Nazwisk w bazie na literę B: 5988

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
BIEBER - ERS.RES. - 1916-10-19 - Lanngut Rosja Pogranicze 1890-03-18 Thomareinen -
BONIN PAUL MUSKT. - 1916-06-15 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-11-16 Thomareinen -
BROSDA KARL ERS.RES. - 1915-03-27 - Lanngut Rosja Pogranicze 1894-12-14 Podleiken -
BAHR KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BALZAREK KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BECK JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BECK RICHARD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BECK RUDOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BEIER FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BEIER KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BEIER WILLIBALD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BÖHM ERNST - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BÖHM FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BÖHM JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BUCHMANN FERDINAND - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BUCHMANN JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BUDE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BITNAR CELEST?N - - 1917-??-?? - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
BARNERT ANTON - - 1918-09-07 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
BARON KARL - - 1918-04-12 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
BARTON BASILIUS - - 1916-04-09 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
BARTON JOHANN - - 1916-10-08 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
BIALEK ANDREAS - - 1914-08-30 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
BIALEK KARL - - 1915-07-17 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
BOUSIAK ANTONI KP.SZTABU - 1920-??-?? - Słonim wieś, obwód grodzieński, rejon słonimski Pogranicze - - -
BALLNUS AUGUST KAN. LI FUHRP. KOL? 1918-08-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BARANOW NESTOR - 98 P.P. 3 K. 1916-05-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BASZŁYKOW PIOTR SZRG. 9 SYB. STRZ. P.P. 1917-01-28 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 89?
BAUER FRANZ LDSTRM . LDST. I. BTL. MAGDEB. IV 66 1918-07-20 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BENDARENKO AFAN. - 13 P.P. 14 K. 1917-09-18 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BINDANOW OGLI - 304 P.P. 10 K. 1916-04-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BIRINKOW JAN - 27 P.P. 1916-05-23 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BIRKA JAKÓB - 274 P.P. 4 K. 1916-02-22 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BITIUZSKI MIKOŁAJ SZRG. 2 / 150 P.P. 1916-08-29 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BOBILJOW TEODOR - 2 P.P. 5 K. 1917-08-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BOGARYCZOW MIKOŁAJ SZRG. ? / 169 P.P. 1917-01-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 873
BOGDANOW ALEKSANDER - 29 P.P. 1916-05-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BOGDANOWICZ I. - 244 P.P. 3 K. 1917-08-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BOREJKO IGNACY - - 1917-09-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BOSNIAK JAKOB - 6 P.P. 6 K. 1917-08-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BRÜCKMANN FRIEDRICH TELEGRAPHIST ARM. FRNSPR. ABT. 10 1918-08-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BURGOW MIKOŁAJ - 33 P. ST. 1916-03-06 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BUTKOW MACIEJ SZRG. 1 / 498 P.P. 1916-11-02 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 809
BUTYRIN JAN - - 1917-08-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BYKOW MIKOŁAJ - - 1915-11-28 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BRELBACH EDUARD - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
BRELBACH EMANUEL - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
BRELBACH RUDOLF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
BELER FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
BELER JOSEF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
BIALLAS RICHARD MUSK. - 1917-08-31 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
BARGINDE A. - - 1918 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
BARTSCH H. - - 1915-07-07 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
BERGMANN K. - - 1918-07-21 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
BACHMANN PAUL - - 1915-10-23 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
BAUM OSWALD - - 1915-08-21 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
BEIER PAUL - - 1917-05-12 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
BAUMGART RICH. - - 1916-10-30 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
BACHMANN PAUL UNTOFFZ. - 1917-06-25 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
BERGER BRUNO LANDSTM. - 1918-01-24 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
BERNER MAX MUSKET. - 1916-06-04 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
BEYER EWALD - - 1914-10-19 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
BRÜCKNER ARTUR - - 1915-06-26 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
BRUCHMANN OSKAR ERS.RES. - 1914-08-24 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
BIMLER BERNHARD - - wrz-18 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
BÜRGEL WILHELM - - wrz-15 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
BACHMANN WILHELM - - 1915-07-30 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
BARTSCH PAUL - - 1916-12-11 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
BEHLER MARTIN - - 1915-07-20 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
BERND RICHARD - - 1915-05-13 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
BEIER ALBERT - - 1914-12-20 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
BERTRAM GUSTAV - - 1918-09-28 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
BIRNBAUM ALFRED - - 1916-07-13 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Tschistey-Sandewalde obelisk
BANNWITZ PAUL - - 1915-05-25 - Walim-Sędzimierz wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Neugericht) dolnośląskie - - obelisk
BIEDER MAX - - 1918-04-11 - Walim-Sędzimierz wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Neugericht) dolnośląskie - - obelisk
BECHER AUGUST - - 1916-04-09 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
BRESLAT ANKART - - 1916-10-16 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
BAUMGART - - - 1916-10-30 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
BECKER ADOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
BECKER FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
BECKER FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
BEIMANN BRUNO - - 1915-09-25 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
BEISTER KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
BENDEL HERMANN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
BERGER GUST. HEINR. - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
BIRKE ERICH - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
BIRKE HERMANN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
BLÜMEL GUSTAV - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
BLÜMEL MAX - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
BÖER HERMANN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
BRIEGER MAX - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
BRIEGER PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
BUNZEL ALFRED - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
BUNZEL KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
BUNZEL PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
BARTSCH MAX - - 1914-10-27 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
BERNERT KARL - - 1917-07-28 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
BEWERSDORF DR. RICHARD - - 1917-08-08 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
BIEHLER RICHARD - - 1915-02-10 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
BRADE PAUL - - 1914-08-27 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
BRANDT WILHELM - - 1918-04-30 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
BROSIG RICHARD - - 1918-10-18 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
BABBO MARSIGLIO GIOV. SOLD. 15.BERS. 1918-08-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889- - -
BABINI DOMENICO SOLD. 89.FANT. 1918-04-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-10-10 - -
BACCHIELLI MAZZARENO SOLD. III.FANT. 1918-11-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-05-04 - -
BACCI ANGELO SOLD. 128.FANT. 1918-05-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888- - -
BAGGI ANTONIO SEPO. 32.BOMB. 1918-07-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
BAGNOLI ANGELO SOLD. 83.FANT. 1918-01-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-04-13 - -
BAIOCCHI RAFFAELE - - 1918-04-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895- - -
BALBO GIUSEPPE SOLD. I.ALP. 1918-11-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884 - -
BALDASSARI NICOLA SOLD. 6.ALP. 1918-05-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-03-14 - -
BALDASSARI PERANDIO SOLD. 115.FANT. 1917-11-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-07-24 - -
BALDINI DANTE SOLD. 749.MITR. - - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891- - -
BALLANDI ERNESTO SERG. 116.FANT. 1918-04-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-12-07 - -
BALSANO PAOLO SOLD. 4.FANT. 1918-05-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-02-21 - -
BALZANO LIBERATO SOLD. 281.FANT. 1918-04-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-07-15 - -
BAMBI OTTAVIO SOTTUFF. 84.FANT. 1918-11-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-03-04 - -
BANDINO GIOVANNI SOLD. I.ART.M. 1918-10-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-08-05 - -
BARADDI IVO SOLD. 89.FANT. 1918-03-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-05-24 - -
BARBIERATO GIUSEPPE SOLD. 262.FANT. 1918-09-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-08-03 - -
BARBIERI ALDO CAP. 7.ART..F. 1918-06-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-04-20 - -
BARDI SANTE SOLD. 208.FANT. 1917-12-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-09-01 - -
BARGAGNO EMILIANO SOLD. 214.FANT. 1918-02-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-03-21 - -
BARIDOLIO FRANCESCO SOLD. 20.MIL.TEAR. 1918-03-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1876- - -
BARILI DOMENICO SOLD. 263.FANT. 1918-08-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898 - -
BARNELLI CARLO SOLD. 89.FANT. 1918-01-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-08-12 - -
BARP LUIGI SOLD. 8.ALP. 1918-01-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881- - -
BARSECHI LUIGI - - 1918-09-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-04-14 - -
BARSI ASCANIO SOLD. 9.ART. 1918-11-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878-02-01 - -
BARTELLI GIOVANNI - - 1918-05-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
BARTI ADELINO - - 1918-06-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-04-18 - -
BARTOLINI IVO - - 1918-01-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-10-17 - -
BARTOLINI SAMUELLE SOLD. 26.FANT. 1918-01-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887- - -
BARTOLOMEO AGNESE SERG. 2.ALP. 1918-03-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-02-24 - -
BARTOLOZZI CIOTTO CAP. MAGG. 41.FANT. 1918-06-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-10-24 - -
BARTOLUZZI SAVERIO SOLD. 147.FANT. 1918-08-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-05-27 - -
BARZANO EGIDIO SERG. 48.FANT. 1918-06-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-03-23 - -
BASETTI GIOVANNI SOLD. 15.BERS. 1918-04-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892 - -
BASSO GAETANO SOLD. 79.FANT. 1918-05-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-02-19 - -
BASSO GIOVANNI SOLD. I.FANT. 1918-05-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888- - -
BATTAFUSCO SANTI SERG. 263.FANT. 1918-09-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-10-25 - -
BATTISTA LUIGI SOLD. 127.FANT. 1918-05-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-03-19 - -
BECCALLI LIUGI SOLD. 89.FANT 1918-07-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-04-09 - -
BELLERI GIV.BATT. SOLD. 97.FANT. 1918-07-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-05-04 - -
BELLOTTI LUDOVICO SOLD. 227.FANT. 1918-02-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-12-22 - -
BELTRAMINO DOMENICO SOLD. 20.BERS. 1918-04-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
BENAZZI PAOLO SOLD. 96.FANT. 1916-04-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-02-11 - -
BENEDETTI LUIGI CAP. 1021.MITR. 1918-11-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-09-19 - -
BENEDETT-VALENARI MICHE ANGELO SOLD. 30.FANT. 1918-03-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-06-26 - -
BENFARE GIOV.CALOGERO SOLD. 261.FANT. 1918-06-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-07-26 - -
BEPTAZZOLI ANGELO SOLD. 88.FANT. 1918-10-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
BERCHI GIUSEPPE SOLD. 360.MITR. 1918-03-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-11-07 - -
BERGAMO GUGLIELMO SOLD. 2.GRAN. 1918-09-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-05-09 - -
BERGONZINI SILVIO SOLD. 1181.MITR. 1918-11-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-05-26 - -
BERGONZINI VINCENZO SOLD. 9.BERS. 1918-04-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-03-27 - -
BERLIER ANTONIO GIOSUE SOLD. 6.ALP. 1918-10-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-04-21 - -
BERNARDINO BIAGIO - - - - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BERNOCCO GIACOMO NICOLA SOLD. I.ART. 1918-06-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-08-29 - -
BERRA VINCENZO ROBERTO SOLD. 90.FANT. 1918-08-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-10-23 - -
BERRETTINI DINO CAP. MAGG. 7.ART. 1918-01-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-12-17 - -
BERRETTINI DINO CAP. MAGG. 7.ART.S. 1918-01-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-12-17 - -
BERTI SILVIO SOLD. 273.FANT. 1918-03-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-02-24 - -
BERTOCCI MARINO SOLD. 234.FANT. 1918-05-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-12-07 - -
BERTOLANI GIOVANNI SOLD. 211.FANT. 1917-12-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-02-26 - -
BERTOLINI SAVERIO SOLD. 68.FANT. 1918-09-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-07-12 - -
BERTORELLO GASPARE CAP. 229.FANT. 1918-11-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-02-15 - -
BESANI ARTEMIO SOLD. 3.ALP. 1918-03-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-10-15 - -
BETTOLI RAFFAELE PRIG. CIV. 1918-05-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1869- - -
BIANCA ANTONIO SOLD. 3.FANT. 1918-06-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-06-13 - -
BIANCHET GELINDO SOLD. 280.FANT. 1918-03-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-06-10 - -
BIANCHI ANGELO SOLD. 2.ART.F. 1918-04-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-04-22 - -
BIANCHI FRANCESCO SOLD. 277.FANT. 1918-11-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-02-03 - -
BIANCHI GINO - - - - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-03-18 - -
BIANCHI LUIGI - - 1918-03-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-12-08 - -
BIANCHI MICHELANGELO SOLD. 23.FANT. 1918-05-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-07-17 - -
BIANCHI TOMMASO SOLD. 1177.MITR. 1918-04-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-07-23 - -
BIANCHINI ANGELO SOLD. 6.FANT. 1918-07-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889- - -
BIANCO PIETRO SOLD. 75.FANT. 1918-08-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-08-29 - -
BIAVATI ALFREDO SOLD. 15.BERS. 1918-08-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-07-05 - -
BIAZZI SPERANDIO SOLD. 4.SAN.CICL. 1918-02-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-05-31 - -
BIFFI ANTONIO SOLD. 220.FANT 1918-10-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-01-17 - -
BIFFI GIUSEPPE SOLD. 89.FANT. 1918-07-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-06-15 - -
BILLI RAFFAELE SOLD. 241.FANT. 1918-04-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-04-19 - -
BIN ERNESTO SOLD. 214.FANT. 1918-05-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-04-05 - -
BIN GIOVANNI SOLD. 58.FANT. 1918-05-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
BIRILLI GIOVANNI SOLD. 301.FANT. 1918-04-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-08-17 - -
BISCARDI PASQUALE SOLD. 215.FANT. 1918-12-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-11-12 - -
BOERO GIOVANNI SOLD. 3.ALP. 1918-07-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-12-25 - -
BOEZIO FRANCESCO SOLD. 8.ALP. 1918-02-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-01-05 - -
BOGELETTA GIOVANNI SOLD. 5.FANT. 1918-12-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BOLETTIERE DOMENICO SOLD. 18.MITR. 1918-08-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-09-11 - -
BOLOGNESE GIOVANNI SOLD. 281.FANT. 1918-03-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-03-28 - -
BOMBASEI ANTONIO SOLD. I.ART..M. 1918-01-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-12-12 - -
BONALDO GINO SOLD. 10.ART.F. 1918-04-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-02-14 - -
BONANNO ALFIO SOLD. 1106.MITR. 1918-07-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-01-30 - -
BONDI GIUSEPPE SOLD. 18.ART. 1918-02-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-02-02 - -
BONETTI LUIGI SOLD. 119.FANT. 1918-07-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-10-19 - -
BONFATTI NANDO ANGELO SOLD. 115.FANT. 1918-11-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-09 - -
BONFIGLIO CARLO SOLD. 127.FANT. 1918-05-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-02-07 - -
BONINI OLINTO SOLD. 224.FANT. 1918-07-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-02-06 - -
BONOCORE GIUSEPPE SOLD. 253.FANT. 1918-05-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-12-30 - -
BONORA VITTORIO SOLD. 261.FANT. 1918-01-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-11-12 - -
BONVICINI LIUGI SOLD. 119.FANT. 1918-05-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-02-13 - -
BORCHI GIUSEPPE SOLD. 3.ALP. 1918-02-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-11-10 - -
BORGIANNI GIUSEPPE SOLD. I.ART..M. 1918-01-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
BORGINI FRANC.CESARE SOLD. 275.FANT. 1918-11-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-07-19 - -
BORGNA FRANCESCO SOLD. 49.FANT. 1918-07-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-10-27 - -
BORIN LUIGI SOLD. 44.LANCIAM. 1918-09-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-08-12 - -
BORRIELLO ANTONIO SOLD. 223.FANT. 1918-04-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-12-20 - -
BORSA GIOVANNI SOLD. 248.FANT. 1918-04-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-04-19 - -
BOSCO PELLEGRINO SOLD. 102.COMP.LAV. 1918-06-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878-09-09 - -
BOSOTTI GENEZIO SOLD. 10.FANT 1917-10-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882- - -
BOSSI FRANCESCO SOLD. 158.FANT. 1918-05-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
BOTTAS ENRICO SOLD. 8.FANT. 1918-01-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
BRACAGLIA GIACOMO SOLD. 79.FANT. 1918-09-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-05-12 - -
BRACCINI RAFFAELLO SOLD. 22.FANT. SM. 1918-07-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-02-19 - -
BRACHIROLI ODOARDO SOLD. 8.FANT. 1918-07-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-05-15 - -
BRAIDOTTI GUGLIELMO SOLD. I.GRAM. 1918-08-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-12-21 - -
BRAMBILLA ANGELO SOLD. 16.ART.. 1918-07-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-29 - -
BRAMBILLA PABLO - 169.FANT. 1919-01-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895- - -
BRANCA PIETRO SOLD. 245.FANT. 1918-08-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879- - -
BRANDANI GIUSEPPE - - 1918-03-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
BRIGNOLA GIUSEPPE SOLD. 201.FANT. 1918-07-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-03-19 - -
BRISSAI AUGUSTO SOLD. 128.FANT. 1918-05-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-08-02 - -
BROCCHIERI PIETRO SOLD. 12.FANT. 1918-07-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1877-08-18 - -
BROSOLO LEONARDO SOLD. 3.FANT. 1918-12-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-08-30 - -
BRUNI LUIGI SOLD. 26.FANT. 1918-09-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-05-19 - -
BRUNO GIOVANNI SOLD. 90.FANT. 1918-10-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-06-14 - -
BRUSA GIUSEPPE SOLD. 208.FANT. 1918-02-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-03-18 - -
BUCELLI GIULIO CESARE SOLD. 224.FANT. 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-10-17 - -
BUDA REMIGIO SOLD. 15.BERS. 1918-05-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884- - -
BULGARELLI GIUSEPPE SOLD. 3.ART. 1918-09-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-03-24 - -
BUOSO FERRUCCIO SOLD. 72.FANT. 1918-06-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-10-21 - -
BURATTINI PAOLO SOLD. 130.FANT. 1918-07-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-06-09 - -
BUSSOLOTTI SABATINO SOLD. 620.BATT.ASS. 1918-10-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878- - -
BUTALI FRANCESCO CAP. 41.FANT. 1918-05-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883 - -
BUTI ZELINDO SOLD. 1154.MITR. 1918-02-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-04-24 - -
BAER HEINRICH TRAINFAHRER 4.ESK.E.TRAIN-ABTL.6 1917-04-10 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1871-09-27 - -
BALABA WASSILI SOLDAT 6.KOMP.206.RUSS.JNF.RGT. 1916-10-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
BANKE ALFRED LANDSTURMMANN MINER-WERFER-KOMP.15 1917-07-31 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-05-09 - -
BARON AUGUST LANDSTURMMANN 3.ESK.ERS.TRAJN.ABT.6 1916-02-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-02-14 - -
BECKER ARTHUR MUSKETIER 1.KOMP.LDST.INF.E.BATL.36VII.A.K. 1916-07-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-03-08 - -
BERGHAUER CURD - UTFFZ.D.NACHR.ABT.NR.14 1918-02-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-09-23 - -
BIENIAS ERNST ARMIERUNGSSOLDAT 2.KOMP.E.JNF.RGT.51 1916-03-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1889-09-24 - -
BIENIAS VIKTOR LANDSTURMMANN 3.KOMP.10.LDST.J.ERS.B.VIA.K.(VI36) 1916-02-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-10-16 - -
BIOK PAUL ARMIERUNGSSOLDAT 1.VERW.KOMP.E/LANDW.JNF.RGT.11 1916-01-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1879-06-22 - -
BISCHOF ERNST LANDSTURMMANN 1.VERW.KOMP.1.ERS.GREN.RGT.11 1917-05-14 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1871-07-02 - -
BITTNER KARL LANDSTURMMANN 3.KOMP.E.RES.JNF.RGT.23 1917-02-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
BOCK GUSTAV FAHRER 3.BATT.E.FUSS-ARTL.RGT.6 1917-02-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1872-04-12 - -
BÖHM HERMANN MUSKETIER 2.REKR.DEP.1.E/JNF.REG.63 1916-01-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-04-21 - -
BORDICK JOSEF SERGEANT 2.KOMP.E.LDW.JNF.RGT.10 1916-03-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1881-08-02 - -
BRIEGER PAUL KRAFTFAHRER 1.KOMP.ERS.ABT.2.KRAFTE BATL 1917-09-13 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-08-02 - -
BRODERSEN PETER MUSKETIER 1.KOMP.2.ERS.GRENAD.RGT.2 1917-07-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-07-21 - -
BRUCKSCH RICHARD MUSKETIER 11.KOMP.JNF.RGT.49 1917-05-21 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-05-26 - -
BULLA STANISLAUS LANDSTURMMANN REKR.DEP.E.RES.JNF.RGT.22 1916-03-14 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-08-30 - -
BUSCHMANN HEINRICH ARMIERUNGSSOLDAT 3.KOMP.ARMIER.ERS.BATL.VLAK 1917-06-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1874-05-06 - -
BYKOW FEODOR GEFREITER 14.KOMP.104.RUSS.JNF.RGT. 1917-05-31 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-03-10 - -
BARTSCH H. - - 1915-07-07 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
BERGINDE A. - - 1918 VERM. Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
BERGMANN K. - - 1918-07-21 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
BRENDEL PAUL - - 19??-04-14 - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
BRÜCKNER ???NZ - - 1916-10-01 - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
BURGHARDT WILHELM - - 1914-12-26 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BALZER LUDWIG - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BAUDACH HEINRICH - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BRANB JOSEF - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BECKER MAX - - 1918-08-23 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BŐHM ADALBERT - - 1917-01-22 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BŐHM FRANZ - - 1914-08-11 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BŐHM FRANZ - - 1918-10-18 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOTHE FRANZ - - 1918-10-02 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BERNHARDT ADOLF LANDST. - 1915-06-19 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
BERNHARDT EMIL ERS.RES. - 1914-12-20 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
BERNHARDT TRAUGOTT ERS.RES. - 1917-06-13 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
BŐHM FRIEDRICH MUSK. - 1915-08-21 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
BRAUTSCHEK GUSTAV JÄG. - 1918-03-28 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
BERG BERNH. - - 1914-08-25 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
BLISCHKE GUST. - - 1917-06-03 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
BRIER - MUS. - 1918-04-30 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
BOHM PAUL - - 1915-03-10 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
BRUNNER RUDOLF - - 1918-02-17 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
BANDTKE PAUL - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
BESSER HERMANN - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
BESSER OSWALD - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
BLÜMEL KARL - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
BOTHE OTTO - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
BRAUN EDUARD - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
BRAUNER HEINRICH - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
BRÜCKNER RICHARD - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
BUNZEL FRITZ - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
BIRNKRAD ? - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BANNWITZ PAUL - - 1917-08-05 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - GEF.[ALLEN]
BETTERMANN HERMANN - - 1918-05-26 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
BIRGEL HEINRICH - - 1915-10-02 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
BITTNER PAUL - - 1916-11-13 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
BLECH AUGUST - - 1915-01-06 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - GEF.[ALLEN]
BOSNER HEINRICH - - 1917-07-29 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
BREUER KONRAD - - 1918-07-18 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
BUCHNER KARL - - 1918-07-15 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
BUTLER PAUL - - 1917-02-24 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BRAUNECK HEINRICH - - 1914-08-27 - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
BAIER PAUL - - 1917 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
BERNDT HERMAN - - 1917 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
BO? PAUL - - 1915 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
BANDT HERM. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Kunzendorf Vermisst
BANDT PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Kunzendorf Vermisst
BEIER JOS. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Kunzendorf Vermisst
BIRKE VALENTIN - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Fichtig -
BITTNER PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Herrngnund -
BLUMEL PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
BRANOL JOS. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Fichtig -
BANDMANN GUST. LANDST. - 1917- - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
BAR ERNST RES. - 1914-09-27 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
BAUM HERM - - 1918-05-10 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
BERG HERMANN MUSK. - 1916-08-11 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
BORNTKE OTTO GREN - 1918-05-15 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
BRESIER GUST. - - 1915- - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
BARTHEL GUST. - - 1918-08-20 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BLUKOTT ROB. - - 1915-05-19 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BRANDT RICH. - - 1918-06-02 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BARTH KARL - - 1918-09-18 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BITTNER KARL - - 1916-08-08 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BRAUNER MAY - - 1917-12-15 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BAUMGANTEN FRIEDR. - - 1918-03-22 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BAUMERT REINHOLD - - 1917-07-17 - Nielestno wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
BOTZEK ALOIS - - 1916-07-24 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
BOTZEK KARL - - 1918-08-26 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
BRUKUF FRANZ - - 1915-02-12 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
BAUMGART GUSTAV - - 1917-02-28 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BINNER REINHOLD - - 1918-04-27 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BINNER ROBERT - - 1917-02-19 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BUCKSCH GUSTAV - - 1917-09-17 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BAUMERT HERMANN - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BERGMANN ADOLF - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BERNER THEODOR - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BERTRAM ALFRED - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BRANTWEIN WILLY - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BAUMANN ROBERT - - 1915-04-02 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BAUMANN WALTER - - 1917-04-08 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BECKER FRANZ - - 1914-08-27 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BIEMELT EMIL - - 1916-07-30 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BAUPACH PAUL LANDWEHRMANN - 1916-09-01 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1880-05-27 - -
BECKER - LANDWEHRMANN - 1915 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1885 - -
BERTERMANN RICHARD UNTEROFFIZIER - 1917-10-23 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1888-11-22 - -
BLUMEL HERMANN MUSKIETER - 1918-04-07 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1896-05-25 - -
BOHM GUSTAV ERSATZRESERVIST - 1914-11-10 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1887-03 - -
BOHM PAUL LANDWEHRMANN - 1914-10-25 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1883-07-13 - -
BUTTNER GUSTAV TAMBOUB - 1914-08-29 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1888-01-27 - -
BITTNER JOSEF - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
BITTNER JULIUS - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
BARTSCH REINHOLD - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - THIELAU -
BARTSCH WILHELM - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - TÖSCHWITZ -
BAUM MAX - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - TÖSCHWITZ -
BERGER WILHELM - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - THIELAU -
BRENDEL MAX - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - ALT RAUDTEN -
BRODKORB PAUL - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - THIELAU -
BURKERT KARL - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - BRODELWITZ -
BANKE ERNST - - 1914-09-08 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
BARGE ALFRED - - 1914-09-30 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
BASTER RICHARD - - 1918-02-13 - Świny wieś, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BLEUL ERDMANN OBERJAGER - 1915-08-31 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
BOHM PAUL WEHRM. - 1915-08-18 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
BRUNNER PAUL WEHRM. - 1914-11-26 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
BI? FRANZ - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BONK? GEORG - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BRE? KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BARTSCH BRUNO SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BAUMBERGER ALBR. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BAUMBERGER GÜNT. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BERNATZKY HUB. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BIER JOH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BLACHA FRDR. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BLASCHKE CURT. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BLUDAU JOH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BOENISCH FRIEDR. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BREUER ARTUR SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BREUER PAUL LEHRER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BROMMER JOH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - untersekundaner
BUHL RUD. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BURGER HERM. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BADEWITZ FRANZ UTFZZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-06 - nagrobek
BADRIAN MAX OSW.BACH.VZFW.U.OFFZ.-ASP. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - pomnik
BAERWALD ROB. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BANDMANN FRITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BARDASCH HERB. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BARTNITZKI ARTHUR - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BASCH WILLY UTFZZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BAUMGART FRIEDR. VIZ.WACHTMSTR - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BEICH A. URFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BENGER SAMUEL - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BENISCH ERICH - - 1915 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BENJAMIN ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BENJAMIN FRITZ UTFFZ.DR - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BENJAMIN RICH. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BERGER HERB. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BERGMANN FRITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BERGMANN KURT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BEUTHNER MART. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
BIBERFELD LUDW GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BICK MAX GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BIELSCHOWSKY FRITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-12-08 - Rotunda i nagrobek
BIGARD LUDWIG - - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-12-29 - nagrobek
BILEWSKI E. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BILEWSKY ERICH OFFZ.-ASP. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BLASS HANS UTFZZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BLASS MARTIN - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BLASS MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BLOCH RICH. OB.-APOTHEK. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BLOCK EUG. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda i pomnik
BLOCK FRITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BLUMBERG WILLI - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BLUMENTHAL MANFR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BOCHENEK ERICH UTFZZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BODEN GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-06-19 - nagrobek
BODEN OSK. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BOEHM ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BOEHM JULIUS UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-08-11 - nagrobek
BOEHM MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BOEHM SALO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BOENISCH ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BOENISCH ERNST - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
BOLDES ERICH - - 1915-10-13 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-01-18 - nagrobek
BONISCH ERNST - - 1916-05-16 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1869 - nagrobek
BORONOW FRITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BORONOW WALTER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BRANN KURT VZFW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BRASS ERNST - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BRASS HANS OBERARZT.DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BRAUER ERICH FRANZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BRAUER MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BRAUN DAVID - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BRENNER ERNST OFFZ.STELLV. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1876-10 - Rotunda i nagrobek
BRESLAUER RICHARD - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - pomnik
BRIEGER FRITZ GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
BRINITZER KURT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
BRINNITZER ERICH - - 1914-12-01 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
BRUCK ERICH STABSARZT.DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BRUCK HERB. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BRUCK HERBERT - - 1917 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BRUCK OTTO VIZEFELDW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda i nagrobek
BRUCK SIEGFR. UTFZZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BRUMMER NATHAN - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BÜCHLER ALFRED - - 1916-09-07 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896 - Rotunda i nagrobek
BUCHZ MORITZ - - gru-16 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BUECHLER ALFRED - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BARTHEL RUDOLF - - 1916-10-18 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BARTSCH KARL RES. - - - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KLEINBAUSCHWITZ -
BARTSCH RICHARD - - - FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - BAUTKE -
BRES?ER MAX GREN - 1917-06-18 HEIMAT Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
B? HEINRICH - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
B?HM HERMANN - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BAHR JOSEF - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BAHR PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BARTCH ERICH - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BARTCH JOSEF - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BARTSCH MAX - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BAUCH JOSEF - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BAUM PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BEIER JOSEF - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BEINLICH PAUL - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BEINLICH ROBERT - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BENKNER PAUL - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BENSCH JULIUS - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BERNERT JOSEF - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BIENERT JOSEF - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BIENERT PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BINNER ARTHUR - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BINTER WILHELM - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BISCHOF PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BITTNER FRITZ - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BLEISCHWITZ ALFONS - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BRIEGER HERMANN - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BRIESNITZ AUGUST - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BRINKE JOSEF - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BRINKE JOSEF - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BRUNSCH JOHANN - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BUCHWALD ALFRED - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BŰHM KARL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BURGHARDT AUGUST - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BURGHARDT HEINRICH - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BARZOG WILHELM MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BEIER JOSEF PIONIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BEOK JOSEF ERSATZ-RESERVIST - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BLASCHKE AUGUST LANDSTURMMANN - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BOHMER RICHARD FAHNRICH - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BROKUF ALOIS PIONIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BUHL FLORIAN MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BANKE FERDINAND - - 1918 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BAUSCHKE ADOLF - - 1914 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BILLMANN ANTON - - 1915 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BILLMANN ELIAS - - 1915 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BILLMANN WILHELM - - 1915 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BURDALEK JOSEF - - 1916 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BUTZEK JOHANN - - 1915-04-22 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BITTNER JOHANN - - lis-17 ROSJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BECK JAKOB - - 1917 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BUBIK FRANZ - - 1917 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BERNER PAUL - - - - Mściszów wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
BÜRGEL HERMANN - - 1918-12-08 - Olszanica wieś, gm. Zagrodno, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BURGHARD REINHOLD - - 1915-04-09 - Olszanica wieś, gm. Zagrodno, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BITTERMANN BRUNO - - 1915-08-05 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BLEUL BRUNO - - 1915-06-28 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BARTSCH RICH. - - 1915-08-24 in Osten Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BERGMANN KARL - - 1916-03-22 in Osten Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BÜTTNER GUST. - - 1916-03-23 in Osten Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BERNOEL REINHOLD - - 1918-09-23 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BIERMANN WILH. - - 1915 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BLÜMEL BRUNO - - 1918 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BARTSCH BRUNO - - 1917-06-03 FRK Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BEIER ERNST - - 1916-03-11 FRK Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BEIER OSK. - - 1915-03-14 POL Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BERNHARDT RICH. - - 1915-02-01 RUSSL Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BOCK ANDREAS - - 1916-08-03 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - DÜSSELDORF -
BRZOSKA FRANZ - - 1915-09-05 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - GR. D?ÜSC? -
BACHMANN PAUL - - 1916-12-11 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BACHMANN MAX - - 1917-04-14 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BAUMGART RICH. - - 1914-09-10 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - VERM.
BAUMGART ? - - 1915-12-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BEILS???? ROB. - - 1915-07-31 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BEILSCHMIDT PAUL - - 1914-11-20 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BERGMANN PAUL - - 1915-05-01 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BLUMEL PAUL - - 1917-07-22 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BORMANN GUST. - - 1914-10-22 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BRAUER KOLMAR - - 1916-10-01 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BREITER ERICH - - 1915-09-30 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BUSCHMANN E. - - 1917-06-28 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BITTERLICH EMIL - INF REGT 177 1917-04-20 MORONVILLIERS Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - EBERSBACH -
BRENDLER OSKAR PIONIER PIONIER BATL. 12 (MINENWERFER ABT. 8) 1917-10-21 SZAMPANIA Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1898-01-14 MARKERSDORF (Markocice) -
BAUMER HEINRICH - - 1914-10-21 - Grudza wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
BACHMANN PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF VERM.
BAIER GUSTAV - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
BAUMANN PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
BUNZEL RICHARD - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF -
BUNZEL MARTIN - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF -
BRÜCKNER MAX FAHRER - 1918-09-09 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-04-30 - -
BURKHARDT ALWIN SAN.SOLD. - 1916-09-22 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-05-16 - -
BURKHARDT RICHARD UTFFZ. - 1914-09-25 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1882-06-30 - -
BUSCH RUDOLF SOLDAT - 1918-11-01 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1896-07-04 - -
BRUCKNER PAUL GEFREITER (ST. SZEREGOWY) 13 JAGER BATALION 1916-09-15 SOMME Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-10-14 - -
BRENDLER BRUNO - - 1915-08-30 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BRENDLER GOTTHARD - - 1918-04-08 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BRENDLER PAUL - - 1915-09-04 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BRENDLER JULIUS - - 1916-11-04 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BECKER FRANZ - - 1918-03-24 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1871-08-29 - -
BEIER AUGUST - - 1917-03-14 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1877-08-19 - -
BERGELT HEINRICH - - 1914-08-25 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1895-10-23 - -
BERGMANN REINHOLD - - 1915-01-01 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
BLICHMANN PAUL - - 1917-02-02 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1890-09-14 - -
BLÜMEL GUSTAV - - 1923-10-18 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1870-05-03 - -
BLÜMEL GUSTAV - - 1919-02-02 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1900-11-23 - -
BROSKO GOTTLIEB - - 1917-10-29 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
BERNER RICH. INF. - 1915-03-14 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
BERG M? - - 1918-07-08 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
BARTAK JOSEF - - 1915-01-?? - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA PSTRĄŻNA 2)
BENESCH ALBERT - - - - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA BUKOWINA 2)
BANTENSCHEK ALOIS - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARTONITSCHEK JOH. - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BUBENITSCHEK JOSEF - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BURDICH HEINR. - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BERGER A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BERGER G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BERNHARD P. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BICANK(?) J. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BÖHM G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BÖHM W. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BOLHE G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BRETSCHNEIDER E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BRETSCHNEIDER K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BROCHMANN R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BRUCHMANN O. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BÜCHN F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BULTA A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BURRACK K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BEIßERT GUSTAV - - 1916-07-11 - Malerzów wieś, gm. Dobroszyce, pow. oleśnicki dolnośląskie - - -
BLACH ROBERT WEHRMANN - 1916-04-01 BIAŁA Bystrzyca (gm. Oława) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1876-07-07 - -
BLASEG OTTO - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
BRAUNSDORF JOHANN - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
BUCHNER OTTO - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
BAUCH GUSTAV - - 1916-09-18 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
BLEBEL FRIEDRICH - - 1918 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
BERTRAM WALTER - - 1916-04-19 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
BUCH GOTFRIED - - ????-??-2? - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
BENKE KARL - - 1917-11-18 Gandern Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1888-01-07 Kreika -
BIENAS FRIEDR. - - 1917-11-07 Peschendaele Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1897-02-22 Repplline -
BIENAS PAUL - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893-03-24 Repplline -
BISCHOF WILHELM - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BECKER GUSTAV JAG./NIEM. - 1915-04-06 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
BARTSCH HERMANN - - 1914-09-09 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1883-04-18 - -
BOLTMER ERNST - - 1917-11-30 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1898-04-03 - -
BOLTMER FRANZ - - 1918-10-02 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1886-08-22 - -
BOLTMER PAUL - - 1916-06-16 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1893-10-21 - -
BÜHREND PAUL - - 1918-??-19 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1891-02-24 - -
BACHMANN WILHELM - - 1914-09-20 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BALLMANN EMIL - - 1918-10-31 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BLASCHE HERMANN - - 1917-03-05 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BORNER ALFRED - - 1916-02-28 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BÖRNER OSWALD - - 1916-11-26 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BRADEL OSKAR - - 1915-06-03 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BURISCH JOHANN - - 1918-07-02 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BARA? GEORGE RUM. - 1918-11-19 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
BOSZIN JAN RUM. - 1918-02-19 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
BUCU NICOLAI RUSS. - 1918-11-21 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
BARTILLA PAUL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BATZDORFER HEINR. - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BECK AUGUST - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BIEHL JOSEF - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BITTNER JOSEF - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BROKUSLAUS MAX. - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARTSCH JOSEF - - 1914-09-24 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - Zaginiony (Lost / VERMISST)
BARTSCH WILHELM - - 1915-07-15 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BAUMGARTEN PAUL - - 1917-07-17 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - Zaginiony (Lost / VERMISST)
BECK ERNST - - 1917-10-24 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - Zaginiony (Lost / VERMISST)
BERGER OTTO - - 1918-06-15 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BÖHM A. - - - - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
BRODKORB F. - - 1914-12-20 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
BRODKORB J. - - 1914-09-24 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
BRÜCKNER FRIEDRICH - - 1918-03-28 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
BERGER FRITZ - - 1914 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BINNER RICHARD - - 1914 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BINNER ROBERT - - 1917 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BRAUNER GUSTAV - - 1918 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BRAUNER PAUL - - 1915 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BAUMGART MARTIN - - 1918-05-06 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BAUMGART OSKAR - - 1915-07-14 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BERG WILHELM - - 1915-03-27 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BIEHN PAUL - - 1917-01-01 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BRENDEL ALFRED - - 1918-09-21 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BRENDEL ROBERT - - 1918-08-21 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BARTAG JOSEF - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
BAUDACH HUBERT - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BEIER AUGUST - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
BIRKE ALFONS - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BITTNER JOSEF - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
BLASCHKE HEINRICH - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BLASCHKE RICHARD - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BLEIL AUGUST - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
BORSCHA JOSEF - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOTHE JOHANN - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BRAUNER REINHOLD - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BRAUSE JOSEF - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BROSIG FRANZ - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BUHL REINHOLD - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BURGHARD PAUL - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARTHEL WILHELM - - 1915-10-30 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BLUMEL PAUL - - 1915-08-30 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BOER OSWALD - - 1915-05-16 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BOER WILHELM - - 1915-04-21 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
B??DE BERMANN - - 1914-??-25 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BE? OSWALD - - 1915-04-25 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BORRMANN EWALD - - 1914-??-?? - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BAIDRICH P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BAIDRICH P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARTSCH A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARTSCH A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARTSCH F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARTSCH J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARTSCH P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BASLER O. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BASLER O. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BAUCH A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BAUCH E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BERGMANN F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BERGMANN P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BITTNER A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BITTNER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BITTNER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BITTNER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BLASCHKE J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BLASCHKE R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BLEIK J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BODENBRUCKER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BODENBRUCKER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOHM A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOHM E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOHM H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOHM H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOHM J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOHM M. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOHM O. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOHM P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOMBIS S. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BORITZ H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BUHL F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BURGHARD F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BLASCHKE JOSEF - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BLASCHKE PAUL - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOHM AUGUST - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOHM HEINRICH - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BECHYNKA WILLIBALD SAPPEUR BAT. 14 1918-01-27 - Kamieniec Ząbkowicki wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie 1897-11-10 LANDECK, SCHLESIEN -
BLEUL BRUNO - - - - Kierżno wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BUFE EMIL - - 1917 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BORRMANN A. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BUNZER N. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BÜRGER A. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BERNER OSKAR - - 1916 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BÜTERMANN ALFRED - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BEIGE GUSTAV - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BEMER KARL - - 1920 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BELLERMANN EMIL - - 1914 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
BOER PAUL - - 1914 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
BRACHMANN MAX - - 1916 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
BUKE JOSEF - - 1916 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
BIZNAU? KARL - - wrz-18 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - VERMIST
BALKE GUSTAV - - 1914-12-02 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
BRENER G. - - 1917-03-03 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BUCHWALD M. - - 1915-08-05 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BECK ARTHUR - - 1917-09-09 IN LISSEY Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BOY LUDWIG - - 1917-10-27 CHEMIN DES DAMES Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BUROW ERICH - - 1916-07-02 AN DER SOMME Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BURGER ERICH - - 1918-08-26 - Janówek wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - VERMIST
BAIER PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - DITTERSDORF -
BARREIN GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - SKOHL -
BARREIN HERMANN - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - SKOHL -
BRANDT ERNST - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
BRUNGART OTTO - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - DITTERSDORF -
BRANDT PAUL ? - 1915-08-26 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BARTSCH BRUNO - - 1916-07-06 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARTSCH HERMANN - - 1918-09-16 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARTSCH AUGUST - - 1920-02-24 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BECK JOSEF - - 1915-02-23 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BECK FRIEDRICH - - 1915-09-25 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BECK FRANZ - - 1917-03-12 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BERNHART PAUL - - 1917-12-11 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BERNHART ALFRED - - 1918-03-24 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOESE FRANZ - - - - Marianówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BECK HERMANN - - 1918-09-29 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMIST
B? JOSEF - - - - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
BÖER HEINRICH - - 1917-02-21 LANDESH. Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
BÖNSCH HERMANN - - 1918-03-19 IRL. Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
BEINERT ALBERT - - 1914-09-15 LAZARET Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BELTZ AUGUST - - 1915-07-23 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BERNERT KARL - - 1919-01-31 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BUTKOWSKI ILYE - - 1917-06-12 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
BAUMERT ROBERT - - 1917-07-18 - Szklarska Poręba II miasto, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BRAUN FRANZ - - 1916-03-07 - Szklarska Poręba II miasto, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BACHMANN REINHOLD - - 1919 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
BAÜER JOSEPH - - 1917 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
BERNAT BRUNO - - 1918 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
BERNDT OSKAR - - 1915 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
BEYER OSWALD - - 1915 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
BEŸER PAUL - - 1914 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
BEŸER ALFRED - - 1914 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
BRENDLER PAUL - - 1918 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
BRUCHNET ALFRED - - 1916 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
BACHMANN BRUNO - - 1915-01-05 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
BAUMERT MORITZ - - 1918-04-12 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
BAUMERT OSKAR - - 1915-10-26 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
BERNDT HERMANN - - 1918-11-16 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
BAUM GUSTAV - - 1914-12-01 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BUHL WILLI - - 1916-10-22 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BOIGT FRITZ - - 1918-05-31 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BUCHELT KARL - - 1918-10-31 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BAIER ADOLF MSK. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - R.
BECKER AUGUST ? - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - O.
BISTRY HERMANN WEHR. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - ?
BACHMANN RICHARD WEHRM. - 1914-11-28 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BADER MAX MUS. - 1916-03-01 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BECK ERNST GEFR. - 1915-07-27 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BEILER ROBERT GEFR. - 1917-10-23 I. WESTEN Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BERGER JOHANNES WEHRM. - 1914-12-20 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BERGER HERMANN GEFR. - 1918-10-24 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BIEDERMANN WILLIAM MUSK. - 1917-04-04 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BRÄUER GUSTAV MUSK. - 1916-09-15 I. OSTEN Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
B??? FRITZ - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
B??NBR???D FRITZ - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BAIER ERICH - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BANISCH FRITZ - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BAUM ERICH - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BE??? ART. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BENNING HANS - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BERGMANN KONR. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BERNDT ALFR. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BERNDT RICH. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BERNDT ERICH - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BITTNER WALTER - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BLANI??HEIM ERICH - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BLUMEL KURT - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BORRMANN ERNST - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BRAUM HANS - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BROTTER ALFONS - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BUCHERT KURT - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BECK GUSTAV - - 1914-11-21 - Lasówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BERNER EDUARD - - 1915-01-15 - Lasówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BEIER BRUNO - - 1914-11-1? - Przeździedza wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
BARTH ANTON MARIA DR. MED. - 1917-12-08 - Wołów I miasto, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie 1879-06-19 - -
BAUMGART GEORG - - 1918-03-11 VERDUN Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
BAUSCHKE PAUL - - 1915-08-14 KARPATHEN Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - PRONZENDORF -
BAUSCHKE RICHARD - - 1918-07-19 WINTERBERG Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - PRONZENDORF VERM.
BEYER FRANZ - - 1918-11-12 ESTHLAND Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - HAMMER -
BUDIN PAUL - - 1914-09-06 LAHECOURT Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
BUHL VICTOR - - 1916-10-15 NAJAROWKA Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
BIRKE GUSTAV - - - - Głębowice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
BAHN - - - - - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BASLER D. - - 1918-04-01 - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BENE? D. - - 1917-10-19 - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BAUMERT G. LDSTM. - 1916-03-21 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BINDER P. GREN. - 1917-09-24 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BINDER A. MUSK. - 1917-08-04 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BREU? P. ERS. RES. - 1918-05-02 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BURGHART P. RES. - 1915-09-15 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BRESLER FRITZ - - 1915-09-09 - Rynarcice wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
BÜRGER GUSTAV - - 1916-03-22 - Rynarcice wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
BARTEL ? - - - - Miłoszyce wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
BIEDER ERIK GRENADIER - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
BEHERMANN H. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BEIER ALFRED - - ????-??-?? - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BEIER A. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BELER G. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BENISCH A. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BERGMANN W. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BETTERMANN R. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BIRMBAUM A. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BIRNBAUM AUGUST - - 191?-08-18 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BÖHM K. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BRÜCKNER G. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BUCH W. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BUCHDER MAX - - ????-??-?? - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BERGER KARL - - 1917-0?-22 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BRAUER PAUL - - 1915-08-24 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BRAUNER PAUL - - 1916-02-29 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BRAUNER ROBERT - - 1918-04-05 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BRAUNER JOSEF - - 1918-12-21 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BRÜCKSCH GUSTAV - - 1915-07-20 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BRÜCKSCH WILHELM - - 1915-07-25 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BUCHWALD EDUARD - - 1918-06-18 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BIENAS FRIEDRICH - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BIENAS PAUL - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BOHM WILHELM - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BEGER ALFRED - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
BÖGER ALFRED - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
BRANDT FRANZ - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
BÜBNER EDUARD - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
BARTSCH KARL MUSK. - 1914-08-22 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - GALTENAU -
BERNDT GEORG LEUTN. - 1918-11-05 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - GALTENAU -
BOTHE ARTUR - - 1915-08-14 RUSSLAND Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BÜCHNER EMIL - - 1917-05-24 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BEL???ENN A. - - 1914-12-21 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BRAUER B. - - 1918-01-28 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BEER ARTHUR - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BREITER RICHARD - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BRÜCKNER AUGUST - - 1915-05-05 - Krzewie Wielkie wieś, gm. Gryfów Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
B? HUGO - - 1914-??-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
B? GUSTAV - - 1915-??-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
B? FRITZ - - 1915-??-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
BIHNER BRUNO - - 1917-02-17 - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - VERMIST
BEER PAUL - - 1918-01-27 - Uniemyśl wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
BRETTSCHNEIDER ERNST - - 1918-06-12 - Paszowice wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BELLERMANN RICHARD - - 1915-06-16 - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
BELLERMANN OSKAR - - 1917-10-23 - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - VERMISST
BRAUER OTTO - - 1917-07-12 - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
BRENDEL ADOLF - - 1918-08-?? - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - VERMISST
BRENDEL ARTHUR - - 1917-06-04 - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
BAHDEN von WILHELM FRU. - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BOSE von JOACHIM - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BÜLOW von KURT - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BĄCZKOWSKI MARCIN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
BICZKOWSKI JÓZEF - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
BOROWIAK STANISŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
BUBACZ FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
BASLER EMIL UTFFZ. - 1918-02-09 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - GROHSSEE / JEZIORA WIELKIE
BASLER MAX OFFZ. STELLV. - 1918-05-10 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - GROHSSEE / JEZIORA WIELKIE
BECKER RUDOLF MUSK. - 1918-09-10 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
BOERSTLER HEINRICH MUSK. - 1914-12-04 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
BOHN EMIL MUSK. - 1914-10-30 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
BOHN EWALD GRENAD. - 1916-07-14 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
BUSSE GUSTAV MUSK. - 1915-09-22 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - KRUMKNIE / KRZYWE KOLANO
BOURRELY JULES - 7E REGIMENT DE GENIE 1918-??-?? - Inowrocław I miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
BAKOWSKI BRON. SZEREG. - 1919-09-?? - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
BARBER KAZIMIERZ SZEREG. - 1914-09-15 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
BEDNARKIEWICZ JAN SZEREG. - 1914-11-16 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
BIAŁECKI JÓZEF SZEREG. - 1914-09-09 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
BRZUSZKIEWICZ L. SZEREG. - 1918-12-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1893 - -
BUJAK ANTONI SZEREG. - 1919-07-12 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
BAUMANN GUSTAV - - - - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
BIEWALD JOS. UFFZ. 2 L.J.R. 38 1914-11-15 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
BERWIG RICH. WEHR. RES.INF.RGT. 232 1915-11-14 - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
BINDREFF JÓZEF - - 1916-09-27 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
BISCHOFF OTTO - - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
BOB TEODOR AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
BOBEM J. ROS. - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
BORYS MARKUJ AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
BADEMER ALFRED ERS. RES. RJR 220/9K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BAUM TEODOR WEHRM. RJR 219/1K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BAUMECKER JOHANN U?FELD. RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BERGER OTTO KRIEGSFRW. RJR 220/2K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BLAU MATHIAS JAGER RJB 19/2K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BLUM FRITZ GEFREITER RJR 220/5K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BOCKHOLF JOHANN MUSKETIER RJR 219/5K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BOHRER OTTO JAGER RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BONGARTZ JOHANN MUSKETIER RJR 219/6K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BONGERT HERMANN MUSKETIER RJR 217/11K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BREIDERHOFF RUDOLF JAGER RJB 19/2K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BRINKMANN FRANZ JAGER RJB 19/4K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BRUNING KARL RESERVIST RJR 219/5K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BUCHEN HERMANN JAGER RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BURECK FRANZ MUSKETIER RJR 219/3K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BUSCHMANN ERNST JAGER RJB 19/1K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BISCHOF PAUL LEUTN. D. R. R.J.R. 217/3K 1915-07-31 - Kurów-Olesin wieś, gm. Kurów, pow. puławski lubelskie - - -
BANER (BAUER) STANISŁAW - 5 PP 1 KOMP. 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - UCZEŃ RZESZOWSKIEGO GIMNAZJUM
BARAK JAN LEGIONISTA 4 PP 9 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
BERESKI ROMAN JAN CHORĄŻY 4 PP 1 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie 1896-07-06 PRZEMYŚL ODZNACZONY POŚMIERTNIE - ORDER VIRTUTI MILITARI V KL ORAZ KRZYŻ NIEPODLEGŁOŚCI
BERNACIKOWSKI ALOJZY OFICER 1 PP 1 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
BLASZEK (BLASCHEK) FRYDERYK (FRYGYES) PLUTONOWY 3 BRYG. 4 PUŁK PIECH. 9 KOMP. 1915-08-(4-5) - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - EKSH. Z NIEDRZWICY DUŻEJ, DZIŚ JASTKÓW NR 37/152
BURYAN KAZIMIERZ LEGIONISTA 5 PP 3 KOMP. 1915-08-03 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
BANNERT ADOLF - K.U.K. LST.I.R. 13 1915-07-08 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BIALON EMIL - K.U.K. FLO.KAN.R. 12 1915-07-02 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BLAZEWIZ JAKOB - K.U.K. L.I.R. 25 1915-07-10 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BURES ? KORPORAL K.U.K. I.R. 99 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BACHMANN WILHELM INF. L.J.R. 16 1915-07-06 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BAITS WLADIMIR JAGER K.U.K. F.J.B. 31 1915-07-02 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BARTOLEC FRANYE JAGER K.U.K. F.J.B. 31 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BASINRA ADALBERT INF. L.J.R. 16 1915-07-01 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BAYER JOHANN UNT. IZGER. K.U.K. F.J.B. 31 1915-07-05 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BELLA EDUARD LDST. INF. L.J.R. 13 1915-07-13 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BELOHARD JOSEF INF. - 1915-07-03 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BERG KURT - J.R. ? 1915-07-07 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BERGER KARL LDST. JAG. J.R. 49 1915-07-06 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BLAHUT JOSEF INF. LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BODACIC JAKOB JAGER K.U.K. F.J.B. 31 1915-07-02 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BOIC NICOL JAGER K.U.K. F.J.B. 31 1915-07-02 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BORSIC KARL STABSFLDW. K.U.K. F.J.B. 31 1915-07-02 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BRYLSKI LUDVIG - L.J.R. 16 1915-07-20 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BAHR - OB. JAGER JAGER BAT.16 1915-07-14 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BECKMANN HEINRICH FUSILIER 3.G.R.Z.F.11K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BEHNKE WALTER UNTOFFZ. 3.G.R.Z.F.6K. 1915-08-17 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BELLACH GUSTAW GRENADIER G.GR.R.1/3K. 1915-07-19 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BENSCH KARL LDSTRM. 3.G.R.Z.F.5K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BENSING JOSEF GRENADIER 3.G.GR.R.1K. 1915-07-24 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BERNS HEINRICH UNTOFFZ. 3.G.R.Z.F.10K. 1915-07-20 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BLOCK KARL UNTOFFZ. 3.G.GR.R.7K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BITTRICH FRANZ GEFREITER - wrz-14 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
BRUNKEN HARM MUSKETIER J.R. 78/12K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
BUCHHOLZ ANTON UNTOFFZ. JNF. RGT. ? 12 K. lip-15 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
BARTLICK PAUL DRAGONER DRAG.R.2/1E.E 1915-09-06 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BASTIAN FRIEDRICH UNTOFFZ. R.J.R.270/8K 1915-10-28 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BENAK GEORG CHAUFFEUR K.U.K.7.J.DIV 1916-06-10 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BENTHLIN OTTO UNTOFFZ. R.J.R.267 3.KOMP. 1915-08-15 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BEWKO WASYL JNFANTERIST K.U.K.J.R.89/3K 1917-05-22 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BINZ PHILIPP UNTOFFZ. RES.FUHRP.K.60 1915-09-02 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BLOCK OTTO FR.KR.WÄRT KRIEGSLAZ.A.57 1915-10-07 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BOCKELMANN GUSTAV MUSKETIER 2.M.G.K.J.R.79 191509-25 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BODIEN HERMANN SOLDAT ET.HILFSB.K.2.4.A 1915-11-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BURAZYNSKI EUGEN F.OBLRAUFS K.U.K.KRS.I.A.CH 1917-06-06 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BUSCHMANN KARL MUSKETIER 7.R.J.R.268 1915-09-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BAGEMIL HERMAN LDWM. J.R.21/7K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BECK ERNST GEFREITER FUSI.RGT.122/7K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BEHRENS FRIEDRICH MUSKETIER J.R.RGT.1/3K. 1915-??-?? - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BOHERMAN ? ? ? 1915-??-?? - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BRANDT JOH.HRIST. MUSKETIER J.R.29/4K. 1915-07-30 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BROCH FRANTZ LDSTRM. J.R.21/6K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BRZOSKA FRANZ LDSTRM. J.R.21/6K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BUNTEBARTH OTTO ERS.RES. J.R.21/1K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BANAS MICHAEL RESERVIST J.R.46/2K. 1915-07-21 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BETTERMANN HEINRICH LDSTRM. R.J.R.46/11K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BOHMSTEDT AUGUST ? J.R.77/3K. 1915-07-23 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BOSKE PAUL MUSKETIER R.J.R.46/4K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BAŁTOWSKI STEFAN - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - ROLNIK
BLICHARSKI IGNACY - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - ROLNIK
BLICHARSKI STANISŁAW - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - SZEWC
BADEN HERMAN MUSKETIER J.R.77 7.KOMP. 1915-07-25 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
BERSSEN B. MUSKETIER J.R.73 2.KOMP 1915-08-03 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
BOBROWSKI - LDSTRM. INF.REG.77 1915-07- - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
BUSCH RUDOLF OFFZ.STELLV. J.R.74 1.KOMP. 1915-07-21 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
BENGALON ? SOLDAT R.J.R. 204/10K. 1915-??-?? - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BERG KARL REKRUT R.J.R. 46/8K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BISON JOHANN WEHRMANN R.J.R. 46/1K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BLOBEL ERNST MUSKETIER R.J.R. 205/7K. 1915-07-27 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BRAUNEP PAUL MUSKETIER J.R. 46/2K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BRÜLL EMIL ERS.RES. R.J.R. 46/1K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BUSTDORF EMIL ERS.RES. J.R.M. 46/6K. 1915-07-26 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BABICZ MAURIN? RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BALDIREW ALEXI RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BARANOW NIKITA RUSS. - 1914-10-17 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BARINOW FILIP JAKOWLEWICZ RUSS. - 1915-05-04 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BARKOW KARNEY RUSS. - 1915-05-08 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BARODAJENKO IWAN WLADIMIROWICZ RUSS. - 1915-05-25 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BEZNALKO IWAN RUSS. - 1915-05-23 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BIEŻOW MITRAFAN RUSS. - 1915-07-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BOBROJECKI STEFAN FIEDOROWICZ RUSS. - 1914-10-10 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BONDAR NIKOLAJ RUSS. - 1915-07-18 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BONDARENKO MICHAEL RUSS. - 1914-10-18 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BONOMAREW NESTOR? DIMITRIJEWICZ RUSS. - 1915-05-19 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BURYSIN EFIM RUSS. - 1915-05-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BUSLOW NIKOLAJ RUSS. - 1915-05-03 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BACHMANN FRANZ MUSKETIER R.J.R.52/4K. 1915-08-13 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
BORGMEYER HEINRICH LEUTNANT JNF.REG.79.6K. 1915-08-02 szpital polowy Łańcuchów Łańcuchów wieś, gm. Milejów, pow. łęczyński lubelskie 1883 Hildesheim -
BAROWSKI ALEX MUSKETIER I.R. 45 / 1K 1915-08-01 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
BEHRENDT FELIX LDSTRM. I.R. 45 / 6K 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
BEHRENDT PAUL LDSTRM. R.J.R.208/2K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
BAUDOUIN ERWIN LTN. L.R.207/3 1915-08-01 - Siedliszcze wieś, gm. Siedliszcze, pow. chełmski lubelskie - - -
BOHME ALFRED GREN. 6/208.R.I.R. 1915-08-08 - Siedliszcze wieś, gm. Siedliszcze, pow. chełmski lubelskie - - -
BAAR EMIL GRENADIER 2.G.R.Z.F.7K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
BACK OSKAR RESERVIST R.I.R. 206 / 10K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BAHRS RICHARD KRIEGSFRW. I.R. 78 / 12K 1915-07-14 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BAUTZER AUGUST LDSTRM. R.I.R. 206 / 6K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BEENKIEN WILHELM LDSTRM. I.R. 91 / 8K 1915-07-17 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BERLIN OTTO LDSTRM. I.R. 208 / 4K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BERNER KARL MUSKETIER I.R. 46 / 9K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BINDER PAUL RESERVIST I.R. 46 / 2K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BINDER VINZENS LDSTRM. R.I.R. 46 / 6K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BIRK HANS GEFREITER D.R. R.I.R. 206 / 5K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BOCK WILHELM GEFREITER R.I.R. 208 / 6K 1915-07-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BONKAT KARL LDSTRM. I.R. 46 / 10K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BORG PAUL ERS. RES. R.I.R. 208 / 4K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BORSUM HERMANN KRIEGSFRW. R.I.R. 208 / 9K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BRÖMER AUGUST KRIEGSFRW. I.R. 74 / 10K 1915-08-08 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BRUTSCHER RICHARD KRIEGSFRW. R.I.R. 208 / 4K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BRUNNER KONRAD ERS.RES. B.R.A.R.13/6K. 1915-08-02 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
BURZLAFF ERNST MUSKETIER R.J.R.52/12K. 1915-08-03 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
BALTRUSCHAT FRANZ LEUTNT R.J.R. 218/8K 1915-07-22 - Wólka Łubkowska wieś, gm. Poniatowa, pow. opolski lubelskie - - -
BACK OSKAR RESERVIST R . J . R . 206 /10 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BAHRS RICHARD KRIEGSFRW. J . R . 78 / 12 K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BAUTZER AUGUST LDSTRM. R . J . R . 206 / 6 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BENKEN WILHELM LDSTRM. J. R . 91 / 5 K 1915-07-17 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BERLIN OTTO LDSTRM. R . J . R . 208 / 4 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BERNER KARL MUSKETIER J . R . 46 / 9 K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BINDER PAUL RESERVIST J . R . 46 / 2 K 1915-07-29 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BINDER VINZENZ LDSTRM. J . R . 46 / 6 K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BIRK HANS GEFREITER D. P. R . J . R . 206 / 6 K 1915-07-07 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BOCK WILHELM GEFREITER R . J . R . 208 / 6 K 1915-07-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BONKAT KARL LDSTRM. J . R . 46 / 10 K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BORG PAUL ERS. RES. R . J . R . 208 / 4 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BORSUM HERMANN KRIEGSFRW. R . J . R . 208 / 9 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -