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HUSSMANN MEINR. WEHRMANN I.K.GARD.GR.R.5 1914-11-20 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
HOFFMANN ANTON JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HOWRAN MICHAEL RES.JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HLAVAČEK ALOIS SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANKE ERNST GEFR. 1. KOMP. LDSTM. BATL. BRESLAU II 1914-11-21 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HERMANN JOHANN LDSTM. 4. KOMP. LDSTM. INF. BATL. BRESLAU II 1914-11-21 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HOFFMANN KURT ERS. RES. 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica lewa
HERRMANN F. JÄGER 2.K.R.JÄG.BTL.21 1914-11-21 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
HANDZIUK HAWRYLO JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HARASYNIUK TYFON DANYLO JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HOLLUSCHEK W. ERS.RESERVIST 9.K.JNF.REG.61 1914-11-21 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
HECZKO PAUL JNFANTERIST K.U.K. ? P ? 9 1914-11-21 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
HANTKE AUGUST LDSTM. 4. KOMP. LDSTM. INF. BATL. BRESLAU II 1914-11-21 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HEYM RUDOLF HAUPTMANN D.L. LDW.INF.RGT 107, 3K 1914-11-21 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HIRTH CHRIST MUSKETIER 2.K.JNF.REG. 83 1914-11-21 - Zgierz II miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - nagrobek
HENTSCHEL A. ERS. RESERVIST I.K.R.INF.R.225 1914-11-21 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
HILGENDORF - MUSKETIER 7 K. INF. REG. 150 1914-11-22 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
HANISCH OTTO UNTEROFFIZIER K.S.LDW.INF.RGT 133, 6KP 1914-11-22 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HARTWIG EMIL - - 1914-11-22 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
HILLER JOSEF - - 1914-11-22 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HENNEL EMIL SZER 1.61 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HEINRICH K GEFREITER 10 K. E. BTL. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
HOBUSCH K MUSKETIER 6 K. E. B. LW. J. R. 104 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
HAUG KARL W. LEUTNANT KAIS. FREIW. AUT. CORPS 1914-11-22 - Strońsko wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie 1881-09-14 - Bergwerksdirektor
HANKE AUG. LANDSTM 2 K. LST. INF. BTL. COSEL VI 8 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
HERTWIG P. LANDSTM 3 K LST. INF. BTL. PIRNA XII 5 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
HORVATH JOSEF INFT. I.R. 19 1914-11-23 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.52
HESSE KURT OBERLEUTNANT 1 BATL. RES. RUSS. RGT. 6 1914-11-23 - Borowa wieś, gm. Koluszki, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
HINTZ REINHOLD OBERLEUTNANT D R STAB FUSIL BTL 1914-11-23 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HAIDVOGEL ALOIS JNFANT. K.U.K. J.R. 4 1914-11-24 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
HOFFMANN RICH. UNTEROFFIZIER LDW.INF.RGT 37, 8KP 1914-11-24 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HOHLSTEIN O. GEFREITER 10 K. INF. REG. 167 1914-11-24 - Szczawin wieś, gm. Zgierz, pow. zgierski</