Nazwisk w bazie na literę G: 3939

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
G...RTO FRITZ - - 1916-01-26 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
G.CENZORI NICOLA - - 1918-05-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-12-08 - -
G? BRENH. ? - 1916-09-30 - Paździorno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
G? AUGUST FÜS[ILIER] - 1914-11-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
G? ? - - - - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
G? HEINRICH - - ????-04-29 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Gribow-Grzybowo obelisk
G? HERMANN? FÜS.? GREN.REGT. 4? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
G???ER KURT - - 1916-03-29 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
G?A??CH HANS - - 1915-05-15 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
G?CH ? ERS.RES. 6K R.I.R.? 1915-05-26 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
G?LH?U??? JOH. - - 1914-10-?? Westen Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
G?OWZOK FRZ. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
G?WSKI ? MUSK. RES.INF.REGT. 5? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GA... KARL - - 1916-07-16 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
GAAS ERNST - PREUSS.RES.JÄGER BATL.19 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GABA W. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
GABA ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
GABBATSCH K. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
GABBATSCH J. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN -
GABBERT HUGO MUSKIETER - 1917-09-19 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
GABEL KARL - - 1914-12-31 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GABEL VAL. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GÄBEL KARL - - 1914-10-08 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Tschistey-Sandewalde obelisk
GÄBEL WILHELM - - lip-15 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
GABEL BERTHOLD KURASSIER LEIB-KUR.RGT 1 ERS ESK 1914-09-13 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
GABELT ANDR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GABER ROBERT KORPORAL K.K.SCH.R.11 1917-04-26 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
GABER A. - - 1916 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
GABER BENEDIKT JG. TKJR 1 1914-12-13 - Wola Cieklińska I (nr 10) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
GABIETZ ANTON - - 1917-12-21 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GABIGA MIECZYST. OSTERR.  K.U.K.J.R.57  1914-11-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
GABITEL WILHELM RES. - 1916-08-10 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
GÄBLER R. ? 6 KOMP. RES. INF. REGT. 266 ????-??-?? - Sulimy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GABLER PAUL - - 1918 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
GABLER FERDINAND INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GABLICK PAUL FUS. 10 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
GABLONER ALOIS JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GABOLINI SIMONE SOLD. 275.FANT. 1918-06-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-04-25 - -
GÁBOR ANDREAS INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GABOR TOMAS JNFANT. K.U.K.J.R. 2/1K 1914-12-20 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GABOR JANOS SZER. 48.WĘGIER P.P.  1915-02-09 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
GABOR S. - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GABOR BERNHARD SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - obersekundaner
GABOR A. - - 1915-07-13 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GABOR SCHLOMA RES.JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
GABOŚ A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GABOV MORITZ GEM./RUM. I.R.67 1917-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GABRIDZIC GEORGIJ - RUSS.INF.REG.122 1915-01-26 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GABRIEL FRIEDRICH - - 1916-09-23 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
GABRIEL K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GABRIEL JOH. UTFF. PREUSS.RES.I.R. 219 1915-02-12 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GABRIEL HEINZ - - 1915-05-05 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
GÁBRIEL FERENC HONVÉD 3.GY.E - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GABRIEL ANDREAS INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GABRIEL HERMANN - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GABRIEL P. SCH?TZE - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
GABRIEL THEODOR - - 1915-04-29 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GABRIEL MAX - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GABRIEL ALLESSANDRO SOLD. 3.ART.M. 1918-09-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-08-15 - -
GABRIEL ALB. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GABRIEL JOH. MUSK. 11.I.R.59 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
GABRIEL W. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GABRIEL EUGEN - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
GABRIEL JOHANN LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(7-16) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GABRIEL EDMUND RES: UNTEROFFIZER K.K. FELDARTILERIE REGT.6 1914-12-02 - Bytom V miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1882-10-03 WIEDEŃ -
GABRIEL ANTON SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GABRIEL P. MUSKETIER 11 K. INF. REG. 140 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
GABRIEL FRANZ - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GABRIEL ALF. - - 1918-04-18 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GABRIEL H. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MOOSBRUCH -
GABRIEL KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
GABRIEL FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GABRIEL WILH. [ELM] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GABRIELLE GABRIELI LDSCH. K.SCH.R. II /1 1915-03-11 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GABRISCH ? - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GABRISCH JOHANN - - 1918 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GABRISCH ALEXANDER - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GABRISCH THOMAS - - 1915 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GABŘSČEK ANDREAS JG. F.J.B. 20 1914-12-19 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
GABRYEL M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GABRYELCZYK STAN. ? BOTMAT - ????-12-08 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
GABRYŚ JAN - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
GABRYS ADALBERT KUTSCH. BRIG. 100 1914-11-05 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GABRYSCH PETER - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GABRYSCH. JOHANN - - 1915-09-25 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
GABSCH K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GABZDYL FRANCISZEK - - 1919 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zmarł w szpitalu
GABZDYL JÓZEF - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
GABZDYL ANTONI - - 1914 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
GACA PAWEŁ SZEREG. - 1919-09-08 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
GACEK JÓZEF - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
GACEK FRANCISZEK - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
GACEK BENEDIKT LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GACEK IGNACY - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
GACEK J. - - 1917 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
GACH JOSEF - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GACH KARL - - 1917-09-12 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GACH D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GACKOWSKI FRANZ PREUSSISCHES RES. INF.RGT.220 1915-01-09 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GACUCH GIGORIJ - - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GACZIELA ANDREAS ZIVIL-KUTSCH. - 1914-12-14 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.36
GAD MATEUSZ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GADACZ ALOIS FAHRER BESP.ABT.E.FUSSARTL.RGT.6 1916-08-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1889-06-15 - -
GADE HERMANN GREN. K.P.G.R.Z.F. 1 1915-05-19 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GADEK GEORG - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GADELEON JOHANN INF. I.R. 62 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GADENZ CELESTE K.SCH. K.K.K. SCH. R. - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GADER RUDOLF KPL. K.U.K.F.J.B.12 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GADOMSKI LUCJAN - - 1915-03-23 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
GADOMSKI JOSEPH GEM./RUSS. FEST.ART. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GADONE VICTOR JG. T.K.J.R. 3 1915-05-13 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GADOW A. - - 1915 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1891 - -
GÄDTKE JOH. - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
GÄDTKE JOH. LEUTN.D.RES. - 1915-06-15 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
GÄDTKE RICHARD ERS. RES. - 1916-03-27 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
GÄDTKE REINH. UNTOFF. - 1916-03-09 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
GAEBEL KURT - - 1916-08-01 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
GAEBEL REINHOLD - - 1917-11-30 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
GAEBEL OTTO - - 1918-06-18 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
GAEDTKE WILHELM GEFREITER - 1918-05-30 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
GAERTIG AUGUST - - 1917-05-07 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
GAETZKI GUSTAV KAN. 4. BATT. FELD.-ARTL. REGT. 98 1914-11-05 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GAEWERT RICHARD SCHÜTZE - 1915-09-17 - Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
GAFRILLER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GAGANTZA JON GEM./RUM. I.R.54. 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
GAGARINOW PAWEŁ - - 1918-12-04 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
GAGEL? FRITZ UTFFZ. RES.INF.REGT. 266 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GAGIJEW ABRAM GEM/ROSJA I. R. 178 1918-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GAGIN NICULAE RUMÄN JNF.REGT.43 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GÄHLER PAUL UTFFZ. - 1918-07-18 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-10-15 - -
GAHLER K. - - 1916-07-28 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
GAHLER OSKAR GRENADIER 101 REGIMENT GRENADIERÓW 1918-03-30 MAILLY Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1895-10-11 - -
GAIARDELLI AGOSTAN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-28 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GAICH JURKO ZIV. FUHRM. KORPS. BACK. 2 1915-04-15 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
GAIDA ALOIS - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
GAIDA FRANZ - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GAIDA JOSEF - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
GAIDA JOSEF - - 1916 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
GAIDA JOSEF - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
GAIDA VINZENT - - 1914-22-09 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GAIDA PAUL MUSKETIER E.R. GARDE. REGT. 4 2 KOMP. lut-17 - Pawłowiczki II wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1896-08-11 - -
GAIDA PAUL - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GAIDA KARL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
GAIDA MARTIN - - 1915-07-23 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
GAIDA ANTON - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GAIDA JOH. - - - - Nowa Wieś Prudnicka II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GAIDA FRANZ - - 1919-08-12 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GAIDA FRANZ - - 1919-08-12 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GAIDA PETER - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
GAIDA JOSEF - - 1916-12-26 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
GAIDA BERNARDY - - - - Roszków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
GAIDA JOHANN - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GAIDA PAUL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
GAIDA PAUL - - 1918-03-22 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GAIDACZEK O. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GAIDETZKA JOS. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GAIDIS JOSEF RUSS. INF.REGT. 108.4 KP. 1916-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GAIDZIK ISIDOR - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GAIER HERMANN - - - - Krobusz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GAIJER JOSEF ÖSTERR. KAN. SCHWERE HAUBITZEN DIV. 4 1914-12-01 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
GAILIS FRANZ GEM/ROSJA I. R. 43 1918-03-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GAINITTINOW ARCHIARDIN GEM/ROSJA I.R.193 1918-04-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GAINSCHNIG JAKOB INF. I.R. 59 1915-05-08 - Brzostek III (nr 225) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GAIO ROCCO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GAISLER RUDOLF JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
GAISNI PAUL ÖSTERR. INF. K.U.K. I. R. 6 1914-12-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SAJHASGYORGYE 27 JAHRE
GAISWINKLERR A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GAJCZAK J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
GAJCZAK A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ROCZYNY -
GAJDA A. - - 1918 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
GAJDA NIKOLAS MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GAJDA JULIUS - - - - Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GAJDA JOHANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
GAJDA F. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
GAJDA WAW. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
GAJDA ISID.(OR) - - 1915-03-21 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GAJDA D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GAJDA STANISLAUS - - - - Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GAJDA R. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
GAJDA Jz. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
GAJDA - UNTEROFFZ. FELD TEFEGRAFEN BAT 1919-10-04 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1883-04-18 - -
GAJDACZEK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GAJDIK DYMITR RUSSE I.R. 183 / 3 ROTTE 1915-02-10 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
GAJDOS LÁSZLÓ HONVÉD 9/5.HONV.GY.E. 1915-03-24 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAJDOSI GEZA FAHNR./AUSTR.-WĘG. FJB 32 1914-12-12 - Desznica (nr 7) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
GAJDZIK BERNARD - - 1917-11-05 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
GAJEWSKI J. LANDST. - 1917-05-15 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
GAJEWSKI WŁADYSŁAW - 2 P.P. 7 KOMP. 1915-11-12 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GAJNUDINOW BACHTAL GEM./RUSS. I.R.99 1917-11-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GAJOWCZYK JOHANN - - 1916-11-02 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GAJOWSKI JOH - - 1915-03-21 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
GAJUAR GEORGI GEM./RUSS. I.R.3 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GAKAŁOW IZYDOR IWANOWICZ ARZT RUSS.I.R. 42 1915-01-09 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GAKIEN??? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
GAKOW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.?8 1918-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
GAKUSCHA KALANIK GEFR/ROSJA I.R.14 1917-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GÁL ALBERT INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GAL JOSEF VORM.FAHR.KAN. SCH.F.A.R. 35 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
GÄL FLORIAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GÁL THOMAS INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-06 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GÁL LUDWIG INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GÁL JANOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR. 1914-10-08 - Brzozowa (nr 184) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
GAL STEFAN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GÁL EUGEN ER.KPL.TIT.ZGSF. I.R. 62 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GAL JOSEF HONV. K.U.HONV.I.R. 2 1914-12-22 - Gromnik II (nr 146) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
GALA VINZENS KAPRAL  13 WĘGER. P.P.  1915-03-02 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
GALACSIES ÁDÁM HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GALÁCZAN JOHANN LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GALÁCZI NIKOLAUS GFT. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GALAGIN JWAN RUSS. INF.REGT.309 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GALÄJEW SEMEN SOLDAT 6.KOMP.100.RUSS.JNF.RGT. 1917-01-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1891 - -
GALAMBOS JOH. ÖST. HUSAR HUS.R. 8. K. K. 1914-02-26 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - DEPRÖD B.KULA UNGARN -
GALAPA GALINIS GEM./RUSS. I.R.36 1917-07-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
GALARDINI GIACOMO LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(7-16) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GALAS FRANZ JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
GALAS F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GALASCH JOSEPH GEFREITER 8 WUR. LDST. PION. K. 1915 - Ruszki wieś, gm. Młodzieszyn, pow. sochaczewski mazowieckie - - -
GALASKA JOSEF ER.RES. PREUSS.R.J.R. 6/220 1915-05-01 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
GALE MICHA GEM. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GALEA JON GEM./RUM. I.R.59 1917-0?-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GALEA ILIE GEM./RUM. I.R.2 1918-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GALEJEW IBRAHIM GEM./RUSS. I.R.307 1917-04-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GALELLI STEFANO SOLD. 261.FANT. 1918-06-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-12-19 - -
GALEMO KARL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
GALENDA MATWIEJ SZER. - 1917-05-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1884 - -
GALENDA MATWIEJ SZER. - 1918-05-21 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
GALETA ALAJOS HONVÉD 3.GY.E 1915-04-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GALEWSKI GEORG VIZEFELD - 1916-11-06 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GALF GARAN JULIEN SATRETNI I.R. 163 1915-04-25 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
GALGAN JOS. - - 1918-06-18 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GALGOCZI EMERICH INFT. I.R. 19 1914-11-26 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.66
GALIA FRANZ INF. KK LIR 31 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GALICA J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
GALICKIJ GRIGORJEW - RUSS.I.R.20 - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GALIMOW MJAGIS GEM/ROSJA I.R.305 1918-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
GALISCH OTTO HUS./NIEM. - - - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
GALISKIJ FEILX GEM./RUSS. I.R.7 1915-08-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GALITZKI JOHANN LDSTRM. 3 / LD. BTL. PREUSSISCH STARGARD 1914-11-26 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GALIZZA GIOVANNI SOLD. 90.FANT. 1918-07-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889- - -
GALKIN IWAN RUSS. I.R.327 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GALKIN STEFAN GEFR/ROSJA I.R.128 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GALKOWSKI JOHANN MUSKETIER RES. INF. RGT. 225 1914-10-23 - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GALL ANTON UTFFZ./RUM. I.R.54 1917-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GALL ALBERT INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GALL MICHAI GEM./RUM. I.R.7 1917-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GALLA JOHANN - - 1917-09-02 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
GALLA PETER - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
GALLA I FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
GALLA II FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
GALLANDLAN IMIMOIBIN - - 1916-10-10 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1882 - -
GALLANTE AMIDIO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
GALLAR GEORG - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GALLASCH HERM. - - 1915-08-29 Russland Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
GALLE JOSEF WEHRM. PREUSS.LDRV.INF.REG. NO.38 1914-09-17 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GALLE FRIEDRICH - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
GALLE PAUL - - 1918-04-11 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GALLE WILHELM KRGSFRW. 5 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-10 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GALLE HEINRICH - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
GALLE WILHELM KRGS.FRW. RES. INF. REGT. 264 5. KOMP. 1915-02-10 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 6
GALLE (?) W - - 1915 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
GALLEI CORNELIUS ERS. RES. RJR 221/6K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
GALLENSKA JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GALLER WILLIBALD - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
GALLERANI GIUSEPPE SOLD. 71.FANT. 1918-02-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-12-07 - -
GALLERT THEODOR - - 1918-09-24 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
GALLERT THEODOR - - 1918-09-24 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GALLERT PAUL - - 1918-10-20 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
GALLERT PAUL - - 1918-10-26 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GALLERT STANISLAUS - - 1917-07-27 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GALLETZKA GOTTFRIED - - 1919-08-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1898-04-14 - -
GALLI OTTAVIO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
GALLI DOMENICO CAP. 18.ART.C. 1918-06-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-04-09 - -
GALLI LUIGI SOLD. 893.MITR. 1918-05-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-08-03 - -
GALLIGANI PIO SOLD. 247.FANT. 1918-05-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881 - -
GALLINA SERAFINO SOLD. 372-MITR. 1918-03-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883- - -
GALLMEISTER WILHELM - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GALLMETZER PETER LDSCH. K.SCH.R. II 1915-03-07 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GALLO WILL - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
GALLO ANDRÁS GFT. (ORV.) K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GALLO GIUSEPPE SOLD. 48.FANT. 1918-12-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-06 - -
GALLO ROMANO E.R.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GALLO STEFANO SOLD. 3.ALP. 1918-01-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890- - -
GALLUS GUSTAV - - 1915-07-21 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1891-12-24 - obelisk
GALLUS KARL KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1914-03-20 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GALLUS JOSEF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GALLUS ANDEAS MUSKETIER INF.RGT.21/1K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
GALLUS ANDREAS - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GALLUS PAUL - - 1918-04-25 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GALLUSSI DOMENICO SOLD. 49.FANT. 1918-01-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895- - -
GALLY JOHANN HPTM. IR 27 - - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GALLY J. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
GALM KARL - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
GALMA PAWEŁ ŻOŁNIERZ ARMII NIEMIECKIEJ - 1917-12-25 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GALNTSCHKE HERM. - - 1915-10-12 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
GALO JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GALONSKA ALOIS - - 1915-09-24 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GALONSKA KARL - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GALONSKA KARL - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
GALONSKA GEORG - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GALONSKA FRANZ - - 1916-07-01 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
GALONSKA ANSELM - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
GALONSKA KARL - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
GALONSKA JOSEF MUSK. - 1915-09-26 - Rachowice wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GALSTER OTTO KAPITAN/NIEM. BIR 3 1915-05-07 - Łysa Góra (nr 9) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
GALTZKA FRANZ - - 1916-10-19 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
GALUBOWICZ P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GALUN ANTON LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GALUSCHKA ALEXANDER - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GALUSKA BOLESLAUS GFT. K.K.L.I.R. 16 maj-15 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GALUSKA FRANZ - - 1915-05-07 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GALUSKA JOSEF - - 1917-07-12 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GALVANI GIACOMA GEM/WŁOCHY ALP.R.2 1919-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
GALWAN MAR? PODOF 1.17? 1914-11-12 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
GALWAS JOHANN - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE-WIELOPOLE -
GALWAS ROBERT MUSK. - 1915-05-20 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GALYGA DMYTER JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
GALZOW ?GOR RUSS.SOLDAT - 1917-10-14 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GAMACZENKO IWAN - RUSS.I.R.293 - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GAMAN IWAN GEM/RUMUNIA I.R.1 1917-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GAMBALE ANTONIO SOLD. 95.FANT. 1918-05-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-06 - -
GAMBIETZ VIKTOR - - 1915-03-10 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GAMBIETZ FRANZ - - 1914-10-14 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
GAMBIETZ ROCHUS - - 1915-08-01 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GAMBKE AUGUST B?AMT STELLV. - 1917-04-04 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1878-04-24 - -
GAMBONOLE BARTHOLO LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(7-16) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GAMBORG JÖRGEN WEHRM. 6 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GAMER LAURENTZ JOSEF ZGSF. K.K.SCH.R. 11 1914-12-19 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GAMISCH J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GAMMERSCHLAG ? UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GAMOŃ JAN - - 1916 FRANCJA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1890 ŻORY-OSINY -
GAMOŃ FRANCISZEK - - 1917 FRANCJA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1893 ŻORY-OSINY -
GAMPE LEO GEFREITER J.R. 78/2K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
GAMPER ANDREAS ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GAMPER PETER ZGSF. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GAMPER JOSEF JG T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GAMROT F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GAMROT JÓZEF - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
GAMROT LUDWIK - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
GAN JOHANN - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GANAGA ANDREJ GEM./RUSS. I.R.206 1916-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GANARIN LUIGI JG. T.K.J.R. 2 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GANASINSKI F. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GANASSALE PIETRO SOLD. 2.ART.C. 1918-06-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-03-05 - -
GANC HANS - R.J.R. 223 1914-12-03 - Pawlikowice wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
GANČARUK BORIS INF. RUSS.I.R. 131 - - Tarnowiec (nr 180) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GANCARZ ADALBERT KPL. I.R. 57 1915-01-26 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GANCARZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GANCZ SANDOR HONV. K.UNG.L.I.R. 20 M.KIR.20 .HONV.GYAL.EZR. 1914-12-29 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
GAŃCZARCZYK JÓZEF - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
GANCZEROW MAXIM SZEREG.SYB.ARMII ROSYJSKIEJ 42 P. 1918-08-23 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GANCZOREK SEBASTIAN INF. K.K. LDST.I.R.16 1915-05-08 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GANDEA GHEORGHE GEM./ I.R.50 1917-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GANDLAU ANTON UNTEROFFIZIER LDW.INF.RGT II, 9KP 1915-04-15 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
GANDURA PETER - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
GANDYRA JOCHANN - - 1917 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
GANDYRA ALBERT - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
GANDZIOR HEINRICH - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
GANEA MARIN GEM./RUM. I.R.46 1917-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
GANETSCHKIN ANDREI GEM./RUSS. I.R.242 1917-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GANG JOHANN - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GANGL ANTON JNFANT.  K.U.K.J.R.84  1914-12-11 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
GANGLBAUER H. E.F.FLDW. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GANGLUTT PHILIPP JAKOB KAN. FUSSAR.BTL. 38 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GANIEK JÓZEF - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
GANJUSCHKIN IWAN GEM./RUSS. I.R.24 1918-04-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GANOWICZ . WRM 6 U 9 KOMP 1914-12-05 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
GANOWICZ KASIMIR WEHRMANN  L.I.R.46.8 KOMP.  1915-05-20 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
GANSE GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
GANSEL RICH. - - 1917-07-31 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GANSEL ANDREAS LDST.INF. I.R. 100 1915-03-23 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GANSELMAYER JOSEF LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GANSERICH AUGUST INF. K.K.LDST. BATL. I.R. 15 1915-02-24 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GANSEUER EWALD GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GANSLAR JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
GANSR? FRITZ - - 1915-02-08 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GANSREITER - MUSKETIER - 1914-12-11 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
GANSTER ANTON SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GANSWINDT BERNIE - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
GANSWINDT A. MUSKET. - 1915-12-12 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
GANTHALER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GANTSCHAKOW GRZEGORZ SZER. 57 p.p. 1917-05-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
GANTZ FRANZ - - - - Winniki wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
GANTZCKOW WALTER MUSK. - 1917-12-08 lazaret SENSBURG Stawno wieś. gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
GANTZER GEORG PREUSSISCHES RES. INF.RGT.220 1915-05-05 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GANY KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GANZ AUGUST - - 1915-07-08 * - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Boguschütz / Boguszyce -
GANZKE PAUL SERGT. - 1916-03-30 SHOSEEM Tarnów (lubuskie) wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
GAPBSCH WILLY - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GAPE FRANC SZER 6.5.149.J.R 1914-12-08 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
GAPIE MARIN GEM./RUM. I.R.66 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GAPIEW GAWRIL INF. RUSS. I.R. 132 1915-02-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GAPIŃSKI MAKSYMILIAN - - 1915-06-05 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1890-08-16 - -
GAPINSKI EUGEN KR.FR. KPGGR 3 1915-05-09 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GAPIŃSKI JÓZEF - - 1918-03-29 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1891-02-19 - -
GAPIŃSKI JAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
GAPOLENITSCH IGNATI GEM/ROSJA I.R.2 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GAPSKI CZESLAUS - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
GARA JOSEF - I DW IR 14 maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
GARAFULI GIOVANNI SOLD. 15.BERS. 1918-04-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883- - -
GARAGEA MATEI GEM./RUM. I.R.73 1917-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GARAJEW PAWEL GEM./RUSS. I.R.284 1917-11-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GARAN VINCENZO SOLD. 39.FANT. 1918-04-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-06-03 - -
GARANG MICHAEL KAN. PFAR 237 1915-05-04 - Bednarka (nr 84) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
GARANIE ANTON GEM/ROSJA I.R.447 1919-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GARASSIMENKO NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.328 1918-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
GARAU GIUSEPPE SOLD. 234.FANT 1918-06-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-12-31 - -
GARBACIOK PIOTR - - 1919-06-23 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
GARBAS PAUL - - 1916-09-22 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GARBAS VINZENT VERMISST - maj-19 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - zaginął
GARBAS STANISLAUS - - - - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
GARBAS EMANUEL - - 1918-08-27 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GARBAS PAUL - - 1916-09-22 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GARBAS IGNAZ - - 1917-08-14 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GARBAS JOHANN - - 1918-06-08 FRANCJA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GARBASCU MICHAEL GEM./RUM. I.R.3 1917-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
GARBATSELIK PETER GEM./RUSS. I.R.8 1918-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GARBÄTZ E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GARBE REINHOLD MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GARBE GUSTAV KAN. - 1918-02-26 FRANKREICH Zelkówo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Silkow) pomorskie - Sorchow obelisk
GARBE FRIEDRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GARBE WILLI - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GARBE ERICH - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GARBE HERMANN - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
GARBE JULIUS - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GARBELLA HYAZINTH - - 1916-06-10 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
GARBELLA JOSEPH - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GARBER O. MUSKETIER - 1918-07-18 Frankenreich Żelkowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
GARBER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GARBER GUSTAV KANONIER - 1918-02-26 Frankenreich Żelkowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - Sorchow-Żoruchowo - obelisk
GARBER O. MUSK. - 1918-07-18 FRANKREICH Zelkówo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Silkow) pomorskie - - obelisk
GARBERI LUIGI SOLD. 207.FANT. 1918-13-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-07-08 - -
GARBIEC JAN - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
GARBIŃSKI ALEKSANDER LEGIONISTA - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
GARBISLANDER JOSEF JG T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GARBITSCH DRAGITSCH GEM/SERBIA I.R.5 1916-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GARBUNOW IWAN GEM./RUSS. I.R.250 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GARBUNOW ABRAM - 14 P.P. 3 K. 1917-08-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
GARBUZIŃSKI ? INFANTERIST - 1914-10-28 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
GARCZEWSKI JAKOB - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
GARDEJEW STEPAN GEM/ROSJA I.R.15 1918-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
GARDEJOW JGNATI GEM./RUSS. I.R.133 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GARDESANI LIVIO LDSCH. K.SCH.R. II 1915-01-20 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GARDIANCZIK JOSEF - - 1914-09-22 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
GARDINE ANTON GEM/RUMUNIA I.R.53 1917-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GARDLO JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GARDOMIK STEPHANUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GARDUHN FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GARDULSKI Z. E. - - 1920 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1902 - Kl. VII
GAREJ UDEM - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GARINO GIOVANNI SOLD. 2. 1918-05-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-05-09 - -
GARIOLO ANGELO SOLD. 15.BERS. 1918-04-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-10-21 - -
GARITZ H. LDST. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
GARLETH CAMILLO SOLD. 2.ALP. 1918-10-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
GARLICK F. PRIVATE / WLK.BRYTANIA King's Own Yorkschire L.I. 1918-08-22 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
GARMS JÜRGEN-HEINRICH WEHRM. 9. KOMP. RES. REGT. 76 1914-10-16 - Nowy Młyn wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
GARMUCHAMETOW GABIDULLA GEM/ROSJA I.R.161 1918-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GARMUS JOSY GEM./RUSS. I.R.111 1916-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GARN JOSEF INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GARNCARZ S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GARNICEANU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.18 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GARNITZ FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GARNMANN NORBERT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GARNOTH(?) PAUL - - 1917-12-19 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GARNS PAUL - - 1918-04-09 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
GARNWEITNER RUP. INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GARO ANSELMO GEM/WŁOCHY ALP.R.3 1919-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GARON K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GAROSZYNKIN HARASIM SZRG. 14 / 292 P.P. 1916-07-02 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 651
GARRE STEFANO SOLD. 210.FANT. 1918-10-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878-08-16 - -
GARRITANO CARMONE - - 1918-06-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-07-18 - -
GARSCHKOW ALEKSANDER GEM/ROSJA I.R.?4 1917-12-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GARSCHUKA MAKAR GEM./RUSS. I.R.105 1918-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GARSETZ KARL - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
GARSKE PAUL ERS. RES. I.R. 45 / 7K 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
GARSKI IGNATI SERGT A.K.23 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GARSKI JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
GARSTANTIN STAN GEM/RUMUNIA I.R.59 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GARSTANTIN STAN GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GARSTECKI VINZ. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GARSTECKI BERNHARD - - 1918-09-02 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1871-12-23 LUKOWO -
GARSTENSEN - LANDSTURMMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
GARTENBERG JOSEF PIECHUR 9 PUŁK PIECHOTY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1885 Dolina -
GÄRTIG AUGUST - - 1918-05-01 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
GARTNER LEAUM JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-23 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
GARTNER J - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GARTNER EDWIN SOLDAT INF. REGT. 102 1917-03-09 BURGAVESNES AU DER SOMME Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1891-04-09 MARKERSDORF (Markocice) -
GARTNER GUSTAW EDMUND LANDWEHRMANN LANDW. 101 REGIMENT PIECHOTY 1915-05-14 SZPITAL POLOWY W BROMBERG Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1879-06-19 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
GÄRTNER KASPAR INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GARTNER L.WEINT JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
GÄRTNER REINHOLD - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GARTNER EDMUND FAHRER FUSS ART. REGT 19 1919-01-18 MARKOCICE Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1892-09-06 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
GÄRTNER PAUL - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GARTNER ERWIN SOLDAT (SZEREGOWY) 103 REGIMENT PIECHOTY 1916-01-30 REZERWOWY SZPITAL POLOWY W BAUTZEN Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1896-12-27 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
GÄRTNER BERNH. - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
GÄRTNER ERNST RESERVIST MGKL IR 37 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
GÄRTNER REINHARD GEFR. - 1918-06-18 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1879-10-30 - -
GÄRTNER HEINRICH UT.JG.TIT.ZGSF. F.J.B. 12 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GÄRTNER O. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GÄRTNER W. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GARTZLAFF EMIL ERS.RES. J.R.21/1K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
GARUS THEOD. - - 1916-09-04 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
GARUS JULIUS - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GARUS PETER - - 1917-02-22 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEKARMIA -
GARUS PAUL - - 1914-10-25 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
GARUS PIOTR - - 1918-08-31 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
GARUTTI PRIMO SOLD. 43.FANT. 1918-03-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-03-28 - -
GARWACKI WŁAD. - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GARYOSZYN ANDRY - IR 18 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GAŠ LAURENZ - - 1915-06-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
GAS RUDOLF INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GASALSKI WASSILI GEM/ROSJA I. R. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GASBATSCHOW IWAN RUSS. - 1918-12-13 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
GASCA SAVO GEM./RUM. I.R. 68 1917-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
GASCH HERBERT - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GASCH HERBERT - - 1918-03-22 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GASCH JULIUS - - 1914-09-04 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GASCH GERHARD - - 1918-05-10 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GASCHKA PAUL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GASCHKA FRANZ WEHRM. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GASCHKA EDUARD - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
GASCHKA THEODOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
GASCHMANN JOZEF ? PIECH. 1916-06-09 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
GASCZAK S. ? 8 KMP 1915-08-15 - Stara Ruś wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
GASCZAK PETER - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
GASDE PAUL - - 1915-03-17 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
GASDE ERNST - - 1915-03-30 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
GASIČ-MUŠIČ ILIJA INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
GASIEWICZ JAKUB - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
GĄSIOR FRANZ ZGSF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GĄSIOR KL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysakówek -
GĄSIOR J. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
GASIOR STANISLAUS INF. L.I.R. 32 1915 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
GĄSIOR WOJCIECH - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
GĄSIOREK WOJCIECH - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
GĄSIOREK STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
GĄSIOREK JÓZEF - - 1914-09-22 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GĄSIOREK FRANCISZEK - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
GASLUKA AFANAZI INF. RUSS.I.R.173 - - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GÄSNER WILHELM - - lip-15 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
GASNIKOW JWAN RUSS. INF.REGT.108.10.KP. 1915-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GÁSPÁR LUDWIG INF. I.R. 62 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GASPAR LUDWIK SZER. J. R. 62 1915-04-02 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
GASPAR ISTVAN - - 1915-05-08 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
GASPÁR ANDREAS GFT. K.U.K.I.R. 62 1915-05-04 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GASPARELLI ISACO GEM/WŁOCHY MASCH.APT.10405 1918-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
GAŠPARIĆ LUKA JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GASPERI GIUSEPPE LDST.JG. TKJR 3 1915-03-29 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GASPEROTTI LUIGI LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(7-16) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GASSE GUSTAV MUSK. - 1915-05-26 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
GASSER RUDOLF - - 1918-07-31 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
GASSER ALOIS KPL. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
GASSER FRIEDRICH JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
GASSER GEORG UT.JG.TIT.ZGSF. TKJR 4 1915-03-10 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GASSMANN MAX STABSARZT.DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GASSMANN JOSEF JG. F.J.B. 16 1914-11-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GASSMANN EUGEN - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GASSNER D. MUSKETIER 11 K. INF. REG. 176 1914-11-20 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
GAST - - - 1915 - Osowo wieś, gm. Kępice, pow. słupski (niem. nazwa Wussow) pomorskie - - -
GAST ARTUR - - - - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - - -
GAST KURT - - 1916-07-27 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
GAST FRITZ UTFF. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
GASTALDI PAOLO SOLD. I.ALP. 1918-08-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885- - -
GASTETGER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - STELA
GASTINGER I - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GASTLER GUSTAV SCHÜTZE - 1917-08-08 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
GASTLER OTTO MUSK. - 1915-04-22 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
GASTOŁ FRANCISZEK - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
GASTOŁ JAKÓB - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
GASZ JAN - - 1917-10-24 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
GASZ JÓSEF - - 1916-05-05 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
GĄSZCZAK JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
GĄSZCZAK NIKD. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
GĄSZCZAK WAL. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
GĄSZCZAK JULJ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
GĄSZCZAK PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
GĄSZCZAK ANDRZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
GĄSZCZECKI HENRYK KAPR. - 1914 - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
GASZCZECKI HENRYK - 1 BRYGADA J. PIŁSUDSKIEGO 1914 - Julianów wieś, gm. Nieborów, pow. łowicki łódzkie lat 32 Żywiec -
GĄSZCZEWSKI HENRYK - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
GASZCZYK LUDWIK - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
GASZCZYK JÓZEF - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
GASZKOW JAKOW SIERŻ. ARMII ROSYJSKIEJ 4 72 P.P. 1918-02-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
GASZKOWSKI V. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
GAT?ONTHE HANS - - 1917-08-26 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GATEA STEFAN GEM/RUMUNIA I. R. 80 1917-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GATIATULIN KAFIZULLA GEM/ROSJA I.R?4 1918 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
GATIN GATEI UTFFZ/ROSJA I.R.163 1918-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
GATLAN GHEORGHE GEM./RUM. I.R.40 1917-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GATNER FRANZ MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GATOTEARU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.16 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
GATSCHARIN ALEKSANDER RUSS. INF.REGT.162.7.KP. 1915-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GATSCHER HERMAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GATTER ANTON INFANTERIST I.R. 33/5 - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1885 BUDAPEST -
GATTI GIOVANNI JG. T.K.J.R. 1 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GATTINGER ADAM JAGER RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GATTNER FRANZ - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
GATTNER MARTIN - - 1918-05-12 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GATZ PAUL UNTEROFFIZ 7 K. INF. REG. 149 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
GATZA EMANUEL - - 1918 ENGLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GATZKA LUDW. - - 1916-0724 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GATZKA MART. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
GATZKE FRANZ - - 1917-11-?? - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
GAU ERICH MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAU ADOLF SCH. SCH.R. 10 1915-02-20 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAU ERICH GFT. R.P.K. 85 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAUBITZ MAX - - 1914-11-14 - Przeździedza wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
GAUGER AUGUST - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - GRAMBOW / GRĘBOWO Obelisk
GAUGER PAUL RES. - 1917-10-03 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
GAUGER HERMANN LANDSTM. - 1917-07-27 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - ZAGINĄŁ
GAUGER FRANZ - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
GAUGER HERMANN - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - SCHWENZ / ŚWINIEC Obelisk
GAUGHTZ KLEMENS - - 1915-03-30 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GAUGLITZ PAUL - - 1915-05-02 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GAUGLITZ AUGUST - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GAUGLITZ HERMANN - - 1916-02-22 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GAUGLITZ KURT - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GAUGLITZ AUGUST - - 1917 - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GAUL HERMANN - - 1915-08-08 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Pyaschen-Piaszno obelisk
GAUL REINHARD LEUTNANT 4 Garde Gr. Rgt, 12 komp. 1915 - Lublin II miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GAUL PAUL - - 1915-01-12 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
GAUPLITZ PAUL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GAUPP DR JOHANNES - - 1920-03-07 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1873-07-13 SAGAN -
GAUSCH KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
GAUSLOSER KARL MUSK. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAUSMANN AUGUST KAN. KPGRZF 2 1915-05-05 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
GAUTSCH JAKOB INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GAUTSCH KARL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GAUW?? O. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GÁVA ANTAL HONVÉD 3.GY.E 1915-06-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAVERSENI ? ERMINIO - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GAVIAK JOSEF HONV. H.I.R. 9 1914-12-25 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GAVRANČIČ NIKOLAUS KDTT. K.U.K.F.J.B. 31 1915 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GAVRILA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.75 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
GAVRILOVIC BOZO INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
GAW? PAUL MUSK[ETIER] - 1915-??-24 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
GAWARI KAROLI INF. K.U.K.I.R. 65 1915-02-07 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
GAWCETOW JAGOR GEM./RUSS. I.R.335 1917-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GAWCILIUK (?) DIMITRI RUSS. INF.REGT.19.9.KP. 1917-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GAWEHN ALB. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GAWELLEK ROBERT - - 1918-08-01 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
GAWENDA WILHELM - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
GAWENDA JOHANN - - 1917-08-20 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1888-08-13 - -
GAWENDA JOSEPH - - 1918-04-14 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GAWENDA JOHANN - - 1916-06-24 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
GAWENDA VALENTIN - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GAWEŁ IGNACY - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GAWEŁ JÓZEF - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GAWEŁ JÓZEF - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GAWEŁ FR. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
GAWEŁEK JÓZEF ? ? ? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
GAWIN ANTON GEM./SERB. I.R.112 1917-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
GAWINIAK W. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Szafranów -
GAWIŃSKI JAN - - - - Siewierz miasto, gm. Siewierz, pow. będziński śląskie - - robotnik
GAWKASSEW SAMUIL UTFFZ/ROSJA I.R.314 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
GAWLAK WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Ziempniów -
GAWLAS JERZY - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
GAWLAS J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GAWLAS FRANCISZEK SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GAWLAS JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
GAWLAS FRANCISZEK - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
GAWLICZEK WOJCIECH - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
GAWLIK PAUL - - 1914 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GAWLIK KLEMENS - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
GAWLIK ? ? ? 1916-06-08 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
GAWLIK JÓZEF - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
GAWLIK EMMANUEL - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GAWLIK ERNST - - 1915-02-17 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
GAWLIK VIKTOR - - 1918-03-22 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
GAWLIK JOHANN INF. ? 1914-??-?? - Kasina Wielka (nr 364) wieś, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - -
GAWLIK JOSEF - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
GAWLIK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GAWLIK EMANUEL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
GAWLIK JOH. - - 1915-09-26 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GAWLIK FRANZ MUSK. - 1918-??-?? - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GAWLIK JOHANN MUSKETIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1898-11-12 - -
GAWLIKOWICZ JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
GAWLINA BERNHARD - - 1916 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
GAWLINA W. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
GAWLINA F. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
GAWLIŃSKI ADAM OB. AUFS. K.K. GRENZ SCH.5 1915-04-12 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GAWLISTA PAUL - - 1916 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GAWLISTA JOHANN MUSK. - 1918 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
GAWLISTA PETER - - 1915-02-02 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GAWLITA STANISLAUS - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
GAWLITTA ROBERT - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
GAWLITZA FRANZ - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GAWLITZA JOHANN - - 1916-04-05 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
GAWLITZA JOHANN MUSK. - 1915-08-30 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GAWLITZA THOMAS - - 1918-04-05 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
GAWLITZKI THEODOR - - 1914-11-11 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
GAWLIZA FRANZ - - 1915-09-11 BELGIA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GAWLK MICHAŁ - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
GAWOLLEK JOSEF - - 1916-08-09 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GAWOR STANISLAUS INF. IR 100 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
GAWOREK JOS. - - 1915-03-03 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GAWORSKI JOSEF DRAGON ? 1914-12-?? - Wierzchlas wieś, gm. Wierzchlas, pow. wieluński łódzkie - - -
GAWRILENKO IWAN INF. IR 195 - - Radocyna (nr 43) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAWRILEW ZACHAR - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
GAWRILIN STEFAN RUSS. INF.REGT.139.8.KP. 1914-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GAWRILOVICS SVETOZAR LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAWRILOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.270 1917-04-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GAWRILOW ANTIP GEFR. SIB.SCH.I.R.13 1917-07-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GAWRILOW WLADIMIR GEM GRENZ.R.6 1918-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GAWRIN NIKITA RUSS.SOLDAT - 1918-03-24 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GAWRISCH ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GAWRISCH AUG. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GAWRISENKO ANDREJ GEM./RUSS. I.R.50 1917-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GAWRON KAROL - - 1918 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
GAWRON JÓZEF - - 1918-09-07 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
GAWRON EMANUEL - - 1914-01-06 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1895-12-31 - -
GAWRON AUGUST - - 1918-04-04 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
GAWRON JOSEF - - sty-15 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Grabow -
GAWRON FRANZ INF. KK LIR 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GAWRON LADISLAUS LDST. INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAWRON ADAM - - 1915-01-15 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
GAWRON FRANZ - - 1918-05-19 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
GAWRON PAUL - - 1917-06-23 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Grabow -
GAWROŃSKI JÓZEF - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
GAWROŃSKI JÓZEF - - 1918-12-26 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
GAWROŃSKI JÓZEF - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
GAWRYCH A RES 4 KOMP. 1914-12-03 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
GAWRYKIEWICZ A. INFT. I.R. 207 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
GAWRYLIN FEODOR ROSJA JNF.REGT.116.1.KP 1915-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GAWRYŚ FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW -
GAWRYŚ WŁADYSŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
GAWRYŚ WAWRZYNIEC - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW -
GAWRYŚ WOJCIECH - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - WOLA CHORZELOWSKA nagrobek
GAWRYŁOWNIKOW - KOSAK IR 16 - - Krzywa (nr 54) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAWSOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.109 1917-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
GAWŁOWSKI RUDOLF - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
GAWŁOWSKI JÓZEF - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
GAWŁOWSKI JÓZEF - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
GAWŁOWSKI JÓZEF - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
GAWŁOWSKI ALOJZY - - 1916 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
GAWŁOWSKI JÓZEF - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
GAY ANGELO SOLD. 81.FANT. 1918-03-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-08-04 - -
GAYDOSIK JAN - K.U.K.DRAGON R. 11 1915-07-17 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GAYEWSKI E. MUSKET. - 1915-02-27 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
GAYKO EMIL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Schnepien -
GAYKO FRITZ - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Schnepien -
GAZA WOJCIECH UŁ. 2 P.UŁ. 1917-08-24 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie 1886-03-01 - stela nagrobna, grób był prawdopodobnie w innym miejscu
GAZAKU TUDOR ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 5 P.P. 1917-05-29 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GAZAREK JOSEF INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GAZDA VALENTIN INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAZDA ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GAZDA JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GAZDA JOHANN SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-05 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GAZDA FERDYNAND - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GAZDAG GYÜLA HONV. K.UNG.L.I.R.20 (M.KIR.20.HONV. GYAL.EZR.) 1914-12-24 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GAZDIK JOSEF LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAZDYJA MILROR ÖST. UNG.INF. - 1915-05-02 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
GAZDZIK STANISLAUS INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
GAZIĆ STEVAN LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAZO G - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GAZZRIFFI ANGELO JG. T.K.J.R. 2 1915-05-06 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GAŁĘZEWSKI WACŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
GAŁKIN PROKOP - 156 P.P. 16 K. 1917-09-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
GAŁKOWSKI WALERY SZER. 5 PP L.P. 1915-07-16 OKOLICE URZĘDOWA Urzędów wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki lubelskie - - -
GAŁUSZKA A. - - 1917 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
GAŁUSZKA LADISLAUS INF. KUK IR 16 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GAŁUSZKA FRANCISZEK - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
GAŁUSZKA MICHAŁ - - 1916 - Łęki Strzyżowskie wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
GAŁUSZKA P. - - 1918 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
GAŁUSZKA TOMASZ - - 1916 - Łęki Strzyżowskie wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
GAŁUSZKA FRANCISZEK - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
GBUREK GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GDULLA JOSEF - - 1918-09-21 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GDULLA PAUL - - 1916-05-04 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GEÄFF ERICH MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GEAMBASU NICOLAI GEM./RUM. I.R.59 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GEANA GEORGE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GEBACZYK JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GĘBALA JOHANN INF. K.K.LIR.16 1915-05-02 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GEBAMEL FRZ. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
GEBAUER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEBAUER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEBAUER PAUL - - 1914-09-09 TARNOWKA Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
GEBAUER HEINR. - - 1917-08-29 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
GEBAUER GEHARD - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GEBAUER FRANZ INF. K.K.L.I.R. 13 1915-05-03 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GEBAUER FRIEDRICH MUSKETIER 1.KOMP.RES.INF.RGT.232 1916-07-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1891-01-04 - -
GEBAUER MAX. - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEBAUER P. - - 1916-01-25 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GEBAUER GEORG - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
GEBAUER GEORG - - 1914 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
GEBAUER WILHELM - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
GEBAUER EMIL - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEBAUER E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEBAUER O. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEBAUER WALTER - - 1914-12-04 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEBAUER WALTER FREIWILLIGER - 1916-03-29 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
GEBAUER HERBERT KRIEGSFREIWILLIGE GEFR. JÄGER - 1916-03-20 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1898-11-06 - -
GEBAUER GUST. - - 1916-09-17 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
GEBAUER WILH. - - 1915-03-06 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
GEBAUER KARL - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GEBAUER FRANZ ARMIERUNGSSOLDAT 1.KOMP.ARMIER.ERS.BATL.VLAK 1917-09-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1872-09-24 - -
GEBAUER HERM. [AN] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GEBCHAR HEINRICH E.F.KPL. SAN.ABT. VI - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GĘBCZYŃSKI WŁADYSŁAW SZEREGOWY / POLAK I DYW. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
GEBEL JOS. - - ????-11-14 - Kórnica Kolonia wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
GEBERT WILHELM JOSEF KDTT.I.D.RES. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GEBERT AUGUST MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GEBHARD FRIEDRICH LANDSTRM. RJR 220/3K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GEBHARD FRITZ JAGER RJB 19/1K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GEBHARDT GUSTAV GEFR. - 1916-10-26 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GEBHARDT HERBERT - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GEBHARDT BRUNO - - 1914-12-10 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
GEBHARDT ERWIN - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GEBHARDT WALTER - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GEBHARDT RUDOLF INF. IR 27 1915-01-25(-31) - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GEBHARDT KARL GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GEBHARDT ERNST JNFANT.  K.U.K.J.R.34, 7 K . 1915-03-03 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
GEBHARDT KLEMENS - - 1918-09-29 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMIST
GEBHART AUGUST - - - - Nagodzice wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEBORT AUGUST E.R.INF. I.R. 36 1915-04-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GĘBSKI WŁADYSŁAW PODPORUCZNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
GEBURGER MARTON HONV. HIR 11 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
GEBURTIG ADOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GEBZCZYK JAKÓB - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GECERT HERMANN - - 1915-01-02 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GECH MATEUS - - - - Wodynie wieś, gm. Wodynie, pow. siedlecki mazowieckie - - -
GECI I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GED?OW - - - 191?-03-26 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
GEDIGA ALOIS - - 1916-06-06 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GEDIGA JOSEPH - - 1915-07-13 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GEDROP F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GEERKENS HERM. UTFF. PREUSS. RES. INF.RGT. 218 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
GEES HERM. ERS. RESERVIST 3 K R INF R 226 gru-14 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
GEFFNER ISAK STRZELEC 36 PUŁK STRZELCÓW 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1893 Kołomyja -
GEFRS AD. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GEFSLER FRITZ - - 1915-05-15 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
GEGENY FERENC HONV. HIR 11 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
GEGNER KARL RES. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
GEGORZIK AUG. KANON. 5 BATTR. FUSSARTL. REGT. 1 1914-11-12 - Upałty wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GEHEN HERMANN RES. 10. KOMP. GREND. REGT. 3 1914-09-11 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GEHLER RUDOLF LDSTM. - 1918-10-05 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1876-04-20 - -
GEHLERT GUSTAV GEFR. FELDKOL. 101 1919-08-15 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
GEHR ROBERT LDSTM. - 1915-05-?? - Kietlice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
GEHRING GEORG INF. BAYER. RES. INF. REG. 13 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GEHRKE PAUL MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GEHRKE W. GEFR. ALT THALAU 1915-12-04 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
GEHRKE GUSTAV - - 1915-09-20 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
GEHRKE FRANZ - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
GEHRKE RICHARD RES. RES. INF. REGT. 34, 7. KOMP. 1914-09-09 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
GEHRKE ERWIN - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
GEHRKE JOHANNES FRANZ MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GEHRKE JOHANN - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GEHRMANN GUST. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GEHRT EMIL SZER 3.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
GEIB EDMUND ZGSF. K.K.L.I.R. 22 gru-14 - Szczepanowice III (nr 197) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GEIDE GUSTAV - - mar-18 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
GEIDE MAX II. - - sty-18 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
GEIDE JOSEF - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
GEIDE ERNST - - ????-03 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
GEIDE MAX I. - - 1914 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
GEIDL EDUARD ZGSF. K.U.K.D.R.6 1915-11-18 - Tymowa (nr 298) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
GEIER HERMANN - - 1916-08-16 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
GEIER FRANZ - - 1915-09-29 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
GEIER GUSTAV - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GEIER EMIL SZER. I P.P, 1916-03-17 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
GEIER O. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GEIGER LEOPOLD JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
GEIGER JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GEIHE ALBERT - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
GEIKE WILHELM GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GEIKE - RESERVIST R.J.R. 203/10K. - - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
GEILERT HANS - R.I.R.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GEILERT KURT TAMBOUR 9 K. INF. REG. 82 1914-12-10 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
GEILERT HANS - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GEINITZ KLARA SCHWESTER Kr. Lzt 122 1915 - Lublin II miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GEIPLER MAKS SZER. KAH LODZ 1918-03-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
GEIR FRANZ JG. TKJR 3 1915-03-27 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GEISCH ALFRED - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
GEISER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1915-01-14 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GEISLER EMIL - - 1915-06-20 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEISLER HEINRICH - - 1917-08-18 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
GEISLER ? - - - - Środa Śląska miasto, gm. Środa Śląska, pow. średzki dolnośląskie - - -
GEISLER AUG. LANDSTM. ERS. B. RES. J.R.38 1914-12-15 - Będków wieś, gm. Będków, pow. tomaszowski łódzkie - - -
GEISLER RICHARD - - 1917-07-30 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
GEISLER ARTHUR - - 1916-02-20 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
GEISLER VIKTOR RES. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GEISLER FRANZ - - 1918-04-13 - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEISLER JOSEF - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEISLER JOSEF - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEISLER GUSTAV - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
GEISLER AUGUST - FÜS. RGT. 38 1914-09-29 Binarville / Francja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1889-07-06 - -
GEISLER EMIL - - 1915-09-30 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
GEISLER OSKAR - - 1916-06-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GEISLER RICHARD - - 1917-07-31 - Janówek wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - VERMIST
GEISLER GUSTAV - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GEISLER F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEISLER MAY - - 1918-05-05 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEISLER THOMAS JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
GEISLER HUGO - - 1918-08-01 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
GEISLER FRANZ - - 1915-07-13 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEISLER WILHELM SZER 8.J.R.?? - - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
GEISLER HERMANN - - 1917-03-25 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
GEISLER STANISLAUS LTN. P.I.R. 58 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GEISLER JOSEF - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEISLER FRANZ - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEISLER JOSEF INF. IR 18 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GEISLER GUSTAV - - 1916 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
GEISLER WILHELM GEFR. - 1915-07-30 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
GEISLER OSKAR - - 1915-03-08 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
GEISS FRITZ RESERVIST 1. K. INF. REG. 71 1914-12-05 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
GEISSLER H. KRIEGSFREIW. 4.K.R.INF.R.228 1914-11-21 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
GEISSLER - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
GEISSLER MAX GEFREITER HUS. REGT. 4 1918-07-18 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
GEISSLER EDUARD UNTEROFFIZIER INF REGT 94 1919-03-21 GEFANGENSCHAFT IN MAHREN Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1880-02-18 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
GEISSLER - WEHRM. P.R.I.R. 217 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
GEISSTHARDT KARL LANDSTURMMANN 2.VERW.KOMP.8.LDST.I.E.BATL.VI.A.K. 1916-12-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-04-12 - -
GEISTEIER AUGUST MUSK. - 1915-03-23 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
GEISTLER GEORG - K.K.SCH.R. 16 1915-05-02 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GEITSCH STEFAN GEM./SER. I.R.7 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GEJFEL ABRAHAM INFANT. - 1915-07-10 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
GEJLENKO DANIEL GEM/ROSJA I. R. 121 1918-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GEL?RANZ SALO VIZEFELDW - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GELBER CHAIM LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GELDENBERG ALBERT - - 1915-11-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GELDMEYER F. DRAGONER 1 ESK. DRAG. RGT. 4 1914-11-19 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
GELDNER J. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GELDNER HERMANN - - 1918-07-10 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Tschistey-Sandewalde obelisk
GELDNER PAUL - - 1915-05-16 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GELEMSZIN ABDULSAK INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-23 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GELF KARL KDTT. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GELINSKI J. O.MATR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
GELLENY WLADYSLAW PODPORUCZNIK 13P.P.B/ARM.AUSTR. 1914-09-05 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
GELLER JOHANN LANDSTM. - 1915-05-25 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
GELLER ROBERT MUSKET. - 1915-09-25 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
GELLNER FRANZ - - 1915-09-27 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GELLRICH O. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
GELLRICH AUGUST - - 1914-09-04 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GELLRICH HERMANN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GELLRICH OSWALD - - 1917-03-22 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
GELLRICH JOSEF - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GELNER O. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GELO ILIJA LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GELPI GUIDO JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GELRICH PAUL - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GELSLER AUGUST - - 1914-12-15 - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
GELSOK ALFRED - - 1915-11-18 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
GEMANDER JOHANN - - 1914-08-22 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GEMBALLA AUGUST - - 1914 - Zalesie wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
GEMBAROWSKI LADISLAUS INF. I.R. 20 1916-04-06 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1896 RZEPIENNIK BISK. -
GEMBIRKI ALEXANDER RUSS.-ZIVIL.GEF. - 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
GEMINDER F. BRAND JOSEF INF. I. R. 20 1915-02-08 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GEMKOW HERMANN MUSKETIER - 1915-03-28 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Strickershagen-Przewłoka - tablica pamiątkowa
GEMKOW ERICH GEFR. 8 KOMP. LANDW. INF. REGT. ? - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GEMMARI GIUSEPPE CAP. MAGG. 77.FANT. 1918-03-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-09-23 - -
GEMOLL WILHELM - - 1914-08-22 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
GEMZA STEFAN KPL. K.U.K.I.R.67 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GEN PAUL - - 1917 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
GENAN HEINRICH HPTM. K.U.K.I.R.58 1914-12-10 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GENC WILHELM - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
GENC IGNACY - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
GENCZI ANTON ZGSF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GENDARZ EMANUEL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
GENDARZ EMMANUEL - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GENECKE WILHELM MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
GENETTI GIORDANO LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(7-16) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GENEZI SÁNDOR HONV. H.I.R. 20 - - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GENG - MUSK. 9. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
GENKEL HEINRICH - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GENNARO ANGELO - - 1918-08-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-06-28 - -
GENNERT HERM. [AN] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GENONI AMBROSIO SERG. 39.FANT. 1918-09-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-10-17 - -
GENOVINI ALFREDO SERG. 213.FANT. 1918-04-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GENRICH ERICH GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
GENSIOR J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GENSIOR PAUL - - 1914-10-03 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GENTILE AGOSTINO SOLD. 246.FANT. 1918-06-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
GENTILI LUDWIG LST. JG. T.K.J.R. 2 1915-02-22 - Roztoka (nr 287) wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GENUNIANO FRANCESCO GEM/WŁOCHY 12 BERSAGL.R. 1918-11-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GENZ KARL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
GENZ WILLI - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - SCHWENZ / ŚWINIEC Obelisk
GENZA EDUARD JNFANT.  K.U.K.J.R.8, 7 K. 1915-03-02 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
GENZEL FRITZ LTN. JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GENZHEIMER KARL GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GENZNIER ERNST - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GEODEN JOSEF ERS. RES. RJR 219/6K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GEORCEWITSCH LUBISAW GEM./SER. I.R.7 1917-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GEORDETSCH MARIN GEM./RUM. I.R.26 1917-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GEORG JOSEF INF. BIR 22 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GEORG DAWID FELDW.  INFT.  L.I.R.31  1915-03-27 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
GEORGE ALEXANDRU RUMÄN INF.REGT.59.3.KP. 1916-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GEORGE DUMITRU RUMUNIA I. R. 44. 2. KP. 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GEORGE JAN GEM./RUM. I.R.75 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GEORGE MARIN GEM./RUM. I.R.76 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GEORGE STAN GEM./RUM. I.R.28 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GEORGE GUSTAW FELDF 6.J.R.32 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie 1868-02-14 - -
GEORGE H. OFFIZ. STELLV. 4 K. L.J.B. SAMTER 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
GEORGE ERNST - - 1918 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GEORGE ERNST MUSK. 11 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-11 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GEORGE ? GEFR LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
GEORGE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.7 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GEORGE DUMITRU RUMUNIA JNF.REGT.21.7 KP 1917-04-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GEORGE JONITA RUMÄN INF.REGT.59.3.KP. 1916-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GEORGE PETRE GEM./RUM. I.R.6 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GEORGE STEFAN RUMÄN INF.REGT.75.12.KP. 1916-12-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GEORGE ERNST MUSTETIER RES. INF. REGT. 264 11. KOMP. 1915-02-11 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 9
GEORGESCU GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.47 1917-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GEORGEWITSCH WELOJA GEM 5.ARTL.BRIG. 1918-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GEORGI GHEORGHE GEM./RUM. I.R.75 1916-12-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GEORGI RADU RUMÄN INF.REGT.75.14.KP. 1916-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GEORGITZA WASILIO KPL. K.K. L.I.R. 22 gru-14 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GEORTAN KONSTANTY AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
GEPPE(RT?) G. (GEORG? GREGOR?) DRAGONER 3. ESK. DRAG. RGT. 8(?) 1914-11-30 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
GEPPERT STANISŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
GEPPERT ERNST - - 1917-03-07 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
GEPPERT FRITZ - - 1918-08-12 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GEPPERT HEINRICH - I.R. 73 1918-08-28 - Kamieniec Ząbkowicki wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie 1892-01-20 GRUNAU/KAMENZ, SCHLESIEN -
GEPPERT OSW. [ALD] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GEPPERT FRIEDRICH MUSK. PRIR 46 1915-05-03 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GEPPERT WINCENTY - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
GEPPERT KARL - - 1918-04-15 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - GEST.[ROBEN]
GEPPERT GEORG - - 1915 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
GEPPICH EMIL JG F.J.B. 2 - - Grab I (nr 4) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
GER???AS SAMUEL ROSJANIN - 1914-12-06 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
GER?ORF F. R? R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
GERA FRANZ RES. - 1914-08-22 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GERAMOW FEDOR RUSSE  J.R. 91 - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - -