Nazwisk w bazie na literę G: 3718

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
GUNTHE PAUL - - 1914-08-26 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GRUBER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GOTTHEINER GEORG UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GIRTH E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GARDLO JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GASZCZYK JÓZEF - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
GREBER ISRAEL PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1874 Szczeliska Nowe -
GABOR A. - - 1915-07-13 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GRÜNWALD JOSEF LDSCH. K.SCH.R. I 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
GRYTZ MAXIMILIAN - - 1918-10-09 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
GONCZARONKO TERENTI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 57 P.P. 1917-07-11 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GRIMM RICHARD SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRAMMEL KONRAD - - 1915-08-12 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
GIELENCZUK LUSTOFIL RUSS. - - - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GORKA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRUTZNER PAUL - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GUNSCH ANTON JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-07 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GOETZ ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - pomnik
GIERKE MAX KAN. - 1918-11-19 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1898-12-02 - -
GOLTZ FERDYNAND RUSSE EKAT. GEN. L.R. 1  1915-01-20 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GOTTSCHLING JOSEF LANDSTURMMANN AUSBILD.-KOMP.E.RES.JNF.RGT.23 1916-11-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-06-13 - -
GRUSZCZYŃSKI MIECZYSŁAW LEGIONISTA 4 PUŁK PIECH. 7 KOMP. 1915-08-03 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie 1894 - EKSH. Z NIEDRZWICY DUŻEJ, DZIŚ JASTKÓW KWATERA GROBU 21/71
GRZYWOK WILHELM - - 1914-08-26 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1890-03-31 Ornontowice -
GORJANC ANTON LDST.INF. IR 87 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GROLIG JOSEF ZGSF KK LIR 13 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GAMBIETZ ROCHUS - - 1915-08-01 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GOEBEL PAUL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GÜNTHER RUDOLF JÄGER GDE.R.JÄG.B.4K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - mogiła
GALLE (?) W - - 1915 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
GOTTHEINER SALLY UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
GLAMOZANIN M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GLAC PAWEŁ - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
GUZY HENRYK PLUTONOWY 1.P.P.LEG.POL 1914-12-25 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRÜN SAMUEL PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1886 Bohorodezany -
GRUNDMANN HERMANN - 4/R.I.R. 226 - - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GAYEWSKI E. MUSKET. - 1915-02-27 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
GROSS E. - - 1917-10-08 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GIGLER ALOJZ INF. - - - Ożenna III (nr 3) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
GRABIEC JAN - - 1916 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GERIGK F - - 1918-10-08 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
GREBENIKOW NIKITA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 80 P.P. 1917-08-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GUNTHER PAUL - - 1915-08-21 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
GOČIN IWAN JG. K.U.K.F.J.B.31 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GOSSMANN H. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GUNDRUM EMANUEL - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GASPAR LUDWIK SZER. J. R. 62 1915-04-02 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
GÁL JANOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR. 1914-10-08 - Brzozowa (nr 184) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
GOLDMANN ALFR. KRFRW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - nagrobek
GALWAS JOHANN - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE-WIELOPOLE -
GRICKO WASILIJ RUSSE JNF.RGT.84  1915-02-11 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GROBS PAUL FÜSL. 53 I.R. 1917-11-10 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
GRAHL RICHARD KANONIER 3.E.BATT.2.E.FELDARTL.RGT.6 1917-05-07 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1879-11-15 - -
GOODWIN F. 19230 PRIVATE LINCOLNSHIRE REGIMENT 1918-11-01 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
GARBACIOK PIOTR - - 1919-06-23 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
GRABNER FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-02-21 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GROSS EDUARD INF. KK LIR 13 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GAWLISTA PETER - - 1915-02-02 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GABZDYL ANTONI - - 1914 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
GLENEWINKEL WILHELM UT.OFFZ. P.R.I.R. 270 1915-05-03 - Stróżówka II (nr 93) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GIELE ROBERT - - 1917 - Kujawy wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
GRABOWSKY KARL - - 1915-06-10 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GNIEWKIWSKI W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRYGIEREK JERZY - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
GOLD EDUARD INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Poręba Radlna (nr 175) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GUTH ERNST PIECHUR 28 PUŁK PIECHOTY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Praga / Czechy -
GOJTKA F - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
GEBHARDT ERNST JNFANT.  K.U.K.J.R.34, 7 K . 1915-03-03 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
GRYCNER PIOTR LEG. POLN. LEG. I.R. 1 1915-09-01 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
GUSZEW AFANASI FAHNR./ROS. IR 191 1915-01-21 - Grab II (nr 5) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
GABA ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
GRUNERT ANTON UTFFZ. - 1917-03-21 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie 1887-31-05 LILIENTHAL - BIALCZYN -
GRISTIA ONKO ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 11 P.P. 1917-02-01 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GEBAMEL FRZ. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
GOLL FRIEDRICH ERS.RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
GRAJDIN M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GREGAREK FRANZ - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GLÜCK JOH. MUSKETIER 11 K. E. BTL. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
GANARIN LUIGI JG. T.K.J.R. 2 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GOLDMANN MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GATTNER FRANZ - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
GUNTHER WALDEMAR OBERARZT  FELDSP.  N.345  1915-01-29 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GRÜNER ERNST UOFFZ. 157 I.R. 1918-05-01 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
GROSCH THEODOR GEFREITER 3.KOMP.5.GARDE-RGT.Z.FUSS 1917-06-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-09-22 - -
GREEN A. 10091 PRIVATE S.STAFFORDSHIRE REGT. 1918-10-22 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
GAWRON JÓZEF - - 1918-09-07 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
GULJA ANTON LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRELL MIHALY K.UNG.SOLD. K.UNG.HONV.MARSCH.BAT.10 1914-12-14 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRÜNEBERG PAUL FÜS. - 1915-06-11 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie 1889-03-26 - -
GAWŁOWSKI ALOJZY - - 1916 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
GOLLETZ PAUL - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
GANSEL ANDREAS LDST.INF. I.R. 100 1915-03-23 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GLINKA ROMAN - - 1918 - Kujawy wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
GRUENFELD JAQUES UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GOJETIC M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GASCZAK S. ? 8 KMP 1915-08-15 - Stara Ruś wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
GSCHIEDER JOHANN INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Poręba Radlna (nr 175) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRAJEWSKI - TAMBOUR G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 23 - -
GAUGLITZ AUGUST - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GERMAK FERDINAND JNFANT.  K.U.K.J.R.99  1915-01-05 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
GRABARITZ FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
GUHAR ANTON ZUGSFUHRER K.U.K.F.J.B. 7 1914-12-10 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
GALICA J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
GRUNOW FEDOR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 17 P.P. 1917-07-20 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GERSCH HEINR. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Herrngnund -
GALIA FRANZ INF. KK LIR 31 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GREGA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GASCH JULIUS - - 1914-09-04 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GÜTTNER G MUSKETIER 9 K. E. BTL. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
GANTHALER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GOLDSCHMIDT GEORG FELIX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GENDARZ EMANUEL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
GRIESBACH WILHELM RES. 6. KOMP. INF. REGT. 44 1914-11-08 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
GRÜNER HEINRICH OFFZ. STELLV. P.R. 1920-03-16 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
GRÜNITZ ARTHUR KANONIER 3.E.BATT.2.E.FELDARTL.RGT.21 1917-05-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-03-23 - -
GARTENBERG JOSEF PIECHUR 9 PUŁK PIECHOTY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1885 Dolina -
GRABOWSKI PIOTR - - - - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
GEIR FRANZ JG. TKJR 3 1915-03-27 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GANSERICH AUGUST INF. K.K.LDST. BATL. I.R. 15 1915-02-24 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GUTSCHE KARL - - 1917-09-20 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - rotunda
GRZYBEK ANTONI - - 1916 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
GONDRO FRANZ - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
GOD JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-15 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GOMOLKA WALD. - - 1915 - Kujawy wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - GUT ZELLIN
GUHRAUER A. URFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1870-01-19 - nagrobek
GOLESA H - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GÄRTNER BERNH. - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
GAZZRIFFI ANGELO JG. T.K.J.R. 2 1915-05-06 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GAZA WOJCIECH UŁ. 2 P.UŁ. 1917-08-24 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie 1886-03-01 - stela nagrobna, grób był prawdopodobnie w innym miejscu
GEISLER JOSEF - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRINDLING JOHANN JÄGER K.U.K.F.JAG.B.10  1915-04-07 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
GRÜNER FRITZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
GOLOB JOHANN GFT. K.U.K. I.R. 47 1914-12-03 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
GAWLAK WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Ziempniów -
GALLUS JOSEF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GŁĄB FRANC. - - 1918-05-29 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1897-09-14 Ornontowice -
GLOMER ALOTS - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
GAWRON FRANZ INF. KK LIR 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GREIF F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GLOBISCH MATHIAS - - 1914-12-28 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GRĘKOWSKI BERNARD - - 1917-02-17 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1881 Masłowo -
GERMAKOW CIRIL INF. RUSS.REG.131 - - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GOLGENKRANZ SALO VZW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GLOMBIK JOSEF - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE-WIELOPOLE -
GRITZKA GUSTAV RES. ? KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-17 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
GABRYŚ JAN - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
GLASNER SCHULEM PIECHUR 3 KOMP. 24 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Zastawna -
GEPPERT GEORG - - 1915 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
GARDIANCZIK JOSEF - - 1914-09-22 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
GASPERI GIUSEPPE LDST.JG. TKJR 3 1915-03-29 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRUS JOSEF INF. K.K.LDST. BATL. NR 88 1915-03-28 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GAWENDA JOHANN - - 1916-06-24 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
GLADIS ALBERT MUSKETIER R.J.R.232/5K. 1915-08-10 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
GULKE HERMANN MUSK. PIR 46 1915-05-19 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GONSIOR PETER - - 1915 - Kujawy wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
GUTTENTAG ERNST VER.DR - 1916-09-22 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GOLONKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GORETZKA FRANZ - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GÄRTNER ERNST RESERVIST MGKL IR 37 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
GRABHERR JOHANN OB..JG. ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GNIADY WŁADYSŁAW KPT. 2 P.P. LEG. / SZTAB II KORPUSU NA WSCHODZIE 1918-05-15 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie 1888-06-02 - -
GOSATOVIĆ OMER INFANT. K.U.K. B.H.I.R. 3/5 1914-12-28 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
GALA VINZENS KAPRAL  13 WĘGER. P.P.  1915-03-02 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
GRÜNER WILHELM - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
GRIESMEIER FRANZ SCH. K.K. SCH.R. 27 1914-12-(23-30) - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
GOŁĄB ROBERT - - 1916-04-06 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1884-04-15 Ornontowice -
GROTZEBACH ADOLF - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
GLASER LUDWIG EF KUK IR 49 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRIESSBACH HERMANN WEHRM. - 1914-12-30 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
GIBOREK J. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
GRISENTI A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRZIWA FRANZ - - 1916-05-12 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GNEISSL FRANZ INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GOMMA WILLY - - 1916 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GOTTFRIED AUGUST - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
GAMROT LUDWIK - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
GOLDMANN SAMUEL PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1893 - -
GRUNER PAUL UTFFZ. - 1918-06-09 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1884-01-03 - -
GIESCHE MARTIN - - 1916-07-01 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
GLANIA EDMUND - - 1916-06-25 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
GASSER ALOIS KPL. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
GYARMATI STEFAN INF. K.U.K.I.R. 60 1915-04-04 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GLÜCK JACOB - - 1918-05-27 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1896-10-10 - -
GOTTWALD HERMANN - - 1915-05-17 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GREINDL FRITZ SCH. SCH.R. 1 1915-01-26 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GLARZEL JOSEF - - 1916-07-15 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
GONDOSCH J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRONDE KURT - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GRUBNER RUPERT JG. T.K.J.R. 2 1915-05-06 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GLUECKSMANN KURT GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GRZYWACZEWSKI BRONISŁAW SIERŻ. SZK. ŻOŁNIERSKA MIŃSK MAZ. 1918-06-05 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
GAMBKE AUGUST B?AMT STELLV. - 1917-04-04 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1878-04-24 - -
GOROWSKI JOHANN JNFT.  L.I.R.71  1915-01-28 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
GIELSOK JOHANN - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
GÖRLICH JOSEF LANDSTURMMANN MILITAR-PAKETAMTLVI.A.K 1917-01-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-01-06 - -
GASZKOWSKI V. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
GÓRALCZYK FRANC. - - 1914-08-26 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1892-02-25 Ornontowice -
GÖTTLICHER JOSEF INF. KK LIR 31 1915-05-07 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GROSS BERNHARD GEFR. - 1915-08-11 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
GUMIENNY W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
GEPPE(RT?) G. (GEORG? GREGOR?) DRAGONER 3. ESK. DRAG. RGT. 8(?) 1914-11-30 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
GIACOMINI GIUSEPPE JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GOLDARMER FRITZ - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GROHZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GOSSING FRANZ - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GLOGER KARL GEFR. ULAN.ESK.LDST. BTL. RYBNIK 1914-11-13 - Wieluń I miasto, gm. Wieluń, pow. wieluński łódzkie - - -
GRACHOW ? MUSK. - 1915-08-14 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - MOLOSTOW -
GABRYSCH PETER - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GAWLIK JOH. - - 1915-09-26 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GRAMMES - MUSZKIETER 43 PP 1914-09-07 - Kociołek Szlachecki wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
GROHS HERMAN GEFREITER FUSL.RGT.122/6K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
GIROD ???K PODOF 11.J.? 1914-??-?? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
GRIMMIG ERNST - - 1916-02-15 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GOTZMANN PAUL - - 1914-09-22 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
GEIGER JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GANTZER GEORG PREUSSISCHES RES. INF.RGT.220 1915-05-05 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GUILL K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GAWOLLEK JOSEF - - 1916-08-09 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GAL STEFAN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GOLITZ FRIEDRICH - - 1915-07-22 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GROCHLA PAUL - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GUBB GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GRÖGER ALOIS - - 1917-04-09 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
GOLEŃ IGNACY - - 1916 - Ustrobna wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
GASZCZECKI HENRYK - 1 BRYGADA J. PIŁSUDSKIEGO 1914 - Julianów wieś, gm. Nieborów, pow. łowicki łódzkie lat 32 Żywiec grób rodzinny
GUTKNECHT KURT FUHRP.-KOL. - 1918-05-20 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
GRIMM HEINR. WEHRMANN 1.K.JNF.REG.61 1914-11-28 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
GAWLINA F. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
GRALKE A. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
GERHARDT PAUL RES. PREUSS. R.J.R. 11/220 1914-12-17 - Rudka (nr 213) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GUT STANISŁAW - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
GRITZ BERNHARD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GISA SIMON - - 1917-04-08 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
GROSPIĆ KARL LDST.JG. FJB 12 1915-03-09 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GOMTHER AUGUST - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GRUBA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRADOWSKY LEO GEFREITER 5K GREN. REG. 5 1914-11-15 - Łęczyca III miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
GUADAGNINI VALENTIN JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRUNWALDT PAUL ? - 1918-06-?? - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - ALTHOF -
GAIDA PAUL - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GISCHEWSKI ADOLF - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GÖRLICH PAUL - - 1914-12-20 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GEORGE ERNST MUSK. 11 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-11 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GOLDNER ROBERT UNTOFFZ. R.J.R.46/4K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
GUHL (?) HEINRICH MUSK. - 1915 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1888-02-09 Wendischbuckow obelisk
GOSDA RICHARD RESERVIST M.G. KOMP 1 POS. J.R. 18 1914-11-21 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
GEISLER OSKAR - - 1915-03-08 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
GILLAR MANFRED - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
GERTGES HEINRICH ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GYARFAS J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GLOBISCH JOSEF - - 1918-03-23 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GEISLER JOSEF INF. IR 18 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAUTSCH JAKOB INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRZMEHLE HERMANN - - 1914-08-22 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GRZBIELOK WILLI - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GOIK VINCENZ WEHRM.  L.J.R.2, 8 K. 1915-05-20 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
GAŁUSZKA TOMASZ - - 1916 - Łęki Strzyżowskie wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
GROCHAL WŁADYSŁAW LEGIONISTA 3 KOMP. V BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
GEISSLER - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
GRUSCHKA E. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
GRU?ER E. ? R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
GABRYS ADALBERT KUTSCH. BRIG. 100 1914-11-05 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GREWE HERMAN - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
GRITZ PAUL - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GONSIOR STANISLAUS - - 1916-01-15 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
GABLONER ALOIS JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GOTTSCHALK FRANZ - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GRUNDEL R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GNERLICH GUSTAV LDSTM. 4. KOMP. LDSTM. INF. BATL. BRESLAU II 1914-11-21 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
GUSTAWSKI STEFAN FELIX ZGSF. K.K. LDST.I.R.16 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GROSS BERNHARD - K.U.K. LST.I.R. 13 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GALONSKA KARL - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GOLLOSSEK FRITZ - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GRALLA AUG. - - 1915-05-25 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GROTTHAUS - MUSK. 9 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-13 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GUSKI J. MUSZKIETER 150 PP 5 Komp 1915-08-25 - Topilec wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki podlaskie - - tablica
GERLH JOHANNES VZFELDW. - 1916-10-25 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
GRABSKI MICHAŁ WACHMISTRZ 3.61 1914-11-12 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
GRABEL OSWALD - - 1915-06-24 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
GOMULKA JOSEF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
GRÄFE EMIL KR. FR PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GLAZER BOLESŁAW - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
GRELICH PAUL - - 1917-05-12 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GRANDEK FRANZ INF. LDST.B. 160 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRUBER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GIERSCH - - - - - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - PAYSCHEN -
GAWLIK EMMANUEL - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GRESZCZUK ALEXEY RUSSE  GROCH.RGT.182  1915-05-?? - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
GILIGOR JOHANN JNFANT. K.U.K.J.R. 2 1914-12-22 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GROTOWSKI 'WŁOSTOWSKI' MARIAN LEGIONISTA 4 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
GOMOLL HERMANN SCHÜTZE - 1915-09-21 - Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
GAWLINA W. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
GIERLOFF ROBERT RESERWIST RES.INFT.REGT.2/1.KOMP 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-07 - nagrobek z marmuru
GUTTMANN RESSO INF. K.U.K.I.R. 39 1914-11-04 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GROBER NIKOLAUS - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
GAWORSKI JOSEF DRAGON ? 1914-12-?? - Wierzchlas wieś, gm. Wierzchlas, pow. wieluński łódzkie - - -
GAJDA R. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
GALLO ROMANO E.R.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRUND AUGUST - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GRÜNWALD A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GSCHWANDTNER KASPAR INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GYARDYE MEDIC - K.U.K. BOS.H.J.R 2 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GARUS JULIUS - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GORONCZY ADOLF - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GRUSCHKA JOS. - - 1916-06-07 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GROSSEK ERNST UNTFFZ. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-13 - Monety wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GOLLA IGNACY - - 1915-02-16 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
GODTKE KARL MUSK. - 1915-12-31 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
GRAUTSZIK AUGUST SZER 11.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
GÖTZ OTTO WEHRMANN R.I.R. 206 / 10K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
GAŁUSZKA FRANCISZEK - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
GRUNE OTTO GFT. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GAZDA JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GROSS ADOLF - - 1919 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
GJUKIĆ NIKOLA LDST.INF. BHIR 4 1915-05-02 - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GADENZ CELESTE K.SCH. K.K.K. SCH. R. - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GELLRICH JOSEF - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GOLDMAN ALOIS - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GROHSMANN EVA - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GLOBISCH JOSEF - - 1919-02-01 - Wasiłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GOGONEA JOHANN JNFANT. K.U.K.J.R. 31/.5K ????-??-?? - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GONSCHORRERK F GREND GREN. REGT. 4 1914-09-16 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - -
GAST ARTUR - - - - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - - -
GIEMSA JAKOB - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
GRAETSCH HUGO FELDW. - 1920-08-24 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-08-03 - tablica betonowa nr 3
GEIDL EDUARD ZGSF. K.U.K.D.R.6 1915-11-18 - Tymowa (nr 298) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
GONET FRANCISZEK - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
GWITSCH GUSTAV GARD. GREN. - 1916-04-03 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
GÄRTNER HEINRICH UT.JG.TIT.ZGSF. F.J.B. 12 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRUNER PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GRZYBEK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GAWRILEW ZACHAR - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
GRUBER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-02 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GNERICH KARL - - 1917-03-24 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
GENZNIER ERNST - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRABOWSKI GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GRUSCHKA ALEX - - 1918-03-27 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GRÄBER PAUL KAN. 4 BATTR. FELDARTL. REGT. 37 1915-02-08 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GÖTSCH HEINR. OBGFR. - 1918-05-15 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
GÜLZOW WILHELM - - 1915 - Osowo wieś, gm. Kępice, pow. słupski (niem. nazwa Wussow) pomorskie - - -
GRIZE AUGUST SZER 13.83 1914-11-23 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
GLATZEL JOSEF - - 1917-04-20 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
GĄSIOREK FRANCISZEK - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
GARN JOSEF INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GOLA FRANCISZEK I - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GRUMBACH RICHARD - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
GASSER GEORG UT.JG.TIT.ZGSF. TKJR 4 1915-03-10 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAPIEW GAWRIL INF. RUSS. I.R. 132 1915-02-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GLASNER HERMANN - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GLÜCKSELIG RICHARD - - 1915-04-24 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
GALLMEISTER WILHELM - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GURA TEODOR RUSSE SAMOG. GR. R.7 1915-04-28 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GLASSEN - - - - - Białaszewo I wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - Pomnik
GNAT W. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
GÖRLICH PAUL - - 1916-05-11 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
GOSCH FRANZ - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
GOLTZE OTTO FÜS. 9 KOMP. RES. INF. RGT. 262 1915-02-08 - Dłutowo (warm.-maz.) nieistniejąca wieś między Piszem a wsią Wincenta, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GUDIEW WOLODIMIR KOSAK - 1914 - Tymowa (nr 298) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
GALLUS ANDEAS MUSKETIER INF.RGT.21/1K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
GRÄBER RICHARD - - 1917-02-28 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
GATNER FRANZ MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GŰNTHER AUGUST - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GSTREIN A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRABA MICHAEL - - 1915-08-04 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GILSTER GUSTAW - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
GOŚCIEJ STANISLAUS INF. K.U.K.I.R. 58 1915-01-(01-02) - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GOEPFERT FRIEDRICH - - 1918-04-10 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
GOLIASZ JOSEPH - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GREGORZIK FRIEDRICH - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GRZIWA FRANZ - - 1916-05-12 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1885-10-02 - -
GIESS AUGUST LDSTRM. LDSTRM. INF. BATL. LÖTZEN I 1914-09-04 - Okartowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GÄDTKE REINH. UNTOFF. - 1916-03-09 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
GUTMAN EMIL SZER 3.5.G.C.R 1914-11-23 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
GÓRKA JOZEF - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
GRASGRUBER FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GOLBA J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
GOJOWCZYK ERNST - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GOLA JAKÓB - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GALLERT PAUL - - 1918-10-26 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GEHRING GEORG INF. BAYER. RES. INF. REG. 13 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GERBIS FR. XAVER UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GOLDALMER ERWIN - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GLAMM JOH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GOZDZIK WILHELM SZEREGOWY ARMII NIEMIECKIEJ 1 KOMP. 6 PUŁKU PIECHOTY OBRONY KRAJOWEJ 1915-07-21 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
GEHRKE W. GEFR. ALT THALAU 1915-12-04 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
GORETZKI THEODOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
GRIMM H. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
GABRIEL ALF. - - 1918-04-18 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GLOSCH FLORIAN - - 1915-07-20 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
GUDAROWSKI - - - 1914/15 - Góra II wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GAZAREK JOSEF INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GERUSEL JOHANN KRIEG.SFRW. J.R.129/7K. 1915-07-30 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
GUDIAN WILHELM - - 1915-07-10 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
GARSKE PAUL ERS. RES. I.R. 45 / 7K 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
GEBERT WILHELM JOSEF KDTT.I.D.RES. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GUCZ I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GASCH GERHARD - - 1918-05-10 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GRUBER JOSEF KPL. I.R. 14 1915-05-05 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GUTTMANN WILLY - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GRAEFE FRANZ - - 1915-07-15 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
GOLLY WILHELM - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRÖNITZ GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GLOMBITZA JOHANN - - 1915-09-25 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
GOLINANOW PETER - 7 SIB. SCHÜTZEN-REGT. 8 U. 5 DIV. gru-14 - Pianki wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GASTLER OTTO MUSK. - 1915-04-22 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
GUNERT ARNOLD SZER. ?.128 1914-11-28 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
GROBALLA PAUL - - 1918-11-04 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
GENTILI LUDWIG LST. JG. T.K.J.R. 2 1915-02-22 - Roztoka (nr 287) wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GÓRAK JÓZEF - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
GOLLETZ JOSEF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GOTSCH THEODOR - - 1918-07-28 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GÖTZ ADALBERT ERS.RES. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GREGULETZ JOHANN - - 1915-11-10 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GÓRA JAKÓB - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GRZESZIK J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken obelisk
GROß G - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GÜNTHER BERNHARD - - 1914-08-27 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Pyaschen-Piaszno obelisk
GRAMBOW WILHELM - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - FRIEDENSFELDE / UGORY Obelisk
GÜNTHER HERBERT - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
GWOSDZ STAN. - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
GABBATSCH J. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN -
GREZLIKOWSKI THEODOR - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
GONTARZEWSKI ANTONI - 1 KOMP.K.M. 1915-09-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GRUSCHKA ISIDOR - - 1918-10-22 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
GLOTOW IWAN INF. - - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GĘBALA JOHANN INF. K.K.LIR.16 1915-05-02 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GOGOLKA VIKTOR LANDSTURMMANN 1 LDST.INF.BATL. BEUTHEN O/S VI/1, 1KP 1915-03-06 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
GLOMBIK KARL INF. - 1917-10-22 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GELPI GUIDO JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRIES RICHARD MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GARBE ERICH - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GURLOWO- ANGRIGOR ?GREND. GREN...IB GARDE R. 6  1915-03-23 - Ruda Maleniecka wieś, gm. Ruda Maleniecka, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GRUMANN PAUL - - 1915 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
GAPSKI CZESLAUS - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
GRAF ? ?EYSERLING ARCHIBALD LEUTNANT HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-11-29 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GROHAL STANISLAW INF. LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GANZ AUGUST - - 1915-07-08 * - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Boguschütz / Boguszyce -
GÄBLER R. ? 6 KOMP. RES. INF. REGT. 266 ????-??-?? - Sulimy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GRAS JOSEF WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1915-01-01 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GERTLER ERNST - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GLOMB? HERMANN MUSK. - 1918-10-03 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRUBER FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - GRUBER FERDINAND ERS.RES. - J.Drogomir
GREGULETZ PAUL - - 1916-05-30 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GAZDA ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GROßMANN F - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GIULIANI DAVID JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GALENDA MATWIEJ SZER. - 1917-05-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1884 - -
GAJDA ISID.(OR) - - 1915-03-21 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GANOWICZ KASIMIR WEHRMANN  L.I.R.46.8 KOMP.  1915-05-20 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
GÖBEL FRANZ - - 1917-08-15 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRALLA URBAN - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
GABRIEL H. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MOOSBRUCH -
GUMZ EWALD - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
GÓRECKI STANISŁAW - 1 P.P. 1915-08-18 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GUS LUDWIG - - 1917-08-22 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
GJURIČ IWAN JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GÖPFERT JOSEF LANDSTURMMANN GARN.BATL. SOLDAU, 2KP 1917-09-16 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
GAIDA PAUL - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
GIAMNOENA MARINO LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GOGL CHRISTIAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GUTTLER WOLFGANG LEUTNANT DER RESERVE - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GARBE WILLI - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GREDIG AUGUS - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
GROSSER PAUL - - 1918 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
GRAPSKI JOH. - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
GRUCHLINSKI VALENTIN HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GRZESIAK STANISLAW INF. LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GAWRON ADAM - - 1915-01-15 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
GUTOWSKI ADOLF - - - - Turowo (pow. piski) wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GALUSKA BOLESLAUS GFT. K.K.L.I.R. 16 maj-15 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GOTTWALD AUGUST - - 1916 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GOHDES ROBERT SERGEANT - 1914 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
GOTTSCHLICH ADOLF - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
GALLERT STANISLAUS - - 1917-07-27 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRYSKA KASIMIR WEHRM. B.I.R. 3 1915-05-(01-02) - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRZONA FRANZ - - 1916-07-10 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GRYGIERCZYK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GRZEGORZ J - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GEMKOW HERMANN MUSKETIER - 1915-03-28 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Strickershagen-Przewłoka - tablica pamiątkowa
GREBIENKOW IWAN INF. RUSS. I.R. 132 1915-02-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GANTSCHAKOW GRZEGORZ SZER. 57 p.p. 1917-05-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
GORSLER JOSEPH ERS. RES. L.J.R.7/9K 5678 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
GOTZE WALTER LDSTRM.  L.J.R.133.1 K.  1915-06-12 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
GOLDMANN AUGUST - - 1915-09-18 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GIEROK THOMAS - - 1916-09-08 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
GARITZ H. LDST. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
GIERCZAK STANISŁAW UŁAN K.U.K. U.R.13 1918-01-20 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - 1898 -
GOMOLLA JOHANN - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
GMANCIĆ PETER JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GORGAS AUGUST WEHRMANN LDW.INF.RGT 47, 9KP 1914-12-06 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
GITTEL WILHELM - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
GIEZT ALOIS MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRASER KARL INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GALLUS PAUL - - 1918-04-25 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GODELMANN RICHARD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GUECK FRANZ - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
GIESA ALOIS - - 1917-04-05 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
GRUSCHKE WILHELM SERGT[EANT] FLIEG BEOB. SCHULE STOLP 1918-07-27 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1889-09-11 - lapidarium
GETTA AUGUST GREN. GGR 5 1915-08-05 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - NERWIGK, ALLENSTEIN -
GAWRON FRANZ - - 1918-05-19 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
GATZKA MART. - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
GESPER FRANZ - K.U.K.PION. - - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GARSKI JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
GRULKE HANS - - 1915-05-02 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
GOTTSCHLICH HERMANN - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GIRZA ROMUALD - - 1914-12-21 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GÜNTHER EMIL MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRZONKA FRANZ - - 1918-10-18 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GAWLAS FRANCISZEK SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GUTTMANN A. WEHRM. 9 K. LANDW. INF. REGT. 61 1914-12-27 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GRUBER JOHANN PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GLUCZENKO WASILI SZER. 102 p.p. 1917-05-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
GREISER FERDINAND WEHRMANN L.J.R.6/6K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
GERAMOW FEDOR RUSSE  J.R. 91 - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
GEBHARDT KLEMENS - - 1918-09-29 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMIST
GONSCHIOR IGNAZ - - 1915-08-30 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
GERHRAND H. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - KERBSHORST -
GLISZCZYŃSKI JÓZ[EF] - - 1918-01-20 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
GWIZDALA ADALB - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GAWIŃSKI JAN - - - - Siewierz miasto, gm. Siewierz, pow. będziński śląskie - - robotnik
GREGORINA JOSEF JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GRAEBERT ALFED GEFREITER LDW.INF.RGT 72, 9KP 1915-02-03 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
GORING PAUL - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
GIRARDINI EMIL E.R.JG. T.K.J.R. 1 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRILL FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GALUSKA JOSEF - - 1917-07-12 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GRULICH OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GAUSCH KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
GROSSMAN OTTO - - 1918-05-28 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski opolskie - - -
GUTZMANN EMIL LANDSTURMANN BEZ KOMM. SCHLAWE 1919-04-01 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1872-10-15 - lapidarium
GRABBERT FRITZ UTFFZ. IR 84 1915-08-07 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - JAMEL, GREVESMÜHLEN -
GAWRON PAUL - - 1917-06-23 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Grabow -
GRZESCHIK JOH. - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
GAZDYJA MILROR ÖST. UNG.INF. - 1915-05-02 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
GAWRYŚ WAWRZYNIEC - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW -
GARBE HERMANN - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
GOLOMBEK KARL - - 1918 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
GUDER GOTTLIEB - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
GANSTER ANTON SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRZONKA MICHAEL - - 1916-09-03 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GRABSKI JÓZEF - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
GOLLNITZ HEINR. LDSTM. 4 K. LDST. BATL. 3 SCHWERIN 1914-12-06 - Kożuchy Wielkie I wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GOHLKE ADOLF UNTFFZ. - 1915-08-20 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-02-15 Thomareinen -
GABLER FERDINAND INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GOLA STANISŁAW SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
GRZESIK ALOJZY - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
GLATZEL ALFRED JNFANT.  K.K.L.I.R.15  1917-02-13 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
GLAESER FRANZ - - 1918-10-05 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - VERMIST
GONSCHIOR PAUL - - 1917-06-09 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
GOTTSCHALK A. WEHRM. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
GRUBA FR[ANCISZEK] - - 1915-07-12 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
GEINITZ KLARA SCHWESTER Kr. Lzt 122 1915 - Lublin II miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GĘBSKI WŁADYSŁAW PODPORUCZNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
GUSTALIK JOSEF INF. K.K.LIR.16 1915-05-02 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GONDECK FRIEDR. GEFREITER LDW.INF.RGT.46, 10KP 1915-01-29 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
GRZESKA LEO - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
GOSCHENHOFER LUDWIG INF. P.I.R. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GROSSCHOPF JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GOLUSDA ALBERT - - 1917-12-01 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GERTYCH IGNACY - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
GROSS JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
GOERKE F - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GAUL HERMANN - - 1915-08-08 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Pyaschen-Piaszno obelisk
GAUGER AUGUST - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - GRAMBOW / GRĘBOWO Obelisk
GLOGOWSKI RICH. - - 1918-05-08 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
GRZESCHIK PAUL - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
GÖLLI LUDWIG INF. K.K.L.M.B. 23 1915-04-23 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
GAWRYŚ WOJCIECH - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - WOLA CHORZELOWSKA nagrobek
GOYKE FRANZ - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
GROMOTKO FRANZ - - 1914 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
GRUND RICHARD SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRZONKA PAUL - - 1917-07-19 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GRZEGORZEK LUDWIK - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
GIESA LORENZ - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
G? HERMANN? FÜS.? GREN.REGT. 4? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GARNWEITNER RUP. INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GONCZAROW ALEKSANDER JENIEC ROSYJ. - 1917-05-04 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1898 - -
GAD MATEUSZ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GONCZALOW GREGOR RUSSE  J.R. 91 - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
GRANZIN KARL BOOTS.MATR. - 1916-09-09 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
GOPON PETER - - 1915-02-19 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
GÜNTHER HIP[OLIT] - - 1916-07-02 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
GALONSKA JOSEF MUSK. - 1915-09-26 - Rachowice wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GERVASI FRANZ BRUNO LST.JG. T.K.J.R. 4 1915-02-21 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRUEL HERM. LDWM. - 1917-06-09 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
GÖRLICH AUGUST - - 1917-06-17 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
GOZEK JAN SZEREGOWY / POLAK 22 P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
GUNIA PAUL - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
GRATSCHINSKI LEO ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRÜNBERGER MAX INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GONSCHIOR JOHANN - - 1915-07-31 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GOLKS OTTO - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Nattern / Naterki tablica pamiątkowa
GOLDACK R - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GOSTOMCZYK JOSEPF - - 1916-10-02 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
GENZ WILLI - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - SCHWENZ / ŚWINIEC Obelisk
GRÜNWALD OTTO - - 1918-04-04 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
GOROŠ FRANTIŠEK INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 7 1915-07-17 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1891 SUCHOV -
GOLLA KONST. - - 1915-05-25 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ferdinandshof / Grabina ? -
GRZESCHIK JOH. - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
GRÜMBÖCK GREGOR INF. K.U.K.I.R. 49 1915-05-02 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
GRANICZKA WOJCIECH - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
GOYKE JOHANN (U) - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
GOTZ OTTO WEHRMANN R . J . R . 206 /10 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
GEPPERT FRIEDRICH MUSK. PRIR 46 1915-05-03 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GÜNNEWIG ANT. LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BATL. WESEL VII/72, 4KP 1918-04-14 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
GAWLIK FRANZ MUSK. - 1918-??-?? - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GAUTSCH KARL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GŰNTHER PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GORGAJEW S. - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
GEBZCZYK JAKÓB - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GRYGONOSZ ANDREJ GREND. GREND.MOSK.G.R.8  1915-01-02 - Ruda Maleniecka wieś, gm. Ruda Maleniecka, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GONSIOR JOS. - - - - Nowa Wieś Prudnicka II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GRICZEMKO MARK - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
GRIMM MAX - - 1915-02-05 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Groß Nossin-Nożyno - obelisk
GEISSLER MAX GEFREITER HUS. REGT. 4 1918-07-18 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
GÜNTHER KLEM[ENS] - - 1918-04-28 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
GRZYWACZ JOH(ANN) SERGT. - 1919-03-13 - Rachowice wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GOTTARDI GIAC.BASILIO INF. K.K.LDST.M.B.23 1914-12-22 - Waryś (nr 267) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
GORA PAUL - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
GŰTTEL JOSEF - - 1915-09-28 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
GRIEGEL JOSEF - - 1918 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRIMM JOSEF LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRÜNER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GWODZIEWICZ STANISŁAW SZEREGOWY / POLAK 23 P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
GINZEL ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GOLLUB FRIEDRICH - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - ROMANOWEN -
GROTH JULIUS - - 1916-03-25 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Sackhöhe obelisk
GAST KURT - - 1916-07-27 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
GORAWSKI PAUL - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GORECKI FR. GEFR. 2 KOMP. LANDW. INF. REGT. 5 1914-12-11 - Upałty wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GRAVE FRANZ MUSKETIER RJR 219/3K 1915-07-04 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GRIEP ARTUR - I.R. 14 1916-07-17 - Zwierzynek wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
GIERNOTH FRANZ - - 1915-09-25 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
GUJEWANOW JERZY SZRG. 11 / 8 P.P. 1917-02-22 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 957
GOLOMB AUGUST - - 1915-07-08 * - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Boguschütz / Boguszyce -
GÓRALCZYK PETER GFT. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GYÖRKEI MIHÁLY HUS. K.UNG.H.H.R.5 M.KIR. 3 HONV. HUS. EZR 1915-05-09 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
GĄSIOR J. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
GRUN PHILIPP - - 1915 - Ćwiercie wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
GERL KONRAD JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GAWLIK JOHANN MUSKETIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1898-11-12 - -
GAŠ LAURENZ - - 1915-06-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
GAWEHN ALB. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GILSELWELL HANS - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GENZEL FRITZ LTN. JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GABRIEL P. MUSKETIER 11 K. INF. REG. 140 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
GOTTOMOM GRZEGORZ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1884 - -
GOITSCH PAUL GRENADIER - 1918-07-17 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
GROLKA FRANZ - - 1915-06-15 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
GOMON FRANZ - - 1916 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
GARBE FRIEDRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GÜRZEN K. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
GLURCEK ANDREAS INFT. I.R. 89 1914-12-06 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.33
GRELLA JOHANN - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
GEISLER STANISLAUS LTN. P.I.R. 58 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GNOTH PAUL - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GAWŁOWSKI JÓZEF - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
GOLTAK WILHELM - - 1914 - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1899-08-06 - Osoba cywilna
G? HEINRICH - - ????-04-29 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Gribow-Grzybowo obelisk
GUSENBAUER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRASCHKE VIKTOR - - 1915-07-05 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
GEBAUER EMIL - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRABOWSKI FRIEDR. GEFR. - 1918-08-08 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
GRAUPE GUSTAV - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GUDDAT KURT JAGER RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GARSTECKI BERNHARD - - 1918-09-02 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1871-12-23 LUKOWO -
GORZAZA LUDWIG - - ? - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
GO??CHLING BERM. - - 1916-04-15 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
GOLOMBEK ALBERT - - 1916-06-24 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
GALICKIJ GRIGORJEW - RUSS.I.R.20 - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
G.CENZORI NICOLA - - 1918-05-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-12-08 - -
GELSOK ALFRED - - 1915-11-18 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
GRYSAJEWKO NIKOLAUS INF. IR 35 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GIOVANELLI PIETRO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - STELA
GWOSDZ ANTON KANONIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1898-12-06 - -
GREGORIEC WASILI RUSS. - 1915-05-15 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
GEFRS AD. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRAMING ALB. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GIESELEI ALBERT ARM. SOLD. ARM.BTL. 4 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GATZ PAUL UNTEROFFIZ 7 K. INF. REG. 149 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
GRIGORIEW SAWELI SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
GURSCH FRANZ - - 1916-09-24 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kottlischowitz / Kotliszowice -
GRUND ALFRED - - 1916 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
GEILERT HANS - R.I.R.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GIL WŁADYSŁW - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
GASSE GUSTAV MUSK. - 1915-05-26 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
GARBUNOW ABRAM - 14 P.P. 3 K. 1917-08-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
GEIHE ALBERT - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
GENECKE WILHELM MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
GOLIK KARL - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GALONSKA KARL - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
GRITZO FRIEDRICH - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRONSKEN -
GOLTZKE PAUL - - - - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
GHEDINA HANS JG. T.K.J.R. 4 1915-05-05 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRÜNBERG FERDINAND - - 1915-10-31 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
GOEBEL - MUSK. INF.REGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
GABEL VAL. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GÖLDNER ERWIN - - 1918-06-12 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
GAST FRITZ UTFF. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
GOEPFERT ERNST - - 1918-10-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1885-04-01 OSTHEIM -
GRIEGER KARL - - 1916-08-10 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
GEBAUER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRALLA JOSEF - - 1915-06-24 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
GALASCH JOSEPH GEFREITER 8 WUR. LDST. PION. K. 1915 - Ruszki wieś, gm. Młodzieszyn, pow. sochaczewski mazowieckie - - -
GABRIEL ALLESSANDRO SOLD. 3.ART.M. 1918-09-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-08-15 - -
GATZKE FRANZ - - 1917-11-?? - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
GRUHLICH JOHANN LDST.INF. IR 18 1915-03-25 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GLEICH JOHANN LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GADEK GEORG - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GRIMOW STEFAN TEODOROWICZ RUSS. - - - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
GEPPERT OSW. [ALD] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRIMM WALT. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GORKE BOLESLAW MUSK. * RES.INF.REGT. 5 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - * RES. (DEHNEN)
GEISS FRITZ RESERVIST 1. K. INF. REG. 71 1914-12-05 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
GEISTEIER AUGUST MUSK. - 1915-03-23 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
GURSCH KARL - - 1918-03-21 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
GUTSMANN KARL - - 1917 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
GIETMANN GERHARD - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GRZESIK WILHELM - - 1918-05-23 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
GRITZKE PAUL GREN. - 1917-03-23 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
GŁOCOW MICHAŁ - 219 P.P. 15 K. 1916-04-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
GRUND ALOIS - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
GERTL FERDINAND JG. F.J.B. 24 1914-12-24 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GOLKA RICH. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GOLDNER KARL - - 1914-08-22 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
GRUNE KARL LANDST. - 1915-09-15 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
GRANZOW REINHOLD - - 1915-12-06 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Crangen-Krąg -
GÓRECKI ANTON SCH. K.K. L.I.R. 18 gru-14 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRODZKI IGNACY - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
GRUSCHKA - MUSK. - 1919-04-19 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
GABRIEL ALB. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GIRLICH ERNST ? - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - B.
GENRICH ERICH GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRÜNIG RICHARD - - 1919-05-20 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1891-12-12 FORST -
GEISLER WILHELM GEFR. - 1915-07-30 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
GEBAUER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRALLA ROBERT - - 1914-08-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
GIENSCH HERMANN MUSK. PREUSS. RES. I.R. 217 1914-12-14 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - Betonowy postument z krzyżem
GALIZZA GIOVANNI SOLD. 90.FANT. 1918-07-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889- - -
GANDURA PETER - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
GAZIĆ STEVAN LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GERNER JOSEF INF. I.R. 59 (I.R.36) 1915-05-10 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GANASINSKI F. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GRALKA F. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GERKS RUDOLF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRUDZIŃSKI HERB. DR. - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GRAPP? KARL DRAG. DRAG.REGT. 1 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GILLE WILH. GEFREITER 3 K. INF. REG. 49 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
GRABIETZ JACOB - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GATTINGER ADAM JAGER RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GREB PHILIPP - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GROCHOWSKI WACŁAW - - 1918-12-29 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
GÜNTHER J. - - 1914 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
GOLDBLUM SAMUEL CYW. ROBT. 7 / 91 KOL. KOLJ. CYW. ROBT. 1917-02-02 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 889
GABRIEL FRIEDRICH - - 1916-09-23 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
GLADISCH HERMAN WEHRM. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GOLLASCH A. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GODULLA JÓZEF - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
GERLACH PAUL UNTEROF. I BATL. I.R.59 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
GROTH CARL - - 1915-07-21 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Lerchenhain -
GEIB EDMUND ZGSF. K.K.L.I.R. 22 gru-14 - Szczepanowice III (nr 197) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GOLEMBKA ŁU. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1901 Garzyn -
GNIDA AUGUST - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GABRIEL W. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GEBHARDT GUSTAV GEFR. - 1916-10-26 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GLATZEL ERNST FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
GROSSKREUTZ ALBERT - - 1917-07-22 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
GRÄDLER ALFRED MUSKET. - 1915-04-11 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
GERSCH A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRALLA THODR. - - 1918-06-12 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
GAAS ERNST - PREUSS.RES.JÄGER BATL.19 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GALLI DOMENICO CAP. 18.ART.C. 1918-06-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-04-09 - -
GRAFLING JOHANN - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
GJURAN NIKOLA LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GÁL EUGEN ER.KPL.TIT.ZGSF. I.R. 62 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GLEIS HANS - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GURSCH K. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GERULL HERM. [AN] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GOSSELKE JOSEF FAHRER FAR 217 L.M.K. 1915-12-31 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
GÖRIG KARL ERS. RESERVIST 1 K. INF. REG. 140 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
GRUSCHKA VIKTOR - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GEBHARD FRITZ JAGER RJB 19/1K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GÜNTHER ALB. GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GAKIEN??? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
GÓŹDŹ FRANCISZEK - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
GORSZKOW WASYL - 93 P.P. 12 K. 1916-04-27 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
GOLOB JUSLUS KPL. I.R. 17 1914-12-27 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GOLLEK GOTL. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GRABIETZ ANTONI - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
GAIDA PAUL - - 1918-03-22 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GROCHOWSKI GEORG MUSK. 11.I.R.59 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
GERASIM JOHANN KPL. K.K.SCH. R.22 gru-14 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GARBUZIŃSKI ? INFANTERIST - 1914-10-28 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
GNIELCZYCH JOHANN - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GAPBSCH WILLY - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GOLOMB OSWALD WEHRM. - 1915-08-27 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GROSSKREUZ OTTO MUSKT. - 1917-05-22 - Lanngut Rosja Pogranicze 1897-11-08 Rapatten -
GRAAP HERMANN GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
GROSSER HERMANN INFTR. - 1915-08-01 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - SIMSDORF tablica
GREUPNER AUG.(UST) - - 1914-12-08 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
GORDIEW - - RUSS.SOLD. 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GRAPP W. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MOOSBRUCH -
GÖBL ISTVAN ZGSF. H.I.R. 3 1914-12-10 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.23
GALLIGANI PIO SOLD. 247.FANT. 1918-05-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881 - -
GRZONKA FRANZ - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
GACUCH GIGORIJ - - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GRANAT ANTON LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GLIWITZKI ST. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GIESE OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GALKOWSKI JOHANN MUSKETIER RES. INF. RGT. 225 1914-10-23 - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GOHBRANDT WALLI - - 1918-07-10 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Karzin obelisk
GAIDA ANTON - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GRUMM JOSEF - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GERRITZEN KARL ERS. RES. RJR 220/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GEERKENS HERM. UTFF. PREUSS. RES. INF.RGT. 218 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
GORCZIKOW - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
GRZESIAK FRANCISZEK - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
GRANAT ALEKSY - 60 P.P. 1917-08-13 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
GOTTSCHLICH OSKAR MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
GAJDA WAW. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
GDULLA PAUL - - 1916-05-04 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRUBER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRZONKA VALENTIN - - 1915-06-22 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GZIK JOSEF - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GARNITZ FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRALL HERMANN GEFR. - 1916-07-27 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GAGEL? FRITZ UTFFZ. RES.INF.REGT. 266 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GRASAU XAV. RES. 4. K. JNF. REG. 128 1914-11-22 - Aleksandrów Łódzki miasto, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski łódzkie - - Grób zbiorowy
GRABOWSKI HERMANN GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
GÜNTER ALFRED MUSK. - 1916-05-04 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
GRISKA PAUL - - sie-18 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
GRÖNIG JOHANN - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GRIEHL K. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
GREGOR KARL JOHANN KPL. I.R. 48 1914-11-15 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.2
GLOWALLA JOSEF - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
GAUPLITZ PAUL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GUTTMANN LEO ER.FLDW. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GNOTH GOTTL. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GRANDT GUST. [AV] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRUHN OTTO RES. 9 KP. INF. RGT. 175 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1893-10-11 - -
GRZIWA FRANZ WEHRM. L.J.R. 11/8K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
GELLER JOHANN LANDSTM. - 1915-05-25 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
GEMINDER F. BRAND JOSEF INF. I. R. 20 1915-02-08 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GILLERT ADOLF - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
GLAUBITZ JOHANN - - 1916-07-02 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - obelisk
GLOMBITZA STEF. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GŁUSZEK WŁADYSŁAW - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
GRIES JOHANN UT.OFFZ. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GIESEN KARL UTFF. PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
GARUTTI PRIMO SOLD. 43.FANT. 1918-03-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-03-28 - -
GERASH ERNST - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GÁL ALBERT INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GOTTHEINER E. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GIGLA MAX - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
GÖRKE OSK. [AR] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GENG - MUSK. 9. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
GIESEL ALOIS - - 1914-08-24 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
GAWŁOWSKI JÓZEF - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
GROTHE FRITZ FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRAFF de JOSEF MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
GUZIK JÓZEF - - 1918 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1899 - -
GROBPIETSCH E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GERICKE H. WEHRM. 11. / LDW. INF. REGT. 18 1914-10-18 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
GRIMM VINZENZ LDST.INF. I.R. 56 1915-05-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GAEBEL KURT - - 1916-08-01 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
GALLUSSI DOMENICO SOLD. 49.FANT. 1918-01-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895- - -
GRÜNEBERG WALTER PION. 2 KP. PION. BATL. 17 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1893-09-11 - -
GREIN LEONHARD LST. I.R. 59 1915-05-08 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GLOMBIK JOSEF RESERV. - 1916-06-01 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
GLAPP OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GŁUCA JAKOB KPL. I. R. 56 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAWROŃSKI JÓZEF - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
GÄBEL KARL - - 1914-10-08 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Tschistey-Sandewalde obelisk
GNILKA ROBERT - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GACEK FRANCISZEK - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
GODEKER OTTO GEFR. PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
GAY ANGELO SOLD. 81.FANT. 1918-03-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-08-04 - -
GREMBLOWSKI JOSEF INF. I.R. 100 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GALÁCZI NIKOLAUS GFT. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GREFRATH E. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GABRIEL K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GÖSEL AUG. [UST] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GO?LAT FRANZ MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
GAWRYKIEWICZ A. INFT. I.R. 207 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
GAWŁOWSKI RUDOLF - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
GÁBRIEL FERENC HONVÉD 3.GY.E - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GFHRKE FRIEDR. GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
GÓRAL STANISŁAW - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GÄBEL WILHELM - - lip-15 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
GROBPIETSCH J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRAF von MOLTKE - OBERLEUTN. D. L. 7 KOMP. LANDW. INFT. REGT. 18 1914-10-06 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
GUZIK FRANZ INF. - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GAEBEL REINHOLD - - 1917-11-30 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
GANASSALE PIETRO SOLD. 2.ART.C. 1918-06-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-03-05 - -
GAMBORG JÖRGEN WEHRM. 6 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GRUBMÜLLER LUDWIG LST. I.R. 59 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GÖRING MAX - - 1918-01-14 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
GLOMBIK NIKODEM RESERV. - 1915-08-25 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
GÖBEL FRIEDR. [ICH] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GOGOŁA JOHANN LDST. INF. I. R. 20 1915-03-04 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GOŁĘBIOWSKI TADEUSZ - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
GIERSCHER HERMANN - - 1917-04-02 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
GRUNER JULIUS - - 1915-02-08 - Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski opolskie - - -
GACEK JÓZEF - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
GRAFENHORST GOTTFR. - PREUSS. RES.JAGER. BTL. 19 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
GENNARO ANGELO - - 1918-08-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-06-28 - -
GRUNNKE ADOLF - - 1917 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1897-01-28 Rothsürben -
GROBOLJŠEK KARL KPL. I.R. 17 1914-(10.28 - 12.26) - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GLIGA JOHANN LST. I.R. 62 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GROMOTKA W. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GELDNER J. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GRABOW GUST. AV] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRZONKOWSKI JOHANN MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
GOLDMANN WENZEL PIONIER BAHNER H.S. 2 / III 1916-12-04 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
GAWRON KAROL - - 1918 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
GALETA ALAJOS HONVÉD 3.GY.E 1915-04-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRUDOT WLADISLAUS - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
GŁADYSZ STANISŁAW - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
GEIDE ERNST - - ????-03 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
GROBPIETSCH K. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GALEMO KARL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
GROSSCHÄDL JOHANN LDST.INF. IR 47 1915-04-14 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GANDYRA JOCHANN - - 1917 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
GARAN VINCENZO SOLD. 39.FANT. 1918-04-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-06-03 - -
GÖMMER OTTO RES. 8 / R. I. R. 9 1914-11-19 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GAINSCHNIG JAKOB INF. I.R. 59 1915-05-08 - Brzostek III (nr 225) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GRADE ARTUR ERS.RES. - 1915-06-06 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
GOLLAS ANTON LANDSTM. - 1916-09-08 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
GODZIERS FRZ. [FRANZ] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GŐLŐNCSÉR ISTVÁN ŐRVEZETŐ 3.HONV.TÁB.TÜ.E. 1915-04-21 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRUGIEL BOLESŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
GOLDMANN HERMANN - - 1918-05-28 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
GRIEGER JULIUS - - 1918-03-10 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GARBIEC JAN - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
GROTE WILHELM - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
GENOVINI ALFREDO SERG. 213.FANT. 1918-04-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GRÜNMELDT WILH. MUSK - 1915-10-07 - Tąpadły wieś, gm. Brojce, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
GRÖSSINGER EDUARD JG. F.J.B. 9 1914-12-30 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GYÖRGY EMMERICH INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GRUND ALFRED - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GÖPPERT H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GRABOWSKI FRDR. [FRIDRICH] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GAWRISCH ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GOTTSCHALK HEINRICH GRENADIER 3.G.GR.R.2K. 1915-07-23 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
GARTNER LEAUM JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-23 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
GAS RUDOLF INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GALYGA DMYTER JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
GODZIEWSKI STANISŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
GEIDE MAX I. - - 1914 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
GROBPIETSCH P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GALLA II FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
GASPAR ISTVAN - - 1915-05-08 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
GLATKI THOMAS - - 1916 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
GARBERI LUIGI SOLD. 207.FANT. 1918-13-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-07-08 - -
GORONTZKI W. SERGT. 2 KOMP ? 1919-03-19 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GÁBOR ANDREAS INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GRADE WALTER ? - 19??-09-23 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
GOREWODA EMANUEL MUSKET. - 1915-08-17 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
GOLDBACH A. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GÖTZL EMIL INF. I. R. 100 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GALLERT THEODOR - - 1918-09-24 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
GROSSERT GUSTAV - - 1915-09-27 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Hochbeltsch obelisk
GOMOLKA JOHANN - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
GRABOWSKI WINCENTY - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
GERVERS HEINRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GERVASI NICOLA SOLD. 75.FANT. 1918-11-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-04-16 - -
GOLDBECK EWALD JNFTR. - 1919-03-30 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
GRŰNBAUM FRANZ MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GRUBER JOSEF R.SCH. SCH.R.3 1914-12-20 - Skurowa (nr 229) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GRÜSKE RICHARD - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GÖPPERT R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GRAETER ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GEHRMANN GUST. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GĄSZCZECKI HENRYK KAPR. - 1914 - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
GÁVA ANTAL HONVÉD 3.GY.E 1915-06-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GERWATOWSKI LUDWIG RES. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
GRABOWSKI STANISŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
GRASSNICK OTTO - IN.BRÜCK.TR.35 1914-11-13 - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie 1879-01-24 - obelisk
GRUGER M. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GNOTH AUGUST GREN. KPGGR 2 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
GIERACH OTTO - - 1917-03-07 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - -
GARIOLO ANGELO SOLD. 15.BERS. 1918-04-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-10-21 - -
GRÜNEBERG WILLI UNTFFZ. D. RES. 11 / I. R. 45 1914-12-11 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GENCZI ANTON ZGSF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GUFE ALB[ERT] - - 1916-06-21 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
GROMOTKA JOHANN WEHRM. - 1915-09-28 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
GOLDMANN KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GÓRKA JOHANN INF. I. R. 20 1915-02-19 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GIERSCH FRITZ - - 1914-08-22 - Sędziemierz wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Neugericht) dolnośląskie - - obelisk
GAICH JURKO ZIV. FUHRM. KORPS. BACK. 2 1915-04-15 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
GOTTER JOHANN - PREUSS.RES.JÄGER BARL.19 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GONET STANISŁAW - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
GRAF W. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GHIGINI ERNESTO SOLD. 103.BOMB. 1918-11-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-03-01 - -
GLADISCH FRANZ NIEM. - 1918-06-13 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GRZYBEK KARL INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GOTIUR DEMETER JG. K.U.K. F.J.B. 30 1915-05-06 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
GUDER KARL - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GRAJCZAREK THEOFIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GOY ADOLF PION. 2 KP. PION. BATL. 17 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1891-05-03 - -
GRABISCH EMIL UNTOFFZ. L.J.R. 51/2K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
GORUS JAKOB - - 1916 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
GĄSZCZEWSKI HENRYK - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
GAZDA VALENTIN INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GOLDZIAK WASYL E.R.JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
GAIDA ALOIS - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
GEFSLER FRITZ - - 1915-05-15 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
GAIDA FRANZ - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GRUBE PAUL UT.OFFZ. KPGRZF 4 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
GARRE STEFANO SOLD. 210.FANT. 1918-10-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878-08-16 - -
GESLICH HANS LTN. - 1915-05-?? - Zaleska Wola II wieś, gm. Radymno, pow. jarosławski podkarpackie - - -
GYÖNGÖS PETER INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GORLITZ KARL - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GACA PAWEŁ SZEREG. - 1919-09-08 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
GRIMM WALTER - - 1914-10-21 - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GOPA WILH. [ELM] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRAHN GUST. - - - - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
GÓRSKI JOSEF INF. I. R. 20 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRASSER FRANZ JNFANTERIST K.U.K. J.R. ? 1914-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
GERMANN JACOB LST. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
GORCZYCA STANISŁAW PODPORUCZNIK - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
GROBPIETSCH A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - -