Nazwisk w bazie na literę G: 3993

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
GRALA JAN - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
GLOMBIK PAUL - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GÜNTHER FRITZ MUSK. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
GRUSZKA JAN - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GRONOWSKI JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
GAWRILEW ZACHAR - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
GRYCZYŃSKI C - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
GRUSCHKA ADOLF - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GOŁYSA FRANCISZEK - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1888 BOBROWNIKI MŁ. -
GLAPA JOHANN - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
GURLSCHILTE GEORG GEM/ROSJA I.R.2 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GRZELCZAK MARCIN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
GEISLER ? - - - - Środa Śląska miasto, gm. Środa Śląska, pow. średzki dolnośląskie - - -
GRACZYK JULIAN - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - RUDNIKI -
GILSTER GUSTAW - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
GOLOMBEK AUGUST - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GWODZIEWICZ WŁ. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
GOY ? - - - - Środa Śląska miasto, gm. Środa Śląska, pow. średzki dolnośląskie - - -
GARBELLA JOSEPH - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GRABIETZ ANTONI - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
GOLTZKE PAUL - - - - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
GRZYBAŁA FRANCISZEK - - - pod Gorlicami Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - syn Wojciecha
GACH JOSEF - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GAIDA PETER - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
GŁOWACZ M. - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GLADOS JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GLIGOROWICZ PETER INF. - - - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
GAJDA WAW. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
GISA IGNATZ - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĄBROWICE -
GOLEC THOMAS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GERTZ KARL MUSK. 12 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
GĄSIOR J. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
GLÜCK FRANZ - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GÖLLNER KARL MUSK. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
GRALKA ANTON - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GŁOWACZ MICHAŁ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
GILWIDOWICZ MICHAIL RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GOTTWALD PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GAIER HERMANN - - - - Krobusz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GALUBOWICZ P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GAPIŃSKI JAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
GREINERT PAUL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GABRIEL KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
GÓRECKI WINCENTY - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
GREZLIKOWSKI THEODOR - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
GŁUPI AUGUST - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
GĄSZCZAK JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
GRABS KARL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GAJDA JULIUS - - - - Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GANDZIOR HEINRICH - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
GOLDHAMMER MARKUS JG. FJB 4 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAMROT F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GEPPERT WINCENTY - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
GOLLY KARL - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
GRÖGER EMIL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
GRZESIAK IGN. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
GRAVENHENRICH JOSEF MUSK. PREUSS.R.J.R. 3/??? - - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
GOERKE F - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GUMZ EWALD - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
GRUSZKA LUDWIK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
G? HERMANN? FÜS.? GREN.REGT. 4? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GĄSZCZAK NIKD. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
GRINGMUTH WILHELM - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GRZEMPCZYŃSKI CZESŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
GLOWKA THEODOR - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
GALLAR GEORG - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GOGOLL RICH. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
GRZESIAK JÓZEF - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
GOLDACK R - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GUSINDE B. UOFFZ. M.G. SCH? - - Pierstnica wieś, gm. Krośnice, pow. milicki dolnośląskie - - -
GULAJEW WASYLIJ INF. IR 195 - - Radocyna (nr 43) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GOLOMB KONRAD - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
GABOŚ A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GĄSZCZAK WAL. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
GRICZEMKO MARK - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
GRUSKA KOLAUS - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
GOLLA JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRABOWSKI LEO - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
GRZESIAK TEOD. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
GROß G - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GESAU EMIL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GUTOWSKI PAUL LEUT. D. RES. INF. REGT. 157 - - Kożuchów II miasto, gm. Kożuchów, pow. nowosolski lubuskie - - -
GABSCH K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRYGORIEW AROSTYN FIODOR - - - - Ruda Maleniecka wieś, gm. Ruda Maleniecka, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GIERAK MICHAŁ - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
GLAM A. - P.R.I.R.218 - - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
GOTTSCHLICH FRANZ ANTON - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1894 Eulenburg -
GIRBIG ERNST - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
GAWENDA WILHELM - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
GROEGER ANTON - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GARBE HERMANN - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
GIBOREK J. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
GROßMANN F - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GLAIER PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GUSIEW TEODOR INF. - - - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GENEZI SÁNDOR HONV. H.I.R. 20 - - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GEISLER WILHELM SZER 8.J.R.?? - - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
GAISWINKLERR A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GOERICK EDUA - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
GOJ JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
GRUGER ANTON - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
GRINSKOWIAK - MUSK. - - - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GOYKE FRANZ - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
GUMIENNY FR. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
GRZONKA JOSEF - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
GRZEGORZ J - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GOTTSCHALT GUSTAW - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GAJDACZEK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GORDZIELIK ANTON - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GRUNHEIT JOH - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
GÓRECKI JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
GERBUNUW DYMITRY NIKOLITZ INF. RUSS. - - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
GORŠE JOSEF JG. FBJ 20 - - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRIESERT - MUSK. INF. REGT. 45 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GOYKE JOHANN (U) - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
GABELT ANDR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GEBAUER MAX. - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GIERSCH ALFONS SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GAWEŁ IGNACY - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GOLONKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRUNDMANN HERMANN - 4/R.I.R. 226 - - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GERHARDT ALFR. [ED] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRAPP? KARL DRAG. DRAG.REGT. 1 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GALWAS JOHANN - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE-WIELOPOLE -
GAUW?? O. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GENSIOR J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GABRIEL FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GOTTCHLICH ALFR. - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GIERSCH GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GLECZMAN ALOJZY - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GAYKO EMIL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Schnepien -
GRZYBEK KARL INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GONDOSCH J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GOJTKA F - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
GERNHARBT HERM. [AN] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GEPPICH EMIL JG F.J.B. 2 - - Grab I (nr 4) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
GATTNER FRANZ - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
GIRTH E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GABRIEL WILH. [ELM] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GOTTLIEB HANS SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GAUGLITZ AUGUST - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEISLER JOSEF - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GARNCARZ S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GESCHKE H. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GÖRß WILHELM - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GANG JOHANN - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GURTLER ALOIS - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GLASDER TEODOR - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
GECH MATEUS - - - - Wodynie wieś, gm. Wodynie, pow. siedlecki mazowieckie - - -
GENDARZ EMANUEL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
GLAMOZANIN M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GARDUHN FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GUSINDE FRIEDR. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GAGEL? FRITZ UTFFZ. RES.INF.REGT. 266 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GOLLETZ THOMAS - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
GESSAT OTTO - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Baitkowen -
GEISLER JOSEF - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GARTNER J - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GIESE OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GOLLUB FRIEDRICH - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - ROMANOWEN -
GAUGLITZ KURT - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GASTOŁ FRANCISZEK - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
GREMBLOWSKI JOSEF INF. I.R. 100 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GLOMBIK JOSEF - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE-WIELOPOLE -
GOMOLL H. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
GNIEWKIWSKI W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GÄRTNER W. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GUSINDE KONR. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - obersekundaner
GENZEL FRITZ LTN. JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GOLONSKA ADOLF - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
GUZIK FRANZ INF. - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GOEZ HERMAN SZER. 2.12? - - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
GAWLAS J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GLANZ RUDOLF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GOGOLOK LUDWIG - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GIE? PAUL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GOCZAŁ ANTONI - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
GORETZKI THEODOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
GOJETIC M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GONNG HERMAN - - - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
GEBAUER HERM. [AN] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GIESELEI ALBERT ARM. SOLD. ARM.BTL. 4 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GAZO G - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GOLLETZ JOHANN - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GRUSCHKA IGNAZ - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRITZO FRIEDRICH - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRONSKEN -
GABOR BERNHARD SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - obersekundaner
GURKIN DAVID INF. RUSS. I.R.195 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
GRZĄKA JAN - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
GOLESA H - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GENNERT HERM. [AN] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GORKE BOLESLAW MUSK. * RES.INF.REGT. 5 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - * RES. (DEHNEN)
GRAMSCH GEORG - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - ALT RAUDTEN -
GEDROP F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GWOSDZ IGNAZ - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GOLLETZ KONRAD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GOLDSCHMIDT GEORG FELIX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GOGOLIN THEODOR - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GARBIEC JAN - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
GSTREIN A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GLUCHIN SEMEON RUSS. INF.REGT.7.11.KP. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GENC IGNACY - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
GREGOR PAUL - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
GAWRISCH ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GRUSCHKA PAUL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
GORNIK WILHELM - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
GRISENTI A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRITZ JOSEF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GOLGENKRANZ SALO VZW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GREULICH EMIL - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
GRABOWSKI WINCENTY - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
GUCZ I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GÓRNY JAKÓB - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
GEHRMANN GUST. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GERSTMANN KURT UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GAWLIK EMMANUEL - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GORZOLKA JOHANN - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
GRZESIK ALOIS - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
GROHZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRUND FRANZ - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GAJDA F. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
GREULICH PAUL - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
GONSKA R. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
GORKA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GÖRBE ADAM HONV. K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GLUECKSMANN KURT GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GÖTTERT - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GRUMM JOSEF - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GOLDMAN ALOIS - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GRUBA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRZEŚKOWIAK W - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
GOTTHEINER GEORG UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GRAHN GUST. - - - - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
GASZCZYK LUDWIK - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
GORGOSCH WILHELM - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
GOSSMANN H. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
G?OWZOK FRZ. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
GLATZEL ALOIS - - - - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - vermist
GOETZ ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - pomnik
GRUNWALD - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Monety wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GÓRECKI JÓZEF - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GŁUSZEK WŁADYSŁAW - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
GRUNDEL R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GOTTHEINER SALLY UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
GABRISCH ALEXANDER - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GAWLAS JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
GAWŁOWSKI JÓZEF - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
GAJDA JOHANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
GAIDA BERNARDY - - - - Roszków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
GRAJDIN M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GEISCH ALFRED - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
GESITAKE - GFT. PREUSS.RES.I.R. 10/220 - - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GOLDMANN ALFR. KRFRW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - nagrobek
GIEREK STAN. - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GACEK FRANCISZEK - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
GRÜNER GUSTAV SCHÜTZE B.SCH.R. 108 - - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - VERMISST
GRÜNWALD A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GAUGER FRANZ - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
GRELOWSKI JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
GAREJ UDEM - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GAWŁOWSKI RUDOLF - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
GRUNER LUDWIG - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
GREGA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GERSCH HERM. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Fichtig -
GAWLK MICHAŁ - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
GOLDMANN MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GRABOSCH - WIZEF. GREN. R. 1 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GOGOLIN JOSEF - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GOGNIN IWAN INF. - - - Bartne (nr 64) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GACEK JÓZEF - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
GRZYBEK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GAŃCZARCZYK JÓZEF - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
GLŰCK JOSEF FEUERW. F.H.R. 8 - - Tuchów III (nr 162) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GASSMANN EUGEN - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GRÜNER SAMUEL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
GASCHKA EDUARD - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
GREIF F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GOTISCHLICH EMIL - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
GRZEGORZEK LUDWIK - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
GOSPODARCZYK JOSEF INF. I.R. 100 - - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GONET FRANCISZEK - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
GUHRAUER A. URFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1870-01-19 - nagrobek
GRALLA ALEX. - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
GERUT J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GARBE WILLI - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GOTTSCHLICH PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GAIDA KARL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
GOLA JAKÓB - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GAWLAK WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Ziempniów -
GIELENCZUK LUSTOFIL RUSS. - - - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GESK OTTO - - - - Turowo (pow. piski) wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GALE MICHA GEM. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GAN JOHANN - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GANČARUK BORIS INF. RUSS.I.R. 131 - - Tarnowiec (nr 180) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GIESE WILHELM - - - - Winniki wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
GIZICKI L. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GODELMANN RICHARD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GRÖGER ALFRED - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GERTNER AUGUST - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
GÓRA JAKÓB - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GOLBA J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
GUTOWSKI KARL - - - - Turowo (pow. piski) wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GÄRTNER REINHOLD - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GUILL K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GORKA THOMAS - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GUTTMANN WILLY - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GUZY J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GĄSZCZEWSKI HENRYK - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
GRULICH OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GÜNTHER FRITZ - ERS. BATL. I. R. 51 - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie 1893-10-27 BRESLAU tablica
GODULLA PAUL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
GAZDA ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GIRGSDIES FRIEDRICH PION. SAML.P.R. 18 - - Stróżówka II (nr 93) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GÓRAK JÓZEF - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
GAWLICZEK WOJCIECH - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
GRIESBACH HERMANN SERG[EAN]T - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
GRALLA PETER VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
GRZESIK ALOJZY - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
GELLRICH HERMANN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GYARFAS J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GERGEJ MOCULOZ MERZILOS RIADOWOJ - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 01.09.1915
GALLE FRIEDRICH - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
GERTYCH IGNACY - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
GUTBIER MARTIN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GRZESKA JOSEF - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
GRYGIERCZYK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GUT STANISŁAW - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
GAWLIKOWICZ JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
GORETZKA MICHAEL - - - - Krobusz-Żabnik wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GROSS WALTER - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
GRZESCHIK PAUL VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
GAD MATEUSZ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GERSCH FRANZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GLAZER BOLESŁAW - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
GALKIN IWAN RUSS. I.R.327 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GRINSTEINDEL ANTON GERFR K.U.K. IR 49 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.08.1915
GASLUKA AFANAZI INF. RUSS.I.R.173 - - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GLÄSNER WILHELM - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
GAIDA ANTON - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GUNIA JOHANN - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
GAWLAS FRANCISZEK SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GLUSA WILHELM - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
GRZESCHIK IGN. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
GEBZCZYK JAKÓB - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GERSTMANN PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GAZDA JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GABA ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
GRUSZCZYŃSKI OTTO FRANZ INFT I.R. 77 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 02.09.1915
GIERSCH - - - - - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - PAYSCHEN -
GLATTER FRIEDRICH - - - - Nagodzice wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GORAWSKI PAUL - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GRACA FRANCISZEK - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
GRUBER JOSEF KPL. ÖST. KR. I.R. 14 - - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRUENFELD JAQUES UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GRZESCHIK VINZ. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
GAIDACZEK O. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GARBE ERICH - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GIEBEL HERMANN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GOLA FRANCISZEK I - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GALICA J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
GRABA JOHANN - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
GAIDA JOSEF - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
GALLA OSWALD MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
GAWRYŚ WAWRZYNIEC - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW -
GÖRLITZ WALTER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GIELNIK HEINRICH - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
GAIDA JOH. - - - - Nowa Wieś Prudnicka II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GROMOTKA FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
GOZEK JAN SZEREGOWY / POLAK 22 P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
GLOWATZKI FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GEIDE JOSEF - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
GNIDA FRANZ - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
GAMON THOMAS MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
GOEBEL - MUSK. INF.REGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
GÜNTHER GOTTHARD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
GAWRYŚ WOJCIECH - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - WOLA CHORZELOWSKA nagrobek
GEBAUER E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRÄBER OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GARBAS STANISLAUS - - - - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
GROCHAL WŁADYSŁAW LEGIONISTA 3 KOMP. V BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
GWODZIEWICZ STANISŁAW SZEREGOWY / POLAK 23 P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
GOTTFRIED AUGUST - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
GÖBEL GUSTAW - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GLATZ JOSEF - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
GRZESCHIK  JOHANN - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
GRANICZKA WOJCIECH - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
GARDEJOW JGNATI GEM./RUSS. I.R.133 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GEBAUER O. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRABOWSKI FR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GÖBEL PAUL MUSK. - - - Damianowice wieś, gm. Kobierzyce, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GRABOW GUSTAV - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
GROTOWSKI 'WŁOSTOWSKI' MARIAN LEGIONISTA 4 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
GAWŁOWSKI JÓZEF - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
GARDLO JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GORA PAUL - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
GOLCZYK PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRUND JOSEF - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
GNIDA AUGUST - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GABBATSCH J. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN -
GRAJEWSKI - TAMBOUR G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 23 - -
GEISLER F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRADE ARTH. [UR] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRIES RICHARD MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GLASOW von HANS - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GURSCH F. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GALONSKA KARL - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
GOLDER WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GNIELCZYCH JOHANN - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GROEGER JOSEF - - - - Marianówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GABRIEL H. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MOOSBRUCH -
GOTTSCHLICH P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRAF KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GIESEL KARL - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
GUTTLER WOLFGANG LEUTNANT DER RESERVE - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GROSS N? von ? - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GLASSEN - - - - - Białaszewo I wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - Pomnik
GOLDNER ALB. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GZIK JOSEF - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GOTZMANN RUDOLF - - - - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
GRAMMEL H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRAJEC JOSEF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GALLER WILLIBALD - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
GALBIERZ JOSEPH MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
GARSKI JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
GÖPGENS WILLI - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GOTTWALD EMIL - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
GOLA ALFRED - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
GRANDT KARL, LUDW. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRAMBOW WILHELM - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - FRIEDENSFELDE / UGORY Obelisk
GAŁUSZKA FRANCISZEK - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
GNILKA JOH. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GRABOWSKI GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GRUMIELSKI J. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GIE?SBERG - - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GROSSE ERICH - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
GROHAL STANISLAW INF. LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GIEMSA JAKOB - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
GALLMEISTER WILHELM - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GOTTSCHALK A. WEHRM. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
GROBPIETSCH H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRÄTZER ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GAKIEN??? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
GĄSIOREK FRANCISZEK - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
GRTEL? KARL - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GREGORZIK FRIEDRICH - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GRZESCHIK MART. [IN] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GARBÄTZ E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GRZESIAK STANISLAW INF. LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GOSCH FRANZ - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
GLAMM JOH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GRAPP W. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MOOSBRUCH -
GROBPIETSCH J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRIMM WILH. [ELM] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRIGOJLIS JOSEF GEM./RUSS. I.R.121 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GORCZIKOW - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
GÓRKA JOZEF - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
GOLLASCH JOH. - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRÖNITZ GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GRZONKA VIKTOR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GALISCH OTTO HUS./NIEM. - - - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
GLÄSINER K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GOSSING FRANZ - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GRIEHL K. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
GRUDZENSKI F.O. MUSK. JNF.REG. 150 - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
GROBPIETSCH M. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GROSS BERNH. [ARD] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GALLA I FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
GEISLER GUSTAV - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GUBB GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GULDBRANDSOHN W. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GÓRSKI JOSEF INF. I. R. 20 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAWLIK JOHANN MUSKETIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1898-11-12 - -
GUSZOW ALEXANDER ZGSF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GÖPPERT P. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GONSZCZYK GEORG - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GÜRZEN K. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
GROBPIETSCH W. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GISCHEWSKI ADOLF - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GROSS JOS. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GAWLINA F. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
GÜNTHER RICHARD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GWOSDZ ANTON KANONIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1898-12-06 - -
GRÜLLINER J. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GRAN??? WILH. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GAUGER AUGUST - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - GRAMBOW / GRĘBOWO Obelisk
GOREK RICH. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
GOLLOSSEK FRITZ - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GROSSER ED., HERM. [AN] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRODZKI IGNACY - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
GŁUCA JAKOB KPL. I. R. 56 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GLADO JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
GLAUBIG WILHELM KAN 3 BTL. F.K.R.49 - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GRUSCHKA E. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
GARITZ H. LDST. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
GENKEL HEINRICH - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GÓRSKI ANTON ZGSF. - - - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GÁBRIEL FERENC HONVÉD 3.GY.E - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAŁĘZEWSKI WACŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
GENZ WILLI - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - SCHWENZ / ŚWINIEC Obelisk
G? ? - - - - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
GLOMBITZA JOH. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GORONCZY ADOLF - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GRUBELL W. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRIGORJEW ALEKSANDER RUSS. INF.REGT.24.9.KP. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GUBNER FRITZ ? - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - B.
GAWLINA W. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
GROHSMANN EVA - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GERHRAND H. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - KERBSHORST -
GLANDER HEINRICH - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GARSKI IGNATI SERGT A.K.23 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GROBPIETSCH A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GÜHNA JOSEF INF. I. R. 100 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GONSCHIOR LUDWIG - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Chobie -
GRODNO JAKOB UNTFZ./RUSS. I.R.24 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GĄSIOREK STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
GUTSCHE RICH. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GODZIEWSKI STANISŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
GAWIŃSKI JAN - - - - Siewierz miasto, gm. Siewierz, pow. będziński śląskie - - robotnik
GUDEK LUDWIG MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
GÄDTKE JOH. - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
GNILA FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
GORDALLA FRANZ - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
GARDOMIK STEPHANUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GÓRNY J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
GOLOMBEK VIKT. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
GOTSCHEL WILHELM - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
GŁUCHOWSKI TEOFIL - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
GRABOWSKI STANISŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
GĘBSKI WŁADYSŁAW PODPORUCZNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
GZAKAI JOSEPH MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
GRIEBISCH EMIL - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
GOLETZ ANDREAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
GRISHABER PAULUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GONET STANISŁAW - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
GUSTAFIAK A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
GORASDKA? FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
GROCHOLL PIUS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
GABZDYL JÓZEF - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
GURAJEW ANDREJ INF. IR 34 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRYSKA ???? - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
GODULLA WOJCIECH - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
GOLETZ JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
GÜNZEL WILHELM - - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
GORCZYCA STANISŁAW PODPORUCZNIK - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
GRABIETZ ALOIS MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
GAMROT JÓZEF - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
GIGLA MAX MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
GOLETZ JOSEF - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
GRABKA FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
GLAC JÓZEF - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
GAWROŃSKI JÓZEF - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
GIERA A. - - - - Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GAJCZAK A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ROCZYNY -
GLOMBIK JOHANN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
GOLLA ALOIS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
GIERUSZ JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - BĄCZYLAS -
GÓRAL STANISŁAW - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GOMOLKA JOHANN - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
GRATKA AUGUST MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
GOSZYK JAN - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
GERKOWITSCH BOSCHIJDAR SER.ZIVILGEF. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
GIBAS J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
GNIELKA RINZ. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
GOLLA I FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
GŁOWACZ JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
GROKE FRITZ - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GŁADYSZ STANISŁAW - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
GRZEHLAK GEORG MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
GORSKOW TICHON INF. RUSS.DRUŻINY I.R. 458 - - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRYGIEREK FILIP - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
GLOMBITZA ANTON - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
GIERAŁTOWICZ - - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - TARGANICA -
GOINY THEOPHIL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
GRALKA LEOPOLD - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GORYNA JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
GRALA JÓZEF - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
GRABIETZ JACOB - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GABRISCH ? - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GRUSZKA JÓZEF - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GRZELCZAK ANDRZEJ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
GRE? ? GRENADIER - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
GRUSCHKA VIKTOR - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GOLDMANN JOHANN - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
GOLDBAUM W. - - - - Środa Śląska miasto, gm. Środa Śląska, pow. średzki dolnośląskie - - -
GRONDYS WŁADYSŁAW - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - JAWORZNO -
GAIDA JOSEF - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
GABOR S. - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GIEZA ALOIS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GAJDA Jz. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
GOLOMBEK FLORIAN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GISA FRANZ - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - FALMIROWICE -
GLENSK ANDREAS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GERSTMANN FRITZ MUSK. 12 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
GAWEŁ FR. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
GLENZEL GEORG - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GISA PAUL - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - FALMIROWICE -
GONDRO FRANZ - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GLEIßNER LUDWIG MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
GORAUS F - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
GIEBEL ROBERT - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GUNSWIN ANDREJ GEM/ROSJA I.R.242 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GÓRECKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
GROß - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
GUECK FRANZ - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
GÓRECKI PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
GÜNTHER - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GOYKE JOSEF - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
GROSS FRIEDRICH - - - - Konopki Wielkie wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GERAMOW FEDOR RUSSE  J.R. 91 - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
GĄSZCZAK ANDRZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
GRABS GUSTAW - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GORETZKA KASPER - - - - Krobusz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GUELT BRUNO - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
GAMISCH J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GEPPERT STANISŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
GREJF FRANZ - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
GAUSCH KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
GROSS KONRAD - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
GRUNERT O. OFFZ. STELLV. 2 KOMP. INF. REGT 41 - - Gawliki Wielkie wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GRZENKOWSKI ALBERT - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
GODZIEK FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
GEMKOW ERICH GEFR. 8 KOMP. LANDW. INF. REGT. ? - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GĄSZCZAK JULJ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
GRINGMUTH PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GAJDA STANISLAUS - - - - Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GRAETZER FEDOR - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
GANCARZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GŁOWACKI ANTONI - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
GAWLIK JOSEF - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
GROLL KARL - - - - Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
GROSS JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
GRZESIAK JAN. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
GOLDACK F - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GUSINDE A. - 4 JAG. ? - - Pierstnica wieś, gm. Krośnice, pow. milicki dolnośląskie - - -
GAWRILENKO IWAN INF. IR 195 - - Radocyna (nr 43) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GWIŻDŻ FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
GONCZALOW GREGOR RUSSE  J.R. 91 - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
GĄSZCZAK PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
GRÜTTNER ROBERT - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GESPER FRANZ - K.U.K.PION. - - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GONSCHOR JOSEF - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
GASCHKA PAUL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GOLKS OTTO - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Nattern / Naterki tablica pamiątkowa
GRZESIAK SZYM. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
GROß F - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GEIER GUSTAV - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GORLICH P. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
GRALLA JOSEF - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
GABRYEL M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GIERAK JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
GERMAN A. - P.R.I.R.218 - - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
GOTTSCHLICH FRANZ - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
GALLA PETER - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
GORASDZA EMANUEL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRZESZIK J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken obelisk
GRZYBEK JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
GROß W - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GLÄFER GUSTAW - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GACH D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GIL FRANCISZEK - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
GOTTSCHLICH PAUL - - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1881 Eulenburg -
GRABHER GEBHART E.F.TIT.UT.JG. TKJR 1 - - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRAU OSKAR - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
GROMOTKA ALOIS - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GOYKE AUGUST - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
GIBOREK J. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
GROßMANN G - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GLÄJER ROBERT - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GOTTLIEB KARL E.F.KPL. SCH.R. 14 - - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAJDA D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GREDIG AUGUS - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
GOTTFRID WOJC. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
GAWRYŁOWNIKOW - KOSAK IR 16 - - Krzywa (nr 54) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GIELKE - MUSK. INF. REGT. 45 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GOYKE JOHANN - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
GOTTWALD BRUNO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GALLY JOHANN HPTM. IR 27 - - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GALAS F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GORDZIELIK JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GRAF JOSEF GEFR. RES.INF.REGT. 266 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GRAMSCH WALTER - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - ALT RAUDTEN -
GÄRTNER O. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GEISSLER - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
GELNER O. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GABRIEL ALB. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GOEBEL PAUL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GIERSCH ALFRED SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GAWEŁ JÓZEF - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GOŁĘBIOWSKI P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GĄSIOR WOJCIECH - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
GERKS RUDOLF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRUBER? ? MUSK. RES. INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GIGLER ALOJZ INF. - - - Ożenna III (nr 3) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
GALICKIJ GRIGORJEW - RUSS.I.R.20 - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GASCHKA THEODOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
GLICK A. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GESDORF - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GABRIEL W. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GLASER RICH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GRZESŁO JÓZEF - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GAYKO FRITZ - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Schnepien -
GORGOSCH J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GOJTKA M - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
GAMACZENKO IWAN - RUSS.I.R.293 - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GERULL HERM. [AN] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GERASIMOW GAWRIEL - 6 KOMP. RUSS. ART. RGT. 335 - - Orłowo II miasto, gm. Nidzica, pow. nidzicki warmińsko-mazurskie - - -
GREGAREK FRANZ - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GAWLIK EMANUEL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
GAST ARTUR - - - - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - - -
GLACHOWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GAPBSCH WILLY - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GOTTWALD MAX SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
G?WSKI ? MUSK. RES.INF.REGT. 5? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GOLLETZ PAUL - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
GRABSKI JOSEF INF. I.R. 56 - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GEISLER FRANZ - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GEISLER JOSEF - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GARON K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GIESE OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GÜNTHER KARL GEFREITER LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GARCZEWSKI JAKOB - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
GANY KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GASTOŁ JAKÓB - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
GERLICH ALFONS - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
GNAT W. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
GLETT F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GARNITZ FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GUSINDE JOS. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GANGLUTT PHILIPP JAKOB KAN. FUSSAR.BTL. 38 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GONDRO FRANZ - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
GLÖCKNER GUSTAV - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Baitkowen -
GASTINGER I - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GINZEL ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GALLUS JOSEF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GEWAMLE? MAX - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GIZA JAN - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
GOLDMANN ALOIS - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
GRIMM H. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
GOCH A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GAWEHN ALB. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GÜTTLER WOLFG. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GERUHN JOHANN RES. LDST. INF. BTL. 1/7 GOLDAP - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GOLONSKA MATTHIAS - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
GAWLIK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GOJOWCZYK ERNST - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GREYTA WILHELM - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
GIEHL KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GROBLICKI MACIEJ - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
GOLEMO B - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GEFRS AD. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GOEGEN? WILHELM MUSK. INF.REGT. 131 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GÄRTNER ROBERT - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - THIELAU -
GECI I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRUSCHKA KARL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GABEL VAL. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GUMIENNY W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
GANSE GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
GAWEŁ JÓZEF - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GOLIK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GEPPERT OSW. [ALD] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GASSMANN MAX STABSARZT.DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GRÜNER WILHELM - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
GOLECZKO JOHANN - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
GRIGOROWICZ M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GÖPFARDT - LDSTRM. LD. BTL. LEIPZIG 4 - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GRITZ BERNHARD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GOLDSCHMIDT MAX GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GRZEMIELEWSKI FELIX - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GAWROŃSKI JÓZEF - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
GUBER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GOLIASZ WINC. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
GAWRISCH AUG. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GERSTEL ALFRED LTN. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-06-08 - Rotunda i nagrobek
GIELSOK JOHANN - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
GRIMM MAX - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
GROGOR K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GO? HERMANN - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GRITZ PAUL - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GREULICH HERMANN - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
GROCHOWSKI ZYGMUNT - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
GUDEKA B. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GONSKA J. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
GRA???OSKI ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GERGELY FERENCZ HONV. K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GLUECK HERM. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GENDARZ EMMANUEL - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GRZESIK PAUL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
GRÓL A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GOTTHEINER BRUNO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GAJDA R. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
GREULICH HEINRICH - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
GRUDEK ST. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
GORZAŁKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GROMOLL KARL LANDWEHRMANN - - Vermiszt Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1880-11-07 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
GLUECKSMANN KURTZ UTFFZ - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GARWACKI WŁAD. - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GRUMM TEOFIL - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GORETZKI THEODOR - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GRUBER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GOTTHEINER LEO UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
GAWLAS FRANCISZEK - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
GOSPOS JOHANN - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
GÓRNIAK D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GEBAMEL FRZ. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
GOLDBERG ARTHUR - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1872-08-13 - Rotunda i nagrobek
GWÓŹDŹ JAN - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GOROWICZ KAROL - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
GRUNDT J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRABOWSKY ARN. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GIESA LORENZ - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
GAWŁOWSKI JÓZEF - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
GAWŁOWSKI JÓZEF - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
GRABARITZ FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
GRASSER I - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GERSCH HEINR. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Herrngnund -
GOLDMANN ERNST GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GLOMBIK ALBIN - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GOLDENBERGER HAIM ISRAEL - - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GACEK IGNACY - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
GRYGORCZUK D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GENZ KARL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
GARYOSZYN ANDRY - IR 18 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GARNMANN NORBERT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GOŁKA JÓZEF - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
GRÜNER FRITZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
GREGER T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GAWLIK JÓZEF - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
GIMM KONRAD UNTFFZ. 5 / LANDW. I. R. 84 - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GOLLETZ JOSEF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GOLDMANN WILLY GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882 - nagrobek
GOGOLIN PETER - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GSCHMEIS F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GAWLAS JERZY - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
GRUENFELD WALTER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GWOSDZ STAN. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
GEIER O. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GARBE JULIUS - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GOCKSCH ERNST - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GOLA FRANCISZEK II - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GAWINIAK W. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Szafranów -
GROTZEBACH ADOLF - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
GUMEJIKOW DYMYTER - - - - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GUHRAUER KURT UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GANTZ FRANZ - - - - Winniki wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
GRALLA URBAN - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
GIZICKI G. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GILLMANN BRUNO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GREGOR FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GAIDA PAUL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
GOLA JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GĄSIOR KL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysakówek -
GADOMSKI JOSEPH GEM./RUSS. FEST.ART. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GUTOWSKI ADOLF - - - - Turowo (pow. piski) wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GARSETZ KARL - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
GODE OTTO - - - - Winniki wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
GRYGIERCZYK K. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GRANZOW OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GROSS KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GITTEL WILHELM - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
GRUBA ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GUŁA WJ - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Szafranów -
GATZKA MART. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
GEBURTIG ADOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GWIZDAŁA P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GWIZDALA ADALB - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GALLE HEINRICH - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
GUST OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GRUNBERG MARKUS - - - - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GÜNTHER OSKAR - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GORING PAUL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
GĘSKA IGNACY - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GUT MICHAŁ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
GAWLIK KLEMENS - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
GRIESBACH WALTER OBERJÄGER - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
GRZESCHIK JOH. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
GRZESIK TOMASZ - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
GERNSJÄGER GUSTAV - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GASIEWICZ JAKUB - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
GIURDANS GIERDIAN UNTJAG K.U.K. TKR 4 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 31.10.1914
GLÄSNER ALFRED - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
GERTYCH JAN - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
GRZESKA LEO - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
GRYGIERCZYK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GENC WILHELM - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
GRZESCHIK PAUL - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
GEBACZYK JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GERSTMANN ALFED - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GAZDA FERDYNAND - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GRUBER HERMANN KAN K.U.K.FHR 14 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 30.10.1914
GERMAKOW CIRIL INF. RUSS.REG.131 - - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GERSCHAU FRITZ JAGER - - KARPATHEN Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
GEBHART AUGUST - - - - Nagodzice wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GORAWSKI AUGUST - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GUNIA PAUL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
GÓRNIK MICHAŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
GROSSMANN HEINR. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GRZESCHIK JOH. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
GROCHOWY ANTONI - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GEYER KARL ERICH - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GŁUPI AUGUSTYN - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GABA W. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
GYBROWSKI MICHALY SAP K.U.K. S BAON - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - ekshumacja z 03.12.1915
GLOMER ALOTS - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
GÜTTLER JOSEF - - - - Nagodzice wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRZEJA JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
GOMULKA JOSEF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
GĘBCZYŃSKI WŁADYSŁAW SZEREGOWY / POLAK I DYW. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
GLAPP OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRELLA JOHANN - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
GNIDA ALBERT - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
GALONSKA FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
GAWRYŚ WŁADYSŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
GÖSEL AUG. [UST] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GONSIOR JOS. - - - - Nowa Wieś Prudnicka II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GORTZ MIKOŁAJ LEGIONISTA 4 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
GUTOWSKI WACŁAW SZEREGOWY / POLAK INT. FRONT. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
GINSKI WILHELM - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
GÖBEL FRIEDR. [ICH] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GEIHE ALBERT - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
GOLOMB FRANZ - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
GAWENDA JOHANN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
GÜNTHER HERBERT - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
GRACZ FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
GRABOWSKI PIOTR - - - - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
GEBAUER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRABOW GUST. AV] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRIMOW STEFAN TEODOROWICZ RUSS. - - - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
GRODEK 'ŻAR' FRANCISZEK LEGIONISTA 3 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
GANIEK JÓZEF - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
GALLENSKA JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GOLOMB ALBERT - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
GODZIERS FRZ. [FRANZ] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRUND ALOIS - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
GRANDEK FRANZ INF. LDST.B. 160 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRUSZECKI JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
GEBAUER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRABOWSKI FRDR. [FRIDRICH] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GOBEL HEINRICH GRENADIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GRALKA F. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GURA 'MIRSKI' JÓZEF LEGIONISTA 4 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
GALONSKA ANSELM - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
GBUREK GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GAPIE MARIN GEM./RUM. I.R.66 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GOLDBACH A. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GNIDA STANISLAUS - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GABBATSCH K. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
GRUBERT - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
GERSCH A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GORA BOLESLAW RUSSE - - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GRAETER ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GADENZ CELESTE K.SCH. K.K.K. SCH. R. - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GUTTLER JOSEF MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GRON? von KARL - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GURSCH K. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GALONSKA KARL - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
GOLDMANN KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRZECHZA ANZELM - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GABRIEL P. SCH?TZE - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
GRAF W. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRAJCZAREK THEOFIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRUNDMANN ? - - - - Kątki wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
GOPA WILH. [ELM] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GÄßNER PAUL - - - - Krzewie Wielkie wieś, gm. Gryfów Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
GILLAR MANFRED - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
GRANDT GUST. [AV] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GORAUS FRANCISZEK - - - - Jankowice wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki śląskie - - -
GLOWALLA JOSEF - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
GALBIERZ MAX MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
GROCHOWINA IGNATZ - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GAWRYŚ FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW -
GÖRKE OSK. [AR] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GERASH ERNST - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GIGLA MAX - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
GEBAUER GEORG - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
GOITZE J. WEHRM. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - SCHLAMMSACK -
GROBPIETSCH E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRANZIN K. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GLOTOW IWAN INF. - - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAŁUSZKA FRANCISZEK - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
GNILKA ROBERT - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GRAEPER OSKAR - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GRÜNEWALDT HERM. [AN] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GABRIEL K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GOMOLLA JOHANN - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
GERLACH FRITZ - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GRABOWSKI G. SAN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
GASALSKI WASSILI GEM/ROSJA I. R. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GROBPIETSCH J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRAUNKE FR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GESTAROWICZ - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
GIBAS JÓZEF - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
GROMADA ADOLF - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRÖNIG GOTTLIEB - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GRZESKOWIAK MART. [IN] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GELDNER J. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GLINSKI von FRITZ - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GRIEHL H. ERS.RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
GROBPIETSCH K. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GROLL AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GALEMO KARL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
GRZYB??? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
GRZESKA WILH. - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRUDDA EMIL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GUDIAN WILH. [ELM] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GÖPPERT H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GILSELWELL HANS - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GRYZAN AUGUST - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GRIMDMANN R. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
GROBPIETSCH P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GROSS GUST. [AV] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRE? JOSEF - - - - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
GEBCHAR HEINRICH E.F.KPL. SAN.ABT. VI - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GALLA II FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
GRAUPE GUSTAV - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GALLY J. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
GÜNTHER OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GOLASCH JOSEF SERGANT - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1898-10-03 - -
GÖPPERT R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GRAMING ALB. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GÜRZEN P. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MÜSKENBERG -
GRUGER M. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GLASER FRITZ - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GROSS OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GERLICH PETER - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
GRUSCHKA A. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
GUTKNECHT WALTER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GÜLSLER A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GRIMM WALT. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GAUGER HERMANN - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - SCHWENZ / ŚWINIEC Obelisk
GAIDA FRANZ - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GONSCHEROWSKI FRITZ - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GROTHE RICH. [ARD] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRODZKI STANISŁAW - - - - Lgów wieś, gm. Żerkó