Nazwisk w bazie na literę B: 5514

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
BLAU ALOIS MUSK 8K R.I.R. 226 1915-05-31 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
BODYL ANDREAS MUSK 7K R.I.R. 226 1915-05-21 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
BRUNN MAKS RES 9K R.I.R. 226 1915-04-24 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
BARTELS ALBERT MUSK 1K R.I.R. 226 1915-04-29 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
BOCK OTTO MUSK 10K R.I.R. 226 1915-04-26 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
BOHR OTTO ERS.RES. 11K R.I.R. 226 1915-05-03 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
BRAUNSCHWEIG OTTO RESERVIST - 1918-06-21 westen Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
BÜTTNER KURT - - 1914-12-15 WESTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
BALTRUSCHAT ARTHUR FUS. 12/5 GRz F 1915-08-07 Wąsewo (Wonszewo) Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BERLIN -
BAUGER ERNST UNTEROFFIZIER - 1915-02-27 VERMISST Russland  E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Rarfin-Rarwino -
BEITFUSS ALBERT - - 1916-02-02 verm. Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
BRINNER HERMANN - - 1914-09-09 TARNOWKA Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
BORGMEYER HEINRICH LEUTNANT JNF.REG.79.6K. 1915-08-02 szpital polowy Łańcuchów Łańcuchów wieś, gm. Milejów, pow. łęczyński lubelskie 1883 Hildesheim -
BRENDLER OSKAR PIONIER PIONIER BATL. 12 (MINENWERFER ABT. 8) 1917-10-21 SZAMPANIA Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1898-01-14 MARKERSDORF (Markocice) -
BINDING AUG. GEFR. - 1920-01-02 SYBERIA Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BOBAL FRANTIŠEK - K.U.K. INF.REG. 3 MGA 1915-05-19 Surochów Surochów wieś, gm. Jarosław, pow. jarosławski podkarpackie 1893 Klečuvka -
BOBEK MATTIAS - K.U.K. INF.REG. 3 MGA 1915-05-19 Surochów Surochów wieś, gm. Jarosław, pow. jarosławski podkarpackie 1892 Hluk -
BERGER OSWALD - - 1915-06-27 SOUCHEZ Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
BRUCKNER PAUL GEFREITER (ST. SZEREGOWY) 13 JAGER BATALION 1916-09-15 SOMME Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-10-14 - -
BIRR KARL L[AN]DST[URMANN] - 1914-11-10 Russl[and] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
BONNKE WILHELM SERGEANT - 1918-02-20 Russland  im Res.-Lazarett zu Bromberg Żelkowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - Sorchow-Żoruchowo - obelisk
BONNKE (BONKE) WILHELM SERG. - - RUSSLAND, IM RES--LAZARETT ZU BROMBERG Zelkówo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Silkow) pomorskie - Sorchow obelisk
BUREK JOSEF - - 1915 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BORCHERT OTTO LDSTR. - 1915-??-?? Russland Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
BUTTKE KARL MUSK. - 1915-09-13 RUSSLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1894-06-05 - obelisk
BOLKE FRANZ KAN. - 1915-08-01 Russland Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
BUCK WILHELM GREN. - 1916-08-18 RUSSLAND Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
BOLTER KARL GEFR. - 1916-08-05 RUSSL. Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - -
BERNHARDT RICH. - - 1915-02-01 RUSSL Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BORCHERT PAUL - - 1915-06-27 RUßLAND Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
BARZOWSKI KLEMENS - - 1917-08-08 Rumunia Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1898 Smołdzino -
BYSEWSKI JAN - - 1915-09-07 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1900 Smołdzino -
BYSEWSKI LEON - - 1914-08-08 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1898 Smołdzino -
BITTNER JOHANN - - lis-17 ROSJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BEGOVACZ JOSEF ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 44 1915-01-19 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - TOTUGFAL -
BALINT KARL ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 82 1914-11-29 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1889 FELEKFALVON -
BENEDEK FRANZ UNG. ERS. RES. K.K.I.R.82 . II. ERS. KP. 1915-01-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - NYCKOMALAM FALVA 22 JAHRE
BALLA LUKA UNG. INFANTERIST K.U.K. I. R. 63 3 MASCH. K. 1914-12-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - DARSASYTIVAN 28 JAHRE
BERES JOSEF UNG. INFANT. K.U.K. I. R. 44 1914-12-15 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SAROLY -
BALOP PAUL ÖSTERR. SOLDAT - 1914-12-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BINDER FRANZ ÖSTERR. INF. K.U.K. J. R. 6 1914-02-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BANVIK ANDREAS UNG.INF. K.U.K. J.R.25 3.KP. 1914-12-19 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KISBOHOSZUOK 25 JAHRE
BOGDAN THEODOR ÖSTERREICH. INF. I.R. 2 1914-11-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BARTILLA SYLVESTER GEFR. M.G. SCHARFSCH. A. 5 1918-10-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1896-12-12 LOWOSCHAU -
BOHOPOLSKI WLADIMIR RUSS. INFANTERIST I.R. 83 1915-01-01 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BAUER SEBASTIAN ÖST. ARB. AWT. ABT. I 1915-01-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - PRINZENDORF -
BAGANTIMOW GOLLANTIN RUSS. GEM. TATARI I.R. 5 6 KP. 1918-10-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1882-01-15 NOWOKOTY -
BOSZAMIE JOH. ÖST. KAN. K.K. I.R. 69 1915-02-06 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BARNOSKA 28 JAHRE
BREDANUK IWAN ÖSTERR. CIVILKUTSCHER K.U.K. TRAINZUG 12 1914-12-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BRÜCKNER JOSEF HUSAR HUS. R. 6 REICHSW. BRIG. 8 M.G.SCHW. 1919-08-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1900-06-26 KRINTSCH KR. NEUMARKT -
BORI ALEXANDER ÖSTERR. RES. SCHW. HAUBITZ. 4 1914-11-23 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1891-10-18 SZDEVEWY -
BALEA GEORG ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 50 1915-01-18 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1892 BESZTRA -
BENEDECK MICHAEL ÖSTERR. INF. 2 / I.R. 2 1914-11-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - CSERNATFELN -
BALLA LUDWIG TRAIN. SOLD. TRAIN. DIV. 12 1914-12-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BEREKAIARI STEFAN ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 62 1915-01-18 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BALOGH PAUL UNG. KORP. K.K. I.R. 44 1914-12-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1892 ZARNARDI -
BERGE KARL ÖSTERR. INF. K.U.K. I. R. 60 1914-12-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - GZOMGZOSOLACZI 31 JAHRE
BALOZS MARTIN ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 82 1914-11-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BLOSZKO KARL UNG. INF. K.U.K. I. R. 69 1914-12-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - MARTOVASZUR 24 JAHRE
BARSAN NIKOLAUS ÖST. INF. K.K. I.R. 31 1914-11-29 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BETHLEN 23 JAHRE
BOGURY LAZARUS ÖST. INFANTERIST J.R. 12 1914-11-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BATHORY JOSEF ÖSTERR. KORP. K.K. I.R. 50 1914-12-01 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - DICZUSZENT 22 JAHRE
BAUMANN JOHANN ÖST. INF. K.K. I.R. 44/2 1915-01-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - MIKLOSI -
BORKENHAGEN JOH. DTSCH. LDW. I.R. 9 1915-01-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - GR. KOMMORSK KR. SCHWETZ 30 JAHRE
BRAUNSCHWEIG EMIL DTSCH. WEHRM. 2. GARDE. RES. RGT. 1914-12-11 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SCHWERIN 30 JAHRE
BRENNER PETER ÖSTERR. SOLD. S.H.D. 4 1915-01-21 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BUBBERT HERMANN GEFR. II. LDSTM. J.E. BATL. VI/37 2 KOMP. 1918-11-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1876-05-24 GRENDZIN MECKLBG -
BONSA OSK. DTSCH. FREIW. 1 G.R.R. 1914-12-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - DUBENINKEN 21 JAHRE
BAUDIS ERNST KNECHT - 1918-10-15 Pynord? Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1897-10-31 - obelisk
BUDNY ANTONI - - 1918-09-23 POZNAŃ Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie 1894-01-13 GŁUCHÓW *)
BEIER OSK. - - 1915-03-14 POL Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BRZEZIŃSKI FRANCISZEK szeregowiec 3 Dywizja Landwehry 18 Brygada 46 Pułk Piechoty 2 kompania 1915-08-14 pod Szydłówką bitwa Próchenki-Olszanka Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie 1883-10-03 Dobrzyca pow. Pleszew -
BANKIEWICZ-SKAUT CZESŁAW KPR. 1 P. UŁ. LEG. POL. 1915-11-01 POD KOSZYSZCZAMI NAD STYREM Wodzisław wieś, gm. Wodzisław, pow. jędrzejowski świętokrzyskie 1896-07-09 - -
BARAŃCZYK MARCIN - - 1916 POD CECORĄ Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1897-10-13 - -
BAMBER W. PTE/ 1ST/ 5TH BAT. LOYAL NORTH LANCASHIRE 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
BOLAM H. PTE. COLDSTREAM GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
BUCHANAN J. PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
BANKS C. PTE. WELCH. REGIMENT 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
BROWNE H. PTE. COLDSTREAM GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
BULLEN J. PTE. COLDSTREAM GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
BLASE ALFRED KAUFMANN - 1916-07-02 Piosne Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1893-12-01 - obelisk
BIENAS FRIEDR. - - 1917-11-07 Peschendaele Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1897-02-22 Repplline -
BOJCZUK NIKOLAUS KAN. G.A.R. 10 1914-11-21 PCIM Mszana Dolna (nr 363) miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - -
BÜTTNER FELIX UNTEROFFIZIER - 1915-07-16 OSTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
BONI??HER? OTTO OBER?????ERGAST. - 1917-03-19 NORDENSEE Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
BANASZYŃSKI NEPOMUCEN - - 1916-02-04 niewola-Moskwa Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
BITTERLICH EMIL - INF REGT 177 1917-04-20 MORONVILLIERS Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - EBERSBACH -
BĘDZIECHA FRANCISZEK - - 1918-06-13 Mont-Notre-Dame rejon Pikardia depart. Aisne Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
BLEWITT S. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Machine Gun Corps (Inf.) 1918-12-07 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
BUCK G.B. LCE.CORPORAL / WLK.BRYTANIA Northhumberland Fusiliers 1918-10-11 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
BOWER F.B. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Northhumberland Fusiliers 1918-10-11 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
BĄK STANISŁAW - - 1917-12-24 Lens-region Pas-de-Calais Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
BEINERT ALBERT - - 1914-09-15 LAZARET Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BRUNNER THOMAS SCHÜTZE K.K.K.SCH.R.II 1914-12-14 LAS WICHRAŹ Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie 1892-12-04 ST. LORENZEN (TYROL) -
BÖER HEINRICH - - 1917-02-21 LANDESH. Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
BERCU JON GEM./RUM. I.R.45 1917-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BUBOJESKO ILIA GEM MINEN.I.R 1918-11-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BELOW IWAN GEM/ROSJA I.R.16 1917-09-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BRIDICHIN FADDEJ GEM/ROSJA I. R. 69 1918-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BERESIN IWAN GEM./RUSS. I.R.309 1917-09-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BUCHAKOW WLADIMIR GEM./RUSS. I.R.28 1918-04-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BELOWSKI ALEXEŸ RUSS. INF.REGT.114.1.KP. 1915-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BRIVA ADAMO GEM/WŁOCHY I.R.98 1919-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BERESNOW MAXIM GEM./RUSS. I.R.251 1915-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
BUCHTIYARO MESODIN GEM/ROSJA I. R. 80 1918-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BELU DUMITRU RUMÄN JNF.REGT. 58 1917-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BRONNIS JAKOB RUSS. INF.REGT.178.5.KP. 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BERITSCH CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.18 1917-06-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
BUCIOR GHEORGHE RUMÄN JNF.REGT.36.9.KP. 1917-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BELYCH JAKOB GEM/ROSJA I.R.33 1918-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BROWKA AXENDI GEM SIB.SCHUTZ.R.14 1917-10-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BERKUTOW ANDREŸ RUSS. INF.REGT.116.16.KP. 1915-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BUDAKOW ANTON RUSS. INF.REGT.38 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BELZA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.59 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BRUSCH ANDREY RUSS. ARB.BAT.4.6.KP. 1915-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BERSCHAN* GHEORGHE RUMÄN INF.REGT.?.KP - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BUDARU GEORGE GEM./RUM. I.R.54 1917-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BENKU JONAS GEM./RUM. I.R.67 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BRUTAE JON GEM./RUM. I.R.41 1917-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BERTONE LUIZI GEM/WŁOCHY 3.ALP.RG 1919-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
BUDESCB GEORGE GEM./RUM. I.R.54 1917-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BEURATRKI PHILIPPO GEM./RUSS. I.R.121 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
BADALE JORDACHE GEM/RUMUNIA I. R. 77 1917-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
BUGEAU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.5 1917-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BERZAN MARTIN GEM/RUMUNIA I.R.11 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
BABOE FILOFKEA GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BUDNIKOW STEPAN GEM/ROSJA I. R. 113 1917-12-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
BIANCHETTI ETTORE GEM/WŁOCHY I.R.88 1918-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BUIA JON RUMÄN JNF.REGT.59.4 KP 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BESETOKYJ JAKOW GEM/ROSJA I.R.281 1918-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
BABUSCHKIN WASSILI GEM/ROSJA I.R.110 1918-12-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BUDRIK STANISLAW GEM/ROSJA I.R.482 1918-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BICA DUMITRU GEM./RUM. I.R.18 1917-11-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
BABICZ ANOBREI GEM./RUSS. I.R.143 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BUJANOW IWAN GEM./RUM. I.R.57 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
BESOLETSCHESTWENY AFANASSI GEM/ROSJA I. R. 123 1918-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BACHAREFF JWAN RUSS. INF.REGT.105.1.KP. 1915-04-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BUDULAR BADU GEM./RUM. I.R.41 1917-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BIDINTZA JON GEM./RUMÄN I.R.47 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BABIK MARGADIK GEM./RUM. I.R.73 1917-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
BUKROWIN SERGEI GEM/ROSJA I.R.13 1919-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BESSONOW ALEXEI GEM/ROSJA I.R.123 1919-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BACHMET STEFAN RUSS. INF.REGT.278.5.KP. 1915-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BUFFANI GUIDO GEM/WŁOCHY I.R.214 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
BIELOW WASILY GEM./RUSS. I.R.209 1917-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BABITSCH KUSMA GEM./RUSS. I.R.50 1917-08-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?5 - -
BULASCH JAKOB GEM/ROSJA I.R.226 1918-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BETMANN BERTHOLD GEM/ROSJA I. R. 2 1918-10-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BACILE JON GEM./RUM. I.R.75 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BUGA MARIN GEM./RUM. I.R.59 1917-02-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BILANKOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.14 1919-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
BABIX LUBISAR GEM./SER. I.R.8 1918-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
BULATOW TEODOR GEFR/ROSJA I.R.211 1918-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BETT MICHEL GEM/ROSJA I.R.35 1918-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
BACLEA TOADER RUMÄN INF.REGT.12.1.KP. 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BUGA STAN RUMUNIA J.R.60.M.G.K. 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BIMBI ORESTI GEM/WŁOCHY I.R.2 1918-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
BABKIN MICHAI GEM/ROSJA I.R.244 1917-08-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BULEANU PARNU GEM./RUM. I.R.26 1917-07-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BLAUDESEU GHEORGHE GEM./RUMAN I.R.64 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BAIKU GEORGE RUMÄN JNF.REGT.4.4.KP 1917-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BURCIU GEORGE RUMÄN INF.REGT.47.9.KP. 1916-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BIROLAR CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.75. 1917-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BADOSCHEWITSCH DJURDJE GEM./SERB.GEF. - 1916-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1865 - -
BULGARU WASSILI GEM./RUM. I.R.69 1917-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
BLIDARU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.17 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BADEA ILIE GEM./RUM. I.R.30 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BURDONKO ANTON GEM/ROSJA I.R 1917-12-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BITSCHEL BOLESLAW UTFFZ/ROSJA ATL.R.27 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
BADU JON GEM./RUM. I.R.6. 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
BULIK JOSEF GEM/ROSJA I. R. 33 1918-08-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BLIDOROW TROFIN GEM/ROSJA I. R. 230 1917-12-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BADEA JLIE GEM./RUM. I.R.87 1917-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BUREK ANDREI GEM/ROSJA I. R. 203 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
BJALKOWSKI KASIMIR GEM/RUMUNIA A.R.11 1918-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BADUCIE GRIGORI GEM./RUM. I.R.75 1917-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BULOI GEORGE GEM/RUMUNIA I. R. 54 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BLINOFF PAWEL RUSS. INF.REGT.211.16.KP. 1915-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BADEA JON GEM/RUMUNIA I.R.19 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
BURKIN GAWRILE GEM/ROSJA I.R.19 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BLAGININ PETR GEM./RUSS. I.R.136 1918-06-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BAHKOW OSEP GEM FEST.ART.49 1918-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
BULYGA PIOTR GEM./RUSS. I.R.222 1917-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
BLINOWSKI WASSILI GEM./RUSS. G.R.3 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BADEA PANAIT GEM./RUM. I.R.32 1917-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
BURLACU DIMITRU GEM./RUM. I.R.77 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BLAGU JON RUMÄN INF.REGT.36.1.KP. 1916-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BAHWALOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.24 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BUNESCU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.18 1917-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
BLODOF SEMION GEM./RUSS. SAPEUR.BATL.27 1916-10-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
BADEA TOMA GEM/RUMUNIA I. R. 41 1918-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BURLAKOW TEODOR GEM/ROSJA I.R. 292 1918-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
BLASA ANTON GEM/RUMUNIA I.R.54 1917-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BAICOIANU SAMOIL GEM./RUM. I.R.47 1917-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BURALEA SANDU GEM/ROSJA I.R.54 1917-03-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
BOBARU GRIGORIA GEM./RUMAN I.R.76 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BADEO NICULAE GEM./RUM. I.R.75 1917-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BURMISTOW ANTON GEM/ROSJA I.R.118 1917-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BALDI GIOVANNI GEM/WŁOCHY I.R.88 1919-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BUSCHEIJEW NIKOLAJ GEM./RUSS. I.R.51 1918-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
BOBIN MICHAR GEM/RUMUNIA I. R. 16 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
BALAITZA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.54 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BURROW IGOR GEM./RUSS. I.R.187 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BOGDANSCHUK VIKTOR GEM/ROSJA I.R.119 1918-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BAILISTEANU JON RUMÄN JNF.REGT.71.3.KP. 1917-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BUSNIVE GHEORGHE RUMUNIA ZIVILGEF. 1919-0129 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BOBRIK LEMTI GEM/ROSJA I.R.405 1918-12-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
BALAKIREF WASSILI GEM/ROSJA I.R.171 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BURSKI BOCH GEM./RUSS. I.R.118 1917-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BOGDIUM MARTIN RUSS.ZIVILGEF. - 1918-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
BAIRAN IBRAIM GEM/ROSJA I. R. 7 1918-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BUTA STAN RUMÄN INF.REGT.81 1917-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BOCAI MARIN GEM./RUM. I.R.59 1917-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
BALAN GHEORGHE RUMÄN JNF.REGT.76. 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BURT FROIM GEM./RUSS. I.R.320 1918-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
BOGOJNAKO DIMITRI GEM. SIB. I.R.124 1918-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BAJMIAATOW ACHMED GEM./RUSS. I.R.35 1918-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
BUTNARU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.54 1917-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BODEA PETRE GEM/RUMUNIA I. R. 71 1917-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BALANESKU DUMITRU GEM./RUM. I.R.17 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BURTSCHAK STANISLAUS SANT.FELDW/ROSJA LAZARET 105 1919-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
BOGOMOLNYJ FILAT GEM./RUSS. I.R.134 1918-04-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
BAKARJUKIN GRIGORIE GEM/ROSJA I.R.94 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BUTOERU JON RUMUNIA INF. REGT. 66. 3. KP. 1917-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BODROW JOSEF RUSS. INF.REGT.211.13.KP. 1915-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BALASCHE GEORGE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BURUS MARIN GEM./RUM. I.R.5. 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BOGSE JON RUMÄN INF.REGT.75. 1916-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BAKSCHEJEW GRIGORI GEM/ROSJA I. R.119 1917-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BUTOW JLIA RUSS. INF.REGT.206.3.KP. 1915-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BOGATSCHOW SIMION GEM/ROSJA I. R. 207 1917-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
BALAU GAVRILA GEM./RUM. I.R.43. 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
BUSA MARIN GEM./RUM. I.R.66 1917-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
BOGUSSAWLEWITSCH MILETA GEM./SER. I.R.13 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
BALACEANU MARIN RUMUNIA JNF.REGT.45.2.KP 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BUTURUZ NICOLA GEM/RUMUNIA I.R.62 1917-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
BOGDANOW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.85 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BARANOW IWAN GEM LEIB.G.R.2 1918-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BOGUWAROW STEFAN GEM./RUSS. I.R.241 1917-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BANILA DUMITRU GEM/RUMUNIA I. R. 64 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BUZARMA MARIN GEM/RUMUNIA I.R.33 1918-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BOLENKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.311 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
BALEIKA DEMJAN GEM/ROSJA I.R.38 1917-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BOIERU DUMITRU GEM./RUM. I.R.69 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BANN JON GEM./RUM. I.R.80 1917-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BYKASOW ALEXEJ GEM/ROSJA I.R.60 1915-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BOLGUSCHIN STEFAN GEM/ROSJA I.R.241 1917-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BALOI PETRE GEM./RUM. I.R.41 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BOIKO SINOVI GEM/ROSJA A.R.84 1918-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BANSA GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.3? 1918-02-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
BYKOW IWAN GEM./RUSS. I.R.75 1917-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
BOLOBORODOW RADION GEM. GRENZ.BATTL.19 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1868 - -
BALTARETU BADO GEM./RUM. I.R.11 1917-11-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1869 - -
BOITZOW MATWEI UNTFFZ/ROSJA J.R.267.2.KP 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BANU GHEORGHE RUMUNIA ZIV.GEF 1919-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
BYLIN IWAN GEM./RUSS. I.R.144 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BOLOJ KONSTANTIN RUMÄN INF.REGT.72.6.KP. 1916-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BALTRUM EGOR GEM/ROSJA GEF. 1919-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
BOJARSKE SIDOR GEM/ROSJA I.R.178 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BARAGAN DUMITRU GEM./RUMAN I.R.72. 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BOLOTIN PETER GEM/ROSJA I.R.6 1919-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BANASKUK WADISLOW RUSS.ZIVIL.GEF. - 1918-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
BOLACHE VOINEA RUMÄN JNF.REGT.48 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BARANI PIETRO GEM/WŁOCHY I.R.34 1918-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BOLTA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.9 1917-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
BANFILLO MICHAEL GEM/WŁOCHY I.R.30 1919-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
BOLBENKO GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 19 1917-07-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
BARISOW - GEM./RUSS. I.R.253 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
BOLUTSCHAJEW PETR GEM/ROSJA I.R.171 1918-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
BARBU PETRE GEM./RUM. I.R.37 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
BONJIN JON GEM/RUMUNIA I.R.47 1917-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BARASSI JON RUMÄN INF.REGT.22.2.KP. 1916-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BONCIOC DUMITRU CAPORAL/RUMUNIA JNF.REGT.71.3.KP 1919-03-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884-03-15 - -
BARBUICA MARIN SERGT/RUMUNIA A.R.1 1917-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
BORA DUMITRU GEM/RUMUNIA I. R. 57 1917-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BARBA GITA GEM/RUMUNIA I.R.87 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BONDAR TICHON GEM./RUSS. I.R.20 1918-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
BARBULESCU KONSTANTIN GEM./RUM. I.R.40 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BORADIN DIMITRI GEM./RUSS. I.R.502 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BARBA PANAIT GEM/RUMUNIA I. R.32 1917-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BONDARENKO ANDREJ GEM/ROSJA I. R. 53 1917-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
BARGAOIVU DUMITRU GEM./RUM. I.R.67. 1917-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
BORAWIKOW ABRAHAM GEM./RUSS. I.R.209 1918-08-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BARBALAU PAKTELEIMON GEM/RUMUNIA I.R.43 1917-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BONDAREW NESTOR GEM/ROSJA I.R.208 1918-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BARINOW NIKITA GEM/ROSJA I. R. 309 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
BORCZUK ANIFIM RUSS. ART.BRIG.3.2.KP. 1915-10-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BARBU DUMITRU GEM./RUMAN I.R.75 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
BONDILA MICHAI GEM./RUM. I.R.47 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BARISONE ERNESTO GEM/WŁOCHY ARTL.R.18 1919-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BORDEI NASTASE RUMÄN JNF.REGT.64.12 KP 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BARBU JOHN GEM./RUM. I.R.75 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
BONICA JONCU GEM/RUMUNIA JAG.R.10 1917-08-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BAUTA JONAS GEM/RUMUNIA I.R.80 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BOREZ POLIRE GEM/ROSJA I.R.134 1919-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
BARYSCHEW PETER GEM/ROSJA A.R.5 1917-10-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
BORSUKOW ANDREI RUSS. INF.REGT.17.1.KP. 1915-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BARKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.315 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BORGUL ARTEMI SERG/ROSJA I.R.2 1918-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BASCHKIN PETER RUSS. INF.REGT.212.4.KP. 1915-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BOSCHETTI MICHELLI GEM/WŁOCHY I.R.242 1918-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BARNAWA PETRE GEM/RUMUNIA I. R. 57 1917-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BORISENKO LEONTE GEM/ROSJA I.R.328 1918-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
BASCHTURA MAXIM GEM/ROSJA I.R.212 1918-03-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BOSCHTITSCH DOBROSAW GEM./SER.GEF. - 1917-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1901 - -
BARODIN DIMITRI UTFFZ/ROSJA I.R.475 1915-09-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
BORISOW TROFIM GEM/ROSJA I. R. 101 1918-07-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BASSO LUIGI GEM/WŁOCHY I.R.207 1918-11-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
BOSITTOW FAKULA GEM/ROSJA I.R.110 1917-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
BARONOWKI ADAM GEM/ROSJA I.R.299 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BORISSOW ANTON GEM/ROSJA I.R.187 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BATALOW FEDOR GEM./RUSS. I.R.6 1918-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
BOSOJU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BARRCA JORDACHE RUMÄN JNF.REGT.36. 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BORMANN ALEXEI GEM/ROSJA I.R.133 1918-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
BATU NIKOLAE GEM./RUM. I.R.39 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
BOTKE JORDACHE GEM./RUM. I.R.54 1917-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BARSOJ DUMITRU RUMÄN INF.REGT.47 1916-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BORODZIN SIMON ROSJA JNF.REGT.115.12.KP 1915-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BELOKOTIKOW MITAFON GEM./RUSS. SCH.R.6 1916-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
BOTOW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.19 1917-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
BEKOW JAGOR GEM/ROSJA I.R.440 1917-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BRATIGIN FEODOR GEM/ROSJA I.R.119 1918-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BAZEA GHEORGHE RUMUNIA INF. REGT. 47. 12. KP. 1917-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BOTSCHKAREW WASSILI GEM/ROSJA I. R. 330 1917-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BELAJEW ANISIFOR ROSJA JNF.REGT.205.??.KP 1915-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BRATU JONI GEM./RUM. A.R.1 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
BEBEREK STAN GEM/RUMUNIA I.R.36 1917-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
BOZOIN ANTON GEM/RUMUNIA I.R.10 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
BELAJEW KUSMER RUSS. INF.REGT.228.6.KP. 1915-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BREDIK JANIS - TRANSPORT.KOM.20.A.K. 1915-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BECHER NICULAE GEM./RUM. I.R.58. 1917-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BRAGIN WASILI RUSS. INF.REGT.211.16.KP. 1915-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BELGIANU DUMITRU GEM/RUMUNIA JÄG. R. 3 1917-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BRESCHKOBIAM PAWEL GEM./RUMAN I.R.45 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BEGUM PAWEL GEM SCHUTZ.R.15 1918-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BRAILA CONSTANTIN RUMÄN GEBIRGS.ART.1 1917-03-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BELIKOW IWAN SERGT/ROSJA I.R.211 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
BRESKALOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.27 1915-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BEIDANN TIMOSE GEM/ROSJA I.R.82 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BRANDUSOI MANUIL GEM./RUM. I.R.52 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
BELLINI EUGENIO GEM/WŁOCHY I.R.275 1918-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
BRICAG VASILE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BEJON JONITZA GEM/RUMUNIA I.R.64. 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BRANZEI ENACHE GEM./RUM. I.R.10 1917-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BRICZIKOW WASILI RUSS. INF.REGT.79.3.KP. 1915-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BERESENKO TOMSK GEM./RUSS. I.R.227 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BUCALETZ JON RUMÄN INF.REGT. 59.5.KP. 1917-06-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BELOW MICHAEL SERGT/ROSJA I.R.75 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BRIKUL OSSIP GEFR/ROSJA I.R.113 1918-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BERESKOWOJ IWAN UTFFZ/ROSJA I.R.190 1918-08-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BUCHERU GHEORGHE GEM./RUM. A.R.3. 1917-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
BELSSEROW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.241 1917-10-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BRJASUL NASARI GEM./RUSS. I.R.241 1918-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BERGHIS STEFAN GEM/RUMUNIA I.R.64 1917-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
BUCHWALOW MAXIM GEM./RUSS. I.R.171 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BELUKOWITSCH ILJA SER. I.R.3 1916-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
BROSCARCANU STEFAN GEM/RUMUNIA I.R.1 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BERKITSCH MILAN GEM./SER.ZIVILGEF. - 1916-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
BUCUA GEORGE GEM/RUMUNIA I. R. 41 1917-09-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BELYJ ANTONI UTFFZ./RUSS. I.R.239 1917-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BRTU BADEA GEM/RUMUNIA I. R. 46 1917-07-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BERNEA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.66 1917-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BUDARIN FEDOR RUSS. INF.REGT.115.14.KP. 1917-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BENEA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.67 1917-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
BRUSTAN CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.13 1917-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BERSENJOW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.55 1918-06-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
BUDEA KRISTAKA GEM./RUM. I.R.82 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BERBUSCHENKO PORFIRI GEM/ROSJA I.R.51 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?? - -
BRUZIENSOW MICHAEL RUSS. INF.REGT.123.10.KP. 1915-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BERTUS KAROL ROSJA ZIVI.GEF. 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
BABKIN PAWEL GEM./RUSS. I.R.179 1917-06-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
BUDIKA JON GEM./RUM. I.R.59 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BIAKOFF JWAN RUSS. INF.REGT.112.6.KP. 1915-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BUGROW WASSILE GEM/ROSJA I. R. 242 1917-12-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
BESCHINAR CHARLOMPI GEM/ROSJA I.R.217 1918-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BABURKIN MICHAEL RUSS. INF.REGT.210.7.KP. 1915-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BUDON SERGEI UTFFZ/ROSJA I.R.182 1918-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
BIASUTTI ANTONIO GEM/WŁOCHY I.R.7 1918-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BABENKO TEODOR SERGT/RUMUNIA SCH. R. 1 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BUISAG ALEXANDER GEM./RUM. I.R.56 1917-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BESNOSOW PETER GEFR/ROSJA I.R.205 1917-09-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BACANONE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.41 1917-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BUDRIZKIE MATRESLAW GEFR/ROSJA I. R. 12 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BIDENKO WLADEMIR GEM/ROSJA I.R.141 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BABIENKO IWAN GEM./RUSS. I.R. 73 1917-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BUKLISCH ANDREŸ RUSS. INF.REGT.249.9.KP. 1915-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BESRUTSCHKO SERGEI GEM/ROSJA I. R. 278 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BACHMANN FROIM GEM/ROSJA I.R.36 1915-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
BUDUREA FLOREA GEM./RUM. I.R.59 1917-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
BIELONSOW IWAN GEFR/ROSJA I. R. 52 1918-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BABIN CICHON GEM/ROSJA I.R.280 1919-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BUKUR MOISE GEM/RUMUNIA I.R.30 1918-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BETKIN WESCHELI RUSS. INF.REGT.168.1.KP. 1914-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BACHNICA FLOREA GEM/RUMUNIA I.R.59 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BUGA JLIA GEM/RUMUNIA I.R.5 1917-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BIGLIGN GHEORGHE GEM./RUM. I.R.57 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
BABITSCH RADOIKA GEM I.R.18 1917-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BULAT ANDREI RUSS. INF.REGT.192.11.KP. 1915-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BETSCHICHIN DIMITRI GEM/ROSJA I.R.198 1918-12-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BACIN MICHAI GEM./RUM. I.R.64 1917-06-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BUGA NICALAE GEM./RUMÄN I.R.59 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
BILETSKI JOSEF GEM. SOLST.R.52 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
BABIXZ IWAN UTFFZ/SERBIA I.R.5 1918-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890-07-14 - -
BULCU JON RUM. I.R.59 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BETTINI GIOVANNI GEM/WŁOCHY BERSAGL.I.R.6 1918-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BADAGRAN FEODOR GEM/RUMUNIA I.R.12 1917-09-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BUGATSCHENKO MATWE GEM GRENAD.R.3 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BIOKO PIOTR GEM/ROSJA I.R.258 1918-06-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BADIKIN EGOR GEM/ROSJA ARTL. R. 53 1917-08-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BULGARU FUDOR GEM./RUM. I.R.64 1917-??-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
BLESNINK IWAN GEM/ROSJA I. R. 243 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BADEA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.32 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
BURDA JON GEM./RUM. I.R.76 1917-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BITA ANTON SERGT./RUM. I.R.54 1917-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BADOSCHOW ALEXANDER SERGT/ROSJA G.R.8 1919-06-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BULIGA NICULAE GEM./RUM. I.R.41 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BLIDARU JON GEM./RUM. I.R.18 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
BADEA JLI RUMÄN INF.REGT.58 1917-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BURDUCEANU JON GEM/RUMUNIA I.R.59 1917-08-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
BJAKIN TERENTI GEM/ROSJA I.R.81 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
BADU TIEN GEM./RUM. I.R.75 1917-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BULIKYN IWAN GEM/ROSJA I. R. 292 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BLINKOW ARCHIP FELDW./RUSS. I.R.453 1918-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
BADEA JON RUMÄN ART.REGT. 1 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BUREN JEFIN GEM./RUSS. I.R.112 1918-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BLACHIEANU JON GEM./RUM. I.R.10 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
BAGOKIEROW JAKOB GEM./RUSS. I.R.25 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BULUGIANU JOAN RUMÄN INF.REGT.1 1917-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BLINOW ILJA GEM/ROSJA I.R.289 1918-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
BADEA MARIN GEM/RUMUNIA I.R.5 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
BURKOW LUKA RUSS. INF.REGT.94.19.KP 1917-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BLAGOJEWITSCH SCHIWOIN SER. I.R.8. 1916-11-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
BAHORNI LATON RUSS. I.R.205. 1917-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
BUNA PARASKIV RUMUNIA INF. REGT. 59. 2. KP. 1917-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BLOCHIN IWAN GEFR./RUSS. I.R.181 1917-10-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BADEA PELE RUMÄN INF.REGT.46 1917-04-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BURLAK KONSTANTIN GEM./RUSS. I.R.3 1918-03-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
BLAJO JAROS GEM./RUM. I.R.54. 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BAIBAKOW JWAN - TURKESTAN.SCH.19.6.KP. 1917-04-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BURAK TEODOR GEM/ROSJA I.R.13 1918-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
BOBANIE NECULA GEM/RUMUNIA I.R.39 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
BADEA VASILE GEM./RUM. I.R.59 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BURLAN DUMITRU GEM./RUM. I.R.58 1917-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BLASCHUK PJOTER RUSS. - 1916-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
BAIKA WLAD GEM./RUM. I.R.3 1917-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BURCHE BADEA GEM./RUMÄN I.R.6 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BOBEISCHOW TEODOR GEM/ROSJA I.R.226 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
BALAIANU DUMITRU GEM./RUMÄN I.R.4 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BURMISTOW JWAN RUSS. INF.REGT.27.9.KP. 1917-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BOGDANOWITSCH JEFIM GEM/ROSJA I.R.307 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
BAILA JON GEM/RUMUNIA I.R.7 1918-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BUSMACHIN JON GEM/RUMUNIA I. R. 54 1917-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BÖBOCEU DUMITRU GEM./RUM. JÄ.R.1C - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BALAKIN IWAN GEM/ROSJA I.R.125 1915-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BURSCHOW HALILULLA GEM. SCHUTZ.R.9 1918-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BOGDARASOW JAKOB GEM/ROSJA I.R.52 1919-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
BAIMURSIN DAMINDAR GEM/ROSJA I.R.34 1918-11-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BUSU MATEI GEM./RUM. I.R.1 1917-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BOBRISCHOW NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.328 1918-11-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BALAN GHEORGHE RUMUNIA JNF.REGT.76 1917-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BURSON PETER GEM./RUM. I.R.59 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BOGICEWIC MILAN GEM./SER. I.R.11 1919-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
BAJKOW SEMION GEM SIB.SCHUT.7 1918-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BUTACZA DUMITRU GEM./RUM. I.R.44 1916-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BOCSE NICULAE UTFFZ/RUMUNIA I. R. 66 1917-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1860 - -
BALAN NICOLAE GEM/RUMUNIA I.R.70 1917-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
BURTEOR MARIN RUMUNIA ZIV.GEF 1919-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1864 - -
BOGOLEPOW GABRIEL RUSS. ART. BRIG.20 1915-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BAKAI JON GEM/RUMUNIA I. R. 59 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
BUTO JON GEM/RUMUNIA I. R. 10 1917-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
BODORAU JON GEM./RUM. I.R.43 1917-04-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BALASA JON GEM/RUMUNIA I. R. 76 1917-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
BURU ALEXANDRU RUMÄN JNF.REGT.2.3.KP. 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BOGOS STEFAN GEM./RUM. I.R.80 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BAKEIKIN* ILIA GEM./RUSS. I.R.104 1917-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
BUTORIN IWAN GEM./RUSS. I.R.110 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BOGATSCH CHARTON GEM./RUSS. I.R.17 1918-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BALAU BADU GEM/RUMUNIA I. R. 50 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
BURZAN JON GEM/RUMUNIA I.R.? 1918-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
BOGUN WASILI GEM./RUSS. I.R.207 1917-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
BAKULAN CONSTANTIN GEM./RUSS. I.R.144 1917-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
BUTSCHTZKI JWAN SERGT./RUSS. ART. BRIG.63.1.KP. 1915-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BOGDANOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.85 1919-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BALBUJEW PHILIPP GEM SIB. SCHÜT. R. 41 1917-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BUSCHA JON GEM/RUMUNIA I.R.57 1917-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BOGUTSCHIN ALEXEI GEM/ROSJA I.R.17 1918-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BANICU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.41 1917-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BUZAN MICHALAKO GEM./RUM. I.R.47 1917-04-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BOLDIN GRIGORIE GEM./RUSS. I.R.19 1918-09-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BALDONEK LUDWIG GEM./RUSS. A.R.29 1918-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
BOHUS GEORGE GEM./RUM. I.R.64 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BANN JON GEM./RUM. I.R.47 1917-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
BUZEEROWSKI JAKOB GEM./RUSS. I.R.220 1918-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BOLENKOW KUSMA GEM./RUSS. I.R.62 1917-09-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BALIGA KONSTANTIN GEM./RUM. I.R.64 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BOIKO GAWRIL RUSS. INF.REGT.162.2.KP. 1915-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BANOKONIS RAFAIL RUSS. INF.REGT.108.6.KP. 1915-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BYKEEW ANTON GEFR./RUSS. I.R.3 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
BOLOBORODO PAWEL GEM./RUSS. I.R.16 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BALOIN CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.1 1917-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
BOINSKI MICHAEL RUSS. INF.REGT.14. 1914-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BANSEA JANCU GEM./RUMAN I.R.46 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BYKOW SIEMION GEM SIB. SCHÜTZ. R. 421 1917-10-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BOLOCUN JON GEM/RUMUNIA I.R.75 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BALTORU GRIGORE SERG./RUM. I.R.37 1917-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
BOJANDIN PLATON UTFFZ. SIB.SCHUTZ.R.38 1918-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BARABANOW ALEXEI RUSS. INF.REGT.180.2.KP 1915-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BYSCHOWSKI GRIGORI GEM./RUSS. I.R.137 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BOLOK DUMITRU GEM./RUMAN I.R.47 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BALUTSCHENOK GEORGI GEM/ROSJA I.R.47 1918-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BOKARIKO ALEXANDER GEM SIB. SCHÜT. R. 54 1918-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
BARANENKO FIMON GEM./RUSS. I.R.128 1917-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
BOLOTNIKOW NIKOLAI GEM SCHUT.R.20 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
BANCATO GIOVANNI GEM/WŁOCHY I.R.26 1919-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BOLASCHOW FEODOR RUSS. INF.REGT.105.5.KP 1917-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BARANIK GERASIN GEM./RUSS. I.R.25 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
BOLUREW OSIP GEM/ROSJA I. R. 186 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BARBU MICHALACHE RUMÄN INF.REGT.80 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BONIN FRANCESCO GEM/WŁOCHY I.R.48 1918-11-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
BARANOW JWAN RUSS. INF.REGT.121.15.KP. 1915-06-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BONA SCHERBAN RUMÄN INF.REGT.22.14.KP 1916-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BARBU TUDOR GEM./RUM. I.R.75 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
BOPARIKO ALEXANDER GEM. SIB.SCHUTZ.R.54 1918-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
BARBA BELONE GEM./RUM. I.R.57 1917-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BONDAR KORMIL GEFR./RUSS. I.R.302 1917-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BARBULESAU FLORA GEM./RUM. I.R.20 1917-01-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
BORA MICHAI GEM./RUM. I.R.41 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BARBA JON GEM./RUM. I.R.7 1917-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
BONDARENKO ANDRE ROSJA I. R. 59 1918-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
BARBUS GHEORGHE GEM./RUM. I.R.47 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BORALIN STEFAN GEM./RUM. I.R.4 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
BARBA STEPAN GEM/RUMUNIA I.R.75 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BONDARENKO JUMAN GEM./RUSS. I.R.166 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
BARGAUNAN JON GEM./RUM. I.R.15 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BORCAN ALEXANDER GEM./RUM. I.R.59 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
BARBOS DENIS GEM./RUMÄN I.R.116 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BONDAROW PAWEL GEM/ROSJA GEORG.R. 1918-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
BARISCHEW PIOTR GEM./RUSS. I.R.303 1918-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BORDEA DUMITRU GEM./RUM. I.R.8 1917-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BARBU GEORGE GEM./RUMAN I.R.75 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BONEGROW WASSILI GEM/ROSJA I.R.63 1915-09-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
BARISOW ALEKSANDER GEFR./RUSS. I.R.259 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
BORESKO ALEXANDER GEM./RUM. I.R.10 1918-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
BARTJUK MARK GEM./RUSS. I.R.277 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BOROWSKY MARTIN GEM/ROSJA I.R.241 1917-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BARJOE JOAN GEM/RUMUNIA I.R.9 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BORGHI UMBERTO GEM/WŁOCHY MASCH.GEW.KOMP.59 1918-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BASCAU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.66 1917-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BORŸSEWICZ LUDWIG SERGT./RUSS. INF.REGT.115.1.KP. 1915-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BARMIN KONSTANTIN GEM/ROSJA I. R. 119 1918-03-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
BORIS DANIEL GEM/ROSJA I.R.122 1918-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?7 - -
BASCHONKO PIOTR GEM/ROSJA I.R.309 1917-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
BOSCHKOWIC MILAN GEM./SER. I.R.9 1918-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BARNAZ VASIL RUMÄN INF.REGT.49.?.KP 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BORISENKO SIMON GEM/ROSJA I.R.162 1917-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
BASKAKOW ILARION GEM/ROSJA I.R.209 1918-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BOSHARE FLORE GEM./RUM. I.R.59. 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BARON CONSTANTIN RUMÄN INF.REGT.81 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BORISOW WASILE GEM/ROSJA I. R. 16 1917-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BATAC DUMITRU GEM./RUM. I.R.36 1917-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BOSOI JOAN RUMÄN JNF.REGT.64.1 KP. 1917-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BAROZEA NICULAE GEM./RUM. I.R.59 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
BORISSOW MICHAEL GEM/ROSJA I.R.17 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BATMALAI VASILE GEM./RUM. I.R.17 1917-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BOTEZABU COMAN GEM./RUMAN I.R.10 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BARSAU GEORGE GEM./RUM. I.R.36. 1917-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BORODIN JAGOR GEM/ROSJA I.R.10 1917-08-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
BAUDINI GUISEPPE GEM/WŁOCHY I.R.40 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
BOTOLOW TIMOFEJ RUSS. INF.REGT.211.13.KP. 1915-08-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BEKEEW JAKOW GEM/ROSJA I.R.328 1918-09-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
BRASCHENKO TEODOR GEM/ROSJA I.R.12 1919-03-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
BAVEREA CONSTANTIN RUMÄN INF.REGT.76 1916-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BOTSCHAK RADION GEM./RUSS. I.R.310 1918-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BEKTIMIROW CHUSAR GEM/ROSJA I. R. 93 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
BRATU DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.56 1918-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
BC?ARA SIMION GEM./RUM. I.R.18 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BOULEANU JON GEM./RUM. I.R.26 1917-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
BELAJEW GRIGORI GEM/ROSJA F. A. R. 5 1917-08-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BRATU WASILE GEM./RUMAN I.R.36 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BECCARIA TEOFILLIO GEM/WŁOCHY I.R.131 1919-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BRAGAN JOAN GEM./RUM. I.R.47 1917-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BELDINGOW WASILE GEM/ROSJA I.R.61 1918-12-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
BRELITSCH SAWA SER. I.R.8 1917-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BEGESCHOFF FOMA ROSJA JNF.REGT.250.3.KP 1915-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BRAHNA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.54 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BELI RIRIL GEM/ROSJA I. R. 68 1918-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BRESCHNEW FILIPP GEM./RUSS. I.R.333 1918-06-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BEGUNOW SEMJON GEM./RUSS. GREN.R.3 1917-08-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BRANDENBURG DUMITRU GEM./RUM. I.R.41 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BELJASOW NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.6 1918-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BRETANO ALEXANDER GEM/RUMUNIA I.R.71 1917-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BEIKMANN ANDRES GEM/ROSJA I.R.2 1918-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BRANITRKI WIGENTZI GEM./RUSS. I.R.16 1917-03-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BELOGUROF JEFREM GEFR/ROSJA I.R.51 1918-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
BRICHUNY OSIDOR GEM/ROSJA I. R. 405 1918-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
BULAC GREGOR - - 1918-07-08 KUŹNIA RACIBORSKA Kuźnia Raciborska II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie 1874 JASEENK (ŁOMŻA) -
BUSCHEJEW PAWEL - - 1918-07-20 KUŹNIA RACIBORSKA Kuźnia Raciborska II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie 1890-06-29 SAWOTKIN (PERM) -
BOGAŃSKI MARCIN SZER. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
BARAN STANISŁAW SZER. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
BEŁDA STANISŁAW SZER. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
BOGDALSKI MARIAN SZER. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
BAKAL MIECZYSŁAW KPR. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
BARON PETER - - 1916 KRZANOWITZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
BOGUCKI STANISŁAW - - 1914-08-26 KRASNE Przemyśl I miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie 1875-08-10 - -
BOBJANOW KRISAK - - 1916-06-09 KOTÓRZ WIELKI Kotórz Wielki wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1888 - Rosyjski jeniec wojenny
BÜRKNER ROBERT ALEXANDER GENERALMAJOR - 1925-03-19 KÖNIGSBERG Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1870-12-06 CHARLOTTENBURG -
BANNASCH - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
BRAUN - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
BARTULÖK - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
BÜCHNER - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
BRENE - MUSK. - 1915-04-09 KAR?????? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
BRANDYS RUDOLF KPT. II KORPUS NA WSCHODZIE 1918-05-11 Kaniów Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
BIALAS PAUL - - 1917 ITALIEN Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BÖNSCH HERMANN - - 1918-03-19 IRL. Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
BEDNAREK JOSEF - - 1917-06-08 IN RUMAN. Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BERGMANN KARL - - 1916-03-22 in Osten Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BARTSCH RICH. - - 1915-08-24 in Osten Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BÜTTNER GUST. - - 1916-03-23 in Osten Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BECK ARTHUR - - 1917-09-09 IN LISSEY Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BEDNAREK WILHELM - - 1916-05-21 IN FRANK. Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BERG ERNST MUSKETIER - 1918-04-18 im Westen Żelkowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - Sorchow-Żoruchowo - obelisk
BERG ERNST MUSK. - 1918-04-18 IM WESTEN Zelkówo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Silkow) pomorskie - Sorchow obelisk
BOLDT FRIEDRICH KANONIER - 1916-11-29 im Lazaret Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
BRES?ER MAX GREN - 1917-06-18 HEIMAT Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
BRESINKE FRIEDR[ICH] L[AN]DST[URMANN] - 1918-07-21 Heimat Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
BRIX JOHANN HÄUSLER - 1915-09-02 Gent Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1879-06-23 - obelisk
BENKE KARL - - 1917-11-18 Gandern Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1888-01-07 Kreika -
BISSA JAN - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
BORK TEOFIL - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
BORK PAWEŁ - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
BIESZK JÓZEF - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
BARTSCH BRUNO - - 1917-06-03 FRK Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BEIER ERNST - - 1916-03-11 FRK Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BIN??? PAUL GEFR. - 1915-??-?? Frenkreich Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - pomnik
BI??DIN OTTO GREN. - 1918-03-21 Frenkreich Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - pomnik
BIENEK PETER - - 1914 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
BRÜSCHKE PAUL JÄG[ER] - 1918-08-21 Frankr[eich] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
BAMBERG ADOLF MUSKET. - 1916-09-15 FRANKREICH? Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
BOLZ OTTO SCHÜTZE - 1918-07-25 Frankreich Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Rarfin-Rarwino -
BARTSCH RICHARD - - - FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - BAUTKE -
BRUDER KARL GEFR. - 1918-08-28 FRANKREICH Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1883-08-24 Wendischbuckow obelisk
BUNDE REINHOLD - - maj-17 FRANKREICH Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1892-01-10 Klein Garde obelisk
BISSMA?? ???HARD - - 1918-09-30 FRANKREICH Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
BIXA ADOLF - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BUGIEL JOHANN - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BÖSE AUG. - - 1915-08-01 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BERNHARDT GEORG - - 1918-05-28 FRANKREICH Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
BARTEL WALTER MUSKET. - 1916-06-01 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
BREETSCH HERMANN UNTFZ. - 1916-09-19 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
BEHNKE PAUL - - 1918-08-01 FRANKREICH Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1879-10-18 Klein Garde obelisk
BARTEL WILH. FÜSELIER - 1916-08-07 FRANKREICH Rokity wieś, gm. Kozielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Rackitt) zachodniopomorskie - - tablica
BRIECHOR (?) PAUL MUSK. - 1918-10-26 FRANKREICH Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1896-02-17 Klein Garde obelisk
BIEGUS ANTON - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BIXA ISIDOR - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BUREK JOHANN - - 1914 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BÖSE WILLI MUSK. - 1916-07-01 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BE?E?CH FRITZ GREN. - 1915-08-26 Frankreich Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
BARTEL HERMANN FÜSELIER - 1918-06-20 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
BEYER ROBERT PIONIER - 1917-08-20 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
BAMBERG KARL - - 1917-06-12 FRANKR. Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - -
BADURA THEODOR - - 1917 Francja (verm.) Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie 1896-04-16 - zaginął
BYSEWSKI LEON - - 1917-07-23 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1898 Smołdzino -
BECKER HEINR. KAN. - 1918-10-01 FRANCJA Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BARON JOHANN MUSK. - 1915-09-11 FRANCJA Ściborowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
BIXA ISIDOR - - 1915-07-17 FRANCJA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BIENIEK IGNATZ - - 1918-04-09 Francja Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie 1898-01-29 - -
BARZOWSKI KLEMENS - - 1917-08-06 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1892 Smołdzino -
BAUMANN PAUL - - 1914-10-27 FRANCJA Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
BYSEWSKI JÓZEF - - 1917-08-22 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Smołdzino -
BOCHEN PAUL UNT. OFFZ. - 1917-08-22 FRANCJA Ściborowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
BIXA ADOLF - - 1916-09-03 FRANCJA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BÖTHER AUS WITTSTOCK HEINRICH SCHÜTZE - 1918-09-04 FINLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1891-10-03 Wendischbuckow obelisk
BEYER OSKAR - - 1915-10-23 ESSENISCHK Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
BRYCH PETER - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
BOY LUDWIG - - 1917-10-27 CHEMIN DES DAMES Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BUDZINSKI ANNA - - 1914-09-14 BORZYMY Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - BORZYMY Osoba cywilna
BENE? G???E - - 1914-09-14 BORZYMY Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - BORZYMY Osoba cywilna
BENE? JOHANN - - 1914-09-14 BORZYMY Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - BORZYMY Osoba cywilna
BLEUL ARTUR MUSK. RES.INF.RGT. 271 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BLACH ROBERT WEHRMANN - 1916-04-01 BIAŁA Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1876-07-07 - -
BELLIN FRIEDRICH - - 1917-07-20 BELGIEN Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1895-07-30 Wendischbuckow obelisk
BÜHREND KARL - - 1915-09-29 ARRAS-FRANKR. Droszków wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
BEYER GEORG - - 1915-07-27 ANNOPOL Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
BUROW ERICH - - 1916-07-02 AN DER SOMME Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BEHRENDT - HAUPTMANN INF. REGT. 138 1918-10-12 a.d.westfront Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - Mogiła 13
BAHR PAUL ?EFR. - 1915-04-11 ??CUP??? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
BLANKENBURG SEN[IOR] KARL - - 1916-04-03 in Wilno Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
BLANKENBURG JUN[IOR] KARL - - 1918-09-30 in Frankreich Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
BLANKENBURG HERMANN - - 1917-08-10 in Frankreich Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
BERNER MAX MUSKET. - 1916-06-04 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
BENZEUK J. JNFANTERIST 1 K. K.U.K. J.R. 65 1915-02-16 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
BACHTROG JOSEF JNFANT. K.U.K. J.R. 49 1914-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
BRINKMANN OTTO LEUTN. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 263 1915-02-18 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BÜRGEL WILHELM - - wrz-15 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
BA????? PAUL - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
BRAMBILLA ANGELO SOLD. 16.ART.. 1918-07-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-29 - -
BEHLING KARL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
BITTNER PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Herrngnund -
BARTAG JOSEF INF. KK LIR 13 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BORDA PÁL INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-08 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BLUMEL PAUL - - 1915-08-30 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BODEN GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-06-19 - nagrobek
BIELAWSKI KAZIMIERZ PODOF. 2 P.ART. 1917-10-07 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 23 - -
BAUER FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BORCHARDT WILHELM - - 1914-08-29 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BERANEK JOHANN LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BENDITZ ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BOLDT WILLI MUSKETIER - 1918-10-27 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
BROWARZYK - SIERŻANT 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BRACK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BARZOWSKI JAN - - 1917-08-22 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1890 Przodkowo -
BARZ WILHELM - - 1915-01-18 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
BASSEWITZ von GERHARD MAJOR 2.R.RES.R.2.BATL. 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
BYNER WLADISL. KANONIER 5.BT.FELD.A.R.82 1915-01-26 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
BLEBEL FRIEDRICH - - 1918 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
BABY MICHAEL RES.JG. F.J.B. 30 1914-12-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BITTMANN MATTHIAS - - 1920-07-21 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BLASK H - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
BIEMANN KARL - - 1919-04-04 - Gardno wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BOECK OTTO - - 1916-07-20 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
BIEDA WOJCIECH - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
BARTAK JOSEF - - 1915-01-?? - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA PSTRĄŻNA 2)
BŰRGER - EF - 1915-05-04 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BORCOU WOJCIECH ÖST. UNG. SOLD. - - - Zalasowa (nr 166) wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRASS HANS OBERARZT.DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BELZI ANTONIO LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BORGNA FRANCESCO SOLD. 49.FANT. 1918-07-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-10-27 - -
BAIER PAUL - - 1917 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
BRETZKE ARTUR PIONIER - 1918-06-01 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
BERLFREIN MARKUS PIONIER TELEGRAFICZNY PUŁK SANKT-PÖLTEN 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1885 Waniowice k. Sambora -
BUCZEK R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BIEWALD JOS. UFFZ. 2 L.J.R. 38 1914-11-15 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
BUCHHOLZ GUSTAV - - 1914-11-17 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
BARTNIK - INF. I.R. 152 - - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
BIEDERMANN ED. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
BAUM ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BIENAS PAUL - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893-03-24 Repplline -
BLOCK AUGUST WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BECKOWSKI von JOSEPH - - 1916-05-29 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
BLÜCHER KURT UNTEROFFZ RES.INFT.REGT.2/1.KOMP 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-10 - nagrobek betonowy
BROLL ERNST - - 1918-05-18 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1894-04-13 - -
BRÜCKNER ARTUR - - 1915-06-26 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
BUCZEW JOSEF SZER. MUS. R. 2 1914-11-12 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
BERGER JOHANN JNFANT. K.U.K. JR. 84 1914-11-21 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
BOLLEY - MUSK. INF. REGT. 45 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BELLING PAUL - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
BINIOSSEK JOSEPH - INF.REGT.130 ? 1915-07-27 - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie 1878-02-27 - obelisk
BUROW IWAN RUSS INF. REGT. 302 1918-10-16 - Wołczyn wieś, gm. Wołczyn, pow. kluczborski opolskie - - -
BRAASCH JOHANNES - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
BAUER JOHANN KPL KUK IR 49 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAJCSI JÁNOS KPL. (KÁPL.) K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-22 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BOER WILHELM - - 1915-04-21 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BOEHM ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BRAKMOWSKI (BRAMKOWSKI) - KAN. 3 P.ART. 1917-08-30 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 18 - -
BAUMANN FRAZ ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BONANNO ALFIO SOLD. 1106.MITR. 1918-07-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-01-30 - -
BORTELT GOTTF. - - 1914-11-02 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BUNZEL FRITZ - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
BILA FRANZ RES.INF. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BENNER KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BRODMANN FRIEDRICH MUSK. 1 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-12 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BREKER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BORN KURT LEUTNANT RES. INF. REG. 3 1914 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - mogiła
BASCA JANOS - HIR 15 1914-11-17 - Jangrot wieś, gm. Trzyciąż, pow. olkuski małopolskie - - -
BAMBERG WALDEMAR WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BENYSEK WINCENTY - - 1918-09-10 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1898-10-01 - -
BURSCHEIT G - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
BECHER AUGUST - - 1916-04-09 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
BRAUN WILHELM - - 1916-05-18 - Gardno wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BŁAJEK JAN - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
BERNACIK MICHAŁ - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
BANTENSCHEK ALOIS - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BODO JOHANN HONV. K.UNG.L.I.R.24 M.KIR.24.HONV.GYAL.EZR. 1915-01-12 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
BECKERT ANTON SCH. K.K.SCH.R. 10 1915-05-07 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRAUER MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BURLAG MARZIN INFANTERIST K.U.K. I.R. 2 1915-05-15 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
BENEŠ I FRANZ LDST.INF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BORRIELLO ANTONIO SOLD. 223.FANT. 1918-04-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-12-20 - -
BO? PAUL - - 1915 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
BEREK JERZY - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
BORUCH JOSEF PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1891 Radziechów -
BECKMANN ERICH - - 1916-05-13 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BÁRTA II JOSEF LST. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BOHNKE KARL - - 1915-06-17 - Damnica wieś, gm. Damnica, pow. słupski pomorskie 1880-02-12 - -
BAUR SIMON - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BECKER GUSTAV JAG./NIEM. - 1915-04-06 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
BIASTOCH ARTUR - - 1916-02-24 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
BOSSELMANN - MUSKETIER RES.INFT.REGT.2/2.KOMP. 1914-09-10 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-03-05 - tablica betonowa nr 2
BOHAJ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BOREK MICHAŁ - - 1915 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARNET MICHAEL SZER. - 1915-05-02 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
BREDANGER ERNST - - ????-12-19 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
BOOKA JAKUB JNFANT. K.U.K. J.R. ? 1914-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
BACH HERM. GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BRUNELEIT - GEFR. INF. REGT. 45 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BOCK ALFONS - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
BACHMANN WILHELM - - 1915-07-30 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
BLATON JOHANN UNTOFFZ. L.J.R. 11/1K 1914-09-01 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
BISCHOFF OTTO MUSK[IETER] - - - Zdrzewno wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Zdrewen) pomorskie - - obelisk
BRANDT OTTO - - 1916 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
BERNKLAU GUSTAV LTN D RES KUK IR 99 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BÁLINT ZSIGMOND HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-23 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAHRS RICHARD KRIEGSFRW. J . R . 78 / 12 K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BOEHM MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BAUMGART ERNEST UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BONETTI LUIGI SOLD. 119.FANT. 1918-07-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-10-19 - -
BUCHHOLZ WILHELM - - 1918-04-24 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BANNWITZ PAUL - - 1917-08-05 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - GEF.[ALLEN]
BUNDELL - - - 1918-11-?? - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BIEBER - ERS.RES. - 1916-10-19 - Lanngut Rosja Pogranicze 1890-03-18 Thomareinen -
BLASZYCK - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BRINZEJ D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BEHLING JOHANN WACHTMEISTER - 1917-06-12 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
BEDNAŘ JOHANN KPL. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BERTH J. KRIEGSFREIW. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
BARTEL FRIEDR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BERGER FELIX - - 1918 - Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
BECKER FRITZ GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BINDER ADOLF - - 1916-09-19 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1890-10-25 - -
BACKMEIER HEINR. WEHRM. 12 K. LANDW. INF. REGT. 76 1915-01-02 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1880-04-12 - -
BONSCH GEORG - - 1918-04-22 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1897-06-22 - obelisk
BORCHARDT EMIL FÜS. - 1915-07-15 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
BŁASZYK JÓZEF - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
BOJDYS LUDWIK - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
BUBENITSCHEK JOSEF - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BINA FRANZ INF. K.U.K.I.R. 36 1915-05-04 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRENNER ERNST OFFZ.STELLV. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1876-10 - Rotunda i nagrobek
BECKMANN HEINRICH FUSILIER 3.G.R.Z.F.11K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BERGER FRANZ LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BOSCO PELLEGRINO SOLD. 102.COMP.LAV. 1918-06-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878-09-09 - -
BAUMHACKER FRZ. - - 1915 - Kujawy wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
BURCZEW JEGOR INF. RUSS.I.R. 18 1915-04-06 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BABISCH JOACHIM - - 1918 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
BROD CHAIN PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1894 Marianpol k. Stanisławowa -
BEHNKE KARL - - 1917-08-20 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BOHÁC ALOIS RES.INF. I.R. 21 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BARNOW EWALD RES[ERVE]-MATR[OSE] M. MATR[OSEN] REG[IMEN]T 1915-06-22 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
BECKEMANN AUG. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BEHLING EMIL GREN. - 1914-12-04 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
BOTTIN PAUL - - 1915-07-25 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
BAARS EMIL WEHRM. 2 KOMP. LANDW. INF. REGT. 76 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BOIKO I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BĄK J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
BURSTEIN WILHELM ? J.R. 153. 7 1914-12-09 - Tum wieś, gm. Góra Świętej Małgorzaty, pow. łęczycki łódzkie - - -
BRENDENMÜHL HUGO - - 1918-??-16 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Gribow-Grzybowo obelisk
BRACHACZEK JAN - - 1916 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
BARTELS FRIEDR. OBLTN. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BERG JOHANN LDSTRM. LDST. INF. BATL. MARIENBURG XX/12 1914-12-25 - Woźnice wieś, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
BONINN ALFRED - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
BEHLER MARTIN - - 1915-07-20 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
BREEDE OTTO KRIEGSFRW. L.J.R. 11/8K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
BUCKWARDT WALTER MUSK[IETER] - - - Zdrzewno wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Zdrewen) pomorskie - - obelisk
BEDNARCZYK M. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
BILAS M. INF. RUSS IR 42 - - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARTOS JÓZEF HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-22 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BENKEN WILHELM LDSTRM. J. R . 91 / 5 K 1915-07-17 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BOENISCH ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BAZZANELLA ALBINO JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BONFIGLIO CARLO SOLD. 127.FANT. 1918-05-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-02-07 - -
BURGASS FRITZ - - 1918-07-22 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BIRGEL HEINRICH - - 1915-10-02 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
BUTLER F.T. 27883 PRIVATE WILTSHIRE REGIMENT 1918-11-05 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BROSDA KARL ERS.RES. - 1915-03-27 - Lanngut Rosja Pogranicze 1894-12-14 Podleiken -
BRAUN - GEFR. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BROŻEK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BAHR FRIEDRICH - - 1915-07-06 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
BERGMANN ALEXANDER RES.KDTT. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BROSE HANS SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
BARTH JOHANN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BECKER - WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BORNSCHEIN MAX - KRANKENFR. D. 2 SAN. KOMP. 1915-04-19 - Chrusty wieś, gm. Rawa Mazowiecka, pow. rawski łódzkie 1890-01-10 - -
BECKER ADOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
BAUER FRANZ - - 1917-07-30 - Zdbowo wieś, gm. Tuczno, pow. wałecki zachoniopomorskie - - -
BACHMANN PAUL - - 1915-10-23 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
BUCHINGER FRANZ JNFANT. K.U.K. J.R. 84 1914-11-23 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
BART? - MUSK. - - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
BREDE AUGUST INF. RUSS. SOLD. - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRIEGER FRITZ GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
BELLACH GUSTAW GRENADIER G.GR.R.1/3K. 1915-07-19 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BESEL RUDOLF INF. P.I.R. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BOSSI FRANCESCO SOLD. 158.FANT. 1918-05-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
BIENERT FRANZ - - 1917-05-23 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
BUTHMANN EMIL UT.OFFZ. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 1915-05-04 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
BANCZIK FRANZ - - 1916 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
BÖHM - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
BEYERSDORF WALTER - - 1915-11-20 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BRIEFENDER JOSEF LST. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BONKE FRANZ GEFR[EITER] INF[ANTERIE] REG[IMEN]T 5 1920-07-?7 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
BEECK K. LUDWIG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BLOCK ALBERT LANDW. - 1916-07-25 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
BÄTHER FRANZ LANDSTURMANN - 1916-04-19 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Strickershagen-Przewłoka - tablica pamiątkowa
BESTULEW HANS SE?LIN - - - - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BORA L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BENDER J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin Kolonia -
BEMMANN TH WEHRMANN 2 K. E. BTL. J. R. 104 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
BORCHARD OTTO - - 1917-09-10 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
BRYCHCY ANTONI - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
BOMMES JOSEF - PREUSS.RES.INR.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BRUCKI FRANZ - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
BEIER ALBERT - - 1914-12-20 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - obelisk
BUCHWALD JULIUS WEHRM. L.J.R. 11/4K 1914-09-01 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
BARGINDE A. - - 1918 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
BRZYCHCY BOLESŁAW - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
BLAHUT JOSEF INF. KK LIR 16 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BIRÓ MÁTYAS HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-15 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BERNER KARL MUSKETIER J . R . 46 / 9 K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BOLDES ERICH - - 1915-10-13 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-01-18 - nagrobek
BEER WILHELM UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BONOCORE GIUSEPPE SOLD. 253.FANT. 1918-05-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-12-30 - -
BÜTOW PAUL - - 1918-07-13 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BLECH AUGUST - - 1915-01-06 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - GEF.[ALLEN]
BISCHOFF FRANZ ERS.RES. 2.KOMP.GREN.REGT.4. 1915-02-12 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - Mogiła 5
BEHRENS AUGUST MUSK. 8 KOMP. INF. REGT. 266 1915-02-08 - Liski I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BRYŚ T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BEYER FR. (FRANZ? FRIEDRICH?) KRIEGSFREIW. 4. KOMP. GREN. REG. 9 1914-11-30 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
BOECKER FRANZ - - 1915-04-11 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
BIRNBAUCH KARL ZGSF. L.I.R.124/10.K.VIEN. 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BUSCH KARL LEUTNANT UND KORSPAGNIEFUHRER Inf. Regt. 342 8 komp. 1915-07-30 - Zatory wieś, gm. Zatory, pow. pułtuski mazowieckie 1881-09-25 - -
BARTZ PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BENTLAGE HERMANN WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-06 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BUCH RUDOLF HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BUFE EMIL - - 1917 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BECKER FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
BUSKE CLEMENS - - 1918-07-15 - Zdbowo wieś, gm. Tuczno, pow. wałecki zachoniopomorskie - - -
BEIER PAUL - - 1917-05-12 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
BOBOTEK KAZIMIERZ - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
BERGER - MUSK. - 1918-09-28 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
BULDA JOSEF INF. K.U.K.I. R. 36 1915-05-05 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRINNITZER ERICH - - 1914-12-01 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
BENSING JOSEF GRENADIER 3.G.GR.R.1K. 1915-07-24 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BICHNER BRUNO INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRACAGLIA GIACOMO SOLD. 79.FANT. 1918-09-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-05-12 - -
BANDT HERM. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Kunzendorf Vermisst
BECKER ALOIS RES PREUSS R. J. R. 218 - - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BOLIK JOHANN - - 1917 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
BRAUN - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
BLOCK ERNST - - 1915-12-11 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BUBENSTIGNER FRANZ INF. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BLUHM ALBERT RESERVIST - 1915-02-10 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
BEHREN von HEINR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BRUTZ ERICH MUSK. - 1915-10-30 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
BERGUNDE FERDINAND MUSKETIER - 1916-11-24 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Strickershagen-Przewłoka - tablica pamiątkowa
BARTUSCHEWITZ ERICH UNTFFZ. 11 KOMP. RES. INF. RGT. 262 1915-02-08 - Dłutowo (warm.-maz.) nieistniejąca wieś między Piszem a wsią Wincenta, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BORDAS D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BÓL P. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
BÖHME GUST. LANDSTM 3 K. LST. INF. BTL. PIRNA XII 5 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
BARLESKE AUGUST - - 1915-04-28 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
BUBIK ANTONI - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
BÖSNER GOTTFRIED - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BEIER RICH. - - 1916-07-10 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
BIRNBAUM ALFRED - - 1916-07-13 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Tschistey-Sandewalde obelisk
BOECK AUGUST - - 1915-09-23 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
BERGMANN K. - - 1918-07-21 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
BAJON J. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
BÖHM ADOLF INF. KK LIR 13 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BIRTALON MOSES HONV. - - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BINDER VINZENZ LDSTRM. J . R . 46 / 6 K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BORONOW FRITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BEIGL RAIMUND HPTM. I.R. 18 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BONVICINI LIUGI SOLD. 119.FANT. 1918-05-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-02-13 - -
BECKER - GEFREITEN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-04-29 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
BREUER KONRAD - - 1918-07-18 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
BILLIICH MICHAL INF. IR 97 1914-12-15 - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BRZEZINA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BLANKENBURG TH. JÄGER GDE.R.JÄG.B.4K. 1914-10-26 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - mogiła
BRIESEMEISTER WILHELM - - 1915-06-15 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
BUCHMÜLLER MELICHAR LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BASILIUS RICHARD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BETTE FRITZ GFT. P.R.I.R. 219 1914-12-03 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BANSEMER ALBERT - - 1916-11-10 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1887-11-16 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
BIEHL E. GREN 2 G. RES. R. 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
BOGEL FRIEDRICH - - - - Konopki Wielkie wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
BEISTER KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
BRADE GUSTAW - - 1915-10-31 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - pomnik
BACHMANN PAUL UNTOFFZ. - 1917-06-25 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
BRZOZOWSKI BOLESŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
BERKEN - MUSKIETER RES.INF.REGT.25 6 KOMP. 1915-10-08 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1889-01-?? - -
BERGER GEORG INFANTERIST I.R.59 1915-05-05 - Łowczów II (nr 170) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BEIER FRANZ ERS. RES. 7 KOMP. ERS. REGT. KÖNIGSBERG II lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BRUCK HERB. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BLOCK KARL UNTOFFZ. 3.G.GR.R.7K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BRACHIROLI ODOARDO SOLD. 8.FANT. 1918-07-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-05-15 - -
BEIER JOS. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Kunzendorf Vermisst
BAL ANDREAS INF. KK LIR 16 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUCHZIK JOSEF - - 1915 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
BARAŃSKI JULIUSZ KAN. 6 P.ART. 1917-07-29 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 18 - -
BARTL NIKOLAUS INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BÖCK WILHELM - - 1917-12-18 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BUTTINGER ALOIS LST. I.R. 36 (I.R.59) 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BENDHEIM DAV. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BOLDT FRANZ RESERVIST - 1914-10-24 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
BURKARD ANTON MUSK. 11 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-08 - Drygały I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BOROWIEC V - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BRZDĘK J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
BUCKOW ?H ? 1 KOMP LANDW J R 21 1914-11-16 - Rudolfowo wieś, gm. Działdowo, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1887 - -
BENDT OTTO - - 1916-11-14 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Crangen-Krąg -
BACHHUBER MAX RESV. 3. KOMP. R.J.N.F. R.64 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
BLUM HERMANN MUSKETIER 10K.JNF.R.61 1914-11-18 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
BUCHNER OTTO - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
BRÖCKER HEINRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BERGER WILHELM - - 1917-07-15 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BURCHERT - JÄGER JAGER BATL. 1 ORTELSBURG 1917-05-04 - Bażyny wieś, gm. Orneta, pow. lidzbarski warmińsko-mazurskie 20-02-1895 - -
BIEDER MAX - - 1918-04-11 - Sędziemierz wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Neugericht) dolnośląskie - - obelisk
BOECK ERICH - - 1915-05-15 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
BĄBELCZYK JÓZEF - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
BANISCH LEOPOLD - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BROŻEK HENRYK INF. KUK IR 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARANY ERVIN FÄHNR K.UNG. L.I.R. 302 ( M.KIR. 302 HONV. GYAL. EZR.) 1914 - Zalasowa (nr 166) wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRANN KURT VZFW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BELEJA JOSEF INF. I.R. 36 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BORGIANNI GIUSEPPE SOLD. I.ART..M. 1918-01-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
BUTLER PAUL - - 1917-02-24 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BELLMER OTTO GEFREITER - 1917-05-06 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski