Nazwisk w bazie na literę H: 3696

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
HŁYŃSKI NICOLAUS INF. K.U.K.I.R.15 1915-01-16 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HŁASKO ANTONI - - 1916-12-05 OPOCZNO Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1884-07-19 - -
HYTREK JOSEF - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
HYPKE FRITZ MUSKETIER RES. INF. REGT. 264 3. KOMP. 1915-02-12 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 2
HYPKE - MUSK. 3 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-12 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HYLLA MICHAEL - - 1918-04-28 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
HYLLA JOSEF - - 1915 HORST Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
HYLLA PAUL KANO. - 1916 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
HYLLA ROCHUS - - 1918 HORST Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
HYLLA JOHANN - - 1915-07-20 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
HYLLA JOSEF - - 1915-09-21 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
HYLLA ANTON - - 1915 HORST Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
HYLLA ALFONS - - 1915-07-23 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
HYLLA JOSEF - - 1914 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
HYLAK JOHANN - - 1919-02-27 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - DEUTSCHWILKE -
HYLA STANISŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
HYKL WENZEL LDST.INF. IR 36 1915-03-31 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HYJEK STANISŁAW - - - - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - - Kl. VIII, l. 23
HYES JOSEF ZGSF. K.UNG.LDW.HUS.RGT.5 (K.MIR.5 HONV.HUS.EZR.) 1915-05-30 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HYCZKA KONSTANTIN JG K.U.K. F.J.B. 14 1915-02-10 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
HYCALUK STEFAN SCH. K.K. SCH.R. 32 1918-02-16 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HYBEŠ FRANZ GFT. L.I.R. 10 1914-10-24 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1886 LIBLITZ/LIBICE -
HWIRAND KRYSTJAN SZER 1.J.R.83 1914-11-?? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HWIKO PIOTR - - 1917-08-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
HUXOLL JOHANN GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HÜWEL FRANZ GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 1 1915-05-07 - Rożnowice (nr 112) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUWE OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUWALD ADOLF - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HUTZINGER GEORG INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÜTZENBECHER BRUNO WEHRM. 12 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HUTZE - UTFFZ. 2 KOMP. LANDW. INF. REGT. 76 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HUTYÁN JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUTYÁN JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÜTTNER OTTO PREUSSISCHES UTFF. FUSSART. BAT. POSENI. 1915-01-28 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÜTTNER HERMANN ARMIERUNGSSOLDAT 1.VERW.KOMP.E/LANDW.JNF.RGT.11 1916-01-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1881-08-07 - -
HŰTTNER JOHANN INF. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HÜTTMAN OTTO LDSTRM K.K.SCH.R.9/27 1917-04-18 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HÜTTLE JOSEF ZGSF. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HÜTTL GUSTAV ADOLF LTN. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HUTTIG PAUL PAUL LANDST. I. BATL. IV/4 1917 - Pokój IV wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie 1877-02-16 - -
HUTTIG FRIEDRICH ERS.RES. J.R.146/4K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
HÜTTIG ERNST - - 1915-05-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HÜTTIG ALBERT - - 1916-09-08 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HÜTTIG KARL - - 1915-06-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HUTTER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUTTER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÜTTER ANTON LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HŰTTER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÜTTER FRANZ LST. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HUTTER GUST. OBERJ. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
HÜTTENRAUCH WILH. MUSK. 1. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HÜTTE HEINRICH GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUTSTEINER FRANZ ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUTSCHENREITER WILHELM RES. P.I.R. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUTSCHARIN JAKOP GEM/ROSJA LANDST. R. 108 1918-12-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
HUTSCHA STANISLAUS - - 1915-04-30 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
HUTKA METHOD DRAG D.R.11 1914-12-23 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÜTHNER LUDWIG INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUTH FELIX WOLFG. LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BTL WESEL VII/72, 2K 1917-11-04 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HUTH ERNST MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUTH WILHELM - - 1915-10-09 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
HÜTER - MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HUTCHINSON T. 33009 CORPORAL YORKSHIRE REGIMENT 1918-11-09 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HUSZJAK JOZSEF KANONIER K.U.K. S.H.D. 4 1914-12-30 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
HUSZAR ANDREAS INF. K.U.K.I.R. 60 1914-12-24 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
HUSZAR STEPHAN PTRF K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
HUSZÁR BARNABAS INF. K.U.K.I.R. 65 1915-01-06 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
HUSZAK STEFAN INFT. I.R. 90 / 4 KOMP. 1914-12-03 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.28
HUSUNG KARL KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1915-01-18 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUSTER BERNHARD LDSTRM. R.J.R.46/10K. 1915-07-21 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HUSTADT HEINRICH GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUSSMANN MEINR. WEHRMANN I.K.GARD.GR.R.5 1914-11-20 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
HUSSEL FRIEDRICH - - 1917-04-15 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1897-10-18 - -
HUSS LORENZ INF I.R.7 1914-12-16 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
HÜSKEN KARL - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HUSIATYŃSKI STANISŁAW UŁAN - - - Olkusz miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HUSEW KONSTANTY RUSS I.R.33 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HUSEMANN ADOLF KR.FR. PIR 78 1915-05-07 - Kołaczyce II (nr 39) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
HUSEMANN HEINRICH AUGUST LDST. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUSEJNAGIĆ CAMIL LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUSCHNET MUSTAWA RUMUNIA ZIV.GEF 1919-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
HUSCHEBECK HERMAN MUSK 9K R.I.R. 226 1915-05-31 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
HUSCEL NIKOLAJ INF. IR 34 1915-04-18 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUSAR JOSEF E.R.INF. IR 98 1914-12-12 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUSAK WENZEL E.R.INF. IR 18 1915-05-07 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUSAK WENZEL E.R.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUSAK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HUSÁK JOHANN RES.INF. L.I.R. 71 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HURTNER GEORG RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HURTL WILHELM ZGSF. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HURTER HEINZ FUS. 12 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HURT ANTON E.R.LST.INF. LDST.M.B. 21/4 1914-12-08 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
HURT OSWALD - LJR.19.MEK 1915-08-01 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
HURNIAK DEMETER INF. I.R. 58 1914-12-20 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HURIAINOW ZIGANSZE - - 1916-09-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1881-05-21 - -
HUREK ALFONS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
HUREK THOMAS - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HURDULET ARTENIE ÖST.UNG.SOLD. K.K.MARSCH.BAT.71 1914-12-14 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
HURDUGÁCS THEODOR INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HURDÁLEK ANTONIN - - 1916-06-13 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
HURDÁLEK FERDINAND - - 1915-10-24 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
HÜRCHZING JOHANN TRAINSOLDAT GEB.TRAIN 1916-06-16 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1892 STERNBACH -
HURAK DANILO INF. K.U.K.I.R.58 1915-02-08 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
HUR?ER PAUL - - 1914-10-15 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
HUPTAS J. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
HÜPSEL HERMANN - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
HUPPERS WILHELM RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HUPKE LUDWIG - - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
HUPKA ALFONS - - 1915 SIEDLCE Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1891 ŻORY-OSINY -
HUPKA JOHANN ERS.RES. - 1915-09-03 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HUPKA PAUL - - 1919-06-07 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HUPKA FRANZ - - 1914-09-16 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HUPKA ALFONS - - 1915-09-04 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HUPKA FRANZ - - 1916-07-07 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HUPKA ERNST - - 1916-12-15 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HUPKA PAUL - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HUPKA FRANZ - - 1915-06-12 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HUPKA THEODOR - - 1918-03-21 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HUPE II FRIEDRICH - L.I.R. 2/46 1914-10-25 - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
HUPE - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HUNYADI MARTIN INFT. I.R. 48 1914-12-29 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.46
HUNTING JOSEF - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
HUNSICKER FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - HUNSIKER - J.Drogomir
HUNOLD FRIEDRICH MUSK. 3 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
HUNER E. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HUNDT PAUL - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HUNDT - MUSK. 3. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HUNDT JOSEF RES.UTJG. F.J.B. 2 1914-12-11 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HUNDT PAUL UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUNDT JOSEF - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HUNDT EUGEN OBLTN. PREUSS. RES. I.R. 219 1914-12-11 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
HUNDERTFUND J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HUNDERT KARL VIZEFELDW. 10 K. IR 341 1914-12-06 - Chojnowo wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski mazowieckie - - -
HUNDERT ALFRED - - 1918-02-07 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
HUNDECK ERWIN FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUNDACK CARL - - 1915-03-28 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
HUND O. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HUNCIA JOHANN - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
HUNCIA JAKOB - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
HUNBT T. - J.R. 104 - - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
HUMPL JOSEF ZGSF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUMPERT ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUMPA W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HUMMLER BENNO SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
HUMMITZSCH ALFRED SOLDAT L.J.R.133/5K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
HUMMER JOSEF LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HUMMER ANTON INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUMMEL GUSTAV GEFREITER INF. REG. 81 1918-09-23 - Ochla dzielnica, gm. Zielona Góra, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HUMMEL H. RES. 1 BT. FELD. A. R. 36 1914-12-18 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
HUMMEL FERDINAND JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUMMEL FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HUMLER KLEMENT LDSTRM K.U.K.J.R.92/1.IV 1917-02-20 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HUMER JOSEF INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-02 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUMER ALOIS ZGSF. I.R. 14 1915-05-05 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUMENCZAK ZACHARKO SCH. K.K. SCH.R.32 1917-08-18 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HUMBURG MARTIN - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HULVEJ ANDREAS KPL. K.U.K.F.K.R.18 1914-10-06 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
HULTER HEINRICH FUS. 12 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HÜLSMANN FR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HŰLSMANN THEODOR FŰSIL. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.2 1915-05-03 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.G.R. 2
HÜLSMANN FERDINAND RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HULSMANN ROBERT - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
HULSEN KLAUS GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HÜLSE KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HÜLSBERG KARL - - 1914-10-23 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - GEST
HÜLS O. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HULMES G.R. 244905 PRIVATE CHESHIRE REGIMENT 1918-11-06 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HULLIN FR. UNTFZ. LEH. - 1918-07-15 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HULLIN JOHANN - - 1914-08-22 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HULLES NATHAN PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Lwów -
HULIN JOH. - - 1916-10-14 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
HULIN FRANZ - - 1916-05-05 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
HULIN THEOD. - - 1915-10-10 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
HULIN FRANZ - - 1917-05-08 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
HULIN JOHANN - - 1915-06-30 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HULICKA JAROSLAV LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HULBOJ RUDOLF INF. LIR 16 1915-07-07 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HUL JAN - III Bryg. 4 P.P. 1915-08-25 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
HUK JOSEF INF. I.R. 18 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUK CIRIL INF. IR 34 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUK IWAN RIADOWOJ - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 07.06.1915
HUJWICZENKO MAXIM - RUSS.I.B.21 1915-05-04 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HUISMANN JOHANNES WEHRM. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HUHUR KARL INF. SCH.R. 16 1915-05-07 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÜHNER OTTO - - 1914-12-06 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HÜHNE OTTO ERS. RESERVIST 11 KR INF R 229 1914-11-30 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HUHNDORF E. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HUHNDORF A. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HUHNDORF H. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HŰHN HERMANN - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HUHN K. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HUHN HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUHN AUGUST - - - - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - Hamburg RZĄD 2
HUHN FRANZ - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
HUHN FRITZ - - 1918-04-02 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - Rotunda
HUHN OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUHN FRANZ - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
HUHN WILI - - 1916-05-10 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie 1891 - nagrobek
HUHLE ALFRED JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-02-24 HOHENZIATZ -
HUGYECZ FRANZ INF. K.U.K.I.R. 60 1915-01-29 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
HUGUENIN GEORG GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUGO ALFRED - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
HUGH W. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Yorkshire Regiment 1918-10-28 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
HUGGINS H.T. 91390 PRIVATE DURHAM LIGHT INFANTRY 1918-08-25 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HUGEN… B? - - 1915-??-?? - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HÜGEL NIK - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUFNER KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUF ALBERT UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUESE KARL MUSK. - 1914-01-28 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HUEMER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUEMER KARL INF. I.R. 14 1914-11-21 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1886 ALTENFELDEN -
HUEMER ANTON INF. K.K.LDST.B. 97 1914-12-23 - Gromnik II (nr 146) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUEBNER MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
HUEBER JOSEF K.SCH. K.K.K. SCH.R. III 1914-11-26 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
HUDZIK RUDOLF ERS.RES.INF. IR 56 1915-01-03 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUDZIEC JAN - - - - Hażlach I wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
HUDY JOHANN - - 1917-10-25 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
HUDY KARL - - 1914-09-20 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1882-06-18 - obelisk
HUDON FRANZ GEFR/ROSJA A.R.8 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
HUDL J - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HUDL RUDOLF LST.SAP. I.R. 92 - A.Z.D. KRAKAU 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
HUDIK JÁNOS HONV. H.I.R. 16 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUDECZEK GEORG RES.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HUDEČEK KARL FÄHNRICH I. D. RES. T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUDEČEK PETER LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-12 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUDEČEK FRANZ SCH. SCH.R. 1 - - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUDEC FRANZ JG. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HUDASCH WILHELM - - 1915-04-28 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
HUDALLA PETER - - 1914-09-04 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
HUDALLA JOSEF - - 1918-03-15 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
HUDALLA JOHANN - - 1917-04-21 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
HUDALLA THOMAS MUSK. - 1914 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
HUDAK FERENZ INF. - 1915-02-15 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HUCZKO MICHAEL INF. ÖST.UNG. - 1914-11-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HUCZKA IMRE HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR. 1914-10-08 - Brzozowa (nr 184) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUCZEK TEOFIL - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HUCZEK JAN - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HUCZEK JÓZEF - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HUCZEK ANDRZEJ - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HUCKSCHLAG KARL KR. FR PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HUCKO STANISŁAW SZEREGOWY - 1915-09-14 - Kamieńsk miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański łódzkie - - -
HUCKO MICHAEL LDST. JG. K.U.K. F.J.B. 6 1918-09-04 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HUCK ISIDOR ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HUCK HERMANN FUSIL. - 1919-02-17 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HÜBSCHMANN JAKOB PIECHUR 2 KOMP. 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HŰBSCHER OTTO KPL. K.U.K.I.R. 28 1915-02-06 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUBRIG REINHOLD - - 1914-12-26 - Żagań III miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
HUBRICH ERNST ERS.RES. R.J.R.232/5K. 1915-08-10 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
HUBNER ALBERT - - 1918-09-22 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HÜBNER PAUL - - 1916-11-13 - Rudawica wieś, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
HUBNER WILH. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HUBNER PAUL - - 1915-09-25 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HÜBNER ARTUR - - 1916 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
HUBNER MICHAEL JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-07 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUBNER ARTHUR - - 1917-05-05 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HŰBNER OTTO JG. PRRADF.KOMP. 85 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HÜBNER JOHANNES - - 1915-03-09 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HÜBNER JOSEPH - - 1918-03-24 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HÜBNER FRANZ MUSK. - 1915-02-19 RUSSLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1886-05-09 - obelisk
HUBNER H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HÜBNER OTTO - - 1915-07-27 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1896-01-31 - -
HÜBNER G. GUSTAV LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HÜBNER WILHELM - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HUBNER GEORG GEFR - 1916-10-10 - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - PAYSCHEN -
HÜBNER PAUL - - 1914-09-07 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HŰBNER WILHELM - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HUBNER ANTON - - 1917 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
HÜBNER A. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HÜBNER HEINR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HÜBNER WILH. LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BATL. WESEL VII/72, 1KP 1917-09-25 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HÜBNER FRANZ - - 1916-07-01 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
HŰBNER OSKAR UT.OFFZ. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HÜBNER PAUL WEHRMANN 10 K. INF. REG. 176 1914-11-30 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
HÜBNER GUSTAV - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - HÄNCHEN -
HÜBNER HERMANN GEFR. 2 / LD. BTL. 2 INSTERBURG - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HÜBNER ANTON - - 1917-06-01 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
HUBNER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HUBNER WILLI MUSKETIER - 1918-05-10 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
HÜBNER REINHOLD - - 1918-06-20 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HÜBNER GUSTAV - - 1917-10-10 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
HUBMANN ANDREAS LDST.SCH. SCH.R. 27 1914-12-23(-30) - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HUBMANN JOSEF INF. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUBLER FRANZ KANONIER K.U.K. F.K.R. 25 1915-07-13 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HÜBKE ARTHUR - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HUBISCH ÁRPÁD E.F.INF.(E.É.ONK.) K.UNG.L.I.R. 9 (M.KIR.9.HONV.GYAL.EZR) 1914-12-18 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUBINGER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUBICKI MICHAEL INF. K.K. L.I.R. 18 gru-14 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUBICKI ANDREAS INF. K.K. LDST. B. 214 1915-01-04 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HUBERTUS JOSEF JAGER RJB 19/1K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HUBERTMANN MORDKO CYW. ROBT. 4 BTL. CYWL. ROB. 1917-01-26 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 888
HUBERT FRITZ - - 1917-05-27 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
HUBERT OSKAR KANONIER R.FELD.A.R. 201 1915-07-29 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HUBERT LUDWIG CIVIL KUTSCH. SHD 15 1915-03-27 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUBER I ANTON INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUBER FRANZ LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HUBER GOTTFRIED RES. INF. I.R. 27 1915-01-27 - Grab I (nr 4) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
HÜBER JOSEF UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUBER HERMANN GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUBER ALOIS INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUBER JOHANN INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUBER FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUBER FRANZ LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HUBER RICHARD LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-20 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUBER LEOPOLD L.SCHUTZE K.K.LDSCH.R.II/2 1915-01-03 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
HUBER KARL JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
HUBER MATTHÄUS JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-(6-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HUBER ANDREAS INF. K.U.K. I.R. 47 1914-12-13 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HUBER JOHANN LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HUBER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUBER JOHANN RES. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUBER FRAANZ LST.INF. LDST.ARB.ABT. 4/1 - - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
HUBER WOLFGANG - BAYERISCHES INF.RGT. 3 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HUBER MICHAEL SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÜBELBAUER KARL LST. I.R. 21 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HUBEL OSWALD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HUBEL RICHARD - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HÜBEL JOSEF - - maj-15 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
HUBE FRANZ GEFR. RJR 217/1K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HÜBBEN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HUBAY SÁNDOR ZGSF. SCH.R. 16 1914-10-13 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1894 HUBOV -
HUBATSCH PAUL - - 1918-03-30 - Klików wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
HUAR FRITZ - - 1925-09-27 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-10-20 DIEDENHOFEN -
HTYCZA JOHANN JG. K.U.K.F.J.B. 14 1915-02-14 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
HRYNKO FERDINAND INF. I.R.N. 19 1915-01-04 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HRYNIÓW MICHAEL INF. K.U.K. I.R. 55 1914-12-17 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HRYNCZYSZYN WASYL INF. K.U.K. I.R. 95 1914-11-26 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HRYŃCZUK MICHAJŁO INF. RUSS.M.G. 20 ABT. 1915-03-26 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HRYMAK STEFAN JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
HRYCZUK STEFAN INF. KK LIR 31 1915-05-08 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HRYCZ WASIL RUSSISCHER KRIEGER RUSSISCHER KRIEGER 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HRYCKO ANDREAS INF. LDST.ET.B. 239/1 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
HRYCIOW S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HRYCAK STEFAN LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRUZA FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-27 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HRUZA C. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HRUZA FRANZ GFT. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRUSZECKI LAURENZ RES.GFT. SCH.R. 33 1914-12-24 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HRUSZCZAK NIKOLAUS SCH. SCH.R. 12 1915-02-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HRUSKA CYRIL FLDW. LUFTSCHIFF ABT. 15 1915-03-(12-14) - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HRUSCHAK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HRUP ANTON LDST.JG. IR 87 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRUJAK MILAN ZGSF. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HRUDZIK STEPHANUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
HRUBY GOTTLIEB LDST. INF. K.U.K. I.R. 56 1915.05.03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRUBY JOSEF - - 1915-09-25 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HRUBY A. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
HRUBY FRANZ INFANT. L. ET. BAON. 511 1916-02-02 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
HRUBÝ JOSEF INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HRUBANT JOSEF INF. - 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRÖZCZINU CYRILL WASILIEWICZ RUSS.I.R. POLTAWA - - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HROVAT DANIEL INF. I.R. 17 1915-01-10 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HROVAT MATTHIAS GFT. IR 17 1914-12-28 - Sieklówka (nr 42) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
HROUDA FRANZ E.R.SCH. SCH. R. 9 1914-12-17 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HROUDA FRANZ RES.INF. L.I.R. 71 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HROUCZEK T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HROSTEK FRANCISZEK - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
HRONEK JOHANN RES.INF. L.I.R. 71 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HROMEK GEORG SCH. SCH.R. 25 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HROMADKO JOSEF INF I.R.98 1915-05-08 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
HROMÁDKA FRANZ GFT.TIT.KPL. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HROMÁDKA WENZEL TAMB. I.R. 98 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HROBAK JOSEF INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRIZEA JON GEM./RUM. I.R.36. 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
HRIST WILHELM SZER 2.82 1914-11-26 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HRINY JÓZSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-11 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HRINEWECKI ROMAN INF. RUSS.I.R. 2 1915-02-12 - Zbylitowska Góra (nr 199) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HRIJC FENEC CIV.KUTSCH. FELDPARK.KOL. 77 1915-02-13 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HRIJAPOW GEORGIJ ZGSF. RUSS.INF.REG.122 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRIEL FRANKO INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - HRIEL Franz [J. Drogomir]
HRICZUK GEORG HONV. K. UNG. L.I.R. 66 1914-12-30 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HRIBNAK JOSEF INF. LDST.I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HRIBAR FELICITAS - LDST.MB 14 - - Tarnowiec (nr 19) wieś, gm. Tarnowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
HRESKO ANDRÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HREPTOW SELEFONTI RUSS. I.R.25 1918-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
HREM LEOPOLD SCH. K.K. SCH.R. 27 1914-12-15 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HREJCIUK IVAN - ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA 1915-01-02 - Marcinkowice (nr 352) wieś, gm. Chełmiec, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HREGER ADOLF WEHR. - 1917-05-01 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HRECZKA GUSTAV RUSS. INF. I. R. 84 1914-12-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - CHARTLORCA -
HRDY FRANZ JG. T.K.J.R 4 1915-02-21 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HRDLIČKA JOSEF ERS.RES. I.R. 36 1914-12-24 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HRDLICKA KARL INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HRDLIČKA ADALBERT INF. IR 28 1915-03-12 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRDLICKA OTTO SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRDLICKA ANTON - K.U.K. I.R. 99 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HRDINA JOHANN LDST.INF. IR 98 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRDINA LEOPOLD R.GFT.TIT.KPL. IR 98 1915-03-01 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRDINA ALOIS INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HRDINA JOSEF RES.VORM. L.F.K.R. 26 1915-04-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HRBACEK JOHANN KANONIER  K.U.K.30  5 MORSER  1915-02-27 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HRAZDIVA FRANZ - J.R. 49 1915-07-12 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HRASTNIK JAKOB E.RES.INF. IR 87 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRASOVEČ MATHIAS GFT. SCH.R. 26 1914-12-31 - Ropica Górna II (nr 68) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRASE K. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
HRANIEC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HRANDA WENZEL SCH. SCH.R. 10 - - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRAMOW MICHAEL - - 1915-03-31 - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRAHULA GEORG INF. RUSS. UR 13 - - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HRADIL JOSEF LST. INFT. I.R. 3 1915-07-16 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1880 RUSAVA -
HRADIL JOHANN GEFREITER L.J.R. 13 1915-07-12 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HRADIL BOHUMIL INFANTERIST I.R. 3 / 1 ERS. KOMP. 1915-07-18 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1887 BYSTŘICE P. HOSTÝNEM -
HRADETZKY TRAUGOTT JÄG. - 1918-07-17 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HRADETZKY JULIUS ERS.RES. - 1920-01-04 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HRADETZKY WILHELM MUSK. - 1916-11-13 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HRADECZNY LEOPOLD AUSTRIA - 1915-09-17 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
HRADECKY JOSEF SCH. SCH.R. 10 M.G.A. I 1914-09-15 - Kraków-Bronowice (nr 389) część miasta Kraków małopolskie - - -
HRADEC JOSEF INF. K.U.K. I.R. 12 - - Kowalowy (nr 168) wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HRACH AUGUSTIN - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HRABEC STANISLAUS GFT. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HRABALIK FRANZ INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-25 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HRABAL A. INFT. L.I.R. 13 1915-03-06 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.6
HRA FRANZ HON. P.S. 9 1915-04-13 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HOŁYK NIKOLAUS INF. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
HOŁOWAN SPIRYDION INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Ismaelski Reg. [J. Drogomir]
HOŁOWACZUK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOŁOGA TADEUSZ - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
HOŁODOWY WASYL - - 1917-09-19 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
HOŁODKIN ANDREJ OBLT. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Oczakowskij Reg. [J. Drogomir]
HOŠŠEK JOSEF - K.K.L.J.R.21 1914-09-27 - Mszana Dolna (nr 363) miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - Krzyż prawosławny
HOYNKAIS PAUL - - 1918-08-25 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HOYER ANTON SAPP. K.U.K. S.B. 8 1915-01-11 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HOYER PAUL - MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG 1914-08-?? - Gdańsk miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
HOWRAN MICHAEL RES.JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HOWORKA ANTON LTN.I.D.RES. I.R. 56 1915-02-24 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOWORKA FRANZ INF LANDW. IR 12 1915-02-19 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HOWON ANTON - - 1916-08-21 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
HOWON ANT. - - 1915-08-21 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
HOWITZ ARNO - - 1917-08-25 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-08-04 OBLITZSCH -
HOWE GUST. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOWANIETZ PAUL - - 1916-09-04 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HOWANETZ ALBERT - - 1917-07-29 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - STRUWITZ -
HOWALT PARAC INF. K.U.K.I.R. 65 1915-05-06 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
HOVES HERMANN UTFF. PREUSS.RES.I.R. 219 1915-03-10 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOVER WILLIBALD - - 1915-02-04 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HÖVELY JÁNOS HONV. H.I.R. 20 1915-02-06 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOUSSONG JULIUS INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOUŠL FRANZ LDST. SCH. SCH. R. 14 1915-01-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOUGH J. 32480 PRIVATE LOYAL NORTH LANCS.REGT. 1918-06-18 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HOTZWIK JOHANN - - 1915-09-08 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
HOTZSCHUH JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - STELA
HÖTZEL ANTON - - 1918-06-16 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HÖTZE FRIEDRICH UNTEROFFIZIER 1 KOMP 5 GARDE RGT Z F 1914-11-25 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HOTTER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOTTER FRANZ SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-11-26 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HOTTE ANTON - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
HOTH WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOTAR RUDOLF RES.JNFT.  K.U.K.JR.99  1915-01-05 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
HOSZU JANOSZ ÖSTERR. LDSTM. K.K. I.R. 51 1915-02-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1892 NAGYGOROSCH -
HOSZU GEORGE INF. - gru-14 - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOSZEK JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HÖSTEREY FRANZ UNTOFF. PREUSS. R.J.R. 11/220 1914-12-17 - Rudka (nr 213) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOSTEK FRANZ BAND.TRG. K.U.K.I.R. 29 1915-01-01 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
HOSTATINOW MACHAMETINOW GEM/ROSJA I.R.51 1918-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
HOSSE JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-04 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HÖSS JOSEF GFT. B.I.R. 13 1915-05-17 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOSPODNIK - INF. K.U.K.I.R. 15 - - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOSPERGER ALOIS FUHNR.I.D.RES. IR 87 1915-04-03 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOSP ENGELBERT LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOSP ALOIS UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOSNOFSKY LEOPOLD - - 1914-09-26 - Turków wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HOSNER FRANZ INF. LDST.B. 38 - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOSLER GUSTAW - - - - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
HOSLER GUSTAV ? K.U.K. J.R. 3 1914-12-06 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
HÖSL JOSEF INF. I.R. 26 1914-11-02 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 KUNOSVÁGÁSA/KUNEŠOV -
HOSIANA JOSEF LDST. INF. KKL EIS. A. 8 1916-02-10 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
HOSHGREBE POUL - R.I.R.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HOSEMANN FRIEDR. FELW. - - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
HOŠEK FRANZ LST. I.R. 21 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HOSEK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOSEINKNEK TIEZTIKARA - - - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOSCHEK JOHANNES FLUGZEUGFÜHRER - 1916-08-11 FRANCJA Pilchowice I wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie 1888-03-24 - -
HOSCHEK JOHANNES - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
HOSAMA MICHAEL INFT HONV IR 15 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek 26.07.1915
HOSAK JOSEF GFT. TIT. KPL. SCH. R. 9 1914-12-13 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOS THEODOR ER.RES. PREUSS.R.J.R. 9/219 1915-05-06 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
HORZEL JOSEF - - 1917-03-13 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HORYNA WENZEL SCH. SCH.R. 10 1915-02-20 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORYINA RUDOLF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
HORWOOD T.A. 38258 GUNNER ROYAL GARRISON ARTILLERY 1918-11-18 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HORWITZ SIEGB. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HORWEGE AUG. MUSK. 3.I.R.59 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HORWEGE ADOLF VZFW. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HORWATH TADEUSZ LEGIONISTA 2 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
HORWATH JOHN - LINCOLNSHIRE REGIMENT 1918-11-10 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HORWATH JOHANN INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Poręba Radlna (nr 175) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORWATH KARL INFANTERIST I.R. 21 1914-10-15 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
HORWATH SANDOR HONV. K.UNG.L.I.R.20 (M.KIR.20.HONV. GYAL.EZR.) 1915-01-10 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORWATH FRANZ HONV. K.UNG.L.I.R. 20 M.KIR.20 .HONV.GYAL.EZR. 1915-01-03 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
HORWATH STEFAN INF. K.U.K.IR.83 1914-12-(5-12) - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HORWATH ISTVAN INFANTERIST / HONVED H.I.R. 20 1914-10-20 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
HORVÁTH FERENC KAN. (TÜZÉR) K.UNG. F.K.L.R 3 (M. KIR.3.HONV.TÁB. TÜZ. EZR.) 1914-12-18 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORVATH JANOS SAPPEUR SAPP. 5/10K 1914-12-27 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
HORVATH ISTVAN - - 1914-12-24 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORVATH MATYE JAGER K.U.K. F.J.B. 31 1915-07-02 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HORVATH STEFAN KAN. K.U.K.F.H.R. 31 1914-10-09 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORVATH GEORG - K.UNG. L.I.R. 20 (M. KIR. 20 HONV. GYAL. EZR.) - - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
HORVATH LAJOS HONV. K.UNG. L.I.R. 20 (M. KIR. 20 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-31 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORVATH JOSEF INFT. I.R. 19 1914-11-23 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.52
HORVÁTH ANDRÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 9 (M.KIR.9.HONV.GYAL.EZR) 1914-12-18 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORVATH JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORVATH ISTVÁN HONV. H.I.R. 20 1915-01-10 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORVATH PETER INFANT. K.U.K. I.R. 44 / 1K 1915-01-02 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
HORVATH ADAM INFANT. KUK JR 23 1914-12-26 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
HORVAT STEFAN JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HORUNTER FRANZ JG. T.K.J.R. 2 1915-05-06 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORULKA D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HORTSCH AUGUST - - 1914-09-26 - Wasiłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HÖRT JOHANN JG. T.K.J.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÖRT FRANZ JG T.K.J.R. 2 maj-15 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORSTMANN - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HORSTMANN AD FUSIL GREN. REGT. 5 1914-09-16 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - -
HORSTMANN WILLI - - 1916-07-15 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
HORSTERS HEINRICH UTFF P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HORSTEMEIER WILHELM - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
HORSTEIN - MUSK. 5. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HORSTÄTTER JULIUS INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HORST ERNST RES. PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-06 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HORST LUDWIK - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
HORSIONKO NIKOLAI RUSS. INF.REGT.121.1.KP. 1915-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HORSCHT EDUARD - - 1914-09-22 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HORSCH BERNH. GEFR. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORPINIAK ANDREI RUSS. KAUKAS.INF.R.12.4.KP. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HOROBSKI ANDRZEJ - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
HOROBA NICOLAUS - - 1914-12-17 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
HOROBA PAUL - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HORNUNG FRANZ MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HORNSTEIN von FERDINAND - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
HORNOS MICHÁLY HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-11 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÖRNING JOHANN HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-13 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HORNIK WALENTY - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
HORNIK JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
HORNIG JOSEF - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
HORNIG FRITZ - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HORNIG RICHARD - - 1917-04-08 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HORNIG ALFRED - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HÖRNIG KURT JÄGER 3 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1897-03-31 WEIßENFELS -
HORNIG RICHARD - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HÖRNIG JOSEF - - - - Nagodzice wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HÖRNIG AUGUST - - - - Nagodzice wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HORNIG WILLY - - 1918-07-05 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
HORNIG FRANZ - - 1916-05-24 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HORNIG ALFRED - - 1918-10-26 - Rudawica wieś, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
HORNIG PAUL - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1899 weitengrund Sokolec -
HORNIG WILH. - - 1918-02-19 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HORNIG RICHARD - - 1916-03-08 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HORNIG GUSTAV - - 1915 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HORNIG ALFRED - - 1914-11-21 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HÖRNIG GERHARD - - - - Nagodzice wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HORNICKEL WILLI UTFF. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORNER A. - P.R.I.R.218 - - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
HORNER HEINRICH INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORNEMANN FRITZ MUSKETIER I.R. 208 / 4K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HORNEMANN FRITZ MUSKETIER J . R . 208 / 4 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HORNA FRANZ LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HORN (?) KARL GEM./RUSS. INF.REGT.28.15.KP. 1915-04-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HORN HERM. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HORN WILLY LTN. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HORN E. UNTEROFFIZIER - 1917-06-02 - Maszewko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1889-01-27 Klein Massow-Maszewko obelisk
HORN PAUL - - 1915-05-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HORN FERDINAND LDW. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORN FRITZ - - 1918-01-31 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HORN PAUL - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
HORN GEORG WEHRM. L.J.R. 51/9K 1914-09-01 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
HORN GERHARD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
HORN AUG[UST] GEF[REITER] - 1918-10-16 Lazarett Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
HORN - SCH. SCH.R. 10 - - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORN JAKOB INF. I.R. 58 1914-12-20 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORN JOHANNES GEFR. PREUSS. RES. INF. RGT. 218 - - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
HÖRMANN JOSEF LDW. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORLITZ WILLY - - 1918-11-25 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HORLBOG FRANZ WEHRM. TR. BATL. 4 PROV. KOL. 1915-03-26 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SANGERS-HAUSEN 41 JAHRE
HORLANDER SEBASTIAN - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1884 - J. Drogomir go nie wymienia
HORKÝ JAN INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 12 1915-07-18 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1891 VROBOVEC CHORVATSKO -
HOŘINA KARL TIT.WACHTM. REIT.SCH.R. 2 1914-12-13 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORHAGER JOSEF E.F.ZGSF. T.K.J.R. 2 - - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORESTEIN DAVID - K.K.SCH.R. 16 1915-05-04 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HORER E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HÖRENTRUP WILHELM MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÖREN? HUGO - - - - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
HORECKI L. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HORDIJENKOW WASYLI RUSS. INF - - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORDECKI IWAN INF. I.R. 58 1914-12-26 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORČIK JOSEF PTRF. F.J.B. 12 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORBKOWY MICHAEL SCH. K.K.SCH.R. 36 gru-14 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÖRBE ADOLF INFANTERIST L.I.R. 10 1914-10-08 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
HORAL HEINRIH JNFANT.  K.U.K.J.R.6,9K 1915-02-14 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
HORAK JOSEF - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HORAK JOSEF LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HORAK WILHELM KPL. K.K.LDST.I.R. 15 1915-02-28 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
HORÁK JAN INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-16 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1889 VESELI N/MORAVOU -
HORAK KARL LDST.INF. I.R. 100 1915-03-18 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORAK FRANZ GFT. I.R. 14 - - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HORAK EMIL - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HORAK JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORAK FRANZ JG K.K. LDST.IR. 13 1915-02-10 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
HORAČEK WENZEL E.R.SCH. SCH.R. 30 1915-02-22 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORAČEK ADOLF LDST.SCH. SCH.R. 12 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORAČEK JOSEF JOHANN INF. I.R. 74 1914-10-28 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 KUNČI -
HORAČEK EDUARD INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HÖPTNER PAUL GEFR. - 1918-06-03 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
HÖPPNER R. LANDSTM. 4. K. LDST. JNF. BTL. NEUSALZ I 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
HOPPE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOPPE MAX WEHRMANN - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HOPPE OTTO - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
HOPPE RICH. - - 1918-03-17 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOPPE FRITZ UT.OFFZ. KPGRZF 1 - - Bieździadka (nr 41) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOPPE H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HOPPE RICHARD - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HOPPE WILHELM SERGT. - 1918-11-21 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
HOPPE AUGUST - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
HOPPE KARL JG. PREUSS. RES. J.B. 19 1914-12-07 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
HOPPE PAUL - - 1914-12-18 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOPPE - GEFR. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
HOPPE R. UTFFZ. 1 B. 6 GARD. F.A.R 1914-11-29 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
HOPPE OTTO KRGSFRW. 8 / LANDW. I. R. 31 1914-12-12 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HOPPE B. - - 1918-10-31 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
HOPPE HERMANN MUSKETIER INF. RGT. 41 1920-06-22 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1897-03-26 - lapidarium
HOPPE A. GEFR. 11. / RES. INF. REGT. 49 1914-10-21 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HOPPE - ST. SZEREGOWY 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
HOPPE WILLI - - 1914-11-19 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
HOPPE WILLI - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
HOPPE OTTO RESERVIST 8 K INF REG 140 1914-12-14 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HOPPE FELIX MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HOPPE F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HOPPE OTTO - - 1918-07-24 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HOPPE JOHANN - - 1917-08-09 Boisy Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie - - obelisk
HOPPE A. SA. GEFR. F.L. JAROSLAU 1915-09-17 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
HOPPE PAUL - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
HOPPE JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HOPPE KURT - - 1916-09-06 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - rotunda
HOPPE - GEFR. HUS. REGT. 5 - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HOPPE MAX ERS.RES. J.R.129/7K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOPP - GEFR. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HOPP KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOPP ADOLF - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
HOPP PAUL UT.OFFZ. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HOPP FRZ. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOPP FRIEDRICH WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HOPOTJKA ROMAN RUSS.SOLDAT - 1917-12-05 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HÖPNER RICHARD UNTFZ. - 1914-11-14 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HÖPKER RUD. UTFF. PREUSS.RES.I.R. 219 1915-03-04 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie 1900 - -
HÖPFNER FRANZ MUSK. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
HÖPFNER WILHELM ERS.RES. 1.KOMP.ERS.REGT. KÖNIGSBERG 3 1915-09-03 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-10-11 - nagrobek betonowy
HOPFNER GUSTAV - - 1918-05-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HOPFGARTNER THOMAS SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-12-08 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HOPFGARTEN ALFO. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÖPFFLINGER JOHANN - SAN. ABT. 10 1915-02-10 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.48
HOPF MAX RES. - - - Wysieradz wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
HOPACZYLO ROMAN GEFR K.U.K. IR 89 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.07.1915
HOPA FRANCISZEK - - 1917-08-09 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1887 Przodkowo -
HOP ANDREAS - K.UNG.I.R.16 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HOOG ALOIS MUSKETIER 2. K. JNF. REG. 32 1915-02-13 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
HONZO MEHO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HONZIK ANTON LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HONZ...? ? - - 1918-10-30 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HONWALD FRHR V H. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HONSCHER OTTO - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HONSCHA CHR. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HŐNSCH OSKAR - - 1918-04-15 B. AOESNES Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HONRICK JAKOB HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-16 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HONKISZ JAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HONKISZ JÓZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HONKISZ WINCENTY - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
HONKA PETER - - 1914-09-26 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
HONK JAKOB GEFR. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HŐNISCH FRICZ FŰS. - 1915-08-04 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
HONISCH JOHANN - - 1918-03-13 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
HONISCH KARL - - 1914-09-26 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HONISCH ALEXANDER - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HONISCH GEORG - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
HONISCH ANTON - - 1914-10-29 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
HONIS JOSEF INF. KUK IR 99 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HONIGBAUM ERICH VZFW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
HONIGBAUM LEOP. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
HONIG STEFAN HUS. K.u.K.H.R. 13 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
HÖNIG FRANZ - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HÖNG FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
HONG WILHLEM - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HONETT ERICH MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HONER zu DREWER OSWALD FŰS. 3.GARDE.RGT. Z.F. 1915-05-04 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HONER AUGUST - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
HONEMEIR FRIEDRICH JG. PREUSS. RES. J.B. 19 1914-12-13 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - Betonowy postument z krzyżem
HONEKAMP H. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HONDKE PAUL - - 1917-08-19 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1888-12-17 HIRSCHFELDAU -
HONDER JON RUMÄN JNF.REGT.71.7.KP 1917-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HONDEK FRANZ GFT. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HONCZEK RICHARD - - 1915-09-25 - Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HONCZEK PAUL - - 1916-04-09 - Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HONC WENZEL LST. I.R. 36 1915-05-09 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HON ALFRED GFT. K.U.K.I.R. 66 1914-12-26 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
HOMZE KARL - - 1915-08-10 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HOMUTNIKOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 190 1917-09-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
HOMOŁEK PAWEŁ FRANCISZEK - L.I.R. 31 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1890 BRENNA -
HOMOR PAUL INF. I.R. 65 1914-12-22 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HOMOLYA GEORG INF. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HOMOLKA MARTIN INF. K.U.K.I.R. 29 1915-01-03 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
HOMOLA PAUL INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HOMOKY M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOMMEL GUSTAV - - 1915-01-24 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HOMKE EDWARD - - 1918-11-12 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
HOMKA TOMASZ - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
HOMIK JAN LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOMIENKO FEODOR RUSS. FEST.ART.KP.30 1915-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HOMCZYŃSKI THOMAS INF LDST.B.K. 34 Jaroslau 1914-12-09 - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HOMBORG OTTO UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HOMANN W. - LEJTN. 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HOMANN HERMANN GREN. 6 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-10 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HOMANN HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOMA FRANCISZ. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
HOLZWARTH HERMANN SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLZSCHUH JOHANN JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
HOLZNAGEL WILLI - - 1916-09-03 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
HOLZMANN OTTO K - - - Parciaki wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - znaleziony nieśmiertelnik w miejscu potyczki
HOLZMANN KARL SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLZMANN JOHANN INF. LDST.B. 160 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLZMANN PETER - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HOLZMANN FRANZ ERS.RES. BRÜCKEN ARB. ABT. 11/2 1915-03-26 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLZMAN MICHAEL PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÖLZLE JOHANN - BAYER.INF.RGT.3 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HÖLZL JOHANN INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-02 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLZKNECHT JOHANN LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HOLZKNECHT STEFAN LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HOLZKNECHT JOSEF LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HOLZKI BRONISLAUS RUSS. INF.REGT.249.12.KP. 1915-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HOLZINGER IGNATZ INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLZINGER IGNAZT INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-02 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLZHULER ? GERHARD - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
HOLZGRUBER JOHANN KDTT.I.D.RES. TKJR 1 1915-03-28 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLZER JAKOB SCH. K.U.K. SCH.R. 27 1914-12-(23-30) - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOLZER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLZER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLZER JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-(01-02) - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLZER RUPERT INFANTERIST I.R.59 1915-05-05 - Łowczów II (nr 170) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLZER JOSEF RESERVELEUTNANT, PROFESSOR INF.REG 59 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - J. Drogomir go nie wymienia
HOLZER WŁODZIMIERZ LEGIONISTA - 1914 - Rzeszów miasto, gm. Rzeszów, pow. rzeszowski podkarpackie 1897 - grób rodzinny XI-18-2
HÖLZENBECHER FRIEDRICH - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HÖLZEMANN - GEFREITER 4 K R INF R 22? gru-14 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HÖLZEL L. GEFR LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HÖLZEL G. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HOLZAPFEL W. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOLZ GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOLYKO JANOS INF. K.U.K.I.R. 65 1915-01-03 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
HOLYK JAKOB SCH. K.K. SCH.R. 32 1918-02-23 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HOLUM W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOLUBECZ IGNÁC HONVÉD 3.GY.E 1915-04-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLUBÁR EMIL LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HOLUB J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOLTZEMANN BRUNO GREN. 9 K.R.I.R. 93 1915-08-05 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HOLTZ JOH. FÜS. - 1914-09-07 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Grandshagen (Grądy) -
HOLTZ EMIL GEFR. - 19??-10-25 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Grandshagen (Grądy) -
HOLTZ REINHR. MUSK. - 1917-04-20 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Grandshagen (Grądy) -
HOLTZ ROBERT GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLTZ ERNST UTFFZ. - 1916-07-26 - Zagórzyce (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
HOLTWA TERENTI GEM/ROSJA I.R.205 1918-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
HOLTSCHNEIDER HEINR. MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HOLTMAN GUSTAV - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HOLTKAMP KARL MUSK P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÖLTING FRIEDRICH UNT. OFF. PREUSS.R.J.R. 8/219 1914-12-23 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLTHOFF HEINRICH PION. G.PION.BTL. 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLTFRETER FRIEDRICH UNTOFFZ. I.R. 206 / 8K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOLTFRETER FRIEDRICH UNTOFFZ . J . R . 206 / 6 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HÖLTER GERHARD RES PREUSS R. J. R. 218 1914-12-21 - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLTAPPEL WILHELM UNT.OFF. PREUSS.RES.I.R.12/220 1915-03-17 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLSTER GEORG FLIEGER 4.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-01-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1874-04-22 - -
HOLSTEIN OTTO MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HOLST M. LDST. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
HOLSING - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HÖLSCHER AUGUST - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HÖLSCHER RICHARD - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-16 - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HÖLSCHER HEINRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HOLPER FRANZ E.R.INF H.I.R. 13 1914-11-02 - Tarnów II (nr 202) miasto Tarnów, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLOMEL WENZEL INF. I.R. 29 1915-01-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HOLOMEK MICHAŁ - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
HOLODRYGA THEODOR INF. I.R. 95 4 ERS.R. 1915-01-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HOLODNIK JOHANN INFANTERIST K.U.K. L.B. 103 1915-06-25 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
HOLLUSCHEK W. ERS.RESERVIST 9.K.JNF.REG.61 1914-11-21 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
HOLLUNDER JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOLLSTEIN M. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOLLON ALOIS - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
HOLLNSTEIN FRIEDR. - - 1916-01-29 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOLLMANN MAX - - 1915-01-27 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HOLLMANN CLEMENS - - 1915-02-13 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOLLMANN FRITZ MUSKETIER I.R. 129 / 4K 1915-07-30 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOLLMANN FRITZ MUSKETIER J . R . 129 / 4 K 1915-07-30 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOLLITZER FLORIAN E.R.SCH. SCH.R. 30 - - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLLETZEK IGNAZ - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
HOLLERRBACH PAUL KPL. I.R. 14 1915-05-04 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLLER MICHAEL INF. I.R. 14 1914-12-30 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HOLLENDER HERM. ERS. RES. 10 KOMP. LANDW. INF. REG. 99 1915-08-17 - Modlin wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski mazowieckie - - FROHENAU/WRONOWY
HOLLEN HEINRICH - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Trzciana (nr 309) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
HOLLEIS RUPERT KPL. I.R. 59 1915-02-18 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÖLLEIN LOUIS RESERVIST 4 K. JNF. REG. 32 1915-01-16 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
HOLLECZEK HERMANN - - 1915-10-23 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
HOLLE ERNST - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
HOLLE HUGO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOLLBERG FRITZ RESERWIST RES.INFT.REGT.49/12.KOMP. 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-03-02 - nagrobek betonowy
HOLLAUS STANISLAUS JAGER T.K.J.R. 4 1915-04-07 - Woźniczna II (nr 179) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLLATZ EMIL UNTOFF.  L.J.R.9.8 K. 1915-02-02 - Mnin wieś, gm. Słupia, pow. konecki świętokrzyskie - - -
HOLLAS MIROSLAV JG. F.J.B. 2 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HOLLÄNDER PAUL GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLLAND THEODOR MUSK. PIR 79 1915-05-03 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOLLAND HUGO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOLLAND S.W. 41876 PRIVATE WORCESTERSHIRE REGIMENT 1918-11-04 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HOLLAIN PAUL - - 1915-01-15 - Turków wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HOLLACK KURT GRENADIER REF GREN. REGT. 100 1918-08-14 LESTREM (FRANCJA) Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1889-10-17 MARKERSDORF (Markocice) -
HÖLL J - - 1918-08-31 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - NALLABEN - NALABY -
HOLKIEWICZ JÓZEF - - 1918-11-07 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
HOLKA JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
HOLK OTTO M[U]SK[ETIER] - 1918-06-01 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HOLK GEORG M[U]SK[ETIER] - 1915-01-09 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HOLISZ JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
HOLIK FRANZ INF. IR 18 1915-04-05 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLGER - - - - - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
HOLEXA JOHANN FÄHNR. K.K.K..SCH.R. III 1914-12-27 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLEWA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HOLEWA JOHANN - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
HOLEWA BERHARD - - 1917-06-09 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HOLEWA EMANUEL - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
HOLEWA AUGUST - - 1917-10-20 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HÖLERER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
HÖLEMANN - RES. 10 K. INF. REG. 23 1914-12-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
HOLEIN FRANZ INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLEČEK EMIL LDST.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLEČEK ANTON KPL. K.U.K. I.R. 28 1914-11-20 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HOLEC ALOIS E.R.INF. IR 98 1914-12-12 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLEC FRANZ LST.GFT. I.R. 36 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HOLDT KARL - - 1914-12-12 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HOLDA JOHANN LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLAS JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLANEK WENZEL INF. IR 36 1915-03-11 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLAN THEODOR ÖSTERR. FÜRS.VATERLAND 1915-10-31 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
HOLAN LADISLAUS OB. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLA IGNACY - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
HOKYNÁŘ FRANZ - K.K.LDST.M.B. 78 1915-05-04 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HÖKEL FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOJEŃSKI JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
HOJEK WENZEL KPL. I.R. 98 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HOJDYS IGNACY - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
HOJDES J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
HOJDA JÓZEF - - 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOJARCZYK EDWARD LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL 1914-12-25 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOIS JOHANN INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOINKIS PAWEŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
HOINKA WILHELM - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
HOINKA HEINRICH - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
HOING BERNHARD - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
HOIN WILHELM - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HÖIHN KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HOHS JOSEF K.SCH. K.K.K. SCH.R. II 1914-11-27 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
HOHNKE ANDREAS - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
HÖHNER PETER FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOHNEDER JOSEF INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÖHNE JOHANN - - 1915-02-17 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
HOHNE KARL KRIEGSFRW. R.I.R. 208 / 8K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HÖHNE GUSTAV - - 1916-03-09 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
HOHNE KARL KRIEGSFRW. R . J . R . 208 / 9 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HÖHNE - - - 1916-??-?? RUßLAND Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gest.
HOHNE ALFRED RESERVE. J.R.46 1915-??-?? - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HÖHNE RICHARD - - - Russland Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
HOHNE BENNO - - 1918 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
HÖHNE OTTO GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 1 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÖHNE PAUL - - 1914-12-12 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
HÖHNE GUSTAV UNTFFZ. - 1914-10-30 FRANKREICH Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - verm.
HÖHNE JOH. - - 1915-01-08 Russland Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
HOHNBERG GUSTAV - - 1916-12-12 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HOHNBERG WILHELM - - 1914-10-08 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HOHNBERG KONRAD - - 1915-01-07 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
HOHNBERG BERNH. - - 1915-04-15 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
HÖHN JOHANN - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HÖHN AUGUST MUSKETIER R.J.R. 205/10K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOHN WILHELM - - 1918-03-16 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HÖHN HANS GEFR. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOHN ALBERT UFFZ. 11 KP. INF. RGT. 175 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1885-05-10 - -
HOHMEIER HEINRICH - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
HOHMANN WALDM. UFFZ - 1915-01-01 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HOHLSTEIN O. GEFREITER 10 K. INF. REG. 167 1914-11-24 - Szczawin wieś, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
HOHLSTEIN GUSTAV - - 1915-04-14 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
HOHLFELD FRANZ - L.J.R. 13 1915-07-13 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HOHLEMANN ERICH MUSK. 12/R. J. R. 226 1915-06-16 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
HOHLEIN HEINRICH MUSKETIER R.J.R.204/5K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
HÖHLE ERNST MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOHLE A. MUSK. - 1918-08-30 - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HÖHLE TEOFIL INF. ÖST.UNG. 1914-10-09 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HOHLA ADOLF - - 1916-05-02 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1882-??-19 - -
HÖHL KARL - - 1917-04-18 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
HÖHER IGNATZ LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HOHENWARTER JOSEF JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
HOHENSTEIN ALBERT MUSK. PRIR 268 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOHENSTEIN GEORG LDSTRM. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
HOHENSINN KARL ZUGSFÜHRER I.R. 59 1915-05-05 - Piotrkowice II (nr 176) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOHENSEIL GEORG LDSTM. R.J.R. 46/2K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOHENNER HEINR. LTN. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOHENHAU von HUGO - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
HOHENBERGER HEINR. LTN. R.I.R.207/4 1915-08-01 - Siedliszcze wieś, gm. Siedliszcze, pow. chełmski lubelskie - - -
HOHENBERG HERMANN - - 1918-05-07 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
HOHENAU Graf von FR. FLIEGEROFFIZIER JAGDGESCHWADER VON RICHTHOFEN 1918-07-27 - Ochla dzielnica, gm. Zielona Góra, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HOHEISEL? KARL - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HOHEISEL TH. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HOHEISEL MAX UT.OFFZ. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HOHEISEL JOSEPH - - 1917-10-25 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HOHEISEL FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOHECKER FRANZ INF. K.UNG.LDST.I.R.1 NÉPFELKELÖ M.K.NEPF.A.18.GBL.EZR. 1914-11-10 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
HOHÄUSER JOSEPH - - 1918-07-27 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
HOHAUS PAUL - - 1918-10-19 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOHAUS AMAND - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
HOHAUS JOSEPH - - 1918-04-12 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOGG J. 36836 PRIVATE LANCASHIRE FUSILIERS 1918-06-17 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HOGE HERMANN PIONIER RES.PION.KOMP.84 1915-08-08 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
HOFTMANN OSK. LANDSTM. - - - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - BAUTKE -
HÖFTMANN PAUL - - 1918-07-29 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Alexandrahutte -
HOFSTETTER LEOPOLD JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFSTEIN GUSTAV - - 1917-06-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HOFSTÄTTER IGNATZ SCH. SCH.R. 13 1915-08-01 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1886 SEITENSTETTEN -
HÖFSTÄTTER GEORG LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-29 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HÖFS EMIL - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - TRIBSOW / TRZEBIESZEWO Obelisk
HÖFS WIHELM - - 1916-05-23 - Gardno wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
HÖFS AUGUST MUSK. - 1914-09-03 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
HOFRICHTER H. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOFRICHTER R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOFRICHTER R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HÖFR JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFNER JAKOB RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÖFNER ALWIN MUSK. P.R.I.R. 46 1915-06-03 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1893-12-28 - -
HOFMEISTER ARTUR - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
HOFMEISTER BRUNO - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HOFMEISTER PAUL GFT. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
HOFMANN recte HOCHMANN FRANZ INF. K.U.K.I.R. 95 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFMANN KARL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HOFMANN JOSEF INF. K.K.LDST. BATL. NR 88 1915-15-31 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFMANN FRITZ SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
HOFMANN RICHARD - - 1917-02-10 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HOFMANN JOS. MUSK. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HOFMANN EMIL SCH. - - - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFMANN WILHELM LDSTM. R.J.R. 208/10K. 1915-08-07 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - Żeliwna tablica z symbolem żelaznego krzyża
HOFMANN ? - - 1918-09-02 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HOFMANN WENZEL INF. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFMANN WILHELM INF. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFMANN R. GEFREITER 2. K. E. BTL. LDW. GR. REG. 100 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HOFMANN ALFRED - - 1918 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
HOFMANN AUGUST INF. K.U.K. I.R.14 1915-02-01 - Wojnicz I (nr 285) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFMANN OTTO LDSTM. R.J.R. 46/3K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HOFMANN JOHANN KPL. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFMANN LEOPOLD - K.K.K.SCH.R.II - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HOFMANN PAUL - - 1918-06-22 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HOFMAN MAXIM IWANOWICZ RUSS. - 1915-05-26 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
HOFMAN PAUL - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-16 - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
HOFLMAYER MATHIAS INFANTERIST I.R.59 1915-05-05 - Łowczów II (nr 170) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFLICH JOSEPH - - 1917-09-25 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HOFLICH PAUL - - 1918-11-10 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HOFLICH PAUL - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
HOFLER FERDINAND - K.U.K. I.R. 49 1915-07-05 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HÖFLE AUGUSTIN PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFKEMEYER JOSEF KR.FR. PIR 78 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOFINGOTT. Von MAX LTN. T.K.J.R. 4 1915-02-15 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÖFINGER GEORG UT.JG. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HÖFIG OSKAR LAND - - - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
HOFIEDOW NISAMOLIN GEM./RUSS. I.R.12 1918-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
HOFFSTAEDT WALTER - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
HOFFRICHTER ERNST - - 1914 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
HOFFMEISTER KARL - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
HOFFMEISTER OTTO VIZ.FELDW. - 1919-07-19 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HOFFMEISTER BRUNO - - 1915-07-28 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HOFFMANN JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 7 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMANN J. INF. BAYR.R.I.R. 1/18 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
HOFFMANN ERICH - - 1918-10-27 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOFFMANN WILHELM - - 1917-10-28 in Dunge Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
HOFFMANN JOSEF UTFFZ. - 1916-09-05 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
HOFFMANN HERMANN SCHUTZE - 1917-05-07 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1893-02-19 - -
HOFFMANN LEOPOLD LDSCH. K.SCH.R. III 1914-12-16 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HOFFMANN ERHARD - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HOFFMANN PAUL - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
HOFFMANN FREIDRICH - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
HOFFMANN GEORG - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
HOFFMANN PAUL LANDSTM. - 1917-07-08 HEIMAT Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
HOFFMANN ERNST MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMANN KARL ERS. RES. - 1915-08-11 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN ? - - 1914-08-23 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
HOFFMANN KARL - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN JOS. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOFFMANN PAUL ARMIERUNGSSOLDAT 4.KOMP.ARM.BATL.19.VI.A.K. 1917-03-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1874-07-06 - -
HOFFMANN WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOFFMANN HEINRICH - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HOFFMANN REINH. - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
HOFFMANN FRITZ - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN GUST. - - - - Głębowice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
HOFFMANN ALFRED - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
HOFFMANN - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1916-09-16 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
HOFFMANN P. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HOFFMANN HEINR. GEFR. - 1915-09-27 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HOFFMANN H. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
HOFFMANN GEORG GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-04 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMANN HEINR. PLANKLER K.K.INF.RGT 44, 12FK 1915-01-01 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HOFFMANN EMIL - - - - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
HOFFMANN PAUL - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
HOFFMANN R.P. WEHR. 7 KOMP.INF.REGT.49 1914-09-07 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HOFFMANN PAUL MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
HOFFMANN OSKAR MUSKETIER 4 KOMP. INF. REG. 22 1914-08-22 - Zabór wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HOFFMANN HEINRICH - - 1914-12-15 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOFFMANN OSKAR MUSK. - 1914-10-07 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - GAJ / GAJ
HOFFMANN OSW. - - 1915-09-16 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
HOFFMANN O. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
HOFFMANN ALBERT ERS.RES. RJR 217/12K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HOFFMANN H. - - 1922-11-20 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
HOFFMANN F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
HOFFMANN FRITZ MUSKETIER 3LDST.INF.BTL POSEN V/3E KP 1915-02-15 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1916-08-04 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - VERM.[IST]
HOFFMANN ALFRED ER.RES. PREUSS.R.J.R. 11/220 1915-04-07 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
HOFFMANN P. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HOFFMANN - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
HOFFMANN PAUL - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
HOFFMANN FRIEDRICH - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HOFFMANN JOSEF - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOFFMANN JOSEF - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
HOFFMANN ROBERT - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
HOFFMANN THEODOR - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOFFMANN ROBERT FUS.