Nazwisk w bazie na literę G: 3939

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
GRUNERT ULRICH - - 1916-??-?? Frankreich Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
GÄRTNER BERNH. - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
GESCHWANDTNER GUSTAW MUSKIETER - 1917-08-12 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
GEHLERT GUSTAV GEFR. FELDKOL. 101 1919-08-15 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
GĄSIOREK STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
GRÜSSNER HERM. GREN. - 1918-08-08 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - VERMISST
GARBER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRAMMEL OSKAR - - 1918-04-24 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GIMBEL EDUARD JÄGER K.U.K.F.JAG.B.10   1915-03-10 - Jędrzejów miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
GRABOWSKI JAN - - 1917-11-22 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
GRÜNDEMANN ALBERT UNTEROFFIZER - 1918-03-22 Cambrai E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
GAJDA WAW. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
GERSCH HEINR. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Herrngnund -
GUTSMANN KARL - - 1917 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
GLOWKA THEODOR - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
GRIEPENTROG OTTO - - 1915-01-11 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
GRASGRUBER FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GORTZ MIKOŁAJ LEGIONISTA 4 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
GAIDA PETER - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
GEIDE MAX I. - - 1914 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
GNILA FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
GABRYŚ JAN - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
GOLDENBERGER HAIM ISRAEL - - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GOLOMB KONRAD - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
GROSSE ERICH - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
GRYCHOW LEONTIJ RUSSE OKAT.JNF.RGT.1  1915-03-26 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GASZ JÓSEF - - 1916-05-05 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
GLOCK HERMANN UNTFZ. - 1916-07-25 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
GROCHALSKI FRANZ INF. I.R. 58 1914-12-26 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GENRICH ERICH GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
GIESSBRECHT EMIL MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAZAREK JOSEF INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GWODZIEWICZ STANISŁAW SZEREGOWY / POLAK 23 P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
GOMOLKA WALD. - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - GUT ZELLIN
GARBELLA JOSEPH - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GROSSERT GUSTAV - - 1915-09-27 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Hochbeltsch obelisk
GAST KURT - - 1916-07-27 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
GRÜNBAUM ALEXANDER JEDNOROCZNY OCHOTNIK 5 KOMP. 13 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - koło Chrzanowa -
GÄRTNER ERNST RESERVIST MGKL IR 37 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
GROSSKOPF HERMANN - - 191?-06-05 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
GEWZ R. UFFZ. 8. / RES. INF. REGT. 9 1914-10-20 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
GŁUCHOWSKI TEOFIL - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
GRÜNDLER MAX - - 1918-03-29 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GNEDIN NIKOLAI RUSS. INF.REGT.11.10.KP. 1915-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GERL KONRAD JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRASNER REINHOLD - - 19??-??-13 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GENZA EDUARD JNFANT.  K.U.K.J.R.8, 7 K. 1915-03-02 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
GUT STEFAN - - 1915-07-15 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
GRÜNDEMANN FRANZ GRENADIER - 1915-10-20 Osten Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
GLOMER ALOTS - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
GATTINGER ADAM JAGER RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GRUSKA KOLAUS - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
GROSSKREUTZ OTTO - - 1918-05-22 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
GENTILI LUDWIG LST. JG. T.K.J.R. 2 1915-02-22 - Roztoka (nr 287) wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GOGOLKA VIKTOR LANDSTURMMANN 1 LDST.INF.BATL. BEUTHEN O/S VI/1, 1KP 1915-03-06 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
GRODEK 'ŻAR' FRANCISZEK LEGIONISTA 3 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
GISA IGNATZ - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĄBROWICE -
GOLETZ ANDREAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
GAMROT LUDWIK - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
GUTOWSKI PAUL LEUT. D. RES. INF. REGT. 157 - - Kożuchów II miasto, gm. Kożuchów, pow. nowosolski lubuskie - - -
GARBÄTZ E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GETZAT AUGUST RES. 4. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-17 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
GORECKI WILH. - - 1915-07-28 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
GAST - - - 1915 - Osowo wieś, gm. Kępice, pow. słupski (niem. nazwa Wussow) pomorskie - - -
GUSKOW JWAN RUSS. I.R.111.3.KP. 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GRUDL FLORIAN INF. I.R. 14 1915-05-04 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GLATZEL ERNST FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
GLAGAN ALFRED MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAWŁOWSKI JÓZEF - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
GONSIOR PETER - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
GLADOS JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GIERSCH FRITZ - - 1914-08-22 - Walim-Sędzimierz wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Neugericht) dolnośląskie - - obelisk
GANTZER GEORG PREUSSISCHES RES. INF.RGT.220 1915-05-05 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GOLMANOWSKI FRANCISZEK - - 1918-10-20 Limburg w lazarecie Skarlin wieś, gm. Nowe Miasto Lubawskie, pow. nowomiejski warmińsko-mazurskie - - -
GRZYBAŁA FRANCISZEK - - - pod Gorlicami Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - syn Wojciecha
GERTZ KARL MUSK. 12 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
GROLL A. RES. 7. / RES. INF. REGT. 9 1914-10-21 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
GRYSKA ???? - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
GEBAUER WALTER - - 1914-12-04 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GUNTHER ERNST - - 1918-07-27 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GORAL DEMETRIUS VORM.  K.U.K.J.H.R.58.B  1915-01-18 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
GLANIA ARNOLD - - 1914-08-22 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
GROTH AUGUST - - 1917-08-22 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
GROTZEBACH ADOLF - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
GRUBER JAKOB JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GEBHARD FRITZ JAGER RJB 19/1K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GAWENDA WILHELM - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
GUTKNECHT JULIUS - - 1915-05-10 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
GERHARDT PAUL RES. PREUSS. R.J.R. 11/220 1914-12-17 - Rudka (nr 213) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GÖPFERT JOSEF LANDSTURMMANN GARN.BATL. SOLDAU, 2KP 1917-09-16 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
GURA 'MIRSKI' JÓZEF LEGIONISTA 4 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
GRZONKA JOSEF - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
GEFSLER FRITZ - - 1915-05-15 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
GOLETZ JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
GRIGORIEW SAWELI SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
GASZCZYK JÓZEF - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
GÖLDNEN PAUL - - 1918 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
GLÄSINER K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GRIGO OTTO UTFFZ.D.RES. 4 KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-17 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
GRANIECZNY J. - - 1917-02-12 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
GÄDTKE JOH. LEUTN.D.RES. - 1915-06-15 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
GUSLIK DANIL GEM/ROSJA I. R. 303 1917-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GÄL FLORIAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRAAP HERMANN GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
GÖMER RICHARD MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GALONSKA KARL - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
GLARZEL JOSEF - - 1916-07-15 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
GOLEC THOMAS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GERTGES HEINRICH ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GRUBERT - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
GOLEŃ IGNACY - - 1916 - Ustrobna wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
GÖLLNER KARL MUSK. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
GALLA I FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
GOEBEL KONRAD - - 1914 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
GANTSCHAKOW GRZEGORZ SZER. 57 p.p. 1917-05-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
GEISLER MAY - - 1918-05-05 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GERLACH WILHELM - - 1915-02-16 RUSSLAND Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
GABOR JANOS SZER. 48.WĘGIER P.P.  1915-02-09 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
GLOGOWSKY FRANZ - - 1914-09-02 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
GREGER EMIL - - 1917-03-02 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
GURSCHLER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GERRITZEN KARL ERS. RES. RJR 220/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GILLY - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
GABRYS ADALBERT KUTSCH. BRIG. 100 1914-11-05 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GORGAS AUGUST WEHRMANN LDW.INF.RGT 47, 9KP 1914-12-06 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
GRUNHERD ALBERT MUSK INF. REGT. 44 1914-09-18 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - -
GUNTHE PAUL - - 1914-08-26 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GLOMBITZA ANTON - - 1915-10-25 - Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GLAUBITZ JOHANN - - 1916-07-02 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
GOLETZ JOSEF - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
GEISTEIER AUGUST MUSK. - 1915-03-23 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
GLAC PAWEŁ - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
GÖPPERT P. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GINSKI WILHELM - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
GASTLER GUSTAV SCHÜTZE - 1917-08-08 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
GRATL JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-05 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRABOWSKI HERMANN GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
GABEL KARL - - 1914-12-31 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GRABOWSKI FRANZ RES. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GOLDNER KARL - - 1914-08-22 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
GRAMMEL KONRAD - - 1915-08-12 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
GORDZIELIK ANTON - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GIESEL ALOIS - - 1914-08-24 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
GRÄFE EMIL KR. FR PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GÜNTHER FRITZ MUSK. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
GAWLIK VIKTOR - - 1918-03-22 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
GOLLA FRANZ - - 1915-08-15 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
GLUCZENKO WASILI SZER. 102 p.p. 1917-05-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
GUDER FRZ. - - 1916-04-21 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GAHLER K. - - 1916-07-28 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
GEORG DAWID FELDW.  INFT.  L.I.R.31  1915-03-27 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
GOTZMANN RUDOLF - - - - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
GEHRKE GUSTAV - - 1915-09-20 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
GRUBER LEOPOLD INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRAVE FRANZ MUSKETIER RJR 219/3K 1915-07-04 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GRÜMMERT - GEFREITEN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-07-06 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
GUTTMANN RESSO INF. K.U.K.I.R. 39 1914-11-04 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GRAEBERT ALFED GEFREITER LDW.INF.RGT 72, 9KP 1915-02-03 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
GUTBRODT ROB. MUSK. - 1918-11-14 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - -
GALLE (?) W - - 1915 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
GREKER MARTIN ÖSTERR. INF. I.R. 31 1914-11-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - NAYPZEBE -
GARUS PAUL - - 1914-10-25 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
GÄBEL KARL - - 1914-10-08 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Tschistey-Sandewalde obelisk
GOLLA ALOIS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
GUNDLAK OTTO WEHRM. - 1916-02-01 YPERN Tarnów (lubuskie) wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
GRYGIEREK JERZY - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
GRÜLLINER J. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GALLENSKA JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GUTKNECHT ALWIN OFF.-STELLV. - 1914-09-20 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
GRUNDHAMER OTTO UNT.JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GEPPERT FRITZ - - 1918-08-12 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GRULKE HANS MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAJDZIK BERNARD - - 1917-11-05 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
GODULLA JÓZEF - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
GUNTHER PAUL - - 1915-08-21 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
GOMON FRANZ - - 1916 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
GREINERT PAUL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GRUNE OTTO GFT. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GEBAUER WALTER FREIWILLIGER - 1916-03-29 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
GÄBEL WILHELM - - lip-15 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
GLADO JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
GRYTZ ADAM - - 1915-09-23 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
GUNTHER JOSEF - - 1916-02-03 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
GRESCHE F. - - 1916-12-03 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
GULYAS JOHANN SZER.  18,9 WĘGIER.P.P.  1915-02-28 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
GOLA ALFRED - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
GOTTINGER FRANZ KPL. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GUDDAT KURT JAGER RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GÜNTRATH - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
GEIDL EDUARD ZGSF. K.U.K.D.R.6 1915-11-18 - Tymowa (nr 298) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
GONDECK FRIEDR. GEFREITER LDW.INF.RGT.46, 10KP 1915-01-29 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
GERTH ERICH RES. - 1914-10-?? - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - VERMISST
GIELE ROBERT - - 1917 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
GOGOLIN JOHANN - - 1915-04-24 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GEBEL JOS. - - ????-11-14 - Kórnica Kolonia wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
GIERSCHER HERMANN - - 1917-04-02 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
GOHLKE WILHELM ERS.RES. - 1914-11-22 Russland (Vermißt) Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
GASCZAK S. ? 8 KMP 1915-08-15 - Stara Ruś wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
GLASER OSKAR NIEM. - 1916-07-20 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GAŁĘZEWSKI WACŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
GBUREK GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GAMPER ANDREAS ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GIRNDT HERM. - - 1915-11-07 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GARUS PIOTR - - 1918-08-31 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
GRÜNKE WILHELM - - 1917-09-20 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Rom -
GRABIETZ ANTONI - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
GEBAMEL FRZ. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
GRUND ALFRED - - 1916 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
GOLLY KARL - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
GIESE EMIL - - 1917-05-21 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
GARN JOSEF INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GÜRTLER FRIEDRICH - - 1914-08-22 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
GEIDE ERNST - - ????-03 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
GLOMBITZA ANTON - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
GOLARESA WASILE RUMÄN JNF.REGT.59.7.KP 1917-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GERSDORFF von WOLF - - 1914 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
GORA BOLESLAW RUSSE - - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GROMOTKA FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
GAUGER PAUL RES. - 1917-10-03 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
GŁOWACKI JOHANN INF. I.R. 58 1915-01-01 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GAST FRITZ UTFF. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
GEHRKE JOHANNES FRANZ MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GUDIEW WOLODIMIR KOSAK - 1914 - Tymowa (nr 298) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
GOZEK JAN SZEREGOWY / POLAK 22 P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
GLINKA ROMAN - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
GRACZYK JULIAN - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - RUDNIKI -
GOLDMANN HERMANN - - 1918-05-28 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
GRABISCH EMIL UNTOFFZ. L.J.R. 51/2K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
GAWRILEW ZACHAR - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
GIESA THOMAS - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GONSCHIOR LUDWIG - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Chobie -
GORYNA JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
GARNWEITNER RUP. INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GALLUS KARL KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1914-03-20 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRINGMUTH PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GOLOWCZENKO WLADIMIR RUSS. INF.REGT.122.5.KP. 1915-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GEMANDER JOHANN - - 1914-08-22 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GAZIĆ STEVAN LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GĄSIOREK FRANCISZEK - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
GEMOLL WILHELM - - 1914-08-22 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
GRZESIK PETER KPL. I.R. 57 1915-03-09 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GOLLA JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRALA JÓZEF - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
GRÜNBERGER MAX INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
G?LH?U??? JOH. - - 1914-10-?? Westen Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
GURA TEODOR RUSSE SAMOG. GR. R.7 1915-04-28 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GLASDER TEODOR - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
GORDALLA FRANZ - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
GLADISCH HERMAN WEHRM. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GJURGJEVIČ GJURO JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GOSCH FRANZ - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
GUSINDE A. - 4 JAG. ? - - Pierstnica wieś, gm. Krośnice, pow. milicki dolnośląskie - - -
GRITTA JOHANN - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GREISER BRUNO - - 1917-07-08 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GRZIWA FRANZ WEHRM. L.J.R. 11/8K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
GILSTER GUSTAW - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
GLOMB ROBERT - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GOTSCHEL WILHELM - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
GRZELCZAK ANDRZEJ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
GAUTSCH KARL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GUMMERT WALTER VZFLDW. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1914-04-15 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRÜTTNER ROBERT - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GERLICH ANTON - - 1914-12-22 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GJURAN NIKOLA LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GÓRKA JOZEF - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
GRAESER OTTO - - 1916-03-28 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
GĄSIOR J. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
GROEGER ANTON - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GASBATSCHOW IWAN RUSS. - 1918-12-13 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
GRÜNER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GUNZE HERM. - - 1916-12-10 Berlin Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
GOZDZIK WILHELM SZEREGOWY ARMII NIEMIECKIEJ 1 KOMP. 6 PUŁKU PIECHOTY OBRONY KRAJOWEJ 1915-07-21 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
GASTOŁ FRANCISZEK - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
GOLOB JUSLUS KPL. I.R. 17 1914-12-27 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GJURIN ISIDOR JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GLOSCH FLORIAN - - 1915-07-20 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
GEIER GUSTAV - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GATZA EMANUEL - - 1918 ENGLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GREISER AUG. - - 1915-02-05 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GRICZEMKO MARK - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
GROMOTKA FRANZ - - 1916 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GROCHOLL PIUS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
GĄSIOREK JÓZEF - - 1914-09-22 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GELPI GUIDO JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRASCHKE VIKTOR - - 1915-07-05 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
GAVRANČIČ NIKOLAUS KDTT. K.U.K.F.J.B. 31 1915 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GOTTSCHLICH FRANZ - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
GIESA RICHARD - - 1918-02-05 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GACUCH GIGORIJ - - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GROBALLA PAUL - - 1918-11-04 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
GRUNDSCHOK JOHANN - - 1918-04-06 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
GEISLER HUGO - - 1918-08-01 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
GRUSCHKA IGNAZ - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GAWRYKIEWICZ A. INFT. I.R. 207 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
GLOGER KARL GEFR. ULAN.ESK.LDST. BTL. RYBNIK 1914-11-13 - Wieluń I miasto, gm. Wieluń, pow. wieluński łódzkie - - -
GOCZAŁ ANTONI - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
GIULIANI DAVID JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GOTTSCHLICH OSKAR MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
GOJŠIĆ FRANZ JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GRUSCHKA ISIDOR - - 1918-10-22 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
GLÄFER GUSTAW - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GLAWION KARL - - 1914 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRÄTZ GUSTAV - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GAPSKI CZESLAUS - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
GRZESCHOK JOHANN - - 1917 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GERLICH STANISLAUS - - 1917-05-05 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GLAPIAK JAN - - 1918-07-05 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GOGL CHRISTIAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRÜNBERG FERDINAND - - 1915-10-31 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
GLUMAC MICHAIJKO JG. K.U.K.F.J.B.31 1915-05-05 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GISCHKA MICHAEL - - 1915-12-22 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GAUPLITZ PAUL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GAWLINA F. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
GEBHARDT BRUNO - - 1914-12-10 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
GADOMSKI JOSEPH GEM./RUSS. FEST.ART. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GRINSKOWIAK - MUSK. - - - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GWOSDZ IGNAZ - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GOLDMANN WENZEL PIONIER BAHNER H.S. 2 / III 1916-12-04 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
GRADOWSKY LEO GEFREITER 5K GREN. REG. 5 1914-11-15 - Łęczyca III miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
GRÜNER RICH. - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
GREBIENKOW IWAN INF. RUSS. I.R. 132 1915-02-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GÓRALCZYK PETER GFT. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GREGOROVIĆ MIJO JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-06 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GLÄJER ROBERT - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GUTSCHE PAUL - - 1916 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - VERM.
GOLLASCH EMANUEL - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GREITZKE URB. - - 1914-10-21 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
GRÜTZBACH ALFRED - - 1916 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GAWLISTA JOHANN MUSK. - 1918 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
GEISLER FRANZ - - 1915-07-13 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GLAPIAK MARCIN - - 1919-03-04 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GRASER KARL INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRODZKI IGNACY - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
GOIK FRANZ INF. K.K.LIR. 25 1915-05-19 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
GAŁUSZKA TOMASZ - - 1916 - Łęki Strzyżowskie wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
GREULICH PAUL - - 1917-11-25 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
GNIELKA JOSEF - - 1917-06-07 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GEISLER STANISLAUS LTN. P.I.R. 58 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GRUSCHKA E. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
GAIDZIK ISIDOR - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GRIESERT - MUSK. INF. REGT. 45 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GARBAS IGNAZ - - 1917-08-14 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GOTTSCHALK HEINRICH GRENADIER 3.G.GR.R.2K. 1915-07-23 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
GNERLICH GUSTAV LDSTM. 4. KOMP. LDSTM. INF. BATL. BRESLAU II 1914-11-21 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
GIERUSZ JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - BĄCZYLAS -
GRUBER JOHANN PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GENEZI SÁNDOR HONV. H.I.R. 20 - - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GOTTWALD BRUNO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GOLKOWSKI RUD. ERS. RES. - 1915-08-20 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
GOLLASCH LUDWIG - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRYSAJEWKO NIKOLAUS INF. IR 35 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRYCHŁOLIK L. - - 1916-01-28 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
GUTSCHE FRITZ - - 1918-04-26 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GAJOWSKI JOH - - 1915-03-21 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
GLAPIAK STANISŁAW - - 1915-07-18 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GRILL FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRAUPF JOSEF INF. K.K.LDST.I.R. 13 1915-05-02 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
GILIGOR JOHANN JNFANT. K.U.K.J.R. 2 1914-12-22 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GILKE FRITZ OFFZ. STELLV. - 1915-09-03 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
GORBATOW ILARION RUSS. INF.REGT.456.9.KP. 1916-12-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GORZAWSKY FRIEDRICH - - 1918-09-02 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GENECKE WILHELM MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
GAWLINA W. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
GEBHARDT ERWIN - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GAIDIS JOSEF RUSS. INF.REGT. 108.4 KP. 1916-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GEMBALLA AUGUST - - 1914 - Zalesie wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
GRIEGER JOHANN - - 1915-09-24 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
GALLASCH HERM. - - 1915-08-29 Russland Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
GRYBISZ JÓZEF LEGIONISTA 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
GOLLA I FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
GŁOWACZ JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
GABLER FERDINAND INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GIUSEPI PETROS - LDST.M.B. 23 1915-02-14 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRABS GUSTAW - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GOLOWATIL CSANEVANT UTFFZ./RUSS, INF.REGT. 108.1.KP. 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GANDZIOR HEINRICH - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
GRUHLICH JOHANN LDST.INF. IR 18 1915-03-25 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAŁUSZKA FRANCISZEK - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
GRZABEL ADALBERT LDST. INF. I.R. 57 1915-04-08 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GALLAR GEORG - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GÓRECKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
GROSSCHOPF JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GARBUZIŃSKI ? INFANTERIST - 1914-10-28 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
GRYNIA FRANZ JG. K.U.K.F.J.B. 16 1915-02-22 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
GOGONEA JOHANN JNFANT. K.U.K.J.R. 31/.5K ????-??-?? - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GROLL WILHELM - - 1914-??-?? - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GRZESCHIK JOHANN - - 1918-04-13 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
GERTL FERDINAND JG. F.J.B. 24 1914-12-24 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GIEMSA JAKOB - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
GEISLER HERMANN - - 1917-03-25 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
GEBHARDT WALTER - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GLEFFE WILHELM SZER. - 1914-11-18 - Zgierz III miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
GÓRNY J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
GOLLNITZ HEINR. LDSTM. 4 K. LDST. BATL. 3 SCHWERIN 1914-12-06 - Kożuchy Wielkie I wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GRUBA FR[ANCISZEK] - - 1915-07-12 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
GRUN PHILIPP - - 1915-08-04 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
GRALKA LEOPOLD - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GLOWANIA HIERONYMUS - - 1917-01-10 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GERASIM JOHANN KPL. K.K.SCH. R.22 gru-14 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GEGENY FERENC HONV. HIR 11 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
GRUND FRITZ - PREUSS.RES.JÄGER BATL.19 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GUSINDE FRIEDR. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GEBURTIG ADOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GRÖSSINGER EDUARD JG. F.J.B. 9 1914-12-30 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GĘBSKI WŁADYSŁAW PODPORUCZNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
GRAEWINGHOFF WILHELM OFFZ. STELLV. 8 K INF REG 129 1914-11-22 - Aleksandrów Łódzki miasto, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski łódzkie - - -
GEBAUER P. - - 1916-01-25 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GROMA EDUARD - - 1916 GALIZIEN Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
G...RTO FRITZ - - 1916-01-26 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GĄSZCZAK ANDRZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
GRANAT ANTON LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GOLDER HERMANN LDST.INF. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
GOERKE F - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GOYKE FRANZ - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
GÜNTHER OSKAR - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GÓRCZAK JAN - - 1920-07-04 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GASPAR ISTVAN - - 1915-05-08 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRUNBERGER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-01-18 - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
GLOGOWSKI RICH. - - 1918-05-08 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
GAUGLITZ KURT - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GOHPRANDT GUSTAW - - 1917-02-05 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Karzin obelisk
GÖRLITZER PAUL - - 1917-09-02 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GUNZEL BRUNO - - 1917-??-?? - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GUSTAFIAK A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
G? HERMANN? FÜS.? GREN.REGT. 4? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GÜNTHER HIP[OLIT] - - 1916-07-02 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
GRABA MATTHIAS - - 1916-10-10 - Rzepcze wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GRUSZKA JÓZEF - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GLOWANNA PAUL - - 1915-09-27 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GRUBER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GOLDBLUM SIMON LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
GEILERT HANS - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GUSINDE KONR. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - obersekundaner
GOLLY JOSEF - - 1915-04-26 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GERNSJÄGER GUSTAV - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GRŰNBAUM FRANZ MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GALONSKA JOSEF MUSK. - 1915-09-26 - Rachowice wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GRAUNER FERD RESERVIST 9 K INF REG 32 1914-12-11 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
GOŁĘBOWICZ JAN LEG. POLN. LEG. I.R. 2 1915-08-01 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
GROMA JOSEF - - 1916 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GLOCEK ERNST - - 1915-03-03 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GĄSZCZAK JULJ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
GUTTMANN LEO ER.FLDW. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GÖTZE II WILLY MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
GOLDACK R - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GOYKE JOHANN (U) - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
GÓRECKI JÓZEF - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GERBERT BERNHARD - - 1915-03-01 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
GÓRCZAK STANISŁAW - - 1917-11-09 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GNOTH AUGUST GREN. KPGGR 2 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRAU PAUL WEHRMANN 10K. L.J.R.19 1914-10-16 - Brwinów miasto, gm. Brwinów, pow. pruszkowski mazowieckie - - -
GOLLA KONST. - - 1915-05-25 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ferdinandshof / Grabina ? -
GIE? PAUL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GROTH WILLI - - 1915-01-12 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Sackhöhe obelisk
GRUNER JULIUS - - 1915-08-23 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GEISLER GUSTAV - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
GAGEL? FRITZ UTFFZ. RES.INF.REGT. 266 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GÜNTHER KLEM[ENS] - - 1918-04-28 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
GLOMBIG FRANZ - - 1917-07-31 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
GOLDMANN JOHANN - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
GRA... - - - 1915-02-15 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GERL KONRAD JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GANTZCKOW WALTER MUSK. - 1917-12-08 lazaret SENSBURG Stawno wieś. gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
GOTTLICHER ADOLF LDST.INF. IR 100 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
GENZHEIMER KARL GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GALEWSKI GEORG VIZEFELD - 1916-11-06 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GAWLITZKI THEODOR - - 1914-11-11 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
GERSTMANN ALFED - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GRZYBEK KARL INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GRZYWACZ JOH(ANN) SERGT. - 1919-03-13 - Rachowice wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GANOWICZ . WRM 6 U 9 KOMP 1914-12-05 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
GAJDA JOHANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
GERSTMANN WILLI - - 1917-10-09 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GAWLK MICHAŁ - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
GĄSZCZAK PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
GERBITZ HERMANN UNTFFZ. - 1914-12-04 FRANKREICH Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
GERMAN HERMANN WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GROß G - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GREZLIKOWSKI THEODOR - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
GIEREK STAN. - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GLASNECK JOSEF - - 1916-07-11 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
GOTSCHALK PAUL - - 1916-06-29 - Malerzów wieś, gm. Dobroszyce, pow. oleśnicki dolnośląskie - - -
GUSENBAUER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRUBE PAUL UT.OFFZ. KPGRZF 4 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
GECH MATEUS - - - - Wodynie wieś, gm. Wodynie, pow. siedlecki mazowieckie - - -
GOLOMB AUGUST - - 1915-07-08 * - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Boguschütz / Boguszyce -
GABOR BERNHARD SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - obersekundaner
GRÜBER ERICH - - 1915-05-08 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Gribow-Grzybowo obelisk
GRAUPE BENNO - - 1914-12-29 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
GENZEL FRITZ LTN. JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GODELMANN RICH[ARD] KAN[ONIER] - 1914-09-12 Frankr[eich] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
GRÜTZNER ROBERT - - 1918-10-18 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
GOGOLOK AUGUST - - 1928-08-15 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GORLICH P. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
GIOVANELLI PIETRO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - STELA
GÖRING MAX - - 1918-01-14 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
GREL ERNST UT.OFFZ. PRIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14f
GOLDMAN AUGUST - R.I.R.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GASSMANN EUGEN - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GLOWANIA KONRAD - - 1918-09-18 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
GEYER KARL ERICH - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GODEK STEPHAN - PREUSSISCHES.INF.RGT. 46 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GANZ AUGUST - - 1915-07-08 * - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Boguschütz / Boguszyce -
GAWRYCH A RES 4 KOMP. 1914-12-03 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
GOEPFERT WALTER - - 1915-01-12 POL Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GANDEA GHEORGHE GEM./ I.R.50 1917-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GIERAK JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
GAJCZAK A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ROCZYNY -
GAPINSKI EUGEN KR.FR. KPGGR 3 1915-05-09 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GROßMANN F - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GUMZ EWALD - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
GLEIS PAUL - - 1915-09-01 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
GOLOMBEK FLORIAN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GHEDINA HANS JG. T.K.J.R. 4 1915-05-05 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRIES JOHANN UT.OFFZ. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GRUBER ALOIS INF. K.K. L.I.R. 24 1914-12-11 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - Betonowy postument z krzyżem
GIERSCH ALFONS SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GNODTKE GUSTAW - - 1914-09-09 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
GRZĄKA JAN - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
GUS LUDWIG - - 1917-08-22 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
GABER A. - - 1916 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
GAWELLEK ROBERT - - 1918-08-01 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
GOGOLOK VALENTIN - - 1915-06-27 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GAMBIETZ FRANZ - - 1914-10-14 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
GLEICH JOHANN LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GRADE ARTUR ERS.RES. - 1915-06-06 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
GNIDA JAKOB MUSK. PRIR 271 1915-05-02 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
GRÖPPEL KARL - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GRAPSKI JOH. - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
GOHDES ROBERT SERGEANT - 1914 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
GEL?RANZ SALO VIZEFELDW - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GORGULLA JOHANN - - 1915-05-15 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
GOCKSCH ERNST - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GRIMM VINZENZ LDST.INF. I.R. 56 1915-05-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GAWRON ADAM - - 1915-01-15 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
GEORGE H. OFFIZ. STELLV. 4 K. L.J.B. SAMTER 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
GNAHO FRANZ ERS. RES. 12 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GENOVINI ALFREDO SERG. 213.FANT. 1918-04-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GEORGE ERNST - - 1918 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GÄDTKE RICHARD ERS. RES. - 1916-03-27 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
GIL FRANCISZEK - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
GIBAS J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
GUMEJIKOW DYMYTER - - - - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GRZEGORZ J - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GARBER O. MUSK. - 1918-07-18 FRANKREICH Zelkówo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Silkow) pomorskie - - obelisk
GRÖHLICH FRANZ - - 1916-12-02 - Solec II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GÓRECKI ANTON SCH. K.K. L.I.R. 18 gru-14 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GAMMERSCHLAG ? UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GIERSCH GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GROTH AUGUST - - 1916-06-04 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Lerchenhain -
GAWEŁ IGNACY - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GRAU OSKAR - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
GLAUBITZ BERNHARD - - 1915-05-17 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Onerkwitz obelisk
GREMBLOWSKI JOSEF INF. I.R. 100 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GOMOLLA JOHANN - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
GRINDEL HERMANN - - wrz-14 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - VERMIST
GAUGLITZ AUGUST - - 1917 - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GIERGA JOSEF - - 1915-07-12 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
GLINIORZ JOSEF - - 1916-04-24 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
GERNER JOSEF INF. I.R. 59 (I.R.36) 1915-05-10 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GRADE WALTER ? - 19??-09-23 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
GESCHE GEORG MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
GASCZAK PETER - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
GÓRSKI ANTONI SIERŻ. 5 PP L.P. 1915-07-16 OKOLICE URZĘDOWA Urzędów wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki lubelskie - - -
GRULKE HANS - - 1915-05-02 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
GERSTMANN KURT UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GOTTSCHOL RUDOLF - - 1918-09-24 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
GREGOR FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GUZIK FRANZ INF. - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GAWRON FRANZ - - 1918-05-19 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
GOLLMER R. KRIEGSFRW. 2 K. INF. REG. 140 1914-12-05 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
GROßKOPF KARL MUSK. 11 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GAUW?? O. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GRIESSBACH HERMANN WEHRM. - 1914-12-30 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
GIERAŁTOWICZ - - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - TARGANICA -
GAWRILOVICS SVETOZAR LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GUTTMANN A. WEHRM. 9 K. LANDW. INF. REGT. 61 1914-12-27 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GLISZCZYŃSKI JÓZ[EF] - - 1918-01-20 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
GIEBEL ROBERT - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GROSCH JOH. - - 1915-11-14 - Wilków (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GEIB EDMUND ZGSF. K.K.L.I.R. 22 gru-14 - Szczepanowice III (nr 197) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRAHL HERMANN PION. K.U.K.PION.K.47 1914-12-05 - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GOTTLIEB HANS SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GLECZMAN ALOJZY - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GROBOLJŠEK KARL KPL. I.R. 17 1914-(10.28 - 12.26) - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GAWIŃSKI JAN - - - - Siewierz miasto, gm. Siewierz, pow. będziński śląskie - - robotnik
GEIER HERMANN - - 1916-08-16 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
GOLLASCH VINZENT - - 1916 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GEISLER JOSEF - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GLOMB JOSEF - - 1916-03-09 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
GÁL EUGEN ER.KPL.TIT.ZGSF. I.R. 62 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GUFE ALB[ERT] - - 1916-06-21 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
GNAT JOHANN MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
GEVELER OTTO - PREUSS. RES. INF.RGT. 218 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
GRUSZCZYŃSKI ANTONI LEGIONISTA 5 PP L.P. 1915-07-16 OKOLICE URZĘDOWA Urzędów wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki lubelskie - - -
GARBE HERMANN - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
GURNIK JOSEF - - 1916-07-01 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HABICHT -
GROSS KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GOLDMAN SZCZEPAN - - 1917-01-24 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GROSSCHÄDL JOHANN LDST.INF. IR 47 1915-04-14 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAWRON PAUL - - 1917-06-23 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Grabow -
GANG JOHANN - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GRIMBKE G. LEUTNANT 8 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
GEIKE - RESERVIST R.J.R. 203/10K. - - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
GANSEL RICH. - - 1917-07-31 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GERLACH PAUL UNTEROF. I BATL. I.R.59 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
GROSS BERNHARD GEFR. - 1915-08-11 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
GÓRECKI PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
GÖRLICH WILH. RESERVIST 2 K. R. JÄG. BTL. ? 1914-12-03 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
GRUTZNER PAUL - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GENCZI ANTON ZGSF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GOLDEREICH DAVID LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GOLDAMMER ARTHUR VZFLDW P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
GOTTHEINER GEORG UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GAPE FRANC SZER 6.5.149.J.R 1914-12-08 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
GREULICH PAUL - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
GOIK VINCENZ WEHRM.  L.J.R.2, 8 K. 1915-05-20 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
GOGNIN IWAN INF. - - - Bartne (nr 64) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRALLA THODR. - - 1918-06-12 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
GAWRYLIN FEODOR ROSJA JNF.REGT.116.1.KP 1915-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GAWOREK JOS. - - 1915-03-03 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GRYTZ MAXIMILIAN - - 1918-10-09 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
GOEBEL PAUL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GIERNACZKI THOMAS MUSKETIER 2 KOMP. ERS. BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica prawa
GOTIUR DEMETER JG. K.U.K. F.J.B. 30 1915-05-06 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
GOLANCEW SERGEI RUSS.SOLDAT - 1917-07-26 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GSCHWENDER XAVER GFT. BIR 3 1915-05-05 - Łysa Góra (nr 9) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
GOSSELKE JOSEF FAHRER FAR 217 L.M.K. 1915-12-31 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
GUZY J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GORETZKA KASPER - - - - Krobusz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GLADIS WILHELM GREN. KPGGR 1 1915-05-05 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
GODDE ANTON - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
GRUSCHKA VIKTOR - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GOETZ ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - pomnik
GYORGYEWICS JOSEF INFANT. KUK JR 61/2K 1914-12-26 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
GĄSIOR WOJCIECH - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
GOLLOSSEK FRITZ - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GRUNAU ALFRED ROTMEISTER DER RESERVE HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-01 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GRITTNER MAX GEFR. 3 G.U.R. 1918-10-17 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
GIBROWIK ANTON - - 1916-12-11 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GROCHOWSKI GEORG MUSK. 11.I.R.59 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
GAMBIETZ ROCHUS - - 1915-08-01 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GROSS KONRAD - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
GRELL EDMUND MUSKETIER 2 K. INF. REG. 18 1914-12-26 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
GUNDRUM EMANUEL - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GYÖNGÖS PETER INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GRUNTOVÁD MATHIAS SCH. SCH.R. 12 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRASEL FRANZ WEHRM. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
GOTTHEINER SALLY UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
GEISLER WILHELM SZER 8.J.R.?? - - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
GASZCZYK LUDWIK - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
GRESZCZUK ALEXEY RUSSE  GROCH.RGT.182  1915-05-?? - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
GADE HERMANN GREN. K.P.G.R.Z.F. 1 1915-05-19 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GREUPNER AUG.(UST) - - 1914-12-08 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
GARBER GUSTAV KANONIER - 1918-02-26 Frankenreich Żelkowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - Sorchow-Żoruchowo - obelisk
GÖRLICH JOS. - - 1917-10-28 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GRABIEC JAN - - 1916 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GABZDYL ANTONI - - 1914 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
GÜNZEL KARL WEHRM. 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica lewa
GERGELIJ PETER INF I.R.82 1915-05-07 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
GOROCHOWETZKI TOMA RUSS.SOLDAT - 1917-12-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GAWRILENKO IWAN INF. IR 195 - - Radocyna (nr 43) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GALKOWSKI JOHANN MUSKETIER RES. INF. RGT. 225 1914-10-23 - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GALLE FRIEDRICH - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
GAJDA STANISLAUS - - - - Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GLAUERT HEINRICH GREN. KPGRZF 2 1915-05-06 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
GOTTLIEB GITAL - RUSS. KOS. RGT. 12 1914-12-(05-13) - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
GRUMM JOSEF - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GOLDMANN ALFR. KRFRW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - nagrobek
GEIPLER MAKS SZER. KAH LODZ 1918-03-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
GOJTKA M - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
GORONCZY ADOLF - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GÜN? EKEHARD - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-??-19 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GRÜNER ERNST MASCHINIST MAR.LUFTSCH.ABT. 1917-10-20 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
GRAHN GUST. - - - - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
GAWLISTA PETER - - 1915-02-02 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GRZESIAK JAN. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
GUSOWSKI M. RES. 7 K. INF. REG. 147 1914-11-28 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
GREGAREK FRANZ - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GÁL ALBERT INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GABOR S. - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GUTMANN JAKOB JG. FJB 4 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GOH FRITZ - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
GRABOWSKY KARL - - 1915-06-10 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GIESLER MARTIN SZER 6.83 1914-11-19 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
GAWLAS JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
GROHSMANN EVA - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GLAUBITZ BERNHARD RES.INF. P.I.R. 78 1915-05-12 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GRISKA PAUL - - sie-18 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
GEITSCH STEFAN GEM./SER. I.R.7 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GRALLA IGNATZ - - 1918-04-20 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GÜNZEL REINHARD - - 1914-09-07 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
GABA ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
GAWŁOWSKI ALOJZY - - 1916 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
GRÄTZ OTTO DRAG. 3. ESK. DRAG. R. 4 1914-12-17 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
GRUSCHA MAXIM RUSS.SOLDAT - 1917-10-07 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GUTSCHI FERDINAND RES.INF. IR 27 1915-03-10 - Radocyna (nr 43) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GOLLUB FRIEDRICH - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - ROMANOWEN -
GLÄSNER WILHELM - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
GERBERT ALBERT - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GREIN LEONHARD LST. I.R. 59 1915-05-08 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GAWOR STANISLAUS INF. IR 100 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
GRINTZ - MUSKETIER PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
GŁUSZEK WŁADYSŁAW - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
GOLDMANN MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GOTTSCHALK WALTER ERS. RES. RES.INF.REG.231 4.KOMP 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
GEISLER FRANZ - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRABOWSKI GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GAWCILIUK (?) DIMITRI RUSS. INF.REGT.19.9.KP. 1917-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GRÜNER GUSTAV SCHÜTZE B.SCH.R. 108 - - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - VERMISST
GENG - MUSK. 9. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
GRZESIAK SZYM. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
GORGAS OTTO MUSK. 7/R J.R 226 1915-06-21 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
GASCH JULIUS - - 1914-09-04 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GALÁCZI NIKOLAUS GFT. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GYURACZ ANDREAS INF HONV. IR 16 1915-03-23 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GRASSL KARL SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GABOR SCHLOMA RES.JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
GRUENFELD JAQUES UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GRELOWSKI JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
GALLMEISTER WILHELM - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GÖRBERT ERNST GREN. K.P.G.G.R. 2 1915-05-19 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GROLKA FRANZ - - 1915-06-15 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
GAPIŃSKI JAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
GOLZ PAUL SCHÜTZE - 1918-03-28 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
GRUNER LUDWIG - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
GALICA J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
GRZYBEK ANTONI - - 1916 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
GRABIG ROBERT ERS. RES. 4 K. JNF. REG. 330 1915-02-16 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
GRYDLOW ?ILI RUSS.SOLDAT - 1917-09-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GOBETZ JOHANN RES.INF. IR 27 1915-01-27 - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GIBAS JOSEF - - 1914 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GRUBMÜLLER LUDWIG LST. I.R. 59 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GEBURGER MARTON HONV. HIR 11 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
GUNTZEL MAX. - PREUSS. RES.JAGER. BTL. 19 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
GOLDSCHMIDT GEORG FELIX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GALLEI CORNELIUS ERS. RES. RJR 221/6K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
GOGOLIN JOSEF - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GAJDIK DYMITR RUSSE I.R. 183 / 3 ROTTE 1915-02-10 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
GREGORZIK FRIEDRICH - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GOLOMBEK ALBERT - - 1916-06-24 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
GAUL PAUL - - 1915-01-12 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
GEIER FRANZ - - 1915-09-29 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
GUTSCHE KARL - - 1917-09-20 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - rotunda
GRZYBEK JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
GRAFF OSKAR JÄGER 3 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
GLOBISCH MATHIAS - - 1914-12-28 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GLIGA JOHANN LST. I.R. 62 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GAWRIN NIKITA RUSS.SOLDAT - 1918-03-24 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRABHER GEBHART E.F.TIT.UT.JG. TKJR 1 - - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GEISSLER - WEHRM. P.R.I.R. 217 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
GIESELEI ALBERT ARM. SOLD. ARM.BTL. 4 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GAIDACZEK O. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GLAMM JOH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GREHN ERICH KR.FR. P.I.R. 74 1915-05-16 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GURSCH FRANZ - - 1916-09-24 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kottlischowitz / Kotliszowice -
GEPPERT WINCENTY - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
GROMOLL ALBERT MATROSE. - 1917-11-02 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
GASNIKOW JWAN RUSS. INF.REGT.108.10.KP. 1915-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GRÜNER SAMUEL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
GAWLAK WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Ziempniów -
GLADIS ALBERT MUSKETIER R.J.R.232/5K. 1915-08-10 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
GRZYWAC? ??IE RUSS.SOLDAT - 1917-08-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GOTTLIEB KARL E.F.KPL. SCH.R. 14 - - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRITZO FRIEDRICH - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRONSKEN -
GANSREITER - MUSKETIER - 1914-12-11 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
GORETZKA FRANZ - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GAINSCHNIG JAKOB INF. I.R. 59 1915-05-08 - Brzostek III (nr 225) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GÖDEL WILHELM - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GOLGENKRANZ SALO VZW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GEES HERM. ERS. RESERVIST 3 K R INF R 226 gru-14 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
GOGOLIN THEODOR - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GUTMIENKO ELFIN RUSSE I.R. 183 1915-02-09 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
GRÖNITZ GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GERST ANDREAS GFT. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GRALLA JOSEF - - 1915-06-24 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
GRUNKE ALBERT - - 1915-04-20 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
GÖRLICH JOSEF - - 1916-06-16 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
GAWENDA JOHANN - - 1916-06-24 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
GIBOREK J. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
GOLDMAMER OSKAR ERS.RES 1 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - stella
GRZIWA FRANZ - - 1916-05-12 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GYÖRGY EMMERICH INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GERASIMOW JEGOR RUSS.SOLDAT - 1917-11-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GAWRYŁOWNIKOW - KOSAK IR 16 - - Krzywa (nr 54) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GOGOMANN ALEXANDER JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
GORKE BOLESLAW MUSK. * RES.INF.REGT. 5 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - * RES. (DEHNEN)
GUTTENTAG ERNST VER.DR - 1916-09-22 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GERUT J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GOSSING FRANZ - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GURSCH KARL - - 1918-03-21 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
GRZEMPCZYŃSKI CZESŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
GO? HERMANN - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GRUSCHKA PAUL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
GOLBA J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
GALLY JOHANN HPTM. IR 27 - - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRUNE KARL LANDST. - 1915-09-15 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
GOTTFRID WOJC. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
GEILERT KURT TAMBOUR 9 K. INF. REG. 82 1914-12-10 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
GRONDE KURT - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GÁBOR ANDREAS INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GRÄWINGER ERNST - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GOMMA WILLY - - 1916 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GUNTHER H. - SK2-GARD-RES. R. 1915-01-01 - Ujazd (łódzkie) wieś, gm. Ujazd, pow. tomaszowski łódzkie - - -
GREULICH EMIL - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
GUBB GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GONDSCHAAL MEINHARD RUD. UT.OFFZ. PIR 78 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
GRALLA ROBERT - - 1914-08-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
GÜNTHER LEO - - 1917-10-01 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Pyaschen-Piaszno obelisk
GALGAN JOS. - - 1918-06-18 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GUMIENNY W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
GRUNDMANN HEINRICH LDST. 3 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - stella
GRUBER JOSEF R.SCH. SCH.R.3 1914-12-20 - Skurowa (nr 229) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GOGOLEW PARAMON RUSS.SOLDAT - 1918-07-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GJUKIĆ HAKIJA GFT. B-HIR 4 1915-05-02 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GOTTSCHLING JOHANN WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
GRAPP? KARL DRAG. DRAG.REGT. 1 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GIZICKI L. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GOGOLLOK THOMAS - - 1915-07-17 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
GAREJ UDEM - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GRABIETZ JACOB - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GLUECKSMANN KURT GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GJORJEVIC DIMITRJE INFANT. KUK JR 70 1914-12-27 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
GIES?? ERNST KURASS. - 1915-09-22 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
GISCHEWSKI ADOLF - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GRAF V[ON] D[ER] OSTEN GRIMAR ROTMEISTER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-24 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GORZOLKA JOHANN - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
GECERT HERMANN - - 1915-01-02 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GÓRAK JÓZEF - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
GÜTTNER G MUSKETIER 9 K. E. BTL. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
GAWOLLEK JOSEF - - 1916-08-09 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GALASKA JOSEF ER.RES. PREUSS.R.J.R. 6/220 1915-05-01 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
GRONWALD MAX - - 1918-11-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GORJANC ANTON LDST.INF. IR 87 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAWLIŃSKI ADAM OB. AUFS. K.K. GRENZ SCH.5 1915-04-12 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GOLDARMER FRITZ - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GEHRING GEORG INF. BAYER. RES. INF. REG. 13 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRZIWA KARL - - 1923-07-17 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
GRABOWSKI WINCENTY - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
GELLRICH AUGUST - - 1914-09-04 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GROHS HERMAN GEFREITER FUSL.RGT.122/6K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
GAU ERICH GFT. R.P.K. 85 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GODZIERS FRZ. [FRANZ] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRITZ BERNHARD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GOD JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-15 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GEIGER LEOPOLD JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
GEHEN HERMANN RES. 10. KOMP. GREND. REGT. 3 1914-09-11 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GODZIEK FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
GIGLER ALOJZ INF. - - - Ożenna III (nr 3) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
GEHRMANN GUST. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GORKA THOMAS - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GEBERT WILHELM JOSEF KDTT.I.D.RES. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GONSIOR FRANZ - - 1915 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GRÖNE HEINRICH RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
GĄSZCZECKI HENRYK KAPR. - 1914 - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
GOLITZ FRIEDRICH - - 1915-07-22 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GALONSKA GEORG - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRÖGER HERMANN - - 1917-08-16 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
GOYEN FRANZ MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRABOWSKI FRDR. [FRIDRICH] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GANCARZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRÜNEBERG WILLI UNTFFZ. D. RES. 11 / I. R. 45 1914-12-11 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GOBOW EMILJAN - 30 P.P. 8 K. 1916-04-01 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
GUT STANISŁAW - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
GERIGK F - - 1918-10-08 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
GLOBISCH JOSEF - - 1918-03-23 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GERECKE GUSTAV PION. PREUSS.RES.PION. 47 1915-04-24 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
GROß KARL - - 1916-05-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GRABNER FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-02-21 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GERYK JOHANN GFT. K.U.K. P.B. 4 1915-01-06 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GOMTHER AUGUST - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GÖTZ ADALBERT ERS.RES. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GLOBISCH JOS. - - 1916-09-26 - Otoki wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GAICH JURKO ZIV. FUHRM. KORPS. BACK. 2 1915-04-15 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
GOLDMANN JOSEF - - 1915-09-18 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GASCHKA THEODOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
GOLDNER ROBERT UNTOFFZ. R.J.R.46/4K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
GAWRON LADISLAUS LDST. INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GOLDBACH A. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRITZ PAUL - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GULKE HERMANN MUSK. PIR 46 1915-05-19 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GIBAS JOHANN JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
GRÄFE JOHANN WEHRM. 4.KOMP.LANDW.INF.REGT.84 1914-11-01 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GWIŻDŻ FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
GUSZEW AFANASI FAHNR./ROS. IR 191 1915-01-21 - Grab II (nr 5) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
GAUL REINHARD LEUTNANT 4 Garde Gr. Rgt, 12 komp. 1915 - Lublin II miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GEIGER JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GONSIOR JOSEF - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GUDDAT PAUL GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
GĄSZCZEWSKI HENRYK - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
GRZMEHLE HERMANN - - 1914-08-22 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GALUSCHKA ALEXANDER - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GÓRKA JOHANN KPL. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRAETER ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GAW? PAUL MUSK[ETIER] - 1915-??-24 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
GORBOWSKI STEFAN SZRG. 8 / 225 P.P. 1917-01-27 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 881
GREWE HERMAN - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
GROT JÓZEF - - 1914-12-03 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Szarłata -
GRELICH PAUL - - 1917-05-12 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GOSEN???TSCH FRANCISEK INF. RUSS.I.R. 17 191?-05-06 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
GROSSMANN AUGUST - - 1914-12-03 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GLUSZKOW MICHAEL - - 1916-03-21 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GULJA ANTON LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GINTL MICHAEL INF. K.U.K. I.R. 19 1915-02-13 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GOTTSCHALK FRANZ - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GROSPIĆ KARL LDST.JG. FJB 12 1915-03-09 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GORETZKA MICHAEL - - - - Krobusz-Żabnik wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GRASSER FRANZ JNFANTERIST K.U.K. J.R. ? 1914-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
GROEGER JOSEF - - - - Marianówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GAWLIK EMANUEL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
GUSKI J. MUSZKIETER 150 PP 5 Komp 1915-08-25 - Topilec wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki podlaskie - - tablica
GEBCHAR HEINRICH E.F.KPL. SAN.ABT. VI - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GOLDMANN KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GAWORSKI JOSEF DRAGON ? 1914-12-?? - Wierzchlas wieś, gm. Wierzchlas, pow. wieluński łódzkie - - -
GREINDL FRITZ SCH. SCH.R. 1 1915-01-26 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GOERIGK FRZ. - - 1918-05-30 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
GABRYEL M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GUHAR ANTON ZUGSFUHRER K.U.K.F.J.B. 7 1914-12-10 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
GALGOCZI EMERICH INFT. I.R. 19 1914-11-26 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.66
GOLLETZ PAUL - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
GRODA GREGOR RES. INF I.R.62 1915-05-08 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
GUTOWSKI KARL - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Trzciana (nr 309) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
GEWALD BERNHARD MUSKETIER J.R. 92/1K. 1915-07-01 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
GIERSCH - - - - - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - PAYSCHEN -
GEISLER JOSEF INF. IR 18 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAWENDA VALENTIN - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GLOBISCH ALBERT - - 1918-07-23 - Wasiłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GRABSKI JOHANN LDST. INF. I. R. 20 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRAJCZAREK THEOFIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GOTZMANN OTTO MUSK[ETIER] - 1918-07-19 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
GOTTGENS GOTTFRIED LDSTM. 2/5 LDSTR. I. BTL. POSEN V/5 1918-08-03 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
GROBER NIKOLAUS - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
GEPPE(RT?) G. (GEORG? GREGOR?) DRAGONER 3. ESK. DRAG. RGT. 8(?) 1914-11-30 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
GROSS ADOLF - - 1919 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
GREMER HEINRICH ER.RES. PREUSS.R.J.R. 11/220 1915-05-06 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
GRUNAU ERICH - - 1915-08-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GOLDMANN HAMANN - - 1918-12-30 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GEIR FRANZ JG. TKJR 3 1915-03-27 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GÓRA FRANZ CIV. KUTSCH. ? 1915-04-13 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GRUND AUGUST - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GABLONER ALOIS JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAWŁOWSKI JÓZEF - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
GERLICH ALFONS - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
GRUSCHKA RICH. - - 1918-04-09 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GOLLA IGNACY - - 1915-02-16 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
GLÜCK ISIDOR INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GOPA WILH. [ELM] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GARLICK F. PRIVATE / WLK.BRYTANIA King's Own Yorkschire L.I. 1918-08-22 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
GRIMM RICHARD SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAJEWSKI J. LANDST. - 1917-05-15 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
GACH D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GOLOB JOHANN GFT. K.U.K. I.R. 47 1914-12-03 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
GOTTLIEB JOSEF INFT. I.R. 19 1914-11-21 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.41
GONDRO FRANZ - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
GRUBER FRANZ E.R. I.R.14 1915-05-02 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
GIESE KARL - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - krzyż na postumencie betonowym
GELLRICH JOSEF - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GRANDEK FRANZ INF. LDST.B. 160 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GLATTER FRIEDRICH - - - - Nagodzice wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GNIOLKA JOSEPH - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GACEK FRANCISZEK - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
GÜRTLER JOSEF - - 1914-08-24 - Wasiłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GRANDT GUST. [AV] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GONET FRANCISZEK - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
GWOSDECK KARL FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
GALLUS JOSEF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GÜNTHER RUDOLF JÄGER GDE.R.JÄG.B.4K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - mogiła
GRUMBACH RICHARD - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
GALAS FRANZ JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
GRUNERT FRITZ - - 1915-02-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GOLEW KIRYL - - 1917-01-11 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GASPERI GIUSEPPE LDST.JG. TKJR 3 1915-03-29 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRYCZAK WASIL SCH. K.K.SCH.R. 32 1918-04-23 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GO?LAT FRANZ MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
GAJEWSKI WŁADYSŁAW - 2 P.P. 7 KOMP. 1915-11-12 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GRUNER PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GALLO ROMANO E.R.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAWŁOWSKI RUDOLF - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
GOLDMANN ALOIS - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
GRYSKO JOH. - - 1918-04-14 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GÖTSCH HEINR. OBGFR. - 1918-05-15 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
GNIŁKA TEOFIL LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GÖRKE OSK. [AR] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRIER J. GUNNER / WLK.BRYTANIA Royal Artillery 1918-10-19 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
GAJDA D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRIESMEIER FRANZ SCH. K.K. SCH.R. 27 1914-12-(23-30) - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
GAMBORG JÖRGEN WEHRM. 6 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GACZIELA ANDREAS ZIVIL-KUTSCH. - 1914-12-14 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.36
GASPAR LUDWIK SZER. J. R. 62 1915-04-02 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
GRABA MICHAEL - - 1915-08-04 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GERMAN A. - P.R.I.R.218 - - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
GOLDENBERG KARL - - 1916-11-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GOTSCHKE ADOLF JG. K.U.K. F.J.B. 16 1914-12-10 - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - krzyż na postumencie betonowym
GLASNER HERMANN - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GJUKIĆ NIKOLA LDST.INF. BHIR 4 1915-05-02 - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GOLLY KARL - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GACEK JÓZEF - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
GEISLER RICHARD - - 1917-07-31 - Janówek wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - VERMIST
GALLUS ANDEAS MUSKETIER INF.RGT.21/1K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
GAJDOS LÁSZLÓ HONVÉD 9/5.HONV.GY.E. 1915-03-24 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GLAPP OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GOJOWCZYK ERNST - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GLENEWINKEL WILHELM UT.OFFZ. P.R.I.R. 270 1915-05-03 - Stróżówka II (nr 93) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GALLERT PAUL - - 1918-10-26 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GALLI OTTAVIO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
GUMM KARL - - 1916-10-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GURIN PROKOWE - - 1916--3-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GASSER ALOIS KPL. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
GUSSWALD JOSEF HONV. K. UNG. L.I.R. 13 1915-02-01 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GRZONKOWSKI JOHANN MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
GORUS ANDRZEJ - II BRYG. 2 P.P. 3 KOMP. 1916-12-06 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GŰNTHER AUGUST - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GÄRTNER HEINRICH UT.JG.TIT.ZGSF. F.J.B. 12 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAWRON KAROL - - 1918 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
GABRIEL FRANZ - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GEORGE ALEXANDRU RUMÄN INF.REGT.59.3.KP. 1916-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GRUEL HERM. LDWM. - 1917-06-09 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
GOLEMOWSKI FRANZ LDST. INF. I. R. 56 1915-05-06 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GÖSEL AUG. [UST] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GALAS F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GASZKOWSKI V.