Nazwisk w bazie na literę G: 3993

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
GORAUS FRANCISZEK - - - - Jankowice wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki śląskie - - -
GAR? W? - - 1918-??-29 - Modliszów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
GRUNDMANN ? - - - - Kątki wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
GLASOW von HANS - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GROSS N? von ? - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GRON? von KARL - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GNIESER OTTO UTFFZ. - 1916-07-03 - Jakuszowa wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie 1885-12-06 - -
GNIESER GUSTAV MUSK. - 1917-11-07 - Jakuszowa wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie 1897-07-06 - -
GEISLER PAUL - - 1918-04-10 - Paszowice wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GLASER REINHOLD - - 1915-09-25 - Uniemyśl wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
GLASER BERTHOLD - - 1915-10-03 - Uniemyśl wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
GLETNER GUST. - - 1916-02-21 - Dąbrowa wieś, gm. Polkowice, pow. polkowicki dolnośląskie - - -
GATZMEYER KARL - - 1917-05-18 - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
GÜNTHER FRITZ - - 1917-08-20 - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
GÄßNER PAUL - - - - Krzewie Wielkie wieś, gm. Gryfów Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
GUDICH WILLI - - 1915-06-14 - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
GORECZKA AUG. - - 1916-10-12 - Górka Prudnicka wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GORETZKA MICHAEL - - - - Krobusz-Żabnik wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GLOBISCH JOS. - - 1916-09-26 - Otoki wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GRZIWA JOH. - - 1916-07-14 - Otoki wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GLOBISCH FRANZ - - 1914-12-23 - Otoki wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GRZIWA KARL - - 1923-07-17 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
GREHLICH THEOP. - - 1915-02-17 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
GEHR ROBERT LDSTM. - 1915-05-?? - Kietlice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
GOLDMANN FRANZ - - 1918-10-16 - Branice III wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1875-11-01 - -
GRABOWY VIKTOR - - 1917-07-31 - Branice III wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1895-10-17 - -
GLATTER FRIEDRICH - - - - Nagodzice wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEBHART AUGUST - - - - Nagodzice wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GÜTTLER JOSEF - - - - Nagodzice wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GALLE FRIEDRICH - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
GLÄSNER WILHELM - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
GALLE HEINRICH - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
GLÄSNER ALFRED - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
GAIDACZEK O. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GERUT J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GIZICKI L. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GUZY J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GEIER O. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GIZICKI G. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GRYGIERCZYK K. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GÓRA STEFAN legionista I PUŁK LEGIONÓW PL 1916 - Bielsko-Biała V miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GASZCZYK LUDWIK - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
GAWLAS JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
GRELOWSKI JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
GAWLAS FRANCISZEK - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
GAWŁOWSKI JÓZEF - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
GREULICH EMIL - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
GREULICH PAUL - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
GREULICH HERMANN - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
GREULICH HEINRICH - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
GOGOLIN JOSEF - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GOGOLIN THEODOR - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GLOMBIK ALBIN - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GOGOLIN PETER - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRZEMIELEWSKI FELIX - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GÓRECKI JÓZEF - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GIEREK STAN. - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GARWACKI WŁAD. - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GWÓŹDŹ JAN - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GAIDA PAUL MUSKETIER E.R. GARDE. REGT. 4 2 KOMP. lut-17 - Pawłowiczki II wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1896-08-11 - -
GAWLITZKI THEODOR - - 1914-11-11 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
GLOWANIA KONRAD - - 1918-09-18 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
GORGULLA JOHANN - - 1915-05-15 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
GOTTSCHOL RUDOLF - - 1918-09-24 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
GURNIK JOSEF - - 1916-07-01 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HABICHT -
GALONSKA FRANZ - - 1916-07-01 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
GLOWANIA ANTON - - 1915-07-23 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
GLOWIK JOHANN - - 1915-07-01 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOLLENDZIN -
GORGULLA BERNHARD - - 1915-05-16 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
GRÜNER JOHANN - - 1917-06-01 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
GURNIK AUGUST - - 1918-10-02 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HABICHT -
GOLLY JOSEF - - 1915-04-26 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GLOMB HERMANN - - 1916-05-15 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRZESCHIK JOHANNES SOLDAT - 1917-04-29 - Leśnica I miasto, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie 1895 - 1)
GAWEŁ IGNACY - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GLECZMAN ALOJZY - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GAWEŁ JÓZEF - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GAWEŁ JÓZEF - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GRZESŁO JÓZEF - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GASTOŁ FRANCISZEK - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
GOCZAŁ ANTONI - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
GRZĄKA JAN - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
GASTOŁ JAKÓB - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
GIZA JAN - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
GROBLICKI MACIEJ - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
GLASDER TEODOR - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
GNIELKA JOSEF - - 1917-06-07 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GORZAWSKY FRIEDRICH - - 1918-09-02 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GROLL WILHELM - - 1914-??-?? - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GIERSDORF ERNST - - 1915-09-17 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GILGA FRANZ - - 1915-01-09 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GERLACH HELMUT - - 1914-09-06 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GLAGLA RICHARD - - 1916-09-04 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GODEK FRANZ - - 1915-07-26 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GROCHLA THEODOR - - 1916-07-24 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GWOSDEK KARL - - 1915-05-02 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GERLICH ANTON - - 1914-12-22 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GIESA RICHARD - - 1918-02-05 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GISCHKA MICHAEL - - 1915-12-22 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GEMANDER JOHANN - - 1914-08-22 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GRAETZER FEDOR - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
GANDZIOR HEINRICH - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
GUELT BRUNO - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
GIERSCH OSKAR RES. - 1915-01-09 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
GOLKOWSKI RUD. ERS. RES. - 1915-08-20 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
GRÜNIG PAUL - - 1916 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
GÖLDNEN PAUL - - 1918 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
GUTSCHE PAUL - - 1916 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - VERM.
GRASSE ROBERT - - 1915-03-02 - Szprotawa IV miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - - -
GUTOWSKI PAUL LEUT. D. RES. INF. REGT. 157 - - Kożuchów II miasto, gm. Kożuchów, pow. nowosolski lubuskie - - -
GRALLA JOSEF - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
GOLOMB KONRAD - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
GÖBEL HANS SERG. INF. REG. 207 1918-04-24 FRANKREICH Zgorzelec miasto, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1892-08-19 - -
GERSDORFF von WOLF - - 1914 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
GRO????? PAUL - - 1917-04-02 - Stojanówek część wsi Stojanów, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
GERTNER R. - - 1918-03-24 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
GAHLER K. - - 1916-07-28 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
GRESCHE F. - - 1916-12-03 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
GRÜNDER PAUL - - 1915-09-04 RUSSLAND Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
GERLACH WILHELM - - 1915-02-16 RUSSLAND Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
GLENZEL GEORG - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GRÖ??R ADOLF - - 1915-??-?? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GANSR? FRITZ - - 1915-02-08 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GIERZH KARL - - 1918-08-12 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GIRNDT FRITZ - - 1916-08-11 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GRANZ PAUL - - 191?-09-2? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GRASNER REINHOLD - - 19??-??-13 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GUNTHER ERNST - - 1918-07-27 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GABEL KARL - - 1914-12-31 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GEPPERT FRITZ - - 1918-08-12 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GIRNDT HERM. - - 1915-11-07 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GRAMMEL OSKAR - - 1918-04-24 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GLAUBITZ ALFRED LEUTNANT / KOMP. FÜHRER RES. INF. REG. 229 1 KOMP. 1917-09-26 FLANDERN Bogdaszowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie 1890-10-21 - -
GELLRICH OSWALD - - 1917-03-22 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
GIRNDT G. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
GELLRICH O. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
GUTTLER F. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
GOLDBAUM W. - - - - Środa Śląska miasto, gm. Środa Śląska, pow. średzki dolnośląskie - - -
GEISLER ? - - - - Środa Śląska miasto, gm. Środa Śląska, pow. średzki dolnośląskie - - -
GOY ? - - - - Środa Śląska miasto, gm. Środa Śląska, pow. średzki dolnośląskie - - -
GRE? ? GRENADIER - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
GINTER PAUL MUSK. - 1916-11-02 - Paździorno I wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
GREISCHER FRANZ TRAIN - 1918-06-06 - Paździorno I wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
G? BRENH. ? - 1916-09-30 - Paździorno I wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
GRANS RICH. MUSK. - 1917-07-25 - Paździorno I wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
GRIFFIS ALOIS MUSK. - 1916-10-23 - Paździorno I wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
GURLACH PAUL - - 1919-05-18 - Chmieleń II wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie 1891-04-22 - -
GUSTA? HERMANN - - - - Głębowice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
GRENZER FRANZ - - 1918-10-11 STRASSBURG Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
GLÄSNER HEINRICH - - 1916-03-31 VERDUN Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KUNZENDORF -
GÜNZEL WILHELM - - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
GRZYBEK LUDWIK SEKCYJNY 2 BRYG. LEGIONÓW POL. 1918-11-18 - Brzeszcze miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie 1890 BRZESZCZE -
GARDOMIK STEPHANUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GRISHABER PAULUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GAVERSENI ? ERMINIO - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GŁĄB J. - - 1916 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
GACEK J. - - 1917 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
GAŁUSZKA P. - - 1918 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
GRAJCAREK L. - - 1915 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
GŁĄBEK J. - - 1917 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
GAŁUSZKA A. - - 1917 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
GAJDA A. - - 1918 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
GERBATSCH GUSTAV - - 1915-10-26 RUSSLAND Pęcz wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie 1893-10-23 - -
GAUBITZ MAX - - 1914-11-14 - Przeździedza wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
GORZOLNIK JOHANN - - 1917-05-05 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
GOTZMANN EMIL - - 1918-03-19 MINSK RS. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
GRELLA JOSEPH - - 1918-09-26 VARENNES FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
GIEBASIEWICZ FRANZ MUSKETIER - 1915-06-16 - Ścinawa II miasto, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie 1894-03-02 - -
GONSZCZYK GEORG - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GRAN??? WILH. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GROKE FRITZ - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GUTSCHE RICH. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GILSELWELL HANS - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GRAMING ALB. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GRIMM WALT. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GRUDZIŃSKI HERB. DR. - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GERSTMANN OSWALD MUSK. - 1918-10-11 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GR??NER PAUL GEFR. - 1918-05-07 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GREUK HERMANN MUSK. - 1918-03-21 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GEBHARDT GUSTAV GEFR. - 1916-10-26 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GOLOMB OSWALD WEHRM. - 1915-08-27 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GRALL HERMANN GEFR. - 1916-07-27 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GUBNER FRITZ ? - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - B.
GIRLICH ERNST ? - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - B.
GRÖNERT BRUNO - - 1916-10-02 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GÖLDNER ERWIN - - 1918-06-12 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
GUCHEL OSWALD - - 1915 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
GEISLER GUSTAV - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GRAUPE GUSTAV - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GEGORZIK AUG. KANON. 5 BATTR. FUSSARTL. REGT. 1 1914-11-12 - Upałty wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GORECKI FR. GEFR. 2 KOMP. LANDW. INF. REGT. 5 1914-12-11 - Upałty wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GAMOŃ FRANCISZEK - - 1917 FRANCJA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1893 ŻORY-OSINY -
GAMOŃ JAN - - 1916 FRANCJA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1890 ŻORY-OSINY -
GRYMAN ANTONI - - 1917 VERDUN Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1897 ŻORY-OSINY -
GLUNIM OSKAR - - 1915-08-09 - Szklarska Poręba II miasto, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
G? ? - - - - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
GROSSMAN OTTO - - 1918-05-28 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
GIESA ALOIS - - 1917-04-05 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
GIERTH GEORG - - 1915 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
GABLER PAUL - - 1918 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
GROCHOTKIN TIMFAL - - 1918-11-21 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
GRUMANN PAUL - - 1915 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
GROSSER PAUL - - 1918 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
GONSCHIOR JOHANN - - 1916 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
GONSCHIOR ALOIS - - 1918 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
GAIDA JOH. - - - - Nowa Wieś Prudnicka II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GONSIOR JOS. - - - - Nowa Wieś Prudnicka II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GÜLLERT JOSEF - - 1920-07-29 NIEDAMIRÓW Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
GOTTWALD EMIL - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
GLAESER FRANZ - - 1918-10-05 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - VERMIST
GOLDMANN HERM. - - 1918-12-26 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEBHARDT KLEMENS - - 1918-09-29 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMIST
GROEGER JOSEF - - - - Marianówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GOLDMANN JOSEF - - 1915-09-18 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GELLRICH AUGUST - - 1914-09-04 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GÖBEL FRANZ - - 1917-08-15 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GOLDMANN AUGUST - - 1915-09-18 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GÜNTHER GOTTHARD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
GÜNTHER HERBERT - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
GOROŠ FRANTIŠEK INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 7 1915-07-17 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1891 SUCHOV -
GEISLER RICHARD - - 1917-07-31 - Janówek wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - VERMIST
GERSTUNG ERHARD - - 1916-09-13 B. VERMANBOMILLERS Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GLOBISCH ALBERT - - 1918-07-23 - Wasiłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GÜRTLER JOSEF - - 1914-08-24 - Wasiłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GLOBISCH JOSEF - - 1919-02-01 - Wasiłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GLOMBITZA THEODOR OBERMAT. - 1915-12-17 OST-SEE Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1888-08-10 - -
GINSCHUR FRANZ SERGT. - 1918-02-21 DURY Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1882-06-03 - -
GROSS FLORIAN MUSK. - 1916-07-25 POZIERES Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1889-02-22 - -
GÖTZ PAUL - - 1916-08-08 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
GRÖGER HERMANN - - 1917-08-16 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
GLOMBITZA JOHANN - - 1915-09-25 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
GRÖGER ALOIS - - 1917-04-09 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
GRZIWA THOMAS - - 1916-09-08 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1892-12-21 - -
GRZIWA FRANZ - - 1916-05-12 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1885-10-02 - -
GÖRLICH JOS. - - 1917-10-28 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GRALLA IGNATZ - - 1918-04-20 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GRUSCHKA RICH. - - 1918-04-09 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GRYSKO JOH. - - 1918-04-14 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GALGAN JOS. - - 1918-06-18 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GAWOREK JOS. - - 1915-03-03 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GÖRLICH PAUL - - 1914-12-20 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GRALLA AUG. - - 1915-05-25 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GRUSCHKA JOS. - - 1916-06-07 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GRUSCHKA ALEX - - 1918-03-27 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GABRIEL ALF. - - 1918-04-18 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GAWLIK JOH. - - 1915-09-26 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GEIER FRANZ - - 1915-09-29 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
GÖRLICH JOSEF - - 1916-06-16 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
GÖRLICH PAUL - - 1916-05-11 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
GRITTNER MAX GEFR. 3 G.U.R. 1918-10-17 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
GRÜNER ERNST MASCHINIST MAR.LUFTSCH.ABT. 1917-10-20 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
GRÜNER GUSTAV SCHÜTZE B.SCH.R. 108 - - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - VERMISST
GROBS PAUL FÜSL. 53 I.R. 1917-11-10 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
GRÜNER ERNST UOFFZ. 157 I.R. 1918-05-01 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
GRÜNER HEINRICH OFFZ. STELLV. P.R. 1920-03-16 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
GRUN PAUL JÄGER JÄG. REGT. 11 Z. PF. 1914-08-02 KRZEPICE Bodzanowice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - MITTELFRITZWALDE -
GORZOLKA JOHANN - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
GIELSOK JOHANN - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
GAJDA JOHANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
GRUNER LUDWIG - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
GRÜNER SAMUEL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
GRUSCHKA PAUL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
GRABARITZ FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
GRÜNER FRITZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
GRÜNER WILHELM - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
GOŁĘBOWICZ JAN LEG. POLN. LEG. I.R. 2 1915-08-01 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
GRYCNER PIOTR LEG. POLN. LEG. I.R. 1 1915-09-01 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
GEBAUER P. - - 1916-01-25 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GROSS E. - - 1917-10-08 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GABOR A. - - 1915-07-13 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GEIER HERMANN - - 1916-08-16 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
GRINDEL HERMANN - - wrz-14 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - VERMIST
GIESCHE MARTIN - - 1916-07-01 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
GABER A. - - 1916 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
GEPPERT GEORG - - 1915 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
GRAUPE BENNO - - 1914-12-29 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
GRUNWALD AMANDUS - - 1914-11-13 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
GAERTIG AUGUST - - 1917-05-07 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
GEISLER GUSTAV - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
GEISLER GUSTAV - - 1916 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
GUNZEL BRUNO - - 1917-??-?? - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GANSEL RICH. - - 1917-07-31 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GROHMANN PAUL - - 1916-09-07 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GAUW?? O. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GÄRTNER O. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GLICK A. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GEORGE ERNST - - 1918 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GRAßME OSWALD - RES. INF. REG. 46 1918-09-18 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1899-09-03 - -
GUTSCHE OTTO - - 1919-04-18 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1899-11-19 - -
GROCHOLSKI TOMASZ - - 1915-05-15 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1891-12-08 - -
GRAESER OTTO - - 1916-03-28 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
GRUNDSCHOK JOHANN - - 1918-04-06 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
GEMOLL WILHELM - - 1914-08-22 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
GLEIS HANS - - 1915-05-16 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
GRUND THOMAS - - 1915-10-23 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
GEPPERT HEINRICH - I.R. 73 1918-08-28 - Kamieniec Ząbkowicki wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie 1892-01-20 GRUNAU/KAMENZ, SCHLESIEN -
GOEBEL THEODOR - I.R.35.2 1915-11-09 - Kamieniec Ząbkowicki wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie 1881-04-11 SCHEICKINGEN, WESTF. -
GUTSCHE FRITZ - - 1918-04-26 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GUTSCHE PAUL - - 1918-06-01 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GRÜTZBACH ALFRED - - 1916 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GERLACH PAUL - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GREMSER ALBERT - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GRÜTZBACH JULIUS - - 1916 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GRÄTZ GUSTAV - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GREISER RICH. - - 1918-10-03 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GREISER BRUNO - - 1917-07-08 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GREISER AUG. - - 1915-02-05 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GUNPRECHT W. SZER. - 1914-11-18 - Zgierz III miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
GLEFFE WILHELM SZER. - 1914-11-18 - Zgierz III miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
GREY - WEHRM. 18 LANDW. REGT. 1914-12-14 - Woźnice wieś, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
GEMBALLA AUGUST - - 1914 - Zalesie wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
GIELKE - MUSK. INF. REGT. 45 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GÜNTHER - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GRIESERT - MUSK. INF. REGT. 45 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GIENKE KARL MUSK. RES. INF. REGT. 265 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GRINSKOWIAK - MUSK. - - - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GALLA PETER - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
GAWENDA WILHELM - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
GONSCHOR JOSEF - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
GRUSKA KOLAUS - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
GLOWKA THEODOR - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
GREJF FRANZ - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
GAWLIK JOSEF - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
GOLLY KARL - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
GIEZA ALOIS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GLENSK ANDREAS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GONDRO FRANZ - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GORDZIELIK JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GARBELLA JOSEPH - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GLADOS JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GOLEC THOMAS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GORDZIELIK ANTON - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GREINERT PAUL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GRONDYS WŁADYSŁAW - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - JAWORZNO -
GRACZYK JULIAN - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - RUDNIKI -
GLATKI URBAN - - 1914-10-?? - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GOGOLIN JOHANN - - 1915-04-24 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GALAMBOS JOH. ÖST. HUSAR HUS.R. 8. K. K. 1914-02-26 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - DEPRÖD B.KULA UNGARN -
GERGELY MICHAEL ÖST. INFANTERIST K.U.K. J.R. 44 1914-02-25 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
GORKEWITZ STANISL. DTSCH. GREN. 2/N. G.R.Z.F. 1914-12-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - RANKEL 26 JAHRE
GRÄSSER FRANZ LDSTM. ARM. BATL. II8 5 KP. 1916-06-06 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1891-05-07 BALLWEILER ELSASS -
GROSS MICHAEL UNG. KORP. K.U.K. I. R. 2 1914-12-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1882 HOLLEVENY -
GAIJER JOSEF ÖSTERR. KAN. SCHWERE HAUBITZEN DIV. 4 1914-12-01 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
GERGELY JOSEF MICHAEL UNG. INFANTERIST K.U.K. INF. RGT. 44 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - TAMARI POLNA 21 JAHRE
GLOMB FRANZ RENTENEMPF. LDW. BEZIRK KREUZBURG 1918-02-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1898-09-22 BISCHDORF -
GORNY PETER UTFFZ. 10.MOB.ETAPP.KP. 4 1916-02-03 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1880-04-25 KL. BOREK. KR. ROSENBERG -
GREKER MARTIN ÖSTERR. INF. I.R. 31 1914-11-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - NAYPZEBE -
GAISNI PAUL ÖSTERR. INF. K.U.K. I. R. 6 1914-12-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SAJHASGYORGYE 27 JAHRE
GOŁYSA FRANCISZEK - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1888 BOBROWNIKI MŁ. -
GRÜTTNER JOH. - - 1918-06-14 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
GARNS PAUL - - 1918-04-09 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
GRÜTTNER PAUL - - 1916-09-02 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
GOMOLKA B. - - 1916-09-17 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
GOGOLLOCK PETER - - 1918-08-28 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
GIERA A. - - - - Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GRABIETZ A. - - - - Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GATTER ANTON INFANTERIST I.R. 33/5 - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1885 BUDAPEST -
GÖRLICH FRANZ - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
GLOBISCH FRANZ - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
GOGOLIN EDUARD - - 1914 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
GAIDA JOSEF - - 1916 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
GABITEL WILHELM RES. - 1916-08-10 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
GRÖGER ANTON - - 1915-05-19 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRÖGER THEOFIL - - 1915-02-13 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GOLLOR JOS. - - 1914-09-23 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRÖGER PAUL - - 1914-08-22 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRZESIK JOH. - - 1914-12-20 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GOMOLKA JOHANN - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
GRÜTZ FRANZ - - - - Suchy Bór wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
GELLNER FRANZ - - 1915-09-27 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GOLLY FRANZ - - 1916-05-25 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GAIDA FRANZ - - 1919-08-12 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GARBAS PAUL - - 1916-09-22 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GOLLY PETER - - 1915-09-25 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GALONSKA ALOIS - - 1915-09-24 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GATZKA LUDW. - - 1916-0724 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GAIDA FRANZ - - 1919-08-12 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GOLLY PETER - - 1915-09-25 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GARBAS PAUL - - 1916-09-22 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GOLLY FRANZ - - 1916-06-25 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GOTSCH LEO - - 1918-07-01 IN LAZARETT Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GRIEGER JULIUS - - 1918-03-10 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GRUNER ALEXANDER - - 1918-08-08 - Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski opolskie - - -
GRUNER JULIUS - - 1915-02-08 - Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski opolskie - - -
GRTEL? KARL - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GOLLASCH JOH. - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRZESKA WILH. - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GROMADA ADOLF - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GLOMBITZA JOH. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GNILKA JOH. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GAIDA FRANZ - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GLOMBITZA STEF. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GNILKA ROBERT - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GOREK RICH. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
GEISLER F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GOTTSCHLICH P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRAMMEL H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEBAUER E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEBAUER O. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GROBPIETSCH M. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GROBPIETSCH W. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GROBPIETSCH A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GROBPIETSCH H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GROBPIETSCH J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEBAUER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GERSCH A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRAF W. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEBAUER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GROBPIETSCH P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRUGER M. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GROBPIETSCH A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GROBPIETSCH E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GROBPIETSCH J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GROBPIETSCH K. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GO??CHLING BERM. - - 1916-04-15 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
GOBOW EMILJAN - 30 P.P. 8 K. 1916-04-01 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
GORBOWSKI STEFAN SZRG. 8 / 225 P.P. 1917-01-27 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 881
GOTTGENS GOTTFRIED LDSTM. 2/5 LDSTR. I. BTL. POSEN V/5 1918-08-03 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
GREGORETZ ANDREAS HONF. 5 / H.R. 1 1918-10-10 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
GURSOW ALEKSANDER KAN. 2 BTR. FORT. ARTL. N. GEORG. 1916-09-26 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 784
GAŁKIN PROKOP - 156 P.P. 16 K. 1917-09-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
GAROSZYNKIN HARASIM SZRG. 14 / 292 P.P. 1916-07-02 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 651
GOLDBLUM SAMUEL CYW. ROBT. 7 / 91 KOL. KOLJ. CYW. ROBT. 1917-02-02 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 889
GORSZKOW WASYL - 93 P.P. 12 K. 1916-04-27 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
GRANAT ALEKSY - 60 P.P. 1917-08-13 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
GUJEWANOW JERZY SZRG. 11 / 8 P.P. 1917-02-22 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 957
GARBUNOW ABRAM - 14 P.P. 3 K. 1917-08-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
GŁOCOW MICHAŁ - 219 P.P. 15 K. 1916-04-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
GACZIELA ANDREAS ZIVIL-KUTSCH. - 1914-12-14 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.36
GLURCEK ANDREAS INFT. I.R. 89 1914-12-06 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.33
GALGOCZI EMERICH INFT. I.R. 19 1914-11-26 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.66
GOTTLIEB JOSEF INFT. I.R. 19 1914-11-21 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.41
GÖBL ISTVAN ZGSF. H.I.R. 3 1914-12-10 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.23
GREGOR KARL JOHANN KPL. I.R. 48 1914-11-15 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.2
GAUL REINHARD LEUTNANT 4 Garde Gr. Rgt, 12 komp. 1915 - Lublin II miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GEINITZ KLARA SCHWESTER Kr. Lzt 122 1915 - Lublin II miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GAJEWSKI WŁADYSŁAW - 2 P.P. 7 KOMP. 1915-11-12 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GORUS ANDRZEJ - II BRYG. 2 P.P. 3 KOMP. 1916-12-06 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GAN JOHANN - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GORKA THOMAS - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GWIZDALA ADALB - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GONTARZEWSKI ANTONI - 1 KOMP.K.M. 1915-09-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GÓRECKI STANISŁAW - 1 P.P. 1915-08-18 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GIERCZAK STANISŁAW UŁAN K.U.K. U.R.13 1918-01-20 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - 1898 -
GOTZ OTTO WEHRMANN R . J . R . 206 /10 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
GEISLER EMIL - - 1915-09-30 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
GORETZKY JOHANN - - 1918 - Krzyżanowice I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
GOLOMBEK KARL - - 1918 - Krzyżanowice I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
GROMOTKO FRANZ - - 1914 - Krzyżanowice I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
GOTTSCHLICH WILHELM - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEBAUER WILHELM - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
GERTLER PAUL - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GOTTSCHLICH HEINRICH - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GERTLER ERNST - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GOTTSCHLICH ADOLF - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
GOTTSCHLICH HERMANN - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GLATZEL ALOIS - - - - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - vermist
GLATZEL KARL - - 1915-10-03 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
GRUNDEI FRANZ - - 1917-11-02 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
GLATZEL JOSEF - - 1917-04-20 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
GÖRLICH AUGUST - - 1917-06-17 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
GŰTTEL JOSEF - - 1915-09-28 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
GÖTZ OTTO WEHRMANN R.I.R. 206 / 10K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
GRABEL GEORG - - 1915 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
GRIMMING (?) ROBERT - - 1917-10-13 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
GEISLER OSKAR - - 1915-03-08 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
GRABEL OSWALD - - 1915-06-24 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
GÜTTLER WILHELM - - 1915-05-30 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GRIMMIG ERNST - - 1916-02-15 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GRAF MAX FUSILIER G.R.Z.F.1/12K. 1915-08-03 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
GARSKE PAUL ERS. RES. I.R. 45 / 7K 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
GRUNER P. - - 1918-04-27 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
GILYON J.G. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Yorkshire Regiment 1918-11-14 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
GARLICK F. PRIVATE / WLK.BRYTANIA King's Own Yorkschire L.I. 1918-08-22 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
GRIER J. GUNNER / WLK.BRYTANIA Royal Artillery 1918-10-19 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
GRZEŚKOWIAK W - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
GAWORSKI JOSEF DRAGON ? 1914-12-?? - Wierzchlas wieś, gm. Wierzchlas, pow. wieluński łódzkie - - -
GOGOLOK LUDWIG - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GOLLETZ JOHANN - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GOLLETZ KONRAD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GRITZ JOSEF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GRUND FRANZ - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GALLUS JOSEF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GOJOWCZYK ERNST - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GOLLETZ JOSEF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GRITZ BERNHARD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GRITZ PAUL - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GERLACH ALBERT - - 1916-03-21 - Sudwa wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
GROTE HERMANN LEUTNANT JNF.REGT.79.5K. 1915-07-31 Milejów Łańcuchów wieś, gm. Milejów, pow. łęczyński lubelskie 1897 Winsen/Luche -
GERIGK HERMANN - - 1917-07-20 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie 1895-02-17 ROSENWALDE - WOLA WILKNICKA -
GRUNERT H - - 1916-06-13 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
GERIGK F - - 1918-10-08 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
GRUNERT ANTON UTFFZ. - 1917-03-21 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie 1887-31-05 LILIENTHAL - BIALCZYN -
GEISLER AUGUST - FÜS. RGT. 38 1914-09-29 Binarville / Francja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1889-07-06 - -
GRÖGER PAUL - INF. RGT. 43 1915-05-16 Stryj / Galicja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1893-02-01 - -
GRÖGER JOSEF - GREN. RGT. 9 1918-09-29 na wschodzie Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1899-09-18 - -
GOTTWALD HERMANN - - 1915-05-17 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GERHARDT H. MUSKETIER R.J.R.52/10K. 1915-08-13 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
GOCKE KARL GEFREITER R.J.R.52/12K 1915-08-09 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
GLADIS ALBERT MUSKETIER R.J.R.232/5K. 1915-08-10 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
GOGLER PIOTR - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
GABZDYL FRANCISZEK - - 1919 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zmarł w szpitalu
GRZYBEK ANTONI - - 1916 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
GABZDYL ANTONI - - 1914 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
GAWŁOWSKI ALOJZY - - 1916 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
GEBAUER MAX. - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GOTTCHLICH ALFR. - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GOEBEL PAUL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GIBOREK J. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
GUMIENNY W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
GIBOREK J. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
GUMIENNY FR. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
GRZESIAK SZYM. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
GIERAK JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
GRZYBEK JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
GIL FRANCISZEK - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
GOTTFRID WOJC. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
GÓRECKI PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
GĄSZCZAK ANDRZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
GROSS KONRAD - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
GĄSZCZAK JULJ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
GRZESIAK JAN. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
GĄSZCZAK PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
GĄSZCZAK WAL. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
GRZESIAK TEOD. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
GIERAK MICHAŁ - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
GOJ JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
GÓRECKI JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
GÓRECKI WINCENTY - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
GĄSZCZAK JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
GRZESIAK IGN. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
GĄSZCZAK NIKD. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
GRZESIAK JÓZEF - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
GIERGA JOSEF - - 1915-07-12 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
GLOMB JOSEF - - 1916-03-09 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
GAWLITZA JOHANN - - 1916-04-05 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
GIERGA REINHOLD - - 1919-01-27 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
GLOMBIK JOHANN - - 1916-05-13 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
GOGOLOK AUGUST - - 1928-08-15 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GOGOLOK VALENTIN - - 1915-06-27 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GOGOLOK PETER - - 1915-01-11 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GISA KARL - - 1918-09-02 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GOLDMANN JOHANN - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
GLAPA JOHANN - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
GRUSZKA JÓZEF - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GRUSZKA JAN - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GIEBEL ROBERT - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GRALKA LEOPOLD - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GRALKA ANTON - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GLÜCK FRANZ - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GLAPA ROMAN - - 1916 - Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1892 - -
GUTOWSKI STANISŁAW - - 1914 VERDUN Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1891 - -
GUTOWSKI HENRYK - - 1917 FLANDRIA Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1896 - -
GOŁEK PAWEŁ - - 1917-08-17 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1893-06-16 - -
GRĄS WIKTOR - - 1917-07-07 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1896-10-13 - -
GOLIŃSKI LUDWIK - - 1918-07-15 Reimc prowincja Szmpanii Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
GASBATSCHOW IWAN RUSS. - 1918-12-13 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
GÓRECKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
GRALA JÓZEF - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
GRALA JAN - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
GRYCZYŃSKI C - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
GERNET FRANZ - - 1915-04-13 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1892-11-29 - -
GERNET HEINRICH - - 1914-12-20 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1890-09-10 - -
GEISLER FRANZ - - 1915-07-13 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRÖGER ADOLF - - 1915-09-19 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GERLICH STANISLAUS - - 1917-05-05 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GIERA FRANZ - - 1918-07-19 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GARBAS VINZENT VERMISST - maj-19 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - zaginął
GALLA I FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
GAWLIK VIKTOR - - 1918-03-22 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
GLADO JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
GOLETZ JOSEF - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
GOLLA ALOIS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
GOLLA I FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
GLOMBITZA ANTON - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
GONSCHIOR LUDWIG - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Chobie -
GNILA FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
GOTSCHEL WILHELM - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
GOLETZ ANDREAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
GROCHOLL PIUS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
GOLETZ JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
GALLA II FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
GERLICH PETER - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
GLADOS JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
GALEMO KARL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
GOLETZ JOSEF - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
GOLETZ WILHELM - - 1915-09-03 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
GOLLA KARL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
GOLLA II FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
GLOMBITZA EDUARD - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
GONSCHIOR ROBERT - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Chobie -
GOITZ ADOLF - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
GROCHAL JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
GOLETZ ANDREAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
GEHLERT GUSTAV GEFR. FELDKOL. 101 1919-08-15 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
GEWZ R. UFFZ. 8. / RES. INF. REGT. 9 1914-10-20 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
GROLL A. RES. 7. / RES. INF. REGT. 9 1914-10-21 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
GERICKE H. WEHRM. 11. / LDW. INF. REGT. 18 1914-10-18 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
GRAF von MOLTKE - OBERLEUTN. D. L. 7 KOMP. LANDW. INFT. REGT. 18 1914-10-06 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
GLASER OSKAR NIEM. - 1916-07-20 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GLADISCH FRANZ NIEM. - 1918-06-13 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GRUNDLER PAUL NIEM. - 1918-02-28 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GAUGER HERMANN LANDSTM. - 1917-07-27 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - ZAGINĄŁ
GOLDBECK FRIEDBERT MUSK. - 1917-07-10 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
GOLDBECK EWALD JNFTR. - 1919-03-30 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
GRÜNMELDT WILH. MUSK - 1915-10-07 - Tąpadły wieś, gm. Brojce, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
GALISCH OTTO HUS./NIEM. - - - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
GIE?SBERG - - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GRIEB?CH WILHELM - - 1914-08-22 Cutry Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1892-04-21 Kreika -
GERASH ERNST - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GLALIRL JULIAN - - 1917-08-22 St. Julien Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1897-08-17 Rothsürben -
GRUNNKE ADOLF - - 1917 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1897-01-28 Rothsürben -
GIRLICH JOSEF - - 1916-03-22 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
GESLICH HANS LTN. - 1915-05-?? - Zaleska Wola II wieś, gm. Radymno, pow. jarosławski podkarpackie - - -
GERSTENBERG MAX - - 1917 - Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
GEBAUER PAUL - - 1914-09-09 TARNOWKA Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
GROSSER HERMANN - - 1918-03-?? - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
GABRIEL FRIEDRICH - - 1916-09-23 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
GRUND JOSEF - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
GEIDE JOSEF - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
GLATZ JOSEF - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
GEIHE ALBERT - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
GRUND ALOIS - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
GALLER WILLIBALD - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
GRABA JOHANN - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
GLOWALLA JOSEF - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
GRELLA JOHANN - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
GORDALLA MARTIN - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
GRYTZ JOHANN - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
GANDURA PETER - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
GRAFLING JOHANN - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
GRZONKA FRANZ - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
GAIDA MARTIN - - 1915-07-23 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
GIESA JOSEPH - - 1914-09-09 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
GATZKE FRANZ - - 1917-11-?? - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
GELSOK ALFRED - - 1915-11-18 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
GIELNIK HEINRICH - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
GRUN PHILIPP - - 1915 - Ćwiercie wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
GONSIOR BRUNO - - 1915-07-16 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
GACH KARL - - 1917-09-12 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GDULLA JOSEF - - 1918-09-21 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GAIDA PAUL - - 1918-03-22 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GDULLA PAUL - - 1916-05-04 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GUDER FRITZ - - 1917 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
GUDER GOTTLIEB - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
GAJOWCZYK JOHANN - - 1916-11-02 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GATTNER MARTIN - - 1918-05-12 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GALLERT STANISLAUS - - 1917-07-27 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GIRZA ROMUALD - - 1914-12-21 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GERA FRANZ RES. - 1914-08-22 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GLOMB? HERMANN MUSK. - 1918-10-03 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRIEGEL JOSEF - - 1918 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRUSCHKA THEODOR - - 1914-10-10 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
GODULLA PAUL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
GRZESKA JOSEF - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
GUNIA JOHANN - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
GAIDA KARL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
GERTNER AUGUST - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
GORING PAUL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
GRZESKA LEO - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
GUNIA PAUL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
GAIDA PAUL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
GITTEL WILHELM - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
GALWAS ROBERT MUSK. - 1915-05-20 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GAWLITZA JOHANN MUSK. - 1915-08-30 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GAWLIK FRANZ MUSK. - 1918-??-?? - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GLOMBIK KARL INF. - 1917-10-22 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GABRISCH ALEXANDER - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GIESA LORENZ - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GERSTENBERG GUSTAV RES. - 1915-01-03 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
GWITSCH GUSTAV GARD. GREN. - 1916-04-03 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
GAJDA F. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
GAJDA R. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
GERSTENBERG GEORG - - 1915-03-29 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
GLOMB R. - - 1914-09-12 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
GISA SIMON - - 1917-04-08 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
GONSIOR STANISLAUS - - 1916-01-15 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
GALLERT THEODOR - - 1918-09-24 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GALLERT PAUL - - 1918-10-26 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GOTSCH THEODOR - - 1918-07-28 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GRUMBACH ? - - 1915 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
GUTTMANN KARL - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
GROSS ADOLF - - 1919 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
GRUMBACH RICHARD - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
GASCH HERBERT - - 1918-03-22 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GERLATZKA JOHANN - - 1916-06-26 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GRELICH ALOIS - - 1917-05-04 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GRZUNDZIEL HANS - - 1914-12-12 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GASCH GERHARD - - 1918-05-10 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GAWOLLEK JOSEF - - 1916-08-09 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GLOBISCH JOSEF - - 1918-03-23 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GRELICH PAUL - - 1917-05-12 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GLOMBITZA ALOIS - - 1918-08-18 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GRYSLA ROBERT - - 1917-11-27 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GRABA MICHAEL - - 1915-08-04 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GOLLETZ THOMAS - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
GONDRO FRANZ - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
GOLLETZ PAUL - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
GAWLISTA PAUL - - 1916 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GONSIOR JOHANNES - - 1916 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GONSIOR PETER - - 1918 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GALLUS ANDREAS - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GONSIOR FRANZ - - 1915 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GONSIOR JOSEF - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GENSIOR PAUL - - 1914-10-03 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GLOMBITZA STANISLAUS - - 1917-07-30 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GRZIWA THOMAS - - 1916-09-08 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GASCH JULIUS - - 1914-09-04 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GLOBISCH MATHIAS - - 1914-12-28 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GRZIWA FRANZ - - 1916-05-12 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GURTLER ALOIS - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GREGAREK FRANZ - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GRUCHMAN KONSTANTIN - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GRZIWA THOMAS - - 1914 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GUTSCH MAX - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GIBAS JOSEF - - 1914 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GORETZKA FRANZ - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GRONDE KURT - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GERBERT ALBERT - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GRUTZNER PAUL - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GUNDRUM EMANUEL - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GERBERT KARL - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GLOBISCH FRANZ - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GROEGER OSWALD - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GASCH HERBERT - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GAJDA STANISLAUS - - - - Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GAJDA JULIUS - - - - Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GORETZKA KASPER - - - - Krobusz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GAIER HERMANN - - - - Krobusz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GAMBIETZ FRANZ - - 1914-10-14 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
GLINIORZ JOSEF - - 1916-04-24 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
GOGOLLOK THOMAS - - 1915-07-17 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
GALLA JOHANN - - 1917-09-02 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
GEPPERT ERNST - - 1917-03-07 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
GOGOLLOK PAUL - - 1914-11-25 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
GORLICH P. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
GLOWANIA HIERONYMUS - - 1917-01-10 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GLOWANNA PAUL - - 1915-09-27 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GRA... - - - 1915-02-15 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GABIETZ ANTON - - 1917-12-21 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GLOWANIA LEOPOLD - - 1918-10-20 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GOT... - - - 1914-10-?? - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GRATZA EDUARD - - 1915-09-18 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GROSCH JOH. - - 1915-11-14 - Wilków (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GORKE PAUL - - 1918-05-14 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
GRÖHLICH FRANZ - - 1916-12-02 - Solec II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GLOBISCH JOHANN - - 1918-06-10 - Solec II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GOLOMBEK FLORIAN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GACH JOSEF - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GOTSCHALK PAUL - - 1916-06-29 - Malerzów wieś, gm. Dobroszyce, pow. oleśnicki dolnośląskie - - -
GLAPIAK JAN - - 1918-07-05 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GLAPIAK MARCIN - - 1919-03-04 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GLAPIAK STANISŁAW - - 1915-07-18 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GOLDMAN SZCZEPAN - - 1917-01-24 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GÓRCZAK JAN - - 1920-07-04 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GÓRCZAK STANISŁAW - - 1917-11-09 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GĄSIOREK JÓZEF - - 1914-09-22 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GLAPIAK JAN - - 1918-07-29 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GLAPIAK STANISŁAW - - 1914-11-10 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GLAPIAK WALENTY - - 1920-03-06 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GOLDMAN WŁADYSŁAW - - 1914-10-14 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GÓRCZAK JÓZEF - - 1914-11-19 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GÓRKIEWICZ STANISŁAW - - 1914-12-29 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GLAPIAK ANTONI - - 1915-10-27 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GIERUSZ JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - BĄCZYLAS -
GŁOWACZ JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
GORYNA JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
GRZELCZAK ANDRZEJ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
GĄSIOREK WOJCIECH - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
GIERUSZ MICHAŁ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - BĄCZYLAS -
GŁOWACZ MICHAŁ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
GRONOWSKI JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
GRZELCZAK MARCIN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
GRÜNER RICH. - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
GRÜNER GEORG - - 1914 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
GHIORMA NIKOLAI RUMAN. INF. - 1918-10-28 - Wędrynia I wieś, gm. Laskowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie 1890 - -
GLAGLA AUGUST - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
GEBAUER HERBERT KRIEGSFREIWILLIGE GEFR. JÄGER - 1916-03-20 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1898-11-06 - -
GORDALLA FRANZ - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
GORDALLA FRANZ - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
GAWLITA STANISLAUS - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
GOEBEL KONRAD - - 1914 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
GOLLA FRANZ - - 1915-08-15 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
GRYTZ ADAM - - 1915-09-23 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
GRZESCHIK JOHANN - - 1918-04-13 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
GOLLA ADAM - - 1915-05-10 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
GORA JOHANN - - 1916-08-22 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
GRYTZ ROMAN - - 1918-07-02 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
GARBELLA HYAZINTH - - 1916-06-10 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
GAŁĘZEWSKI WACŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
GĄSIOREK STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
GŁUCHOWSKI TEOFIL - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
GRYSKA ???? - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
GANSLAR JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
GIELNIK STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
GROCHOLEWSKI LEON - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
GÖPPERT P. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GRÜLLINER J. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GARBÄTZ E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GLÄSINER K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GÖPPERT H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GÖPPERT R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GÜLSLER A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GABRIEL K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GELDNER J. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GROSSE ERICH - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
GIGLA MAX - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
GABRIEL EDMUND RES: UNTEROFFIZER K.K. FELDARTILERIE REGT.6 1914-12-02 - Bytom V miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1882-10-03 WIEDEŃ -
GLAUBIG WILHELM KAN 3 BTL. F.K.R.49 - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GRIMM WALTER - - 1914-10-21 - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GOLLASCH JOHANN GARDE FUSEL. - 1916-02-21 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
GOREWODA VINZENT GRENAD. - 1916-06-15 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
GELLER ROBERT MUSKET. - 1915-09-25 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
GLOMBIK KARL GRENAD. - 1918-10-07 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
GLOMBIK RAFAEL MUSKET. - 1915-05-25 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
GOREWODA EMANUEL MUSKET. - 1915-08-17 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
GROMOTKA JOHANN WEHRM. - 1915-09-28 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
GELLER JOHANN LANDSTM. - 1915-05-25 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
GLOMBIK JOSEF RESERV. - 1916-06-01 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
GLOMBIK NIKODEM RESERV. - 1915-08-25 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
GOLLAS ANTON LANDSTM. - 1916-09-08 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
GAWLINA BERNHARD - - 1916 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
GORZAWSKI ALOIS - - 1917 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
GORUS JAKOB - - 1916 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
GURSCH F. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GRALKA F. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GURSCH K. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GICZYNSKI STANISLAUS RUSS. - 1915 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
GRESZISZIN ANDAN RUSS. - 1915-05-31 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
GRIŃ EMILIAN RUSS. - 1915-05-16 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
GAŠ LAURENZ - - 1915-06-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
GREGORIEC WASILI RUSS. - 1915-05-15 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
GRIMOW STEFAN TEODOROWICZ RUSS. - - - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
GEW?E? PAUL LANDSTRM. - 1918-09-11 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
GABRYELCZYK STAN. ? BOTMAT - ????-12-08 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
GNIDA AUGUST - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GNIELCZYCH JOHANN - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GZIK JOSEF - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GNIDA STANISLAUS - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GRZECHZA ANZELM - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GOEBEL - MUSK. INF.REGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
GRUSCHKA - MUSK. - 1919-04-19 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
GAJDA - UNTEROFFZ. FELD TEFEGRAFEN BAT 1919-10-04 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1883-04-18 - -
GRANZ KARL KANONIER GARDEFUFSA RGT.2 1919-03-19 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1889-06-03 - -
GÜTERT - LANDSTURMM LANDW.ERS.BATL.2 MERZIG 1 KOMP. 1915-09-15 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1870-07-15 - -
GEBAUER EMIL - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GAIDA ANTON - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GORAWSKI PAUL - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GORAWSKI AUGUST - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GROCHOWINA IGNATZ - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GERTYCH IGNACY - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
GERTYCH JAN - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
GARBE ERICH - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GARBE WILLI - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GODELMANN RICHARD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GRULICH OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GUST OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GARBE JULIUS - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GILLMANN BRUNO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GRANZOW OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GAD MATEUSZ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GEBZCZYK JAKÓB - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GEBACZYK JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GROCHOWY ANTONI - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GRZESIK ALOJZY - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
GRZESIK TOMASZ - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
GORSLER JOSEPH ERS. RES. L.J.R.7/9K 5678 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
GREISER FERDINAND WEHRMANN L.J.R.6/6K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
GROTHE HERMANN WEHRMANN L.J.R.46/6K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
GIEBEL JOSEF HUSAR Ers.Kav.R.2Esk 5719 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
GRAPP THEODOR GEFREITER L.J.R.46/8K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
GAJDA ISID.(OR) - - 1915-03-21 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GAWLIZA FRANZ - - 1915-09-11 BELGIA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GARBAS JOHANN - - 1918-06-08 FRANCJA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRYGIEL THEODOR - - 1915-07-09 FRANCJA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GLÜCKSELIG RICHARD - - 1915-04-24 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
GRÜNWALD OTTO - - 1918-04-04 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
GÖLDNER PAUL - - 1914-11-10 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
GAWLIK EMMANUEL - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GOLDMAN ALOIS - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GORETZKI THEODOR - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GENDARZ EMMANUEL - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GABRYSCH PETER - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GENZNIER ERNST - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GOLIASZ JOSEPH - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GOLLY WILHELM - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GROCHLA PAUL - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GAIDA PAUL - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRZBIELOK WILLI - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GALONSKA KARL - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GARUS JULIUS - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GABRIEL FRANZ - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GAWENDA VALENTIN - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GNIOLKA JOSEPH - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GOLLY KARL - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GONSIOR ALEXANDER - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GAIDA JOHANN - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GROSS JOSEPH - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GALONSKA GEORG - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRZIWOTZ ANTON - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GALUSCHKA ALEXANDER - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GENDARZ EMANUEL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
GLOMBIK JOSEF - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE-WIELOPOLE -
GORETZKI THEODOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
GALWAS JOHANN - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE-WIELOPOLE -
GATTNER FRANZ - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
GERLICH ALFONS - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
GOLDMANN ALOIS - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
GASCHKA THEODOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
GAWLIK EMANUEL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
GAMBKE AUGUST B?AMT STELLV. - 1917-04-04 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1878-04-24 - -
GIERKE MAX KAN. - 1918-11-19 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1898-12-02 - -
GEHLER RUDOLF LDSTM. - 1918-10-05 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1876-04-20 - -
GRIX WILHELM KAN. - 1918-05-13 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1884-11-17 - -
GOSATOVIĆ OMER INFANT. K.U.K. B.H.I.R. 3/5 1914-12-28 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
GAJDIK DYMITR RUSSE I.R. 183 / 3 ROTTE 1915-02-10 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
GUTMIENKO ELFIN RUSSE I.R. 183 1915-02-09 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
GEISLER JOSEF - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GAUGLITZ AUGUST - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEISLER FRANZ - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GOJTKA F - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
GOJTKA M - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
GĄSIOR WOJCIECH - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
GRUNDMANN HERMANN - 4/R.I.R. 226 - - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GIES?? ERNST KURASS. - 1915-09-22 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
GIERTH HERM. INF. - 1915-08-05 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
GIRKE KARL - - 1915-10-07 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1873-02-26 - -
GRAUL ARTUR - - 1918-05-17 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1898-10-12 - -
GRUBERT KURT - - 1921-12-03 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1895-10-17 - -
GIESCHE GUSTAV - - 1918-10-31 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1875-10-28 - -
GÖBEL RICHARD - - 1918-10-15 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1898-11-15 - -
GROTIUS THEODOR - - 1919-06-01 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1878-12-04 - -
GÜNZEL REINHARD - - 1914-09-07 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
GARTNER ERWIN SOLDAT (SZEREGOWY) 103 REGIMENT PIECHOTY 1916-01-30 REZERWOWY SZPITAL POLOWY W BAUTZEN Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1896-12-27 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
GAHLER OSKAR GRENADIER 101 REGIMENT GRENADIERÓW 1918-03-30 MAILLY Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1895-10-11 - -
GARTNER GUSTAW EDMUND LANDWEHRMANN LANDW. 101 REGIMENT PIECHOTY 1915-05-14 SZPITAL POLOWY W BROMBERG Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1879-06-19 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
GÄRTNER REINHARD GEFR. - 1918-06-18 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1879-10-30 - -
GRUNER PAUL UTFFZ. - 1918-06-09 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1884-01-03 - -
GÄHLER PAUL UTFFZ. - 1918-07-18 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-10-15 - -
GLASER EMIL SOLDAT - 1915-03-07 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1892-01-07 - -
GRAU OSKAR - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
GIRBIG ERNST - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
GRENDE AUGUST - - 1915-12-02 - Grudza wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
GUSCHNING BRUNO - - 1917-10-31 - Grudza wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
GERN????? BRUNO - - 1918-05-25 - Grudza wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
GUHT JULIUS - - 1914-09-10 - Grudza wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
GOTTMANN JOSEPH - - 1918-04-23 - Grudza wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
GARTNER EDWIN SOLDAT INF. REGT. 102 1917-03-09 BURGAVESNES AU DER SOMME Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1891-04-09 MARKERSDORF (Markocice) -
GARTNER EDMUND FAHRER FUSS ART. REGT 19 1919-01-18 MARKOCICE Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1892-09-06 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
GEISSLER EDUARD UNTEROFFIZIER INF REGT 94 1919-03-21 GEFANGENSCHAFT IN MAHREN Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1880-02-18 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
G???ER KURT - - 1916-03-29 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GRÖHS RICHARD - - 1915-08-24 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GUEISSER OTTO - - 1917-09-23 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - VERM.
GÖRLITZER PAUL - - 1917-09-02 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GRUNER JULIUS - - 1915-08-23 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GEIKE - RESERVIST R.J.R. 203/10K. - - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
GERSDORFF VON WOLF - - 1914 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
GIESE OTTO MUSK. 3 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-13 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GRAEDTKE WALTER GREN. 6 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GROßKOPF KARL MUSK. 11 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GNAHO FRANZ ERS. RES. 12 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GOEPFERT WALTER - - 1915-01-12 POL Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GRUNEWALD OSKAR - - 1914-11-10 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GERSTMANN WILLI - - 1917-10-09 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GOLLASCH PAUL - - 1915 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRELLA PAUL - - 1915 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GROMA JOHANN - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRYGIEL THEODOR - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GAWLITZA FRANZ - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GOLLASCH ANTON - - 1917 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GOLLASCH JOSEF - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GATZA EMANUEL - - 1918 ENGLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GOLLASCH VINZENT - - 1916 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GROMA EDUARD - - 1916 GALIZIEN Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GROMA JOSEF - - 1916 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GLAWION KARL - - 1914 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GOLLASCH EMANUEL - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GOLLASCH LUDWIG - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GORING H. FÜS. - 1915-07-28 - Chełm Żarski wieś, gm. Lubsko, pow. żarski lubuskie - - -
GEBHARDT HERBERT - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GOLOMBEK RICHARD - - 1914 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GAWLIK PAUL - - 1914 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GEBHARDT ERWIN - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GEBHARDT WALTER - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GRITTA JOHANN - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GAIDZIK ISIDOR - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GABRIEL HEINZ - - 1915-05-05 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
GRUNER FRITZ - - 1916-09-05 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
GEBHARDT BRUNO - - 1914-12-10 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
GEISLER HUGO - - 1918-08-01 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
GROSSMANN ARTUR - - 1916-09-13 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GARDULSKI Z. E. - - 1920 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1902 - Kl. VII
GAU ERICH MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GEHRKE PAUL MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GINZEL FRITZ RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRUNNER WILLI RES. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRZESIK JOHANN INF. I.R. 57 1915-03-09 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GUTZMER OTTO MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GOLDAY FRIEDRICH MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GÖTZKE OTTO PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.85 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRIMM REINHOLD MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GEHRKE JOHANNES FRANZ MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GIESSBRECHT EMIL MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GLAGAN ALFRED MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRZABEL ADALBERT LDST. INF. I.R. 57 1915-04-08 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRZESIK PETER KPL. I.R. 57 1915-03-09 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GÖMER RICHARD MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRABOWSKI FRANZ RES. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRULKE HANS MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GARSTENSEN - LANDSTURMMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
GLASSEN - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
GRYLL - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
GÜNTRATH - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
GILLY - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
GRÜMMERT - GEFREITEN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-07-06 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
GOEDE OTTO - - 1915-05-29 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
GRIEPENTROG PAUL - - 1917-10-30 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
GUNUN(?) AUGUST - - 1916-11-16 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
GIESE EMIL - - 1917-05-21 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
GRIEPENTROG OTTO - - 1915-01-11 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
GROSSKREUTZ OTTO - - 1918-05-22 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
GUTKNECHT JULIUS - - 1915-05-10 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
GRUDZENSKI F.O. MUSK. JNF.REG. 150 - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
GALLERT THEODOR - - 1918-09-24 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
GALLERT PAUL - - 1918-10-20 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
GOTSCH THEODOR - - 1918-07-28 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
GOŁĘBIOWSKI TADEUSZ - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
GRUGIEL BOLESŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
GREJCAR ALOJZY - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
GAWROŃSKI JÓZEF - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
GODZISZEWSKI JAN - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki