Nazwisk w bazie na literę C: 1783

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
CESZYŃSKI FRANCISZEK - - 1914-12-08 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1892 Szarłata -
CELNER L. - - 1918 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
CHEBAK NICULAI GEM/RUMUNIA I.R.11 1918-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
CIEŚLAK MICHAŁ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - BĄCZYLAS -
CORDES WALTER - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
CHOLEWIK JÓZEF - - 1914 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
CVETREŹNIK MARTIN SCH. SCH.R. 27 1914-12-13 - Wola Cieklińska I (nr 10) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
CUCU MARIN GEM./RUM. I.R.36 1917-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
CHWALLEK KARL - - 1915-07-29 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
CEBULLA JOSEF - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
CHIMIGERU* JOAN GEM./RUM. I.R.1 1917-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
CZERWINSKI MAX FUS. 12 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
CALDERA GIACOMO LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
CYMBALUK SERGIEJ INF. RUSS.I.R. 127 1915-02-07 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
CEDA AMNTON RESERV. - 1915-09-25 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
CONRATH JOSEF - - 1914-11-03 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
CZERNIAKOW PAWEL GEM./RUM. I.R.53 1917-07-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
CHROMEČEK FRANZ SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
CALOSI GIOACCHINO SOLD. 14.BERS. 1918-03-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-09-09 - -
CIROCKI LEON - - 1917-07-29 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1891 Kobysewo -
CIEPŁY JOANNES - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
CHEJSMANN JOSEF GEM/ROSJA I. R. 100 1918-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
CIUPKA THEODOR - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
CHOCHOŁ JOHANN TR. SOLD. K.U.K. TR. DIV. 14 1915-03-07 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
CHIFOR KIMO HONV. K.UNG.L.I.R. 32 M.KIR. 32. HONV.GYAL.EZR. 1915-02-27 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
CZENDLIK KAROL - - 1915 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
CERVENY JOHANN ER.RES.INF. - 1915-02-18 - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
CURELEA NICULAE GEM/RUMUNIA I.R.30 1918-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
CZAPLA WILHELM - - 1917-08-16 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
CIENCIAŁA KAROL - - - - Hażlach I wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
CHIRCA GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.44 1917-08-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
CEIDE M. E. A UNTEROFFIZIER 3 ESK. J??. KÜR. I. 1914-11-19 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
CAMGNOLA LUIGI LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-10) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
CZERNIENKO GRIGORIJ INF. RUSS.I.R. 123 1915-04-10 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
CLEMENS ERWIN - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
CWIELUNG PAUL - - 1914-08-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kottlischowitz / Kotliszowice -
CZESOWIKIN ALEXANDER GEM/ROJ I.R.23 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ČERVENKA KARL SCH. SCH.R. 29 - - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
CAMPERO BATTISTA SOLD. 602.FANT. 1919-01-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-08-10 - -
CZAJA JÓZEF - - 1917-04-03 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1898 Szarłata -
CSENTERIES [CSENTEZIEC] JANOS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
CHELAN MARIN RUMÄN INF.REGT.19.4.KP. 1916-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CEBULLA PAUL - - 1916-07-31 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
CICHAŃSKI KONSTANTYN INF K.K. L.I.R. 32 1916-12-04 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
CSOHANY JOHANN INF. I.R. 65 1915-02-13 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
CUTUTA GEORGE GEM./RUMÄN I.R.67 1917-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
CZECH JÓZEF - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
CZYSZ ANTONI - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
CHIRITOI CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 57 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
CURTH GEORG RESERVIST 3. K. JNF. R. 167 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
CHILOVI DAMIANO - K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
CZAJA FRANZ - - 1917-05-03 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
CHRIS???NSEN AUGUST LTN. PREUSS.R.J.R. 11/219 1915-05-05 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
CEBULLA URBAN - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
CZIGANENKO JOFIM RUSS. I.DIV.20.A.K. 1917-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ČECOVNIK ALOIS L.INF.TIT.GFT. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
CAMPORI GIOVANNI SOLD. 264.FANT. 1918-01-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-06-09 - -
CUSK JOSEPHUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
CHELN STANCU GEM./RUM. I.R.5 1917-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
CEBULLA PAUL - - - - Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
CISLO STANISLAUS INF. K.K. L.I.R. 32 1916-04-15 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
CYPAN LADISLAW CIV.KUTSCH. STAFF. 26 1915-05-11 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
CZALOW PHILIPP GEM/ROSJA I. R. 71 1917-07-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
CZOK TOMASZ - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
CZEJAREK FR. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
CHIRITZA VASILE GEM./RUM. I.R.1 1917-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
CARTARIUS HERM. - - - - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
CIRANI FRANCESCO LDSCH. K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
CZOCK JOHANN - - 1917-02-16 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
CWIENK STEFAN - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
CZILUKANOW WASILI GEM./RUSS. I.R.228 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ČEPUŠ MATTHIAS LDST.INF. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
CANDELA CARLO - - 1921-03-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890- - -
CHARMATZ WILHELM LDST.KAN. FKR 12 1915-04-02 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
CHRISTOPH JULIUS - - 1914-11-16 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
CHELU JAKUB GEM./RUM. I.R.59 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
CZAJA EDUARD - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
CZECH GEORG INF. K.U.K. I.R. 80 1914-12-21 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
CZUBIŃSKI MICHALY CIV. KUTSCH. 11 U.H.KAV. VERPFL.KOLL. 3 1915-05-02 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
CHWIERUT CZESŁAW - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
CZAWLIN IWAN GEM./RUSS. I.R.27 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
CEREMOŻNIK ANDREAS RES.SCH. LDST.MB 11 - - Tarnowiec (nr 19) wieś, gm. Tarnowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
CEBULLA KARL - - 1915-07-25 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
CAERHICHIO LEOPOLDO - - 1918-01-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-12-05 - -
CHITA DUMITRU GEM./RUM. I.R.43 1917-04-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
CONRAD ALBERT JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1894-05-12 ROTHENBURG -
COLLINI ATTILIO LDSCH. K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
CICHOS ANTON - - - - Niwki wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
CIEŚLAK ANTONI - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
CZORNOW GRIGORI GEM./RUSS. I.R.9 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
CISAR JAROSLAUS KPL. K.K.SCH.R. 10 1915-03-08 - Smerekowiec (nr 56) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
CANEPA LUIGI SOLD. 90.FANT. 1918-12-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-09-05 - -
CUMPELIK JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 12 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
COHN GEORG - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - TOST (Toszek) -
CHEORGIE NECULEI GEM/RUMUNIA I.R.1 1918-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
CZAJA STANISLAUS - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
CAMPI de URBAN JG. T.K.J.R. 2 1914-12-08 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
CHAPCZENKO STEFAN INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-26 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
CEBELA MARTIN LDSTRM K.U.K.J.R.17 1917-04-18 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
CZEREMNISCH TROFIM RUSS. INF.REGT.27.11.KP. 1915-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CIURLA JOSEF LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
CALABRESE ARCANGELO SOLD. 10.ART. 1918-04-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-08-20 - -
CHITU JON GEM./RUM. I.R.75 1917-04-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
CAKOWSKI SZAWA KOSAK KOS. R. 2 1914-10-03 - Wolbórz wieś, gm. Wolbórz, pow. piotrkowski łódzkie - - -
CZAIKA JOHANN - - 1916-11-13 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
CONCINI KARL LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-10) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
CZERNY JUL. - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
CZEKAJ JÓZEF - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
CERNÝ JOSEF GFT. IR 36 1915-01-03 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
CANEVARI PIETRO SOLD. 282.FANT. 1918-05-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-05-31 - -
CUBIN ANDREAS RUSS. INF.REGT.211.3.KP. 1915-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CEBULLOK KARL - - 1919-11-24 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
CHIARI GIUSEPPE GEM/WŁOCHY ALP.JAG.RG.6 1918-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
CZERKOWSKI LEONOW ROS. - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
CAGOL ANTONIO OB.JG. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
CHOWORSKIJ - RES.INF. RUSS.ART.R. 5. 1915-04-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
CAPEK MAX - - 1915 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
CHRISTOPH RICHARD - - 1918-09-18 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
CZEREPIOW LAON GEM./RUSS. I.R.251 1917-06-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
CSIGLAN MIHALY LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
CALANCA DELMO SOLD. 89.FANT. 1917-12-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-06-10 - -
CZODROWSKI PAUL - - 1918-04-07 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
CZECH JOHANN - - 1916-11-13 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOLLENDZIN -
CHIVIAC ILIE GEM./RUM. I.R.5 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
CICHON JOSEF - - 1915-12-04 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
CZAMEROTLI RICCARDO LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-10) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
CZAJA JOSEF - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
CZECH ALOIS - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
CZURUPKA IWAN GEM/ROSJA I.R.16 1918-03-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
CANTONI GIOVANNI SOLD. 266.FANT. 1918-08-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881 - -
CZERWINKA EMIL UNTFFZ. - 1916-11-28 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-12-07 Rapatten -
CHRIPUN IWAN GEM./RUSS. I.R.43 1918-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
CYPRIS JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II - - Droginia (nr 371) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
CHLEBIK MAX - - 1918-05-20 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
CIESIELSKI F. - - 1915-02-15 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1893-03-28 Wijewo -
CORTECKA KARL KPL. TIT. ZGSF. I.R. 18 1915-03-25 - Grab I (nr 4) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
CARTA ALFREDO - - 1918-12-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-01-01 - -
CZISSOWSKI JOHANN - - 1915-09-10 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
CSIZMADIA LUDWIG INFANT. KUK JR 44/16 1914-12-24 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
CHLYBOW PAWEL GEM./RUSS. I.R.224 1918-07-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
CHRZASZCZ THEODOR - - 1914-11-08 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
CICHY ALFONS - - 1916 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
CZECH FRANZ - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
CZYMN? ?HIA GEFR/ROSJA I.R. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
CAPELLI ANTONIO PRIG. CIV. 1918-04-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1874-02-17 - -
CZERWONKA JOH. UNTFFZ. - 1917-10-31 - Lanngut Rosja Pogranicze 1891-04-12 Rapatten -
CHRIST STAKO GEM/RUMUNIA I.R.1 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
CZINGER MIHÁLY HONV. H.I.R. 31 1914-10-28 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1881 BARATHEGY -
CZOMMER HIERONYM - - 1918-04-12 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
CIEŚLIK B. - - 1918-08-22 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1896-07-20 Wijewo -
CERNY WENZEL E.R. INF. K.U.K.I.R. 98 1914-11-27 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
CASADEI AGOSTINO SOLD. 246.MITR. 1918-11-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-08-03 - -
CZOPEK FRAN. - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
CLAUSEN L. WEHRMANN 11 K INF REG 59 1914-11-20 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
CHMELEWSKI PETER GEM/ROSJA I.R.328 1919-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
CZAJA WILHELM - - 1914-12-03 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
CHWILKA FELDW. PREUSS. RES.I.R.267 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
CEBULLA JOHANN - - 1918-07-26 - Dolna wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
CHMILLARSKI FRANZ - - 1915-08-29 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
CIGLAR JOHANN INF.TIT.GFT. IR 87 1915-02-20 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
CAPO PAOLO SOLD. 207.FANT. 1918-01-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-09-08 - -
CHEDOR MICHAEL RESERVIST 6 K INF R 147 1914-12-12 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
CHRISTEA ALEXANDRO GEM/RUMUNIA I.R.2 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CZAJKOWSKI FRANCISZEK SZER. 2.P.P.POL.LEG. 1916-08-11 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
CZOK JOHANN - - 1915 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
CIĘŻKI ANTONI - - 1918-06-08 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1899-06-10 - -
CVETREZNIK MARTIN E.R. INF. TIT. GEFR. K.U.K.I.R. 97 1914-12-13 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
CASAMASSIMA GIUSEPPE SOLD. 20.FANT. 1918-03-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-02-26 - -
CEBULLA EDUARD - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
CZUBKOWSKI F. MUSKETIER 7.K.JNF.REG.176 1914-11-29 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
CHOLKIN GRIGORI RUSS. INF.REGT.68 1917-06-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CIBIS ROBERT - - 1917-08-05 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
CSIKOS K. HONV. K.UNG.L.I.R.16 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
CHRZONSZCZ EMANUEL - - 1918-06-19 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
CEBULLA ERICH SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
CINCELLI ANDREA GIOV. JG. TKJR 3 1915-03-28 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
CAPUSO GIOVANNI SOLD. 42.FANT. 1918-06-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-11-03 - -
CONRAD JOH. ERS. RESERVIST 4 K. INF. REG. 49 1914-12-03 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
CHRISTEA GEORGE GEM./RUM. I.R.76 1917-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
CEBULLA KASPAR - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
CHUDALLA JOHANN - - 1918-07-17 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
CIMBAL ERHARD - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
CZERENDIUTKIN DAWID INF. ISMAELSKI REG. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
CASANOVA ATTILIO SERG. 3.FANT. 1918-11-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
CHAUPSKI PAWEŁ - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
CHOLODILOW ALEXANDER GEM/ROSJA LAZARETT.13 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
CZECH J. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
CECH ANTON ZGSF. K.K.L.I. 25 1914-??-?? - Kamionka Mała (nr 357) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
CHRZONSZCZ JOSEPH - - 1918-11-04 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
CEMIN DOMENICO JG. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
CARBONI AUGUSTO SOLD. 128.FANT. 1918-03-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-06-22 - -
CHRISTIAN DANTU GEM./RUM. I.R.59 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
CZIOLLEK ALEXANDER - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
CHUDALLA KONST. - - 1915-03-10 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Boguszyce -
CEBULLA PETER - - 1917-11-29 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
CASELLI GIOVANNI SOLD. 37.FANT. 1918-10-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
CZADER J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
CHOMATOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.209 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
CHECH IGNATZ - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
CHUDOBA JOSEF JNF K.K.LDST.ETAPP.BAON.106 1914-12-?? - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
CZOGALLA FERDINAND - - 1915-05-23 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
CIGLAR ANTON LDST.JG. IR 87 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
CAREACI PABLO SOLD. 76.MITR. 1918-10-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-08-01 - -
CHRISTRELL FLOREA GEM/RUMUNIA I.R.43 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
CZAPLA PAUL - - 1917-05-10 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PONIENTZÜTZ -
COJNIK JÓZEF - 4 PP 1 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
CZIOLLEK PETER - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
CICHOS MAX - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
CASTAGNERI CARLO SOLD. 245.FANT. 1918-11-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-10-05 - -
CZUDABOW SAWELI GEM/ROSJA I. R. 1 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
CZYLOK FR. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
CHEWS PAUL GRENAD. - 1915-10-10 - Lanngut Rosja Pogranicze 1894-03-24 Podleiken -
CHRAMOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.268 1918-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
CSALANU JOHANN PTRF - 1914-12-12 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
CHMIELARS KARL - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
CVIKE ALOIS JNFANTERIST K.U.K.J.R.15/8 1915-09-09 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
CZEWSKY ELIAS ROS. - - - Ożenna II (nr 2) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
CARONE VINCENZO SOLD. 245.FANT. 1918-07-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-12-03 - -
COUBAL JOSEF E.R.JG. FJB 12 1915-02-05 - Ropica Górna II (nr 68) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
CHROMIENKO JWAN RUSS. INF.REGT.279.14.KP. 1915-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CZARNER PAUL - - 1914 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
CALLESEN JNGWERT WEHRMANN L.J.R. 84/10K 1915-03-06 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
CHUDZIK LADISLAUS SCH. SCH. R. 34 1914-12-30 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
CZECH JOHANN LANDSTURM - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
CASTELLI GIUSEPPE SOLD. 70.FANT. 1918-06-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-03-03 - -
CISEK JOSEF RUSSE JNF.DOMSK.RGT.  1914-12-09 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
CALCARI DEMETRIO JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
CINCINMEADA JON RUMÄN JNF.REGT.76 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CREAMER L.W. ??7997 PRIVATE MACHINE GUN CORPS (INF) 1918-06-19 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
CZERNER ROBERT - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PAWŁOWICZKI -
CANTEILL - PTE. WELCH. REGIMENT 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
CIOLEK NIKOLAUS - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
CHRESNIZOW - RUSS INFANT - 1914 - Sędziejowice wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1890-04-11 - -
CECCHINI VITALE SOLD. 15.BERS. 1918-12-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891- - -
CZYCHON HANS - - 1917-11-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
CAP FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
CHROMZOW LUKA RUSS. INF.REGT.249.12.KP. 1915-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CZAPLA HANS - - 1918 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
CAIRNS R. S/40551 PRIVATE THE BLACK WATH 1918-07-25 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
COPONY MARTIN KORPORAL K.U.KJ.J.R. 2/5K 1914-12-21 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
CIPÓ MIHÁLY HONVÉD 10/6.HONV.GY.E. 1914-12-11 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
CYBIK HERMANN - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
CASTIGNOLA CARLO SOLD. 224.FANT. 1918-08-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-10-03 - -
CZERNAK FIEDOR BACKER   FELDBACK.86  1915-01-09 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
CEPKIN IWAN - I.R. 35 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
CINCUA FLOREA GEM./RUM. I.R.59 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
CROSS G. 64893 PRIVATE TY NESIDE SCOTTISH N.F. 1918-11-?? - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
CIBIS FRANZ - - 1916-03-31 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
CRABTREE A. PTE. COLDSTREAM GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
CZAJA FRANZ - - 1917-05-20 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
CECCONELLO NICOLO SOLD. 6.ALP. 1918-09-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-08-28 - -
CZINZOLL ANDR. - - 1916-06-07 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
CHMELIK JOSEF INF. IR 36 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
CHRYSTODULOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 6 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
CZAPLA WILHELM - - 1914 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
CANTRELL J. 9368 PRIVATE WELCH REGIMENT 1916-04-08 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
CSUKAS JOHANN JNFANT. K.U.K.J.R. 2 1914-12-22 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
CZEKANOWSKI E. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
CZECH SYLV - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
CASU PASQUALE SOLD. 98.FANT. 1918-12-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-23 - -
CHELODI GIOVANNI RES.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
CIOABA JON GEM I. R. 45 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
CURL W 7170 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-02-28 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
CIBIS JOHANN - - 1915-12-20 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
CUTHILL J. PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
CASPER JAKOB - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
CZECH ARTUR FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
CELORIA GIACINTO SOLD. 3.FANT. 1918-03-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893- - -
CZINZOLL JOS. - - 19??-02-13 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
CZIHI MICHAEL LDST.INF. IR 18 1915-03-18 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
CHUSNATDINOW SARIF GEM/ROSJA I.R.59 1918-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
CZYBIK JOHANN - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
CHADWICK T. 85761 PRIVATE MANCHESTER REGIMENT 1918-11-05 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
CZURYN EWDOKJM RUSSE TAUR.GREN.R.6 1914-12-17 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
CZEKANOWSKI K. - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
CZECH VINZ. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
CATELAN BARTOLO SOLD. 20.BERS. 1918-06-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-06-26 - -
CIOBANO PAUN GEM./RUM. I.R.59 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
CUTHILL J.G. 8567 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-02-28 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
CERNY FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
CIBIS KARL - - 1916-09-07 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
CHROSNIK PAUL KRANKENWÄRTER KRANK-TRANSPABT.142 11.ARMEE 1917-04-20 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1885-11-12 - -
CZICHON JOHANN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
CEBULA JOSEF GFT. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
CERVELLATI VITTORIO SOLD. 9.BERS. 1918-08-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-01-01 - -
CZANA ONUFER SAPP. - - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
CIABINI PAULO UTFFZ/WŁOCHY I.R.20 1918-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
CEBULLA FRANZ - - 1916 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
CLARKE G.C. 5362 PRIVATE MACHINE GUN CORPS (INF) 1918-09-29 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
CHMIELEWSKI MICHAŁ SZEREGOWY 3 pp LEGIONÓW 1916-04-27 - Kamieńsk miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański łódzkie - - -
CZEKANOWSKY R. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
CZORA JULIUS - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
CAVALLARI GIACOMO SOLD. 363. 1918-02-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-03-29 - -
CHRIST JOSEF ERS.RES.  LDW.JNFT.RGT.23.5. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
CIOBANU DUMITRU GEM./RUM. I.R.59 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
CHABIBULIN CHATYBARACHMAN PIECHUR / ROSJA 95 PUŁK PIECHOTY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1869 Menzelanskai gubernia Ufimska -
CHODL JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
CIBIS PIUS - - 1917-11-02 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
CZAKON RUDOLF - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
CEBULLA PAUL - - 1915-06-12 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
ČERMÁK LUDWIG LDST. INF. SCH. R. 12 1915-01-11 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
CHECCHI CLINIO CAP. 44.FANT. 1918-06-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-07-28 - -
CIESLAR ADAM - L.I.R.31  1915-03-26 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
CINK WILHELM INF. IR 98 1914-12-12 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
CIESIELSKI BARLOMINY RUSS. INF.REGT.6 1914-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CHUDALLA JOSEPH - - 1914-08-20 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
COTTOM RNVR. E. R/5185 ABLE SEAMAN HAWKE BATTN.R.N.D. 1918-08-08 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
CIEPKOW WASILIJ - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
CIEPLIK JOHANN - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
CZERNIA FRANZ - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
CAVECCHIA BETTINO SOLD. 4.BERS. 1918-12-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-06-15 - -
CZECZOR EMIL KANONIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
CIOBANU JOAN GEM./RUM. I.R.54 1917-??-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
CAR JÓZEF KAN. 1 P.ART. 1917-04-07 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 20 - -
CHYTRY ANTON SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
CEBULLA MAX - - 1917-03-15 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
CHOROBIK MELCHIOR INF. I. R. 57 1915-02-13 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
CHIARTANO GIOVANNI - - 1918-02-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-04-15 - -
CZECH PAUL - - 1916-10-12 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
CHRUSZCZOW MIKOLAJ UNTOFFZ.  GEB.ART.BRAG.2  1915-03-04 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
CONRAD HEINRICH INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
CIMPU KONSTANTIN GEM./RUM. I.R.18 1918-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
CRAIG W.G. SECOND LIEUTENANT DURHAM LIGHT INFANTRY 1918-11-05 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
CICHON LUDWIG RES. - 1918-08-29 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
CAMITZ W. GEFREITER 4 KP. INF. REG.151 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
CIASTO JACOB - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĄBROWICE -
CZOCH FRANZ - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
CECCARELLI ERMENEGILDO SOLD. 324.MITR. 1918-10-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881- - -
CHABAL NIKOLAUS SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
CIOBOTA HARALAMBIE GEM./RUM. I.R.58 1917-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
CZESNY ALOIS - - 1916-07-25 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
CHRZANOWSKI MICHAŁ KAN. WARSZTAT ART. POL. 1917-06-13 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
CHUDZIAN - MUSK. 5. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
CHODGOLSKI JAGA INF. RUSS.I.R.124 - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
CZEPLY JOSEF - - 1916-06-26 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
CHIESA PIETRO SOLD. 147.FANT. 1918-04-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-12-08 - -
CIOMPRIASSEU CONST. RUMÄN INF.REGT.?4 1916-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CVITKOWIC IVAN RES. JAGER K.U.K. F.J.B. 31 1915-07-07 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
CHLEBOSCH I FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
CZASLEWSKI RUDOLF - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
CZAJA ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
COMBOS ISTVÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-05 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
CIOTTI LUIGI SOLD. 126.FANT. 1918-07-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-06-29 - -
CHOMYN NIKOLAUS SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
CIOBOTANO ALEXE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
CIESIELSKI WALENTY - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
CHRZANOWSKI PIOTR SZTABS-KAPITAN LEJB-GWARDIA GRENADIERSKIEGO PUŁKU 1914-09-06 Lubelszczyzna Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie 1899-08-03 - -
CIZEWSKI THOMAS RES. 12 KP. INF. RGT. 175 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1887-10-16 - -
CSOMBORDI KAROL - ÖST.UNG.SOLD - - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
CZUDAJ ERNST - - 1915-04-19 Karpaty Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie 1892-11-14 - -
CHIODINI LUIGI SOLD. 57.FANT. 1918-05-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-08-02 - -
CIORESCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.57 1917-06-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
CZUL MARTIN INF. LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
CZALLEK IGNAC - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
CANUEL BRUNO FÜSL. 1 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-01-30 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1894-03-21 - -
CZERWIEC ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
CSIK JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
CIRIANI EGIDIO SOLD. 130.FANT. 1918-03-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-08-30 - -
ČERNY FRANZ LDST.INF. IR 18 1915-03-23 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
CIOBOTARU VASILE GEM./RUM. I.R.26 1917-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
CHIAPARELLI LUIGI SOLD 89 FANTERIA 1918-09-10 - Warszawa I miasto Warszawa, dzielnica Bielany mazowieckie - - -
CHRISTENSEN MATHIAS ERS. RES. 8 / LANDW. I. R. 84 - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
CIECIWA ANDRZEJ - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
COSTAZZA RUDOLF LUIGI R.UT.JG.TIT.ZGSF. T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
CIAMPIETRI GIUSEPPE SOLD. 277.FANT. 1918-11-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-08-26 - -
CERWINKA FRANZ INF. I.R. 28 1915-03-24 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
CIOROIANU PETRE GEM./RUM. I.R.59 1917-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
CARNI KONSTANTY - - 1918-06-05 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
CZINGEN ALOIS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
CASPER - GEFR. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
ĆWIEKA M. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
CSUBA GYULA HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-05 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
CIROLAMI PASQUALE SOLD. 72.FANT. 1918-03-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-10-04 - -
CHORTYNOW IWAN INF. IR 17 - - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
CIOBOTEA BADU GEM./RUM. I.R.36. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
CZERNIEWSKI ZYGMUNT LEGIONISTA 2 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
CZEPIO GOTTLIEB ERS. RES. 2 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG 1914-12-28 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
CLON FRANZ - - 1914-09-30 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1882-10-09 - -
CSORBA FERENC HONVÉD 9/5.HONV.GY.E. 1915-03-16 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
CIAROCCHI TOMASSO SOLD. 150.FANT. 1918-09-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-07-16 - -
CIORTAN GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.62 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
CHARKOW MIKOŁAJ JENIEC ROSYJ. - 1917-05-04 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
CHRISTA LUDWIG ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
COSTACKI BAHKO RUM. - 1917-05-31 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
CWALINNA JOH. - - - - Konopki Wielkie wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
CHRZAN JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
CIRILA VEREBOLY INF. K.UNG.LDW.I.R. 10 1915-05-07 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
CNIGNOLI LUICI SERG. - 1918-10-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-06-08 - -
CZERKACZEW IWAN INF. IR 17 - - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
CIOCADEI CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 22 1918-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
CHMIEL ANNA - - 1918-02-12 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
CIEPIELA ANTONI S.M. - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
CHŁOŃ JAN - - 1914 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
CZACHURSKI VALENTIN LDST. INF. I. R. 20 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
CICULLO ANGELO CAP. 28.MITR. 1918-04-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892- - -
CISMARU JLIE RUMÄN INF.REGT.66.8.KP. 1917-04-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CHINUPE IWAN SZER. 151 p.p. 1917-05-24 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
CHUDZINSKI JOHANN UTFF. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
CEBULLA ANTON - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
CZYGAN MAX - - - - Konopki Wielkie wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
CHROSSMAN GEORG - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
CYAC JAKÓB INF. K.UNG.LDW.I.R. 302 1915-03-16 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
COIRO MICHELE SOLD. 6.FANT. 1918-08-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-09-02 - -
ČERVENKA WENZEL INF.TIT.GFT. IR 28 1915-03-19 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
CIOCARLAN RAFAIL RUMÄN JNF.REGT.43.11.KP 1917-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CHODOWSKI (CLODOWSKI) PAUL RESERVIST 5 KOMP. 176 P.P. 1914-09-09 - Kruklanki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
CHMARA WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
CZERWENKA JOSEF LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
CIMAN GIOV.BATT. SOLD. 6.ALP. 1918-10-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-06-25 - -
CIUFU NICULAE GEM./RUM. A.R.1 1917-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
CIABUTARU ALEUN SZER. 26 p.p. 1917-11-16 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
CZAJKA STANISLAUS GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
CIELANGA ANTON - - 1916-04-17 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
CZYBULKA GUSTAU - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - LISSEWEN -
CHARVAT JOSEF INF. K.U.K.I.R.18 1915-05-03 - Tursko I (nr 139) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
COLETTI TOMASSO SOLD. 3.ART. 1917-12-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878-01-19 - -
CZEKALLA FRANZ - - 1918-03-24 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
CIOCIOK JOSEF RUMÄN INF.REGT.48.8.KP. 1916-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CISOWSKI MATHIAS STARSZY KAPRAL 5 BATERIA 1 REZERWOWEGO P.A.L. 1914-09-09 - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
CSAMBOR MATH. - HIR 15 1914-11-17 - Jangrot wieś, gm. Trzyciąż, pow. olkuski małopolskie - - -
CZERNOKOZIJ JEWDOKIM - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
CUBER J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
CONRAD OTTO SCHÜTZE P.R.I.R. 269 M.G.K. 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
CINEL COSTANTE SERG. 2.BERS 1918-09-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884- - -
CUPIN ANDREAS LDST.INF. IR 97 1915-04-10 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
CIURAR? MATACHE GEM/RUMUNIA I.R.36 1917-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
CZEPKIN ALEKSIEJ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
CHUDY FRANZ - - 1918-03-19 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
CZIBIK ISTVAN HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR. 1914-10-07 - Brzozowa (nr 184) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
CHODOROWSKI WŁADYSŁAW - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
COLOMBI SALVATORE - - 1918-03-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878-04-24 - -
CZERNY EDUARD INF. K.K. LIR 19 1914-12-25 - Szerzyny II (nr 32) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
COJOCARN GHEORGHE GEM./RUM. I.R.47 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
CAROW WILHELM MUSK. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
CZECH JOHANN - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
CIEPUCHA WŁADYSŁAW - - 1918-11-08 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
CERNOKOVSKY FRANZ SCH. K.K.SCH.R. 10 1914-12-16 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
CORORADO ANTONIO - - 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-01-31 - -
CHAHALIMO OMAR - - - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
COANDA KONSTANTIN RUMUNIA INF. REGT. 26. 1. KP. 1917-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CHWALIŃSKI TOMASZ - - 1915-08-13 - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie 1890 ŻERKÓW -
CABIN FOADER GEM./RUMÄN I.R.56 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
CAZET GIUSEPPE JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
COLONRO LUIGI SOLD. 68.FANT. - - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-01-08 - -
COLAIAU STEFAN GEM/RUMUNIA I.R.48 1917-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
CHASIŃSKI FRANC. SZEREG. - 1920-11-18 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1902 - -
CZECH WIKTOR - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
CASTRUP WILLI - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
CHANDLER WALTER - - 1930-12-17 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1895-10-09 SAGAN -
CZEPA LADISLAUS INF. K.U.K.I.R. 36 1915-05-06 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
CORSINI PAOLO SOLD. 178.FANT. 1918-04-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-01-25 - -
CORNELISSEN GERHARD GREN. KPGRZF 1 1915-05-06 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
COCUT MIHAI RUMÄN INF.REGT.54.2.KP 1917-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CREMER J. KRFRW. 3/R.I.R. 230 1915-07-26 - Wólka Przekory wieś, gm. Rząśnik, pow. wyszkowski mazowieckie - - -
CHUDZIŃSKI FR. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1899 - -
CAIRATMI ATEMET GEM./RUM. I.R.33 1917-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
CEBULSKI ROMAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
CZENININ LAURENTI RUSS. INF - 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
COMUNE LUIGI SOLD. 2. 1918-04-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-06-22 - -
CERNOHORSKY JOSEF LDST.INF. IR 56 1915-05-01 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
COLOWANOW DIMITRI GEM GRENZ.R.14 1918-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
CIESZKOWSKI J. SZEREG. - 1920-01-12 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1888 - -
COCKIN A.A. GUNNER / WLK.BRYTANIA Royal Garrison Artillery 1918-10-29 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
CIUKAJ WOJCIECH - - - - Żelichów wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
CIBIS CARL - - 1919-01-17 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
CHABOWSKI ZDZISŁAW LEGIONISTA 1.P.P.LEG.POL 1914-12-25 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
CORTNI ANTONIO SERG. 409.FANT. 1918-07-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887 - -
CARGNELUT PETER RES.INF. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
COFRESCU CONSTANT GEM/RUMUNIA I.R.1 1917-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
CHADZIMUSTAWIN J. - 109 P.P. 9 K. 1917-09-28 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
CHWALISZEWSKI JÓ. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
CALCIU TANASE GEM./RUM. I.R.7 1917-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
CZARNITZKI F. WEHRM. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN -
CZYROWSKI EUGEN HPTM. K.U.K.I.R. 80 1915-05-02 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
CONSOLINO MARTINO CAP. 570.MITR. 1918-02-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-09-24 - -
COMAN BODU GEM/RUMUNIA I.R.47 1917-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
CYBIK WAWRZYN SZEREG. - 1921-08-20 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1893 - -
CHEBI ISTVAN HONV. H.I.R. 11 1915-05-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
CZYŻ JAN - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
CHRIST JOSEF - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
CZOCH AUGUST MUSK. - 1916-11-16 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
CZIKORA ALEXANDER JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
COSSIGNANI NAZZARENO SOLD. 150.M T. 1918-07-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-02-04 - -
CZERNYSZ PIOTR - IR 106 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
COGACARU FRONEA GEM/RUMUNIA I.R.48 1918-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
CICHOCKI JA. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1893 - -
CALIN GHEORGHE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
CHMIELA F - - 1915 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
CERIĆ ŽIRKO INF. K.U.K. B.-H. I.R. 3 1915-05-06 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
CONTI AGOSTINO SOLD. 115.FANT. 1918-03-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-05-15 - -
COMAN JON GEM./RUMÄN I.R.46 1917-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ĆWIERTKA A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
CHOŁOWIECKI FRANZ LDST.INF. I.R. 57 1915-03-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
CIOŁEK KONSTANTY PLUTONOWY 6 P.P. 1915-12-30 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
CZEKAJ ANDRZEJ - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
CSISZÁR ISTVAN HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR. 1914-10-09 - Brzozowa (nr 184) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
COSTA LUIGI SOLD. 22.BOMB. - - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-07-12 - -
CERGANI FRANZ - - - - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
COIC GHEORGHE GEM./RUM. I.R.58. 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
CHRAMOW I. - - 1917-08-21 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
COLOWACZEW W. OFFIZ. KOS. RGT. 1914-12-15 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
CALINESCU PETRE GEM./RUM. I.R.59 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CZOKURA GEORG INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-15 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
CONTNII GIUSEPPE SOLD. 122.FANT. 1918-04-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-10-06 - -
COMBEI JON GEM./RUM. I.R.19 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
CECHAKOW LEMION RUSS.SOLDAT - 1917-08-17 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
CIZEJ ALOIS KPL. SCH.R. 26 1915-01-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
CSOMOR JOZEF HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR. 1914-10-08 - Brzozowa (nr 184) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
COVINIO ERNESTO SOLD. 203.FANT. 1918-05-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-01-05 - -
CHODOROWSKI FRANCISZEK - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
CACH KARL LDST.INF. IR 100 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
COISZ STONOI GEM./SERB. I.R.13 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894-09-15 - -
CLOBES CONRAD FUSILIER. 1.G.GR.R.11K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
CICHON JOSEF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
CZAPLIK THEODOR - - 1918-04-02 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
CSIKA ISTVAN HONV. - - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
CORBINELLI ERMINDIO - - 1918-07-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
COMESCU JON GEM/RUMUNIA I.R.44 1917-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
CIESLIK KASPER - - 1916-08-12 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
CZEREPEZENSKI ALEXEI RUSS.SOLDAT - 1917-07-19 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
CARAUSI DEDU RUMÄN INF.REGT.24.7.KP. 1916-12-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CIESLAR GEORG INF. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
CZUPRYK DAŃKO INF. K.U.K.I.R. 95 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
CZYŻ STANISŁAW - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
CROTTI GIOVANNI SOLD. 74.FANT. 1918-02-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
CONSTANTIN JON GEM/RUMUNIA I.R.80 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
CÄRDEI P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
CZYBUSZEW JAN - 727 P.P. 1917-08-18 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
CAMON GHEORGHE GEM./RUM. GR.R.61 1917-04-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
CARSTENSEN - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
CZUB ANTON INF. RUSS.I.R. 125 1915-02-02 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
CABARI CLAUDIANO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
CZADERNA STAN. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
CONDRAT JON RUMÄN JNF.REGT.10.6.KP. 1917-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CIELONTKO KONST. - - 1915-02-01 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
CZUJEW TIHON RUSS.SOLDAT - 1918-01-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
CARCIMIARU FLOREA GEM/RUMUNIA I.R.26 1917-08-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
CZARNOWSKI GEORG INF. RUSS. IR 21 1915-02-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
CANALI FRANCESCO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
CAJDA WŁADYSŁAW KPR. - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
CUCCARO PIETRO - - 1918-07-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-02-28 - -
CONSTANTIN NICULAE GEM./RUM. I.R.41 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
CECH W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
CANDRONI WASILI RUMÄN JNF.REGT. 41 1917-03-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CIESEKE - KRIEGSFREIWILLIGER PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
CZEMERYŃSKI LASIL JG. K.U.K.F.J.B. 30 1915-01-24 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
CASTELLANI ENRICO K. SCH. K.K.K. SCH. R. II 1915-01-10 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
CZECHACZEK ALOIS - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
CONSTANTIN ALEXANDER GEM./RUM. I.R.47 1917-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
CHROBAK FRANCISZEK - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1889 GR WISTERNIC -
CIBIS JOHANN - - 1915-12-23 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
CARIWICZ ILJA GEM./RUSS. I.R.6 1919-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
CZEREWACZ KONDRATIEJ INF. RUSS IR 130 - - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
CIESIELSKI FRANCISZEK - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
CHISTE GUIDO JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
CURLO GIOVANNI SERG. 251.FANT. 1918-10-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-11-16 - -
CONSTANTIN SERBAN GEM./RUM. I.R.45. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
CEREGRINI P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
CEBULLA LEO - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
CANTAWICA MALEI RUSS.Z.GEF. - 1917-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
CRONWALDT - KRIEGSFREIWILLIGER PREUSS. PIONIER BATAILLON1 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
CZIRAKI JOSEF ERS.RES. K.UNG.L.I.R.20 (M.KIR.20.HONV. GYAL.EZR.) 1915-01-31 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
CHIARANI GUIDO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
CONSTANTIN DUMITRU GEM./RUM. I.R.86 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
CICHY JÓZEF - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie - BRZESKO -
CZIBAKIN KUSMA - - 1916-11-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1881-11-01 - -
CARMEL JOSEF GEM./RUM. I.R.85 1917-06-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ČECH WENZEL INF. K.K.LDST.BAT. 300 1915-01-31 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
CZAPNIK BOLESŁAW - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
CONCI JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
CURTO ANTONIO SOLD. 8.ALP. 1917-12-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885- - -
CONSTANTIN STEFAN RUMÄN JNF.REGT.47.12.KP 1917-04-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CERNY H - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
CICHON EDM. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
CAPATANA JLIA GEM./RUM. I.R.1 1917-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
CONRAD REINHOLD MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
CIEŚLA JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-05 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
CHUCMANN HIRCH RUSS.INF - - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
CYRON HEINRICH - - 1918-12-31 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
CONSTANTIN FLOREA GEM./RUM. I.R.5 1917-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
CHRJASTSCHEW PETER RUSS. GEM. I.R. 43 1 KOMP. 1918-10-23 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1893-06-29 ALEXANDROW -
CHLEBEK JAN - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
CARSMARU GEORGE GEM./RUMÄN I.R.50 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
CZACZIM SAMUEL K.UNG.SOLD. K.UNG.L.I.R.23 M.KIR.23.HONV.GYAL.EZR. - - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
CZERWIŃSKI JAN SZEREGOWY - 1918-??-?? - Stryj Ukraina, obwód lwowski Pogranicze - - -
CHRZANOWSKY WOJCIECH INF. - 1915-05-03 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
CUTRI DIEGO SOLD. 76.FANT. 1918-07-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-11-13 - -
CONSTANTINESCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.70 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
CHABELUK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
CZERNER ANT. - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
CAPORNIZ JANKO GEM./RUM. I.R.72 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
CZUBA ADALBERT INF. I.R. 57 1915-03-18 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
CHLÁDEK FRIEDR. INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-11 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
COSER CHERUBINO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
CZECH WALTER - - 1918-03-21 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
CONSTANTIN ILIA GEM./RUM. I.R.59 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
CAPAK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
CASACU MANOLAGHE GEM/RUMUNIA I.R.75 1917-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
CZASŁAWSKI STANISŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
COUFAL JAN SAPP. S.B. 14 - - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
CHOJNA STAN. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
CONTEANU NICOLAE GEM./RUM. I.R.59 1917-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
CHLEBEK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
CZAIKA PAUL - - 1915-06-16 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
CAPRICIANU MARIN GEM/RUMUNIA I.R.7 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
CYGANOW TITOW INF. RUSS. I.R. 132 1915-02-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
CIESLIK RICHARD - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
CHUDOBA STANISŁAW - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
CONSTANTIN JON GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
CAPEK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
CZEONICZEW ANDRZEJ - 204 P.P. 7 K. 1917-08-06 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
CHILLA GOTTLIEB - RES. INF.RGT.218 1915 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
CALVIANU JON GEM./RUM. I.R.66 1917-03-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
CIBIS? ROBERT - - 1917 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
CAROTTA PIETRO JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
CZADERNA FR. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
COPOI JON GEM/RUMUNIA I.R.76 1917-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
CZAJA CYPRIAN - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
CHRĘCYK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
CAZACU GHEORGHE RUMUNIA INF. REGT. 75. 6. KP. 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CHYBIDZIURA JOHANN UNT. JG. K.U.K.F.J.B.6 1915-01-14 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
ČERNOHLÁVEK ANTON INF. I.R. 36 1915-05-16 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
CORIELY (CORLELY?) CHRISTIAN LDST. 6/L.J.R. 17 1915-03-06 - Stupsk wieś, gm. Stupsk, pow. mławski mazowieckie - - -
CHROSTEK PAWEŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
COSTATE JON RUMÄN JNF.REGT.59.4.KP. 1917-03-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CWIRŁO J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
CZUKAN GEORG UNG. KANONIER K.K. FELDHAUB. R. 12 1914-12-21 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SZYOLIEKAS -
CASANDROIN FLOREA GEM./RUM. I.R.80 1917-03-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
CZUPFER ANDREAS LDST. INF. K.U.K. I.R. 44 / 9K 1915-01-11 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
CLAMER JOSEF RES. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
CASTELLAZ GIOVANNI-BATT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
CHROBOK FRANCISZEK - - 1916-06-07 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
CORDEA NICOLAE GEM/RUMUNIA I. R. 67 1917-08-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
CZAJA NIKODEM - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
CHROBOK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
CAZACU ILIE GEM./RUM. I.R.81 1918-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
CZERMAK FRANZ - K.K.LDST.R.19 1915 - Tymowa (nr 298) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
CIŽEK JOHANN LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
CISOW HERMANN - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
CHUDY KAZIMIERZ ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 33 P.A.P. 1918-10-30 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
COSTEA GEORG GEM/RUMUNIA I.R.44 1917-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
CZEIZEL A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
CHUDALLA JOH. - - 1918-07-17 - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
CATANA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.30 1917-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
CIUPKE THOMAS - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
COHN - V. FLDW. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
CHLAPPEK ERICH - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
CORP ALEXANDER GEM./RUM. I.R.12 1917-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
CIESINA WILHELM - - 1926-06-12 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
CHYTEK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
CEALACU MARIN GEM/RUMUNIA I.R.59 1917-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
CAVRIĆ JURAJ JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
CHROBOK RUDOLF - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
CAVAGNA PRIMO B.J. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
COMAN OPREA ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 72 P.P. 1917-07-10 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
COSTIN CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 43 1917-07-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
CZERNEJ F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
CZAIA WALT. - - 1915-06-30 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
CATANE TANASSE RUMÄN JNF.REGT.5.8.KP 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CYGANEK VIKTOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE-WIELOPOLE -
COUFAL FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ČERNY JOSEF INF. I.R. 98 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
CHLAPPEK - - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
CORTOVIES GHEORGHE RUMUNIA Z.GEF. 1919-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
CICHY TOMASZ - - 1916-09-15 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1888-03-06 - -
CIEŚLAR J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
CERCEL KONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.6 1919-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
CIAPA FRANZ INF. K.K.LIR.16 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
CZAJA VINZENT - - 1917 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
CASER MATTEO JG. T.K.J.R. 4 1915-05-05 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
CHMURCZYK JÓZEF - - 1916-02-15 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1877-10-28 Ornontowice -
COTETI DUMITRU RUMÄN JNF.REGT.59.2.KP. 1917-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CZICZATKA L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
CICHON MARTIN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
CATARGINI NICOLAE RUMUNIA JNF.REGT.45.10.KP 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CZOGALLA THEODOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
CHRZANOWSKY RUDOLF GFT. KAWALL.R.ABT.47 1914-12-17 - Rudka (nr 213) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
CÓN BRETISLAW LST. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
CIUPKE JAN - - 1915-07-05 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
COSMA GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.52 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
CIRYS ANTON - - 1921-03-20 - Branice I wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1887-09-16 - -
CIOMBER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
CERJAN BODEA GEM./RUM. A.R.1 1917-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ČIŽMEK STEFAN JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
CIEPLIK W. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
CYGA-KARPIŃSKI THADEUS MJR K.K.SCH.R. 36 1914-12-24 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
CIPA KAROL - - 1914-08-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1892-11-06 Ornontowice -
COVATICA JLIA GEM./RUMÄN I.R.45 1917-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
CZUBA W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
CIOLEK VINZENT - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
CATERINA JON RUMÄN INF.REGT.70 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CICHY KARL - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
CĔCH VINZENZ VERPFL.SOLD. R.BÄCK.DES I A.E.K. 1915-06-03 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
CINTL OTTOKAR JG. F.J.B. 2 1915-05-10 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
CZEMPIEL TO. - - 1918-05-31 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
COSTA WASSILE GEM./RUM. I.R.54 1917-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
CZECZATKA MAX - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
CIOSK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
CERNAT MICHALAKA RUMÄN INF.REGT.10 1916-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CUKI EMERICH JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
CZERNETZKI KARL FÜS. 3 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
CHWIELNICKI ANDREJ INF. RUSS. LOST. BAON 159 - - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
CYPRYS MAKSYM. - - 1918-10-05 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1898-04-24 Ornontowice -
COVRIG STOIKA GEM./RUM. I.R.76 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
CIURLA JÓZEF - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
CYGON PETER - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
CAUCA ERMINO GEM/WŁOCHY I.R.231 1918-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
CSENÁR FRANZ RES.PION. K.U.K.EISEMB.K. 4 1914-11-04 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ČRNIGOJ JOHANN OB.JG. F.J.B. 20 1914-12-19 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
CHRUBY JOHANN - - 1917-10-04 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
CLINOW - - - 1918-01-18 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
COSTACHE VASILE GEM/RUMUNIA I. R. 21 1917-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
CONRADI O - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
CZEDELJ MICHAEL ÖSTERR. KAN. ARTL. R. 10 1914-11-21 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
CUTNA ANDREAS INF. - 1915-02-23 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
CASAN DRAGAN RUMUNIA INF. REGT. 75. 2. KP. 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CHAMITDULIN GIMATULLA INF. RUSS.I.R. 165 1915-03-20 - Zbylitowska Góra (nr 199) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
CZAPLA LUDWIK - - 1918-09-28 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1878-07-17 Ornontowice -
CZAIA STAN. - - 1918-03-21 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
CENDRZOK ANDRZEJ - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
CHARIN FROL SERGT GARDE. R. 5 1918-06-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
CONRAD KARL - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
CSISAR ALEKSANDER INF. I.R. 52 1915-05-05 - Słotowa (nr 235) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
CZERNETZKI JOSEPH - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
CHROBOK - - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
CRISCU JON GEM./RUM. I.R.76 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
CZULAK LEON - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
CZABANKA FR. - - 1915-07-08 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
CHABAROW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.310 1917-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
CICHOSZEWSKI JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
CAP FRANZ FEURW. K.U.K F.K.R. 3 1915-03-21 - Wojnicz-Zamoście (nr 282) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
CSEGEDI JOHANN LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
CYRON ADOLF - - 1918-04-15 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
CRACHINO CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.79 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
CZECH VAL. - - 1915-06-12 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
CHWISTEK ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
CHARLAMOW PHILIPP GEM/ROSJA I.R.165 1918-03-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
COTTA GUSTAV E.F. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
CONCI ARTURO LST.JG. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
CZIESLIK ALOIS - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
CZEKALLA KONSTANT - - 1918 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1878 - -
CRISTEA PREDA GEM./RUM. I.R.64 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
CZULAK RUDOLF - - 1916 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
CABUS E. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
CONRAD HEINRICH - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - DITTERSDORF -
CHADSCHATURO MISAL GEM/RUSS. I.R.212 1918-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
CHRISTKEÜTZ ENGON - - 1914-11-24 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
CIEŚLA JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-05 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
CSILEI PETER LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
CYRON AUGUST - - 1916-09-17 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
CRAGASU VASILE RUMÄN JNF.REGT.75.7 KP. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CHMIEL FRANCISZEK - - 1918 ARRAS (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1885 ŻORY-OSINY -
CZANA JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
CHAROSCHILOW ILJA GEM./RUSS. I.R.8 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
CUNY RICHARD - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-06 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
CZUDEY PAUL - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ČERMAK FRANZ LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
CHRUBASIK J. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
CRIVAT ANGHEL GEM/RUMUNIA I.R.44 1917-08-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
CZERNIAK VALENT. WEHRMANN LDW.INF.RGT 11, 12KP 1915-02-18 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
CLASSEN GEERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
CHMEL MAX - - 1914-11-24 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
CHAKINOW MOSTATIN GEM./RUSS. I.R.162 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
CZEMPIK JOHANN - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
CECH FRANZ FR. SOLD. BÖHM. SCH.RGT. 1915-05-12 - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
CURTA AUGUSTIN INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
CYRON HEINRICH - - 1918-12-31 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
CRASCINU DONE RUMUNIA JNF.REGT.49.5.KP 1917-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CZYLOK JAN - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
CHARTSCHATRO SAMBROT GEM/ROSJA I. R. 17 1918-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
CYBULSKI BASIL JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
CZOGALLA JOHANN - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
CINCERA JAKOB LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
CZAJA JOSEF - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
CROCODEL GHEORGHE GEM./RUM. I.R.15 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
CEBULLA FRANZ HILFSHEZER LIN.KTR LODZ M.A. CZENST. 1915-05-01 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
CZEPWINSKE ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
CHRISTOPH KARL - - 1915 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
CHANIN KUSMA RUSS. INF.REGT. 41 1917-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CHALIN NIKOLAJ RUSS. - 1915-05-20 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
CZYRKO JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 34 1914-12-30 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
CZAPIK JOSEF LST. K.U.K. I.R. 80 1915-05-07 - Przeczyca (nr 228) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
CYRON KARL THEOPHIL - - - vermisst. Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
CREMITZ DRAGOMITZ - KRIEGSGEF. 1918-03-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
CZAIKA WINCENT - - 1914-11-21 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
CZULAK ANTONI - - 1914 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
CHASIN JUDEL GEM./RUSS. I.R.21 1918-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
CHARKIEWICZ LUKAS LDST.ULANE  K.U.K.UL.R.7  1917-05-12 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
CZERNER REINHOLD ISIDOR - - 1916-01-13 - Ostrośnica wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1893-06-17 OSTROŻNICA -
CAKL ALOIS LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
CZUDAJ ERNST - - 1915-04-19 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - SŁUPSKO -
CROITORU JON GEM/RUMUNIA I. R. 38 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
CZAJKOWSKI BOLESŁAW POD.CH. / POLAK - - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
CHAIRIDMOW IMAJDON ROS. - 1914-09-18 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
CHECH JOH. - - 1915-10-09 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
CHANITSCH FEDOR GEM/ROSJA I.R.35 1917-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CZERNORUSKOJ PETER IWANOWICZ RUSS. - 1915-05-13 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
CARNAP JOZUA HPT. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-09 - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
CHUDY MARTIN inf. I.R. 57 1918-05-30 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
CYRON THEOPHIL - - 1915-09-12 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
CRETU MICHAI GEM./RUM. I.R.59 1917-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
CZAIKA JOHANN - - 1916-06-30 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
CZULAK FRANCISZEK - - 1914 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
CHAUSTOW KONSTANTIN GEM. GRENZ.R.3 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
CZACH JOSEF RUSSE  J.R.91 - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
CIESLA FRANZ - - 1918-09-28 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ČERNY ANTON INF. L.I.R. 71 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
CYRON JOSEF - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
CRUCERU NEAGU GEM/RUMUNIA I. R. 45 1917-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
CZAUDERNA JAN - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
CHLEBIK JOS. - - 1914-10-06 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
CHARASCHILOW PIOTR GEM/ROSJA I.R.453 1918-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
COQUI HANS - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
CAVLOVIČ ANTON INF B.-H.I.R.2 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
CZECHMANN STANISLAUS - - 1918-09-21 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
CWIELONG JOSEPH - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
CRETU NICOLEI GEM./RUM. I.R.1 1917-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
CZULAK JÓZEF - - 1916 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
CZYS THEODOR - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
CECH ANTON SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-12-02 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
CERSEL MA? GEM./RUM. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CZEKALLA WILHELM - - 1914-11-11 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
CENKNER JOSEF LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek III (nr 225) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
CRACANA ALEXANDRU GEM./RUM. I.R.54 1917-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
CECH JOHANN - - 1917-03-08 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
CZUPRYNA PAWEŁ - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
CHIGORCANO JON RUMÄN JNF.REGT.41.3.KP. 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CZUJKOW SZEJUŁA ROS. - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
CAK KARL LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
CHUDOTIENKO AKIM INF. RUSS.I.R. 33 1915-02-11 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
CEDA ALOIS PIONIER - 1918-08-09 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
CIESINGER LUD. - - 1915-02-06 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
CZERKASKY MARIAN GEM./RUSS. I.R.299 1917-11-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
CZIGANKO STEFAN JG. FJB 4 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
CALIGO GIUSEPPE SOLD. 242.FANT. 1918-05-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-05-30 - -
CINKA FRANCISZEK - - 1915-02-24 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1884 Szarłata -
CHREN GEORGIUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
CHEFALON CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.43 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
CHWAŁEK - - - - - Borki Małe wieś, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
CHALCZYK WENZEL INF ÖST.UNG. 1914-10-03 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
CZAJKA MICHAEL WCHTM. KOSAK. R. 1915-03-05 - Bolesław (nr 249) wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
CHROMIK JAN - - 1918 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
CAJNKO FRANZ INF. IR 87 1915-01-29 - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
CURCA JON GEM./RUM. I.R.16 1917-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
CIERLITZA RICHARD - - 1916-05-11 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
CIESLOK AUGUST - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
CHIRAU NICOLAI GEM./RUM. I.R.76 1917-04-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
CZERWINSKI MAX FUS. 12 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
CALLIEROTTI LUIGI LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
CZERNAVCEN IWAN HUS. RUSS. M.B. 7 1915-04-09 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
CICHON KARL LANDSTM. - 1914-11-20 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
CONRATH PAUL - - 1916-03-27 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
CZERNOW GREGORIE UNTFFZ SIB. I. R. 280 1918-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
CHYTHA FRANZ INF. - 1915-02-20 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
CAMMINELLI PIETRO SOLD. 156.FANT. 1918-08-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-04-07 - -
CYROCHI JÓZEF - - 1915-01-03 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1897 Szarłata -
CSAMBOR IGNATIUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
CHELAM ANTON GEM./RUM. I.R.? 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
CHLUBA MAXIMILIAN - - 1917-07-15 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
CHWAJA MATHEUS SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-08-29 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
CERKOWNY MICHAEL RES.INF. I.R. 55 1915-01-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
CHOLEWIK JÓZEF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
ČARGO JOHANN LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
CUSTACHE ANEN GEM/RUMUNIA I.R.5 1919-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
CZERNER GEORG - - 1915-03-?? - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
CHROBOK KAROL - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
CHIRITA JON GEM./RUM. I.R.64 1917-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
CZELJAJEW WL. RUSS. OFFIZIER 152 INF. REG. 1914-11-28 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
CASNA ALFRED LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
CHADYNIAK WOJCIECH - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOTOWO -
CHMIELOWSKI ADAM ERS.RES. PREUSS.R.I.R. 220/2 1915-02-15 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
CZEKAL JOSEF - - 1916-07-15 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
CZETWERIKOW PHILIPP GEM./RUSS. I.R.474 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
CENTRICH JOSEF JG. FJB 20 1915-03-26 - Wysowa (nr 50) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
CAMPONESCHI GIACOMO - - 1918-10-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-11-03 - -
CHRISTMANN JOHANN WEHRM. 4. KOMP. LANDW. BRIG. ERS. BATL. 41 1914-12-02 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
CSUCSAK MICHAELIS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
CHELMAIJANU JON GEM./RUM. I.R.66. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
CHRZĄSZCZ ALEXANDER - - - - Krobusz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
CIEŚLA JOSEF SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-11-05 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
CVRCEK KARL LEOPOLD E.R.VORM. S.F.A.R. 3 1915-04-02 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
CYBULAK JAKOB GEM KAUK.SCHUT.R.4 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
CZOK ANTONI - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
CZAPIEL Kl. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
CHIRITZA ALEKU GEM/RUMUNIA I. R. 11 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
CIMONETTI ANGELO LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-10) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
CZECH EDUARD - - 1918-08-26 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
CWIENK NIKODEM - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
CZILUJARU JON GEM./RUSS. I.R.58.1 1917-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
CENCELJ GEORG LDST.INF. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
CANALI GUGLIELMO SOLD. 489.MITR. 1918-09-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-04-06 - -
CZOP JOSEF INF. IR 57 1915-03-14 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
CZERWIŃSKI JOANNES - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
CHELORU JON GEM./RUM. I.R.75 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
CIBIS LORENZ - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
CIUK WASYL INF. K.K. L.I.R. 32 1917-03-05 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
CZONKA JOZSEF INF. I.R. 65 1914-12-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
CHWIERUT CZESŁAW SZEREG. LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
CZARAOTZKI THOMAS SPIELM/ROSJA I.R.143 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
CARMAN ANTON - LDST.MB 14 - - Tarnowiec (nr 19) wieś, gm. Tarnowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
CZOPKA PAWEŁ - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
CABIANCA GIOVANNI SOLD. 126.FANT. 1918-02-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-11-14 - -
CHITA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.59 1917-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
CUSKI FRANZ RESERVIST 6 K. INF. REG. 150 1914-11-19 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
COLAGNIO ANGELO LDSCH. K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
CYRNIK STEPHAN - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
CHUCHER MARIAN - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
CZITSCHENIN ALEXEI GEM/ROSJA I. R. 4 1917-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
CIUK BARTHOLOMAUS LDST.INF. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
CANDURA CALOGERO SOLD. 223.FANT. 1918-08-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-06-27 - -
CLAUPEK JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-10 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
COHN ARTHUR - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - TOST (Toszek) -
CHENCIU NICOLAI GEM./RUM. I.R.18 1917-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
CZAJA JOHANN - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
CZYCZ JOHANN SCH. K.K. SCH.R. 32 1918-04-30 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ĆASTEK FRANZ DRAG. D.R.11 1915-02-03 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
CALSKI BRONISŁAW - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
CZEBOTARIOW DIMITRI GEM AT.BR.T3 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
ČERMÁK JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-19 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
CHMIELORZ LEOPOLD - - 1916-07-22 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DZIELAU -
CAGANDRELLI DOMENICO SOLD. 3.ALP. 1918-07-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-09-13 - -
CHITROW ARFENI ROSJA JNF.REGT.25.5.KP 1915-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
COLOGNA AGOSTO LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-10) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
CHOMIK RICH. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
CIEŚLAK JAN - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
CZORNY BADION GEM./RUSS. I.R.251 1917-04-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
CONCI FELIXE JG. TKJR 1 1915-04-01 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
CANESCHI ANGELO SOLD. 68.FANT. 1918-01-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-06-07 - -
COHN KURT - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - TOST (Toszek) -
CHEPENEAG GHEORGHE GEM./RUM. I.R.58 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
CZADIKA ABDUŁA ROS. - - - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
CAVALIERI EUGENIO JG. T.K.J.R. 2 1914-12-14 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
CHORKO FIODOR BOMB. RUSS.M.B. 11 1915-01-23 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
CRAUSGRUBER J. JNFANTERIST K.U.K.L.J.R.59 1915-09-04 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
CIESINGER L. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
CZERENKOW PANTILEI GEM/ROSJA I. R. 65 1918-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
COKAN DYMITR INF. IR 89 1915-05-03 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
CALABRETI PASQUALE SOLD. 242.FANT. 1918-10-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
CZIRR ARNO ? 1 KOMP LANDW J R 21 1914-11-16 - Rudolfowo wieś, gm. Działdowo, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1896 - -
CHAPPUIS von HERBERT HAUPTMANN FELDARTILLERIE REGIMENT 15 1916-09-30 HERMANNSTADT Zarzyca wieś, gm. Kondratowice, pow. strzeliński dolnośląskie 1883-02-15 - -
COSORI ERNESTO LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
CHEBAK NICULAI GEM./RUM. I.R.11 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
CHUDY JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - BĄCZYLAS -
CHOLEWIK FRANCISZEK - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
CORRADI JOHANN INF. BIR 3 1915-05-05 - Łysa Góra (nr 9) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
CUCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.54 1917-07-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
CANTONI DOMENICO SERG. 219.FANT. 1918-02-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887- - -
CHMIELEWSKI GUST. MUSKT. - 1918-09-19 - Lanngut Rosja Pogranicze 1895-04-21 Rapatten -
CHRETSCHKOW EFIM ROSJA JNF.REGT.32 1914-09-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CUDLI WENDELIN - K.u.K.H.10 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
CZELIK JOHANN - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
CHAŁUPKA W. - - 1914-12-29 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1890-05-21 Wijewo -
CORCEK KARL INF. I.R. 18 1915-03-25 - Grab I (nr 4) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
CARRER GIUSEPPE SOLD. 280.FANT. 1918-08-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-11-12 - -
CZECH ALOIS - - 1918-12-12 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HEINRICHSDORF -
CSANYI JOHANN INFANT. KUK JR 32 1914-12-22 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
CHIWA ZALMAN GEM./RUM. I.R.86 1917-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
CHRZASZCZ JOSEF - - 1914-09-15 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
CIELECKI RITTER V ZAREMKO JULIUS ROTMISTRZ 13 PUŁK UŁANÓW 1914-12-12 - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
CZOK FRANZ - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
CZECH ALOIS - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
CZYLINGAROW JANAK RUSS. NIEWSKI.INF.REGT.4. 1917-04-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CANZIANI VITTORIO SOLD. 155.FANT. 1918-03-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-07-10 - -
CZERWONKA AUG. KAN. - 1917-05-14 - Lanngut Rosja Pogranicze 1883-04-25 Rapatten -
CHRIPUNOW JAKOB ROSJA JNF.REGT.211.2.KP 1915-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CZIKALO NIKOLAI RES.INF. I.R. 41 1914-09-30 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
CZOMMER EDMUND - - 1917-05-28 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
CIEŚLIK B. - - 1915-08-06 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1888-08-02 Wijewo -
CERMAK JOSEF KADETT-ASPIRANT K.K.SCH.R. 28 1915-05-06 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
CASABIANCHI EDOARDO SOLD. 207.FANT. 1918-10-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-10-05 - -
CZOPEK JAN - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
CETT BERNH. ERS. RESERVIST 12 K. INF. REG. 151 1914-12-22 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
CHMELETZKI MARIAN ROSJA JNF.REGT.108.12.KP 1915-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CZAJA ROBERT - - 1916-10-22 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
CASSEBOOM JAKOB - - 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
CIMANDER JOHANN - - 1914 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
CZECH LORENZ - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
CZYWANOW WASILI RUSS. INF.REGT.303.2.KP. 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CAPITANI CLEMENTE SOLD. 10.ART.F. 1918-06-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-03-24 - -
CZERWONKA WILH. MUSKT. - 1918-03-21 - Lanngut Rosja Pogranicze 1888-10-16 Rapatten -
CHRISTE GEORGE GEM./RUM. I.R.40 1917-01-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
CZOMMER JOHANN - - 1915-10-07 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
CZTERNASTY F. - - 1917-05-12 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1879-03-13 Wijewo -
CERUTTI ANTON KORP. K.U.K.I.R. 97 1914-12-12 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
CASALUCE SALVATORE SOLD. 266.FANT. 1918-09-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-08-11 - -
CIESLIK FLORIAN - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
CRUO RICH. MUSKETIER OKWNF REG. 12 gru-15 - Ujazd (łódzkie) wieś, gm. Ujazd, pow. tomaszowski łódzkie - - -
CHNYKIN ALEXEI GEM/ROSJA I. R. 310 1918-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
C...TITZ ? - - 1914 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
COVI NIKOLO J.G.ÖSTERR KRIEGER - 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
CEDZICH IGNATZ - - 1916-07-08 - Dolna wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
CZEKALLA AUGUST - - 1915-02-08 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
CYPRIR FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-02-19 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
CAPPA VINCENZO SOLD. 127.FANT. 1918-01-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-09-15 - -
CEISS FRITZ RESERVIST 1 K. INF. REG. 71 1914-12-15 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
CHRISTEA ALEXANDRU GEM./RUM. I.R.2 1918-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
CZOK THOMAS - - 1916 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
CHUDALLA ANTON - - 1918-11-09 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
CUČEK MICHAEL INF. K.U.K. I.R. 47 1914-12-14 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
CASANA GIUSEPPE SOLD. 34.FANT. R.S. 1918-07-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893- - -
CZYSCH PAUL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
CZICHON BR. SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
CHOLODIENKO KUSMA RUSS. INF.REGT.108.15.KP. 1915-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
CIBIS VALENTIN - - 1918-04-05 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
CZESZNAK JANOS HONV. K.UNG.L.I.R.12 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
CHRZONSZCZ FRANZ - - 1918-09-14 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
CAPPELETTI ROMANO JG. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
CARAMEL ANTONIO SOLD. 214.FANT. 1917-12-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-06-13 - -
CHRISTEA TOADER GEM/RUMUNIA I.R.59 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
CLANDEL KONSTANTIN ULFZZ 8 KOM. ST. R. 22 - 1915-08-23 - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
CICHON MARTIN - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
CHUDALLA KONRAD - - 1915-01-16 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Boguszyce -
CICHY ROMAN - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
CASAROTTO GIUSEPPE SOLD. 6.ALP. 1918-02-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895- - -
CICHY FR. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
CHOLODNIOW FILIPP GEM/ROSJA I.R.228 1917-08-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
CZACZINE ERNST FÜS. - 1914-12-24 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
CAGARA MICHAEL JNF K.K.L.J.R. 34 1914-12-(11-13) - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
CIESLIK STANISLAUS - - 1915-06-23 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
CHRISTE EGIDIO LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
CARCIANI FRANCESCO SOLD. 1203.MITR. 1918-05-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-08-02 - -
CHRISTIAN TUDOR GEM./RUM. I.R.46 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie