Nazwisk w bazie na literę G: 3718

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
GANOWICZ KASIMIR WEHRMANN  L.I.R.46.8 KOMP.  1915-05-20 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
GOTZ ERNST WEHRMANN  L.J.R.47, 9 KOMP. 1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
GOTZE WALTER LDSTRM.  L.J.R.133.1 K.  1915-06-12 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
GERSTUNG ERHARD - - 1916-09-13 B. VERMANBOMILLERS Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GABRIEL KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
GAUSCH KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
GRÖGER EMIL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
GROSS JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
GEÜER HANS - - 1918-09-22 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
GNERICH KARL - - 1917-03-24 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
GOEPFERT ERNST - - 1914-09-09 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
GOEPFERT FRIEDRICH - - 1918-04-10 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
GOTTSCHLICH PAUL - - 1915-07-17 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
GRAEFE FRANZ - - 1915-07-15 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
GAGARINOW PAWEŁ - - 1918-12-04 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
GALENDA MATWIEJ SZER. - 1917-05-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1884 - -
GALENDA MATWIEJ SZER. - 1918-05-21 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
GANTSCHAKOW GRZEGORZ SZER. 57 p.p. 1917-05-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
GILIA PIOTR - 2 p.p. ros. 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892-10-23 - -
GLUCZENKO WASILI SZER. 102 p.p. 1917-05-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
GODLEWSKI LEON - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
GOLA STANISŁAW SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
GOLOWANOW JAKOB - - 1918-07-05 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1896 - -
GONCZAROW ALEKSANDER JENIEC ROSYJ. - 1917-05-04 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1898 - -
GONCZAROW SIODOROW - 128 p.p. ros. 1917-08-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1881 - -
GORGAJEW S. - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
GORSTOKOW - - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie 1863-03-15 - -
GOTTOMOM GRZEGORZ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1884 - -
GRAMA KONSTANTY SZER. - 1917-07-05 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
GRIGORIEW SAWELI SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
GRUMIEC GEORG SZER. p.p.ros. 1917-04-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
GERA FRANZ RES. - 1914-08-22 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GLOMB? HERMANN MUSK. - 1918-10-03 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GER???AS SAMUEL ROSJANIN - 1914-12-06 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
GASCHMANN JOZEF ? PIECH. 1916-06-09 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
GAWEŁEK JÓZEF ? ? ? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
GAWLIK ? ? ? 1916-06-08 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
GEIER EMIL SZER. I P.P, 1916-03-17 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
GELLENY WLADYSLAW PODPORUCZNIK 13P.P.B/ARM.AUSTR. 1914-09-05 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
GLOC JÓZEF SZER. 1.P.P.POL.LEG 1916-12-12 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
GŁADYSZ JÓZEF KANONIER ? 1916-05-21 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
GRAJEWSKI BRONISŁAW ST.SANIT. ? 1916-05-03 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
GRESCHNER JANOS KAPRAL 15 P.P. 1916-04-16 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
GONET FRANCISZEK - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
GROLMS EMIL DAVID - - 1914-10-04 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
GUTTMAN JOSEF INF. - 1914-10-02 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
GAIDA MARTIN - - 1915-07-23 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
GATZKE FRANZ - - 1917-11-?? - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
GIESA JOSEPH - - 1914-09-09 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
GIESA ALOIS - - 1917-04-05 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
GAZA WOJCIECH UŁ. 2 P.UŁ. 1917-08-24 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie 1886-03-01 - stela nagrobna, grób był prawdopodobnie w innym miejscu
GNIADY ANTONI KAN. 2 P.ART. 1917-06-10 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 20 - -
GNIADY WŁADYSŁAW KPT. 2 P.P. LEG. / SZTAB II KORPUSU NA WSCHODZIE 1918-05-15 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie 1888-06-02 - -
GRZYBEK WŁADYSŁAW SIERŻ. 2 P.P. LEG. 1917-06-17 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 22 - -
GRZYWACZEWSKI BRONISŁAW SIERŻ. SZK. ŻOŁNIERSKA MIŃSK MAZ. 1918-06-05 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
GADACZ ALOIS FAHRER BESP.ABT.E.FUSSARTL.RGT.6 1916-08-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1889-06-15 - -
GALÄJEW SEMEN SOLDAT 6.KOMP.100.RUSS.JNF.RGT. 1917-01-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1891 - -
GEBAUER FRANZ ARMIERUNGSSOLDAT 1.KOMP.ARMIER.ERS.BATL.VLAK 1917-09-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1872-09-24 - -
GEBAUER FRIEDRICH MUSKETIER 1.KOMP.RES.INF.RGT.232 1916-07-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1891-01-04 - -
GEISSTHARDT KARL LANDSTURMMANN 2.VERW.KOMP.8.LDST.I.E.BATL.VI.A.K. 1916-12-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-04-12 - -
GERSCH PAUL FELDWEBEL 7.KOMP.RES.JNF.RGT.271 1917-03-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-12-13 - -
GIESEL MAX FLIEGER 4.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.4 1916-11-28 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1871-07-16 - -
GIETZEN GUSTAV FLIEGER 2.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-03-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-02-09 - -
GLOBISCH ERICH LANDSTURMMANN ERS.ABT.KRAPTFAHR.BATL. 1917-06-14 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-07-02 - -
GÖBEL GUSTAV KANONIER 4.BATT.2.E.FELDARTL.RGT.6 1916-08-29 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-09-12 - -
GÖDECKE FRIEDRICH LANDSTURMMANN 4.KOMP.2.E.RES.JNF.RGT.104 1916-08-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-10-03 - -
GOLANIN IWAN UNTEROFFIZIER 3.RUSS.INF.RGT.PERNOWSKI 1916-02-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-07-18 - -
GOLDMANN ALFRED KANONIER GEBIRGSBATTERIE 15 1917-06-11 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-10-07 - -
GOLLA VINCENT WEHRMANN, SAN.HUNDEFUHRER 2.ESKADRON.TRAIN.ERS.ABT.6 1917-09-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-04-04 - -
GÖRLICH JOSEF LANDSTURMMANN MILITAR-PAKETAMTLVI.A.K 1917-01-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-01-06 - -
GOSCH GUSTAV LANDSTURMMANN 4.REKR.DEP.E.RES.JNF.RGT.22 1916-03-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-07-11 - -
GOTTSCHLING JOSEF LANDSTURMMANN AUSBILD.-KOMP.E.RES.JNF.RGT.23 1916-11-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-06-13 - -
GÖTZMANN EMIL FLIEGER 3.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-07-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1872-09-21 - -
GRAHL RICHARD KANONIER 3.E.BATT.2.E.FELDARTL.RGT.6 1917-05-07 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1879-11-15 - -
GRANZOW FRIEDRICH HUSAR FELD-REKR.DEP.D.LEIBHUS.BRIG. 1917-09-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1898-09-10 - -
GROSCH THEODOR GEFREITER 3.KOMP.5.GARDE-RGT.Z.FUSS 1917-06-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-09-22 - -
GROSSER RICHARD UNTERZAHLMEISTER - 1918-06-22 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1867-06-19 - -
GRÜNITZ ARTHUR KANONIER 3.E.BATT.2.E.FELDARTL.RGT.21 1917-05-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-03-23 - -
GUTSFELD GEORG LANDSTURMMANN 4.KOMPL.J.F.B.MARIENWERDER II 1917-05-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-04-24 - -
GIERCZYNSKI OSWALD KANONIER 5 BTL. 1 KURHESS FELD ART. REGT NR 11 1914-11-22 - Łódź-Rogi część miasta Łódź, ul. Strykowska łódzkie - - -
GLADKICH FEDOR RUSS. SOLDAT FESTUNGS ART. 1917-02-18 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
GANG JOHANN - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GANY KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GAUGLITZ KURT - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GEWAMLE? MAX - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GIE? PAUL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GIEHL KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GALEWSKI GEORG VIZEFELD - 1916-11-06 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GARNMANN NORBERT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GASSMANN EUGEN - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GASSMANN MAX STABSARZT.DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GEL?RANZ SALO VIZEFELDW - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GERSTEL ALFRED LTN. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-06-08 - Rotunda i nagrobek
GERSTMANN KURT UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GLUECK HERM. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GLUECKSMANN KURT GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GLUECKSMANN KURTZ UTFFZ - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GOETZ ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - pomnik
GOLDBERG ARTHUR - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1872-08-13 - Rotunda i nagrobek
GOLDMANN ALFR. KRFRW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - nagrobek
GOLDMANN ERNST GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GOLDMANN MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GOLDMANN WILLY GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882 - nagrobek
GOLDSCHMIDT GEORG FELIX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GOLDSCHMIDT MAX GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GOLGENKRANZ SALO VZW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GOLSCHIENER LUDWIG - - 1917-06-08 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GOMMA WILLY - - 1916 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GOTTHEINER BRUNO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GOTTHEINER GEORG UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GOTTHEINER LEO UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
GOTTHEINER SALLY UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
GRABOWSKY ARN. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GRABOWSKY KARL - - 1915-06-10 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GROSSMANN HEINR. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GRUENFELD JAQUES UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GRUENFELD WALTER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GUHRAUER A. URFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1870-01-19 - nagrobek
GUHRAUER KURT UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GUTTENTAG ERNST VER.DR - 1916-09-22 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GUTTMANN JACOB - - 1916-01-29 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GUTTMANN WILLY - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GUTTMANN WILLY - - 1918-09-25 - Wrocław-Krzyki część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GOLITZ FRIEDRICH - - 1915-07-22 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GRZMEHLE GUSTAV - - 1916-09-15 VER. Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GRZMEHLE HERMANN - - 1914-08-22 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GREISER BRUNO - - 1917-07-08 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GREISER RICH. - - 1918-10-03 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GREISER AUG. - - 1915-02-05 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GERLACH PAUL - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GRÄTZ GUSTAV - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GREMSER ALBERT - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GRÜTZBACH ALFRED - - 1916 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GRÜTZBACH JULIUS - - 1916 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GUTSCHE FRITZ - - 1918-04-26 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GUTSCHE PAUL - - 1918-06-01 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GONET STANISŁAW - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
GONET STEFAN - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
GORCZYCA STANISŁAW PODPORUCZNIK - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
GUZIK FRANCISZEK - - 1916 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1892 - -
GUZIK JÓZEF - - 1918 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1899 - -
GUZIK STANISŁAW - - 1916 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1895 - -
GICZI WENDELIN KPL. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
GÖOZY ALEXANDER KPL. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
GOTTO ALBERT GFT./ORV K.U.L.JR.10 1914-12-11-12 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
GULVAS JOHANN - K.K.L.I.R.34 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
GYWICSIK JANOS HONV. K.U.L.JR.10 1914-12-11-12 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
GRABHER GEBHART E.F.TIT.UT.JG. TKJR 1 - - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GROSSLERCHER PHILIPP E.F.TIT.UT.JG. TKJR 1 1915-03-28 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAŁKIN PROKOP - 156 P.P. 16 K. 1917-09-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
GARBUNOW ABRAM - 14 P.P. 3 K. 1917-08-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
GAROSZYNKIN HARASIM SZRG. 14 / 292 P.P. 1916-07-02 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 651
GŁOCOW MICHAŁ - 219 P.P. 15 K. 1916-04-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
GOBOW EMILJAN - 30 P.P. 8 K. 1916-04-01 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
GOLDBLUM SAMUEL CYW. ROBT. 7 / 91 KOL. KOLJ. CYW. ROBT. 1917-02-02 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 889
GORBOWSKI STEFAN SZRG. 8 / 225 P.P. 1917-01-27 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 881
GORSZKOW WASYL - 93 P.P. 12 K. 1916-04-27 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
GOTTGENS GOTTFRIED LDSTM. 2/5 LDSTR. I. BTL. POSEN V/5 1918-08-03 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
GRANAT ALEKSY - 60 P.P. 1917-08-13 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
GREGORETZ ANDREAS HONF. 5 / H.R. 1 1918-10-10 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
GUJEWANOW JERZY SZRG. 11 / 8 P.P. 1917-02-22 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 957
GURSOW ALEKSANDER KAN. 2 BTR. FORT. ARTL. N. GEORG. 1916-09-26 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 784
GOODWIN F. 19230 PRIVATE LINCOLNSHIRE REGIMENT 1918-11-01 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
GRAVES A.E. 32778 PRIVATE SOUTH LANCASHIRE REGT. 1918-11-06 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
GREEN A. 10091 PRIVATE S.STAFFORDSHIRE REGT. 1918-10-22 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
GRAEWINGHOFF WILHELM OFFZ. STELLV. 8 K INF REG 129 1914-11-22 - Aleksandrów Łódzki miasto, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski łódzkie - - -
GRASAU XAV. RES. 4. K. JNF. REG. 128 1914-11-22 - Aleksandrów Łódzki miasto, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski łódzkie - - Grób zbiorowy
GAJCZAK A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ROCZYNY -
GAJCZAK J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
GIBAS J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
GIBAS K. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
GIERAŁTOWICZ - - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - TARGANICA -
GONDKO J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
GÓRNY J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
GROCHOWSKI FR. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
GUSTAFIAK A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
GWODZIEWICZ WŁ. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
GRÜNER GEORG - - 1914 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
GRÜNER RICH. - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
GEISLER OSKAR - - 1916-06-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GELDENBERG ALBERT - - 1915-11-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GIERSERT   ?? OTTO - - 1914-12-12 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GNAß FRIEDRICH - - 1918-10-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GNAß HERMANN - - 1914-11-18 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GOLDENBERG KARL - - 1916-11-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GRAAP FRITZ - - 1915-04-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GROHNERT FERDINAND - - 1915-10-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GROHNERT HERMANN - - 1914-08-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GRONWALD MAX - - 1918-11-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GROSCHINSKI KARL - - 1918-08-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GROß KARL - - 1916-05-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GROß LEOPOLD - - 1916-08-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GROSSMANN AUGUST - - 1914-12-03 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GROSSMANN FRIEDRICH - - 1915-06-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GRUNAU ERICH - - 1915-08-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GRUNAU HERMANN - - 1915-02-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GRUNERT FRITZ - - 1915-02-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GRÜNHEID ARTHUR - - 1915-08-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GUMM KARL - - 1916-10-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GÜNTHER PAUL - - 1917-07-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GIERLOFF ROBERT RESERWIST RES.INFT.REGT.2/1.KOMP 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-07 - nagrobek z marmuru
GOLOWASCHEW BORIS LEUTNANT / ROSJANIN 26 SIB.INF.REGT.2 RES.BATL. 1915-02-20 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-03-15 - tablica betonowa nr 3
GRAETSCH HUGO FELDW. - 1920-08-24 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-08-03 - tablica betonowa nr 3
G? AUGUST FÜS[ILIER] - 1914-11-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
GAW? PAUL MUSK[ETIER] - 1915-??-24 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
GERHARD HERM[ANN] FELDW. L[EU]TN[ANT] - 1918-08-09 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
GOTZMANN OTTO MUSK[ETIER] - 1918-07-19 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
GRULICH AUGUST LANDST[URMMANN] - 1915-08-30 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
GRULICH FRIEDRICH KAN[ONIER] - 1918-03-08 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
GUTZMANN AUG[UST] FAHRER - 1918-08-12 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
GARTENBERG JOSEF PIECHUR 9 PUŁK PIECHOTY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1885 Dolina -
GEFFNER ISAK STRZELEC 36 PUŁK STRZELCÓW 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1893 Kołomyja -
GLASNER SCHULEM PIECHUR 3 KOMP. 24 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Zastawna -
GOCSA ARON PIECHUR 23 PUŁK PIECHOTY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1892 - -
GOLDMANN SAMUEL PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1893 - -
GRANICH AKIWA JEDNOROCZNY OCHOTNIK 2 KOMP. 41 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1889 Stroznyc / Bukowina -
GREBER ISRAEL PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1874 Szczeliska Nowe -
GREBLER HERMAN PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1880 Kołomyja -
GRÜN SAMUEL PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1886 Bohorodezany -
GRÜNBAUM ALEXANDER JEDNOROCZNY OCHOTNIK 5 KOMP. 13 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - koło Chrzanowa -
GUTH ERNST PIECHUR 28 PUŁK PIECHOTY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Praga / Czechy -
GABOR S. - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GŁOWACZ M. - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GYURACZ ANDREAS INF HONV. IR 16 1915-03-23 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GAŠ LAURENZ - - 1915-06-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
GICZYNSKI STANISLAUS RUSS. - 1915 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
GREGORIEC WASILI RUSS. - 1915-05-15 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
GRESZISZIN ANDAN RUSS. - 1915-05-31 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
GRIMOW STEFAN TEODOROWICZ RUSS. - - - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
GRIŃ EMILIAN RUSS. - 1915-05-16 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
GAWLIŃSKI ADAM OB. AUFS. K.K. GRENZ SCH.5 1915-04-12 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GERATOWICZ ANDREAS INF. K.K. LI.R. 32 1914-12-28 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GERYK JOHANN GFT. K.U.K. P.B. 4 1915-01-06 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GIERKA JOHANN INF. K.K. L.I.R. 32 1916-02-07 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GINTL MICHAEL INF. K.U.K. I.R. 19 1915-02-13 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GLATZ JOHANN INF. ÖST.UNG. 1914-10-03 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GÓRA FRANZ CIV. KUTSCH. ? 1915-04-13 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GREBALA STEFAN INF. ÖST.UNG. 1914-10-12 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GRYCZAK WASIL SCH. K.K.SCH.R. 32 1918-04-23 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GRZYBEK VALENTIN INF. ÖST.UNG. 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GUSSWALD JOSEF HONV. K. UNG. L.I.R. 13 1915-02-01 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GUNTHER EICH KRIEGSFRW.  L.J.R.133,7K.  1915-05-21 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
GARTNER EDMUND FAHRER FUSS ART. REGT 19 1919-01-18 MARKOCICE Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1892-09-06 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
GARTNER EDWIN SOLDAT INF. REGT. 102 1917-03-09 BURGAVESNES AU DER SOMME Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1891-04-09 MARKERSDORF (Markocice) -
GEISSLER EDUARD UNTEROFFIZIER INF REGT 94 1919-03-21 GEFANGENSCHAFT IN MAHREN Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1880-02-18 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
GABRIEL K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GARBÄTZ E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GELDNER J. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GLÄSINER K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GÖPPERT H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GÖPPERT P. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GÖPPERT R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GRÜLLINER J. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GÜLSLER A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GRAU PAUL WEHRMANN 10K. L.J.R.19 1914-10-16 - Brwinów miasto, gm. Brwinów, pow. pruszkowski mazowieckie - - -
GABRIELLE GABRIELI LDSCH. K.SCH.R. II /1 1915-03-11 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GADONE VICTOR JG. T.K.J.R. 3 1915-05-13 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GAIARDELLI AGOSTAN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-28 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GALLMETZER PETER LDSCH. K.SCH.R. II 1915-03-07 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GANCARZ ADALBERT KPL. I.R. 57 1915-01-26 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GARDESANI LIVIO LDSCH. K.SCH.R. II 1915-01-20 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GASSMANN JOSEF JG. F.J.B. 16 1914-11-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GAVIAK JOSEF HONV. H.I.R. 9 1914-12-25 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GEISER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1915-01-14 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GERGELY ALEXANDER INF. I.R. 82 1915-05-03 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GLUHOWIC MARKO JG. B.H.F.J.B. 1 1915-05-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GOLAN JOSEF ULANE L.UL..R. 5 1914-12-27 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GOMANY JOSEF INF. I.R. 60 1915-01-22 (21) - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GOMBOCZ ANTON INF. I.R. 59 1915-03-08 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GOTT PHILIPP KAN. F.K.R. 32/3 1915-05-14 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GROSSAER ADOLF FAHNR.VORM. F.K.R. 8 1915-01-10 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GRUBER BALTAZAR GFT.KPL. I.R. 59 1915-03-31 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GRUBER GEORG INF. I.R. 10 1914-11-25 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GUKI TEOFAN INF. RUSS.ETP.HALB.KOMP. 128 1914-11-26 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GULYAS SIEGMUND INF. I.R. 60 1914-12-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GIERLICH O. GARDEFÜSILIER 9 K. LEMR. INF. R. 1914-11-25 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
GEBAUER WALTER FREIWILLIGER - 1916-03-29 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
GRYBSCH PAUL MUSKETIER - 1914-09-08 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
GÜRTLER FRIEDRICH - - 1914-08-22 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
GEBAUER HERBERT KRIEGSFREIWILLIGE GEFR. JÄGER - 1916-03-20 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1898-11-06 - -
GALZOW ?GOR RUSS.SOLDAT - 1917-10-14 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GAWRIN NIKITA RUSS.SOLDAT - 1918-03-24 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GERASIMOW IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-09-09 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GERASIMOW JEGOR RUSS.SOLDAT - 1917-11-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GILWIDOWICZ MICHAIL RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GOGOLEW PARAMON RUSS.SOLDAT - 1918-07-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GOGUTADZIE - RUSS.SOLDAT - 1917-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GOLANCEW SERGEI RUSS.SOLDAT - 1917-07-26 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GONTSCH JAKIM RUSS.SOLDAT - 1917-09-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GOROCHOWETZKI TOMA RUSS.SOLDAT - 1917-12-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GROSZEW ANDREJ RUSS.SOLDAT - 1917-12-09 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRUSCHA MAXIM RUSS.SOLDAT - 1917-10-07 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRUSZNIK SEMION RUSS.SOLDAT - 1918-04-02 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRYDLOW ?ILI RUSS.SOLDAT - 1917-09-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRZEBULL? STANISL. RUSS.SOLDAT - 1917-05-18 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRZYWAC? ??IE RUSS.SOLDAT - 1917-08-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GUSIAW ALEK?? RUSS.SOLDAT - 1917-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GALLANDLAN IMIMOIBIN - - 1916-10-10 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1882 - -
GALLETZKA GOTTFRIED - - 1919-08-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1898-04-14 - -
GECERT HERMANN - - 1915-01-02 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GERASSIMOWITS ANDREI - - 1916-07-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GIBROWIK ANTON - - 1916-12-11 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GILLES MARX - - 1916-02-02 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GLUSZKOW MICHAEL - - 1916-03-21 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GODEN JOHANN - - 1916-02-15 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GOLDMANN HAMANN - - 1918-12-30 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GOLEK ANDREAS - - 1915-10-11 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GOLEW KIRYL - - 1917-01-11 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRANATYS VALENTIN - - 1918-12-12 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1876-02-05 - -
GURIN PROKOWE - - 1916--3-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GUROW ALEXANDER - - 1916-03-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GWODZ JOHANN - - 1918-11-03 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-02-02 - -
GABRIEL FRANZ - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GABRYSCH PETER - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GAIDA JOHANN - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GAIDA PAUL - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GALONSKA GEORG - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GALONSKA KARL - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GALUSCHKA ALEXANDER - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GARUS JULIUS - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GAWENDA VALENTIN - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GENZNIER ERNST - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GNIOLKA JOSEPH - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GOLIASZ JOSEPH - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GOLLY KARL - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GOLLY WILHELM - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GONSIOR ALEXANDER - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GROCHLA PAUL - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GROSS JOSEPH - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRZBIELOK WILLI - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRZIWOTZ ANTON - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GABRIEL EDMUND RES: UNTEROFFIZER K.K. FELDARTILERIE REGT.6 1914-12-02 - Bytom V miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1882-10-03 WIEDEŃ -
GARBE ERICH - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GARBE JULIUS - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GARBE WILLI - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GILLMANN BRUNO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GODELMANN RICHARD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GRANZOW OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GRULICH OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GUST OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GABER ROBERT KORPORAL K.K.SCH.R.11 1917-04-26 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
GLUSZYJ MICHAEL ULAN K.U.K.UL.R.6 1917-06-04 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
GRONNER WOLF OFFIZ.DIENER K.K.SCH.R.31 1916-06-08 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
GROSE HERMANN WEHRM ET.FUHRP.KOL20 1915-09-08 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
GALGOCZI EMERICH INFT. I.R. 19 1914-11-26 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.66
GÖBL ISTVAN ZGSF. H.I.R. 3 1914-12-10 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.23
GOTTLIEB JOSEF INFT. I.R. 19 1914-11-21 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.41
GREGOR KARL JOHANN KPL. I.R. 48 1914-11-15 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.2
GACZIELA ANDREAS ZIVIL-KUTSCH. - 1914-12-14 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.36
GLURCEK ANDREAS INFT. I.R. 89 1914-12-06 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.33
GABOŚ A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GABRYEL M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GABSCH K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GACH D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GAISWINKLERR A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GAJDA D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GAJDACZEK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GALAS F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GALUBOWICZ P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GAMISCH J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GAMROT F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GANCARZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GARNCARZ S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GARON K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GARTNER J - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GASTINGER I - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GAWLAS J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GAWLIK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GAZO G - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GECI I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GEDROP F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GELNER O. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GENSIOR J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GESDORF - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GIRTH E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GLACHOWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GLAMOZANIN M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GLETT F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GNIEWKIWSKI W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GOCH A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GOJETIC M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GOLEMO B - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GOLESA H - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GOLIK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GOLONKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GOŁĘBIOWSKI P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GONDOSCH J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GORGOSCH J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GORKA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GORZAŁKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GOSSMANN H. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GÓRNIAK D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRAJDIN M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRASSER I - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GREGA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GREGER T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GREIF F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRIGOROWICZ M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRISENTI A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GROGOR K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GROHZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRÓL A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRUBA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRUBER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRUNDEL R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRUNDT J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRÜNWALD A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRYGORCZUK D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRZYBEK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GSCHMEIS F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GSTREIN A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GUBER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GUCZ I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GUDEKA B. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GUILL K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GWIZDAŁA P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GYARFAS J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GANSEUER EWALD GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GEBHARDT KARL GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GEIKE WILHELM GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GÖHRMANN ARNOLD LTN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GÜNTHER GUSTAV KPL. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GAVRILOVIC BOZO INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
GJUSEL ANTO INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
GOLEMBA MICHAEL KAN. K.U.K.F.H.R.30 1915-01-05 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
GRYINGYILIGEN MICHAEL INF. K.U.K.I.R. 5 1915-01-03 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
GASIČ-MUŠIČ ILIJA INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
GAZDA FERDYNAND - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GAZDA JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GŁUPI AUGUSTYN - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GOLA FRANCISZEK I - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GOLA FRANCISZEK II - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GOLA JAKÓB - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GOLA JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GÓRA JAKÓB - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GRUBA ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GAZDA ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GĘSKA IGNACY - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GRYGIERCZYK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GRYGIERCZYK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GAWLAS FRANCISZEK SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GOLDNER KARL - - 1914-08-22 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
GRASME PAUL - - 1918-07-25 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
GOLLMANN JOS. TRAINSOLDAT PF.LAZ 11 BAYR.INF.DIV. 1915-11-30 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
GÜNNEWIG ANT. LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BATL. WESEL VII/72, 4KP 1918-04-14 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
GILLEN ANTON GEFREITER GARN.BATL. SOLDAU, 2KP 1917-11-21 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
GOGOLKA VIKTOR LANDSTURMMANN 1 LDST.INF.BATL. BEUTHEN O/S VI/1, 1KP 1915-03-06 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
GANDLAU ANTON UNTEROFFIZIER LDW.INF.RGT II, 9KP 1915-04-15 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
GÖPFERT JOSEF LANDSTURMMANN GARN.BATL. SOLDAU, 2KP 1917-09-16 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
GESCHWENDER EDUARD WEHRMANN LDW.INF.RGT 11, 2K 1915-01-23 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
GORGAS AUGUST WEHRMANN LDW.INF.RGT 47, 9KP 1914-12-06 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
GOLLEE HERMANN ERSATZ-RESERVIST LDW.INF.RGT 7, 2K 1914-11-28 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
GRAEBERT ALFED GEFREITER LDW.INF.RGT 72, 9KP 1915-02-03 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
GABEL BERTHOLD KURASSIER LEIB-KUR.RGT 1 ERS ESK 1914-09-13 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
GONDECK FRIEDR. GEFREITER LDW.INF.RGT.46, 10KP 1915-01-29 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
GĘBCZYŃSKI WŁADYSŁAW SZEREGOWY / POLAK I DYW. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
GOZEK JAN SZEREGOWY / POLAK 22 P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
GUTOWSKI WACŁAW SZEREGOWY / POLAK INT. FRONT. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
GWODZIEWICZ STANISŁAW SZEREGOWY / POLAK 23 P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
GAKAŁOW IZYDOR IWANOWICZ ARZT RUSS.I.R. 42 1915-01-09 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GELEMSZIN ABDULSAK INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-23 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GLIBA GRIGORIJ INF. RUSS.I.R. 18 1915-01-24 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GRON ANTON INF. K.K.L.I.R. 99 1915-05-19 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GUMIENIUK FIEDOR INF. RUSS.I.R. 151 1915-04-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GIESE EMIL - - 1917-05-21 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
GOEDE OTTO - - 1915-05-29 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
GRIEPENTROG OTTO - - 1915-01-11 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
GRIEPENTROG PAUL - - 1917-10-30 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
GROSSKREUTZ OTTO - - 1918-05-22 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
GUNUN(?) AUGUST - - 1916-11-16 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
GUTKNECHT JULIUS - - 1915-05-10 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
GRÄBER RICHARD - - 1917-02-28 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
GREGER EMIL - - 1917-03-02 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
GUDIAN WILHELM - - 1915-07-10 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
GEHRKE GUSTAV - - 1915-09-20 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
GRIMM - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
GRUNEWALD - SCHUTZE GARDE RESERVE SCHUETZ. BATL. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
GYULA FOCZOK SZER.  ŻOŁN. WĘGIER.  1915-03-24 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
GONSCHORRERK F GREND GREN. REGT. 4 1914-09-16 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - -
GRUNHERD ALBERT MUSK INF. REGT. 44 1914-09-18 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - -
GALONSKA ANSELM - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
GALONSKA KARL - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
GALONSKA KARL - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
GAWENDA JOHANN - - 1917-08-20 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1888-08-13 - -
GAWENDA JOHANN - - 1916-06-24 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
GAWRON EMANUEL - - 1914-01-06 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1895-12-31 - -
GLÜCK JACOB - - 1918-05-27 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1896-10-10 - -
GRYTZ IGNATZ - - 1917-11-22 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1878-01-16 - -
GRYTZ MAXIMILIAN - - 1918-10-09 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
GIGLA MAX - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
GROSSE ERICH - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
GACEK BENEDIKT LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GACUCH GIGORIJ - - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GAJDA NIKOLAS MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GAUPLITZ PAUL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GĄSIOR FRANZ ZGSF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GEISLER STANISLAUS LTN. P.I.R. 58 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GEISLER VIKTOR RES. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GENECKE WILHELM MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
GERBERDING L.W. EMIL MUSK. P.I.R. 92 1915-05-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GERTL FERDINAND JG. F.J.B. 24 1914-12-24 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GESELL KARL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GLADISCH HERMAN WEHRM. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GLOWKA ADALBERT INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GOLOB JUSLUS KPL. I.R. 17 1914-12-27 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GÖRITZ GUSLUS MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-(02-08) - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GOTTSCHLICH OSKAR MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
GOTTWALD ALOIS MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GÓRALCZYK PETER GFT. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GRASL JOSEF JG. F.J.B. 9 1914-12-30 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GREMBLOWSKI JOSEF INF. I.R. 100 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GRIEGER ALFRED MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
GROBOLJŠEK KARL KPL. I.R. 17 1914-(10.28 - 12.26) - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GROMES ALOIS LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GRÖSSINGER EDUARD JG. F.J.B. 9 1914-12-30 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GRŰBLER FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GRŰNBAUM FRANZ MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GRUS FRANZ SCH. SCH.R. 10 1914-12-23 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GRZYBEK KARL INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GUTTKNECHT MAX UT.OFFZ. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
GATTER ANTON INFANTERIST I.R. 33/5 - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1885 BUDAPEST -
GODEK STEPHAN - PREUSSISCHES.INF.RGT. 46 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GRABSKI JOSEF INF. I.R. 56 - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GRIMM VINZENZ LDST.INF. I.R. 56 1915-05-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GRÖGER RUDOLF KAN. F.K.R. 11 1915-04-05 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GUZIK FRANZ INF. - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GACA PAWEŁ SZEREG. - 1919-09-08 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
GIEKAWA (CIEKAWA?) ANTONI SZEREG. - 1919-09-10 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1889 - -
GISKA JÓZEF SZEREG. - 1921-08-09 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
GUMNY ANTONI SZEREG. - 1920-08-21 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1902 - -
GOSSELKE JOSEF FAHRER FAR 217 L.M.K. 1915-12-31 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
GODULLA JÓZEF - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
GODULLA WOJCIECH - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
GRABIETZ ANTONI - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
GAJDA Jz. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
GAJDA WAW. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
GAWEŁ FR. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
GĄSIOR J. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
GORAUS F - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
GRAUE FRIEDRICH RES.GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GRIES JOHANN UT.OFFZ. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GROTH WILHELM GREN. KPGRZF 2 1915-05-08 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
GERST ANDREAS GFT. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GUHL ERNST GREN. KPGRZF 2 1915-05-06 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GADE HERMANN GREN. K.P.G.R.Z.F. 1 1915-05-19 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GERTIG FRANZ INF. P.I.R. 58 1915-05-21 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1887-09-21 - -
GLAUBITZ BERNHARD RES.INF. P.I.R. 78 1915-05-12 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GOEDICKE PAUL RES. K.P.G.R.Z.F. 1 1915-05-26 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1887-05-30 - -
GÖRBERT ERNST GREN. K.P.G.G.R. 2 1915-05-19 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GOTLOB ANTON KPL. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GREHN ERICH KR.FR. P.I.R. 74 1915-05-16 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GRELL WILLY - - 1915-05-19 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - J. Drogomir go nie wymienia
GRŰNWALD CHRISTIAN KAN. GEB.A.R. 3 1914-09-30 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1892 - -
GSCHANES JOHANN INF. IR 27 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GAREJ UDEM - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GARYOSZYN ANDRY - IR 18 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GRUNBERG MARKUS - - - - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GIMBEL EDUARD JÄGER K.U.K.F.JAG.B.10   1915-03-10 - Jędrzejów miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
GEBHARDT ERNST JNFANT.  K.U.K.J.R.34, 7 K . 1915-03-03 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
GENZA EDUARD JNFANT.  K.U.K.J.R.8, 7 K. 1915-03-02 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
GERMAK FERDINAND JNFANT.  K.U.K.J.R.99  1915-01-05 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
GORAL DEMETRIUS VORM.  K.U.K.J.H.R.58.B  1915-01-18 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
GRINDLING JOHANN JÄGER K.U.K.F.JAG.B.10  1915-04-07 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
GA... KARL - - 1916-07-16 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
GASDE ERNST - - 1915-03-30 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
GASDE PAUL - - 1915-03-17 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
GOS... ? - - 1915-10-17 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
GRABISCH ERICH - - 1918-10-14 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
GRABOLLE ADOLF - - ????-10-04 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
GRIMM GOTTLIEB - - 1917-04-1? - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
GÄRTNER PAUL - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GEBAUER GEHARD - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GEBAUER KARL - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GERSDORF ALFRED - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GERSDORF PAUL - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GLANDIEN KARL - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GRETH EMIL - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GROßMANN HEINRICH - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GRUN FRITZ - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GRÜNDER HEINRICH - - 1919 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GRUNERT WILLY - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GRIMMIG ERNST - - 1916-02-15 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GÜTTLER WILHELM - - 1915-05-30 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GÓRECKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
GRALA JAN - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
GRALA JÓZEF - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
GRYCZYŃSKI C - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
GARBUZIŃSKI ? INFANTERIST - 1914-10-28 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
GRABMÜLLER FERDINAND INFANTERIST I.R. 14 1914-11-01 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
GÄDTKE JOH. - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
GÄRTNER BERNH. - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
GRIEBISCH EMIL - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
GABOR JANOS SZER. 48.WĘGIER P.P.  1915-02-09 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
GALA VINZENS KAPRAL  13 WĘGER. P.P.  1915-03-02 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
GEORG DAWID FELDW.  INFT.  L.I.R.31  1915-03-27 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
GOROWSKI JOHANN JNFT.  L.I.R.71  1915-01-28 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
GULYAS JOHANN SZER.  18,9 WĘGIER.P.P.  1915-02-28 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
GABRIEL MAX - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GADEK GEORG - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GAIDETZKA JOS. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GANASINSKI F. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GARSTECKI VINZ. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GLEIS HANS - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GLEIS WERNER - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GLIWITZKI ST. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GNEISER GUSTAV - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GNOTH GOTTL. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GNOTH GUSTAV - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GNOTH PAUL - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GOLIBRZUCH R. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GOLIK KARL - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GOLKA KARL - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GOLKA RICH. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GOLKA WILH. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GOLLASCH A. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GOLLASCH V. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GOLLEK GOTL. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GORKA HEINR. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GORLITZ KARL - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GÖRLITZ GEORG - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GOTTHEINER E. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GOY AUGUST - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GREFRATH E. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GROMOTKA K. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GROMOTKA W. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GRUBER ERNST - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GRUND ALFRED - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GRUSKA KONR. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GRÜSKE RICHARD - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GRZEGORCZYK F. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GUDER KARL - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GUHL MAXIM. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GUTSTEIN JOH. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GAWRILEW ZACHAR - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
GESTERWIND GUSTAV MUSKETIER 4 KOMP. INF. RGT 4 1914-11-?? - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
GILSTER GUSTAW - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
GREDDEMEYER ALBERT RESERVIST 9 KOMP. INF. RGT 141 1914-12-01 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
GRICZEMKO MARK - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
GOLTZ FERDYNAND RUSSE EKAT. GEN. L.R. 1  1915-01-20 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GORA BOLESLAW RUSSE - - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GRICKO WASILIJ RUSSE JNF.RGT.84  1915-02-11 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GRYCHOW LEONTIJ RUSSE OKAT.JNF.RGT.1  1915-03-26 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GUNTHER WALDEMAR OBERARZT  FELDSP.  N.345  1915-01-29 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GAMPE LEO GEFREITER J.R. 78/2K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
GEWALD BERNHARD MUSKETIER J.R. 92/1K. 1915-07-01 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
GLAASSEN TJARK MUSKETIER J.R. 78/6K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
GÖTZE KARL KRIEGSFRW. J.R. 78/5K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
GRANDADAM ALOIS MUSKETIER J.R. 67/8K. 1915-07-01 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
GEBAUER EMIL - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEBHARDT GUSTAV GEFR. - 1916-10-26 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GERSTMANN OSWALD MUSK. - 1918-10-11 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GOLOMB OSWALD WEHRM. - 1915-08-27 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GR??NER PAUL GEFR. - 1918-05-07 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GRALL HERMANN GEFR. - 1916-07-27 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GREUK HERMANN MUSK. - 1918-03-21 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GILSELWELL HANS - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GONSZCZYK GEORG - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GRAMING ALB. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GRAN??? WILH. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GRIMM WALT. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GROKE FRITZ - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GRUDZIŃSKI HERB. DR. - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GUTSCHE RICH. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GOFRYK JAN - - 1915 - Leżajsk miasto, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
GIEBEL JOSEF HUSAR Ers.Kav.R.2Esk 5719 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
GORSLER JOSEPH ERS. RES. L.J.R.7/9K 5678 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
GRAPP THEODOR GEFREITER L.J.R.46/8K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
GREISER FERDINAND WEHRMANN L.J.R.6/6K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
GROTHE HERMANN WEHRMANN L.J.R.46/6K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
GAJEWSKI WŁADYSŁAW - 2 P.P. 7 KOMP. 1915-11-12 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GONTARZEWSKI ANTONI - 1 KOMP.K.M. 1915-09-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GORUS ANDRZEJ - II BRYG. 2 P.P. 3 KOMP. 1916-12-06 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GÓRECKI STANISŁAW - 1 P.P. 1915-08-18 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GAN JOHANN - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GIERCZAK STANISŁAW UŁAN K.U.K. U.R.13 1918-01-20 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - 1898 -
GORKA THOMAS - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GWIZDALA ADALB - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GAUL REINHARD LEUTNANT 4 Garde Gr. Rgt, 12 komp. 1915 - Lublin II miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GEINITZ KLARA SCHWESTER Kr. Lzt 122 1915 - Lublin II miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GARLICK F. PRIVATE / WLK.BRYTANIA King's Own Yorkschire L.I. 1918-08-22 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
GILYON J.G. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Yorkshire Regiment 1918-11-14 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
GRIER J. GUNNER / WLK.BRYTANIA Royal Artillery 1918-10-19 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
GAUGHTZ KLEMENS - - 1915-03-30 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEBAUER WALTER - - 1914-12-04 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEISLER EMIL - - 1915-06-20 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEISLER MAY - - 1918-05-05 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GROND GEORG - - 1917-06-01 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GARDULSKI Z. E. - - 1920 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1902 - Kl. VII
GALLENSKA JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GARDLO JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GBUREK GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GISCHEWSKI ADOLF - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GLASER FRITZ - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GOLLOSSEK FRITZ - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GONSCHEROWSKI FRITZ - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GORONCZY ADOLF - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GRABOWSKI FRIEDRICH - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GRABOWSKI GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GRAEPER OSKAR - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GREGORZIK FRIEDRICH - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GRÖNIG GOTTLIEB - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GRÖNITZ GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GRUDDA EMIL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GUBB GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GABBERT HUGO MUSKIETER - 1917-09-19 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
GESCHWANDTNER GUSTAW MUSKIETER - 1917-08-12 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
GORONZ ADOLF WEHRMANN - 1914-09-23 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
GROSSKOPF HERMANN - - 191?-06-05 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
GALMA PAWEŁ ŻOŁNIERZ ARMII NIEMIECKIEJ - 1917-12-25 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GANCZEROW MAXIM SZEREG.SYB.ARMII ROSYJSKIEJ 42 P. 1918-08-23 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GASZKOW JAKOW SIERŻ. ARMII ROSYJSKIEJ 4 72 P.P. 1918-02-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
GAZAKU TUDOR ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 5 P.P. 1917-05-29 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GEREORAU PATRICK ŻOŁNIERZ ARMII ANGIELSKIEJ 6 P.P. 1918-09-07 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GHEORGE ANTONI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 44 P.P. 1917-07-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GLASNIEW GRIGORI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 115 P.P. 1917-07-11 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GLAWAU GEORGE ZOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 11 P.P. 1917-07-15 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GLUCZENKO MAXIM ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 121 P.P. 1917-10-08 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - nagrobek
GONCZARONKO TERENTI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 57 P.P. 1917-07-11 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GONTSZAREW AFANAZY ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 23 P.P. 1917-07-25 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GREBENIKOW NIKITA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 80 P.P. 1917-08-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GRIGORJEW ADRIAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 7 P.P. 1917-02-18 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GRISTIA ONKO ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 11 P.P. 1917-02-01 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GRITZUS PIOTR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 25 P.P. 1917-07-15 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GRUNOW FEDOR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 17 P.P. 1917-07-20 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GUSSEW GAWRIK SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 1 249 P.P. 1917-0?-22 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GERASIMOW GAWRIEL - 6 KOMP. RUSS. ART. RGT. 335 - - Orłowo II miasto, gm. Nidzica, pow. nidzicki warmińsko-mazurskie - - -
GEBAUER WILHELM - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
GERTLER ERNST - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GERTLER PAUL - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GOTTSCHLICH ADOLF - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
GOTTSCHLICH HEINRICH - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GOTTSCHLICH HERMANN - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GOTTSCHLICH WILHELM - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEMZA STEFAN KPL. K.U.K.I.R.67 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GRIMM JOSEF PREUSS. RES.I.R.46 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GRINIG V GEFR.PREUSS. INF.RGT.46 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GROSCH JOS. SCHÜTZE K.K.SCH.R.24 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GUSCIN FILAT INF.RUSS. I.R.24 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GEHLERT GUSTAV GEFR. FELDKOL. 101 1919-08-15 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
GERICKE H. WEHRM. 11. / LDW. INF. REGT. 18 1914-10-18 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
GEWZ R. UFFZ. 8. / RES. INF. REGT. 9 1914-10-20 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
GRAF von MOLTKE - OBERLEUTN. D. L. 7 KOMP. LANDW. INFT. REGT. 18 1914-10-06 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
GROLL A. RES. 7. / RES. INF. REGT. 9 1914-10-21 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
GAIJER JOSEF ÖSTERR. KAN. SCHWERE HAUBITZEN DIV. 4 1914-12-01 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
GAISNI PAUL ÖSTERR. INF. K.U.K. I. R. 6 1914-12-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SAJHASGYORGYE 27 JAHRE
GALAMBOS JOH. ÖST. HUSAR HUS.R. 8. K. K. 1914-02-26 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - DEPRÖD B.KULA UNGARN -
GERGELY JOSEF MICHAEL UNG. INFANTERIST K.U.K. INF. RGT. 44 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - TAMARI POLNA 21 JAHRE
GERGELY MICHAEL ÖST. INFANTERIST K.U.K. J.R. 44 1914-02-25 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
GLOMB FRANZ RENTENEMPF. LDW. BEZIRK KREUZBURG 1918-02-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1898-09-22 BISCHDORF -
GORKEWITZ STANISL. DTSCH. GREN. 2/N. G.R.Z.F. 1914-12-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - RANKEL 26 JAHRE
GORNY PETER UTFFZ. 10.MOB.ETAPP.KP. 4 1916-02-03 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1880-04-25 KL. BOREK. KR. ROSENBERG -
GRÄSSER FRANZ LDSTM. ARM. BATL. II8 5 KP. 1916-06-06 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1891-05-07 BALLWEILER ELSASS -
GREKER MARTIN ÖSTERR. INF. I.R. 31 1914-11-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - NAYPZEBE -
GROSS MICHAEL UNG. KORP. K.U.K. I. R. 2 1914-12-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1882 HOLLEVENY -
GEMOLL WILHELM - - 1914-08-22 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
GLEIS HANS - - 1915-05-16 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
GRAESER OTTO - - 1916-03-28 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
GRUND THOMAS - - 1915-10-23 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
GRUNDSCHOK JOHANN - - 1918-04-06 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
G???ER KURT - - 1916-03-29 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GÖRLITZER PAUL - - 1917-09-02 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GRÖHS RICHARD - - 1915-08-24 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GRUNER JULIUS - - 1915-08-23 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GUEISSER OTTO - - 1917-09-23 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - VERM.
GALF GARAN JULIEN SATRETNI I.R. 163 1915-04-25 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
GAWRYKIEWICZ A. INFT. I.R. 207 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
GEJFEL ABRAHAM INFANT. - 1915-07-10 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
GOLDMANN WENZEL PIONIER BAHNER H.S. 2 / III 1916-12-04 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
GRABOSCH - WIZEF. GREN. R. 1 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GAWROŃSKI JÓZEF - - 1918-12-26 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
GROCHOWSKI WACŁAW - - 1918-12-29 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
GROSZKIEWICZ JÓZEF - - 1918-12-02 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
GOZDZIK WILHELM SZEREGOWY ARMII NIEMIECKIEJ 1 KOMP. 6 PUŁKU PIECHOTY OBRONY KRAJOWEJ 1915-07-21 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
GÜNSLER EDWARD ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1915-01-07 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
GRAUNER FERD RESERVIST 9 K INF REG 32 1914-12-11 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
GAJDZIK BERNARD - - 1917-11-05 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
GARBACIOK PIOTR - - 1919-06-23 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
GARUS PIOTR - - 1918-08-31 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
GAWRON JÓZEF - - 1918-09-07 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
GRABOWSKI JAN - - 1917-11-22 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
GRABOWSKI PIOTR - - - - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
GUT STEFAN - - 1915-07-15 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
GANGL ANTON JNFANT.  K.U.K.J.R.84  1914-12-11 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
GERAMOW FEDOR RUSSE  J.R. 91 - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
GILEWICZ STANISLAW LDST.ULANE  K.U.K.UNG. RGT.7  1917-07-02 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
GLATZEL ALFRED JNFANT.  K.K.L.I.R.15  1917-02-13 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
GLOWICKI JOSEF LDST.ULANE  K.U.K.UNG.RGT.7  1917-05-03 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
GONCZALOW GREGOR RUSSE  J.R. 91 - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
GRUTZ VIKTOR - - 1914-10-03 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - FURS VATERLAND 
GRÄTZ OTTO DRAG. 3. ESK. DRAG. R. 4 1914-12-17 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
GUHL WILHELM GEFR. 3/RES. JÄG. 22 1915-01-19 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
GADOMSKI LUCJAN - - 1915-03-23 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
GED?OW - - - 191?-03-26 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
GIEDRYS PIOTR - - 1917-04-06 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
GLOUCH O. PTE. ???SHIRE LIGHT INFANTRY 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
GRAZEL FERENCZ - - 1914-10-05 PRZEMYŚL Przemyśl II miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie - - -
GORLICH FRANZ - - 1918-05-30 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
GROBALLA PAUL - - 1918-11-04 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
GABRIEL EUGEN - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
GAIDA ALOIS - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
GEHRKE ERWIN - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
GILLERT ADOLF - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
GUNTHER REINHOLD - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
GAJDA - UNTEROFFZ. FELD TEFEGRAFEN BAT 1919-10-04 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1883-04-18 - -
GOEBEL - MUSK. INF.REGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
GRANZ KARL KANONIER GARDEFUFSA RGT.2 1919-03-19 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1889-06-03 - -
GRUSCHKA - MUSK. - 1919-04-19 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
GÜTERT - LANDSTURMM LANDW.ERS.BATL.2 MERZIG 1 KOMP. 1915-09-15 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1870-07-15 - -
GRÄBER PAUL KAN. 4 BATTR. FELDARTL. REGT. 37 1915-02-08 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GURSKI KARL KAN. FELD. ARTL. REGT. 11 1917-08-18 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GAMER LAURENTZ JOSEF ZGSF. K.K.SCH.R. 11 1914-12-19 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GLASER RUDOLF GFT. K.K.SCH.R. 9 1914-11-29 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GROMOWENKO ALEXEJ INF. RUSS.I.R. 278 1915-05-04 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GAWIŃSKI JAN - - - - Siewierz miasto, gm. Siewierz, pow. będziński śląskie - - robotnik
GARBIŃSKI ALEKSANDER LEGIONISTA - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
GĘBSKI WŁADYSŁAW PODPORUCZNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
GINAŁ STANISŁAW LEGIONISTA - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
GERGEJ MOCULOZ MERZILOS RIADOWOJ - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 01.09.1915
GIURDANS GIERDIAN UNTJAG K.U.K. TKR 4 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 31.10.1914
GRINSTEINDEL ANTON GERFR K.U.K. IR 49 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.08.1915
GRUBER HERMANN KAN K.U.K.FHR 14 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 30.10.1914
GRUSZCZYŃSKI OTTO FRANZ INFT I.R. 77 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 02.09.1915
GYBROWSKI MICHALY SAP K.U.K. S BAON - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - ekshumacja z 03.12.1915
GABRIEL ALF. - - 1918-04-18 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GALGAN JOS. - - 1918-06-18 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GAWLIK JOH. - - 1915-09-26 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GAWOREK JOS. - - 1915-03-03 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GÖRLICH PAUL - - 1914-12-20 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GÖRLICH JOS. - - 1917-10-28 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GRALLA AUG. - - 1915-05-25 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GRALLA IGNATZ - - 1918-04-20 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GRUSCHKA JOS. - - 1916-06-07 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GRUSCHKA RICH. - - 1918-04-09 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GRUSCHKA ALEX - - 1918-03-27 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GRYSKO JOH. - - 1918-04-14 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GASIEWICZ JAKUB - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
GLAZER BOLESŁAW - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
GIERNACZKI THOMAS MUSKETIER 2 KOMP. ERS. BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica prawa
GUCZYA MAX MUSKETIER 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
GÜNZEL KARL WEHRM. 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica lewa
GANSWINDT BERNIE - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
GAPSKI CZESLAUS - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
GEHRKE FRANZ - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
GRAPSKI JOH. - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
GAMBKE AUGUST B?AMT STELLV. - 1917-04-04 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1878-04-24 - -
GEHLER RUDOLF LDSTM. - 1918-10-05 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1876-04-20 - -
GIERKE MAX KAN. - 1918-11-19 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1898-12-02 - -
GRIX WILHELM KAN. - 1918-05-13 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1884-11-17 - -
GLÜCKSELIG RICHARD - - 1915-04-24 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
GÖLDNER PAUL - - 1914-11-10 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
GRÜNWALD OTTO - - 1918-04-04 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
GO? HERMANN - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GRAF ? ?EYSERLING ARCHIBALD LEUTNANT HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-11-29 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GRAF V[ON] D[ER] OSTEN GRIMAR ROTMEISTER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-24 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GRUCHLINSKI VALENTIN HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GRUNAU ALFRED ROTMEISTER DER RESERVE HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-01 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GRUSCHKE WILHELM SERGT[EANT] FLIEG BEOB. SCHULE STOLP 1918-07-27 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1889-09-11 - lapidarium
GÜN? EKEHARD - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-??-19 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GUTZMANN EMIL LANDSTURMANN BEZ KOMM. SCHLAWE 1919-04-01 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1872-10-15 - lapidarium
GRABIG ROBERT ERS. RES. 4 K. JNF. REG. 330 1915-02-16 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
GROCHOWSKI A. KRIEGER - 1914-10-21 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
GASPAR LUDWIK SZER. J. R. 62 1915-04-02 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
GÖBEL EMIL TAMBOUR 1 K. JNF. REG. 167 1915-03-08 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
GANZ AUGUST - - 1915-07-08 * - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Boguschütz / Boguszyce -
GAWLIK ERNST - - 1915-02-17 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
GAWRON ADAM - - 1915-01-15 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
GAWRON AUGUST - - 1918-04-04 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
GAWRON FRANZ - - 1918-05-19 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
GAWRON JOSEF - - sty-15 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Grabow -
GAWRON PAUL - - 1917-06-23 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Grabow -
GIELA ALOIS - - 1918-05-26 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Sarnau / Sarnów -
GLOGOWSKI RICH. - - 1918-05-08 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
GOLLA IGNATZ - - 1918-03-24 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ferdinandshof / Grabina ? -
GOLLA KONST. - - 1915-05-25 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ferdinandshof / Grabina ? -
GOLLA VINCENT - - 1915-11-24 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
GOLOMB AUGUST - - 1915-07-08 * - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Boguschütz / Boguszyce -
GOLOMB PAUL - - 1915-07-08 * - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Boguschütz / Boguszyce -
GOLOMBEK ALBERT - - 1916-06-24 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
GOLOMBEK JOH. - - 1918-10-17 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Sarnau / Sarnów -
GRALLA JOSEF - - 1915-06-24 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
GRALLA JOSEF - - 1916-04-18 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
GRALLA ROBERT - - 1914-08-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
GRALLA TEODOR - - 1916-09-06 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Sarnau / Sarnów -
GRALLA THODR. - - 1918-06-12 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
GREINER JOHANN - - 1914-10-05 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
GREUPNER AUG.(UST) - - 1914-12-08 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
GREUPNER JOS.(EF) - - 1917-08-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
GRISKA PAUL - - sie-18 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
GROCHLA AUGUST - - 1916-05-07 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kottlischowitz / Kotliszowice -
GROLKA FRANZ - - 1915-06-15 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
GRUSCHKA FRANZ - - 1915-09-24 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek J. Chrząszcz podaje nazwisko NIMTSCH
GURSCH FRANZ - - 1916-09-24 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kottlischowitz / Kotliszowice -
GURSCH FRANZ - - 1918-04-12 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
GURSCH KARL - - 1918-03-21 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
GUTOWSKI MICHAŁ LEG. POLN. LEG. RTG. 5 (5 P.P. LEG. POL. ) 1914-12-12 Łowczówek Meszna Opacka (nr 158) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie 1893-09-09 Rzewno Dane uzupełnione przez rodzinę poległego
GÁL THOMAS INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-06 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GASPÁR ANDREAS GFT. K.U.K.I.R. 62 1915-05-04 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GOLOKOW IWAN RUSS.INF. - 1915-05-08 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRAUER DEMETER INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-06 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GLŰCK JOSEF FEUERW. F.H.R. 8 - - Tuchów III (nr 162) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GERGELY JANOS HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GLIGOR LAJOS GFT. (ÖRV) K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-22 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRÜN ANDRÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GYÖRGY SANDOR E.F. KPL. (E.É. KÁPL.) K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-22 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GERGELY FERENCZ HONV. K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GÖRBE ADAM HONV. K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GALITZKI JOHANN LDSTRM. 3 / LD. BTL. PREUSSISCH STARGARD 1914-11-26 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GAMBORG JÖRGEN WEHRM. 6 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GIMM KONRAD UNTFFZ. 5 / LANDW. I. R. 84 - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GÖMMER OTTO RES. 8 / R. I. R. 9 1914-11-19 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GÖPFARDT - LDSTRM. LD. BTL. LEIPZIG 4 - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GORONTZKI W. SERGT. 2 KOMP ? 1919-03-19 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GROSSMANN F. LDSTRM. 5 / LD. BTL. RASTENBURG 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GRÜNEBERG WILLI UNTFFZ. D. RES. 11 / I. R. 45 1914-12-11 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GLOGER KARL GEFR. ULAN.ESK.LDST. BTL. RYBNIK 1914-11-13 - Wieluń I miasto, gm. Wieluń, pow. wieluński łódzkie - - -
GABOR BERNHARD SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - obersekundaner
GANSE GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
GIERSCH ALFONS SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GIERSCH ALFRED SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GIERSCH GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GLASER RICH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GOTTLIEB HANS SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GOTTWALD MAX SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GUSINDE FRIEDR. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GUSINDE JOS. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GUSINDE KONR. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - obersekundaner
GÜTTLER WOLFG. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GALICKIJ GRIGORJEW - RUSS.I.R.20 - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GARSTECKI BERNHARD - - 1918-09-02 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1871-12-23 LUKOWO -
GAUPP DR JOHANNES - - 1920-03-07 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1873-07-13 SAGAN -
GOEPFERT ERNST - - 1918-10-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1885-04-01 OSTHEIM -
GRAN OSWALD - - 1918-04-28 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1891-02-17 GIESMANNSDORF -
GRÜNIG RICHARD - - 1919-05-20 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1891-12-12 FORST -
GUTERMANN LUDWIG - - 1915-12-?3 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1874-04-22 BREMEN -
GOŁĘBIEWICZ JAN KPR. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1891-09-07 - -
GRYCNER PIOTR KPR. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1886-08-24 - -
GRZYBEK MIECZYSŁAW SZER. LEGIONY POLSKIE 1918 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1894 - -
GOŁĘBOWICZ JAN LEG. POLN. LEG. I.R. 2 1915-08-01 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
GRYCNER PIOTR LEG. POLN. LEG. I.R. 1 1915-09-01 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
GARBIEC JAN - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
GAWROŃSKI JÓZEF - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
GRABOWSKI WINCENTY - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
GROCHOWSKI ZYGMUNT - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
GAICH JURKO ZIV. FUHRM. KORPS. BACK. 2 1915-04-15 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
GOTTWALD LADISLAUS JNFANTERIST K.U.K. J.R. 6 1914-11-21 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
GRASSER FRANZ JNFANTERIST K.U.K. J.R. ? 1914-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
GRUBAUER JGNAZ JNFANT. K.U.K. J.R. 49 1914-11-21 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
GRIMM HEINR. WEHRMANN 1.K.JNF.REG.61 1914-11-28 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
GROSS FELIX RESERVIST 11.K.JNF.REG.59 1915-02-06 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
GRASZEK WLAD BÄCKER, Feld.B.K.I.XX. A.K 1915-01-07 - Zgierz II miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie 1871-02-11 - nagrobek
GLEFFE WILHELM SZER. - 1914-11-18 - Zgierz III miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
GUNPRECHT W. SZER. - 1914-11-18 - Zgierz III miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
GABRIEL HERMANN - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GELLRICH JOSEF - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GELRICH PAUL - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GLASNER HERMANN - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GNILKA FRANZ - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GOLDALMER ERWIN - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GOLDALMER OSKAR - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GOLDARMER FRITZ - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GOLDE ALFRED - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GOMTHER AUGUST - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GORETZKI HANS - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GOTTSCHALK FRANZ - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GOTTSCHLICH OSWALD - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GRUND AUGUST - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GRUNER PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GRUNER PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GŰNTHER ALFONS - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GŰNTHER AUGUST - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GŰNTHER GEORG - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GŰNTHER PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GAMOŃ JAN - - 1916 FRANCJA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1890 ŻORY-OSINY -
GAMOŃ FRANCISZEK - - 1917 FRANCJA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1893 ŻORY-OSINY -
GRYMAN ANTONI - - 1917 VERDUN Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1897 ŻORY-OSINY -
GÄRTNER ERNST RESERVIST MGKL IR 37 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
GOLDENSTEDT F. SCHÜTZE MGKL IR 37 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
GĄSZCZECKI HENRYK KAPR. - 1914 - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
GREJCAR ALOJZY KAPR. - 1915 - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
GĄSZCZEWSKI HENRYK - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
GOBEL HEINRICH GRENADIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GRIES RICHARD MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GUTTLER JOSEF MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GUTTLER WOLFGANG LEUTNANT DER RESERVE - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GAEDTKE WILHELM GEFREITER - 1918-05-30 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
GOLZ PAUL SCHÜTZE - 1918-03-28 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
GRANZIN KARL BOOTS.MATR. - 1916-09-09 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
GROMOLL ALBERT MATROSE. - 1917-11-02 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
GANSREITER - MUSKETIER - 1914-12-11 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
GASSNER D. MUSKETIER 11 K. INF. REG. 176 1914-11-20 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
GEILERT KURT TAMBOUR 9 K. INF. REG. 82 1914-12-10 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
GLODOWSKI G. FÜSILIER 9 K. GREN. REG. 5 1914-11-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
GÖRLICH WILH. RESERVIST 2 K. R. JÄG. BTL. ? 1914-12-03 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
GREIFSWALD KR. - LST. J. R. ANKLAM 1914-12-27 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
GRELL EDMUND MUSKETIER 2 K. INF. REG. 18 1914-12-26 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
GRÜNEWALD E. GR. 1 K. GARDE GR. R. 5 1914-12-05 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
GUSOWSKI M. RES. 7 K. INF. REG. 147 1914-11-28 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
GONARDI PAUL KRIEGSFREIW. 6K JNF. REG. 176 1914-11-15 - Łęczyca III miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
GRADOWSKY LEO GEFREITER 5K GREN. REG. 5 1914-11-15 - Łęczyca III miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
GEN PAUL - - 1917 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
GEORTAN KONSTANTY AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
GIERS AUGUST - - 1916-06-13 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
GIESCHUSER TOM AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
GOBYS GABAR - - 1915-09-23 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
GRADAN WAZ. - - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
GRIEGHER PAUL - - 1917 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
GRUS KASPER - - 1915-11-07 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
GSEMIZER MEZOJ AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
G.CENZORI NICOLA - - 1918-05-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-12-08 - -
GABOLINI SIMONE SOLD. 275.FANT. 1918-06-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-04-25 - -
GABRIEL ALLESSANDRO SOLD. 3.ART.M. 1918-09-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-08-15 - -
GALELLI STEFANO SOLD. 261.FANT. 1918-06-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-12-19 - -
GALIZZA GIOVANNI SOLD. 90.FANT. 1918-07-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889- - -
GALLERANI GIUSEPPE SOLD. 71.FANT. 1918-02-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-12-07 - -
GALLI DOMENICO CAP. 18.ART.C. 1918-06-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-04-09 - -
GALLI LUIGI SOLD. 893.MITR. 1918-05-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-08-03 - -
GALLIGANI PIO SOLD. 247.FANT. 1918-05-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881 - -
GALLINA SERAFINO SOLD. 372-MITR. 1918-03-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883- - -
GALLO GIUSEPPE SOLD. 48.FANT. 1918-12-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-06 -