Nazwisk w bazie na literę G: 3842

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
GASZCZECKI HENRYK - 1 BRYGADA J. PIŁSUDSKIEGO 1914 - Julianów wieś, gm. Nieborów, pow. łowicki łódzkie lat 32 Żywiec -
GRAJEWSKI - TAMBOUR G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 23 - -
GRZYBEK WŁADYSŁAW SIERŻ. 2 P.P. LEG. 1917-06-17 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 22 - -
GRZYWACZEWSKI BRONISŁAW SIERŻ. SZK. ŻOŁNIERSKA MIŃSK MAZ. 1918-06-05 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
GNIADY ANTONI KAN. 2 P.ART. 1917-06-10 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 20 - -
GUNNEMAN H. UTFF. PREUSS.RES.I.R. 219 1915-02-12 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie ? - -
GRAETSCH HUGO FELDW. - 1920-08-24 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-08-03 - tablica betonowa nr 3
GOLOWASCHEW BORIS LEUTNANT / ROSJANIN 26 SIB.INF.REGT.2 RES.BATL. 1915-02-20 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-03-15 - tablica betonowa nr 3
GIERLOFF ROBERT RESERWIST RES.INFT.REGT.2/1.KOMP 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-07 - nagrobek z marmuru
GROMMISCH KARL MUSK. - 1918 FRANKREICH Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1905-03-12 Klein Garde obelisk
GARDULSKI Z. E. - - 1920 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1902 - Kl. VII
GUMNY ANTONI SZEREG. - 1920-08-21 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1902 - -
GOLEMBKA ŁU. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1901 Garzyn -
GOLTAK OTTO - - 1914 - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1900-05-22 - Osoba cywilna
GISKA JÓZEF SZEREG. - 1921-08-09 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
GRUJITSCHITZ DRAGULJOB SER. ZIVILGEF. - 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
GNOSDELOW FOME GEM/ROSJA I.R.303 1918-05-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 189? - -
GUTSCHE OTTO - - 1919-04-18 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1899-11-19 - -
GRÖGER JOSEF - GREN. RGT. 9 1918-09-29 na wschodzie Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1899-09-18 - -
GRAßME OSWALD - RES. INF. REG. 46 1918-09-18 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1899-09-03 - -
GOLTAK WILHELM - - 1914 - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1899-08-06 - Osoba cywilna
GALVANI GIACOMA GEM/WŁOCHY ALP.R.2 1919-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
GORGAJEW S. - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
GERKOWITSCH BOSCHIJDAR SER.ZIVILGEF. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
GROTA KSAWER - - 1917-02-03 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1899 Załęzie -
GUZIK JÓZEF - - 1918 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1899 - -
GHEORGHE SEMJON GEM./RUM. I.R.76 1916-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
GWOSDZ ANTON KANONIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1898-12-06 - -
GIERKE MAX KAN. - 1918-11-19 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1898-12-02 - -
GÖBEL RICHARD - - 1918-10-15 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1898-11-15 - -
GAWLIK JOHANN MUSKETIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1898-11-12 - -
GEBAUER HERBERT KRIEGSFREIWILLIGE GEFR. JÄGER - 1916-03-20 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1898-11-06 - -
GRAUL ARTUR - - 1918-05-17 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1898-10-12 - -
GOLASCH JOSEF SERGANT - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1898-10-03 - -
GLOMB FRANZ RENTENEMPF. LDW. BEZIRK KREUZBURG 1918-02-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1898-09-22 BISCHDORF -
GRANZOW FRIEDRICH HUSAR FELD-REKR.DEP.D.LEIBHUS.BRIG. 1917-09-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1898-09-10 - -
GAY ANGELO SOLD. 81.FANT. 1918-03-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-08-04 - -
GALLI LUIGI SOLD. 893.MITR. 1918-05-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-08-03 - -
GALLETZKA GOTTFRIED - - 1919-08-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1898-04-14 - -
GALLO GIUSEPPE SOLD. 48.FANT. 1918-12-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-06 - -
GAMBALE ANTONIO SOLD. 95.FANT. 1918-05-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-06 - -
GIARDINELLI ANTONIO SOLD. 6.ALP. 1918-04-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
GENTILE AGOSTINO SOLD. 246.FANT. 1918-06-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
GROSSI ANTONIO SOLD. 3.FANT. 1918-07-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
GAKOW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.?8 1918-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
GONCZAROW ALEKSANDER JENIEC ROSYJ. - 1917-05-04 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1898 - -
GACA PAWEŁ SZEREG. - 1919-09-08 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
GIMBOROWSKI ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.304 1918-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
GRAUDI PAOLO GEM/WŁOCHY 12 BERSAGL.R. 1918-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
GARAU GIUSEPPE SOLD. 234.FANT 1918-06-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-12-31 - -
GALELLI STEFANO SOLD. 261.FANT. 1918-06-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-12-19 - -
G.CENZORI NICOLA - - 1918-05-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-12-08 - -
GROSSKREUZ OTTO MUSKT. - 1917-05-22 - Lanngut Rosja Pogranicze 1897-11-08 Rapatten -
GIAMPIERI ENRICO SOLD. 6.GEN. 1918-01-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-10-28 - -
GŁĄB FRANC. - - 1918-05-29 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1897-09-14 Ornontowice -
GÓRNY STEFAN - - 1920-01-04 Rosja (Hołojec) Wylatowo wieś, gm. Mogilno, pow. mogileński kujawsko-pomorskie 1897-09-14 - -
GIAMPIETRI GIUSEPPE SOLD. 277.FANT. 1918-11-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-08-26 - -
GRIOTTI LORENZO SOLD. 3.ALP. 1918-10-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-08-23 - -
GLALIRL JULIAN - - 1917-08-22 St. Julien Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1897-08-17 Rothsürben -
GILOTTI MARTINO SOLD. 277.FANT. 1918-11-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-07-12 - -
GARAN VINCENZO SOLD. 39.FANT. 1918-04-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-06-03 - -
GRZEŚKOWIAK J. - - 1918-05-27 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1897-04-28 Wijewo -
GOTTI PASQUALE SOLD. 163.FANT. 1918-10-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-04-25 - -
GERVASI NICOLA SOLD. 75.FANT. 1918-11-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-04-16 - -
GRUNNKE ADOLF - - 1917 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1897-01-28 Rothsürben -
GROSSI FRANCESCO SOLD. 3.ART..M. 1918-08-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-01-02 - -
GODREJENKO ILJA GEM./RUSS. I.R.107 1918-04-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
GRYMAN ANTONI - - 1917 VERDUN Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1897 ŻORY-OSINY -
GHEJAN OPEVA GEM./RUM. I.R.1 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
GUBENKO FEDOT GEM./RUSS. I.R.10 1918-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
GROTE HERMANN LEUTNANT JNF.REGT.79.5K. 1915-07-31 Milejów Łańcuchów wieś, gm. Milejów, pow. łęczyński lubelskie 1897 Winsen/Luche -
GUBIN SEMION GEM/ROSJA I.R.29 1918-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
GARTNER ERWIN SOLDAT (SZEREGOWY) 103 REGIMENT PIECHOTY 1916-01-30 REZERWOWY SZPITAL POLOWY W BAUTZEN Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1896-12-27 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
GOMBA PIETRO SOLD. - 1918-12-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-12-25 - -
GRĄS WIKTOR - - 1917-07-07 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1896-10-13 - -
GLÜCK JACOB - - 1918-05-27 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1896-10-10 - -
GROSSI ROMUALDO SOLD. 89.FANT. 1918-07-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-07-21 - -
GARRITANO CARMONE - - 1918-06-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-07-18 - -
GOSCH GUSTAV LANDSTURMMANN 4.REKR.DEP.E.RES.JNF.RGT.22 1916-03-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-07-11 - -
GARBERI LUIGI SOLD. 207.FANT. 1918-13-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-07-08 - -
GRUPPI PAOLO SOLD. 4.GEN. 1918-02-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-07-07 - -
GENNARO ANGELO - - 1918-08-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-06-28 - -
GÓRNY JAN - - 1917-04-16 Francja Wylatowo wieś, gm. Mogilno, pow. mogileński kujawsko-pomorskie 1896-06-21 - -
GRÜNITZ ARTHUR KANONIER 3.E.BATT.2.E.FELDARTL.RGT.21 1917-05-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-03-23 - -
GARLETH CAMILLO SOLD. 2.ALP. 1918-10-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
GUTOWSKI HENRYK - - 1917 FLANDRIA Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1896 - -
GORGA VOICU GEM./RUM. I.R.59 1917-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
GHERMAN DUMITRU GEM./RUM. I.R.66 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
GHEORGHE FEODOR GEM./RUM. I.R.75 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
GIROLAMO MACCA SERGT/WŁOCHY KAV.R.10 1918-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
GARBASCU MICHAEL GEM./RUM. I.R.3 1917-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
GALAPA GALINIS GEM./RUSS. I.R.36 1917-07-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
GOLOWANOW JAKOB - - 1918-07-05 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1896 - -
GAVRILA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.75 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
GHEORGHE WASILE GEM/RUMUNIA I. R. 1 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
GAWRON EMANUEL - - 1914-01-06 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1895-12-31 - -
GORI DOMENICO CAP. 127.FANT. 1918-03-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-12-29 - -
GALLERANI GIUSEPPE SOLD. 71.FANT. 1918-02-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-12-07 - -
GRUBERT KURT - - 1921-12-03 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1895-10-17 - -
GAHLER OSKAR GRENADIER 101 REGIMENT GRENADIERÓW 1918-03-30 MAILLY Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1895-10-11 - -
GUSTKE WILHELM GEFREITER - 1918-03-34 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1895-09-01 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 82
GABRIEL ALLESSANDRO SOLD. 3.ART.M. 1918-09-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-08-15 - -
GUARNIERI GIACOMO SOLD. 223.FANT. 1918-10-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-07-17 - -
GUARAGLIA LORENZO SOLD. 4.BERS. 1918-03-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-03-09 - -
GERIGK HERMANN - - 1917-07-20 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie 1895-02-17 ROSENWALDE - WOLA WILKNICKA -
GROSSMANN OSKAR MUSKIETER - 1917-05-08 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1895-02-15 - -
GRAMOLLA MAX STELLENB. SOHN - 1914-08-27 Martinourt Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1895-01-09 - obelisk
GALLUSSI DOMENICO SOLD. 49.FANT. 1918-01-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895- - -
GIANARDI ADOLFO SOLD. 7.ALP. 1918-11-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895- - -
GLADKI DAWID GEM/ROSJA I.R.153 1918-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GAILIS FRANZ GEM/ROSJA I. R. 43 1918-03-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GRIBINECZKOW ALIMPI GEM GARD.I.R.1 1918-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GRODNO JAKOB UNTFZ./RUSS. I.R.24 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GUZIK STANISŁAW - - 1916 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1895 - -
GRISSMERKY DANIEL GEM/ROSJA I.R.283 1918-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GEORGE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.7 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GAGIJEW ABRAM GEM/ROSJA I. R. 178 1918-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GOSENUINO MARIANO GEM/WŁOCHY I.R.246 1919-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GARSCHUKA MAKAR GEM./RUSS. I.R.105 1918-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GIRASIA ANTONIO SOLD. 4.ART.F. 1918-10-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895 - -
GOENTILINI NATALE SOLD. 41.FANT. 1918-05-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895 - -
GOBOLI GIUSEPPE SOLD. 261.FANT. 1918-06-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-11-19 - -
GILLNER VINCENT - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1894-11-17 - -
GOLDMANN ALFRED KANONIER GEBIRGSBATTERIE 15 1917-06-11 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-10-07 - -
GIEBASIEWICZ FRANZ MUSKETIER - 1915-06-16 - Ścinawa II miasto, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie 1894-03-02 - -
GWODZ JOHANN - - 1918-11-03 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-02-02 - -
GIRARDIN GIOVANNI SERG. 86.FANT. 1918-10-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
GUERRINI ARMANDO SOLD. 36.FANT. 1918-08-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
GASIČ-MUŠIČ ILIJA INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
GILMANOW GILFON GEM/ROSJA I.R.38 1918-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GRZYBEK MIECZYSŁAW SZER. LEGIONY POLSKIE 1918 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1894 - -
GOTTSCHLICH FRANZ ANTON - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1894 Eulenburg -
GIRIN MOISE GEM/ROSJA I. R. 108 1918-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GAVRILOVIC BOZO INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
GHITA NICULAI GEM/RUMUNIA I.R.7 1918-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GRUSZCZYŃSKI MIECZYSŁAW LEGIONISTA 4 PUŁK PIECH. 7 KOMP. 1915-08-03 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie 1894 - EKSH. Z NIEDRZWICY DUŻEJ, DZIŚ JASTKÓW KWATERA GROBU 21/71
GLUTSCHENKO ACHIM GEM/ROSJA I.R.3 1917-08-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GOLOWATSCHOW STEPAN GEM/ROSJA I. R. 43 1917-09-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GANAGA ANDREJ GEM./RUSS. I.R.206 1916-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GRAPTSCHON ANDREI GEM/ROSJA I.R.1 1917-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GAWRISENKO ANDREJ GEM./RUSS. I.R.50 1917-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GRUJ LACHER GEM/ROSJA I.R.405 1918-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GHEORGHE SERBAN GEM/RUMUNIA I.R.36 1917-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GJUSEL ANTO INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
GROT FRANCISZEK - - 1916-07-24 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1894 Szarłata -
GOPONOW PIOTR GEFR/ROSJA L.GARDE.R.14 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GAGARINOW PAWEŁ - - 1918-12-04 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
GUTNIKOW STEPAN GEM RES.BATL.73 1918-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GRIECHEN KARL GEFR. - 1915-10-25 KARPATIEN Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1893-12-30 Klein Garde obelisk
GOLINI LUIGI - - 1919-01-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-11-28 - -
GRASSO PIETRO SOLD. 40.FANT. 1918-04-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-11-22 - -
GÜNTHER FRITZ - ERS. BATL. I. R. 51 - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie 1893-10-27 BRESLAU tablica
GERBATSCH GUSTAV - - 1915-10-26 RUSSLAND Pęcz wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie 1893-10-23 - -
GÄHLER PAUL UTFFZ. - 1918-07-18 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-10-15 - -
GRUHN OTTO RES. 9 KP. INF. RGT. 175 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1893-10-11 - -
GÖDECKE FRIEDRICH LANDSTURMMANN 4.KOMP.2.E.RES.JNF.RGT.104 1916-08-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-10-03 - -
GRÜNEBERG WALTER PION. 2 KP. PION. BATL. 17 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1893-09-11 - -
GUTOWSKI MICHAŁ LEG. POLN. LEG. RTG. 5 (5 P.P. LEG. POL. ) 1914-12-12 Łowczówek Meszna Opacka (nr 158) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie 1893-09-09 Rzewno Dane uzupełnione przez rodzinę poległego
GOERNE Z. von LEUTNANT LEIBHUSAREN RGT. N 1 1915-02-07 - Wieszczyno wieś, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1893-07-02 Wieszyno - Vessin -
GOŁEK PAWEŁ - - 1917-08-17 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1893-06-16 - -
GALLI DOMENICO CAP. 18.ART.C. 1918-06-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-04-09 - -
GOHLKE ADOLF UNTFFZ. - 1915-08-20 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-02-15 Thomareinen -
GIETZEN GUSTAV FLIEGER 2.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-03-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-02-09 - -
GRÖGER PAUL - INF. RGT. 43 1915-05-16 Stryj / Galicja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1893-02-01 - -
GIUNTINI GUIDO SOLD. 36.FANT. 1918-03-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893- - -
GOLDMANN SAMUEL PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1893 - -
GLIGORE PETRE GEM./RUM. I.R.36 1916-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GNATJUK JEMELAN GEM SCH.R.9 1918-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GAPOLENITSCH IGNATI GEM/ROSJA I.R.2 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GARBUNOW IWAN GEM./RUSS. I.R.250 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GHITA MARIN GEM./RUM. I.R.26 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GOADA ALEXANDER UTFFZ./RUM. I.R. 26 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GLASEBNIK STEFAN GEM/ROSJA I. R. 282 1917-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GLEMBOZKI PJTR GEM/ROSJA I.R.312 1918-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GEFFNER ISAK STRZELEC 36 PUŁK STRZELCÓW 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1893 Kołomyja -
GAKUSCHA KALANIK GEFR/ROSJA I.R.14 1917-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GALEA ILIE GEM./RUM. I.R.2 1918-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GOTARD IWAN GEM/ROSJA I.R.33 1918-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GROMOW FEODOR GEM SIB.SCHUT.4 1918-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GAMOŃ FRANCISZEK - - 1917 FRANCJA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1893 ŻORY-OSINY -
GHEORGHE GHEORGHE GEM./RUMÄN I.R. 13 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GHEORGHE JON GEM./RUM. I.R.28 1917-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GILLNER JOHANN - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1892-12-22 - -
GRZIWA THOMAS - - 1916-09-08 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1892-12-21 - -
GERNET FRANZ - - 1915-04-13 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1892-11-29 - -
GOLLA IGNACY SZEREGOWY - 1915-03-03 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1892-10-27 - -
GILIA PIOTR - 2 p.p. ros. 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892-10-23 - -
GENONI AMBROSIO SERG. 39.FANT. 1918-09-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-10-17 - -
GROSCH THEODOR GEFREITER 3.KOMP.5.GARDE-RGT.Z.FUSS 1917-06-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-09-22 - -
GARTNER EDMUND FAHRER FUSS ART. REGT 19 1919-01-18 MARKOCICE Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1892-09-06 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
GÖBEL HANS SERG. INF. REG. 207 1918-04-24 FRANKREICH Zgorzelec miasto, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1892-08-19 - -
GRIEB?CH WILHELM - - 1914-08-22 Cutry Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1892-04-21 Kreika -
GIORGIO FRANCESCO SOLD. 147.FANT. 1918-04-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-03-15 - -
GRUNDEI REINHOLD GREN. 8 KP. GREN. RGT. 4 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1892-02-28 - -
GÓRALCZYK FRANC. - - 1914-08-26 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1892-02-25 Ornontowice -
GULINO ANTONIO SOLD. 220.FANT 1918-09-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-02-14 - -
GEPPERT HEINRICH - I.R. 73 1918-08-28 - Kamieniec Ząbkowicki wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie 1892-01-20 GRUNAU/KAMENZ, SCHLESIEN -
GLASER EMIL SOLDAT - 1915-03-07 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1892-01-07 - -
GLARU NICULAE GEM./RUM. I.R.26 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GAJNUDINOW BACHTAL GEM./RUSS. I.R.99 1917-11-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GARSTANTIN STAN GEM/RUMUNIA I.R.59 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GREBENJOW ANDREI GEM./RUSS. I.R.206 1917-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GRIGORI GHEORGHE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GEJLENKO DANIEL GEM/ROSJA I. R. 121 1918-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GUZIK FRANCISZEK - - 1916 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1892 - -
GEORGEWITSCH WELOJA GEM 5.ARTL.BRIG. 1918-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GRŰNWALD CHRISTIAN KAN. GEB.A.R. 3 1914-09-30 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1892 - -
GHIAOCA ALEXANDER GEM./RUM. I.R.22 1917-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GLAPA ROMAN - - 1916 - Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1892 - -
GOCSA ARON PIECHUR 23 PUŁK PIECHOTY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1892 - -
GOLITSCHEPOW IWAN GEM./RUSS. I.R.230 1918-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GAINITTINOW ARCHIARDIN GEM/ROSJA I.R.193 1918-04-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GALISKIJ FEILX GEM./RUSS. I.R.7 1915-08-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GORGATSCHEW STEFAN UNTFF DRAG.R.14 1918-08-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GARSTANTIN STAN GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GARMUS JOSY GEM./RUSS. I.R.111 1916-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GRISCHIN MICHAEL GEM/ROSJA I.R.202 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GERASSIMOW IWAN SERGT/RUMUNIA I. R. 281 1917-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GALLUS GUSTAV - - 1915-07-21 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1891-12-24 - obelisk
GRÜNIG RICHARD - - 1919-05-20 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1891-12-12 FORST -
GROCHOLSKI TOMASZ - - 1915-05-15 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1891-12-08 - -
GROSS AUGUST MUSK. 11 KP. INF. RGT. 175 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1891-09-16 - -
GOŁĘBIEWICZ JAN KPR. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1891-09-07 - -
GIAMELLO ERMENEGILDO SOTTUFF. 34.FANT. 1918-07-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-08-09 - -
GRÄSSER FRANZ LDSTM. ARM. BATL. II8 5 KP. 1916-06-06 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1891-05-07 BALLWEILER ELSASS -
GOY ADOLF PION. 2 KP. PION. BATL. 17 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1891-05-03 - -
GURLACH PAUL - - 1919-05-18 - Chmieleń II wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie 1891-04-22 - -
GARTNER EDWIN SOLDAT INF. REGT. 102 1917-03-09 BURGAVESNES AU DER SOMME Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1891-04-09 MARKERSDORF (Markocice) -
GLINSKI FRIEDR. KAN. - 1915-03-15 - Lanngut Rosja Pogranicze 1891-03-22 Plusken -
GRADICELLI CELESTE - - 1918-12-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-03-08 - -
GAPIŃSKI JÓZEF - - 1918-03-29 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1891-02-19 - -
GRAN OSWALD - - 1918-04-28 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1891-02-17 GIESMANNSDORF -
GEBAUER FRIEDRICH MUSKETIER 1.KOMP.RES.INF.RGT.232 1916-07-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1891-01-04 - -
GERVASONI ANGELO SOLD. 9.ALP. 1918-10-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891- - -
GALÄJEW SEMEN SOLDAT 6.KOMP.100.RUSS.JNF.RGT. 1917-01-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1891 - -
GLUTZ SIMION GEM./RUSS. I.R.12 1916-09-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GOLA STANISŁAW SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
GREKOW PCHON - SIB.SCH.R.11 1918-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GOROŠ FRANTIŠEK INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 7 1915-07-17 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1891 SUCHOV -
GRATSCHOW ISAI GEM./RUSS. I.R.8 1916-06-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GRISCHKEWICZ FIMOFEI GEM./RUSS. I.R.108 1918-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GRUCERN DUMITRU GEM./RUM. I.R.18 1917-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GUTAN PATRU GEM./RUM. I.R.18 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GUTOWSKI STANISŁAW - - 1914 VERDUN Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1891 - -
GADOW A. - - 1915 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1891 - -
GOLAKTINOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.208 1918-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GORJAMINSKI KUSMA GEM/ROSJA I. R. 80 1918-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GORELY EFIM GEM/ROSJA I.R.115 1918-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GURLSCHILTE GEORG GEM/ROSJA I.R.2 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GUDINASOW JEGOR GEFR/ROSJA I.R.211 1915-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GLAUBITZ ALFRED LEUTNANT / KOMP. FÜHRER RES. INF. REG. 229 1 KOMP. 1917-09-26 FLANDERN Bogdaszowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie 1890-10-21 - -
GERNET HEINRICH - - 1914-12-20 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1890-09-10 - -
GAPIŃSKI MAKSYMILIAN - - 1915-06-05 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1890-08-16 - -
GLOBISCH ERICH LANDSTURMMANN ERS.ABT.KRAPTFAHR.BATL. 1917-06-14 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-07-02 - -
GRZYWOK WILHELM - - 1914-08-26 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1890-03-31 Ornontowice -
GALLO STEFANO SOLD. 3.ALP. 1918-01-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890- - -
GLIVILESCU PARASCHIV GEM./RUM. I.R.18 1918-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GOLOWANOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.44 1918-09-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GAMOŃ JAN - - 1916 FRANCJA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1890 ŻORY-OSINY -
GRZYBEK LUDWIK SEKCYJNY 2 BRYG. LEGIONÓW POL. 1918-11-18 - Brzeszcze miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie 1890 BRZESZCZE -
GHEORGHE CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 72 1917-09-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GHIORMA NIKOLAI RUMAN. INF. - 1918-10-28 - Wędrynia I wieś, gm. Laskowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie 1890 - -
GLUTSCHENKO FEODOT GEM/ROSJA I.R.217 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GAMAN IWAN GEM/RUMUNIA I.R.1 1917-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GORTSCHENKOW PAWEL GEM/ROSJA ART.R. 1917-08-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GEORCEWITSCH LUBISAW GEM./SER. I.R.7 1917-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GRISEBANIN NICHAIL GEM/ROSJA I.R.202 1918-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GULAJEW IWAN GEM./RUSS. I.R.240 1917-11-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GERESIMENKO NIKOLAI GEM/ROSJA SCH.R.6 1917-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GHEORGHE STERE GEM/RUMUNIA I. R. 36 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GIOCAN GHEORGHE GEM./RUM. I.R.?3 1917-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
GIACOBINO DOMENICO SERG. 49.FANT. 1918-03-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-09-18 - -
GRUSCHKE WILHELM SERGT[EANT] FLIEG BEOB. SCHULE STOLP 1918-07-27 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1889-09-11 - lapidarium
GUROWIETZ VINZENT - - 1917-04-16 Francja Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie 1889-07-07 - -
GEISLER AUGUST - FÜS. RGT. 38 1914-09-29 Binarville / Francja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1889-07-06 - -
GADACZ ALOIS FAHRER BESP.ABT.E.FUSSARTL.RGT.6 1916-08-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1889-06-15 - -
GRANZ KARL KANONIER GARDEFUFSA RGT.2 1919-03-19 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1889-06-03 - -
GRÜNEBERG PAUL FÜS. - 1915-06-11 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie 1889-03-26 - -
GROSS FLORIAN MUSK. - 1916-07-25 POZIERES Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1889-02-22 - -
GODELMANN RICHARD GRENADIER - 1914-08-17 Gegen Russland Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1889-02-08 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
GALIZZA GIOVANNI SOLD. 90.FANT. 1918-07-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889- - -
GORODEKI TORFAN GEM/ROSJA I.R.111 1918-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
GATIATULIN KAFIZULLA GEM/ROSJA I.R?4 1918 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
GURUNOW ALEXEJ GEM. FEST.ART. 1918-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
GRANICH AKIWA JEDNOROCZNY OCHOTNIK 2 KOMP. 41 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1889 Stroznyc / Bukowina -
GATIN GATEI UTFFZ/ROSJA I.R.163 1918-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
GRABOWSKI AN. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1889 - -
GRINIENKO ANDREI GEM./RUSS. I.R.205 1916-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
GHEORGE DIMA GEM./RUM. I.R.83 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
GIEKAWA (CIEKAWA?) ANTONI SZEREG. - 1919-09-10 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1889 - -
GHEORGHE STACHIECI GEM./RUM. I.R.26 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
GERSCH PAUL FELDWEBEL 7.KOMP.RES.JNF.RGT.271 1917-03-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-12-13 - -
GEMMARI GIUSEPPE CAP. MAGG. 77.FANT. 1918-03-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-09-23 - -
GAWENDA JOHANN - - 1917-08-20 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1888-08-13 - -
GLOMBITZA THEODOR OBERMAT. - 1915-12-17 OST-SEE Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1888-08-10 - -
GNIADY WŁADYSŁAW KPT. 2 P.P. LEG. / SZTAB II KORPUSU NA WSCHODZIE 1918-05-15 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie 1888-06-02 - -
GROBERT JÓZEF - - 1914-08-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1888-02-20 Ornontowice -
GRATKOWSKI GUST. RES. - 1916-11-25 - Lanngut Rosja Pogranicze 1888-02-12 Thomareinen -
GUHL (?) HEINRICH MUSK. - 1915 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1888-02-09 Wendischbuckow obelisk
GHIBUS DUMITRU GEM./RUM. I.R.11 1917-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GHITA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.71 1917 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GABOV MORITZ GEM./RUM. I.R.67 1917-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GOJACARU NASTASE GEM./RUMÄN I.R.45 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GAWCETOW JAGOR GEM./RUSS. I.R.335 1917-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GARMUCHAMETOW GABIDULLA GEM/ROSJA I.R.161 1918-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GRIGORESCU JON UTFFZ./RUM. I.R.59 1917-09-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GROSSU GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.28 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GUALFRE SECONDO GEM/WŁOCHY 3 ALP.RG 1918-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GURKOF JEWSTAFI SERGT/RUMUNIA I. R. 11 1918-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GUISSO GIUSEPPE GEM/WŁOCHY ALPIN I.R.7 1918-12-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GHEORGHE NICOLAE RUM. I.R.59 1918-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GHEORGHE PETRIKA GEM./RUM. I.R.41 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GHEORGHE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GLUJDEA BARBA GEM/RUMUNIA I.R.1 1918-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GOLIKOW STEPAN GEM/ROSJA I.R.306 1918-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GOLOKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.330 1918-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GAPIE MARIN GEM./RUM. I.R.66 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GORBUROW PETER GEM./RUSS. I.R.34 1917-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GASALSKI WASSILI GEM/ROSJA I. R. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GRIGARAS JON GEM./RUM. I.R.64 1917-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GRAMA KONSTANTY SZER. - 1917-07-05 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
GRIGORESCU VIRGIL GEM./RUM. I.R.15 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GRECU MICHAI GEM./RUM. I.R.86 1917-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GRIWUL FEODOR GEM/ROSJA I. R. 207 1917-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GEORGE MARIN GEM./RUM. I.R.76 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GULOJEW MICHAEL GEFR/ROSJA I.R.238 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GHEORGHE PATRUSCHKA GEM./RUM. I.R.36 1916-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GOŁYSA FRANCISZEK - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1888 BOBROWNIKI MŁ. -
GHEORGHE LINA GEM./RUM. I.R.76 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GRUNERT ANTON UTFFZ. - 1917-03-21 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie 1887-31-05 LILIENTHAL - BIALCZYN -
GRAZZINI ATTILIO CAP. 89.FANT. 1918-03-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-12-02 - -
GUALDI PIO SOLD. 68.FANT. 1918-09-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-10-10 - -
GERTIG FRANZ INF. P.I.R. 58 1915-05-21 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1887-09-21 - -
GOEDICKE PAUL RES. K.P.G.R.Z.F. 1 1915-05-26 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1887-05-30 - -
GOŁĄB ANTONI - - 1914-09-04 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1887-05-09 Ornontowice -
GORLA ERNESTO SERG. 234.FANT. 1918-05-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887- - -
GRAZZI UMBERTO SOLD. 233.FANT. ? - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887- - -
GORINOWITCH ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.65 1917-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GARNICEANU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.18 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GRUIA NICULAE GEM./RUM. I.R.36. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GEREA FOMA GEM./RUM. I.R.61 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GHEORGHE STEFAN GEM/RUMUNIA I. R. 80 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GHIORCA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.47 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GARAGEA MATEI GEM./RUM. I.R.73 1917-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GRASSO LECONTO GEM/WŁOCHY I.R.90 1919-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GRIGORE BARBU GEM./RUM. I.R.59 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GREBENKIN BORIS GEM./RUSS. I.R.205 1918-04-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GHEMESCU JON GEM/RUMUNIA I. R. 18 1917-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GEURESCU JLIE GEM./RUM. I.R.26 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GHEORGHE STEFAN GEM/RUMUNIA I. R. 43 1917-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GOŁĄB TEODOR - - 1914-09-08 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1886-09-18 Ornontowice -
GRYCNER PIOTR KPR. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1886-08-24 - -
GIALLOMBARDO BENEDETTO SOLD. 147.FANT. 1918-02-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-06-22 - -
GOTTSCHLING JOSEF LANDSTURMMANN AUSBILD.-KOMP.E.RES.JNF.RGT.23 1916-11-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-06-13 - -
GODZINA OTTO DOM. KNECHT - 1915-08-11 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1886-05-01 - obelisk
GAZA WOJCIECH UŁ. 2 P.UŁ. 1917-08-24 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie 1886-03-01 - stela nagrobna, grób był prawdopodobnie w innym miejscu
GHINSCHA STAN GEM./RUM. I.R.43 1917-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GITOIN PETER GEM./RUMÄN I.R.60 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GRÜN SAMUEL PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1886 Bohorodezany -
GALKIN IWAN RUSS. I.R.327 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GRIGOJLIS JOSEF GEM./RUSS. I.R.121 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GARSCHKOW ALEKSANDER GEM/ROSJA I.R.?4 1917-12-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GEORGE PETRE GEM./RUM. I.R.6 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GHEORGHE ANGHEL GEM./RUM. JÄ.R.8 1917-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GHEORGHE MIRU GEM./RUM. I.R.36. 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GHEORGHE JON GEM./RUM. I.R.46 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GLIGA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.71 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GOLUBJEW IWAN GEM./RUSS. I.R.267 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GORGOTA JON GEM/RUMUNIA I.R.58 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GARANIE ANTON GEM/ROSJA I.R.447 1919-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GRIGORTSCHUK IWAN GEM/ROSJA I.R.14 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GREUMSCH MAIWLE GEM./RUM. I.R.43 1917-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GARBITSCH DRAGITSCH GEM/SERBIA I.R.5 1916-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GROSDICZ JOWAN SER.ZIVILGEF. - 1918-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GEORGI GHEORGHE GEM./RUM. I.R.75 1916-12-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GHEORGHE JLIE GEM./RUM. I.R.43 1917-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GRZIWA FRANZ - - 1916-05-12 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1885-10-02 - -
GIOVANNON PIETRO SOLD. 238.FANT. 1918-06-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-09-21 - -
GOEPFERT ERNST - - 1918-10-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1885-04-01 OSTHEIM -
GNECH GIOV.ANT. SOLD. 74.FANT. 1918-11-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-01-29 - -
GASTALDI PAOLO SOLD. I.ALP. 1918-08-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885- - -
GIURA PREDA GEM./RUM. I.R.46 1917-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GLEBOW PIOTR GEM/ROSJA I. R. 116 1917-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GARTENBERG JOSEF PIECHUR 9 PUŁK PIECHOTY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1885 Dolina -
GOLIKOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.7 1917-11-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GORGOTA JON GEM./RUM. I.R.58 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GORBATSCHO MICHAEL GEM/ROSJA I. R. 4 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GOSTIZIN IWAN GEM./RUSS. I.R.322 1918-03-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GRADISTEANU RADU GEM./RUM. JÄG.R.9. 1917-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GATLAN GHEORGHE GEM./RUM. I.R.40 1917-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GRILLI ANGELO GEM/WŁOCHY I.R.57 1918-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GAWRILOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.270 1917-04-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GHEORGHE JON GEM/RUMUNIA I. R. 76 1917-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GIANTI EUSEBIO GEM/WŁOCHY MITRAGL.KOMP.26 1918-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GLUCHOW NIKOLA GEFR./RUSS. I.R.105 1916-08-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GLUSCHOSKI SEMJON GEM ART.BRG.31 1918-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GOGESCU NICULAE GEM/RUMUNIA I.R.67 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GOINACU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.57 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GORKOW KARP GEM./RUSS. I.R.5 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GALEJEW IBRAHIM GEM./RUSS. I.R.307 1917-04-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GARDINE ANTON GEM/RUMUNIA I.R.53 1917-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GATEA STEFAN GEM/RUMUNIA I. R. 80 1917-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GRITSCHIN ANDREAN GEM./RUSS. I.R.193 1918-04-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GATTER ANTON INFANTERIST I.R. 33/5 - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1885 BUDAPEST -
GRIX WILHELM KAN. - 1918-05-13 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1884-11-17 - -
GERSTEL ALFRED LTN. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-06-08 - Rotunda i nagrobek
GARINO GIOVANNI SOLD. 2. 1918-05-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-05-09 - -
GOŁĄB ROBERT - - 1916-04-06 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1884-04-15 Ornontowice -
GHIGINI ERNESTO SOLD. 103.BOMB. 1918-11-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-03-01 - -
GRUNER PAUL UTFFZ. - 1918-06-09 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1884-01-03 - -
GIANU DIMITRE GEM/RUMUNIA I.R.8 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GROSS P. - - 1914 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1884 - -
GOLUBKIN KONSTANTIN GEFR/ROSJA I.R.212 1918-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GORA DIMITRI GEM/ROSJA F.A.R. 1917-08-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GALENDA MATWIEJ SZER. - 1917-05-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1884 - -
GARAJEW PAWEL GEM./RUSS. I.R.284 1917-11-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GOTTOMOM GRZEGORZ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1884 - -
GRECU JLIA GEM/RUMUNIA I.R.47 1918-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GREGORE JONITZEI GEM./RUM. I.R.41 1917-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GEORDETSCH MARIN GEM./RUM. I.R.26 1917-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GHEORGHE DUMITRU GEM./RUM. I.R.46 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GMIRA JAKOB GEM./RUSS. I.R.306 1918-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GAJUAR GEORGI GEM./RUSS. I.R.3 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GAWRILOW ANTIP GEFR. SIB.SCH.I.R.13 1917-07-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GAWRILOW WLADIMIR GEM GRENZ.R.6 1918-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GARIOLO ANGELO SOLD. 15.BERS. 1918-04-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-10-21 - -
GAJDA - UNTEROFFZ. FELD TEFEGRAFEN BAT 1919-10-04 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1883-04-18 - -
GARUTTI PRIMO SOLD. 43.FANT. 1918-03-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-03-28 - -
GANASSALE PIETRO SOLD. 2.ART.C. 1918-06-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-03-05 - -
GALLINA SERAFINO SOLD. 372-MITR. 1918-03-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883- - -
GARAFULI GIOVANNI SOLD. 15.BERS. 1918-04-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883- - -
GOLAMBONITZ GHEORGHE GEM./RUM. I.R.33 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GOLOWKOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.109 1918-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GALEA JON GEM./RUM. I.R.59 1917-0?-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GALL ANTON UTFFZ./RUM. I.R.54 1917-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GEANA GEORGE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GENUNIANO FRANCESCO GEM/WŁOCHY 12 BERSAGL.R. 1918-11-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GUCOIN CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.58 1917-09-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GLIMKA ANTON GEM./RUSS. I.R.454 1917-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GRAD?NRU AG?IM GEM./RUM. I.R.59 1917-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GALL MICHAI GEM./RUM. I.R.7 1917-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GARO ANSELMO GEM/WŁOCHY ALP.R.3 1919-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GRUDEJEW DEMIRY GEM/ROSJA I. R. 105 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GEAMBASU NICOLAI GEM./RUM. I.R.59 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GURETZKI FELIX GEM./RUSS. I.R.56 1918-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GEORGE STAN GEM./RUM. I.R.28 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GEORGESCU GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.47 1917-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GUSEW ALEXANDER GEM/ROSJA A.R.53 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GHEORGHE NICOLAE GEM/RUMUNIA I. R. 75 1917-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GHEORGHE FANASIE GEM./RUSS. I.R.60 1917-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GABRIEL EDMUND RES: UNTEROFFIZER K.K. FELDARTILERIE REGT.6 1914-12-02 - Bytom V miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1882-10-03 WIEDEŃ -
GINSCHUR FRANZ SERGT. - 1918-02-21 DURY Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1882-06-03 - -
GUTSFELD GEORG LANDSTURMMANN 4.KOMPL.J.F.B.MARIENWERDER II 1917-05-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-04-24 - -
GOLLA VINCENT WEHRMANN, SAN.HUNDEFUHRER 2.ESKADRON.TRAIN.ERS.ABT.6 1917-09-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-04-04 - -
GUIDOTTI AMELIO SOLD. 178.MITR. 1918-09-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-04-03 - -
GOLFARELLI GIUSEPPE SOLD. 254.FANT. 1918-03-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882- - -
GIORGHE KONSTANTIN GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GOLDMANN WILLY GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882 - nagrobek
GOLIN ALEXANDER GLIR/ROSJA I.R.1 1919-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GORJONOW IWAN GEM./RUSS. I.R.289 1917-11-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GANJUSCHKIN IWAN GEM./RUSS. I.R.24 1918-04-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GARSKI IGNATI SERGT A.K.23 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GARDEJOW JGNATI GEM./RUSS. I.R.133 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GUNSWIN ANDREJ GEM/ROSJA I.R.242 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GROSS MICHAEL UNG. KORP. K.U.K. I. R. 2 1914-12-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1882 HOLLEVENY -
GALLANDLAN IMIMOIBIN - - 1916-10-10 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1882 - -
GHIGOCU PETRE GEM/RUMUNIA I. R. 58 1917-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GHINEA TUDOR GEM./RUM. I.R.26 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GIRGOTH GUSTAV ? 1 KOMP LANDW J R 21 1914-11-16 - Rudolfowo wieś, gm. Działdowo, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1882 - -
GRIGORE VASILE* GEM./RUM. I.R.41 1917-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GEORGE JAN GEM./RUM. I.R.75 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GUSS JANKEL GEM RES. ABT. 27. 1918-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GUADAGNIN UMBERTO SOLD. 159.FANT. 1918-06-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-09-27 - -
GOEBEL THEODOR - I.R.35.2 1915-11-09 - Kamieniec Ząbkowicki wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie 1881-04-11 SCHEICKINGEN, WESTF. -
GOZZI GUGLIELMO SOLD. 58.FANT. 1918-01-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881- - -
GHERMAN JON GEM./RUM. I.R.5 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
GRĘKOWSKI BERNARD - - 1917-02-17 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1881 Masłowo -
GAGANTZA JON GEM./RUM. I.R.54. 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
GALLIGANI PIO SOLD. 247.FANT. 1918-05-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881 - -
GASCA SAVO GEM./RUM. I.R. 68 1917-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
GHEOACAO PAUN GEM./RUM. I.R.75 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
GUSSEW NIKIFOR UNTFZ/ROSJA BRG.84 1918-03-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
GOTTSCHLICH PAUL - - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1881 Eulenburg -
GLOVAN GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.59 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
GONCZAROW SIODOROW - 128 p.p. ros. 1917-08-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1881 - -
GHEORGHE CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 47 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
GHEORGHE DUMITRU GEM./RUM. I.R.66 1917-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
GROMOLL KARL LANDWEHRMANN - - Vermiszt Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1880-11-07 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
GOLANIN IWAN UNTEROFFIZIER 3.RUSS.INF.RGT.PERNOWSKI 1916-02-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-07-18 - -
GABOLINI SIMONE SOLD. 275.FANT. 1918-06-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-04-25 - -
GORNY PETER UTFFZ. 10.MOB.ETAPP.KP. 4 1916-02-03 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1880-04-25 KL. BOREK. KR. ROSENBERG -
GIANOTTI ENRICO SOLD. 273.FANT. 1918-04-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-04-20 - -
GRAMALLA JOH. - - 1916-01-13 Mesiness / Comines Kórnica Kolonia wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie 1880-03-08 Rajdyn -
GEISSLER EDUARD UNTEROFFIZIER INF REGT 94 1919-03-21 GEFANGENSCHAFT IN MAHREN Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1880-02-18 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
GREGORI PAOLO SOLD. 148.FANT. 1918-03-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-01-24 - -
GAWSOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.109 1917-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
GREBLER HERMAN PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1880 Kołomyja -
GATOTEARU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.16 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
GHEORGHE DUMITRU GEM./RUM. I.R.32 1916-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
GRAHL RICHARD KANONIER 3.E.BATT.2.E.FELDARTL.RGT.6 1917-05-07 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1879-11-15 - -
GÄRTNER REINHARD GEFR. - 1918-06-18 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1879-10-30 - -
GARTNER GUSTAW EDMUND LANDWEHRMANN LANDW. 101 REGIMENT PIECHOTY 1915-05-14 SZPITAL POLOWY W BROMBERG Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1879-06-19 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
GRASSNICK OTTO - IN.BRÜCK.TR.35 1914-11-13 - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie 1879-01-24 - obelisk
GOLDBERG ABRAM GEM./RUSS. I.R.158 1916-12-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
GASPARELLI ISACO GEM/WŁOCHY MASCH.APT.10405 1918-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
GRIGORE MICAEL GEM/RUMUNIA I.R.77 1917-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
GALENDA MATWIEJ SZER. - 1918-05-21 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
GARDEJEW STEPAN GEM/ROSJA I.R.15 1918-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
GRUMIEC GEORG SZER. p.p.ros. 1917-04-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
GAWKASSEW SAMUIL UTFFZ/ROSJA I.R.314 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
GRUITSCH SWETKO SERB. A.R.6. 1916-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
GRÜNBERG ABRAHAM ERS. RES. K.U.K. I.R. 58 1915-12-11 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie 1879 - -
GROTIUS THEODOR - - 1919-06-01 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1878-12-04 - -
GÓRNY M. - - 1914-10-29 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1878-09-07 Wijewo -
GARRE STEFANO SOLD. 210.FANT. 1918-10-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878-08-16 - -
GÜNTHER EMIL LEHRER - 1914-11-14 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1878-08-04 - obelisk
GAMBKE AUGUST B?AMT STELLV. - 1917-04-04 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1878-04-24 - -
GRYTZ IGNATZ - - 1917-11-22 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1878-01-16 - -
GLUSCHENKO MAKAR GEM./RUSS. I.R.54 1918-06-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
GARASSIMENKO NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.328 1918-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
GRITZUS THOMAS RUSS.ZIVIL.GEF. - 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
GHEORGHE DUMITRU GEM./RUM. I.R.1 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
GUTZU NICOLAE GEM./RUM. I.R.47 1917-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
GORABTSCHENKO LEONTI GEM/ROSJA I.R.241 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
GRISTEA WASILE GEM./RUM. I.R.5 1917-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
GARBATSELIK PETER GEM./RUSS. I.R.8 1918-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GIUREA STEFAN GEM/RUMUNIA I. R. 1 1917-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GIUNGU JAKOB GEM./RUM. I.R.47 1917-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GANETSCHKIN ANDREI GEM./RUSS. I.R.242 1917-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GALKIN STEFAN GEFR/ROSJA I.R.128 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GRIGORIEO GEORGE GEM./RUM. I.R.75 1917-09-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GHEORGHE ANGEL GEM./RUM. I.R.20 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GHEORGHE CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.48 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GURBANESCU NICULAE GEM./RUM. I.R.77 1917-04-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GEHLER RUDOLF LDSTM. - 1918-10-05 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1876-04-20 - -
GRANATYS VALENTIN - - 1918-12-12 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1876-02-05 - -
GANEA MARIN GEM./RUM. I.R.46 1917-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
GIESCHE GUSTAV - - 1918-10-31 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1875-10-28 - -
GONGA GEORGE GEM./RUM. I.R.70 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
GHEORGHE APOSTOL GEM./RUM. I.R.75 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
GUTERMANN LUDWIG - - 1915-12-?3 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1874-04-22 BREMEN -
GREBER ISRAEL PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1874 Szczeliska Nowe -
GORBALOW IWAN GEM./RUSS. I.R.96 1917-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
GALIMOW MJAGIS GEM/ROSJA I.R.305 1918-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
GAWIN ANTON GEM./SERB. I.R.112 1917-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
GÖBEL GUSTAV KANONIER 4.BATT.2.E.FELDARTL.RGT.6 1916-08-29 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-09-12 - -
GAUPP DR JOHANNES - - 1920-03-07 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1873-07-13 SAGAN -
GIRKE KARL - - 1915-10-07 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1873-02-26 - -
GROMOW OSIP GEM./RUSS. I.R.94 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
GRITSCHENKO PIATR GEM SCH.R.7 1918-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
GUTZMANN EMIL LANDSTURMANN BEZ KOMM. SCHLAWE 1919-04-01 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1872-10-15 - lapidarium
GEBAUER FRANZ ARMIERUNGSSOLDAT 1.KOMP.ARMIER.ERS.BATL.VLAK 1917-09-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1872-09-24 - -
GÖTZMANN EMIL FLIEGER 3.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-07-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1872-09-21 - -
GOLDBERG ARTHUR - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1872-08-13 - Rotunda i nagrobek
GHINEA FUDOR GEM./RUM. I.R.75. 1917-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
GLUCHOW NIKOLAI SERGT./RUSS. I.R.454 1918-07-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
GULBIN ANTON GEM./RUSS. I.R.109 1917-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
GOLENDA JLIA GEM/ROSJA I. R. 39 1918-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
GARSTECKI BERNHARD - - 1918-09-02 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1871-12-23 LUKOWO -
GIESEL MAX FLIEGER 4.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.4 1916-11-28 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1871-07-16 - -
GRASZEK WLAD BÄCKER, Feld.B.K.I.XX. A.K 1915-01-07 - Zgierz II miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie 1871-02-11 - -
GOIKOWITZ MICHAILO GEM./SER. I.R.12 1916-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
GHEORGHE STANKU GEM./RUM. I.R.75 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
GÜTERT - LANDSTURMM LANDW.ERS.BATL.2 MERZIG 1 KOMP. 1915-09-15 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1870-07-15 - -
GEISSTHARDT KARL LANDSTURMMANN 2.VERW.KOMP.8.LDST.I.E.BATL.VI.A.K. 1916-12-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-04-12 - -
GUHRAUER A. URFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1870-01-19 - nagrobek
GÖRLICH JOSEF LANDSTURMMANN MILITAR-PAKETAMTLVI.A.K 1917-01-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-01-06 - -
GEMBIRKI ALEXANDER RUSS.-ZIVIL.GEF. - 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
GEORGE GUSTAW FELDF 6.J.R.32 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie 1868-02-14 - -
GROSSER RICHARD UNTERZAHLMEISTER - 1918-06-22 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1867-06-19 - -
GORSTOKOW - - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie 1863-03-15 - -
GRABOWATSCH STEFAN SER. KRIEGE.GEF. - 1916-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1852 - -
GARBELLA JOSEPH - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GHEORGE ANTONI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 44 P.P. 1917-07-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GRABHER GEBHART E.F.TIT.UT.JG. TKJR 1 - - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRUCHLINSKI VALENTIN HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GAZDA JOHANN SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-05 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GERBAS ANTON - - 1916-11-13 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GLÜCK FRANZ - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GÜNZEL KARL WEHRM. 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica lewa
GIERSCHKE ALOIS PION. - 1915-06-27 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
GLASER RICH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GALUBOWICZ P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GIERUSZ MICHAŁ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - BĄCZYLAS -
GAYKO EMIL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Schnepien -
GRÜNDER PAUL - - 1915-09-04 RUSSLAND Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
GRAUER DEMETER INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-06 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRESCHNER JANOS KAPRAL 15 P.P. 1916-04-16 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
GOLLASCH PAUL - - 1915 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GROSSMANN AUGUST - - 1914-12-03 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GIENKE KARL MUSK. RES. INF. REGT. 265 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GOTTLIEB KARL E.F.KPL. SCH.R. 14 - - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GEMKOW HERMANN MUSKETIER - 1915-03-28 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Strickershagen-Przewłoka - tablica pamiątkowa
GAWLIK KLEMENS - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
GLANDIEN KARL - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GROLL KARL - - - - Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
GENSIOR J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GLAPIAK WALENTY - - 1920-03-06 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GUSOWSKI M. RES. 7 K. INF. REG. 147 1914-11-28 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
GEISLER OSKAR - - 1916-06-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GIERSCH OSKAR RES. - 1915-01-09 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
GRODZICKI STANISŁAW LEGIONISTA 1.P.P.LEG.POL 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GLASNEK PAUL INF. - 1915-05-22 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
GOERIGK FRZ. - - 1918-05-30 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
GLOGOWSKI ROBERT - - 1918-09-06 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GEBHARDT HERBERT - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GLADOS JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GLAWAU GEORGE ZOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 11 P.P. 1917-07-15 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GAWRYŁOWNIKOW - KOSAK IR 16 - - Krzywa (nr 54) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GEISTLER GEORG - K.K.SCH.R. 16 1915-05-02 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GRIEGER JOSEF - - 1917-10-06 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
GRALKA ANTON - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GRÄTZ OTTO DRAG. 3. ESK. DRAG. R. 4 1914-12-17 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
GA... KARL - - 1916-07-16 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
GAMROT F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GŁOWACZ MICHAŁ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
GEHRKE RICHARD RES. RES. INF. REGT. 34, 7. KOMP. 1914-09-09 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
GERTNER R. - - 1918-03-24 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
GERGELY JANOS HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRABS KARL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GOŁĘBIOWSKI WACŁAW SIERŻANT 1 PP 1 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
GRELLA PAUL - - 1915 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRUNAU ERICH - - 1915-08-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GIELKE - MUSK. INF. REGT. 45 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GILLNER NIK. - - 1915 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GALLY JOHANN HPTM. IR 27 - - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GARBER O. MUSKETIER - 1918-07-18 Frankenreich Żelkowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
GENC WILHELM - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
GELEMSZIN ABDULSAK INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-23 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GASCHKA PAUL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRALA JAN - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
GOLDMAN WŁADYSŁAW - - 1914-10-14 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GORGAS OTTO MUSK. 7/R J.R 226 1915-06-21 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
GIERSERT   ?? OTTO - - 1914-12-12 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GUELT BRUNO - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
GIESEL KARL - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
GRZYMAŁA MARIAN KAPRAL 1.P.P.LEG.POL 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GANY KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GRUSZKA LUDWIK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
GAJEWSKI J. LANDST. - 1917-05-15 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
GRZESISTA ALFRED - - 1916-07-19 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GOLOMBEK RICHARD - - 1914 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GOLEC THOMAS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GJUKIĆ HAKIJA GFT. B-HIR 4 1915-05-02 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRZESIK JOHANN - - 1914-12-20 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
GRUSZKA JAN - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GABRYSCH. JOHANN - - 1915-09-25 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
GRABIG ROBERT ERS. RES. 4 K. JNF. REG. 330 1915-02-16 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
GASDE PAUL - - 1915-03-17 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
GOTT PHILIPP KAN. F.K.R. 32/3 1915-05-14 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GARNCARZ S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRONOWSKI JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
GESSAT OTTO - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Baitkowen -
GRO????? PAUL - - 1917-04-02 - Stojanówek część wsi Stojanów, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
GRÜN ANDRÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRINGMUTH WILHELM - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GROMA JOHANN - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRUNERT FRITZ - - 1915-02-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GÜNTHER - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GILLNER WILHELM - - 1915 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GINCA JAN RUMÄN JNF.REGT.75 1917-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GROSCH JOS. SCHÜTZE K.K.SCH.R.24 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GÓRNIK MICHAŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
GOLDEREICH DAVID LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRON ANTON INF. K.K.L.I.R. 99 1915-05-19 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GORASDZA EMANUEL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRYCZYŃSKI C - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
GÓRCZAK JÓZEF - - 1914-11-19 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GRAFF OSKAR JÄGER 3 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
GNAß HERMANN - - 1914-11-18 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GRAETZER FEDOR - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
GAUGLITZ PAUL - - 1915-05-02 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEWAMLE? MAX - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GABOŚ A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GORSE VALENTIN RES.SCH. SCH.R. 27 1914-12-14 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
GAL JOSEF HONV. K.U.HONV.I.R. 2 1914-12-22 - Gromnik II (nr 146) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
GASCHMANN JOZEF ? PIECH. 1916-06-09 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
GORING H. FÜS. - 1915-07-28 - Chełm Żarski wieś, gm. Lubsko, pow. żarski lubuskie - - -
GOLDENBERG KARL - - 1916-11-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GORDZIELIK ANTON - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GSCHWENDER XAVER GFT. BIR 3 1915-05-05 - Łysa Góra (nr 9) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
GAUL HERMANN - - 1915-08-08 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Pyaschen-Piaszno obelisk
GALTZKA FRANZ - - 1916-10-19 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
GLAPA JOHANN - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
GRZENIA ROBERT - - 1917-10-26 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
GRABISCH ERICH - - 1918-10-14 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
GRUBER BALTAZAR GFT.KPL. I.R. 59 1915-03-31 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GARTNER J - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRZELCZAK MARCIN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
GANSREITER - MUSKETIER - 1914-12-11 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
GOLONSKA ADOLF - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
GERGELY FERENCZ HONV. K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRYGIEL THEODOR - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GUMM KARL - - 1916-10-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GREY - WEHRM. 18 LANDW. REGT. 1914-12-14 - Woźnice wieś, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
GORETZKI JOHANN - - 1914 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GRUND KARL OBLT LOD RES KUK 1R28 ZM 1914-12-17 - Krasne Lasocice (nr 361) wieś, gm. Jodłownik, pow. limanowski małopolskie - - Obelisk
GRZEJA JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
GRUNTOVÁD MATHIAS SCH. SCH.R. 12 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRANZIN KARL BOOTS.MATR. - 1916-09-09 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
GRUBE WILHELM RES. PREUSS. R.I.R. 218 1914-12-24 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
GROMOTKA ALOIS - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GOLIŃSKI LUDWIK - - 1918-07-15 Reimc prowincja Szmpanii Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
GÓRKIEWICZ STANISŁAW - - 1914-12-29 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GOLDMAMER OSKAR ERS.RES 1 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - stella
GERLACH HELMUT - - 1914-09-06 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GLATTHAAR RICHARD - - 1917-06-08 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GIEHL KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GABSCH K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GREULICH JOSEF PAUL - - 1915-05-07 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
GPUCZA W. LANDSTURM 3 KP. INF. REG. 151 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
GORDIENKO PIOTR INF. RUSS.I.R. 174 1915-02-28 - Siedliska-Chojnik (nr 154) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
GAWLIK ? ? ? 1916-06-08 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
GAWLITZA FRANZ - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GROHNERT FERDINAND - - 1915-10-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GREINERT PAUL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GAWRILENKO IWAN INF. IR 195 - - Radocyna (nr 43) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GOSTOMCZYK JOSEPF - - 1916-10-02 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
GLOMBIG JOHANN - - 1920-02-09 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
GISA KARL - - 1918-09-02 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GOLECZKO JOHANN - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
GRIMM GOTTLIEB - - 1917-04-1? - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
GUKI TEOFAN INF. RUSS.ETP.HALB.KOMP. 128 1914-11-26 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GAWLAS J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GLAPIAK ANTONI - - 1915-10-27 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GEILERT KURT TAMBOUR 9 K. INF. REG. 82 1914-12-10 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
GROTTHAUS - MUSKETIER RES. INF. REGT. 264 9. KOMP. 1915-02-13 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 4
GRALLA JOSEF - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
GAMER LAURENTZ JOSEF ZGSF. K.K.SCH.R. 11 1914-12-19 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRUNEWALD OSKAR - - 1914-11-10 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GUNTHER EICH KRIEGSFRW.  L.J.R.133,7K.  1915-05-21 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
GUNPRECHT W. SZER. - 1914-11-18 - Zgierz III miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
GOSCH VINZENT - - 1914-09-17 - Dolna wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GOCZE SIGMUND KPL. ? 1914-??-?? - Kasina Wielka (nr 364) wieś, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - -
GANCZEROW MAXIM SZEREG.SYB.ARMII ROSYJSKIEJ 42 P. 1918-08-23 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GUTMANN JAKOB JG. FJB 4 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRIMM MAX - - 1915-02-05 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Groß Nossin-Nożyno - obelisk
GRACA JOHANN INF. K.U.K.I.R. 55 1915-02-16 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
GRUSCHKA KARL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GACH JOSEF - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GRUNDMANN HEINRICH LDST. 3 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - stella
GIERSDORF ERNST - - 1915-09-17 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GRIMM MAX OFFZ.STELLVTR. - 1918-07-27 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
GANSE GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
GAISWINKLERR A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRÜTTNER OTTO - - 1917-09-10 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
GED?OW - - - 191?-03-26 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
GELLENY WLADYSLAW PODPORUCZNIK 13P.P.B/ARM.AUSTR. 1914-09-05 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
GOLLASCH ANTON - - 1917 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRONWALD MAX - - 1918-11-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GOLLY KARL - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
GUTSCHI FERDINAND RES.INF. IR 27 1915-03-10 - Radocyna (nr 43) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GÜNTHER BERNHARD - - 1914-08-27 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Pyaschen-Piaszno obelisk
GOLLA KLEMENS - - 1915-09-07 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GOGOLOK PETER - - 1915-01-11 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GRIMM MAX - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
GEBAUER GEHARD - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GAZO G - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GLAPIAK JAN - - 1918-07-29 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GÖRLICH WILH. RESERVIST 2 K. R. JÄG. BTL. ? 1914-12-03 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
GEORGE ? GEFR LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
GRASSE ROBERT - - 1915-03-02 - Szprotawa IV miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - - -
GROMOWENKO ALEXEJ INF. RUSS.I.R. 278 1915-05-04 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRUGER ANTON - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
GIESE OTTO MUSK. 3 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-13 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GEHEN HERMANN RES. 10. KOMP. GREND. REGT. 3 1914-09-11 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GREISER RICH. - - 1918-10-03 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GARBAS STANISLAUS - - - - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
GÖOZY ALEXANDER KPL. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
GAZAKU TUDOR ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 5 P.P. 1917-05-29 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GRASSL KARL SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRAF ? ?EYSERLING ARCHIBALD LEUTNANT HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-11-29 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GESITAKE - GFT. PREUSS.RES.I.R. 10/220 - - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GARBAS EMANUEL - - 1918-08-27 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GLOBISCH JOHANN - - 1918-06-10 - Solec II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GIERNACZKI THOMAS MUSKETIER 2 KOMP. ERS. BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica prawa
GILGA FRANZ - - 1915-01-09 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GEBAUER HEINR. - - 1917-08-29 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
GIERSCH ALFRED SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GAJDACZEK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRUNEWALD - SCHUTZE GARDE RESERVE SCHUETZ. BATL. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
GLOUCH O. PTE. ???SHIRE LIGHT INFANTRY 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
GASPÁR ANDREAS GFT. K.U.K.I.R. 62 1915-05-04 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GŁADYSZ JÓZEF KANONIER ? 1916-05-21 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
GOLLASCH JOSEF - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GROß KARL - - 1916-05-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GALLA PETER - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
GOBETZ JOHANN RES.INF. IR 27 1915-01-27 - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAWLITZA JOHANN - - 1916-04-05 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
GRZESIK PAUL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
GERSDORF ALFRED - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GOLEMBA MICHAEL KAN. K.U.K.F.H.R.30 1915-01-05 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
GEDROP F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GLAPIAK STANISŁAW - - 1914-11-10 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GRELL EDMUND MUSKETIER 2 K. INF. REG. 18 1914-12-26 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
GÜNTHER PH. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
GRÜNIG PAUL - - 1916 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
GÓRECKI WOJCIECH JAN STARSZY ŻOŁNIERZ 1.P.P.LEG.POL gru-14 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GERGER ARTHUR - - 1915-03-19 - Świny wieś, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GRAEDTKE WALTER GREN. 6 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GRÄFE JOHANN WEHRM. 4.KOMP.LANDW.INF.REGT.84 1914-11-01 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GEDIGA ALOIS - - 1916-06-06 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GULVAS JOHANN - K.K.L.I.R.34 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
GASPERI GIUSEPPE LDST.JG. TKJR 3 1915-03-29 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRUS JOSEF INF. K.K.LDST. BATL. NR 88 1915-03-28 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GIESE OTTO MUSK. - 1917-02-03 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
GOJ JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
GULKE HERMANN MUSK. PIR 46 1915-05-19 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GUNZEL PAUL - - 1915-01-02 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
GOLSCHIENER LUDWIG - - 1917-06-08 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GLOCK HERMANN UNTFZ. - 1916-07-25 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
GOLONKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GORKE PAUL - - 1918-05-14 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
GLAGLA RICHARD - - 1916-09-04 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GAMROT JÓZEF - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
GRABHERR JOHANN OB..JG. ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRIMBKE G. LEUTNANT 8 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
GALA VINZENS KAPRAL  13 WĘGER. P.P.  1915-03-02 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
GRIESMEIER FRANZ SCH. K.K. SCH.R. 27 1914-12-(23-30) - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
GLUCHIN SEMEON RUSS. INF.REGT.7.11.KP. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GONSIOR ROB. - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
GLASER LUDWIG EF KUK IR 49 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GEISLER FRANZ - - 1918-04-13 - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GIERGA REINHOLD - - 1919-01-27 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
GRISENTI A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GOGOLLOK PAUL - - 1914-11-25 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
GROT JÓZEF - - 1914-12-03 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Szarłata -
GAWEŁ JÓZEF - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GNEISSL FRANZ INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GLUECK HERM. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GRÜNDEMANN FRANZ GRENADIER - 1915-10-20 Osten Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
GOTTFRIED AUGUST - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
GERSDORFF VON WOLF - - 1914 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
GRAEWINGHOFF WILHELM OFFZ. STELLV. 8 K INF REG 129 1914-11-22 - Aleksandrów Łódzki miasto, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski łódzkie - - -
GREMSER ALBERT - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GLANIA EDMUND - - 1916-06-25 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
GASSER ALOIS KPL. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
GYARMATI STEFAN INF. K.U.K.I.R. 60 1915-04-04 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRIESSBACH WILLI MUSK. - 1915-06-23 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
GÓRECKI JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
GREINDL FRITZ SCH. SCH.R. 1 1915-01-26 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAT?ONTHE HANS - - 1917-08-26 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GAST - - - 1915 - Osowo wieś, gm. Kępice, pow. słupski (niem. nazwa Wussow) pomorskie - - -
GONDOSCH J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GABIETZ ANTON - - 1917-12-21 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GODEK FRANZ - - 1915-07-26 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GRUBNER RUPERT JG. T.K.J.R. 2 1915-05-06 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GOTTWALD MAX SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GOHPRANDT GUSTAW - - 1917-02-05 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Karzin obelisk
GOROWSKI JOHANN JNFT.  L.I.R.71  1915-01-28 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
GASZKOWSKI V. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
GÖTTLICHER JOSEF INF. KK LIR 31 1915-05-07 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GEISLER JOSEF - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GLOMBIK JOHANN - - 1916-05-13 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
GAIER HERMANN - - - - Krobusz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GEPPE(RT?) G. (GEORG? GREGOR?) DRAGONER 3. ESK. DRAG. RGT. 8(?) 1914-11-30 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
GAWEŁ JÓZEF - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GROßMANN HEINRICH - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GRUBER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GLUECKSMANN KURTZ UTFFZ - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GROTH AUGUST - - 1917-08-22 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
GIRTH E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GARDLO JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
G???ER KURT - - 1916-03-29 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GRAUNER FERD RESERVIST 9 K INF REG 32 1914-12-11 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
GRÜTZBACH JULIUS - - 1916 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GRÜNWALD JOSEF LDSCH. K.SCH.R. I 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
GAIDA VINZENT - - 1914-22-09 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GÓRECKI WINCENTY - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
GONCZARONKO TERENTI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 57 P.P. 1917-07-11 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GRIMM RICHARD SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GELSLER AUGUST - - 1914-12-15 - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
GIELENCZUK LUSTOFIL RUSS. - - - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GÄDTKE JOH. LEUTN.D.RES. - 1915-06-15 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
GORKA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GLOWANIA LEOPOLD - - 1918-10-20 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GROCHLA THEODOR - - 1916-07-24 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GUNSCH ANTON JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-07 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GUSINDE JOS. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GROTH WILLI - - 1915-01-12 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Sackhöhe obelisk
GOLTZ FERDYNAND RUSSE EKAT. GEN. L.R. 1  1915-01-20 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GÄRTNER O. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GORJANC ANTON LDST.INF. IR 87 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GROLIG JOSEF ZGSF KK LIR 13 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GELDNER PAUL - - 1915-05-16 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GĄSZCZAK JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
GAJDA JULIUS - - - - Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GÜNTHER RUDOLF JÄGER GDE.R.JÄG.B.4K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - mogiła
GRZESŁO JÓZEF - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GRÜNDER HEINRICH - - 1919 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GREGER EMIL - - 1917-03-02 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
GLAMOZANIN M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GUZY HENRYK PLUTONOWY 1.P.P.LEG.POL 1914-12-25 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRÖHS RICHARD - - 1915-08-24 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GANOWICZ . WRM 6 U 9 KOMP 1914-12-05 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
GAYEWSKI E. MUSKET. - 1915-02-27 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
GUTSCHE PAUL - - 1918-06-01 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GIGLER ALOJZ INF. - - - Ożenna III (nr 3) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
GAMBIETZ VIKTOR - - 1915-03-10 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GRZESIAK IGN. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
GREBENIKOW NIKITA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 80 P.P. 1917-08-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GIELE ANTON - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
GOČIN IWAN JG. K.U.K.F.J.B.31 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GASTLER GUSTAV SCHÜTZE - 1917-08-08 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
GOSSMANN H. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GOT... - - - 1914-10-?? - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GASPAR LUDWIK SZER. J. R. 62 1915-04-02 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
GWOSDEK KARL - - 1915-05-02 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GÁL JANOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR. 1914-10-08 - Brzozowa (nr 184) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
GÜTTLER WOLFG. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GRÜBER ERICH - - 1915-05-08 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Gribow-Grzybowo obelisk
GRICKO WASILIJ RUSSE JNF.RGT.84  1915-02-11 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GLICK A. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GOODWIN F. 19230 PRIVATE LINCOLNSHIRE REGIMENT 1918-11-01 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
GARBACIOK PIOTR - - 1919-06-23 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
GRABNER FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-02-21 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GROSS EDUARD INF. KK LIR 13 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRABOLLE ADOLF - - 1918-10-11 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GĄSZCZAK NIKD. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
GASCH HERBERT - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GLENEWINKEL WILHELM UT.OFFZ. P.R.I.R. 270 1915-05-03 - Stróżówka II (nr 93) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GEISLER ARTHUR - - 1916-02-20 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
GOLDMANN ERNST GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GEHRKE GUSTAV - - 1915-09-20 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
GNIEWKIWSKI W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GOLD EDUARD INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Poręba Radlna (nr 175) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GUTH ERNST PIECHUR 28 PUŁK PIECHOTY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Praga / Czechy -
GUEISSER OTTO - - 1917-09-23 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - VERM.
GAWRYCH A RES 4 KOMP. 1914-12-03 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
GEBHARDT ERNST JNFANT.  K.U.K.J.R.34, 7 K . 1915-03-03 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
GUSZEW AFANASI FAHNR./ROS. IR 191 1915-01-21 - Grab II (nr 5) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
GLEVESEANU RADU RUMÄN INF.REGT.75.3.KP 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GOLETZ VIKTOR - - 1915-11-02 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GRZESIAK JÓZEF - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
GRISTIA ONKO ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 11 P.P. 1917-02-01 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GLINKA KARL - - 1917 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
GOLL FRIEDRICH ERS.RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
GUTKNECHT ALWIN OFF.-STELLV. - 1914-09-20 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
GRAJDIN M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRATZA EDUARD - - 1915-09-18 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GLÜCK JOH. MUSKETIER 11 K. E. BTL. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
GASTOŁ JAKÓB - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
GANARIN LUIGI JG. T.K.J.R. 2 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GARNMANN NORBERT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GNODTKE GUSTAW - - 1914-09-09 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
GUNTHER WALDEMAR OBERARZT  FELDSP.  N.345  1915-01-29 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GROHMANN PAUL - - 1916-09-07 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GREEN A. 10091 PRIVATE S.STAFFORDSHIRE REGT. 1918-10-22 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
GAWRON JÓZEF - - 1918-09-07 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
GULJA ANTON LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRELL MIHALY K.UNG.SOLD. K.UNG.HONV.MARSCH.BAT.10 1914-12-14 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
GAWLIK JÓZEF - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
GĄSZCZAK WAL. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
GERBERT KARL - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GANSEL ANDREAS LDST.INF. I.R. 100 1915-03-23 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GIRTH ADOLPH - - 1918-10-09 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
GOJETIC M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GSCHIEDER JOHANN INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Poręba Radlna (nr 175) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GEORGE H. OFFIZ. STELLV. 4 K. L.J.B. SAMTER 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
GERMAK FERDINAND JNFANT.  K.U.K.J.R.99  1915-01-05 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
GLEIS HANS - - 1915-05-16 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
GUHAR ANTON ZUGSFUHRER K.U.K.F.J.B. 7 1914-12-10 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
GERHARDT ? - - 1915-??-?? - Zdbowo wieś, gm. Tuczno, pow. wałecki zachoniopomorskie - - obersekundaner
GRZESIAK TEOD. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
GRUNOW FEDOR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 17 P.P. 1917-07-20 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GNIELKA FRANZ - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
GALIA FRANZ INF. KK LIR 31 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GREGA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GALLA JOHANN - - 1917-09-02 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
GÜTTNER G MUSKETIER 9 K. E. BTL. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
GIZA JAN - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
GANTHALER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GASSMANN MAX STABSARZT.DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GRÜNKE WILHELM - - 1917-09-20 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Rom -
GROTH AUGUST - - 1916-06-04 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Lerchenhain -
GRIESBACH WILHELM RES. 6. KOMP. INF. REGT. 44 1914-11-08 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
GEISLER GUSTAV - - 1916 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
GRABOWSKI PIOTR - - - - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
GEIR FRANZ JG. TKJR 3 1915-03-27 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GANSERICH AUGUST INF. K.K.LDST. BATL. I.R. 15 1915-02-24 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GIERAK MICHAŁ - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
GLOBISCH FRANZ - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GOD JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-15 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GREULICH PAUL - - 1915-02-17 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
GOLDSCHMIDT MAX GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GAUGER PAUL RES. - 1917-10-03 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
GOLESA H - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GABZDYL JÓZEF - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
GAZZRIFFI ANGELO JG. T.K.J.R. 2 1915-05-06 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GIRBIG ERNST - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
GOLLMER R. KRIEGSFRW. 2 K. INF. REG. 140 1914-12-05 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
GRINDLING JOHANN JÄGER K.U.K.F.JAG.B.10  1915-04-07 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
GRUND THOMAS - - 1915-10-23 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
GOLOB JOHANN GFT. K.U.K. I.R. 47 1914-12-03 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
GIBOREK J. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
GONSIOR FELIX - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
GAWRON FRANZ INF. KK LIR 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GREIF F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GEPPERT ERNST - - 1917-03-07 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
GROBLICKI MACIEJ - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
GERMAKOW CIRIL INF. RUSS.REG.131 - - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRÜNDEMANN ALBERT UNTEROFFIZER - 1918-03-22 Cambrai E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
GRITZKA GUSTAV RES. ? KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-17 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
GLASNER SCHULEM PIECHUR 3 KOMP. 24 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Zastawna -
GERLACH PAUL - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GARDIANCZIK JOSEF - - 1914-09-22 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
GUDIEW WOLODIMIR KOSAK - 1914 - Tymowa (nr 298) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
GĄSIOR KL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysakówek -
GOCKE KARL GEFREITER R.J.R.52/12K 1915-08-09 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
GATNER FRANZ MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GOTISCHLICH EMIL - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
GNILKA FRANZ - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GLISZCZYŃSKI JÓZ[EF] - - 1917-03-16 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
GSTREIN A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GROEGER OSWALD - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GÜNSLER EDWARD ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1915-01-07 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowi