Nazwisk w bazie na literę B: 5988

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
B? PAUL MUSK. - 1915-10-05 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
B? HUGO - - 1914-??-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
B? FRITZ - - 1915-??-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
B? JOSEF - - - - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
B? HEINRICH - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
B? GUSTAV - - 1915-??-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
B??? FRITZ - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
B????? OSK. M[U]SK[ETIER] - 1916-08-23 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 36 lat
B???LM? PAUL - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
B??DE BERMANN - - 1914-??-25 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
B??NBR???D FRITZ - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
B??SCH JOHANN - - 1919-04-29 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
B?HM HERMANN - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
B?MANN XAWER - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
BA????? PAUL - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
BA??KER MAX LEUT. - 1914-06-21 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
BAADER ANDREAS RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-01 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAAK WILHELM UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
BAAK FRIED UNTEROFFIZIER - 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
BAAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BAAR OTTO - - 1917-06-20 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
BAAR EMIL GRENADIER 2.G.R.Z.F.7K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
BAARA STEFAN LST.PTRF. F.J.B. 2 1915-05-09 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
BAARS EMIL WEHRM. 2 KOMP. LANDW. INF. REGT. 76 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BAASCH K. RES. 3. / RES. DRAG. REGT. 5 1914-08-17 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BAASKE HERMANN - - 1914-09-17 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Groß Nossin-Nożyno - obelisk
BAASKE FERDINAND LANDSTURMANN LDST. ERS. BATL. XXII 1923-03-18 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1875-06-24 - lapidarium
BAASKE EMIL - - 1916-11-15 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Schottowske-Skotawsko - obelisk
BAASKE OTTO - - 1917-07-24 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Groß Nossin-Nożyno - obelisk
BAASNER H. LDST. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
BAATZ OTTO FÜS. - 1916-05-14 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Grandshagen (Grądy) -
BABA WAWRZYNIEC ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-11-24 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
BABAJEW BAGRAD - - 1917-01-16 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BABATZ FRANZ - - 1916-10-03 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
BABBO MARSIGLIO GIOV. SOLD. 15.BERS. 1918-08-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889- - -
BABCSIK JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BABCZYŃSKI KAROL - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
BABEL AUGUST NIEM. - 1916-09-14 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BABEL FRITZ - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
BĄBELCZYK JÓZEF - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
BABENKO TEODOR SERGT/RUMUNIA SCH. R. 1 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BABENKO JEWGENI WASIL INF. RUSS.I.R. 168 - - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BABER SIMON - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BABERITZ RICHARD WEHR. L.J.R.133/11K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
BABIAK MICHAEL INF. K.U.K.I.R.77 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BABIAK ST. RESERVIST 10 K. INF. R. 167 1914-11-24 - Szczawin wieś, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
BABIARCZYK MICHAEL LDST.INF. I.R. 56 1915-03-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BABIARZ MICHAEL LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BABICEK TEOF - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BABICH JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-26 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie 1882 - -
BABICKI MARCIN - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
BABICZ ANOBREI GEM./RUSS. I.R.143 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BABICZ MAURIN? RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BABIENKO IWAN GEM./RUSS. I.R. 73 1917-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BABIJ S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BABIK MARGADIK GEM./RUM. I.R.73 1917-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
BABIN CICHON GEM/ROSJA I.R.280 1919-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BABIŃCZUK WASIL INF. I.R. 58 1915-01-01 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BABINI DOMENICO SOLD. 89.FANT. 1918-04-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-10-10 - -
BABIŃSKI J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysakówek -
BABINSKI MARIAN OFFZ. - - - Droginia (nr 371) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
BABISCH JOACHIM - - 1918 - Krzyżanowice I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
BABITSCH KUSMA GEM./RUSS. I.R.50 1917-08-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?5 - -
BABITSCH RADOIKA GEM I.R.18 1917-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BABIUCH NYKOLA GFT. K.U.K.I.R.58 1914-12-19 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie 1872 - -
BABIX LUBISAR GEM./SER. I.R.8 1918-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
BABIXZ IWAN UTFFZ/SERBIA I.R.5 1918-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890-07-14 - -
BABKIN MICHAI GEM/ROSJA I.R.244 1917-08-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BABKIN PAWEL GEM./RUSS. I.R.179 1917-06-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
BABOE FILOFKEA GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BABOSZEWSKI 'ZADORA' EMIL PODOFICER 2 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
BABST OTTO - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
BABST ED. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BABUDA JOSEF INF. - - - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BABULA JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - WOLA CHORZELOWSKA nagrobek
BABULA JOHANN E.R.SCH. SCH.R. 17 1914-12-11 - Limanowa-Mordarka (nr 367) wieś, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
BABULA WOJCIECH - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - WOLA CHORZELOWSKA nagrobek
BABURIN FIODOR SZER. 209 p.p. 1917-04-03 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
BABURKIN MICHAEL RUSS. INF.REGT.210.7.KP. 1915-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BABUSCHKIN WASSILI GEM/ROSJA I.R.110 1918-12-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BABUŚKA JOACHIM LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BABY MICHAEL RES.JG. F.J.B. 30 1914-12-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BABYCZ STEFAN - RUSS.I.R. 155 1915-01-08 - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BABYCZ MICHAEL LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BABYCZUK TEOFIL - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BACA JOSEF INF. I.R. 57 1915-03-20 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BACANONE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.41 1917-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BACCHIELLI MAZZARENO SOLD. III.FANT. 1918-11-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-05-04 - -
BACCI ANGELO SOLD. 128.FANT. 1918-05-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888- - -
BACH KARL SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BACH ER? SZER 3.83 1914-11-?? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BACH JOHANN INF. I.R. 13 1915-06-20 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1881 VOHBURG -
BACH PETER ERS.RES. BRIR 7 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
BACH JÓZEF ST.SZER. ? 1916-06-19 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BACH HERM. GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BACHALLA FRANZ - PREUSS.RES.IHF. RGT. 272 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BACHAREFF JWAN RUSS. INF.REGT.105.1.KP. 1915-04-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BACHAROW ANDREJ - - 1918-10-26 - Jasiona II wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie 1895 - -
BACHER JOSEF PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BACHER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BACHER ENGELBERT ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BACHFATIGARI ISTRAPHILAT - IR 10 - - Szerzyny II (nr 32) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
BACHHUBER MAX RESV. 3. KOMP. R.J.N.F. R.64 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
BACHLAMMER HAN. SZER 3.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BACHLECHNER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BACHLEDA STEFAN JG. FJB 4 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BACHLEITNER FRANZ INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BACHLEITNER ALOIS INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BACHLER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BACHLER GUSTAV - - 1915-08-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BACHMAN JAN ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-12-25 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
BACHMANN WILHELM - - 1915-07-30 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
BACHMANN RICHARD WEHRM. - 1914-11-28 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BACHMANN REINHOLD - - 1919 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
BACHMANN KONRAD UNTEROFF. 10 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
BACHMANN KURT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BACHMANN KARL GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BACHMANN WILHELM - - 1914-09-20 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BACHMANN MAX - - 1917-04-14 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BACHMANN PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF VERM.
BACHMANN PAUL UNTOFFZ. - 1917-06-25 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
BACHMANN PAUL - - 1915-10-23 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
BACHMANN WILLI - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BACHMANN FROIM GEM/ROSJA I.R.36 1915-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
BACHMANN BRUNO ERS.RES.  L.J.R.72.6K.  1915-06-23 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
BACHMANN BRUNO - - 1915-01-05 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
BACHMANN WILHELM INF. L.J.R. 16 1915-07-06 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BACHMANN KURT GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 1 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BACHMANN BRUNO ARMIA NIEMIECKA - 1915-06-23 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
BACHMANN PAUL - - 1916-12-11 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BACHMANN FRANZ MUSKETIER R.J.R.52/4K. 1915-08-13 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
BACHMEIER ANREEAS SCH.TIT.GFT. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BACHMET STEFAN RUSS. INF.REGT.278.5.KP. 1915-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BACHNER EMRICH - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
BACHNICA FLOREA GEM/RUMUNIA I.R.59 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BACHNICK GUSTAV - - 1916-02-14 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
BACHNICK MAX - - 1915-09-18 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
BACHORA COH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BACHSCHNEIDER LUDWIG RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BACHTROG JOSEF JNFANT. K.U.K. J.R. 49 1914-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
BACHU?? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
BACHUŁA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BACILE JON GEM./RUM. I.R.75 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BACILEK WENZEL E.R.INF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BACIN MICHAI GEM./RUM. I.R.64 1917-06-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BACK OSKAR RESERVIST R.I.R. 206 / 10K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BACK OSKAR RESERVIST R . J . R . 206 /10 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BÄCK PAUL - - 1917-04-01 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
BACKER EMIL UTFF. PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
BACKER OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BÄCKER PAUL WEHRM. P.I.R. 219 - - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
BACKHAUS PAUL MUSK. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
BACKHOUSE GEORGE 124538 PRIVATE MACHINE GUN CORPS (INF) 1918-06-23 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BACKMEIER HEINR. WEHRM. 12 K. LANDW. INF. REGT. 76 1915-01-02 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1880-04-12 - -
BAČKORA JOHANN ERS. RES. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BACKULIN JEFIM RUSS.SOLDAT - 1918-05-30 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BACKUS HERMANN MUSK. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BACLEA TOADER RUMÄN INF.REGT.12.1.KP. 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BACSIK JOHANN INFT K.U.K. 10 IR - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 05.07.1915
BACZ MICHAEL INF. K.K.L.I.R. 18 1914-11-07 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BACZEK JAN - L.I.R. 31 ? - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1883 POGORSCH -
BACZINKA FILIP RES.GFT. I.R.62 1915-05-12 - Pilzno I (nr 236) miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
BACZKOW IWAN - - 1916-10-04 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891 - -
BACZKOWSKI PAWEL RUSS.SOLDAT - 1917-11-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BĄCZKOWSKI MARCIN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
BACZYŃSKI MAKSYMILIAN - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
BADAGRAN FEODOR GEM/RUMUNIA I.R.12 1917-09-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BADAJA J. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
BADALE JORDACHE GEM/RUMUNIA I. R. 77 1917-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
BADAN ANDREAS - - 1915-04-12 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BADASZKOW LENNION - - 1916-08-12 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1885-03-02 - -
BADEA ILIE GEM./RUM. I.R.30 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BADEA JLIE GEM./RUM. I.R.87 1917-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BADEA JON GEM/RUMUNIA I.R.19 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
BADEA PANAIT GEM./RUM. I.R.32 1917-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
BADEA TOMA GEM/RUMUNIA I. R. 41 1918-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BADEA NIKOLAI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 61 P.P. 1917-03-26 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
BADEA JLI RUMÄN INF.REGT.58 1917-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BADEA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.32 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
BADEA JON RUMÄN ART.REGT. 1 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BADEA MARIN GEM/RUMUNIA I.R.5 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
BADEA PELE RUMÄN INF.REGT.46 1917-04-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BADEA VASILE GEM./RUM. I.R.59 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BADELT ALBERT - - 1915-04-10 - Wasiłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BADEMER ALFRED ERS. RES. RJR 220/9K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BADEN HERMAN MUSKETIER J.R.77 7.KOMP. 1915-07-25 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
BADEO NICULAE GEM./RUM. I.R.75 1917-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BADER JOHANN INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Poręba Radlna (nr 175) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BADER JOSEF LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BADER A - - 1915-08-21 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
BADER MAX MUS. - 1916-03-01 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BADER OTTO ERS. RES. 5.K.RES.INF.REG.228 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
BADER ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BADER ARTHUR GREN. 2 K.R.I.R. 93 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
BADER ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BADER FRANZ GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BADER WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BADER PAUL - - 1916-09-19 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie 1890-06-30 PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
BADERMANN ERNFT - - 1919-12-11 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1870-02-26 SAGAN -
BADEWITZ FRANZ UTFZZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-06 - nagrobek
BADIKIN EGOR GEM/ROSJA ARTL. R. 53 1917-08-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BADILA GEORGE ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 47 P.P. 1917-05-16 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
BÄDKE REINH. GEFR. - 1916-09-25 - Zagórzyce (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
BADOSCHEWITSCH DJURDJE GEM./SERB.GEF. - 1916-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1865 - -
BADOSCHOW ALEXANDER SERGT/ROSJA G.R.8 1919-06-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BADRIAN ADOLF - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ zmarł na skutek wojny
BADRIAN MAX OSW.BACH.VZFW.U.OFFZ.-ASP. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - pomnik
BADRIAN ALFRED - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
BADU JON GEM./RUM. I.R.6. 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
BADU TIEN GEM./RUM. I.R.75 1917-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BADUCIE GRIGORI GEM./RUM. I.R.75 1917-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BADURA ANDRZEJ - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
BADURA THEODOR - - 1917 Francja (verm.) Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie 1896-04-16 - zaginął
BADURA - FÜSILIER 4 KOMP.FÜSILIER RGT 34 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
BADURA THEODOR - - 1917-04-23 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - SŁUPSKO -
BADURCZYK EMANUEL - - 1915-09-25 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BAEHNISCH GEORG - RIR 203 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
BAENSCH G. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
BAER HEINRICH TRAINFAHRER 4.ESK.E.TRAIN-ABTL.6 1917-04-10 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1871-09-27 - -
BAER EDUARD - - 1918-11-08 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Seidlitz -
BAER RICHARD - - 1918-05-19 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
BAER HERM. - - 1917-10-25 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
BAER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BAER HEINRICH - - 1917-03-10 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Seidlitz -
BAERBAUM OTTO WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BAEREŠ RUDOLF VORM. K.U.K.F.H.R. 42 1914-10-05 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAERN OTTO GREN. AUGUSTA GARDE.GREN.RGT.4 1915-05-03 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAERWALD ROB. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BAFI GYULA KDTT. (HADAP.) K.UNG.L.I.R. 9 (M.KIR.9.HONV.GYAL.EZR) 1914-12-19 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAFLER ALBERT - - 1914-10-04 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
BAG WAWRINCE INF. RUSS.I.R. 36 1915-02-07 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BAGANTIMOW GOLLANTIN RUSS. GEM. TATARI I.R. 5 6 KP. 1918-10-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1882-01-15 NOWOKOTY -
BAGEMIL HERMAN LDWM. J.R.21/7K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BAGGI ANTONIO SEPO. 32.BOMB. 1918-07-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
BAGI ILLÉS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAGI LASZLO JANOS LTN. HHR 2 1915-01-21 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAGIER JÓZEF - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
BAGINSKI G - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken obelisk
BAGINSKI PAUL LDW. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAGINSKI J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken obelisk
BAGLADI JANOS HONV. - - - Przyborów II (nr 274) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
BAGNOLI ANGELO SOLD. 83.FANT. 1918-01-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-04-13 - -
BAGOKIEROW JAKOB GEM./RUSS. I.R.25 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BAGSIK JOHANN - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BAGSIK PAUL - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BAGSIK PETER - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BAGSIK KARL - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BAGSIK PAUL - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BAGU IGNAC HONV. HIR 11 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
BAGYAN JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-09 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAHAT JOSEF PTRF. K.U.K. F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BAHDEN von WILHELM FRU. - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BAHKOW OSEP GEM FEST.ART.49 1918-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
BAHL E. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
BAHLBERGER ALOIS INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAHN - MUSK. 5. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
BAHN - - - - - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BAHNE JUSTUS SZER 11.83 1914-11-28 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BAHNITZ - MUSK. 6. KOMP. IR 146 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
BAHORNI LATON RUSS. I.R.205. 1917-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
BAHOVEČ JONAZ INF I.R.7 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
BAHR EMIL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BAHR PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BAHR FRITZ - - 1915-04-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BAHR PAUL ?EFR. - 1915-04-11 ??CUP??? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
BAHR - OB. JAGER JAGER BAT.16 1915-07-14 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BAHR JOSEF - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BAHR - MUSK. 1.I.R.148 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
BAHR WILLI - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
BAHR FRANK GEFR. RGT.10/SCHW.KANN 1915-08-02 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
BAHR KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BÄHR WILLI - - 1917-08-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BAHR J. VZFW. 3. / LDW. INF. REGT. 84 1914-10-25 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BAHR FRIEDRICH - - 1915-07-06 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
BÄHR WILHELM ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BÄHRINGER OTTO MUSKETIER 9. K. JNF. REG. 71 1914-12-05 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
BAHRO FRIEDRICH - - 1918-04-18 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BAHRS RICHARD KRIEGSFRW. I.R. 78 / 12K 1915-07-14 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BAHRS RICHARD KRIEGSFRW. J . R . 78 / 12 K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BAHWALOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.24 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BAIBAKOW JWAN - TURKESTAN.SCH.19.6.KP. 1917-04-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BAICOIANU SAMOIL GEM./RUM. I.R.47 1917-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BAIDRICH P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BAIDRICH P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BAIER PAUL - - 1917 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
BAIER RICHARD - - 1916-03-08 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
BAIER ERICH - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BAIER JÓZEF - - - - Roszków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
BAIER WILHELM MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAIER JOHANN - - 1915-08-11 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
BAIER JOSEF - - 1918-10-23 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
BAIER PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - DITTERSDORF -
BAIER ADOLF MSK. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - R.
BAIER EMIL LDST.INF. I.R. 100 1915-02-24 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAIER GUSTAV - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
BAIERL SEBASTIAN E.R.SCH. SCH.R. 24 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAIERLE LEOPOLD ERS.RES.INF. LDST.B.K. 9 1915-05-02 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAIKA WLAD GEM./RUM. I.R.3 1917-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BAIKU GEORGE RUMÄN JNF.REGT.4.4.KP 1917-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BAIL ULRICH INFANTERIST 3 BAYR.INF.RGT, 3KP 1915-09-16 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BAILA JON GEM/RUMUNIA I.R.7 1918-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BAILA JANOS HONV. H.I.R. 14 1914-12-05 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.12
BAILEY W.H. 18947 PRIVATE LANCASHIRE FUSILIERS 1918-09-24 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BAILEY W.H. 18947 PRIVATE LANCASHIRE FUSILIERS 1918-09-24 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BAILISTEANU JON RUMÄN JNF.REGT.71.3.KP. 1917-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BAIMURSIN DAMINDAR GEM/ROSJA I.R.34 1918-11-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BAINER - ÖST.UNG. KRIEGER - - - Wojnicz I (nr 285) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAINER JOSEF - - 1914 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
BAIOCCHI RAFFAELE - - 1918-04-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895- - -
BAIRAN IBRAIM GEM/ROSJA I. R. 7 1918-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BAIS EMILIO JG. T.K.J.R. 1 1915-05-05 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAIS QUIDO LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAISS GUIDO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAITS WLADIMIR JAGER K.U.K. F.J.B. 31 1915-07-02 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BAITZ ERNST MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAJ JAKUB - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
BAJ WINCENTIUS UŁAN - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
BAJAŁOW KONSTANTIN INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Czwajski Reg. [J. Drogomir]
BAJCER F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BAJCIENKO ANDREAS ÖST. UNG. SOLD. - - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
BAJCSI JÁNOS KPL. (KÁPL.) K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-22 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAJDA JAN - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
BAJDA STANISŁAW - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
BAJER MICHAŁ - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
BAJER ANDRZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
BAJEROWICZ WL. ERS. RESERVIST 9.K.R.INF.R.225 - - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
BAJGER MICHAEL JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BAJKOW JWAN RUSSE ETAP? BAON  - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
BAJKOW SEMION GEM SIB.SCHUT.7 1918-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BAJMIAATOW ACHMED GEM./RUSS. I.R.35 1918-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
BAJON STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BAJON J. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
BAJON FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BAJON J. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
BAJTLIK JAN ST. SIERŻ. LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
BĄK KARL INF. I.R. 56 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BĄK LADISLAUS LDST. INF. I. R. 20 1915-03-13 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BĄK FRANCISZEK - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
BĄK JOHANN JNFANT.  K.K.L.I.R.15  1917-02-13 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
BAK WŁADYSŁAW SZER. 1. BRYG. POL. LEG 1915-07-18 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1893-??-?? - -
BĄK FRANCISZEK - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
BĄK FRANCISZEK - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BĄK J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
BĄK LEOPOLDUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
BĄK ANTONI - - 1918-03-21 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BĄK STANISŁAW - - 1917-12-24 Lens-region Pas-de-Calais Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
BĄK ALEKSANDER - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BĄK PIOTR - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAKAI JON GEM/RUMUNIA I. R. 59 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
BAKAL MIECZYSŁAW KPR. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
BAKALA JAROSLAUS TR.SOLD. TR.BGL.SCHT. 2.ESK.44 - - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
BAKALARCZYK ST. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
BAKALARZ J. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
BAKARJUKIN GRIGORIE GEM/ROSJA I.R.94 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BAKEIKIN* ILIA GEM./RUSS. I.R.104 1917-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
BAKIBON FRABO-SÁNDOR - ÖST.UNG.SOLD. 1915-01-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAKK LÁJOS HONV. H.I.R. 31 1914-10-16 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1888 SÁGH -
BAKLASZ FRANZ LDST.INF. I.R. 56 1915-03-16 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BAKON T - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BAKOS ILLÉS ISTVÁN HONVÉD 10/2.HONV.GY.E. 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAKOWSKI BRON. SZEREG. - 1919-09-?? - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
BĄKOWSKI J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
BAKSA FERENC - H.I.R. 20 1915-01-01 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
BAKSCHEJEW GRIGORI GEM/ROSJA I. R.119 1917-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BAKULAN CONSTANTIN GEM./RUSS. I.R.144 1917-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
BAKULINYI GEZA INFANTERIST K.UK.INF.RGT 25 1915-01-28 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BAKUTOW ALEXANDER - RUSS. I.R. 126.128.131.198 1914-12-(05-13) - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
BAKUŁEN JUSIAN-ERMEJLAR RUSS.I.R.81 - 1914-12-?? - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
BAKUŁOW GEORGIJ - RUSS.I.R. 128 - - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BAL ANDREAS INF. KK LIR 16 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BALA STEFAN INF. I.R. 56 1915-03-21 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BALABA WASSILI SOLDAT 6.KOMP.206.RUSS.JNF.RGT. 1916-10-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
BALABAN KONSTATNIN INF. B.-H.I.R. 2 1915-01-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BALABANOW PIOTER INFANT. I.R. 178 1915-04-07 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
BALACEANU MARIN RUMUNIA JNF.REGT.45.2.KP 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BALACHOWSKI PETTER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BALACZ DIONYSIUS INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BALÁCZ JOSEF INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BALAG JOSEF HOW. K.U.K.UNG.L.I.R.10 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BALAIANU DUMITRU GEM./RUMÄN I.R.4 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BALAITZA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.54 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BALAJA ALOIS LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BALAKIN STEPAN RUSS.SOLDAT - 1917-08-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BALAKIN IWAN GEM/ROSJA I.R.125 1915-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BALAKIREF WASSILI GEM/ROSJA I.R.171 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BALAN GHEORGHE RUMÄN JNF.REGT.76. 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BALAN GHEORGHE RUMUNIA JNF.REGT.76 1917-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BALAN NICOLAE GEM/RUMUNIA I.R.70 1917-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
BALANDIN HANS RUSS FREIW. 7 JNF. REG. 1915-09-05 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
BALANESKU DUMITRU GEM./RUM. I.R.17 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BALANTOW TICHON RUSS.SOLDAT - 1917-05-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BALARY LASZLO INF. I.R. 65 - - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BALAS MICHAEL INF. I.R. 80 1914-12-27 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BALAS P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BALASA JON GEM/RUMUNIA I. R. 76 1917-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
BALASCHE GEORGE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BALASZ HUBAS INFT K.U.K. 10 IR - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 11.07.1915
BALASZ SANTA HONV. K.U.HONV.I.R. 24 1914-12-23 - Gromnik II (nr 146) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
BALASZ F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BALATZ JOSEF INF. - - - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BALAU GAVRILA GEM./RUM. I.R.43. 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
BALAU BADU GEM/RUMUNIA I. R. 50 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
BALÁZS JÓZSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BALÁZS JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BALÁZS ALAGNIS INF. I.R. 82 1915-05-07 - Brzostek III (nr 225) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BALBO GIUSEPPE SOLD. I.ALP. 1918-11-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884 - -
BALBUJEW PHILIPP GEM SIB. SCHÜT. R. 41 1917-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BALCARCZYK S. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
BALCAREK L. - - 1915 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
BALCAREK F. - - 1915 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
BALCER ANTONI SIERŻ.SZTAB. /1.24/ 1918-09-03 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BALCER FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
BALCER STAN. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
BALCER FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
BALCER WOJC. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
BALCEROWIAK - GFT. PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
BALD FRIEDRICH - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
BALDASSARI NICOLA SOLD. 6.ALP. 1918-05-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-03-14 - -
BALDASSARI PERANDIO SOLD. 115.FANT. 1917-11-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-07-24 - -
BALDAUF BARTHOLOMEO INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Poręba Radlna (nr 175) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BALDAUF JOSEF INF. K.U.K. I.R. 47 1914-12-15 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
BALDE ERNST - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
BALDESSARI GIOVANNI JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BALDI GIOVANNI GEM/WŁOCHY I.R.88 1919-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BALDI CIRIL JG. K.U.K. T.K.J.R 4 1915-05-07 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BALDI VIGILIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BALDINGER HEINRICH INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-18 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BALDINI DANTE SOLD. 749.MITR. - - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891- - -
BALDIREW ALEXI RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BALDONEK LUDWIG GEM./RUSS. A.R.29 1918-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
BALDUS FRANZ - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
BALDY J. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
BALDY K. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
BALDY ANDREAS - - 1917-04-21 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
BALEA GEORG ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 50 1915-01-18 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1892 BESZTRA -
BALEIKA DEMJAN GEM/ROSJA I.R.38 1917-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BALENDER HERMAN SZER 6.82 1914-12-04 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BALETKA FRANZ INF. K.K.LDST.I.R. 25 1915-04-06 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
BALETKA THOMAS INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BALHMEIERZ WILHELM - - 1918-05-22 - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
BALIGA ANTONI - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
BALIGA KONSTANTIN GEM./RUM. I.R.64 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BALINT KARL ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 82 1914-11-29 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1889 FELEKFALVON -
BALINT FÜLIG INF HONV. IR 16 1915-03-27 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BALINT FRANZ LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BALINT FRANZ INF I.R.82 1915-05-11 - Pilzno I (nr 236) miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
BALINT MARTIN KPL. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BÁLINT ZSIGMOND HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-23 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BALINT STEFAN INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BÁLINT MIHÁLY HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-22 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BALISZ EMIL HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BALKE THEODOR - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
BALKE GUSTAV - - 1914-12-02 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
BALKE ALBERT - - 1915-08-14 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
BALKO FERENC HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-16 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BALKOWSKI JOHANNES - - 1914-08-27 - Długie wieś, gm. Szprotawa, pow. żagański lubuskie - - -
BALKOWSKI GERHARD - - 1921-11-21 - Długie wieś, gm. Szprotawa, pow. żagański lubuskie 1898-05-18 - -
BALL GEORG ERS. REG R.T.R. 11/222 1915-02-01 - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BALL JAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
BALLA LUKA UNG. INFANTERIST K.U.K. I. R. 63 3 MASCH. K. 1914-12-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - DARSASYTIVAN 28 JAHRE
BALLA ISTWAN HONV. K.UNG.L.L.R.9 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BALLA LUDWIG TRAIN. SOLD. TRAIN. DIV. 12 1914-12-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BALLANDI ERNESTO SERG. 116.FANT. 1918-04-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-12-07 - -
BALLER JOH. POLIZEIMSTR. - 1914-12-01 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
BALLER OTTO SCHÜTZE - 1918-06-09 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
BALLER KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BALLHAUSEN G. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BALLMANN THEODOR - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
BALLMANN EMIL - - 1918-10-31 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BALLNUS AUGUST KAN. LI FUHRP. KOL? 1918-08-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BALLO GASPAR INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BALLOK FRANZ ERS.RES.  L.J.R.23.7K. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
BALLON ALOIS II - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1890-10-13 - -
BALLON STEFAN - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1905-06-05 - -
BALLON ALOIS I - - 1915 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
BALLON FABIAN - - 1917 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
BALLOWSKI FRITZ - - 1914-09-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BALMOS AUREL INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BALOG ALEXANDER INFT. I.R. 26 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.59
BALOG VALENTIN MUSKETIER 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica lewa
BALOG LASZLO SCH. SCH.R. 14 1915-01-16 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BALOG JANOS INFT K.U.K. 89 IR - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 08.07.1915
BALOGH PAUL UNG. KORP. K.K. I.R. 44 1914-12-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1892 ZARNARDI -
BALOGH ANDREAS INF HONV. IR 16 1915-01-16 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BALOGK FRENMES ? - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
BALOI PETRE GEM./RUM. I.R.41 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BALOIN CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.1 1917-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
BALOK FRANC. - - 1915-05-19 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
BALOKOBITSKI JEMILJAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 8 P.P. 1917-07-27 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
BALOP PAUL ÖSTERR. SOLDAT - 1914-12-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BALOS JOHANN JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
BALOZS MARTIN ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 82 1914-11-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BALS HERMANN ERS.RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp 7 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
BALSANO PAOLO SOLD. 4.FANT. 1918-05-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-02-21 - -
BALSCHKE AUGUST ARM.SOLD. - 1918-10-30 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
BALSCHUNAT JOHANN - - 1917-02-16 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1875-06-11 RAUDOBNEN -
BALTARETU BADO GEM./RUM. I.R.11 1917-11-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1869 - -
BALTMANN IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-08-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BALTORU GRIGORE SERG./RUM. I.R.37 1917-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
BALTRUM EGOR GEM/ROSJA GEF. 1919-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
BALTRUSCHAT ARTHUR FUS. 12/5 GRz F 1915-08-07 Wąsewo (Wonszewo) Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BERLIN -
BALTRUSCHAT FRANZ LEUTNT R.J.R. 218/8K 1915-07-22 - Wólka Łubkowska wieś, gm. Poniatowa, pow. opolski lubelskie - - -
BALTRUSCHAUTIS FRANZ INF. RUSS. I.R. 168 - - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BALTUS F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BALTUSCHAT - KFRW. G.G.R. 12/5 1915-08-07 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
BALTZER SIMON - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BALTZINGER FRIEDRICH GEFR. 4/LDST.INF. BTL. 3 HETZ 1917-08-27 - Wieluń II miasto, gm. Wieluń, pow. wieluński łódzkie - - -
BALUCH AL. - - 1915-01-26 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - SZCZYGŁOWICE -
BALUCH JAN - - 1918-12-07 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
BALUK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BALUS NIKOLAI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 73 P.P. 1917-02-28 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
BALUSZKA PETRO INF. IR 89 1915-05-08 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BALUTSCHENOK GEORGI GEM/ROSJA I.R.47 1918-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BALYZAM MATTHÄUS ÖST.UNG.INF. - 1914-??-?? - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
BALZ(ER?) - VFZR R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
BALZANO LIBERATO SOLD. 281.FANT. 1918-04-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-07-15 - -
BALZAR K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BALZAREK KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BALZAREK KARL - - 1915-03-18 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1887-01-21 KATTOWITZ -
BALZER E. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MÜSKENBERG -
BALZER K. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
BALZER LUDWIG - - 1915-02-26 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
BALZER JOH. - - 1914-09-26 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
BALZER - ERS. ES. L.J.R. 76, 3 K 1915-02-25 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
BALZER R JÄGER. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MÜSKENBERG -
BALZER WILHELM GEFR. 1. KOMP. RES. INF. REGT. 49 1914-10-07 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BALZER W. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
BALZER LUDWIG - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BAMBER W. PTE/ 1ST/ 5TH BAT. LOYAL NORTH LANCASHIRE 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
BAMBERG KARL - - 1917-06-12 FRANKR. Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - -
BAMBERG ADOLF MUSKET. - 1916-09-15 FRANKREICH? Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
BAMBERG WALDEMAR WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BAMBERGER SIEGFRIED ERS.RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp 7 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
BAMBI OTTAVIO SOTTUFF. 84.FANT. 1918-11-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-03-04 - -
BAMIK FRIEDER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BAMMEL ERICH ERS. RES. 3 KP. LDW. INF. RGT. 75 1914-11-25 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1888-07-20 - -
BAMPI RUDOLF LUIGI UT.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAN???EN REINHARD KÜRASSIER KÜRASS. REGT. 3, 3. ESK. 1914-09-09 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
BANACH JA. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 - -
BANAS FEL. - - 1914-11-18 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BANAŚ JÓZEF - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1888 LUSZOWICE -
BANAŚ A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BANAS MICHAEL RESERVIST J.R.46/2K. 1915-07-21 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BANAŚ STANISLAUS SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-07) - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BANASIK STANISŁAW - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
BANASKUK WADISLOW RUSS.ZIVIL.GEF. - 1918-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
BANASZAK STANISLAUS TAMB. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BANASZYŃSKI NEPOMUCEN - - 1916-02-04 niewola-Moskwa Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
BANCATO GIOVANNI GEM/WŁOCHY I.R.26 1919-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BANCZAK ADALBERT SCH. SCH.R. 30 1914-12-10 - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BANCZIK AUGUST - - 1915 - Krzyżanowice I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
BANCZIK FRANZ - - 1916 - Krzyżanowice I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
BAND R. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BAND JÓZEF SANITARIUSZ SP. 1916-03-24 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BANDERMANN GEFR. - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BANDEY G.H. SECOND LIEUTENANT MACHINE GUN CORPS (INF) 1918-11-06 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BÁNDI ISTVÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BANDILA JOHANN RES.INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BANDILLA GUSTAV - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Cziernien -
BANDINO GIOVANNI SOLD. I.ART.M. 1918-10-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-08-05 - -
BANDIS AUGUST LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BANDITOIU GEORG JNFANT. K.U.K.J.R. 2 1914-12-20 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
BANDMANN GUST. LANDST. - 1917- - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
BANDMANN FRITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BANDROWSKI M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BANDSCHER ARTHUR MUSKIETER - 1917-08-12 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie 1879-12-24 - -
BANDT HERM. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Kunzendorf Vermisst
BANDT ALFONS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BANDT PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Kunzendorf Vermisst
BANDTKE PAUL - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
BANDUR REINHOLD UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BANDURA GREGOR INF. K.U.K.I.R. 95 1914-12-25 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BANDURA JOSEF INF. K.K. L.I.R. 16 1915-05-06 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BANDUROWICZ ANTONI - - 1918 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BANECKE HERMANN WEHRMANN L.J.R.6/10K 5681 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
BANER (BAUER) STANISŁAW - 5 PP 1 KOMP. 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - UCZEŃ RZESZOWSKIEGO GIMNAZJUM
BANET KAROL - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
BANET ANDRZEJ - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
BANFILLO MICHAEL GEM/WŁOCHY I.R.30 1919-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
BANIA MARKUS LDST.INF. I.R. 56 1915-03-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BANICKI JAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
BANICU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.41 1917-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BANILA DUMITRU GEM/RUMUNIA I. R. 64 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BANISCH LEOPOLD - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BANISCH FLORIAN - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BANISCH FRITZ - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BANJACZKI JOSEF INF HONV. IR (-) 1915-01-09 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BANK FERDINAND HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-12-11 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BANK GEORG - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
BANK FR. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
BANK von D. JACOB GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 1 1915-05-05 - Rożnowice (nr 112) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAŃKA JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
BANKE ALFRED LANDSTURMMANN MINER-WERFER-KOMP.15 1917-07-31 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-05-09 - -
BANKE ERNST - - 1914-09-08 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
BANKE FERDINAND - - 1918 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BANKER ERICH LEUTN IR 54 1915-02-16 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
BANKIEWICZ ZBIGNIEW LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL gru-14 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BANKIEWICZ-SKAUT CZESŁAW KPR. 1 P. UŁ. LEG. POL. 1915-11-01 POD KOSZYSZCZAMI NAD STYREM Wodzisław wieś, gm. Wodzisław, pow. jędrzejowski świętokrzyskie 1896-07-09 - -
BANKOWSKI JOHANN RES. INF. REGT. 31, 5. KOMP. 1914-09-09 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
BANKOWSKI PETER PRAPORSZCZYK - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - ?
BANKS C. PTE. WELCH. REGIMENT 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
BANN JON GEM./RUM. I.R.80 1917-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BANN JON GEM./RUM. I.R.47 1917-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
BANNA ANDR. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
BANNACH WILCH. WEHRMANN LDW.INF.RGT 6, 2KP 1914-11-29 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BANNAß GUSTAV - - 1918-07-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BANNASCH A. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BANNASCH - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
BANNERT R. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BANNERT ADOLF - K.U.K. LST.I.R. 13 1915-07-08 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BANNERT ERICH - - 1918-03-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BANNEWITZ JOH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BANNI SIEDER RUSS I. REGT. 302 1914-09-16 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - -
BANNWITZ PAUL - - 1917-08-05 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - GEF.[ALLEN]
BANNWITZ PAUL - - 1915-05-25 - Walim-Sędzimierz wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Neugericht) dolnośląskie - - obelisk
BANOKONIS RAFAIL RUSS. INF.REGT.108.6.KP. 1915-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BANSA GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.3? 1918-02-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
BANSEA JANCU GEM./RUMAN I.R.46 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BANSEMER OTTO OFF[IZIER] STELLV[ERTRETEND] - 1917-07-26 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
BANSEMER ALBERT - - 1916-11-10 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1887-11-16 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
BANSEN WALTER - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BANSKY JOHANN - - 1915-09-24 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
BANTENSCHEK ALOIS - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BANU GHEORGHE RUMUNIA ZIV.GEF 1919-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
BANVIK ANDREAS UNG.INF. K.U.K. J.R.25 3.KP. 1914-12-19 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KISBOHOSZUOK 25 JAHRE
BÁNYA SÁNDOR HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-08 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAR JOHANN WEHRM. LIR37/5K 1915-08-04 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
BAR WILHELM - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BAR ERNST RES. - 1914-09-27 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
BAR? JOH. - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BARA? GEORGE RUM. - 1918-11-19 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
BARABANOW ALEXEI RUSS. INF.REGT.180.2.KP 1915-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BARABANOW ALEXANDER - - 1918-09-22 - Proślice wieś, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - Kriegsgefangene / jeniec
BARABAS JOHANN INF. I.R.82 1915-05-09 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
BARABAS JOSEF INF IR 65 1915-02-21 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BARABAS ALEXANDER INF. K.U.K. I. R. 82 1915-05-09 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARABAS FRANZ INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BARAC THOMAS INF. I.R. 70/2 - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1888 DRENOVCI -
BARACZOW IWAN RIADOWOJ 182 GROCHOWSKI PP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 07.09.1914
BARADDI IVO SOLD. 89.FANT. 1918-03-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-05-24 - -
BARAGAN DUMITRU GEM./RUMAN I.R.72. 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BARAK N. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BARAK JAN LEGIONISTA 4 PP 9 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
BARAMY JÁNOS INF. K.U.K.I.R. 65 1915-01-02 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
BARAN JÓZEF - - 1914 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARAN KARP INF. IR 34 1915-04-18 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARAN STANISŁAW SZER. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
BARAN STEFAN INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
BARAN STANISL. OSTERR.  K.U.K.J.R.57  1914-11-17 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
BARAN ALOIS RES.JG. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BARAN JOHANN KUTSCH. K.K.SPIZ. 3/14 1914-10-13 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARAŃCZYK MARCIN - - 1916 POD CECORĄ Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1897-10-13 - -
BARANEK KONSTANTIN - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
BARANEK FRANZ SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-03 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BARANEK JOSEF INF. ÖST. UNG. SOLD. 1915-05-15 - Lubaszowa (nr 151) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARANEK FRANZ MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARANEK FRANZ - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BARANEK JOSEF - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
BARANENKO FIMON GEM./RUSS. I.R.128 1917-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
BARANI PIETRO GEM/WŁOCHY I.R.34 1918-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BARANICS GYÖRGI TIZEDES 8.HONV.GY.E. - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARANIEC JOSEF LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BARANIK GERASIN GEM./RUSS. I.R.25 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
BARANOW KUZINOW RUSSE MOSK.REG.6  1915-03-26 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
BARANOW IWAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
BARANOW NIKITA RUSS. - 1914-10-17 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BARANOW IWAN GEM LEIB.G.R.2 1918-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BARANOW LEGWIN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889-12-27 - -
BARANOW NESTOR - 98 P.P. 3 K. 1916-05-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BARANOW JWAN RUSS. INF.REGT.121.15.KP. 1915-06-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BARANOWICZ KYRILO JG. K.U.K.F.J.B. 30 1915-01-14 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
BARANOWSKI JOSEF INF. K.K. LDST. ARB. ABT. 2/34 1915-02-24 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - pomnik z tabliczką imienną
BARANOWSKI KARL KPL. K.U.K. I.R. 55 1914-12-17 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARANOWSKI FRANCISZEK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie 1881-??-?? KOMORNIKI *)
BARANOWSKI - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
BARANOWSKI A. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
BARANOWSKI MARTIN KAN. - 1915-01-16 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1890-10-30 - -
BARANOWSKI MIKOŁAJ - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BARANOWSKI - LEGIONISTA TAB. 4 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
BARAŃSKI JULIUSZ KAN. 6 P.ART. 1917-07-29 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 18 - -
BARANY ERVIN FÄHNR K.UNG. L.I.R. 302 ( M.KIR. 302 HONV. GYAL. EZR.) 1914 - Zalasowa (nr 166) wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BÁRÁNY JÁNOS HONVÉD 9/1.HONV.GY.E 1915-03-16 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARANYAI STEFAN JG. T.K.I.R. 1 1915-05-07 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARASSI JON RUMÄN INF.REGT.22.2.KP. 1916-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BARASSI PIETRO SOLD 207 FANTERIA 1917-07-14 - Warszawa I miasto Warszawa, dzielnica Bielany mazowieckie - - -
BARÁT EMMERICH INF. K.U.K.I.R. 65 1914-12-21 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
BARBA GITA GEM/RUMUNIA I.R.87 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BARBA PANAIT GEM/RUMUNIA I. R.32 1917-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BARBA BELONE GEM./RUM. I.R.57 1917-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BARBA JON GEM./RUM. I.R.7 1917-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
BARBA STEPAN GEM/RUMUNIA I.R.75 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BARBALAU PAKTELEIMON GEM/RUMUNIA I.R.43 1917-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BARBANES JAKOB UT.OFFZ. IR 2 1915-06-19 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
BARBARIĆ PERO GFT. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARBER KAZIMIERZ SZEREG. - 1914-09-15 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
BARBERICH OTTO INF. B.I.R. 3 1915-05-05 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARBIER FRANZ - - 1915-08-29 - Braciszów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
BARBIER ALBERT - - 1917-07-09 - Braciszów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
BARBIER ROBERT - - 1916-04-07 - Braciszów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
BARBIERATO GIUSEPPE SOLD. 262.FANT. 1918-09-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-08-03 - -
BARBIERI ALDO CAP. 7.ART..F. 1918-06-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-04-20 - -
BARBLICK JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BARBO K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BARBORKA JOSEF INF. IR 56 1915-04-09 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARBOS DENIS GEM./RUMÄN I.R.116 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BARBU DUMITRU GEM./RUMAN I.R.75 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
BARBU JOHN GEM./RUM. I.R.75 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
BARBU PETRE GEM./RUM. I.R.37 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
BARBU TUDOR GEM./RUM. I.R.75 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
BARBU GEORGE GEM./RUMAN I.R.75 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BARBU MICHALACHE RUMÄN INF.REGT.80 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BARBUICA MARIN SERGT/RUMUNIA A.R.1 1917-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
BARBULESAU FLORA GEM./RUM. I.R.20 1917-01-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
BARBULESCU KONSTANTIN GEM./RUM. I.R.40 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BARBUS GHEORGHE GEM./RUM. I.R.47 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BARC JAN - - 1919 - Sompolno wieś, gm. Sompolno, pow. koniński wielkopolskie - - -
BARCATTA JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARCHA? [K]IRIL RUSS.SOLDAT - 1918-09-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BARCHI SANTE SOLD 32 FANTERIA 1916-03-22 - Warszawa I miasto Warszawa, dzielnica Bielany mazowieckie - - -
BARCIOK JAN - - - - Jankowice wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki śląskie - - -
BARCKHOLTZ ALFRED RES. BIR 3 1915-05-03 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARCZAK LUDWIG INF. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARCZIK ANTON - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
BARCZYK PAUL - - 1916-06-30 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BARCZYŃSKI JÓZEF - - 1926-05-05 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BARDASCH HERB. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BARDI SANTE SOLD. 208.FANT. 1917-12-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-09-01 - -
BARDO JOSEF HUS. H.H.R. 3 1914-10-07 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
BARDON P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BARDOS MICHAEL E.R.INF. I.R. 68 1915-05-09 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BARDTENSCHLAGER - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-05-15 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
BARDUNA GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BARDYŃ PAUL LST.INF. LDST.I.R. 34 1914-12-09 - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - wg Drogomira - BĂRDYN
BARDZIK JAN - - - - Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
BARDZIK WALENTY - - - - Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
BARDZYŃSKI JAN LEGIONISTA 2 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
BARELLA GUST - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
BARENDT GUST. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
BARENOW GREIGOREW - - 1916-02-14 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BÄRENWALD WILH. LDSTM. - 1918-03-22 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
BAREŠ WENZEL E.R.FAHRSOLD. SCH.R. 26/S.BAON 9 1915-03-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BARESCH LUDWIG LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BARESEK MARTON HONVED H.I.R. 14 1914-12-01 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.2
BARG JOHANN LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BARGAGNO EMILIANO SOLD. 214.FANT. 1918-02-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-03-21 - -
BARGAOIVU DUMITRU GEM./RUM. I.R.67. 1917-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
BARGAUNAN JON GEM./RUM. I.R.15 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BARGE ALFRED - - 1914-09-30 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
BARGEN J(?). LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
BARGEN - LEHRER - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
BARGER WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BARGER FRANZ GFT. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-05) - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BARGINDE A. - - 1918 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
BARIČEVIĆ MARKO JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BARIDOLIO FRANCESCO SOLD. 20.MIL.TEAR. 1918-03-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1876- - -
BARILI DOMENICO SOLD. 263.FANT. 1918-08-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898 - -
BARINKIN JAN - - 1917-06-03 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1880 - -
BARINOW NIKITA GEM/ROSJA I. R. 309 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
BARINOW FIDOR ?GSF. LUCK.R. 165 1915-05-15 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARINOW FILIP JAKOWLEWICZ RUSS. - 1915-05-04 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BARISCHEW PIOTR GEM./RUSS. I.R.303 1918-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BARISONE ERNESTO GEM/WŁOCHY ARTL.R.18 1919-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BARISOW - GEM./RUSS. I.R.253 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
BARISOW ALEKSANDER GEFR./RUSS. I.R.259 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
BARISZNIKOW MICHAEL ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 333 P.P. 1917-07-20 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
BARJOE JOAN GEM/RUMUNIA I.R.9 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BARK LADISLAUS INF. I. R. 20 1915-03-12 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARKEMEYER ALBERT GREN. KPGGR 3 1915-05-05 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
BARKOSZY ANTAL INF. K.U.K.I.R. 65 1914-12-24 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
BARKOW GEORG - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - TRIBSOW / TRZEBIESZEWO Obelisk
BARKOW ROBERT - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - BRENDEMÜHL / JATKI Obelisk
BARKOW KARNEY RUSS. - 1915-05-08 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BARKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.315 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BARKOW JOHANNES - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - TRIBSOW / TRZEBIESZEWO Obelisk
BARKOWSKI FRANZ ERS. RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARLACH EMIL - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
BARLESIUS MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BARLESKE AUGUST - - 1915-04-28 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
BARLET PAUL - PREUSS.GARDE.GREN RTG. 2 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BARLIK PAUL JG. FJB 4 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARLON KARL - - 1918-11-01 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BARMIN KONSTANTIN GEM/ROSJA I. R. 119 1918-03-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
BARMINOW MICHAŁ SZER. - 1917-06-23 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1876-06-12 - -
BARNADZKI WITOLD ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 23 P.P. 1918-07-25 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
BARNAŚ JÓZEF - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
BARNAŠ ADALBERT LDST.INF. I.R. 57 1915-03-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BARNAWA PETRE GEM/RUMUNIA I. R. 57 1917-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BARNAZ VASIL RUMÄN INF.REGT.49.?.KP 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BARNELLI CARLO SOLD. 89.FANT. 1918-01-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-08-12 - -
BARNER FRANZ UNTFZ. - 1917-01-23 - Kietlice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
BARNERECK PAUL - P.I.R.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
BARNERT ANTON - - 1918-09-07 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
BARNERT ANTON - - 1918-09-07 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BARNERT PAUL - - 1917-10-04 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
BARNET MICHAEL SZER. - 1915-05-02 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
BARNOW HERMANN - - - - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - -
BARNOW EWALD RES[ERVE]-MATR[OSE] M. MATR[OSEN] REG[IMEN]T 1915-06-22 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
BARODAJENKO IWAN WLADIMIROWICZ RUSS. - 1915-05-25 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BARODIN DIMITRI UTFFZ/ROSJA I.R.475 1915-09-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
BARON KARL - - 1918-04-12 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BARON DOMINIK MUSK. - 1918-04-24 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
BARON PET. - - 1915-05-28 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
BARON JOHANN - - 1914-09-01 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
BARON JOHANN INF. LDST.B.K. 32 1915-08-30 - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - wg Drogomira - BARAN
BARON FRANZ - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BARON HEINRICH RES. FÄHNR. SCH.R. 33 1914-12-14 - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
BARON AUG. - - 1915-06-21 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
BARON FRANZ - - 1915-07-17 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
BARON ROBERT - - 1919-08-25 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
BARON WILHELM - - 1921-03-18 - Branice I wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1897-04-04 - -
BARON ALEX - - 1916-05-31 - Wilków (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BARON JOHANN MUSK. - 1915-09-11 FRANCJA Ściborowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
BARON JOHANN - - 1918-05-30 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BARON FRANZ - - 1914-10-25 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Górki * -
BARON KARL - - 1918-04-12 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
BARON JOHANN - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BARON PAUL - INF.REGT. 69 1915-07-13 - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie 1887-07-28 - obelisk
BARON VIKTOR - - 1918-04-12 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
BARON FRANZ - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
BARON FRANZ - - 1917-04-05 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
BARON JOH. - - 1918-04-17 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
BARON AUGUST LANDSTURMMANN 3.ESK.ERS.TRAJN.ABT.6 1916-02-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-02-14 - -
BARON JOS. - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
BARON THEODOR - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
BARON CONSTANTIN RUMÄN INF.REGT.81 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BARON JAN - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
BARON PETER - - 1916 KRZANOWITZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
BARONOWKI ADAM GEM/ROSJA I.R.299 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BAROŠ JAN LST. INFT. I.R. 3 / 3 ERS. KOMP. 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1878 VIGANTICE U VALAŠ. MEZ. -
BAROS JÁNOS HONV. H.I.R. 20 1914-12-25 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAROWSKI ALEX MUSKETIER I.R. 45 / 1K 1915-08-01 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
BAROZEA NICULAE GEM./RUM. I.R.59 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
BARP LUIGI SOLD. 8.ALP. 1918-01-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881- - -
BARRA JOHANN MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
BARRCA JORDACHE RUMÄN JNF.REGT.36. 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BARREIN HERMANN - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - SKOHL -
BARREIN GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - SKOHL -
BARRN?IA OTTO - - 1916-01-28 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
BARROV? KARL UTFFZ. 3.KOMP.LANDW.INF.REGT.18 1914-11-05 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
BARSAN NIKOLAUS ÖST. INF. K.K. I.R. 31 1914-11-29 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BETHLEN 23 JAHRE
BARSAU GEORGE GEM./RUM. I.R.36. 1917-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BARSCHEWITZ EBERHARD MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARSECHI LUIGI - - 1918-09-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-04-14 - -
BARSI ASCANIO SOLD. 9.ART. 1918-11-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878-02-01 - -
BARSKE LEOPOLD - - 1918-10-01 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
BARSOJ DUMITRU RUMÄN INF.REGT.47 1916-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BARSZCZ WŁADYSŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
BART LOREAS INF. K.K.L.JR.34 1914-12-10-16 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
BART? - MUSK. - - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
BARTA FERENCZ INF HONV. IR 11 1915-04-01 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BARTA LEOPOLD SCH. K.K.SCH.R. 1 1915-02-(18-20) - Smerekowiec (nr 56) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - pomnik centralny
BÁRTA II JOSEF LST. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BARTAG JOSEF - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
BARTAG JOSEF INF. KK LIR 13 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARTAK JOSEF - - 1915-01-?? - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA PSTRĄŻNA 2)
BARTÁK JÁNOS KPL. (TIZ.) K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-09 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARTAK ANTON INF. K.U.K.I.R.28 1915-01-06 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARTAK HERMANN UNTSARJAGR K.U.K. J.R. 32 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
BARTCH JOSEF - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BARTCH ERICH - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BARTECKI K. - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BARTECKI FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
BARTECZEK MICHAEL - - 1915-08-31 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
BARTEK ALEXANDER - - 1918-08-28 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
BARTEL ALBERT GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARTEL HERMANN FÜSELIER - 1918-06-20 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
BARTEL ? - - - - Miłoszyce wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
BARTEL FRIEDR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BARTEL FRANZ INF. K.K.LDST.I.R. 13 1915-05-19 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BARTEL JOHANN - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
BARTEL GUSTAV - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
BARTEL WILHELM KAN. FS.A.R. 1 1915-10-01 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1893 WIEN -
BARTEL WILH. FÜSELIER - 1916-08-07 FRANKREICH Rokity wieś, gm. Kozielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Rackitt) zachodniopomorskie - - tablica
BARTEL PAUL - I.R. 54 1915-05-18 - Zwierzynek wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BARTEL WALTER MUSKET. - 1916-06-01 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
BARTELL LORENZ - HIR 15 1914-11-12 - Jangrot wieś, gm. Trzyciąż, pow. olkuski małopolskie - - -
BARTELLI GIOVANNI - - 1918-05-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
BARTELMESS FRIEDR. - BAYERISCHES INF.RGT. 22 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BARTELS ALBERT MUSK 1K R.I.R. 226 1915-04-29 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
BARTELS ALBERT KRGS. FRW. 11/R. J. R. 231 1914-12-15 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
BARTELS GUSTAV GEFREITER L.J.R.46/6K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
BARTELS FRIEDR. OBLTN. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BARTELT JULIUS - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
BARTELT JUL. KRANKENT. - 1916-08-07 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
BARTELT WILHELM - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BARTELT FRANZ - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
BARTELT KARL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
BARTELT ROBERT - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - FRIEDENSFELDE / UGORY Obelisk
BARTELT EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BARTES KARL KAN. F.K.R. 5 1915-03-05 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.5
BARTH JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
BARTH MATTHIAS INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-04 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARTH THEODOR SZER 9 J. R. 167 1914-11-18 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BARTH ANTON MARIA DR. MED. - 1917-12-08 - Wołów I miasto, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie 1879-06-19 - -
BARTH JOHANN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BARTH PAUL MUSK. IR 84 1915-08-04 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - KAMENTZ, BAUTZEN -
BARTH KARL - - 1918-09-18 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARTH PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BARTHA GÉZA LTN. (HADNAGY) K.UNG. L. I. R. 9 (M. KIR. 9. HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-19 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARTHEL WILHELM - - 1915-10-30 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BARTHEL GUST. - - 1918-08-20 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BARTHEL RUDOLF - - 1916-10-18 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BARTHOLOMAUS EMIL UNTFFZ. RES.INF.REG.231 8.KOMP 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
BARTHOLOMEYZIK AUG. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BARTHOLOMEYZIK HERM. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BARTI ADELINO - - 1918-06-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-04-18 - -
BARTIG KARL - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
BARTIK OTTO JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARTIK OTTO SCH. K.K.SCH.R. 1 1915-02-(18-20) - Smerekowiec (nr 56) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - pomnik centralny
BARTILLA SYLVESTER GEFR. M.G. SCHARFSCH. A. 5 1918-10-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1896-12-12 LOWOSCHAU -
BARTILLA PAUL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARTJUK MARK GEM./RUSS. I.R.277 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BARTKOWIAK STANISŁAW - - 1919-06-26 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BARTKOWIAK WOJCIECH - - 1915-12-01 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BARTKOWIAK FRANCISZEK - - 1917-10-17 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BARTKOWIAK JAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
BARTKOWIAK - WEHRMANN INF.RGT.50 12 KOMP. 1915-02-23 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1880-03-23 - -
BARTKOWIAK . RES 2 U 6 KOMP 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
BARTKOWIAK STANISŁAW - - 1914-12-07 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BARTKOWIAK ANTONI - - 1920-09-06 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BARTKOWIAK MICHAŁ - - 1920-07-16 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BARTKOWSKI JOSEF INF. K.K.LIR.16 1915-05-02 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BARTKOWSKI ALEKSANDER - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
BARTL NIKOLAUS INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARTL JOSEF LST. INF. I.R. 14 1915-02-19 - Roztoka (nr 287) wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BARTLEWICZ FR. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1885 - -
BARTLI JOSEF INF. K.K. L.I.R. 25 1914-11-20 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BARTLICK PAUL DRAGONER DRAG.R.2/1E.E 1915-09-06 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BARTMANN ANTON INFT K.K. LIR 34 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - ekshumacja 03.11.1915
BARTNAWSKY - INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BARTNIK JÓZSEF HONVÉD 34.GY.E. 1914-12-29 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARTNIK JOHANN RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARTNIK - INF. I.R. 152 - - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
BARTNITZKI ARTHUR - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BARTODZIEJ FR. - - 1915-03-12 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
BARTODZIEJ VALENTIN - - 1917-08-17 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
BARTODZIEJ PET. - - 1918-06-28 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
BARTOK MA???? - K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-04 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARTOK ALEX KORPORAL K.U.K.J.R. 2 1914-12-20 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
BARTOK JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-12 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARTOL ANTON JG. T.K.J.R. 2 1915-05-07 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BARTOLEC FRANYE JAGER K.U.K. F.J.B. 31 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BARTOLICH JOHANN INF. K.U.K.I.R. 97 1914-12-11 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
BARTOLINI SAMUELLE SOLD. 26.FANT. 1918-01-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887- - -
BARTOLINI IVO - - 1918-01-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-10-17 - -
BARTOLOMEJ KARL INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BARTOLOMEO AGNESE SERG. 2.ALP. 1918-03-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-02-24 - -
BARTOLOTTI FELICE JG. T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARTOLOZZI CIOTTO CAP. MAGG. 41.FANT. 1918-06-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-10-24 - -
BARTOLUZZI SAVERIO SOLD. 147.FANT. 1918-08-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-05-27 - -
BARTON BASILIUS - - 1916-04-09 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
BARTON JOHANN - - 1916-10-08 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BARTON KARL - - 1918-01-01 - Łaniec wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BARTON KARL - - 1918-11-01 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - LANIETZ -
BARTON ALEXANDER - - 1916-06-27 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
BARTON RICHARD - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
BARTON ALOIS - - 1915-12-06 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
BARTON KARL - - 1918-08-08 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
BARTON JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
BARTON VINZENT - - 1915 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
BARTON BERNHARD - - 1917-11-12 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
BARTON BASIL - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
BARTON BASILUS - - 1916-04-09 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BARTON JOHANN - - 1916-10-08 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
BARTON AUGUST - - 1915-07-08 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
BARTOŃ FRANZ SCH. SCH.R. 30 1915-01-04 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BARTON ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
BARTON ANTON - - 1918-06-07 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BARTONEK ALEXANDER LDST. INFT. I.R. 54 1915-03-09 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.7
BARTONIČEK ANTON LDST.INF. I.R. 56 1915-04-20 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARTONITSCHEK JOH. - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARTONITZEK ALOIS MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BARTOS JÓZSEF HONVÉD 16/3.HONV.GY.E. 1915-05-11 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARTOS WENZEL KAN. L.F.H.DIV. 26 1914-10-20 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1874 - -
BARTOS ALEKSANDER - - - - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
BARTOS JÓZEF HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-22 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARTOS FRANZ - I.R. 78 1915-05-08 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BARTOŠ JAROSLAUS INF. IR 18 1914-12-11 - Siary (nr 76) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARTOSCH KARL WEHRMANN LDW.INF.RGT 6, 2K 1915-01-28 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BARTOSCH ADOLF LDST.INF. I.R. 100 1915-02-22 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BARTOSCH RUDOLF ZGSF. K.U.K.F.J.B. 12 1914-12-(18-24) - Kowalowy (nr 168) wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARTOSCHEK JOHANN MUSKETIER RES. I. R. 92 1919-05-08 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie 1878-12-17 - -
BARTOSCHEK AUG. - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
BARTOSH PHILIPP - - 1915-09-21 ROLAFLA-WILNA Bojanów wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
BARTOSSEK PETER - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
BARTOSZ P. KRIEGSFREIW. 2 ERS. K. GREN. RGT. 6 1914-11-21 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
BARTOSZ JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BARTOSZEK ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BARTOSZEK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BARTOSZEK TEOFIL I - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BARTOSZEK WIKTOR - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BARTOSZEK MARCIN - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
BARTOSZEK PAUL - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
BARTOSZEK ALEKSANDER - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BARTOSZEK FERDYNAND - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BARTOSZEK JAN - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BARTOSZEK TEOFIL II - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BARTSCH H. - - 1915-07-07 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
BARTSCH FRANZ - - 1916 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - NEUNZ -
BARTSCH KARL RES. - - - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KLEINBAUSCHWITZ -
BARTSCH HERMANN - - 1914-09-09 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1883-04-18 - -
BARTSCH BRUNO - - 1917-06-03 FRK Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BARTSCH HERM. PIONIER - 1920-04-15 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BARTSCH A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARTSCH F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARTSCH KARL MUSK. - 1914-08-22 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - GALTENAU -
BARTSCH P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARTSCH PAUL - - 1917-08-18 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
BARTSCH WILHELM - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - TÖSCHWITZ -
BARTSCH JOSEF - - 1914-09-24 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - Zaginiony (Lost / VERMISST)
BARTSCH J - - 1917-07-20 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
BARTSCH PAUL - - 1915 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
BARTSCH BRUNO - - 1916-07-06 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARTSCH AUGUST - - 1920-02-24 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARTSCH JOHANN - - 1915 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - NEUNZ -
BARTSCH KARL - - 1916 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - NEUNZ -
BARTSCH RICHARD - - - FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - BAUTKE -
BARTSCH PAUL - - 1916-12-11 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
BARTSCH MAX -