Nazwisk w bazie na literę F: 2023

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
FARON ADALBERT INF K.K.LDST J.R.32 1915-03-05 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
FURIANETTO GIOVANNI SOLD. 208.FANT. 1918-07-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-10-07 - -
FIOL HERMANN - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
FELICH HERMANN - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
FLESCH FRANZ ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FREYBERG OTTO GFT. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
FILIMONOW WASILI GEM./RUSS. I.R.3 1917-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
FRITSCH GUSTAV - - 1916-08-19 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
FLOR KARL KPL KK LIR 31 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRANKE WILHELM - - 1914 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FRASSEK AUGUST - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
FAHN A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
FEKETE STEFAN HONV. K.U.HONV.I.R. 24 1914-12-22 - Gromnik II (nr 146) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRANCHI BENVENUTO SOLD. 21.FANT. 1918-07-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898 - -
FRITZ STEFAN JG. TKJR 4 1915-03-18 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FREUND KARL INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
FEPS FERENC TÜZÉR 3.HONV.TÁB.TÜ.E. 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
FERCHODINOW JMOMUDIN GEM./RUSS. I.R.1 1917-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
FALKENHAM A. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
FRANZKE W. - - 1915-09-26 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
FIEGL K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
FEDRIZZI MAX SCH K.SCH.R.II lut-15 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
FUSCO ANGELO SOLD. 980. 1918-04-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-02-11 - -
FIOLA JOHANN - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
FÖRSTER ROB. - - 1915-07-17 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
FRANZ ERNST REINHARD ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FILIPENKO GREGOROW RUSS. INF.REGT.177.2.KP. 1915-06-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
FRAISL JOSEF KOMP HORN KUK IR 49 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
FOLDROWNIK PAUL FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
FRANZ FRANZ 2 - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FREITAG FRIETZ - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
FARANA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
FRANZ ANTON INF. K.U.K.I.R. 18 1915-05-08 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRANCISCONI LUIGI SOLD. 533.MITR. 1918-07-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
FARANSKI MIKLOS ZGSF. T.K.J.R. 4 1915-03-19 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FIAŁEK PETER GFT. I. R. 56 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
FERRARINI ALBERTO GEM/WŁOCHY I.R.231 1919-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
FIEGERL A. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
FLADE BRUNO - - 1917-03-05 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - obelisk
FISCHER HARTWING SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-06 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
FRANCHIK JOSEF INF. K.K.GDSF J.R. 21 1914-12-(22-24) - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
FREDRICH WILLI - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
FONFARA KARL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
FENKAL JOHANN - - 1915-04-15 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
FAUSTMANN ERNST - - 1916-07-03 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1891-03-18 - -
FRÖHLICH OTTO E.F.FLDW.KDTT.ASP. T.K.J.R. 4 1915-03-19 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FILIPJEW TIMOFEI UTFFZ/ROSJA I.R.284 1919-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
FURSCHNALER SEBASTIAN K.SCH. K.K.K. SCH.R. III 1914-11-16 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
FRANCOIS von WILHELM LEUTNANT PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
FRANZ WILHELM - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FRANKE ERNST - - 1918-04-22 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - -
FAWEL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
FÜZI JÓZEF KPL. (KÁPL.) K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRANCO PIETRO - - 1918-12-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-07-08 - -
FEISTL THOMAS INF. P.I.R. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FIKER JOSEF INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
FESKAN ALOCU GEM/RUMUNIA I. R. 77 1918-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
FISCHER R. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
FRIEDRICH WILHELM - - 1918-05-11 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - obelisk
FI???? LEOPOLD OFFZD. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
FEICHTINGER LUDWIG ZUGSFÜHRER I.R. 59 1915-05-05 - Poręba Radlna (nr 175) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
FREYTAG PAUL - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
FOLLES PA - - ????-??-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
FUBEL AUGUST - FÜS. RGT. 7 1914-12-04 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1885-07-04 - -
FORMETTI GIUSEPPE SOLD. 224.FANT. 1918-07-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1918-01-24?? - -
FILIPOW IWAN GEM/ROSJA I.R.105 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
FRITSCH GEORG LDST.SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FRANKE ARTUR - - 1915-05-05 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
FUHLBRÜCH AUGUST - RES. INF.RGT.218 1915-04-23 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRICKE AUGUST GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
FRANZ - MUSK. RES.INF.REGT.38 1916-11-27 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1896-09-09 - -
FEHSEL ERICH MUSKIETER - 1917-02-15 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie 1855-04-17 - -
FEDORENKO I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
FIEDLER FRANZ SCH. K.K.SCH.R. 10 1914-12-23 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRAOAPANE MARCO SOLD. 159.FANT. 1918-06-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-12-20 - -
FLEGER PETER - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
FISCHER ANDREAS RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FORGOSZ STEFAN INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
FETKEWITSCH OSSIP GEFR/ROSJA I.R.43 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
FLOMM F. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
FRONTZEK JOSEF - - 1914-09-20 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
FISCHER KARL ERS.RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp 7 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
FŰRK THOMAS INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Piotrkowice II (nr 176) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
FUCHS KURT - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
FROST KURT - - 1916-12-06 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
FRANKOWSKI K. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
FOSARO PIETRO SOLD. 3.ART. 1918-01-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-01-06 - -
FILIPOW PETER GEM/ROSJA I. R. 25 1918-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
FISCHER HEINRICH INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FLUDER ALFRED - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
FÜTTERER IGNATZ ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
FARKAS SÁNDOR HONVÉD 9/1.HONV.GY.E - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
FEODOR IWAN IWANOWICZ RUSS. - 1915-05-14 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
FAUKUHL JOHANN MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
FEDORUK E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
FISCHER WILHELM SCH. K.K.SCH.R. 9 1914-11-29 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRIGERIO FRANCESCO SOLD. 25.FANT. 1918-07-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-10-05 - -
FREUND RICHARD MUSKETIER 10 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-08 - Pisz III miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
FISCHER MARTIN UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FÓNAD IGNÁC HONVÉD 10/2.HONV.GY.E. 1914-12-31 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
FIEARU STEFAN GEM./RUM. I.R.26 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
FOIST M. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
FEIGE OSWALD - - 1918-09-16 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
FEDYK MICHAEL INF. IR 95/15 1914-11-20/21 - Okocim (nr 277) wieś, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
FIOŁEK ADALBERT GFT. K.K. LDST.I.R.32 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FUHRMANN K. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
FARUGA FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
FOSSADI EUSEBIO SOLD. 115.FANT. 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-08-01 - -
FILIPOWITSCH PAWEL ZIVILGEF/SERBIA - 1918-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
FIX MAX UTFF. BAYERISCHES RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FICHTNER PAUL - - 1918-04-04 - Sędziemierz wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Neugericht) dolnośląskie - - obelisk
FERBAR JOSEF INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
FEHÉR FERENC HONVÉD 11.HONV.GY.E. 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
FERTESCH J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
FUNDA VEIT WENZEL SCH. K.K.SCH.R. 12 1914-12-24 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
FROSCHETTA GIOVANNI SOLD. 128.FANT. 1918-02-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-04-08 - -
FIETZEK JOHANN - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
FUCHS ERNST MUSK. 11 KOMP. RES. INF. REGT. 265 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
FISCHER WILHELM MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-03 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FRANK OTTO MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
FIJALKOWSKI WAWRZYNIEE GEM/ROSJA A.R.2 1918-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
FRIEDRICH OSWALD - - 1917-08-29 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
FELIKSIEWICZ RUDOLF LTN. KK LIR 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRYDRYCHOWSKI I. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
FUHRMANN O. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
FOLEK LUDWIK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
FILIP FRANZ INF. K.U.K.I.R. 60 1914-10-05 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRANCESCHETTI FLORINDO SOLD. 15.BERS. 1918-04-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884- - -
FREITAG AUGUST INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FIEBER KLEMENT KORPORAL K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
FEIX EMIL LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
FEODOROWITSCH PIOTR GEM/ROSJA I.R.23 1918-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
FEIST GUSTAV RES. M.G.K./REG.228 1914-10-25 - Romanowo II wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
FRANZKE F. - - 1918-11-05 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
FEUERSTEIN A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
FROWEIN FRITZ MUSK. 12 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
FREIER JOSEF - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
FRANTIK FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
FEDOR KARL HUS. KDTT. SCHULLE WEISSKIRCHEN 1914-10-05 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
FLOREA COSTICA GEM/RUMUNIA I.R.34 1917-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
FISCHER I. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
FERENČIĆ JOHANN OFFZ.D. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
FRIEBE M. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
FIEGLER AUGUST - - 1918-09-28 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
FOKSIK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
FULTERER URBAN JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FAITZIK JULIUS - - 1915-09-19 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
FENGLER ALBERT - - 1915-01-17 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
FRANKOLA JAROSLAUS LDST.INF. IR 18 1915-01-21 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FLEISCHER CSINGER - - 1915-02-14 - Zakliczyn I (nr 293) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
FICSUR MLACZO J. HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
FILUSCHIN IWAN GEM./RUSS. I.R.285 1917-08-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
FINSTERBUSCH HUBERTUS FAHNRICH REG. JAEGER Z PFERDE II 1917-07-17 SURWILY (LITAUEN) Łambinowice II wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898-06-11 - -
FRANKE ADOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
FIDEBRANDT EMIL MUSK - 1917-07-26 - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
FUCHS WALTER INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-02 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRANIELCZYK ANDRZEJ - - 1914-11-08 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
FIGURA JOHANN - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
FESSER ERNST - - 1914-12-02 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
FREITAG FRITZ MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
FLOREA GAWRIL GEM./RUM. I.R.44 1917-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
FRITZ J. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
FRANZ MARKO JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
FRÜHMANN SCHABSE GFT. TIT. KPL. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
FRÖHLICH P. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
FLORIAN FRANZ - - 1915-08-08 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
FÖPPER H - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
FUSCHLEBERGER HEINRICH GFT. I.R. 59 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FOITZIK JOSEF - - 1919-01-19 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
FEUEREISEN FRANZ - - 1916-10-03 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
FISCHER JAMPEL SCH. SCH.R. 33 1915-02-16 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FRITZ ADAM PION. 5.GARDE.PION.KOMP. 1915-05-05 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
FIODOROW PROCHOW RUSS. INF.REGT.106.12.KP. 1915-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
FILIPOWSKI STEFAN MUSK. - 1918-10-15 ROSJA Ściborowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
FRIEBE GUSTAV - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
FÜRNSINN FRIEDRICH INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
FILIPPE RICCARDO JG. T.K.J.R. 2 maj-15 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRANIELCZYK PIOTR - - 1914-11-22 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
FRÜHOLZ KARL VIZEFELDWEBEL - 1915-05-04 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
FILIPCZUK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
FUCHS JOSEF - - 1916-02-14 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
FRIESE R. ANTON ZGSF. SCH.R. 9 1914-12-11 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
FLOREA ILIE GEM/RUMUNIA I.R.43 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
FALK ADOLF - - 1916-10-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
FINKE ERICH KF.FR. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1915-01-18 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
FUSS ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
FULSCH - - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
FINK W. - - 1918 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1896 - -
FRANKA W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
FATTARSI LEONARDO JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FICEK KAROL - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
FÖRSTER REINHOLD - - 1915 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
FIBICH LEOPOLD SCH. SCH.R. 24 1915-01-01 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
FLÖGEL RUDOLF SOLD. K.K.SCH.R.11 - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
FIOKDISTOW GIRIL GEM./RUSS. I.R.163 1917-07-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
FLEISCHER JOHANNES - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
FEILHAUER KONRAD - - 1918-03-21 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
FREITAG JOSEF LST. JG. T.K.J.R. 2 1915-02-18 - Roztoka (nr 287) wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki małopolskie - - -
FRENER ALOIS JG. T.K.J.R. 2 1915-05-05 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FINGERHUT R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
FROSE PAUL U Z. FELDW. - 1918-03-28 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
FIBINGER RUD. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
FLOREA JON GEM./RUM. I.R.26 1917-04-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
FERSCHEL JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FISCHER RUDOLF - - 1918-03-26 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
FRONZA KARLO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-02-17 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
FECHNER EMIL SCHÜTZE P.R.I.R. 269 M.G.K. 1 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
FISCHER HERMANN GEFR. - 1917-10-04 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
FRANTEK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
FISCHER JOSEF INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FEDOENKO STEFAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 68 P.P. 1917-08-06 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
FIANKE HEINRICH - - 1915-03-02 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
FIDRMUC JOHANN HPTM. I.R. 18 1914-12-21 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
FUNNEMANN HUBERT FÜS. PREUSS.1.GARDE RGT. Z.F 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
FIRSOW STEFAN SERGT/ROSJA I.R.456 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
FUCHS FRANZ - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
FINSTER PAUL - - 1917-10-17 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
FINK ARON FLDW. I.R. 40 1914-11-05 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
FEUCHTER MATHIAS JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FLORIAN VALENTIN - - 1918-08-05 - Nowa Wieś Prudnicka wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
FISCHER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
FIEBIG ARTHUR - - 1918-07-31 IN FRANKREICH Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
FOŁTA IGNACY - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
FLOREA MARIN GEM./RUM. I.R.37 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
FLOCH JOSEF SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FLECKENSTEIN ERICH - - 1918-10-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
FORSTNER AUGUST ÖST.UNG. KRIEGER - - - Wojnicz I (nr 285) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRANKE KARL MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
FRANK RAINHOLD MUSK. - 1917-12-21 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - zmarły na skutek wojny
FREITAG K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
FORSTNER FRANZ JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FOMENKO PROCHOR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 193 P.P. 1917-10-06 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
FOHLISCH P. - - 1918-10-18 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
FOTTGEBER - FÄHNR. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
FINK THEODOR VZFLDW. GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
FLEANKU JOSEF GEM./RUM. I.R.36 1917-04-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
FAUTSCH PETER - - 1914 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
FAHRMANN - UFZZ 1 GARDE RES. RGT 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
FUZIK JOSEF INF. K.U.K.I.R. 60 1914-12-24 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
FINK JOSEF UNT.JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRENZEL JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
FISCHER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
FRĄCZKIEWICZ M. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
FLOREA PAVEL UTFFZ./RUM. I.R.31 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
FEIGE OSWALD - - 1915 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
FRŰCHTEL FRANZ SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FRANK KURT - - 1914-08-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
FIALO JOHANN INF. K.K.LDST.I.R. 25 1915-04-22 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
FRANZ ERNST FÜS. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 2 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
FABIAŃCZYK WALENTY - - 1917-11-20 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
FUKAŁA M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
FROMMHERZ JOHANN GFT. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FISCHER - GEFR. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
FRANKE ANTON - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
FRANITZA ANTON MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
FREVTAG GOSWIN - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
FLITAN CONSTANTIN GEM./RUSS. I.R.58 1918-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
FLORKOWSKY JOHANN MUSKETIER RES. INF. REGT. 264 5. KOMP. 1915-02-10 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 5
FABJANIĆ IWAN PTRF. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
FOLT(?) H. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
FLIEGEL IGNAZ - - 1916-07-01 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
FLEKNER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
FRIESENECKER JOHANN INF. I.R. 59 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FEIST ALFRED - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
FISCHER VIKTOR INF. IR 18 1915-02-07 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FORMANEK OSKAR ÖST. UNG.SOLD. K.U.K.I.R. 99 1915-05-02 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
FENES LAJOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
FILIPWICZ OSIP GEM/ROSJA I.R.1 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
FUHRMANN FRIEDRICH - - 1918-10-18 - Pokój IV wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie 1883-12-22 - -
FELLMANN OTTO - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
FLIG SEBASTIAN - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
FELBAUER ANDREAS INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRYCHEL PETER - - 1914-11-26 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
FANSELOW PAUL - - 1916-08-10 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - Rotunda
FLIEGNER WILHELM - - 1915-08-15 - Bukowo wieś, gm. Człopa, pow. wałecki zachodniopomorskie - - -
FALCHNER FRITZ FUSL. KPGGR 4 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRANSKIWITSCH IGNATI GEM/ROSJA I.R.224 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
FISCHER CHRISTIAN - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
FLETTSCHOCK ALBERT RESERVIST - 1915 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
FELIX VALENTIN - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
FAULHABER ERNST - - 1915-08-10 POLSKA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FREIS FRANZ ERS.RES. 7K R.I.R. 226 1915-05-27 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
FRANKE JULIUS RESERVIST LDW.INF.RGT 51, 6KP 1914-12-31 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
FAGERER FLORIAN ZGSF. K.U.K.SCH.R. III 1914-12-26 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FOIK JOSEF - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
FEIGE WILHELM - - 1917-05-03 - Janówek wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
FENYAS J. HUS. H.H.R. 3 1915-01-07 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
FISCHER ERICH LTN. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-06 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
FODORENKO ANDRAI GEM/ROSJA I.R.6 1917-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
FUHRMANN A. WEHRMANN 3 K. II E. B. R. J. R. 10 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
FEISTER ROBERT MUSK. - 1916-04-10 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie 1893-02-21 - POMNIK
FELICETTI EUSTACHIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FELS PAUL GEFR. - 1918-09-27 - Rachowice wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
FURA MICHAŁ - - 1914 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
FETHKE WILHELM - - 1916-09-20 - Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski pomorskie - - -
FIRZLAFF OTTO - PGFAR 2 1915-05-08 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRATILA STAVAR RUMÄN INF.REGT.75 1916-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
FRHSE RICHARD UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
FRIEBÖSE JOSEF - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
FLEISCHER AUGUST - - 1916-11-13 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
FRANKE AUGUST - - 1915-03-06 GALICJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FRIEDRICH MAKS LDSTM 6/R J.R 226 1915-06-21 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
FODORANOSCH - SOLDAT OESTERR-UNGAR 1914-11-26 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
FEICHTENSCHLAGER PETER INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-22 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRANIK THOMAS - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
FILIP FRANZ INF. I.R. 18 1915-03-22 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
FOMIN PANTELEI GEM./RUSS. I.R.177 1917-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
FIEGLER PAUL - - 1916-??-16 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
FIEBELKORN F. OFFIZIER 1 F. ART. MUN. KOL. 1915-04-03 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
FELLHAFER I FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FECHNER HERMANN - - 1915-08-14 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
FILIP ŁUKASZ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
FÜRSTENBERGER ERNST - - 1918-03-29 - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
FIEBERG FRIEDRICH LEUTNANT 3 GARDE REG. ZU FUSS 10 KOMP. 1915-08-04 - Cyców wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
FLAMME HEINRICH GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
FREIMANN EDUARD GEM./RUSS. I.R.85 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
FISCHER WILHELM - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
FLEX KARL WEHRM. - 1914-09-09 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
FISTBER RICHARD - - 1914 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
FRITSCHE JOSEF - - 1917-04-11 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FORNALKIEWICZ MICHAEL LDSTM. 3 KOMP.LDSTM.JNF.BATL.POSEN III 1914-11-21 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - płyta I
FRANZ EWALD WEHRMANN 5 L.PROV.KOL XX A.K 1914-10-12 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
FLÜGEL MICHAEL K. SCH. K.K.K. SCH. R. II 1915-02-04 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FISCHER JOSEF INF. I.R. 59 1915-03-29 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
FOMIN SIMION RUSS. INF.REGT.186.15.KP. 1915-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
FRANKE WALTER - - 1916-10-10 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
FRANK OTTO WEHRMANN - - - Młodzieszyn wieś, gm. Młodzieszyn, pow. sochaczewski mazowieckie - - -
FISCHER THEODOR - - 1915-01-28 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
FINK GOTTLIEB JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FILE FRANZ - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
FOŁTA JAN - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
FABIAN J - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
FRIEDMANN XIEWA GEM/ROSJA I.R.5 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
FRITSCH RUDOLF ZGSF. I.R. 56 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
FRINGS GEREON - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
FRIEMEL WILHELM VIZE-FELDW. - 1918-04-02 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
FREUND ROBERT - - 1915-08-30 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1882-02-15 - -
FISCHER KLEMENS - - 1915 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FIODOROWICZ AL. GROSUL HAUPTMANN/RUSS. BALTICKIEGO R. 250 1914-12-15 - Wolbórz wieś, gm. Wolbórz, pow. piotrkowski łódzkie - - -
FRIEDRICH OTTO TRAIN-SOLDAT LDW.INF.RGT 133, 2K 1915-02-16 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
FRANCSI BELA INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-04 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRANKENSTEIN ISIDOR - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
FRIEBE BRUNO - - 1917-04-23 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FRANIOK KARL INF. I.R. 100 1915-05-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
FORMIN SEMEON RUSS. INF.REGT.212.5.KP. 1915-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
FILUSCH WILHELM - - 1917-10-24 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
FANTNER JOSEF INF. K.K. L.I.R. 14 1914-12-10 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
FOLSCH ERICH FÜSILIER - 1918-06-05 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
FISCHER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRICKE MARTIN - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
FREINC W. MUSK. 9 K. INF. REG. 61 1914-11-2? - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
FUZOŃ FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
FABIAN JOHANN - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
FRIGNAGNI OLIVO GEM/WŁOCHY I.R.9 1919-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
FROST ADOLF MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
FISCHER ERNST - PREUSS.RES.JÄGER BARL.19 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
FRANKE K. - - 1918 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
FRANZKE GOTTLIEB - - 1917-03-27 - Karłowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie 1881-07-25 - -
FE??TZELT SZER. - 7 ART. ? 1915-01-15 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
FINKS KSAWERY SZEREGOWY / POLAK II P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
FRAVEZZI SERAFIN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRANUSCHCZYK ALOIS - - 1918-05-17 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
FRANKE JOSEF - - 1916-05-22 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FRITSCHKE KARL E.R.SCH. SCH.R. 9 1915-02-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
FORUBOW FILIPP GEM/ROSJA A.R.9 1917-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
FRANKEN SIERSTORPFF von EDVIN VICTOR - - - - Żyrowa wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
FRANKE FRIEDRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
FINK FRANZ - - 1917-11-17 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
FLAKSIG FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FAUSTMANN ADOLF ERS.RES. J.R.21/4K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
FRIESE FRIEDR. MIL. KRANKENW. FELDL. 3 XX A.K. 1915-01-07 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
FOJCIK ALOJZY - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
FIEDRICH ERNST - - 1918-07-03 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
FROLIONSK DIMITRI ERS.RES/ROSJA I.R.20 1919-04-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
FIEDLER KARL - - 1918-10-19 BEI GRECY Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
FUHRMANN PAUL LTN. P.I.R. 46 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
FREISE HEINRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
FRANKE P. - - 1919-11-12 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
FOITZIK JOHANN MUSK. - 1921-05-11 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
FALKA MICHAEL SZER. J. R. 2. 7 1915-04-01 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
FRYDA JERZY - - - - Dębowiec II wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
FRÖHLICH JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRYCHEL JOSEF - - 1916-07-16 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
FREDRICH ERICH - - 1918-10-03 - Gardno wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
FLEGEL FRANZ - - 1918-09-27 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
FIEFS JOSEF LDST.JG. TKJR 3 1915-04-14 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FOTJEJOW MICHAEL RUSS. INF.REGT.167.12.KP 1917-03-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
FÜRCHTENICHT-BÖNING KARL - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-09 - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
FIRTZLAFF SIEGFRIED MUSK. - 1914-12-25 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
FIECH PETER - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
FIKUS FRANZ SZEREGOWY - 1915-09-25 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1890-02-26 - -
FLEN?A? OTTO ERS.RES. 6K R.I.R. 226. 1915-05-24 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
FOCKE FRIED.WILH. UNTEROFFIZIER LDW.INF.RGT 133, 2KP 1915-06-19 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
FLAIM TOMASO GIUS. JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FREUNO W. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
FIELITZ ERNST - - 1915-07-31 FELDLAZ. ZIEMIANY Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
FAJGÁR KRISTOF JG. F.J.B. 12 1915-03-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
FLEISCHMANN - FLDW P.R.I.R.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
FLORESCU JOHN GEM./RUM. I.R.80 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
FORISCH JOSEF - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
FREIN EMIL RES. J.R. 21. 6 1914-11-17 - Tum wieś, gm. Góra Świętej Małgorzaty, pow. łęczycki łódzkie - - -
FISCHER HEINRICH - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
FEDERSPIEL NIKOL. JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-20 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FISCHER GEORG - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
FISCHER ? - - 1916-05-20 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FAHRNER ALOIS ZGSF. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
FALKENBURG HEINRICH - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
FROHLICH PAUL - - 1917-10-?? - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
FÖRSTER HEINRICH WEHRM. PIR 58 1915-05-08 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
FLÖTZER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FUJCIK ANTONI - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
FURLAN - LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(7-16) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
FOTSCH FLORIAN INF. IR 27 1914-12-15 - Sieklówka (nr 42) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
FIERAK JOHANN INF. ÖST.UNG. - 1914-11-11 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
FROLOW NIKOLAUS ROSJA JNF.REGT.209.6.KP 1915-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
FACHE ADOLF - - 1918-10-20 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
FLEGEL WILHELM INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FRAPPORTE GIOVANNI BATTISTE PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
FARMADIN MATE HONVED HONV.J.R.14 1916-03-29 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
FRANKE ARTUR - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
FLEGER FRIEDRICH - - 1917-11-04 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FALKNER JOSEF LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-10) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
FOEHLINGER - UTFF. PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
FABISCH PAUL - - - NIEMCY Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
FRŰHHOLZ KARL MUSK. PIR 58 1915-05-04 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
FORER RUDOLF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FALUNER LEOPOLD UNTSARJAGR K.U.K. J.R. 10 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - NAGROBEK KAMIENNY
FEDA JOSEF - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1894 - J. Drogomir go nie wymienia
FROLOW WASILIJ GEFR/ROSJA I. R. 180 1917-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
FRANKE KARL INF K.K.SCHL. AUF. ABT. IX 1917-10-03 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
FLEISCHMANN VZPLDW - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
FÖRSTER KARL INF. BIR 22 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FEDERSPIELER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
FUCHS ANTON LDSTRM K.K.SCH.R.10/8 1917-03-31 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
FENNER OTTO MUSK. PRIR 269 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
FRITSCH ALFRED - - 1917-11-06 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FELLER RINALDO LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-10) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
FRANKE MAX - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
FRONIA MICHAEL - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
FIDLER ALOIS RES.SCH. SCH.R. 12 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FRICK JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FENZ FRANC JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
FRŰHWITH JOHANN INF. IR 27 MGA IV 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
FROMISCHOW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.149 1917-04-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
FREJ TYMKÓW INF. K.U.K. I.R. 58 1914-12-01 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
FISCHER BERNHARD MUSK. - 1918-08-07 - Tąpadły wieś, gm. Brojce, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
FISCHER - WEHRM. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
FRISCHEL ANTON INF. - - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FANSTER ANTONIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - STELA
FLASZ ANTONI - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
FUHRMANN PAUL - - 1916-04-22 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FERRARI ANGELO LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(7-16) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
FRÖHMER HEINRICH KR.FR. KPGGR 2 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
FUCHS WILHELM VZFELDW. PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
FITZEK JOHANN - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzelczyki, pow. krapkowicki opolskie - - -
FRITZ GUSTAV - - 1917-07-22 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
FISHER FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-02-15 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FRITZ HEINRICH PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRAGNER LEOPOLD JNFANT. K.U.K. J.R 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
FAHRIG HEINRICH UT.OFFZ. KPGRZF 2 1915-05-05 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
FSCHAUSCHONKIN FEODOR GEM/ROSJA I.R.255 1918-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
FRISCHMANN RUDOLF INF. ÖST.UNG. 1914-09-24 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
FISCHER K. UFFZ. 1. / LDW. INF. REGT. 75 1914-10-14 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
FLEJTUTA JOHANN JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
FORYŚ LUDWIG KPL. ART.R. - - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
FETKENHEUER FRANZ - L.F.B. 63 1918-09-26 - Zwierzynek wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
FIEBIG OTTO RESERVIST RES.J.R.64/7K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - mogiła
FOKS JAN - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
FIEDLER WENDELIN - - 1916-08-13 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FLEDERBACHER JOSEF LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(7-16) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
FLEISCHER ROBERT GREN. KPGGR 4 1915-05-08 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
FAGAT ISTVAN INF. ÖST.UNG. 1914-10-28 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
FIEBER KARL - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
FILIPEK PAWEŁ - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
FALK HEINRICH SCH. SCH.R. 26 - - Ropica Górna II (nr 68) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FUGGER LEOPOLD INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FASCH RUDOLF MUSKETIER J.R. 78/12K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
FEIX JOHANN LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
FUDULICA RADU GEM./RUM. I.R.50 1918-??-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
FUKSA JOHANN SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-11-21 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
FREYERMUTH GEORG - P.R.I.R. 220 1914-12-10 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
FALTYS JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
FISCHER von OTTO RESERVIST R.J.R.64/3K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - mogiła
FRISHONZ JOSEF JNFANTERIST K.U.K. J.R. 8 1914-11-22 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
FISCHER ALFRED - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
FRANCESCONI EGIDO LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
FLOSSL MAX GREN. KPGRZF 2 1915-05-06 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
FALUSI FRANZ INF. K.U.K. I.R. 83 1915-01-31 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
FELKE AUGUST - - 1917-10-20 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
FÄUBER KLEMENT RES.GFT. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FRANKHAUSER MICHAEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FINKE RUDOLF MUSK. I.R.1/167 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
FRISCH JAKOB LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
FRÖDRICH PAUL - - 1918 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
FÜRTÖS LADISLAUS INF. K.U.K. I.R. 39 1915-04-14 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
FUHRMANN FRANZ WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
FROHLICH ALOIS - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
FÖRSTER PAUL MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.271 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
FLEDERBACHER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
FOLTYN JAN - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
FRIEDRICH LUDWIG LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(7-16) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
FRANKE GEORG RES.MUSK. PIR 78 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
FARKAS GEORG INF. K.U.K. I.R. 63 1915-06-25 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
FROLOW IWAN GEM./RUSS. I.R.96 1917-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
FLINTIE KAROL OFICER - 1915-05-16 - Przeworsk wieś, gm. Przeworsk, pow. przeworski podkarpackie 1884 - -
FINDEIS RUDOLF LDST.INF. IR 98 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FELD SAMUEL SCH. K.K. SCH.R.33 gru-14 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
FORSER JOHANN UNTOFFZ. FR.11/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
FRANKE GEORG - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
FREKAS JOSEF KPL. KUND.L.J.R.10M.KIR 10 HONY CYALE 2 R. 1914-12-11-12 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
FERKO LAJOSZ HAUPTMANN - 1914-12-10 PRZEMYŚL Przemyśl II miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie - - -
FORTSCH - SANITATS UNTEROFFZR. PREUSS. LANDW. INF. REGT. 75 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
FROHNERT AUG. - - 1917-05-04 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
FIŠER JOHANN LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
FEY ADOLF WILHELM MUSK. PIR 79 1915-05-06 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
FORD F.J. 33412 CORPORAL LANCASHIRE FUSILIERS 1918-07-24 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
FEDER GUSTAV LANDWEHRMANN - 1914-10-10 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1882-01-07 - -
FASCHINKA GEORG - - 1918-08-29 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
FELS WILHELM - - ? - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - ?
FILIP ANTON LTN. I.R. 21 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
FRANKOWSKI JÓZEF - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
FREIMANN KARL - - 1916-09-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
FREUND BERNH. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
FEICHTENSCHLAGER GEORG SCHUTZE K.K.K.SCH.R. 3 1914-12-18 - Droginia (nr 371) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
FELIX AUGUST - - 1917-12-03 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
FOLDI SANDOR - - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - ekshumacja z 21.10.1915
FALK OTTO MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
FAHL A. SCHUTZE - 1918-09-26 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
FIŠERA ANTON JG. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
FEDERAU I. MUSKETIER 3 KP. INF. REG. 150 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
FORSTER OTTO ERSATZRESERVIST - 1914 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1884 - -
FALT?EK FRANZ JG. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
FIEBACH OTTO - - 1914-09-21 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
FLEGEL FRITZ GERAS? - 1915-03-20 - Bryłówek wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
FLACHBERBER FRANZ LST. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
FILIP JAN - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
FELS PAUL - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
FREYTAG HANS - - 1915-06-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
FRIEDRICK ERICH - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
FLEISCHMANN DAWID SZEREGOWY - 1916-07-18 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
FRANZEL AUGUST - - 1915-05-10 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - i.B.
FARKAS LADISLAUS - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
FELDBUSCH JAKOB ERS. RES. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
FISZER JÓZEF SZER.  76  WĘGIER P.P.  - - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
FRISCHER MAXIMILIAN RES.KAN. F.H.R. 6 1914-12-18 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
FASSBENDER WILHELM UNTEROFFIZIER 1.KOMP.FLIEGER.ERS.ABT.11 1917-06-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-05-31 - -
FRANKE JOHANNES LEUTNANT - 1916 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1886 - -
FERKO JANOS HONV. K.UNG.L.I.R.7 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
FRANKE ERNST - - 1915-02-04 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
FIKAR JOSEF INF. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
FREYBERG ERICH - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
FATH AUGUST UNTOFFZ.  L.J.R.133, 7 K.  1915-05-29 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
FLEMMING OTTO - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
FRUNIKE ? - - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
FECHNER GREGOR - - 1918-08-09 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1895-08-09 - -
FOBBE FRIEDRICH - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
FISCHER KARL PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.85 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
FRANTOW JWAN RUSSE KIEW.GREN.RGT.5  1915-01-01 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
FRÝDA EDUARD ZGSF. I.R. 18 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
FLIETHMANN AUGUST KRANKENTRÄGER SAN.KOMP.258.LDW.DIVIS.BREDOW 1917-06-15 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-08-19 - -
FRIEGE ERNST UNTEROFFIZIER - 1916-06-09 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1882-04-11 - -
FRANCZ SAM. PREUSS.LDST.ERS.BTL. K.UNG.L.I.R.9 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
FRANKA P. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
FRANKE WILHELM - - 1916-10-11 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
FIERANDER ANDROF INF. I.R. 25 - - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
FENSKE ERICH - - 1916-08-01 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
FRANKE HERMANN ERS. RES.  L.J.R.72, 2 K.  1915-06-23 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
FALK GUSTAV - - - - Winniki wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
FUHRMANN BRUNO - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
FEREROWICZ WITOLD SZER. 1. BRYG. POL. LEG 1916-06-17 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
FUHL ANTONI - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
FORIMANN JOHANN - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
FLIEGNER LEO UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
FRITZ RICHARD RES. 4. KOMP. INF. REGT. 54 1914-11-01 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
FERKL KARL JG. F.J.B. 12 1915-05-08 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
FREITAG EHRENFRIED LANDSTURMMANN 3.KOMP.RES.JNF.RTG.333 1916-02-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1889-08-01 - -
FRIES? MAX - - 1916-05-06 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
FETUR JOSEF DRAG. K.U.K.D.R. 11 1914-12-12 - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
FELLMANN PAUL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FRIEBE GUSTAV - - 1915-09-04 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
FORGÁRÁN ALEXANDER LST. I.R. 62 1915-05-08 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
FRÖMMIG GEORG - - 1918-06-02 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
FIER MAX RES. M.G.K.  INF. REGT. 54 1914-11-02 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
FIEBACH PAUL schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
FRIES JOZEF CHORĄŻY 13 P.STRZ. 1914-09-20 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
FÄRBER JOSEF - - 1917-05-24 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
FLOHR OTTO - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
FRIEDRICH HERMANN - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
FALTEJSEK VINZENZ RES.INF. I.R. 98 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
FRITSCH OTTO KANONIER 8.BATT.RES.FELDA.RTL.RGT.65 1917-03-29 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-01-18 - -
FERDINAND JOHANN ERS.RES. J.R.74. 3.KOMP. 1915-07-24 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
FRANKE ALFRED - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
FORMA ALEXIUS ? KuK HR 11 1914-12-02 - Kasina Wielka (nr 364) wieś, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - -
FUSSEL PAUL ERS RES IR 46, 3K 1915-05-26 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
FISCHER - GEFREITEN PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
FISAHN PAUL - - 1915-08-21 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
FELKL HEINRICH RES.INF. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
FABIAN JOHANN - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1892-12-16 - -
FLINT H.G. 75889 PRIVATE ROYAL WELCH FUSILIERS 1918-11-27 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
FISCHER ROBERT - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
FISCHER EDUARD - - 1917-08-23 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
FRISCH FRITZ - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
FAHRON EMIL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
FEDOCZAK JOHANN INF. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
FROST PAUL LANDSTURMMANN 4.KOMP.E.LDW.JNF.RGT.72 1916-04-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1872-04-15 - -
FRANKOWSKI STANISŁAW - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
FINKENSTEIN WILLY - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
FOLTYN FERDYNAND - - 1916 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zaginął na froncie rosyjskim
FINN KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
FELSNER FRANZ SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
FLEGER JOHANN FŰS. - 1916-07-09 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
FRI??? ERNST - - 1918-06-29 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
FUSSEL REINHOLD - LJR 7 1915-05-15 - Tumlin-Wykień wieś, gm. Miedziana Góra, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
FLOREK KARL INF. LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
FRANK JOH. schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
FISCHER O. - - 1915-03-27 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
FRIEDRICH GUSTAW - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
FOERSTER JOSEF SCH. SCH.R. 9 - - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
FELS PAUL - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
FIETKAU GOTTFR. SAN. GEFR. - 1915-08-13 RUSSLAND Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
FLADERER KAZIM. - - 1920 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1902 - Kl. IV
FEDOROW ORMATOJ RUSSE  SIBIR.RGT.111.32  1915-05-?? - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
FRAENKEL GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
FILIPOWICZ BENEDYKT SZER. WP - 1918-11-10 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
FUBE FRITZ - 1 R.J. 12 1915-01-03 - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
FISCHER AD. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
FRITZ JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
FLEGER TRAUGOTT FŰS. - 1916-07-05 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
FIEDLER LOUIS - - 1915 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
FRANKE RICHARD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
FLIETH FERDINAND GEFR. 6/J.R.140 1914-12-05 - Wólka Wojsławska wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
FRIESE JOS. schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
FOX J.H. 85905 PRIVATE NOTTS. & DERBY REGIMENT 1918-09-?? - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
FISCHER KARL MUSKETIER INF.RGT 82/4KOMP. 1915-08-05 - Syczyn wieś, gm. Wierzbica, pow. chełmski lubelskie - - -
FRIEDRICH RICHARD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
FIELITZ ERNST - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
FAMULLA FRANZ MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
FRICK RUDOLF WEHRM. 2 KOMP. ? - - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie ????-10-14 - -
FACHLO?ICZ - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
FISCHER RUDOLF KRIEGSFRW.  L.J.R.72, 3 K.  1915-06-14 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
FRANKFURTER FRITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
FRÖHLICH PAUL - MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG 1914-08-?? - Gdańsk miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
FRANKE PAUL - - 1915-05-16 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FISCHER RICH. [ARD] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
FISER JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
FRIESEL FRIEDRICH ERS.RES.S. - 1914-10-04 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
FRIEBE FRITZ - - 1914 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
FROST FR. KAN. STAB. A. ABT. FELD. ART. ? 1914-11-16 - Łęczyca III miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
FUHRMANN FRANZ schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
FRETTER C.G. 292195 PRIVATE CHESHIRE REGIMENT 1918-11-03 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
FRITSCHE ADOLF - - 1914-11-19 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
FRIEDRICHS H. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
FISCHER ERICH - - 1920 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
FINTEL AUGISTIN RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
FINKA JOSEF - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
FRÖHLIAN JOH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
FRIEDRICH HERMAN GRENADIER LIR 22/9K 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
FREUDENTHAL ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1875-04-05 - nagrobek
FLORIANSKI ALFRED - - - - Pasłęk I miasto, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - Pomnik
FISCHER AUGUST - INF. RGT. 156 1917-08-15 na wschodzie Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1888-10-14 - -
FLUGEL GEN. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
FEUERSTEIN FIDEL KDTT.I.D.RES. IR 59 1915-03-28 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
FRIESEL TRAUGOTT LANDST.S. - 1915-08-30 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
FREUND MAX GEFREITER D. R. M.G./R.J.R. 205 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
FEIERABEND HERMANN GEFREITER 3 KOMP INF. RGT 150 1914-12-28 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
FUSS ART. schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
FRÜHSCHULZ ERNST WEHRM. INF.REG.45.ODEP.INF. - - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
FRIEDRICH REINHARD - - 1915-03-18 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
FRITZ OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
FRANKE WERNER - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
FABIAN OTTO WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
FIGURA JOSEF - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
FRANK JOSEF ERS.RES.  L.J.R.47.10 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
FOLTA FRANCISZEK - - - - Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
FREUND ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
FRÖMMING HERM. MUSK. - 1915-09-13 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - -
FORCHE FRANZ - INF. RGT. 51 1918-08-10 na wschodzie Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1898-06-08 - -
FRANK ANT. [ON] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
FIODOROW JOSEF INF. IR 193 - - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
FRANZ WILH. - - 1916-02-29 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
FRANKE ERWIN MUSK. 1 KOMP. RES. INF. RGT. 225 1914-10-28 - Borzymy II wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
FLOSTER HERMANN RES. M. G. KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-05 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
FASBENDER WILHELM - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
FEIGE HANS GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
FORSTER KARL MUSKETIER B.R.A.R.13/1K. 1915-08-03 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
FRIEDRICH HERMANN - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
FELGENTREU ARTHUR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
FISCHER HEINRICH GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
FRANEK NIKODEMUS - - 1917 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
FROLOWICZ JWAN JNFANT.  J.R. 331 - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
FERENCZ THOMAS LDST. JNF. K.U.K.J.R. 82 1915-01-30 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
FREUND SIMON - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895 - nagrobek
FRANZ HERM. [AN] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
FUCHS JOSEF INF. LDST.B. 24 - - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
FREY FRITZ - - 1914-10-29 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
FALKENBERG P. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
FLIEGEL JOSEF - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
FREIBERG KALR UT. OFFZ. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
FEIWELES RICH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
FEUER SAMUEL - - 1916 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1897 - -
FRITSCH JOSEF - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FICK JOH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
FRANZ JOSEF E.R.SCH. SCH.R. 30 1915-02-23 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
FIEDEL FRANZ - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
FRANIA WILHELM - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
FRANSCHOLD ROBERT AUGUST ARMIA NIEMIECKA - 1915-07-21 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
FÜDER GUSTAV GEFR. - 1917-07-18 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
FOERSTER JOH. schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
FROMBERG ERNST WEHR. L.J.R.6/11K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
FRANZ OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
FAUSTER FRANZ LDST.INF. IR 47 1915-02-02 - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FRUKKLUG KARL - - 1915-07-06 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
FECHTNER ARNIM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
FORSTER ERNST - - 1915 - Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1880 - -
FRIEDRICH KARL UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
FUCHS RUD. FELDUNT.ARZT - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881 - Rotunda i nagrobek
FETTISOW NIKITA - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
FOJTZIK SYLWESTER - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
FISCHER PAUL - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FLOREK JOSUF JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
FEKUMIN LAFOLA ROS. - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
FIRCZUK PASULAS JG. K.U.K.F.J.B. 18 1914-12-(1-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
FLUSKE GUSTAV - - 1917-08-07 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
FELIX WOLF KAN. - 1920-07-20 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1899-02-10 - -
FRIESE GOTTFR. LT. D. RES. - 1917-07-19 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
FILIPIAK FR. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1899 - -
FAVILLA CELESTINO SOLD. 231.FANT. 1918-01-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-04-05 - -
FRIEDLAENDER KURT GEFREITER - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
FARKACZ JOHANN INFT. UNG. LST. I.R. 14 1914-12-16 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.29
FRENZEL P. KAN. J. B. FELD A. R. 55 1914-12-03 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
FEY FRANZ UTFFZ. 3 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. DARMSTADT XVIII 1914-11-27 - Dąbrówka III wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
FABINIAK JOSEF GEM./RUSS. I.R.94 1918-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
FRICHTER FRANZ INF I.R.7 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
FASKE REINH. KRGSFRW. - 1915-10-18 - Zagórzyce (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
FROMMTER KARL SOLDAT - 1918-06-03 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1897-11-23 - -
FISTAJKOW MARJIN SZER. 32 p.p. 1917-05-15 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
FACCIANO GIUSEPPE SOLD. 49.FANT. 1918-03-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891- - -
FIEBER PAUL - - 1917-07-29 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
FRENES ANTON JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
FICK PIOTR - - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
FREIER GÄSARE JG. K.U.K.T.K.J.K. 1 1914-12-(6-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
FREIBERGER PAUL - - 1916-09-29 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
FRITSCHE MAX KAN. - 1918-02-23 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1898-05-25 - -
FADKUS WILHERLM RES. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
FEOLA PASQUALE SOLD. 135.FANT. 1922-04-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1901- - -
FRIEDMANN JOSEF - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
FEREKAS ISTVAN HUSAR H.R. 5 1915-01-04 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.16
FABIC HANS JÄGER 3 K. R. JÄG. B. 21 1914-11-24 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
FADEJEW SEMJON GEM/ROSJA I.R.133 1918-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
FELFERNIG JULIUS RES.INF. I.R.7 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
FEHRERBERGER HEINRICH FAHNR.I.D.RES. TKJR 3 1915-04-03 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
FELD ADOLF - - - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
FRANZ GUSTAV SOLDAT (SZEREGOWY) 102 REGIMENT PIECHOTY 1915-09-29 SZAMPANIA Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1890-07-11 - ZAGINĄŁ
FEHLING RICHARD FÜST. - 1916-04-25 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
FAEDDA F.ANGELO SOLD. 115.FANT. 1918-02-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893 - -
FIGURA AUGUST - - 1916 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
FEIERABEND RICHARD WEHR. - 1918-04-09 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
FRITSCH OTTO GEFREITER K.U.K.I.R. 97 1914-12-10 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
FANKE (?) ERICH - - 1915 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
FARCSADI ALEXANDER LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
FISCHER WALTER UTFFZ. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
FROEHLICH ERW. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
FURTLEHNER FRANZ RES. F.-KAN. F.H.R. 3 1915-02-10 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.21
FAST JOHANN ERS. RESERVIST 8 K. GREN. REG. 5 1914-11-27 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
FAGET GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.5 1917-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
FENCI ANDREAS ERS.RES. I.R.62 1915-05-14 - Pilzno I (nr 236) miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
FINAROLLI GIOVANNI FRAN. JG. TKJR 3 1915-03-27 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
FUNFSTUCK OTTO SOLDAT (SZEREGOWY) 133 REGIMENT PIECHOTY 1918-04-06 AUBERCOURT Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1898-11-19 - -
FISCHER - KANONIER Felda.R. 36 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
FAULHABER HERMANN - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
FEIGERT JUL. MUSK. - 1918-04-12 ST.QUENT?? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
FANCELLO GABRIELE SOLD. 90.FANT. 1918-03-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-12-12 - -
FELSMANN FRITZ - - 1915-12-31 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
FEHLOW KARL GREN. 8 K.G.G.R. 5 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
FARFOGLIA ANGELO SCH. K.K. SCH.R. 27 1914-12-(23-30) - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
FRANKE EGON - - 1917 - Kujawy wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
FARKAS JOHANN GFT. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
FEIGENSPAHN KARL UNTFFZ. 1 / LANDW. I. R. 84 1914-12-30 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
FROEHLICH OTTO OFFZ.ASP. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
FILIPOW MICHAŁ SZRG. 3 / 232 P.P. 1917-02-13 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 911
FARANA PAWEŁ - - - - Hażlach I wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
FISCHER GUSTAV UNTEROFFIZIER 5 K. 5 GARD. R.Z.F. 1914-12-18 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
FAISULIN MINGALEJ GEM/ROSJA I.R.202 1919-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
FISCHER JOHANN - I.R.14 1915-05-07 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
FARAONE GEORG INF. IR 87 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
FRIECKE - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
FIEDLER PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
FANTINI CARLO - - 1918-02-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-11-11 - -
FRIEBE ALFRED - - 1915-04-18 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
FRIEDRICHS KARL UNTEROFF. 2 K.R.I.R. 34 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
FRIEDL JOSEF SCH. K.K. SCH.R. 27 1914-12-(23-30) - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
FRANKE JOSEF - - 1917-07-22 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
FERENCZ LUDWIG INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
FOLKERS JOHANN WEHRM. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
FUCHS CARL - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
FRANZ PAUL LDST. 1 / F.D. 10 2 B. 1918-10-13 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
FRANIOK JAN - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
FANAKA SAFIAN GEM./RUM. I.R.11 1918-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
FRECK FRITZ - P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
FUCHS OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
FELLNER JOHANN LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
FIAS LADISLAUS INFANT. K.U.K. I.R. 44 1914-12-27 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
FROESE JOHANN - - - - Marcinowa Wola I wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
FINGER AUGUST - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
FANTINO GIUSEPPE SOLD. 1 1918-11-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-11-15 - -
FICHTNER MARTIN LDSTM. REKR . R . J . R . 46 / 1 K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
FRICKE KARL GEFR. - 1915-07-31 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
FINKE HUGO FAHRER FUHRPARKKOL.80 8.ET.INSP. 1915-05-17 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-13 - nagrobek betonowy
FRANZ ADOLF - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FÜLÖP ILLES INFANTERIST K.U.K. I.R. 82 1915-05-07 - Przeczyca (nr 228) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
FRANKE PAUL GREN. 7 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG 1914-12-15 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
FUCHS LEON.HARD. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
FEDOROWIC MILAN SZER. - 1917-09-19 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1875 - -
FOJTZIK FRANCISZEK - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
FABER JOSEF - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FAES LUIGI JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-24 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica
FIRL RICHARD WEHRMANN RESERVE INFANTERIE REGIMENT 225 1914-10-?? - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
FINK JOHANNES LDST.JG. TKJR 3 1914-11-16 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
FRIEMEL JOSEF - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FRANDABUR DEMETER LDSTRM. K.U.K. I.R. 2 / 12K 1915-04-17 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
FASANO GIACOMO SOLD. 211.FANT. 1918-05-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-18 - -
FRIEDHANDER KURT GEFREITER - 1916-05-22 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
FLIS ANDRZEJ - 1 P.P. 1920-12-08 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
FABISH E. LAN. 2 K LST JNF BTL NEUSALTZ 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
FLEISCHMANN ALBERT LDSTRM. 1 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. KÖNIGSBERG I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
FABBRI GIUSEPPE GEM/WŁOCHY ALP.R.2 1918-11-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
FRATZIAN DIONYSIUS JG. F.J.B. 30 1915 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
FRIEDLAENDER WILL? MUSK[ETIER] - 1918-04-13 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
FEST REINHOLD LDSTMM. - 1917-10-01 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1881-09-09 - -
FISCHER PAUL MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
FRIEDRICH P. - - 1916-09-08 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
FERRARO GIOVANNI SOLD. 212.FANT. 1918-04-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-06-01 - -
FISCHER B. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FREGIN GEORG HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-20 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
FROŁOW GRIGORIJ GFT. RUSS.I.R. 33 1915-02-19 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
FARSCHIN PRICHOR GEM/ROSJA I.R.81 1919-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
FRIEDRICH THOM. WEHRMANN L.J.R. 6/12K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
FEHER JANOS INF HONV. IR 9 1915-04-04 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
FLURINI SISTO - - 1918-07-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-08-18 - -
FÖRSTER JOHANN - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
FUCH HUGO HUS. - 1918-09-08 FRANKR. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1895-07-21 - -
FÖCKEL WALTER PION. PREUSS. GARDE PION. BATL. 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
FEDOROWICZ JEAN GEM/SERBIA I.R.8 1917 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?4 - -
FIEGE KARL SZER 11.83 1914-11-18 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
FARKAS MARTON LST.GFT. H.I.R. 12 1915-01-07 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
FRANCIK ANTON - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
FIRLEJ JAN - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
FÜCK A. - - 1919-05-26 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - VM
FERRETTI ANTONIO SOLD. 278.FANT. 1918-05-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-11-13 - -
FLEISCHHACKER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FLÜCHLINGER - JG. - 1914-12-16 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
FATULINSKI ANISIM UTFFZ/ROSJA I.R.204 1918-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
FRANEK IGNACY - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
FOLLADURI PIETRO SOLD. 67.FANT. 1918-06-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881- - -
FRANKE FERDINAND - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
FALKE JOHANN FUSILIER 3.G.GR.R.11K. 1915-07-24 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
FEDOTOFF EGON GEM./RUM. INF.REGT.107.2.KP. 1915-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
FRANCK DANIEL SZER 10.82 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
FEDIUK EUSTACHIUS E.F.UNT.JG. F.J.B. 30 1915-03-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
FLORKOWSKY JOHANN MUSK. 5 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-10 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
FRASCHKA ADOLF - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
FIECH JOSEF - - 1915-08-24 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
FICK EMIL - - 1914-09-08 - Korytowo wieś, gm. Maszewo, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - Tablica
FIGOLI ENRICO SOLD. 2.BERS. 1918-02-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-01-01 - -
FRANZ A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FEDELER AUGUST MUSKETIER RJR 220/11K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
FEAKTIS WASILY ROSJA ART..BRIG.53.1.KP 1915-06-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
FECHTNER JOHANNES - - 1915-05-14 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
FROCHLINKY ANTON PION K.U.K. I.R. 80 sty-15 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
FRANKE PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
FESTERLING FRIEDRICH GRENADIER G.GR.R.4/4K. 1915-07-17 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
FERI IGINO SOLD. 214.FANT. 1918-05-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-05-06 - -
FEDOTOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.111 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
FENNER OTTO UNTEROFFIZIER 1 K INF REG 21 1914-11-20 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
FLATSCHER ALOIS INF. I.R. 59 1914-12-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
FELDHAUS HEIRICH GREN. 7 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-10 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
FRENZEL WILHELM - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
FILLA URBAN - - 1918-07-26 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
FILARDI PIETRO - - 1918-10-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
FRANZ W. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FICK MICH WRM 2 U 6 KOMP 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
FISCH NICOLAUS LANDSTRM. RJR 218/2K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
FEDETZ JOSEF GEM/ROSJA I.R.22 1917-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
FILTER ROBERT - - 1916-10-02 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
FROMME HERMANN - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRANZ HEINRICH - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
FUHNKE - GRENADIER 4.G.GR.R.1K. - - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
FERRARA GASPARE - - 1918-11-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-02-03 - -
FELICE ANTONIO UTFFZ/WŁOCHY BERSAGL.10 1918-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
FRIEDEK KARL PIONIER 1 FELDK PION BTL 28 1914-11-19 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
FORSTNER JOHANN INF. I.R. 59 1915-03-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
FISCHER AUGUST GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
FALKE ROBERT - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
FERKO EDMUND SZEREG. - 1919-04-25 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
FILIPPI GIUSEPPE - - 1918-04-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888- - -
FUTTER A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FRENZEL . UNTEROFFIZIER ? K. INF. REG. 95 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
FREUDENREICH A. JAGER RJB 19/4K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
FEDJANIN DIMITRI GEM/ROSJA I.R.17 1917-03-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
FIRLEJ JAN - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
FENYAK JOSEF INF. K.U.K.I.R. 65 1914 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
FRIEDRICH HANS - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
FRÖMMING PAUL GREN. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
FERRARA MIRIBLANGELO SOLD. 92.FANT. 1918-11-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-08-19 - -
FEODOROW ANDREI ROSJA LEIBGARDE.15.ESKADR 1917-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
FROSCHAUER LAMBERT RES. ZGSF. I.R. 14 1915-03-19 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
FRONIA PETER - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
FIGURA JOSEF 2 - - 1915-05-05 ROSJA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
FIEBIG HANS - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
FRANCOIS von - BPIM - cze-14 - Kętrzyn I miasto, gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński warmińsko-mazurskie - - nagrobek granitowy
FINO DOMENICO SOLD. 9.BERS. 1917-09-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
FARUGA MAX. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
FUNKE JOSEF VIZEFELDW. RJR 218/6K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
FEDOJANZ OVAK GEM./RUSS. I.R.144 1918-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
FRITSCH KARL ZGSF. K.U.K.F.K.R. 19 1915-02-03 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
FABRITZEK JOHANN - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
FRITSCH WILHELM - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
FREITAG KARL - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
FERRARI GIOVANNI SOLD. 4.BERS. 1917-12-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-08-25 - -
FELGENHAUER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FEDORJENKO FILIP UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 36 1915-03-12 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
FISCHER BERNHARD KANONIER FUSS ARTL. REG. 6 1915-01-19 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
FANIA FLOREA GEM./RUM. I.R.59 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
FOLDA FRANZ WEHRMANN L.J.R.6/10K 5682 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
FIOCCO DOMENICO SOLD. 156.FANT. 1918-?-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-05-23 - -
FLEMMING GUSTAW - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
FOOHTLER KONRAD MKT. - 1918-04-06 FRANKR. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1897-09-07 - -
FIEBIG WILH. GEFR. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
FEDORAKI PETRAKI RUMÄN INF.REGT.75.4.KP. 1916-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
FERENCZ MICHAEL INFANT. KUK JR 69 1914-12-26 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
FAJT JOSEF KAN. G.A.R. 3 1915-01-15 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
FOBER OSWALD - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
FOLEK LUDWIK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
FÓDOR JOSEF ÖST.UNG.SOLD. - - - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRANCHETTI ENRICO SOLD. 272.FANT. 1918-07-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-12-08 - -
FRIES JOSEF UTFF. BAYERISCHES RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FRANA MARTIN INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
FELLNAR LEOPOLD LDST. INF. I. R. 20 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
FERARU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.28 1917-06-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
FRANIK KARL - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
FRANZKE K. - - 1916-08-24 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
FIEDOR P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
FATYGA WŁADYSŁAW LEGIONISTA 1.P.P.LEG.POL 1914-12-23 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
FURLAN BORTOLO SOLD. 89.FANT. 1918-03-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-12-08 - -
FIOL KARL - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
FIEDLER RICH. - - 1917-09-20 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
FÖRSTER RICHARD WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-04 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FRIEDRICH JULIUS LDST. INF. I. R. 56 1915-05-04 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
FILIP PETRE GEM./RUM. I.R.40 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
FORTUNA IGNATZ INF. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRANZ FRANZ - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FIETZEK PETER - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
FAIT J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
FLOREA PETER INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-06 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRANCIOSI RINALDO SOLD. 42.FANT. 1918-06-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-09-01 - -
FALTER JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FUCHS JOSEF GEFREITER K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
FIALA WENZEL LDST. INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
FERRARI ANGELO GEM/WŁOCHY 216 LOMB.BATL. 1919-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
FELSMANN R. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
FURMANEK FELIKS - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
FILIPPI GIUSEPPE JG. T.K.J.R. 2 maj-15 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRADRICH FRANZ - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
FONFARA HERM. - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
FOMIN NIKIFOR RUSS.SOLDAT - 1917-08-29 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
FEIND HERMANN GEFREITER RES. INF. REG. 7 1918-10-14 - Zabór wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
FRITSCH JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FILIPESCU VASILE RUMÄN JNF.REGT. 80.6.KP. 1917-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
FEJES GEORG TAMB. K.U.K.I.R. 60 1915-12-18 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
FÖRSTER KARL PION. PREUSS. GARDE PION. BATL. 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
FRANZ KARL - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
FRIEBE LEOPOLD - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
FARKAS J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
FÁBIÁN DENES HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-22 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRANCO GIACOMO SOLD. 76.FANT. 1918-04-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-11-14 - -
FURDNL ARKADLE ÖSTERR. INF. K.U.K. J. R. 64 1914-02-27 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
FEDERER JOSEF JG. T.K.J.R. 1 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FIEDLER WILHELM MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
FERSANOW MAXIM GEM./RUSS. I.R.270 1917-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
FISCHER B. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
FRIEDRICH AMAND - - 1917-11-22 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - obelisk
FELBERBAUM KIWE MOSES GFT.TIT.KPL. I.R. 15 1914-12-18 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRITZ FERDINAND LTN. T.K.J.R. 4 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
FREITAG WILH. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
FODORENKO GEORGI - - 1916-08-03 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890-04-23 - -
FUBEL HERMANN - - 1915-04-04 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1890-01-03 - -
FUSSENEGGER JOHANN LDST.JG. T.K.J.R. 3 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FONTANELLI ADOLFO SOLD. 247.FANT. 1918-06-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
FILIPOW IWAN GEM/ROSJA I.R.12 1917-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
FIEBIG OTTO - - 1915-09-30 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
FARKAS JANOS TAMB. - - - Przyborów II (nr 274) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
FRENZEL ARTUR GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
FALH - PIONIER BAYR.PIONIER 1916-10-30 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1895-01-03 - -
FRANKE GUSTAV - - 1917-03-23 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - -
FEDORAK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
FALKNER FRANZ INF. K.K.LDST. BAON 97 - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRANZINI CESARE SOLD. 349.MITR. 1918-11-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
FUHRMANN ALEXANDER - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
FIKIERA JOSEF INF. I.R. 18 1914-12-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FOLK RUDOLF ZGSF. I. R. 56 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
FETINOW PIOTR GEM./RUSS. I.R.290 1917-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
FISCHER R. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
FEJA JOHANN - - 1915-03-31 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
FRITSCHE KARL - PREUSS. RES.INF. REG. 220 - - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
FISCHBACHNER ENGELBERD INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Poręba Radlna (nr 175) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
FRITSCH PAUL - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
FRANZ JOSEF - - 1914-11-28 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
FIEBIG GUSTAV - - 1916 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
FORNELLI BARRA TOMASSO SOLD. 120.FANT. 1918-01-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-08-29 - -
FILIPOW IWAN RUSS. ART..BRIG.3.3.KP. 1915-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
FYDRYCH IGNATZ LDST.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
FREITAG HANS VIZEFELDWEBEL - 1915-08-04 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
FRANK JOHANN WEHRM. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
FANTA WENZEL INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
FALUSZ TOMAS - - 1915-05-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
FILSIS HEINRICH RESERVIST - 1915-02-26 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie 1887-06-12 - -
FEDORONKA W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
FISCHER FRANZ GFT. K.K.SCH.R. 9 1914-11-(28-30) - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie